دریک آنلاین - Thu Dec 07 16:15:56 IRST 2017 نمایش خبر

گردش بورس تهران به عقب

علیرغم سقف شکنی‌های پی در پی بورس تهران در هفته‌های گذشته، در طی 4 روز کاری گذشته دماسنج بازار سرمایه با افت 163 واحدی رو به رو شد.

بورس تهران در 4 روز کاری گذشته مخالف هفته قبل شاهد افت قیمت در بیشتر سهم ها و گروه‌های شاخص ساز بود به طوری که در مدت این 4 روز دماسنج بازار سرمایه 163 واحد افت کرد، این کاهش در حالی رخ داد که در هفته گذشته شاخص توانسته بود با رشد 1813 واحدی دو بار سقف شکنی کند و از کانال 91 هزار واحدی بالا رود.
در این مدت شاخص آزاد شناور نیز با افت 19 واحد رو به رو شد و از تراز 98 هزار و 654 واحدی به تراز 98 هزار و 635 رود.
همچنین شاخص بازار اول در این مدت 235 واحد افت کرد و عدد 64 هزار و 744 واحدی را تجربه کرد، اما شاخص بازار دوم با رشد 282 واحدی تا رقم 193 هزار و 774 افزایش یافت. شاخص صنعت نیز با افت 161 واحد کاهش در رقم 79 هزار و 947 نشست.
در آخرین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل 156 واحد رشد کرد. در این روز اکثر نمادهای خودرویی و استخراج کانه‌های فلزی شاهد رشد قیمتی بودند اما فرآورده‌های نفتی و محصولات شیمیایی بیشترین تاثیر کاهنده را روی دماسنج بازار داشتند.
به گزارش دریک آنلاین و به نقل از ایسنا، ارزش معاملات بورس تهران در این روز به رقم 211 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 909 میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی نزدیک به 60 هزار نوبت داد و ستد بود.
دریک آنلاین بانک جهانی در ایران فعلا فاینانس پروژه ندارد Wed Aug 23 14:46:42 IRDT 2017
دریک آنلاین پیروزی بر دشمنان بیرونی اتحاد و وحدت داخلی را می‌طلبد/ رهنمودهای رهبری اتحاد را در جامعه طنین‌انداز می کند Thu Feb 01 15:24:37 IRST 2018
دریک آنلاین تسهیلات مالی برای صادرات بیش از تقاضا است Sat Jan 13 18:49:59 IRST 2018
دریک آنلاین جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی Tue Nov 28 15:14:19 IRST 2017
دریک آنلاین از اخبار جدید کپی‌رایت تا قبض‌های پیامکی تلفن ثابت Thu Sep 21 14:51:40 IRDT 2017
دریک آنلاین کارمندان کدام کشورها بیشتر کار می‌کنند؟ Fri Jan 12 12:02:30 IRST 2018
دریک آنلاین نیاز به شبکه قوی نظارتی برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های حذف قیمت کالا Sun Sep 03 17:20:01 IRDT 2017
دریک آنلاین شرایط وام‌ 40 و 80میلیون تومانی با سود 4درصد! Thu Nov 16 02:05:42 IRST 2017
دریک آنلاین مردم به مؤسساتی که سودهای بالا می‌دهند، اعتماد نکنند Tue Jul 25 10:54:37 IRDT 2017
دریک آنلاین حمله‌های فیشینگ به درگاه های پرداخت بانکی افزایش یافت Wed Apr 25 11:52:49 IRDT 2018
دریک آنلاین جریان عرضه دلار در بازار/ عبور از کانال 4400 تومانی Mon Jan 08 18:18:51 IRST 2018
دریک آنلاین تمام بانک‌ها روز شنبه تعطیل است Tue Aug 01 14:39:40 IRDT 2017
