تهران پرس - Sat Feb 10 09:35:00 IRST 2018 نمایش خبر

طرح پایلوت پروژه اصلاح شیوه آبیاری نخیلات آبپخش افتتاح شد

بوشهر - طرح پایلوت پروژه اصلاح شیوه آبیاری نخیلات آبپخش با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پروژه اصلاح شیوه آبیاری نخیلات(پایلوت 170 هکتاری) طرح تحول کشاورزی شهرستان دشتستان در آئینی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، استاندار بوشهر و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید. این طرح در اراضی روستای چهاربرج بخش آبپخش با کارفرمایی سازمان جهاد کشاورزی و اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. این طرح توسط سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر اجرا شده و هدف از اجرای این طرح افزایش راندمان آبیاری و افزایش کارایی مصرف آب کشاورزی است. از نتایح این طرح می‌توان به افزایش راندمان آبیاری از 35 درصد سنتی به 95 درصد شیوه مدرن و صرفه‌جویی در هر هکتار به میزان پنج هزار مترمکعب در سال اشاره کرد. طرح پایلوت پروژه اصلاح شیوه آبیاری نخیلات با اعتبار 50 میلیارد ریال اجرایی شده است که نوع اعتبار آن ملی - استانی است و تعداد 117 نفر از باغداران در این پروژه مشارکت دارند. منبع : خبر گزاری مهر
تهران پرس چگونه رفتار قرآنی داشته باشیم؟ Sat Jun 30 10:12:00 IRDT 2018
تهران پرس هشدار به مسافران این روزها/ هرجایی اقامت نکنید Mon Jun 26 11:00:00 IRDT 2017
تهران پرس روش‌های سنتی، قادر به بهبود سفره مردم نیست Sat Feb 24 14:00:00 IRST 2018
تهران پرس بصیرت سلاحی در برابر توطئه‌های دشمنان است Mon Feb 19 21:03:00 IRST 2018
تهران پرس «عمران خان» امروز به صورت رسمی نامزد پست نخست وزیری خواهد شد Mon Aug 06 13:26:00 IRDT 2018
تهران پرس گزینه‌های پیش روی بارزانی Thu Sep 28 06:00:00 IRST 2017
تهران پرس بازار کانال سازان کولر «قلیان فروشی» شد Sun May 28 11:04:00 IRDT 2017
تهران پرس انصاری فرد در کنار نیمار و رونالدو در بین خوشتیپ های جام جهانی + عکس Sat May 12 12:39:00 IRDT 2018
تهران پرس گام دانشمند ایرانی برای کمک به درمان اعتیاد/شناسایی نقش بخش قدامی مغز در حافظه پاداش Tue Jul 17 16:03:00 IRDT 2018
تهران پرس 3 قزوینی در اردوی تیم ملی تیراندازی Wed Feb 21 09:55:00 IRST 2018
تهران پرس فرماندارقصر شیرین: دو کشته و 25 نفر زخمی در زلزله Sun Nov 12 18:15:00 IRST 2017
تهران پرس ویدئو / تجربۀ زندگی در مریخ، روی زمین Tue Jul 31 17:18:00 IRDT 2018
تهران پرس غده‌ای پُر رمز و راز در ساقه مغز انسان Sun Oct 01 08:49:00 IRST 2017
تهران پرس همدان 70 درصد ترافیک غرب کشور را تحمل می کند Tue Aug 14 17:17:00 IRDT 2018
تهران پرس پاسخ به شبهات و سوالات در مورد همکاری های مشترک با سوئد در حوزه زنان و خانواده Tue Jul 17 16:10:00 IRDT 2018
تهران پرس تبلیغات تلفنی خدمات اپراتورهای ارتباطی متوقف شد Wed Feb 14 11:01:00 IRST 2018
تهران پرس کالای قاچاق 4 و نیم میلیارد ریالی در دلیجان توقیف شد Sun Jun 10 18:09:00 IRDT 2018
تهران پرس نتایج آزمون تعیین سطح زبان دوره دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد Mon May 07 20:59:00 IRDT 2018
تهران پرس تورم 2 رقمی بازگشت +جدول Sun Jun 25 15:10:00 IRDT 2017
تهران پرس تدوین پوستر نقشه راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس Sat Nov 04 16:41:00 IRST 2017
