رسالت - Sun Oct 29 00:00:00 IRST 2017 نمایش خبر

سکوت، تنها هنر مرکز هنرهای نمایشی در برابر ابتذال روی صحنه تئاتر

یکی از وظایف شورای نظارت مرکز هنرهای نمایشی، بررسی و نظارت بر آثار نمایشی است. آثاری که باید در ابتدا از زیر ذره بین بازبینان مرکز هنرهای نمایشی رد شده و سپس با مجوز این نهاد راهی صحنه شوند.به گزارش مشرق، عرصه نمایش طی سالیان گذشته روزگار پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. روزهایی که گاه با استقبال مردم از آثاری همچون «اعتراف» ساخته شهاب حسینی همراه بوده و گاه به توقیف یا پلمب یک تئاتر و تماشاخانه انجامیده است.این روزها اما انگار نگاه شورای نظارت مرکزی کمی با نگاه ذره بینی و موشکافانه فاصله گرفته و باید گفت که این مرکز به طور کامل دچار کم بینایی در نظارت بر عملکرد گروه های نمایشی شده است.به تازگی نمایش «پابرهنه در پارک» به کارگردانی «مریم باقری» در تماشاخانه پایتخت تهران روی صحنه رفته است. رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، مرضیه صدرایی، بهرام سروری نژاد از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.این داستان کلی کمدی پابرهنه در پارک است. کمدی‌ای که برای ده‌ها بار در ایران اجرا شده و هنوز کارگردانان جوان و میانسال بی اعتماد از آثار نمایشی داخلی و دست نویس سراغ آثار سطحی همچون پاربرهنه در پارک می‌روند تا با ترفند چهره های سینمایی و کمدی مبتذل در گیشه موفق شوند.پوششی که بی شک نوعی هنجارشکنی و خلاف عرف بوده و می‌تواند در یک اثر نمایشی به رفتاری غلط و الگوسازی نادرست دامن بزند.
رسالت رونمایی از کتاب قاره ششم و هنرهای دیجیتال در همایش روابط عمومی الکترونیک Sun Apr 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت وزیررفاه: هنوز مشکلات 28 میلیون روستایی درکشور پابرجاست Sun Oct 08 00:00:00 IRST 2017
رسالت عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس: برخورد با فتنه‌گران و مفسدان اقتصادی علت شایعات علیه قوه قضائیه است Mon Oct 09 00:00:00 IRST 2017
رسالت خاطره‌انگیز ترین مسابقات فوتبال در یک مستند Mon Apr 10 00:00:00 IRDT 2017
رسالت روحانی در گفتگوی تلفنی با پوتین: تمامیت ارضی منطقه و عدم تغییر مرزها برای ایران حائز اهمیت است Tue Sep 26 00:00:00 IRST 2017
رسالت بانک‌های ایران باید به استانداردهای بانک جهانی مجهز شوند Sun Aug 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نیویورک تایمز: کنگره آمریکا با مصوبه ای قدرت ترامپ را برای آغاز جنگ هسته ای مهار کند Tue Oct 17 00:00:00 IRST 2017
رسالت موضع چین درباره سوریه و غرب آسیا قابل تقدیر است Sun Jul 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ضرورت اجرای دستورات الهی Sun Jul 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اخبار برگزیده Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دو هزار نفر از فعالان قرآنی بیمه می‌شوند Sat Feb 04 00:00:00 IRST 2017
رسالت تنبیهات ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد Tue Jan 31 00:00:00 IRST 2017
رسالت کسانی که کار تولیدی می کنند نوعی مجاهدت است Fri Oct 06 00:00:00 IRST 2017
رسالت تاریخ شفاهی تاریخی مردمی است Wed Sep 13 00:00:00 IRDT 2017
رسالت العبادی در مورد ترویج طایفه گری در عراق هشدار داد Thu Oct 12 00:00:00 IRST 2017
رسالت شیعه با ولایت زنده است Tue Sep 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت محسن هاشمی رئیس شورا ونجفی شهردارتهران شد Thu Aug 24 00:00:00 IRDT 2017
