ای تی ایران - Tue Feb 13 21:42:16 IRST 2018 نمایش خبر

دردسر یوتیوب برای ویدیوی ستاره جنجالی

ستاره جنجالی یوتیوب لوگان پال (  Logan Paul ) حالا به دردسری بزرگ برای این پلت‌فرم ویدیویی تبدیل شده است. این ویدیو بلاگر مشهور بعد از آنکه در سفرش به ژاپن کلیپی در مورد خودکشی ساخت که در آن فردی که خودکشی کرده بود را نشان داد مورد انتقاد وسیع مردم قرار گرفت. بسیاری از یوتیوب درخواست کردند کانال این ویدیو بلاگر را مسدود کند. اما این کار برای یوتیوب ساده نبود. Logan Paul با داشتن 16 میلیون مشترک یک دارایی ارزشمند برای این شبکه محسوب می‌شود تنها ویدیوی معذرت‌خواهی او بابت رفتارش در هنگام برخورد با جنازه فردی که خودکشی کرده  50 میلیون بار دیده شده است. 

منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی ستاره جنجالی یوتیوب لوگان پال (  Logan Paul ) حالا به دردسری بزرگ برای این پلت‌فرم ویدیویی تبدیل شده است. این ویدیو بلاگر مشهور بعد از آنکه در سفرش به ژاپن کلیپی در مورد خودکشی ساخت که در آن فردی که خودکشی کرده بود را نشان داد مورد انتقاد وسیع مردم قرار گرفت. بسیاری از یوتیوب درخواست کردند کانال این ویدیو بلاگر را مسدود کند. اما این کار برای یوتیوب ساده نبود. Logan Paul با داشتن 16 میلیون مشترک یک دارایی ارزشمند برای این شبکه محسوب می‌شود تنها ویدیوی معذرت‌خواهی او بابت رفتارش در هنگام برخورد با جنازه فردی که خودکشی کرده  50 میلیون بار دیده شده است.  حالا Susan Wojcicki  مدیرعامل یوتیوب می‌گوید که Logan Paul  شایسته اخراج از یوتیوب نیست یا حداقل فعلا نیست. یوتیوب البته پخش تبلیغات  روی اکانت این شخصیت مشهور را به طور موقت متوقف کرده اما با این حال به گفته یوتیوب Logan Paul قوانینی این شرکت را نقض نکرده که مستوجب حذف اکانت شود.  مدیرعامل یوتیوب در بخش دیگری از سخنانش درباره جنجال اخیر پیرامون این تولید کننده ویدیو گفته است : چیزی که شما آن را نمی‌پسندید لزوما چیزی نیست که دیگران هم آن را نپسندند. بالاگرفتن انتقادات البته به شرکتهای آگهی دهنده هم سرایت کرده به طوری که Uniliver بدون اشاره به شرکت خاصی اشاره کرده تبلیغات خود روی پلت فرمهایی که محتوای مسموم نشان دهند را متوقف می‌کند. احتمالا اشاره او هم به گوگل و هم فیس‌بوک است که با موضوع مشابهی دست به گریبان است.  ویدیویی از جنگل خودکشی Logan Paul اوایل دی‌ماه سفری به ژاپن داشت و در جریان این سفر از جنگل Aokigahara دیدار کرد جایی که به جنگل خودکشی مشهور است. او پس از  آپلود کردن این ویدیو معذرت خواهی کرد و گفت هدف او آگاهی رسانی در مورد (پیشگیری) از خودکشی بوده است. ویدیوی او با عنوان« ما یک جسد در جنگل خودکشی‌ها پیدا کردیم » آپلود شد.  ویدیوهایLogan Paul عمدتا جنبه سرگرمی و شوخی دارند و در جریان این ویدیو نیز او مرتبا با موضوع خودکشی شوخی می‌کرد و بعد از یافتن جسد نیز آنها شوخی‌های کلامی زیادی کردند که همین باعث انتقادات بسیاری شد. در شبکه‌های اجتماعی موج گسترده‌ای به راه افتاد از یوتیوب خواسته شد که اکانت Logan Paul مسدود شود.  در متن معذرت خواهی که منتشر کرد گفت که هدفش از ساخت این ویدیو گرفتن بازدید بیشتر نبوده و بیشتر میخواسته آگاهی رسانی در مورد این موضوع انجام دهد.  مرتبط : - کیسی نیستات مشهورترین ویدیو بلاگر جهان http://itiran.com/node/76303 آدرس کوتاه این خبر کپی شد twitter facebook plus1 telegram موارد موضوعی مرتبط یوتیوب لوگان پال Logan Paul
