تدبیر

تدبیر فیلم های سینمایی جدید بر پرده سینماها مشخص شد Mon Aug 20 21:41:08 IRDT 2018
تدبیر کشیشان همجنس باز کلیساهای آمریکا را در بهت و حیرت فرو برد Mon Aug 20 21:36:57 IRDT 2018
تدبیر مفتی اعظم عربستان از خواندن خطبه روز عرفه خودداری کرد Mon Aug 20 21:36:07 IRDT 2018
تدبیر برکناری فرهاد رهبر تصمیم قبلی هیأت امنای دانشگاه آزاد بود Mon Aug 20 21:32:16 IRDT 2018
تدبیر چندین حمله به مقر پلیس در چچن روسیه Mon Aug 20 21:24:36 IRDT 2018
تدبیر گاردین: ترامپ الهام‌بخش رهبران اقتدارگرا و خطری برای جهان و آمریکایی‎هاست/ نمایندگان جمهوریخواه کنگره می‌توانند او را موقف کنند Mon Aug 20 16:33:26 IRDT 2018
تدبیر پرداخت 1671.3 هزار میلیارد ریالی تسهیلات توسط بانک‌ها /سهم 61.3 درصدی تامین سرمایه در گردش از تسهیلات Mon Aug 20 16:24:21 IRDT 2018
تدبیر توتال به صورت رسمی ایران را ترک کرد Mon Aug 20 15:16:15 IRDT 2018
تدبیر سکه 20.000 تومان گران شد/ یورو 11.948 تومان Mon Aug 20 14:15:55 IRDT 2018
تدبیر طحان‌پور: ندیدم کسی با ارز4200 تومان لوازم خانگی وارد کند و به قیمت ارز4200 تومان بفروشد Mon Aug 20 14:03:53 IRDT 2018
تدبیر اختلافات بالاگرفت، فرهاد رهبر عزل شد Mon Aug 20 13:47:16 IRDT 2018
تدبیر 3 نفر در آموزش و پرورش مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شوند Mon Aug 20 13:45:20 IRDT 2018
تدبیر جنجال‌برانگیز شدن ویدئویی از اعدام یک زن در عربستان+ تصاویر Mon Aug 20 13:14:12 IRDT 2018
تدبیر جزئیات اعدام فعال زن عربستانی Mon Aug 20 13:13:29 IRDT 2018
تدبیر درخواست العبادی از آمریکایی ها برای ماندن در عراق Mon Aug 20 13:12:01 IRDT 2018
تدبیر حکیم،‌ صدر،‌ علاوی و العبادی بر سر تشکیل هسته اولیه فراکسیون به توافق رسیدند Mon Aug 20 13:10:09 IRDT 2018
تدبیر اشتباهات ترامپ به تشکیل محور روسیه- چین- ایران - ترکیه می انجامد Mon Aug 20 13:08:24 IRDT 2018
تدبیر چرا سقوط نفوذ آمریکا خبر بدی نیست؟ Mon Aug 20 12:46:11 IRDT 2018
تدبیر خداحافظی با بلیت‌های کمتر از 250 هزار تومان! Mon Aug 20 12:45:11 IRDT 2018
تدبیر دُر گرانبهای هنر با نوای «کیف انگلیسی» به خواب رفت Mon Aug 20 12:43:26 IRDT 2018
تدبیر پیشنهاد ارایه سکه به کارمندان/ تجدیدنظر در نحوه توزیع سکه Mon Aug 20 12:37:39 IRDT 2018
تدبیر سطح ایمنی نسبت به حجم بالای کار پالایشگاه های کشور مطلوب است/ ایمنی پالایشگاه‌ها از طریق بیمه تامین شود Mon Aug 20 12:37:03 IRDT 2018
تدبیر دانشگاه های پولی و جیب خالی دانشجو Mon Aug 20 12:09:11 IRDT 2018
تدبیر سپرده‌گذاران کلان مؤسسات غیرمجاز چه کسانی هستند؟ Mon Aug 20 12:04:42 IRDT 2018
تدبیر دست های پشت پرده به دنبال خاموش نشدن آتش هورالعظیم است Sun Aug 19 20:38:32 IRDT 2018
