پارس فوتبال - Sat Jan 13 06:50:17 IRST 2018 نمایش خبر

حرکت عجیب و باورنکردنی “استقلالی ها” ؛ خودزنی عجیب “استقلال” مقابل سایپا!

هواداران استقلال به شدت علیه علی قربانی شعار داده و خواهان جدا شدن این بازیکن از تیم آبی‌پوشان شدند.

در دقیقه 90 + 5 علی قربانی در موقعیت تک به تک فرصت گلزنی مقابل سایپا را از دست داد تا آه از نهاد هواداران این تیم بلند شود. بعد از این اتفاق تماشاگران به شدت نسبت به علی قربانی موضع گرفته و شعار دادند (قربانی حیا کن استقلال رو رها کن).
* هنگامی که شعارها به اوج رسید مهاجم استقلال با چهره‌ای گریان به سمت رختکن رفت و در این لحظه مهدی رحمتی به سمت مهاجم استقلال رفت و به او دلداری داد. در ادامه بازیکنان استقلال قربانی را از مقابل تونلی که برای ورود به رختکن تهیه شده با اسکورت‌شان عبور داده تا وی از پرتاب اشیا در امان بماند.اتفاق آخر بازی موجب شد تا بازیکنان سایپا به قربانی دلداری داده و با مهاجم استقلال به نوعی همدردی کنند.
دیدار تیم‌های استقلال و سایپا با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
ورزش سه
پارس فوتبال واکنش جالب آلبا به فرم خوب ایسکو ! Sat Nov 11 18:32:56 IRST 2017
پارس فوتبال رحمتی و جباری برای بازگشت به تمرینات شرط گذاشتند Mon Sep 18 16:10:34 IRDT 2017
پارس فوتبال مدیر ورزشی بایرن برای شناخت این ستاره از یوتیوب کمک گرفت ! Tue Oct 17 13:04:02 IRST 2017
پارس فوتبال بازیکن پیشین استقلال : هواداران به منصوریان زمان بدهند Mon Aug 07 22:01:45 IRDT 2017
پارس فوتبال پس جا گذاشتم پرسپولیس توسط طارمی ؛ خداحافظی صمیمانه برانکو با آقای گل Mon Jan 08 16:34:46 IRST 2018
پارس فوتبال اسماعیلی خاطرات خوشش از فولاد شهر را تکرار می کند؟! Sat Feb 03 22:14:05 IRST 2018
پارس فوتبال فیلم ؛ همراه با تغییرات قیافه ستاره بارسلونا در این تیم Sun Oct 08 10:55:08 IRST 2017
پارس فوتبال بایرن مونیخ و علاقه برای ادامه همکاری با هاینکس Tue Jan 30 14:08:44 IRST 2018
پارس فوتبال دود اعتصاب سرخپوشان پایتخت به چشم خودشان می رود Sun Nov 12 11:50:16 IRST 2017
پارس فوتبال سخنرانی جالب ستاره “پرسپولیس” در مراسم یادواره شهید ابراهیم هادی Fri Feb 09 15:55:30 IRST 2018
پارس فوتبال شکست سنگین یاران عزت‌ اللهی در خارج از خانه Sun Dec 03 19:22:25 IRST 2017
پارس فوتبال انتقاد سرمربی قرمزها از عدم استفاده از ویدیو چک Mon Apr 16 16:05:43 IRDT 2018
پارس فوتبال حرکات عجیب و غریب مربی ایبار که در دیدار برابر بارسلونا کار دستش داد ! Sat Feb 17 23:39:55 IRST 2018
پارس فوتبال ترکیب حریف پرسپولیس اعلام شد Mon Dec 11 15:49:51 IRST 2017
پارس فوتبال خاطره های حماسه ی ملبورن، از نگاه کریک فاستر بازیکن استرالیا! Mon Nov 27 23:43:55 IRST 2017
پارس فوتبال داورزنی : خیلی ها با ما تماس گرفتند و خواستند که آقای پولادگر باقی بماند Sat Dec 23 17:42:23 IRST 2017
پارس فوتبال چرا باید ثبت‌نام مخفی انجام بدهم؟ من نمی‌توانم از اینگونه بی‌اخلاقی‌ها داشته باشم! Mon Dec 18 15:50:52 IRST 2017
پارس فوتبال مدت زمان دوری ستاره بایرن مونیخ مشخص نیست Mon Nov 20 20:44:59 IRST 2017
پارس فوتبال این ستاره بالاخره روزی رئالی خواهد شد Wed Aug 09 15:05:00 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش ناگلزمن پس از شکست هوفنهایم مقابل براگا Sat Sep 16 16:54:46 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره پارس جنوبی به دیدار مقابل پرسپولیس نمی‌رسد Mon Apr 09 23:14:17 IRDT 2018
پارس فوتبال میراث دیگو کاستا در چلسی Fri Sep 29 00:43:05 IRST 2017
