اتاق خبر24 - Wed Dec 27 11:31:00 IRST 2017 نمایش خبر

استخدام 7 ردیف شغلی در شرکت ایده مد؛ تهران

شرکت ایده مد جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

اتاق خبر 24: شرکت ایده مد جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیر مالی دارای 5 سال سابقه کار مسلط به نرم افزارهای مالی تجزیه و تحلیل صورتهای مالی بودجه نویسی 2 مدیر انبار جنسیت: آقا دارای حداقل 3 سال سابقه مفید مسلط به فرایندهای انبار و چیدمان مسلط به برنامه ریزی و کار با نرم افزارهای انبار دارای ضامن معتبر لیسانس مدیریت صنعتی یا صنایع 3 کارمند انبار دارای سابقه کار مفید آشنا به نرم افزارهای انبار حداقل دیپلم توانایی کار با نرم افزار آفیس 4 کارگر انبار پوشاک حداکثر سن 35 سال دارای سابقه ی کار در انبار کارشناس آموزش و جذب و استخدام لیسانس دارای حداقل سه سال سابقه کار مفید در زمینه مصاحبه و برنامه ریزی آموزش آشنا به قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی آشنا به فرایندهای منابع انسانی مسئولیت پذیر منظم علاقمند به کار تیمی 5 حسابدار حسابدار با دو سال سابقه ترجیحا دیپلم ریاضی با مدرک کارشناسی حسابداری جهت حسابدار عمومی/سفارشات خارجی/اموال و انبار/خزانه 6 کارشناس کنترل موجودی انبار لیسانس مهندسی صنایع یا مدیریت صنعتی سابقه ی مفید در برنامه ریزی تولید و کنترل پروژه 7 فروشنده ی پوشاک برند ترجیحا دارای سابقه ی فروش برند فعال پویا خوش برخورد متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. آیا مطمئنید که رزومه شما حرفه‌ای ترین و جذاب ترین رزومه برای این کارفرما است؟ کلیک کنید...‬ آدرس ایمیل: job@ideamode.ir تلفن: 02122919476
اتاق خبر24 «با عزم راسخ، رسیدن به قله تمدنی امکان پذیر است» Wed Mar 13 23:05:00 IRST 2019
اتاق خبر24 احتمال شناسایی پیکر برخی از شهدای منا در زمان حج تمتع 96 Sat Aug 19 12:29:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 آموزش نظامی کودکان در سرما! +عکس Thu Jan 11 23:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 برای حمایت از یک خانم جوان آدم کشتم! Wed Nov 21 15:50:00 IRST 2018
اتاق خبر24 جزئیات تازه از کارتخوان های جدید سوخت/پول بنزین را با موبایل پرداخت کنید Mon Jun 18 09:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 زنی که برای حفظ جوانی 40 سال نخندید Tue Aug 08 15:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ماده غذایی که از کودک شما نابغه می‌سازد Tue Dec 26 23:39:00 IRST 2017
اتاق خبر24 جشنواره ملی انگور در ارومیه Mon Sep 11 02:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 اعلام رده‌بندی تیم‌های فوتبال جهان Tue Dec 12 15:11:00 IRST 2017
اتاق خبر24 خسارت میلیون دلاری آتش‌بازی یک نوجوان Wed May 23 10:50:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 مهران مدیری و احسان علیخانی برندگان بهترین چهره تلویزیون جشن حافظ Sun Aug 13 11:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 با 150میلیون کجا می‌توان‌ خانه‌ خرید؟ +جدول Wed Oct 25 22:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 استخدام منشی خانم در یک مطب پوست و زیبایی معتبر در تهران Wed Jan 09 13:01:00 IRST 2019
اتاق خبر24 رازهایی از ساختار سازمانی و سرویس مخفی داعش! Tue Apr 24 21:08:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آمادگی شعب ارزی بانک‌ها و صرافی‌ها برای خرید ارز Wed Dec 12 17:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 منشاء بوی نامطبوع در تهران چیست؟ Wed Jan 02 16:32:00 IRST 2019