ای تی ایران اضافه شدن امکانات جدید به پلتفرم AMP گوگل Sun Aug 20 08:36:11 IRDT 2017
ای تی ایران 5 میلیارد افزایش سرمایه در دو روز Mon Jun 26 08:58:41 IRDT 2017
ای تی ایران پتانسیل 1000 میلیارد یورویی اقتصاد «داده»‌ Sat Feb 03 14:12:14 IRST 2018
ای تی ایران اردوغان: واردات آیفون را ممنوع می‌کنم Tue Aug 14 15:34:19 IRDT 2018
ای تی ایران «های وب» شرکت پارس آنلاین را خرید Sun Oct 29 08:23:45 IRST 2017
ای تی ایران تکنولوژی خودروهای ضد گلوله Tue Apr 24 17:00:01 IRDT 2018
ای تی ایران کرش آیفون‌ها پس ار تایپ کلمه «تایوان» Wed Jul 11 11:00:41 IRDT 2018
ای تی ایران نگرانی شرکت‌ها از آینده دیجیتال خود! Sat Feb 17 18:09:45 IRST 2018
ای تی ایران تست افتادن و مقاومت آیفون 8 پلاس (تماشا کنید) Sat Sep 23 10:48:49 IRST 2017
ای تی ایران رونمایی از هواوی P20 و P20 Pro در پاریس Wed Feb 28 13:40:03 IRST 2018
ای تی ایران چگونه خدمات پیامکی پولی را حذف کنیم؟ Tue Sep 11 11:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران تصاویر لورفته از شیائومی «می میکس 3» Wed Jul 04 10:32:46 IRDT 2018
ای تی ایران وان‌درایو اندرویدی‌ها آپدیت شد Wed Apr 18 18:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران جزییات اسپیکر «گوگل هوم مکس» با قدرت پخش خارق‌العاده Thu Oct 05 08:33:37 IRST 2017
ای تی ایران درخواست برای اینترنت بدون فیلتر به رسانه‌ها Wed Aug 09 15:02:58 IRDT 2017
ای تی ایران تمایل مایکروسافت به توسعه Azure و مایکروسافت 365 Wed May 09 15:15:01 IRDT 2018
ای تی ایران مدیریت اینترنت موبایل با اپلیکیشن گوگل Mon Dec 04 17:00:01 IRST 2017
ای تی ایران دارویی که می‌تواند درمان آلزایمر باشد Wed Jan 03 16:22:09 IRST 2018
ای تی ایران مشکل جدید باتری و پاسخ سامسونگ Mon Jan 01 11:02:48 IRST 2018
ای تی ایران تغییر مهم در سرویس گوگل ایمیجز Fri Feb 16 15:16:34 IRST 2018
ای تی ایران بهترین دوربین فیلم برداری VR از اعماق دریا Mon Aug 06 13:01:31 IRDT 2018
ای تی ایران وضوح بی‌نظیر تصویر در ایکس باکس وان ایکس Fri Nov 03 16:32:56 IRST 2017
ای تی ایران نقد و بررسی آنر 9 Sat Dec 16 11:37:18 IRST 2017
ای تی ایران «کافه کادو»، فروشگاه صنایع ساخت دست ایرانی Fri Apr 13 19:10:01 IRDT 2018
ای تی ایران پلی‌استیشن 3 در ژاپن بازنشسته می‌شود Wed May 31 19:00:01 IRDT 2017
ای تی ایران چرا سهام اسنپ چت سقوط می‌کند؟ Tue Feb 27 14:17:00 IRST 2018
ای تی ایران عکس های لو رفته از نوکیا 9 Sun May 21 10:08:02 IRDT 2017
ای تی ایران اندونزی تلگرام را مسدود کرد Sun Jul 16 07:46:16 IRDT 2017
ای تی ایران هشدارهای بانک مرکزی درباره خرید بیت‌کوین Tue Nov 14 10:14:37 IRST 2017