رسالت عبور فوتبال ازبحران‌ها نیازمند نگاه همگانی است Tue Feb 21 00:00:00 IRST 2017
رسالت چرا مرد پرتغالی فوتبال همچنان سازمخالف می‌زند؟ Mon Jan 16 00:00:00 IRST 2017
رسالت دستاوردهای تئاتر کرمان Wed May 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پیاده راه دارآباد ایمن سازی می شود Mon Aug 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ملی پوشان تکواندو محک خواهند خورد Mon Mar 06 00:00:00 IRST 2017
رسالت کشف انبارسس گوجه فرنگی فاسد درتهران Wed Nov 01 00:00:00 IRST 2017
رسالت دولت دوازدهم بر اساس آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت در حال حرکت است Mon Aug 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت درخواست محیط زیست تهران از پلیس؛ برخورد با خودروهای آلاینده تشدید شود Sat Sep 23 00:00:00 IRST 2017
رسالت جامعه مدرسین درباره کابینه به روحانی نامه ننوشته است Sun Jul 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پناهیان: محدودیت‌ها را از سر راه زائران حسینی بردارید Sun Oct 29 00:00:00 IRST 2017
رسالت انتقال362 مسموم ناشی ازاستنشاق گازکلربه بیمارستان‌های دزفول Mon Aug 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت استقرار 100 تیم گشتی درجاده های ایلام Wed Oct 25 00:00:00 IRST 2017
رسالت جمهوری اسلامی بر پایه اصل ولایت مطلقه فقیه استوار است Mon Jul 24 00:00:00 IRDT 2017
رسالت بستن کابینه با نظر رهبری از اساس صحت ندارد Mon Jul 31 00:00:00 IRDT 2017
رسالت سرلشکر رحیم‌صفوی: رئیس جمهور آمریکا قدرت سپاه را از نظامیان خود سؤال کند Thu Oct 19 00:00:00 IRST 2017
رسالت ظریف: درباره هر اقدام آمریکا تصمیم‌گیری می‌کنیم Wed Nov 01 00:00:00 IRST 2017
رسالت گوناگون Wed May 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت از همه چیز این دنیا گذشتم تو نیز از من بگذر Mon Sep 25 00:00:00 IRST 2017
رسالت بازدید فرماندار سرخس و اعضای شورای اداری شهرستان از پالایشگاه خانگیران Sat Sep 02 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دور باطل تکرار دغدغه ها،بی توجهی مسئولین Mon Aug 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت فرزند مسجدسلیمان ؛ ایران را طلایی کرد Tue Aug 01 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ‌راه‌اندازی دهکده پرواز در اردبیل Thu Sep 28 00:00:00 IRST 2017
رسالت لحاظ سقف بودجه‌ای برای بیمارستان‌ها Mon Oct 09 00:00:00 IRST 2017
رسالت مذاکره برای تحصیل سربازان حین خدمت در دانشگاه علمی کاربردی Mon May 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت برزگر: ورزش‌های المپیکی نگاه ویژه می خواهند Sat Sep 23 00:00:00 IRST 2017
رسالت کونته: درچلسی می مانم Mon May 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت قدیری‌ابیانه: دولت به اندازه 10 سال درآمد نفت را پیش‌خور کرده است Mon Oct 09 00:00:00 IRST 2017
رسالت روند ممیزی پس از نشر بازی‌های موبایلی تشریح شد Tue Oct 10 00:00:00 IRST 2017
رسالت تحریم های جدید جامع ترین بسته تحریمی در تاریخ است Thu Jul 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آزمایشگاه بازی‌های رایانه‌های شخصی راه‌اندازی خواهد شد Mon Feb 27 00:00:00 IRST 2017
رسالت تقدیر سرلشکر باقری از قالیباف Wed Oct 04 00:00:00 IRST 2017
رسالت ساماندهی اشتغال و نظام استخدامی در کانون Sun Apr 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مصباحی مقدم: جریان های سیاسی کشور تا انتخابات آینده نقاط ضعف خود را اصلاح کنند Tue Oct 31 00:00:00 IRST 2017