تدبیر اولین واکنش وزیر اقتصاد به استیضاح/ خواهم گفت چرا مبارزه با فساد به نتیجه نرسید Sun Aug 19 20:29:22 IRDT 2018
تدبیر تفاوت های عزت‌الله انتظامی با بهروز وثوقی و ملک‌مطیعی Sun Aug 19 20:28:35 IRDT 2018
تدبیر رقابت منطقه‌ای عربستان و ایران/ آیا عمران‌خان می‌تواند میان ریاض و تهران توازن ایجاد کند؟ Sun Aug 19 20:24:18 IRDT 2018
تدبیر سکه 3.673.000 تومان شد/ دلار سلیمانیه 10180 تومان Sun Aug 19 14:00:08 IRDT 2018
تدبیر صادرات نفت ایران 1.5 میلیون بشکه در روز کاهش می‌یابد Sun Aug 19 13:43:53 IRDT 2018
تدبیر بلایی که تلگرام سر پهنای باند کشور می‌آورد Mon Mar 13 14:29:09 IRST 2017
تدبیر تیراندازی در مرکز مشاوره اراک Mon Apr 17 14:21:43 IRDT 2017
تدبیر ارسال پرونده «ستایش» به اجرای احکام Mon Jan 30 13:19:31 IRST 2017
تدبیر صحنه عجیب در محل تمرین استقلال (عکس) Tue Jan 24 16:07:17 IRST 2017
تدبیر نعمت‌زاده:رسانه‌ها من را مسخره کردند Mon Jul 17 13:13:17 IRDT 2017
تدبیر علیرضا حقیقی: پسر پرسپولیسم و نمی‌توانستم به تیم دیگری بروم Fri Feb 24 13:49:27 IRST 2017
تدبیر ظریف: وامدار همه مردم ایرانیم Sat May 20 17:11:44 IRDT 2017
تدبیر جهانگیری مصوبه اختصاص 8 ‌هزارمیلیارد ریال برای عملیات در حوضه آبریز دریاچه ارومیه را ابلاغ کرد Sun Mar 12 04:20:00 IRST 2017
تدبیر چطور با این محدودیت‌ها «کلهر» جهانی شد؟ Wed Feb 15 16:11:07 IRST 2017
تدبیر پاول دوروف مدیرعامل تلگرام: تلگرام در ایران 40 میلیون کاربر فعال دارد / واتس‌اپ و گوگل چت مکالمات صوتی کاربران را شنود می‌کنند Thu Apr 20 00:30:00 IRDT 2017
تدبیر سیاستمدار صادق پول بین مردم پخش نمی کند/ مردم صدقه نمی خواهند!/ کنایه معنادار لاریجانی به یک کاندیدای انتخاباتی Mon Apr 24 22:48:05 IRDT 2017
تدبیر بوگاتی، قایق لوکس شیرون را ساخت +عکس Sun Mar 12 02:15:00 IRST 2017
تدبیر چه کسی تماس صوتی تلگرام را فیلتر کرد؟ Mon Apr 17 17:54:30 IRDT 2017
تدبیر بازرسان AFC در باشگاه استقلال و پرسپولیس Tue Jul 18 12:34:57 IRDT 2017
تدبیر خاتمی: قدردان پیگیری‌های روحانی برای رفع حصر هستیم/شکوری‌ راد: دردولت احمدی‌نژاد بیشترین جفا به محرومان شد Sun Apr 30 03:06:58 IRDT 2017
تدبیر پیشکسوت فوتبال خوزستان درگذشت+تصویر Fri Feb 17 13:05:59 IRST 2017
تدبیر روحانی بگوید وعده های اقتصادی رقبایش اجرا شدنی نیست Fri May 12 12:44:44 IRDT 2017
تدبیر رئیس‌جمهور طبق قانون می‌تواند موضوع حصر را دنبال کند/صحبت نکردن درباره موضوع حصر پاک کردن صورت مساله است Wed May 31 08:51:52 IRDT 2017
تدبیر تبعات عبور دلار از 10 هزار تومان؛ بازار کالا و کار قفل می‌شود Mon Jul 30 11:42:48 IRDT 2018
تدبیر ذوق‌زدگی کاربران عرب از تجاوز نظامی آمریکا به سوریه؛ «ابو ایوانکا متشکریم»+ عکس Sat Apr 08 12:36:49 IRDT 2017
