پارس فوتبال - Thu Dec 07 16:24:32 IRST 2017 نمایش خبر

بوتراگنیو : رونالدو شایسته توپ طلاست ؛ روحیه او فوق العاده است

امیلیو بوتراگنیو، اسطوره رئال مادرید و از مدیران ارشد باشگاه، به تمجید از رونالدو پرداخت و او را الگویی مناسب برای بازیکنان جوان خواند و همچنین او را لایق توپ طلا دانست.

رونالدو شب گذشته موفق شد مقابل دورتموند گلزنی کند و به اولین بازیکنی تبدیل شود که در تمامی دیدارهای مرحله گروهی چمپیونزلیگ موفق به گلزنی شده است. او احتمالا امشب پنجمین توپ طلای خود را نیز کسب خواهد کرد و حالا بوتراگنیو به تمجید از ستاره پرتغالی پرداخت.
او گفت:
” رونالدو شایسته توپ طلا است و امیدواریم که این عنوان به او برسد. روحیه او فوق العاده است و گل‌های بسیار مهمی برای تیم ما به ثمر رسانده است. او الگوی بسیار خوبی برای بازیکنان جوان است.”
بوتراگنیو درباره حریفان احتمالی رئال در چمپیونزلیگ گفت:
” بدون توجه به اینکه با چه حریفی روبرو خواهیم شد، مهم این است که عملکرد خوبی داشته باشیم. با این حال امیدوارم که خوش شانس باشیم.”
پارس فوتبال گواردیولا : در سیتی جایگاه هیچ کس ثابت نیست ؛ هنوز جا برای پیشرفت داریم Mon Sep 25 13:35:39 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ این پرسپولیسی مهاجم اول فوتبال ایران است Fri Dec 08 11:38:12 IRST 2017
پارس فوتبال امیدوارم دالیچ مدت طولانی در تیم ملی کرواسی بماند ؛ به زودی فیفا حکم پرونده باشگاه نفت را اعلام می‌کند Wed Oct 25 21:32:54 IRST 2017
پارس فوتبال باید از کمیته داوران پرسید این داوران را از کجا می‌آورد ؛ داور گفت توپ دو دقیقه پیش گل شده است! Mon Sep 25 17:21:40 IRST 2017
پارس فوتبال کوتینیو در یک قدمی انتقال به بارسلونا Mon Dec 11 16:24:14 IRST 2017
پارس فوتبال روزنامه پیروزی ، سه‌شنبه 7 آذر ؛ نگهبان فداکار آتش توطئه را خنثی کرد ! Tue Nov 28 01:59:32 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی : مقابل تمام حریفان باقدرت ظاهر می‌شویم Mon Aug 14 20:45:01 IRDT 2017
پارس فوتبال وظایف نامشخص کمیته فنی استقلال می‌تواند دردسر ساز شود Mon Oct 16 19:02:43 IRST 2017
پارس فوتبال پرونده معاوضه ابراهیمی با پریرا منتفی شد ! Mon Dec 11 09:58:50 IRST 2017
پارس فوتبال برچسب 150 میلیونی دورتموندی ها به ستاره تیمشان Wed Aug 09 17:14:05 IRDT 2017
پارس فوتبال جنجالی ترین ستاره پرسپولیس در آستانه محرومیت ؛ صحبت های این بازیکن حسابی پرسپولیس را وارد حاشیه کرد Sun Nov 05 08:10:48 IRST 2017
پارس فوتبال این ستاره قرمزها می خواهد فیکس شود! Wed Aug 02 17:19:03 IRDT 2017
پارس فوتبال انتقاد تند رونالدو از هواداران رئال مادرید Sat Dec 09 18:06:59 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ پوسترهای نیمار را پاره کردند Thu Aug 03 14:33:30 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش مهاجم چلسی به درخشش برابر استوک سیتی Mon Sep 25 12:15:42 IRST 2017
پارس فوتبال بی تفاوتی عجیب نهاد اخلاقیِ فدراسیون فوتبال به فاجعه‌هایی که در باشگاه‌ها رخ می‌دهد ! Tue Aug 15 06:00:31 IRDT 2017
پارس فوتبال از نتیجه افسوس می خوریم ؛ شایسته شکست برابر سیتی نبودیم ! Thu Nov 02 09:44:12 IRST 2017
پارس فوتبال جام جهانی 2018، با ایده هایی نو! Thu Nov 23 20:09:49 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی تراکتورسازی : انتظارات از تیم ما خیلی بالا رفته است ؛ از تساوی خوشحال نیستیم Tue Oct 31 18:36:13 IRST 2017
پارس فوتبال طرح احساساتی کردن هواداران توسط ” علیمنصور ” با شکست مواجه شد ! Fri Aug 25 07:10:19 IRDT 2017
