خبرگزاری دانشجویان ایران

خبرگزاری دانشجویان ایران بازدید معاون عمرانی وزیر کشور از مناطق سیل‌زده خراسان شمالی Mon Mar 25 06:42:11 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مروری بر مقررات «تنبیه» در مدارس Mon Mar 25 06:20:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران اینفوگرافی / نگاهی به آمار زنان سرپرست خانوار Mon Mar 25 06:19:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران واکنش رییس جمعیت هلال احمر به حاشیه‌سازان Mon Mar 25 06:07:29 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران بازی های به یادماندنی (5)/ برد رویایی منچستریونایتد و حسرتی که بر دل "دایی" ماند Mon Mar 25 06:00:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی تیم‌های برتر جهان فوتبال/ بایرن مونیخ؛ اعتبار آلمان Mon Mar 25 05:06:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تیراندازی در سال 97/ شلیک‌های بدون تیر Mon Mar 25 04:55:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران وقتی علم و عشق کنار هم قرار می‌گیرند Mon Mar 25 04:10:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تاج‌زاده:از روحانی حمایت نمی‌کردیم،محکوم میشدیم/افراطی‌های وطنی پاس می‌دهند،ترامپ آبشار می‌کوبد Mon Mar 25 04:00:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران از حمام مشترک سرخابی‌ها تا بازی کم‌ اهمیتی به نام داربی! Mon Mar 25 03:39:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران یزد از حالت «ویژه» خارج شد Mon Mar 25 03:31:01 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران آتش‌سوزی در مراتع به علت پرتاب ته‌سیگار از اتومبیل به بیرون Mon Mar 25 03:22:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مسیر طولانی که برای اجرای 48 طرح‌ کلان ملی طی شد/عدم اختصاص اعتبار از سال 94 Mon Mar 25 03:12:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران وقتی رایکوف پس از آنالیز پرسپولیس به سیستم علی‌اصغری رسید! Mon Mar 25 02:38:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران از داروهای ضد پیری تا اتصال مغز 3 انسان به یکدیگر Mon Mar 25 02:32:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران آلمان در لحظات پایانی هلند را شکست داد Mon Mar 25 02:21:11 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تئاترهایی که در تعطیلات نوروز می‌توان تماشا کرد Mon Mar 25 02:00:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مرگبارترین روزهای تعطیلات نوروزی + نمودار Mon Mar 25 01:18:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران توضیحات روابط عمومی وزارت امور خارجه در خصوص برخی ادعاها Mon Mar 25 01:17:02 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران فراز و فرودهای ارز دانشجویی در سالی که گذشت/تداوم دغدغه‌های ارزی دانشجویان در سال 98 Mon Mar 25 01:09:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران توضیح سخنگوی سپاه درباره عملیات موفق انفجار و رهاسازی آب در آق‌قلا Mon Mar 25 00:54:42 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مجبور شدیم پاره تنمان را قربانی کنیم! Mon Mar 25 00:43:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نخستین موضع‌گیری استاندار پیشین گلستان Mon Mar 25 00:30:28 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران آرزوی «رستاک» در سال جدید + ویدئو Mon Mar 25 00:20:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تکذیب حضور تعدادی از استانداران و فرمانداران در خارج از کشور Sun Mar 24 23:52:39 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران توافق با رییس کل بیمه مرکزی برای تسهیل در پرداخت بیمه سیل‌زدگان Sun Mar 24 23:22:27 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مکالمه رایگان رایتل در مناطق سیل‌زده Sun Mar 24 22:51:27 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ایرانسل مکالمه‌های مناطق سیل‌زده را رایگان کرد Sun Mar 24 22:48:30 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران آمادگی کامل حوزه بهداشت در مناطق سیل زده شمالی Sun Mar 24 22:44:24 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نورافکن: بازی ایران و عراق فینال زودهنگام انتخابی المپیک است Sun Mar 24 22:39:48 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران خانه تاریخی توتونچی در شیراز مرمت می‌شود Sun May 07 17:04:21 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کاهش 50 درصدی روزهای ناسالم همدان/برنامه‌های غیرکارشناسی برای دامنه‌های الوند Sun Jan 21 15:21:22 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران صوت / بسته خبری 9 تیر 