اتاق خبر - Tue Jan 23 12:09:02 IRST 2018 نمایش خبر

واگذاری‌ 4054 میلیارد ریال سهم دولتی

4054میلیارد ریال سهم و اموال دولتی در 10 ماه گذشته از طریق بورس و مزایده واگذار شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، طبق قانون سال 93 آخرین مهلت قانونی برای واگذاری شرکت‌های دولتی تعیین شده بود که این مهلت در سال‌های 94، 95 و 96 تمدید شده است. بر این اساس مطابق فهرست منتشر شده بنگاههای دولتی قابل واگذاری، قرار است در سالجاری 337 بنگاه واگذاری شود که از این میان تعداد 230 بنگاه در گروه یک و 107 بنگاه در گروه 2 قرار دارند. در این زمینه نگاهی به کارنامه واگذاری ها نشان می دهد از ابتدای امسال تا پایان دی ماه در مدت 10 ماه، 4054 میلیارد ریال سهم و اموال دولتی توسط سازمان خصوصی‌سازی واگذار شده که از این میان 102 میلیارد ریال از طریق بورس و 3951 میلیارد ریال از طریق مزایده انجام شده است. همچنین از واگذاری‌های صورت گرفته در این مدت، 3922 میلیارد ریال به‌صورت بلوکی، یک میلیارد ریال به صورت تدریجی و 131 میلیارد ریال به صورت ترجیحی صورت گرفته است. افزون بر این، از 4045 میلیارد ریال واگذاری صورت گرفته در این مدت، 3948 میلیارد ریال متعلق به گروه یک واگذاری‌ها و 106میلیارد ریال متعلق به گروه 2 واگذاری‌ها بوده است. به‌استناد ماده دو فصل دوم سیاست‌های اجرایی اصل 44 قانون اساسی دولت مکلف است تا 100 درصد سهام شرکت‌های «گروه یک» را به بخش خصوصی واگذار کند. همچنین در تبصره‌های ماده 3 فصل 2 این قانون در خصوص شرکت‌های «گروه 2» آمده که دولت مجاز است به‌منظور حفظ سهم بخش دولتی در فعالیت‌های گروه 2 ماده 2، همچنان 20 درصد از سهام شرکت‌های حاضر در گروه 2 را در اختیار داشته باشد و مکلف است 80 درصد باقی‌مانده را به بخش‌های خصوصی، تعاونی و عمومی غیردولتی واگذار کند. انتهای پیام/
اتاق خبر پل صدر عامل ترافیک است یا مانع؟ Sat Jul 15 14:53:00 IRDT 2017
اتاق خبر بازار آی‌تی امکان جذب اکثر فارغ‌التحصیلان را دارد Sun Jul 02 13:53:05 IRDT 2017
اتاق خبر احتمال افزایش تعرفه برق پرمصرف‌ها از آذرماه Wed Oct 24 11:39:08 IRST 2018
اتاق خبر صدور « یارا کارت» بانک کشاورزی در خرداد ماه Thu May 18 16:06:02 IRDT 2017
اتاق خبر جاده شمشک - دیزین مسدود شد Sat Jul 08 17:50:00 IRDT 2017
اتاق خبر بورس بین المللی کیش با محوریت یورو راه اندازی می شود Fri Jun 08 13:50:04 IRDT 2018
اتاق خبر در نظر گرفتن سودهای اضافه برای پتروشیمی ها جهت متعادل کردن بازار پلاستیک! Sat Sep 22 09:07:05 IRST 2018
اتاق خبر پرداخت اولین بهای برگ سبز چای Sat May 13 18:25:02 IRDT 2017
اتاق خبر مسئولان عربستانی بگویند جسد خاشقجی کجاست Fri Oct 26 19:54:05 IRST 2018
اتاق خبر چرا به مستاجران کرمانشاه کانکس داده نمی‌شود؟ Tue Dec 19 09:03:02 IRST 2017
اتاق خبر شدیدترین حملات سایبری در انتخابات 96 Fri May 26 12:07:02 IRDT 2017
اتاق خبر روش فعلی یارانه ها برای سال آینده ادامه دارد Tue Feb 27 16:18:03 IRST 2018
اتاق خبر یک پنجم چک‌های صادره در مهر ماه برگشت خورد Sun Nov 26 16:57:02 IRST 2017
اتاق خبر فرانسه یا آلمان مرکز تسویه حساب های اروپا با ایران می شود Wed Nov 07 17:43:05 IRST 2018
اتاق خبر مشاوران املاک عامل گرانی‌اند؟ Tue May 29 17:41:04 IRDT 2018
اتاق خبر اوپک باید یک برگ برنده رو کند Thu Jun 29 10:12:04 IRDT 2017
