تدبیر و امید - Sun Jan 28 19:12:02 IRST 2018 نمایش خبر

بزرگراهی در تهران مسدود نشد

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خواستار شارژ برخی از مخازن شن و نمک در سطح پایتخت با توجه به پیش رو بودن یخبندان شد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خواستار شارژ برخی از مخازن شن و نمک در سطح پایتخت با توجه به پیش رو بودن یخبندان شد. سرهنگ حسن عابدی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور که عصر امروز به منظور بررسی اقدامات دستگاه‌های مختلف در پی بارش اخیر برف به ریاست رئیس سازمان مدیریت بحران در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: ماموران پلیس راهور شب گذشته در آماده باش بودند و ما از ساعت 11 شب به بعد تمامی روسا و فرماندهان مناطق و همچنین بیش از 50 درصد نیروهایمان را برای ارائه خدمات ترافیکی به شهروندان در آماده باش نگه داشتیم. وی با بیان اینکه در تهران 500 کیلومتر بزرگراه داریم، اظهار کرد:‌ با اقدامات انجام شده از سوی پلیس و همچنین دیگر دستگاه‌ها اجازه ندادیم که حتی یک بزرگراه بسته شود و تمامی شریان‌ها و راه‌های اصلی در تهران باز بود. عابدی در بخش دیگری از سخنانش به پیش بینی وقوع یخبندان در نقاط مختلف تهران به ویژه مناطق شمالی اشاره کرد و گفت: طبق گزارش‌ها، در برخی از مناطق شارژ ایستگاه‌ها و مخزن‌های شن و نمک تمام شده است که حتما باید با توجه به پیش بینی که در خصوص یخبندان شده است این موارد جبران شود. عابدی برف اخیر در تهران را بی سابقه طی 10 سال اخیر توصیف کرد و گفت: توصیه ما به شهروندان تهرانی این است که از سفرهای غیرضروری در معابر داخلی تهران خودداری کنند.
تدبیر و امید رییس‌جمهور: بسیار قدرتمند اما صبوریم/ شبیه داعش را سال‌های 59 و 60 در تهران شاهد بودیم Wed Aug 30 18:33:14 IRDT 2017
تدبیر و امید صادرات گاز از ایران به کشورهای اروپایی Thu Jul 05 20:57:54 IRDT 2018
تدبیر و امید میزان آلودگی صوتی شهرهای بزرگ ایران Fri Feb 09 22:24:55 IRST 2018
تدبیر و امید دادستان کرج:هفت درصد بازداشت‌شدگان تجمعات اخیر زن بودند که اکثر آنان آزاد شده اند/ برای افرادی که دست به تخریب زدند پرونده قضایی تشکیل شد؛ افراد دیگری نیز شناسایی شده اند Tue Aug 21 15:48:48 IRDT 2018
تدبیر و امید نفوذ اعضای داعش به جنوب سامرا ناکام ماند Sat Sep 15 13:38:21 IRDT 2018
تدبیر و امید مقر جدید آمازون با بیش از 40 هزار گیاه +تصاویر Tue Jan 30 10:49:12 IRST 2018
تدبیر و امید هنرمندان:ما به جایگاه محکم‌تری نیاز داریم Mon Jul 16 16:05:26 IRDT 2018
تدبیر و امید پرونده ستاره یوونتوس هر روز پیچیده‌تر می‌شود Thu Oct 11 06:00:02 IRST 2018
تدبیر و امید پیشرفت مذاکرات با عربستان در مورد حج Sun Mar 12 11:39:29 IRST 2017
تدبیر و امید هشدار شیوع بیماری های پوستی در کشور Sat Jul 28 05:30:01 IRDT 2018
تدبیر و امید وضعیت بازار مسکن در فصل جا به‌ جایی Fri Jun 30 19:00:03 IRDT 2017
تدبیر و امید حکم متهمان پرونده قتل 6 شهروند اراکی صادر شد Tue Mar 07 16:08:02 IRST 2017
