پرس تی وی

پرس تی وی ائتلاف امریکا 42 تن از فرزندان داعشی‌ها را کشت Fri May 26 21:29:27 IRDT 2017
پرس تی وی رئیس‌جمهور امریکا: مسئله کره شمالی را حل‌وفصل می‌کنیم Fri May 26 21:14:01 IRDT 2017
پرس تی وی ایران حمله به قبطیان مصر را قویاً محکوم کرد Fri May 26 18:46:39 IRDT 2017
پرس تی وی کشته شدن 15 نظامی افغان در حملۀ طالبان در قندهار Fri May 26 17:27:47 IRDT 2017
پرس تی وی ریاض 14 فعال جوان در قطیف را به اعدام محکوم کرد Fri May 26 16:36:16 IRDT 2017
پرس تی وی تجمع علمای شیعه در نجف در مقابل کنسولگری بحرین Fri May 26 16:35:56 IRDT 2017
پرس تی وی تصویب طرح تحریم‌های جدید علیه ایران در کمیته ای در سنای امریکا Thu May 25 22:45:07 IRDT 2017
پرس تی وی حمله به سربازان مصری در سینا؛ 4 کشته Thu May 25 22:08:02 IRDT 2017
پرس تی وی محکومیت معترضان به حبس ابد در بحبوحۀ اعتراضات عمومی بحرین Thu May 25 21:47:31 IRDT 2017
پرس تی وی نصرالله: ایران و سوریه تنها حامیان لبنان در اشغال اسرائیل Thu May 25 20:55:17 IRDT 2017
پرس تی وی نیروهای مردمی چند روستا در نواحی غرب موصل آزاد کردند Thu May 25 20:14:22 IRDT 2017
پرس تی وی گروه حامی حقوق بشر: امریکا 5 غیرنظامی یمنی را کشت Thu May 25 19:21:41 IRDT 2017
پرس تی وی گزارش: ارسال بیش از 100 کامیون تجهیزات نظامی امریکایی برای کردهای سوریه Thu May 25 19:03:07 IRDT 2017
پرس تی وی ویدئو: تظاهرات ضد ترامپ در بروکسل در آستانۀ اجلاس سران ناتو Thu May 25 18:00:46 IRDT 2017
پرس تی وی سردار حاجی‌زاده: راه‌اندازی سومین کارخانۀ موشکی سپاه Thu May 25 17:10:19 IRDT 2017
پرس تی وی معترضان بحرینی به‌رغم هشدار منامه همچنان در خیابان‌ها هستند Thu May 25 14:07:06 IRDT 2017
پرس تی وی گشت زنی رزم‌ناو امریکایی در نزدیکی آب‌های جنوبی چین Thu May 25 12:51:26 IRDT 2017
پرس تی وی امریکا در حال بررسی قراردادهای فروش هواپیما به ایران است Thu May 25 11:23:14 IRDT 2017
پرس تی وی مردم عراق حمله به منزل روحانی بحرینی را محکوم کردند Thu May 25 09:44:40 IRDT 2017
پرس تی وی ترامپ خطاب به دوترته: لطفاً دربارۀ پیونگ‌یانگ با چین تماس بگیرید Thu May 25 09:14:41 IRDT 2017
پرس تی وی نتانیاهو: میلیون‌ها دلار کمک نظامی از امریکا دریافت کردیم Thu May 25 08:41:25 IRDT 2017
پرس تی وی اعتراض سازمان ملل به عربستان برای تخریب «میراث فرهنگی» عوامیه Wed May 24 22:25:19 IRDT 2017
پرس تی وی مراسم شب خاطره دفاع مقدس با حضور رهبر انقلاب Wed May 24 21:25:34 IRDT 2017
پرس تی وی تماس اردوغان با روحانی؛ تأکید بر گسترش روابط دوجانبه Wed May 24 20:10:00 IRDT 2017
پرس تی وی عکس‌خبر: بامزه‌ترین تصاویر حیوانات در طبیعت Wed May 24 19:41:59 IRDT 2017
پرس تی وی 60 فلسطینی اعتصاب‌کننده روانۀ بیمارستان شدند Wed May 24 19:15:40 IRDT 2017
