خانه ملت

خانه ملت آزادسازی نرخ بلیت قطار راهکاری برای توسعه ناوگان/دلالی در حمل و نقل ریلی هنوز رسوخ نکرده است Fri Apr 20 10:55:16 IRDT 2018
خانه ملت کنترل قیمت دارو با پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز/ اجازه تحمیل هزینه اضافی به تولیدکنندگان را نمی دهیم Fri Apr 20 10:33:31 IRDT 2018
خانه ملت افتتاح 8 کارخانه جدید تا پایان امسال در رفسنجان Fri Apr 20 10:31:58 IRDT 2018
خانه ملت در صورت خروج آمریکا از برجام دست روی دست نمی گذاریم/ پاسخ هسته‌ای ایران‌ آمریکا را پشیمان می‌کند Fri Apr 20 10:24:06 IRDT 2018
خانه ملت محکومیت مرتضوی نمونه برخورد عادلانه قوه قضاییه با متخلفان فارغ از سمت و جایگاه آن ها است Fri Apr 20 10:12:59 IRDT 2018
خانه ملت بازار مسکن چه زمانی پالس های مثبت ساماندهی بازار ارز را دریافت می کند؟ Fri Apr 20 10:11:51 IRDT 2018
خانه ملت به هیچ وجه و در هیچ شرایطی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی بازی نخواهیم کرد Fri Apr 20 10:11:34 IRDT 2018
خانه ملت باید به تخلف وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم نسبت به عدم اجرای قانون حذف کنکور رسیدگی شود Fri Apr 20 10:11:14 IRDT 2018
خانه ملت تلاشگران عرصه علوم آزمایشگاهی همگام و همدل با پزشکان و نظام سلامت Fri Apr 20 10:10:29 IRDT 2018
خانه ملت رشد 67درصدی آمار طلاق زنگ خطری برای پایتخت/مشکلات اقتصادی ریشه 31 درصد از طلاق ها Fri Apr 20 10:10:15 IRDT 2018
خانه ملت اختلافات سیاسی سم مهلکی برای حل مسایل اقتصادی است Fri Apr 20 10:08:37 IRDT 2018
خانه ملت دیدار دکتر لاریجانی با جمعی از علما، طلاب و مسلمانان سریلانکا‎ Fri Apr 20 10:05:48 IRDT 2018
خانه ملت مسئله سعید مرتضوی در دولت مطرح نشده است Fri Apr 20 10:05:00 IRDT 2018
خانه ملت برخی تصور می کنند ایران درهرشرایطی به برجام متعهد می ماند Fri Apr 20 09:50:00 IRDT 2018
خانه ملت واکنش بین‌المللی به خروج از برجام، برای آمریکا بسیار ناخوشایند خواهد بود Fri Apr 20 09:28:03 IRDT 2018
خانه ملت تقاضای نتانیاهو از نمایندگان خارجی برای موضع گیری علیه ایران Fri Apr 20 09:00:00 IRDT 2018
خانه ملت حمایت فائو از طرح‌های بهینه‌سازی مصرف آب کشاورزی در ایران Fri Apr 20 08:00:00 IRDT 2018
خانه ملت بشار اسد نشان لژیون دونور فرانسه را پس داد Fri Apr 20 06:00:00 IRDT 2018
خانه ملت پایگاه سینمایی ایران بیش از گذشته در دنیا تثبیت شده است Fri Apr 20 02:00:00 IRDT 2018
خانه ملت فاز گازی نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک در سال 98 وارد مدار می‌شود Fri Apr 20 01:00:00 IRDT 2018
خانه ملت اقتصاد و تولید 4.7 درصد رشد یافت/ 3.2 میلیون نفر بیکار هستند Fri Apr 20 00:01:00 IRDT 2018
خانه ملت ورود فراکسیون زنان به موضوع برخورد نامناسب پلیس با با یک دختر Thu Apr 19 23:28:00 IRDT 2018
خانه ملت حماس خواستار اتخاذ اقدامات بازدارنده علیه سران رژیم صهیونیستی شد Thu Apr 19 23:00:00 IRDT 2018
