ایلنا - Mon Nov 13 09:42:38 IRST 2017 نمایش خبر

تعیین مقرری بیمه بیکاری برای زلزله زدگان واجد شرایط

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستوری به مدیران بیمه ای و درمانی استانهای غربی کشور بر لزوم تسریع خدمت رسانی به آسیب دیدگان از زلزله تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، سید تقی نوربخش ضمن تسلیت به مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور و طلب شفای عاجل برای مصدومان این حادثه، استفاده از ظرفیت مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به مجروحان را اولین و مهمترین اولویت برای کاستن از آلام و مشکلات مردم مناطق زلزله زده دانسته است. وی همچنین برقراری مستمری بازماندگان بیمه شدگان متوفی و همچنین برقراری کمک هزینه ایام بیماری برای حادثه دیدگان را از وظایف مهم واحدهای بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی برشمرده و دستور تسریع در انجام این تعهد سازمان تأمین اجتماعی در قبال ذی نفعان را صادر کرده است. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین بر لزوم سرکشی از کارگاههای آسیب دیده از زلزله و برقراری مقرری بیمه بیکاری برای واجدین شرایطدر این کارگاه ها تأکید کرده است.
ایلنا پوشش 85 درصدی خدمت مشاوره ژنتیک در کشور Mon Aug 21 09:19:34 IRDT 2017
ایلنا شیرین‌ترین فریم برای هواداران استقلال؛ جوان‌های 70 ساله (عکس) Wed Jun 28 12:01:15 IRDT 2017
ایلنا آجرلو دست بردار دنیزلی نیست؛ به یاد آن پاس رویایی! Wed Jan 10 18:47:39 IRST 2018
ایلنا افرادی که در زلزله شب‌گذشته خسارت دیده‌اند به فرمانداری مراجعه کنند Sun May 14 12:30:56 IRDT 2017
ایلنا اعتراف عربستان سعودی به کشتن غیرنظامیان در یمن Sat Aug 26 22:27:23 IRDT 2017
ایلنا گزارش عملکرد صد روزه شورای شهر تهران/73 تذکر به شهرداری و سایر دستگاه‌ها Sun Dec 10 13:16:38 IRST 2017
ایلنا عکس‌های برجسته قرن بیستم در حراج بونامز Tue Sep 26 11:33:08 IRST 2017
ایلنا نقش دلار در نظام مالی بین الملل در حال کاهش است Wed Oct 03 09:17:17 IRST 2018
ایلنا تلاش تبلیغاتی هیلی قانع‌کننده نبود/ امریکا با صدور ده‌ها میلیارد دلار اسلحه به عربستان نقش مستقیمی در کشتار مردم یمن دارد Fri Dec 15 17:28:05 IRST 2017
ایلنا مازندران وسیع ترین شبکه توسعه ای بهداشت و درمان را در کشورر اداراست Tue Apr 11 17:58:49 IRDT 2017
ایلنا رییس‌جمهور قهرمانی مقتدرانه و زودهنگام تیم ملی پاراوزنه برداری کشورمان در مسابقات جهانی مکزیک را تبریک گفت Fri Dec 08 16:05:30 IRST 2017
ایلنا قاب انقلاب/13 Fri Feb 10 15:25:34 IRST 2017
ایلنا معامله اوراق مشارکت دولتی از 30 بهمن ماه در فرابورس Thu Jan 25 10:44:14 IRST 2018
ایلنا نمی توان منکر عملکرد درخشان بانک شهر طی سال های اخیر شد Sat Dec 23 09:34:59 IRST 2017
ایلنا مناظره‌های انتخاباتی شبکه یک از امشب آغاز می‌شود Mon Apr 03 12:10:45 IRDT 2017
ایلنا آغاز صدور روادید برای شهروندان 180 کشور در فرودگاه اهواز Thu Dec 28 13:27:13 IRST 2017
ایلنا افشای قتل پدری که توسط پسرش مثله شده بود Fri Feb 09 11:42:07 IRST 2018
