پارس فوتبال - Thu Dec 07 16:24:32 IRST 2017 نمایش خبر

بوتراگنیو : رونالدو شایسته توپ طلاست ؛ روحیه او فوق العاده است

امیلیو بوتراگنیو، اسطوره رئال مادرید و از مدیران ارشد باشگاه، به تمجید از رونالدو پرداخت و او را الگویی مناسب برای بازیکنان جوان خواند و همچنین او را لایق توپ طلا دانست.

رونالدو شب گذشته موفق شد مقابل دورتموند گلزنی کند و به اولین بازیکنی تبدیل شود که در تمامی دیدارهای مرحله گروهی چمپیونزلیگ موفق به گلزنی شده است. او احتمالا امشب پنجمین توپ طلای خود را نیز کسب خواهد کرد و حالا بوتراگنیو به تمجید از ستاره پرتغالی پرداخت.
او گفت:
” رونالدو شایسته توپ طلا است و امیدواریم که این عنوان به او برسد. روحیه او فوق العاده است و گل‌های بسیار مهمی برای تیم ما به ثمر رسانده است. او الگوی بسیار خوبی برای بازیکنان جوان است.”
بوتراگنیو درباره حریفان احتمالی رئال در چمپیونزلیگ گفت:
” بدون توجه به اینکه با چه حریفی روبرو خواهیم شد، مهم این است که عملکرد خوبی داشته باشیم. با این حال امیدوارم که خوش شانس باشیم.”
پارس فوتبال مهاجم سابق استقلال: امیدوارم مشکل طارمی حل شود Tue Sep 26 14:55:35 IRST 2017
پارس فوتبال حق‌جو : آرامشی در اکسین وجود دارد که در نیمی از تیم‌های لیگ برتر نیست Mon Feb 19 15:51:45 IRST 2018
پارس فوتبال چهارمین لژیونر ایرانی هم تیمی آزمون شد Thu Aug 31 20:46:28 IRDT 2017
پارس فوتبال تمجید لوپتگی از دو ستاره اسپانیایی و نیمکت نشین رئال Tue Jan 30 18:43:06 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش کلوپ به استفاده از کمک داور ویدیویی Sun Jan 28 19:24:24 IRST 2018
پارس فوتبال صنعت نفت تحولش را مدیون فشارهای کمالوند است Sun Aug 13 22:41:39 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره سینمای ایران مشعلدار المپیک زمستانی Sun Dec 17 11:34:42 IRST 2017
پارس فوتبال صید جدید بارسلونا فردا در اسپانیا Sun Aug 13 17:27:55 IRDT 2017
پارس فوتبال مربی پیشین تیم ملی : برخی‌ها حق بچه‌ها را در مسابقات خورده‌اند Tue Oct 31 23:03:20 IRST 2017
پارس فوتبال سرپرست سپاهان : هدف ما هم قهرمانی در لیگ برتر است Mon Aug 21 23:10:29 IRDT 2017
پارس فوتبال رکورد استثنایی منصوریان برابر سرخپوشان پدیده Mon Aug 21 19:32:28 IRDT 2017
پارس فوتبال ادعای جنجالی ؛ ستاره کلیدی سرخ پوشان در نهایت آبی پوش می شود ! Wed Jan 10 13:21:14 IRST 2018
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی: به رفتن این تیم روی سکوی جهانی امیدوارم Sun Nov 12 20:08:27 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ واکنش تلخ بازیکن پرسپولیس پس از مصدومیتش در دیدار با سپاهان Fri Feb 02 20:10:30 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ آزمون و خطای آقافیروز برای مدعی شدن! Fri Mar 30 14:36:15 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ پست معنادار بازیکن پیشین ” استقلال ” در واکنش به حضورش در عکس تیمی ” پرسپولیس “ Sat Jan 27 11:09:11 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ ستاره ایرانی و جنجالی پانیونیوس به AEK پیوست Sun Dec 17 12:44:35 IRST 2017