پارس فوتبال هافبک استقلال:گروه ما واقعا گروه مرگ است؛نسبت به قبل آزادتر هستم Fri Dec 08 17:23:30 IRST 2017
پارس فوتبال مسئله ای که شفر را حسابی به هم ریخته است ؛ اعتراض های پیاپی پیرمرد آلمانی به افتخاری Sat Dec 09 09:52:20 IRST 2017
پارس فوتبال آخرین خبر از جدایی ستاره جنجالی قرمزها Thu Dec 14 15:16:18 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ وقتی میلان افسانه ای، بایرن را نابود کرد Sun Jul 09 11:18:42 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ آبی های پایتخت به مصاف بشیکتاش می روند ! Fri Sep 22 21:39:06 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره لیورپول دیر یا زود راهی بارسلونا خواهد شد Tue Oct 17 19:29:04 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ درخشش بانوی لژیونر در امارات Fri Nov 03 22:27:15 IRST 2017
پارس فوتبال میزان توافق فاتح تریم با استقلال مشخص شد ؛ امپراتور یک قدم با تاج فاصله دارد Fri Sep 29 06:58:02 IRST 2017
پارس فوتبال امشب لنز دوربین ها در انفجار نیوکمپ چه ثبت می کنند؟ موفقیت کهکشان زیزو یا تکرار پیروزی والورده ؟! Sun Aug 13 22:25:06 IRDT 2017
پارس فوتبال کارشناس داوری : تیم داوری در چند صحنه به چالش کشیده شد Sun Oct 22 02:47:57 IRST 2017
پارس فوتبال در مورد دربی بعدا حرف می‌زنم ؛ قائدی دیگر آن اشتباه را تکرار نمی‌کند Fri Oct 20 19:51:07 IRST 2017
پارس فوتبال طوفان سرخ در لیگ جزیره ؛ برد پرگل لیورپول در خانه ی وستهام! Sat Nov 04 23:31:30 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ ستاره محبوب قرمزها آماده بازگشت Tue Aug 01 22:23:01 IRDT 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ با تانک رئال مادرید آشنا شوید ! Wed Aug 16 11:21:48 IRDT 2017
پارس فوتبال روزنامه ایران ورزشی ، دوشنبه 30 مرداد ؛ به فکر این فصل باش نه 1402 ! Mon Aug 21 10:10:20 IRDT 2017
پارس فوتبال پدیده بهترین تیم ماه می شود؟! Wed Sep 27 20:42:46 IRST 2017
پارس فوتبال بازی اول همیشه دشوار است ما همیشه روز به روز بهتر شده‌ایم Thu Aug 10 13:14:09 IRDT 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ سوپرگل های لیگ جزیره در ماه آگوست Sat Sep 02 11:34:48 IRDT 2017
پارس فوتبال مردی که زنبورهای آلمان را تا مرز نابودی کشید! Thu Dec 14 23:27:59 IRST 2017
پارس فوتبال آقای مدیر عامل اعلام کرد ؛ به طور رسمی به ” استقلال ” نامه زدیم و خواهان جذب “شهباززاده ” شدیم Tue Dec 12 12:29:21 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ هتل زیبای محل اقامت پرسپولیسی ها در عمان Sun Aug 20 22:27:18 IRDT 2017
پارس فوتبال دوئل درخشان سرخپوشان در سوپرجام، به نفعِ … Fri Jul 21 14:02:24 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ حسرت بزرگ پرسپولیس مقابل صنعت نفت Mon Dec 11 15:12:27 IRST 2017
پارس فوتبال با واژه مورد علاقه مورینیو آشنا شوید Mon Aug 14 00:29:38 IRDT 2017
پارس فوتبال این پرسپولیسی ناکام ماند ؛ می تواند به روزای اوج برگردد ؟ Mon Sep 18 17:49:09 IRDT 2017
پارس فوتبال زیدان با ترکیبی تازه به مصاف لاس پالماس می رود Sat Nov 04 17:23:41 IRST 2017
پارس فوتبال ملوان از ابتدای لیگ برای قهرمانی و لیگ برتری شدن بسته شده است Tue Dec 05 18:44:04 IRST 2017
پارس فوتبال تشبیه عجیب بوفون به آدم فضایی توسط موراتا Sat Sep 02 15:40:19 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره بارسا روست دارد تمدید کند Fri Oct 13 21:13:22 IRST 2017
