شفقنا

شفقنا توجیه عربستان برای اعدام معترضان شیعه Thu Apr 25 11:06:25 IRDT 2019
شفقنا واکنش‌ها علیه تازه‌ترین جنایت دولت عربستان در اعدام شیعیان این کشور Thu Apr 25 11:04:39 IRDT 2019
شفقنا اولین اثرات عدم معافیت تحریمی در هند: افزایش قیمت سوخت و کاهش ارزش روپیه در برابر دلار Thu Apr 25 10:58:58 IRDT 2019
شفقنا کیهان نوشت: حضور حیاتی مردم در کاهش خسارت بلایای طبیعی Thu Apr 25 10:58:52 IRDT 2019
شفقنا دو سناتور دموکرات آمریکایی خواستار تجدید نظر در روابط با عربستان شدند Thu Apr 25 10:56:09 IRDT 2019
شفقنا گرم شدن جنگ سرد Thu Apr 25 10:55:10 IRDT 2019
شفقنا کشمکش وزارت ارتباطات و دیوان عدالت اداری بر سر «آبونمان» تلفن ثابت ادامه دارد Thu Apr 25 10:52:20 IRDT 2019
شفقنا آمریکا تحت تأثیر اسرائیل است Thu Apr 25 10:49:48 IRDT 2019
شفقنا علی ربیعی: حفظ اموال کارگران در این شرایط که بیکاری افسار گسیخته است اولویت دارد/ توسعه مشاغل خرد بیکاری را مهار می کند Thu Apr 25 10:48:56 IRDT 2019
شفقنا کتاب، نیاز فراموش‌شده Thu Apr 25 10:45:21 IRDT 2019
شفقنا آخرین اخبار سیل و بارندگی/ از پیش بینی وزش باد شدید در شرق ایران و تخم گذاری ملخ ها در جازموریان تا پیش بینی ورود سامانه های بارشی تا خرداد و اسکان موقت سیل زدگان Thu Apr 25 10:43:57 IRDT 2019
شفقنا ساز ناکوک سیاسی در عراق و تابستان داغ ‌پیش رو Thu Apr 25 10:42:13 IRDT 2019
شفقنا ترس از انتقام؛ فرار مسلمانان از شهر مسیحی‌نشین سریلانکا Thu Apr 25 10:38:37 IRDT 2019
شفقنا چشم‌انداز دو ساله بازارها Thu Apr 25 10:36:46 IRDT 2019
شفقنا «طالبان» و «داعش» برای قدرت طلبی در افغانستان باهم می جنگند Thu Apr 25 10:34:26 IRDT 2019
شفقنا بازار متشکل ارزی و ابهامات آن Thu Apr 25 10:33:26 IRDT 2019
شفقنا راهکار دولت اردن برای کاهش فشار بر شهروندان این کشور در ماه رمضان Thu Apr 25 10:32:26 IRDT 2019
شفقنا فیسبوک 3 تا 5 میلیارد دلار جریمه می شود! Thu Apr 25 10:31:28 IRDT 2019
شفقنا نظامیان سودان می‌گویند با سران معترضان به توافق رسیده‌اند Thu Apr 25 10:30:21 IRDT 2019
شفقنا سلاخی بن سلمان Thu Apr 25 10:30:04 IRDT 2019
شفقنا ترامپ و قمار بزرگ تحریم نفت ایران/ تحلیل فارین پالیسی Thu Apr 25 10:30:00 IRDT 2019
شفقنا روسیه در حال استفاده کرده از کارت کره‌شمالی علیه آمریکاست Thu Apr 25 10:27:12 IRDT 2019
شفقنا الزامات ایران در عصر تحریم Thu Apr 25 10:26:43 IRDT 2019
شفقنا هواشناسی: شناورها هنگام تردد در خلیج فارس احتیاط کنند Thu Apr 25 10:23:11 IRDT 2019
شفقنا در مصر به مدت سه ماه حالت فوق‌العاده اعلام شد Thu Apr 25 10:20:00 IRDT 2019
شفقنا ظریف در مصاحبه با رویترز: در دور زدن تحریم‌ها دکترا داریم Thu Apr 25 10:06:04 IRDT 2019
شفقنا سازمان ملل: جنگ توسعه یمن را 21 سال عقب انداخت Thu Apr 25 09:46:41 IRDT 2019
شفقنا روزنامه ها در آخر هفته از چه نوشتند؟ Thu Apr 25 09:46:04 IRDT 2019