ایلنا بازدید سفیر آلمان از باشگاه استقلال Tue Aug 15 15:03:54 IRDT 2017
ایلنا انتقاد وزیر امور خارجه فلسطین از تهدید‌های نیکی هیلی Wed Dec 20 20:03:29 IRST 2017
ایلنا پیکر مطهر 48 شهید گمنام تشییع شد Tue Aug 01 16:19:06 IRDT 2017
ایلنا افزایش قیمت لاستیک و روغن‌موتور 9 درصد تعیین شده است Wed Sep 12 17:33:08 IRDT 2018
ایلنا نگاه انقلابی در مدیران فولاد مبارکه مشهود است Sat Feb 11 14:30:01 IRST 2017
ایلنا گلایه سرمربی شارلوا از یادگیری زبان انگلیسی قلی زاده Fri Oct 19 12:43:29 IRST 2018
ایلنا بازتاب آغاز ثبت‌نام نامزد‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در رسانه‌های بین‌المللی Tue Apr 11 18:15:51 IRDT 2017
ایلنا پیام تبریک سالار عقیلی به مناسبت سال نو Mon Mar 20 14:24:22 IRST 2017
ایلنا دستگیری 34 مهاجر غیرقانونی در «قرقلرایلی» ترکیه Sat May 06 13:02:49 IRDT 2017
ایلنا پسر بزرگ فیدل کاسترو خودکشی کرد Fri Feb 02 08:02:43 IRST 2018
ایلنا صنعت برق، دانشگاه بزرگی برای یادگیری و اندوختن تجربه و دانش‌کاری است Sat Feb 25 10:37:13 IRST 2017
ایلنا گزارش تصویری مراسم تجلیل از خبرنگاران ماهشهر،امیدیه،هندیجان و بندر امام Sun Aug 13 14:58:58 IRDT 2017
ایلنا اسپانسر به داد باشگاه پرسپولیس رسید Tue Aug 22 11:14:09 IRDT 2017
ایلنا بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید عبدالکریمی Sun Sep 24 16:54:27 IRST 2017
ایلنا شهادت 2 پلیس‌انتظامی در درگیری با قاچاقچیان‌کرمانی / یک سرباز مجروح شد Sun Nov 05 09:45:46 IRST 2017
ایلنا غیبت مربی استقلال در تمرین و احتمال برکناری از این تیم Sun Sep 17 12:22:03 IRDT 2017
ایلنا ترافیک سنگین در تمامی محورهای استان البرز Thu May 18 11:46:47 IRDT 2017
ایلنا طرح تایید کیفیت محصولات تولیدکنندگان رنگ صنعتی داخلی Wed Apr 12 11:34:38 IRDT 2017
ایلنا رشد اقتصاد و افزایش آزادی در نبود فرهنگ به فساد می‌انجامد Mon May 08 14:41:42 IRDT 2017
ایلنا بررسی یک رکورد فروش در سینمای دهه 90 ایران Fri May 19 10:54:34 IRDT 2017
ایلنا تمام دستگاه‌های وزارت تعاون در استان کرمانشاه برای امدادرسانی به بازماندگان بسیج شدند Mon Nov 13 09:35:54 IRST 2017
ایلنا در قضایای چند روز اخیر، دشمنان هم‌پیمان شدند تا برای نظام اسلامی مشکل ایجاد کنند/ حرف‌هایی دارم که در وقتش خواهم گفت Tue Jan 02 13:35:17 IRST 2018
ایلنا کناره‌گیری‌ام از مسئولیت منافاتی با حضور در موقعیت‌های مشورتی ندارد/ گروه مرجع مردم امروز الزاماً روحانیت نیست Wed Aug 02 17:53:09 IRDT 2017
ایلنا همه کشورها باید حق همکای تجاری با ایران را داشته باشند/ از تهران می‌خواهیم به برجام پایبند بماند Wed Sep 26 19:41:32 IRST 2018
ایلنا محل تمرین استقلال تغییر کرد Tue Dec 12 18:44:30 IRST 2017
ایلنا تعیین نماینده شورا در هیئت انضباطی رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان Sun Sep 24 14:30:39 IRST 2017
ایلنا شاخص بهای تولیدکننده سال 1395 منتشر شد Mon Apr 03 12:52:52 IRDT 2017
