اتاق خبر - Tue May 01 14:21:03 IRDT 2018 نمایش خبر

آمازون هم راه دور زدن فیلترینگ را بست!

تنها یک هفته پس از آنکه گوگل با مسدودسازی سرویس domain fronting خود، راه دور زدن فیلترینگ را بست، حالا آمازون نیز به دنباله‌روی از گوگل همان اقدام را انجام داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مدتهاست که بحث فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مختلفی در برخی کشورها بالا گرفته است، بسیاری از اپلیکیشن‌های فیلترشکن، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها از سرویس دامین فرانتیگ ( domain fronting) گوگل و آمازون استفاده می‌کردند تا بدین ترتیب، امکان دسترسی آزادانه کاربران به اینترنت و محتوای آنلاین و همچنین دور زدن فیلترینگ برخی از دولت‌های جهان را فراهم آورند. اما حدود دو هفته پیش بود که گوگل اعلام کرد این سرویس (domain fronting) خود را غیرفعال و مسدود کرده است. حالا شرکت آمازون نیز به پیروی از اقدام گوگل، با انتشار پیامی اعلام کرد که قصد دارد سرویس دامین فرانتیگ خود را مسدود و غیرفعال کند. آمازون علت این اقدام خود را مبارزه و مقابله با انتشار بدافزارهای اینترنتی از طریق برخی از نرم افزارهای فیلترشکن و VPNهای نامعتبر عنوان کرده است. این شرکت بزرگ و فعال در حوزه تکنولوژی که دفتر اصلی آن در ایالات متحده آمریکا مستقر است، در ادامه پیام خود افزوده است: بسیاری از مجرمان سایبری و هکرها از طریق این تکنیک و دامنه سوءاستفاده می‌کردند تا بتوانند به اسم ارائه فیلترشکن یا دور زدن فیلترینگ، بدافزار و باج افزارهای خطرناک و متعددی را منتشر کنند و قربانیان بی گناه اینترنتی بسیاری را با مشکلات و خسارات جبران ناپذیری مواجه سازند. این سرویس یکی از راهکارهای اصلی برخی پیام‌رسان‌های فیلتر شده همچون تلگرام و همچنین بسیاری از توسعه‌دهندگان فیلترشکن یا VPN بوده است تا به وسیله آن بتوانند فیلترینگ را دور بزنند. قابلیت دامین فرانتیگ این امکان را به توسعه دهندگان برخی از اپلیکیشن‌ها می‌داد تا از سرورهای گوگل و آمازون به عنوان یک پروکسی امن استفاده کنند تا کاربران بتوانند فیلترینگ کشورهایشان را دور بزنند. حالا به نظر می‌رسد با این اقدامات گوگل و آمازون، اپلیکیشن‌های وی پی ان ، فیلترشکن و برخی از پیام رسان‌ها همچون تلگرام از این پس راه طاقت فرسا و کار دشواری برای دور زدن فیلترینگ را در پیش خواهند داشت. انتهای پیام/
اتاق خبر افزایش حقوق مقامات در سال 97 ممنوع شد Sat Jan 13 19:40:03 IRST 2018
اتاق خبر تمام گزینه‌های ایران و ایرباس پس از خروج ترامپ از برجام Sat May 12 14:10:04 IRDT 2018
اتاق خبر تراز حساب جاری به 8690 میلیون دلار رسید Tue Jan 24 20:50:02 IRST 2017
اتاق خبر حذف الزام برچسب قیمت کالا، طرح غیرکارشناسی است Thu Sep 28 11:33:03 IRST 2017
اتاق خبر چالش تأمین ارز در سال حمایت از کالای ایرانی Mon Jul 02 12:03:11 IRDT 2018
اتاق خبر آخوندی: آگاهی در ایران پیروز انتخابات است Fri May 19 14:58:04 IRDT 2017
اتاق خبر افت40درصدی معاملات مسکن Fri Feb 24 09:28:01 IRST 2017
اتاق خبر افزایش تدریجی رونق سامانه‌های مجازی معاملات مسکن Sat Apr 29 17:15:02 IRDT 2017
اتاق خبر ضمانت دولت برای 12 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی Fri Jul 07 15:13:02 IRDT 2017
اتاق خبر ترامپ کاری از پیش نمی‌برد Tue May 08 13:31:05 IRDT 2018
اتاق خبر نرخ دلار با واردات چه کرد؟ Mon Feb 19 09:46:03 IRST 2018
اتاق خبر بازار خاکستری اصناف Thu Mar 16 11:26:39 IRST 2017