ای تی ایران «Your Phone» معرفی شد Wed May 09 02:00:01 IRDT 2018
ای تی ایران ال‌جی Q6؛ میان‌رده‌ 5.5 اینچی Sat Nov 25 22:21:15 IRST 2017
ای تی ایران ال‌جی جی 6 پلاس معرفی شد Wed Jul 05 14:33:43 IRDT 2017
ای تی ایران ایلان ماسک : تونل‌های لوس آنجلس آماده است Fri May 11 18:00:01 IRDT 2018
ای تی ایران استفاده از دستیار الکسای آمازون روی اپل واچ! Sun Jun 10 15:15:44 IRDT 2018
ای تی ایران عکس‌های تسلا 3 منتشر شد Mon Jul 10 19:00:02 IRDT 2017
ای تی ایران افزایش چشمگیر کاربران ردیت Mon Apr 23 18:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران فروش اسرار نظامی ارتش آمریکا در دارک ‌وب Thu Jul 12 13:16:16 IRDT 2018
ای تی ایران ادغام قریب‌الوقوع «های‌وب» و آسیاتک Sun Oct 29 15:18:58 IRST 2017
ای تی ایران کتابخوان فیدیبوک رونمایی شد Sat Apr 28 13:24:57 IRDT 2018
ای تی ایران سونی بازار موبایل را ترک نمی‌کند Sun Jan 21 16:36:42 IRST 2018
ای تی ایران روش‌های جدید تامین مالی برای استارت‌آپ‌ها Sat Jan 06 16:30:07 IRST 2018
ای تی ایران استرالیا در فکر احداث برزگراه ویژه خودروهای برقی Sat Jul 29 17:30:01 IRDT 2017
ای تی ایران درخواست برای توقف مصوبه جدید اینترنتی Wed Aug 02 17:04:33 IRDT 2017
ای تی ایران مراقب این پیام در واتس‌اپ باشید Mon May 07 14:27:08 IRDT 2018
ای تی ایران تپسی به مشهد رسید Wed May 10 13:10:32 IRDT 2017
ای تی ایران اطلاعات میلیون‌ها کاربر اینستاگرام هک شد Sat Sep 02 19:00:01 IRDT 2017
ای تی ایران نگاهی به ماجرای پیامک‌های جعلی Sun Jul 08 11:56:16 IRDT 2018
ای تی ایران عرضه عمومی سهام دراپ‌باکس در آینده نزدیک Sun Feb 25 12:30:01 IRST 2018
ای تی ایران گزارش فروش تسلا در سه‌ماهه اول سال 2018 Sat Apr 07 11:06:01 IRDT 2018
ای تی ایران پادکست مسیر، فصل دوم Fri Aug 18 07:49:32 IRDT 2017
ای تی ایران بهبود سیستم تشخیص چهره مایکروسافت Fri Jun 29 18:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران کشف باگ جدید در سیستم رمز عبور آیفون‌ها Sat Jun 23 19:38:50 IRDT 2018
ای تی ایران قابلیت جدید انحصاری اندروید ‌8.1 برای سیستم عامل کروم Sun Oct 29 22:57:54 IRST 2017
ای تی ایران سرمایه‌گذاری SoftBank در اوبر تا چند روز آینده Mon Nov 13 20:32:52 IRST 2017
ای تی ایران اپلیکیشن‌ها بدون اجازه از شما فیلم می‌گیرند! Wed Jul 04 11:51:31 IRDT 2018
ای تی ایران خودورهای بدون راننده اوبر چگونه کنترل می‌شوند؟ Tue Oct 10 14:37:19 IRST 2017
ای تی ایران نسخه Avengers برای گوشی OnePlus 6 Thu May 17 17:51:40 IRDT 2018
ای تی ایران خسروشاهی: اوبر جدیدی در راه است Sun Nov 12 09:35:10 IRST 2017
ای تی ایران نخستین رایانه اپل 41 ساله شد Wed Apr 11 18:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران عنک هوشمند اینتل+ویدئو Mon Feb 12 14:15:48 IRST 2018
ای تی ایران شارژر وایرلس «ایر پاور» اپل را بیشتر بشناسیم Wed Sep 13 15:42:23 IRDT 2017
