تابناک - Wed Nov 22 10:26:56 IRST 2017 نمایش خبر

جولان زعفران های تقلبی در بازار

عضو شورای ملی زعفران درباره جولان زعفران های تقلبی در بازار هشدار داد و گفت: دستگاه های نظارتی باید بر این مساله نظارت کنند.

عضو شورای ملی زعفران درباره جولان زعفران های تقلبی در بازار هشدار داد و گفت: دستگاه های نظارتی باید بر این مساله نظارت کنند. علی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مباحث مطرح شده در زمینه عرضه گوشت گاو رشته شده به جای زعفران، اظهارداشت: بحث تقلب در این زمینه همواره مطرح است اما روش های پیشرفته تری برای آن وجود دارد و روش مذکور با دشواری های زیادی همراه است. وی با بیان اینکه البته احتمال این کار هم وجود دارد، اضافه کرد: از دیگر روش های تقلب این است که اجزای ارزان و بی کیفیت زعفران را با آن مخلوط می کنند و به مشتریان می فروشند؛ یا اینکه محصول را با چربی، عسل و نمک سنگین می کنند. عضو شورای ملی زعفران درباره اینکه برای مقابله با این امر چه اقدامی باید انجام داد؟، گفت: باید به مردم اطلاع رسانی کرد و این وظیفه تشکل ها و نهادهای زیربط است همچنین دستگاه های نظارتی باید کنترل و نظارت خود را افزایش دهند. حسینی ادامه داد: چرا که در این زمینه ممکن است برخی گیاهان را با رنگ های صنعتی رنگ آمیزی کنند که این برای سلامت انسان به شدت مضر است. وی به این پرسش که مردم چگونه می توانند زعفران اصل را از نوع تقلبی آن تشخیص دهند؟، پاسخ داد: شاید نتوان ظرف چند دقیقه به این سوال پاسخ دقیقی داد اما در کل مردم به دنبال خرید محصولاتی که صرفا فقط ارزان قیمت هستند نباشند همچنین از افراد مطمئن خرید کنند و از هر کس و هر جا زعفران خریداری نکنند. عضو شورای ملی زعفران با بیان اینکه طلای سرخ کالای پرطرفداری است و بهرحال متقلبان به این حوزه ورود می کنند، افزود: میزان تقلب در این حوزه هر چقدر هم که باشد زیاد است و نباید اصلا با چنین مسائلی مواجه باشیم. به گزارش مهر اخیرا در فضای مجازی مباحثی مطرح شده بود مبنی بر اینکه به تازگی زعفران تقلبی وارد بازار شده که گوشت گاو را رشته رشته و رنگ می‌کنند و جای زعفران اصل می‌فروشند.
تابناک توضیح سفیر ایران درباره مصافحه با سفیر سعودی Thu Apr 05 17:33:01 IRDT 2018
تابناک رقابت در قیمت بلیت اربعین گرم می‌شود؟ Mon Oct 30 08:10:28 IRST 2017
تابناک زیرساخت هایی که نداریم، بلای جان مردم است نه گرمای هوا/ فوت دو نوجوان تراژدی تلخ مشکلات زیرساختی ماست Tue Jun 20 14:29:18 IRDT 2017
تابناک کویت بعدازرفع تعلیق،میزبان جام خلیج فارس شد Sat Dec 09 14:22:01 IRST 2017
تابناک Militants attack Afghan army post near military academy in capital Mon Jan 29 10:39:01 IRST 2018
تابناک قیمت عجیب سوشامکانی درقراردادبانفت آبادان Fri Dec 22 15:22:38 IRST 2017
تابناک آیا ریزش پوست سر نوزاد طبیعی است؟ Thu May 04 03:30:01 IRDT 2017
تابناک پوتین 9 مقام ارشد روسیه را برکنار کرد Tue May 02 06:16:29 IRDT 2017
تابناک رازپیراهن شماره 33 آزمون در روبین‌کازان+عکس Sat Jul 15 01:33:13 IRDT 2017
