پارس فوتبال - Wed Feb 14 07:20:59 IRST 2018 نمایش خبر

شوک بزرگ به “استقلال” ؛ حال باشوی “استقلالی ها” اصلا خوب نیست!

ستاره استقلال تهران بعد از شنیدن خبر درگذشت احمدرضا شاکر افسرده شده است.

قائدی تا بعد از ترخیص از بیمارستان از مرگ دوستش که در خودروی آنها بود اطلاع ندارد. شنیدن خبر درگذشت زنده یاد احمدرضا شاکر می توانست به قائدی‌ شوک وارد نماید و از همین رو این قضیه را از او پنهان کردند.
روزنامه استقلال نوشت قائد‌ی بعد از شنیدن خبر درگذشت شاکر، افسرده، مغموم وگریان شد.
عموی مهدی قائد‌ی گفته بود که خانواده قائدی می‌ترسند «مهدی» دچار افسردگی شود و به همین خاطر روانشناس را برای او استخدام کردند. این روانشناس به آنها اعلام کرده اجازه بدهند مهدی قائد‌ی گاهی اوقات گریه کند، چون این کار مشکلی برایش ایجاد نمی‌کند.
مشرق
پارس فوتبال چراغ سبز ستاره مدنظر رئال به اتلتیکومادرید Sun Dec 24 15:18:02 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش الحاجی گرو به اولین بازی برای استقلال Sat Aug 11 16:38:00 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش ونگر به شایعه حضور آنچلوتی در آرسنال Sun Oct 08 12:51:10 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره برزیلی پیشین اینترمیلان : می‌خواهم به میادین فوتبال بازگردم Fri Oct 13 17:00:59 IRST 2017
پارس فوتبال اظهار نظر جالب سرمربی تاتنهام در مورد مسی Wed Feb 28 17:27:57 IRST 2018
پارس فوتبال مربی گسترش فولاد : خواهش می‌کنم که هواداران از ما حمایت کنند ! Thu Jan 11 14:49:08 IRST 2018
پارس فوتبال فیلم ؛ اظهارات بی پرده کی روش ؛ پول تیم ملی کجا شده است ؟ Thu Nov 02 20:29:23 IRST 2017
پارس فوتبال شیطنت شیرین دو قلوهای تیم ملی از دوران سربازی !! Mon Jul 02 23:45:10 IRDT 2018
پارس فوتبال فیلم ؛ واکنش مسی به سوپر گل آسنسیو Thu Aug 17 10:33:33 IRDT 2017
پارس فوتبال حتی لحظه ای به ترک منچستریونایتد فکر نکردم ! Thu Apr 19 09:32:27 IRDT 2018
پارس فوتبال توصیه جالب سرمربی استقلال به بازیکنان تیم Tue Nov 07 12:36:50 IRST 2017
پارس فوتبال حمایت وزارت ورزش از تصمیم رئیس فدراسیون برای موافقت با برکناری اسدی Sat Jul 15 13:50:15 IRDT 2017
پارس فوتبال فوری ! چهارمین خرید “قرمزها ” با این تیم قرارداد بست Sun Jun 03 13:30:01 IRDT 2018
پارس فوتبال اگر بخواهیم آن بالای جدول باشیم، نباید امتیاز از دست بدهیم ؛ دستور کارمان بازی مالکانه است Fri Aug 10 10:28:08 IRDT 2018
پارس فوتبال بوش : حالا کسب پیروزی سخت شده است Fri Nov 03 21:27:20 IRST 2017
پارس فوتبال میرحسینی : منتظر اعلام فدراسیون در مورد مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا هستیم Mon Apr 16 17:18:22 IRDT 2018
پارس فوتبال 23 مرد گنارو گتوزو مشخص شد Fri Jan 05 22:25:57 IRST 2018
پارس فوتبال حاشیه های بازی بزرگ سری آ ؛ توقف بانوی پیر! Thu Apr 26 23:24:37 IRDT 2018
پارس فوتبال اتفاقی جالب در انتخاب 5 بازیکن برتر جهان از نگاه ستاره های دنیای فوتبال ! Sun Jan 07 23:35:11 IRST 2018
پارس فوتبال روزنامه توتو اسپورت ، شنبه 4 آگوست ؛ پوگبا پارتی برای یووه ! Sat Aug 04 15:36:32 IRDT 2018
پارس فوتبال وزیر ورزش :این بی احترامی ها از سوی عربستان در چند سال گذشته سابقه داشته است Thu Feb 22 17:32:15 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ حرکت معنادار ” گوچی ” پس از گلزنی Mon Jan 29 10:59:51 IRST 2018