اتاق خبر برقراری عدالت با افزایش حقوق پلکانی Sat Jan 20 17:45:04 IRST 2018
اتاق خبر بازی دو سر باخت در بازار لوازم خانگی Mon Aug 13 12:58:05 IRDT 2018
اتاق خبر ترانزیت؛ صنعت مغفول مانده ایران Sun May 13 09:07:05 IRDT 2018
اتاق خبر حساب یارانه‌بگیران امشب شارژ می‌شود Thu Oct 18 17:06:06 IRST 2018
اتاق خبر صادرات ما در خور جمعیت‌مان نیست Mon May 15 11:01:03 IRDT 2017
اتاق خبر هزینه 160 تریلیون دلاری نابرابری دستمزدهای زنان و مردان Thu Jun 07 21:15:03 IRDT 2018
اتاق خبر تنها 15 درصد واردات کالای مصرفی است Wed Jul 19 14:44:03 IRDT 2017
اتاق خبر هواپیماهای جدید پنجشنبه می‌رسند Wed Sep 27 13:18:02 IRST 2017
اتاق خبر افت دلار و سهام تداوم یافت Mon Jul 23 09:52:06 IRDT 2018
اتاق خبر مدیریت مخازن آبی در کشور را شروع کرده‌ایم Sun Oct 07 13:45:07 IRST 2018
اتاق خبر درخواست دولت ترامپ از دیوان عالی برای احیای فرمان مهاجرتی‌ Fri Jun 02 19:31:02 IRDT 2017
اتاق خبر حرف‌های تازه از یارانه‌ Wed May 10 14:11:02 IRDT 2017
اتاق خبر نتانیاهو دروغ‌پردازی است که جز دغل‌کاری کالایی برای عرضه ندارد Tue May 01 09:25:04 IRDT 2018
اتاق خبر تکمیل آزادراه‌ها کاری ماندگار و پرفایده برای کشور خواهد بود Sun Feb 04 18:20:04 IRST 2018
اتاق خبر شبکه بانکی پیشخوان نظام است Sun Aug 27 18:30:03 IRDT 2017
اتاق خبر حواشی توقف واگذاری پالایشگاه کرمانشاه Mon Jul 03 08:56:04 IRDT 2017
اتاق خبر گوجه فرنگی کیلویی 1500 تومان ارزان شد Wed Sep 26 13:47:05 IRST 2018
اتاق خبر انتخاب دوباره روحانی برای بازار نفت امیدوار کننده است Mon May 22 19:08:04 IRDT 2017
اتاق خبر توضیحات وزیر نیرو درباره خاموشی‌های اخیر Tue Jul 03 21:02:09 IRDT 2018
اتاق خبر درک نگرانی‌های سرمایه‌گذاران Mon Sep 11 09:07:57 IRDT 2017
اتاق خبر تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت درست نیست Thu Aug 10 16:21:02 IRDT 2017
اتاق خبر باتری‌های لیتیوم یونی گازهای سمی منتشر می‌کنند Fri Aug 17 10:15:05 IRDT 2018
اتاق خبر سهام‌داران چشم انتظار تغییر سیاست‌های ارزی Fri Jul 27 21:00:06 IRDT 2018
اتاق خبر از ماشین انتخابات برای ایجاد شرایط بهتر استفاده کنیم Thu May 18 23:53:05 IRDT 2017
اتاق خبر فسیل 62 میلیون ساله یک پرنده کشف شد Wed Jul 12 12:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر کاغذ در صدر، توتون و تنباکو در قعر Fri Sep 14 19:16:10 IRDT 2018
اتاق خبر بهنوش بختیاری و امیر تتلو در کنار هم + عکس Sun Jul 16 17:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر تعریف صنایع کوچک باید تغییر کند Thu Jul 20 13:27:02 IRDT 2017
اتاق خبر ساعت خوشی ها پس از 23 سال،باز کنار هم! Sun Jul 09 01:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر آمادگی سازمان سرمایه‌گذاری برای تأمین مالی تعاونی‌ها Tue Sep 05 15:54:02 IRDT 2017
اتاق خبر جزئیات تغییرات ارزی برای سرمایه‌گذاران خارجی بازار سرمایه Sat May 20 10:10:02 IRDT 2017
اتاق خبر تقلای مستأجران در باتلاق اجاره‌ Sun Jul 15 11:12:03 IRDT 2018
اتاق خبر شرایط نابسامان اقتصادی بانک‌ها را درگیر زمین و ساختمان کرد Sat Apr 15 10:54:03 IRDT 2017
اتاق خبر جدیدترین وضعیت تولید خودروهای سنگین Wed May 24 09:24:03 IRDT 2017
اتاق خبر لاریجانی: گزارش بودجه‌ای شرکت‌های دولتی در اختیار نمایندگان قرار گیرد Tue Jan 30 11:05:04 IRST 2018
اتاق خبر برنج خارجی و حبوبات ارزان می‌شود Tue May 22 21:11:06 IRDT 2018
