پارس فوتبال

پارس فوتبال سائوپائولو به دنبال جذب مهاجم اینتر Thu Dec 14 22:14:32 IRST 2017
پارس فوتبال کاپیتان قرمزها ؛ ستاره ای که ترمز خودش را کشید ! Thu Dec 14 22:09:06 IRST 2017
پارس فوتبال سپیدرود در دیداری تدارکاتی به برتری رسید Thu Dec 14 22:06:42 IRST 2017
پارس فوتبال اعزام ملی پوشان نونهال و نوجوان ایران به سنگاپور Thu Dec 14 22:02:56 IRST 2017
پارس فوتبال این قهرمانی ها فقط سهم من نیست ؛ جاده برای استقبال از من بسته می شود ! Thu Dec 14 21:48:03 IRST 2017
پارس فوتبال کی روش چه توصیه هایی به ملی پوشان ایران داشت ؟ Thu Dec 14 21:46:08 IRST 2017
پارس فوتبال برای پیوستن به “قرمزها” درنگ نکردم! Thu Dec 14 21:45:09 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره استقلالی با طلایی پوشان به توافق رسید Thu Dec 14 21:44:09 IRST 2017
پارس فوتبال خبر بد مانوئل نویر برای بایرن از دیدار با بشیکتاش Thu Dec 14 21:39:18 IRST 2017
پارس فوتبال وراتی درباره رویارویی با رئال مادرید گفت Thu Dec 14 21:38:20 IRST 2017
پارس فوتبال توضیحات عابدزاده در مورد کانکس‌هایی که برای مردم زلزله زده تولید می کند Thu Dec 14 21:38:00 IRST 2017
پارس فوتبال رئیس باشگاه یوونتوس از هدف یووه برای قهرمانی اروپا گفت Thu Dec 14 21:31:20 IRST 2017
پارس فوتبال تصمیم صالحی امیری برای حضور در کمیته ملی المپیک Thu Dec 14 21:31:06 IRST 2017
پارس فوتبال رقص شمشیر ستاره سابق بارسلونا با لباس عربی! Thu Dec 14 21:30:54 IRST 2017
پارس فوتبال باز هم بلندگو برای یاران لژیونر ایرانی دردسرساز شد Thu Dec 14 21:29:39 IRST 2017
پارس فوتبال به مناسبت تولد 70سالگی خانه همه مادریدیستاها! Thu Dec 14 21:26:20 IRST 2017
پارس فوتبال مقصد بعدی اوزیل مشخص شد ؛ ونگر امیدوار نباشد Thu Dec 14 21:26:01 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش واتسکه به احتمال حضور ناگلزمان در دورتموند Thu Dec 14 21:25:21 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره جودوی ایران لژیونر می شود ! Thu Dec 14 21:23:29 IRST 2017
پارس فوتبال پراندلی بهترین گزینه ها برای ریاست فدارسیون فوتبال ایتالیا را مشخص کرد Thu Dec 14 21:20:15 IRST 2017
پارس فوتبال سیمئونه به دفاع از سبک مربی‌گری اش پرداخت Thu Dec 14 21:20:00 IRST 2017
پارس فوتبال پیراهن فیلیپ لام به نفع زلزله زدگان کرمانشاه به مزایده گذاشته می شود! Thu Dec 14 21:11:07 IRST 2017
پارس فوتبال دو ملیتی ها ناجی تیم ملی مراکش Thu Dec 14 21:09:34 IRST 2017
پارس فوتبال مهم ترین اخبار ورزشی ایران و جهان Thu Dec 14 21:09:27 IRST 2017
پارس فوتبال استقلال همچنان با دو مصدوم ؛ این دو مهاجم به بازی جام حذفی نمی رسند؟! Thu Dec 14 21:07:22 IRST 2017
پارس فوتبال چراغ سبز عمر عبدالرحمن برای حضور در الهلال Thu Dec 14 21:03:58 IRST 2017
پارس فوتبال تکلیف‌ چند بازیکن پرسپولیس برای نیم فصل فردا مشخص می شود Thu Dec 14 21:01:24 IRST 2017