اتاق خبر24 ناسا بدنبال ساخت یک تلسکوپ برای دفاع از زمین است Fri Apr 19 10:08:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 دلار بانکی امروز 4 دی ماه به مرز 3600 تومان رسید Mon Dec 25 11:53:00 IRST 2017
اتاق خبر24 زمان واریز یارانه شهریورماه Sun Sep 17 09:51:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 شکار مار پیتون غول پیکر توسط استاد دانشگاه Tue Dec 12 12:24:00 IRST 2017
اتاق خبر24 شریک محمد بن سلمان در محیط زیست ایران چه می‌کند؟ + تصاویر Sat Apr 07 10:04:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 وحشت در کابین با کشیدن اسلحه بر روى مسافران جت بلو Wed Jun 27 10:38:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سه دوست خوب Mon Sep 03 09:48:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اعتراف قاتل 74 ساله به قتل سهیلا در کرج / او از زندان آزاد شد Wed Oct 11 09:06:00 IRST 2017
اتاق خبر24 با مشاغل 10 سال آینده آشنا شوید Sat Jan 27 09:35:00 IRST 2018
اتاق خبر24 پس از 7 سال امنیت کامل به دمشق بازگشت Sun Mar 25 16:13:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 واقعیاتی از زندگی مصدق که نشنیده‌اید Thu Mar 07 10:15:00 IRST 2019
اتاق خبر24 از "عبدالله جاسبی" تا "فرهاد رهبر" بر مسند ریاست دانشگاه آزاد Mon Jul 17 08:09:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مجری تلویزیون صاحب فرزند شد Sun Apr 15 08:52:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 شهر ایذه در امنیت کامل است Mon Jan 01 21:53:00 IRST 2018
اتاق خبر24 مشکل نمایشگر گلکسی فولد سامسونگ Thu Feb 28 16:00:00 IRST 2019
اتاق خبر24 از وقف تا اینترنت نامحدود Fri Nov 24 08:05:00 IRST 2017
اتاق خبر24 مراسم تشییع پیکربهرام زند با حضور هنرمندان و دوبلورهای برجسته Sun Apr 08 12:05:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تعطیلی آموزشگاه رقص‌های غربی Wed Aug 09 12:35:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 دانش‌آموزان جامعه پذیر نشده‌اند/ محتوای آموزشی به درد بازار کار نمی‌خورد Sat Dec 01 10:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 واردات صابون به 288 تن رسید/ترکیه بزرگترین صادرکننده به ایران+جدول Sat Sep 29 08:05:00 IRST 2018
اتاق خبر24 استخدام در شرکت نرم افزاری آموت در مشهد Sat Nov 24 13:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 رونالدو در جت شخصی اش + عکس Sat Nov 11 03:01:00 IRST 2017
اتاق خبر24 صدور کارت بلیت یک ساله مترو برای خبرنگاران Sun Jun 17 09:11:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 با درآمد ماهانه 3 میلیون تومان هم نمی‎توان مسکن خرید Mon Aug 27 09:40:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 فیلمی از تعقیب و گریز سارقان در تهران Tue Sep 12 18:33:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 حمایتی از فرش دستباف صورت نمی‌گیرد Sun Apr 15 04:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 روایت مهران مدیری از سعه صدر و تحمل پذیری قوه قضائیه در پذیرش نقد + فیلم Sun Feb 04 11:52:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آمریکا از اقدام ضدایرانی آلبانی استقبال کرد Thu Dec 20 14:30:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ورزشکاران تخم مرغ را کامل بخورند Mon Dec 25 10:39:00 IRST 2017
اتاق خبر24 حسن قاضی زاده هاشمی کیست Tue Aug 08 15:03:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 چرا عربستان با پیشنهاد فرانسه درباره پرونده حریری موافقت کرد؟ Thu Nov 16 13:29:00 IRST 2017