تدبیر و امید حیوانات چگونه از زلزله باخبر می‌شوند؟ Tue Jan 02 01:20:01 IRST 2018
تدبیر و امید اقدامات سازمان جنگل ها برای مبارزه با آفت شب پره Tue Aug 07 10:57:47 IRDT 2018
تدبیر و امید وزیر خارجه ژاپن:تمام تلاش‌مان را برای دریافت معافیت از تحریم نفتی ایران خواهیم کرد Fri Aug 31 21:29:53 IRDT 2018
تدبیر و امید لباس جنجالی وزیر اسرائیلی در جشنواره کن +تصاویر Thu May 18 18:01:18 IRDT 2017
تدبیر و امید لاریجانی:با قوه قضاییه برای برخورد با اخلالگران اقتصادی صحبت شده/ ضوابط برخورد با اخلالگران بزودی اعلام می‌شود Wed Aug 01 10:22:43 IRDT 2018
تدبیر و امید تغییر ساعت کاری بانک‌ها در سیستان و بلوچستان Thu Jul 12 10:37:17 IRDT 2018
تدبیر و امید تصاویر/ طولانی ترین جنگ تاریخ آمریکا‎ Wed Aug 23 13:24:54 IRDT 2017
تدبیر و امید نهاوندیان:نباید با حمایت‌های غیرمنطقی، بخش‌خصوصی در حالت نوزادی باقی بماند Sat Sep 02 10:35:09 IRDT 2017
تدبیر و امید آزادسازی «تلعفر» تنها در دو هفته Wed Aug 16 21:47:16 IRDT 2017
تدبیر و امید ظریف: قطعنامه‌های شورای امنیت نه همه‌چیز است نه کاغذپاره/ ابزارهای قدرت دیگری وجود دارد که می‌توانیم از آنها به خوبی و با موفقیت استفاده کنیم؛ این به معنای در افتادن با دنیا نیست Thu Aug 24 11:01:49 IRDT 2017
تدبیر و امید واکنش وزرات بهداشت به مهاجرت بیماران ام اس Thu May 31 02:00:02 IRDT 2018
تدبیر و امید پیکان و ذوب آهن امتیازات را تقسیم کردند Fri Aug 11 22:52:56 IRDT 2017
تدبیر و امید جمعیت اینترنتی چین از مرز 802 میلیون نفر گذشت Tue Aug 21 13:45:20 IRDT 2018
تدبیر و امید چه مواد غذایی باید در کیف نجات زلزله داشته باشیم؟ Thu Nov 16 01:20:01 IRST 2017
تدبیر و امید مادر سنگدل دو کودک‌اش را زنده زنده سوزاند +عکس Sun Mar 12 06:40:02 IRST 2017
تدبیر و امید گزارش العربیه باعث تمسخر کاربران شد Tue Aug 07 16:02:49 IRDT 2018
تدبیر و امید ابرطوفان «منگهوت» در فیلیپین 14 کشته برجای گذاشت Sun Sep 16 02:40:01 IRDT 2018
تدبیر و امید استفاده داعش از کودکان و معلولان در موصل Fri Feb 24 20:43:14 IRST 2017
تدبیر و امید سواستفاده از نام موسسه ژئوفیزیک در فضای مجازی Wed Dec 27 23:20:09 IRST 2017
تدبیر و امید چهار اصل تایید شده اتحادیه عرب درباره سوریه Thu Jul 27 12:03:35 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/ انفجار در یک فروشگاه در انگلیس‎ Tue Feb 27 12:56:46 IRST 2018
تدبیر و امید ضایعه مشاهده شده در طیور «جذام مرغی» نیست Sat Dec 31 17:46:57 IRST 2016
تدبیر و امید عکس/ کارخانه آدامس خروس در دهه 50 Sun Aug 19 11:09:55 IRDT 2018
تدبیر و امید سفیر روسیه: آمریکا فقط زور را می‌فهمد Mon Mar 26 20:54:14 IRDT 2018
تدبیر و امید محمدرضا سروش مدیرعامل خودروسازی سایپا شد Mon Oct 15 19:03:15 IRST 2018
تدبیر و امید اعتمادسوزی بین‌المللی با لغو برجام Sat Oct 14 15:56:01 IRST 2017
تدبیر و امید هشدار رئیس اوپک در مورد رشد غیر منتظره مصرف نفت Thu Sep 06 08:00:02 IRDT 2018
تدبیر و امید واکنش نهاوندیان به حواشی راهپیمایی روز قدس Sat Jun 24 10:35:21 IRDT 2017
