بهار نیوز - Wed Apr 18 11:16:22 IRDT 2018 نمایش خبر

دلیل لجاجت برانکو با مسلمان را نمی‌فهمم

بهروز رهبری‌فرد در گفتگو با مهر، در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: برد مهمی توسط این تیم کسب شد. سه‌امتیازی که پرسپولیس در این بازی به دست آورد باعث ترس رقبایش می شود.پیشکسوت پرسپولیس که این دیدار را از نزدیک در ورزشگاه آزادی تماشاکرد در ادامه افزود:باید حقایق را که شامل ضعف های پرسپولیس می شودهم بگوییم. برد پرسپولیسهواداران را خوشحال کرد اما با خوش شانسی نصیب این تیم شد. بازیکنان السد اگر قدر موقعیت های خود را می دانستند قطعا نتیجه بازی به نفع آنها می شد. وی درباره ضعف های پرسپولیس در این دیدار اظهار داشت: دیروز که بازی ژاوی رادیدم فهمیدم حرفه ای بودن به چه معنی است؟ او رویایی بازی می کند. قابل قیاس با هیچکس نبود. پاس های او باعث شده بود تا السدی ها بارها و بارها صاحب موقعیت شوند اما نتوانستند از موقعیت های فراوان خود خوشبختانه استفاده کنند.رهبری فرد تصریح کرد: در مقابل بازی چشم نواز ژاوی شاهد بودیم که پرسپولیس با سه هافبک دفاعی بازی می کرد. خیلی دوست داشتم منطق برانکو ایوانکوویچ را متوجه شوم که چرا تا این حد محتاطانه تیمش را به زمین مسابقه می فرستد. او محسن مسلمان را در حالی نیمکت نشین می کند که بازیکنی بهتر از او ندارد. لجاجت سرمربی پرسپولیس را در تیم ملی هم به یاد دارم. زمانی که من در زمان او به تیم ملی دعوت شدم شاهد برخی رفتارها بودم که دلیلش را هم هرگز متوجه نشدم. اما به هر حال دیدیم که نوع برخورد او در پرسپولیس باعث شد تا بازیکن باکیفیتی نظیر رامین رضاییان از دست برود. لجبازی های او در حال حاضر با مسلمان هم غیر قابل فهم است.وی درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: آنها تنها به خاطر بازی های خوبی که در اویل فصل انجام دادند توانستند با قدرت و صلابت در این رتبه قرار بگیرند. قهرمانی پرسپولیس همیشه جذاب است. اما مشکل اینجاست پرسپولیس چندماهی است که بردهای پرسپولیس به خاطر بازی محتاطانه این تیم به دل نمی نشیند. رهبری فرد درباره گل نزدن مهاجمان پرسپولیس در چند بازی اخیر این تیم تاکید کرد: آنها هیچ مشکلی ندارند. موضوع اینجاست که به هیچ وجه نمی توانند صاحب موقعیت شوند. دوندگی آنها بسیار بالاست. چون می خواهند توپ بگیرند. در صورتیکه وظیفه شان چیز دیگری است. هیچ بازیکنی در خط هافبک پرسپولیس نیست که بتواند آنها را صاحب موقعیت گلزنی کند. برانکو ایوانکوویچ باید فکر اساسی کند. در غیر اینصورت هیچ شانسی برای موفقیت در آسیا وجود نخواهد داشت.
