زومیت

زومیت گفت و گوی پنه لوپه کروز و خاویر باردم به مناسبت اکران فیلم همه می‌ دانند Fri May 11 23:45:00 IRDT 2018
زومیت افزایش فروش با بهره‌گیری از روش‌های جدید پرداخت Fri May 11 23:30:00 IRDT 2018
زومیت گفته‌های مدیرعامل اوبر پیرامون خودروهای خودران و همکاری با دیگر شرکت‌ها Fri May 11 23:15:00 IRDT 2018
زومیت تولید سوخت هیدروژن یک گام دیگر به تجاری سازی نزدیک شد Fri May 11 23:00:00 IRDT 2018
زومیت اولین گوشی‌های 5G سرعت 4 گیگابیت بر ثانیه‌ خواهند داشت Fri May 11 22:45:00 IRDT 2018
زومیت داستان برند: ویزا، بیش از نیم قرن خدمات مالی و اعتباری Fri May 11 22:00:00 IRDT 2018
زومیت گوگل اسیستنت، سیری یا الکسا؛ هوشمند‌ترین دستیار مجازی چیست؟ Fri May 11 21:30:00 IRDT 2018
زومیت پازل: جایگزین Fri May 11 21:00:00 IRDT 2018
زومیت مرسدس G کلاس با تیونینگ برابوس معرفی شد Fri May 11 20:30:00 IRDT 2018
زومیت تصاویر گوشی نوکیا ایکس یک هفته مانده به رونمایی رسمی، فاش شد Fri May 11 20:00:00 IRDT 2018
زومیت چرا تشخیص دقیق درد شما برای پزشکان گاهی سخت می‌شود؟ Fri May 11 19:45:00 IRDT 2018
زومیت نقد سریال Westworld؛ قسمت سوم، فصل دوم Fri May 11 19:30:00 IRDT 2018
زومیت کشنده‌های فوق سنگین و چالش های رانندگی Fri May 11 19:00:00 IRDT 2018
زومیت ساعت هوشمند «پیکسل» به همراه گوشی پیکسل 3 معرفی خواهد شد Fri May 11 18:45:00 IRDT 2018
زومیت آمادگی کسب‌وکارها در برابر حوادث طبیعی Fri May 11 18:30:00 IRDT 2018
زومیت اوبر و ناسا؛ در حال ساخت تاکسی پرنده Fri May 11 18:00:00 IRDT 2018
زومیت لنوو گوشی با نسبت نمایشگر به بدنه 95 درصد عرضه می‌کند Fri May 11 17:30:00 IRDT 2018
زومیت فیسبوک و کریستیانو رونالدو با یک دیگر همکاری می‌کنند Fri May 11 17:00:00 IRDT 2018
زومیت افراد درونگرا و عادت‌های غیرعادی و متمایز آنها Fri May 11 16:30:00 IRDT 2018
زومیت لغو غیرمنتظره تنها ماموریت ارسال ماه نورد توسط ناسا Fri May 11 16:15:00 IRDT 2018
زومیت تصاویری از شیائومی می 7، پیش از رونمایی رسمی به بیرون درز کرد Fri May 11 16:00:00 IRDT 2018
زومیت فولکس واگن گلف GTI TCR رونمایی شد Fri May 11 15:30:00 IRDT 2018
زومیت بهترین لپ‌تاپ‌های سال 2018 برای دانشجویان Fri May 11 15:00:00 IRDT 2018
زومیت همکاری مایکروسافت و کوانتا در طراحی و ساخت اسپیکر هوشمند جدید Fri May 11 14:30:00 IRDT 2018
زومیت SSID وای فای چیست؛ چگونه نام شبکه را تغییر دهیم یا مخفی کنیم؟ Fri May 11 14:29:00 IRDT 2018
زومیت معاشرت‌های طاقت‌فرسای شبکه‌سازی و راه‌حلی برای آنها Fri May 11 14:00:00 IRDT 2018
زومیت امکان ویرایش مستقیم خاطرات و احساسات درون مغز انسان با هولوگرافی Fri May 11 13:00:00 IRDT 2018
زومیت بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته سوم اردیبهشت 1397 Fri May 11 12:45:00 IRDT 2018
زومیت اچ پی لپ‌تاپ‌های EliteBook 700 G5 و ProBook 645 G4 را با رایزن پرو و تاندربولت 3 معرفی کرد Fri May 11 12:30:00 IRDT 2018
زومیت 10 کشور برتر در زمینه استفاده از ربات های صنعتی Fri May 11 12:00:00 IRDT 2018
زومیت هجدهمین نمایشگاه تلکام با حضور وزیر ارتباطات آغاز به کار کرد Mon Oct 16 13:05:00 IRST 2017
زومیت درخشان ترین و زیبا ترین غار جهان را ببینید Fri Feb 02 21:15:00 IRST 2018
