اتاق خبر - Sun Feb 11 20:15:04 IRST 2018 نمایش خبر

ساعتی که نشانه‌های تشنج را تشخیص می‌دهد

شرکت "امپتیکا" به تازگی ابزاری شبیه به ساعت طراحی کرده است که قادر است نشانه‌های تشنج را تشخیص دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ساعت بررسی‌کننده تشنج که ساخته شرکت "امپتیکا" (Empatica) است، تاییدیه "سازمان غذا و داروی آمریکا" (FDA) را به دست آورد. این شرکت که گجت پوشیدنی کوچکی را برای پژوهش‌های پزشکی و کنترل صرع طراحی می‌کند، دفاتری در شهرهای کمبریج انگلستان و میلان ایتالیا دارد. این گجت که مانند یک ساعت پوشیده می‌شود، نه تنها حرکات مچ دست، بلکه "فعالیت الکترودرمال" (electrodermal activity) را که نشانه استرس است، دائما بررسی می‌کند تا نشانه‌های تشنج‌های موجود یا پیش رو را تشخیص دهد. یک سیستم یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی کار می‌کند تا تشنج‌های مختلف را تشخیص دهد. این گجت، هنگام تشخیص تشنج، از راه گوشی هوشمند بیمار، سیگنال‌هایی را به کسانی که مراقب او هستند، ارسال و آنها را از این موقعیت آگاه می‌کند. داده‌های مرتبط با تشنج در این اپلیکیشن ضبط می‌شوند و به بیماران و پزشکان آنها این امکان را می‌دهد که چگونگی عملکرد بیماری و موثر بودن یا نبودن درمان را پیگیری کنند. انتهای پیام/
اتاق خبر تولید سالیانه 36 هزار مسکن خالی در تهران Thu Jul 05 11:41:06 IRDT 2018
اتاق خبر میانگین مالیات 70 درصد پرونده تنها یک میلیون تومان است Mon Apr 24 13:38:01 IRDT 2017
اتاق خبر سنتز دولت هاشمی و احمدی‌نژاد Sat Jun 09 07:37:13 IRDT 2018
اتاق خبر هراز و چالوس از ظهر جمعه یک‌طرفه می‌شوند Thu Jun 07 20:12:04 IRDT 2018
اتاق خبر رجیستری گوشی‌های سامسونگ تا دو هفته دیگر Mon Apr 09 08:16:03 IRDT 2018
اتاق خبر ظرفیت نیروگاه‌های تجدید پذیر به 4000مگاوات می‌رسد Wed Dec 05 20:50:03 IRST 2018
اتاق خبر قیمت خودروهای وارداتی باید کاهش یابد Tue May 29 10:57:03 IRDT 2018
اتاق خبر وزارت صنعت بیش از این که وزارت فولاد باشد، وزارت خودرو است Mon May 01 10:54:03 IRDT 2017
اتاق خبر افزایش نرخ یورو و پوند Mon Jul 16 17:00:11 IRDT 2018
اتاق خبر تقاضای جهانی برای فولاد دو درصد رشد می‌کند Tue Apr 17 22:29:03 IRDT 2018
اتاق خبر تصویب لایحه برداشت1.5میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال Mon Nov 14 09:04:15 IRST 2016
اتاق خبر جزئیات طرح دو فوریتی برای مالیات بر عایدی مسکن Sun Jul 22 10:33:05 IRDT 2018
اتاق خبر سکه طرح جدید 150 هزار تومان ارزان شد Wed Sep 12 20:27:09 IRDT 2018
اتاق خبر قیمت نفت در سطوح 70 تا 80 دلار باقی می‌ماند Mon Sep 03 22:57:05 IRDT 2018
اتاق خبر از اول با ادغام تعاون مخالف بودیم Tue Aug 07 15:56:04 IRDT 2018
اتاق خبر تولیدکنندگان از دریافت تسهیلات واهمه دارند Sun Nov 19 11:44:02 IRST 2017
اتاق خبر محکومیت اقدام تروریستی در هلمند افغانستان توسط بهرام قاسمی Thu Jun 22 23:26:42 IRDT 2017
اتاق خبر افزایش نرخ 20 ارز رسمی Thu Aug 16 15:34:05 IRDT 2018
اتاق خبر حباب قیمت ارز زیاد است Wed Nov 28 16:36:03 IRST 2018
اتاق خبر افزایش 21 درصدی واردات موز در 8 ماهه امسال Tue Dec 12 10:24:03 IRST 2017
اتاق خبر چه کسانی در معرض خطر ابتلا به آنمی هستند؟ Mon Jul 10 15:48:00 IRDT 2017
