پارس فوتبال

پارس فوتبال عکس ؛ وقتی بازیکن خط خورده تیر خلاص را شلیک کرد Wed Apr 24 22:46:39 IRDT 2019
پارس فوتبال آمار به جا مانده از عملکرد بازیکنان استقلال در دیدار با الهلال؛ پاتوسی همچنان برترین بازیکن +اینفوگرافی Wed Apr 24 22:45:08 IRDT 2019
پارس فوتبال مربی استقلالیِ اخراجیِ باشگاه پرسپولیس به یک تیم عمانی پیوست + عکس Wed Apr 24 22:42:50 IRDT 2019
پارس فوتبال نگاهی به برترین سیوهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا Wed Apr 24 22:41:53 IRDT 2019
پارس فوتبال پیش بازی منچستریونایتد-منچسترسیتی؛ نگاهی به عملکرد منچستریونایتد و منچسترسیتی در ده دیدار اخیر +اینفوگرافی Wed Apr 24 22:27:53 IRDT 2019
پارس فوتبال عکس ؛ شرایطی همانند این روزها بین لیورپول و منچستریونایتد در دو دهه پیش Wed Apr 24 22:25:11 IRDT 2019
پارس فوتبال عکس ؛ شرایطی همانند این روزها بین لیورپول و منچستریونایتد در دو دهه پیش Wed Apr 24 22:25:11 IRDT 2019
پارس فوتبال افشاگری یک نشریه مطرح در مورد انتخاب بهترین بازیکن لیگ جزیره + عکس Wed Apr 24 22:16:08 IRDT 2019
پارس فوتبال نبرد قهرمان احتمالی فصل با شیاطین سرخ در دربی منچستر Wed Apr 24 22:15:28 IRDT 2019
پارس فوتبال باشگاه استقلال در مورد عدم‌ حضور طاهری در امارات توضیح داد Wed Apr 24 22:10:17 IRDT 2019
پارس فوتبال احتمال لغو دربی حساس یونایتد و سیتی به دلیل بارش باران سیل آسا + عکس Wed Apr 24 22:08:20 IRDT 2019
پارس فوتبال ستاره محبوب و موردعلاقه برانکو بی خبر ایران را ترک کرد ! Wed Apr 24 21:57:38 IRDT 2019
پارس فوتبال خبر خوش برای علی منصور و تیمش در آستانه بازی با تراکتورسازی Wed Apr 24 21:45:15 IRDT 2019
پارس فوتبال هافبک ماشین سازی : به احتمال فراوان باز هم در خدمت این تیم خواهم ماند Wed Apr 24 21:44:53 IRDT 2019
پارس فوتبال هافبک ماشین سازی : به احتمال فراوان باز هم در خدمت این تیم خواهم ماند Wed Apr 24 21:44:53 IRDT 2019
پارس فوتبال حمایت قاطع گلر ملی پوش از مدیرعامل ذوب آهن Wed Apr 24 21:11:35 IRDT 2019
پارس فوتبال مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی : با تمام توان در چهار مسابقه آینده حاضر می‌شویم Wed Apr 24 21:09:30 IRDT 2019
پارس فوتبال مهاجم پیشین پرسپولیس : 10 گلم به استقلال فراموش نشدنی است ! Wed Apr 24 21:05:16 IRDT 2019
پارس فوتبال مهاجم سپیدرود : می‌گویند تبانی تا برد بزرگ ما بی ارزش شود! Wed Apr 24 21:00:40 IRDT 2019
پارس فوتبال علی دایی: کسی جرات نمی کند به من پیشنهاد تبانی بدهد Wed Apr 24 20:52:25 IRDT 2019
پارس فوتبال تمرینات پارس جنوبی بعد از چهار روز اعتراض آغاز شد Wed Apr 24 20:44:27 IRDT 2019
پارس فوتبال تمرینات پارس جنوبی بعد از چهار روز اعتراض آغاز شد Wed Apr 24 20:44:27 IRDT 2019
پارس فوتبال کاپیتان پیشین استقلال خوزستان : مبعلی هم این چیزها را دید که رفت ! Wed Apr 24 20:42:22 IRDT 2019
پارس فوتبال مدیرعامل نفت مسجد سلیمان : در انتخاب‌ داوران سلیقه به خرج دهیم ! Wed Apr 24 20:33:46 IRDT 2019
پارس فوتبال هافبک شماره 14 استقلال ، ستاره‌ای که از تیم گرفته شد Wed Apr 24 20:22:17 IRDT 2019