پارس فوتبال عجیب ولی واقعی ؛ کارت زردِ عمدی برای بازی نکردن در دیدار بعدی Sat Nov 04 16:43:20 IRST 2017
پارس فوتبال اینستاگرافی؛ پست حمایتی “مسلمان” پس از توهین آشکار به “پژمان جمشیدی” Sun Feb 11 12:23:55 IRST 2018
پارس فوتبال بشار رسن Tue Nov 21 14:18:30 IRST 2017
پارس فوتبال شاگردان الکس نوری بوندس لیگا را ناکام آغاز کردند Sat Aug 19 22:33:19 IRDT 2017
پارس فوتبال توضیحات محرومان استقلال به خاطر تیم ملی امید Tue Jul 25 16:31:55 IRDT 2017
پارس فوتبال فیفا مانعی بزرگ برای بازگشت زلاتان Thu Apr 05 17:17:36 IRDT 2018
پارس فوتبال “طارمی” به دلیل تعصب به ایران گل های بیشتری به “تراکتور” نزد! Fri Feb 23 07:30:41 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش مورینیو به خوشحالی نکردن لوکاکو بعد از گل Mon Dec 18 14:45:32 IRST 2017
پارس فوتبال گلی که کهکشانی ها دریافت کردند به عنوان زیباترین گل انتخاب شد ! Wed Aug 30 10:41:23 IRDT 2017
پارس فوتبال تمجید ویژه مهدی کیانی از ساغلام بعد برد مقابل گسترش Fri Feb 09 17:51:02 IRST 2018
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی والیبال بانوان : مالدیو مقابل تیم ما بسیار ضعیف محسوب می‌شود Thu Aug 10 19:48:40 IRDT 2017
پارس فوتبال فرمول موفقیت سرمربی آلمانی در ” استقلال ” مشخص شد ! Thu Oct 05 07:05:57 IRST 2017
پارس فوتبال لقب جالب رئیس باشگاه بارسلونا برای اینیستا Wed Feb 21 21:51:56 IRST 2018
پارس فوتبال پیگیری تمرینات آماده سازی تیم ملی ؛ شاگردان کی روش امشب ایران را ترک می کنند Fri Aug 25 18:03:55 IRDT 2017
پارس فوتبال کونته : برای بازی دشوار با اتلتیکو به خوبی آماده شده ایم Sun Sep 24 15:17:51 IRST 2017
پارس فوتبال هافبک سابق پرسپولیس : وزارت اگر نمی تواند بگذارد دیگران تیم داری کنند Sat Sep 02 13:34:35 IRDT 2017
پارس فوتبال داستان ادامه دار مناظره ی کریمی و ساکت ؛ سوالاتی که بدون پاسخ ماند! Sat Feb 17 05:00:27 IRST 2018
پارس فوتبال دیدار استقلال در مقابل بشیکتاش قطعی شد ! Wed Sep 20 17:58:43 IRDT 2017
پارس فوتبال سرمربی سپاهان : چه تراکتورسازی و چه سپاهان باید قبول کنند که سقوط نمی‌کنند Sat Apr 07 21:31:06 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش جالب والورده به گل به خودی جرارد پیکه Tue Aug 15 23:36:20 IRDT 2017
پارس فوتبال زلاتان: من تصمیم می‌گیرم که چه زمانی کنار بکشم نه کس دیگری Fri Aug 25 13:52:04 IRDT 2017
پارس فوتبال جدایی این بازیکن از بارسلونا قطعی به نظر می رسد Sat Oct 07 17:11:26 IRST 2017
پارس فوتبال عضو هیئت مدیره استقلال : به منصوریان اولتیماتوم ندادیم و ضرب‌الاجلی تعیین نکردیم Mon Aug 21 22:03:28 IRDT 2017
پارس فوتبال نکته آماری عجیب درباره گل کاسمیرو برابر دپورتیوو Mon Aug 21 22:37:15 IRDT 2017
پارس فوتبال وقتی اسطوره بارسلونا به زبان فارسی دلبری می کند!! Mon Nov 13 17:26:06 IRST 2017