اتاق خبر عکسی که بهار ارجمند از پدرش منتشر کرد! Sun Nov 13 19:42:04 IRST 2016
اتاق خبر واردات خودرو 51 برابر صادرات آن Fri Jan 26 16:26:03 IRST 2018
اتاق خبر چین بزرگترین خریدار و فروشنده کالا به ایران Sun Feb 26 15:37:02 IRST 2017
اتاق خبر بازی ارز آزاد و مبادله‌ای، بهانه جدید برای افزایش قیمت خودرو! Sat Jan 13 17:19:03 IRST 2018
اتاق خبر تعیین تکلیف وضعیت فروش نفت منوط به مذاکرات با اروپایی‌ها است Fri May 18 14:26:04 IRDT 2018
اتاق خبر مساله اشتغال و بیکاری Wed May 03 09:28:56 IRDT 2017
اتاق خبر تولید خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می‌شود Thu Aug 30 14:30:06 IRDT 2018
اتاق خبر کاهش 40 تومانی یورو Wed May 30 12:23:04 IRDT 2018
اتاق خبر پرداخت بانکی بهترین راه مقابله با قرارداد سفید Mon Sep 11 15:52:03 IRDT 2017
اتاق خبر شعبه‌ اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا در شیراز راه‌اندازی می‌شود Wed Aug 30 11:01:57 IRDT 2017
اتاق خبر افزایش 31 درصدی ارزش صادرات فرش دستباف Tue Dec 26 20:20:05 IRST 2017
اتاق خبر بانک‌های مرکزی اروپایی برای نجات برجام وارد عمل می‌شوند Sat Sep 08 18:43:05 IRDT 2018
اتاق خبر احتمال رشد تقاضای اقساطی خودرو با کاهش نرخ سود Mon Sep 04 14:25:03 IRDT 2017
اتاق خبر افزایش 13 میلیارد دلاری صادرات ایران به چین در دولت یازدهم Mon Sep 04 15:13:03 IRDT 2017
اتاق خبر تولید لوازم‌خانگی افت کرد Fri Jul 27 14:47:04 IRDT 2018
اتاق خبر صنایع کماکان بی‌تمایل به نوسازی Thu May 31 16:02:03 IRDT 2018
اتاق خبر سهم صنعت از هدفمندی یارانه‌ها پرداخت نشد Sat Aug 05 10:26:03 IRDT 2017
اتاق خبر سطح مناسبات تجاری و اقتصادی ایران و ویتنام قابل قبول نیست Sun Jul 16 11:51:03 IRDT 2017
اتاق خبر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: مردم هر چه زودتر پای صندوق‌ها بیایند+ فیلم Fri May 19 09:23:19 IRDT 2017
اتاق خبر سرمایه‌گذاری 11 میلیارد دلاری خارجی‌ها در ایران Mon Dec 11 17:51:01 IRST 2017
اتاق خبر 56طرح برای اقتصادمقاومتی Mon Jun 11 16:42:04 IRDT 2018
اتاق خبر سکه طرح قدیم 19هزار تومان گران شد Tue Apr 03 14:28:02 IRDT 2018
اتاق خبر محتکران خودروها را به بازار عرضه کردند Tue Jul 24 11:07:05 IRDT 2018
اتاق خبر نفت خام را در بورس عرضه خواهیم کرد Sun Jul 01 15:11:05 IRDT 2018
اتاق خبر علت فوت شرور مازندران اعلام شد Mon Jul 10 11:01:00 IRDT 2017
اتاق خبر لبنیات گران نشده است Sun Jul 09 14:43:02 IRDT 2017
اتاق خبر طرح ویژه بانک مرکزی برای اسکناس‌های جدید Tue Feb 06 11:07:03 IRST 2018
اتاق خبر اشتغالزایی با استفاده از اینترنت اشیاء Sun Dec 04 09:50:15 IRST 2016
اتاق خبر ساعت یک میلیون و 400 هزار دلاری ورزشکار معروف چشم ها را گرد کرد Sat Jul 15 11:44:00 IRDT 2017
اتاق خبر سهامداران فروشنده شدند Thu Oct 11 16:37:05 IRST 2018
اتاق خبر اجرای طرح ضیافت رمضان در تهران Tue May 16 20:21:02 IRDT 2017
اتاق خبر پرش فرودگاه پیام از موانع مسافربری شدن Sun Jul 01 09:47:03 IRDT 2018
اتاق خبر دعوای لفظی ادامه‌دار ایران و تلگرام Wed Sep 27 14:52:03 IRST 2017
اتاق خبر نامه باغداران به روحانی و لاریجانی Sun May 27 15:28:04 IRDT 2018
اتاق خبر ادامه روند تراز تجاری مثبت ایران Mon May 08 14:03:02 IRDT 2017
اتاق خبر دشمن توان بازدارندگی ما را با تمام وجود لمس کرده Thu May 11 20:21:02 IRDT 2017
اتاق خبر آذری جهرمی سال 88 چه‌کاره بود؟ Sun Aug 13 09:18:02 IRDT 2017