اتاق خبر جزئیات توزیع سبد کالایی Fri Oct 19 11:50:06 IRST 2018
اتاق خبر فروش ربات‌های صنعتی درجهان16درصد افزایش یافت Thu Sep 28 18:51:06 IRST 2017
اتاق خبر انتشار بدافزاری با نام «ادعیه ماه رمضان» Mon May 28 20:53:03 IRDT 2018
اتاق خبر همراهی نظام سرمایه ای و پولی، لازمه رشد اقتصاد است Wed Jul 05 13:17:51 IRDT 2017
اتاق خبر وزارت نفت چند قدم تا اجرای نخستین تکلیف خود فاصله دارد؟ Tue May 23 09:26:03 IRDT 2017
اتاق خبر دارایی های خارجی بانک مرکزی 4.7 درصد کاهش یافت Thu Feb 16 20:01:02 IRST 2017
اتاق خبر حل معضل بیکاری با افزایش قدرت خرید مردم Tue Dec 12 08:50:02 IRST 2017
اتاق خبر پژوسیتروئن برای خرید اوپل به توافق رسید Sat Mar 04 13:12:02 IRST 2017
اتاق خبر امکان لغو و ویرایش درخواست صدور کارت سوخت المثنی فراهم شد Mon Dec 10 19:03:03 IRST 2018
اتاق خبر تا اطلاع ثانوی بنزین سوپر نزنید! Wed Jul 25 08:45:05 IRDT 2018
اتاق خبر توسعه کشت چغندرقند پاییزه راهکار بی نیازی از واردات شکر Thu Jan 18 20:21:02 IRST 2018
اتاق خبر سکه طرح جدید 17 هزار تومان گران شد Wed Apr 04 17:17:03 IRDT 2018
اتاق خبر کارگران خواهان روشن شدن وضع قراردادهایشان هستند Fri Aug 04 08:54:02 IRDT 2017
اتاق خبر جهش قیمت سنگ‌آهن Thu Jul 06 11:41:04 IRDT 2017
اتاق خبر راه اندازی سامانه ثبت قراردادهای کار تا پایان هفته Sat Jul 07 17:48:05 IRDT 2018
اتاق خبر آغاز کاهش قیمت پیاز Sat Jul 15 15:35:02 IRDT 2017
اتاق خبر ماجرای استعفای دسته‌جمعی 7 معاون وزیر صنعت Mon Sep 24 10:09:04 IRST 2018
اتاق خبر تجمیع همه کارت‌ها؛ عملی اما مشروط Wed Sep 27 15:08:02 IRST 2017
اتاق خبر رشد نرخ دلار و پوند؛ کاهش قیمت یورو در نظام بانکی Wed Jan 25 15:57:02 IRST 2017
اتاق خبر اگر تحریم شویم، هیچ پرداختی به توتال نخواهیم داشت Mon Jul 24 08:51:03 IRDT 2017
اتاق خبر خط‌ونشان واردکنندگان برنج Mon Dec 11 10:14:03 IRST 2017
اتاق خبر هشت خوان پرونده حقوق های نجومی Tue Mar 28 18:55:02 IRDT 2017
اتاق خبر صنعت حمل و نقل و لجستیک بستر اشتغال و صادرات غیرنفتی Tue Jan 16 19:30:03 IRST 2018
اتاق خبر کالای اساسی که دلار دولتی خورد؛ 5 برابر هم گران شد! Thu Aug 16 11:28:06 IRDT 2018
اتاق خبر اقتصاد را سیاسی نکنیم؛ اجازه دهید دولت دور از تنش برنامه اقتصادی‌اش را پیش ببرد Sat Aug 05 09:55:14 IRDT 2017
اتاق خبر پاکستان خبر «کشف میدان عظیم نفتی» در مرز ایران را تکذیب کرد Fri Aug 10 09:59:06 IRDT 2018
اتاق خبر بانک و نفت دوبال عبوراز بحران را زخمی نکنیم Mon Feb 12 10:04:57 IRST 2018
اتاق خبر (تصویر) تیتر روزنامه کیهان پس از دو روز توقیف Mon Nov 13 09:49:19 IRST 2017
اتاق خبر اگر تخم‌مرغ را ارزان نکنند وارد می‌کنیم Sat Aug 11 12:56:06 IRDT 2018
اتاق خبر 64 هزارمیلیارد و500 میلیون تومان برای اشتغال کشور اختصاص می یابد Tue Jul 17 09:54:04 IRDT 2018
اتاق خبر کیفیت آب تهران تضمین می‌شود Sun Sep 03 17:32:07 IRDT 2017
اتاق خبر جدیدترین آمارها از پروازهای حج 96 Sun Aug 06 13:13:03 IRDT 2017
اتاق خبر سال 97 نتیجه‌ی فقرزدایی و اشتغال نمایان خواهد شد Mon Sep 04 18:44:42 IRDT 2017
اتاق خبر جزئیات تغییر سال پایه آماری رشد اقتصادی و تورم96 Sat Apr 08 08:00:03 IRDT 2017