رسالت تعجب 10 اقتصاددان و فعال اقتصادی از آمار اشتغالزایی دولت Tue Aug 01 00:00:00 IRDT 2017
رسالت واشنگتن پست: دولت کنونی آمریکا توان مدیریت پیامدهای خروج از برجام را ندارد Wed Sep 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت جرم 41 درصد از اعدام شدگان در عربستان، سیاسی است Mon Jul 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رحمانی‌فضلی: لفظ بی‌ادبانه رئیس جمهور آمریکا ناشی از ضعف اوست Sun Oct 15 00:00:00 IRST 2017
رسالت برای فتح جام کوتاه نخواهیم آمد Wed Apr 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دشمن اگر عاقل بود عکس شهید حججی را منتشر نمی‌کرد Sun Aug 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دبیرکل انجمن پسته ایران : با عرضه پسته در بورس کالا سود صادرات نصیب باغداران می شود Thu Sep 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رالی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران برگزارمی شود Wed Jul 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پست و مقام نباید سبب انحراف شود Sat Apr 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت در آمریکا نیز تفکیک جنسیتی را اعمال می ‌کنند Tue Jul 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت توقع همگان از رئیس‌جمهور معرفی وزرایی کارآمد و توانمند است Wed Aug 02 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تیلرسون: نیروهای وابسته به ایران باید از عراق خارج شوند Wed Nov 01 00:00:00 IRST 2017
رسالت مبلغ یک میلیارد و 100 میلیون تومان به تئاتر استان­‌ها پرداخت شد Mon May 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت برپایی نمایشگاه کاریکاتور داعش در سوریه با همکاری 43 کشور Mon Sep 11 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رئیس مجلس: عدم پایبندی آمریکا به توافق های بین‌المللی در شورای امنیت بررسی شود Sun Oct 15 00:00:00 IRST 2017
رسالت کولاکوویچ:راه رسیدن به مدال دروالیبال را می‌دانم Sun Apr 16 00:00:00 IRDT 2017
رسالت باید در برابر هر اقدام خصمانه آمریکا واکنش نشان داد Thu Aug 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رضایی: کشتی برای بازگشت نیاز به انسجام دارد Thu Oct 05 00:00:00 IRST 2017
رسالت گشایش نمایشگاه نگارگری و تذهیب در نگارخانه آفتاب Sun Jul 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آتش به اختیار؛ مخاطبان و راهبردها Sat Jul 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت چوب حراج به سلامتی و زیبایی با اصرار بر خودنمایی! Sat Aug 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت خروج نیم میلیون نفرازچرخه حمایت کمیته امداد Mon Aug 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مرحله نخست عملیات تبادل شهدای مقاومت لبنان با اجساد جبهه النصره Mon Jul 31 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دریادار فدوی: استفاده از الگوی ایران، دشمن را در منطقه با شکست مواجه ساخت Sat Jul 22 00:00:00 IRDT 2017
رسالت برگزاری رزمایش جنگال نداجا در چند روز آینده Tue Aug 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت لاریجانی: مبارزات سیاسی علامه بهلول گنابادی گفتمان حجاب و عفاف در کشور بود Sat Jul 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ضرر میلیاردی برای قهرمانی Wed May 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت حیدرالعبادی: اجازه نمی‌دهیم از خاک عراق به ایران حمله شود Thu Aug 24 00:00:00 IRDT 2017