شفقنا علاج قیمت گوشت، واردات نیست، کمک به تولید است Thu Apr 25 09:42:57 IRDT 2019
شفقنا بلومبرگ: چراغ سبز آمریکا برای حمله ی خلیفه خفتر به نیروهای طرابلس Thu Apr 25 09:40:22 IRDT 2019
شفقنا کاهش 60 درصدی ارزش پول ملی سودان Mon Oct 08 15:06:33 IRST 2018
شفقنا شنای سکه و طلا خلاف جهت Sun Aug 19 07:29:55 IRDT 2018
شفقنا جدیدترین موضع‌گیری خصمانه وزیر خارجه امارات علیه ایران Fri Mar 01 12:13:26 IRST 2019
شفقنا حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرتب از قشر متوسط جامعه به قشر ضعیف افزوده می شود Tue Dec 18 19:03:23 IRST 2018
شفقنا وزیر خارجه آمریکا از تهران خواست «رابرت لوینسون» را آزاد کند!/ لوینسون از سال 2007 ناپدید شده است Sat Mar 09 11:27:15 IRST 2019
شفقنا حضور و مشارکت مردم؛ مهارکننده بحران‌ها Tue Apr 16 07:46:24 IRDT 2019
شفقنا ویدئو: امیر قطر نشست اتحادیه عرب را بدون سخنرانی ترک کرد Sun Mar 31 21:12:52 IRDT 2019
شفقنا احراز هلال ماه مبارک رمضان برای آیت الله شبیری زنجانی Wed May 16 23:59:32 IRDT 2018
شفقنا مسئولان آمریکایی: اسرائیل قادر به مقابله با حزب الله نیست Thu Sep 13 13:30:09 IRDT 2018
شفقنا مدیران کلیدی نفت رفتنی شدند Sat Sep 29 11:48:59 IRST 2018
شفقنا وزیر راه: سیل به 14 هزار کیلومتر از راه های کشور آسیب رسانده است Sun Apr 14 13:03:33 IRDT 2019
شفقنا بحران کشمیر درگفت‌وگو با یک پژوهشگر مسایل منطقه: دامنه تنش گسترده نخواهد شد/ فرمولی برای حل کوتاه‌مدت بحران کشمیر دیده نمی‌شود/ امکان دارد شیعیان کشمیر به سمت همکاری بیشتر با دولت دهلی بروند Tue Mar 05 09:12:54 IRST 2019
شفقنا اپل ناچار شد فروش آیفون در آلمان را متوقف کند Sat Jan 05 10:48:15 IRST 2019
شفقنا چرا زن قبل از دریافت کامل مهریه مى تواند تمکین نکند؟ پاسخ حضرت آیت الله سبحانی Wed Jan 09 13:30:42 IRST 2019
شفقنا «پیش فروش خودرو» نمایش تبلیغاتی سایپا برای افزایش قیمت‌ها بود Mon Sep 17 10:36:13 IRDT 2018
شفقنا حضرت آیت الله مکارم شیرازی: دستگاه قضایی نیازمند تحول است/ 6 ایراد دستگاه قضایی ایران Wed Mar 13 09:40:27 IRST 2019
شفقنا مردم به هیچ عنوان طلای آب شده نخرند Wed Oct 24 12:40:17 IRST 2018
شفقنا FATF بدتره یا NPT ؟ Sun Sep 30 06:23:46 IRST 2018
شفقنا استاندار کرمانشاه: صف «گوشت و مرغ» باید برچیده شود Sun Feb 10 10:48:44 IRST 2019
شفقنا امروز چه خبر بود؟ از حکم اعدام مفسدین اقتصادی و دستگیری وزیر احمدی نژاد تا هشدار نسبت به بازگشت جنگ سرد و نقشه های عربستان برای بازار نفت Sun Nov 11 17:58:05 IRST 2018
شفقنا سفر بشار اسد و استعفای ظریف؛ مهم‌ترین سوژه 97 از نگاه سردبیر سیاست روز Sat Mar 30 12:00:38 IRDT 2019
شفقنا رئیس پلیس راهور ناجا: وضعیت ترافیکی در محور مرزهای سه‌گانه روان است Fri Oct 26 14:58:29 IRST 2018
شفقنا گزارش تصویری : مراسم رونمایی از کتاب جامع فی الرجال Thu Jul 12 13:13:57 IRDT 2018
شفقنا شانس حداقلی ازدواج دهه شصتی‌ها Sat Jul 14 14:15:46 IRDT 2018