اتاق خبر مردم به وکیل وصیی همچون احمدی‌نژاد نیاز ندارند Sat Mar 18 16:19:03 IRST 2017
اتاق خبر رییس جمهوری در معدن است، مالک کجاست؟سهامداران کجایند؟! Sun May 07 20:04:03 IRDT 2017
اتاق خبر استقلال برابر الاهلی متوقف شد Tue Apr 25 22:42:02 IRDT 2017
اتاق خبر جریمه کارکنان متخلف دولتی در موضوع قاچاق Thu Apr 20 20:52:01 IRDT 2017
اتاق خبر آغاز مذاکرات تجاری آمریکا و چین بدون دورنمای توافق Thu May 03 18:06:03 IRDT 2018
اتاق خبر مصونیت صنعت بیمه از نوسانات نرخ ارز Wed Apr 18 10:28:04 IRDT 2018
اتاق خبر پیش‌بینی بازار اجاره در تابستان + قیمت Mon May 14 10:50:05 IRDT 2018
اتاق خبر صادرات 30 هزار تن گندم استان خوزستان از طریق بورس کالا Wed Mar 29 09:24:03 IRDT 2017
اتاق خبر یک حساب سرانگشتی از دخل و خرج دولت Sat Apr 14 12:33:05 IRDT 2018
اتاق خبر اعضای اوپک چقدر به قول خود وفادارند؟ Thu Feb 02 10:58:15 IRST 2017
اتاق خبر قطعه‌سازان ایرانی قطعات پژو را در الجزایر تولید می‌کنند Sat Dec 16 16:29:02 IRST 2017
اتاق خبر نرخ تورم به کجا می‌رسد؟ Sat Oct 27 10:05:38 IRST 2018
اتاق خبر واردات برق در تابستان به 900 مگاوات خواهد رسید Tue May 15 16:43:02 IRDT 2018
اتاق خبر دولت و وزارت صنعت حمایتی عمل کنند Mon Nov 05 09:54:04 IRST 2018
اتاق خبر طلای جهانی به مرز 1260 دلار صعود کرد Thu Apr 06 15:09:03 IRDT 2017
اتاق خبر جعبه سیاه سانچی امروز یا فردا بازگشایی می‌شود+ فیلم Sun Jan 21 12:27:30 IRST 2018
اتاق خبر رژیم صهیونیستی در جهت تضعیف روابط ایران و آذربایجان تلاش می‌کند Mon Mar 06 09:33:37 IRST 2017
اتاق خبر آیا ترامپ می تواند مثلث ایران، روسیه و چین را از هم بپاشاند؟ Sun Jan 29 11:23:11 IRST 2017
اتاق خبر موضوعی که مدام تایید و تکذیب می‌شود Tue Apr 10 09:01:03 IRDT 2018
اتاق خبر جزئیات توزیع اسکناس نو برای شب عید Thu Mar 01 17:11:02 IRST 2018
اتاق خبر علت اتمام حجم بسته‌های اینترنتی Tue Apr 18 08:52:01 IRDT 2017
اتاق خبر مشت خالی سعودی‌ها باز شد Sun Aug 05 16:35:06 IRDT 2018
اتاق خبر کاربران میانسال طرفدار کدام شبکه اجتماعی‌اند؟ Wed Apr 25 12:07:03 IRDT 2018
اتاق خبر واردکننده خودرو چای‌ساز هم وارد می‌کند! Sun Jul 01 15:57:07 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش فشارها همچنان بر گرده تولیدات صنعتی Thu Nov 08 10:02:04 IRST 2018
اتاق خبر ترامپ دوباره به اوپک تاخت Thu Jun 14 15:03:07 IRDT 2018
اتاق خبر سرمایه گذاری چین در آمریکا 92 درصد سقوط کرد Wed Jul 18 20:37:01 IRDT 2018
اتاق خبر 83 طرح اشتغالزایی روستایی به بانکها معرفی شدند Mon May 28 16:10:04 IRDT 2018
اتاق خبر معامله 27 هزار تن فرآورده‌های نفت و گاز در بورس انرژی Mon Sep 04 23:18:02 IRDT 2017
اتاق خبر کلنگ‌زنی ساخت دبستان روستای گندم‌خواب در خراسان رضوی Sat Aug 12 13:05:26 IRDT 2017
اتاق خبر تولید مینی‌بوس دو برابر شد Fri Aug 17 15:14:04 IRDT 2018
اتاق خبر کنار خیابان غذا نخورید Wed Oct 04 14:12:02 IRST 2017
اتاق خبر افزایش قیمت 17 ارز Sat Apr 28 11:10:04 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش 10 میلیارد دلاری واردات Sat Apr 07 12:17:03 IRDT 2018
اتاق خبر با هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه من ظالمانه رفتار نشده است Thu May 18 12:13:04 IRDT 2017