زومیت اپلیکیشن VLC پس از یک سال به‌روزرسانی شد Tue Dec 05 11:00:00 IRST 2017
زومیت برترین وب سایت حوزه گردشگری ایران معرفی شد Wed Oct 18 20:00:00 IRST 2017
زومیت نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، وضعیت روحی‌ کاربر را نشان می‌دهد Wed Aug 09 12:00:00 IRDT 2017
زومیت تاکسی هوشمند ایرانی معرفی شد Tue Aug 15 20:30:00 IRDT 2017
زومیت با Speak Plus، دش‌کم را به همراه الکسا به خودرو خود بیاورید Mon Jan 08 16:45:00 IRST 2018
زومیت با Xperia Hello اسپیکر هوشمند سونی آشنا شوید Thu Oct 19 00:00:00 IRST 2017
زومیت محل قرارگیری پیشرانه، چه تاثیری بر هندلینگ می‌گذارد؟ Fri Sep 15 19:00:00 IRDT 2017
زومیت نقد فیلم The Glass Castle - قصر شیشه‌ای Sat Jan 20 19:30:00 IRST 2018
زومیت سهم اندروید 7 نوقا با گذشت نزدیک به یک سال از زمان عرضه، به 10 درصد رسید Sat Jul 08 21:30:00 IRDT 2017
زومیت منجمان برای اولین بار سیاهچاله‌ای را مشاهده کردند که دو بار فوران ماده دارد Sun Jan 21 19:45:00 IRST 2018
زومیت استیو وزنیاک: گفته‌های ایلان ماسک را باور نمی‌کنم Fri Feb 02 13:30:00 IRST 2018
زومیت اگر شرکت‌ها کشور بودند، پول رایج آن‌ها چه شکلی می‌شد Fri Aug 04 18:45:00 IRDT 2017
زومیت کاهش 6.3 درصدی عرضه گوشی‌ هوشمند در سه‌ماهه‌ی چهارم 2017 Sun Feb 04 17:00:00 IRST 2018
زومیت موجودی اولیه آیفون X در کمتر از 10 دقیقه پس از آغاز پیش فروش تمام شد Fri Oct 27 11:32:00 IRST 2017
زومیت آموزش بازی سازی: مقدمه‌ای بر صدا و موسیقی در بازی‌ها Sun Apr 01 12:45:00 IRDT 2018
زومیت سامسونگ جزئیات تکنولوژی پردازشی 11LPP را اعلام کرد Wed Oct 04 00:00:00 IRST 2017
زومیت تنبل‌ ترین کشورها از دیدگاه دانشگاه استنفورد Sun Jul 16 15:00:00 IRDT 2017
زومیت AMD برند تجاری کراس‌فایر را کنار می‌گذارد Sun Sep 24 15:00:00 IRST 2017
زومیت وزیر ارتباطات: باید مانند کره جنوبی، از اپل و گوگل مستقل شویم Mon Sep 11 19:35:00 IRDT 2017
زومیت نقد فیلم Baby Driver - بیبی راننده Thu Oct 05 19:30:00 IRST 2017
زومیت بهترین مقاصد سفر تابستانه؛ شمال ایران Thu Jul 13 21:15:00 IRDT 2017
زومیت زد تی ای و AT&T به زودی از یک تبلت تاشو با دو نمایشگر رونمایی خواهند کرد Wed Sep 06 22:45:00 IRDT 2017
زومیت چهار ترفند آنلاین برای خرید بلیط ارزانتر هواپیما Mon Jan 15 20:00:00 IRST 2018
زومیت احتمال عرضه گوشی هوشمند با برند پالم Fri Mar 30 09:30:00 IRDT 2018
زومیت بررسی گیر اسپرت سامسونگ Sun Jan 07 22:00:00 IRST 2018
زومیت بررسی ویدیویی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس Thu Oct 05 22:00:00 IRST 2017
زومیت مایکروسافت فردا به پشتیبانی از ویندوزفون 8.1 پایان می‌دهد Mon Jul 10 15:00:00 IRDT 2017
زومیت قیمت و شرایط فروش خودروهای نگین خودرو Wed Jan 03 09:00:00 IRST 2018
زومیت یک طرح موفق: جاسوسی از نهنگ‌ها با یک بویه برای نجات جان آنها Sat Apr 07 23:15:00 IRDT 2018
زومیت نکاتی برای تشکیل یک دپارتمان بازاریابی قوی Wed Aug 02 16:30:00 IRDT 2017
زومیت بهترین طراحی کابین‌ در خودروهای سال 2018 Thu Apr 26 22:30:00 IRDT 2018
زومیت تلگرام رفع فیلتر شد Sat Jan 13 21:51:00 IRST 2018