دریک آنلاین افزایش قیمت دلار و ثبات نرخ سکه در بازار Wed Oct 04 15:17:34 IRST 2017
دریک آنلاین بلندترین هتل جهان آماده افتتاح است Sun Feb 11 18:25:06 IRST 2018
دریک آنلاین افزایش صادرات طلای سرخ به پایین‌ترین قیمت Sun Aug 06 10:58:34 IRDT 2017
دریک آنلاین اجرای مصوبه تعرفه جدید اینترنت را متوقف کنید Wed Aug 02 17:08:25 IRDT 2017
دریک آنلاین کاهش حجم مبادلات تجاری بین امارات و آمریکا Sun Feb 25 17:11:59 IRST 2018
دریک آنلاین اولتیماتوم 48 ساعته دیوان عدالت به شرکت گاز Sun Dec 10 16:56:56 IRST 2017
دریک آنلاین عرضه کوبیده 1000 تومانی تخلف است Sat Jul 22 17:03:21 IRDT 2017
دریک آنلاین برای تبلیغات کسب‌وکارهای نوپا شرط گذاشتند! Fri Jan 19 14:11:21 IRST 2018
دریک آنلاین تورم آذرماه 8 درصد شد Fri Dec 22 18:10:22 IRST 2017
دریک آنلاین هوش مصنوعی جدید انویدیا جای طراحان گرافیک را پر خواهد کرد Sun Aug 06 18:04:25 IRDT 2017
دریک آنلاین توضیحات وزارت نفت درباره شایعه استخدام فرزند یک نماینده مجلس Wed Oct 18 16:40:35 IRST 2017
دریک آنلاین ساخت اپلیکیشنی که بر سلامت قلب نظارت می‌کند Thu Sep 07 16:21:11 IRDT 2017
دریک آنلاین مزایای اکران عمومی طرح “قیمت تضمینی” روی تابلوی بورس کالا Wed Aug 09 01:13:08 IRDT 2017
دریک آنلاین تاثیر استقلال‌طلبی اقلیم کردستان بر تعاملات نفتی ایران و عراق Tue Sep 26 17:26:46 IRST 2017
دریک آنلاین چالش انتقال پول، مهم‌ترین مانع صادرات داروی ایرانی Sat Nov 11 18:22:35 IRST 2017
دریک آنلاین آخرین وضعیت آمادگی ایران برای سفرهای اربعین Sat Sep 23 17:05:35 IRST 2017
دریک آنلاین خودرو ارزان می‌شود Mon Aug 14 11:01:43 IRDT 2017
دریک آنلاین اخطار جای جریمه را گرفت Fri Jul 14 11:57:55 IRDT 2017
دریک آنلاین بی‌آبی به تابستان امسال نزدیک‌تر می‌شود Fri Apr 06 02:56:57 IRDT 2018
دریک آنلاین تلاش نیروهای امدادی برای پاکسازی نشت نفتی کویت Sun Aug 13 18:01:40 IRDT 2017
دریک آنلاین دلار آرام گرفت Sun Feb 25 18:11:19 IRST 2018
دریک آنلاین بلندترین آسمانخراش دنیا Wed May 02 20:38:15 IRDT 2018
دریک آنلاین بازار مسکن همچنان در رکود است/دوران خرید و فروش به روش سنتی به سر آمده Thu Aug 10 17:08:49 IRDT 2017
دریک آنلاین شاخص بورس کانال شکنی کرد/ اکثر گروه ها در کانال افزایشی Mon Sep 18 17:25:01 IRDT 2017
دریک آنلاین ترازوها و باسکول‌های غیراستاندارد تهران جمع آوری شدند Wed Nov 08 17:39:13 IRST 2017
دریک آنلاین ضرب‌الاجل بانکهای بی‌اخلاق برای مشتریان Thu Aug 31 10:48:17 IRDT 2017
دریک آنلاین به جای هیبرید، خودروی برقی تولید شود Tue Dec 12 14:37:31 IRST 2017
دریک آنلاین تقویت 36 واحدی شاخص بورس/حجم معاملات به 700 میلیون سهم رسید Tue Aug 15 15:13:03 IRDT 2017
دریک آنلاین تفاهم 22 گانه بهش خصوصی ایران و کره/ لزوم پیوند صنایع داخلی با بازار جهانی Sun Dec 10 22:39:42 IRST 2017