تدبیر و امید جذب بیش از 3103 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در سال 95 Wed Apr 26 09:27:45 IRDT 2017
تدبیر و امید تلویزیون انصراف قالیباف را باور نکرد Tue May 16 11:28:03 IRDT 2017
تدبیر و امید واژگونی مینی‌بوس در محور «یاسوج - اقلید» با هشت مصدوم و یک فوتی+اسامی Sun Mar 25 14:12:23 IRDT 2018
تدبیر و امید واعظی: در دوران گذار قرار داریم/ قیمت ارز قطعا پایین می‌آید / مردم در حد نیاز خرید کنند / 7-8 ماه دیگر از این شرایط عبور می‌کنیم/ شرایط ترامپ در آمریکا خوب نیست/ حرفهای نتانیاهو دیگر خریداری ندارد Sun Sep 30 09:02:31 IRST 2018
تدبیر و امید اورا رسما به مارسی پیوست+عکس Thu Jan 26 12:07:30 IRST 2017
تدبیر و امید تکذیب خبرهای واگذاری کودکان زلزله‌زده Sun Nov 26 10:16:13 IRST 2017
تدبیر و امید امروز آخرین فرصت دریافت کارت 5 آزمون علوم پزشکی Wed Jul 26 18:43:17 IRDT 2017
تدبیر و امید چه کسی دستور کندن تابلو کوچه شجریان را صادر کرد؟ Mon Jul 16 03:20:02 IRDT 2018
تدبیر و امید حمایت دوباره علی کریمی از برانکو +عکس Wed Jun 27 22:59:56 IRDT 2018
تدبیر و امید تصاویر/ هنرمندان در افتتاح رویداد فرهنگی ایران و روسیه Fri Apr 27 00:24:57 IRDT 2018
تدبیر و امید نوبخت: دولت به 8 بانک دولتی کمک می‌کند Sun Feb 12 16:20:19 IRST 2017
تدبیر و امید جن گیر ایرانی شیاد از آب در آمد! Mon Jun 25 12:26:56 IRDT 2018
تدبیر و امید درباره جزیره‎‌ مجرمان بیشتر بدانید +تصاویر Sun Nov 19 07:00:02 IRST 2017
تدبیر و امید برف زمستانی نیمه جان به اردبیل رسید Wed Jan 03 11:01:21 IRST 2018
تدبیر و امید بازگشت جهانبخش به تمرینات آلکمار +عکس Tue Jul 11 12:44:59 IRDT 2017
تدبیر و امید قاضی‌زاده هاشمی: اجازه دهید تهمت‌ها اثبات شود Tue May 29 13:07:16 IRDT 2018
تدبیر و امید تجاوز مرد کثیف به دختران و تهیه فیلم Sun Feb 04 22:47:42 IRST 2018
تدبیر و امید عکس/ واژگونی پراید در رامسر Sun Feb 19 07:20:01 IRST 2017
تدبیر و امید توضیحات نماینده جریان حکمت ملی عراق درباره موضع اخیر حیدرالعبادی در ارتباط با تحریم های آمریکا علیه ایران/ کمک‌های ایران را نمی‌توان نادیده گرفت Sat Aug 11 10:45:30 IRDT 2018
تدبیر و امید چرا گوش وزوز می‌کند یا سوت می‌کشد؟/همه چیز درباره یک مشکل قدیمی Fri Feb 17 05:00:02 IRST 2017
تدبیر و امید نامه غم انگیز دزد برای صاحبخانه! +عکس Thu Mar 09 18:48:33 IRST 2017
تدبیر و امید زن شوم برای مرد صاحبخانه نقشه خبیثانه‌ای داشت! Tue May 08 06:00:02 IRDT 2018
تدبیر و امید تصاویر/ گریه های یک زن در وزارت کشور Fri Apr 14 13:35:03 IRDT 2017
تدبیر و امید کاپیتان تیم ملی در انتظار پاسخ المپیاکوس Thu Jan 04 17:50:19 IRST 2018
تدبیر و امید 4 زن با حکم امیر قطر عضو مجلس شورا شدند Thu Nov 09 15:16:06 IRST 2017
تدبیر و امید هر نوع درد دندان خبر از چه مشکلی می دهد؟ Thu Jun 22 02:00:03 IRDT 2017
تدبیر و امید بانک ملی در صدر 500 شرکت برتر ایران Mon Jan 23 13:23:10 IRST 2017