پارس فوتبال سرمربی کروات : قبل از من کسی خسرو، حنیف و وریا را نمی شناخت ! Wed Apr 24 20:21:33 IRDT 2019
پارس فوتبال مهاجم پیشین استقلال : کاش زنوزی در عصبانیت تصمیم نمی‌گرفت Wed Apr 24 20:13:27 IRDT 2019
پارس فوتبال سرمربی شهرداری ماهشهر : پیشرفت تیم در بازی مقابل گل گهر مشخص بود Wed Apr 24 19:53:45 IRDT 2019
پارس فوتبال سرمربی ماشین سازی : اشتباه داوری ترمز ما مقابل استقلال بود! Wed Apr 24 19:48:34 IRDT 2019
پارس فوتبال مروری بر سیو های فوق العاده در لیگ فرانسه در هفته ای که گذشت + فیلم Wed Apr 24 19:26:52 IRDT 2019
پارس فوتبال عکس ؛ مربیان مطرح فوتبال در کلاس مربیگری حرفه‌ای Mon Jan 08 12:47:23 IRST 2018
پارس فوتبال فرشاد احمدزاده همچنان شماره 10 می پوشد! Sat Jun 02 17:04:36 IRDT 2018
پارس فوتبال وعده ستاره ” آبی پوشان ” به هواداران : به روزهای اوج برمی‌گردیم ! Wed Nov 21 18:07:15 IRST 2018
پارس فوتبال کاپیتان تیم ملی انگلیس در دادگاه حاضر شد ! Mon Sep 18 18:04:46 IRDT 2017
پارس فوتبال فوق ستاره تیم ملی : ما یاد گرفتیم حرفمان را در زمین بزنیم Sat Aug 19 00:42:45 IRDT 2017
پارس فوتبال دست های پشت پرده ای که هیچگاه رونمایی نمی شوند، سبب جدایی این بازیکن شدند Thu Jul 13 14:37:28 IRDT 2017
پارس فوتبال هدف اصلی برانکو در بازی برگشت با کاشیما ؛ نیاز اساسی برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا Tue Nov 06 12:56:53 IRST 2018
پارس فوتبال بازگشت شکوهمندانه ستاره استقلالی Sun Dec 24 18:50:27 IRST 2017
پارس فوتبال مسابقه ی ببین و بگو ؛ شما هم از هف هشتاد Ps4 بگیرید! Mon Sep 18 07:00:46 IRDT 2017
پارس فوتبال ارسال کمک سرخابی پایتخت به استان های زلزله زده Tue Nov 14 15:21:17 IRST 2017
پارس فوتبال لو رفت ! تصمیم جدیدی که سرمربی ” پرسپولیس ” گرفته است ! Tue Oct 16 07:11:01 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ کاپیتان پیشین نفت به سرخپوشان پیوست Thu Jul 05 20:34:16 IRDT 2018
پارس فوتبال سورپرایز بزرگ شفر ؛ پدیده جوان در ترکیب فیکس استقلال Wed Dec 06 15:26:12 IRST 2017
پارس فوتبال گل های بی نظیر ستاره 18 ساله و خرید احتمالی رئال در فصل بعد! Tue Aug 01 10:13:03 IRDT 2017
پارس فوتبال تمارض ناکام و خنده دار سرمربی آلمانی برای فریب داور !! Thu Jan 11 21:56:55 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ پرسپولیس و استقلال در نیم فصل اول صدر نشین شدند + جدول Tue Dec 18 14:30:47 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ ابراز همدردی تیم ملی عراق با بشار در دیدار با عربستان Tue Oct 16 18:51:17 IRST 2018
پارس فوتبال استقلالی ها باید برای پست هافبک دفاعی بازیکن جدید جذب کنند Fri Jul 13 23:32:41 IRDT 2018
پارس فوتبال ستاره پرسپولیس : می‌توانیم تاریخ‌ساز شویم و قهرمانی آسیا را به هواداران‌مان هدیه کنیم Wed Aug 08 18:45:38 IRDT 2018
پارس فوتبال خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ شاگردان برانکو به دنبال خلق معجزه Thu Oct 05 06:59:33 IRST 2017
پارس فوتبال گابی گل نیم فصل راهی نراتزوری خواهد شد Mon Nov 20 20:58:08 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ خبر خوش برای استقلال مقابل فولاد روی نیمکت بود! Thu Aug 23 13:18:37 IRDT 2018