دریک آنلاین ثبات تقریبی در بازار طلا و ارز Mon Aug 21 16:06:07 IRDT 2017
دریک آنلاین اتصال بانک صنعت و معدن به سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج Thu Aug 17 18:25:48 IRDT 2017
دریک آنلاین ایران ماهی یک میلیارد متر مکعب گاز صادر کرد Sat Sep 09 15:27:43 IRDT 2017
دریک آنلاین روند کاهشی بارش در کشور Sun Jan 07 18:49:14 IRST 2018
دریک آنلاین شرکت‌های بزرگ برای کسب بازارهای جدید چه می‌کنند؟ Sat Aug 05 11:09:10 IRDT 2017
دریک آنلاین رشد یکدست قندی‌ها در مقابل افت گروه‌های خودرو و فلزی Sat Nov 04 18:05:16 IRST 2017
دریک آنلاین تاکید لاریجانی بر حمایت مشروط مجلس از خودروسازان داخلی Sat Dec 16 17:07:44 IRST 2017
دریک آنلاین تخلف در پلاک‌گذاری موتورسیکلت‌ها/ تعطیلی 70 درصد از موتورسازی‌ها Mon Sep 04 16:26:19 IRDT 2017
دریک آنلاین التهاب‌آفرینی واردکنندگان خودرو در بازار/ نهادهای نظارتی ورود کنند Sun Aug 27 14:48:54 IRDT 2017
دریک آنلاین روپوش پسرانه و دخترانه نباید هیچ افزایش قیمتی داشته باشد Thu Sep 14 11:10:29 IRDT 2017
دریک آنلاین واکسیناسیون تب برفکی به دلیل کمبود کامل اجرا نشد/ ارائه مجوز واردات واکسن از روسیه Sat Aug 19 17:22:37 IRDT 2017
دریک آنلاین 41 فرآورده غذایی پروانه استاندارد گرفتند Thu Jan 04 14:37:53 IRST 2018
دریک آنلاین فروش بیمه‌نامه توسط شرکت‌های IT مورد تایید بیمه مرکزی نیست Mon Jul 24 18:10:39 IRDT 2017
دریک آنلاین حقوق معلمان در جهان چه قدر است؟ Tue Jan 30 18:30:53 IRST 2018
دریک آنلاین کرسنت با قید مشروط آماده واردات گاز از ایران است Thu Nov 16 17:01:37 IRST 2017
دریک آنلاین اقدام دولت برای مقابله با طرح کاهش صادرات نفت ایران Sat Sep 22 09:22:25 IRST 2018
دریک آنلاین حباب سودبانکی می‌شکند Sat Aug 26 12:45:03 IRDT 2017
دریک آنلاین احتمال افزایش 15 درصدی قیمت مسکن Tue Dec 12 10:48:50 IRST 2017
دریک آنلاین چگونه دو کشتی با یکدیگر برخورد می‌کنند؟ Mon Jan 08 16:17:41 IRST 2018
دریک آنلاین سؤالاتی که پیش از ورود به دنیای کسب و کار باید از خودتان بپرسید Wed Aug 09 00:51:10 IRDT 2017
دریک آنلاین افزایش چند برابری قیمت میوه از وانتی‌ها تا مغازه‌ها/ گران‌فروشی تایید شد Wed Nov 15 15:31:01 IRST 2017
دریک آنلاین واردات نفت چین امسال از 400 میلیون تن فراتر می‌رود Tue Jul 25 18:05:58 IRDT 2017
دریک آنلاین بازار خوراکی‌هایی که با برف سکه شد! Mon Jan 29 15:29:18 IRST 2018
دریک آنلاین پایتخت‌نشینان چقدر آب مصرف می‌کنند؟ Fri Dec 15 17:21:09 IRST 2017
دریک آنلاین 12 نکته درباره سهام عدالت؛ 2 بار دیگر سود می‌گیرید Sun Jan 14 11:07:10 IRST 2018
دریک آنلاین تهرانی‌ها میوه را 28 درصد گران‌تر از نرخ حداکثری می‌خرند! Wed Oct 11 17:01:20 IRST 2017
دریک آنلاین طرح گردشگری پزشکی در حضور نمایندگان 37 کشور رونمایی شد Wed Aug 09 14:16:56 IRDT 2017