پارس فوتبال شهرآورد بزرگ پایتخت به نام چه کسی نامگذاری شد؟ Mon Feb 26 13:20:41 IRST 2018
پارس فوتبال ابراز خوشحالی رئیس فدراسیون فوتبال از امضای تفاهم‌نامه‌ با قطر Fri Dec 15 13:06:44 IRST 2017
پارس فوتبال این مربی تا چه حد موفق بوده است ؟ جلالی شاگردان برانکو را غافلگیر می کند پ! Wed Sep 06 20:28:26 IRDT 2017
پارس فوتبال بازیکنی که شفر را تحت تاثیر قرار داد ؛ شانس بالای این ستاره برای فیکس شدن برابر گسترش Sat Nov 25 13:40:31 IRST 2017
پارس فوتبال این ستاره استقلالی هفته اول لیگ برتر را از دست داد؟! Sat Jul 22 09:14:31 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ واکنش هنرمند مشهور استقلالی به بحران استقلال Mon Sep 18 18:46:24 IRDT 2017
پارس فوتبال نگاهی به مهارت و عملکرد ستاره سرخ پوشان پایتخت Thu Feb 22 16:09:27 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ جهانبخش در رده سوم برترین بازیکنان لیک هلند قرار گرفت Mon Dec 04 20:59:15 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره جا مانده پرسپولیسی: در هر جایی که سرمربی بخواهد بازی می کنم Sat Aug 19 17:29:34 IRDT 2017
پارس فوتبال معاون ورزشی باشگاه استقلال خبر داد : نام قائدی در لیست آسیایی استقلال وجود دارد Mon Feb 05 15:12:18 IRST 2018
پارس فوتبال هاینکس درباره راه حل برای خط حمله بایرن گفت Tue Oct 31 15:04:15 IRST 2017
پارس فوتبال کاپیتان پیشین پرسپولیس به تصویری جنجالی لو رفته واکنش نشان داد Fri Feb 09 10:22:45 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش گواردیولا به بازی تماشایی بریستول در برابر شاگردانش در لیگ کاپ Wed Jan 10 08:29:44 IRST 2018
پارس فوتبال اسطوره پرسپولیسی: می توانم فقط به مبلغ قراردادم فکر کنم اما … Sun Sep 24 18:55:14 IRST 2017
پارس فوتبال قصه فوتبال ما و کلاغی که به خونش نرسید! Sat Jan 27 12:35:35 IRST 2018
پارس فوتبال چهار فصل و نیم دیگر با استقلال قرارداد دارم ؛ می‌توانم با تجربیات بیشتری به استقلال برگردم Wed Jan 31 17:36:06 IRST 2018
پارس فوتبال مهمترین خبرهای ورزشی ایران و جهان! Wed Dec 27 13:41:56 IRST 2017
پارس فوتبال اختصاصی ؛ آیا یوفا از سیستم داور ویدئویی استفاده می کند؟ Thu Apr 12 18:47:02 IRDT 2018
پارس فوتبال یوونتوس به دنبال تخفیف از شالکه برای این ستاره Sat Dec 23 16:36:13 IRST 2017
پارس فوتبال تکلیف‌ چند بازیکن پرسپولیس برای نیم فصل فردا مشخص می شود Thu Dec 14 21:01:24 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ چراغ سبز ستاره گواردیولا برای پیوستن به تیم ترکی Sat Nov 18 14:35:24 IRST 2017
پارس فوتبال شانس به علیمنصور رو کرد ؛ جام حذفی برای رقیب استقلال اولویت نیست Sun Sep 03 11:44:38 IRDT 2017
پارس فوتبال سانه هنوز جای پیشرفت دارد Sun Oct 29 10:46:29 IRST 2017
پارس فوتبال نظر کارشناس داوری درباره صحنه حساس در دربی Thu Mar 01 19:05:02 IRST 2018
پارس فوتبال ناگفته های جالب بهترین گلر حال حاضر فوتبال جهان ! Thu Mar 29 19:03:01 IRDT 2018
پارس فوتبال ستاره ” استقلال ” برای اولین بار در بازی های آسیایی با بازوبند کاپیتانی وارد زمین می شود Mon Feb 19 14:29:49 IRST 2018
پارس فوتبال شکار لحظه ای تماشایی ؛ مسی ها در قاب! Sun Oct 22 16:23:07 IRST 2017
پارس فوتبال مصدومیت نبی کیتا برطرف شده است؟! Tue Apr 10 19:56:39 IRDT 2018