شفقنا شهردار قم: کاهش هزینه‌های مدیریت پسماند نیازمند مشارکت مردم است Mon Feb 18 13:42:22 IRST 2019
شفقنا آماده باش گارد ساحلی هند Mon Apr 22 15:49:56 IRDT 2019
شفقنا ترامپ: همه می‌دانند که هیچ تبانی‌ با روسیه در کار نیست Sun Jan 13 12:31:04 IRST 2019
شفقنا جاسوسی اف‌بی‌آی از کمپین ترامپ تایید شد Wed Apr 10 20:36:33 IRDT 2019
شفقنا روایت حضرت آیت الله سبحانی از چشم برزخی شیخ عباس قمی Wed Oct 10 09:08:30 IRST 2018
شفقنا شب شعر پاسداشت شهدای روحانی مدافع حرم در قم برگزار می شود Wed Feb 06 16:20:55 IRST 2019
شفقنا محدودیت اعتبار ثبت‌ سفارش کالاهای اساسی لغو می شود Thu Jan 24 09:58:55 IRST 2019
شفقنا آنچه پرسپولیس، تراکتور و سپاهان دارند ولی استقلال ندارد! Mon Apr 08 14:34:14 IRDT 2019
شفقنا امروز چه خبر بود؟ از پیروزی دموکرات های آمریکا در کنگره و ورود نمایندگان مسلمان به مجلس آمریکا تا بحث ها بر سر افزایش حقوق کارکنان در ایران و احتمال حذف دلار از معاملات جهانی Wed Nov 07 17:55:34 IRST 2018
شفقنا دستاورد کاروان ایران در روز پنجم بازی های آسیایی 2018: دو طلا، چهار نقره و یک برنز Thu Aug 23 11:19:11 IRDT 2018
شفقنا ایران درصدد تضمین رعایت حقوق کودکان و پرورش آنها در فضای عاری از خشونت است Fri Oct 19 10:52:01 IRST 2018
شفقنا گذرهای تاریخی قم مرمت می شوند Sun Dec 09 10:40:14 IRST 2018
شفقنا خبرهای جدید نودی/ شبکه سه سیما اجازه نخواهد داد 90 در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود Wed Apr 10 15:43:39 IRDT 2019
شفقنا بیانیه AFC درباره دزدی حق پخش جام ملت‌های آسیا Wed Jan 09 14:07:35 IRST 2019
شفقنا سیل لرستان آب 620 روستا را قطع کرده است Tue Apr 02 15:37:19 IRDT 2019
شفقنا مدیرعامل سایپا عوض شد Sun Jan 20 15:56:45 IRST 2019
شفقنا اعلام حالت فوق‌العاده در «شوش»/ تخلیه بیش از 30 روستا Tue Apr 02 12:51:51 IRDT 2019
شفقنا دادستانی آل خلیفه حبس 3 روحانی بحرینی را تمدید کرد Wed Oct 03 20:12:37 IRST 2018
شفقنا علی ربیعی: مردم نگران نباشند، جو روانی در حوزه اقتصاد کوتاه مدت است Sat May 12 15:02:43 IRDT 2018
شفقنا دیدار وزرای خارجه ی سه کشور امضا کننده برجام با نمایندگان ایران Wed May 09 12:18:42 IRDT 2018
شفقنا تأملی در باب تطور مفهوم «تاریخ فرهنگی»/ چرا در ایران «تاریخ فرهنگی» نوشته نمی‌شود؟ Sat Mar 02 08:59:33 IRST 2019
شفقنا رهبر مخالفان ونزوئلا گفت نگران دستگیری‌ است Wed Apr 03 12:15:04 IRDT 2019
شفقنا سازمان ملل: درحال باختن جنگ علیه قحطی در یمن هستیم/یمنی‌ها درحال خوردن علف هستند Sat Sep 22 08:22:03 IRST 2018
شفقنا گزارشی از زندگی معصومه و گلچهره گرفتاران کودک همسری Sat Feb 16 16:11:13 IRST 2019
شفقنا پزشکان کاروان های حج و عتبات عالیات مراقب کلاهبرداران باشند Sun Mar 31 18:21:30 IRDT 2019
شفقنا بازداشت دختر بنیانگذار هواوی در کانادا به ظن نقض تحریم‌های ایران Thu Dec 06 02:39:57 IRST 2018
