مقام معظم رهبری - Sat Feb 10 13:03:00 IRST 2018 نمایش خبر

انتصاب حجت‌الاسلام تقوی به عنوان نماینده ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی منصوب کردند.
متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
با توجه به پایان مأموریت جناب حجة‌الاسلام عالمی در وزارت جهاد کشاورزی و با تقدیر از خدمات ایشان در دوره‌ی مسئولیت، جناب حجة‌الاسلام آقای سیّدرضا تقوی که از مدیران کارآمد و جهادی می‌باشند به نمایندگی در آن وزارت منصوب می‌کنم. شرح وظائف قانونی در احکام قبلی آمده و امید است با تحرک و نشاط کار که در جناب آقای تقوی مشهود است حضور ایشان به پیشرفت کارها در آن وزارت کمک مؤثر کند.
سیّدعلی خامنه‌ای
مقام معظم رهبری دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب Mon Aug 13 16:58:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری نماهنگ | از این عصبانیت بمیر Tue Oct 24 22:08:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار کارگران Mon Apr 30 12:14:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی استان‌های یزد و همدان با رهبر انقلاب Mon Aug 21 15:44:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان Wed Feb 08 18:32:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری دیدار کارگران Mon Apr 30 10:59:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری نماهنگ | در راه کربلا Thu Nov 09 23:57:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری مبارزه با اژدهای هفت سر فساد Fri Feb 09 13:41:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری هشدارهای انتخابات Sat Apr 29 10:33:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری ستاره‌های خدمت | شهید رحمان دادمان Sun Aug 27 16:46:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری حماسه اشک Fri Mar 02 13:21:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری یک نطق پر از دروغ Thu Sep 21 20:36:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری بیانات در محفل انس با قرآن کریم Sat May 27 16:50:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری زره پولادین انتخابات Tue May 16 00:00:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عکس / حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا Wed Feb 01 15:24:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری دعوت؛ قسمت اول Tue Jan 03 15:44:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری رمز پیروزی در مقابل دشمن Thu Jul 12 13:23:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری روایت دیدار | مراسم شب خاطره دفاع مقدس Fri May 26 15:36:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری معرفی کتاب بیان قرآن تفسیر سوره مجادله Wed May 31 14:41:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری بادا که تا همیشه بمانیم با علی... Tue Feb 28 01:36:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری انقلاب دوم Thu Nov 02 17:50:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری زندگی بهشتی، زندگی با لبخند Mon Jan 02 16:14:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری «گنجِ جنگ» Wed May 24 21:24:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری دیدار دانشگاه امام حسین (ع) | سیلی سخت Thu May 11 19:36:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری «ایرانِ عزیز» |19. ایلام؛ مردمانی مؤمن و دلاور Mon Jan 01 13:09:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری عاقبت بی‌حالی Sat Apr 22 21:33:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری «بنده در انتخابات دخالت نمی‌کنم؛ مگر...» Sun Apr 23 16:41:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | بصیرت و وفا Mon May 01 14:31:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری مطروحه‌ای از رهبر انقلاب برای شاعران مذهبی‌سُرا Sun Feb 26 12:19:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری چرا عمل نمی‌کنیم؟ Mon Aug 13 10:53:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری نماهنگ | خرمشهرها در پیش است Wed May 24 13:55:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری اولویت‌های کشور Tue Feb 20 00:08:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری دیدار کارگران Sun Apr 30 11:05:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری انسان 250 ساله | امام سجاد علیه‌السلام، مبارز در مقابل کاخ ستم یزید Mon Oct 02 08:18:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری نماهتگ | تا خراسان راهی نیست Fri Aug 04 09:11:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری اگر انتخابات نبود... Thu May 11 