خانه ملت بنای عقب‌ نشینی از سوریه وجود ندارد Thu Apr 19 22:46:40 IRDT 2018
خانه ملت قرآن کریم مصون از جعل است/ مکتب قرآن همواره پیروز و ظفرمند است Thu Apr 19 22:14:00 IRDT 2018
خانه ملت 500 نماینده پارلمان های اروپا از برجام حمایت کردند Thu Apr 19 22:00:00 IRDT 2018
خانه ملت بخش خصوصی باید وضعیت کشور را درک کند Thu Apr 19 21:42:00 IRDT 2018
خانه ملت پلیس به هیچ وجه چنین رفتارهایی را تایید نمی کند Thu Apr 19 21:13:00 IRDT 2018
خانه ملت دولت امسال در بحث اقتصادی عزم جدی دارد Thu Apr 19 21:10:00 IRDT 2018
خانه ملت باور داشته باشیم که با شعار دادن، کشور ساخته نمی شود/ پیامبر اکرم(ص) برای تزکیه و ارتقای مکارم اخلاق مبعوث شد Thu Apr 19 20:59:05 IRDT 2018
خانه ملت لغو ممنوعیت شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف انگیزه خودروسازان را از بین می‌برد/هزینه اضافه مصرف سوخت خودروهای پرمصرف برابر با رقم نوسازی صنعت کشور است Fri Oct 13 13:30:00 IRST 2017
خانه ملت سلامت 90 درصد جامعه قربانی لغو بیمه سلامت رایگان در مراکز خصوصی/وزارت بهداشت نسبت به احرای مصوبه تجدید نظر کند Mon Oct 30 14:04:28 IRST 2017
خانه ملت پایان فرصت یک ماهه دولت برای ارایه لایحه اصلاح قانون نظام مهندسی / بررسی طرح پس از جمع بندی بودجه 97 Mon Jan 08 08:05:00 IRST 2018
خانه ملت فراخوان وزارت بهداشت برای غربالگری 4 بیماری مهم Sat Feb 11 13:33:00 IRST 2017
خانه ملت تحریم‌های اولیه و ثانویه علیه ایران در راه است Thu Apr 12 03:00:00 IRDT 2018
خانه ملت انتشار اسناد و اوراق مشارکت در تکمیل پروژه های عمرانی رانت ایجاد می کند/کیفیت پروژه ها در سرازیری سقوط Mon Feb 26 09:32:00 IRST 2018
خانه ملت توضیح تقوی‌نژاد درباره حذف اطلاعات مالیات نهادها و بنیادها Wed Mar 01 16:02:00 IRST 2017
خانه ملت بخشی‌نگری آفت حوزه ورزش است/ لزوم توجه عادلانه به تمام شهرستان‌ها Tue Jul 04 07:37:29 IRDT 2017
خانه ملت تراز عملیاتی کشور به منفی 29درصد رسیده است/تخصیص 13درصد از بودجه عمرانی سال 95 Mon Nov 13 09:18:37 IRST 2017
خانه ملت ایران از تبادل فرهنگی و گسترش مراودات با سوئد استقبال می کند Tue Nov 14 15:36:34 IRST 2017
خانه ملت نوروز در استان یزد؛ تلفیقی از آیین‌های مسلمانان و رسوم زرتشتیان Sun Mar 26 08:28:00 IRDT 2017
خانه ملت تشریح علت نگرانی ترکیه از تجمیع نیروهای کرد در شمال سوریه/ امکان تمرکز عناصرتروریستی در شمال سوریه وجود دارد Tue Jan 23 07:20:00 IRST 2018
خانه ملت بودجه امداد و نجات جوابگوی نوسازی تجهیزات نیست/ دولت ارتقاء کیفیت تجهیزات را دراولویت قراردهد Sun May 28 15:15:00 IRDT 2017
خانه ملت ضرورت رسیدگی به وضعیت آب شرب فریدن پیش از وقوع تنش مردمی Wed Oct 11 13:02:00 IRST 2017
خانه ملت ارسال طرح نحوه فعالیت متصدیان آزمایشگاهی به صحن علنی/رویکرد مشترک مجلس و وزارت بهداشت برای احقاق حقوق متخصصان آزمایشگاهی Sun Nov 19 11:43:00 IRST 2017
