اعتبار نیوز - Sun Nov 12 10:21:00 IRST 2017 نمایش خبر

ذخایر طلای بانک‌های مرکزی مهم جهان مشخص شد

عصر اعتبار-طبق تازه‌ترین بررسی‌ها فدرال رزرو آمریکا همچنان به عنوان بزرگترین دارنده ذخایر طلای جهان است و بانک مرکزی روسیه هم سریع ترین رشد خرید طلا را در جهان به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا ، بانک مرکزی روسیه در سه ماه سوم سال جاری میلادی به روند افزایشی خرید طلای خود ادامه داد و 63 تن طلا خریداری کرد و مجموع ذخایر طلای خود را به 1778.9 تن تا پایان ماه سپتامبر رساند. بانک مرکزی روسیه فقط در ماه گذشته میلادی 34.6 تن شمش طلا خریداری کرد که بیشترین میزان خرید ماهانه آن از اکتبر سال 2016 میلادی به بعد محسوب می شود. در حال حاضر بانک مرکزی روسیه ششمین ذخایر بزرگ طلای جهان در اختیار دارد و آمریکا با 8133.5 تن، آلمان با 3373.7 تن، ایتالیا با 2451.8 تن، فرانسه با 2435.9 تن و چین با 1842.6 تن طلا به ترتیب در رتبه نخست تا پنجم بزرگترین دارندگان ذخایر طلای جهان قرار می گیرند. از سویی بانک مرکزی روسیه سریع ترین رشد خرید طلا را در جهان به خود اختصاص داده است. گفته می شود روسیه با خرید طلا به دنبال افزایش تضمین و پشتوانه پول خود در بحبوحه سفت و سخت شدن سیاست های فدرال رزرو آمریکا و بالا گرفتن تنش میان مسکو و واشنگتن است؛ ضمن اینکه روسیه خواهان تامین امنیت ذخایر خود در مقابل خطرات احتمالی ژئوپولتیکی است. برخی از کارشناسان اقتصادی بر این باورند اگر آمریکا تحریم های خود را علیه روسیه به منظور مسدود کردن دارایی های روسیه در خزانه داری خود تمدید کند، طلا به عنوان یک چوب جادویی برای روس ها عمل خواهد کرد. بر همین اساس اگر روسیه با همین سرعت به خرید طلا ادامه دهد، انتظار می رود در اوایل سال 2018 میلادی عنوان پنجمین دارنده ذخایر بزرگ طلا را از آن خود کند.
اعتبار نیوز بانک مرکزی موظف به پرداخت وام های باقیمانده ازدواج در سال 96 شد Sun Mar 05 12:31:00 IRST 2017
اعتبار نیوز آخرین جزییات نشست نمایندگان سران قوا درباره موسسات مالی Mon May 07 10:31:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز کسر تراز تجاری آمریکا رکورد زد Sat Jan 06 12:45:00 IRST 2018
اعتبار نیوز پرداخت تسهیلات 15 میلیونی ازدواج تسریع می شود Mon Apr 30 09:00:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز شروع دوباره فروش ارزهای مجازی در صرافی‌های آنلاین Sat May 26 12:43:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز طلا ارزان‌تر می‌شود Sat Oct 28 13:01:00 IRST 2017
اعتبار نیوز رونق خوداشتغالی با تسهیلات بانک ملی ایران Mon Apr 30 11:16:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز تورم مهرماه 9.8 درصد شد Thu Oct 26 14:07:00 IRST 2017
اعتبار نیوز ارزش بازار پوشاک کشور 14 میلیارد دلار است Mon Nov 06 22:48:00 IRST 2017
اعتبار نیوز فرار مالیاتی 10 سال پیش کار دست وزیر اسپانیایی داد Thu Jun 14 15:15:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز انتصاب معاون برنامه‌ ریزی و نظارت راهبردی بیمه ‌کوثر انتصاب معاون برنامه‌ ریزی و نظارت راهبردی بیمه ‌کوثر Mon Jan 15 19:18:00 IRST 2018
اعتبار نیوز ایجاد بازار ثانویه ارز، نیاز بخش خصوصی Sun Jul 01 10:01:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز انواع بیمه‌های تأمین اجتماعی کدامند؟ Thu Sep 20 10:59:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز تقدیر همایش روابط عمومی الکترونیک از روابط عمومی بانک تجارت Sun Apr 30 14:42:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پیشنهاد تامین رایگان اقلام اساسی کارگران با احیای «ستاد بن» Sat Jul 28 12:32:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز سپرده‌گذاران کاسپین به‌تدریج تا سقف100میلیون تومان مطالباتشان را دریافت می‌کنند Sat Jun 24 16:35:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز 200میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از معلولان در سال 97 Thu Mar 01 10:05:00 IRST 2018