اتاق خبر گسترش دامنه دریافت‌کنندگان ارز دولتی Sat Nov 10 15:58:11 IRST 2018
اتاق خبر ارزش قرارداد نفت در برابر کالای ایران و روسیه به 45 میلیارد دلار می‌رسد Mon Mar 13 19:33:01 IRST 2017
اتاق خبر کارگران خواهان دستمزد منصفانه Tue Feb 14 09:45:02 IRST 2017
اتاق خبر احتمال خاموشی در تابستان 96 Mon May 01 20:45:02 IRDT 2017
اتاق خبر در صورت خروج آمریکا از برجام؛ برای هر سناریویی آماده ایم Thu May 03 09:46:02 IRDT 2018
اتاق خبر سن جدید فرسودگی انواع خودرو و موتور سیکلت تعیین شد Tue Oct 16 22:06:05 IRST 2018
اتاق خبر چرازلزله بازار صیفی‌جات به پیازرسید Fri Jul 14 09:26:02 IRDT 2017
اتاق خبر سهام وال‌استریت جهش کرد Thu Jul 26 16:36:09 IRDT 2018
اتاق خبر حمایت دولت از افزایش حقوق بازنشستگان Wed Jan 31 11:58:06 IRST 2018
اتاق خبر مهارت آموزی گره گشای معمای بیکاری Fri Aug 10 10:30:06 IRDT 2018
اتاق خبر بدانیم وامدار چه جایگاهی هستیم Tue Sep 05 19:00:05 IRDT 2017
اتاق خبر هشدار فرانسه و آلمان به ترامپ Sun Jul 22 14:57:05 IRDT 2018
اتاق خبر 800 هزار واحد صنفی بدون پروانه داریم Sun Nov 05 20:48:01 IRST 2017
اتاق خبر ضعف‌های «حجتی» که فقط برای او نیست... Sun Jun 17 20:03:06 IRDT 2018
اتاق خبر قیمت انواع طلا و ارز در نخستین روز هفته Sun Sep 10 14:28:02 IRDT 2017
اتاق خبر چرا وزارت صنعت ترمز کاهش طبقات تعرفه‌ای را کشید؟ Mon Feb 13 12:07:02 IRST 2017
اتاق خبر کدام گوشی‌ها به اندروید اوریو به‌روزرسانی می‌شوند؟ Sun Feb 04 12:03:04 IRST 2018
اتاق خبر مقررات جدید مبادلات پولی بین بانکی به بانک ها ابلاغ شد Tue Jan 30 21:52:00 IRST 2018
اتاق خبر کابینه ابرچالش‌ها Tue Jul 25 10:07:31 IRDT 2017
اتاق خبر دستمزد کارگران آخرین مشکل تولیدکنندگان Sun Apr 15 10:50:04 IRDT 2018
اتاق خبر فارس، خراسان رضوی و تهران در صدر تلفات جاده‌ای Fri Mar 17 13:40:02 IRST 2017
اتاق خبر نجات توله شیر آسیایی از چاهی عمیق Fri Jul 14 12:41:00 IRDT 2017
اتاق خبر علی اوسیوند 60ساله در کنار همسر 50ساله اش حمیرا ریاضی Sun Jul 09 11:48:00 IRDT 2017
اتاق خبر پایان پرداخت دلارهای دولتی به مسافران از امروز Wed Aug 08 10:38:05 IRDT 2018
اتاق خبر برگزاری نخستین جلسه شورای‌عالی کار در سال 96 Mon Sep 11 17:56:03 IRDT 2017
اتاق خبر شفافیت برای اقتصاد از نان شب واجب‌تر است Wed Apr 18 16:54:03 IRDT 2018
اتاق خبر حواستان به باج‌گیرهای دیجیتالی باشید Wed Feb 07 11:17:02 IRST 2018
اتاق خبر کار در جامعه‌ی تولیدمحور ارزش است Tue May 01 18:46:04 IRDT 2018
اتاق خبر هند واردات نفت از ایران را کاهش می‌دهد Sat Apr 01 20:50:02 IRDT 2017
اتاق خبر من می خواهم رییس جمهور فرانسه شوم Sat Feb 04 11:42:19 IRST 2017
اتاق خبر سبد هزینه کارگران فراتر از دو میلیون و 500 هزار تومان Sun Jan 07 09:52:03 IRST 2018
اتاق خبر بن بست غیرمجازهای بانکی Fri Jul 28 16:50:04 IRDT 2017
اتاق خبر حسن روحانی دوشنبه به مسکو می رود Thu Mar 23 21:08:04 IRDT 2017
اتاق خبر تشریح بخشنامه بانک مرکزی درباره ممنوع‌الخروجی بدهکاران بانکی Thu Feb 02 16:54:02 IRST 2017
اتاق خبر معافیت ترکیه از تحریم‌های ضد ایرانی فردا مشخص می‌شود Sun Nov 04 16:33:04 IRST 2018
اتاق خبر وعده 20 روزه برای پرداخت باقی پول گندم‌کاران Sun Nov 05 15:50:03 IRST 2017