شفقنا مواد خوراکی مقابله کننده با کلسترول را بشناسید Sat Dec 29 20:09:14 IRST 2018
شفقنا واکنش رییس اوپک به انتقادات رییس جمهور آمریکا Tue Jul 10 10:46:55 IRDT 2018
شفقنا دو راهکار امام جمعه اصفهان برای حل مساله مهریه Thu Jan 03 13:52:13 IRST 2019
شفقنا دلالان مشتریان صرافان را تور می‌کنند/ رقابت قیمتی در بازار ارز Mon Dec 10 08:06:35 IRST 2018
شفقنا تصویری از هولوکاست Thu Oct 04 22:29:49 IRST 2018
شفقنا پلیس انگلیس 113 فعال محیط زیستی را بازداشت کرد Tue Apr 16 13:27:48 IRDT 2019
شفقنا رسول خضری در گفت و گو با شفقنا: اعتبارات حوزه سلامت شوخی بردار نیست/ مجلس با وزیر بهداشت همصدا است Mon Dec 31 12:47:45 IRST 2018
شفقنا کلمات قصار/ مهدی اخوان ثالث: مسدود است! Fri Nov 09 17:51:40 IRST 2018
شفقنا هدف‌گذاری و طراحی استراتژی در کمپین های انتخاباتی چگونه است؟/سلسله یادداشت‌های کمپین انتخاباتی (12) Thu Feb 14 10:35:16 IRST 2019
شفقنا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبرداد:ابلاغیه دولت در خصوص بازگشت مابقی پول کالاهای صادراتی به اقتصاد کشور Tue Oct 09 14:57:20 IRST 2018
شفقنا مثلث قهرمانی که مهاجمان خارجی استقلال ساختند Fri Mar 01 15:12:28 IRST 2019
شفقنا تظاهرات هزاران نفر در اعتراض به کشتار نیوزلند در ترکیه/ اقامه نماز غایب برای قربانیان+ تصاویر Sun Mar 17 10:59:41 IRST 2019
شفقنا کلمات قصار/ شهریار: ببین به جلدِ سگِ پاسبان چه گرگانند … Sun Nov 25 16:52:45 IRST 2018
شفقنا دیدار خانواده‌های 2 شهید نیروی انتظامی با رهبر انقلاب Sun May 06 20:52:09 IRDT 2018
شفقنا الجزیره: تظاهرات مردم در عراق رفته رفته کاهش می‌یابد Sat Aug 04 08:13:05 IRDT 2018
شفقنا ویدئو: لحظه ای که رئیس جمهور الجزایر استعفای خود را به رئیس شورای قانون اساسی تقدیم کرد Wed Apr 03 11:10:07 IRDT 2019
شفقنا گزارش تصویری : مراسم سالگرد ارتحال آیت الله شیخ میرزا جواد آقا تبریزی Wed Jul 11 10:20:58 IRDT 2018
شفقنا شکسته شدن سکوت فردوسی پور در مورد جنجال های اخیر Wed Mar 13 08:54:38 IRST 2019
شفقنا در حاشیه حوزه/ از سخنان بنی اسرائیلی در قم تا واکنش شدید دو مرجع تقلید به اظهارات رئیس جمهور Wed Jan 23 20:24:56 IRST 2019
شفقنا انتقاد نماینده حضرت آیت الله سیستانی از درگیری های قبیله ای در عراق Fri Nov 16 14:23:45 IRST 2018
شفقنا آخرین اخبار اعتراض‌های عراق: از سر گیری تظاهرات در مناطق جنوبی/ بستن راه اصلی منتهی به مرز چذابه/ آزادی بیش از 330 تظاهرکننده Fri Jul 20 14:24:35 IRDT 2018
شفقنا زندگی مردم در پلدختر و معمولان فلج شده/ اهالی به تپه‌ها پناه بردند/ نیاز مبرم به آب و مواد غذایی/ خیلی‌ها ناپدید شدند/ فقط امکان امداد هوایی وجود دارد Tue Apr 02 16:40:11 IRDT 2019
شفقنا عکس هوایی جاسوسی از کره شمالی: یا موشک می سازند یا ماهوره فضایی! Sat Mar 09 10:26:34 IRST 2019
شفقنا مزیت های لغو روادید با عراق Wed Mar 13 09:22:26 IRST 2019