تابناک اعزام بالن اینترنت به منطقه زلزله زده Tue Nov 14 12:28:28 IRST 2017
تابناک امیدتل آویو به موافقت عربستان برای استفاده از حریم هوایی این کشور Fri Feb 09 20:45:01 IRST 2018
تابناک رئیس کمیته صلیب سرخ: دیدارم با سنوار سازنده بود Wed Sep 06 03:27:20 IRDT 2017
تابناک زیان انباشته بانک صادرات به 6400 میلیارد تومان رسید Mon Feb 26 16:26:54 IRST 2018
تابناک زلزله 4.3 ریشتری، این بار در مرز لرستان و ایلام Tue Nov 14 09:23:46 IRST 2017
تابناک آغاز کاهش ساعات پایانی طرح زوج و فرد Sat May 27 12:24:42 IRDT 2017
تابناک تماس تلفنی «تیلرسون» با «مسعود بارزانی» Fri Oct 27 11:42:03 IRST 2017
تابناک کوتینیو با لیورپول تمدیدکرد+عکس Wed Jan 25 13:15:01 IRST 2017
تابناک مدیر مسئول ایسنا مجرم شناخته شد Sun Jul 16 15:30:01 IRDT 2017
تابناک عربستان تعهدات اوپک را نقض کرد Wed Jul 12 13:35:47 IRDT 2017
تابناک گرانترین و ارزان‌ترین شهر‌های ایران کدامند؟ Sun Dec 17 11:30:01 IRST 2017
تابناک Third year after the start of Saudi aggression, Yemeni people still seem to be defiant Tue Mar 27 00:24:06 IRDT 2018
تابناک طرز تهیه کباب تابه‌ای قهوه ‌خانه‌ای Wed Jan 24 21:18:57 IRST 2018
تابناک علم‌الهدی به ترامپ:گزینه‌هایت را زیر میز بگذار Fri Feb 10 11:31:57 IRST 2017
تابناک ویدیو: شعرخوانی ژاله علو برای رشیدپور Wed Jan 25 11:10:09 IRST 2017
تابناک ربات‌های علی‌بابا کتاب خواندن را شروع کردند Wed Jan 17 17:01:48 IRST 2018
تابناک برای نوسازی تجهیزات نفت نیازمند 10 میلیارد دلار هستیم Fri Feb 09 12:50:01 IRST 2018
تابناک تسلط ارتش سوریه بر 4 روستای دیگر در شرق السخنه Sun Aug 27 17:24:00 IRDT 2017
تابناک World leaders, diplomats, reiterate the necessity of keeping the Iran deal intact Sun Jan 14 11:33:39 IRST 2018
تابناک مدارس 11 شهر خوزستان فردا تعطیل است Sun Feb 18 22:36:38 IRST 2018
تابناک تجمع عظیم مخالفان حزب حاکم پاکستان Sun Jul 30 23:02:40 IRDT 2017
تابناک ویدیو: نوای کت استیونس را می شنوید Fri Feb 17 23:08:40 IRST 2017
تابناک فعالیت آتشفشان و فوران مواد مذاب در هاوایی Tue Apr 03 10:48:48 IRDT 2018
تابناک ثبت نام 788 هزار داوطلب Mon Jan 29 10:47:09 IRST 2018
تابناک Risk of US-Turkey tensions as Washington decides to arm Syrian Kurds Wed May 10 16:19:13 IRDT 2017
تابناک عکسی تاریخی از بوفون و زیدان که دیشب زنده شد Thu Apr 12 08:30:02 IRDT 2018
تابناک تیلرسون: ترامپ امروز یا فردا، نظر خود را اعلام‌می‌کند Wed Dec 06 20:05:01 IRST 2017
تابناک 57 سد مهم کشور کمتر از 40 درصد آب دارند Wed Jul 19 23:25:01 IRDT 2017
تابناک درسی که یک معلم تفکر به من آموخت Thu May 11 16:22:30 IRDT 2017
تابناک پیش‌بینی بازار مسکن در سال 96 Mon Apr 10 07:01:27 IRDT 2017
تابناک ویدیو: کرم ضدآفتاب برای سیاه پوستان Sun Jun 25 10:44:59 IRDT 2017
تابناک روزنما: رشد میوه در قالب‌های عجیب و غریب Sun Jun 18 23:03:31 IRDT 2017
