بازار خبر

بازار خبر پایان اوج قیمت بلیت پروازهای داخلی/ استفاده از شرکت‌های داخلی در تأمین قطعات هواپیما Thu Dec 13 14:55:00 IRST 2018
بازار خبر معرفی برترین خودرو‌های رونمایی شده در نمایشگاه بین‌المللی لس‌آنجلس 2018 (قسمت سوم) Thu Dec 13 14:03:00 IRST 2018
بازار خبر سهمیه‌بندی و تغییر قیمت سوخت مطرح نیست/قاچاق سوخت؛ 5میلیون لیتر Thu Dec 13 13:45:00 IRST 2018
بازار خبر گرانی مواد پروتئینی دلیل افزایش قیمت مرغ است Wed Dec 12 17:08:00 IRST 2018
بازار خبر لایحه اصلاح قانون بانک مرکزی گامی در جهت استقلال بانک مرکزی/ اهمیت استقلال از بانک‌ها کمتر از دولت نیست Wed Dec 12 16:24:00 IRST 2018
بازار خبر روحانی بودجه سال 98 را هفته آینده به مجلس می‌آورد/ پیش‌بینی فروش روزانه یک میلیون بشکه نفت Wed Dec 12 16:18:00 IRST 2018
بازار خبر آمادگی شعب ارزی بانک‌ها برای خرید ارز مردم Wed Dec 12 16:09:00 IRST 2018
بازار خبر یک پنجم هزینه توافقنامه پاریس؛ یارانه32سال مردم/گرای غلط به مجلس Wed Dec 12 15:32:00 IRST 2018
بازار خبر محمدولی: سکه 3 میلیون و 550 هزار تومان شد/ طلا بازهم ارزان می‌شود Wed Dec 12 15:29:00 IRST 2018
بازار خبر دلار 9هزاری شد/ صف فروش طولانی مقابل صرافی‌های دولتی تشکیل شد Wed Dec 12 14:38:00 IRST 2018
بازار خبر دلایل عرضه گوشت منجمد با کارت ملی اعلام شد Wed Dec 12 14:31:00 IRST 2018
بازار خبر عدم تحویل 266 هزار مسکن مهر به دلیل نبود انشعابات/2 درخواست جدید برای تسریع واحدها Wed Dec 12 14:27:00 IRST 2018
بازار خبر نرخ جدید محصولات لبنی طی یک هفته آینده اعمال می‌شود Wed Dec 12 14:10:00 IRST 2018
بازار خبر پیشنهاد جدید بنزینی مجلس؛ سهمیه بنزین پول نقد می‎شود Wed Dec 12 13:57:00 IRST 2018
بازار خبر بی‌مهری به مسکن روستایی/ تکالیف دو برنامه توسعه روی زمین ماند Wed Dec 12 08:08:00 IRST 2018
بازار خبر ایجاد فاصله طبقاتی با افزایش قیمت و اجاره مسکن/رشد تولید و مالیات بر عایدی سرمایه راهگشا است Wed Dec 12 07:49:00 IRST 2018
بازار خبر دولت نمی‌تواند یارانه نقدی را افزایش دهد یا نمی‌خواهد؟+جدول Wed Dec 12 07:43:00 IRST 2018
بازار خبر دلار با 400 تومان کاهش به 10500 تومان رسید/ کاهش 90 هزار تومانی قیمت سکه+جدول Tue Dec 11 17:12:00 IRST 2018
بازار خبر ایران خودرو بیش از 150 هزار نیروی مازاد دارد/ قیمت مواد اولیه و کار اصلی برای پراید 10 میلیون است/ پراید 40 میلیون نمی‌ارزد Tue Dec 11 17:08:00 IRST 2018
بازار خبر قیمت ارز در صرافی ملی امروز 97/09/20|دلار 10750 تومان شد Tue Dec 11 14:43:00 IRST 2018
بازار خبر نوسانات قیمت میوه در رتبه نخست تورم/تولیدکنندگان و توزیع کنندگان از مشکلاتشان می گویند Tue Dec 11 10:23:00 IRST 2018
بازار خبر مصوبه تسهیل شرایط پرداخت بدهی بانکی، دردی از تولیدکنندگان دوا خواهد کرد؟/ بازار سیاه‌نمایی در شهرک‌های صنعتی! Tue Dec 11 10:20:00 IRST 2018
بازار خبر 4.8 میلیون نفر در کشور می‌خورند و می‌خوابند و پول در می‌آورند Tue Dec 11 10:09:00 IRST 2018
بازار خبر صادرات 18 نوع ماده غذایی ممنوع شد + سند Tue Dec 11 10:05:00 IRST 2018