ایلنا تشریح علت افزایش نامزهای جبهه مردمی به 14 نفر Sun Mar 19 11:24:32 IRST 2017
ایلنا تکنولوژی‌های روز روند رسیدگی به تخلفات را تسهیل می‌کند Thu Feb 02 14:21:01 IRST 2017
ایلنا نشست فوق‌العاده شورای امنیت درباره قدس اشغالی Thu Dec 07 08:10:38 IRST 2017
ایلنا کودک همراه فردوسی در اغلب مجسمه‌ها چه کسی است؟ Mon May 15 11:33:48 IRDT 2017
ایلنا شمار دیپلمات‌های کره‌شمالی که خواستار پناهندگی هستند، در حال افزایش است Tue Jan 17 09:57:11 IRST 2017
ایلنا کعبی: شرایط سپیدرود خطرناک نیست/ شکست برابر نفت را فراموش می‌کنیم Sat Jan 27 13:08:11 IRST 2018
ایلنا پرداختی‌های بی‌ضابطه تامین اجتماعی به پزشکان دروغ محض است/می‌خواهند از نمد بدون پشم کارگران کلاهی برای وزارت بهداشت بدوزند Mon Feb 05 14:10:50 IRST 2018
ایلنا کسی از دیدار ترامپ با روحانی در حاشیه اجلاس سازمان ملل تعجب نخواهد کرد/ انتظار برای شگفتی‌آفرینی رئیس‌جمهور آمریکا Sat Sep 22 18:42:07 IRST 2018
ایلنا گزارش عملکرد دستگاه‌های مرتبط در امر مبارزه با ریزگردها به رییس‌جمهور ارائه شد/ تعیین 6 منطقه جدید حفاظت شده در کشور Tue Mar 14 18:37:01 IRST 2017
ایلنا اقتصاد ایران مقابل شوک های بیرونی مصونیت نسبی یافته است Mon Oct 16 14:11:19 IRST 2017
ایلنا نشست بین‌المللی "سازگاری با تغییرات اقلیم و دانش بومی منابع آب" برگزار می‌شود Tue Oct 03 10:11:25 IRST 2017
ایلنا مردم مشکل اقتصادی دارند، فتنه‌گر و اغتشاگر نیستند/ نباید بعداز هر انقلاب یک عده‌ای را اعدام کرد+فیلم Sun Jan 07 14:45:31 IRST 2018
ایلنا امضای توافق‌نامه همکاری بنیاد رودکی با ارکستر پوچینی Sat Jan 28 16:56:25 IRST 2017
ایلنا با گوشت مصنوعی به جنگ گرسنگی برویم Sat Aug 26 14:49:05 IRDT 2017
ایلنا هزینه 4 میلیارد تومانی خدمات بهداشتی درمانی مددجویان کردستانی Sun Jul 16 13:00:02 IRDT 2017
ایلنا معاون مالی و پشتیبانی شرکت برق منطقه‌ای استان ایلام منصوب شد Wed Nov 15 14:55:14 IRST 2017
ایلنا توتال برای انتقال فناوری به شرکت پتروپارس برنامه مجزا دارد Mon Jul 03 16:25:20 IRDT 2017
ایلنا کنترل فناورانه و هماهنگ اشیا Sat Dec 31 13:40:04 IRST 2016
ایلنا قائمی نسب مدیرکل حوزه ریاست و روابط دیوان عدالت اداری شد Sat Feb 03 11:52:08 IRST 2018
ایلنا زلزله 4.9 ریشتری ازگله را لرزاند Wed Dec 06 09:44:02 IRST 2017
ایلنا دور زدنِ اصولِ مردم-محور قانون اساسی یک زنگ خطر است/"کارگران" قربانیان سیاست‌های تعدیلی و خصوصی‌سازی Sat Oct 14 10:46:52 IRST 2017
ایلنا قیمت کالاهای جهانی در بورس لندن و نیویورک Fri Apr 28 11:29:28 IRDT 2017
ایلنا نظر مرفاوی درباره حرکت حنیف Wed Apr 19 19:14:21 IRDT 2017
ایلنا نظر علی مطهری درباره «به وقت شام» Mon Feb 05 15:48:36 IRST 2018
ایلنا لغو محدودیت تردد در جاده هراز Mon Nov 06 13:32:47 IRST 2017
ایلنا شماره تازه دنیای تصویر منتشر شد Sun Oct 15 12:35:36 IRST 2017
ایلنا اربعین تجلی‌گاه قدرت جهان تشیع است Mon Oct 08 09:02:27 IRST 2018
ایلنا تولید موتورسیکلت برقی ایرانی در سال 98 آغاز خواهد شد Thu Oct 05 10:43:11 IRST 2017