تدبیر و امید کره جنوبی آزمایش موشکی کره شمالی را تأئید کرد Fri Jul 28 22:06:40 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/ مسجد جمکران در شب نیمه شعبان Wed May 02 01:08:31 IRDT 2018
تدبیر و امید هشدار فرانسه درباره لغو برجام Mon Sep 18 20:05:55 IRDT 2017
تدبیر و امید دریاچه ارومیه عمیق شد/ ادعای برخی مبنی بر غیر قابل احیا بودن دریاچه ارومیه رد می‌شود Sat Jun 16 11:38:21 IRDT 2018
تدبیر و امید افزایش بیکاری در ترکیه Fri Mar 24 06:40:02 IRDT 2017
تدبیر و امید محرومیت دو بازیکن استقلال بخشیده شد Sat Aug 25 22:58:05 IRDT 2018
تدبیر و امید عکس/ انتقام عجیب فیل ها! Wed Mar 08 01:20:01 IRST 2017
تدبیر و امید ادعای روزنامه جوان: پاسارگاد مقبره کورش نیست Thu Nov 02 11:31:05 IRST 2017
تدبیر و امید احیای بافت فرسوده با طرح ویژه مسکن بانک ملی Wed Jan 31 20:54:01 IRST 2018
تدبیر و امید عکس/ تجمع هواداران علی دایی در سرعین Wed Jun 28 14:23:21 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/ بازیگوشی توله شیرها در باغ وحش Tue Sep 05 13:29:34 IRDT 2017
تدبیر و امید در بک قدمی کنکور چگونه درس بخوانیم؟ Thu May 31 05:00:02 IRDT 2018
تدبیر و امید تاج: 700 هزار دلار به کی‌روش بدهکاریم/ با رفع موانع، کی‌روش سرمربی تیم‌ملی می‌ماند Sat Aug 04 21:10:40 IRDT 2018
تدبیر و امید جزئیات نحوه توزیع کالاهای اساسی Sat Aug 11 09:19:23 IRDT 2018
تدبیر و امید کادوی «بشار اسد» به «پوتین» +عکس Wed Nov 22 19:37:56 IRST 2017
تدبیر و امید این خبر تکمیل می‌شود.../ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر انقلاب دیدار کردند Wed Aug 29 11:57:21 IRDT 2018
تدبیر و امید زیباترین فسیل کشف شده +عکس Thu Feb 08 00:00:03 IRST 2018
تدبیر و امید آنچه خانم ها باید از مکانیزم مغز مردها بدانند! Tue Sep 05 00:20:01 IRDT 2017
تدبیر و امید کنایه یک مداح به لاریجانی در حضور رهبر معظم انقلاب Sat Sep 30 03:00:02 IRST 2017
تدبیر و امید از ویتامین پوست بادمجان غافل نشوید Sun Mar 19 04:20:01 IRST 2017
تدبیر و امید پاسخ محسن شادی به تمام انتقادات Wed Sep 05 13:28:08 IRDT 2018
تدبیر و امید سلیمانی:شرکت های بیمه حقوق مردم را رعایت کنند Wed Jul 25 17:24:36 IRDT 2018
تدبیر و امید تصویری متفاوت از رهبر انقلاب در دهه 30 Tue Mar 28 09:40:01 IRDT 2017
تدبیر و امید چه کسانی باید حتما واکسن «هپاتیت B» را تزریق کنند؟ Wed Jul 12 10:51:01 IRDT 2017
تدبیر و امید کرباسچی:گرایش های مختلفی در حوزه هست اما به تنها بخشی که اجازه تجمع داده می شود، مجموعه تندرو است/ شعارهای آنها اعتراضی نیست و بیشتر جنبه تخریب و توهین دارد/ باید نگران آسیب دیدن حوزه‌های علمیه بود Sat Aug 18 02:27:24 IRDT 2018
تدبیر و امید حکم بازداشت نتانیاهو صادر شد Sun Aug 20 11:25:20 IRDT 2017
تدبیر و امید درگذشت «ابراهیم یزدی» تکذیب شد Wed Aug 09 20:52:40 IRDT 2017
تدبیر و امید نمایندگان حمله آمریکا به سوریه را محکوم کردند Sun Apr 15 14:23:22 IRDT 2018