پرس تی وی 16 غیرنظامی سوری قربانی حملات ائتلاف امریکا Wed May 24 18:27:16 IRDT 2017
پرس تی وی دادگاه اسپانیا حکم 21 ماه حبس مسی را تأیید کرد Wed May 24 18:03:58 IRDT 2017
پرس تی وی امریکایی‌ها: چرا با عربستان دوست و با ایران دشمن هستیم؟ Wed May 24 17:24:35 IRDT 2017
پرس تی وی کوفی عنان: ترامپ باید با ایران مذاکره کند Wed May 24 17:03:03 IRDT 2017
پرس تی وی ترامپ صدور روادید را برای نیروی کار خارجی دشوار می‌کند Tue Apr 18 14:12:54 IRDT 2017
پرس تی وی مسکو: هنوز زود است درباره بهبود روابط با واسنگتن حرف زد Thu May 11 19:26:39 IRDT 2017
پرس تی وی گزارش: 900 غیرنظامی، قربانی حملات امریکا در سوریه Fri Feb 24 09:03:46 IRST 2017
پرس تی وی لیبرمن خطاب به پنس: انتظار دارم سریع‌‎تر سفارت را به قدس منتقل کنید Wed Mar 08 11:27:51 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: شلیک آزمایشی موشک میانبرد کرۀ شمالی Tue Jan 24 22:17:36 IRST 2017
پرس تی وی حمایت رئیس مجلس نمایندگان امریکا از منع ورود مسلمانان به امریکا Wed Feb 01 10:02:00 IRST 2017
پرس تی وی واکنش تند روسیه به تهدید اتمی بریتانیا Tue Apr 25 18:15:06 IRDT 2017
پرس تی وی گرامیداشت یوم‏‎الله 12 بهمن در سراسر ایران Tue Jan 31 11:07:53 IRST 2017
پرس تی وی مهر تأیید مجدد آمانو بر پایبندی ایران به برجام Mon Mar 06 19:46:33 IRST 2017
پرس تی وی پاکستان: هند در حال ساخت «شهر مخفی هسته‌ای» Thu Feb 09 17:25:51 IRST 2017
پرس تی وی 11 غیرنظامی؛ قربانی حملات هوایی ائتلاف امریکا به شرق و شمال سوریه Sun Apr 16 19:58:38 IRDT 2017
پرس تی وی رئیس رژیم صهیونیستی: کل کرانۀ غربی باید ضمیمۀ اسرائیل شود Tue Feb 14 18:15:40 IRST 2017
پرس تی وی رفتار متناقض ترامپ؛ صدور دستور حمله به سوریه- مخالفت با آن در توییتر Sat Apr 08 21:52:40 IRDT 2017
پرس تی وی ویدئو: موشک ناسا با حالت ایستاده فرود آمد Sun Feb 19 20:56:21 IRST 2017
پرس تی وی بیانیۀ مشترک ایران و روسیه در واکنش به حملۀ موشکی امریکا به سوریه Sun Apr 09 21:41:16 IRDT 2017
پرس تی وی «دستورالعملی برای مذاکره با امریکا خارج از برجام نداریم» Mon May 01 13:05:06 IRDT 2017
پرس تی وی تلاش امارات برای تصاحب جزیره مهم یمنی Mon Apr 24 21:15:36 IRDT 2017
پرس تی وی نظامیان صهیونیستی جوان فلسطینی را به شهادت رساندند Thu Apr 06 14:01:05 IRDT 2017
پرس تی وی پارلمان اروپا خواستار لغو سفر بدون ویزای آمریکایی‌ها به اروپا شد Thu Mar 02 21:12:15 IRST 2017
پرس تی وی صدور حکم بازداشت رهبر حزب اتحاد دموکراتیک کردستان از سوی ترکیه Tue Nov 22 16:51:23 IRST 2016
پرس تی وی سازمان آزادیبخش فلسطین از «تسلیم سازمان ملل در برابر باج خواهی سیاسی» انتقاد کرد Sun Mar 19 10:27:00 IRST 2017
پرس تی وی یمنی‌ها ناو سعودی را منهدم کردند Mon Jan 30 19:14:48 IRST 2017
پرس تی وی تلاش ضدایرانی امارات برای دور کردن مسکو از تهران Tue Apr 04 17:21:41 IRDT 2017