تهران پرس خداحافظی بازیگر شهرزاد از فضای آنلاین +عکس Tue Dec 20 05:00:00 IRST 2016
تهران پرس پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر الجزایر در نیمه نخست Tue Mar 27 22:20:00 IRDT 2018
تهران پرس دستگیری عاملان پرتاب ترقه انفجاری به خودروی پلیس Sun Apr 09 06:53:00 IRDT 2017
تهران پرس پژوهشکده و مرکز تحقیقاتی صفویه در اردبیل راه اندازی شود Thu Jul 19 23:30:00 IRDT 2018
تهران پرس دادستان کرمانشاه برای مقابله با سرقت شعب تخصصی تشکیل داد Sat Aug 04 15:17:00 IRDT 2018
تهران پرس آمریکا: تهران به موارد نقض حقوق بشر در سوریه و عراق کمک کرده است! Sat Apr 21 01:13:00 IRDT 2018
تهران پرس احتمال وقوع سیلاب در آذربایجان غربی/بارشها تداوم دارد Sun Feb 18 22:05:00 IRST 2018
تهران پرس پژمان معمارزاده رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران شد Sat Apr 07 12:17:00 IRDT 2018
تهران پرس زمان‌بندی مناظره‌های زنده انتخاباتی + جزئیات Sun Apr 23 16:19:00 IRDT 2017
تهران پرس عکس : تظاهرات بر علیه حمله موشکی امریکا به سوریه در لندن Sat Apr 08 07:09:00 IRDT 2017
تهران پرس واگن‌های مترو چین مخصوص بانوان +عکس Fri Jul 07 09:21:00 IRDT 2017
تهران پرس مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک منجر به عفونت مکرر می شود Sun Jul 29 16:13:00 IRDT 2018
تهران پرس واکنش المپیاکوس به پیشنهادهای انصاری‌فرد Sat May 12 14:12:00 IRDT 2018
تهران پرس قاتل 6 شهروند اراکی فردا اعدام می‌شود Wed Apr 12 09:03:00 IRDT 2017
تهران پرس مشکلات بهداشت و درمان در جنوب استان بوشهر حل می‌شود Mon Apr 30 12:53:00 IRDT 2018
تهران پرس تکلیف اسپانسر پرسپولیس مشخص شد Wed Jul 18 14:58:00 IRDT 2018
تهران پرس تدوین سیاست‌های یکساله در آموزش و پرورش ضرورت دارد Sat Apr 28 16:41:00 IRDT 2018
تهران پرس حذف 421 هزار کارآفرین طی 11 سال/شرایط اجتماعی کارآفرینان مساعد نیست Sun May 13 15:00:00 IRDT 2018
تهران پرس فیسبوک صفحه "بن لادن بودایی" را حذف کرد Wed Feb 28 11:59:00 IRST 2018
تهران پرس تولد نوزاد «اردلی» در آمبولانس اورژانس Sun Jun 10 12:54:00 IRDT 2018
تهران پرس سوئد و کویت خواستار رای گیری درباره قطعنامه آتش‌بس در سوریه شدند Thu Feb 22 04:26:00 IRST 2018
تهران پرس شکست اندی ماری در اولین بازی مسابقات ابوظبی Fri Dec 29 18:11:00 IRST 2017
تهران پرس مواد مخدر انسان را به انفعال می‌کشاند Tue Aug 15 13:39:00 IRDT 2017
تهران پرس سردرد هشتمین علت ناتوانی و از کارافتادگی/ آمار ابتلا به میگرن Sat Apr 28 14:02:00 IRDT 2018
تهران پرس بهروز شعیبی فیلم خواننده رپ را می‌سازد؟ +عکس Sun Aug 27 09:15:00 IRDT 2017
تهران پرس آیا دستمزد 96 میلیونی می‌شود؟ Sat Mar 11 05:31:00 IRST 2017
تهران پرس عکس : زیر سایه خورشید Sat Jul 29 11:22:00 IRDT 2017
تهران پرس دولت با عینک سیاسی به موضوع سلامتی مردم و آلودگی هوا نگاه می کند Mon Jan 23 05:00:00 IRST 2017
تهران پرس وضعیت بد فضای سبز اشجاری اراک Sat Feb 10 13:28:00 IRST 2018
تهران پرس ماندن یا رفتن «شهردار تهران»؛ حرف آخر را چه کسی می زند Tue Jul 31 19:05:00 IRDT 2018
تهران پرس ترکیه هنوز از داعش حمایت می‌کند Sat Mar 11 10:08:00 IRST 2017
تهران پرس فرزانه توسلی: شورای شهر از پخش نشدن بازیهایمان ناراحت بود/ فدراسیون گفته برای پاداش در اولویتیم Wed May 30 12:00:00 IRDT 2018
تهران پرس کاروان راهیان نور آستارا به مناطق عملیاتی کشور عازم شد Sat Aug 04 15:11:00 IRDT 2018