پارس فوتبال اینفوگرافی ؛ جدال ستاره های فرانسه و آرژانتین در یک هشتم نهایی جام جهانی! Sat Jun 30 16:47:25 IRDT 2018
پارس فوتبال مضمون نامه اعتراض باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ Sun Jan 07 20:16:01 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ دروازه بان پرسپولیس گفت جلوی وزارت نفت می‌خوابم تا طلبم را بگیرم ! Thu Jul 27 03:21:38 IRDT 2017
پارس فوتبال دلیل بازی نکردن فرشید باقری مقابل ذوب آهن مشخص شد Mon Feb 05 16:02:11 IRST 2018
پارس فوتبال بمب جذاب ” پرسپولیسی ها ” خیال هواداران را راحت کرد ؛ پیشنهاد دارم اما در ” پرسپولیس ” می مانم Wed Apr 25 07:20:12 IRDT 2018
پارس فوتبال روزنامه گل ، شنبه 11 شهریور ؛ شماره 7 شاید به یاد شجاعی ! Sat Sep 02 01:47:24 IRDT 2017
پارس فوتبال به این دلیل نمی توانستم به استقلال جواب قطعی بدهم…. Tue Jun 19 18:22:41 IRDT 2018
پارس فوتبال وضعیت پرونده های “استقلال” در فیفا چیزی فراتر از فاجعه … Fri Sep 07 07:05:25 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس؛ همکلاسی شدن خیابانی و دایی به روایت تصویر Wed Oct 04 21:39:35 IRST 2017
پارس فوتبال در اولین مصاحبه گفته شد: ابراز خوشحالی دژاگه پس از پیوستن به تراکتورسازی! Sun Aug 05 16:41:14 IRDT 2018
پارس فوتبال گل های اعجاب انگیزِ دخترانِ فوتبالیست! Thu Nov 16 19:43:31 IRST 2017
پارس فوتبال کنایه جنجالی عضو هیئت ‌مدیره استقلال به پرسپولیسی ها Sat Mar 31 18:12:03 IRDT 2018
پارس فوتبال ” علی کریمی ” یک فوتبالیست محبوب و بزرگ است ؛ گفتم هنوز زود است که بخواهم ” پرسپولیسی ” شوم! Wed Jun 13 22:37:51 IRDT 2018
پارس فوتبال خبر خوش برای سرخپوشان ؛ تبعات پیروزی مهم نمایان شد Mon Nov 26 14:12:23 IRST 2018
پارس فوتبال مهاجم تیم نفت عزادار شد Sat Jan 13 21:01:27 IRST 2018
پارس فوتبال فیلم ؛ وقتی ستاره های فوتبال اشک می ریزند Tue Jul 25 10:35:24 IRDT 2017
پارس فوتبال طلسم کاپیتان استقلال برای رویارویی با ژنرال Sat Feb 03 13:56:13 IRST 2018
پارس فوتبال تیم داوری بازی استقلال دچار تغییر شد! Tue Aug 22 12:13:51 IRDT 2017
پارس فوتبال مدافع تیم ملی : نمی خواهم در تیمی بازی کنم که نیمکت نشین بشوم Tue Jan 16 17:45:14 IRST 2018
پارس فوتبال بدن ها زیر شلاق ؛ بازیکنان پرسپولیس به یک دلیل خواهان لغو داربی هستند Tue Jul 11 17:43:19 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره ” استقلالی ” مهمترین خرید ” استقلال ” را لو داد ! Sun Jul 15 02:09:45 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش جالب راموس به هو شدن بنزما Sun Feb 11 16:47:52 IRST 2018
پارس فوتبال بزرگترین شگفتی پرسپولیس ؛ جملات عجیب برانکو در نشست خبری! Wed Apr 17 07:20:28 IRDT 2019
پارس فوتبال روزنامه پیروزی ، چهارشنبه 20 دی : 28 دی روز بازگشت شماره 8 ! Wed Jan 10 00:27:16 IRST 2018
پارس فوتبال انتقاد پرویز مظلومی از تیام و جپاروف و مدیریت سابق استقلال Wed Sep 05 15:29:54 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس؛ دستگاه پلی‌ استیشن ستاره سرخپوشان آرسنال در جام جهانی سوژه رسانه ی های جهان شد Sun Jun 10 15:09:05 IRDT 2018
