اعتدال - Sun Apr 29 14:11:31 IRDT 2018 نمایش خبر

کناره‌گیری "گل" از انتخابات تحت تاثیر فشارهای اردوغان

یک نماینده اپوزیسیون اعلام کرد که عبدالله گل برای کاندیدا نشدن در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو توسط رجب طیب اردوغان از طریق خلوصی آکار تحت فشار قرار گرفته است.

یک نماینده اپوزیسیون اعلام کرد که عبدالله گل برای کاندیدا نشدن در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو توسط رجب طیب اردوغان از طریق خلوصی آکار تحت فشار قرار گرفته است. به گزارش اعتدال، به نقل از روزنامه سوزجو، اومیت اوزداغ، نماینده غازی آنتپ و عضو حزب " خوب" درباره حضور خلوصی اکار، رییس ستاد مشترک ارتش ترکیه با هلی‌کوپتر در حیاط منزل عبدالله گل و گفتگو با وی گفت: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه از نیروهای امنیتی به عنوان اهرم فشار علیه اپوزیسیون استفاده می‌کند. در حال حاضر ترکیه بر اساس سیستم تک نفره توسط اردوغان بر اساس تمایلات وی اداره می شود. در این دیدار مکانیزم فشار مشاهده می‌شود. از سوی دیگر گل از پاسخ به سوالی درباره دیدار خلوصی آکار و ابراهیم کالین، سخنگوی اردوغان با وی در نشست خبری اخیرش خودداری کرد. انتقاد از "گل" هم چنین در پی اظهارات اخیر عبدالله گل مبنی بر اینکه وی در انتخابات پیش‌روی ریاست جمهوری ترکیه کاندیدا نخواهد شد حزب دموکراتیک خلق کرد ترکیه از رئیس‌جمهور پیشین این کشور شدیدا انتقاد کرد. سزائی تملی، یکی از چهره‌های شاخص حزب دموکراتیک خلق در واکنش به اظهارات اخیر عبدالله گل مبنی بر اینکه وی در انتخابات پیش‌رو کاندید نخواهد شد، گفت: عبدالله گل دلیل شرکت نکردنش در انتخابات را این مساله اعلام می‌کند که همه در کنار هم قرار نگرفته‌اند. چنین بهانه‌ای اشتباه است. آیا وی جسارت کافی ندارد؟ به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: بیان چنین اظهاراتی نشان می‌دهد که او هیچ برنامه‌ای ندارد و هیچ گامی در جهت حمایت از دموکراسی نمی‌تواند بردارد.
اعتدال تاریخچه پر هیجان دیدارهای چلسی بارسلونا/ تصاویر Mon Feb 19 14:10:54 IRST 2018
اعتدال نگرانی اصولگرایان از حضور دوتابعیتی ها در میان وزرا Mon Aug 07 10:01:54 IRDT 2017
اعتدال آینده از آنِ جوانان مؤمن است Sat May 27 19:21:39 IRDT 2017
اعتدال به آتش‌نشان‌های پلاسکو فقط لقب «شهید» دادند Fri Jan 19 14:35:10 IRST 2018
اعتدال ترامپ، نعل را وارونه می‌زند Sat Sep 23 19:39:03 IRST 2017
اعتدال وقتی عراق از اقدامات یک تکاور ارتشی به تنگ آمد Sun Jul 23 14:34:45 IRDT 2017
اعتدال عملکرد شش ماهه گروه سایپا و افق پیش رو Mon Oct 09 14:13:27 IRST 2017
اعتدال امریکا به دنبال تحریم جدید علیه ایران Tue Jul 18 11:00:51 IRDT 2017
اعتدال باید با مسکو صریح و شفاف مذاکره کرد Mon Jul 02 08:08:23 IRDT 2018
اعتدال قطع درختان این‌بار در حکیمیه تهران Sun Nov 26 16:16:16 IRST 2017
اعتدال راهکار یا راه‌چاه‌های احمدی‌نژادی؟ Sat Jul 14 15:13:04 IRDT 2018
اعتدال ردشده‌های پرفروش جهان Fri Feb 02 18:04:45 IRST 2018
اعتدال اولین نشست هم اندیشی نخبگان 'جبهه مردمی' برگزار شد Wed Mar 08 08:50:26 IRST 2017
