رسالت - Sun Oct 29 00:00:00 IRST 2017 نمایش خبر

سکوت، تنها هنر مرکز هنرهای نمایشی در برابر ابتذال روی صحنه تئاتر

یکی از وظایف شورای نظارت مرکز هنرهای نمایشی، بررسی و نظارت بر آثار نمایشی است. آثاری که باید در ابتدا از زیر ذره بین بازبینان مرکز هنرهای نمایشی رد شده و سپس با مجوز این نهاد راهی صحنه شوند.به گزارش مشرق، عرصه نمایش طی سالیان گذشته روزگار پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. روزهایی که گاه با استقبال مردم از آثاری همچون «اعتراف» ساخته شهاب حسینی همراه بوده و گاه به توقیف یا پلمب یک تئاتر و تماشاخانه انجامیده است.این روزها اما انگار نگاه شورای نظارت مرکزی کمی با نگاه ذره بینی و موشکافانه فاصله گرفته و باید گفت که این مرکز به طور کامل دچار کم بینایی در نظارت بر عملکرد گروه های نمایشی شده است.به تازگی نمایش «پابرهنه در پارک» به کارگردانی «مریم باقری» در تماشاخانه پایتخت تهران روی صحنه رفته است. رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، مرضیه صدرایی، بهرام سروری نژاد از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.این داستان کلی کمدی پابرهنه در پارک است. کمدی‌ای که برای ده‌ها بار در ایران اجرا شده و هنوز کارگردانان جوان و میانسال بی اعتماد از آثار نمایشی داخلی و دست نویس سراغ آثار سطحی همچون پاربرهنه در پارک می‌روند تا با ترفند چهره های سینمایی و کمدی مبتذل در گیشه موفق شوند.پوششی که بی شک نوعی هنجارشکنی و خلاف عرف بوده و می‌تواند در یک اثر نمایشی به رفتاری غلط و الگوسازی نادرست دامن بزند.
رسالت آیا ساختار وزارت خارجه تغییر می کند ؟ Sun Aug 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت امشب جوانان استقلال، استارت صعود را خواهند زد Tue Feb 07 00:00:00 IRST 2017
رسالت می‌خواستند با قربانی کردن کروبی برای تحریم‌ها سند بسازند Sun Aug 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت افزایش 53درصدی سرطان سینه با خوردن پنیر خامه ای Thu Mar 16 00:00:00 IRST 2017
رسالت 42 هزار هکتار از اراضی دیم استان اردبیل به آبی تبدیل می‌شود Wed Sep 13 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مدیران دبیرخانه و امور بین الملل جشنواره مسیر عشق معرفی شدند Thu Aug 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا و انگلیس تقویت می شوند Mon Jul 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت غلامرضا انبارلویی : دیوان محاسبات شیر بی‌یال و دم و اشکم بیشه نظارت؟! Thu Sep 28 00:00:00 IRST 2017
رسالت گشایش جشنواره ملی اسباب‌بازی با ننه‌سرما و حاجی‌فیروز Thu Aug 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت فولاد نی ریز ، شوفاژکار قزوین و کیمیاداران کویر با تسهیلات بانک صنعت و معدن در آستانه افتتاح Mon Aug 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت گوناگون Thu May 04 00:00:00 IRDT 2017
رسالت برای چهارمین سال پیاپی؛ پولادمردان نفت مسجدسلیمان مقتدرانه قهرمان شدند Thu Sep 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اهالی فوتبال از فوتسال الگوبرداری کنند Sat May 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پولاد مردان جهان در راه اهواز Mon Feb 20 00:00:00 IRST 2017
رسالت بازگشت 271 تروریست فرانسوی از سوریه و عراق به کشورشان Mon Aug 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مربیگری درفوتبال علاقه ووقت می خواهد Sun Jul 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت غلامرضا انبارلویی : بزرگ نمایی بدهی و سکوت در مطالبات شهرداری ؟! Tue Oct 03 00:00:00 IRST 2017
رسالت عذرخواهی بانک تجارت به دلیل بروز اختلال در برخی خدمات الکترونیک Mon Jul 24 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پس انداز به سبک ایرانی Mon Apr 10 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اطلاعات 6 میلیون حساب کاربری اینستاگرام افشا شد Sun Sep 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اقدامات اتحادیه احزاب آسیایی برای توقف کشتار مسلمانان در میانمار Tue Sep 12 00:00:00 IRDT 2017
رسالت روحانی نباید به سپاه و دیگران تیکه بیاندازد Tue Jul 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رشد 103 درصدی تسهیلات ازدواج پرداختی توسط بانک ملی ایران Thu Sep 21 00:00:00 IRDT 2017