بهار نیوز «نهنگ عنبر 2» 14 میلیاردی شد Fri Jun 23 17:33:35 IRDT 2017
بهار نیوز گام‌های بلند برای کاهش آسیب‌های اجتماعی Sat Mar 11 12:31:10 IRST 2017
بهار نیوز گزارش یک زندگی فقیرانه زیر پل کارون/تصاویر Mon Jan 02 15:07:00 IRST 2017
بهار نیوز پوسیدگی دندان ایرانی ها اپیدمی شده است Sun Apr 29 11:23:46 IRDT 2018
بهار نیوز کاهش خروج غیرقانونی کالاهای اساسی Sat Oct 20 15:11:03 IRST 2018
بهار نیوز تصاویری از مزارع زیبای لاله هلندی Sun Apr 16 08:07:00 IRDT 2017
بهار نیوز آیا بشار الاسد تومور مغزی دارد؟ Sat Jan 28 11:50:22 IRST 2017
بهار نیوز پیام تبریک ملک سلمان به «حسنی مبارک» Sun Mar 26 11:42:14 IRDT 2017
بهار نیوز جهانگیری کدام «تدبیر» را مصادره کرد؟ Tue May 02 11:01:59 IRDT 2017
بهار نیوز رزرو آنلاین هتل و هتل آپارتمان مشهد Sun Apr 15 11:55:00 IRDT 2018
بهار نیوز سانسور، بازی دزد و پلیس با نویسنده Mon Mar 13 11:56:13 IRST 2017
بهار نیوز هشدار درباره یک بیماری کشنده در فصل گرما Sun May 21 09:52:32 IRDT 2017
بهار نیوز کشف گز با مغز تریاک در گمرک البرز Wed Feb 21 12:58:04 IRST 2018
بهار نیوز ترامپ، وزیر دادگستری آمریکا را اخراج کرد Thu Nov 08 08:50:15 IRST 2018
بهار نیوز نواز شریف: وجدانم راحت است Sun Jul 30 10:54:19 IRDT 2017
بهار نیوز قیمت نفت کاهش یافت Wed Aug 01 15:45:54 IRDT 2018
بهار نیوز سازمان ملل، یمنی‌ها را به گفتگو دعوت کرد Fri Aug 17 16:05:05 IRDT 2018
بهار نیوز مترو سواریِ شهردار تهران/تصاویر Fri Sep 22 21:15:05 IRST 2017
بهار نیوز یک ناشر عنوان کرد قاچاق و فاتحه نشر ایران Sat Nov 17 13:51:32 IRST 2018
بهار نیوز گریم ترسناک «بهناز جعفری» در یک تئاتر/عکس Tue Apr 17 11:26:01 IRDT 2018
بهار نیوز از انتقاد به نگاه کمی تا حجم زیاد فیلم‌ها Mon Nov 19 09:09:28 IRST 2018
بهار نیوز فاصله معنادار معترضان با اصولگرایان و اصلاح‌طلبان Mon Jan 01 10:16:21 IRST 2018
بهار نیوز کرانچار دوشنبه وارد ایران می‌شود Sun Nov 11 15:20:59 IRST 2018
بهار نیوز اصلاح‌طلبان و تقدیم قدرت به اصولگرایان؟ Wed Aug 16 11:49:45 IRDT 2017
بهار نیوز قیمت طلا و ارز در نخستین روز هفته Sat May 13 14:44:26 IRDT 2017
بهار نیوز پاری سن ژرمن فاتح جام اتحادیه شد Sun Apr 01 11:19:18 IRDT 2018
بهار نیوز چرا کالای چینی بی‌کیفیت وارد ایران می‌شود؟ Sat May 05 10:28:53 IRDT 2018
بهار نیوز 8 سال بعد از جنایت کهریزک Sat Jul 15 11:15:41 IRDT 2017
بهار نیوز سبزی‌هایی برای لاغری و کاهش وزن Mon Jul 10 10:34:42 IRDT 2017
بهار نیوز روحانی: چطور گریه کردن به هر مقدار که باشد، حلال است اما خندیدن و نشاط، حرام؟ Sun Feb 26 11:52:53 IRST 2017
بهار نیوز قتل زوج‌ جوان به خاطر عصبانیت Tue Jul 04 12:15:54 IRDT 2017
بهار نیوز سکه دوباره دومیلیونی شد Tue May 08 18:34:23 IRDT 2018