اتاق خبر قیمت و میزان گاز صادراتی ایران به عراق تغییر کرد Sat Feb 04 12:20:31 IRST 2017
اتاق خبر مسکن دچار پدیده «قفل شدگی» شده است Mon Oct 08 12:33:11 IRST 2018
اتاق خبر تئوریسین دوم خرداد نیستم Tue Jul 25 10:18:59 IRDT 2017
اتاق خبر نحوه عضویت اشخاص حقیقی در هیات مدیره شرکت‌ها ابلاغ شد Thu May 31 17:36:04 IRDT 2018
اتاق خبر رشد اقتصادی آمریکا سیر نزولی دارد Sun May 28 20:09:02 IRDT 2017
اتاق خبر امکان بازیافت 75 درصد آب مصرفی خانه‌ها Sat Dec 08 17:41:03 IRST 2018
اتاق خبر تخم مرغ‌های ایرانی به قطر رفت Wed Jun 21 10:57:03 IRDT 2017
اتاق خبر نقاط زلزله‌خیز وآماده فرونشست تهران شناسایی شد Thu Jan 04 17:24:06 IRST 2018
اتاق خبر مدیریت تقاضا مهم تر از تامین آب است Thu Oct 04 20:39:05 IRST 2018
اتاق خبر خلع سلاح اقتصادی دنیا با استفاده از ظرفیت‌های تعاون در اقتصاد Fri Nov 30 21:29:02 IRST 2018
اتاق خبر اراده‌ای برای ارزان‌سازی قیمت بلیت هواپیما وجود دارد؟ Wed Aug 22 10:50:06 IRDT 2018
اتاق خبر وزارت نفت و سدی به نام کمبود سرمایه Sun Jan 21 10:02:07 IRST 2018
اتاق خبر ارزیابی اشتغال در بودجه96 Wed Jan 25 13:54:27 IRST 2017
اتاق خبر واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به تازه‌ترین سخنان وزیر امور خارجه آمریکا Thu Oct 26 19:32:02 IRST 2017
اتاق خبر خبری از یکسان‌سازی دلار نیست Tue Dec 26 15:56:03 IRST 2017
اتاق خبر بازداشت پرسنل سابق تلویزیون ترکیه Wed Jul 12 20:12:00 IRDT 2017
اتاق خبر واردات 130 هزار تُن پالم فقط در 4 ماه Thu Jul 13 14:05:00 IRDT 2017
اتاق خبر خبرهای خوش برای کارگران فولاد در راه است Thu Dec 13 13:33:05 IRST 2018
اتاق خبر تکذیب مصرف پالم در شیر و لبنیات Sat Apr 29 20:24:03 IRDT 2017
اتاق خبر نگاهی به بودجه خانوارهای ایرانی برای خرید خودرو Sat Dec 23 16:36:02 IRST 2017
اتاق خبر از انتخاب روحانى پشیمان نیستیم Sat Dec 16 11:06:54 IRST 2017
اتاق خبر ردیابی مخفیانه فعالیت‌های کودکان توسط هزاران برنامه اندرویدی Thu Oct 11 22:05:05 IRST 2018
اتاق خبر نرخ سود تسهیلات طرح رونق باید 10 تا 12 درصد باشد Wed Jul 05 11:50:24 IRDT 2017
اتاق خبر درآمدهای نفتی باید صرف تولید شود Wed Apr 05 10:42:04 IRDT 2017
اتاق خبر سهم باغ‌دار از بازار هر میوه چقدر است؟ Tue Jan 23 13:28:02 IRST 2018
اتاق خبر بورس، آماده جذب سرمایه‌های طبقه متوسط Fri Jul 20 22:51:07 IRDT 2018
اتاق خبر حباب خودروهای وارداتی بزرگتر شد! Sat Dec 09 13:35:02 IRST 2017
اتاق خبر خیز عراق برای صادرات و تجارت نفت Thu Aug 17 10:59:05 IRDT 2017
اتاق خبر صدور مجوز فعالیت 30برند معروف پوشاک Tue May 02 14:27:03 IRDT 2017
اتاق خبر ایلامی‌ها تا فردا گازدار می‌شوند Tue Nov 14 16:26:01 IRST 2017
اتاق خبر تولید با کیفیت شرط خرید کالای ایرانی Tue Apr 03 14:43:03 IRDT 2018
اتاق خبر تعیین تکلیف گردش مالی کلان فوتبال Sat Dec 30 10:19:10 IRST 2017
اتاق خبر با صرفه جوایی 5درصد مصرف آب، هیچ جا قطعی نخواهیم داشت Wed Jul 05 18:23:02 IRDT 2017
اتاق خبر امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک شرکت پست و پلیس فرودگاه‌های کشور Tue Apr 18 20:53:02 IRDT 2017