ایلنا نشست صبح امروز مجلس پایان یافت Wed Jan 04 12:16:29 IRST 2017
ایلنا پایان مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان Sun Aug 13 18:52:19 IRDT 2017
ایلنا نمایش «همه می‌دانند» در فستیوال فیلم لومیر Fri Oct 19 11:36:33 IRST 2018
ایلنا توافق نهایی سپیدرود با روانخواه / کاظمی کنسل شد! Tue Dec 12 22:34:05 IRST 2017
ایلنا تولیدات تازه انیمیشن با موضوع مهدویت Sat Apr 08 16:50:11 IRDT 2017
ایلنا حملات موشکی روسیه به مواضع داعش در «دیرالزور» Fri Sep 15 11:11:36 IRDT 2017
ایلنا برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع انحصار در حوزه های پست و زیرساخت اعلام شد Thu Sep 21 10:26:15 IRDT 2017
ایلنا تحریم‌های بیشتری علیه کره‌شمالی وضع می‌کنیم Thu Sep 21 19:21:26 IRDT 2017
ایلنا اعلام زمان نشست هماهنگی و کنفرانس خبری ایران و قطر Tue Mar 21 19:41:21 IRST 2017
ایلنا مودی: اسرائیل دوستی واقعی برای هند است Wed Jul 05 14:45:58 IRDT 2017
ایلنا پیروزی تیم ملی والیبال ایران در گام نخست؛ شروع پرامید شاگردان سیچلو Mon Jul 24 13:09:21 IRDT 2017
ایلنا دستگیری عاملان سوءاستفاده از دختران در فضای مجازی Wed Jan 04 10:45:59 IRST 2017
ایلنا بهینه سازی چهار دستگاه برج تخلیه غلات با بهره گیری از فن آوری روز جهان در بندر امام خمینی Sun Jul 09 14:35:29 IRDT 2017
ایلنا خوشایندسازی فضای کلانتری‌ها در دستور کار ناجا Wed Feb 01 13:09:47 IRST 2017
ایلنا گرمای هوا جان کارگران سیستانی را تهدید می‌کند/وزارت بهداشت نظارتی بر سلامتی کارگران ندارد Sun Jul 09 08:31:34 IRDT 2017
ایلنا مراسم یادبود قربانیان تصادفات راهنمایی و رانندگی Thu Oct 05 14:15:58 IRST 2017
ایلنا نهاوندیان شهادت محسن حججی را تسلیت گفت Fri Aug 11 14:02:22 IRDT 2017
ایلنا غیبت خالد شفیعی در بازی با آیزاول Mon Jan 29 12:22:52 IRST 2018
ایلنا روزنامه های امروز؛ قطعی شدن حضور ایران در سید سوم، رونمایی از استقلال مدل آلمانی و ناراحتی شدید برانکو از بازی کردن ملی پوشانش (عکس جلد) Thu Oct 12 02:03:53 IRST 2017
ایلنا شعار هواداران علیه افتخاری شدت گرفت Fri Jan 27 20:09:17 IRST 2017
ایلنا گفت‌وگوی وزیران خارجه روسیه و آمریکا در مورد سوریه Tue Jun 27 06:32:41 IRDT 2017
ایلنا زلزله استان فارس بدون خسارت و مصدوم Sat Jan 13 22:43:07 IRST 2018
ایلنا جلسه هم‌اندیشی با موضوع «جایگاه نشر استانی در نشر ملی» در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران Wed May 03 21:15:34 IRDT 2017
ایلنا بغض رامین ترکید/ در پرسپولیس دلم را شکستند ولی ... Sun Jul 09 21:52:03 IRDT 2017
ایلنا برگزاری نمایشگاه نقاشی "رنگین کمان" در آبادان Tue Dec 19 19:05:44 IRST 2017
ایلنا سرمایه‌گذاری چین در قطار شهری کرج / مخالفت فرماندار با اوراق مشارکت  Sun Dec 17 12:13:24 IRST 2017
ایلنا برنامه کولاکوویچ برای هدایت تیم ملی والیبال Mon Jan 30 13:04:22 IRST 2017