پارس فوتبال رکوردشکنی ریبری در بایرن مونیخ Thu Dec 14 21:00:17 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش عجیب سرمربی سابق یونایتد به پیشنهاد زنبور ها Thu Dec 14 20:57:35 IRST 2017
پارس فوتبال پیدا شدن پیکر آخرین کوهنورد مفقودی حادثه اشترانکوه Thu Dec 14 20:55:05 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره سیتیزن ها در آستانه تمدید قرارداد Tue Oct 24 19:26:03 IRST 2017
پارس فوتبال پایان نمایش منصوریان ؛ دود نمایش ضعیف استقلال در چشم منصوریان Wed Aug 23 12:16:48 IRDT 2017
پارس فوتبال کونته به تمی ملی ایتالیا باز می گردد ؛ واکنش سرمربی ایتالیایی چلسی Sat Nov 18 16:23:50 IRST 2017
پارس فوتبال شوک ؛ بهداد سلیمی دیگر وزنه نخواهد زد ! Wed Dec 06 09:45:25 IRST 2017
پارس فوتبال مشکل بزرگ استقلال در آستانه جدالی سرنوشت ساز برای منصوریان! Sat Sep 02 06:32:57 IRDT 2017
پارس فوتبال خیلی خوشحالم که طارمی غایب است ؛ این بازی حکم فینال برای پرسپولیس دارد Wed Nov 22 07:49:33 IRST 2017
پارس فوتبال قدرتمند شدن پرسپولیس آرزوی همه ماست ؛ ما به معنای واقعی تیم هستیم Sat Dec 09 18:06:42 IRST 2017
پارس فوتبال عجیب‌ترین گزینه پرسپولیس ؛ اشتباه مرگبار پرسپولیسی ها Thu Jul 27 06:10:09 IRDT 2017
پارس فوتبال بهترین خبر ممکن برای ستاره محبوب استقلالی ها Sun Jul 30 06:16:57 IRDT 2017
پارس فوتبال سیتیزن ها به دنبال مدافع آلمانی Sun Jul 30 12:25:13 IRDT 2017
پارس فوتبال ماموریت سخت پاری سن ژرمن برای عدم نقض فیرپلی مالی فیفا! Tue Nov 14 15:39:06 IRST 2017
پارس فوتبال لژیونر محبوب کی روش به فکر جدایی از روستوف Tue Aug 22 14:38:09 IRDT 2017
پارس فوتبال بازگشت اسطوره یووه در 45 سالگی به میادین فوتبال Wed Nov 08 09:57:08 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش مونتلا به سرمربیگری گتوزو در میلان Mon Nov 27 23:35:34 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش کاپیتان بارسا به گل به خودی پیکه Mon Aug 14 19:05:34 IRDT 2017
پارس فوتبال سپید رودی ها خواستار تغییر زمان بازی برابر سپاهان Sun Aug 20 17:29:49 IRDT 2017
پارس فوتبال همکاری نمی‌کردم اعزام تیراندازان به روسیه تحت تاثیر قرار می‌گرفت ؛ فدراسیون جهانی می‌داند چالش‌ها در ایران تمام نشده است Wed Aug 30 16:31:18 IRDT 2017
پارس فوتبال ادعای نیمار پس از قطعی شدن حضور کوتینیو در لیورپول Fri Sep 01 15:08:07 IRDT 2017
پارس فوتبال اعلام زمان و مکان اولین نشست خبری سرمربی جدید استقلال Mon Oct 02 18:41:40 IRST 2017
پارس فوتبال مدافع تیم استقلال : نمی خواستم مقابل سایپا بازی کنم Fri Aug 18 23:19:02 IRDT 2017
پارس فوتبال چرا این استقلالی از تیم ملی رفت؟ ؛ 2/5 برابر ارزشش استقلال با او قرارداد بست Wed Sep 27 06:50:41 IRST 2017
پارس فوتبال عضو هیات مدیره استقلال به احتمال برکناری منصوریان واکنش نشان داد Sun Aug 27 12:20:23 IRDT 2017
پارس فوتبال صحبت های ویدیچ در مورد منچستریونایتد Mon Aug 28 18:24:54 IRDT 2017
پارس فوتبال دو خبر داغ از باشگاه ” استقلال ” ؛ اعلام زمان بازگشت آقای ستاره Thu Sep 07 06:19:55 IRDT 2017