ای تی ایران آی‌بی‌ام رکورد هوش مصنوعی را شکست Fri Aug 11 19:30:01 IRDT 2017
ای تی ایران موفقیت آیفون 10؛ خوشحالی سامسونگ و ناراحتی گوگل Sat Oct 28 13:00:01 IRST 2017
ای تی ایران همکاری همراه اول و نوکیا Mon Jul 03 15:14:40 IRDT 2017
ای تی ایران ویژگی‌های نسخه جدید تلگرام Wed Aug 29 22:26:01 IRDT 2018
ای تی ایران عذرخواهی اپل و 50 دلار تخفیف تعویض باتری آیفون Fri Dec 29 16:05:01 IRST 2017
ای تی ایران تمسخر دوباره اپل توسط سامسونگ Fri May 18 16:04:34 IRDT 2018
ای تی ایران اپل 10 میلیارد دلار ضرر می‌کند! Mon Jan 08 09:17:34 IRST 2018
ای تی ایران تلگرام ویندوزفونی‌ها آپدیت شد Sun Oct 29 17:30:01 IRST 2017
ای تی ایران ال‌جی ساعت هوشمند ویژه‌ای می‌سازد Tue May 08 18:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران موبایل جدید گوگل، امشب ساعت 19:30 Wed Oct 04 12:18:57 IRST 2017
ای تی ایران آغاز همکاری الکسا و کورتانا از پاییز امسال Fri Sep 01 14:47:00 IRDT 2017
ای تی ایران اعلام قیمت هیوندا سوناتا پلاگین هیبریدی 2018 Fri Jul 20 15:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران گوگل تبلت‌های اندرویدی را کاملا کنار گذاشت Sun Jun 03 09:37:59 IRDT 2018
ای تی ایران جایزه اینتل به یابنده‌های باگ در پردازنده‌ها Tue Feb 20 17:30:01 IRST 2018
ای تی ایران ایرپاد اپل در هواپیما آتش گرفت Tue May 23 12:00:01 IRDT 2017
ای تی ایران بازگشت وی‌چت در سروصدای فیلترینگ تلگرام Fri Jan 05 16:12:43 IRST 2018
ای تی ایران کارمندان والمارت مسئول پرکردن یخچال شما می‌شوند Sat Sep 23 18:15:01 IRST 2017
ای تی ایران پیکسل 2 به مدت محدود با هدیه ای ویژه عرضه می‌شود Thu Oct 05 13:15:01 IRST 2017
ای تی ایران هشدار کنگره آمریکا : از گوشی‌های هوآوی و زدتی‌ای استفاده نکنید Sat Aug 04 15:43:17 IRDT 2018
ای تی ایران بامیلو : 14 ساعت اختلال داشتیم اما عالی بودیم Mon Nov 27 14:56:07 IRST 2017
ای تی ایران اپل سرویس شازم را می‌خرد Sat Dec 09 14:17:45 IRST 2017
ای تی ایران وزنیاک: آینده در اختیار تسلا است، نه اپل! Mon May 29 13:07:16 IRDT 2017
ای تی ایران جنگ فروش آنلاین بلیت Tue Dec 11 15:08:41 IRST 2018
ای تی ایران یوتیوب مشکل مصرف باتری در آیفون را حل می‌کند Wed Nov 15 11:50:11 IRST 2017
ای تی ایران ریچارد برانسون می‌خواهد به فضا برود Sun May 27 18:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران ثروت جف بزوس از مرز 100 میلیارد دلار گذشت Sat Nov 25 10:05:01 IRST 2017
ای تی ایران تیزرهای رسمی اپل در رویداد آیفون 10 Wed Sep 13 19:41:51 IRDT 2017
ای تی ایران فروش پایین‌تر از انتظار گلکسی اس 9 در بازار Sun Jun 24 08:35:49 IRDT 2018
ای تی ایران راه حل ایلان ماسک برای نجات نوجوانان تایلندی Mon Jul 09 12:58:41 IRDT 2018
ای تی ایران ویژگی‌های جدید اندروید P Fri Jun 01 12:30:01 IRDT 2018
ای تی ایران نامزدهای مسابقه ورلد پرس فوتو Fri Feb 16 17:15:01 IRST 2018
ای تی ایران اپل پیش فروش آیفون 10 را آغاز کرد Fri Oct 27 16:43:13 IRST 2017