خانه ملت حذف ممنوعیت افزایش تعرفه، عوارض و بهای خدمات دستگاه ها در سال آینده / تعرفه، براساس اساسنامه دستگاه ها مشخص می شود Tue Feb 06 16:07:30 IRST 2018
خانه ملت دغدغه اصلی وزارت بهداشت در دولت دوازدهم تأمین منابع مالی پایدار خواهد بود Sat Aug 12 17:47:00 IRDT 2017
خانه ملت همه کاندیداها اصلح هستند/مردمی بودن جمهوری اسلامی در انتخابات‌ تجلی می یابد Mon May 15 14:18:02 IRDT 2017
خانه ملت رتبه نخست استان تهران در فرونشست زمین/تبدیل شدن 50درصد مساحت ایران به دشت‌های ممنوعه Mon May 29 16:52:58 IRDT 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ دیدار امیرعبداللهیان با سفیر ویتنام Sun May 07 15:59:00 IRDT 2017
خانه ملت مرگ سالانه 5 الی 8 هزار بیمار مرگ مغزی در کشور/ضرورت نهادینه کردن فرهنگ اهدای عضو بیماران مغزی Sun May 21 14:21:00 IRDT 2017
خانه ملت اظهارات ضدبرجامی ترامپ ترفندی واضح و نخ نما است/خدشه‌دار شدن اعتبار آمریکا با رفتار غیر دیپلماتیک ترامپ Fri Feb 02 15:19:35 IRST 2018
خانه ملت استقبال از البسه با طرح‌های کاشی‌ و خطاطی ایرانی تلاشی برای دور شدن از مدل‌های غربی پوشاک Sat Apr 29 16:22:00 IRDT 2017
خانه ملت انتزاع سازمان ثبت از قوه قضاییه شدنی نیست/ بررسی اسناد مالکیت مردم مبنای حقوقی دارد Sun Apr 09 15:42:00 IRDT 2017
خانه ملت طرح تحول نظام سلامت اولویت دولت دوازدهم است Sat Jul 22 16:04:00 IRDT 2017
خانه ملت ارتقای آمادگی دفاعی اولویت قطعی نظام است Thu Oct 19 15:24:04 IRST 2017
خانه ملت بررسی وضعیت بافت فرسوده و ناکارآمد شهری/ مرمت و نوسازی بافت فرسوده تاکنون محقق نشده است Sun Nov 26 18:13:58 IRST 2017
خانه ملت توصیه‌های چهارگانه یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به حجتی Sun Aug 27 13:13:00 IRDT 2017
خانه ملت شتاب در حل مشکلات اقتصادی و فقر زدایی با محوریت برنامه ششم ملاک رای مجلس به وزرا Tue Aug 22 10:08:00 IRDT 2017
خانه ملت نشست هم اندیشی رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی با جمعی از فعالان این حوزه Mon Apr 09 19:21:39 IRDT 2018
خانه ملت محمدعلی نجفی سربار اصلاح طلبان یا سردار چپ ها؟/کارگزاران همچنان «بهشت» را می خواهند Wed Apr 04 11:55:31 IRDT 2018
خانه ملت شبهه‌های امنیتی مانع رفع فیلتر تلگرام در روز جمعه/ مکاتبات وزیر ارتباطات برای رفع فیلتر ادامه دارد Sat Jan 06 16:29:22 IRST 2018
خانه ملت حقوق بیکاران بدون بیمه پلاسکو را با 2 امضا می‌دهیم/کارگران مشکل‌دار تماس بگیرند Sun Jan 29 12:59:00 IRST 2017
خانه ملت اشتغال حدود 3 میلیون نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز در مشاغل مختلف / وزارت کار نظارتی بر اشتغال اتباع بیگانه ندارد Wed Oct 04 16:23:31 IRST 2017
خانه ملت بیانیه فراکسیون مستقلین ولایی به مناسبت هفته دفاع مقدس Sun Sep 24 12:03:00 IRST 2017
خانه ملت آغاز پخش مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی از جمعه/ مناظرات شش نفره برگزار می‌شود؛ نه دو نفره Sun Apr 23 12:32:00 IRDT 2017