پرس تی وی ویدئو: تخلیۀ فرودگاه هامبورگ به دلیل انتشار یک گاز ناشناخته Sun Feb 12 16:46:08 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: هنرمند فرانسوی خود را در یک صخره محبوس کرد Mon Feb 27 13:09:54 IRST 2017
پرس تی وی فرهادی دومین اسکار را برای سینمای ایران به ارمغان آورد Mon Feb 27 07:43:49 IRST 2017
پرس تی وی استولتنبرگ: ناتو در عملیات جنگی علیه داعش شرکت نمی‌کند Thu May 18 20:26:33 IRDT 2017
پرس تی وی تصویب قطعنامۀ مجمع عمومی سازمان ملل دربارۀ سوریه، توقف فوری درگیری‌ها Fri Dec 09 22:02:57 IRST 2016
پرس تی وی هشدار حزب کارگر انگلیس در مورد عواقب پیروزی محافظه‌کاران در انتخابات Sat May 13 22:56:10 IRDT 2017
پرس تی وی وقوع دو انفجار مهیب در پایتخت عراق؛ ده‌ها کشته و زخمی Sat Dec 31 09:08:05 IRST 2016
پرس تی وی دستورات ویژۀ رئیس‌جمهور ایران به معاون اول، وزیر کشور و استاندار Sat Feb 18 21:20:05 IRST 2017
پرس تی وی «بازداشت 300 کودک فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیستی در 3 ماه» Thu Apr 06 10:02:24 IRDT 2017
پرس تی وی استقرار جنگنده‌های F-35 امریکا در 200 مایلی مرز روسیه Tue Apr 25 20:47:51 IRDT 2017
پرس تی وی تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت تقویت اقتصادی Wed Apr 19 11:29:13 IRDT 2017
پرس تی وی ترکیه در پی احداث پایگاه نظامی در البابِ سوریه Tue May 16 11:25:51 IRDT 2017
پرس تی وی کارشناس سیاسی: لغو برجام به منافع امریکا آسیب می‌زند Sun Jan 29 16:34:49 IRST 2017
پرس تی وی اروپا بزرگ‌ترین مرکز سوءاستفادۀ جنسی از کودکان Mon Apr 03 22:25:31 IRDT 2017
پرس تی وی عکس‌خبر: اعجاز کشاورزی مدرن در قاب دوربین Sat Feb 18 19:36:17 IRST 2017
پرس تی وی گزارش: آغاز جشنوارۀ فیلم فجر Sun Jan 29 19:29:37 IRST 2017
پرس تی وی دادگاه یک شهروند عربستانی را به علت «توهین» به آل سعود به حبس محکوم کرد Mon Jan 23 13:29:34 IRST 2017
پرس تی وی رژیم آل خلیفه جوان بحرینی را کشت Mon Feb 20 22:12:02 IRST 2017
پرس تی وی سازمان بهداشت جهانی: افزایش 50 درصدی ابتلا به وبا در یمن Wed May 24 10:38:20 IRDT 2017
پرس تی وی تهدید گروه طرفدار داعش برای حمله تاج‌محلِ هند Fri Mar 17 17:57:53 IRST 2017
پرس تی وی امریکا: داعشی‌ها در موصل گرفتار شده‌اند Sun Mar 12 21:11:37 IRST 2017
پرس تی وی رهبر انقلاب: هدف کوتاه‌مدت دشمن ایجاد آشوب و فتنه در کشور است Wed May 10 14:35:42 IRDT 2017
پرس تی وی تیلرسون: سفر ترامپ به خاورمیانه برای «اتحاد علیه ایران» Sun May 14 22:08:38 IRDT 2017
پرس تی وی در حملات سعودی به یمن، فقط در یک ماه گذشته، 106 غیرنظامی کشته شده‌اند Sat Mar 25 10:12:16 IRDT 2017
پرس تی وی ترامپ: اگر لازم باشد امریکا به‌تنهایی با کرۀ شمالی مقابله می‌کند Mon Apr 03 13:43:50 IRDT 2017