رسالت سالانه 25 میلیون تن مواد غذایی درکشور هدر می رود Mon Aug 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت قدرت‌های اتمی علاقه‌ای به خلع سلاح هسته‌ای ندارند Sun Jul 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مومنی‌شریف: امیدوارم چهره‌های شاخص هنری جهان به وظیفه انسانی خود عمل کنند Thu Oct 12 00:00:00 IRST 2017
رسالت تئاترهای روی صحنه تبدیل به تله ‌تئاتر می ‌شوند Sat Jul 22 00:00:00 IRDT 2017
رسالت وجود 14 هزار مدرسه غیردولتی در کشور Sat Jan 28 00:00:00 IRST 2017
رسالت شکایت احمد توکلی علیه سیف ربیعی و مدیرعامل ثامن‌الحجج Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت خسارت 12 میلیون یورویی آشوب‌های هامبورگ برای شرکت‌های بیمه Wed Jul 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تمامیت ارضی و وحدت ملی عراق به هیچ وجه نباید مورد خدشه قرار گیرد Mon Sep 25 00:00:00 IRST 2017
رسالت سید حسن نصراله: مسئولیت‌پذیری را از امام حسین (ع) می‌آموزیم Wed Sep 27 00:00:00 IRST 2017
رسالت اعتبارسنجی مطلوب در دستور کار بانک ملی ایران Mon Sep 11 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پوتین: کره شمالی تا احساس امنیت نکند برنامه هسته‌ای را رها نمی‌کند Thu Sep 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مشکل بانکی و سرمایه گذاری بعد از برجام حل نشد Wed Aug 02 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نجار: کشوربرای مقابله با سرما به خط شد Mon Sep 25 00:00:00 IRST 2017
رسالت فتنه‌انگیزی رأس تمام هجمه‌های دشمنان به‌ نظام اسلامی است Mon Jul 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت داوران بخش عکس جشنواره تخصصی بیطار معرفی شدند Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت سعی داریم قدرت توپخانه‌ای را افزایش دهیم Sun Aug 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت گوناگون Tue Oct 31 00:00:00 IRST 2017
رسالت این تصاویر را تا ابد از یاد نبرید شهید حججی بخشی از تاریخ ماست Sat Aug 12 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مسئولان باید برای فوتسال هم وقت بگذارند Mon Jan 16 00:00:00 IRST 2017
رسالت ابطال 14 هزار مگاوات از قراردادهای بخش خصوصی برای ساخت نیروگاه Wed Jul 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت فوتبال ساحلی ایران قهرمان آسیا شد Sun Mar 12 00:00:00 IRST 2017
رسالت آقای تاج چرا سکوت می کنید! Mon Jan 30 00:00:00 IRST 2017
ایلنا واگذاری پالایشگاه زیان‌ده کرمانشاه قانونی بوده است / مخالفان اگر ادعایی دارند، از مجرای قانون وارد شوند Sun Nov 12 10:19:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افزایش 47 درصدی صادرات از پایانه میلک هیرمند Sat Dec 31 14:57:49 IRST 2016
تابناک حجاج نگران حفظ عزت و امنیت نباشند Sat Jul 01 20:55:01 IRDT 2017
پول نیوز تکذیب خبر درگذشت ابراهیم یزدی Wed Aug 09 20:18:15 IRDT 2017
خرداد نیوز مردم مشخصات نامزدها را کامل و خوانا قید کنند Fri May 19 16:19:47 IRDT 2017
آفتاب ایران داوطلبان آزاد با استناد به «سامانه سازمان سنجش» انتخاب رشته کنند Mon Jul 10 09:52:09 IRDT 2017
گویا آی تی آموزش استفاده از Highlight کردن پست ها در بیو در اینستاگرام Sat Dec 23 13:52:13 IRST 2017
آفتاب ایران بوش پیشتاز سیستم های خودران Wed Sep 13 02:01:14 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مروری بر اخبار معارفی رسانه‌ها/ رسم‌الخط ملی کتابت قرآن در صدر اخبار Sun Oct 15 21:31:45 IRST 2017