رسالت خانم ها،علائم قارچ ناخن را بشنا سید Thu Jun 08 00:00:00 IRDT 2017
رسالت واکسیناسیون یک و نیم میلیون رأس دام در قم Wed Oct 11 00:00:00 IRST 2017
رسالت مدیرعامل بانک سپه: 25 هزار میلیارد ریال به طرح های اشتغال زا اختصاص یافت Tue Oct 03 00:00:00 IRST 2017
رسالت افتتاح دومین مدرسه «امید آینده» در شهرک مهرشهر بیرجند با حمایت بانک آینده Mon Sep 04 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اجرای طرح چهل کتاب، چهل روستا در نیشابور Wed Jul 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت سعی داریم قدرت توپخانه‌ای را افزایش دهیم Sat Aug 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه «تی جی سی» حمایت می‌شوند Mon Feb 13 00:00:00 IRST 2017
رسالت جامعه ظرفیت اجرای طرح توزیع موادمخدردولتی را ندارد Wed Aug 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نوش جانت شش عدد موشک؛ قیام و ذوالفقار Wed Jun 21 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تحلیلی بر کناره گیری نوازشریف از قدرت Wed Aug 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پیکر شهید محسن حججی تحویل نیروهای سپاه در سوریه شد Fri Sep 01 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اروپا در آستانه جنگ اقتصادی با آمریکا است Sat Jul 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت افتتاح شرکت چسب و رزین آبنوس با تسهیلات بانک صنعت و معدن در هفته دولت Tue Aug 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت کاشت 230 نهال در غرب پایتخت به یاد شهدای خلبان نیروی هوایی Sun Mar 05 00:00:00 IRST 2017
رسالت نشست مشترک مسئولان شهرداری اراک و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی Tue Aug 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نگاه تخصصی رسانه ها به حوزه راه و شهرسازی استان مرکزی، ضروری است Sat Aug 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت شهید حججی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است Sun Aug 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب تهران محتمل است Sat May 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دغدغه اصلی رهبر انقلاب در خصوص کابینه دولت دوازدهم Fri Jul 28 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اکران ویژه یتیم خانه‌ایران در سراسر کشور Sun Jan 22 00:00:00 IRST 2017
رسالت سی و ششمین مراسم شب شاعر در سازمان اوج برگزار می‌شود Tue May 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تشکیل جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر پزشکی قانونی استان قزوین Sat Sep 02 00:00:00 IRDT 2017
رسالت درخشش نور حسین علیه السلام Tue Sep 26 00:00:00 IRST 2017
رسالت همه‌پرسی، کودتای بارزانی علیه رقباست Sun Oct 01 00:00:00 IRST 2017
رسالت بانک صادرات برای 662 نفر در بنادر شمال و جنوب شغل ایجاد کرد Sun Aug 13 00:00:00 IRDT 2017
رسالت چهار طرح و پروژه کشاورزی و صنعتی در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی شدند Thu Sep 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت میلیاردها تومان از دولت طلب داریم Tue Jul 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت شهید حججی مسئولیت مسئولان را بیشتر کرد Sat Aug 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رضایی: اگر کشوری امنیت ایران را مخدوش کند با موشک‌ها جنگ را زود پایان می‌‌دهیم Sat Sep 23 00:00:00 IRST 2017
رسالت داوران بخش عکس جشنواره تخصصی بیطار معرفی شدند Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت شهدای ترور، مظلوم‌ترین شهدای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند Mon Aug 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت بزرگ‌ترین رسوایی اخلاقی کلیسا در آلمان Sat Jul 22 00:00:00 IRDT 2017
رسالت برگزاری دومین جشنواره حقوق بشر آمریکایی با آثاری از 20 کشور Mon Jul 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پوستر، نسل کشی مذهبی در میانمار تمدید شد Wed Oct 04 00:00:00 IRST 2017
