پارس فوتبال - Thu Dec 07 16:33:23 IRST 2017 نمایش خبر

عنایتی : صد بار فیلم پنالتی را دیدم. اصلاً پنالتی نبود

در بازی پارس جنوبی و سیاه‌جامگان، در وقت‌های تلف شده داور به نفع تیم بوشهری یک پنالتی گرفت.

رضا عنایتی در بازی پارس جنوبی و سیاه‌جامگان، در وقت‌های تلف شده داور به نفع تیم بوشهری یک پنالتی گرفت صحبت کرد .این پنالتی هم جنجال‌ساز شد چرا که به نظر نمی‌آید برخورد خاصی صورت گرفته باشد. رضا عنایتی سرمربی موقت سیاه‌جامگان در این باره می‌گوید:
«صد بار فیلم پنالتی را دیدم. اصلاً پنالتی نبود. نمی‌دانم داور خطای ‌چی را گرفت؟ فکر کنم خودش هم نفهمید‌ چی گرفت!»
رضا عنایتی ادامه می‌دهد:
«بازیکن ما از بازیکن پارس جنوبی جلوتر بود. در چند بازی چنین اتفاقی برای ما افتاده است. با این روند دیگر نمی‌توانیم بگوییم این چیزها اتفاقی پیش می‌‌آید.»
رضا عنایتی می‌گوید:
«با یک سوت اشتباه تمام تلاش‌های ما هدر رفت. کمیته داوران نباید داوران را برای آزمون و خطا به بازی‌های ما بفرستد. باید داور خوب برای مسابقات ما هم بگذارند. داور در بازی پارس هر چه سوت زد تحت تأثیر طرفداران تیم میزبان بود.»
سرمربی سیاه‌جامگان ادامه می‌دهد:
«البته ما نمی‌گوییم داور عمدی اشتباه کرد. اشتباه در داوری پیش می‌‌آید ولی وقتی تماشاگر در استادیوم هست، باید داور بهتر و قوی‌تر برای مسابقه بفرستند. به هر حال ما اعتراض‌مان را به کمیته داوران خواهیم کرد.»
پارس فوتبال عکس ؛ عمل موفقیت آمیز بازیکن استقلال ! Thu Aug 31 21:56:28 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ ستاره پرسپولیسی کربلایی شد Thu Nov 02 15:00:07 IRST 2017
پارس فوتبال سرپرست تراکتورسازی : همه بدهی‌هایمان را پرداخت کردیم Mon Oct 30 23:28:35 IRST 2017
پارس فوتبال رسمی ؛ دیدار پیکان و فولاد سه شنبه برگزار نمی شود ! Sun Aug 20 15:00:20 IRDT 2017
پارس فوتبال نگاهی به حساس ترین مسابقات فوتبال جهان! Mon Aug 21 14:10:24 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره جوان قرمزها قصد جدایی ندارد Sun Jul 23 22:21:10 IRDT 2017
پارس فوتبال مهاجم جنجالی پرسپولیس رفتنی شد؟ ؛ حرکت عجیب این ستاره Thu Nov 23 07:02:09 IRST 2017
پارس فوتبال مهدی طارمی : دنبال حاشیه نباشید من و منشا همه جا کنار هم هستیم ! Fri Aug 18 21:15:59 IRDT 2017
پارس فوتبال فوق ستاره ای به اسم کاوه رضایی ؛ وقتی کاوه غوغا می کند! Sun Nov 26 15:53:53 IRST 2017
پارس فوتبال صدای پای ” فرهاد ” می آید ؛ ” مجیدی ” با ” استقلال ” قصد همکاری دارد Wed Nov 22 07:20:28 IRST 2017
پارس فوتبال یک ” استقلالی ” جای ” ستاره ” پرسپولیس ” را می گیرد ! Sun Oct 01 06:55:49 IRST 2017
پارس فوتبال مواظب باشید در کنفرانس خبری این مربی تلفنتان روشن نباشد چون عواقبش پای خودتان است ! Sat Nov 18 22:42:15 IRST 2017
پارس فوتبال کاپیتان هنوز می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند ؛ امیدوارم به تیم ملی برگردد Wed Aug 23 19:56:16 IRDT 2017
پارس فوتبال نگاهی به حساس ترین بازی های لیگ فوتسال! Sat Aug 05 01:16:12 IRDT 2017