ایلنا کسب بالاترین سهم سپرده ها در بازار بانکی توسط بانک ملی ایران Sun Jan 07 13:36:12 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دولت باید به ثبات بازار توجه کند Wed Aug 15 23:47:51 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی کمیته‌ تعیین رهبری در حال بررسی افراد صاحب‌صلاحیت برای این جایگاه است Sun Mar 05 03:30:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف تهدید نشریه فرانسوی توسط حامیان اردوغان Tue May 29 10:29:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین دلار خرداد ارزان‌تر از ماه‌های قبل Sat Jun 24 12:24:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دقیقه 60؛ پرسپولیس 0 - الاهلی 2 Tue Aug 22 20:42:41 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن غبارروبی مزار شهدای شهر ترکالکی به روایت تصویر Sat Sep 30 20:53:25 IRST 2017
صبحانه با خبر 8 نوزاد بورسی ایران را بشناسید Wed Oct 18 15:39:11 IRST 2017
بی باک نیوز مدافع ملی پوش استقلال به دیدار مقابل گسترش هم نمی‌رسد Mon Apr 03 04:03:01 IRDT 2017
خرداد نیوز بازداشت فردی ناشناس در بدو ورود به کاخ سفید Sat Mar 11 20:33:43 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران طارمی باز هم نیامد Tue Jul 04 18:33:54 IRDT 2017
آریا اعلام جزئیات طرح اوراق گواهی پیش‌فروش سکه Sun Jun 17 13:57:29 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فرسوده بودن 30 درصد از تاسیسات آبرسانی روستایی گیلان Wed Feb 07 08:00:53 IRST 2018
خبرگزاری نسیم قانون تبادل محکومان با سریلانکا در مجلس ایران تصویب شده است Sat Apr 21 00:22:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سرقت فیل گرسنه از کامیون + فیلم Thu Sep 14 10:31:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قطع برق در برخی مناطق ایلام و چرداول Tue Mar 07 10:55:47 IRST 2017
بی باک نیوز در آستانه سفر های نوروزی قبل از پرواز این نکات را رعایت کنید Sun Mar 19 23:32:01 IRST 2017
جماران فرماندار: وجود 500 خانه مسافر غیر مجاز در قم Mon Sep 25 20:21:57 IRST 2017
پارس نیوز دنبال مقصر در دعواهای زن‌ و شوهری نگردید Wed Mar 08 04:45:46 IRST 2017
صراط تصاویر/ ملانیا ترامپ در مراسم اهدای جایزه زنان شجاع Thu Mar 30 16:12:14 IRDT 2017
افکارخبر اجرای تئاتر ایرانی روی صحنه تئاتر لیسبون Sun Dec 03 13:24:37 IRST 2017
ایران آنلاین تصادف مرگبار در جاده خوی Fri Dec 29 12:41:16 IRST 2017
رجا نیوز حمله داعش به خبرنگاران پرس تی وی در دیرالزور Wed Sep 06 18:25:11 IRDT 2017
فردا پیاز برای درمان طاسی سر! Fri Apr 21 08:30:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران طرح‌های مهم اقتصادی و مأموریتی منظومه‌های پرتعداد/ رشد 3 درصدی درآمدهای فضایی نسبت به سال گذشته Sun Jul 30 12:09:32 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فروش صنایع دستی در نمایشگاه‌های نوروزی سمنان 10 درصد افزایش یافت Thu Mar 30 15:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم معرفی هیئت انتخاب فیلم‌های کوتاه و پویانمایی بخش بین‌الملل جشنواره مقاومت Sun Jul 31 16:53:50 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا اعزام 13 تیم بهداشتی به مناطق محروم استان سمنان +تصاویر Sat Sep 15 16:40:32 IRDT 2018