19:46:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عکس / تصاویری از شاعر انقلابی احمد عزیزی در دیدار با رهبر انقلاب Wed Mar 08 10:42:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری بیانات پس از کاشت نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی Wed Mar 08 11:53:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری اطلاع‌نگاشت | شعر، در مصاف حق و باطل Sun Jun 10 15:04:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری گزارش خبری | مدیر قوی میخواهیم Tue May 16 01:08:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه Wed Jun 27 23:07:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان Mon May 28 16:51:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری بیانات در دیدار نخبگان جوان علمی Wed Oct 18 20:50:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری بیانات در دیدار کارگران Mon Apr 30 11:01:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | دیدار کارگزاران حج Mon Jul 16 13:47:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری بیانات در دانشگاه افسرى و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام Wed May 10 12:04:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی Wed Jun 20 10:30:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری عکس / تصاویری از شهید حاج علی خوش‌لفظ Wed Dec 20 17:01:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری معاهدات مشکل‌دار Sun Jul 01 20:24:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری اطلاع‌نگاشت | مدیر قوی می‌خواهیم Wed May 03 12:49:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری دیدار نخبگان جوان علمی Wed Oct 18 13:44:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب Wed May 17 11:10:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری نماهنگ | کربلای ری Wed Jul 12 12:21:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری نماهنگ | مدیریت ویروسی Mon Aug 14 15:47:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری اطلاع نگاشت | انتخابات96 Fri May 12 13:00:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری همه بیایند Tue May 09 20:31:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | تغییرات اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام Mon Aug 14 14:43:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام Sun Mar 19 09:31:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری «ایرانِ عزیز» | 17. چهارمحال و بختیاری؛ مردمانی مؤمن، پرقدرت و انقلابی Mon Oct 09 16:53:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری نوجوانانی که همچون کوه می‌ایستند Sat Nov 04 18:37:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری به یاد مجاهدین مظلوم یمن Wed Mar 28 17:03:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری بیانات پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا Fri May 19 09:16:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری نهضتی علیه ظلم پهلوی Sun Jan 15 17:11:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری اطلاع‌نگاشت | حمایت از کالای ایرانی Mon Mar 26 14:21:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری این حسین(ع) کیست که عالم همه دیوانه‌ی اوست... Fri Apr 20 10:37:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری خطبه‌های نماز عید فطر Mon Jun 26 10:36:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری دیدار نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی Wed Jun 20 20:30:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری مایحتاج حکومت از تولید داخل خریداری شود Thu Jan 04 20:10:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری خطبه‌های نماز عید فطر Mon Jun 26 08:11:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عظمت شهدای کربلا Mon Sep 25 18:23:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار نخست‌وزیر عراق Thu Oct 26 09:14:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری اطلاع‌نگاشت | ماندگاری انقلاب در صحنه دفاع مقدس Sun May 28 17:19:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار مردم قم Tue Jan 09 09:54:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری دیدار کارگزاران حج Mon Jul 16 12:27:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری آرزویی که دشمن به گور برد Sat Jul 15 11:31:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری روزی که فلسطین آزاد شود... Fri Jun 08 18:20:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری عکس / مراسم عزاداری شام شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) Tue Feb 20 18:37:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | بیانات در دانشگاه افسرى و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام Wed May 10 12:37:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) در حسینیه امام خمینی Wed Feb 21 17:34:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری نماهنگ | کمک دولت به مادران شاغل در ایفای نقش مادری و خانه‌داری Tue Aug 01 16:13:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار جمعی از شاعران مذهبی‌سرا Thu Feb 23 11:13:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری نماهنگ | یک اشتباه تاریخی Thu Aug 24 12:38:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری خوش صبر Sun Dec 24 14:06:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری معرفی کتاب صورت و سیرت انقلاب اسلامی Tue May 09 13:03:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب Sun Feb 18 10:40:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری تصویر حدیثی درباره منزلت کارگر در دیدار امروز کارگران با رهبر انقلاب Sun Apr 30 14:10:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری صداقت رمز پیروزی Mon Feb 05 13:24:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن Thu Apr 27 10:30:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور هیئت‌های دانشجویی در حسینیه امام خمینی Thu Nov 09 12:41:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری بیانات در دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم Sun Jun 18 20:19:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری جدول | مرور سریع بیانات در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش Mon Feb 13 09:58:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری عکس / دیدار معلمان و فرهنگیان Sun May 07 09:53:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری بسته‌ی ضد تحریم Mon May 28 16:11:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری فرهنگ کار جمعی Mon Sep 04 18:04:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم Sun Jun 18 19:46:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری سخن‌نگاشت | قدردانی رهبر انقلاب از امام‌جمعه خرمشهر Wed Jul 04 17:03:00 IRDT 2018
مقام معظم رهبری مراسم عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در حسینیه امام خمینی Sun Oct 01 18:03:00 IRST 2017
مقام معظم رهبری بیانات رهبر انقلاب به مناسبت روز جوان Mon May 08 11:34:00 IRDT 2017
مقام معظم رهبری نماهنگ | داغ ریگان؛ داغ ترامپ Sat Jan 06 16:00:00 IRST 2018
مقام معظم رهبری نماهنگ | حادثه دلخراش معدن گلستان Thu May 04 21:03:00 IRDT 2017
نامه نیوز نقشه زن خیانتکار برای شوهر ثروتمند Wed Apr 18 09:37:02 IRDT 2018
ایسکانیوز ابهامات جدید پرونده قاچاق خودرو از سوی نمایندگی‌های رسمی Sat Apr 21 11:22:51 IRDT 2018
فردا خودرویی که عابران را در تایمز نیویورک زیر گرفت +عکس Thu May 18 21:48:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو پراید به آخر خط نزدیک شد Tue Jan 09 11:02:03 IRST 2018
خبرگزاری نسیم بازداشت 70 افسر دیگر ارتش ترکیه به اتهام همکاری با گولن Fri Mar 30 18:00:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم طارمی: باشگاه برای ما حاشیه درست می‌کند و هر کاری کنیم جریمه می‌شویم/ به سرمربی گفتم اگر من و مسلمان کم‌کاری کردیم بگوید Fri Jul 28 00:12:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز سرما و خطر قاتل خاموش Tue Oct 10 10:38:15 IRST 2017
خبرگزاری حوزه دوره «میثاق طلبگی» حوزه علمیه استان کرمان آغاز شد Sat Jul 14 12:03:00 IRDT 2018
آفتاب روحانی به مجلس رفت/استقبال عارف و مطهری از رئیس‌جمهور/گلایه‌های روحانی از تخریب‌ها و بی‌انصافی‌ها Wed May 10 09:01:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم علت وحشت از بررسی "طب اسلامی" در قالب کرسی‌های آزاداندیشی چیست Mon Apr 09 10:13:26 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 137 واحد صنفی غیر بهداشتی در استان ایلام تعطیل شد Mon Feb 13 21:46:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آموزش پیش از ازدواج نقش موثری در کاهش طلاق دارد Thu Feb 15 08:05:00 IRST 2018
بی باک نیوز فرزند ارشد خانواده باهوش‌تر از فرزندان بعدی Mon Feb 13 15:46:01 IRST 2017
نود تی وی غلامی: آمده بودیم یک امتیاز بگیریم اما نشد Thu Feb 08 19:05:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون قوه قضائیه: فعالیت 148 دفتر ارائه خدمات قضایی در کشور Tue Feb 21 23:50:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بازپس گیری اراضی ملی کازرون از دست زمین خواران Wed May 09 11:38:02 IRDT 2018