زومیت شرایط فروش و قیمت پژو 508 اعلام شد Fri Jul 07 21:49:00 IRDT 2017
زومیت توصیه هایی برای با انگیزه ماندن کارآفرینان Sun Apr 15 18:30:00 IRDT 2018
زومیت کاهش سودآوری شرکت نایک تحت شعاع فرهنگ سازمانی بیمار Mon May 07 12:00:00 IRDT 2018
زومیت جگوار XJ50 رونمایی شد Sat Apr 28 20:30:00 IRDT 2018
زومیت فیلترینگ هوشمند اینستاگرام به‌صورت موقت رفع شد Wed Jul 19 19:31:00 IRDT 2017
زومیت 60 ثانیه: اعلام قیمت نهایی پژو 2008 توسط ایران خودرو Sat Sep 16 21:00:00 IRDT 2017
زومیت هنگام خرید لپ‌تاپ مرعوب برندها نشویم Thu May 10 16:00:00 IRDT 2018
زومیت آیا راهبرد عینک هوشمند مایکروسافت، زیر سایه رقبا قرار می‌گیرد؟ Sat Oct 28 22:00:00 IRST 2017
زومیت خرید و فروش امن طلا، با طلای ثامن Tue May 08 12:30:00 IRDT 2018
زومیت نسل جدید آئودی A6 معرفی شد Wed Feb 28 13:30:00 IRST 2018
زومیت مرکز داده شماره یک دولت رونمایی شد Tue Aug 01 14:52:00 IRDT 2017
زومیت آکیولس، هدست واقعیت مجازی 200 دلاری در سال 2018 رونمایی می‌کند Sat Jul 15 08:30:00 IRDT 2017
زومیت تماشا کنید: یلدا؛ نویدبخش بهار Thu Dec 21 21:00:00 IRST 2017
زومیت چگونه با مشکلات آزادکاری کنار بیاییم Mon Sep 18 18:30:00 IRDT 2017
زومیت گوگل مپ زمان پیاده‌ شدن از مترو یا اتوبوس را اطلاع می‌دهد Mon Dec 11 11:00:00 IRST 2017
زومیت نسخه‌ی مسابقه‌ای از کامارو GT4.R، آماده تولید شد Tue Sep 26 13:30:00 IRST 2017
زومیت ربات‌های خودران به یاری پلیس دبی می آیند Fri Jul 07 20:30:00 IRDT 2017
زومیت تاریخ عرضه ون برقی فولکس‌ واگن مشخص شد Mon Aug 21 15:30:00 IRDT 2017
زومیت بررسی بازی Observer Mon Sep 04 23:45:00 IRDT 2017
زومیت نقد سریال شهرزاد: قسمت هشتم، فصل دوم Wed Aug 16 23:45:00 IRDT 2017
زومیت شاسی‌ بلند رضوانی با نام تانک، رسما رونمایی شد Wed Oct 04 18:00:00 IRST 2017
زومیت ناامیدکننده ترین خودروهای سال 2017 در بازار آمریکا Sat Dec 23 22:30:00 IRST 2017
زومیت توسعه کسب و کارهای نوپا؛ اولویت جهرمی برای دولت دوازدهم Tue Aug 08 15:13:00 IRDT 2017
زومیت مایکروسافت جزئیاتی از هولولنز 2.0 ارائه کرد Mon Jul 24 18:15:00 IRDT 2017
زومیت معرفی بازی رومیزی Secret Hitler Thu Jul 20 19:30:00 IRDT 2017
زومیت سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو تغییر کرد Wed Jul 12 10:20:00 IRDT 2017
زومیت گزارش زومیت از غرفه هواوی در نمایشگاه ایفا 2017 Sun Sep 03 21:25:00 IRDT 2017
زومیت فقط تا پایان امروز فرصت دارید برنده بلیط رایگان هواپیما شوید Tue Dec 19 13:15:00 IRST 2017
زومیت با استیشن XG Station Pro TB3 eGFX، کامپیوتر خود را به کارت گرافیک قدرتمند مجهز کنید Mon Jan 08 15:20:00 IRST 2018
زومیت فورد موستانگ تقویت‌شده با تیونینگ استیدا Thu Jan 18 11:30:00 IRST 2018
زومیت محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور شد Sun Aug 20 15:52:00 IRDT 2017
زومیت ایساکو و کسب عنوان بهترین خدمات پس از فروش خودرو Sun Aug 06 16:45:00 IRDT 2017
زومیت هیوندای i30 فست بک، معرفی شد Sun Jul 16 22:30:00 IRDT 2017
زومیت توییتر دسترسی به اطلاعات عمومی کاربران را به کمبریج آنالاتیکا فروخته است Mon Apr 30 15:00:00 IRDT 2018
زومیت استارتاپ خوگر در نمایشگاه الکامپ 23 معرفی شد Sat Jul 22 13:45:00 IRDT 2017