ایستا نیوز بورس از کمبود پول تازه رنج می برد Mon Feb 20 14:13:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پیام توییتری کره‌ای اردوغان در استقبال از دیدار سران دو کره! Sat Apr 28 08:42:29 IRDT 2018
نامه نیوز دیروز چه مبلغی به گلریزان احمدی نژاد پول دادند؟ Wed May 31 07:32:52 IRDT 2017
اتاق خبر24 قیمت دلار در پنجشنبه 28 دی 96 Thu Jan 18 14:31:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سرقت‌های سریالی سه زن تیزدست در چهار استان کشور Mon Jul 17 10:15:55 IRDT 2017
بولتن نیوز رضایی غایب استقلال در دیدار مقابل ماشین‌سازی Tue Jan 31 15:44:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بازداشت 6 پولیس در ولایت غزنی به اتهام قتل، آدم ربایی و سرقت مسلحانه! Tue Jan 02 13:50:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دعوت از دو فوتسالیست مازندرانی Sat Mar 11 14:26:30 IRST 2017
تدبیر 24 عینک‌های پروفسور حسابی Mon Jan 22 16:30:37 IRST 2018
ایسکانیوز پیش‌بینی قدمت 7تا 9 هزار ساله سایت باستان‌شناسی تل آتشین دارستان بم Sun Sep 17 18:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم میرسلیم: علت نارضایتی از کالاهای داخلی طراحیِ بد است/ ژاپن چگونه برای ایرانی‌ها کالا طراحی کرد؟ Sun Mar 25 11:39:03 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم نام وزنه بردار نوجوان وارد لیست دوپینگی‌های IWF شد/ 11 دوپینگی ایران در 10 سال Sat May 12 12:23:03 IRDT 2018
جهان نیوز انتخاب شهردار تهران Sun May 13 09:55:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رقابت‌های تکواندوی بانوان با حضور بیش از 600 ورزشکار در زنجان آغاز می‌شود Fri Sep 07 18:36:34 IRDT 2018
فردا سایه جنگ بر کشور؛ هدیه آقای روحانی به ما Tue May 23 06:06:17 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه شهید بهشتی الگوی صداقت، صراحت و اخلاق اسلامی بود Thu Jun 29 23:58:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شیوع 2 برابری سرطان کلیه در مردان/ شغل‌هایی که سرطان کلیه به جانتان می‌اندازند Fri Oct 27 08:36:23 IRST 2017
آریا همزمان با سومین سفر شهرستانی بعمل آمد:بازدید استاندار تهران از طرح گردشگری فرشته پاسارگاد Tue May 22 15:40:11 IRDT 2018
دنیای خودرو 500 هزار دلار برای تولید نمونه اولیه خودروی برقی نیاز است Fri Jan 05 16:08:23 IRST 2018
شفاف عراقچی: هنوز تحریم‌های اولیه آمریکا در زمینه مالی و بانکی وجود دارد Wed Feb 15 10:45:29 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پیداشدن جسد گردشگر اراکی در رودخانه هراز Wed Jul 04 17:50:59 IRDT 2018
آریا عرضه 198 هزار تن مواد پلیمری، قیر، گوگرد و وکیوم باتوم Tue Jul 03 14:11:19 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ذات رسانه در شجاعت و شهامت معنا می‌شود Wed Jan 24 19:42:29 IRST 2018
پارس نیوز زیارت امام حسین را از اولویت‌های زندگی بدانید+فیلم Thu Oct 18 19:55:13 IRST 2018