پارس فوتبال عکس؛ تراکتورسواری ستاره سرخپوشان در حین تمرین گروهی Tue Jan 02 19:48:32 IRST 2018
پارس فوتبال فن بدل آقا معلم به پروفسور ؛ زور پرسپولیس به پیکان نرسید! Sun Sep 17 22:42:35 IRDT 2017
پارس فوتبال شوک بزرگ به استقلالی ها ؛ دروازه بان سوم به جای ” رحمتی ” درون دروازه قرار می گیرد ! Tue Feb 27 07:20:33 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش بیژن ذوالفقارنسب به قهرمانی زودهنگام ” پرسپولیس ” در لیگ برتر Mon Apr 09 21:53:56 IRDT 2018
پارس فوتبال لژیونر ایرانی مهمان ویژه مدارس روسیه!! Fri Nov 24 16:59:36 IRST 2017
پارس فوتبال گل‌محمدی به جریمه 20 درصدی‌اش از سوی باشگاه تراکتورسازی واکنش نشان داد Mon Jan 01 16:45:32 IRST 2018
پارس فوتبال دروازه بان استقلال به حضور در اردوی تیم ملی واکنش نشان داد Wed Nov 01 12:22:33 IRST 2017
پارس فوتبال مهارت های تماشایی گزینه خرید لیورپول ؛ کلوپ این ستاره را می خواهد Wed Jan 17 16:14:57 IRST 2018
پارس فوتبال آزمون سخت پرسپولیس از راه رسید Mon Aug 21 06:58:25 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ اتفاق فوق العاده برای ستاره ملی پوش استقلال Sat Apr 07 16:02:36 IRDT 2018
پارس فوتبال نمی دانم چرا این داستان ها می سازند ؛ من مشکلی با این بازیکن ندارم ! Tue Sep 19 03:47:23 IRDT 2017
پارس فوتبال خیال هواداران “استقلال” تخت ؛ فوق ستاره محبوب هواداران جدا نمی شود! Sun Dec 17 06:42:50 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ دیدار متقاوت مورینیو – کونته: اینبار خوش و بش! Sun Feb 25 18:49:13 IRST 2018
پارس فوتبال تمرین سرخ پوشان به سالن تکنیک انتقال داده شد Sun Jul 09 17:17:29 IRDT 2017
پارس فوتبال گل زیبای منشا روی کار تیمی تماشایی پرسپولیس ؛ پرسپولیس 1-0 نسف قارشی Tue Feb 13 17:41:04 IRST 2018
پارس فوتبال ادعای عجیب ایسکو درباره رئال مادرید Sun Dec 03 15:21:56 IRST 2017
پارس فوتبال دلیل راهی شدن رناتو سانچس به سوانسی Thu Aug 31 13:53:50 IRDT 2017
پارس فوتبال یادی از حرکات منصوریان، در گلچین دیدنی برنامه نود! Tue Apr 03 00:37:07 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش ستاره بایرن به شکست سنگین این تیم Wed Aug 02 14:18:24 IRDT 2017
پارس فوتبال استقلال بازیکنان خیلی خوبی دارد ؛ بار روانی باعث عملکرد ضعیفشان شد Mon Sep 18 15:42:21 IRDT 2017
پارس فوتبال دروازه بان محبوب تیم انگلیسی تمدید کرد Thu Jul 13 23:53:38 IRDT 2017
پارس فوتبال اسطوره باشگاه لیورپول : هیچ قانونی نمی‌گوید شما نباید دفاعی بازی کنید Fri Oct 13 17:18:36 IRST 2017
پارس فوتبال افتخارات نماینده ی زردپوش اصفهان در فوتبال ایران! Tue Oct 10 01:49:55 IRST 2017
پارس فوتبال استراحت 2 روزه ی علیمنصور به ارتش آبی Sat Jul 15 19:40:41 IRDT 2017
پارس فوتبال بهترین بازیکن ” پرسپولیس ” در اصفهان ؛ ستاره مطلق قرمزها Fri Sep 22 09:30:07 IRST 2017
پارس فوتبال دلخوری وزیر از رفتار طاهری در پرسپولیس Mon Nov 20 14:06:11 IRST 2017