پارس فوتبال چراغ سبز سامپائولی به ایگواین ؛ ستاره یوونتوس به تیم ملی آرژانتین باز می گردد Fri Mar 02 15:23:04 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش جالب امباپه به برد پاری سن ژرمن Thu Sep 28 15:40:17 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ ستاره بازنشسته بایرن بهترین فوتبالیست سال آلمان شد ! Mon Nov 20 19:34:26 IRST 2017
پارس فوتبال ضرر هنگفتی که ” استقلال ” از لغو دربی دوستانه متحمل می شود ! Tue Jul 18 09:25:55 IRDT 2017
پارس فوتبال ایرادی شگفت انگیز در پژو 206! Wed Mar 28 23:35:00 IRDT 2018
پارس فوتبال برانکو برنامه ای برای استفاده از سیدجلال ندارد Tue Oct 03 15:18:06 IRST 2017
پارس فوتبال رونوشت شکایت مرد استقلالی از قرمزها Wed Jul 26 13:09:05 IRDT 2017
پارس فوتبال قرمزها در استانه جذب ستاره مدنظر یووه Sat Aug 26 19:19:35 IRDT 2017
پارس فوتبال دقت ، سرعت و مهارت در رقابت جالب ستاره های بارسلونا Mon Feb 19 22:51:18 IRST 2018
پارس فوتبال فیلم ؛ طنز ؛ قیافه بازیکنان رئال در دوران پیری ! Sun Nov 12 11:08:43 IRST 2017
پارس فوتبال تیم اروپایی در آستانه جذب شاگرد گواردیولا Sun Aug 06 22:42:59 IRDT 2017
پارس فوتبال میناوند کار بسیار زشتی انجام داد ؛ چقدر خوب است که ما مواظب رفتارها و گفتارهایمان باشیم Thu Aug 17 09:54:44 IRDT 2017
پارس فوتبال خیریت “طارمی” مشخص شد ؛ این حرکت “طارمی” به نفع “پرسپولیس” شد! Sat Jan 27 06:40:47 IRST 2018
پارس فوتبال صحبت های کونته سران چلسی را کلافه کرد ! Thu Jan 25 16:28:15 IRST 2018
پارس فوتبال حسن روشن : تیم ملی باید با تیم‌های مطرح و سطح اول فوتبال جهان بازی کند Mon Nov 20 14:19:31 IRST 2017
پارس فوتبال بانوان تکواندوکار ایرانی راهی مسابقات شدند! Wed Aug 09 13:50:33 IRDT 2017
پارس فوتبال ویژگی مثبت وزیر ورزش از نگاه بانوی پرچم دار کاروان ایران Mon Aug 14 21:05:05 IRDT 2017
پارس فوتبال خبری مهم ؛ طاهری سرپرست موقت استقلال شد! Wed Dec 06 12:56:51 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ خوشگذرانی نیمار در حوضه خلیج فارس Tue Aug 01 16:46:43 IRDT 2017
پارس فوتبال طعنه سرمربی ” استقلال ” به ” مهدی رحمتی ” ؛ دو هفته پیش گفتم پشت سرم چشم دارم ! Thu Nov 02 07:05:29 IRST 2017
پارس فوتبال معاون وزیر ورزش و جوانان : یک هزار و 500 خانه ورزش روستایی را تجهیز خواهیم کرد Wed Aug 16 19:42:06 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره موناکو در یک قدمی پاری سن ژرمن Tue Aug 22 08:19:17 IRDT 2017
پارس فوتبال مهاجم استقلالی ها بازی تیمش را از دست داد Wed Aug 02 11:38:35 IRDT 2017
پارس فوتبال بهترین خط حمله دهه 90 نه استقلال نه پرسپولیس Mon Nov 06 21:10:41 IRST 2017
پارس فوتبال انتظار تراکتورسازان از اصفهانی ها Mon Nov 20 16:14:50 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره پرسپولیسی و خط و نشان برای اکبر اوتی Thu Aug 17 18:03:04 IRDT 2017
پارس فوتبال مشکلات دست از سر استقلال بر نمی دارند ؛ دردسر جدید برای آبی پوشان Thu Jul 20 12:38:38 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ کاریکاتور ؛ وقتی مسی و نیمار در سایه رونالدو گم می شوند Wed Oct 25 18:21:46 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش عجیب مسئولان استقلال به اظهارات ” پرسپولیسی 2 آتشه ” ! Wed Sep 06 07:15:05 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ حضور تماشاگر ویژه در تمرین شاگردان کی روش Sat Nov 04 14:38:37 IRST 2017
پارس فوتبال یک تساوی دیگر در کارنامه شفر ؛ نکته جالب درباره تساوی های تیم شفر Thu Apr 12 16:54:19 IRDT 2018
پارس فوتبال با وجود محرومیت ؛ رونالدو فردا برای رئال بازی می کند! Tue Aug 22 17:53:48 IRDT 2017