تهران پرس سرقت مسلحانه از طلافروشی در شرق تهران ناکام ماند Thu Jul 06 09:44:00 IRDT 2017
تهران پرس 11 عامل سرطان که کمتر شنیده‌اید Mon Oct 02 14:50:00 IRST 2017
تهران پرس زمین با چه سرعتی در حال گرم شدن است؟ Sat Sep 16 18:11:00 IRDT 2017
تهران پرس جزئیات پیشرفت پرونده 8 تعاونی منحله و اقدامات کاسپین Fri Mar 17 07:33:00 IRST 2017
تهران پرس «تماشاچی» فینالیست نیمه نهایی جشنواره ایتالیا شد Mon Feb 12 07:49:00 IRST 2018
تهران پرس یادواره 600 شهید تاکستان برگزار می شود Sun Apr 22 16:43:00 IRDT 2018
تهران پرس رادیو ،بازوی رسانه ای جشنواره بین المللی تئاتر فجر Sat Jan 20 12:21:00 IRST 2018
تهران پرس محور چالوس امروز یک‌طرفه می‌شود Thu Jun 29 06:55:00 IRDT 2017
تهران پرس ضریب نفوذ 65 درصدی تامین اجتماعی در استان مرکزی Sun Jul 15 13:40:00 IRDT 2018
تهران پرس سوختن میلیون‌ها دلار در فوران رگ سفید Mon Dec 25 03:36:00 IRST 2017
تهران پرس پانزدهمین اجلاس روز جهانی مسجد برگزار می شود Sat Aug 19 09:31:00 IRDT 2017
تهران پرس 500 متر مربع از مراتع منطقه حفاظت شده عبدالرزاق سقز در آتش سوخت Mon Jul 02 12:58:00 IRDT 2018
تهران پرس رایزنی سفیر ایران با قائم‌مقام وزیر روابط خارجی مکزیک Sat Oct 28 13:55:00 IRST 2017
تهران پرس روسیه به ورود غیرقانونی آمریکا به کنسولگری «سیاتل» واکنش نشان داد Thu Apr 26 14:04:00 IRDT 2018
تهران پرس کشف بیش از 15 هزار کالای مواد محترقه در جنوب غرب تهران Sat Feb 24 20:01:00 IRST 2018
تهران پرس هیچ یک از وعده ها در خصوص جوانان محقق نشده است Wed Apr 25 14:45:00 IRDT 2018
تهران پرس خط تولید موشک هوا به هوای «فکور» افتتاح شد Mon Jul 23 13:53:00 IRDT 2018
تهران پرس متن کامل مرامنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی منتشر شد Thu Mar 30 07:46:00 IRDT 2017
تهران پرس پاسخ به ایراد روحانی از نمایش«بدحجابی»/روزنامه و خبرگزاری نمی‌زنم Tue Apr 17 13:29:00 IRDT 2018
تهران پرس زمان اعلام نتایج رتبه‌بندی خبرگزاری‌ها Sun Jan 22 09:13:00 IRST 2017
تهران پرس مخالفان ماهاتیر خواستار حمایت از مالایی ها شدند Sun Jul 29 13:13:00 IRDT 2018
تهران پرس احداث خط اتوبوس‌تندرو از آزادی تا وردآورد کرج Fri Feb 17 05:53:00 IRST 2017
تهران پرس روستاهای پیرامونی به جاده پاتاوه - دهدشت وصل می شوند Sat Sep 08 16:00:00 IRDT 2018
تهران پرس چین: رزمایش‏ در تنگه تایوان را جدی بگیرید Wed Apr 25 12:18:00 IRDT 2018
تهران پرس سیاست منطقه ای ایران، حفظ امنیت، ثبات و مبارزه با تروریسم است Sun May 13 14:39:00 IRDT 2018
تهران پرس امسال هوای چهارمحال و بختیاری 34 روز درگیر گرد و غبار بود Tue Jun 12 14:17:00 IRDT 2018
تهران پرس واکنش طارمی به خبر درگیری لفظی‌اش با خوردبین Mon Aug 07 06:40:00 IRDT 2017
تهران پرس چرا علی دایی به فدراسیون ژیمناستیک رفت؟ Mon Aug 21 08:30:00 IRDT 2017
تهران پرس AFC تولد علی‌دایی را تبریک گفت+عکس Tue Mar 21 09:30:00 IRST 2017
تهران پرس سکوت یک ساله «سولماز» شکست/ مسائل جنسی عامل تعیین کننده برای ماندن در استیج! +فیلم Sat Mar 11 03:41:00 IRST 2017
تهران پرس نظرسنجی درباره برنامه های صداوسیما الکترونیک شد Sun Aug 05 16:32:00 IRDT 2018
تهران پرس اجلاس عمومی سازمان ملل فرصتی برای تبیین تخلفات آمریکا است Mon Sep 24 09:52:00 IRST 2018