اعتدال اگر طرفداران روحانی یکی از حرف‌های حامیان رئیسی را می‌زدند.. Sun May 28 14:17:28 IRDT 2017
اعتدال بازی با ایران برای ما سخت بود Fri Jul 28 12:17:58 IRDT 2017
اعتدال بازیکنی که پس از 60 ساعت کما درگذشت Mon Aug 28 08:56:11 IRDT 2017
اعتدال واکنش خوردبین به قرعه پرسپولیس در آسیا Tue Jun 06 13:50:41 IRDT 2017
اعتدال موبایل را در جیب نگذارید و از بدن‌ دور کنید Sun Dec 17 15:20:28 IRST 2017
اعتدال محمدجعفری درگذشت آیت‌الله ایمانی را تسلیت گفت Sun May 13 11:01:02 IRDT 2018
اعتدال سامانه کارانه قالیباف فیلتر شد Mon May 08 10:37:43 IRDT 2017
اعتدال مرخصی قالیباف در شورا مطرح نشده است Tue May 09 13:53:07 IRDT 2017
اعتدال لابی برای نامه حمایت از زنگنه؟ Mon Jul 24 12:06:35 IRDT 2017
اعتدال بسیاری از پروژه‌های همدان روی زمین می‌ماند Sun Sep 24 16:24:55 IRST 2017
اعتدال ناگفته های هاشمیان از بازی و مربیگری در هامبورگ Sun Sep 24 11:05:02 IRST 2017
اعتدال مدیریت پدیده ترامپ با اروپا و برجام Sun Mar 25 16:51:34 IRDT 2018
اعتدال رسانه ها دشمن هستند Sat Feb 18 08:41:39 IRST 2017
اعتدال لغو آزمایش سامانه موشکی اسرائیل Thu Jan 11 09:23:01 IRST 2018
اعتدال نرخ انواع سکه و ارز کاهش یافت Thu Dec 07 18:01:16 IRST 2017
اعتدال استقبال ایران از بازگشت سفیر دوحه به تهران Thu Aug 24 17:45:04 IRDT 2017
اعتدال جانشین ترامپ؛ ضد ایران، نزدیک به اسراییل Sat Jul 08 11:50:47 IRDT 2017
اعتدال چرا رئال نباید به دنبال هازارد باشد؟ Tue Jan 02 10:04:21 IRST 2018
اعتدال روحانی روز ملی ایرلند را تبریک گفت Sat Mar 18 11:02:27 IRST 2017
اعتدال آزادی کامل موصل نزدیک است Sun May 28 22:57:27 IRDT 2017
اعتدال نمایندگان فوتبال‌دوست! Sat Jun 02 10:45:43 IRDT 2018
اعتدال اسامی محرومان فوتبال در فصل 97-96 اعلام شد Mon Jul 24 17:25:14 IRDT 2017
اعتدال در گفت‌وگوی روسای‌جمهور ایران و فرانسه چه گذشت؟ Wed Nov 22 08:00:01 IRST 2017
اعتدال شهرداری ارومیه در لیگ‌ برتر والیبال باقی ماند Sun Feb 04 21:16:13 IRST 2018
اعتدال مشاهده آنفلوآنزای مرغی در استان زنجان Thu Feb 15 15:18:03 IRST 2018
اعتدال مسی با بدل ایرانی‌اش قرار گذاشت +عکس Tue Jul 25 11:51:03 IRDT 2017
اعتدال افسار گسیخته بورس در دستان دلار Sun Jun 24 13:52:34 IRDT 2018
اعتدال مهم‌ترین دلیل اروپا برای حفظ برجام Mon May 28 08:28:52 IRDT 2018
اعتدال صدور ویزای الکترونیکی به زودی Fri Feb 10 17:33:32 IRST 2017
اعتدال حمایت مستند فیروز کریمی از روحانی Tue May 16 12:30:27 IRDT 2017
اعتدال طنز/ ما خیلی بلائیم؛ حتی بیشتر از زلزله! Sat Dec 23 12:49:46 IRST 2017
اعتدال استعفای نجفی شکست نبود، تجربه تلخ بود Thu May 03 15:03:42 IRDT 2018
اعتدال بازدید وزیر نیرو از خوزستان Thu Feb 16 13:47:08 IRST 2017
اعتدال فیلتر سایت‌ها و کانال‌های فضای مجازی با دستور شخصی انجام نمی‌شود Mon Jul 17 16:33:51 IRDT 2017
اعتدال شجاعی و حاج‌صفی 5 برابر برای ما عزیز شده‌اند Tue Aug 15 10:47:03 IRDT 2017
اعتدال بازار مسکن منتظر افت هیجان انتخابات Wed May 10 09:17:03 IRDT 2017
اعتدال نفت در بازار جهانی ثابت ماند Thu Aug 24 15:34:00 IRDT 2017
اعتدال ایران بالگرد غیرنظامی می‌سازد Tue Jul 25 11:43:00 IRDT 2017