پارس فوتبال مهم ترین خبرهای ورزشی ایران و جهان! Fri Sep 01 19:45:18 IRDT 2017
پارس فوتبال غافلگیری کودک هوادار توسط کریستیانو در برنامه زنده! Wed Sep 06 19:07:11 IRDT 2017
پارس فوتبال ای کاش رضاییان پاسخ روشنی بدهد ؛ اوستنده هم برانکو دارد؟ Thu Sep 21 07:00:57 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش جالب شفر به قرار گرفتن استقلال در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا ! Wed Dec 06 14:38:43 IRST 2017
پارس فوتبال مژده به یک پرسپولیسی ؛ عضوی جدید در اردوی تیم ملی؟ Mon Dec 11 21:23:46 IRST 2017
پارس فوتبال طلسمی که استقلال بالاخره شکست Tue Sep 26 18:41:59 IRST 2017
پارس فوتبال تصاویری از بازی های داخل سالن آسیا Mon Sep 25 23:16:12 IRST 2017
پارس فوتبال طوفان آبی در جزیره ؛ برتری پرگل سیتیزن ها در لیگ جزیره! Sat Sep 16 21:11:59 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ توییت جالب ماهینی درمورد پدر خانم استقلالی اش ! Wed Aug 16 15:37:14 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ موتور سواری شهریار به همراه دخترش Sat Jul 08 17:41:46 IRDT 2017
پارس فوتبال راه حل مدیران استقلال برای حل مشکل این تیم Sun Oct 29 15:57:57 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش معروف به برد تیم والیبال ایران مقابل ایتالیا Tue Sep 12 22:59:07 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ سرمربی تیم ملی از تمرین تیم فوتبال جوانان دیدن کرد Mon Oct 30 18:05:37 IRST 2017
پارس فوتبال افشاگری عجیب ؛ یکی از لیدرها از فساد اخلاقی در باشگاه ” پرسپولیس ” خبر داد ! Thu Nov 23 07:10:00 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ سوپر گل های تماشایی 2017 Sun Aug 13 09:58:57 IRDT 2017
پارس فوتبال مدافع پارس جنوبی : پرسپولیس با آن همه سابقه یک توپ هم روی دروازه ما نیاورد Sat Nov 25 22:49:01 IRST 2017
پارس فوتبال نگاهی بدبینانه به گزینه خارجی ” استقلال ؛ باشگاههای ایران بیشتر روی احساسات تصمیم می گیرند تا منطق ! Sat Sep 23 06:50:14 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ هواداران تیم ملی در روسیه سنگ تمام گذاشتند Wed Oct 11 17:36:14 IRST 2017
پارس فوتبال مانوئل ژوزه و بازهم دردسر برای پرسپولیس Sat Aug 26 19:00:19 IRDT 2017
پارس فوتبال با بازگشت هاینکس دیگر تیترهای منفی نمی بینیم! Mon Oct 16 23:13:21 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش واردی به خراب کردن پنالتی برابر لیورپول Mon Sep 25 17:07:32 IRST 2017
پارس فوتبال تیم ملی وزنه برداری به کشور بازگشت Thu Dec 07 23:52:08 IRST 2017
پارس فوتبال درخشش شاگردان کونته در مادرید! Thu Sep 28 01:04:57 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ مجله ورزشی ؛ نتایج بازی های لیگ های معتبر اروپایی Mon Sep 11 16:40:38 IRDT 2017
پارس فوتبال شباهت ماجرای درخشان و کریمی به اتفاقی که برای عابدزاده و پروین رخ داده بود Sat Sep 30 12:09:50 IRST 2017
پارس فوتبال بازیکن پرسپولیسی : اجازه مذاکره با هیچ باشگاهی را ندارم Fri Jul 14 23:59:28 IRDT 2017
پارس فوتبال استقلالی ها همه چیز را پیش بینی می کنند ؛ آبی پوشان پایتخت می خواهند سورپرایز نشوند ! Fri Sep 01 16:08:27 IRDT 2017
پارس فوتبال بختیار رحمانی : انتظارم از خودم بالاتر است ؛ وضعیت استقلال خوب نیست ! Mon Sep 11 15:11:14 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ دروازه بان سرخ پوشان پیترچک شد ! Tue Jul 18 12:05:24 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ دروازه بان پرسپولیس گفت جلوی وزارت نفت می‌خوابم تا طلبم را بگیرم ! Thu Jul 27 03:21:38 IRDT 2017