تهران پرس تقدیر از انسجام و همدلی کم نظیر ملت ایران/ معاندان خارجی و مغرضان داخلی این حادثه را بستر دشمنی های دیرینه خود کردند/ تسویه حساب سیاسی بر اظهارات و نظرات برخی مسوولان سایه افکند Tue Jan 31 08:09:00 IRST 2017
تهران پرس بازیگر طنزی که در آرزوی رفتن به تیم ملی ماند! +عکس Mon Apr 10 08:57:00 IRDT 2017
تهران پرس بهرام نیا: مردم حاضر نیستند آرمان های انقلاب را با مشکلات معیشتی خود معامله کنند Mon Jun 11 10:00:00 IRDT 2018
تهران پرس قاتل خاموش در شیراز جان 3 شهروند را گرفت Tue Feb 27 14:30:00 IRST 2018
تهران پرس پیکر شهید مفقودالجسد پس از 31 سال شناسایی شد Sun Feb 26 10:08:00 IRST 2017
تهران پرس ملی پوشان 13 رشته عازم جاکارتا شدند Tue Aug 14 11:18:00 IRDT 2018
تهران پرس چرا پرونده مه‌ آفرید همچنان باز است؟ Sat Mar 04 08:56:00 IRST 2017
تهران پرس صفحه اول روزنامه های صبح امروز Thu May 25 04:30:00 IRDT 2017
تهران پرس پارلمان اروپا کمک اتحادیه اروپا به انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری لیبی را خواستار شد Thu May 31 11:34:00 IRDT 2018
تهران پرس لزوم ایجاد کارگروه های اطلاع رسانی در ستاد مدیریت بحران مناطق در زمان وقوع زلزله/مجهز کردن کانکس های مدیریت بحران به سیستم هشدار Fri Dec 22 13:36:00 IRST 2017
تهران پرس رژیم صهیونیستی 11 فلسطینی را دستگیر کرد Tue Jul 17 14:07:00 IRDT 2018
تهران پرس عکس : تجدید میثاق فرمانده کل ارتش با آرمانهای امام خمینی (ره) Sun Aug 27 10:20:00 IRDT 2017
تهران پرس عکس: چهارمین جشنواره جهادگران علم و فن آوری Mon Feb 27 12:57:00 IRST 2017
تهران پرس آسیبی به یادمان‌های دفاع مقدس وارد نشده Sat Nov 18 10:34:00 IRST 2017
تهران پرس نمایشگاه عکس از خزر تا خلیج فارس و نمایشگاه تایپوگرافی افتتاح شد Mon Apr 30 13:19:00 IRDT 2018
بی باک نیوز اصلاح‌‌طلبان قربانی لیست پدرخوانده‌ها می‌شوند Sat Apr 01 07:34:02 IRDT 2017
ساعت24 آتش سرکشی‌های احمدی‌نژاد خاموش می‌شود؟ /آزمون جدید پیش پای جریان احمدی‌نژاد Thu Dec 28 10:00:12 IRST 2017
انتخاب رونمایی از 3 گزینه برای استانداری تهران Sat Sep 16 18:30:01 IRDT 2017
آریا جهش بیمه سامان باحضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد Wed Dec 05 09:31:35 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نزدیک به 94 درصد از داروهای مورد نیاز در داخل کشور تولید می‌شود Sun Aug 19 15:13:48 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین استخدام مدیر مالی، رئیس حسابداری در تهران Fri Jul 27 10:37:45 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم جنگ اقتصادی که ترامپ به راه انداخته به ضرر آمریکا تمام می‌شود Mon Aug 06 15:58:02 IRDT 2018
پارسینه تعلیق فدراسیون فوتبال نزدیک است Wed Nov 07 20:42:22 IRST 2018
تابناک انتصاب معاونان فرهنگی بسیج اساتید دانشگاه آزاد Sat May 05 09:58:03 IRDT 2018
آفتاب ایران پرداخت سپرده های مؤسسات غیرمجاز تا یک میلیارد تومان آغاز شد Mon Jun 11 10:30:29 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه ملت عراق نشان داد فتنه انگیزی ها نمی تواند خللی در وحدت مسلمین ایجاد کند Sun Oct 28 07:05:00 IRST 2018
تدبیر رئیس‌جمهور 3 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد Sat May 27 09:51:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برخی از مسئولین در زمینه گردشگری فقط شعار داده اند Sun Mar 19 15:04:11 IRST 2017