پارس فوتبال بدترین روز فوتبالی گلر قرمزها از زبان خودش Mon Dec 18 16:15:41 IRST 2017
پارس فوتبال پاسخ جالب ریبری به پیشنهاد ژاوی برای بازی کردن در لیگ قطر Wed Jan 10 11:24:42 IRST 2018
پارس فوتبال هافبک پارس جنوبی : برای تداوم صدرنشینی فقط به شکست تراکتورسازی فکر می‌کنیم Wed Oct 04 15:27:51 IRST 2017
پارس فوتبال مهاجم جدید استقلال پدیده لیگ یک شد! Mon Jul 31 11:40:42 IRDT 2017
پارس فوتبال منصوریان نام سه بازیکن استقلال را خط زد Thu Aug 17 21:02:45 IRDT 2017
پارس فوتبال شفر در استقلال باید از هفت خوان رستم عبور کند ؛ دردسرهای شفر در استقلال Thu Oct 05 08:13:53 IRST 2017
پارس فوتبال مدافع ملی پوش فرانسوی: من عاشق بارسلونا هستم Thu Apr 05 17:04:38 IRDT 2018
پارس فوتبال استقلالی ها هم چنان در تلاش هستند ؛ آرمینیا جانشین پرسپولیس ! Wed Jul 19 19:04:15 IRDT 2017
پارس فوتبال مهمترین خبرهای ورزشی ایران و جهان! Fri Jan 05 20:04:27 IRST 2018
پارس فوتبال مشکلی برای همراهی اف‌سی‌سئول ندارم ؛ گفته بودم که کم کم به ترکیب تیم می رسم Mon Sep 18 13:48:50 IRDT 2017
پارس فوتبال حضور کاوه رضایی در لیست نهایی کی‌روش ؛ خط قرمز روی نام هافبک‌های استقلال و پرسپولیس ! Sun Oct 01 16:02:59 IRST 2017
پارس فوتبال برابر چلسی و سویا حقمان برد بود ! Sun Nov 26 19:57:39 IRST 2017
پارس فوتبال خطر در کمین پرسپولیس ؛ ریزش محسوس هواداران در آزادی؟ Fri Nov 03 16:34:15 IRST 2017
پارس فوتبال پیام خاص ستاره سرخپوشان برای هواداران به مناسبت بازی پیش رو ! Tue Feb 06 23:49:36 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ واکنش جالب هانی نوروزی برای تولد مربی سرخ ها Tue Feb 20 21:01:28 IRST 2018
پارس فوتبال با این ترفند برانکو انگیزه رقابت بین منشا و طارمی را بالا می برد Thu Jul 27 09:02:22 IRDT 2017
پارس فوتبال ناصحی : باید به روند خوب مان در نیم فصل اول بازگردیم Sun Jan 28 10:23:55 IRST 2018
پارس فوتبال ماروتا بزرگ ترین هدف یوونتوس را مشخص کرد Sun Sep 17 19:31:34 IRDT 2017
پارس فوتبال فنرباغچه در آستانه جذب مهاجم آبی پوشان Fri Jul 14 17:21:44 IRDT 2017
پارس فوتبال دومین بازیکن جدید “استقلال” مشخص شد ؛ یک گزینه جذاب در راه “استقلال” Mon Jan 29 07:30:51 IRST 2018
پارس فوتبال خیابانی راز موفقیت آبی ها فاش شد ؛ حضور ایکیوسان در جمع سیتیزن ها! Sun Jan 21 09:43:29 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ شاگرد دایی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دیده شد ! Sun Jan 07 16:48:20 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش عجیب مدیر ورزشی رم به انتقال پر هزینه نیمار Fri Aug 04 19:19:36 IRDT 2017
پارس فوتبال شکست دور از انتظار و تلخ چلسی برابر وستهام Sat Dec 09 17:58:03 IRST 2017
پارس فوتبال آخرین وضعیت دو ستاره مد نظر پروفسور مشخص شد Mon Sep 04 18:01:31 IRDT 2017
پارس فوتبال حریف استقلال: جپاروف به بازی‌های استقلال نظم می‌دهد Tue Jan 09 15:08:31 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش آسیلیو به شایعات انتقال پاستوره به اینتر Thu Dec 28 11:43:16 IRST 2017