ای تی ایران روبات خدمتکار هتل چگونه کار می‌کند؟ Mon Sep 10 19:07:01 IRDT 2018
ای تی ایران 26 درصد شرکت‌های دنیا قربانی سرقت کلاد Wed Apr 18 12:59:04 IRDT 2018
ای تی ایران مونیخ از لینوکس به ویندوز 10 کوچ می‌کند Sat Nov 25 11:00:01 IRST 2017
ای تی ایران رشد 23 درصدی بخش کلاد مایکروسافت Fri Jul 20 09:31:01 IRDT 2018
ای تی ایران موبایل جدید Razer در مایکروسافت استور Tue Nov 21 06:00:02 IRST 2017
ای تی ایران کمپانی‌ «نیکولا موتورز» از تسلا شکایت کرد Fri May 04 17:48:31 IRDT 2018
ای تی ایران مرخصی 2ماهه مارک زاکربرگ برای تولد فرزند دوم Sat Aug 19 19:54:43 IRDT 2017
خانه ملت اولویت ساماندهی و احیاء شهرهای آسیب‌دیده از جنگ تحمیلی Mon Jan 02 14:44:00 IRST 2017
ورزش 3 کنترل و مصاحبه ممنوع؛/ استقلال مهدی قائدی را طناب پیچ می‌کند! Sun Aug 06 12:16:00 IRDT 2017
رجا نیوز ببینید: موشن گرافیک | کلاه سفیدها Mon Jul 03 15:47:24 IRDT 2017
بولتن نیوز برآورد 15 هزار میلیارد تومانی فرار مالیاتی/ شناسایی فراریان مالیاتی با کمک نهادهای امنیتی Mon May 15 09:27:29 IRDT 2017
آنا روش ترغیب پسران 7 تا 9 سال به عبادت Mon Aug 21 20:25:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رفع فیلتر تلگرام طی چند ماه آینده؟! Tue Jul 24 13:42:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مروری بر پربازدیدهای شبکه های ارتباطی Tue Apr 03 11:51:29 IRDT 2018
خبرگزاری فارس عنایتی به آبادان نمی‌آید Sun Jan 29 13:56:00 IRST 2017
پارس فوتبال اینفوگرافی ؛ حذف ناباورانه ی قهرمان جهان از جام جهانی! Wed Jun 27 21:15:23 IRDT 2018
ساعت24 بزرگترین آرزوی غیرفوتبال لیونل مسی Sat Jan 27 16:39:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سلطانی فر: پرسپولیس امسال باید قهرمان آسیا شود Mon Aug 07 14:35:06 IRDT 2017
صراط احتمال درگیری نظامی میان نیروهای عراقی و پیشمرگه Sat Oct 07 08:13:07 IRST 2017
آفتاب ایران در جلسه سیف با شریعتمداری و ربیعی چه گذشت Mon Sep 18 22:30:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پدر صنعت موشکی اسرائیل: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم! Mon Oct 08 00:01:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو انتشار جزوه مطالعاتی شهید بهشتی توسط قرارگاه شهید باقری Wed May 31 08:53:54 IRDT 2017
افکارخبر پیروزی الغرافه در لیگ قهرمانان با درخشش طارمی Tue Jan 30 22:45:45 IRST 2018
ورزش 3 سه مدیر استقلال همسفر آبی‌ها در دوحه Sun Feb 11 07:09:00 IRST 2018
پارس نیوز ترامپ «توافق همکاری‌های دو سوی اقیانوس آرام» را لغو کرد Tue Jan 24 07:50:00 IRST 2017
آنا اردوی تیم ملی کبدی بانوان در جزیره کیش Sat May 05 16:55:02 IRDT 2018
ایران آنلاین عمران خان پیش از روز استقلال پاکستان سوگند یاد می‌کند Sun Jul 29 15:19:47 IRDT 2018
دولت بهار شجاعی اردوی تیم امید را ترک کرد Thu Jun 29 22:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر وحدت و همراهی مجلس با دولت در رای اعتماد به وزرا نمایان شد Mon Aug 21 19:15:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خطیب نمازجمعه زنجان: راهپیمایی 22 بهمن نشان ازعزت و غیرت ملی Fri Feb 10 15:05:54 IRST 2017