اتاق خبر درِ تولید روی پاشنه خروج از رکود می چرخد Mon Nov 06 10:19:18 IRST 2017
اتاق خبر فروشگاه‌های زنجیره‌ای تنها 7 درصد سهم خرده فروشی را در اختیار دارند Sun May 28 19:22:02 IRDT 2017
اتاق خبر اجرای طرح هوشمندسازی مکانها در کشور Tue Mar 07 20:53:03 IRST 2017
اتاق خبر به دلیل تحریم‌های ایران اَپ‌های ایران را حذف می‌کنیم Fri Aug 25 17:37:06 IRDT 2017
اتاق خبر دولت رفاه نیستیم Sun Jul 08 20:18:04 IRDT 2018
اتاق خبر چین تعرفه 50 میلیارد دلاری بر 106 قلم کالای امریکایی وضع کرد Wed Apr 04 19:55:03 IRDT 2018
اتاق خبر روسیه بزرگترین تامین کننده نفت چین شد Wed May 24 14:38:04 IRDT 2017
اتاق خبر تردد برون شهری با رشد 9.7 درصدی مواجه شد Thu Dec 28 20:31:02 IRST 2017
اتاق خبر رشد 73 درصد هزینه های جاری کشور در چهار سال گذشته Thu May 04 19:27:02 IRDT 2017
اتاق خبر مشکلات صنایع لبنی کشور در چهار محور بررسی شد Wed Aug 30 11:11:30 IRDT 2017
اتاق خبر ورود نهادهای نظارتی بازار سرمایه به قیمت‌گذاری فولاد Tue Sep 11 22:24:06 IRDT 2018
اتاق خبر استراتژی عربستان برای دور کردن عراق از ایران Sun Nov 12 12:56:39 IRST 2017
اتاق خبر ضرورت بیمه شدن ملوانان شناورهای سنتی Fri Apr 21 16:53:02 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مدرسه اسلامی مایورکا؛ از حفظ هویت تا احیای حفظ قرآن به روایت ورش Tue Oct 16 09:03:32 IRST 2018
وانا احتمال تبانی نماینده آلبانی و روسیه در یک بازی تدارکاتی! Tue Jul 11 14:50:05 IRDT 2017
جماران حضور زنان در عرصه سیاسی می تواند جریان ساز باشد Sun Jul 30 19:59:59 IRDT 2017
یک ورزش پیشنهاد 9 میلیون یورویی باشگاه روسی به پدیده 20 ساله برزیلی Tue Jan 02 07:57:08 IRST 2018
العالم گوشی‌های هوشمند، وقت مردم کدام کشورها را بیشتر تلف می‌کنند؟! Fri Jun 30 09:03:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 51 پایگاه فوریت‌های پزشکی در کردستان مستقر می شود Sat Apr 01 12:56:43 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دید افقی در شهرستان مرزی مهران به 500 متر رسید Wed Aug 17 15:05:00 IRDT 2016
رسالت 2700 محله به عنوان بافت فرسوده در سطح کشور شناسایی شد Sun Aug 06 00:00:00 IRDT 2017
انتخاب درخواست تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس به هیأت رییسه ارائه شد Wed Oct 04 17:09:56 IRST 2017
روزنو عکس ها نگران کننده از بازیگر مشهور در سن پطرزبورگ Mon Jun 04 09:33:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مستند " ظهور یا افول " Tue Jan 30 14:44:09 IRST 2018
سیتنا دستگیری شکارچی تصاویر دختران جوان در فضای مجازی Fri May 26 18:48:19 IRDT 2017
گجت نیوز تصاویر عجیب و منتشرنشده از برخورد با یوفوها در ماموریت های آپولو ناسا Mon Apr 09 22:25:30 IRDT 2018
فردا جهان قهرمان سلیمانی Wed Mar 22 08:42:49 IRDT 2017
آفتاب تصویر قدیمی جالب از ملی‌پوشان فوتبال حاضر در روسیه + عکس Mon Jun 11 15:26:26 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا سفر جانشین ولیعهد عربستان به مسکو Mon May 29 21:27:34 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان طرح « پایتخت کتاب ایران»، گامی موثر در جهت استمرار طرح های کتاب و کتابخوانی در استان یزد Tue Aug 21 14:50:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن دومین مراسم سالگرد شهید مدافع حرم «مرتضی مسیب‌زاده» برگزار می‌شود Sun May 27 14:39:35 IRDT 2018