پارس فوتبال جانشین منصوریان مشخص شد ؛ سرمربی پرآوازه جانشین منصوریان Fri Sep 22 05:40:49 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی صبا : می‌خواستند لباس‌های تیم را توقیف کنند! Mon Sep 25 17:15:22 IRST 2017
پارس فوتبال عضو فراکسیون ورزش : وزیر ورزش‌وجوانان در عرصه بین‌المللی عملکرد بسیار خوبی داشته است Tue Aug 08 23:43:53 IRDT 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ حرکات برتر دفاعی ستاره بارسلونا Sun Nov 12 10:56:05 IRST 2017
پارس فوتبال کدام بهتر است؟ ؛ خلاقانه ترین گلهای دنیای فوتبال! Tue Nov 21 11:39:08 IRST 2017
پارس فوتبال این ستاره علت عدم صعود تیمش را آب پرتغال دانست ! Mon Oct 09 13:47:12 IRST 2017
پارس فوتبال یکی از بهترین های استقلال در شب باخت تیم منصوریان Fri Aug 18 23:13:11 IRDT 2017
پارس فوتبال داوران انتخابی هفته اول لیگ برتر مشخص شدند Tue Jul 25 14:34:08 IRDT 2017
پارس فوتبال اولیایی مدیران استقلال را تهدید کرد که دربی را ببازند … Thu Oct 26 14:43:49 IRST 2017
پارس فوتبال امیدوارم دست پر از اردن برگردیم ؛ در انتظار حمایت تماشاگران هستیم Wed Nov 22 19:11:30 IRST 2017
پارس فوتبال نقشه نزدیکان مربی منشوری برای سرکیسه کردن پدر بازیکن پولدار ! Thu Nov 09 12:37:17 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ مصدومیت سانتی کازورلا ادامه دارد Fri Nov 03 16:22:12 IRST 2017
پارس فوتبال راجرز : مقابل بایرن مونیخ فوق العاده بودیم ! Wed Nov 01 19:10:25 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره رئال مادرید اجازه فوتبال بازی کردن ندارد Sat Aug 05 18:24:10 IRDT 2017
پارس فوتبال تلاش های بارسلونا برای جذب ستاره لیورپول ادامه دارد Fri Aug 25 16:13:47 IRDT 2017
پارس فوتبال این حرکت زشت بین بازیکنان “پرسپولیس” موروثی شده ؛ تابویى که شکست! Sat Nov 25 07:19:40 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش مدیر ورزشی آتالانتا به علاقه اسپیناتزولا برای پیوستن به یووه Tue Aug 29 23:52:30 IRDT 2017
پارس فوتبال روزنامه کوریره دلو اسپورت ، چهارشنبه 6 دسامبر ؛ ناپولی، پپ را تشویق می کند ! Wed Dec 06 19:55:11 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره این روزهای فوتبال ایران تمثیلی از دایی و بزرگان فوتبال Wed Jul 12 12:38:22 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس؛ حضور طاهری و گرشاسبی در ورزشگاه سلطان قابوس ؛ شعار «پرسپولیس انتقام،‌ انتقام» Tue Oct 17 19:30:57 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره ” پرسپولیس ” دم‌دست‌ترین سیبل در فوتبال ایران ؛ هر کس از هر جایگاهی تیرهای زهرآلود طعنه‌آمیز را به طرف این فوتبالیست پرتاب می کند ! Sun Nov 12 07:09:04 IRST 2017
پارس فوتبال مشخص شد ؛ زمان بازی سرخ پوشان و گسترش مشخص شد ! Mon Aug 28 18:40:39 IRDT 2017
پارس فوتبال بلندقامتان ایران مقابل سوریه به پیروزی رسیدند Mon Aug 28 23:58:40 IRDT 2017