دویچه وله برت رینولدز، هنرپیشه محبوب هالیوود، درگذشت Fri Sep 07 14:28:00 IRDT 2018
آنا کنگره سراسری «روانشناسی خانواده» در واحد کرمانشاه برگزار شد Fri May 26 10:40:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درخشش قاریان نوجوان قزوینی در طرح ملی تلاوت Wed Jan 31 08:21:01 IRST 2018
ورزش 3 فغانی دیدار کاشیما و بریزین‌رور را سوت می‌زند Mon Feb 20 09:40:00 IRST 2017
ایران آنلاین امتحان زبان انگلیسی از نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک Sat Jan 06 10:12:26 IRST 2018
جهان نیوز همه چیز درباره ایتا از زبان مدیرعامل این پیام رسان Sat Apr 28 10:16:25 IRDT 2018
آریا بررسی مجدد CFT تا کمتر از یک ماه آینده Mon Nov 05 12:42:53 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا هلال احمر البرز به 42 نفر در هفته گذشته امداد رسانی کرد Sat Aug 11 17:16:03 IRDT 2018
صراط تاکید بر برخورد با منتشرکنندگان فایل صوتی قائم مقام معزول Tue Jan 03 18:44:20 IRST 2017
ای سی تی پرس GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی سه شنبه 1 خرداد Tue May 22 22:14:00 IRDT 2018
بولتن نیوز عثمان دمبله رسما به بارسلونا پیوست Fri Aug 25 21:26:59 IRDT 2017
جام نیوز برادر رهبر کره شمالی، پیش از مرگ با جاسوسان آمریکایی ملاقات کرده است Thu May 25 15:50:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر یک پیروزی و یک شکست حاصل کار مهدیزاده Tue Jul 25 15:54:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روند افزایشی دما همچنان در استان ادامه دارد Thu Apr 19 09:46:59 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پایان ده روز تعزیه در اتو Tue Sep 25 08:04:00 IRST 2018
شفاف چرا نباید بستنی را در جایخی یخچال نگه داشت؟ Tue Sep 12 13:25:08 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تداوم درگیری‌ها در شهر بنغازی لیبی Sat Jul 08 12:42:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر روحانی: نقش ایران، روسیه و آذربایجان در ثبات منطقه حائز اهمیت است Wed Nov 01 20:01:39 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چهارشنبه یک نفر از اردوی تیم ملی وزنه برداری کنار گذاشته می شود Sat Jul 02 18:28:00 IRDT 2016
آریا افزایش 70 درصدی حجم روابط اقتصادی ایران و روسیه در یک سال اخیر Wed Nov 01 10:51:30 IRST 2017
ایسکانیوز استند آپ کمدی در رادیو Wed Apr 05 14:32:32 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خودکفایی کشور در ساخت انواع فلرهای گاز Sat Aug 19 11:28:03 IRDT 2017
ایسکانیوز برگزاری انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی استادان دانشگاه آزاد واحد بندرگز Wed Jan 03 13:09:45 IRST 2018
میزان اعتراض دولت عراق به مواضع ترکیه علیه ایران Tue Feb 21 22:28:10 IRST 2017