پارس فوتبال اینفوگرافی ؛ ستاره های تعیین کننده ی دیدار استقلال و تراکتورسازی! Fri Aug 10 11:47:52 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ کار دشوار زیدان برای رویارویی با سویا Sat Dec 09 14:46:11 IRST 2017
پارس فوتبال لو رفت ! برنامه سرمربی ” استقلال ” برای دیدار حساس با ذوب آهن مشخص شد ! Sat May 12 06:59:20 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش نعمتی پس از گلزنی به گسترش Thu Jan 18 18:57:51 IRST 2018
پارس فوتبال ساغلام دروازه بان اول تراکتورسازی را مشخص کرد Wed Jan 24 15:05:47 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ تلاش بهترین پاسور استقلال برای اولین پاس! Fri Aug 10 17:53:00 IRDT 2018
پارس فوتبال شیری : قراردادم با پرسپولیس دو ساله است ؛ فقط می‌خواهم موفق شوم ! Tue May 22 17:50:36 IRDT 2018
پارس فوتبال هاشمی : اگر بانک سرمایه در لیگ امسال باشد من به عنوان یکی از گزینه ها هستم Wed Oct 18 23:37:19 IRST 2017
پارس فوتبال درخشش ملی‌پوش نابغه ایرانی در لیگ هلند ؛ یک گل و یک پاس گل! Sun Apr 01 09:51:42 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ حضور این ستاره در کنار زمین برای او گران تمام شد ! Thu Apr 12 11:24:00 IRDT 2018
پارس فوتبال تکلیف نهایی انتقال نیمار به رئال مادرید مشخص شد Tue Jul 17 16:21:39 IRDT 2018
پارس فوتبال تمجید سرمربی آبی ها از این ستاره Sun Nov 26 17:49:11 IRST 2017
پارس فوتبال پیام بوفون گلر یوونتوس برای مانوئل نویر Thu Sep 21 16:01:15 IRDT 2017
پارس فوتبال طلسم دروازه ی سپاهان شکست ؛ گل طارمی به سپاهان! Thu Sep 21 20:48:26 IRDT 2017
پارس فوتبال کانال تلگرامی باشگاه ” استقلال ” فاش کرد ؛ دروازه بان ” استقلال ” برای بازی آسیایی مشخص شد Mon Feb 12 11:45:22 IRST 2018
پارس فوتبال مالک باشگاه نفت : از روزی که ما با علیپور قطع رابطه کردیم، رفتار کریمی نیز عوض شد Tue Nov 14 20:42:11 IRST 2017
پارس فوتبال بررسی ماجرای افشاگری ” کی روش ” در مورد ” نکونام ؛ آقای ” کی روش ” دروغ گفتی ؟! Mon Sep 04 08:06:10 IRDT 2017
پارس فوتبال سرمربی ” پرسپولیس ” به پیشنهاد نجومی یک باشگاه مصری واکنش نشان داد Thu Aug 31 06:55:18 IRDT 2017
پارس فوتبال افشاگری جالب عضو هیئت مدیره باشگاه ” استقلال ” در مورد مهاجم خارجی Tue Jan 30 07:25:17 IRST 2018
پارس فوتبال فاجعه مردان گاف ؛ چگونه تغییر نفرات طی چندماه فاصله 4 گله بین پرسپولیس و الهلال انداخت؟ Thu Sep 28 12:22:23 IRST 2017
پارس فوتبال نباید هیچ حریفی را دست‌کم بگیریم ؛ همه بازی‌ها برای ما مهم است Mon Aug 13 23:55:55 IRDT 2018
پارس فوتبال آغاز اردوی پرسپولیس برای مقابله با السد قطر Fri Apr 13 14:25:40 IRDT 2018
پارس فوتبال بدقولی مجدد باشگاه پدیده با وجود مدارای “پراهیچ”، حسابی کار دستش داد! Fri Apr 06 15:31:36 IRDT 2018
پارس فوتبال کار برای مردان جوان ما در جهانی سخت است ؛ بدون با تجربه ها در پاریس کشتی میگیریم Sat Jul 22 17:12:46 IRDT 2017
پارس فوتبال رئیس فدراسیون : میادین ورزشی فرصت مهمی برای معرفی تولیدات داخلی هستند Wed Apr 11 11:27:50 IRDT 2018
پارس فوتبال خداحافظی لژیونر محبوب ایرانی با تیم یونانی، از شایعه تا واقعیت Sat Aug 26 12:19:58 IRDT 2017
پارس فوتبال این پرسپولیس هم رویایی است ! Tue Aug 15 18:25:11 IRDT 2017
پارس فوتبال آشتی ” قلعه نویی ” و ” فردوسی پور ” ؛ ژنرال در برنامه 90 Tue Feb 06 09:19:53 IRST 2018
پارس فوتبال بدترین خبر برای ” پرسپولیس ” ؛ آقای ستاری بازی بعدی را از دست داد Mon Apr 16 22:09:56 IRDT 2018