پارس فوتبال وقتی لژیونر محبوب استقلالی ها کار پرسپولیس را تمام کرد! Thu Apr 05 20:41:06 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ برخورد جالب مورینیو با شاگرد سابقش Thu Oct 19 11:23:08 IRST 2017
پارس فوتبال حق پخش تلویزیونی باید نصیب ورزش ایران و باشگاه ها شود Wed Oct 11 15:50:10 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش امری به حرف های عجیبش درباره وراتی و بارسا Tue Sep 05 22:45:48 IRDT 2017
پارس فوتبال ” علیمنصور” فقط یکی از جبارهای ” استقلال ” را می خواست Thu Jul 13 05:30:16 IRDT 2017
پارس فوتبال مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در بیمارستان بستری شد Mon Aug 07 22:46:12 IRDT 2017
پارس فوتبال مدیرکل ورزش و جوانان گیلان به تغییراتی که در سپیدرود اتفاق افتاده است واکنش نشان داد Mon Dec 11 12:50:00 IRST 2017
پارس فوتبال وضعیت نگران کننده مهاجم ” استقلال “ Thu Nov 23 19:02:07 IRST 2017
پارس فوتبال پیشکسوت استقلال : تعطیلات به سود این تیم است Thu Nov 02 09:10:06 IRST 2017
پارس فوتبال لوکا تونی از بزرگ ترین حسرت دوران بازی اش پرده برداشت Tue Nov 07 17:32:27 IRST 2017
پارس فوتبال مهارت های اعجاب انگیز ستاره ای که بارسلونا را مجاب کرده است او را به نیوکمپ بیاورد ! Tue Jan 02 19:21:13 IRST 2018
پارس فوتبال هدیه ” شفر ” به استقلالی ها ” بعد از پیروزی شیرین برابر سپاهان Wed Dec 06 20:23:51 IRST 2017
پارس فوتبال نگاهی ویژه به بازی اول پرسپولیس در برنامه نود! Tue Aug 01 00:45:55 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ واکنش سید جلال حسینی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان Fri Jan 26 19:18:08 IRST 2018
پارس فوتبال والیبالیست های ایران قهرمان جهان شدند! Tue Aug 29 20:25:20 IRDT 2017
پارس فوتبال رقابت 3 پرسپولیسی ؛ به سود پرسپولیس تمام می شود ! Sat Jul 22 15:13:58 IRDT 2017
پارس فوتبال روش جدید پی اس جی برای جذب ستاره بارسلونا Sun Jul 30 19:24:35 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش بازیکن تراکتورسازی به دیدار تدارکاتی تاکتور در آسیا Mon Apr 16 14:47:37 IRDT 2018
ورزش 3 کیانی: من باعث شدم تیم عقب بکشد/ عذرخواهی کاپیتان تراکتورسازی از هواداران Sat Mar 11 06:21:00 IRST 2017
شفاف آخرین آمار تلفات حمله به هتل اینترکانتیننتال Mon Jan 22 11:15:49 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از هرگونه فعالیت تبلیغاتی خودداری کنند/ نامنویسی 269 نفردر میان دوره ای مجلس تاکنون Sat Mar 04 22:01:00 IRST 2017
میزان به دنبال ایجاد روابط خوب با ایران هستیم Thu May 18 05:44:39 IRDT 2017
بی باک نیوز هایلایت فرناندو تورس مقابل ایبار Mon May 08 02:52:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر افتتاح بیمارستان 185 تختخوابی نهاوند 15 فرصت شغلی ایجاد کرد Wed Sep 06 17:32:21 IRDT 2017
بی باک نیوز هنوز وارد طراحی و مذاکره برای ساخت دیوار نشده‌ام Sat Feb 11 16:27:01 IRST 2017
دولت بهار تعدادی از موشک‌های آمریکا به روستاهایی در طرطوس و حمص اصابت کرده‌اند Fri Apr 07 17:48:00 IRDT 2017
برنا طارمی از حاشیه دوری کند و مراقب باشد چه افرادی دورش هستند/ هیچکس به اندازه برانکو دلسوز بازیکنان نیست Tue Aug 01 06:57:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مصاف نمایندگان فارس با حریفان Thu Jul 13 13:05:18 IRDT 2017
بی باک نیوز استفاده از حبوبات بهترین روش برای پیشگیری از دیابت Tue Apr 04 00:35:01 IRDT 2017