اعتبار نیوز نکاتی که باید قبل از گرفتن مرخصی بدانید Sun Jul 15 09:37:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز توصیه‌هایی برای ایجاد رشد پایدار اقتصادی Thu Jan 18 12:27:00 IRST 2018
اعتبار نیوز افزایش 88 هزار تومانی قیمت سکه و 500 تومانی نرخ یورو Wed Aug 01 13:19:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز پرداخت قبوض مصرفی شرکت آب منطقه ای استان یزد Mon Jun 18 09:34:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز قانون جدید تایلند؛ خیرین از مالیات معاف هستند! Thu Jul 20 10:41:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز نوآوری را سرلوحه کار خود قرار دهید Wed Apr 04 15:52:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز گشایش ال -سی برای دو طرح بزرگ صنعتی به مبلغ 520 میلیون دلار Sat Apr 07 10:51:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز پادزهر پیامدهای تورمی جهش ارز چیست؟ Sat Aug 18 11:52:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز ارتقاء شفافیت و کارآمدی درآمد دولت‌ها با دیجیتالی شدن Tue Apr 24 11:00:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز کاهش ارزش روپیه 26 میلیارد دلار مازاد هزینه نفتی روی دست هند گذاشت Sun Aug 19 16:32:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز برخورد قاطعانه وزارت بهداشت با مراکزی که دفترچه تامین اجتماعی را نمی پذیرند Thu Feb 16 16:19:00 IRST 2017
اعتبار نیوز فروش محصولات ایران خودرو بدون ضامن - چکی Tue Apr 18 11:38:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز کشف کوزه‌ای پر از سکه‌های عتیقه Tue Sep 11 23:47:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز حمایت بانک صنعت و معدن موجب کاهش مشکلات تولید شده است Sat Jul 22 11:35:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز سهام چیست و از شرکت‌های سهامی چه می دانید؟ Thu Jul 20 14:11:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پوشش بیمه‌ای تمام مشاغل روستایی Fri May 18 11:07:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز آگهی دعوت به عضویت در هیات مدیره بانک خاورمیانه (شرکت سهامی عام) Wed Jan 04 10:20:00 IRST 2017
اعتبار نیوز کاهش قیمت سکه و ارز در آخرین روز از هفته Thu Nov 02 15:12:00 IRST 2017
اعتبار نیوز حساب بانکی سفارت ایران در لندن افتتاح شد Wed Aug 08 18:46:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز شستا با بنگاه‎داری خداحافظی می‎کند Sat Sep 01 09:38:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز اعتبار طرح بیمه زندانیان تامین نشد Tue Mar 07 11:28:00 IRST 2017
اعتبار نیوز بازار ارز دلا‌رباران شد Sun Dec 17 00:13:00 IRST 2017
اعتبار نیوز نباید از سرمایه، مالیات اخذ شود Thu Jul 12 10:17:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز افزایش حجم و ارزش معاملات بازار فرابورس ایران Sun May 28 14:01:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز مدل "بیمه تکمیلی خبرنگاران" تغییر می‌کند‌ Wed Apr 25 13:24:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز تحریم آمریکا علیه ایران، بزرگترین میدان گازی جهان را تقدیم چین کرد Sun Aug 12 09:59:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز چالش "بیمه شدن روی تخت بیمارستان" Tue Jun 19 09:05:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز آغاز ساخت 25 خانه بهداشت در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، توسط بانک آینده Sat Feb 10 13:57:00 IRST 2018