پارس فوتبال در آسمان فوتبال، پرسپولیس یک ستاره هم ندارد؟! Sun Aug 06 18:37:53 IRDT 2017
پارس فوتبال صادقیان : اگر خوب باشم کی روش دعوتم می کند ! Sat Sep 02 23:27:39 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ گلر تیم امید پرسپولیس جای رادوشوویچ را گرفت Wed Nov 08 21:09:59 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ پر هزینه ترین نقل و انتقالات سری آ Thu Sep 07 20:07:01 IRDT 2017
پارس فوتبال ملاقات ” علی دایی ” با دختران آلمانی و گرفتن عکس یادگاری با آنها Thu Nov 02 12:55:31 IRST 2017
پارس فوتبال طلسم شکنیِ سه امتیازیِ CR7! Sat Oct 14 20:35:40 IRST 2017
پارس فوتبال دروازه‌بان پیشین پرسپولیس : اگر او می‌خواهد شماره یک تیم ملی در جام جهانی باشد، باید ضعفش را برطرف کند Sat Oct 07 18:50:56 IRST 2017
پارس فوتبال جمله جنجالی ستاره” پرسپولیسی ” به کسانی که پشت سر او حرف می زنند ! Sun Nov 19 08:10:54 IRST 2017
پارس فوتبال شرط سرمربیگری ” جادوگر ” در تیم نفت Sat Sep 09 11:50:20 IRDT 2017
پارس فوتبال بیرانوند : ته دلم برای سلیمانی و میری ناراحت هستم Tue Dec 05 18:48:04 IRST 2017
پارس فوتبال مایکل فلپس با کوسه مسابقه می‌دهد! Sun Jul 23 17:36:34 IRDT 2017
پارس فوتبال تیم ” استقلال ” 6 تایی شد ! Sun Aug 20 06:52:30 IRDT 2017
پارس فوتبال اوضاع بد رقبای پرسپولیس در لیگ هفدهم Thu Sep 07 23:08:29 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ وقتی راموس غیرت و تعصب به تیم را معنا می کند ! Sun Nov 19 23:19:00 IRST 2017
پارس فوتبال یک دبل تا صدر نشینی طارمی Sun Sep 03 15:39:56 IRDT 2017
پارس فوتبال من عاشق ایتالیا هستم واقعا حس بدی داشتم! Wed Nov 15 22:22:59 IRST 2017
پارس فوتبال بنزما برترین مهاجم شماره 9 اروپا است ! Mon Oct 23 09:40:20 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ نیمار جزو بد لباس ترین فوتبالیست های سال 2017 Sun Nov 05 15:47:08 IRST 2017
پارس فوتبال فدراسیون سخت روی موضع اش در مورد استقلال ایستاده است Fri Jul 28 15:40:08 IRDT 2017
پارس فوتبال خبر خوش برای استقلالی ها ؛ ستاره در آستانه بازگشت Sun Jul 30 06:15:51 IRDT 2017
پارس فوتبال حواشی تماشایی از هفته سوم لیگ برتر! Fri Aug 11 20:48:06 IRDT 2017
پارس فوتبال دایی و کریمی بالاخره به هم رسیدند/آیا کدورت ها کنار گذاشته شده اند؟ Mon Dec 04 11:00:23 IRST 2017
پارس فوتبال روزنامه ابرار ورزشی ، یکشنبه 14 آبان ؛ 7 ماه است حقوق من عقب افتاده است ! Sun Nov 05 00:40:55 IRST 2017
پارس فوتبال کاپیتان پیشین تیم ملی : جالب است؛ داور کاری نداشت ناظر محروم کرد Tue Nov 07 21:48:01 IRST 2017
پارس فوتبال عکس؛ گلر المپیک مارسی به تیم سابقش بازگشت Tue Jul 11 23:59:08 IRDT 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ تحقیر مدافعین توسط پسر تکنیکی آبی ها Sun Jul 09 23:23:15 IRDT 2017
پارس فوتبال این ستاره پرسپولیس باید طور دیگری بازی کند ؛ لطفا ریسک را کنار بگذار! Mon Oct 16 15:26:15 IRST 2017