میزان قرارداد ایران و توتال برای نظارت بر حسن اجرای کار به مجلس ارسال می‌شود Tue Jul 04 10:04:20 IRDT 2017
نامه نیوز ابتکار: هدف «دولت سایه» باید کمک به دولت باشد نه مانع‌تراشی /انتقاد از اتهام‌زنی و تخریب دولت با توسل به ادعاهای دروغ Fri Jun 02 09:02:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر راه آهن ایران و افغانستان به هم می رسند Sun Jul 23 11:42:24 IRDT 2017
آنا معنای شعر جوششی را در حرم امام رضا‌ (ع) فهمیدم Tue Sep 26 09:28:10 IRST 2017
وطن امروز بانک مرکزی: مسکن در تهران گران شد Mon Oct 30 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن 945 نفر در جشنواره قرآنی مدهامتان سیستان و بلوچستان شرکت کرده اند Mon Oct 30 08:00:46 IRST 2017
دنیای معدن پرسپولیس «اول» ایران در رنکینگ تیم‌های باشگاهی Tue Oct 03 15:10:00 IRST 2017
بولتن نیوز شلیک دو خمپاره از سوریه به شمال اردن Mon Feb 13 00:11:40 IRST 2017
ایلنا برگزاری انتخابات منطقه کاتالونیا در میان بیم و امیدها Thu Dec 21 13:17:55 IRST 2017
روزنامه شرق آینه دیروز Wed Jan 25 03:30:00 IRST 2017
تابناک حمله به خودروی نماینده سبزوار مقابل مجلس Wed Apr 18 19:12:11 IRDT 2018
عصر ایران مشایی: جلسه بازپرسی خوب و عالی بود Sat Nov 25 14:20:21 IRST 2017
تابناک تظاهرات آمریکایی‌ها علیه بازگشت ترامپ به نیویورک Tue Aug 15 06:15:59 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همدان در مسابقات لیگ سرعت اسکیت منطقه 3 کشور سوم شد Mon Feb 13 13:04:51 IRST 2017
خبرگزاری مهر استارتاپ‌های موفق متعلق به نخبگانی هستند که از خارج آمده‌اند Wed Oct 18 09:25:10 IRST 2017
خبرگزاری فارس مطالعه تأثیر اجرای قانون بورس اوراق بهادار تهران بر رفتار تحلیل‏گران مالی Sun Nov 19 05:36:00 IRST 2017
گجت نیوز سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس؛ مشخصات فنی، طراحی، ویژگی ها و قیمت (جمع بندی شایعات) Thu Oct 26 12:12:49 IRST 2017
فردا 2 کشته و زخمی طی تیراندازی در کالیفرنیا Sun Jun 25 09:19:57 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کوچک‌ترین کاوشگر فضایی دنیا با زمین تماس گرفت! Sun Aug 13 16:29:17 IRDT 2017
فردا واکنش قطر به لیست سیاه جدید سعودی‌ها Wed Jul 26 15:14:55 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همه بخش های جامعه باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی وارد عرصه شوند Fri Mar 24 14:57:14 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صالحی امیری: مشهدالرضا(ع) فردا بطور رسمی پایتخت فرهنگی جهان اسلام می شود Tue Jan 24 01:44:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رییس کمیته نقل و انتقالات: کادر فنی مجازند قراردادشان را یک‌طرفه فسخ کنند Wed Dec 20 12:49:27 IRST 2017
تابناک توقف راه‌اندازی پردیس‌ جدید در دانشگاه تهران Tue Jan 30 11:52:49 IRST 2018
آنا اعلام اسامی داوران هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال Sat Nov 11 10:11:39 IRST 2017
آفتاب ماه گرفتگی در آسمان ایران/عکس Mon Aug 07 23:31:30 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برای چه انقلاب کردیم؟ Sat Feb 04 11:01:15 IRST 2017
تدبیر 24 مجلس اردیبهشت‌ برای مناطق آزاد جدید آستین بالا می‌زند Tue Apr 03 11:13:01 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا کمک 600 میلیون ریالی سرپل ذهاب ها به جشن نیکوکاری Sat Mar 18 17:33:01 IRST 2017