اعتبار نیوز ویژگی‌های بانک‌های خلاق در عصر تکنولوژی Tue Jan 03 16:35:00 IRST 2017
اعتبار نیوز فهرست کامل دریافت کنندگان ارز دولتی را منتشر می‌کنیم Sat Jul 14 11:47:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز ناکامی نوسان‌گیران در دو جبهه Tue Oct 03 00:32:00 IRST 2017
اعتبار نیوز سرمایه گذاران از فرصتهای ویژه تسهیلات اشتغالزایی روستایی استفاده کنند Thu Jul 19 11:44:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز قیمت انواع ارز در بازار آزاد صبح 26 اردیبهشت 96 Tue May 16 11:41:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز ارز دو نرخی رانت را از بین می برد Wed Aug 15 12:28:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز ابلاغ دستورالعمل اجرایی افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان از هفته آینده Tue Apr 25 13:01:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پست بانک‌ایران خدمتگزاری امین در مناطق روستائی و محروم است Wed Sep 06 13:01:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی Wed Jul 26 16:42:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز اقتصاد ایران ظرفیت این همه بانک و موسسه مالی را ندارد Sun Mar 12 14:35:00 IRST 2017
اعتبار نیوز قیمت سکه و طلا در صبح 4 شهریور 96 Sat Aug 26 11:20:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز فرانسه برای سرمایه‌گذاری در ایران وام می‌دهد Sun Mar 05 15:22:00 IRST 2017
اعتبار نیوز ضرورت‌های راه‌اندازی صندوق طلا Fri May 12 12:25:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز تقدیر از مشتریان برتر شعب بانک قوامین تابعه استان قزوین Mon Apr 09 16:33:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز علی درزی نیا معاون مالی بانک قوامین شد Mon Jun 11 17:04:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز تاکید رئیس جمهور ایتالیا بر حمایت این کشور از برجام Tue Sep 11 22:42:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز تأملی بر تسهیلات میلیاردی فرانسوی‌ها به ایران Mon Feb 12 10:03:00 IRST 2018
اعتبار نیوز اعلام فراخوان دارندگان برگه سود قطعی اوراق مشارکت طرح آیسان تبریز Sun Feb 11 10:30:00 IRST 2018
اعتبار نیوز کارکنان بیمه سلامت یک روز از حقوق خود را به استان کرمانشاه اهدا کردند Sat Nov 18 11:41:00 IRST 2017
اعتبار نیوز مهر تایید شورای پول و اعتبار بر انحلال سه موسسه غیرمجاز Tue Aug 08 20:19:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز هر ایرانی چقدر یارانه دریافت کرده است؟ Sat Nov 18 10:56:00 IRST 2017
اعتبار نیوز وضعیت بخشش جرایم وام‌ها بررسی شد Mon Apr 10 15:47:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز چه عواملی بر قیمت طلا موثر خواهد بود؟ Tue Mar 28 11:59:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز بیمه مسئولیت مدنی تورها چیست؟ Sun Jul 15 09:45:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گیلان Sat Jul 22 13:31:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز ابلاغ قانون استفساریه تبصره (1) ماده واحده قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان Mon Dec 11 19:36:00 IRST 2017
اعتبار نیوز پیام دکتر صالح آبادی به جشنواره پژوهشی ونظام پیشنهادها دربانک توسعه صادرات Sun Jan 29 11:35:00 IRST 2017
اعتبار نیوز 77درصد مستمری‌بگیران زیر خط فقرند Tue Jul 31 10:23:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز فراری‌های بازار ارز به بازار طلا آمدند! Sat Jul 14 11:45:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز تسریع در پرداختی‌های 96 و نحوه تسهیلات دهی به صنایع Fri Feb 09 15:31:00 IRST 2018