پایگاه خبری الف روسیه: اگر آمریکا احساس ناامنی می‌کند، حاضریم به واشنگتن هم اس-400 بفروشیم Sun Feb 11 16:42:00 IRST 2018
آفتاب نامه‌ رئیس‌جمهور به لاریجانی: به مجلس می‎آیم و حقایق را به مردم می‎گویم/ سوال نمایندگان در چارچوب قانون مطرح نشده Sun Aug 05 15:36:06 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نیمه پر؛ تولید گندم 3 برابر شد Sat Feb 10 02:45:00 IRST 2018
پارسینه انتقاد محسن چاوشی از آباد نشدن خرمشهر پس از جنگ/ عکس Wed May 24 13:05:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر Sat Sep 23 09:33:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دانشمند مسلمانی که بیش از صد سال پیش «شعاع زمین»را محاسبه کرد! Tue Sep 04 13:17:16 IRDT 2018
ساعت24 الناز شاکردوست با ظاهری عجیب و متفاوت!! + عکس Mon Jan 30 11:28:56 IRST 2017
صبحانه با خبر تصاویر لو رفته از ماکت گلکسی نوت 8 Mon May 22 14:09:41 IRDT 2017
دولت بهار لطف داوران اسپانیا به کریستیانو رونالدو Mon May 15 16:33:00 IRDT 2017
ساعت24 جزئیاتی از دیدار 2 ساعته ترامپ با شاه سعودی Fri May 26 11:52:40 IRDT 2017
آنا پاسخ طارمی به پیشنهاد قطری‌ها Mon Dec 25 11:09:56 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کویت برای جبران کمبود منابع مالی، مالیات های 100درصدی اعمال می کند Wed May 31 15:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 11 کشته در حمله به کمیساریای انتخابات در طرابلس لیبی Wed May 02 14:57:35 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بسیج یکی از ظرفیت های مهم درکشور است Tue May 02 11:51:07 IRDT 2017
رجا نیوز قضاوت داوران ایرانی در آسیا Thu Aug 02 14:49:25 IRDT 2018
یک ورزش دیوان عدالت اداری اعلام نظر کرد Mon Aug 28 11:12:55 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین ترامپ: زمان کارکردن سازنده با "روسیه" است Sun Jul 09 17:52:16 IRDT 2017
روزنامه قانون خبر خوب برای مشمولان خدمت سربازی Sun Feb 04 12:04:23 IRST 2018
ایسکانیوز همدان سابقه موفقی در حوزه تاریخی و گردشگری دارد Wed Jun 27 17:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر انتخاب استانداران در حوزه اختیارات ریاست جمهوری است Fri Jul 28 07:38:03 IRDT 2017
نماینده امیر سرتیپ نصیرزاده به فرماندهی نیروی هوایی ارتش منصوب شد Sun Aug 19 21:23:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران صدور کارت ملی هوشمند در دورترین نقطه از استان Fri Apr 13 19:22:32 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کلکسیون ماشین‌های گرانقیمت رونالدو Sun Apr 09 17:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انجام 5 عملیات توسط آتش نشانان همدانی Mon May 28 10:33:59 IRDT 2018
پرس شیعه احتمال برگزاری نشست 3 جانبه افغانستان، آمریکا و طالبان Sat Jun 23 10:40:27 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه دکتر ظریفیان مطرح کرد: عطش جامعه نسبت به موضوع اخلاق رسانه Wed Nov 14 15:47:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پژو 301 اواخر امسال عرضه می‌شود Tue May 09 12:04:24 IRDT 2017