خانه ملت بخش خصوصی برای جمع‌آوری گاز فلر به میدان بیاید Sun May 07 16:40:00 IRDT 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ نشست کمیسیون امنیت ملی با حضور وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات Tue Oct 24 14:22:23 IRST 2017
خانه ملت کمیسیون امنیت ملی میزبان خانواده امام موسی صدر است/ مراسم تودیع و معارفه وزیر دفاع انجام می شود Mon Aug 28 15:09:05 IRDT 2017
خانه ملت کمیسیون عمران علت حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج را پیگیری کند/ تسلیت به خانواده جانباختگان Sun Feb 18 14:59:47 IRST 2018
خانه ملت تغییر اسم شورای عالی سیاستگذاری مشکلی را رفع نمی کند/نیاز به گفتگوی مستمر بین اصلاح طلبان و شورای نگهبان است Wed Oct 04 15:49:00 IRST 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ حضور دکتر لاریجانی در مراسم عزاداری بیت آیت الله شبیری زنجانی Fri Sep 29 14:24:00 IRST 2017
خانه ملت پرداختن بیش از حد به حواشی مراسم تحلیف جایز نیست/ باید اخلاق نهادینه شود Wed Aug 09 16:18:50 IRDT 2017
خانه ملت مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال 97 Sat Jan 06 16:55:07 IRST 2018
خانه ملت توجه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه به قابلیت تماس صوتی تلگرام/ اپراتورهای موبایل نباید مانع شوند Sat Apr 15 12:21:00 IRDT 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ دیدار دکتر لاریجانی با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان Thu Jul 06 14:51:00 IRDT 2017
خانه ملت برنامه کاهش طلاق امسال در 11 استان اجرایی می شود Wed Apr 05 15:15:00 IRDT 2017
خانه ملت به وجود آمدن زیرساخت‌ها از شاخص‌های مهم برای سرمایه‌گذاری است/ لزوم پیگیری جدی سفارتخانه‌ها Sun Oct 01 13:10:00 IRST 2017
خانه ملت موافقت کمیسیون صنایع با کلیات طرح الزام صداوسیما به برنامه‌سازی در خصوص اقتصاد مقاومتی Sun Jan 07 16:50:11 IRST 2018
خانه ملت الماسی از غرفه خبرگزاری خانه ملت بازدید کرد Sun Oct 29 20:08:09 IRST 2017
خانه ملت احیای دریاچه ارومیه نیازمند تکمیل پروژه انتقال آب زاب است Fri Jul 14 14:01:00 IRDT 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ بازدید کمیسیون اجتماعی از آموزشگاه فنی و حرفه ای زاهدان Wed Nov 22 16:25:05 IRST 2017
خانه ملت تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس به ضرر فوتبال ایران در عرصه بین المللی تمام می‌شود Fri Jan 26 09:31:07 IRST 2018
خانه ملت اسامی مهمانان جلسه علنی امروز مجلس Sun Dec 17 10:16:25 IRST 2017
خانه ملت مدارس دولتی از حداقل امکانات و تسهیلات برخوردار نیستند/ تاکید سند تحول بر عدالت آموزشی Mon Jun 05 14:07:02 IRDT 2017
خانه ملت آغاز جنگ نفتی واشنگتن علیه تهران Fri Oct 06 11:04:27 IRST 2017
خانه ملت گزارش تصویری / حضور دکتر لاریجانی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران Mon Nov 20 15:42:00 IRST 2017