تابناک نهاوندیان عضو کمیسیون اقتصاد دولت شد Wed Sep 06 18:27:51 IRDT 2017
تابناک آمادگی ملکه انگلیس برای واگذاری تاج و تخت Mon Aug 14 20:06:01 IRDT 2017
تابناک نامزد ریاست‌جمهوری با شاخص‌های انقلابی هر کس باشد می‌پذیریم Wed Jan 25 14:15:02 IRST 2017
تابناک اشغال فرودگاه سیاتل توسط معترضان بهترامپ Sun Jan 29 22:52:01 IRST 2017
تابناک تیم سنگنوردی تهران باحمایت مگاپارس شکل می گیرد Sat Sep 23 21:34:03 IRST 2017
تابناک با هلال احمر و وزارت بهداشت صحبت کردم و می‌گویند پرونده‌ شیرخشک وجود ندارد! / همسرم پرونده‌ای دیگری دارد / این جذابیت برای من وجود داشت که شبیه یک خواننده هستم! Sun Nov 26 07:35:17 IRST 2017
تابناک تعرض جوان افغان به دختر ایرانی در بوستان Sun Aug 20 09:18:02 IRDT 2017
تابناک نامه فرمانده پیشمرگه به آیت‏‎الله سیستانی Sun Oct 22 06:40:13 IRST 2017
تابناک جشن قهرمانی پرسپولیس هفته28لیگ برتربرگزارنمی شود Sun Apr 16 14:30:02 IRDT 2017
تابناک سرطان در کمین افراد چاق Sun Apr 09 12:49:32 IRDT 2017
تابناک شکاف دستمزد زنان و مردان در انگلیس افزایش یافت Mon Sep 25 12:41:06 IRST 2017
تابناک مسمومیت 7 نفر بر اثر گاز منواکسید کربن Sat Jan 27 02:00:01 IRST 2018
تابناک سقوط مرگبار بالگرد در ترکیه با 12 سرنشین Wed Apr 19 06:30:59 IRDT 2017
تابناک عاملان انفجار واحد‌مسکونی در مشهد دستگیر‌شدند Mon Mar 13 21:45:39 IRST 2017
تابناک یکدست ترکیب شورای شهر برخی شهرها به براورده شدن مطالبات شهری کمکی خواهد کرد؟ Sat May 27 13:28:14 IRDT 2017
تابناک جلدپیروزی/پنجشنبه22تیر96 Thu Jul 13 08:31:42 IRDT 2017
تابناک پیشنهاد مرکل برای حل بحران کره‌شمالی Sun Sep 10 12:13:01 IRDT 2017
تابناک رهبر معظم انقلاب از حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات تشکر کردند/توصیه شریعتمداری به ستادهای روحانی/ پیام تبریک جهانگیری،میرسلیم و هاشمی طبا به رئیس‌جمهور منتخب Sat May 20 08:39:20 IRDT 2017
تابناک جلدهمشهری ورزشی/سه‌شنبه7آذر96 Tue Nov 28 08:02:48 IRST 2017
تابناک دیدار رئیس‌جمهور‌ ترکیه با رهبر انقلاب Wed Oct 04 18:45:43 IRST 2017
تابناک هندوانه‌های شب یلدا رسید Tue Dec 05 15:48:26 IRST 2017
تابناک امنیت مراسم تحلیف روحانی چگونه تامین شد؟ Sun Aug 06 17:40:01 IRDT 2017
تابناک سه حرکت برتر روتین برای بدن‌سازی Thu Dec 14 19:34:49 IRST 2017
تابناک ممنوعیت پخش اذان در مسجدی در آلمان Sat Feb 03 14:39:00 IRST 2018
تابناک هزینه‌های حفاری نفت در آمریکا بالاتر می‌رود Sun Jul 16 14:47:33 IRDT 2017
تابناک نکاتی ‌در خصوص پل‌های قدیم ایران Wed Apr 05 11:45:40 IRDT 2017
تابناک اقدام عجیب موسسه اعتباری ثامن در تغییر حساب‌های مشتریان! Mon Sep 04 16:04:22 IRDT 2017
تابناک بادران صدرنشین جدید لیگ دسته اول Sat Sep 23 19:33:14 IRST 2017
تابناک 30 هزار بیمار مبتلا به ایدز از بیماری خود بی‌اطلاع‌اند Fri Nov 03 14:34:50 IRST 2017
تابناک شروط «سید عمار الحکیم» برای سفر به عربستان Thu Aug 03 16:30:02 IRDT 2017