اتاق خبر24 پشت پرده واردات چمدانی هزار گوشی تلفن همراه در یک روز Sun Jun 17 01:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جاذبه های گردشگری چشمه ی غربال+ عکس Sun Jun 24 09:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 متن کامل حکم صادره برای وحید مظلومین منتشر شد Wed Nov 28 14:50:00 IRST 2018
اتاق خبر24 حسینی: دست برانکو بسته است Sun Oct 14 09:37:00 IRST 2018
اتاق خبر24 پلاسکو نماد اقتصاد ایران بود Tue May 29 11:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رقصنده اینستاگرامی: خرمشهری‌ها دارند کشته می‌دهند!/ تغییر فاز حجاریان از فتح سنگر به سنگر به «تهدید سیاسی» Tue Jul 03 08:04:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خط و نشان نظامی جان بولتون برای کره شمالی Mon Dec 18 09:12:00 IRST 2017
اتاق خبر24 حجم وحشتناک ورود آب به شهر «معمولان» Wed Apr 03 11:54:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 «منا فرجاد» در کنار خانواده «گلاب آدینه» Wed Aug 30 08:54:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 علوم فضایی به کتب درسی اول و دوم متوسطه وارد می شود Sat Sep 29 15:02:00 IRST 2018
اتاق خبر24 جشن تولد همسر روناک یونسی +عکس Tue Nov 14 03:45:00 IRST 2017
اتاق خبر24 جدیت و لبخند دو وزیر در یک قاب Wed Dec 20 13:10:00 IRST 2017
اتاق خبر24 دیدار وزیران دفاع قطر و آمریکا در سنگاپور Sat Jun 02 14:27:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 «سعد الحریری» به عربستان سفر کرد Wed May 30 11:27:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 استخدام گرافیست در یک شرکت معتبر در تهران Wed Aug 01 14:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بیوگرافی و علت درگذشت حسین قنبرزاده/ کشتی گیری که در زمین سرطان جنگید Thu Dec 28 12:28:00 IRST 2017
اتاق خبر24 ب ام و ام 5 مدل 2018 Sun Sep 17 08:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 معامله خانه 55 میلیونی در تهران Tue Jan 29 09:50:00 IRST 2019
اتاق خبر24 تجمع رانندگان آژانس‌ها در اعتراض به نرخ‌های طرح ترافیک Tue May 29 09:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سارقان به استقبال نوروز می‌روند Fri Feb 23 11:13:00 IRST 2018
اتاق خبر24 طلبه‌ها پاکبان می‌شوند! +عکس Mon Mar 18 09:57:00 IRST 2019
اتاق خبر24 ترامپ: تحریم‌ها علیه کره‌شمالی کماکان برقرار هستند Thu Nov 08 14:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 فایل صوتی کنفرانس خبری سران سه قوه پس از مراسم تحلیف Sat Aug 05 18:53:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 نشانه‌های کاهش اکسیژن در بدن Fri Aug 25 08:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ماجرای اصلی یک سیل‌زده Fri Apr 19 10:20:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 خداوند دشمنان ما را از احمق ها قرارداد Mon Apr 08 12:13:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 تیپ سرخابی بابک جهانبخش +عکس Sun Feb 04 06:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 اسرائیل، روسیه را تهدید کرد/وحشت سران صهیونیست از S300 Wed Apr 25 10:55:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 فراز و فرودهای 11 دوره جایزه جلال Sun Dec 02 01:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 خبر بد برای کی روش Wed Apr 04 10:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بیوگرافی "سید نورالدین رضوی سروستانی"+عکس Sat Jul 28 15:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 «ارتش فدای ملت» یعنی چه؟ Tue Apr 23 10:00:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 چرا جوانان فیس‌بوک را ترک می‌کنند؟ Tue Feb 13 04:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 حداقل قیمت آیفون 8 مشخص شد Sat Aug 26 10:43:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 فصل معامله‌ها سر رسیده؛ آیا پوتین ایران را به ترامپ می‌فروشد؟ Sun Jul 15 08:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بررسی انواع چراغ‌های در خودروها Sat Apr 21 10:20:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 هشدار رسن به بازیکنان الدحیل Mon Sep 10 15:05:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جلسه علنی امروز مجلس آغاز شد Tue May 08 08:56:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ماجرای تکان‌دهنده معتادی که 5 سال کارتن خواب بود/آرزوی خوردن یک نان بربری داشتم! Sat Jun 30 13:55:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خطرات ماده غذایی دوست داشتنی/با «نمک» ها مراقب باشند Wed Jan 16 10:08:00 IRST 2019
اتاق خبر24 روایتی از نفوذی مقاومت در ارتش اسرائیل Tue Mar 05 12:28:00 IRST 2019
اتاق خبر24 اعلام قیمت‌ های جدید ایران‌ خودرو Sun Jun 24 19:02:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پیشنهاد یک نماینده برای افزایش یارانه نقدی Wed Dec 19 08:34:00 IRST 2018
اتاق خبر24 عکس منتخب نشنال جئوگرافیک /غار یخی Wed Apr 11 15:33:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آرژانتین، پس از مسی قید دی‌ماریا را هم زد؟ Sun Aug 19 14:16:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بحران در بارسلونا تشدید شد Wed Aug 16 09:14:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 آیا سهم ایران از خزر 50 درصد است؟ Mon Aug 13 11:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 وجود گورستانی عجیب در شمال ایران Sat Jun 30 11:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 توضیحات عارف درمورد ژن خوب پسرش Wed Aug 30 14:27:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بهاره رهنما مدل تبلیغاتی یک جواهر فروشی شد + عکس Wed Feb 14 04:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ستاره فرانسوی یونایتد به بارسا پیشنهاد شد Fri Jul 27 01:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 برگزاری دربی لغو شد Sun Jul 16 20:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 دمپایی های امیر قطر ؛ حاشیه جدید اینستاگرام ظریف +عکس Tue Oct 03 21:41:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مهدی مومنی: تا این هفته پول نرسد از استقلال خوزستان خداحافظی می‌کنم Mon Feb 13 10:37:50 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افت 15 درصدی تولید ماهیان گرم آبی در راه است Thu Nov 01 18:40:26 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران هوگو لوریس 20 ماه از رانندگی محروم شد Wed Sep 12 15:06:51 IRDT 2018
صراط برنامه دانشگاه تهران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو Wed Feb 27 08:46:27 IRST 2019
سراج 24 اثر نیک شمردن کار زشت چیست؟ Wed Jan 02 18:05:00 IRST 2019
جماران گزارش تصویری ورود تیم ملی فوتبال ایران به سارانسک Sat Jun 23 23:11:51 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پروازهای فرودگاه آبادان Mon Nov 05 11:02:09 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مرکز دائمی شهرکرد شناسی افتتاح شد Tue May 22 10:13:29 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم میزگرد علمی چالش‌های پیش‌روی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد Thu Aug 16 10:59:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مردم کردستان آماده جانفشانی برای دفاع از امنیت کشور Mon Mar 25 12:10:29 IRDT 2019