اعتدال آیا شرایط استقلال تهران بحرانی است؟ Wed Aug 23 12:59:41 IRDT 2017
اعتدال آزمون استخدامی وزارت بهداشت Sat Feb 18 08:23:35 IRST 2017
اعتدال بهبود آمار تولید فولاد در کشور Wed Feb 28 15:46:35 IRST 2018
اعتدال مسئولیت برخی نواقص موجود ازسوی مسئولان سابق و حاضر شجاعانه پذیرفته شود/ زدودن فقر صرفا با شعار میسر نمی شود Wed Jan 24 13:19:08 IRST 2018
اعتدال استرس عامی مهم در بروز سرطان Thu Feb 01 17:33:27 IRST 2018
اعتدال امارات: منتظر دریافت پاسخ قطر هستیم Tue Jul 04 17:00:12 IRDT 2017
اعتدال پرمصرف‌های آبی جریمه می‌شوند Thu Feb 08 08:31:01 IRST 2018
اعتدال ادعای مدافع نفت تهران Thu Apr 13 17:25:50 IRDT 2017
اعتدال بازار شبانه تایلند در عکس روز نشنال جئوگرافیک Wed Jan 10 13:54:21 IRST 2018
اعتدال مهدکودک سیار در مناطق زلزله‌زده Thu Nov 16 13:19:49 IRST 2017
اعتدال نظر پوتین درباره حضور ایران در سوریه Thu Oct 05 09:13:02 IRST 2017
اعتدال روایت وزیر اطلاعات از دستگیری تیم 4 نفره داعش Tue Jul 17 10:19:42 IRDT 2018
اعتدال تولد هادی نوروزی در برنامه "ماه تمام" Thu Jun 22 20:11:29 IRDT 2017
اعتدال آقای برانکو، پرسپولیس استثناء نیست! Sun Sep 02 12:33:13 IRDT 2018
اعتدال پولی که شرکت‌های اینترنتی به جیب می‌زنند Sun Nov 26 14:12:01 IRST 2017
اعتدال دروغ‌های نجومی Sat Mar 04 09:23:59 IRST 2017
اعتدال جرایم انتخاباتی در زمان تبلیغات کاندیداها کدام است؟ Fri Apr 21 11:53:55 IRDT 2017
اعتدال رشد سهام خودرویی‌ها Sun Dec 03 15:33:27 IRST 2017
اعتدال تصویر زیرخاکی از بازیگر پایتخت/ عکس Sat May 27 15:25:30 IRDT 2017
اعتدال چگونه انتظار داریم این بانک مرکزی، بازار پولی کشور را مدیریت کند؟ Wed Apr 11 13:19:14 IRDT 2018
اعتدال مماشات با خاطیان و تبلور روحیه احمدی نژادیسم Sat Dec 09 16:20:45 IRST 2017
اعتدال داعش مسئولیت انفجارهای جاکارتا را بر عهده گرفت Sat May 27 09:51:18 IRDT 2017
اعتدال زیاد گوشت قرمز نخورید Sun Jan 01 13:24:52 IRST 2017
اعتدال افت قیمت دلار با فوتبال ایران چه می‌کند Thu Oct 04 09:53:25 IRST 2018
اعتدال تشکیل پرونده قضایی برای یک خواننده رپ Sun Aug 20 10:02:04 IRDT 2017
اعتدال ثبت رکورد جدید در بازی کره با ایران Thu Aug 31 17:30:55 IRDT 2017
اعتدال موضع فراکسیون امید درباره سوال از روحانی Sun Aug 26 12:25:56 IRDT 2018
اعتدال گل پرسپولیس خطا بود Sat Nov 25 18:10:34 IRST 2017
اعتدال هافبک مغضوب مورینیو؛ سورپرایز زمستانی بارسلونا؟ Wed Jan 03 08:54:01 IRST 2018
اعتدال جزییات کامل درگیرى رضاییان و علیپور Thu Mar 02 22:48:29 IRST 2017
اعتدال مجتبی جباری خداحافظی می‌کند Wed Sep 27 16:46:40 IRST 2017
اعتدال پاسخی توییتر ظریف به ادعاهای رژیم صهیونستی Sat Feb 18 10:05:26 IRST 2017
اعتدال به جای عوارض شهرداری کتاب بگیرید/ عکس Thu Feb 01 13:23:23 IRST 2018
اعتدال تلاش ترامپ برای سرمایه‌گذاری آلمان در آمریکا و عربستان به جای ایران Sat Jul 07 08:43:17 IRDT 2018
اعتدال تکان‌های رو به جلو در بورس تهران Thu Nov 23 14:37:44 IRST 2017
اعتدال حمله پهپادی انصارالله یمن به فرودگاه دبی Sun Sep 30 08:30:49 IRST 2018