اعتبار نیوز کارت‎خوان حذف می‌شود Wed Jan 24 09:44:00 IRST 2018
اعتبار نیوز کتاب ماهیت و کاربرد بیمه اتکایی به چاپ رسید Sat Mar 11 12:59:00 IRST 2017
اعتبار نیوز شناسایی 9 انبار 320 میلیارد تومانی محتکران در تهران Sat Aug 18 16:08:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز هشدار استاندارد به طلافروشان و طلاسازها Mon Jul 24 13:55:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز نوسان ساعتی قیمت طلا و ارز در بازار روز یکشنبه Sun Jan 01 17:08:00 IRST 2017
اعتبار نیوز اطلاعیه بانک ملت درباره بنرهای مجعول منتشره در فضای مجازی Sat Aug 12 09:30:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز اختصاص 230 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی در سال 95 Sat Apr 22 12:57:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز امکان سپرده گذاری ارزی کوتاه مدت در بانک سرمایه مهیا شد Sun Apr 22 09:40:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز وزیر دارایی اسلواکی از آمادگی همکاری سه بانک این کشوربا ایران خبرداد Tue Mar 07 15:45:00 IRST 2017
اعتبار نیوز عقب نشینی طلا در بازار جهانی Thu Jul 20 11:08:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز کاهش قیمت انواع ارز در بازار آزاد Sat Nov 04 15:21:00 IRST 2017
اعتبار نیوز شرکت های تجاری نباید نگران همکاری با ایران باشند Tue May 29 10:27:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز پیشنهاد ایجاد صندوق مشترک ارز دیجیتال ایران و هند Tue Jul 24 16:44:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز فرصتی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاراست Sat Oct 21 21:20:00 IRST 2017
اعتبار نیوز تاکید بر اقدامات جدی و عملی و ضمانت‌های اروپا در زمینه برجام Sat Sep 08 20:21:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه به ایران/کاهش 3 هزار مگاواتی قرارداد شرکت یونیت Sat Feb 18 14:59:00 IRST 2017
اعتبار نیوز قیمت انواع ارز در بازار آزاد صبح 3 تیر96 Sat Jun 24 11:25:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز بانک ملی ایران؛ ایفای وظایف حاکمیتی و پیشرو در توسعه سرویس های نوین Tue Aug 08 16:49:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز همکاری بیمه دی شعبه لاهیجان و اداره گاز استان Wed Jul 12 14:36:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز مشمولان سهام عدالت که شماره شبای آنها تائید شده پیامک دریافت نمی‌کنند Mon Jun 26 19:23:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز عقبگرد یک واحدی آیفکس Sun Mar 05 16:59:00 IRST 2017
اعتبار نیوز معامله با ریال قطری را ممنوع نکرده‌ایم Tue Jun 06 11:03:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز قیمت زعفران به 6 میلیون تومان رسید Sun Aug 27 09:55:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز رشد بیمه در کشور 30 برابر شده است Sat Aug 18 16:41:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز با حضور حداکثری سهامداران، صورت‌های مالی سال 1395 بانک پارسیان به تصویب رسید Tue Feb 06 14:46:00 IRST 2018
العالم پیوستن چند گروه تروریستی به "احرار الشام" در سوریه Thu Jan 26 14:26:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رسیدن قطار به کرمانشاه خیلی از 31 فروردین دور نخواهد بود Wed Apr 19 13:41:55 IRDT 2017
ساعت24 واکنش ایران به تحریم های آمریکا علیه ترکیه Thu Aug 02 14:27:32 IRDT 2018