بازار خبر استقبال فعالان بخش خصوصی از اقدامات تازه بانک مرکزی Tue Dec 11 08:13:00 IRST 2018
بازار خبر بازگشت پول نفت به خزانه طبق سازوکار معاملات بورس انرژی تضمین شده است Tue Dec 11 08:07:00 IRST 2018
بازار خبر "رمز بانکی یک بار مصرف" راهی برای کاهش کلاهبرداری‌ اینترنتی/پایان رمز ایستا از خرداد 98 Tue Dec 11 08:02:00 IRST 2018
بازار خبر لبنیات ارزان شد؟/تصمیمات شیری به نام مردم به کام کارخانه‌ها Mon Dec 10 16:30:00 IRST 2018
بازار خبر تدوین بسته جامع خودرو/اصلاح قیمت‌ خودرو با افزایش تولید Mon Dec 10 16:27:00 IRST 2018
بازار خبر جدیدترین جزئیات از وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو Mon Dec 10 15:31:00 IRST 2018
بازار خبر پایان پرواز‌های اربعین با انجام 906 پرواز در فرودگاه امام Fri Nov 09 16:07:00 IRST 2018
بازار خبر نوسانات قیمت میوه در رتبه نخست تورم/تولیدکنندگان و توزیع کنندگان از مشکلاتشان می گویند Tue Dec 11 10:23:00 IRST 2018
بازار خبر محدودیت تراکنش بانکی برای هر کدملی آغاز شد/سقف تراکنش 100 میلیون تومان در 24 ساعت Sun Dec 09 14:03:00 IRST 2018
بازار خبر هشدار رئیس کل بانک مرکزی به بانک ها/سقف عمومی تراکنش‌های مالی را رعایت کنید Thu Nov 01 15:41:00 IRST 2018
بازار خبر علاءالدین سایلنت شد Mon Oct 15 14:52:00 IRST 2018
بازار خبر بدهی بانک‌های خصوصی 100.1 درصد افزایش یافت Tue Nov 20 15:57:00 IRST 2018
بازار خبر اقتصاد ایران در انتظار سکاندار/رئیس جمهور تعجیل کند Mon Sep 17 15:54:00 IRDT 2018
بازار خبر واردات هنر دست ایرانیان از خارج! / هنوز 370 نوع صنایع دستی کشور روی طاقچه صنعت خاک می‌خورد Fri Jun 01 14:20:00 IRDT 2018
بازار خبر ورود سه دستگاه نظارتی به عدم تمکین از مصوبات هیات مقررات‌زدایی Sat Dec 01 08:04:00 IRST 2018
بازار خبر سهم زنان در توسعه صنعت چقدر است؟/ آغاز حمایت صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک از زنان کارآفرین Sun Aug 12 07:39:00 IRDT 2018
بازار خبر سکه از مرز چهارمیلیون تومان عبور کرد/ یورو 12 هزار و 98 تومان Sun Jul 29 13:42:00 IRDT 2018
بازار خبر مجلس رای اعتماد خود را از کرباسیان پس گرفت Sun Aug 26 13:08:00 IRDT 2018
بازار خبر آیا تصویب لوایح مرتبط با FATF بر روی بازار ارز تاثیرگذار است؟ Wed Oct 10 08:01:00 IRST 2018
بازار خبر قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار/ کاهش قیمت گوجه فرنگی تا 2700 تومان Mon Oct 22 14:22:00 IRST 2018
بازار خبر مجوز 744 پرواز برنامه‌ای و فوق العاده برای ایام اربعین صادر شد Sat Oct 27 16:50:00 IRST 2018
بازار خبر نحوه پرداختِ وام 15 میلیون تومانی ازدواج به متقاضیان چگونه خواهد بود؟ Tue Jan 30 10:50:00 IRST 2018
بازار خبر 900 هزار نفر به جمعیت یارانه بگیران اضافه شد Mon Feb 12 12:02:00 IRST 2018
بازار خبر واریز یارانه اعضای جدید خانوار‌ها در هاله‌ای از ابهام Fri Nov 16 16:30:00 IRST 2018
بازار خبر امروز آخرین زمان اعلام شماره شبای مشمولان سهام عدالت/ سبحانی: این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود Mon Oct 22 13:14:00 IRST 2018