اعتدال تداوم هوای سالم در پایتخت Tue Aug 29 15:18:37 IRDT 2017
اعتدال ادعای مضحک رسانه‌های عربی در مورد ایران Thu Apr 13 17:29:58 IRDT 2017
اعتدال جزئیاتی از عملیات مرصاد Tue Jul 31 08:58:11 IRDT 2018
اعتدال توصیف عارف از زبان ابطحی/ تصویر Sun Apr 08 09:30:52 IRDT 2018
اعتدال هیلاری کلینتون به سیاست بازگشت Tue May 16 12:50:09 IRDT 2017
اعتدال دیوانه‌بازی ترامپ و راهی دشوار برای حفظ توافق هسته ای Sat Feb 24 12:22:08 IRST 2018
اعتدال فوت فرد گرفتار در ارتفاعات قله بازگیر نهاوند Sat Jun 24 15:22:17 IRDT 2017
اعتدال کنایه روحانی حامی رئیسی به قالیباف Tue May 02 16:53:12 IRDT 2017
اعتدال از پوگبای فرانسوی تا برانکو پرسپولیسی Mon Apr 09 08:48:00 IRDT 2018
اعتدال حمایت دوباره دولت هلند از برجام Wed Feb 08 19:18:59 IRST 2017
اعتدال رکورد عجیب دخئا در جام جهانی Mon Jun 25 13:57:32 IRDT 2018
اعتدال احمدی‌نژاد، اشتباه نظام بود Tue Apr 03 11:33:33 IRDT 2018
اعتدال چهار غایب استقلال مقابل سیاه جامگان Mon Nov 20 09:29:01 IRST 2017
تهران پرس همایش نقش ماندگار زنان در انقلاب اسلامی Thu Feb 08 13:41:00 IRST 2018
بی باک نیوز حواشی مصاحبه با ماتیک در سوپر جام جهانی Wed Aug 09 05:29:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گران شدن برنج وارداتی در اردبیل Mon Jan 01 14:59:57 IRST 2018
روزنامه کیهان در حوزه مدیریت بحران سازمان مردم نهاد فعال نداریم Sat Dec 16 21:17:53 IRST 2017
همشهری آنلاین بلایای طبیعی نباید ابزار سیاسی علیه دولت شود Mon Feb 20 15:35:36 IRST 2017
9دی دولت باید ولایت‌مدار می‌بود اما در عمل نبود! Sat Feb 04 00:00:00 IRST 2017
جماران خبر تلخ برای دوستداران طبیعت آخرین روزهای زندگی یوزپلنگ در یزد Thu Mar 01 11:47:59 IRST 2018
پول نیوز هجوم ایرانی‌ها به شهر وان ترکیه Mon Nov 13 10:02:38 IRST 2017
خرداد نیوز هشدار جنگ جهانی سوم، وجود 80هزار رزمنده مقاوت در مرزهای اسرائیل Mon Apr 30 09:46:34 IRDT 2018
تابناک مونتلا از سرمربیگری سویا اخراج شد Sat Apr 28 21:39:12 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد شکایت نمایندگان مجلس علیه یک پرسپولیسی +عکس Tue Sep 25 18:41:59 IRST 2018
عصر ایران ادامه افزایش قیمت طلا در بازار جهانی Tue Jan 31 11:12:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر می زند بر دل کاغذ باز باران قلم + فیلم Wed Jul 05 21:10:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مراسم گرامیداشت حماسه 2 بهمن در ارومیه+فیلم Sat Jan 21 13:21:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش سفر‌های نوروزی به مازندران با قطار Thu Mar 29 11:28:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 300 مورد تسهیلات به آسیب دیدگان بلایای طبیعی گچساران Fri Dec 22 14:18:13 IRST 2017
ایسکانیوز پنجمین یادواره شهدای راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد Wed Mar 01 12:26:16 IRST 2017
میزان روند قیمت فرآورده‌های دامی در سال‌های اخیر/ افزایش 34 درصدی نرخ گوشت در فصل بهار Sat Sep 30 06:00:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف و ضبط ادوات شکار و صید در بندرانزلی Sun Sep 17 14:06:32 IRDT 2017