دریک آنلاین واردات نفت اسار هند از ایران کاهش یافت Sat Sep 23 15:23:19 IRST 2017
دریک آنلاین تقاضای زیاد و صعود طلا Tue Oct 09 11:38:00 IRST 2018
دریک آنلاین جدیدترین قیمت ها از بازار سکه و ارز Tue Jul 25 15:23:46 IRDT 2017
دریک آنلاین فروش سهام غول نفتی برای پرداخت بدهی دولتی Tue Nov 07 15:14:23 IRST 2017
دریک آنلاین رئیس کمیسیون اقتصادی: وزیر صنعت پاسخگوی کاهش صادرات باشد Mon Dec 04 18:50:53 IRST 2017
دریک آنلاین بخش خصوصی روبناهای پردیس را می‌سازد Fri Jan 26 16:23:22 IRST 2018
دریک آنلاین تجارت امارات و آمریکا 19 درصد کم شد Mon Nov 27 18:39:28 IRST 2017
دریک آنلاین احتمال شیوع بیماری‌های دامی قابل انتقال به انسان در مناطق زلزله‌زده Wed Nov 15 18:19:09 IRST 2017
دریک آنلاین رئیس آینده بانک مرکزی آمریکا در انتظار رای سنا Tue Jan 16 17:16:27 IRST 2018
دریک آنلاین 12 خدمت گمرکی که دریافت اینترنتی دارند Thu Jul 20 11:51:35 IRDT 2017
دریک آنلاین تلاش نوکیا برای تولید نسل پنجم تراشه‌های مخابراتی Wed Jan 31 14:11:37 IRST 2018
دریک آنلاین دولت قیمت خودروهای وارداتی را کنترل کند/ کمبودی در بازار خودرو وجود ندارد Wed Nov 01 14:55:17 IRST 2017
دریک آنلاین بودجه 97 استارت خورد Tue Aug 22 16:13:30 IRDT 2017
دریک آنلاین سیاست‌گذاری ناتمام برای دلار Fri Mar 30 16:20:29 IRDT 2018
دریک آنلاین پرداخت 85 درصد هزینه‌های آبیاری نوین از سوی دولت Thu Mar 01 16:26:25 IRST 2018
دریک آنلاین حضور حجتی در کمیسیون کشاورزی مشترک ایران و فرانسه Fri Oct 06 16:33:19 IRST 2017
دریک آنلاین مذاکرات جدید با بانک مرکزی برای راه‌اندازی بورس ارز Sat Nov 04 10:51:57 IRST 2017
دریک آنلاین تحریم‌های نفتی ایران برگشت‌پذیر خواهد بود؟ Sun Sep 24 17:08:12 IRST 2017
دریک آنلاین پژویان:بخش‌خصوصی نقش پررنگی را در بازار ارز ندارد Tue Aug 29 11:31:17 IRDT 2017
دریک آنلاین آبرفت پول‌های دولت در بانک‌ها Tue Dec 26 15:22:01 IRST 2017
دریک آنلاین سازمان نظام مهندسی کارایی لازم را ندارد / قانون جامع کنترل ساختمان تصویب شود Sat Nov 18 08:20:32 IRST 2017
دریک آنلاین پیش‌بینی بازار خودرو پس از اظهارات ترامپ Sun Oct 15 10:50:45 IRST 2017
دریک آنلاین درخواست امارات از بانک‌ها برای بلوکه کردن حساب‌های مشمولان لیست تروریسم Thu Jul 27 18:03:05 IRDT 2017
دریک آنلاین قرارداد با توتال یکی از بهترین قراردادهای خارجی است Sat Jul 15 17:14:35 IRDT 2017
دریک آنلاین اعتراض مسافران نتیجه داد/ توبیخ ایرلاین ایرانی به دلیل تاخیر در تحویل بار Tue Aug 29 18:13:00 IRDT 2017
دریک آنلاین راهکارهای مهار آتش دکل حفاری در منطقه رگ سفید Wed Nov 01 18:02:32 IRST 2017
دریک آنلاین اعطای اولین عاملیت لیزینگ صندوق نوآوری به بانک سینا Tue Aug 22 17:09:36 IRDT 2017
دریک آنلاین روند صعودی طلای جهانی آهسته شد Tue Jan 16 16:08:34 IRST 2018