اتاق خبر زمین مسکن اجتماعی آماده است اما بنیاد باید پول بدهد Wed Apr 18 16:39:03 IRDT 2018
اتاق خبر مرغ 8500 تومانی گران نیست! Sat Jul 22 09:03:02 IRDT 2017
اتاق خبر 82درصدزندانیان جرائم غیرعمدمالی فرزنددارند Wed Jun 06 09:54:03 IRDT 2018
اتاق خبر امضای تفاهم‌نامه همکاری بانکی ایران و ترکیه Thu Jan 26 17:02:02 IRST 2017
اتاق خبر سکه در حراج، گران‌تر از بازار فروش رفت! Mon Dec 04 20:11:02 IRST 2017
اتاق خبر رد پای فضای مجازی بر دیوارهای شهر Mon May 01 20:13:02 IRDT 2017
اتاق خبر شلیک پلیس به مهاجم متروی شهر ری + فیلم Sun Jul 16 17:29:00 IRDT 2017
اتاق خبر آ سه آن و اتحادیه اروپا مذاکرات تجارت آزاد را از سر گرفتند Sat Mar 11 17:43:01 IRST 2017
اتاق خبر حاضریم در جنگ علیه اسرائیل شرکت کنیم Wed Jun 06 09:39:03 IRDT 2018
اتاق خبر جزئیات حداقل‌ هزینه معیشت خانوار Fri Mar 03 09:51:56 IRST 2017
اتاق خبر تحویل 850 هزار مسکن مهر در دولت یازدهم Sun Mar 12 16:18:01 IRST 2017
اتاق خبر واکنش‌ها و تحلیل‌ها در پی تصویب CFT در مجلس Sun Oct 07 18:41:08 IRST 2018
اتاق خبر ثبت‌نام 4000 تعاونی برای دریافت وام اشتغال Wed Aug 15 10:30:04 IRDT 2018
اتاق خبر توقف صدور اطلاعیه قطع برق Mon Dec 05 10:19:09 IRST 2016
اتاق خبر بحران قطر؛ تضعیف ائتلاف عربی و ظهور ائتلاف تهران-بغداد در اوپک Sat Nov 25 09:14:44 IRST 2017
بی باک نیوز 408 خرده فروش مواد در سنقر و کلیایی به دام پلیس افتادند Sat Apr 08 09:22:02 IRDT 2017
روزنامه شهروند اطلاعاتی که برای پیش‌بینی وضع هوا به ما کمک می‌کند Thu Oct 18 03:30:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تایید حکم اعدام شرور سابقه دار استان Wed Sep 13 10:43:05 IRDT 2017
جام نیوز ناامیدی رژیم صهیونیستی از ادامه حیات خود Wed May 02 12:30:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف چه رابطه‌ای بین سلامت‌روان والدین و کودک‌آزاری وجود دارد؟ Fri May 04 16:49:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نه بختیاری‌ها به قانون کشف حجاب رضاخان/ عفت جزئی از ذات زنان بختیاری است Mon Jul 10 12:02:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آمادگی بهزیستی برای دریافت نذورات مردم در عید سعید قربان Wed Aug 30 16:46:21 IRDT 2017
صبحانه با خبر مقایسه 5 سدان 50 تا 60 میلیونی بازار +عکس Tue Apr 24 11:23:42 IRDT 2018
خبرگزاری فارس چرا ام‌ابیها به دفاع علنی از ولایت پرداخت؟/ 6 مرحله مخالفت حضرت فاطمه(س) به روایت شهید صدر Tue Feb 20 11:36:00 IRST 2018
جماران زنان بزرگترین حامی و حماسه آفرینان در انقلاب و دفاع مقدس بودند Sun Feb 04 15:28:26 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن حلقه‌هایی از جنس عاشقی در رگ زره‌باف مشهدی Tue Nov 14 08:44:33 IRST 2017
خبرگزاری مهر کرملین: تهدیدات آمریکا علیه سوریه مردود است Tue Jun 27 15:24:47 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مسابقه پرخورترین مردان هرات! Wed Nov 15 00:01:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو آقای روحانی؛ اگر فکر شما درگیر انتخابات باشد باید فاتحه کشور را خواند/ رونمایی از منشورهای ویترینی و وعده‌های نجومی مردم را راضی نمی‌کند Mon Feb 27 09:33:04 IRST 2017