زومیت مشکل امنیتی حاد در برنامه مدیریت حسگر اثر انگشت لپ تاپ‌ های لنوو Wed Jan 31 08:30:00 IRST 2018
زومیت چرا کارآفرینان باید بیشتر مسافرت کنند Wed Jan 10 18:30:00 IRST 2018
زومیت نگاه نزدیک به کوانتوم 700 اسب بخار Wed Jan 10 11:30:00 IRST 2018
زومیت گوگل سرویس کوتاه کننده لینک goo.gl را متوقف می‌کند Sat Mar 31 16:00:00 IRDT 2018
زومیت اپل فروش آیپاد نانو و آیپاد شافل را متوقف کرد Sat Jul 29 17:30:00 IRDT 2017
زومیت موسیقی زنده خیابانی سرخ پوست‌ها در قلب استانبول Sat Jul 22 21:15:00 IRDT 2017
زومیت نقد فیلم Justice League - جاستیس لیگ Mon Feb 26 12:45:00 IRST 2018
زومیت گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس با باتری 3000 و 3500 میلی‌آمپر ساعت عرضه خواهد شد Fri Feb 02 08:30:00 IRST 2018
زومیت تشدید برخورد با تخلفات درون خودرو با دوربین های نظارتی پلیس Tue Jul 11 13:00:00 IRDT 2017
زومیت وزیر ارتباطات: توییتر باید رفع فیلتر شود Wed Jul 19 22:45:00 IRDT 2017
زومیت پوشش زومیت از نمایشگاه خودروی توکیو 2017 Wed Oct 25 11:30:00 IRST 2017
زومیت انویدیا OptiX 5.0 را با سیستم کاهش نویز مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌‌کند Sun Aug 06 21:30:00 IRDT 2017
زومیت شاسی‌بلند چینی لینک‌ اند‌ کو؛ رکورددار پیش‌فروش تاریخ Tue Dec 12 18:00:00 IRST 2017
زومیت نگاهی عمیق به دنیای فایل‌های ویدیویی Thu Dec 28 15:00:00 IRST 2017
زومیت 10 خودروی رضایت‌بخش سال، از نگاه بازار امریکا Thu Dec 28 22:30:00 IRST 2017
زومیت درخواست کوالکام برای تعلیق حکم دادگاه کره جنوبی رد شد Tue Sep 05 22:45:00 IRDT 2017
زومیت سونی تغییر الگوی طراحی گوشی های هوشمندش را تأیید کرد Wed Sep 27 15:45:00 IRST 2017
زومیت ایمن‌ترین خودروهای کامپکت در سال 2017 Sun Oct 08 16:45:00 IRST 2017
زومیت نگاهی به مشهورترین خودروهای فیلم سریع و خشن 8 Sun Jul 16 11:30:00 IRDT 2017
زومیت باراک اوباما، رکورد لایک را در توییتر شکست Wed Aug 16 20:15:00 IRDT 2017
زومیت جمع‌بندی نطق اصلی رویداد Google I/O 2018 Wed May 09 17:15:00 IRDT 2018
زومیت تاریخ تحویل برخی از مدل‌های آیفون 8 و اپل واچ 3 به تعویق افتاد Sat Sep 16 14:45:00 IRDT 2017
زومیت بزرگ‌ترین نیروگاه گرمایی خورشیدی دنیا در استرالیا ساخته می‌شود Wed Aug 16 19:45:00 IRDT 2017
زومیت آپدیت جدید وایبر با تغییراتی همچون امکان پین و ریپلای کردن پیام در گروه - زوم اپ Sat Oct 07 10:00:00 IRST 2017
زومیت ایمن ترین خودروهای بازار جهانی، با قیمت کمتر از 30 هزار دلار Sat Jan 27 22:30:00 IRST 2018
زومیت ادعای کارمند سابق اوبر درمورد نفوذ و سرقت اطلاعات از رقبا Tue Dec 19 10:30:00 IRST 2017
زومیت تن تن و میلو؛ کمیک های بچگی Fri Jul 21 19:30:00 IRDT 2017
زومیت اسنشال به وعده عرضه گوشی PH-1 عمل نکرد Mon Jul 10 00:00:00 IRDT 2017
زومیت تیم کوک: اپل به کاهش فروش آیفون به‌دلیل جایگزینی باتری‌های فرسوده‌ اهمیت نمی‌دهد Sun Feb 04 16:00:00 IRST 2018
زومیت قیمت و شرایط فروش خودروهای مدیران خودرو Sat Aug 05 09:00:00 IRDT 2017
زومیت سامسونگ ماه اول عرضه‌ی گلکسی نوت 8 در کره‌ی جنوبی 700 هزار واحد از این‌ محصول به فروش می‌رساند Thu Aug 31 20:00:00 IRDT 2017