تدبیر اطلاعیه شرکت ملی گاز درباره قطع گاز ترکمنستان Wed Jan 04 08:00:00 IRST 2017
تدبیر زاکانی آماده خروج از جمنا؟ /رونمایی از اختلافات جدید Fri Mar 24 02:03:15 IRDT 2017
تدبیر بازار سوم ارزی در راه است Wed Jul 25 14:53:25 IRDT 2018
تدبیر عضو جبهه پایداری: دولت رئیسی مشابه دولت اول احمدی نژاد خواهد بود Tue Apr 25 10:50:55 IRDT 2017
تدبیر صحت انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان تایید شد Tue May 30 22:41:39 IRDT 2017
تدبیر ونزوئلا خروج از سازمان کشورهای آمریکایی را آغاز کرد Sat Apr 29 12:46:07 IRDT 2017
تدبیر پشت پرده وارادت داروهای تقلبی هندی به کشور Mon Jul 17 13:23:18 IRDT 2017
تدبیر هرگز مدیر اوین نبوده‌ام Wed Apr 12 07:51:01 IRDT 2017
تدبیر ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت Tue Jul 11 01:10:51 IRDT 2017
تدبیر گفتگو با همسر زنی که در سیل تهران گم شد Sun Jan 01 09:30:19 IRST 2017
تدبیر تمدید 5 ساله با قرارداد سفید امضا، نشان از وفاداری بیرانوند به پرسپولیس Mon May 01 01:30:00 IRDT 2017
تدبیر تصاویر منتشر شده از جدیدترین نسخه 308 پژو (+عکس) Wed Apr 05 11:10:48 IRDT 2017
تدبیر رییسی فردا به فراکسیون ولایی می‌رود Sat Apr 22 13:48:50 IRDT 2017
تدبیر حمله 2 دانش‌آموز به سرایدار مدرسه‌ای در رودسر گیلان/ مدرسه را هم با گازوییل آتش زدند Sat Mar 04 21:15:00 IRST 2017
تدبیر کنسرت علیرضا عصار پس از 6 سال (عکس) Wed Jan 25 11:50:26 IRST 2017
تدبیر فاکس نیوز تلویزیون الجزیره را به ارتباط با القاعده متهم کرد Sat Jun 24 13:52:07 IRDT 2017
تدبیر چرا مردم طلا و سکه‌هایشان را برای کمک به دولت روحانی نفروختند؟/ راز اقبال دولت مصدق در همراهی مردم Thu Jul 05 22:01:49 IRDT 2018
تدبیر بهنوش بختیاری در حلیم فروشی محله/عکس Tue Jun 06 14:29:44 IRDT 2017
تدبیر رشد درآمد دولت نسبت به پیش بینی بودجه 95 Sun Mar 19 09:20:00 IRST 2017
تدبیر وقتی جامعه از قتل آتنا دچار درد شدید نمی‌شود یعنی بحران اخلاق در جامعه وجود دارد/ تئاتر هم مانند سینما باید از مرزها خارج شود Sun Jul 16 16:37:49 IRDT 2017
تدبیر هدف احمدی نژاد از این همه نامه نگاری و بیانیه نویسی چیست؟ Tue Mar 21 13:22:40 IRST 2017
تدبیر «دولت اتکای خود را از صداوسیما بردارد» Sat May 27 03:14:42 IRDT 2017
تدبیر در حوادث «سیزده بدر» چند نفر مصدوم شدند؟ Mon Apr 03 15:23:55 IRDT 2017
تدبیر خدمت سربازی اجباری در سوئد احیا می‌شود Thu Mar 02 17:45:14 IRST 2017
تدبیر سلطانی‌فر: قرار نبود دوی پارس مختلط باشد Sat Apr 08 02:15:00 IRDT 2017
تدبیر کابینه جدید چه زمانی معرفی می شود؟ Fri Jul 14 03:00:00 IRDT 2017
تدبیر ماجرای ضرب و شتم یک معلم در دبستان هاجر شاوور Mon Jan 30 14:58:13 IRST 2017
تدبیر حاشیه دست از سر "ناصر سرخ‌ها" برنمی‌دارد/ شکایت پسر محمدخانی از یک فیلم Tue Feb 14 07:36:03 IRST 2017