میزان حل معماهای جنایی توسط پشه ها! +عکس Wed Jul 12 22:14:28 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهای خبری 21 اسفند در خراسان رضوی Sat Mar 11 11:40:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس انهدام باند 31 هزار نفره قماربازی/ مسدود شدن یک حساب بانکی 50 میلیاردی Mon Aug 27 00:05:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا حال و هوای یزدی ها در آخرین روز پائیز+تصاویر Thu Dec 21 16:48:49 IRST 2017
پارس نیوز واکنش فولاد به خبر مذاکره با عبدالله ویسی Sun Apr 09 09:15:33 IRDT 2017
خبر گزاری دانا رونمایی از دو موبایل میان رده کره ای در کنگره جهانی موبایل Sat Feb 24 09:37:38 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا گزارش تصویری از مراسم سالگرد تولد شاعر نامی ترکمن مختوم قلی فراغی Fri May 04 11:52:15 IRDT 2018
فردا پاسخ ایران به ادعاهای نیکی هیلی Thu Dec 14 21:59:47 IRST 2017
اعتبار نیوز تعیین نرخ حق الوکاله بانک سینا برای سال 96 Mon May 08 11:36:00 IRDT 2017
جام نیوز ویدئو/ هشدار وندی شرمن به ترامپ Wed Oct 11 16:25:18 IRST 2017
روزنامه شرق تخصص لازم برای عضویت در شوراهای شهر Tue May 09 04:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر در ضرورت مطالبه‌گری بخش خصوصی Sat Feb 18 10:55:05 IRST 2017
رجا نیوز انتصاب رئیس جدید سازمان تبلیغات با حکم رهبر معظم انقلاب Mon Aug 20 02:47:08 IRDT 2018
برنا 5قزوینی به تیم ملی واترپولو جوانان دعوت شدند Sun Mar 12 14:48:16 IRST 2017
آنا طرح «تولید و فرآوری گیاهان دارویی ارگانیک» واحد شهرکرد سطح آمادگی فناوری 8 گرفت Wed Dec 20 13:52:25 IRST 2017
نامه نیوز تصویری از بازیگر زن ایرانی کنار فرانچسکو توتی در ایتالیا Wed Sep 13 12:15:43 IRDT 2017
شفاف آرامکو قیمت نفت را افزایش داد Tue Sep 05 18:49:55 IRDT 2017
آنا تمرینات منظم بازیکنان پرسپولیس زیر نظر کادر فنی انجام شد Wed Aug 01 23:42:20 IRDT 2018
نامه نیوز توزیع اقلام ضروری در مناطق سیل‌زده Sun Apr 16 10:39:13 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو مسافران تابستانی در میانه راه چگونه تغذیه کنند؟ / بدترین انتخاب برای صرف وعده غذایی در مسافرت Mon Sep 17 09:30:24 IRDT 2018
ایلنا لازم است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازنگری و آسیب شناسی قرار گیرد Mon Sep 11 16:32:40 IRDT 2017
آفتاب ایران پرسپولیس نیاز به مدیریت دارد/ الدحیل را نباید بیش از حد بزرگ کرد Mon Aug 27 13:10:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رهاسازی زاغ بور در پناهگاه حیات وحش عباس آباد Tue Apr 03 18:23:14 IRDT 2018
جماران استقلالی ها راهی قطر شدند Sun Feb 11 11:21:14 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بافت‌ تاریخی طبس Wed Jan 24 20:28:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت Mon Jun 18 12:50:03 IRDT 2018
تهران پرس عراقچی امشب عازم ژنو می‌شود Mon Feb 27 15:20:00 IRST 2017