پارس فوتبال هافبک آبی پوشان پایتخت تمدید کرد و قرض داده شد! Mon Jul 24 23:03:01 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش وزارت ورزش به حضور شجاعی و حاج صفی مقابل نماینده اسرائیل Fri Aug 04 18:22:41 IRDT 2017
پارس فوتبال رایولا : پزشک زلاتان از خلوص و قدرت زانوی او متعجب بود Sun Oct 22 15:37:51 IRST 2017
پارس فوتبال بایرن شایعات انتقال ستاره اش به یونایتد را تکذیب کرد Tue Jul 18 20:06:42 IRDT 2017
پارس فوتبال شاگردان برانکو با برنامه بازی می کنند ؛ پرسپولیس مدعی اصلی است Sun Aug 06 08:03:33 IRDT 2017
پارس فوتبال سید جلال به آلومینیوم پیوست ! Wed Aug 30 18:46:11 IRDT 2017
پارس فوتبال لوو : ایرلند شمالی چیزی برای از دست دادن ندارد Wed Oct 04 21:53:52 IRST 2017
پارس فوتبال مدافع سابق استقلال : حرف‌هایی به من زدند که محرمانه است ! Mon Oct 30 20:58:26 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره جوان استقلالی ها 3 ساله بست Mon Jul 24 11:27:55 IRDT 2017
پارس فوتبال نوآوری منحصر به فرد از شرکت سازنده استادیوم المپیک 2020! Mon Dec 11 15:15:11 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ شکست آبی ها در دیدار دوستانه برابر بایرن Tue Jul 25 19:42:38 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ یووه به دنبال جذب پیرلوی جدید Mon Sep 04 17:03:59 IRDT 2017
پارس فوتبال تا نیم فصل فرصت داری ؛ باید خودت را نشان دهی ! Sat Aug 05 12:44:52 IRDT 2017
پارس فوتبال کره ای ها تیم ملی را زیر ذره بین گرفتند ؛ حضور فعال کره ای ها در تیم ملی ! Wed Aug 30 19:09:04 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ برانکو ستاره جدید پرسپولیس را رو می کند Sun Jul 09 12:30:24 IRDT 2017
پارس فوتبال یاغی سابق قرمزها به تیم ملی دعوت نمی شود Thu Oct 26 15:07:22 IRST 2017
پارس فوتبال بیهوش شدن بازیکن آژاکس در دیدار دوستانه برابر شاگردان الکس نوری Sat Jul 08 21:10:33 IRDT 2017
پارس فوتبال اعتراف جالب کونته درباره فابرگاس Tue Dec 05 20:49:19 IRST 2017
پارس فوتبال علی کریمی پشیمان شده است ؛ فقط یک امضا فاصله تا سپاهان ! Sat Sep 02 14:25:33 IRDT 2017
پارس فوتبال اتفاقی باورنکردنی در مورد یک ” استقلالی ” ! Sat Oct 07 06:05:40 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ خارق العاده ترین سیو های دروازه بانان در هفته 23 ام ال اس Tue Aug 15 20:39:17 IRDT 2017
پارس فوتبال شاید منصوریان ریسک نکند ؛ به تمرینات گروهی باز گشت ! Mon Aug 14 11:47:11 IRDT 2017
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی : تجربه حضور در مسابقات جوانان جهانی را داشتم ؛ انگیزه جوانان بالاست Wed Aug 09 17:10:33 IRDT 2017
پارس فوتبال واگنر درباره برنامه اش برای مهار هری کین گفت Fri Sep 29 17:11:08 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ لیست روسونری برای دیدار برابر کیه وو اعلام شد Tue Oct 24 21:05:20 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ پای آقای گل لیگ یک هم در لیگ برتر به گل باز شد Thu Aug 10 22:15:06 IRDT 2017
پارس فوتبال رئیس فدراسیون : می‌توانستید تفاوت اسب‌ها را ببینید Sun Sep 24 01:20:10 IRST 2017