تابناک جزئیات صدور دستور توقیف 1.6 میلیار دلار اموال ایران توسط دادگاهی در لوکزامبورگ Mon Mar 06 23:07:19 IRST 2017
تابناک احمد خاتمی وارد شبکه‌های اجتماعی شد Thu Nov 09 21:36:02 IRST 2017
تابناک قطعه موسم گل با صدای وحید تاج Fri Aug 04 15:17:37 IRDT 2017
تابناک سه شنبه4مهرساعت19:30 الهلال-پرسپولیس(شبکه‌سه) نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا Mon Sep 25 14:39:30 IRST 2017
تابناک فرود اضطراری هواپیمای آتا در فرودگاه اهواز Thu Jul 27 11:14:28 IRDT 2017
تابناک قرقاش: سازمان ملل برای یمن راه حل ارائه دهد Fri Sep 22 21:31:22 IRST 2017
تابناک 60 درصد از مرگ‌های حوادث کار، ساختمانی است Sat Mar 25 12:45:01 IRDT 2017
تابناک روسیه: برکناری اسد کمکی به حل بحران نمی کند Mon Apr 10 17:26:31 IRDT 2017
تابناک کشته شدن 4 هزار غیرنظامی/ از سرگیری عملیات در غرب موصل Mon Mar 27 11:57:42 IRDT 2017
تابناک افزایش تعرفه‌های تجاری، رقابت ناسالم آمریکا با چین Wed Feb 14 14:17:54 IRST 2018
تابناک تاج:برکناری دبیرکل حق من است/باحرف دوسایت باید کی روش راعزل می کردم Sat Jul 08 18:17:27 IRDT 2017
تابناک دادستان تهران: برخی می‌خواهند حجاب را عرفی کنند Wed Feb 14 19:45:05 IRST 2018
تابناک برای نشان دادن چهره قصورکنندگان پلاسکو، ادامه این فیلم را نمایش دهید! Wed Feb 01 12:42:49 IRST 2017
تابناک ویدیو: ماشین با رنگ مات را کارواش ببریم؟ Sun Jul 02 11:27:01 IRDT 2017
تابناک جلد همشهری/پنجشنبه31فروردین96 Thu Apr 20 01:30:35 IRDT 2017
تابناک Zarif attracts support of the Balkan states for Iran’s regional role Thu Mar 01 15:57:08 IRST 2018
تابناک دستگیری زورگیران شکنجه گر در مشهد Fri Feb 17 04:30:02 IRST 2017
تابناک رسوایی جدید سعودی‌ها درباره سوریه Sat Jan 28 07:14:15 IRST 2017
تابناک Poland passes contested judiciary laws in first test for new PM Morawiecki Mon Dec 11 11:09:47 IRST 2017
تابناک ویدیو: خلاصه فینال جام کنفدراسیون‌ها Mon Jul 03 01:40:37 IRDT 2017
تابناک رمزگشایی از سخن جنجالی عارف/جبهه‌ پایداری در حال تبدیل شدن به فراماسونری/فرمان حمله داعش به اعضای اروپایی‌اش/تلاش ناشیانه برای تحریف تاریخ انقلاب /نقشه راه اصولگرایان در دولت آینده/ادامه مرگ‌های مشکوک مخالفان هیلاری Sat Jul 15 03:05:00 IRDT 2017
تابناک داعش مسئولیت انفجارهای مصر را برعهده گرفت Sun Apr 09 21:20:24 IRDT 2017
تابناک تحریم های جدید اتحادیه اروپا عیله کره شمالی Thu Apr 06 22:00:01 IRDT 2017
تابناک نجات زن مسافر از دست راننده هوسران Wed May 31 08:35:36 IRDT 2017
تابناک دو کشته در سانحه سقوط هواپیما در هاوایی Mon Dec 11 09:22:16 IRST 2017
تابناک ماجرای نامه کویت به لبنان درباره حزب الله Thu Aug 03 15:00:01 IRDT 2017
تابناک وزیر کشور از وفادارترین وزیران به دولت یازدهم است Mon Jan 30 12:06:35 IRST 2017
تابناک جرأت نمی‌کنند به شورای نگهبان چیزی بگویند چون از رد صلاحیت می‌ترسند Sun Mar 05 10:25:14 IRST 2017