پارس فوتبال فهرست بازیکنان جالوروسی برای دیدار حساس برابر ناپولی Sat Oct 14 10:08:44 IRST 2017
پارس فوتبال قرمزها به دنبال مشتری برای آقای ستاره ؛ سرخپوشان این ستاره را نمی خواهند Tue Oct 17 17:16:45 IRST 2017
پارس فوتبال بونوچی باید از کاریزما و توانایی هایش استفاده کند Mon Oct 16 21:50:19 IRST 2017
پارس فوتبال پدیده سرخپوشان به هوفنهایم پیوست Fri Jul 14 23:30:36 IRDT 2017
پارس فوتبال بازگشت بازیکن محبوب منصوریان Sun Aug 20 16:16:35 IRDT 2017
پارس فوتبال مدافع یوونتوس : هیچگاه کسی آنقدر مهم نبوده که عدم حضورش تیم را بهم بریزد Sun Aug 20 00:19:54 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ آمار فوق العاده مدافع سیتیزن ها Fri Oct 13 19:37:22 IRST 2017
پارس فوتبال چهره محبوب فوتبال ایران : قطعا برای قرعه کشی به روسیه می روم Fri Nov 17 11:26:08 IRST 2017
پارس فوتبال پیشکسوت پرسپولیس : شاگردان برانکو نباید در باد موفقیت‌های اخیر خود بخوابند Sun Sep 24 12:31:50 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ اولین حضور ستاره ملی پوش ایران در لباس آمکار Fri Sep 22 23:15:50 IRST 2017
پارس فوتبال شروع رویایی ستاره تازه وارد توپچی ها با گلزنی Sat Jul 15 21:02:37 IRDT 2017
پارس فوتبال سه نامزد نهایی دریافت جایزه پسر طلایی اروپا اعلام شد Sat Oct 21 17:33:01 IRST 2017
پارس فوتبال شفر باهوش تر از آن است که این ستاره را از دست دهد ؛ آقای ستاره خواستار جدایی Mon Dec 11 07:19:10 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ گل اول استقلال به گل گهر سیرجان Fri Sep 08 19:18:27 IRDT 2017
پارس فوتبال با روال کار در لیگ قهرمانان اروپا آشنا هستیم Wed Sep 13 14:16:17 IRDT 2017
پارس فوتبال نویر: مولر به سادگی تسلیم نمی شود Wed Sep 06 16:06:42 IRDT 2017
پارس فوتبال دلیل خاص بودن وستفالن برای کاسمیرو Wed Sep 27 22:04:06 IRST 2017
پارس فوتبال روزنامه گل، پنجشنبه 9 شهریور ؛ این بازی برای ما تاریخ ساز است ! Thu Aug 31 01:26:26 IRDT 2017
پارس فوتبال پیروزی ” پرسپولیس ” برابر ” استقلال خوزستان ” را می‌توان به حساب بازگشت این تیم به روزهای خوب گذاشت؟ Fri Oct 13 07:20:53 IRST 2017
پارس فوتبال خبری خوش برای هواداران ” پرسپولیس ” در مورد بازی با الاهلی Tue Aug 15 16:07:39 IRDT 2017
پارس فوتبال نقشه این دو پرسپولیسی برای مهار ستاره تیم سوریه Mon Sep 04 18:17:01 IRDT 2017
پارس فوتبال اتفاقی که باعث عصبانیت شدید دروازه بان ” پرسپولیس ” پس از دیدار با ” استقلال خوزستان ” شد Fri Oct 13 07:03:59 IRST 2017
پارس فوتبال تغییر در سیستم ” پرسپولیس ” توسط برانکو ؛ راه حل ” پروفسور ” برای حفظ شرایط آرمانی ! Mon Nov 13 07:10:17 IRST 2017
پارس فوتبال حرکت ارزشمند ستاره قرمزها برای کمک به خیریه Fri Oct 13 17:52:28 IRST 2017
پارس فوتبال آلگری : سیلی سختی از لاتزیو دریافت کردیم ! Sun Oct 15 09:33:30 IRST 2017
پارس فوتبال کاپیتان سپیدرود : شک نکنید اگر از روز اول بازی می‌کردیم شاید نمی‌باختیم Mon Nov 27 19:09:41 IRST 2017