تدبیر و امید اعلام عملکرد مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در 9 ماه سال 96 Mon Feb 12 20:31:55 IRST 2018
تدبیر و امید جدال بر سر اصالت سند بی‌بی‌سی درباره کاشانی Sat Aug 25 20:30:18 IRDT 2018
تدبیر و امید برنامه جدید اروپا برای همکاری‌های جدید با ایران Wed Sep 26 22:59:12 IRST 2018
تدبیر و امید ابراهیمیان:آئین‌نامه شورای نگهبان ضعف‌هایی دارد/برای من انجام وظیفه ملی این است آنجایی که در اقلیت هستم بر نظرم پافشاری کنم و آنجا که در اکثریت هستم، کمک کنم زودتر به نتیجه برسد Wed Mar 08 09:01:27 IRST 2017
تدبیر و امید اخطار نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی Tue Nov 21 18:27:29 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سفر معاون رییس جمهوری آمریکا به کشورهای همسایه روسیه Sat Jul 29 14:11:08 IRDT 2017
ایران آنلاین بازتاب اول شدن برانکو در فوتبال ایران/ کروات ها اظهار خوشحالی کردند Wed Aug 02 09:40:02 IRDT 2017
پارس نیوز وزارت امور خارجه: تحریم‌های جدید آمریکا بی‌ارزش است Wed Jul 19 00:50:00 IRDT 2017
شارا انتشار 3 کتاب جدید در حوزه روزنامه نگاری اقتصادی Tue Jul 10 15:49:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر عملیات امدادی در روستاهای سیل زده فیروزکوه پایان یافت Sun May 07 08:10:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قاتل برادر بخشیده شد +عکس Thu Sep 28 09:07:25 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کاسبی کار چاق‌کن‌های ارزی رونق گرفت Tue Jun 12 11:02:48 IRDT 2018
همشهری آنلاین مردم مراقب کلاهبرداران سهام عدالت باشند | پیامکی ارسال نشده است Mon May 08 17:55:41 IRDT 2017
آفتاب ایران یک مقام سابق واتیکان خواستار استعفای پاپ فرانسیس شد Mon Aug 27 10:30:17 IRDT 2018
تهران پرس زمان سخنرانی رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی Tue Mar 21 05:35:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جشن ولایت و امامت درشب عید غدیر درحرم حضرت زینب(س) برگزار شد Thu Aug 30 01:55:00 IRDT 2018
دولت بهار گزارشی از نابینایی رسانه‌های جهانی در رؤیت 20 میلیون انسان Wed Nov 23 14:43:00 IRST 2016
خبرگزاری بین المللی قرآن مراسم ترحیم بانو فلکی از سوی قرآنیان قم برگزار می‌شود Mon Jul 17 09:22:26 IRDT 2017
نامه نیوز راهپیمایی امسال بعد از موشک‌های سپاه، مفهوم دیگری دارد Wed Jun 21 19:00:49 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دیدار معاون اول رییس جمهور غنا با روحانی Sun Aug 06 19:29:30 IRDT 2017
میزان حس می‌‎کنم در سپاه به خدا نزدیک‌تر هستم Wed Apr 26 14:57:08 IRDT 2017
آفتاب ایران متلک تصویری یک روزنامه به صالحی امیری! Wed Jan 17 21:16:06 IRST 2018
روزنامه کیهان اعطای نوشابه به بازنشستگان به جای حق سنوات! Sat Oct 20 19:58:00 IRST 2018
جام نیوز رونمایی از تیم منتخب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا/ طارمی تنها نماینده ایرانی‌ها +عکس Thu Mar 16 16:50:13 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت رکورد جدید تحمل گرما در مرند Mon Jan 23 01:07:00 IRST 2017