97 Sat Jun 30 20:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران انتخاب ربع رشیدی تبریز به عنوان منطقه ی ویژه در پروژه‌ی توسعه‌ی نوآوری Wed Aug 02 15:44:26 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نرخ خرید و فروش ارز در بانک‌ها/ کارمزد 42 تومانی هر دلار Wed Apr 11 15:45:37 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران طرح جمهوری خودخوانده دونتسک برای پیوستن به سازمان ملل Sat Mar 02 12:04:25 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نامه تبریک رهبر کره شمالی به شی جینپینگ Thu Oct 26 10:06:28 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران یک نفوذی در جشنواره‌ی فیلم فجر Sun Jan 20 04:10:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران هشدار امیر کویت نسبت به خطرات بی‌ثباتی علیه کشورهای حاشیه خلیج فارس Tue Dec 04 14:15:57 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نقد «گسل» در تلویزیون Tue Oct 31 10:44:39 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هشدار وزیر خارجه عراق نسبت به پیامدهای همه‌پرسی بر خود اقلیم کردستان Fri Aug 18 12:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران همکاری 14 استاد در طرح دوره فرصت مطالعاتی و پسادکتری/رسوخ فناوری پارک‌ها به شهرک‌های صنعتی Tue Aug 22 03:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سایت فیفا: ایران تاوان اشتباه مدافعانش را داد Mon Jan 28 20:59:20 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران جزئیات یک «قاچ» خندوانه برای جام‌جهانی + کلیپ Sun Jun 17 12:23:08 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش گرایش به خرید لوازم برقی کم‌بازده و ارزان قیمت در جامعه Tue Jul 04 14:27:26 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرما در راه است؛ در مصرف گاز صرفه جویی کنید Wed Nov 28 13:08:30 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 نفر از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی 2018 از خدمت معاف شدند Sun Jan 13 16:21:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران گاو، بزرگترین پستاندار روی زمین تا 200 سال آینده!  Sun Apr 22 16:25:55 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نمایشگاه گروهی نقاشی در هفت ثمر Tue Jun 26 12:16:24 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران البرز صاحب فرودگاه مسافربری می‌شود Thu Aug 24 14:55:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تکذیب توزیع گوشت الاغ در کردستان Sun Feb 24 13:50:40 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران آیت‌الله سعیدی:امر به‌ معروف منحصر در حجاب بانوان نشود Wed Aug 01 10:08:30 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ارتش سوریه صحرای حومه حمص را به طور کامل از دست داعش آزاد کرد Thu Jun 21 08:34:17 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اسلام دین محبت، دوستی و همزیستی مسالمت‌آمیز است Fri Jul 13 11:34:46 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران خدمت‌رسانی متروی تهران به مسافران فرودگاه امام خمینی (ره) Tue Jan 30 18:08:33 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران شبکه معابر ایلام با تعداد خودروها سنخیت ندارد Tue Feb 13 12:38:09 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دیدار تیلرسون و امیر قطر در حضور یک مقام کویتی در دوحه Wed Jul 12 11:36:50 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران در مراسم یادبود ناصر ایرانی چه گذشت؟ Mon Oct 29 22:56:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران «جسارتی که عباس کیارستمی داشت» Tue Jul 04 05:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سوچی 2 دسامبر میزبان کنفرانس گفت‌وگوی ملی سوریه Mon Nov 20 16:21:24 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جایزه جشنواره پیونگ یانگ برای «یک روز بخصوص» Sat Oct 13 16:18:09 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مسی برابر رئال مادرید بازی می‌کند Tue Feb 05 23:14:30 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است/ مردم گران‌تر نخرند Sat Aug 05 14:55:30 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اختلاف نظری با مصباحی مقدم ندارم/ بحث تازه‌ای برای مذاکره با مجمع روحانیون نداشته‌ایم Thu Dec 14 14:15:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تاج در مراسم برترین‌های فوتسال: از فوتسالی‌ها خجالت می‌کشم Sat Sep 09 17:43:09 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بسته اخبار اجتماعی ایسنا Sat Sep 16 18:25:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رهبران