تابناک سهمیه ظرفیت دانشگاههای خوب را تحت تاثیر قرار می دهند Tue Feb 06 10:04:48 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بیمارستان 132 تختخوابی آستارا به بهره‌برداری رسید Thu Mar 30 13:38:23 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا محرومیت 45هزار دانش آموز مینابی از امکانات حداقلی آموزش! Sat May 06 11:22:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی برگزار می‌شود Tue Apr 10 15:09:01 IRDT 2018
جام جم آنلاین تجاوز به دختران در داخل خودرو پیکان Sun Jul 09 03:00:00 IRDT 2017
انتخاب OnePlus 5T، سریع ترین گوشی جهان Sat Nov 18 21:30:01 IRST 2017
بی باک نیوز آیا جهانگیری با روحانی رقابت می‌کند؟ Thu Apr 27 11:11:01 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/کراس اوور کوچک مدیران سربلند از پیست آزادی خارج شد؛ گزارش تست فنی ایکس22 در پیست آزادی+تصاویر Sat Apr 15 11:30:00 IRDT 2017
ایسکانیوز "فرهنگ عامیانه مردم ایران" به قلم صادق هدایت تجدید چاپ شد Mon Jun 26 09:45:00 IRDT 2017
ایلنا ایجاد تفاهم نامه بین منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و یک شرکت لهستانی Fri Jan 27 20:34:57 IRST 2017
نسیم بهاری آغاز بست نشینی یاران دکتر احمدی نژاد در حرم حضرت ... Wed Nov 15 11:54:39 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا با اوضاع فعلی درآمدی مردم، سال آتی، افزایش مالیات نخواهیم داشت Thu Jan 11 11:33:13 IRST 2018
واحد مرکزی خبر افتتاح 15 مددسرا با ظرفیت 3 هزار نفر در پایتخت Mon Jul 03 16:01:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران علی لاریجانی در گفتگو با سی‌ان‌ان: اگر ما عراقی‌ها را کمک نمی‌کردیم، بغداد از سوی داعش اشغال می‌شد Fri Jun 30 11:01:54 IRDT 2017
روزنو برنامه هسته‌ای عربستان چه تاثیری بر برجام دارد؟ Wed Feb 28 11:32:09 IRST 2018
خبرگزاری مهر توسعه اشتغال در اولویت است/ رفع موانع کارآفرینی در استان بوشهر Mon Feb 19 10:17:21 IRST 2018
اقتصاد آنلاین پول ساختن از بازی Mon Dec 04 08:43:24 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گرد و غبار مدارس و ادارات شهرستان های مهران و دهلران را به تعطیلی کشاند Sat Feb 18 12:11:00 IRST 2017
تی نیوز ویدیو: آموزش حرکت جهش ساعت Wed Jul 12 02:37:01 IRDT 2017
بهار نیوز رابطه لذت بخشی موادمخدر با آسیب به مغز Tue Apr 10 16:12:30 IRDT 2018
ایلنا سکونت 310 هزار نفر در بافت‌های فرسوده زاهدان Sat Oct 28 10:40:12 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران استفاده صحیح از فضای مجازی نیازمند بسیج همگانی است Wed Aug 16 11:13:45 IRDT 2017
افکارخبر واکنش عفو بین الملل به بازداشت مدیرش در ترکیه Thu Jul 06 12:44:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف 110 قبضه اسلحه غیرمجاز و دستگیری 357متخلف در سال 95 Thu Mar 16 15:33:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کاهش دما در روزهای آینده + فیلم Tue Jun 20 11:32:36 IRDT 2017