پارس فوتبال اظهارات سردار آزمون پس از بازگشت به روبین‌کازان Fri Jul 14 21:47:39 IRDT 2017
پارس فوتبال سرسختی مثال زدنی ژوزه در مقابل پرسپولیس؛ نه تقسیط، نه تخفیف! Tue Jul 25 13:40:09 IRDT 2017
پارس فوتبال درخشش یک ستاره جدید در پرسپولیس ؛ بازیکن پرسپولیس راهگشا میشود! Thu Nov 09 07:19:04 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش انصاری فرد به هم گروهی با یوونتوس و بارسا در لیگ قهرمانان اروپا Sat Aug 26 15:16:29 IRDT 2017
پارس فوتبال تمجید رایولا از شکار جدیدش: آینده درخشانی پیش رو دارد Mon Sep 04 13:49:25 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره ملی پوش؛پیشنهاد استقلال وسوسه کننده بود اما آن را رد کردم Wed Jul 12 08:33:41 IRDT 2017
پارس فوتبال ملی پوش محبوبی که همچنان تیم ندارد ؛ سرانجام قرمز پوش می شود یا آبی پوش ؟ Mon Nov 27 09:09:04 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ اعلام برنامه لیگ قهرمانان اروپا در فصل 18-2017 Mon Jul 31 20:15:52 IRDT 2017
پارس فوتبال تمرین شاگردان شفر تعطیل شد Tue Nov 21 10:43:13 IRST 2017
پارس فوتبال چهره محبوب بازیکنان به بایرن مونیخ بازگشت Thu Nov 16 09:57:56 IRST 2017
پارس فوتبال با تیم منتخب هفته دهم لیگ آشنا شوید Fri Oct 27 11:12:49 IRST 2017
پارس فوتبال شماره های محبوبی که در پرسپولیس بدون مشتری مانده است ! Sun Aug 06 05:20:30 IRDT 2017
پارس فوتبال تمجید جالب وراتی از امری Sun Dec 10 21:48:36 IRST 2017
پارس فوتبال نگاهی به عملکرد ستاره های فوتبال ایران از نگاه برنامه نود! Tue Aug 08 01:57:13 IRDT 2017
پارس فوتبال دروازه‌بان استقلال : مشکلات صد درصد حل می‌شود Fri Aug 04 23:42:40 IRDT 2017
پارس فوتبال آچار فرانسه پرسپولیس با انگیزه برای جام جهانی Mon Jul 10 20:30:53 IRDT 2017
پارس فوتبال درخشان ترین شروع ستاره توپچی ها در لیگ جزیره Mon Oct 23 17:01:23 IRST 2017
پارس فوتبال مدیر باشگاه استقلال عوض نمی شود ؛ منصوریان ادامه می دهد ! Tue Aug 29 22:17:29 IRDT 2017
پارس فوتبال منصوریان در استقلال بماند حلال نمی شود ! Thu Aug 24 03:21:45 IRDT 2017
پارس فوتبال شوتزن‌ها و شوت خور ها در جدال پرسپولیس _ سیاه جامگان! Tue Aug 15 23:46:09 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ کاریکاتور ؛ توصیه ستاره پیشین شیاطین سرخ به فوتبالیست های ترسو Thu Oct 05 16:33:53 IRST 2017
بی باک نیوز درهای بورس تهران در ساعت معاملات بسته شد Sat Sep 02 11:08:02 IRDT 2017
بولتن نیوز خالکوبی منجر به معافیت سربازی نمی‌شود Tue Sep 12 14:40:38 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بررسی تطبیقی حوزه‌های خط مشی‌گذاری آموزش کارآفرینی Sat Aug 19 00:50:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اسلحه های غیرمجاز در کمین پرندگان مهاجر گیلان Sat Mar 25 18:22:40 IRDT 2017
فردا زنگ خطر تخریب در بافت تاریخی بروجرد به صدا درآمد Thu Jun 22 00:27:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران امیدوارم شرایط برای فیلم سازی آسان شود/ صنعت سینما را جدی بگیریم Fri Feb 03 16:00:01 IRST 2017
اخبار بانک اسکناس، دفترچه یادداشت نیست Mon Jul 24 13:11:46 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا شمار داوطلبان شرکت در انتخابات شورای های شهر و روستای نوکنده به 33نفر رسید Sat Mar 25 14:32:18 IRDT 2017
فرارو واکنش حجت الاسلام قرائتی به شایعه فوت‌اش Sat Feb 18 15:57:36 IRST 2017