بهار نیوز ادامه روند افزایش نفت در بازار جهانی Thu Jun 29 11:46:15 IRDT 2017
بهار نیوز مدارس تهران فردا هم تعطیل شدند Sun Jan 28 16:54:52 IRST 2018
بهار نیوز سه توئیت شدیداللحن ترامپ علیه ایران Thu Feb 02 19:20:25 IRST 2017
بهار نیوز روحانی: در روزهای آینده برخی حقایق را که تاکنون به مردم نگفته‌ام، خواهم گفت Sun Apr 23 21:37:37 IRDT 2017
بهار نیوز آخرین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات Sat Apr 15 10:53:09 IRDT 2017
بهار نیوز حمله اینستاگرامی ایرانی‌ها به برایتون Tue Aug 21 09:25:52 IRDT 2018
بهار نیوز نیکلاس کیج: لکس لوتر خوبی می‌سازم! Thu Oct 04 09:11:39 IRST 2018
بهار نیوز احتمال افزایش 15 درصدی قیمت مسکن Tue Dec 12 11:53:52 IRST 2017
بهار نیوز یارانه نقدی فروردین کی واریز می‌شود؟ Sun Apr 15 11:00:17 IRDT 2018
بهار نیوز قیمت سکه و ارز در بازار امروز /جدول Wed Feb 21 13:53:00 IRST 2018
بهار نیوز آسیب های فضای مجازی، واقعی است Tue Nov 28 10:08:56 IRST 2017
بهار نیوز طراحی برج 170 متری با ظاهری پیچ خورده Mon Apr 30 16:32:17 IRDT 2018
بهار نیوز معمای‌ ترافیک شبانه Sun Jan 01 17:48:47 IRST 2017
بهار نیوز گرد فراموشی بر هویت اصیل تاریخی Tue Mar 27 10:40:25 IRDT 2018
بهار نیوز وجدان‌های به خواب رفته جهانیان درباره سوریه Mon Mar 13 10:53:14 IRST 2017
بهار نیوز همه از بی‌برنامگی میزبان غافلگیر شدند Thu Aug 16 18:16:59 IRDT 2018
بهار نیوز کارگران دلخوشی از قرارداد موقت ندارند Mon Sep 18 11:45:36 IRDT 2017
بهار نیوز اجازه دهند شورای عالی امنیت تصمیم بگیرد Wed Aug 01 14:00:26 IRDT 2018
بهار نیوز اگر دنبال پول بودم به چین می‌رفتم Tue Oct 30 12:18:09 IRST 2018
بهار نیوز ترامپ سفر پامپئو به کره‌شمالی را لغو کرد Sat Aug 25 10:45:37 IRDT 2018
بهار نیوز پاشنه آشیل اقتصاد97 کجاست؟ Wed Mar 28 10:37:10 IRDT 2018
بهار نیوز کشمکش «بابک زنجانی» با مرگ و زندگی Tue Mar 28 00:36:21 IRDT 2017
بهار نیوز برنامه‌های تحویل‌سال تلویزیون Sun Mar 12 09:45:05 IRST 2017
بهار نیوز رده 123 ایران در میزان بروز سرطان Tue Jun 27 00:18:05 IRDT 2017
بهار نیوز برنامه پرسپولیس در نیمه‌نهایی قهرمانان آسیا Wed Sep 19 19:48:03 IRDT 2018
بهار نیوز ادعای بولتون: ایران «بانک مرکزی جهانی برای تروریسم بین‌المللی» است Fri Oct 05 15:59:38 IRST 2018
بهار نیوز ترامپ،اوبامارا به‌شنودمکالماتش متهم کرد Sat Mar 04 16:42:26 IRST 2017
بهار نیوز چه نرخی برای سودبانکی مناسب است؟ Fri Feb 23 15:45:47 IRST 2018
بهار نیوز مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است Tue Jun 27 11:38:44 IRDT 2017
بهار نیوز ایران بی آب چگونه خواهد بود؟! Thu Apr 19 14:35:07 IRDT 2018
بهار نیوز 5 طلای کشتی ایران در بازی‌های آسیایی Wed Aug 22 17:55:18 IRDT 2018