پارس فوتبال راهکار ” پرسپولیس ” برای حضور بمب جذاب نقل و انتقالات در این تیم Sat Apr 28 12:23:45 IRDT 2018
پارس فوتبال ستاره پرسپولیس به رکورد علی دایی می رسد؟ Sun Nov 12 21:17:47 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ مهاجم زهردار الاهلی ، اولین هدف النصر برای فصل بعد Sat Apr 21 15:05:48 IRDT 2018
پارس فوتبال این دو ستاره پرسپولیس لژیونر می شوند ؟ Thu Jun 28 15:25:32 IRDT 2018
پارس فوتبال آتش زیر خاکستر پرسپولیس ؛ نارضایتی در پرسپولیس بالا گرفت Sat Jul 22 08:02:02 IRDT 2017
پارس فوتبال ادعای عجیب کوروشی پس از فسخ قرارداد با نساجی Mon Jun 25 18:34:03 IRDT 2018
پارس فوتبال سرمربی جدید کریستال پالاس: به ماندن تیم در لیگ برتر ایمان دارم Sat Sep 16 16:01:56 IRDT 2017
پارس فوتبال علی دایی : اتفاقات عجیبی برای ما رخ می‌دهد ؛ به ما گفته‌اند در مورد داوری صحبت نکنید Fri Oct 13 19:42:02 IRST 2017
پارس فوتبال زور سرخابی های تبریزی بهم نرسید Thu Aug 31 21:33:34 IRDT 2017
پارس فوتبال درخشش مسلمان در سوپرجام، مهندسی که سه گله شد Sat Jul 22 15:52:48 IRDT 2017
پارس فوتبال رئیس فدراسیون فوتبال در فینال جام حذفی شرکت نمی کند! Wed May 02 22:30:06 IRDT 2018
پارس فوتبال لیست بازیکنان پرسپولیس برای دیدار با پارس جنوبی جم Thu Nov 23 13:22:59 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره سابق یونایتد گزینه اول هدایت تیم ملی زنان Sat Jan 13 17:38:28 IRST 2018
پارس فوتبال خبری عجیب درباره همسر کاوه رضایی Sun Jul 09 17:51:24 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ میلان مربی بدنساز جدید استخدام کرد Thu Nov 16 18:18:40 IRST 2017
پارس فوتبال مضمون مکالمات جالب تاج و قدوس در تماسی تلفنی Fri Sep 29 18:50:34 IRST 2017
پارس فوتبال اعلام اسامی محرومان هفته بیست و پنجم لیگ برتر Mon Feb 26 23:49:31 IRST 2018
پارس فوتبال مرد کروات از بازیکنان خارجی راضی نیست Fri Nov 03 23:21:21 IRST 2017
پارس فوتبال پرسپولیسی ها باید از طارمی تشکر ویژه ای کنند Mon Aug 21 12:07:34 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ بازگشت آقای ستاره به اوج رقبا را نگران کرده است Fri Feb 16 09:48:17 IRST 2018
پارس فوتبال این یک اقدام مثبت از سوی فدراسیون است ؛ راهکار فدراسیون برای تمدید با کی روش Mon Jun 25 18:11:32 IRDT 2018
پارس فوتبال فیلم ؛ سوپر گل های استثنایی درهفته بیست و پنجم لیگ ام ال اس Tue Aug 29 19:15:06 IRDT 2017
پارس فوتبال روزنامه کوریره دلو اسپورت ، جمعه 1 ژوئن ؛ زیدان، دنیا را زیر و رو کرد ! Fri Jun 01 18:30:05 IRDT 2018
پارس فوتبال عذر خواهی رحمان احمدی از هواداران پرسپولیس Mon Sep 18 15:54:27 IRDT 2017
پارس فوتبال انتقاد تند هوینس از مورینیو Fri May 04 09:04:05 IRDT 2018
پارس فوتبال رقابت غول های اروپایی برای جذب ستاره مستعد بارسلونا Thu Oct 26 20:55:19 IRST 2017
پارس فوتبال ذوب آهن چگونه به دور بعد لیگ قهرمان صعود می کند؟! Wed Apr 04 15:47:55 IRDT 2018
پارس فوتبال مشکل خاصی با عالیقدر نداشتم ؛ باشگاه گفته در مورد افضل حرف نزنیم Sun Oct 22 23:09:15 IRST 2017
پارس فوتبال کری یک پرسپولیسی برای طارمی Sun Aug 06 18:38:41 IRDT 2017
پارس فوتبال چراغ سبز ستاره بارسلونا برای تمدید قرارداد Mon May 28 18:27:01 IRDT 2018
پارس فوتبال بهترین های فوتبال بانوان در فصل 95-96! Mon Jul 31 13:44:52 IRDT 2017
پارس فوتبال موضوعی که باعث عصبانیت شدید شفر شد ! Tue Nov 21 17:54:38 IRST 2017