خبرآنلاین پژو 405، یک و نیم میلیون افتاد؛ نرخ انواع خودروی وطنی Mon Oct 15 17:52:47 IRST 2018
واحد مرکزی خبر محاصره نیروهای متجاوز ائتلاف سعودی در سواحل غربی یمن Sat Jun 16 15:52:22 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهردار لندن: عمیقا ناامید شدم Fri Jun 24 19:05:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران خلاصه بازی الجزیره امارات و الغرافه در 23 بهمن 96 +فیلم Mon Feb 12 21:39:31 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سرقت آمبولانس از بیمارستانی در اشنویه Mon Jan 22 12:29:15 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آغاز هفتمین فصل کاوش در اطراف شهر سوخته Mon Jan 29 11:55:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشاورزان زنجانی مراقب بارش تابستانی باشند+فیلم Tue Jul 11 08:40:43 IRDT 2017
ایسکانیوز ویژه‌ برنامه شهادت حضرت حمزه (ع) در رادیو معارف Thu Jun 28 11:47:18 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بیش از هزار و 500 نفر در مساجد جوین معتکف شدند Wed Apr 12 15:05:03 IRDT 2017
فرارو دادگستری تهران: حوادث اخیر از قبل طراحی شده بود Tue Jan 02 14:12:48 IRST 2018
شیعه نیوز خودکشی زن کارمند از طبقه چهارم پس از طلب حلالیت از همکاران Sat Jan 27 15:15:22 IRST 2018
خبرگزاری مهر داستان آتنا زخمی بر روان خانواده‌ قربانی/دردناک تر موج‌سواری هاست Sun Jul 16 10:06:46 IRDT 2017
جماران آقاخان: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم Sun Sep 17 22:48:10 IRDT 2017
جوان آنلاین قفل وعده های مسئولان بر دروازه قطب اقتصاد مازندران Sat Dec 16 10:00:41 IRST 2017
میزان اعتراض حاضران به سخنرانی ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا + فیلم Mon Jul 23 10:06:18 IRDT 2018
آفتاب ایران توصیه رئیس اورژانس تهران به شهروندان برای روزهای آلوده Wed Dec 05 22:40:19 IRST 2018
تابناک تکذیب فوت زائران ایرانی دراثر مصرف قرص ناشناخته Mon Oct 29 07:40:11 IRST 2018
بنکر واگذاری سهام بیمه ملت به بازنشستگان Wed Feb 08 13:55:52 IRST 2017
فردا مقام آمریکایی: به تنهایی نمی‌توانیم محاسبات ایران را عوض کنیم Tue Nov 13 21:46:37 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم داستان‌سرایی جنایی از بیماری خطرناک پسر جوان پرده برداشت Sun Aug 13 20:00:00 IRDT 2017
جماران قانونی که اسرائیل را خشمگین و آمریکا را نگران کرد Thu Feb 01 19:56:21 IRST 2018
فردا کاخ سفید خواهان اتحاد خاورمیانه علیه ایران است Fri Sep 28 18:43:03 IRST 2018
فردا پیشنهاد حضور روانکاو و روانپزشک در آتش نشانی Wed Jan 25 09:57:56 IRST 2017
ورزش 11 لیست بازیکنان بارسلونا برابر اینتر میلان اعلام شد / غیبت لیونل مسی در بازی امشب Wed Oct 24 14:35:22 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تایید کمک مالی یک میلیارد یورویی اتحادیه اروپا به اوکراین Tue Jun 26 15:25:41 IRDT 2018