پارس فوتبال اینفوگرافی ؛ پرسپولیس در اندیشه ی تسخیر صدر جدول لیگ برتر! Thu Aug 09 12:06:06 IRDT 2018
پارس فوتبال جدیدترین رده‌بندی فوتسال ؛ رتبه فوق العاده تیم ملی فوتسال ایران ! Thu Apr 18 23:12:42 IRDT 2019
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی بانوان : پرچمداری باعث شد کیمیا متوجه شود مردم و مسئولان پشت او هستند Fri Jul 13 23:45:11 IRDT 2018
پارس فوتبال توضیح حریف استقلال درباره حضور پرسپولیسی‌ها در جم: ما دسته قرمز را انتخاب کردیم Tue Aug 14 16:57:55 IRDT 2018
پارس فوتبال خبر خوش برای هواداران رئال از ستاره تیم Sun Nov 12 16:01:30 IRST 2017
پارس فوتبال لیونل مسی از سد رونالدو گذشت ؛ مسی مهندس ضربات آزاد Mon Jan 29 14:39:14 IRST 2018
پارس فوتبال پیکه دیدار برابر لگانس را از دست داد Sat Nov 18 14:03:57 IRST 2017
پارس فوتبال تمرین اجباری سرمربی ” استقلال ” برای چند بازیکن آبی پوش Mon Sep 03 18:09:54 IRDT 2018
پارس فوتبال آقای طارمی خیریتت ما را کشت! ؛ تخلفی که تبعاتش هنوز هم ادامه دارد! Wed Dec 06 06:50:41 IRST 2017
پارس فوتبال کی روش خط دفاع ” استقلال ” را تایید کرد ! Wed Nov 01 21:40:45 IRST 2017
پارس فوتبال خبر خوش برای هواداران استقلال در کویت Mon Apr 16 14:01:39 IRDT 2018
پارس فوتبال اختصاصی؛عکس؛هلیکوپتر و دخترش؛شباهت بازیکن پیشین پرسپولیس به رونالدو Mon Dec 18 12:11:59 IRST 2017
پارس فوتبال نگاهی به مسیر دشوار کهکشانی ها تا رسیدن به فینال کیف Tue May 22 16:16:01 IRDT 2018
پارس فوتبال پادکست ویژه لیگ برتر و فوتبال جهان (16): دست پرِ استقلال د نقل و انتقالات تا خریدهای پر سر و صدای سرخپوشان! Thu Aug 02 21:41:52 IRDT 2018
پارس فوتبال شکار تازه کی روش به قولش عمل کرد ! Sun Sep 10 10:38:52 IRDT 2017
پارس فوتبال اینفوگرافی؛ نگاهی به عملکرد بهترین بازیکن دو تیم آ اس رم و اودینزه Sat Nov 24 15:16:24 IRST 2018
پارس فوتبال هافبک مصدوم پرسپولیس : سید جلال برای من یک الگوی بزرگ است Sun Dec 02 18:12:15 IRST 2018
پارس فوتبال دروازه بان محبوب آبی ها به صورت قرضی بازی می کند! Thu Jul 13 23:45:58 IRDT 2017
پارس فوتبال بررسی عملکرد درخشان مسی در دیدار برابر اتلتیکومادرید + فیلم Sun Apr 07 12:54:36 IRDT 2019
پارس فوتبال فیلیپه لوئیس؛ هیچ فشاری به باشگاه برای جدایی نیاوردم Sun Sep 02 18:58:01 IRDT 2018
پارس فوتبال برنامه تمرین فردای استقلال مشخص شد Sun Aug 06 22:02:42 IRDT 2017
پارس فوتبال حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای دیدار برگشت پرسپولیس و کاشیما قوت گرفت! Tue Oct 30 17:55:15 IRST 2018
پارس فوتبال ستاره فراموش شده “پرسپولیس” ؛ او هنوز در لیست “پرسپولیس” است Wed Dec 20 07:12:26 IRST 2017
پارس فوتبال ماجرای جلوگیری از ورود استقلالی‌ ها برای تمرین در آزادی Sun Nov 26 16:08:25 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش تند اینترمیلان به اتهامات تخلف مالی Fri Mar 02 15:07:55 IRST 2018
پارس فوتبال منچستر سیتی به دنبال دروازه بان رئال مادرید Wed Aug 22 15:16:58 IRDT 2018