اتاق خبر مردم در ماه های آتی شیرینی برجام را بهتر لمس می کنند Fri Apr 21 20:15:02 IRDT 2017
اتاق خبر زل زدن دردناک این پدر به دستان قطع شده ی فرزندش Sun Jul 16 15:38:00 IRDT 2017
اتاق خبر نهادگرایی مکمل نظام بازار Sat Sep 29 10:08:54 IRST 2018
اتاق خبر احساسی دلار نخرید Sat Feb 17 17:15:03 IRST 2018
اتاق خبر حجم تجارت ایران و ترکیه به 5 میلیارد دلار رسید Wed Jun 28 13:15:02 IRDT 2017
اتاق خبر چگونگی محاسبه عوارض طرح ترافیک جدید+نرخ قیمت‌ها بر اساس ساعت‌ Mon Apr 02 10:36:02 IRDT 2018
اتاق خبر آیا ونزوئلا در آستانه جنگ داخلی است؟ Wed Aug 02 11:45:14 IRDT 2017
اتاق خبر جنگ سایبری یا جنگ اتمی؛ کدامیک خطرناک ترند؟ Sat Sep 30 19:32:02 IRST 2017
اتاق خبر چطور جلوی رومینگ‌های سرسام‌آور را بگیریم؟ Sat Jun 16 10:24:03 IRDT 2018
اتاق خبر همدردی ارسطو با نقی Wed Jul 12 07:58:00 IRDT 2017
اتاق خبر خودروسازان در حال رایزنی با شورای رقابت برای افزایش قیمت Mon Apr 30 18:14:05 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین واشنگتن: توافق جدید با ایران باید به تمام مسائل بپردازد Sat Jul 28 14:19:39 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم اردکانیان از 11 برنامه وزارت نیرو جهت مدیریت مصرف خبر داد Wed Sep 12 14:45:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 78 هزار مترمربع به فضای گلخانه ایی در کردستان افزوده می‌شود Tue Jul 17 08:54:07 IRDT 2018
تی نیوز سقوط نکنید، قهرمانی فصل بعد پیشکش/ تزریق آرامش به تیم با درایت اصفهانی Thu Apr 05 03:20:53 IRDT 2018
تابناک بیکاری در کشور مسئله فوق العاده جدی است Sun Dec 17 07:37:38 IRST 2017
خبرگزاری مهر امکان مبادله مستقیم بانکی ایران و چین هنوز فراهم نشده است Sun Aug 06 16:44:57 IRDT 2017
تدبیر و امید روزشمار برای پایان یک معافیت سربازی Sun Dec 09 09:29:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آسمان بجنورد صاف و آرام Wed Jan 10 09:19:58 IRST 2018
واحد مرکزی خبر لزوم همکاری بیشترموسسه آفرینش های هنری و حوزه هنری Tue Apr 10 16:40:08 IRDT 2018
برنا تشکیل جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رییس جمهور Mon Sep 17 16:30:43 IRDT 2018
پایگاه خبری الف شکار یک تمساح غول پیکر به دست مردی استرالیایی Wed Aug 09 10:01:07 IRDT 2017
خبر گزاری دانا آغاز تولید نفت از لایه نفتی پارس جنوبی از فروردین 96 Sun Mar 05 07:56:47 IRST 2017
جماران همه چیز در مورد FATF Thu Jul 12 17:48:02 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم منظور قرآن از حیات زمین بعد از مرگ آن چیست؟ Fri Feb 16 18:54:06 IRST 2018
خرداد نیوز آغاز ویژه‌برنامه جام‌جهانی با جواد خیابانی Fri Jun 01 12:18:38 IRDT 2018
آنا استقبال ایران از مشارکت شرکت‌های خصوصی در پروژه‌های حمل و نقلی/ علاقمندی لتونی از توسعه همکاری‌ها با ایران در بخش حمل و نقل Wed Apr 05 09:08:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انتقاد شدید نماینده روسیه از روند توزیع مواد غذایی در سوریه Thu Apr 13 00:59:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تحصیل بیش از 75 هزار دانش آموز با نیاز‌های ویژه از مهر 97/ چگونه خواب رفتگی دست و پا‌ها را برطرف کنیم؟/ با این سامانه به آسانی آب خوردن پولدار شوید/ اگر کنکور قبول نشدیم، چکار کنیم؟ Thu Sep 13 20:45:01 IRDT 2018