پارس فوتبال نقش انکار ناپذیر دو بازیکن مغضوب هواداران پرسپولیس در ثبت گل دراماتیک برابر پارس Sun Nov 26 10:46:22 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ استوری محبت آمیز ” مهندس پرسپولیس ” برای هافبک عراقی Tue Dec 12 14:05:55 IRST 2017
پارس فوتبال عضو کمیته فنی باشگاه استقلال : بازیکنان استقلال کیفیت بالایی دارند ولی با هم هماهنگ نیستند Sun Oct 29 16:13:08 IRST 2017
پارس فوتبال ستاره سیتی : با یک محک جدی روبرو شدیم ؛ آزمونی دشوار را رد کردیم Wed Oct 18 13:44:18 IRST 2017
پارس فوتبال پورموسوی از دوموتوره بودن پرسپولیس و نقل‌ و انتقالات فولاد گفت Wed Dec 13 17:35:17 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی طلایی پوشان : از جو زیبای ورزشگاه لذت بردم Fri Nov 24 21:17:01 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ طعنه تند و تیز خلیل زاده به یک استقلالی Mon Nov 06 14:06:18 IRST 2017
پارس فوتبال عکس؛آتش گرفتن ساختمان پرسپولیس Mon Nov 27 11:58:59 IRST 2017
پارس فوتبال بهترین گل های هفته هفتم لالیگا Thu Oct 05 15:05:35 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی والیبال درباره تست از چهره های جدید گفت Mon Jul 10 21:30:39 IRDT 2017
پارس فوتبال شکایت عجیب نفتی ها از ” جادوگر “ Fri Nov 10 17:24:06 IRST 2017
پارس فوتبال بشار رسن از انگیزه بازی برای پرسپولیس گفت Thu Aug 24 13:57:46 IRDT 2017
پارس فوتبال برتری تیم سیاه جامگان برابر برق نوین شیراز ! Wed Jul 19 21:48:48 IRDT 2017
پارس فوتبال ادعای جالب کونته : ما مدعی قهرمانی نیستیم Sat Aug 12 12:00:17 IRDT 2017
پارس فوتبال روزنامه کوریره دلو اسپورت ، یکشنبه 3 دسامبر ؛ تب داغ ! Sun Dec 03 19:15:06 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ کاپی به تمرینات رئال پیوست ؛ ترکیب کهکشانی ها تکمیل شد Tue Jul 18 11:05:19 IRDT 2017
پارس فوتبال دیگر فکر انداختن خودم از برج میلاد را نمی کنم ! Sat Jul 15 16:08:15 IRDT 2017
پارس فوتبال پیروزی در دربی واقعا زیباست Mon Nov 20 22:52:19 IRST 2017
پارس فوتبال خطر کسر امتیاز از باشگاه با سابقه شمالی Sat Jul 22 19:06:32 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش نیکبخت به اختلاف 5 امتیازی استقلال و پرسپولیس Wed Aug 09 16:15:59 IRDT 2017
پارس فوتبال چلسی شانسی برای جذب ستاره ایتالیایی ندارد Sat Aug 05 14:36:09 IRDT 2017
پارس فوتبال حواشی جالب فوتبالی از نگاه فوتبال 120 (بخش دو)! Fri Oct 27 01:52:01 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش کلوپ به بازگشت ستاره اش با مصدومیت Mon Nov 13 19:24:28 IRST 2017
پارس فوتبال نگاهی ویژه به یک بازی جذاب در برنامه نود! Tue Sep 05 00:15:49 IRDT 2017
پارس فوتبال دروازه‌بان استقلال : مشکلات صد درصد حل می‌شود Fri Aug 04 23:42:40 IRDT 2017
پارس فوتبال قهرمانی حدادی در رقابت‌های لیگ دوومیدانی Mon Aug 14 22:32:57 IRDT 2017
پارس فوتبال آبروریزی مدال آوران ایران ؛ تست دوپینگ دو ملی پوش مثبت اعلام شد! Sun Jul 09 10:32:09 IRDT 2017