تدبیر اصلاحات در برزخ به سر می‌برد/ اصلاح‌طلبان مراقب باشند به گوشه رینگ نروند/ کسی نمی‌تواند ادعا کند قیم اصلاحات است Sat Jul 28 16:49:17 IRDT 2018
تدبیر واژگونی اتوبوس راهیان نور بندر ترکمن یک کشته و 19 زخمی بر جا گذاشت Thu Mar 30 02:15:00 IRDT 2017
تدبیر برای دولت فرقی ندارد ترکیب هیات رئیسه مجلس چطور باشد | از اتهامات شکایت نکردیم اما ... Sat May 27 10:07:29 IRDT 2017
تدبیر انجام یک جراحی حیرت انگیز پیوند دست در شیراز Mon Apr 10 08:25:02 IRDT 2017
تدبیر عکس/ دست دادن با نماینده آمریکا با «پا»! Sun Apr 09 10:10:58 IRDT 2017
تدبیر افشاگری فعال قطری دربارۀ نقشۀ لندن علیه ولیعهد ابوظبی Sat Jun 24 14:11:52 IRDT 2017
تدبیر روایت تلخ فرمانده آتش‌نشانی از لحظاتی که نیروهایش در پلاسکو گرفتار شدند/ پول بدهید، تجهیزات بخریم Sat Jan 28 09:24:50 IRST 2017
تدبیر حمله مسلحانه به یک قهوه خانه در استانبول Tue Feb 21 07:49:20 IRST 2017
تدبیر واکنش شبکه الجزیره به درخواست عربستان از قطر Sat Jun 24 09:10:00 IRDT 2017
تدبیر گادوین منشا از تجربه پوشیدن پیراهن پرسپولیس نوشت Mon Jun 26 21:13:44 IRDT 2017
تدبیر محاکمه 270 متهم کودتای ترکیه Tue Jan 31 10:40:44 IRST 2017
تدبیر سریع‌ترین ابرخودروها در بزرگترین نمایشگاه خودروی اروپا +عکس Sun Mar 12 12:55:56 IRST 2017
تدبیر درج نام دو بانک در فهرست نهادهای مجاز Tue Jun 27 05:30:00 IRDT 2017
تدبیر صدور دو فرمان جدید مهاجرتی؛ روند اخراج مهاجران غیرقانونی از آمریکا تشدید شد Wed Feb 22 07:46:31 IRST 2017
تدبیر کی‌روش دیگر نمی‌خواهد به ایران برگردد+ عکس Thu Mar 02 19:29:33 IRST 2017
تدبیر جزئیات افزایش حقوق مستمری‌بگیران تامین اجتماعی/ پرداخت حقوق‌های جدید از اردیبهشت Tue May 02 15:20:12 IRDT 2017
تدبیر عملکرد صداوسیما آشکارا سمت‌وسوی جناحی دارد Mon Mar 06 10:08:10 IRST 2017
تدبیر هواپیمایی قطر مسیر جدید هوایی معرفی کرد Wed Jul 05 13:08:28 IRDT 2017
تدبیر تساوی الشحانیه با حضور پولادی Fri Apr 07 23:44:58 IRDT 2017
تدبیر محور فهرج - زاهدان مسدود شد Thu Feb 02 16:50:38 IRST 2017
تدبیر آیا رئیسی و قالیباف فیش حقوق خود را منتشر می‌کنند؟ Sat Apr 29 11:47:43 IRDT 2017
تدبیر ارتزاق شرکت‌های نفتی و برقی از خوراک دام/ واردکنندگان خودرو در کار چای و قهوه‌ساز! Wed Jul 04 23:09:43 IRDT 2018
تدبیر رونمایی از اولین خودروی الکتریکی برای یک شرکت لوکس Sat Mar 11 09:10:00 IRST 2017
تدبیر مسمومیت دانشجویان یزدی، پیمانکار سلف خوابگاه را از کار بیکار کرد Tue May 09 12:29:43 IRDT 2017
تدبیر پرتاب اولین ماهواره تمام الکتریکی و «زمین‌آهنگ» اروپا Fri May 19 08:30:00 IRDT 2017
تدبیر در ایران فقط نفت محرک پیشرفت است! Wed Jan 25 08:40:00 IRST 2017