تی نیوز ترامپ، توان رهبری ندارد Mon Jul 10 13:47:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر احداث 320 مسکن محرومان خوزستان با مشارکت کمیته امداد و سپاه پاسداران Wed Sep 27 13:58:12 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 14 مسجد شهرستان روانسر امسال بازسازی می شود Tue Jul 04 21:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن: بازیکنانم خسته اند Sat Mar 04 23:03:00 IRST 2017
روزنامه شرق تعریف «حق» و سرنوشت حقوق برابر Sun Feb 12 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف 2محموله برنج قاچاق درقم Sun Mar 12 16:04:11 IRST 2017
خبرگزاری مهر دولت تردیدی در ادامه طرح تحول سلامت ندارد Wed Feb 01 20:06:35 IRST 2017
ایران آنلاین 70 درصد گندم ایرانی کیفیت مناسبی دارد/ نیازی به واردات داریم Tue Nov 21 10:20:18 IRST 2017
ایسکانیوز تلاش برای تناسب رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای با نیازهای جامعه Fri Nov 10 11:54:51 IRST 2017
روزنامه شرق خسیس مولیر در پردیس تئاتر تهران Mon Jul 10 04:30:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ماه برگزاری جشنواره پر سر و صدای موسیقی Fri Mar 30 13:35:01 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جایزه بین‌المللی ابوالفضل پورعرب کجاست؟ Tue Feb 13 23:23:00 IRST 2018
انتخاب المانیتور: عربستان در تقابل منطقه‌ای با ایران شکست‌های ناخوشایندی خورده است Fri Sep 22 18:16:01 IRST 2017
ورزش 3 اخراج حبسی با معجزه جپاروف Tue Feb 20 16:58:00 IRST 2018
اعتدال از رییس‌جمهور چه سوالی دارید؟ Mon Jan 22 03:01:01 IRST 2018
بنکر تنها راه نجات بانک ها از ورشکستگی Tue Mar 07 09:00:16 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فعالیت 500 مرکز قرآنی در دانشگاه‌های پیام نور کشور Tue Oct 17 11:07:56 IRST 2017
بولتن نیوز خانلرخانی: سطح مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا در حد جهانی بود Tue Jul 11 09:45:13 IRDT 2017
فردا توافق محرمانه آلمان برای فروش زیردریایی به تل‌آویو Sat Oct 21 17:21:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر/سردار غیب پرور:حل معضل بیکاری و رکود جزو برنامه‌‌های فوری دولت جدید باشد Sat May 20 16:41:46 IRDT 2017
صبحانه با خبر سرمایه‌گذاری و اشتغال در صنعت پوشاک چقدر است؟ Wed Nov 01 14:55:17 IRST 2017
پایگاه خبری الف هدیه فوتبالی ایران به ترامپ/اولین قهرمانی تاریخ آمریکا به لطف مربی ایرانی Mon Mar 06 15:18:46 IRST 2017
خرداد نیوز حواشی صحن؛ قاضی‌پور وزرای دولت را تهدید کرد Tue Feb 21 17:29:45 IRST 2017
انتخاب با این کار مرگ خود را به تاخیر اندازید Fri Feb 17 09:00:02 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس نوشته/ بیانات حجت الاسلام رئیسی در جمع مردم بوشهر Wed May 17 15:25:59 IRDT 2017
خانه ملت کشورهای اسلامی برای حمایت از مسلمانان میانمار دست به دست هم دهند Wed Sep 06 18:06:00 IRDT 2017