دریک آنلاین رشد سهام‌ خودرویی‌ها علیرغم افت شاخص Tue Sep 18 13:38:12 IRDT 2018
دریک آنلاین ذخیره‌سازی 60 هزار تن میوه برای شب عید Wed Feb 21 19:59:45 IRST 2018
دریک آنلاین اقساط وام مسکن کاهش می‌یابد Sun Aug 06 11:45:38 IRDT 2017
دریک آنلاین 176 وسیله بازی در شهربازی‌های تهران پلمب شد Sun Jul 30 14:19:07 IRDT 2017
تابناک اجرای معاینه فنی برتر در کشور شکست می خورد Thu Apr 19 15:43:50 IRDT 2018
روزنامه کیهان صعود امیدهای والیبال ایران با پیروزی بر پاکستان Tue Jul 25 21:39:36 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از سینما فرهنگ مرند Tue Jun 12 13:46:12 IRDT 2018
انتخاب 9 کشته و 4 مفقودی از سیل خراسان رضوی/ 76 خودرو را سیلاب برده است Sun Aug 13 09:45:47 IRDT 2017
روزنامه شهروند برگزاری 30 کارگاه آموزشی برای کودکان در نمایشگاه قرآن Sat May 19 04:30:00 IRDT 2018
صبح تهران «ترامپ» و «کیم» مثل بچه‌های مهد کودک رفتار می‌کنند Sat Sep 23 12:38:47 IRST 2017
پرس شیعه یورش سعودیها به «مران» صعده Mon Jan 23 15:12:19 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مروری بر جزئیات آیین اختتامیه آقایان مسابقات سراسری قرآن کریم Mon Oct 08 08:38:27 IRST 2018
خبرگزاری نسیم بسته اقتصادی 1+4 جمعه رونمایی می‌شود Tue Jul 03 17:22:02 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه تبریز: حضور پرشور مردم در انتخابات نشان از پشتیبانی از رهبری و مردم سالاری است Fri May 19 20:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آغاز حضور دائم نیروهای روسیه در 2 پایگاه هوایی سوریه Tue Dec 26 12:12:28 IRST 2017
تهران پرس تعهد اروپا به حفظ برجام/تعیین شعب رسیدگی به پرونده های اقتصادی/تاکید بر قدرت موشکی ایران و... Mon Aug 13 16:32:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز پرداخت 167 میلیارد تومان خسارت به بیمه‌شده‌ها در بهمن ماه Mon Feb 20 14:04:00 IRST 2017
پارسینه کشف اختلاس میلیاردی در سیستم بانکی Mon Aug 21 21:44:44 IRDT 2017
جهان نیوز ورزش پارکور در میان جوانان سوری‎ Mon Apr 09 15:16:24 IRDT 2018
ورزش 3 مورینیو: از رفتن کونته به اینتر خوشحال می شوم Sun May 07 14:12:00 IRDT 2017
انتخاب جذب 20 درصد اوراق گواهی سپرده 20 درصدی توسط بانک ملی Sat Feb 24 20:00:36 IRST 2018
بولتن نیوز مرغ به مرز تعادل قیمت برگشت Wed Apr 19 13:31:48 IRDT 2017
جماران صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان-یکشنبه 26 شهریور Sun Sep 17 08:54:19 IRDT 2017
فردا هدف دشمن از ایجاد درگیری‌های درون منطقه‌ای چیست؟ Mon Jun 19 09:40:39 IRDT 2017
جوان آنلاین مرکز مدیریت تالاب بین المللی گاوخونی افتتاح می‌شود Fri Apr 21 16:39:47 IRDT 2017
جهان نیوز صادرات نفت ایران به 2.1 میلیون بشکه رسید Mon Apr 16 12:49:26 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تصمیم عجیب سردار آزمون سوژه یک رسانه خارجی شد Wed Aug 15 13:28:18 IRDT 2018