وطن امروز از جنس کار پوریای ولی Mon Dec 11 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 تولیدکننده برتر بخش کشاورزی خراسان جنوبی تجلیل شدند Tue Jul 11 21:57:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حضور کمان داران خوزستانی در اردوی تیم ملی Wed Jan 03 11:10:53 IRST 2018
پایگاه خبری الف بازتاب نامزدی غیرمنتظرۀ احمدی‌نژاد در رسانه‌های جهان Wed Apr 12 21:12:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 7 دی به افق اهواز Thu Dec 28 00:01:02 IRST 2017
پول نیوز سه واحد تولید آهن اسفنجی افتتاح می‌شود Thu Jun 01 13:40:01 IRDT 2017
جام نیوز علاقه مندان به "بامیه"، دیرتر پیر می شوند Wed Sep 06 23:26:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برداشت ذرت علوفه ای در اردستان آغاز شد Thu Oct 26 16:12:56 IRST 2017
ایسکانیوز هشدار شهردار تبریز درباره زلزله Wed Jan 03 13:08:55 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس پلیس راهور: بار ترافیکی محورهای ورودی و خروجی قم نیمه سنگین و روان است Mon Mar 20 21:31:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه فعالیت 10هزار بانوی طلبه در فضای مجازی/ مدیریت حوزه علمیه خواهران نمونه ای از مدیریت جهادی بود Wed Feb 07 13:28:00 IRST 2018
آنا از کجا بفهمیم که عبادت ما، «عبادت» است نه «عادت»؟ Wed Aug 09 20:45:29 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پرخاشگری به رقبا نشانگر دست خالی آقای روحانی است Wed May 17 17:02:28 IRDT 2017
بی باک نیوز انتخاب مناسب ترین روش برای برقراری ارتباط با فرزند Tue Apr 11 22:42:01 IRDT 2017
ایران آنلاین واکنش خانم بازیگر به کنجکاوی در مورد سنش و آرایش کردن Sat Jan 13 11:09:28 IRST 2018
پارس نیوز سید جلال: برای 2 دیدار سخت آماده می‌شویم Mon May 08 23:08:55 IRDT 2017
افکارخبر حکم شرعی رهبر انقلاب درمورد وام گرفتن Wed Apr 19 07:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری اختتامیه مسابقه «شعر شاعران عاشورایی» در خرم‌آباد Mon Nov 13 08:25:46 IRST 2017
آنا 4 پنل تخصصی هفته پژوهش در استان یزد برگزار می شود Thu Nov 23 13:57:55 IRST 2017
پایگاه خبری الف زن کانادایی 40 سال است که در یک جزیره تنها زندگی می کند Wed Jul 26 17:36:07 IRDT 2017
بی باک نیوز اجرای طرح کاداستر سواحل معطل 10 میلیارد تومان اعتبار! Wed Mar 08 17:38:01 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن همدردی مسئولان با زلزله‌زدگان در عرصه عمل و کمک با قوت ادامه یابد Tue Nov 14 20:21:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم همایش "احلی من العسل" دهه اول محرم در مدارس لرستان برگزار می‌شود Wed Aug 23 11:34:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روس‌ها در انتظار موافقت ایران برای لغو روادید Sun Aug 13 19:58:00 IRDT 2017
ساعت24 انتقاد شدید یک روزنامه از زدوبند در مجلس Mon Aug 21 11:00:45 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم صباغیان: اصل بر برگزاری علنی محاکمات است Thu Apr 19 03:47:03 IRDT 2018
ایسکانیوز دبیران پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم معرفی شدند Mon Oct 09 15:35:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران چیچاریتو: اتلتیکومادرید شانس قهرمانی دارد Thu Mar 16 14:13:27 IRST 2017
دولت بهار عکس/ زیباترین تعویض روغنی ایران Sun Jul 30 18:12:00 IRDT 2017