بازار خبر هشدار کانون صرافان: دلالان ارزی را آزاد نکنید/مجوزتان باطل می‌شود Mon Oct 22 14:38:00 IRST 2018
بازار خبر جای خالی شاخص داخلی‌سازی محصولات در مهار اسب سرکش قیمت‌ها Mon Dec 03 15:58:00 IRST 2018
بازار خبر رمزگشایی از دلیل معافیت 8 کشور از تحریم نفتی ایران Tue Nov 13 09:16:00 IRST 2018
بازار خبر کره‌جنوبی وایران برای تجارت با ارزهای ملی توافق کردند Thu Nov 08 14:10:00 IRST 2018
بازار خبر زیر و بم طرحی جدید برای پرداخت «یارانه بنزین»/ از قابلیت پرداخت هزینه حمل‌ونقل تا دریافت نقدی یارانه Fri Nov 23 15:19:00 IRST 2018
بازار خبر تلاش ایران برای افزایش سهم از بازار قطر Tue Oct 09 09:42:00 IRST 2018
بازار خبر فرازها و فرودهای صنعت لاستیک و تایرسازی در ایران Tue Nov 06 08:16:00 IRST 2018
بازار خبر چگونه دلار در مبادلات ایران کمرنگ‌تر شود؟!/ تأکید بیشتر ایران، روسیه و ترکیه بر اجرای پیمان پولی دو جانبه Fri Sep 14 14:27:00 IRDT 2018
بازار خبر یارانه‌ها فردا شب (26 شهریور) واریز می‌شود Sun Sep 16 14:46:00 IRDT 2018
بازار خبر افزایش مجدد نرخ سکه در بازار/ قیمت به 4 میلیون و 620 هزار تومان رسید Tue Sep 11 14:05:00 IRDT 2018
بازار خبر همه‌چیز درباره «کارت سوخت»/ چند میلیارد تومان سود در جیب قاچاقچیان می‌رود؟ Wed Nov 21 08:33:00 IRST 2018
بازار خبر افزایش اخیر قیمت 4 خودرو تولید داخل غیرقانونی باشد برخورد می‌شود Sun Dec 09 08:25:00 IRST 2018
بازار خبر یارانه مردادماه،امشب در حساب سرپرستان خانوار Thu Aug 16 15:07:00 IRDT 2018
بازار خبر قرارداد خرید 10 فروند هواپیمای A350 بین شرکت ایرباس و ایرلاین چین امضا شد Sat Feb 10 11:45:00 IRST 2018
بازار خبر یک فرصت طلایی برای از بین بردن محدودیت‌های مبادلات مالی ایران با بانک‌های جهانی Thu Nov 01 09:30:00 IRST 2018
بازار خبر آخرین وضعیت تخصیص ارز مسافرتی/متقاضیان ارزبرای جام جهانی چه کنند؟ Sat May 12 17:01:00 IRDT 2018
بازار خبر سکه طرح قدیم به 2 میلیون و 543 هزار تومان رسید/ یورو 8422 تومان Mon Jun 18 23:05:00 IRDT 2018
بازار خبر سکه گران شد/ دلار 4696 تومان Sat Feb 10 15:41:00 IRST 2018
بازار خبر پتروشیمی‌ها باز هم عرضه ارز را کم کردند/چرا شبه‌دولتی‌ها هشدارهای دولت را جدی نمی‌گیرند؟ Sat Sep 15 10:18:00 IRDT 2018
بازار خبر مردم نباید نسبت به عرضه و قیمت کالا‌های اساسی نگرانی داشته باشند Wed Jan 24 14:30:00 IRST 2018
بازار خبر صادرات 170 تن سیب دماوند از بندر امیرآباد به قزاقستان Wed Oct 10 16:31:00 IRST 2018
بازار خبر ضرب الاجل آمریکا به خریداران نفت ایران Sat May 12 16:44:00 IRDT 2018
بازار خبر بازگشت کارت سوخت به چرخه سوخت‌گیری در دست بررسی است Tue Oct 16 11:38:00 IRST 2018
بازار خبر ثبات قیمت ها در بازار ارز و سکه Mon Nov 26 14:30:00 IRST 2018
بازار خبر بانک مرکزی کمبود تامین ارز شرکت‌های هواپیمایی را تکذیب کرد Wed Oct 31 15:49:00 IRST 2018
بازار خبر بازار مَسکن در انتظار نوشدارو/ سه گام مهمی که وزیر جدید برای ساماندهی بازار پیش رو دارد Wed Oct 31 09:05:00 IRST 2018
بازار خبر رانت‌جویی با کارت‌های بازرگانی یک بار مصرف/ ارز صادرات به کجا می‌رود؟ Fri Aug 24 15:09:00 IRDT 2018