تی نیوز حجاب اسلحه زنان انقلاب اسلامی در استکبار ستیزی Fri Jul 14 06:15:37 IRDT 2017
برنا آتش سوزی در انبار شیمیایی خیابان ستارخان Sun Aug 20 10:45:57 IRDT 2017
افکارخبر ترامپ برای تغییر نظام ایران دست بردارد Mon Jul 24 14:06:02 IRDT 2017
فرادید از فروش هر آیفون X چقدر به سامسونگ می‌رسد؟ Tue Oct 03 12:19:02 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هیچ و همه در باغ کتاب تهران Sun Jul 15 19:24:00 IRDT 2018
ایران آنلاین 5 کشته و 8 زخمی در تصادف هولناک تریلی با 2 پراید Wed May 24 10:29:30 IRDT 2017
پول نیوز نرخ زعفران 2 میلیون تومان افزایش یافت Tue May 08 11:08:49 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بازدید معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از موکب قم المقدسه در عراق Wed Nov 01 14:01:13 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نقش اداره کل فرهنگ فارس در رویدادهای فرهنگی استان، تزیینی است Sun Apr 22 12:44:27 IRDT 2018
تابناک مسابقه تقلید ترامپ Tue Aug 08 16:22:48 IRDT 2017
جماران مجوز تاسیس اقامتگاه بوم گردی در روستای پروانه برخوار صادر شد Thu Jan 25 09:47:52 IRST 2018
تی نیوز حذف مراسم دعای کمیل در مدینه از حج 96 Sat Jul 15 12:41:46 IRDT 2017
جهان نیوز خشکسالی یکی از چالش‌های مهم ایران است Thu May 10 11:13:21 IRDT 2018
تابناک ملک سلمان نتوانست پوتین را متقاعد کند Fri Oct 06 14:47:13 IRST 2017
فرارو (تصاویر) رنج بی‌پایان آمپول اشتباه برای "رقیه" Wed Jan 04 09:58:40 IRST 2017
جوان آنلاین روزانه 6 هزار دانش‌آموز در سمنان جابه‌جا می‌شوند Tue Sep 26 15:53:16 IRST 2017
جماران شوراها، برنامه های خود را در راستای خدمت به مردم تجمیع کنند Sun Aug 20 10:00:26 IRDT 2017
بی باک نیوز آب شرب آبادانی‌ها بوی لجن می‌دهد Wed Jul 12 03:52:02 IRDT 2017
آفتاب تصاویر/ روزنامه‌های چهارشنبه 6 اردیبهشت Wed Apr 26 08:08:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ایهود اولمرت به آزار و اذیت جنسی متهم شد Sun Nov 19 11:26:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته Tue Jan 23 22:28:13 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نشست شورای امنیت درباره سوریه برگزار شد Wed Jun 27 21:26:03 IRDT 2018
ورزش 3 بالاتر از مسی و رونالدو/ ستاره سابق آرسنال؛ ثروتمندترین فوتبالیست دنیا! Sat Feb 03 13:57:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن جشن نوروز نماد اعتدال، آرامش، روشنایی و طراوت است Mon Mar 20 11:50:47 IRST 2017
جام نیوز انتقاد پیشکسوت پرسپولیس از عملکرد برانکو Tue Apr 03 12:51:35 IRDT 2018
اخبار بانک چوب حراج به 485 هزار سکه Mon Apr 23 14:05:22 IRDT 2018
دریک آنلاین قرارگاه عملیاتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور در مناطق زلزله‌زده راه اندازی شد Fri Nov 24 18:04:04 IRST 2017
آفتاب ایران دلایل کارشناسی برای جدایی رونالدو از رئال مادرید Sun Jul 08 18:01:16 IRDT 2018
شفاف طبیعت سیستان و بلوچستان Sat Sep 02 13:25:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیروزی المپیاکوس با درخشش انصاری فرد Sun Jan 21 23:02:06 IRST 2018
رسالت گوناگون Wed Jul 05 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم افزایش 20 درصدی قیمت سم و کود و بذر در بازار/ اختصاص 400 میلیون دلار ارز دولتی به واردات کود Wed Jul 25 22:33:01 IRDT 2018
روزنامه قانون تشریح آخرین وضعیت استیضاح 6 وزیر دولت در مجلس Sun Aug 05 14:09:47 IRDT 2018
دولت بهار اوپک دوباره جان گرفت Sun Apr 09 23:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیش‌بینی پرداخت یک میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات به دانشجویان Tue Feb 28 07:54:04 IRST 2017
نامه نیوز دستگیری عوامل تیراندازی در خیابان طالقانی تهران Mon Oct 09 16:28:25 IRST 2017
آنا نیمکت نگران‌کننده‌ پرسپولیس برابر الهلال Sat Apr 22 01:51:17 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رفع نواقص قانونی قاچاق کالا در حوزه فعالیت دستگاه قضایی نیست Wed Jul 05 11:35:22 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مایل هستیم روابط تجاری با اروگوئه را به سطح قابل قبولی برسانیم Wed Apr 11 18:28:56 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قهرمانی شناگران جانباز و معلول قم Fri Feb 16 17:07:48 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم افتتاح نخستین مرکز مشاوره سرمایه‌گذاری در بورس Sun May 06 16:45:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر افزایش 12 درصدی اقامت مسافران در آذربایجان شرقی طی ایام نوروز Thu Mar 29 19:58:35 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران صدای ما را از رادیو خوزستان بشنوید Sun Feb 18 00:01:02 IRST 2018