شفقنا یک فرصت ایده آل برای قائدی Thu Apr 18 22:45:12 IRDT 2019
شفقنا آیت الله هادوی تهرانی: فقدان حاج آقا مرتضی تهرانی ثلمه ای است که جبران نمی شود Sun Jul 22 11:27:20 IRDT 2018
شفقنا روحانی: ایران خواهان روابط خوب با همه کشورهای مسلمان و عربی منطقه است Tue Mar 26 22:06:22 IRDT 2019
شفقنا توازن بین خط حمله و دفاع استقلال Mon Feb 25 23:28:25 IRST 2019
شفقنا اعتصاب غذا در نائورو/ پناهجوی 12 ساله ایرانی در خطر مرگ Fri Aug 17 15:27:38 IRDT 2018
شفقنا کارگران در دامن فقر و بی عدالتی رها شده اند Wed Aug 01 11:45:08 IRDT 2018
شفقنا راه حل حقوقی ایران در برابر اقدام آمریکا علیه سپاه چیست؟ Tue Apr 09 16:54:54 IRDT 2019
شفقنا مهم ترین محور روزنامه ها بعد از دو روز تعطیلی چه بود؟ Mon Nov 26 10:30:20 IRST 2018
شفقنا انتقاد خسروپناه از فیرحی: چرا اسلامی سازی می کنید!   Sat Jul 14 15:01:12 IRDT 2018
شفقنا دلالی‌ اعضای بدن غیرقانونی است/ وجود فضاهای زیرزمینی پیوند اعضا را تکذیب می‌کنم Mon Jul 30 09:08:47 IRDT 2018
شفقنا تحریم‌های آمریکا علیه ایران بخشی از طرح نابودی کشورهای منطقه است Fri Aug 10 10:36:20 IRDT 2018
شفقنا تاثیر صدقه بر سبک زندگی Wed Feb 13 16:40:41 IRST 2019
شفقنا یاران نزدیک امام(ره) یا از دنیا رفتند یا خانه نشین هستند/ خاتمی و هاشمی مورد ظلم و تحقیر قرار می‌گیرند/ سالها از اتفاق 88 گذشته نباید مادام العمر نسبت به هم کینه داشته باشیم؛ محمد هاشمی در گفت وگو با شفقنا Sat Jan 19 11:34:35 IRST 2019
شفقنا 3 زخمی در حمله با سلاح سرد در منچستر انگلیس Tue Jan 01 09:07:03 IRST 2019
شفقنا سنای آمریکا به دنبال پایان حمایت دولت ترامپ از عربستان در جنگ یمن است Thu Nov 29 11:00:48 IRST 2018
شفقنا وزیر کشور الجزایر: امنیت و ثبات کشور خطر قرمز ما است Sat Jan 05 21:02:31 IRST 2019
شفقنا نشریه فوربس: توسعه سلاح هسته‌ای برای بقا، پیام آمریکا به ایران است Sat May 12 07:26:19 IRDT 2018
شفقنا زندگانی و فضائل حضرت زینب (س) Sat Jan 12 04:20:12 IRST 2019
شفقنا آب دنیاى حرام همواره تیره، و گل آلود است / سفارش می کنم به تقوا / برگی از نهج البلاغه Fri Jan 25 17:01:33 IRST 2019
شفقنا تقاضای مرغ افزایش یافته چون مردم نه گوشت می توانند بخرند نه ماهی! Mon Dec 17 11:45:40 IRST 2018
شفقنا انتقاد ظریف از بستن حساب‌های کاربران واقعی ایرانی در توییتر Sun Sep 16 16:58:49 IRDT 2018
شفقنا چین در تلاش برای تغییر مذهب مسلمانان است/ اوضاع تکان دهنده اویغورها در اردوگاه های چین در گزارش نیویورک تایمز Wed Sep 12 12:17:58 IRDT 2018
شفقنا واکنش ایران به رفع توقیف از دارایی‌های بانک مرکزی در دادگاه لوگزامبورگ Thu Mar 28 07:36:17 IRDT 2019
شفقنا حافظ: به صبر کوش تو ای دل … Sun Aug 19 10:42:42 IRDT 2018
شفقنا عامل آتش زدن مجسمه آریو برزن یاسوج دستگیر شد Wed Dec 26 17:19:57 IRST 2018
شفقنا بهجت پور: پایان نامه سطح دو از نظام آموزشی حوزه علمیه خواهران حذف می شود Mon Mar 11 12:51:15 IRST 2019