صبحانه با خبر تسریع روند واگذاری اراضی به عشایر با مستندات قانونی Sun Nov 05 19:39:11 IRST 2017
بولتن نیوز احتمال حضور روس‌ها در ولایت هلمند افغانستان Wed May 03 10:42:58 IRDT 2017
ساعت24 شناسایی 79 مورد ابتلا به تب کنگو در کشور Sun Jul 09 15:09:16 IRDT 2017
بی باک نیوز جنجال جدید عربستان در مورد حوادث سفارت این کشور در تهران Tue Aug 01 04:31:01 IRDT 2017
فردا تسلط کم نظیر رهبری بر هوای نفس Sat Jan 13 13:31:48 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تبادل نظر امیرعبداللهیان با رئیس دفتر حفاظت از منافع مصر در خصوص تحولات منطقه Tue Oct 10 18:18:24 IRST 2017
جام نیوز شهادت پلیس وظیفه شناس در نزاع دسته جمعی Thu Aug 03 23:00:00 IRDT 2017
روزنو آگاه کردن مردم از تبعات هوچی گری ها وظیفه روشنفکران است Thu May 18 14:30:59 IRDT 2017
آفتاب ایران بیماری اوتیسم؛ علت حرکات مژگان صابری +عکس | انتقاد رشیدپور از توهین به مژگان صابری Mon Feb 05 06:29:08 IRST 2018
خبرگزاری فارس توجه به نیازهای اصلی روستاها علاج جلوگیری از مهاجرت است Wed Mar 22 18:48:00 IRDT 2017
فردا پیامدهای خطرناک و خسارت بار اولین سفر خارجی ترامپ Fri May 26 19:14:52 IRDT 2017
تی نیوز جنگ زرگری خائنین حرمین شریفین و قطر/عربستان و قطر زمانی هر دو حامیان داعش بوده اند Mon Jul 10 11:28:47 IRDT 2017
افکارخبر تشییع شهید مدافع حرم مهدی ایمانی/گزارش تصویری Sun Dec 17 14:59:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران محرومیت سیستان وبلوچستان با برنامه ریزی دقیق رفع می شود Tue Aug 29 18:01:02 IRDT 2017
ایسکانیوز انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان Sat Dec 23 17:31:56 IRST 2017
پایگاه خبری الف بیانیه‌ شورای امنیت درباره مذاکرات صلح سوریه Wed Feb 01 20:49:36 IRST 2017
بی باک نیوز معرفی 5 لایه بردار قوی برای تقویت و زیبایی هرچه بیشتر پوست Fri Jul 14 13:03:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ثبت 5 وقف جدید در استان همدان. Sat Apr 08 12:58:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تشکیل شورای هماهنگی فعالیت‌های اجتماعی شهرداری و وزارت رفاه/فوریت ساماندهی چهره شهر از آسیب‌ها Tue Sep 12 12:15:49 IRDT 2017
ایران آنلاین بولیوی؛ پرچم دار رشد اقتصادی منطقه آمریکای جنوبی در سال 2017 Thu Jan 04 19:06:26 IRST 2018
خبرگزاری مهر نجات فرد محبوس از بین قفسه های 50 متری در اسلامشهر Tue Nov 07 08:35:05 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران تمایل الزویر برای انتشار کتاب«ضربه‌های مغز و جمجمه» Sun Feb 11 18:27:48 IRST 2018
خبرگزاری مهر فاز دوم کارخانه طلای قروه سال آینده به بهره برداری می رسد Wed Jan 31 07:57:49 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سومین دوره مسابقات قرآن استانی در کرمان برگزار می‌شود Wed Oct 04 20:45:12 IRST 2017
جام نیوز عربستان توانایی غنی‌ سازی اورانیوم را ندارد Thu Dec 28 16:13:57 IRST 2017