دفاع مقدس تصاویر/ دیدار سردار «داود غیاثی راد» با خانواده شهیدان «داوود و کوروش علی پناه» Wed Jul 04 18:24:53 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تعداد داوطلبان شورای شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه به 1122 نفر رسید Sat Mar 25 12:37:27 IRDT 2017
598 دلار امروز باز هم گران شد Tue Aug 01 20:29:50 IRDT 2017
خبرگزاری فارس عبدی افتخاری: بازسازی و استانداردسازی 3 خط دیزین آغاز شده است Tue Oct 16 12:34:03 IRST 2018
روزنامه ایران گسترش روابط دوستانه با ترکیه اصلی مهم در سیاست منطقه‌ای ایران است Thu Feb 08 00:00:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مهار و اطفای حریق خودرو در محور ساری - نکا +تصاویر Wed May 10 14:18:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 11 مرکز متخلف در طرح نظارت بهداشتی تعطیل شد Thu Jun 21 11:26:16 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تکذیب شایعه استعفای جلیسه و ماجراهای وزارت ارشاد و بانک مرکزی Thu Jan 18 12:54:02 IRST 2018
اطلاعات ناآرامی‌ها درعراق؛ریشه‌ها و پیامدها Fri Aug 17 15:13:37 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اشاعه فرهنگ اسلامی، رسالت و ماموریت اصلی آستان قدس Fri Jan 27 16:41:25 IRST 2017
ایسکانیوز جامعه کارگری با افزایش مناطق آزاد مخالف است/ بیش از 3.5 میلیون کارگر بدون بیمه حمایتی Mon Dec 11 15:49:39 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مشاور ارشد العبادی با سفیر ایران در بغداد دیدار کرد Tue Sep 18 01:58:48 IRDT 2018
تابناک ویدیو: رشد جهانی اقتصاد در زمان ترامپ! Tue Mar 07 19:14:50 IRST 2017
مشرق نیوز سرداری که سرش در سوریه جا ماند + عکس Sun Aug 12 10:11:04 IRDT 2018
اتاق خبر24 عقب‌ گرد 58 واحدی شاخص کل بورس Wed Sep 06 23:12:00 IRDT 2017
اتاق خبر برنج خارجی دوباره گران شد Mon Dec 25 09:47:04 IRST 2017
تجارت نیوز قیمت مرغ به مرز 8 هزار تومان رسید Sat May 05 13:50:22 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم راهکارهای پایدار حل بحران دریاچه ارومیه/ افشای راز جنایت با ناخن های مصنوعی Tue May 15 14:43:03 IRDT 2018
ایسکانیوز شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده به بازماندگان زلزله غرب کشور تسلیت گفت Wed Nov 15 16:15:58 IRST 2017
آریا انفجار در جنوب افغانستان با ده‌ها کشته و زخمی Tue Jul 31 09:15:47 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تعلیق محرومیت بازیکن سپیدرود پس از ابراز ندامت Thu Aug 09 13:06:39 IRDT 2018
رادیو زمانه مسعود نیلی، مشاور اقتصادی روحانی: اصلاح نظام بانکی میسر نیست. فقط می‌توان نظام بانکی را مهار کرد Mon Sep 10 12:54:37 IRDT 2018
صبح تهران متن کامل توافقنامه دونالد ترامپ و کیم جونگ اون Tue Jun 12 18:49:11 IRDT 2018
سلامت نیوز گیاهخواران مصون از دیابت نیستند Tue Oct 03 12:25:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وزارت دفاع روسیه: ادعای آمریکا درباره استفاده سوریه از تسلیحات شیمیایی بی‌اساس است Sat Jan 20 17:46:59 IRST 2018