خبرگزاری مهر زوال آکادمی/ چالش های فرهنگ دانشگاهی Mon May 01 11:33:28 IRDT 2017
تدبیر سد کنگیر ایوان در ایلام سرریز کرد Wed Apr 05 01:10:00 IRDT 2017
صراط قیمت طلای جهانی اوج گرفت Wed Sep 06 17:33:24 IRDT 2017
آفتاب استقرار170 ناجی غریق در ساحل محمودآباد Sat May 27 15:29:15 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روز قدس، روز مبارزه با صهیونیسم بین الملل است/غیرت نهادهای بین المللی در قبال خون های بیگناه پس کو؟ Fri Jun 23 17:10:20 IRDT 2017
وطن امروز تشکیل 16هزار پرونده تخلف پزشکی Wed May 31 00:00:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استخدام اپراتور دستگاه چاپ دیجیتال Wed Oct 25 14:25:31 IRST 2017
فردا نشست ویژه ترامپ با تیم امنیت ملی درباره کره‌شمالی Sun Sep 03 18:51:52 IRDT 2017
بی باک نیوز اعلام 16 کاندیدای ریاست فدراسیون هندبال از سوی وزارت ورزش Sun Feb 19 21:38:02 IRST 2017
آنا درگیری مسلحانه در بیت‌المقدس/3 سرباز صهیونیست زخمی شدند Fri Jul 14 11:04:00 IRDT 2017
روزنو واکنش‎ سینماگران به حضور حیدریان در راس سازمان سینمایی (+جدول) Wed Mar 08 13:12:06 IRST 2017
روزنو تازه ترین نظرسنجی ها: اغلب مردم آمریکا به سی ان ان بیشتر از ترامپ اعتماد دارند Wed Jul 05 16:31:06 IRDT 2017
آنا نخست‌وزیر سابق فرانسه به حزبش پشت پا زد Wed Mar 29 11:26:54 IRDT 2017
روزنو ممنوعیت حمل لپ‌تاپ در پروازهای اروپا به آمریکا Fri May 12 10:15:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رسانه های اسلامی صدای مظلومان مورد تهاجم استکبار است Tue Jul 04 19:19:51 IRDT 2017
فردا جزئیات جدید از معامله ترکیه و روسیه بر سر سوریه Tue Jan 03 09:45:33 IRST 2017
ایلنا کنسرت همایون شجریان در کاخ سعد آباد‎ Thu Aug 10 08:43:51 IRDT 2017
جماران امام جمعه مراغه:تبیین و ترویج معارف اسلامی برای صیانت از ایمان جوانان ضروری است Mon Sep 25 09:41:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شکست دور از انتظار گل‌گهر مقابل ایران جوان Mon Oct 16 16:52:02 IRST 2017
عصر خبر هشدار وزیر خارجه آلمان نسبت به خروج آمریکا از برجام Fri Oct 13 12:11:00 IRST 2017
تی نیوز دلگیرترین غروب جمعه 4 خانواده تهرانی چگونه رقم خورد؟/ توضیحات تنها بازمانده حادثه Sat Jul 15 17:50:58 IRDT 2017
روزنامه کیهان ششمین آزمایش اتمی قطعی است/ آمریکا اگر خطا کند، با خاک یکسان می‌شود Fri May 12 21:22:42 IRDT 2017
رسالت باید پرسپولیس را ببریم Wed Jan 25 00:00:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران چهارمین سوگواره شعر عاشورایی با کاروان نیزه در دشتی برگزار شد Mon Oct 02 15:06:12 IRST 2017
ورزش 3 آمار فوق العاده‌ی پرسپولیس مقابل جنوبی‌ها Sun Nov 26 13:12:54 IRST 2017
صبحانه با خبر نوبخت:لایحه بودجه 97 «14 آذر» به مجلس تقدیم می‌شود Tue Oct 24 16:33:01 IRST 2017
افکارخبر تعاونی حمایت از مرزنشینان و کولبران تشکیل می شود Fri Mar 17 11:11:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ترکیب تیم های ملی کشتی جوانان اعلام شد Tue Apr 18 08:46:50 IRDT 2017
روزنو انفجار خونین در غرب کابل با 20 کشته و 40 زخمی/ طالبان مسئولیت انفجار را رد کرد Mon Jul 24 16:32:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سلفی خبرنگار از راهپیمایی 13 آبان سمنان Sat Nov 04 14:01:34 IRST 2017
دولت بهار العبادی آغاز عملیات آزادسازی «القائم» را اعلام کرد Thu Oct 26 13:08:00 IRST 2017
ایلنا واکنش شرکت آب و فاضلاب استان تهران به گزارش قلعه نوچمن و پاسخ ایلنا Mon Jul 10 13:32:05 IRDT 2017