تجارت نیوز استفاده عربستان از سلاح نفت قیمت‌ طلای سیاه را به 150 دلار می‌رساند Wed Oct 17 12:50:33 IRST 2018
ایران آنلاین نوری از بی توجهی به موضوع ایمنی زنان و کودکان گلایه کرد Tue Jan 23 11:03:59 IRST 2018
جماران لاریجانی: از تجزیه عراق و سایر کشورهای منطقه به هیچ وجه حمایت نمی‌کنیم Tue Sep 26 14:28:48 IRST 2017
ساعت24 بازنشستگی 4 هزار فرهنگی تهران در سال تحصیلی جاری/ نیاز 90 هزار ساعتی به حق‌التدریس Mon Apr 03 09:40:03 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس/ رونمایی از بالگردهای جدید اورژانس Sat May 26 16:21:55 IRDT 2018
تیک عکس/پیاده روی پویا امینی در پارک لاله Sat Mar 25 15:25:28 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم فریدون جیرانی زنگ‌ها را به صدا در می‌آورد Mon Jul 16 14:56:23 IRDT 2018
جوان آنلاین تذکر نمایندگان مجلس به وزیر کشور به دلیل عدم انتصاب رئیس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز Tue Dec 26 20:02:05 IRST 2017
تهران پرس کشف راز نهفته در سپر دفاعی زمین Fri May 11 14:47:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آیین رونمایی از دانشنامه علوم قرآن برگزار می‌شود Sun Mar 05 14:17:24 IRST 2017
میزان رهبر انقلاب با تنفیذ رأی ملت ایران در انتخابات، روحانی را به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند + متن حکم Thu Aug 03 10:32:23 IRDT 2017
شفاف دربی امید ها /استقلال 2 - پرسپولیس 2 Thu Aug 03 11:16:07 IRDT 2017
ایران آنلاین تصادف مرگبار پیکان با جرثقیل در جاده مهاباد - سردشت + عکس Wed Apr 25 10:25:02 IRDT 2018
عصر ایران پورشه 718 در تهران (عکس) Thu Jan 11 11:55:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ذات امروز به مردم تعلق دارد نه به جناح یا گروهی خاص Sun Feb 11 10:25:02 IRST 2018
عصر ایران فهرست توپ طلا و افت تاریخی بارسلونا Tue Oct 10 20:46:43 IRST 2017
میزان شیری به نساجی مازندران پیوست Tue Jun 12 09:51:58 IRDT 2018
تابناک داوران 13هفته بدون دستمزد قضاوت کردند Tue May 16 09:05:43 IRDT 2017
تهران پرس منصوریان: ببخشید ما باختیم، بد باختیم Tue May 30 04:21:00 IRDT 2017
میزان پکن: برنامه هسته‌ای کره شمالی ارتباطی با مراودات تجاری چین و آمریکا ندارد Mon Jul 31 12:39:55 IRDT 2017
آنا پیام فرهادی به مدیران حقوقی دانشگاه‌‏ها: منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید محقق شود Mon Jul 31 13:34:00 IRDT 2017
ایران جیب افتتاح کارخانه تولید خودروهای شاسی‌بلند تا 3 ماه آینده در ساوه Sat Oct 06 10:25:56 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران چه رشته‌هایی می‌توانند در آزمون نظام مهندسی شرکت کنند؟ Tue Apr 17 16:47:58 IRDT 2018
صبا ایران بالگرد نظامی فرانسه در ساحل عاج سقوط کرد Wed Jul 11 18:01:34 IRDT 2018
598 قیمت بلیت اتوبوس اربعین امسال Sun Sep 23 12:38:21 IRST 2018
ایران آنلاین محمد مجتهد شبستری خواندن چه کتابی را توصیه می کند؟ Wed Dec 13 18:27:15 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشاورز بوکانی بیش از پنج تن گندم از هر هکتار برداشت کرد Thu Jul 06 22:12:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن انتقام‌گیری در رسانه‌ها!/ اخلاق اسلامی خط قرمز رسانه‌ Mon Jul 10 09:19:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توقیف محموله برنج قاچاق Wed Apr 19 19:42:35 IRDT 2017