جماران بیش از 22 میلیمتر باران در یاسوج بارید Mon Apr 23 16:39:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اقلام امدادی به مناطق گرفتار شده فارس در سیلاب ارسال شد+عکس Thu Feb 16 15:31:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استفاده نابجا از فضای مجازی سلامت روح را تهدید می‌کند Tue Oct 03 10:27:37 IRST 2017
بی باک نیوز فرهاد رهبر به مدت 4 سال رئیس دانشگاه آزاد شد Tue Jul 25 03:00:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برجام دستاوردی بزرگ در حوزه منع اشاعه است Sat Jul 15 11:02:29 IRDT 2017
بنکر بانک مرکزی: حجم نقدینگی افزایش یافت Thu Sep 14 14:14:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دو عیدی شهردار تهران به پایتخت نشینان Tue Aug 21 10:18:55 IRDT 2018
شفاف گریم متفاوت محمدرضا گلزار در «آینه بغل» + عکس Sun Jun 25 22:27:44 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم جلالی: موفقیت پرسپولیس در آسیا فراتر از ظرفیت فوتبال ایران است Wed Oct 03 12:59:02 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ابراهیمی: سید جلال و غفوری باید به تیم ملی برگردند/ جای چشمی در خط دفاع نیست Fri Jun 01 13:15:52 IRDT 2018
شرکت ملی نفت ایران بزرگترین پست فوق توزیع برق GIS خاورمیانه در پارس جنوبی به بهره‎برداری می‎رسد Mon Jan 08 14:29:56 IRST 2018
میزان فولادی‌ها به دلیل کسب نتایج ضعیف جریمه مالی شدند Mon Apr 24 09:40:09 IRDT 2017
ایسکانیوز مدیر امور آموزشکده های سازمان سما خبر داد: واگذاری رشته های مقطع کاردانی 4 واحد دانشگاهی به آموزشکده های سما Wed Mar 01 15:58:46 IRST 2017
نماینده کمک 12.5 میلیون دلاری ژاپن به تجهیزات کنترل کیفیت هوای پایتخت Sun Apr 30 15:39:35 IRDT 2017
برنا لیگ آزادگان؛ خونه به خونه بابل- ملوان بندرانزلی Wed Nov 22 08:46:20 IRST 2017
خبرگزاری فارس وزیر دفاع پاکستان مسئولیت وزارت خارجه را هم به عهده گرفت Sat May 12 13:34:15 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ماهینی: به ذوب‌آهن بابت این برد تبریک می‌گویم/ می‌توانستیم با تساوی بازی را تمام کنیم Sun Apr 22 21:03:53 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر نفت:روحانی کشور را از شر قطعنامه های سازمان ملل نجات داد Thu May 18 12:12:00 IRDT 2017
تدبیر 24 راز عجیب یک دختر در دام آدم ربای آشنا Tue Nov 21 11:30:32 IRST 2017
ایلنا توزیع سود سهام عدالت میان مشمولان به محض دریافت از شرکتهای سرمایه پذیر Sat Jun 24 10:39:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پرداخت 53 درصد مطالبات گندم کاران مازندرانی Sat Sep 01 10:13:44 IRDT 2018
پرس شیعه کارویژه ای با محوریت حفظ قرآن تشکیل شود Mon Feb 19 15:00:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سم زنبور عسل؛ روشی تازه برای درمان دردناک‌ترین بیماری پوستی Sat Sep 08 04:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم اکتشاف نفتی بزرگ پاکستان در نزدیکی مرز ایران Tue Aug 07 11:20:04 IRDT 2018
ایلنا امروز دانشگاه‌ها باید به سمت تحقیقات و فن آوری حرکت کنند Thu Oct 05 12:34:24 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تشدید تنش های تجاری آمریکا-چین نگران کننده است Tue Sep 25 13:07:05 IRST 2018