راستگرای اروپا خواستار پایان "اتحادیه اروپای ویرانگر" شدند Sun Dec 17 09:36:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران علایم و راهکارهای پیشگیری از ابتلا به «وبا» Sun Apr 01 07:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رعایت اصول ایمنی سفر جزو الویت‌های راهیان نور است Mon Dec 10 17:29:45 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پاپ فرانسیس پای 12 عضو سابق مافیا را شست Sat Apr 15 10:52:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مسئولان برای رفع گرفتاری‌های معیشتی مردم همت داشته باشند Mon Jan 07 15:41:18 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران بررسی کاربرد نانوزیست‌فناوری در دارورسانی Wed Apr 05 12:28:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج با بهره برداری از پروژه تطویل باند Thu Aug 10 18:46:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران واکنش معاون دفتر رییس جمهور به توئیت ترامپ به زبان فارسی Wed Feb 13 16:16:37 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران شکست پاری سن ژرمن برابر نیس؛ شاگردان امری از جام دور شدند Mon May 01 01:29:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کتانی پوما به طور خودکار سایز پا می‌شود+فیلم Wed Feb 06 14:07:13 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران امکان تولید روزانه 6 میلیون بشکه نفت در ایران وجود دارد Thu Nov 02 13:14:35 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هیلی: ایران نباید با استفاده از برجام از جهان باج بگیرد Wed Aug 16 01:42:29 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران در آستانه بزرگترین گردهایی سیاسی چین؛ پکن امنیتی شد Tue Mar 05 12:04:18 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران شوراها عرصه حضور جوانان باشد Fri May 05 16:33:09 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران "مرکز مطالعات و تولید محتوای فرهنگی در فضای مجازی" ایجاد می‌شود Tue Apr 03 17:51:44 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دو انتصاب جدید در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت Sun Feb 12 14:22:24 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توضیح مشاور وزیر بهداشت درباره برداشتهای نادرست از «حضور یا عدم حضور» هاشمی در دولت دوازدهم Wed Apr 05 16:57:17 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برگزاری آخرین جلسه تمرینی تیم ملی پس از هفته بیست و سوم لیگ Sun Feb 11 15:47:48 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رابطه «اپرا وینفری» و شاهکار نقاشی 150 میلیون دلاری Fri Feb 10 16:10:14 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مقام معظم رهبری در دیدار پوتین: آمریکا مهارشدنی است Fri Sep 07 21:02:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ایجاد نگرانی بین دانشجویان حقوق دانشگاه علمی کاربردی/ مانعی برای شرکت در آزمون وکالت وجود ندارد Fri Nov 30 10:26:59 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام سیاستهای جدید گمرک درباره ارزش‌گذاری کالا Tue Feb 26 18:59:52 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران رکوردشکنی وال‌استریت Fri Feb 01 12:04:31 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران زیدان ناراحت از تساوی برابر والنسیا Mon Aug 28 07:20:20 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نماینده گنبدکاووس: منابع طبیعی به کشاورزان ظلم می‌کند، رییس‌جمهور رسیدگی کند Wed Dec 13 12:57:37 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عقب‌نشینی نیروهای ترکیه از برخی مواضع در عفرین/ اردوغان: عملیات به هیچ وجه متوقف نمی‌شود Mon Jan 22 15:34:19 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنای آذربایجان‌شرقی در پنجره انتخابات Mon May 22 16:21:50 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کشف نشانه‌هایی از یخ در مدار استوای مریخ Tue Oct 03 15:18:32 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تهران؛ ایرانی کوچک Wed Oct 17 11:25:43 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز مرحله جدید مرمت مسجد تاریخی امام سمنان Sun Jul 01 09:47:15 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران در هنگام پرخاشگری نوجوانان وارد بازی پینگ پنگ نشوید! Mon Sep 18 12:05:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ماتیس: تا پیش از دستیابی به توافق صلح، سوریه را ترک نمی‌کنیم Tue May 01 07:19:23 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دکل‌های حفاری نفت آمریکا برای سومین هفته کاهش یافت Sat Sep 09 10:38:14 