خبرگزاری حوزه الجزایر منشور خطابه دینی در رسانه‌ها تصویب می‌کند Sun May 14 03:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فرسودگی 30 درصد شبکه‌های شهری کهگیلویه و بویراحمد Mon Jan 02 14:20:42 IRST 2017
پولی مالی شتران شفاف سازی کرد Mon Jan 30 12:33:00 IRST 2017
العالم ویدئویی از عملیات انتحاری درکویته پاکستان Fri Jun 23 13:41:44 IRDT 2017
افکارخبر اجماع جهانی برای افزایش قیمت نفت / پیشخوان Sat May 27 09:07:32 IRDT 2017
میزان نخستین کارخانه داروسازی در "قندهار افغانستان" افتتاح شد Mon Nov 27 16:11:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم چگونه بر اضطراب امتحانات غلبه کنیم؟ Sun Jan 07 20:59:00 IRST 2018
خبر گزاری دانا نشست اوپک و تغییر جزیی قیمت نفت در جهات گوناگون Sun Sep 24 07:14:30 IRST 2017
واحد مرکزی خبر قم، میزبان همایش ملی باورهای بنیادین و علوم رفتاری Wed Mar 08 12:47:26 IRST 2017
فرارو رابطه افسردگی و پرخاشگری در کودکان Thu Jan 04 12:48:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشف نقطه آغاز ابتلا به آلزایمر Sat Sep 02 11:26:58 IRDT 2017
برنا احمدی: ورزش، مشکلات سیاسی دولت‌ها را از بین می‌برد Wed Apr 19 13:50:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مانچینی از گزینه های اصلی هدایت تیم فوتبال عربستان در جام جهانی روسیه شد Thu Nov 23 10:27:57 IRST 2017
ای سی تی پرس GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی یکشنبه 19 آذر Sun Dec 10 23:14:00 IRST 2017
برنا دروازه بان ملی پوش آستارایی، به تیم بزرگسالان ملوان پیوست Sun Jan 29 13:16:33 IRST 2017
آفتاب فضاسازی تازه علیه ایران در آذربایجان Wed Feb 01 20:52:37 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برداشت کلزا از مزارع دزفول آغاز شد Sun Apr 16 14:47:00 IRDT 2017
پایگاه خبری الف روند ساخت ترمینال سلام در فرودگاه امام(ع) Wed May 10 13:26:04 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین سخنان نابخردانه ترامپ تغییری در نام خلیج فارس ندارد Tue Oct 17 12:35:56 IRST 2017
نامه نیوز آتش‌نشانی هوایی با چه تجهیزاتی انجام می‌شود؟ Mon Jan 23 07:40:20 IRST 2017
تهران پرس معاون ارزی بانک مرکزی دقیقاً کجاست؟ Wed Jan 17 09:40:00 IRST 2018
دنیای معدن رده بندی جدید باشگاه های جهان / صعود فوق العاده ی پرسپولیس !!!! Tue Mar 07 21:50:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هفته پژوهش؛ فرصتی برای شناسایی خلاقیت‌های دانش‌آموزان Tue Dec 26 11:15:10 IRST 2017
بولتن نیوز اسامی برندگان سومین قرعه‌کشی 15 تلفن همراه کاربران سامان‌یار اعلام شد Mon May 29 11:22:13 IRDT 2017
بولتن نیوز تفتیان در مسابقات قهرمانی جهان به نیمه‌نهایی می‌رسد Tue Aug 01 09:48:56 IRDT 2017
598 یک کشته و 24 مصدوم در واژگونی اتوبوس در مشهد Mon Jan 23 10:04:30 IRST 2017
جماران برتری 2 دستگاه اجرایی البرز در جشنواره شهید رجایی Sat Sep 23 09:58:42 IRST 2017
پارس نیوز هوای تهران برفی می‌شود Sat Feb 11 13:54:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر قهرمان لیگ جام جهانی تکواندو معرفی می‌شود Sun Nov 05 11:25:31 IRST 2017
تی نیوز اگر مجری قانون خدایی نباشد، قانون خدا اجرا نمی شود/ قانون منهای حاکم الهی کاغذی بیش نیست Thu Jul 13 00:54:26 IRDT 2017