صبح تهران دولت استرالیا از اکثریت در پارلمان افتاد Fri Aug 31 18:15:46 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نوبخت:خروج آمریکا از برجام مشکلی را در بودجه‌ریزی ما ایجاد نخواهد کرد Sun Oct 22 13:43:21 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم باکا پیشنهاد پرزرق و برق تیم ترکیه‌ای را رد کرد Fri Jul 06 11:06:39 IRDT 2018
آریا ملی‌پوشان بسکتبال و والیبالیست شدند/ ادامه حضور کی‌روش با لباس شخصی و ناراحتی برخی از خبرنگاران + تصاویر و فیلم Thu Sep 06 18:05:57 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا دومین جشنواره استانی عکس ققنوس«مستند اجتماعی» Sun May 21 12:28:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بخش خبری ساعت 16، دوازدهم بهمن 1396 Thu Feb 01 19:29:42 IRST 2018
انصاف واکنش بورس‌های جهان به جنگ تجاری ترامپ Mon Jul 23 11:22:25 IRDT 2018
وطن امروز انتقاد ولایتی درست است Sun Jun 03 00:00:00 IRDT 2018
ایران آنلاین 59 مدرسه در کرمانشاه توسط رئیس‌جمهور افتتاح شد Sun Sep 23 10:57:12 IRST 2018
روزنامه شهروند شناسنامه Thu Oct 05 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران اختتامیه جشنواره طنز سوره هفته آینده برگزار می‌شود Wed May 17 12:32:32 IRDT 2017
بی باک نیوز نشست خبری مربیان استقلال و سیاه جامگان پیش از دیدار Fri Mar 03 16:30:01 IRST 2017
تهران پرس نشست سراسری روسای دانشگاه ها آغاز شد Mon Sep 10 10:41:00 IRDT 2018
آنا برگزاری دوره «عمار انقلاب» در تهران Sat Aug 19 17:39:17 IRDT 2017
فردا احتمال خاموشی در تابستان 96 Mon May 01 16:47:41 IRDT 2017
کلمه پیام تسلیت جمعی از رزمندگان و محافظان سابق نخست وزیر دوران دفاع مقدس Mon Feb 26 17:42:26 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مراسم معرفی برترین های لیگ فوتبال در سال 97-96 Tue Jul 24 09:29:03 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بجنورد| شرایط کشور اگر همه به وظایفمان عمل می‌کردیم بسیار بهتر بود Sat Oct 20 15:10:05 IRST 2018
جام نیوز نقش یک استقلالی قدیمی در ماجرای بازگشت جباری Sat Sep 08 11:10:00 IRDT 2018
جماران جشن گلریزان از بهترین اعمال درماه رمضان است Sun Jun 03 18:31:56 IRDT 2018
پارسینه پرسپولیس طلسم هفده سال را می شکند؟ Tue Aug 22 23:56:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مهلت 4 روزه تاکسیرانان مشهدی برای ثبت نام در سامانه بیمه تامین اجتماعی Sun Jun 17 20:10:29 IRDT 2018
تابناک حذف کارتخوان و دردسر‌های جدید فروشندگان و خریداران Tue Jan 30 16:39:24 IRST 2018
خبرگزاری مهر وضعیت کیفیت هوای مشهد با شاخص 83 پی.اس.آی در شرایط سالم قرار دارد Thu Mar 09 11:13:21 IRST 2017
دفاع مقدس تصاویر/ آیین تشییع پیکر شهید «علی نصرتی» در علی‌آبادکتول Mon Sep 24 11:17:45 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران هفت ستاره شطرنج جهان در مصاف با برترین شطرنج‌بازان ایران Tue Jul 11 15:49:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران محمد معتمدی آثار «مجید وفادار» را اجرا می‌کند Sun Aug 06 17:03:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ارزنده: بعد از المپیک مدتی دور بودم/ با برنامه فدراسیون پیش می روم Tue Feb 06 10:36:09 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن شهروندان مراقب ویزای جعلی اربعین حسینی باشند Wed Jun 13 16:42:04 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا طرح هادی 3 روستا در شهرستان نمین افتتاح شد Sat Feb 03 16:56:49 IRST 2018
خرداد نیوز سرقت مسلحانه از یک بانک در خراسان شمالی Wed Mar 15 18:30:35 IRST 2017