آفتاب ایران سایت های غیرمجاز فروش بلیت نجف به پلیس فتا معرفی می شود Sat Oct 21 17:04:05 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید معاون رئیس‌جمهوری از نمایشگاه تخصصی صندوق احیا در مجلس شورای اسلامی Sun Apr 09 15:56:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تشییع پیکرهای دو شهید مدافع حرم در بردسیر Wed Mar 29 11:46:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قمی: از مدیران توانمند فارغ از این‌که از چه قومی باشند استفاده شود Sat Sep 09 09:01:08 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن چهاردهمین انتخاب کتاب سال خراسان‌رضوی آذرماه برگزار می‌شود Mon Aug 28 08:43:46 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نمایش مستند «عتبات مقدسه کربلا» در فرانسه + عکس Wed Nov 01 10:14:36 IRST 2017
نامه نیوز تصاویری از افتتاحیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر Thu Apr 19 14:02:01 IRDT 2018
آفتاب ایران سرمایه گذاری بازرگانان اتریشی در گردشگری کوهستانی ایران Mon Feb 12 22:18:04 IRST 2018
آفتاب ایران تا خرداد 97 به دریاچه گهر نروید Wed Sep 20 01:01:07 IRDT 2017
آنا دکتر ولایتی درگذشت فرزند احمد توکلی را تسلیت گفت Sat Feb 17 13:35:39 IRST 2018
اتاق خبر24 جدیدترین خبرها از محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج +فیلم Mon Feb 19 09:18:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تناقض های قول و فعل ترامپ در خاورمیانه/آمریکا در کنار داعش و القاعده Sat Apr 08 16:12:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا صادرات قطعات خودرو ترکیه 20 درصد افزایش یافت Mon Jan 08 18:52:17 IRST 2018
افکارخبر هیچ‌گونه مشکل خاصی در سفر حج وجود ندارد Sat Jul 01 19:49:44 IRDT 2017
افکارخبر ترامپ: آمریکا برای مقابله با تهدید کره شمالی آماده است Sat Sep 16 08:08:24 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کسب مقام سوم کبدی‌کاران سیستان و بلوچستان در مسابقات کشوری Sun Aug 13 14:00:00 IRDT 2017
دولت بهار توزیع بسته های غذایی جوانان ایرانی در قدس+عکس Sun Jul 30 09:36:00 IRDT 2017
پول نیوز سفر ظریف به مسکو، فردا جمعه Thu Apr 13 19:05:16 IRDT 2017
پرشین خودرو ترکیب احتمالی تاتنهام و دورتموند Wed Sep 13 16:30:00 IRDT 2017
نامه نیوز 18 پرسپولیسی راهی تبریز می‌شوند Tue Aug 01 21:06:08 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین شاخص‌های قیمتی محصولات معدنی مثبت شد Wed Apr 05 09:15:16 IRDT 2017
آفتاب نرخ مصوب مرغ در میادین میوه و تره بار Mon Nov 06 11:37:08 IRST 2017
دولت بهار فرد مظنون به طراحی انفجار سن‌پترزبورگ، اعتراف کرد Tue Apr 18 19:06:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زمین لرزه محمله فارس ، بدون خسارت Mon Sep 04 09:29:18 IRDT 2017
ایران آنلاین روایت مادر شهید حججی از اخلاص محسن Wed Aug 30 13:57:59 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین هتل‌های پایتخت هم می‌لرزند؟ Tue Dec 26 07:31:48 IRST 2017
جوان آنلاین قطع رابطه ایران با آمریکا نعمت است Sat Apr 08 14:38:05 IRDT 2017
خانه ملت خروج از برجام اعتبار آمریکا در عرصه بین الملل را مخدوش می‌کند Mon Mar 26 13:00:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 20 زخمی در یورش صهیونیستها به مسجدالاقصی Mon Jul 17 11:30:13 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 6 نمایشگاه گروهی و انفرادی به خانه هنرمندان می رود Wed Jul 05 13:34:18 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا خبرنگاران ورزشی؛ سفیران روشنگری Thu Aug 10 15:33:09 IRDT 2017