برنا ایران نظرات خود درباره فاجعه منا را ارائه کرده است Tue Apr 11 10:19:20 IRDT 2017
تابناک تحصیل 7 میلیون 700 هزار نفر در دوره ابتدایی Wed Sep 20 11:13:46 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران نخستین سامانه آنلاین امانت کتاب طراحی شد Wed Aug 15 11:34:15 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد درگذشت پیشکسوت نقاشیخط Thu Feb 01 00:00:00 IRST 2018
بی باک نیوز رییس جدید سیا در میان نگرانی شدید کاربران اینترنت سوگند خورد Wed Jan 25 06:04:01 IRST 2017
عصر خبر شاخص کل بورس حدود 6000 واحد افزایش یافت؛ فارس و فولاد با بیشترین تاثیر مثبت Tue Sep 25 16:28:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نرخ 15 ارز بانکی افزایش یافت Mon Feb 05 09:19:22 IRST 2018
اقتصاد آنلاین راه‌اندازی آزمایشی اتوبوس مدارس در تهران Tue Sep 19 16:04:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 42 هزار هکتار از اراضی دیم استان اردبیل به آبی تبدیل می‌شود Mon Sep 04 12:06:05 IRDT 2017
روزنامه شرق نمایشنامه‌هایی در نقد قدرت Mon Jul 10 04:30:00 IRDT 2017
دولت بهار تداوم واکنش محافل فلسطینی به قانون مصادره زمین‌های کرانه باختری Fri Feb 10 00:30:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر بارش برف ارتفاعات گیلان سفیدپوش کرد Sun Apr 15 12:13:16 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نامه جامعه باستان‌شناسی به وزیر راه و شهرسازی Tue Jan 30 10:09:16 IRST 2018
خبرگزاری مهر تیم ریکرو مردان ایران حذف شد Sat Mar 25 12:43:18 IRDT 2017
دفاع مقدس راهپیمایی روز قدس پیامی آشکار برای آمریکا و اسرائیل داشت Sat Jun 09 15:15:50 IRDT 2018
شفاف پرداخت یارانه 600.000.000.000 تومانی به واردکنندگان خودرو Wed Jul 04 09:35:57 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مراقبت از طبیعت در روز سیزدهم فروردین Mon Apr 02 15:37:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هشدار نسبت به عواقب تردد کامیون‌ها در سطح شهر کرمانشاه Sat Jul 28 11:44:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سفر سفرا و دیپلمات های برخی از کشورهای آسیایی به قزوین Thu Feb 23 12:05:30 IRST 2017
خبرگزاری مهر فارس میزبان جشنواره کشوری خوشنویسی آیات Mon Apr 23 11:07:41 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مخربان محیط‌زیست از اراضی پایاب «خدا آفرین» بهره‌مند نمی‌شوند Tue May 02 13:14:08 IRDT 2017
ایران آنلاین مدال بهترین بازیکن فوتبال ایران بر سینه وحید امیری Tue Jul 24 07:49:13 IRDT 2018
فردا افتتاح پایگاه نظامی چین در جیبوتی Wed Aug 02 00:11:43 IRDT 2017
عصر خبر فرق بازیگران ایرانی و خارجی(عکس) Wed Jan 17 22:22:31 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران میزبانی جم در لیگ برتر رویداد مهمی در فوتبال استان بوشهر است Tue Aug 01 14:30:23 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا امنیت جمهوری اسلامی دلیل انجام فعالیتهای عمرانی در مناطق محروم است Mon Feb 05 16:26:26 IRST 2018