تدبیر خانه‌هایی با یک دنیا خاطره Thu Mar 23 09:00:00 IRDT 2017
تدبیر واقعیت درباره صادرات گاز به ترکیه Thu Jun 01 18:53:05 IRDT 2017
تدبیر پاسخ سردار جلالی به سه تهدید جهانی مطرح شده از سوی «بیل گیتس» Sun Jul 09 14:38:12 IRDT 2017
تدبیر خودروی مفهومی تویوتا در ژنو +عکس Wed Mar 08 16:35:32 IRST 2017
تدبیر طارمی در حال مذاکره برای لژیونر شدن است Thu Jun 29 04:20:00 IRDT 2017
تدبیر پاسخ وزیر کشور به نامه رحیمیان: در حیرتم که چگونه برخی از تخلفات بزرگ انتخاباتی را با سکوتتان تأیید کرده اید Thu May 18 19:32:08 IRDT 2017
تدبیر کنایه کوهکن به جلیلی: کسی که مدعی اصولگرایی است و از جمع فاصله می گیرد، خودش زیر سئوال می رود / اینها شکست می خورند Wed Mar 15 13:47:39 IRST 2017
تدبیر عکسی کمتر دیده شده از حسن روحانی در دوران انقلاب /خاطره تکبیر گفتن در دانشگاه انگلیس Thu Feb 09 13:25:15 IRST 2017
تدبیر واکنش ترکیه به بحران در روابط کشورهای عربی Tue Jun 06 14:19:37 IRDT 2017
تدبیر خیار و گوجه فرنگی؛ ترکیبی ممنوع! Fri Feb 24 21:17:23 IRST 2017
تدبیر دو قلاده پلنگ 27 راس گوسفند را دریدند! +عکس Tue Feb 14 11:30:34 IRST 2017
تدبیر شرط برانکو برای حضور رضاییان در جشن پرسپولیس Mon Apr 17 12:25:10 IRDT 2017
تدبیر فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تا ساعت 24 امروز از داوطلبان ثبت نام می‌کنند Sun Mar 26 14:22:02 IRDT 2017
تدبیر واکنش قالیباف به عدم عذرخواهی‌اش از مردم در حادثه پلاسکو؛ فردا در شورای‌شهر حاضر می‌شوم! Sat Feb 04 12:20:31 IRST 2017
تدبیر چشم‌انداز پیروزی دموکرات‌ها مانع نسبی اسرائیل در معامله قرن/ لایه‌های سنتی عربستان و مصر، طرفدار فلسطینی‌ها هستند Sun Aug 05 10:55:44 IRDT 2018
تدبیر آموزش ازدواج آسان! Wed May 24 09:18:13 IRDT 2017
تدبیر خواسته غیرقانونی احمدی‌نژاد Mon Jan 30 07:45:07 IRST 2017
تدبیر حمایت مالی شورای سینمای اروپا از فیلم جدید اصغر فرهادی Wed Jun 28 18:55:07 IRDT 2017
تدبیر وزارت خارجه خبر آزادی صیادان ایرانی را تایید کرد Tue Feb 14 04:20:00 IRST 2017
تدبیر آبیاری محصولات کشاورزی با فاضلاب در تهران و 3 استان دیگر Sun Dec 18 22:34:25 IRST 2016
تدبیر مشکل اصلی بازندگان انتخابات لو رفت! Sat May 27 09:49:07 IRDT 2017
تدبیر کشف بیش از 30 هزار قلم داروی غیرمجاز در گلستان Sat Apr 29 13:38:31 IRDT 2017
تدبیر کتک و جراحت با چاقو، تاوان عدم رعایت شئون گردشگری Sun Jul 23 10:20:00 IRDT 2017
تدبیر عکس/ سلفی تازه زوج بازیگر Sat Apr 08 10:50:37 IRDT 2017
تدبیر پیام های امنیتی تلگرام فارسی سازی شدند Wed Dec 21 21:34:05 IRST 2016
تدبیر واکنش وزیر راه و شهرسازی به اظهارات شهردار در مناظره:4درصدثروتمند یاری وفادارترازقالیباف نداشته‌اند/او12سال درشهرداری تهران چه می‌کند؟ Sat Apr 29 11:35:43 IRDT 2017