اتاق خبر24 مشکلات طرح ترافیک 97 تمامی ندارد Sun Aug 19 10:43:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین خانه‌های پرمشتری در تهران Wed Jan 10 10:15:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر کمبود ویتامین E دوره بارداری و ریسک ابتلای نوزاد به آسم Tue Mar 07 05:39:04 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ارتش ترکیه کشته شدن دومین نظامی خود را در عملیات عفرین تأیید کرد Tue Jan 23 16:30:44 IRST 2018
خبرگزاری کتاب ایران سالار عقیلی: نتوانستم جایگزینی برای افشین یداللهی پیدا کنم Wed Jan 10 09:28:18 IRST 2018
آنا "کتک زدن" کودکان را خشن و غیراجتماعی می‌کند Mon Nov 20 20:25:00 IRST 2017
بولتن نیوز وضعیت تورم سال های قبل از انتخابات ریاست جمهوری در دوره های مختلف Fri Apr 28 12:21:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مقامات سعودی میلیاردر فلسطینی را آزاد کردند Sun Dec 17 12:09:54 IRST 2017
بصیرت پایان "بُت خود ساخته" از آنگ سان سوچی! Mon Oct 09 10:39:09 IRST 2017
پول نیوز پیش بینی کاهش قیمت دلار تا پایان سال (+جدول) Sat Dec 31 08:17:50 IRST 2016
ایسکانیوز اهل سنت طرح خود برای آشتی ملی عراق آماده کردند Thu Mar 09 13:40:37 IRST 2017
بی باک نیوز آخرین وضعیت جسمانی نادر طالب‌زاده Mon May 15 04:38:01 IRDT 2017
تدبیر و امید جهانگیری:انتظار ایران از اتحادیه اروپایی، اتخاذ واکنش قاطع و جدی درباره خروج آمریکا از برجام است Mon May 14 16:29:15 IRDT 2018
نامه نیوز هیأت سه‌نفره؛ اختلافات قالیباف و رئیسی را حل‌وفصل می‌کند؟ Sun Apr 23 16:51:41 IRDT 2017
خبرگزاری فارس هاشمی: وزیر پشت معاونش پنهان می‌شود تا از ترکش‌ها در امان باشد/فدراسیون جهانی امضای من را قبول دارد Sun Aug 13 00:35:00 IRDT 2017
بی باک نیوز دیدار هیات مدیره خانه سینما با 2 شورای سینمایی Tue Apr 11 09:12:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مقام سابق موساد: حزب‌الله پس از حضور در سوریه به یک سازمان نظامی قوی تبدیل شد Mon Sep 10 14:24:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اختصاص 100 میلیارد ریال از اعتبار حوزه نفت به ورزش Sat Apr 22 13:45:23 IRDT 2017
ایلنا جلال ملکی سخنگوی ائتلاف «خدمت» شد Tue May 02 17:04:52 IRDT 2017
جماران نماز با شکوه عید سعید فطر در استان کردستان برگزار شد Fri Jun 15 09:16:16 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تازه‌ترین جزئیات از ساخت «پلاسکوی جدید» Mon Apr 17 01:25:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بارندگی در شهربابک_ کرمان Thu Feb 22 20:05:08 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران 7500 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر سامان‌دهی می‌شود Thu May 25 16:56:07 IRDT 2017
جام نیوز به یاد امام حسین علیه السلام(ع) Wed Nov 01 21:00:00 IRST 2017
تابناک خودکشی در کنار قبر همسر Sun Nov 12 11:26:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران روسیه: فرآیند تحویل اس-300 به ایران تکمیل شده است Wed Feb 08 16:59:02 IRST 2017
خبرگزاری مهر 15 پروژه عمرانی شهری در دامغان عملیاتی می شود Sat Feb 10 09:47:31 IRST 2018
افکارخبر 5 چیز که دل راصفا میدهد و سختی قلب را بر طرف می کند Tue Feb 06 06:00:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر احتمال استفاده نامناسب فیسبوک از اطلاعات شخصی کاربران سنگاپوری Sun May 06 16:17:18 IRDT 2018
فرارو سقوط بهمن در آبعلی جان 3نفر را گرفت Fri Feb 03 13:05:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه اجرای سرود «مرگ بر آمریکا» توسط 860 دانش‌آموز بجنوردی/نواختن زنگ مرگ بر آمریکا در مدارس خراسان شمالی Tue Oct 31 12:49:00 IRST 2017
تی نیوز افزایش 19 درصدی قیمت گوشت قرمز Wed Jul 12 02:26:01 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین افزایش 80 درصدی نرخ طرح ترافیک لغو شد Sun Nov 12 15:21:49 IRST 2017