پارس فوتبال مهاجم پیشین استقلال : کاش زنوزی در عصبانیت تصمیم نمی‌گرفت Wed Apr 24 20:13:27 IRDT 2019
پارس فوتبال شفر درباره تیام آب پاکی را روی دست هواداران ریخت Sun Apr 01 19:17:00 IRDT 2018
پارس فوتبال عنایتی : اگر می خواهیم موفق شویم حتما باید بازیکن جذب کنیم Fri Dec 22 19:54:29 IRST 2017
پارس فوتبال اینفوگرافی؛ پیش بازی؛ نگاهی به عملکرد بهترین بازیکن دو تیم بایرن مونیخ و آژاکس Tue Dec 11 17:29:24 IRST 2018
پارس فوتبال نگاهی به مهمترین خبرهای ایران و جهان! Sun Nov 12 14:02:26 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره منچستریونایتد : بیل باعث شد دوباره بازنشست شوم ! Mon Feb 19 09:05:37 IRST 2018
پارس فوتبال مجتبی محرمی : سپاهان را هم نمی توان دست کم گرفت ؛ پرسپولیس 5هفته زودتر قهرمان می شود! Thu Feb 01 12:04:23 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ اینستاگرافی ؛ واکنش احساسی شفر به تمدید قراردادش Thu May 03 14:32:48 IRDT 2018
پارس فوتبال چراغ سبز ” کی روش ” ؛ سورپرایز در راه است ! Tue Apr 10 05:39:05 IRDT 2018
پارس فوتبال ترکاشوند : ما لر‌ها یک مقدار ساده هستیم و بابت فشار‌ها واکنش نشان می‌دهیم Wed Nov 22 18:56:54 IRST 2017
پارس فوتبال بازیکن نمی تواند شرط بگذارد زیرا پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار است! Fri Dec 15 22:01:35 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ الماس سیاه ” پرسپولیس ” در کنار همسر و فرزندش با جام قهرمانی Sun Apr 29 17:36:15 IRDT 2018
پارس فوتبال دعاهای عجیب بانوی استقلالی هنگام پنالتی ذوب آهن به استقلال Fri May 11 13:36:58 IRDT 2018
پارس فوتبال کی‌روش مرد سر به راه و کارگر تمام‌وقت کلمبیایی ها! Mon Apr 08 14:57:09 IRDT 2019
پارس فوتبال ادعای عجیب ستاره کروات رئال مادرید درباره تیم ملی Mon Jun 11 17:16:51 IRDT 2018
پارس فوتبال برنامه‌های شفر در نقل‌وانتقالات نیم فصل لو رفت Thu Nov 16 19:21:11 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ VAR مچ لوئیس سوارز را گرفت Sun Sep 16 17:41:55 IRDT 2018
پارس فوتبال رحمتی یا حسینی، کدام یک گلر استقلال مقابل پرسپولیس است؟! + عکس Wed Mar 27 16:55:12 IRDT 2019
پارس فوتبال قهرمان سابق تیم ملی : عرصه ورزش باید برای دولت بیشتر مورد حمایت باشد Sat Aug 12 15:36:17 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ تصویری زیرخاکی از مدیرعامل استقلال با اسطوره محبوب هواداران ! Sat Dec 15 13:03:17 IRST 2018
پارس فوتبال روزنامه کوریره دلو اسپورت ، سه‌شنبه 14 آگوست ؛ پایان هیجان انگیز دو بخش میلان ! Tue Aug 14 17:01:52 IRDT 2018
پارس فوتبال حال گیری سردار آزمون از دزد مغازه اش + عکس Wed Apr 03 16:56:17 IRDT 2019
پارس فوتبال استقلال برای اولین بار در بنیان دیزل با پیراهن آبی Wed Apr 11 17:32:37 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ مهمانان ویژه در تمرین پرسپولیس ! Thu Dec 06 16:55:57 IRST 2018
پارس فوتبال هافبک تکنیکی سپیدرود : تمرکز خودمان را روی نیم فصل دوم قرار داده‌ایم Fri Dec 22 17:56:49 IRST 2017
پارس فوتبال تلاش های بارسلونا برای جذب مدافعی جدید Thu Aug 03 15:22:32 IRDT 2017