خبرگزاری نسیم امیر خانزادی ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت Tue Jan 23 15:04:05 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو مهریه باید نرخ زمان عقد محاسبه شود/ زندانی کردن بدهکاران مهریه هیچ دردی را دوا نمی‌کند Sun Oct 14 06:15:01 IRST 2018
سیتنا عکس منشوری که کانال استقلال منتشر کرد! Fri Sep 21 19:20:28 IRDT 2018
پایگاه خبری الف دو سناریوی عربستان علیه ایران Thu Feb 23 08:02:07 IRST 2017
برنا اعتراض هواداران استقلال به تغییر زمان دربی 85 Wed Sep 13 13:08:30 IRDT 2017
روزنامه ایران اخبار Thu Jan 18 00:00:00 IRST 2018
آریا چرا ابراهیم تاتلیس آری شجریان نه؟ Sun Apr 15 17:09:14 IRDT 2018
عصر ایران سخنان روحانی در میان فریادهای مردم سرپل ذهاب (فیلم) Tue Nov 14 13:53:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ترامپ و «اون» مصالحه می کنند؟ Mon Jan 08 08:39:42 IRST 2018
خبرگزاری نسیم دایی: تاج باید اختلاف‌ها را حل کند/ پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود Tue Oct 16 07:41:02 IRST 2018
بنکر همکاری بانک رسالت و دیوان محاسبات کشور Wed Dec 20 15:12:45 IRST 2017
خبرگزاری فارس تنش میان دولتِ کلید، و سینماگران کلید خورد/ ترک جلسه توسط یک کارگردان سرشناس Tue May 16 13:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آغاز منع آمد و شد در بغداد و دیگر استانها/اتمام رأی گیری در خارج Sat May 12 08:17:06 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام آمادگی 8 تیم برای لیگ برتر وزنه‌برداری بزرگسالان Wed Apr 18 10:52:48 IRDT 2018
صراط عکس/ سلفی سردار آزمون با عقاب آسیا Tue Feb 07 11:14:31 IRST 2017
پارسینه گذرنامه ایرانی چقدر معتبر است؟ Mon May 28 07:07:57 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه جامعه روحانیت بلتستان پاکستان حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد Sun Sep 23 16:44:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پیکر تراشی، هنر زیبای زن کرمانشاهی با چوب + فیلم Wed May 16 17:29:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تسلط طالبان بر بخشی از فاریاب افغانستان Sun Aug 13 22:47:12 IRDT 2017
تدبیر جذب ویتامین ث در کنترل سرطان کبد تاثیر دارد Fri Feb 24 12:27:03 IRST 2017
خبر خودرو بعدها، ملت ایران قضاوت خواهد کرد Sun Sep 16 20:30:14 IRDT 2018
ایران آنلاین فیلم «میلیونر زاغه نشین» در گالری آس اکران می شود Tue Aug 29 15:01:35 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آینده مبهم مذاکرات دو کره Mon Jun 25 09:00:00 IRDT 2018
روزنامه کیهان 15 میلیارد ریال کلاهبرداری از اقشار تحصیلکرده Tue Jan 02 21:41:14 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مقام روس: حمله شیمیایی خان شیخون با هدف فتنه‌انگیزی صورت گرفت Fri May 05 12:21:57 IRDT 2017
تابناک تعیین حد نصاب نمره زبان در آزمون ارشد 98 Sat May 05 09:31:58 IRDT 2018
روزنامه شهروند تونل با «بادهای بی‌پایان» می‌آید Tue Sep 05 04:30:00 IRDT 2017
بی باک نیوز شعر حاج سعید حدادیان برای محمود کریمی Sun Jun 25 12:15:02 IRDT 2017