پارس فوتبال مجیدی : چون فکر کردند من اهل شکایت نیستم این گونه با من رفتار کردند Mon Nov 20 12:25:10 IRST 2017
پارس فوتبال رئیس فدراسیون : سلیمی یکی از افتخارات ملی ما است و ما او را بر می گردانیم Wed Dec 13 10:33:57 IRST 2017
پارس فوتبال ماجرای جلوگیری از ورود استقلالی‌ ها برای تمرین در آزادی Sun Nov 26 16:08:25 IRST 2017
پارس فوتبال زمانی: می خواهیم خواسته هواداران استقلال را اجابت کنیم Mon Aug 28 14:34:24 IRDT 2017
پارس فوتبال منصوریان در آخرین روز مرداد، مردود شد! Wed Aug 23 10:25:45 IRDT 2017
پارس فوتبال برای هواداران متاسفیم ؛ می خواهند به تیم لطمه بزنند ! Thu Aug 03 14:50:41 IRDT 2017
تدبیر 24 پرونده «مرتضوی» در بخش کهریزک Tue Nov 21 15:45:02 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مساجد در جامعه اسلامی نقش انکارناپذیر دارند Sat Jan 14 14:31:02 IRST 2017
شبکه خبر شکست حصر آبادان؛ نقطه عطف دفاع مقدس Wed Sep 27 14:09:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز کوچ درون استانی هفت هزار خانوار عشایری در اندیکا Tue Apr 18 14:12:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سه تیم برتر مناظره دانشجویی به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند Sun Dec 03 14:41:39 IRST 2017
بی باک نیوز ترویج فرهنگ قرآنی وظیفه اصلی همه مسئولان کشور است Sun Oct 08 13:08:01 IRST 2017
عصر ایران دیدار عراقچی با وزیر امور خارجه ژاپن در توکیو (+عکس) Thu Aug 10 19:57:38 IRDT 2017
آریا مخالفت میراث‌فرهنگی با عبور خودرو از عرصه هگمتانه Tue Nov 07 18:33:17 IRST 2017
بنکر حمایت بانک پارسیان از هنرمندان کشور Sat Sep 16 15:15:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری53سارق ،خرده فروش و معتاد پر خطر Mon Feb 13 10:20:26 IRST 2017
همشهری آنلاین شکایت سه نامزد انتخاباتی از اولین مناظره تلویزیونی Sun Apr 30 12:38:44 IRDT 2017
ورزش 3 گلچین نود درجه در سال 95 Tue Mar 14 00:13:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر مفاخر فرهنگی ایلام در ابعاد ملی معرفی نشده اند Wed Sep 13 15:02:42 IRDT 2017
ایلنا دولت آمریکا سرسختانه از پذیرش واقعیت‌های منطقه سر باز می‌زند Thu Oct 19 10:36:08 IRST 2017
پرشین خودرو تخته سنگ عجیب فضایی+عکس Sun Jan 01 14:11:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قلایچی، اثر مانای قوم مانا در بوکان Wed Mar 29 17:27:00 IRDT 2017
پارس نیوز کشف 5 میدان نفتی و گازی در کشور Mon Feb 13 14:46:44 IRST 2017
ایلنا تا زمانی که سیاست‌های قطر اصلاح نشود، مذاکره نمی‌کنیم Sat Jul 22 23:30:28 IRDT 2017
پول نیوز از کجا بفهمیم مشکل کلیه داریم؟ Thu Apr 06 12:06:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تحصیل در مدارس نیازمند افزایش کیفیت آموزشی است Sun Jan 29 11:24:58 IRST 2017
انتخاب تحقیق و تفحص از مسکن مهر کلید خورد Mon Nov 20 17:05:58 IRST 2017
پارسینه فریب مشتریان با حراج جمعه سیاه! Sun Nov 26 06:49:10 IRST 2017