خانه ملت بنای آستان قدس رضوی تعامل و همکاری با رسانه‌های کشور است Wed Oct 25 23:00:00 IRST 2017
خانه ملت همه تلاشمان تحقق وعده‌هایی است که به مردم داده ایم Tue May 23 17:09:15 IRDT 2017
خانه ملت حمایت مجلس از شرکت های دانش بنیان خصوصی و تعاونی/اعطای تسهیلات ارزی برای خرید تجهیزات آزمایشگاه های تحقیقاتی Mon Jan 30 18:36:00 IRST 2017
خانه ملت قانونی برای برخورد با فروشندگان مترو نداریم/ زمینه اشتغال پایدار برای دستفروشان فراهم شود Sat Mar 11 10:19:00 IRST 2017
خانه ملت گسترش سازمان‌های موازی، قانون اساسی را به حاشیه برده است/ نیاز کشور اصلاح نظام مالی است Wed Oct 04 13:54:08 IRST 2017
خانه ملت توضیح وزیر پیشنهادی نیرو درباره شایعه دوتابعیتی بودن خود Tue Oct 24 10:05:01 IRST 2017
خانه ملت آل‌خلیفه با چراغ سبز آمریکا و عربستان به منزل شیخ قاسم یورش برده است Sat May 27 14:55:00 IRDT 2017
خانه ملت شرکت‌های خارجی سیگار به قاچاق روی آورده اند/افزایش مصرف سیگار در بین زنان Sun Jul 16 14:41:00 IRDT 2017
خانه ملت تعدیل نرخ مسکن و سود بانکی علت افزایش اجاره‌بها / بازار همچنان سنتی اداره می شود Tue Jan 02 18:25:59 IRST 2018
خانه ملت مهار آتش سوزی مجتمع پتروشیمی "رجال" ماهشهر ظرف یک ساعت/ 10 مصدوم سطحی حادثه در درمانگاه مجتمع درمان و مرخص شدند Sat May 06 16:09:00 IRDT 2017
خانه ملت توضیحات مطهری درخصوص عدم حضور نایب رئیس اول بر کرسی ریاست جلسه Wed Jan 04 12:09:00 IRST 2017
خانه ملت استرداد هزار و 300 میلیارد تومانی مالیات در سال گذشته Mon Oct 30 16:07:36 IRST 2017
خانه ملت حضورحداکثری درانتخابات پیامی روشن برای افراطیون منطقه است Tue May 16 10:07:42 IRDT 2017
خانه ملت وزارت نیرو سدهای معیشتی برای کشاورزان احداث کند/ وزارت کشاورزی از واردات گوشت و گوسفند زنده خودداری کند Wed Aug 30 15:03:00 IRDT 2017
خانه ملت جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی مجلس با عراقچی برای بررسی گزارش برجام Mon Feb 13 12:32:00 IRST 2017
خانه ملت شرکت شهرک‌های صنعتی در عملیات احداث مناطق صنعتی کوتاهی می‌کند Wed Aug 16 20:17:00 IRDT 2017
خانه ملت لزوم توجه بیشتر وزارت نفت به مسئولیت های اجتماعی در استان بوشهر Sat Jul 15 23:53:00 IRDT 2017
خانه ملت جمهوری اسلامی از هر اقدامی در راستای توسعه ثبات و امنیت منطقه حمایت می‌کند Wed Feb 08 18:00:00 IRST 2017
خانه ملت اخطاروپلمب در انتظار خاطیان استفاده کننده از موادغیرمجاز در فست‌فودها Mon Aug 07 15:06:00 IRDT 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ برگزاری نشست فراکسیون مستقلین ولایی با حضور وزرای پیشنهادی ورزش و آموزش و پرورش Sun Aug 13 14:03:17 IRDT 2017
خانه ملت روسیه در به رسمیت شناختن قدس غربی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی عجله کرد Sat Apr 08 09:47:00 IRDT 2017
خانه ملت تحقیق و تفحص از مراکز اقتصادی تامین اجتماعی هفته آینده در مجلس کلید می‌خورد Wed Sep 20 14:14:00 IRDT 2017