افکارخبر انفجار در خیابان امیرالمونین (ع) زاهدان Mon Jul 24 23:32:28 IRDT 2017
افکارخبر چگونه بر احساس افسردگی غلبه کنیم؟ Tue Nov 21 19:30:39 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران گزارش گزارشگر ویژه مشحون از ادعاهای بی اساس است/ چرا پاسخ رسمی ایران در این گزارش منعکس نشده است؟ Mon Mar 13 17:25:30 IRST 2017
امید هسته ای بسته خبری- روزنامه ها(بیست و هشتم تیر) Wed Jul 19 10:15:50 IRDT 2017
تدبیر و امید عکس/ چهره خندان وزرای پیشنهادی در صحن علنی مجلس Tue Aug 15 16:26:37 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاهش تلفات جاده ای با بکارگیری ایده های نو Mon Mar 13 00:59:00 IRST 2017
شیعه نیوز ارتش میانمار یک مسجد تاریخی را با بولدوزر تخریب کرد Sat Apr 08 10:29:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اشتغالزایی 11 هزار نفر درحوزه صنعت ایلام Wed Oct 04 13:13:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران امدادرسانی به 711 تن در 245 مأموریت امدادی/ بهره‌مندی 16 تن از خدمات اسکان موقت Sat Mar 04 11:01:41 IRST 2017
بی باک نیوز گفتگوی مهر با صانعی درباره نسلی که فوتسال ایران را بیمه می‌کند Sat Sep 02 21:26:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه‌های خراسان رضوی دوشنبه 29 آبان Mon Nov 20 08:26:33 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نمایشگاه «صنایع فرهنگی و خلاق» در تبریز برگزار می‌شود Mon Sep 17 15:01:37 IRDT 2018
جهان نیوز خشونت‌ها در نیجریه جان 86 نفر را گرفت Mon Jun 25 08:03:45 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم چرا کالاهایی که وارداتی و صادراتی نیستند افزایش قیمت دارند؟ Sun Jul 29 20:28:02 IRDT 2018
آران و بیدگل مردم ایران، با بصیرت در جریان فتنه پیروز شدند Sat Dec 31 07:34:44 IRST 2016
پرشین خودرو اولین اتوبوس الکتریکی هیوندایی (+عکس) Mon Apr 24 15:57:00 IRDT 2017
ساعت24 وزیر بهداشت: امروز ایران باثبات‌تر و قدرتمندتر از همیشه است Fri Feb 17 09:21:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دومین روز انتخابات ریاست جمهوری مصر آغاز شد Tue Mar 27 11:48:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پیش بینی 2 برابر شدن تولید کلزا در استان Thu Sep 27 12:52:42 IRST 2018
پایگاه خبری الف نشستی برای «آسیب‌شناسی ادبیات داستانی» Tue Sep 05 10:43:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نفت و گاز رده سومی میزبان هیات هندبال کردستان است Wed Jan 17 11:37:42 IRST 2018
ورزش 3 اعلام رای دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس Wed Jan 25 08:35:00 IRST 2017
میزان حزب "مردم پاکستان" کماکان در سایه تحریک انصاف Tue Aug 15 06:59:02 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی هشدار نسبت به شیوع بالای ویروس HPV در ایران/ تزریق واکسن از 12 سالگی ضروری است Mon Jun 11 15:10:39 IRDT 2018