مقام معظم رهبری انتخابات مایه اتحاد ملت Tue May 09 18:32:00 IRDT 2017
ای تی ایران اپل آیفون دست دوم شما را چقدر می‌خرد؟ Sat Nov 04 07:02:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نسف قارشی ازبکستان حریف پرسپولیس شد Tue Jan 30 16:51:01 IRST 2018
ایسکانیوز محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شد Thu Jul 13 12:48:13 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اقدامات دولت یازدهم به زبان آمار-2 Mon May 15 19:47:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین سازمان ملل رفتار آمریکا با مهاجران را بی رحمانه خواند Mon Jun 18 18:52:05 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی روابط عمومی های ادارات و هیات های ورزشی گیلان Sat Oct 07 14:24:41 IRST 2017
پرس شیعه امیر حاتمی: تحریم های دفاعی در برجام تا 5 سال ادامه دارد Mon Aug 21 20:43:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از جانمایی14 ایستگاه درخط B متروی قم تا افتتاح نخستین بوستان بدون چمن کشور در قم Mon Aug 13 07:28:24 IRDT 2018
ساعت24 تضمین محرمانه کمیته فنی به شفر Thu Oct 18 22:15:00 IRST 2018
جماران آزمون پذیرش هنرجو بهیاری در قاینات برگزار شد Wed Aug 08 20:28:49 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بروز بحران مزمن آب/ پیام تکان دهنده نابودی منابع آب Mon Aug 15 22:48:50 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی جنگ اطلاعات در برابر قدرت نرم Mon Jul 03 22:09:00 IRDT 2017
پارس نیوز مداحی محمدرضا طاهری و حسین طاهری دهه اول محرم 97 +صوت Wed Sep 26 18:32:56 IRST 2018
سلامت نیوز زنان، عاشق مردی با این خصوصیات می‌شوند Sat Aug 11 12:59:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ضرورت برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران اقتصادی Fri Jun 29 13:51:37 IRDT 2018
تابناک شهادت و زخمی شدن 9 عضو گردانهای القسام Sun May 06 01:31:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جیمز ماتیس؛ گزینه احتمالی وزارت دفاع آمریکا Sun Nov 20 17:46:24 IRST 2016
تدبیر 24 گاف عجیب سعودی‌ها Tue Sep 26 16:50:16 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم هالیوود چگونه برای مسلمانان جهان "ابرقهرمان" می‌سازد+تصاویر Sun May 27 10:35:12 IRDT 2018
تابناک فلسطین تصمیم آمریکا برای بستن دفتر ساف در واشنگتن را محکوم کرد Mon Sep 10 18:50:45 IRDT 2018
ایلنا تفاهم نامه همکاری افق کوروش و پاکشو به امضاء رسید / عرضه محصولات پاکشو در فروشگاه های افق کوروش سراسر کشور Wed Jan 10 12:17:52 IRST 2018
شفاف شرکت‌های صندوق بازنشستگی ملزم به خرید کالای ایرانی شدند Sun Apr 08 10:15:02 IRDT 2018
ورزش 3 محمدی بازهم خارج از رادار کرانچار Fri Oct 20 06:51:25 IRST 2017