پارس فوتبال شکست قرمزها در مقابل تیم دسته یکی Sat Jul 08 21:11:23 IRDT 2017
پارس فوتبال هافبک متعصب سرخپوشان : تابع تصمیم باشگاه هستم ؛ امیدوارم همچنان در خدمت تیم باشم Wed Jan 17 10:52:07 IRST 2018
پارس فوتبال پرسپولیس برای صعود نیاز به فرم ایده آل این دو ستاره دارد Mon Aug 21 14:08:27 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش موراتا به اینکه چرا از رئال مادرید جدا شد Thu Nov 09 21:38:58 IRST 2017
پارس فوتبال گادوین منشا از مرز بنگستون گذر کرد Fri Dec 15 17:32:44 IRST 2017
آفتاب ایران پست معنادار عراقچی در اینستاگرام Tue Nov 28 11:04:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف 23 قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز Sat Dec 23 08:49:33 IRST 2017
خبرگزاری مهر مدارس ابتدایی نهبندان فردا تعطیل اعلام شد Fri Feb 03 22:43:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شجاعی: به دنبال تغییر دیدگاه بانوان هستیم/ دختران والیبال تمرینات سخت را تحمل می‌کنند Sun Jul 09 13:49:56 IRDT 2017
صراط چرا با توزیع تخم‌مرغ وارداتی قیمت همچنان بالاست؟ Wed Feb 07 12:49:29 IRST 2018
جام نیوز حکم اعدام پسر شیطان صفت Tue Sep 12 13:00:00 IRDT 2017
آنا افزایش تعداد قربانیان حمله تروریستی دمشق Sat Mar 11 15:09:44 IRST 2017
خبرگزاری مهر سوسیه مقتدرانه داد از سد ویارئال گذشت Sat Aug 26 00:37:22 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برای حمایت از بازیگر منتخب خود به تلویزیون فیلم بفرستید Sat Mar 11 10:45:46 IRST 2017
اعتبار نیوز توجه به فناوری های نوین معرفی محصول در غرفه بانک گردشگری Tue Feb 07 16:35:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهسازی بازار تاریخی تبریز Sun Jul 16 20:25:05 IRDT 2017
تدبیر تلاش داماد ترامپ برای ایجاد کانال‌های مخفی ارتباطی با روسیه Mon May 29 03:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن جبهه مقاومت بر پایه مبانی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شکل گرفته است Thu Mar 16 12:51:55 IRST 2017
خبرگزاری فارس اتفاقاتی که در نیمه دوم بازی با شهرداری افتاد به ضرر فجر تمام شد/هر کسی بخواهد غیر طبیعی رفتار کند عاقبت خوبی نخواهد داشت Fri Apr 13 12:20:18 IRDT 2018
ورزش 3 جواهر امارات و مغز متفکر العین؛/ بهترین بازیکن لیگ قهرمانان کیست؟ Wed Apr 04 11:59:00 IRDT 2018
روزنامه شرق توضیح ترکیه درباره حمله به منطقه کردنشین سوریه Mon Jan 22 03:30:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فیلم جنگ ستارگان الگوی ساخت لباس‌های ناسا+ تصاویر Wed Sep 13 22:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران احتباس آب در بدن؛ دلایل و راهکارها Thu Jul 06 11:31:25 IRDT 2017
افکارخبر فعالیت‌های گسترده‌ای برای تامین امنیت سالگرد ارتحال امام Wed May 31 15:53:05 IRDT 2017
ایران آنلاین انقلاب در رشته تخصصی پوست و مو Mon Jan 02 14:02:04 IRST 2017