اعتدال توصیه‌های صدیقی برای روز عرفه Thu Aug 31 17:29:12 IRDT 2017
خرداد نیوز هدف نامه محسن رضایی به روحانی چه بود؟ Fri Apr 28 14:00:02 IRDT 2017
تابناک اولین تمرین استقلال بدون منصوریان برگزار شد Thu Sep 21 15:11:13 IRDT 2017
آریا جهانگیری: شکل گیری کامل بازار ثانویه ارز نیازمند زمان است Mon Aug 20 08:02:01 IRDT 2018
پرشین خودرو تکنیک‌هایی برای چیدمان بار در صندوق عقب خودرو Mon Aug 06 06:19:00 IRDT 2018
جماران هفته ناجا فرصتی مناسب برای تقویت تعامل مردم با پلیس است Fri Oct 06 15:43:39 IRST 2017
تیک عکس/بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در روز جهانی زن! Fri Mar 10 11:32:26 IRST 2017
افکارخبر آتش نشان ها شهید محسوب می شوند؟ Wed Jan 10 04:25:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اورژانس 115 همدان 33 هزار مورد ماموریت انجام داد Sat Jan 20 12:54:31 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم برگزاری نخستین جشنواره مادران آسمانی Tue Apr 25 01:45:00 IRDT 2017
تدبیر و امید اگر درد مفصلی دارید، این غذاها را نخورید! Fri May 18 11:40:02 IRDT 2018
ساعت24 اعتراض معلمان به آزمون اعزام به خارج Tue Jul 10 13:22:42 IRDT 2018
روزنامه ایران اولویت‌دهی به پرداخت تسهیلات احیای بافت‌های فرسوده Sat Jan 06 00:00:00 IRST 2018
تیک قیمت جهانی نفت افزایش یافت Tue Mar 21 13:41:07 IRST 2017
انتخاب نرخ دلار تقریبا ثابت ماند / افزایش قیمت سکه با شیب ملایم Sat Feb 10 12:10:48 IRST 2018
جام نیوز هیچ کشوری در دنیا توان مقابله با ایران را ندارد Thu Feb 09 07:30:00 IRST 2017
تیک استقلال گام آخر در ارمنستان را محکم برداشت Sat Jul 15 21:46:41 IRDT 2017
تهران پرس آغاز تمرینات استقلال از فردا Wed Mar 01 06:15:00 IRST 2017
فردا عکس: جدول لیگ برتر در هفته بیست و سوم Sun Mar 05 20:55:47 IRST 2017
اعتبار نیوز افتتاح ساختمان جدید شعبه شرق تهران بیمه رازی Wed Dec 27 14:07:00 IRST 2017
ورزش 3 دومین پیروزی هندبال در تورنمنت قطر Wed Jan 10 16:14:53 IRST 2018
اعتبار نیوز ایست به کاهش قیمت سکه Sat Jul 14 00:24:00 IRDT 2018
بی باک نیوز شکارچیان 2 راس کل وحشی در منطقه پرور مهدیشهر دستگیر شدند Mon Mar 06 09:18:01 IRST 2017
پارسینه کاپیتان تیم‌ملی پیشنهاد المپیاکوس را رد کرد Mon Jan 01 17:05:40 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جورجو کیه‌لینی جدایی از یوونتوس را تکذیب کرد Wed Oct 04 09:10:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حجت‌الاسلام رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم Sun Dec 10 10:22:14 IRST 2017
خبرگزاری مهر وظیفه مسئولان فرهنگی تقویت روحیه انقلابی در جوانان است Thu May 10 10:21:32 IRDT 2018
تابناک فلسفه لباس مشکی برای امام حسین(ع) چیست؟ Sat Sep 30 16:24:01 IRST 2017