بانک مرکزی تحولات مثبت تورم فروردین ماه در مقایسه با سال گذشته Wed Apr 25 18:29:50 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تقدیر شد Tue Nov 21 10:09:49 IRST 2017
آفتاب حاشیه‌های دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس/از اشتباه هواداران تراکتورسازی تا شعار علیه بیرانوند Thu Aug 03 19:30:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طالبان: افغانستان به گورستانی برای آمریکایی ها تبدیل می شود Tue Aug 22 09:49:57 IRDT 2017
شفاف آخرین وضعیت امنیت پایتخت Mon Jan 01 09:28:21 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مانور اضطراری بهداشت و درمان در روستاهای فردوس برگزار شد Mon Feb 05 18:11:00 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرماندار جاجرم: جشنواره تئاتر رضوی عامل شکوفایی فرهنگ دینی است Sat Aug 25 11:31:52 IRDT 2018
ورزش 3 دربی مازندران برگزار می‌شود Thu Feb 08 09:33:26 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کشف 220 کیلوگرم هروئین در زیر ماسه Fri Nov 24 16:22:06 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد تکذیب خبر بی‌آب ماندن برخی تهرانی‌ها Tue Jan 16 16:39:46 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گرگان| ساماندهی اراضی شیبدار و افزایش کشت پنبه اولویت کشاورزی گلستان Thu Apr 12 18:26:31 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو عمامه‌گذاری طلاب در بیوت مراجع عظام تقلید قم Wed May 02 18:14:53 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پیمان نظامی آمریکا و عربستان خللی در مسیر اهداف نظامی ایران ایجاد نمی‌کند Thu Jun 01 13:10:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر چنگال ضد صدای غذا خوردن ساخته شد! Wed Oct 25 15:35:57 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سرمربی تیم ملی سوئد: حسرت می‌خورم دیگر قدوس را نداریم Tue Aug 29 10:42:01 IRDT 2017
صبحانه با خبر تعیین دستوری نرخ ارز به ضرر تولید‌کنندگان داخلی Sat Jan 27 10:57:28 IRST 2018
افکارخبر خداحافظ خلیل کبابی +عکس Tue Jun 27 10:24:39 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم هیچ‌گونه انصرافی از سوی یزدی‌ها برای اعزام به حج صورت نگرفته است Mon Mar 27 16:39:51 IRDT 2017
آنا بزودی از فاز نهایی باغ پرندگان بهره‌برداری می‌شود Sun Feb 19 14:18:39 IRST 2017
عصر خبر کشته شدن 5 نفر در تصادف کامیون با ال90 (+عکس) Sat Aug 19 11:29:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درخواست عربستان برای پیوستن ایران به توافق کاهش تولید اوپک Fri Mar 24 14:45:48 IRDT 2017
افکارخبر خطر نشستن پای تلویزیون و افزایش ریسک لختگی خون Tue Nov 14 18:16:49 IRST 2017
تهران پرس امامزاده سلیمان بن علی درگناوه تکریم شد Wed Jul 25 14:52:00 IRDT 2018
روزنو دردسرهای جدید از راه می رسد/ پرسپولیس حق جذب بازیکن خارجی را ندارد!/ بمب بزرگ پرسپولیس روی هوا! Tue May 23 14:40:01 IRDT 2017