تدبیر و امید اتهام ادمین‌های بازداشت شده‌ مشخص شد Wed Apr 12 16:19:40 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رفع مشکل خوابگاه ها با کمک بخش خصوصی Thu Sep 28 18:32:19 IRST 2017
خبرگزاری مهر مناسب سازی یکی از خیابان‌های کرمان برای سهولت در تردد توان‌یابان Mon Feb 20 09:11:00 IRST 2017
انتخاب روایت گلریزانی که ترانه علیدوستی کارت خانه سینما و گردبندش را فروخت، سحر دولتشاهی، دستبندش‌ را Wed Apr 26 20:21:34 IRDT 2017
صبحانه با خبر تخت گار خودرویی‌ها در تالاربورس +نمودار Thu Oct 19 13:00:42 IRST 2017
خرداد نیوز زمین لرزه گمیشان را لرزاند Wed Nov 01 14:25:17 IRST 2017
تی نیوز سیلوستره: جدایی زلاتان از منچستریونایتد، به سود مارسیال است Sat Jul 15 04:37:59 IRDT 2017
فردا افشاگری ایندیپندنت از جلسه محرمانه دو حزب اصلی کردستان Wed Oct 18 23:57:22 IRST 2017
صنعت بیمه بیمه گران خصوصی 60 درصد بازار را تصاحب کردند Tue Jun 20 09:58:48 IRDT 2017
ایران آنلاین غرق شدن 2 کودک در استخر Sun Jul 16 14:26:56 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اعضای تیم‌ملی پومسه نونهالان پسر معرفی شدند Sun May 07 15:45:06 IRDT 2017
فردا کشف گور دسته‌جمعی در نزدیکی مرزهای عراق Sun May 14 16:52:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 17 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در ابرکوه کشف شد Tue Nov 07 20:06:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عرضه 115 هزار تن انواع فرآورده های نفتی و پتروشیمی Tue Sep 19 13:19:26 IRDT 2017
پارس نیوز با این برنامه ساده تا نوروز 8 کیلو وزن کم کنید Tue Jan 31 02:15:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو باید دولتی کارآمد و حامی محرومین تشکیل شود Sat May 06 10:31:35 IRDT 2017
آنا دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد مرودشت تجلیل می شوند Sat Nov 25 09:42:58 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 68هزار میلیارد ریال ارزش تولیدات کشاورزی سال 95 گلستان Mon Apr 03 19:33:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر "نامدار" در شبکه چهار سیما Thu Nov 09 11:58:25 IRST 2017
آفتاب نمایی شگفت‌انگیز از تنگه هلت در لرستان/عکس Sun Jul 16 18:35:45 IRDT 2017
افکارخبر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران Tue May 02 15:37:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رئیس‌جمهور مستکبران به مردم ایران توهین کرد/فرزندان امام خمینی(ره)اهداف و آرمان‌های امام حسین(ع) را ادامه خواهند داد Sat Oct 14 12:38:48 IRST 2017
بولتن نیوز اینستاگرام حسن جوهرچی اینگونه به روز شد+ اینستاپست Mon Feb 06 16:15:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مک‌کین: صلح در منطقه بدون پاکستان ممکن نیست Mon Jul 03 00:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود ترامپ به معادله صلح خاورمیانه Mon Mar 13 13:09:00 IRST 2017
میزان تیم ملی بسکتبال در بلاتکلیفی/ تغییر موضع مشحون از مربیان خارجی به مربیان داخلی Sat Mar 04 07:00:02 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حقوق بشر تبدیل به حربه‌ای سیاسی برای نظام سلطه شده است Sun Jul 23 08:14:59 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری جشنواره نوجوان سالم در زاهدان Tue Jan 03 17:04:06 IRST 2017
خبرگزاری مهر سلامت و درمان پرسنل جزو اولویت های مهم شهرداری است Wed May 10 17:45:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مسابقات اسکیت نونهالان دختر فارس در جهرم Thu Sep 07 15:08:21 IRDT 2017