رسالت تعجب 10 اقتصاددان و فعال اقتصادی از آمار اشتغالزایی دولت Tue Aug 01 00:00:00 IRDT 2017
رسالت سیستان و بلوچستان در چهارراه حوادث قرار دارد Tue Jul 25 00:00:00 IRDT 2017
رسالت بازگشت آلمان به نقطه صفر Mon Aug 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت زاهدی: 120 هزار کلاس درس فرسوده داریم Sat Oct 28 00:00:00 IRST 2017
رسالت بانوان اداره کل راهداری استان قزوین تجلیل شدند Wed Jul 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تلاش مشترک آمریکا و عربستان برای اشغال قطر Tue Sep 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پروژه تحقیقاتی امکان سنجی استفاده از منابع تجدید پذیر در شرکت گاز استان قزوین انجام شد Wed Aug 16 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اولویت سینماسازی با سالن‌هایی است که فیلم کودک هم نشان دهند Sat Jul 08 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پیش‌بینی رحیمی درباره تغییر گسترده در ترکیب هیئت رئیسه فراکسیون امید Mon Aug 28 00:00:00 IRDT 2017
رسالت منع استفاده از بازیکن خارجی به سود باشگاه هاست Wed Apr 26 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مرکل در نقش سارکوزی Tue Sep 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت احداث آزادراه مراغه - هشترود با مشارکت بانک سپه Sun Aug 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مذاکره‌کنندگان هسته‌ای سابق آمریکا: نمی‌توانستیم دانش هسته‌ای و زرادخانه موشکی ایران را نابود کنیم Sun Sep 24 00:00:00 IRST 2017
رسالت محوطه سازی پروژه مقبره الشهدا تا پایان سال به اتمام می رسد Mon Feb 27 00:00:00 IRST 2017
رسالت گوناگون Tue Jul 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مدیرعامل بانک شهراعلام کرد؛ تأکید بر کاهش نرخ‌ها؛ اقدامی لازم Tue Oct 10 00:00:00 IRST 2017
رسالت استمرار حمایت‌های آمریکا از تروریسم Sun Aug 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت هشدار سندرز به کاخ سفید Tue Aug 01 00:00:00 IRDT 2017
رسالت گوناگون Sat May 13 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نسبت ترامپ و بوش پسر Sat Aug 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت واحدهای تولیدی بین چرخ دنده های تحریم داخلی استخوان خرد کرده اند Tue Sep 26 00:00:00 IRST 2017
رسالت 90درصد ساختمان‌های تهران توسط افراد فاقد صلاحیت ساخته می شود Sun Aug 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت حمایت های آشکار آمریکا از صهیونیست ها تاسفبار است Thu Jul 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دشمن با استفاده از فقر فرهنگی و اقتصادی در حال نفوذ است Sat Jul 22 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نامه قالیباف و چند سؤال کلیدی Thu Jul 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آلودگی هوا و افزایش دیابت در کودکان Thu Feb 16 00:00:00 IRST 2017
رسالت اعطای بیش از 21 هزار فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه تا سوم شهریور ماه Mon Aug 28 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مشاور وزیر آموزش و پرورش: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش اجرایی می‌شود Sun Sep 24 00:00:00 IRST 2017
رسالت طب ایرانی و گیاهان دارویی جزئی از زندگی مردم شده است Mon Oct 02 00:00:00 IRST 2017
رسالت ضرورت تشکیل کانون صندوق‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه Mon Aug 21 00:00:00 IRDT 2017
رسالت انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره بانک ملت برای مدت 2 سال Wed Aug 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ‌ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان : بهورزان در اجرای موفق پروژه های سلامت در سطح کشور افتخار آفرین هستند Thu Sep 14 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مظلومیت فلسطین را در مراسم حج فریاد بزنیم Sat Aug 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت درمبارزه با فساد خط قرمزنداریم Sat Jan 07 00:00:00 IRST 2017