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرکوب در عربستان به خارج از مرزهای آن کشیده شده است Sat Oct 06 14:04:36 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آلمان درباره ادامه تحریم تسلیحاتی عربستان تصمیم‌گیری می‌کند Fri Mar 01 15:26:51 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران واریز «عیدی» مستمری‌بگیران صندوق کشاورزان با حقوق بهمن Fri Feb 10 00:15:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ونگر هنوز شاکی از داور بازی با بایرن مونیخ Sun Mar 12 14:00:30 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دوترته: هیچ راهی برای توافق با افراط گرایان شبه نظامی وجود ندارد Sun Sep 10 13:32:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتخابات الکترونیکی بدون هیچ مشکلی در حال برگزاری است Fri May 19 10:31:14 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دومین گردهمایی استانداران ادوار هرمزگان آغاز شد Thu Dec 14 10:18:23 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تجربه گلخانه‌های رهاشده و نیمه‌کاره مانعی برای توسعه کشت‌ گلخانه‌ای در سمنان Mon Dec 18 12:03:57 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران صحبت‌های احساسی جان تری بعد از پایان دوران فوتبالش برای چلسی Mon May 22 10:40:33 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران گلایه کارگران پیمانی مخابرات خراسان رضوی به طرح طبقه‌بندی مشاغل قراردادهایشان Sun Jul 02 14:16:33 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کره‌جنوبی: آمریکا می‌گوید کره‌شمالی دیدار با پامپئو را لغو کرده‌ است Thu Nov 08 14:34:27 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مدرسه آینده نگر ویژه کودکان بازمانده از تحصیل در حاشیه شهر زاهدان افتتاح شد Thu Oct 05 17:35:56 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کشته شدن 5 تن در تیراندازی به کلیسایی در داغستان Sun Feb 18 18:40:46 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران درخواست اورژانس از پلیس برای شماره‌گذاری آمبولانس‌های جدید Sun Nov 18 11:33:30 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مکانیزم جدید تامین مالی واحدهای کوچک صنعتی Fri Jan 12 13:15:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مطالبات چایکاران هفته آینده پرداخت می شود Thu May 11 19:04:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کرمانشاه قهرمان دومین دوره رقابت‌های کشوری کشتی کلاسیک بانوان شد Fri Feb 01 18:37:06 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران پیش بینی برگزاری 3000 ویژه برنامه گرامیداشت 40 سالگی انقلاب Sun Feb 03 10:49:05 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تصادف 2 مازندرانی تیم ملی کشتی آلیش بانوان Mon Mar 13 10:21:10 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران از «جمنا» چه خبر؟ Fri Jul 14 12:40:33 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اخطارهای نمایندگان به نحوه بررسی مجدد کلیات بودجه/ تاکید لاریجانی بر رعایت آیین‌نامه Wed Jan 31 09:31:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برانکو: دیدار با الهلال، بزرگترین بازی هفته نخست لیگ قهرمانان بود/ از نتیجه راضی هستم Tue Feb 21 21:13:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نگرانی دیده‌بان حقوق بشر از تبعیض علیه مجرمان فقیر در طرح جدید ایالت کالیفرنیا Wed Apr 12 12:39:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مجوز مجلس برای برداشت 5257 میلیارد تومان از هزینه ماهانه شرکت‌های دولتی Tue Feb 13 09:11:39 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران فواد معصوم: همه‌پرسی کردستان یک رویاست و استقلال فعلا ممکن نیست Tue Aug 01 17:00:12 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لزوم ارائه برنامه کاربردی برای کاهش شکاف آموزش و بالین در پرستاری Tue Mar 12 13:52:07 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران کشت گیاهان دارویی در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود Wed Oct 04 16:13:14 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هیات رئیسه مجلس با آملی‌لاریجانی دیدار می‌کنند Sat Jan 28 10:03:05 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وجود 318 زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های کردستان Mon Dec 17 12:37:59 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مخالفت استانداری با پولی شدن معابر و تونل‌های پایتخت Mon Jan 14 08:37:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران برخورد با واحدهای فروشنده مواد محترقه Sun Mar 12 13:59:21 IRST 2017