آنا تیم دانشجویی واحد صوفیان نائب قهرمان دو گرایش مسابقات کشوری سازه‌های ماکارونی شد Sat Feb 25 16:17:42 IRST 2017
تی نیوز باند قاچاق اسلحه در کرمان منهدم شد Tue Jul 11 15:56:39 IRDT 2017
پرس تی وی هشدار پلیس بریتانیا: شروع مذاکرات برگزیت باعث افزایش جرائم می‌شود Sun Feb 12 14:42:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یمن/ حمله هوایی سعودی به غرب تعز Mon May 01 13:11:02 IRDT 2017
انصاف شایعه تعطیلی کارخانه برای حمله به دولت روحانی Mon May 01 20:35:32 IRDT 2017
پایگاه خبری الف شهادت صدراعظم آلمان در پرونده رسوایی فولکس واگن Mon Mar 06 13:30:48 IRST 2017
تهران پرس بانک ها و موسسات چقدر پول نقد دارند؟ Fri Aug 11 06:41:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 9 هکر در روسیه به اتهام سرقت چند میلیون دلاری بازداشت شدند Wed Feb 08 18:36:31 IRST 2017
شفاف مقایسه مخارج جشن عروسی در ایران با سایر کشورها + تصاویر Tue Sep 05 21:38:27 IRDT 2017
بی باک نیوز ساعت کار شعب بانک ملی ایران تا پایان سال و ایام نوروز Mon Mar 06 13:40:01 IRST 2017
اعتبار نیوز لزوم جلوگیری از پرداخت نقدی سود سهام عدالت Fri Oct 06 10:20:00 IRST 2017
تی نیوز راز مهمترین جمله کی روش لو رفت/ عجب قدرتی دارد مرد پرتغالی! Fri Jul 14 04:48:13 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین شورای امنیت قطعنامه تحریم کره‌شمالی را تصویب کرد Tue Sep 12 02:53:27 IRDT 2017
بی باک نیوز رئیس جمهور و مطالبه اقتصادی که سیاسی شد Sat Jun 24 04:54:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف هافبک استقلال به صبا پیوست Wed Feb 15 12:44:51 IRST 2017
نامه نیوز تیپ جالب محمدرضا شریفی نیا به همراه بیتا عالمی در یک فیلم/ عکس Wed Oct 04 11:17:01 IRST 2017
جام نیوز ماموران پلیس وقتی پای در خانه مرد عصبانی گذاشتند با صحنه عجیبی روبرو شدند + عکس Mon Jun 26 21:20:00 IRDT 2017
سلامت نیوز نور خورشید و رازهای سلامت که احتمالا نمی دانیم! Sun Jul 09 10:33:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر انتقاد پوتین از تعلل آمریکا در عمل به موافقتنامه خلع سلاح شیمیایی Wed Sep 27 17:24:28 IRST 2017
تی نیوز نقش صندوق تامین خسارت های بدنی بر کاهش دغدغه های صنعت بیمه Wed Jul 12 22:42:32 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا واگذاری صحیح کارخانجات اصلی ترین رکن در استقلال اقتصادی است Fri Aug 11 14:33:29 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دومین حضور و اکران بین المللی فیلمساز کُردستانی در اسپانیا Sat May 06 12:38:49 IRDT 2017
العالم پیروی زنبورها از الگوهای تجاری Sat Jan 28 12:39:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر گفتمان شیعه شناسی در مدارس زنجان برگزار می شود Mon Aug 28 09:34:33 IRDT 2017
افق نیوز اولین تصادف در ایران در سال 1307 +تصویر Mon Aug 28 22:04:21 IRDT 2017
صبحانه با خبر مسکن امسال رونق می‌یابد؟ Wed Aug 16 15:32:09 IRDT 2017