پارس فوتبال توصیه عجیب به سانچز: به بارسلونا نرو Fri Nov 17 20:14:07 IRST 2017
پارس فوتبال پیشکسوت فوتبال : مربیان ما فرق رباط و تاندون را نمی‌دانند ؛ در فوتبال همدیگر را ضایع می‌کنند Wed Oct 25 19:28:46 IRST 2017
پارس فوتبال مدیریت باشگاه ” استقلال ” خراب است و مشکل دارد ؛ منصوریان الآن فرق ” استقلال” را می‌فهمد! Sat Sep 23 06:55:16 IRST 2017
پارس فوتبال قول مدیران نفت ” جادوگر ” را ماندگار کرد Wed Jul 19 19:18:58 IRDT 2017
پارس فوتبال اظهارات نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی در خصوص فعالیت رشته MMA در ایران Sat Aug 19 21:37:33 IRDT 2017
پارس فوتبال شفر اجازه نمی دهد این استقلالی تیم را ترک کند ! Fri Dec 08 13:10:32 IRST 2017
پارس فوتبال من منصوریان را به استقلال آوردم Fri Jul 14 11:43:27 IRDT 2017
پارس فوتبال کاپیتان پیشین پرسپولیس : من معتقدم طاهری نباید استعفا می داد Thu Nov 09 12:53:22 IRST 2017
پارس فوتبال اینفانتینو : مسی هنوز در مقایسه با مارادونا، یک قهرمانی جام جهانی را کم دارد! Mon Oct 09 16:09:46 IRST 2017
پارس فوتبال عکس؛ پست اینستاگرامی آقای گل برای مدافع مصدوم استقلال Tue Aug 29 19:33:52 IRDT 2017
پارس فوتبال شفاف سازی در مورد محروم های استقلال Sun Jul 23 22:36:17 IRDT 2017
پارس فوتبال مدافع پیشین تراکتورسازی : بدون حل کردن مشکلاتم نمی توانستم لژیونر شوم Fri Oct 20 02:31:40 IRST 2017
پارس فوتبال هافبک قرمزها: روی دو غافلگیری گل خوردیم Mon Sep 11 22:32:23 IRDT 2017
پارس فوتبال سوپرجام؛ اعلام زمان نشست خبری سرمربیان Tue Jul 18 14:06:20 IRDT 2017
پارس فوتبال دفاع ستاره استقلال از عملکرد ضعیفش در استقلال Sat Oct 28 22:47:31 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ پنالتی جنجالی که به ضرر کهکشانی ها گرفته شد Mon Aug 14 14:43:20 IRDT 2017
پارس فوتبال طعنه ای که مهاجم روباه ها به آرسنال زد ! Thu Sep 07 15:09:16 IRDT 2017
پارس فوتبال باشگاه ” پرسپولیس ” و واکنشی عجیب به شکایت ریزه‌اسپور ! Sat Sep 23 12:56:44 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش امید ابراهیمی به حضور شفر در استقلال Tue Oct 03 19:54:44 IRST 2017
پارس فوتبال ملی پوش پرسپولیس اعلام آمادگی کرد ؛ به میدان خواهد رفت یا خیر ؟ Thu Sep 07 16:48:21 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش استرلینگ به گل حساس برابر هادرزفیلد Sun Nov 26 22:06:36 IRST 2017
پارس فوتبال آمار فوق العاده این پرسپولیسی ؛ کی قرار است این بازیکن فیکس شود ؟ Sun Oct 22 09:54:24 IRST 2017
پارس فوتبال سرنوشت ستاره آرسنال چهارشنبه مشخص می شود Mon Jul 31 18:47:23 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش وزیر ورزش به عدم حضور قریب در جلسه هیات مدیره تیم استقلال Wed Aug 09 21:41:36 IRDT 2017
پارس فوتبال شکست قزاقستان مقابل بلندقامتان ایرانی! Sun Aug 13 19:55:53 IRDT 2017
پارس فوتبال گران ترین ستاره استقلال مشخص شد Tue Jul 18 07:26:20 IRDT 2017