فردا آخرین وضعیف خفت‌بار فرماندهان داعش Tue Aug 29 12:25:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در شهرستان قدس منصوب شد Sat Apr 29 12:42:52 IRDT 2017
افکارخبر یک عکس عجیب و غریب دیگر از همسر پرحاشیه ترین بازیگر این روزها Mon Jan 22 02:30:00 IRST 2018
روزنامه قانون کاهش 7 درصدی ازدواج و افزایش 4 درصدی طلاق Tue Feb 06 12:40:00 IRST 2018
ایسکانیوز صحنه‌های مستند‌ در راه‌پیمایی اربعین حیرت انگیز است/همدلی میان زائران کربلا Wed Nov 08 10:11:08 IRST 2017
نسیم بهاری حجت الاسلام شریف زاده: تردیدی در همفکری و هم مرامی ... Sat Mar 11 07:41:39 IRST 2017
تی نیوز برای سند زدن خودرو نیاز به دفترخانه نیست Mon Jul 10 02:22:48 IRDT 2017
افکارخبر خط تولید «ولوو» و «اسکانیا» به ایران می‌آید Sun Feb 12 08:29:15 IRST 2017
آریا وزیر کشاورزی زیمبابوه دستور تخلیه مزارع تصرف شده را صادر کرد Thu Dec 14 05:18:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح 29 پروژه شهری در منطقه 8 با حضور شهردار تهران Sat Mar 04 17:04:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بازدید معاون و مدیران رسانه ملی از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «گمشدگان» Wed Jul 12 12:26:47 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برگزاری نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله خاتمی Wed May 24 12:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نایب رئیس مجلس تاجیکستان: باید سیمای پاک اسلام را به دنیا نشان دهیم Wed Jan 17 10:43:10 IRST 2018
خانه ملت رحمانی فضلی در مبارزه با مواد مخدر عزم جدی نداشته است/ گردش مالی سه میلیارد دلاری موادمخدر در کشور Sat Aug 19 16:56:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا لزوم جلوگیری از گرفتاری سرمایه‌ها در فرایندهای اداری/ نرخ بیکاری شهرستان 5.9 درصد است Wed Aug 30 19:28:51 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین تیلرسون: نگرانی عباس درباره تصمیمات ترامپ را درک می‌کنم Wed Feb 14 11:27:13 IRST 2018
بی باک نیوز بازار سیاه بلیت‌فروشی و حضور 25 هزار در ورزشگاه آزادی Sun Feb 12 08:43:02 IRST 2017
فردا اسد برای رهبر کره‌شمالی نامه تشکر فرستاد Mon May 08 08:14:55 IRDT 2017
آریا مهرزاد خواجه‌امیری کنسرت یک شب آرامش را روی صحنه می‌برد Mon Aug 07 14:49:34 IRDT 2017
تهران پرس انتقاد خانواده نوروزی از رفتار پرسپولیسی ها Wed Apr 19 22:50:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا «قم» چه زمانی حرم اهل‌بیت لقب گرفت؟ Fri Dec 29 11:20:04 IRST 2017
ایران آنلاین اعتراض یک بازیگر به سهمیه بندی در سینما Tue Feb 14 23:55:22 IRST 2017
میزان وقوع سه انفجار در جاده بغداد-کرکوک/13 تن کشته و زخمی شدند Thu Feb 23 09:23:57 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین مؤسسه سرای ذکر با حوزه علمیه اردبیل Sun Dec 10 14:24:07 IRST 2017
خرداد نیوز حمله‌ای داعش با گازهای سمی در غرب موصل Sun Apr 16 12:29:24 IRDT 2017