رسالت موضوع اسباب‌بازی در اولویت‌های کانون قرار می‌گیرد Thu May 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت کارگاه هنرآموزان زراعی و باغی سراسر کشور در اردبیل آغاز شد Wed Aug 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مهاجری: عبورازسد تراکتورکارآسانی نیست Tue Sep 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت انسان سازی بالاترین رسالت انبیا و کتب آسمانی است Sun Aug 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت واکنش طارمی به هواداران اشتباه بود Wed Apr 12 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مسئولان خود را نسبت به رسانه‌ها پاسخگو بدانند Thu Aug 10 00:00:00 IRDT 2017
رسالت خط قرمز ما قانون است Sun Jul 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت رئیس جمهور اسم دولت دوازدهم را «تدبیر و اقدام» بگذارد Sun Jul 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت انتشار اخبار جرائم اخلاقی درست نیست Thu Oct 26 00:00:00 IRST 2017
تی نیوز جعفری:هدف اصلی ما صعود به توکیو است Sat Jul 15 01:50:41 IRDT 2017
آی تی نا گوگل، یک قالب تبلیغاتی جدید واقعیت مجازی را تجربه می‌کند Tue Jul 04 10:11:24 IRDT 2017
انصاف بیانیه فدراسیون کشتی خطاب به علیرضا کریمی Mon Nov 27 16:01:19 IRST 2017
پول نیوز بازرسی 10 هزار وسیله بازی در پارک‌ها/ برخی شهرداران همکاری نمی کنند Thu Sep 14 13:39:05 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری جشنواره پیوند آسمانی در کرج Sun Sep 10 13:07:42 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم باگریه‌ها به چشم ترت سخت می‌گذشت� / آقا چقدر بر جگرت سخت می گذشت Mon Nov 27 00:11:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مخالفت آلمان با افزایش صادرات اسلحه به ترکیه Wed Mar 22 13:31:20 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بازگشت آبی‌ها به لیگ در شهر باران بدون سرمربی/ مشکل استقلال پیدا شد! Tue Sep 26 18:14:00 IRST 2017
تهران پرس ازدواج شهردار با یک «کروکودیل» +عکس Sun Aug 27 15:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو اضافه کردن سبوس به آرد در نانوایی‌ها غیربهداشتی است Wed Jan 24 14:02:06 IRST 2018
تین صادرات روزانه 3 میلیون بشکه‌ نفت خام و میعانات گازی ایران Thu Mar 30 12:32:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو آتش‌سوزی در یک هتل در پایتخت جمهوری چک/ 11 تن کشته و زخمی شدند Sun Jan 21 01:54:36 IRST 2018
پول نیوز امضای قرارداد تولید برق از زباله در قزوین Sun May 07 17:10:25 IRDT 2017
جام نیوز در آتش‌سوزی کارخانه مواد پلاستیکی Mon Sep 04 10:20:00 IRDT 2017
روزنو بغض‌آیت‌الله‌هاشمی به روایت رسول صدرعاملی Sat Dec 16 09:19:16 IRST 2017
برنا استکی: بوکسور ما انگار به دیوار ضربه می زد Fri May 12 15:28:18 IRDT 2017
بولتن نیوز فیلم‎های سینمایی آخر هفته تلویزیون Thu Apr 20 21:56:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 46 میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی در سیمرغ هزینه شده است Tue Aug 08 13:19:24 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نگذارید پشت امام خمینی(ره) خالی بماند Mon Jun 05 07:26:08 IRDT 2017
فرارو (تصاویر) جنجال کت گران قیمت همسر ترامپ Sat May 27 11:42:48 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شورای امنیت خشونت‌های میانمار را محکوم کرد Thu Sep 14 10:32:34 IRDT 2017
بولتن نیوز دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران تست دوپینگ دادند Tue Mar 28 20:43:11 IRDT 2017
پایگاه خبری الف وزیر کشور 4 فرماندار جدید را منصوب کرد Sat Mar 18 16:52:02 IRST 2017
اتاق خبر اختیار معامله مدل موفق دنیا برای مدیریت ریسک حوزه کشاورزی Fri Feb 24 18:36:03 IRST 2017
ساعت24 مهناز افشار با چهره جدید و متمایز در سینما ! + عکس /نجات معجزه آسای راننده پراید از تصادف با تریلی+عکس Sun Jan 01 21:00:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر گروه‌های مسلح سوری بار دیگر آتش‌بس را نقض کردند Tue May 02 10:54:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نرخ فروش انواع فرنگیجات در بازار Wed Feb 28 16:16:01 IRST 2018
صبحانه با خبر مشکل عمده برق کرمانشاه برطرف شد Mon Nov 13 12:15:18 IRST 2017