شفاف هوای تهران «سالم» است Mon Jun 05 17:32:01 IRDT 2017
نسیم بهاری سردار سلیمانی در پیامی به امام خامنه‌ای پایان داعش ... Tue Nov 21 08:04:31 IRST 2017
خبرگزاری حوزه تصاویری از غرفه هفته نامه افق حوزه در هفتمین روز نمایشگاه مطبوعات Fri Nov 03 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 6 بهمن ماه آذربایجان شرقی Wed Jan 25 08:00:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر وزارت ارشاد از ظرفیت نخبگان حوزوی استفاده می‌کند Thu Aug 31 13:27:45 IRDT 2017
بی باک نیوز رئال 2-3 بارسا | گل راکیتیچ (1-2) Mon Apr 24 06:07:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار وزیر کشور ترکیه با رحمانی فضلی/ شجاعی کیاسری: مبارزه با تروریسم و موضوعات امنیتی و مرزی دوجانبه محور اصلی مذاکرات خواهد بود Sat Dec 09 12:23:31 IRST 2017
اقتصاد آنلاین عرضه بلیت‌های پاییزی قطار از 23مهر Thu Oct 12 12:21:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فراخوان شرکت در جشنواره عکس گل و گیاه Sun Aug 27 17:16:31 IRDT 2017
خبرگزاری فارس لزوم توجه به رفع چاشهای جوانان از سوی مسؤولان Wed Feb 01 22:02:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف بیش از 7 کیلوگرم هروئین در مشگین شهر Sun Apr 09 17:28:55 IRDT 2017
تهران پرس متحصنین مجلس ششم در لیست اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر Tue Feb 28 06:07:00 IRST 2017
تابناک جزئیات 85 استاندارد خودرویی اعلام شد Mon Oct 23 10:15:22 IRST 2017
ورزش 3 جدال تیم‌های ایرانی در فینال جام‌ باشگا‌ه‌های آسیا Fri Apr 14 09:44:00 IRDT 2017
اخبار بانک "حاجعلی " پنجمین عضو هیات مدیره بانک تجارت شد Wed Aug 09 16:33:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انتشار فراخوان مندیر Mon May 08 13:11:19 IRDT 2017
تی نیوز فتاح: از تک روی ضربه خورده ایم Tue Jul 11 19:15:58 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 70 درصد بنا‌های مشهد با مشکل استحکام مواجه هستند Thu Feb 23 14:28:17 IRST 2017
خبرگزاری فارس بازی‌های سیاسی عامل مشکلات کشور هستند Mon Nov 13 18:39:00 IRST 2017
جام نیوز ریالی از حرم امام حقوق نمی گیرم Wed Dec 13 07:02:35 IRST 2017
تیتر نیوز شرط ژنرال کهنه کار پاکستانی برای عربستان: اگر می خواهید فرماندهی ناتوی اسلامی را بپذیرم، باید ایران هم به این ائتلاف دعوت شود Mon Mar 06 07:59:25 IRST 2017
تی نیوز دکتر سلام/ در هوای داغ تابستان این علایم را جدی بگیرید Tue Jul 11 14:53:35 IRDT 2017
جماران تقدیر از صادرکنندگان ممتاز کشور Sat Oct 21 22:35:32 IRST 2017
شفاف همسر عارف لرستانی در مراسم تشییع Mon Apr 17 15:22:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اتوبوس زائران ایرانی در حله عراق دچار سانحه شد/2 نفر جان باختند Sun Nov 05 19:06:46 IRST 2017
خبرگزاری مهر دیدبان حقوق بشر خواستار تحریم ارتش میانمار شد Mon Sep 18 12:03:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دلایلی برای ادامه محرومیت روسیه Tue Feb 14 16:39:22 IRST 2017