پارس فوتبال لیست ستاره هایی که از لیونل مسی نفرت دارند ! Fri Aug 10 21:02:56 IRDT 2018
پارس فوتبال “علیرضا فغانی” دیدار حساس گروه E را قضاوت می‌کند Sat Jun 23 17:10:52 IRDT 2018
پارس فوتبال تغییر در زمان دیدار نساجی برابر اوکسین Thu Feb 15 13:47:35 IRST 2018
پارس فوتبال احتمال اخراج اسپالتی از اینتر وجود دارد Sun Feb 18 19:35:30 IRST 2018
پارس فوتبال هواداران منتظر باشند ؛ سوپرایز برانکو در بازی با سیاه جامگان رونمایی می شود Sun Aug 06 08:03:38 IRDT 2017
پارس فوتبال آخرین وضعیت مهدی تاج بعد از عارضه قلبی در ترکیه Wed May 30 18:57:26 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش مدیربرنامه های سه پرسپولیسی در خصوص تاخیر در مذاکرات با پرسپولیس Mon Apr 30 17:04:58 IRDT 2018
پارس فوتبال کری میلاد فخرالدینی برای امیر قلعه نویی Tue Aug 14 16:01:21 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ ستاره سابق استقلال به دنبال تصویب قوانین حمایتی از کودکان Sun Jul 30 15:55:27 IRDT 2017
پارس فوتبال منچستریونایتد به هیچ وجه حاضر به فروش این ستاره نیست Thu Nov 16 09:30:03 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش گرشاسبی به دیدار پرسپولیس مقابل نسف قارشی Sun Feb 11 15:20:26 IRST 2018
پارس فوتبال ادعای جالب لاکازت درباره رقیبش در آرسنال! Sun Jul 29 14:38:57 IRDT 2018
پارس فوتبال روزنامه خبر ورزشی ، یکشنبه 31 تیر ؛ رونالدو گفت تو دروغگویی ! Sun Jul 22 01:45:02 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ سهم لیگ های معتبر اروپایی در نیمه نهایی جام جهانی 2018 Mon Jul 09 15:03:44 IRDT 2018
پارس فوتبال این ستاره می تواند فردا برگ برنده اصفهانی ها لقب بگیرد Thu Apr 26 16:18:39 IRDT 2018
پارس فوتبال پرسپولیس بهترین تیم ایران و پرهوادارترین تیم آسیاست! Fri Jul 20 07:09:50 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش مورینیو به دلیل نیمکت نشینی میخیتاریان Tue Nov 21 22:01:02 IRST 2017
صبح تهران موضوع نامه‌نگاری نعمت‌زاده با جهانگیری چه بود؟ +عکس Wed Aug 08 14:19:55 IRDT 2018
تدبیر و امید رابطه استرس و خواب Fri Oct 13 13:30:02 IRST 2017
صراط آنچه که باید درباره مرگبارترین زلزله‌های ایران بدانید! Wed Jan 24 20:38:04 IRST 2018
آریا حمله ناشران به «عشق»! Mon Oct 09 08:06:29 IRST 2017
آنا امیدوارم با بهداد سلیمی مدال‌های طلا و نقره جهان را به دست آوریم/ استفاده از تجربیات ارزنده برخواه Sun Apr 01 01:51:00 IRDT 2018
پایگاه تحلیلی جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی دومین عامل نابینایی در جهان را بشناسید! Mon Mar 20 23:14:30 IRST 2017
خبرگزاری شبستان مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در مسجد «الزهراء (ع)» لس آنجلس Wed Sep 20 12:12:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قهرمان کاراته جهان در آرزوی داشتن امکاناتی در حد هند + عکس Wed Apr 11 00:06:00 IRDT 2018
دولت بهار اعلام حمایت آمریکا از تفلیس در مقابل مسکو Wed Aug 02 19:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 25 هنرمند آثار فیگوراتیوشان را در «حریص» نشان می‌دهند Sat Aug 26 18:37:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روایت ریاض از حادثه تیراندازی کاخ پادشاهی نادرست است Mon Apr 23 15:28:59 IRDT 2018