سلامت نیوز برای چاق نشدن در روزهای نوروز چه کنید؟ Thu Mar 23 12:26:00 IRDT 2017
آنا آخرین خبر از تیم ملی امید؛ بایکن تراکتورسازی اردوی امید را ترک کرد Fri Jul 14 12:50:00 IRDT 2017
تابناک جلدپیروزی/یکشنبه26آذر96 Sun Dec 17 09:55:42 IRST 2017
پارس فوتبال عکس؛اخباری سند رو کرد؛ دروازه بان سایپا نسبت به صحبت های دایی واکنش نشان داد Wed Aug 01 23:45:54 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین استخدام حسابدار در محدوده گیشا Thu Sep 13 17:22:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هدف آمریکا جدا کردن مردم ایران از حاکمیت است/روزهای بدی در انتظار دولت آمریکاست Tue Nov 06 14:47:51 IRST 2018
ای سی تی پرس نخستین مدرسه تحقیقاتی جبر و هندسه جبری از 14 تا 28 مرداد 96 دایر می‌شود Tue Mar 21 15:14:00 IRST 2017
جام نیوز ائتلاف آمریکایی آمار تلفات غیرنظامیان سوری را افزایش داد Fri Dec 29 09:06:21 IRST 2017
برنا اسکان موقت سیل زدگان تا تحویل مسکن سیل زدگان از بنیاد مسکن Mon Apr 17 11:35:38 IRDT 2017
خبرگزاری مهر عاشورزاده به مکزیک باخت و برنز گرفت Sat Sep 23 21:29:36 IRST 2017
بنکر دلار در چه نرخی آرام می گیرد؟ Sat Feb 17 10:35:14 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد پرونده سلطان سکه هم به دادگاه رفت Sun Aug 26 15:24:03 IRDT 2018
جهان نیوز برجام برای مدت کوتاهی تمدید خواهد شد Sat May 05 09:33:46 IRDT 2018
آفتاب ایران «خروس نشان » ایده ای برای گفتمان Wed Dec 13 16:16:06 IRST 2017
تین خدمت‌رسانی شرکت واحد اتوبوس‌رانی به تماشاچیان بازی ایران-ازبکستان Wed May 16 15:43:27 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ریشه اغتشاشات اخیر در آمریکا، اسرائیل و عربستان است/ اغتشاش‌گران به اشد مجازات برسند Fri Jan 05 12:30:00 IRST 2018
طلا قیمت طلا قبل از آغاز به کار نشست جکسون هول تثبیت شده است Fri Aug 25 12:04:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همدان کمترین نرخ رشد جمعیت کشور Sun Dec 24 17:32:48 IRST 2017
آنا تعیین تکلیف «ارج» تا پایان سال Wed Jan 04 09:58:48 IRST 2017
بی باک نیوز چگونه ابتلا به بیماری هپاتیت c را تشخیص دهیم Thu Jul 20 09:18:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کاهش قیمت طلا Wed Oct 10 14:32:09 IRST 2018
پارسینه جایزه ویژه آسیا پاسیفیک برای نوید محمدزاده Thu Nov 23 17:10:27 IRST 2017
پایگاه خبری الف سرانجام سریالی عظیم که سلحشور فرصت ساختش را پیدا نکرد Sun Apr 16 09:47:40 IRDT 2017
بولتن نیوز مانع بزرگ برای بارسلونا در راه جذب گریزمان Tue Sep 05 16:49:01 IRDT 2017
جام نیوز نرخ آپارتمان در منطقه شهرک غرب Tue Feb 27 17:26:47 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ثبت نام چهار هزار و 377 دانش آموز کلاس اولی در مدارس مراغه Mon Sep 18 17:00:01 IRDT 2017
جماران هرمزگان رتبه دوم جذب سرمایه گذار در کشور را کسب کرد Sat Oct 27 11:01:13 IRST 2018
ایران آنلاین دلار 4100 تومان فروش رفت/سکه یک میلیون و 389 هزار تومان Sat Nov 18 11:31:30 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد شکست ماموریت نفتی بن سلمان در کویت Tue Oct 02 19:33:36 IRST 2018