خبرگزاری مهر کلید احیای زاینده‌رود در دست مرکزنشینان است Thu Nov 02 11:26:32 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشاور وزیر کشور پرگشودن سردار فارسی به جمع یاران شهیدش را تبریک و تسلیت گفت Thu May 04 12:33:00 IRDT 2017
تی نیوز سود 90 هزار تومانی سهام عدالت تکذیب شد Mon Jul 10 23:06:04 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور Fri Mar 30 10:09:52 IRDT 2018
میزان نشست مشترک روسای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با مدیران 16 باشگاه لیگ‌ برتری Mon Feb 26 14:36:26 IRST 2018
سراج 24 قالیباف: باید ‌مشکلات اقتصادی برطرف شود Fri May 19 17:12:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن 12 فروردین و حماسه های پیش روی ملت در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغال Wed Mar 29 18:42:41 IRDT 2017
دنیای معدن تفتیان در تورنمنت جهانی 2017 دو و میدانی پنجم شد Sat Feb 11 12:49:00 IRST 2017
فردا آخرین برنامه‌ها برای مذاکرات حج 96 Thu Feb 23 14:28:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران لاکچریترین کامیون جهان + فیلم Sat Mar 31 12:15:45 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نگاهی به کتاب «عاشورا؛ بازخوانی مفاهیم و شیوه‌های احیاء» Fri Sep 29 21:14:16 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کرانچار چه بازیکنانی را می‌خواهد Tue May 23 13:35:19 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انتخابات در 73 شعبه شهر فسا به صورت مکانیزه برگزار می شود Sat May 13 21:31:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز مسابقات کاراته قهرمانی قهرمانان کشوردر یزد + تصاویر Fri Feb 16 11:59:05 IRST 2018
اقتصاد آنلاین حضور هشت تیم آسیایی در جام‌جهانی 2026 Fri Mar 31 09:58:49 IRDT 2017
افکارخبر گزارش لحظه به لحظه/ استقلال خوزستان 0 - استقلال تهران 3 Thu Dec 28 15:45:23 IRST 2017
افکارخبر مسعود نیلی: از قشر ثروتمند مالیات نمی‌گیریم Wed Mar 01 13:13:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دوچرخه سواران برتر استان بوشهر معرفی شدند Sat Feb 03 18:58:00 IRST 2018
تابناک ادعای جدید قاتل "ستایش" Mon Oct 02 13:49:01 IRST 2017
صبح تهران ظریف: اعتراض مردم را با گوش جان بشنویم Mon Jan 08 16:36:57 IRST 2018
ایسکانیوز ظریف: امریکا به خاطر نفرت از ایران واقعیت را انکار می کند Fri Jun 30 18:23:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ریزگردها گلستان را تهدید می کند Thu Feb 23 10:22:26 IRST 2017
میزان تکلیف بچه‌ها پس از طلاق چه می‌شود؟ Mon Apr 17 14:35:21 IRDT 2017
جماران ماهیگیر قشمی سرگردان در آبهای خلیج فارس نجات یافت Tue Jul 04 16:19:07 IRDT 2017
فرارو آنقدر هم بی‌پول نیستید! Sun Dec 17 23:43:13 IRST 2017
صبا ایران روحانی حمله تروریستی به نمازگزاران در مصر را محکوم کرد Sat Nov 25 17:30:58 IRST 2017
جام نیوز ویدیو/ درگیری ارتش سوریه با داعش در حومه حمص Tue Jan 31 16:50:10 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بافت فرسوده قزوین؛ تهدیدی جدی در هنگام زلزله Wed Dec 27 05:44:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همایش رای اولی های شهرستان سمنان/عکس: امیر حسین کاشی منش Sun May 14 15:03:00 IRDT 2017
ماد رسانه ایرانیان نریمان جهان : از برانکو دلخور نیستم! Sat Aug 26 21:23:21 IRDT 2017
پارس فوتبال طارمی فاش کرد؛ دلیل خواستار جدایی طارمی از پرسپولیس ؛ حمله تند طارمی به پرسپولیسی ها Mon Jul 24 06:50:20 IRDT 2017
آفتاب ایران امکان گفت و گوی مشروط با کره شمالی وجود دارد Fri Nov 17 07:52:11 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جرعه جرعه بهاران در گیلان، قلعه رودخان Sun Mar 26 13:20:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کسب عنوان زن نمونه عشایر کشور Mon Jan 01 10:43:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تجلیل از فعالان دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در قزوین Sun Apr 15 16:59:59 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بیان واقعیت ها رسالت اصلی خبرنگاران است/ شهید صارمی در انجام رسالت خود به شهادت رسید Tue Aug 08 20:52:40 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بارگیری و ارسال دام سبک از شادگان به قطر Wed Apr 18 12:32:08 IRDT 2018