ایسکانیوز غایبان استقلال مقابل ماشین سازی Sun Jan 29 11:51:47 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فیروزکوه ؛بهره برداری از طرحهای عمرانی و خدماتی Mon Aug 28 14:50:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کی روش: باید به حضور در صدر رنکینگ آسیا افتخار کنیم Sat Aug 26 17:27:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دستگیری قاتل فراری پس از 7 ماه در چابهار Sat Sep 02 14:36:54 IRDT 2017
پول نیوز سقوط وانت نیسان 18 مجروح در پی داشته است Sat Apr 01 19:10:56 IRDT 2017
پارس نیوز دارو را از قیمت روی جلدش گرانتر نخرید Sat Apr 15 14:01:45 IRDT 2017
آفتاب باهنر: دولت یازدهم 30 واحد درصد از تورم کم کرد Sat May 13 19:26:10 IRDT 2017
ایران آنلاین داستان حراج جنگل و منابع طبیعی به افراد طلبکار Sat Mar 11 11:14:19 IRST 2017
آرا نیوز فرسودگی 12 درصد سکونت‌گاه‌های قزوین Tue Dec 12 13:38:43 IRST 2017
فردا لابی‌گر سعودی در آمریکا، امیر قطر را تهدید کرد Thu Jun 01 22:00:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فرآیند انتقال قدرت بعد از انتخابات + فیلم Mon Mar 27 15:00:01 IRDT 2017
آفتاب رایزنی تلفنی ترامپ و اردوغان Fri Nov 24 20:26:11 IRST 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی نگرش بین‌المللی دولت عامل پیشرفت کشور Mon Apr 17 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رفع مشکلات معیشتی مردم اولویت دولت است/ مسئولان قدرشناس ایثارمردم Sun Jan 07 09:30:57 IRST 2018
تابناک واکنش رییس کانون وکلای مرکز به سخنان منتظری Tue Nov 28 11:26:17 IRST 2017
خبرگزاری فارس بازار صادرات فرش را از دست دادیم/فرش چینی و هندی جایگزین فرش ایرانی/4 مدل جدید برای توقف بیکاری در روستاها Mon Jul 10 12:08:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راه‌یابی نمایندگان اصفهان به جشنواره تئاتر سوره Tue Jul 18 09:33:00 IRDT 2017
انتخاب مهر تایید ملکه انگلیس بر روند بریگزیت Thu Mar 16 16:33:18 IRST 2017
پارس نیوز دژاگه یک ماه اوت شد Tue Feb 21 08:09:34 IRST 2017
پول نیوز سهام آسیا از بالاترین مقدار یک دهه خود فرو نشست Fri Sep 15 12:00:45 IRDT 2017
تی نیوز جاده هراز در برخی از ساعات روز مسدود می شود Sat Jul 15 03:59:57 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا البرزیها 17 هزار غذا نذر زائران اربعین حسینی کردند/ هیاتهای مذهبی در همایش عظیم اربعین سهیم باشند Sat Sep 16 17:16:33 IRDT 2017
فردا خاطرات اسپارتاکوس با دوبلورش به خاک سپرده می‌شود Tue Feb 21 08:44:02 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین قرار نیست پرسپولیس از استقلال بازیکن بگیرد/ جدایی بیرانوند تصمیم یک نفره نیست Tue May 09 12:04:02 IRDT 2017
گجت نیوز آموزش جامع وردپرس قسمت ششم؛ مقدمات نصب وردپرس Sat Jan 13 19:00:23 IRST 2018
خبرگزاری نسیم اختصاص فروش امروز «غیرمجاز» براى زلزله زدگان غرب کشور Wed Nov 15 14:32:01 IRST 2017
فردا مانکن‌‌هایی برای فریب داعش! +عکس Sat Apr 29 18:12:42 IRDT 2017
امید هسته ای کمدی " هزارپا " در تهران Sat Jul 01 19:00:03 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین حجت الاسلام والمسلمین منتظری: حکم اعدام زنجانی تا بازگردانی کامل بدهی اجرا نمی‌شود Thu Feb 16 16:54:12 IRST 2017
خبرگزاری مهر یورش صهیونیستها به کرانه باختری/6 شهروند فلسطینی بازداشت شدند Thu Jun 29 09:47:27 IRDT 2017
پایگاه خبری الف آیا کنگره آمریکا می‌تواند از حمله هسته‌ای ترامپ به کره شمالی جلوگیری کند؟ Sun Aug 13 08:51:59 IRDT 2017
اقتصاد ایران آنلاین تداوم نوسانات جزیی نرخ رسمی دلار/ یورو 56 ریال افت کرد+ جدول Mon May 29 11:21:15 IRDT 2017