تی نیوز زنگنه در 4 سال گذشته برای نفت چه کرده است؟ Wed Aug 16 15:52:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برنامه مسابقات فوتبال بانوان در کافا آسیا اعلام شد Thu Nov 22 16:05:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران به‌اسارت درآمدن تروریست‌های جیش‌الحر در حومه حلب/ گروه‌های تروریستی در حومه درعا، با آتش توپخانه به‌جان یکدیگر افتادند! Thu May 18 22:49:54 IRDT 2017
ورزش 3 از استقبال بی نظیر در فرودگاه تا استارت تمرینات/ پنجشنبه رویایی برای استوکس و تراکتور(عکس) Thu Jan 03 17:28:00 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران همدان در گرمای فجر چهلم سپیدپوش شد Mon Feb 11 10:49:45 IRST 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن نکوداشت مقام علمی استاد دانشگاه و شهید منا برپا می‌شود Sun Oct 08 10:14:24 IRST 2017
اخبار بانک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو:تلاش برای پرداخت خسارت سیل زدگان درکوتاهترین زمان Fri Mar 22 13:22:17 IRDT 2019
تی نیوز اسیدپاشی برای تسویه حساب Thu Apr 05 16:33:57 IRDT 2018
ورزش 3 بعد از تعیین سرنوشت ماشین سازی/ دومین تیم سقوط کننده هم با پرسپولیس؟ Mon Apr 17 10:46:00 IRDT 2017
جام نیوز کلیات لایحه بودجه سال 96 به تصویب رسید +توضیحات نوبخت Mon Jan 02 07:03:00 IRST 2017
تی نیوز جزییات دستگیری سارقان حرفه ای منزل/ اعتراف به 1‍0 فقره سرقت Sun Aug 06 18:31:27 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین نرخ دلار، یورو و پوند بانکی رشد کرد Mon Feb 12 10:37:06 IRST 2018
دفاع مقدس دیدار سردار «غیب پرور» با علما و مراجع تقلید در قم Tue Nov 27 19:41:01 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا عدم حمایت مسئولان در عرصه اقتصاد مقاومتی /بسیج سازندگی تنها حامی من بود Sat Jul 08 10:41:27 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پرداخت کرایه های تاکسی هوشمندمی شود؟ Mon Sep 03 16:41:05 IRDT 2018
ایلنا استقلال با 5 غایب مقابل پیکان Wed Feb 06 10:51:08 IRST 2019
خبرگزاری فارس اگر اراده دولت بر حل مشکلات مردم باشد جریان‌های انقلابی به میدان خواهند آمد Sat Aug 25 13:18:37 IRDT 2018
مشرق نیوز همه چیز درباره سنگ کلیه Mon Apr 08 12:38:11 IRDT 2019
تی نیوز 9 کاری که با گلکسی Note 8 سامسونگ می توان انجام داد، اما با آیفون نه! Sun Aug 27 15:28:05 IRDT 2017
ایستا نیوز کاهش قیمت پوند + جدول Wed Oct 18 09:11:31 IRST 2017
رخداد24 سامانه پیشگیری از طلاق در 10 استان کشور راه اندازی شد Sun Apr 29 19:03:00 IRDT 2018
میزان کاهش قیمت 18 ارز در بازار بین بانکی/ یورو گران شد+جدول Wed Apr 25 09:21:01 IRDT 2018
عصر ایران کتابفروشی زیر خاکی در تهران/ 150 سال است کتاب می‌فروشیم Mon Sep 18 12:24:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر میرزایی صاحب مدال برنز شد Wed Oct 04 14:40:25 IRST 2017
میزان سلطانی‌فر: روی ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه و مدال دارند متمرکز هستیم/ به قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها امیدواریم Wed Dec 19 18:42:03 IRST 2018
598 هشدار یک شهید به مسئولین Tue Jan 23 12:49:35 IRST 2018
تی نیوز خوش و بش رونالدو و مورینیو در پایان نیمه اول بازی + فیلم Wed Aug 09 05:38:05 IRDT 2017
تی نیوز حمله زمینی ارتش سوریه به دوما و حملات خمپاره ای "جیش الاسلام" به دمشق Sat Apr 07 16:55:49 IRDT 2018