تابناک تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری Mon Jan 02 15:16:44 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زخمی شدن 2 نیروی امنیتی پاکستانی بر اثر انفجار در مقابل یک مدرسه دخترانه Mon May 08 11:11:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برای زوجینی که اختلاف دارند نسخه‌ی «فرزندآوری» نپیچید! Mon Sep 04 12:50:33 IRDT 2017
پارسینه اشرافیگیری پادشاه عربستان با 150 آشپز ویژه Wed Mar 01 21:19:14 IRST 2017
تابناک گردنه حیران Sat Jul 29 11:40:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رونمایی از 4گوشی جدید ایسوس Sun Aug 13 11:16:43 IRDT 2017
افکارخبر دیفتری جان 9 آواره روهینگیایی را گرفت Wed Dec 13 15:40:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن معارفه مدیرکل بنیاد حفظ ‌آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی Sun Apr 23 13:07:20 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن در برخی از جرائم، مجرم باید در کنار جامعه اصلاح شود Mon Jan 29 22:10:03 IRST 2018
آریا حاشیه های بررسی یک لایحه در مجلس Tue May 08 13:19:44 IRDT 2018
ایلنا اجرا نشدن ماده 87 قانون کار حوادث کار را افزایش داده/ برون‌سپاری برای اجرای قانون ضروری است Mon Oct 02 12:00:57 IRST 2017
تدبیر و امید هماهنگ کننده شهرهای هوشمند اتحادیه اروپا به تهران می‌آید Tue Feb 13 16:26:12 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اگر مهاجران نبودند، آمریکا چگونه بود؟ + فیلم Mon Feb 06 14:08:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر بهره‌گیری از فرصت جوانی برای معرفت الهی آموزش داده شود Wed Jun 21 09:44:53 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین ترامپ باز هم شگفتی آفرید Fri Jul 20 10:37:26 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تیم های مدعی در پی صعود به نیمه نهایی Wed Jan 10 11:15:31 IRST 2018
تی نیوز روایت «حاجی بابایی» از جدایی فراکسیون های ولایی و مستقلین از یکدیگر Sat Jul 08 15:46:04 IRDT 2017
عصر ایران شمار کشته‌ها در میانمار به 1000 نفر افزایش یافته است Fri Sep 08 13:49:38 IRDT 2017
روزنامه کیهان برخورد با بیش از 160 فقره پرونده فرار مالیاتی در سال 95 Wed May 10 22:09:35 IRDT 2017
نامه نیوز داروخانه‌های سیار در هائیتی+عکس Sun Jul 23 07:50:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رشد مویرگی شعب خارجی بانکها/بانکها در امارات و ترکیه چه کردند؟ Tue May 09 06:14:26 IRDT 2017
تیک برداشت‌های گردشگران خارجی از انتخابات ایران Tue May 16 18:35:01 IRDT 2017
پارس فوتبال رئیس فدراسیون : تلاش می‌کنیم در جام جهانی روی سکو برویم Sun Nov 12 17:34:41 IRST 2017
واحد مرکزی خبر درخشش معلمان قزوینی در جشنواره کشوری الگوهای برتر Wed Aug 09 17:32:01 IRDT 2017
تیک در دیدار مرکل و ترامپ چه گذشت؟ Sat Mar 18 08:17:38 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سفر به مریخ خطر ابتلا به سرطان خود را افزایش می‌دهد Wed Mar 08 16:24:12 IRST 2017
پارسینه زمین‌لرزه بیله‌سوار و پارس‌آباد را لرزاند Thu May 11 09:34:03 IRDT 2017
روزنامه شرق «خ» مثل خوک Sun Feb 25 03:30:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم شمارش معکوس افول آل‌سعود Thu Jun 22 10:47:20 IRDT 2017
جماران شکایت شفق از تراکتورسازی به دادگاه + عکس Wed Jul 05 21:14:31 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وسیله نقلیه امام خمینی در نجف چه بود؟ Fri May 11 02:24:34 IRDT 2018
آنا اتاق بازرگانی ایران مطالبات و نیازهای بخش خصوصی را به ستاد منعکس کند/ تدوین دستورالعمل تامین امنیت سرمایه گذاری تا پانزدهم اردیبهشت  Mon Apr 17 16:55:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رشد 1.8 برابری تعداد ثبت‌نام کنندگان انتخابات شورای شهر نسبت به دوره قبل Sat Mar 25 21:33:26 IRDT 2017
بی باک نیوز دستورالعمل افتتاح حساب سپرده ریالی برای خارجی‌ها ابلاغ شد Mon Feb 13 15:17:02 IRST 2017
واحد مرکزی خبر شرق استرالیا در آتش Sun Feb 12 13:27:00 IRST 2017
برنا " یک فنجان شعر" میهمان عطار باشید Wed Jun 28 15:40:22 IRDT 2017
تابناک پاسخ وزیر صنعت به یک اتهام Sun Feb 04 09:47:53 IRST 2018
اعتدال بیرانوند: به رونالدو گفتم داد نزن، حرفت را در زمین ثابت کن Mon Jul 23 08:48:54 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تیمارداری 70 قطعه پرنده مصدوم در محیط زیست غرب گلستان Sat Mar 04 18:12:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین کوچک شدن دریاچه چیتگر برای بساز و بفروشی Thu Apr 27 01:41:38 IRDT 2017
تدبیر قیمت برخی از خودروهای داخلی Sat Mar 04 14:37:40 IRST 2017