خانه ملت پاریس خواستار رابطه سازنده و بلند پروازانه با ایران است Tue Aug 29 13:00:00 IRDT 2017
خانه ملت ایران مخالف هرگونه تجاوز نظامی به سایر کشورهاست Wed Apr 04 17:00:00 IRDT 2018
خانه ملت طرح سه گانه دولت برای اشتغالزایی جوانان/اجرای پایلوت طرح کارورزی اشتغال در 3 استان Wed May 10 12:14:00 IRDT 2017
خانه ملت حضور 80 درصدی تک سرنشین ها و تشدید آلایندگی هوای پایتخت/ کمبود شدید حمل ونقل عمومی در تهران/ فاصله ایستگاه های مترو کاهش یابد Fri Nov 24 15:04:00 IRST 2017
خانه ملت نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر راه و شهرسازی Tue Apr 10 23:53:00 IRDT 2018
خانه ملت انگلیس اقدامات لازم علیه دولت سوریه را با شرکایش بررسی می‌کند Tue Apr 10 02:00:00 IRDT 2018
خانه ملت ده‌ها پرونده حقوقی میان ایران و انگلیس وجود دارد/ منافع ملی در جریان سفر وزیر خارجه انگلیس به تهران حفظ شود Sat Dec 09 18:15:00 IRST 2017
خانه ملت چرخش روحانی بعد از پیروزی در انتخابات محسوس بود/آرام کردن مخالفان علت رویکردهای جدید رئیس جمهور/عملکرد فراتر از قانونی افراد زمینه ساز امنیتی شدن فضای دانشگاه ها Tue Dec 12 20:17:27 IRST 2017
خانه ملت خروج سینمای کودک از مهجوریت تاثیرات فرهنگی و تربیتی درازمدت به دنبال دارد Mon Jun 05 15:29:00 IRDT 2017
خانه ملت قول سیف برای حل دوماهه مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات مالی Fri Jul 28 16:22:00 IRDT 2017
خانه ملت تصویب کلیات طرح اصلاح قانون چک /بررسی موضوع روند اعتبارسنجی چک از سوی بانک مرکزی Tue Nov 21 13:34:39 IRST 2017
خانه ملت رفتارهای خارج از اخلاق برخی کاندیداها برایشان اثر معکوس دارد Sun May 14 14:35:00 IRDT 2017
خانه ملت اجرایی نشدن طرح کاداستر مهم ترین عامل تشدید زمین خواری/ اقدامات جدی و مسئولانه دستگاه ها درمقابله با زمین خواری Wed Mar 28 16:01:00 IRDT 2018
خانه ملت گزارش وضعیت اخیر خوزستان تا پایان هفته نهایی می‌شود Sun Feb 19 09:11:00 IRST 2017
خانه ملت چه کسی باید برای عقب ماندگی در عدالت عذرخواهی کند؟ Sat Feb 24 21:40:00 IRST 2018
خانه ملت آقای روحانی به وزارتخانه های تحت امرتان سری بزنید Sun Jan 21 13:14:24 IRST 2018
خانه ملت مولفه قدرت در نظام ما حضور مردم متدین در صحنه است Wed May 10 14:08:00 IRDT 2017
خانه ملت ساختمان‌های غیراستاندارد پیامد فعالیت بساز و بفروش‌های فاقد صلاحیت فنی/فقر علمی و تجهیزاتی در آواربرداری ساختمان‌ های بلند مرتبه Sat Oct 14 13:08:00 IRST 2017
خانه ملت اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به سال گذشته 40 درصد رشد داشته است Sun Jul 16 14:32:00 IRDT 2017
خانه ملت شناسایی 300هزار مودی جدید مالیاتی در سال گذشته/ پیش بینی پرداخت مالیات80درصد مودیان به صورت خوداظهاری در آینده Mon Nov 13 17:32:34 IRST 2017
خانه ملت کمبود منابع پایدار مالی، پاشنه آشیل طرح تحول سلامت Tue Aug 08 15:57:27 IRDT 2017