بازار خبر مشکلات خودروسازان حل شد ولى خریداران هنوز خودروهایشان را تحویل نگرفته اند! Tue Oct 30 09:47:00 IRST 2018
بازار خبر بازار خودرو نسبتا آرام و مردم در انتظار کاهش قیمت‌ها Wed Oct 31 12:15:00 IRST 2018
بازار خبر تولید صادرات محور، ضرورت توسعه اقتصادی/ دیپلماسی اقتصادی به کجا رسید؟ Fri Nov 16 07:42:00 IRST 2018
بازار خبر نقل و انتقالات پولی بین ایران و چین از سر گرفته شد Sat Dec 08 09:56:00 IRST 2018
بازار خبر اولین طرح‌های شاسی بلند جدید مازراتی رونمایی شدند +تصاویر Tue Dec 04 14:50:00 IRST 2018
بازار خبر جزئیات مشمولان بسته حمایتی دولت/ پرداخت 300 هزار تومان به خانواده 4 نفره + سند Wed Nov 21 09:29:00 IRST 2018
بازار خبر نرخ تورم کالا و خدمات مصرفی خانوار 17.5 درصد افزایش یافت Sat Nov 03 16:28:00 IRST 2018
بازار خبر یک میلیون زائر از کشور خارج شدند/ خروج موقت 5.5 هزار خودرو Tue Oct 30 15:21:00 IRST 2018
بازار خبر اگر قیمت ارز کنترل نشود چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ Thu Sep 27 14:33:00 IRST 2018
بازار خبر دو عامل افزایش نرخ تورم در تابستان/ روند رشد تداوم می‌یابد Sat Dec 01 11:10:00 IRST 2018
بازار خبر بهبود روابط بانکی با تصویب لایحه CFT؛ تعبیر وارونه یک رویا Tue Dec 04 07:57:00 IRST 2018
بازار خبر بازنشسته‌های کدام بانک‌ها باید بروند؟ Tue Oct 09 09:02:00 IRST 2018
بازار خبر افزایش 165 هزار بشکه‌ای تولید نفت خام/برداشت نفت از پارس جنوبی 100 درصد افزایش یافت Sun Feb 04 11:03:00 IRST 2018
بازار خبر دلار بازی!/روایت فراز و فرود دلار در یک سال اخیر Wed Oct 03 13:10:00 IRST 2018
بازار خبر سکه 2 میلیون و 40 هزار تومان شد/ یورو 7583 تومان Tue May 08 13:46:00 IRDT 2018
بازار خبر مردم برای خرید خانه باید 100 سال پس‌انداز کنند Wed Feb 28 11:18:00 IRST 2018
بازار خبر ماجرای گارانتی 3 هزار تومانی چیست؟!/ هزار و یک بهانه برای فرار از ارائه خدمات پس از فروش Wed Oct 31 07:45:00 IRST 2018
بازار خبر سهام چین با امید به حمایت سیاسی بالا رفت/ بازارهای آسیا تقویت شد Wed Jun 20 16:43:00 IRDT 2018
بازار خبر 4 کشور درصف خرید نفت ایران/ما می توانیم به راحتی نفت را به آنها بفروشیم Sun Sep 30 11:02:00 IRST 2018
بازار خبر ارز مسافرتی 11800 تومان قیمت خورد Sat Oct 06 13:37:00 IRST 2018
بازار خبر شناسایی 3000 حساب بانکی مشکوک با 6300میلیارد تومان فرار مالیاتی Thu Feb 01 12:35:00 IRST 2018
بازار خبر تأملی بر تسهیلات میلیاردی فرانسوی‌ها به ایران/هدف فرانسه،تسهیل تجارت است یا فروش محصولاتِ غیرضروری؟ Mon Feb 12 12:00:00 IRST 2018
بازار خبر کاهش فاصله ارز در صرافی‌های بانکی و غیربانکی/اختلاف250تومانی دلار Tue Nov 20 14:09:00 IRST 2018
بازار خبر قیمت بنزین در سال 97 افزایش نمی‌یابد Wed Jan 31 11:33:00 IRST 2018
بازار خبر روند کاهش قیمت طلا و سکه ادامه‌دار شد/ سکه طرح قدیم 3 میلیون و 550 هزار تومان +جدول Sat Nov 17 14:09:00 IRST 2018
بازار خبر قیمت گوجه‌فرنگی هفته آینده کاهش می‌یابد Wed Oct 03 10:04:00 IRST 2018