جوان آنلاین شجاع‌الدین: معلمان ورزش تنها اوقات فراغت دانش‌آموزان را پر می‌کنند Mon Jan 02 09:25:18 IRST 2017
خبرگزاری مهر آتش‌سوزی در تالاب «گری بلمک» پلدختر مهار شد Sun Aug 27 18:05:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو اظهارات ضدمقاومت مقتدی صدر: اسد باید کناره‌گیری کند تا به سرنوشت قذافی دچار نشود Wed Apr 12 11:52:48 IRDT 2017
فردا رفتار عجیب مادران ایسلند با نوزادانشان +تصاویر Fri Apr 07 07:30:02 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم عضویت 28 هزار دانش‌آموز همدانی در طرح سفیران سلامت Thu Feb 23 16:05:52 IRST 2017
وانا نتایج هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال Tue Jul 11 20:34:28 IRDT 2017
تابناک استعفای‌شماری از فرماندهان بلندپایه‌ارتش‌ترکیه Tue Aug 22 21:09:23 IRDT 2017
شیعه نیوز دو سال تا پرواز هواپیما در فرودگاه کربلا! Wed Mar 29 09:39:57 IRDT 2017
فردا شعب اخذ رای یک دستگاه رادیو یا تلویزیون داشته باشند Fri May 19 10:04:46 IRDT 2017
شیعه نیوز لحظه دار زدن شیخ فضل‌الله نوری از زبان محافظ وی Thu Aug 03 10:13:51 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک هزار و 800 کودک برای درمان سوء تغذیه در استان مرکزی شناسایی شدند Tue Jun 27 20:02:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر علی پروین: وعده ما بازی با الوحده در ورزشگاه آزادی Mon May 01 16:05:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف بیش از هشت هزار عدد مواد محترقه در اسلام آبادغرب Wed Mar 08 21:02:20 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران Thu May 18 18:41:00 IRDT 2017
افکارخبر جنگ داخلی در عربستان قریب‌الوقوع است Sat Jul 29 03:00:00 IRDT 2017
جماران دانش آموزان شهری کلات در روستا درس می خوانند Wed Oct 04 18:06:15 IRST 2017
سلامت نیوز علت بی خوابی شبانه در زنان بالای 40 سال Mon Sep 18 14:17:00 IRDT 2017
دریک آنلاین عرضه اولین نسخه ویندوز سرور 2016 برای تست داخلی Sat Jul 15 18:04:45 IRDT 2017
ورزش 3 خوبرو برای نشان برنز روی تاتامی می‌رود/ صداقت و نیکوهمت فینالیست شدند Thu Oct 26 20:22:00 IRST 2017
تابناک ادامه برجام ستیزی‌های هیلی Tue Sep 05 23:39:01 IRDT 2017
تدبیر 24 نگاه ملی در ارزیابی وزیران پیشنهادی Tue Aug 15 17:33:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آتش گرفتن فضای سبز در جاده سپیدان + فیلم Sat Sep 02 09:35:24 IRDT 2017
پارس نیوز تساوی اسکیلستونا با دروازه‌بانی حقیقی Sat Sep 30 23:00:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران توسعه بخش کشاورزی نیازمند حضور شرکت های دانش بنیان است Wed Jan 24 21:59:16 IRST 2018
میزان حرکت آهسته خودروها در مسیر چالوس به تهران+ تصاویر Fri Feb 16 13:29:31 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پوشش نسل سه و چهار تلفن همراه در کشور سراسری شد Mon Feb 05 11:35:29 IRST 2018
صبحانه با خبر لبنیات گران نشده است Sun Jul 09 12:39:02 IRDT 2017