صنعت بیمه تعداد هلدینگ‌های شستا کاهش می‌یابد Thu Feb 09 10:09:03 IRST 2017
امید هسته ای «بزرگداشت شهدای وزارت امور خارجه » با حضور ظریف Sat Feb 25 10:57:56 IRST 2017
صراط عکس/ ساخت تندیس منشور کوروش Tue Jul 04 23:15:30 IRDT 2017
ایسکانیوز توافقات بین‌بانکی راه‌آهن برقی گرمسار- اینچه‌برون تا سه‌ماه آینده نهایی می‌شود Sat Oct 28 12:01:38 IRST 2017
جماران پست های ورزشکاران به مناسبت اربعین و جملات کنایه آمیز علی کریمی! Fri Nov 10 20:15:36 IRST 2017
انتخاب فیلم/ فوتبال باستانی با قوانین عجیب Tue Apr 18 11:00:01 IRDT 2017
فرارو بیانیه پایانی ششمین کنفرانس انتفاضه Wed Feb 22 20:57:30 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رژیم غذایی نادرست قهرمان پرورش اندام خوزستانی را به کما برد Tue May 02 23:00:00 IRDT 2017
تین فجر مهرآباد در آینه خاطرات / 13 بهمن 1357 Wed Feb 01 11:20:57 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تأکید اتاق بازرگانی آمریکا بر تنظیم روابط تجاری با چین Tue Apr 18 12:13:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مسکو: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بی اساس است Thu Jul 20 20:13:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر قیمت امروز( 27 فروردینِ) سکه و طلا دربازارهای استان Sun Apr 16 12:14:03 IRDT 2017
صبحانه با خبر سیف به مجلس نرفت Sun Mar 12 20:25:24 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هوای همدان خنک‌تر می‌شود Sun Aug 27 10:44:08 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دوقلوهای بافقی رای اولی در شعبه اخذ رای جشن تولد گرفتند Fri May 19 11:23:30 IRDT 2017
روزنو آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با واکنش‌های احتمالی گروه‌های تکفیری به عملیات موشکی سپاه / بیش از 60 تیم تروریستی وارد کشور شده بودند Wed Jun 28 11:47:13 IRDT 2017
انصاف وقتی سیل آمد ولی مردم سیل‌زده مصیبت ندیدند Fri Feb 03 02:47:37 IRST 2017
نامه نیوز حجاب متفاوت همسر مدافع ملی پوش پرسپولیس + عکس Thu Aug 31 14:54:14 IRDT 2017
بولتن نیوز سرگذشت «عمار حلب» رونمایی می‌شود Tue May 09 13:47:37 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اجرای 888 برنامه در دهه کرامت Tue Jul 11 11:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 210 دستگاه ماشین آلات سنگین شبانه روز مشغول آوار برداری هستند Fri Nov 17 19:59:52 IRST 2017
آرا نیوز برگزاری نشست های تخصصی دفاع مقدسی در نمایشگاه کتاب +برنامه ها Fri May 05 17:15:36 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین انجمن داروسازان به صدا و سیما نامه داد Sat Jul 08 09:56:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مشهد ،میزبان نخستین مسابقات بین المللی بومی و محلی کشورهای اسلامی Thu Jul 13 17:22:09 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین معرفی نامزدهای جایزه‌ی کتاب سال شعر «منتخب خبرنگاران» Thu Feb 16 18:30:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس تظاهرات چند صد هزار نفری در بارسلون در اعتراض به جدایی کاتالونیا از اسپانیا Sun Oct 08 15:28:00 IRST 2017
اعتدال افت 32 واحدی شاخص کل Fri Jun 30 18:53:20 IRDT 2017
خبرگزاری فارس چین: هزینه تحریم‌های کره شمالی را می‌پردازیم Tue Aug 08 10:20:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حمله به پایگاه‌های هوایی «حمص» صحت ندارد Thu Jun 29 09:43:28 IRDT 2017