روزنامه قانون دلایل ایجاد مشکل بین بیمار و پزشک Fri May 11 13:41:20 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم رونمایی از پوستر «عصبانی نیستم!» در آستانه اکران Wed Apr 25 12:48:05 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حذف بانوان بدمینتون باز ایران از جدول انفرادی مسابقات بلغارستان Tue Aug 15 20:41:22 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کارگران فردا تعطیلند Sun Apr 30 11:15:00 IRDT 2017
افکارخبر پوتین: مشتاق دیدار ترامپ در فنلاند هستم Thu Mar 30 23:00:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین بانک مرکزی اعتقادی به میخکوب شدن نرخ ارز ندارد/ تعدیل نرخ ارز با توجه به وضعیت تراز تجاری و وضعیت متغیر بنیادی اقتصاد کلان Mon May 28 23:08:41 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز گازرسانی به شش روستای هریس Thu Apr 13 18:59:21 IRDT 2017
بی باک نیوز بررسی علل رایج برای تب پس از زایمان Sat Apr 01 10:45:02 IRDT 2017
خبرگزاری فارس قضاوت بنیادی‌فر در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 16 سال Sun Aug 06 13:44:00 IRDT 2017
تیک سارقان خشن در تهران به دام افتادند Mon Mar 13 10:30:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قلب انسان به صورت همزمان کانون حق و باطل قرار نمی‌گیرد Tue May 30 17:00:59 IRDT 2017
رجا نیوز جزئیات اقدامات تنبیهی روسیه علیه آمریکا Tue Apr 17 11:45:44 IRDT 2018
ایران آنلاین یک حرکت خوب برای حفظ امنیت محیط بانان Tue Jan 16 10:13:14 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن سعید خواجه صالحانی؛ اولین شهید سال 96 Sat Mar 25 21:53:56 IRDT 2017
عصر ایران زمان برگزاری دربی تغییر کرد Wed Sep 13 12:03:14 IRDT 2017
شفاف ایران به فدراسیون جهانی ژیمناستیک شکایت می‌کند Tue May 16 09:23:36 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انفجار بمب در بنغازی لیبی چهارکشته برجای گذاشت Sat Jun 25 09:15:00 IRDT 2016
ایران آنلاین چرا قتل‌عام لاس‌وگاس به‌دست یک سفیدپوست تروریستی اعلام نشد؟ Wed Oct 04 17:32:32 IRST 2017
آفتاب سخنرانی امام‌جمعه‌تهران به‌نفع رئیسی؟ Mon Apr 24 10:02:43 IRDT 2017
عصر ایران افزایش قیمت‌ در بازار طلا و ارز (+جدول) Thu Apr 13 12:40:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش 10 برابری کودکان و نوجوانان مبتلا به چاقی در جهان Wed Oct 11 12:22:09 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یک کشته و یک زخمی در محور کرندغرب – سرپل ذهاب Tue Apr 11 12:44:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آمادگی امداد خودرو استان کرمانشاه برای خدمت رسانی در اربعین Mon Aug 07 11:13:55 IRDT 2017
صبح تهران دستگیری 16 زن داعشی Sun Jul 08 13:33:19 IRDT 2018
ایسکانیوز فاصله بین تالار وحدت و تئاتر شهر به یک پیاده راه هنر و فرهنگ تبدیل می شود Sat Feb 18 12:54:34 IRST 2017
فردا عکس: جهانگیری با ظاهری متفاوت Tue Dec 12 22:17:21 IRST 2017
صبحانه با خبر چرا طلا و سکه صعودی شد؟ Wed Aug 02 13:50:08 IRDT 2017
خبرگزاری فارس مجموعه چنارهای کهنسال تجنود خراسان جنوبی در فهرست میراث‌ طبیعی ملی ثبت شد Sat Apr 08 13:38:00 IRDT 2017
سیتنا از پیشنهاد مدلینگ در فضای مجازی تا تجاوز در آتلیه های زیرزمینی! Wed Mar 15 00:11:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر زندگی قدیمی ترین روزنامه فروش دنیا در مجموعه مستند «آخرین خبر» Thu Jul 27 14:26:51 IRDT 2017
ایران آنلاین ارتش سوریه سقوط جنگنده خود را تأیید کرد Tue Aug 15 21:10:17 IRDT 2017