بی باک نیوز مواجهه نیروهای محافظ بعثی و ایرانی در هراره Fri Aug 04 15:27:01 IRDT 2017
پارس نیوز واکنش وزیر بهداشت به نسخه‌های میلیاردی پزشکان Wed Mar 01 14:54:38 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پایان مسابقات بدمینتون گرامیداشت دهه فجر خلخال Sat Feb 11 11:43:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر ورود 667 هزار زائر به کشور از مرز مرز مهران Fri Nov 10 18:58:43 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اجتماع بزرگ فاطمیون در بندر کوهستک و سیریک برگزار می شود Mon Feb 27 10:42:54 IRST 2017
آنا جپاروف: پشتک یعنی خیلی خیلی خوشحالم/ تا به حال استقلالی‌ها را اینقدر خوشحال ندیده بودم Sun Dec 10 12:22:16 IRST 2017
دولت بهار اشخاص حقیقی با بدهی 300 میلیون تومان ممنوع‌ الخروج شدند Sun Jan 29 11:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره یک ویروس مرگبار Mon Nov 06 11:45:00 IRST 2017
آریا ارائه خدمت به مشتریان در فضای مجازی، از ضروریات بانکداری دیجیتال است Tue Oct 17 16:19:55 IRST 2017
تی نیوز محمد جواد ظریف راهی نیویورک شد +برنامه ها Thu Jul 13 16:37:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز رقابت‌های تنیس دسته اول مردان کشور در قزوین Sun Oct 22 10:31:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر انفجار مین در فکه یک مجروح بر جای گذاشت Sun Feb 19 19:16:49 IRST 2017
دنیای معدن قرص برنج جان 120 تهرانی را گرفت/ دلایل مسمومیت با قرصی که 3 ساعته جان می گیرد Tue Feb 21 12:14:00 IRST 2017
جماران نامه سرگشاده فعالان سیاسی به اصلاح طلبان شورای شهر تبریز Mon Aug 07 17:13:46 IRDT 2017
اعتدال طرح حمله داعش به مقر وزارت دفاع عربستان Tue Sep 12 09:58:16 IRDT 2017
بی باک نیوز ناقوس کلیسا در آمریکا هیچگاه به صدا در نمی‌آید Sun Jan 01 16:43:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تیم داوری ایرانی دیدار ژاپن - استرالیا را قضاوت می کند Mon Aug 28 13:41:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پلمپ یک واحد غیرمجاز پوست، مو و زیبایی Mon May 29 16:41:19 IRDT 2017
ایران آنلاین لاریجانی: منطقه به صحنه نزاع بین مقاومت و غیرمقاومت تبدیل شده است Sat Mar 11 17:19:03 IRST 2017
تی نیوز کرباسچی: روحانی باید ریسک کند/ رئیس جمهور در کابینه جدید از وزرای جوان استفاده کند/ اوایل انقلاب وزرا زیر 40 سال سن داشتند Sat Jul 15 17:25:29 IRDT 2017
برنا تقدیر از تنها رفتگر زن ایرانی Mon Mar 27 19:31:47 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اهدای پنجمین عضو بیمار مرگ مغزی در کهگیلویه و بویراحمد Sun Apr 30 08:19:34 IRDT 2017
جام نیوز می گویند برو تلویزیون بگو مسکن گران می‌شود! Mon Feb 27 07:06:00 IRST 2017
دنیای معدن تداوم رکوردشکنی‌ روی در بازارهای جهانی Sun Feb 12 09:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ترزا می: حفظ وحدت بریتانیا هدف اصلی دولت من است Fri Mar 03 16:34:27 IRST 2017