خانه ملت یک و نیم میلیارد دلار تسهیلات اشتغال‌زایی به استان‌ها اعطا می‌شود Fri Jun 23 16:02:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ظریف با همتای گرجستان خود دیدار و گفتگو کرد Tue Apr 18 11:54:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دومین سوگواره فرهنگی هنری عبرات به کار خود پایان داد Wed Jan 25 17:29:52 IRST 2017
بولتن نیوز رونق اقتصادیِ مناطق محروم با طرح‌های اجتماع‌محور بنیاد برکت Mon Aug 21 11:05:17 IRDT 2017
ایسکانیوز 1000 کلاس درس استان تهران فاقد سیستم گرمایشی استاندارد Tue Dec 26 09:43:54 IRST 2017
پارس فوتبال طارمی با بازگشت غیرحرفه‌ای‌اش از ترکیه به پرسپولیس لطمه زد Mon Jan 08 14:18:39 IRST 2018
اقتصاد آنلاین تعامل دولت با مجلس برای تصمیم‌گیری در زمینه حامل‌های انرژی Thu Oct 18 12:10:59 IRST 2018
میزان خطر بازگشت بیماری گواتر با مصرف نمک‌های تقلبی/تهیه نمک‌های غیراستاندارد به صورت زیرزمینی Sun May 27 09:40:49 IRDT 2018
جوان آنلاین سخت‌گیری در تغییر کاربری در حوزه معدن در اردبیل بسیار زیاد است Tue Aug 29 13:50:22 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران یادی از دنیا فنی‌زاده با اجرای نمایش زهرا صبری Wed Dec 27 13:22:11 IRST 2017
همشهری آنلاین سارقان شمشیرزن 16 خانه را خالی کردند Sun Mar 12 21:14:19 IRST 2017
دولت بهار اضافه برداشت 13 هزار میلیارد تومانی دولت از درآمد نفت در بودجه 94 Tue Jan 31 14:39:00 IRST 2017
خبرآنلاین جنگ فدراسیون با وزارت ورزش بالا گرفت! Mon Dec 10 07:57:00 IRST 2018
تی نیوز تخفیفات جدید بازی های ایکس بکس وان اعلام شدند Thu Apr 12 18:40:00 IRDT 2018
پارس فوتبال نیمار: مشکلی با تغییر پستم ندارم؛ توخل مربی جوان و با دانشی است Mon Sep 24 23:11:09 IRST 2018
جماران طرح پرواربندی دام در نهبندان به بهره‌برداری رسید Sun Oct 07 18:53:41 IRST 2018
صراط متن کامل نامه نمایندگان به رهبر انقلاب برای تقدیر از حاج قاسم Wed Nov 22 11:51:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مراسم ترحیم آیت الله راستی کاشانی برگزار شد Tue Sep 26 14:56:30 IRST 2017
العالم هوای تهران در شرایط سالم Sun Jan 29 14:02:52 IRST 2017
پارس فوتبال قدرتنمایی کهکشانی ها با فتح نومانسیا! Wed Jan 03 22:49:48 IRST 2018
پایگاه خبری الف روحانی: سختی را تحمل می‌کنیم اما استقلالمان را معامله نمی‌کنیم Wed Jun 27 19:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ترامپ به مراسم «امی» حمله کرد/ پس‌لرزه‌های سیاسی ادامه دارد Wed Sep 20 14:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رد صادرات و واردات خون در کشور/ ضرورت ترویج فرهنگ اهدای پلاسما Sat Jul 29 10:11:07 IRDT 2017
صبح تهران تاخیر در توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی Wed Sep 06 11:09:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران طبیعت فصلی است که نگرشی دوباره را به ما یادآور می‌شود Fri Mar 30 10:35:02 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ادامه بردهای پرگل شاگردان صانعی در فوتسال زیر 20 سال قهرمانی آسیا Sat May 20 12:28:00 IRDT 2017