جماران انعقاد تفاهم نامه های فرهنگی اداره ارشاد با شهرداری خرم آباد Sun Apr 15 11:10:51 IRDT 2018
جام نیوز مقایسه عملکرد لوکاس پیشچک با سئاد کولاشیناچ Sun Apr 02 14:40:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سال نو_ نان نو  Tue Mar 27 18:54:59 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ایران حمله تروریستی به یک مرکز فرهنگی و خبرگزاری در کابل را به شدت محکوم کرد Thu Dec 28 18:31:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال Tue Jul 24 07:01:08 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی داعش مسئولیت گروگانگیری در رستوران بنگلادش را بر عهده گرفت Sat Jul 02 05:48:00 IRDT 2016
جماران جشنواره تهیه روغن کرمانشاهی برگزار شد Fri Sep 15 20:32:04 IRDT 2017
ایران جیب ردیاب یا دزدگیر؟؟ Sat Aug 26 18:05:39 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا قلعه گنج نمونه ای موفق از اتکا به اقتصاد مقاومتی در کشور است/شهرستان لنده بهترین فرصت برای سرمایه گذاری Thu Apr 13 13:51:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رایزنی مقام های ایران و اندونزی برای تبیین روابط بانکی بین دو کشور Fri Jul 29 11:13:00 IRDT 2016
جام نیوز مرگ مبهم یک فعال شیعه در عربستان Wed Jan 25 19:15:55 IRST 2017
پرشین خودرو تاثیر غم و اندوه بر بدن‌ Fri Jun 08 21:09:00 IRDT 2018
فرارو سایت ورزشگاه آزادی هک و آزاد شد Wed Sep 06 14:34:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توجه ویژه به هنر‌های نمایشی در سال جدید Tue Mar 27 23:20:36 IRDT 2018
دولت بهار تیراندازی به سمت یک فلسطینی در الخلیل + عکس Thu May 04 12:08:00 IRDT 2017
ساعت24 استقرار گشت های نامحسوس پلیس در مراکز خرید تهران Mon Mar 06 15:19:13 IRST 2017
ایران آنلاین دیدار اردوغان، پوتین و روحانی در آنکارا با محوریت سوریه Sun Apr 01 10:59:26 IRDT 2018
جام نیوز دورشدن سایه جنگ با برجام، «دروغ بزرگ» است Fri Apr 28 05:38:14 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گزارش تصویری؛ نمایشگاه کتاب تهران در پنجمین روز Sun May 07 17:27:34 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سفر رئیس دستگاه اطلاعات سعودی به مصر و اردن Fri Jul 01 09:22:30 IRDT 2016
روزنامه آرمان روابط عمومی کوتـــــاه Wed Mar 08 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آلزایمر، عاقبت شیرینی خوردن اضافی Sat Feb 25 17:37:26 IRST 2017
آریا مادرید: پوجدمون در دانمارک هم بازداشت خواهد شد Sun Jan 21 20:39:09 IRST 2018
پارسینه توضیح فردوسی پور در مورد لیست پرسپولیس+فیلم Tue Sep 26 09:50:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 15 اسفند، مهلت مجدد ثبت نام برای کنکور 96 Sun Feb 19 18:51:04 IRST 2017
بی باک نیوز غذاهایی که عمر طولانی به شما می دهد Thu Apr 13 12:02:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران منوچهری: تغییرات تیم نفت در حد 4 تا 5 بازیکن است Sun Dec 10 12:50:17 IRST 2017
فرارو (تصاویر) لباس‌های فضانوردی جدید، مجهز به توالت! Sun Feb 25 10:53:26 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا سرمربی تیم هندبال کاشان مربی تیم ملّی شد Sun May 07 12:56:30 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 25 درصد زندانیان آذربایجان شرقی حافظ یک تا 15 جزء قرآن Wed Feb 22 22:02:00 IRST 2017