جهان نیوز ماجرای بگو مگوی عراقچی با یک روزنامه نگار Mon May 14 07:20:11 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اختصاص اعتبار برای ایجاداشتغال وکارآفرینی در روستاها +فیلم Wed Jun 13 17:26:44 IRDT 2018
جماران مهدی رحمتی و پسرانش پس از پیروزی مقابل تراکتور+ عکس Sat Aug 12 14:57:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از افزایش حقوق کارمندان تا 11 گسل زیر پای استان قم Sat Jan 20 09:12:59 IRST 2018
پارس فوتبال طنز ؛ از چگونگی هلاک شدگی ییهو رونالدو برای بانوی پیر پس از غش کردنش برای منچستر تا کلاهی که سر مدیرعامل تراکتورسازی رفت! Thu Jul 05 06:44:25 IRDT 2018
فرارو تهدید ترامپ برای تعطیلی دولت آمریکا Wed Feb 07 11:04:38 IRST 2018
پارس فوتبال چشم گسترشی ها روشن! از این پس بخوانید: گسترش فولاد ارومیه! Sun Aug 19 15:27:24 IRDT 2018
جماران آتش در کوه الهک‌ ایذه مهار شد Tue Sep 12 01:51:42 IRDT 2017
پارسینه تمدید مجدد بازداشت رائد صلاح توسط اسرائیل Mon Aug 28 20:07:19 IRDT 2017
انتخاب اطلاعیه گمرک ایران در خصوص رجیستری تلفن های همراه Sun Dec 03 15:10:37 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کشفیات کالای قاچاق در خراسان جنوبی 15 درصد افزایش یافت Mon Aug 15 08:22:50 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران لیست برخی از مدیران بازنشسته سراسر کشور +اسامی به تفکیک استان Thu Oct 25 00:01:12 IRST 2018
تدبیر و امید تهران؛ رتبه نخست آلودگی هوا در کشور Wed Feb 07 20:53:24 IRST 2018
خبرگزاری حوزه غدیر نشانگر اکمال دین و اتمام نعمت به ولایت امیرالمومنین علی(ع) است Sun Sep 02 12:54:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ماشین شخصی ملکه انگلیس چیست؟ +تصاویر Mon May 08 13:51:44 IRDT 2017
صبح تهران وقت خداحافظی فانتوم های پیر رسیده است Tue Jan 02 14:13:38 IRST 2018
اقتصاد آنلاین عرضه بیش از 105هزار تن انواع قیر، گوگرد، وکیوم باتوم و مواد شیمیایی Wed Jan 17 11:30:47 IRST 2018
برنا خشم عربستان از توییت سناتور جمهوری‌خواه Wed Oct 17 15:15:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آغاز بارش برف در محورهای مواصلاتی استان Wed Feb 01 13:14:05 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بجنورد| فتنه‌ستیزی و پایداری مردم خراسان‌شمالی مدیون رهنمودهای آیت‌الله مهمان‌نواز است Mon Apr 23 15:03:24 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم محمد منصوری: ملایی با از دست دادن مدال به آرمان و ارزش‌های ایران احترام گذاشت Tue Oct 30 00:08:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جلسه هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور تاکستان Sun Feb 26 12:50:52 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان | شکست خانگی ختافه مقابل لوانته Sat Oct 06 19:36:44 IRST 2018
پایگاه خبری الف خطرات عینک‌های آفتابی غیراستاندارد/ ویژگی‌های یک عینک آفتابی مناسب چیست؟ Sun Jun 25 08:58:31 IRDT 2017
روزنامه کیهان قتل یک نفر در حمله مرد عصبانی به کارمندان پایانه جنوب Tue Aug 29 21:14:14 IRDT 2017
برنا پروژه های درمانی و آموزشی کرمانشاه افتتاح شد Fri Apr 14 08:19:08 IRDT 2017