سیتنا آیفون پرفروش‌ترین محصول فناوری 2017 (+عکس) Sat Dec 30 12:31:37 IRST 2017
افکارخبر درخواست 100 میلیونی آدم ربایان از همسر گروگان Sat Dec 08 15:44:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هشدار نسبت به وقوع سیلاب و آب گرفتگی معابر در مناطق شرقی کشور Thu Jul 28 19:35:00 IRDT 2016
آنا بانوان تهرانی نماینده کاراته ایران در اسپانیا Thu Aug 16 14:57:42 IRDT 2018
اعتدال اسکان اضطراری 6374 مسافر نوروزی در همدان Sat Apr 01 00:23:57 IRDT 2017
خبرگزاری فارس خروج محصولات پتروشیمی از بورس تولیدکنندگان را نابود می‌کند/ لزوم برنامه‌ریزی برای سه دسته از مشتریان Mon Sep 24 07:50:00 IRST 2018
زومیت اپل واچ 3 از کالبدشکافی ifixit امتیاز 6 گرفت Wed Sep 27 15:00:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سیریگو برای بازگشت به سری A از پاری‌سن‌ژرمن جدا شد Sat Jun 24 10:10:26 IRDT 2017
جام نیوز واگذاری سهام دو شرکت دولتی لغو شد Mon Nov 27 21:00:00 IRST 2017
پارسینه پاسخ نیمار به پیام خداحافظی مسی Thu Aug 03 09:36:25 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ علی دایی _ برانکو: سال ها بعد از خاطرات تلخ و شیرین Sun Oct 28 13:55:34 IRST 2018
جماران تشییع یک لاله خونین کفن در گیلان Sun Nov 12 16:41:48 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران همدان رتبه اول آبیاری تحت فشار را دارد Sun Aug 27 17:53:31 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جشنواره غذاهای بومی ،محلی در روستای قجاق بخش رخ Thu May 17 10:12:07 IRDT 2018
ایلنا داعش قاضی خودش در موصل را سر برید Tue Mar 28 14:22:00 IRDT 2017
میزان تصاویر منتخب حیات وحش هفته‎ Sat Dec 16 08:57:38 IRST 2017
پول نیوز خبر بازداشت ولی‌الله سیف صحت دارد؟ Mon Jul 30 19:55:52 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تلاش قوای سه‌گانه برای پاسخ به انتظارات و توقعات مردم Sat May 27 12:23:56 IRDT 2017
صنعت بیمه قیمت سیب نجومی شد Mon Jul 16 14:35:09 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین بانک ملی سهم خود از «شفا» را واگذار می‌کند/ زیرمجموعه شفادارو در صف ورود به بورس Mon Feb 26 11:40:09 IRST 2018
روزنو بازیکن استقلال: فقط یک نفر مخالف منصوریان است Thu Sep 07 18:20:01 IRDT 2017
برنا داور دیدار یوونتوس و موناکو مشخص شد Tue May 09 16:05:49 IRDT 2017
اعتدال عکس/ استفاده از گاز اشک آورهای تاریخ گذشته Sun Jul 22 13:02:50 IRDT 2018
جوان آنلاین ملاک حال فعلی افراد است به جزء علی علیزاده! Wed Oct 10 15:37:42 IRST 2018
تین خروج پژو؛ یک تاریخ، دو تکرار و سه درس Sun Jun 10 16:18:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران امام جمعه اصفهان از آیت‌الله مستجابی عیادت کرد Mon Feb 12 22:37:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رویکرد پلیس پایتخت در جرایم غیرامنیتی ، رویکرد آموزشی و ایجابی است Wed Dec 27 14:52:47 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی راهکارهای حفظ برجام Sat Nov 17 14:08:00 IRST 2018
انصاف برنامه دولت بعدی برای اجرای کنسرت در همه شهرها Sat May 27 10:44:59 IRDT 2017