تابناک رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک‌زدن مردم! Tue Oct 16 10:03:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران حروف و اعداد روی بال پروانه‌ها! +تصاویر Thu Dec 14 20:47:53 IRST 2017
خبرگزاری فارس برخورداری رئیس دانشگاه علم و صنعت ماند Wed Dec 20 12:52:00 IRST 2017
ایستا نیوز افزایش نرخ 28 ارز بانکی + جدول Mon Jul 10 09:37:27 IRDT 2017
ورزش 3 امری: به همه بازیکنانمان نیاز داریم Thu Feb 02 08:32:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هوای البرز سالم است Sat Jul 16 16:10:00 IRDT 2016
خبرگزاری بین المللی قرآن نشست «آسیب‌شناسی مؤسسات قرآنی» در ایکنا استان مرکزی برگزار شد Wed Feb 01 12:08:16 IRST 2017
فردا دلخوری نزدیکان جمشید مشایخی از انتشار شایعه فوت او Tue May 23 08:59:09 IRDT 2017
فردا قاتل مامور انتظامی گلستان به زودی قصاص می‌شود Tue Sep 12 10:05:11 IRDT 2017
رسالت عاشورا و آزادگی Sun Oct 16 00:00:00 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران پایان تدوین «هایلایت»/ صداگذاری به حسین قورچیان رسید Sun Oct 22 11:02:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تجمع کارگران شرکت ایران قوطی قزوین + فیلم Thu Nov 02 10:57:57 IRST 2017
فرارو فراخوان توئیتری ظریف Thu Mar 23 00:31:09 IRDT 2017
گجت نیوز مانیتورهای گیمینگ سامسونگ با قیمتی مناسب معرفی شدند Thu Aug 23 10:10:26 IRDT 2018
خبرگزاری فارس هشدار به خدمات دهندگان اینترنت انگلیس در مورد تبلیغات فریبنده Sat Nov 25 12:53:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف کانتینر حامل لاستیک قاچاق در بندرعباس Sat Feb 11 14:10:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انتصاب معاون جدید در شهرداری خرم‌آباد Sun Jan 07 11:21:52 IRST 2018
جماران 9 کارگر در خوی به عنوان سفیر فرهنگی انتخاب شدند Mon Apr 30 08:18:10 IRDT 2018
العالم هشدار نتانیاهو به کشورهای همسایه! Mon May 29 23:30:54 IRDT 2017
پارس نیوز پیروزی پرسپولیس برابر اروند در نیمه اول Sun Aug 06 19:43:32 IRDT 2017
شفاف وزیر نیرو: امسال خشک‌ترین سال طی 50 سال اخیر Thu Apr 26 09:46:40 IRDT 2018
جماران کوچ بهاره زودهنگام عشایر اندیکا آغاز شد Sun Apr 08 10:05:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مانیفست دلالان تحریم Tue Jun 19 08:07:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه علمیه آیت الله حق شناس Fri Aug 25 20:37:00 IRDT 2017
صبح تهران سردار هم خداحافظی کرد Thu Jun 28 13:20:57 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین هیچ اداره‌ای احوال زینب را ثبت نمی‌کند Tue Aug 29 11:34:33 IRDT 2017
ایلنا ​دلیل باخت قشقایی به مس؛ ترس از زندان برای آقای سرمربی! Thu Oct 11 19:29:42 IRST 2018
اتاق خبر سیف: مردم از کاندیدایی که سلیقه ‌آنها را تامین می‌کند، حمایت کنند Mon May 15 19:19:03 IRDT 2017
صبح تهران قابلیت بازگشت ثبات به بازار ارز با تصمیمات جدید سران قوا Sun Sep 30 11:26:55 IRST 2018
بولتن نیوز تمرین ریکاوری استقلالی‌ها در ایروان Thu Jul 06 11:27:21 IRDT 2017