پرس تی وی شلیک گلولۀ جنگی پلیس نیجریه به هواداران شیخ زکزاکی Tue Apr 18 22:48:51 IRDT 2017
پرس تی وی ویدئو: اولین شهرآورد فوتبالی حلب بعد از 5 سال Sun Jan 29 22:44:32 IRST 2017
پرس تی وی «امضای توافق تسلیحاتی واشنگتن و ریاض دربحبوحه قتل عام مردم یمن» Sun May 21 14:17:27 IRDT 2017
پرس تی وی روابط بریتانیا و امریکا در دوران ترامپ Sat Jan 28 13:43:49 IRST 2017
پرس تی وی چین در پی ساخت فضاپیمایی جدید است Sat Mar 11 19:29:58 IRST 2017
پرس تی وی سیاری: رزمایش دریایی ولایت 95 آخر بهمن برگزار می‌شود Sat Jan 28 20:57:19 IRST 2017
پرس تی وی تحلیلگر: فلسفۀ ناتو منسوخ شده است Thu Feb 16 14:31:37 IRST 2017
پرس تی وی «ایران در رفتار سیاسی سعودی‌ها نکتۀ مثبتی نمی‌بیند» Sun Mar 05 17:15:43 IRST 2017
پرس تی وی روز ملی فناوری هسته‌ای؛ آغاز «فصلی نو» در فعالیت‌های صنعت هسته‌ای ایران Sun Apr 09 10:58:44 IRDT 2017
پرس تی وی بیانیۀ مشترک ایران، روسیه و ترکیه در پایان نشست آستانه Tue Jan 24 15:59:03 IRST 2017
پرس تی وی آغاز تخلیۀ چهار منطقۀ سوریه از ستیزه‌جویان معارض و غیرنظامیان Fri Apr 14 12:23:41 IRDT 2017
پرس تی وی نمایندگان کنگره: ترامپ برای حمله به سوریه باید از کنگره مجوز می‌گرفت Fri Apr 07 11:12:43 IRDT 2017
پرس تی وی روسیه درباره بازی تروریستی امریکا و خطرات امنیتی آن هشدار داد Sun Apr 09 09:44:25 IRDT 2017
پرس تی وی روسیه: حمله امریکا به سوریه به نفع داعش شد Wed Apr 19 19:12:06 IRDT 2017
پرس تی وی نگرانی سوئد از تصویب لایحه شهرک‌سازی اسرائیل Fri Nov 18 16:06:55 IRST 2016
پرس تی وی تأکید رهبری بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی Fri May 19 08:12:19 IRDT 2017
پرس تی وی نخست‌وزیر ژاپن اولین رهبر خارجی است که مهمان ترامپ می‌شود Thu Nov 17 16:25:47 IRST 2016
پرس تی وی سخنرانی روحانی پس از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری Sat May 20 18:20:05 IRDT 2017
پرس تی وی هشدار مخالفان مالدیوی دربارۀ فروش جزیره به عربستان Fri Mar 03 19:25:48 IRST 2017
پرس تی وی پلیس سوئد بمبی را در اردوگاه پناه‌جویان خنثی کرد Thu Jan 26 17:40:08 IRST 2017
پرس تی وی اعتصاب پلیس در برزیل منجر به کشته شدن بیش از 100 نفر شد Fri Feb 10 11:04:48 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: نیروهای امریکایی در منبج سوریه Mon Mar 06 18:21:08 IRST 2017
پرس تی وی وعدۀ ترامپ برای افزایش هنگفت بودجه نظامی Mon Feb 27 20:03:06 IRST 2017
پرس تی وی مشکل آب آشامیدنی در نوار غزه Thu Jan 26 20:40:21 IRST 2017
پرس تی وی وزارت خزانه‌داری امریکا مجوز فروش 106 ایرباس به ایران را صادر کرد Tue Nov 22 21:32:56 IRST 2016
پرس تی وی مردم مکزیک در اعتراض به طرح مرزی ترامپ دیوار انسانی تشکیل دادند Sat Feb 18 12:53:34 IRST 2017