فردا نشست هیئت اجرایی «انوک» در مادرید برگزار شد Fri Apr 14 12:31:19 IRDT 2017
پارس نیوز فعال اصلاحطلب:اصلاح‌طلبان و اعتدالیون در انتخابات شورای شهر به ائتلاف نمی‌رسند Tue Feb 21 10:03:03 IRST 2017
فردا کاخ سفید با احساسات ضد روسی آلوده شده است Wed Feb 15 06:50:01 IRST 2017
گجت نیوز قیمت ال جی کیو 6 و ال جی کیو 6 پلاس مشخص شد Tue Jul 11 20:57:31 IRDT 2017
اعتدال کاهش تعداد متقاضیان استیضاح وزیر راه به زیر 30 امضاء Sat Feb 18 17:26:10 IRST 2017
روزنامه کیهان محاسبات ترامپ به او اجازه جسارت به ایران را نخواهد داد Sun Feb 12 20:47:54 IRST 2017
ایسکانیوز وضعیت حریفان آسیایی پرسپولیس در لیگ/ جدال نایب‌قهرمان‌ها Sun Jan 28 13:15:51 IRST 2018
بی باک نیوز ضرورت درمان فوری عفونت خون Mon May 22 12:28:02 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن توقف طرح تحول سلامت به نفع مردم نیست Wed May 10 14:45:35 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو پشت پرده اغتشاشات اخیر در «خارج از دید2» Mon Jan 22 12:58:42 IRST 2018
یک ورزش شکست غیر منتظره والنسیا در زمین ایبار Sat Dec 16 23:07:41 IRST 2017
جماران امام جمعه نظرآباد: ملت قهرمان ایران به مثلث شوم دشمنان سیلی محکم زد Fri Jun 30 13:06:31 IRDT 2017
ایلنا توسعه خدمات پرداخت خرد بانک شهر در سال جاری Tue Apr 04 13:09:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر در قروه برروی صحنه رفت +گزارش Tue Feb 20 13:13:31 IRST 2018
نامه نیوز توضیح پلیس درباره هک شدن سایت چند روزنامه Mon Feb 12 00:50:17 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رئال با دبل رونالدو به صعود نزدیک شد/لیورپول کار پورتو را یکسره کرد Thu Feb 15 02:13:01 IRST 2018
برنا کشف دو و نیم تن مواد مخدر در شرق کشور Sun Nov 05 15:56:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر ثبت نام 197 نفر در انتخابات ریاست جمهوری تا ظهر امروز Wed Apr 12 13:35:04 IRDT 2017
نامه نیوز فیلمی از محل تیراندازی در مقر مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا Wed Apr 04 06:33:18 IRDT 2018
آفتاب ایران سردار مزد درخشش خود را گرفت Mon Apr 16 00:26:10 IRDT 2018
تی نیوز حقوق های نجومی به سرعت رسیدگی نشد Fri Jul 14 23:37:08 IRDT 2017
پارس نیوز قبوض برق خوزستانی‌ها رایگان شد Wed Apr 19 12:14:12 IRDT 2017
خبرگزاری مهر داستان نمایش «بختور» بر اساس یک افسانه تنظیم شده است Mon Mar 06 23:10:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کیفرخواست آمران حمله به علی مطهری در شیراز صادر شد Thu Jun 22 18:00:28 IRDT 2017
روزنو مکانی: از سکوت من سوء استفاده نکنید Wed Jan 31 17:40:01 IRST 2018
پرس شیعه جک استراو مدعی شد: درباره آزادی نازنین زاغری در تهران رایزنی کردم Wed Jan 10 20:47:58 IRST 2018
دنیای خودرو چرا برقی شدن تیبا به فراموشی سپرده شد؟ Sun Jul 30 19:07:11 IRDT 2017
تابناک ترامپ مدعی شد ذخایر نفت آمریکا را می فروشد Tue May 23 18:12:14 IRDT 2017