پولی مالی بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی معرفی شدند Mon Dec 11 13:37:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران باران، تب بیمار ارومیه را تسکین داد Tue Dec 11 08:52:26 IRST 2018
پارسینه اعزام سگ‌های زنده‌یاب به بندر دیر Sun Mar 19 22:03:32 IRST 2017
تهران پرس ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با پیکان Sun Sep 17 14:52:00 IRDT 2017
وزارت نیرو واحد سوم بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی ماهشهر به بهره‌برداری رسید Sun Jan 15 14:44:00 IRST 2017
آفتاب سلفی کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی در بلژیک/عکس Sat Dec 23 13:43:36 IRST 2017
آریا 2 نفر از هر 100 ایرانی بیماری قلبی دارند! Tue Jul 24 18:43:04 IRDT 2018
افکارخبر قیمت واحد مسکونی در خیابان آزادی تهران؟ +جدول Wed Nov 14 21:26:26 IRST 2018
افکارخبر مرموز ترین موجودات دریایی+تصاویر Fri Mar 10 21:50:09 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حضور عوامل «به وقت شام» در افتتاحیه پازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد/ حضور تمام فیلم‌های جشنواره فجر در مشهد قطعی شد Sat Jan 27 14:03:24 IRST 2018
پارس فوتبال باشگاه ” استقلال ” تلاشی برای حفظ این ستاره نمی کند ! Sun Jun 17 23:15:47 IRDT 2018
صنعت بیمه نرخ سکه وارز بازار آزاد 31 اریبهشت‌ماه 96 Sun May 21 09:20:18 IRDT 2017
آفتاب بارش باران در 20 استان کشور در 3 روز آینده Sat Apr 29 09:15:07 IRDT 2017
ورزش 3 5 گل زیبای آرسنال به لیورپول Sun Aug 27 17:10:00 IRDT 2017
آفتاب ایران دستورالعمل «حداقل الزامات مدیریت ریسک نقدینگی مؤسسات اعتباری » ابلاغ شد Wed Nov 01 13:52:11 IRST 2017
جوان آنلاین کانگوروها به دنبال کی‌روش Wed Nov 22 12:43:02 IRST 2017
اقتصاد آنلاین امیر پوردستان: کمک‌رسانی ارتش برای حل مشکلات خوزستان Sat Feb 25 17:56:17 IRST 2017
آفتاب ایران جایگاهی که شما دارید من در خانه‌ام ندارم/ رد امان‌نامه ازسوی قاضی Sun Jul 09 11:30:10 IRDT 2017
روزنامه ایران تحقیق از 184 نفر در پرونده واگذاری املاک شهرداری Wed Feb 22 00:00:00 IRST 2017
جوان آنلاین خرید رومی قاتل کودکان یمنی Fri Dec 08 22:00:33 IRST 2017
خرداد نیوز نامزدهای سطل آشغال طلایی معرفی شدند Mon Dec 04 22:15:38 IRST 2017
تی نیوز چرا نسل چهارمی ها آسیب پذیرترند؟! Sat Apr 14 20:17:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بخش خبری 16:45 شنبه 24 شهریور 1397 یزد Sun Sep 16 09:24:32 IRDT 2018
آفتاب ملت ایران خسته و ناامید نیست/مسئولان برای حل مسائل اقتصادی تصمیم‌های قاطع بگیرند و اجرا کنند Fri Jun 15 10:46:20 IRDT 2018
بنکر هشدار نسبت به جداسازی درمان تامین اجتماعی Sat Dec 01 11:33:14 IRST 2018
خانه ملت لزوم پاسخگویی سازمان غذاودارو درخصوص تاسیس داروخانه‌های توزیع‌کننده داروی مخدر Wed May 03 13:09:00 IRDT 2017
شفقنا ذخیره نفت در چین؛ راهکاری برای مقابله ایران با تحریم‌های آمریکا Sat Oct 27 08:59:52 IRST 2018
خبرگزاری فارس برپایی و تحقق «عدالت» موضوع اصلی روز قدس Wed Jun 21 14:59:00 IRDT 2017