فردا عکس: زن و شوهر چینی در زلزله تهران Thu Dec 21 13:11:13 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا یک بالگرد در انگلیس سقوط کرد Wed May 30 22:00:57 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن تهیه اطلس قرآنی مناطق محروم/ تشکیل 114 گروه جهادی قرآنی Mon Mar 06 11:20:20 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی تزریق روزانه 46 میلیون متر مکعب گاز شیرین فاز 17 و 18 به شبکه سراسری Tue Mar 14 15:22:00 IRST 2017
میزان لزوم رعایت سرعت مجاز در جاده ها/ سطح جاده ها لغزنده است Sun Apr 15 09:01:02 IRDT 2018
ایران آنلاین انفجار و آتش سوزی در شرق لندن Tue Jan 24 12:19:35 IRST 2017
صنعت بیمه رونق اشتغال روستاها در انتظار تصویب مجلس Tue Jul 04 13:29:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی شنبه 1مهر به افق زنجان Sat Sep 23 00:30:03 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی احساس مسئولیت بیشتری برای حفظ جنگل های کهگیلویه وبویراحمدشود Thu Jun 07 17:42:00 IRDT 2018
تابناک احتمال دستگیری رهبر کاتالونیا Tue Sep 26 11:41:10 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نیمار مصدوم شد Mon Feb 26 07:40:50 IRST 2018
تدبیر کارگردانی که به کار با سوپراستارها علاقه ندارد Wed Apr 05 10:35:40 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عملیات برف روبی در جاده کرج - چالوس و لغزندگی مسیر Mon Feb 12 13:18:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سناتور جمهوری ‌خواه: سیاست مهاجرت، دلیل تعطیلی دولت بود Sun Jan 21 12:14:22 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تلاش های آمریکا درشرق فرات برای ماندن در خاک سوریه است Fri Oct 19 00:26:00 IRST 2018
آریا توسعه 2 میدان مشترک نفتی ایران به شرکتهای روسی واگذار می شود Fri Feb 16 18:48:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مشاور هسته ای اوباما: کره شمالی تا 3 سال دیگر موشک قاره پیما می سازد Sun Jan 15 22:15:14 IRST 2017
آفتاب ایران تیم تیروکمان نیروهای مسلح ایران قهرمان ارتش های جهان شد Fri Nov 16 14:50:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعتیاد به مواد مخدر یکی از چهار بحران جوامع امروز Sun Feb 26 11:19:47 IRST 2017
بی باک نیوز افتتاح پروژه‌های کشاورزی، ارتباطی و صنعتی با آغاز هفته دولت Fri Aug 25 20:36:01 IRDT 2017
ساعت24 واشنگتن‌پست: احتمال مصاحبه بازپرس با ترامپ درباره دخالت روسیه در انتخابات / ترامپ: نمی‌ترسم / مشاور ترامپ: این یعنی خودکشی Wed Jan 24 11:31:00 IRST 2018
تدبیر امارات تمامی سایت‌های قطری را مسدود کرد Wed May 24 19:57:06 IRDT 2017
نامه نیوز آخرین وضعیت استیضاح ظریف، رحمانی‌فضلی و حجتی/ درخواست نمایندگان برای بررسی عملکرد لاریجانی به 21 امضا رسیده است Sat Dec 01 15:13:52 IRST 2018
اقتصاد آنلاین آخرین وضعیت ظرفیت سازی در تولید برق ایران Fri Nov 02 10:16:36 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو واژگونی قایق آوارگان سوری در شمال لبنان/ کودک 5 ساله جان سپرد Sat Sep 22 13:39:52 IRST 2018
افق نیوز درخواست بازنگری دستمزد در شورای عالی کار Tue Sep 18 13:56:41 IRDT 2018
ایسکانیوز ارسال مدارک استقلال برای کنفدراسیون آسیا/ سهمیه لیگ قهرمانان پر! Tue Nov 07 11:25:33 IRST 2017
انتخاب ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز Sun Nov 25 11:46:57 IRST 2018
ایلنا شوخی هافبک بارسلونا با رئالی‌ها قبل از الکلاسیکو Thu Dec 14 19:25:07 IRST 2017