واحد مرکزی خبر خاطره رهبر انقلاب از روز اولی که به مدرسه رفتند Sat Sep 23 08:57:27 IRST 2017
آفتاب عادات تغذیه‌ای که اضطراب را کاهش می‌دهند Fri Apr 20 03:50:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ترافیک نیمه سنگین در جاده کندوان/ مسافران از فردا به شهرهای خود بازگردند Wed Mar 29 11:38:49 IRDT 2017
بهار نیوز «به وقت شام» مخصوص ناشنوایان منتشر شد Fri Oct 05 09:10:44 IRST 2018
خبرگزاری نسیم پخش افتتاحیه و اختتامیه فیلم فجر از تلویزیون Wed Jan 31 13:45:00 IRST 2018
فردا تجری: متناسب با نوع جرم نامزد، مجازات اعمال می‎شود Sun May 14 16:52:49 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کره جنوبی گزارش‌های توقف استقرار سامانه «تاد» آمریکا را تکذیب کرد Fri Mar 31 14:00:00 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری کارگاه آموزشی خوشنویسی در شهرستان لردگان Wed Jun 27 12:22:12 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نیروگاه های خورشیدی در روستاهای کرمان توسعه می یابد Mon Aug 15 22:00:29 IRDT 2016
مشرق نیوز فراکسیون اکثریت پارلمانی عراق بالاخره تشکیل شد + سند Mon Sep 03 01:15:36 IRDT 2018
نامه نیوز سقوط پراید به دره در مسیر کاخ ناصری Wed Sep 19 21:18:01 IRDT 2018
آریا آزادراه بیرجند- قاین نیازمند40 میلیارد تومان تسهیلات است Mon Jun 11 16:11:33 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین گیلان میزبان مسابقات شطرنج پسران کشور شد Wed Feb 22 11:46:03 IRST 2017
جماران 654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال 97 پیش بینی شد Mon Jul 16 13:23:10 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ساخت و تکمیل 5 مجتمع گلخانه‌ای در جهت افزایش میزان تولیدات Mon Jan 29 15:57:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران حمایت از سرمایه گذاری اولویت اصلی سیستم بانکی باشد Wed Aug 15 12:10:24 IRDT 2018
خرداد نیوز حاشیه سازی دلواپسان در سخنرانی یاسر هاشمی در مشهد و واکنش جالب یاسر هاشمی Mon May 15 19:19:10 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اگر خانواده شهدا راضی نباشند، بنیاد شهید هیچ اصراری بر اجرای طرح ساماندهی گلزارها ندارد Sat Aug 13 13:18:46 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم آتش سوزی در انبار لوازم خانگی Sun Mar 12 11:31:33 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دعوت دفتر نمایندگی ولی فقیه دراموراهل سنت هرمزگان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن Wed Feb 08 14:02:00 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور یک اثر از هنرمند سنقری در شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت تهران Thu Oct 11 10:46:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر قتل و کشتار در ایالت ریودوژانیرو افزایش یافته است Fri Aug 17 12:48:35 IRDT 2018
خبرگزاری فارس فتنه 88 آزمونی بد برای برخی خواص بود/ مسؤولان موضع خود را در قبال فتنه مشخص کنند Fri Dec 29 13:22:00 IRST 2017
آفتاب تصادف دو موتورسیکلت در میدان ونک/5 کشته و مجروح Sat Jun 02 17:07:30 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دستگیری سارقان منازل نیمه کاره در بابل Tue May 16 16:55:33 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نمایشگاه" خورشید تابان ری "در شهرری افتتاح شد Sat Dec 31 15:22:24 IRST 2016