پارسینه آخرین وضعیت مصدومیت مدافع استقلال Tue Aug 29 11:32:31 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 12 سؤال‌ از آخوندی درباره ‌سانحه ریلی هفت‌خوان Tue Jan 31 16:36:09 IRST 2017
آی تی نا آخرین مرحله رجیستری فردا اعمال می‌شود Fri Apr 20 18:37:48 IRDT 2018
بی باک نیوز پیگیر میهمان ویژه‌ شدن درنمایشگاه‌های کتاب پاریس وفرانکفورت هستیم Sun Oct 08 09:49:02 IRST 2017
تی نیوز پوستر جدیدی از فیلم Jigsaw منتشر شد Tue Jul 11 13:53:26 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برنامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان Wed Nov 01 10:37:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نرخ 20 ارز افزایش یافت+جدول Wed Sep 27 10:06:33 IRST 2017
اقتصاد آنلاین آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت +نقشه Tue Dec 05 08:05:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر ابهام آبی‌ها در باره کاوه/ مصدومیت، پیشنهاد خارجی، نارضایتی یا... Mon Jan 02 10:53:06 IRST 2017
روزنو رودربایستی بازیکن استقلال برای عقد قرارداد با پرسپولیس Sat Mar 04 16:40:02 IRST 2017
روزنامه شهروند آرام باش حلزون... Sat Aug 05 04:30:00 IRDT 2017
تابناک استقرار تکاوران نیروی دریایی ارتش در شانگهای چین Fri Jan 12 20:27:56 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران توصیه پزشکان: روی پهلوی راست نخوابید Sun Aug 27 10:53:32 IRDT 2017
انتخاب فیلم / کشف تریاک جاسازی شده در خمیردندان Sat Mar 25 12:25:52 IRDT 2017
روزنامه ایران پله هایی که تا تراژدی بالا می روند Thu Jan 25 00:00:00 IRST 2018
اعتدال طرح علی مطهری درباره رادیو و تلویزیون خصوصی Mon Apr 17 14:18:15 IRDT 2017
افکارخبر شادی گل سردار آزمون به سوریه/ عکس Tue Sep 05 20:48:43 IRDT 2017
شبکه خبر رویدادهای هنری هفته Fri Dec 29 10:14:45 IRST 2017
روزنامه ایران خاورمیانه ؛ رکورددار فیلتر شبکه های اجتماعی Sun Dec 24 00:00:00 IRST 2017
تهران پرس عکسی متفاوت از حدیث فولادوند همسرش رامبد Sun Mar 05 13:45:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اکبری: تصمیم‌گیری برای آب در آینده دیر است Fri Jan 26 13:00:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا افشای رمز کارت بانکی، انگیزه ای برای قتل خانوادگی در سنقروکلیایی Tue Jul 18 14:34:21 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فروش آثار هنری برای شادی دانش آموزان Wed Sep 20 14:18:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ترافیک سنگین و نیمه سنگین در برخی از جاده های استان Sat Sep 09 19:31:38 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نمایشگاه «یاد شهدا» در دانشگاه پیام نور فرمهین افتتاح شد + تصویر Sun Sep 24 15:45:40 IRST 2017
ورزش 3 نفت امیدیه به رده دوم لیگ واترپلو رسید Sun Feb 04 16:17:15 IRST 2018
جماران علیرضا رضایی: برای کمک به کشتی آزاد باید آستین ها را بالا بزنیم/ مشکلی با خادم ندارم Tue Oct 03 18:13:56 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن «علیرضا تلیانی» از دبیران خبرگزاری ایسنا درگذشت Mon Jan 01 13:37:01 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر/ احتمال وزش باد در تهران Thu Aug 24 12:42:39 IRDT 2017
صبح تهران نخستین حکم مونسان در سازمان میراث فرهنگی Tue Aug 22 13:04:45 IRDT 2017
ایران آنلاین 11 بازیکن اصلی برانکو در مقابل پیکان Wed Apr 05 16:14:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بارش برف در قهستان/ تصویری Tue Jan 24 09:32:21 IRST 2017
ایسکانیوز برگزاری مراسم تعزیه اربعین حسینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان Wed Nov 08 16:48:23 IRST 2017
پرس شیعه جنگنده‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی از آسمان سوریه گریختند Wed Feb 14 23:29:21 IRST 2018
ایران آنلاین ارتقاء سلامت جسمی و روانی حاصل مدیریت بهینه نهادهای متولی است Sat Feb 25 09:59:10 IRST 2017