صراط دلار چند نرخی عامل فساد پتروشیمی بود Wed Mar 13 09:44:36 IRST 2019
ایستا نیوز انسداد دوباره 573 درگاه پراخت اینترنتی Sat Jul 28 11:41:44 IRDT 2018
جماران میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به ایران باز می گردد Fri Apr 27 14:12:20 IRDT 2018
رجا نیوز کدخدایی: درباره CFT به جمع‌بندی نهایی نرسیده ایم Wed Oct 31 15:35:21 IRST 2018
دفاع مقدس اعزام 110 مُبلغ دینی به بقاع متبرکه و مناطق محروم استان بوشهر Tue Sep 11 16:32:27 IRDT 2018
آفتاب ایران شیر گران میشود!| اثرات مخرب حذف لبنیات از سفره های مردم بر سلامت Sat Mar 02 14:17:21 IRST 2019
روزنو ربیعی: 23 درصد متوفیان تصادفات زن و 77 درصد مرد هستند/ میانگین سنی رانندگان در تصادفات 38 سال است Thu Oct 05 15:16:21 IRST 2017
پایگاه خبری الف تاخت و تاز دست‌دوم‌ها در بازار خودرو Mon Apr 15 17:33:00 IRDT 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا عملیات پهپاد «قاصف 1» یمن علیه مواضع سعودی‌ها Fri Sep 21 11:50:31 IRDT 2018
پارس نیوز لاوروف و چاوش‌اوغلو: مذاکرات، تنها راه حل بحران سوریه است Sat Apr 08 07:50:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عملیات تسطیح و زیر سازی خیابان فرش کبیر رضوانشهر Thu Jun 29 09:44:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توقیف یک دستگاه  تریلی با بیش از 11 میلیارد ریال کالای قاچاق در یزد Thu Aug 16 12:28:59 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قرعه سخت نمایندگان ایران در چهار وزن دوم کشتی آزاد بازی های کشورهای اسلامی Fri May 19 22:51:00 IRDT 2017
فردا مدیریت جهادی یعنی؛ شهرداری تهران Wed Aug 23 20:51:42 IRDT 2017
ساعت24 24 کشته در حمله مسلحانه به گروهی از مسیحیان در مصر Fri May 26 14:48:20 IRDT 2017
فردا تنخواه روحانی 70 میلیارد تومان است Sat Jan 19 19:06:21 IRST 2019
صبا ایران «سعیدرضا کیخا» در بازی‌های آسیایی چهارم شد Thu Aug 23 16:11:11 IRDT 2018
دفاع مقدس تجلیل استاندار خوزستان از «عبدالرضا حیاتی» هنرمند انقلاب Sat Mar 23 13:09:38 IRDT 2019
ایلنا اسطوره‌ آرسنال: ونگر قطعاً می‌رود Sat Feb 11 15:07:17 IRST 2017
پارسینه قیمت خودروهای خارجی در بازار Mon Apr 22 07:43:28 IRDT 2019
ایستا نیوز افزایش10 درصدی حق بیمه پایه شخص ثالث Sat Apr 07 14:18:17 IRDT 2018
تی نیوز هفته دولت؛ فرصتی برای تجلیل از تفکر انقلابی شهیدان رجایی و باهنر Wed Aug 23 15:24:18 IRDT 2017
امید هسته ای صدور مجوز فروش بوئینگ به ایران Wed Mar 08 16:43:49 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کاشانی: اطلاعی از اخراج رضاییان و علیپور ندارم Mon Feb 27 11:48:36 IRST 2017
صراط بیرانوند: وسط دعوای کی‌روش و برانکو، بیشترین فشار را ما تحمل کردیم Mon Feb 04 16:11:10 IRST 2019
جماران کارگروه‌های مختلف فروش نفت در دوران تحریم تشکیل شد Thu Sep 20 18:28:22 IRDT 2018
آنا دولت آمریکا سوئیفت را هک کرد Sat Apr 15 10:44:18 IRDT 2017
فردا ضرورت توجه به مبارزه با تروریسم انسانی درسطح بین‌المللی Mon Nov 05 11:05:57 IRST 2018
پول نیوز چین از یونان در راستای اجرای طرح «جاده ابریشم نوین» حمایت مالی می کند Sat May 13 12:22:18 IRDT 2017
فرهنگ نیوز «دشمن شمارۀ یک زنان» عضو کمیته حقوق زنان شد Tue Apr 25 21:23:00 IRDT 2017
دنیای معدن بازسازی معادن با فناوری‌های نو Tue Feb 21 11:58:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مورینیو: سیتی بین 4 تیم برتر خواهد بود/ یونایتد با مشکلات زیادی مواجه است Fri Apr 28 10:15:46 IRDT 2017