شفاف با وجود الحاق به FATF محدودیت های مراودات بانکی باقیست Sat Jul 08 12:16:43 IRDT 2017
تیتر نیوز بانوی فرماندار قصرقندی: اولین خلبان زن ایرانی را به شهرمان بردم/ مردم ما به فیلم بادیگارد معترضند Wed May 16 09:42:02 IRDT 2018
بولتن نیوز برخورد غیر‌انسانی با زندانی +فیلم Sat Feb 18 11:15:03 IRST 2017
ایسکانیوز رونمایی از طرح جدید صندوق صدقات در یزد Wed Mar 08 16:43:29 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم عدم شفافیت سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس/ بلیت‌های دربی بیشتر از ظرفیت فروخته شد؟ Sun Oct 29 14:16:36 IRST 2017
آنا پیروزی یاران میلاد محمدی برابر نماینده مقدونیه Fri Feb 10 10:45:29 IRST 2017
تی نیوز قزاقستان و روسیه همکاری های فنی- نظامی را تقویت می کنند Mon Jul 10 17:48:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دانشگاه تهران، محققان و پژوهشگران متخلف را به کمیته انضباطی می‌فرستد Wed Dec 27 18:02:55 IRST 2017
جام نیوز توصیه انتخاباتی آیت الله مکارم شیرازی به اصولگرایان Tue Feb 28 16:32:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فرود اضطراری یک پهپاد فوق سری تفنگداران دریایی آمریکا Fri Sep 14 19:30:33 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نجات جان یک ملوان توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر چابهار Sun Oct 22 11:34:51 IRST 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی شـنـید‌ه هـا Wed Feb 22 03:30:00 IRST 2017
بولتن نیوز یک هفته با بورس کالا Fri Mar 03 13:48:53 IRST 2017
پارس نیوز التعاون امروز عازم مسقط می‌شود Sat Feb 25 08:52:03 IRST 2017
ایسکانیوز هشدار ترامپ به کومی:با رسانه‌ها گفت‌وگو نداشته باش Sat May 13 10:19:13 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس؛حرکت جالب راموس؛او داغ دل رونالدو را تازه کرد Fri Aug 31 11:27:54 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ استاندار تهران در منزل شهید ارمنی Tue Jan 02 08:55:11 IRST 2018
پارسینه غرق شدن مردی در ساحل فریدونکنار Fri May 26 14:42:41 IRDT 2017
تابناک بمب‌گذار نیویورک به حبس ابد محکوم شد Wed Feb 14 12:42:54 IRST 2018
آفتاب شرایط استفاده بازنشستگان از بیمه تکمیلی Mon Mar 20 06:38:01 IRST 2017
ورزش 3 چرا سوپرکاپ اروپا در مقدونیه برگزار می‌شود؟ Mon Aug 07 08:03:00 IRDT 2017
انتخاب آخرین خبر از وضعیت پرواز های فرودگاه مهرآباد و امام خمینی Thu Feb 02 12:12:13 IRST 2017
تابناک آتش سوزی گسترده در محله اوین تهران Wed Jun 21 18:34:15 IRDT 2017
پول نیوز نحوه واگذاری ماشین‌سازی تبریز با حضور وزیر اقتصاد بررسی شد Tue Jul 10 10:20:34 IRDT 2018
صبحانه با خبر ایران خودرو برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی آمادگی دارد Tue Feb 06 09:10:59 IRST 2018
خانه ملت مشکل تراکنش بانکی اصناف در مجلس بررسی می شود Wed Oct 25 19:00:00 IRST 2017
جماران پیام عجیب علیپور در اینستاگرام+ عکس Sat Aug 04 09:04:05 IRDT 2018
ورزش 3 بیش فعال شماره 10 و خطر ده نفره شدن پرسپولیس Sat Feb 03 08:09:45 IRST 2018
افکارخبر گفتگوی تلفنی اردوغان و دبیر کل ناتو Tue Jan 16 23:27:49 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نتیجه آخرین یافته های محققان کشور از دلایل وقوع حادثه پلاسکو Sat Jan 28 21:50:00 IRST 2017
جماران مهمترین برنامه های خبری در پایتخت فرهنگی ایران ( 31 شهریور) Fri Sep 22 10:54:02 IRST 2017
فردا ماجرای دیدار محرمانه شهیدبهشتی با آمریکایی‌ها چه بود؟ Thu Jun 29 09:35:23 IRDT 2017
ایستا نیوز ابلاغ بخشنامه تسری نحوه رسیدگی به جرایم مالیاتی ماده 169 Wed Apr 04 13:46:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ان‌بی‌سی: پوتین، اسنودن را به ترامپ هدیه می‌کند Sat Feb 11 14:53:38 IRST 2017