پرس تی وی هیلی : با مشارکت اسد در انتخابات سوریه مخالفیم Tue Apr 04 12:17:03 IRDT 2017
پرس تی وی «اشتباه اساسی پادشاه اردن در تعریف تروریسم» Sun Apr 09 16:07:04 IRDT 2017
پرس تی وی تأکید علمای بحرینی بر حمایت از شیخ عیسی قاسم Mon Mar 13 20:52:27 IRST 2017
پرس تی وی ایران ادعاهای بی‌اساس کشورهای عربی را رد کرد Thu Nov 17 10:46:46 IRST 2016
پرس تی وی وزیر دفاع امریکا: ما برای تصاحب نفت در عراق حضور نداریم Mon Feb 20 14:19:04 IRST 2017
پرس تی وی حملات هوایی امریکا به عراق؛ کشته شدن 24 غیرنظامی Tue Feb 21 14:38:47 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: نخستین «دختر درختی» جهان در بنگلادش Wed Feb 01 10:43:03 IRST 2017
پرس تی وی روحانی: استفاده از سلاح شیمیایی از جانب هر گروهی محکوم است Mon Apr 10 14:22:44 IRDT 2017
پرس تی وی درمان معجزه‎‏آسای 2 کودک سرطانی امیدها را زنده کرد Fri Jan 27 11:26:40 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: پاکستان موشک بالستیک با قابلیت حمل کلاهک‌های هسته‌ای آزمایش کرد Tue Jan 24 17:50:24 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: برگزاری جشنوارۀ آتش در اسکاتلند Wed Feb 01 18:13:43 IRST 2017
پرس تی وی امریکا حملۀ محافظان اردوغان به معترضان در واشنگتن دی سی را محکوم کرد Thu May 18 13:59:05 IRDT 2017
پرس تی وی عکس‌خبر: آغاز فصل برداشت زرشک در ایران Sat Oct 29 22:54:54 IRST 2016
پرس تی وی تشدید مخالفت پکن و مسکو با استقرار تاد در کره جنوبی Wed Mar 01 18:47:33 IRST 2017
پرس تی وی کامیونی در استکهلم، پایتخت سوئد به جمعیت کوبید؛ 3 کشته Fri Apr 07 18:25:06 IRDT 2017
پرس تی وی ترامپ، اف‌بی‌آی را به دلیل کوتاهی در انجام وظایفش، مورد سرزنش قرار داد Fri Feb 24 18:40:03 IRST 2017
پرس تی وی امریکا راه‌اندازی سامانه موشکی تاد در کرۀ جنوبی را آغاز کرد Wed Apr 26 09:58:15 IRDT 2017
پرس تی وی ویکی‌لیکس: جاسوسی سیا از صاحبان محصولات شرکت اپل از جمله گوشی‌های آیفون Fri Mar 24 08:56:55 IRDT 2017
پرس تی وی 6 غیرنظامی ازجمله یک کودک قربانی حملات عربستان Sat May 20 21:08:50 IRDT 2017
پرس تی وی فرمانده سپاه: به‌هیچ‌وجه نیروی ایرانی در موصل نداریم Thu Nov 24 11:56:48 IRST 2016
پرس تی وی عکس‌خبر: روحانی و رییسی در مشهد Wed May 17 21:54:08 IRDT 2017
پرس تی وی قرارداد تسلیحاتی 110 میلیارد دلاری ریاض- واشنگتن نهایی شد Sat May 20 21:25:21 IRDT 2017
پرس تی وی ادامۀ پیشروی نیروهای عراق در نبرد علیه تروریستهای داعش در موصل Sun Nov 13 12:04:04 IRST 2016
پرس تی وی ملکۀ سوئد: ارواح به قصرم رفت‌وآمد می‌کنند Tue Jan 03 21:34:17 IRST 2017
پرس تی وی امریکا 3 نفر را به اتهام نقض تحریم‌های سوریه دستگیر کرد Fri Feb 24 21:23:14 IRST 2017
پرس تی وی ظریف در واکنش به حمله امریکا به سوریه: زمان جوسازی و فرافکنی پایان‌یافته است Fri Apr 07 17:30:20 IRDT 2017