آنا آیت‌الله خامنه‌ای با تدبیر و درایت کشور را هدایت کردند Wed Feb 14 18:24:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن قرآن می‌تواند ما را سلامت به مقصد برساند Wed Sep 13 11:39:50 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد ناکامی فولکس‌واگن در راهیابی به هند Mon Aug 14 06:31:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ویسی و گل‌محمدی، گزینه‌های نزدیک به نیمکت نفت Mon May 22 17:00:59 IRDT 2017
دولت بهار کودک‌آزاری عجیب یک پدر چینی+تصاویر Thu Mar 09 01:16:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نظرمحمدی: گل دوم ذوب‌آهن، خلاف جریان بازی بود Mon Nov 20 17:30:15 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بارش های رگباری تا آخر هفته در کشور ادامه دارد Wed Jun 13 10:06:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کی‌ روش: ما همه کنار مردم منچستر هستیم Wed May 24 10:28:26 IRDT 2017
صبا ایران آغاز ثبت نام آزمون دکتری 98 از فردا Mon Nov 26 10:47:19 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ادامه تظاهرات شبانه بحرینی‌ها Wed Jun 13 02:44:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر لزوم پوشش های حمایتی ازامدادگران و ناجیان روزهای سخت+گزارش Mon Jan 02 18:41:32 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بانک مرکزی: 183هزار وام ازدواج در سه ماه اخیر پرداخت شد Tue Jun 19 12:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صادرات گوشت مرغ از استان اردبیل رونق می گیرد Tue Mar 07 19:09:00 IRST 2017
امید هسته ای دیدار ترامپ محافظه‌کار با ترودو لیبرال Tue Feb 14 10:30:41 IRST 2017
ایلنا فعالان حوزه طب سنتی و فروش گیاهان دارویی ساماندهی می‌شوند Sat Nov 24 13:40:03 IRST 2018
خبرگزاری نسیم بس: انسجام خودمان را از دست دادیم/ داور خطای هند راموس را ندید Wed Sep 27 02:45:03 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ترکیه در یک قدمی تبدیل به هاب انرژی منطقه/ ایران از قافله جا ماند Fri Sep 14 11:50:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لحظه وحشتناک نشستن هواپیما در باد شدید+ فیلم Mon Jul 17 09:37:15 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه دومین اجلاس استانی نماز در کاشان برگزارمی شود Mon Nov 06 16:03:00 IRST 2017
شفاف توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت تعطیلات زمستانی مدارس Sat Aug 18 14:07:22 IRDT 2018
روزنامه شهروند به وقت مسکو Sat Jun 09 04:30:00 IRDT 2018
ایسکانیوز حضور‌ چشمگیر سینمای ایران در جشنواره نوجوان سئول Fri Oct 27 11:37:45 IRST 2017
انصاف «جای شما خالی، دیشب تتلو گوش کردم» Wed May 31 17:18:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میشل عون: حضور حزب‌الله در سوریه به علت حل نشدن بحران این کشور است Sat Sep 29 11:32:12 IRST 2018
بنکر دلار جهانی بالاخره کاهشی شد Tue Jun 26 11:33:43 IRDT 2018
جماران اهتزار پرچم ایران در عرصه های بین المللی دستاورد انقلاب است Sun Feb 11 15:50:01 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف 237 کیلوگرم پیش ساز مواد مخدر در سردشت Thu Mar 09 16:03:00 IRST 2017
ایران آنلاین هند در واردات نفت از ایران رکورد زد Fri Aug 03 17:40:07 IRDT 2018
نامه نیوز درمان امیدوارکننده برای مقابله با سرماخوردگی Wed May 16 11:02:58 IRDT 2018