تدبیر و امید محسن رضایی: آقای ترامپ! خواب‌هایت تعبیر نخواهد شد Thu Oct 12 19:22:28 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو ‌در اولین جلسه مجلس، وزرای پیشنهادی معرفی می‌شوند Wed Oct 10 15:07:17 IRST 2018
تدبیر گفتگوی تلفنی عبدالله دوم با نتانیاهو درباره وضعیت مسجدالاقصی Sun Jul 16 11:38:30 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آینده سازان بسکتبال میناب در جمع هشت تیم برتر کشور Mon Dec 25 09:34:08 IRST 2017
ایلنا مراسم تجلیل از چهارهنرمند اهل سینما Mon Sep 11 01:04:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خبرهای کوتاه قزوین + فیلم Sun Nov 05 20:38:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا درگیری‌ النصره‌-مقاومت در عرسال/ پرواز پهپاد ناشناس در عین‌الحلوه/ انفجار بمب در طرابلس Wed Mar 29 10:04:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران با این روش گوشی خود را سریع تر شارژ کنید Tue Mar 28 04:00:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همایش مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم در شهرکرد Wed Nov 08 13:03:53 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های کنسولی میان ایران و اتریش Sat Jul 22 10:32:43 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فاز اول کارخانه سیمان مارگون افتتاح شد Sun Aug 14 20:57:22 IRDT 2016
پول نیوز روسیه بزرگ‌ترین کشتی یخ‌شکن اتمی جهان را به آب انداخت Sat Sep 23 15:39:17 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن راهیابی 11 برگزیده خوزستانی مسابقات جامعةالقرآن‌ به مرحله کشوری Wed May 31 14:23:17 IRDT 2017
پارسینه هم‌نشینی سه کاندیدای ریاست‌جمهوری Sat Nov 04 19:05:36 IRST 2017
آفتاب ایران شهردار تهران نسبت به لغو بخشنامه های مغایر با طرح تفصیلی اقدام کند Sun Sep 30 11:30:19 IRST 2018
صراط تصویب یک فوریت طرح شورای شهر درباره خودروهای هیبریدی Sun Aug 13 16:23:24 IRDT 2017
فردا افزایش تعداد فوتی‌های حادثه تونل چری در کوهرنگ Wed Sep 20 09:16:59 IRDT 2017
جام نیوز آثار بخش مسابقه جشنواره عمار اعلام شد Wed Dec 27 10:09:22 IRST 2017
پارس نیوز رونمایی از کشتی تفریحی خورشیدی که بدون توقف دور دنیا می‌رود / عکس Wed Sep 19 18:47:44 IRDT 2018
آفتاب چالش اصولگرایان در مواجهه با احمدی‌نژاد؛ از باطنش خبر نداشتیم/ او را عددی نمی‌بینیم! Tue Feb 27 10:48:40 IRST 2018
تدبیر و امید موافقت آمریکا با صادرات برخی تجهیزات خاص به ایران! Fri Mar 02 13:50:19 IRST 2018
خبرگزاری فارس «دریاچه ماهی» کوتاه شد Mon Feb 20 10:44:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه خاطرات شهید مرتضی کریمی شالی منتشر شد Mon Jan 15 06:15:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی شورای همکاری خلیج فارس در کما Sat Jun 09 09:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تلاش نوکیا برای تولید نسل پنجم تراشه‌های مخابراتی Wed Jan 31 11:06:30 IRST 2018
خبرگزاری نسیم بوگدانف: روسیه، ایران و ترکیه درباره نشست آتی آستانه گفتگو کرده‌اند Mon Feb 12 17:30:01 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارتش و فدراسیون ورزش سه گانه تفاهم نامه همکاری امضا کردند Tue Mar 14 17:00:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خیابان پاستور در همدان یک طرفه شد Thu May 25 13:09:00 IRDT 2017
انتخاب راه‌اندازی وای فای رایگان در 279 ایستگاه مترو نیویورک Sun Jan 01 21:41:09 IRST 2017