بازار خبر سکه به مسیر کاهش قیمت بازگشت/یورو 11.880 تومان+جدول Thu Aug 16 14:56:00 IRDT 2018
بازار خبر اطلاعیه‌ عجیب و جنجالی سایپا؛ پراید به‌ جای ساندرو ! Mon Nov 12 10:33:00 IRST 2018
بازار خبر کارگران بسته حمایتی دولت را دریافت می‌کنند/ توزیع بسته بین کارمندان از هفته آینده Sat Nov 24 16:02:00 IRST 2018
بازار خبر افزایش نرخ سکه طرح قدیم/قیمت به یک میلیون و 988 هزار تومان رسید Sat May 12 17:10:00 IRDT 2018
بازار خبر بساط دلالی محصولات پتروشیمی برچیده می‌شود/بازار به تعادل می‌رسد Mon Sep 17 10:55:00 IRDT 2018
بازار خبر واردات قطعات خودرو 100 درصد افزایش یافت Thu Sep 06 12:27:00 IRDT 2018
بازار خبر دلالان و دلارفروشان در خیابان امام خمینی (ره) دستگیر شدند Thu Oct 04 14:19:00 IRST 2018
بازار خبر بازار کارت سوخت اجاره‌ای داغ شد/ آیا اجاره اموال مالکیتی جرم است؟ Tue Oct 23 14:34:00 IRST 2018
بازار خبر بازار رایانه تشنه ساماندهی/ رقابت تنگاتنگ فناوران داخلی با برندهای خارجی Mon May 14 01:02:00 IRDT 2018
بازار خبر معرفی بهترین اتومبیل‌های رونمایی شده در نمایشگاه بین‌المللی لس‌آنجلس 2018 / قسمت اول Tue Dec 04 14:47:00 IRST 2018
بازار خبر چگونه کارت سوخت المثنی بگیریم؟ + 11 سوال دیگر Sun Dec 02 16:40:00 IRST 2018
بازار خبر ماجرای بخشنامه ضد فساد خودرویی و جوسازی برخی رسانه‌ها Thu Mar 01 12:22:00 IRST 2018
بازار خبر وام خرید مسکن 2برابر می‌شود Fri Nov 30 08:39:00 IRST 2018
بازار خبر قیمت سکه طرح قدیم 310 هزار تومان کاهش یافت/ یورو 14.977 تومان Sun Sep 09 15:43:00 IRDT 2018
بازار خبر آمار روحانی از میزان ایجاد اشتغال در دولت تدبیر و امید + فیلم Tue Aug 28 11:02:00 IRDT 2018
بازار خبر چرا معدنی‌ها به سامانه نیما ارز نمی‌دهند؟ Tue Oct 09 07:38:00 IRST 2018
بازار خبر ادامه کاهش نرخ مرغ در بازار/قیمت به 10هزار و 600تومان رسید Tue Nov 13 14:23:00 IRST 2018
بازار خبر خودرو‌های بیش از 2000 سی سی شامل سهمیه بندی بنزین می‌شوند؟ Thu Nov 01 14:54:00 IRST 2018
بازار خبر آغاز ثبت اطلاعات وراث مشمولان سهام عدالت از فردا Fri Aug 17 15:55:00 IRDT 2018
بازار خبر گوشی با کاهش نرخ دلار ارزان شد/ بلاتکلیفی موبایل های توقیفی Sat Dec 01 16:53:00 IRST 2018
بازار خبر تکذیب خبر قطع ارتباط شعبه هامبورگ بانک ملی ایران Sat Nov 24 15:42:00 IRST 2018
بازار خبر کارمندان منتظر افزایش حقوق نباشند Tue Sep 25 16:10:00 IRST 2018
بازار خبر ریزش قیمت دلار در بازار ارز/سودجویان به دنبال راهی برای تخریب بازار هستند Sat Nov 24 15:30:00 IRST 2018
بازار خبر افزودن هیزم بر آتش گرانی در فضای مجازی/ نظارت بر اقتصاد فضای سایبری وجود ندارد؟ Sun Sep 23 10:50:00 IRST 2018
بازار خبر عبور قیمت سکه از 3 میلیون و 360 هزار تومان/ چرا گرانی سکه متوقف نمی‎شود؟ Mon Jul 23 15:52:00 IRDT 2018
بازار خبر اعلام جزئیات تورم اردیبهشت ماه/ تورم اقلام قابل تجارت؛ 9.3 درصد Wed Jul 04 16:56:00 IRDT 2018
بازار خبر تورم مرداد ماه به 11.5 درصد رسید Tue Aug 28 16:01:00 IRDT 2018
بازار خبر واحد پول ایران «ریال» می‌ماند Tue Sep 25 16:43:00 IRST 2018