خانه ملت آغاز طرح تابستانه پلیس راهور از اول تیرماه Tue May 30 08:29:33 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم "ترامپ می‌خواست پایگاه‌های ایران و روسیه در سوریه را بزند" Mon Apr 16 20:53:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سرنوشت نامعلوم اتباع هندی ربوده شده در موصل Mon Jul 24 21:41:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ادامه فعالیت بازارچه مرزی ساری‌ سو Wed Feb 14 09:48:38 IRST 2018
برنا سرپرستی اداره راه و شهرسازی شهرستان اراک منصوب شد Mon May 08 14:30:29 IRDT 2017
بی باک نیوز مقایسه دوربین پرچم دار هوآوی شیائومی و اپل Sun May 14 14:55:01 IRDT 2017
جام نیوز تمدید قرارداد 4 ساله بازیکن مورد علاقه منصوریان با استقلال Tue Aug 22 17:58:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شعر و هنر نقش مؤثری در انسجام و برساختن هویت فرهنگی جامعه دارد Fri Mar 10 21:20:26 IRST 2017
سلامت نیوز اُتیسم خفیف رو به افزایش است Tue Apr 04 17:07:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سرمربی دورتموند: از گل آفسایدی که زدیم ناراحت نیستم/ شایسته 3 امتیاز بودیم Sun May 07 11:23:13 IRDT 2017
تدبیر 24 تغییرات در شورای عالی اصلاحات ضروری است Sun Feb 18 08:33:54 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کمپین مردمی "چرا تغییر؟!" آغاز به کار کرد Mon May 01 15:24:35 IRDT 2017
بی باک نیوز بندر کنگ ثبت جهانی می شود Thu Jul 13 18:57:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای برنامه های هفته پدافند غیر عامل در استان سمنان Thu Oct 26 11:44:38 IRST 2017
تهران پرس پمپ بنزین دروازه دولت تهران در سال 1340 +عکس Fri Jun 02 08:08:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر "موسی فرزند امامزاده" به امریکا رفت Sun Jan 21 10:22:18 IRST 2018
واحد مرکزی خبر طرح بهره برداری از گیاهان دارویی در خراسان شمالی Mon Sep 18 10:08:22 IRDT 2017
آریا بهترین گوشی‌های زیر 500 هزار تومان بازار(شهریور 96)+عکس Wed Sep 06 17:11:50 IRDT 2017
صبا ایران هدف از ارتودنسی طبیعی شدن عملکرد دندان، فک و صورت است Tue Dec 26 13:54:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استفاده از ماهواره باعث تنزل شان اخلاقی جوانان می شود Tue Jan 30 11:08:11 IRST 2018
اعتدال همه باید به دنبال بهبود شرایط باشیم/ایرالکو ظرفیت تولید 50 هزارتن شمش گرد در سال را بر اساس استانداردهای بین المللی دارد Sat Feb 11 10:28:57 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار: گمانه زنی شبکه های اجتماعی در رابطه با نتایج شورای شهر ارومیه صحت ندارد Wed May 31 17:45:00 IRDT 2017
ایسکانیوز مه‌گرفتگی و کاهش دید در محور مشگین‌شهر - پارس‌آباد Thu Apr 06 15:14:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر در خصوص استقلال حریفی نمی زنم/ ذوب آهن شانس قهرمانی دارد Wed Sep 20 23:57:06 IRDT 2017
فردا اولین سوخت‌گیرى هوایى چه شکلی بود؟ +عکس Wed Dec 13 07:55:15 IRST 2017