آفتاب درگیری مأموران هنگ مرزی میرجاوه با اشرار/ شهادت 3 تن از مأموران ناجا Wed Apr 26 20:16:10 IRDT 2017
میزان کناره‌گیری نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال از سمت خود Wed Jan 31 20:20:51 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی غلظت ذرات معلق در هوای سیستان به 60برابر حد مجاز رسید Sun Aug 12 07:06:00 IRDT 2018
پرشین خودرو بدلکار «پایتخت 5» دچار حادثه شد Sun May 28 14:22:00 IRDT 2017
تی نیوز عیادت ابراهیم حاتمی کیا از حبیب الله کاسه ساز/ عکس Mon Jul 10 16:07:31 IRDT 2017
عصر ایران فراری F12Tdf با 130 هزار دلار آپشن (+عکس) Sat Jan 06 11:10:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مشکلات رانندگان کامیون در گمرک شهید کلانتری چابهار + فیلم Wed May 03 13:33:54 IRDT 2017
تابناک Trump’s hardline tone triggers reactions among Iran’s top military officials Wed Jul 25 15:38:10 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ثبت نام بیش از 950 هزار نفر در کنکور 97 Sat Feb 03 18:19:01 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تلاش قابل تقدیر ابوالفضل شهرجردی/ برنز در انتظار کاتای ایران Fri Mar 31 15:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس جشنواره فیلم‌های تکراری در میلاد پیامبر(ص)/ پخش 50 فیلم غیر جدید Tue Dec 05 08:12:00 IRST 2017
بی باک نیوز پارلمان مجارستان ساخت حصار مرزی را تصویب کرد Tue Mar 07 11:33:01 IRST 2017
بولتن نیوز اردوغان از کنترل قدرت در ترکیه تا اشغال منطقه و اروپا Tue Mar 21 12:12:28 IRST 2017
اخبار بانک قیمت ارز و سکه، چهارشنبه 18 مرداد Wed Aug 09 12:26:43 IRDT 2017
میزان تلاش کمیسیون فرهنگی مجلس برای ادامه بررسی "طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده" بدون تشکیل کمیسیون مشترک Sun Sep 24 19:42:45 IRST 2017
ایران آنلاین مشعل بازی‌های آسیایی 2018 رونمایی شد+ تصاویر Thu May 10 18:35:45 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان همایون شجریان درخواست کنسرت خیابانی داد+عکس Mon Jul 30 14:43:00 IRDT 2018
آنا صالحی: اگر برجام به‌هم بخورد برهم‌زنندگان آن را حیرت زده خواهیم کرد Sun Nov 12 18:41:00 IRST 2017
598 پنجشنبه 16 فروردین نفت آبادان - پیکان 20:00 Thu Apr 05 09:31:27 IRDT 2018
بی باک نیوز ارتش لبنان پیروزی بزرگی را محقق کرده است Sun Aug 20 16:13:01 IRDT 2017
دولت بهار مشاور اوباما: ترامپ احترامی برای برجام قائل نیست Fri Sep 01 18:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توزیع نشریه علیه دولت در دانشگاه امام صادق Thu Oct 05 14:17:59 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مراسم سالگرد عملیات غرور آفرین والفجر 8 در اروندکنار Sat Feb 10 18:03:57 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو افتخاری: شرط تمدید قرارداد ما با شفر یک جام بود/ طلبکاران حساب ما را جارو کردند Wed Jan 31 09:04:14 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن شناسایی 13 محله آسیب‌پذیر در بروجرد Tue Apr 24 18:25:38 IRDT 2018
آنا استاندار سمنان: رونمایی از منشور حقوق شهروندی دست مریزاد دارد، نه حمله Tue Jan 03 11:17:16 IRST 2017
نود تی وی طارمی: در قطر خودم را برای جام جهانی آماده کرده‌ام Wed May 16 17:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم باغ‌موزه دفاع مقدس قم شهریورماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد Wed Jul 19 11:01:48 IRDT 2017