پایگاه خبری الف رکورد عجیب کاتانچ در تیم ملی عراق Sat Jan 12 14:36:00 IRST 2019
تهران پرس اسامی دومین گروه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم فوتسال المپیک اعلام شد Mon Nov 20 08:35:00 IRST 2017
تجارت نیوز استفاده از ظرفیت کشوربرای خنثی کردن تحریم Sat Oct 20 10:29:51 IRST 2018
خرداد نیوز سعیددرخشنده دعوت AVC را رد کرد Sun Apr 23 13:10:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اثر نوسانات نرخ ارز بر تورم/سقوط رشد اقتصادی به منفی 2درصد Mon Jul 30 10:25:52 IRDT 2018
برنا رای دیوان عدالت اداری در خصوص پارک ملی بوجاق Sun Jan 29 15:53:18 IRST 2017
خبرگزاری مهر به تحقیق پیرامون اتهامات روسیه کمک می کنم Wed Mar 01 09:10:04 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده یونسکو از استاندار کرمانشاه تقدیر کرد Thu Mar 30 13:26:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نیروهای یمنی پایگاه پشتیبانی نظامیان سعودی را با موشک هدف قرار دادند Wed Apr 11 09:48:35 IRDT 2018
جماران چند نکته ساده درباره خوردن غذا در سفر Sat Jul 22 11:41:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همایش طرح توسعه صنعت گردشگری در سوادکوه Thu Jan 10 15:44:22 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران وجود بیش از چهار هزار کلاس درس غیراستاندارد در هرمزگان Sat Nov 25 12:52:39 IRST 2017
واحد مرکزی خبر راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در جهرم Thu Apr 27 15:37:28 IRDT 2017
اعتدال هیچ دانشجویی در دولت روحانی ستاره دار نشد Wed May 03 14:11:07 IRDT 2017
پرشین خودرو /یادداشت اختصاصی/ استفاده از توان داخلی و بهره از دانش خارجی، نقشه راه ایران خودرو Fri Feb 02 11:31:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فارس|7000 میلیارد تومان برای ارتقای توان خانواده‌های مددجو اختصاص یافت Tue May 01 10:33:06 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دغدغه مسئولان ایرانی تامین امنیت زائران پاکستانی است Wed Nov 08 14:29:48 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تحریک الکتریکی، مغز را 50 سال جوان‌تر می‌کند Tue Apr 09 11:21:23 IRDT 2019
تی نیوز درخواست یک اصلاح طلب از روحانی؛ «حصر» را دستور کار شورای عالی امنیت قرار دهید Wed Aug 02 22:06:58 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چهار منطقه مشهد به شبکه جهانی جامعه ایمن ملحق می شوند Mon Jun 18 10:34:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر چین تجهیزات نیروی دریایی خود را تقویت می کند Fri Mar 10 09:20:28 IRST 2017
افکارخبر سریع غذا نخورید Mon Sep 25 12:06:41 IRST 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی دنیا باید احساس کند حرف وزارت خارجه حرف کل کشور و حاکمیت است Mon Mar 04 19:58:50 IRST 2019
روزنامه دنیای اقتصاد امیدواریم بودجه در مجلس قلع و قمع نشود Fri Dec 28 09:12:32 IRST 2018
پایگاه خبری الف خودکشی یک پزشک ژاپنی از کار زیاد Fri Aug 11 03:59:59 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان سیلی محکم مردم ایران به استکبار آنان را سردرگم کرده است Sun Jan 06 12:48:00 IRST 2019
پایگاه خبری الف طرح نمایندگان مجلس برای «مقابله با پولشویی و مبارزه با تروریسم» Thu Jun 21 11:50:00 IRDT 2018
تهران پرس دولت مصوبه افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان مالیاتی را لغو کرد Mon Jun 25 15:40:00 IRDT 2018
بورس نیوز کاهش حجم عرضه و تقاضا در بازار Wed Aug 09 15:00:57 IRDT 2017
تی نیوز در ظروف کریستالی غذا نخورید Mon Aug 21 18:22:10 IRDT 2017