انتخاب آسوشیتدپرس: تیلرسون در سفر به ریاض برای دور کردن عراق از ایران تلاش می‌کند Sat Oct 21 20:00:01 IRST 2017
پرس شیعه تایید حکم اعدام 15 نفر از سوی دادگاه عربستانی Fri Dec 15 15:09:45 IRST 2017
روزنو تصادف خونین سرویس مدرسه در جاده زاینده رود – زرین شهر Sat Oct 14 13:07:36 IRST 2017
خبرگزاری نسیم برقراری حق مدیریت و اضافه‌کار مسوولان کانون‌های فرهنگی و تربیتی؛ به‌زودی Sat Oct 21 15:15:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر تحریف و ایران هراسی دو ابزار جنگ نرم است Fri Mar 03 15:23:30 IRST 2017
خبرگزاری فارس از واگذاری مدیریت ستاد بحران شهرستان ثلاثه باباجانی به طلاب تا حضور مداحان Fri Nov 17 07:48:00 IRST 2017
بولتن نیوز اخطار افتخاری به منصوریان/ آتش ژوزه به جام سرخ/ ضد حال فیفا در عروسی پرسپولیس/ ساحلی بازان ایران بر بام قاره کهن Sun Mar 12 10:29:03 IRST 2017
آنا سوال از وزیر راه و شهرسازی در دستور کار نشست امروز مجلس Sun Dec 17 08:31:01 IRST 2017
پارسینه تعداد پایگاه‌های نظامی آمریکا در سراسر جهان Sun May 07 20:53:33 IRDT 2017
صبح تهران نشست فراکسیون امید با مسئولین امنیتی درباره تجمعات Tue Jan 02 12:41:54 IRST 2018
خبرگزاری فارس هیأت مدیره پرسپولیس امروز معرفی می‌شوند Wed Aug 02 12:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کاخ سفید از ورود خبرنگاران CNN و نیویورک‌تایمز به نشست خبری سخنگو جلوگیری کرد Fri Feb 24 22:32:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف مرزهای مشترک هند و پاکستان تا 2018 بسته می‌شود Sun Mar 26 13:16:53 IRDT 2017
پول نیوز صفحه نخست روزنامه های اقتصادی امروز Sun Jul 16 08:04:07 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پیروزی بزرگ بارسلونا در ال کلاسیکو/ رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو تحقیر شد Sat Dec 23 17:28:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 80 کیلومتر شبکه گذاری گاز در گیلان انجام شده است Tue Jun 06 13:57:35 IRDT 2017
شیعه نیوز هشدار سازمان ملل نسبت به افزایش تبعیض علیه مسلمانان آفریقایی Wed Mar 01 10:58:38 IRST 2017
خبرگزاری مهر لزوم تدوین نظام تعرفه ای جدید در حوزه ارتباطات همراه و ثابت Wed Aug 23 13:47:34 IRDT 2017
میزان آسمان خراش فوق مدرن در شهر Taichung+عکس Mon May 29 13:21:14 IRDT 2017
عصر ایران واکنش کاخ سفید به آزمایش موشکی کره‌شمالی: فرود این موشک نزدیک به خاک روسیه بوده Sun May 14 09:08:21 IRDT 2017
تیک برق‌رسانی به 117 روستا از طریق انرژی تجدیدپذیر Sun Jun 04 19:20:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی هوای سه شنبه هفدهم مرداد Tue Aug 08 08:45:46 IRDT 2017
بی باک نیوز کمبود فضا دلیل عدم دعوت از ائمه جمعه برای مراسم تحلیف Tue Aug 08 11:02:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف پدیده 0 - تراکتور 1؛ طلسم شکست، تراکتور دوم شد Fri Apr 14 19:02:31 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ حضور آقای گل فوتبال جهان در مراسم بدرقه تیم ملی جوانان Sat Oct 28 23:55:09 IRST 2017
جام نیوز ترامپ با بحران جهنمی رهبر کره شمالی روبرو شد Tue Feb 14 16:05:03 IRST 2017
ایران آنلاین شهادت آتش نشان در حریق پالایشگاه زغال سنگ اصفهان Sat May 06 18:23:49 IRDT 2017
ایلنا نشست خبری رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها Sun Apr 23 13:06:20 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم دانشگاه اصفهان با تاسیس مرکز مشاوره، در بطن جامعه قرار میگیرد Wed Aug 02 21:59:00 IRDT 2017