جام نیوز دعوای کاندیداهای پارلمان هلند بر سر اسلام و قرآن Thu Mar 16 09:03:13 IRST 2017
ساعت24 تیراندازی در آمریکا یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت Mon Aug 20 19:25:50 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بازداشت 3 تن از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه Mon Sep 11 12:31:55 IRDT 2017
فردا عملیات چهارده دو صفر Sat Sep 15 07:25:38 IRDT 2018
فردا شمار مبتلایان به وبا در یمن از مرز 6000 تن گذشت Wed Sep 06 06:50:01 IRDT 2017
سراج 24 با پرواز دلار، ارز دانشجویی حذف شد Tue Apr 10 04:00:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اتهام اسراییل به سازمان یونسکو درباره تعصب علیه این رژیم Fri Nov 03 22:54:14 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تشریح برنامه‌های دولت برای نظارت بر مبادلات ارزی Sun Jun 24 15:19:02 IRDT 2018
صبحانه با خبر پاسخ سیف به منتقدان تبدیل ریال به تومان Fri Aug 25 11:14:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اغازساخت یک واحد مسکونی مددجویی در هشتبندی Mon Apr 02 16:40:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مرغ دوباره گران شد Sat Feb 25 16:18:02 IRST 2017
روزنو چهار جوان پس از قتل و به آتش کشیدن جسد دوستشان، با جسد سوخته او سلفی گرفتند! Tue Oct 03 11:06:17 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عزاداری سیدالشهدا (ع) با حضور رهبر معظم انقلاب Sun Sep 16 21:17:10 IRDT 2018
جهان نیوز وقوع چند انفجار در اطراف فرودگاه نظامی «حماه» Fri May 18 18:04:55 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اسماعیل نژاد و خدایی مسئول کارگاه های دانش افزایی شدند Tue Jul 18 10:50:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طلوع نور ؛ سوره یونس صفحه 208 آیات 1 تا 6 Wed Feb 28 08:28:19 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دهیاران سهم بسزایی در اقتصاد مقاومتی دارند Sat Jul 08 22:03:00 IRDT 2017
جام نیوز تا آخر قراردادم در پرسپولیس می‌مانم و برنامه ای برای جدایی ندارم Thu Jul 05 14:33:54 IRDT 2018
پارسینه آمار حوادث و مصدومان چهارشنبه‌ سوری تاکنون Tue Mar 14 18:34:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستاوردهایی که آمریکا با برهم زدن برجام، آنها را از دست خواهد داد Thu Oct 05 11:02:38 IRST 2017
خرداد نیوز نقدی بر صدور حکم اعدام برای جرم قتل عمد Wed Sep 20 15:32:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توضیحات رئیس شورای شهر درباره حذف طرح ترافیک Sun Dec 24 14:03:31 IRST 2017
خانه ملت زندگی 15 تا 19 درصد جمعیت پایتخت دربافت فرسوده/ بافت فرسوده درتهران پرمخاطره ترین بخش ها درزمان وقوع بحران Fri Dec 15 13:07:53 IRST 2017
انصاف قدردانی مولوی عبدالحمید از «دستور صریح و حکیمانه» رهبری Thu Sep 07 13:58:26 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 6 هزار دانش‌آموز کرمانی آموزش های ایمنی و آتش‌نشانی را فرا گرفتند Wed Jan 03 09:31:24 IRST 2018
تین روش‌های کاهش هزینه‌‌ در حمل ریلی کالا Fri Jun 08 18:05:21 IRDT 2018
خبرگزاری فارس قالیباف امشب از ثروت میلیاردی وزرای دولت یازدهم سخن می‌گوید Sat May 13 19:22:00 IRDT 2017