پرس شیعه گره خوردن شخصیت نسل جدید با مساجد آینده بهتری برای جامعه می سازد Tue May 16 14:21:53 IRDT 2017
ایران آنلاین پیشنهاد مالی چشمگیر ایران به دالیچ Sun Jul 22 14:42:08 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تهاجمات فرهنگی اجتماعی فراروی دختران جوان در جامعه Mon Feb 20 15:23:37 IRST 2017
میزان برگزاری جشن پیروزی انقلاب در ترکیه Thu Feb 09 22:24:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر جزییات پروژه جدید تام هنکس اعلام شد/ بازی در نقش خالق یک روبات Fri Oct 27 09:58:07 IRST 2017
دولت بهار تصاویر/ بیست سال خشکسالی ... Wed Jul 12 15:12:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عمل جراحی کاشت حلزون در کرمانشاه به زودی آغاز خواهد شد Fri Apr 20 14:13:49 IRDT 2018
تابناک توصیه های ستاد اربعین به زائران در حال بازگشت Fri Nov 10 13:16:15 IRST 2017
ایلنا پیام وزیر ارشاد به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان Tue Nov 28 10:16:30 IRST 2017
دولت بهار حزب چپ آلمان، دولت مرکل را به دورویی متهم کرد Fri Mar 10 21:49:00 IRST 2017
روزنامه ایران مرزبانی از قلمروهای «ایران فرهنگی» Mon Feb 15 06:00:00 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان مادر در قم Tue May 01 09:48:28 IRDT 2018
پرشین خودرو عضو شورای استان تهران: اجرای طرح ترافیک جدید با مشکلاتی مواجه خواهد شد Mon Apr 30 15:51:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر پوستر فیلم فجر 35 رونمایی شد/ در غیاب حاتمی در حضور دختر و همسر Sun Jan 22 19:43:39 IRST 2017
فردا جنگ یووه، آرسنال و لیورپول برای ستاره بارسا Tue Aug 08 21:08:55 IRDT 2017
تابناک جشن استقلال پاکستان رنگ خون گرفت Sun Aug 13 06:44:43 IRDT 2017
صبحانه با خبر یافتن گوشی‌ سرقتی از طریق اپراتورهای موبایل Tue Nov 28 11:36:43 IRST 2017
ورزش 3 دورهمی مورینیو ودستیاران در رستوران ماتا(عکس) Sun Feb 26 08:07:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن جوان ایرانی با الگوگیری از اهل بیت(ع) الگوی اخلاق‌مداری و فضیلت است Sat Apr 28 16:21:55 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی دریاچه مصنوعی تبریز، ناقض سیاست دولت در احیای دریاچه ارومیه Sun Aug 19 15:15:01 IRDT 2018
آریا افزایش سقف برداشت وجه از دستگاه‌های خودپرداز بانک تجارت Wed Oct 10 11:47:28 IRST 2018
آفتاب شرکت املاک داماد ترامپ به جرم تقلب جریمه شد Thu Aug 30 04:05:01 IRDT 2018
تدبیر و امید مصوبه جدید مجلسی‌ها برای تقویت بنیه دفاعی کشور Tue Feb 14 17:27:08 IRST 2017
خبرگزاری فارس اعلام آماده‌باش ستاد مدیریت بحران استانداری تهران به فرمانداران در پی ورود سامانه بارشی Sun Apr 15 17:04:00 IRDT 2018
یک ورزش دیدار شهروند - فرش‌آرا در ساری برگزار می‌شود Wed Jan 03 16:40:27 IRST 2018