عصر ایران وقتی نیسان از رنو داستراستفاده می کند/ الگوهای جدید بازاریابی رنو در بازارهای جهانی(+عکس) Sun Apr 30 10:03:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر انتقال گرما، سرما و درد در دنیای واقعیت مجازی ممکن شد Mon Jul 03 09:19:19 IRDT 2017
جام نیوز ویدئو/ راهپیمایی بزرگ بارسلونی ها در حمایت از استقلال Sun Oct 22 19:00:23 IRST 2017
ایسکانیوز اقدامات آذربایجان شرقی برای احیای دریاچه ارومیه از زبان معاون استاندار Sun Apr 08 23:58:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 وضعیت مبهم ستاره استقلالی در دیدار با پرسپولیس! Wed Aug 15 15:00:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا قیمت انواع لاستیک خارجی پژو در بازار؟ +جدول Thu Feb 15 22:07:59 IRST 2018
ایلنا دولت تسهیلات توسعه گلخانه را بدون محدودیت پرداخت می‌کند Sun May 14 17:43:28 IRDT 2017
آنا افتتاح پردیس تئاتر «شهرزاد» با ظرفیت 700 صندلی Sat Jul 08 15:04:21 IRDT 2017
خبرگزاری فارس جمهوری اسلامی به درخواست دولت عراق برای کمک به این کشور نقش اساسی داشته است Sat Jan 27 15:36:00 IRST 2018
روزنامه شهروند تریبون Sat Apr 28 04:30:00 IRDT 2018
فرارو گام بعدی ترامپ چیست؟ Sun Mar 26 10:33:59 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سپاه پاسداران ارزشی‌ترین نهاد انقلاب اسلامی است Sat Aug 19 18:59:00 IRDT 2017
افق نیوز آموزش تبدیل گفتار به نوشتار، بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی + تصاویر Wed Aug 09 16:39:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اقدام توهین‌آمیز رئیس کمیته المپیک نسبت به قهرمانان ورزش/ تلاش غیراخلاقی برای مهندسی یک انتخابات Mon Oct 23 10:27:22 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قلب ایرانیان در سانحه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج آزرده شد Sun Feb 18 17:43:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر استاندار به بازدید پاساژ «قائم» رفت/ بررسی وضعیت پس از آتش‌سوزی Fri Feb 24 11:27:06 IRST 2017
جماران پنجعلی: موضوع طارمی را فراموش کنید/ زود است بگوییم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می شود Sun Jan 28 15:17:40 IRST 2018
خبرگزاری مهر مرتضی برزگر: زیاد می‌نویسم و کم منتشر می‌کنم Tue Jun 19 10:18:33 IRDT 2018
آریا تکلیف 14واحد راکد در شهرک های صنعتی خراسان شمالی مشخص می شود Sat Jul 07 17:26:21 IRDT 2018
سراج 24 فتاح: بخاری از کار اداری بلند نمی‌شود Sat Dec 23 18:00:00 IRST 2017
جهان نیوز ورود نیروهای روس به فرودگاه ابوالظهور Mon Aug 13 08:54:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گزارش تصویری؛ مسابقات ملی سلام کاپ Sat Feb 18 12:48:40 IRST 2017
ایانا پایان خوش آزمایش/ برندهای خاطره‌ساز ایرانی احیا می‌شوند Wed Jan 25 01:04:45 IRST 2017
پارس فوتبال رونالدو خطاب به نیمار : اگر قصد جدایی داری به منچستر برو ! Wed Jul 26 07:58:16 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه مداحان جذب حداکثری داشته باشند Sun Sep 09 07:39:00 IRDT 2018
جام نیوز خوش اقبالی نوجوان 12 ساله در حین پرش از صخره 10 متری +تصاویر Sat Jul 29 17:21:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بسته ای که اشک امدادگران را جاری کرد/صحبت های امدادگر حاضر در کمپ Thu Apr 12 21:22:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خفر،وقوع سیل Sun Mar 26 17:29:24 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بزرگراه بوشهر _ برازجان زیر آب رفت + فیلم Sat Feb 18 18:41:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ریختن گازوئیل در جاده چالوس صحت ندارد Sun Jul 29 11:23:44 IRDT 2018