بهار نیوز چگونه کامنت‌های اینستاگرام را فیلتر کنیم؟ Mon Apr 02 11:26:11 IRDT 2018
بهار نیوز جشنواره بهارنارنج Sat May 13 21:11:38 IRDT 2017
بهار نیوز سکه طرح جدید: 3 میلیون و 840 هزار تومان Thu Aug 02 16:24:09 IRDT 2018
بهار نیوز زمان‌سنجی که اعتیاد را محاسبه می‌کند! Sat Nov 17 12:38:03 IRST 2018
بهار نیوز پایان تفکیک جنسیتی در عربستان سعودی Sun May 06 11:43:49 IRDT 2018
بهار نیوز نگذاشتند نجفی با «اختاپوس فساد» بجنگد Sun Apr 15 10:35:29 IRDT 2018
بهار نیوز توهین به پرچم امریکا در راهپیمایی امروز Fri Feb 10 12:07:44 IRST 2017
بهار نیوز جانشین سردار در تیم ملی مشخص شد Sat Sep 08 12:39:55 IRDT 2018
بهار نیوز رمان برنده «بوکر» سریال می‌شود Tue Sep 26 11:01:07 IRST 2017
بهار نیوز برندگان و بازندگان استقلال‌کردهای‌عراق Mon Aug 21 11:19:34 IRDT 2017
بهار نیوز زمان برگزاری مسابقه پرسپولیس و نساجی Sat Sep 08 14:44:02 IRDT 2018
بهار نیوز کاهش 7000 تومانی قیمت نیم‌سکه Mon Jul 17 16:32:26 IRDT 2017
بهار نیوز مسی هزار گله شد Mon Jan 08 10:33:23 IRST 2018
بهار نیوز هنرمندان ارامنه کشور در قاب سینما Mon Jan 01 10:07:00 IRST 2018
بهار نیوز داعش: حمله لندن کار ما بود Thu Mar 23 21:54:14 IRDT 2017
بهار نیوز مسکن‌های سنتی، بلای جان فوتبال ایرانی Mon Sep 24 12:02:39 IRST 2018
بهار نیوز درخواست «استاد اخلاق» از خزعلی Wed Feb 08 09:40:09 IRST 2017
بهار نیوز مرگ دختر 6 ساله با شلیک برادر 8 ساله Wed Jul 26 21:04:49 IRDT 2017
بهار نیوز اژه ای: «حصر» مجددا تایید شده است Sun Sep 03 16:17:21 IRDT 2017
بهار نیوز اختلافات مالی منجر به قتل دایی شد Sat Sep 09 15:15:43 IRDT 2017
بهار نیوز فردا، اعلام رای کمیته استیناف درباره سوپرجام Mon Aug 06 14:15:48 IRDT 2018
بهار نیوز پیش لرزه‌ها را جدی بگیریم Mon Jan 23 16:27:57 IRST 2017
بهار نیوز داستانسرایی دختر تتوکار برای اخاذی! Sun Jul 02 12:20:52 IRDT 2017
بهار نیوز 220 میلیون یورو ارز دولتی چه شد؟ Tue Jun 26 14:22:53 IRDT 2018
بهار نیوز اعلام حمایت 50 اقتصاددان از روحانی Thu May 11 11:56:55 IRDT 2017
بهار نیوز شهرستان ملارد بیمارستان ندارد Thu Dec 28 17:38:36 IRST 2017
بهار نیوز اسرائیل تصاویر اهداف بمباران شده را منتشر کرد Fri May 11 15:29:50 IRDT 2018
بهار نیوز با مسئولان آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نمی‌کنیم Wed Aug 29 17:25:02 IRDT 2018
بهار نیوز تبعات بنزین 1500 تومانی Wed Dec 20 10:59:33 IRST 2017
بهار نیوز بی‌اطلاعی همسر سعید مرتضوی از همسرش! Sat Apr 21 15:12:12 IRDT 2018
بهار نیوز واردات پوشاک ممنوع شد ولی قاچاق نه Mon Oct 22 10:32:37 IRST 2018
بهار نیوز برگزاری نشست «مطلوب‌های اخلاقی» Sun Feb 19 10:16:54 IRST 2017
بهار نیوز روزنامه های یکشنبه 19 شهریور Sun Sep 10 11:57:26 IRDT 2017
بهار نیوز قاتل پدرزن باز هم محاکمه می‌شود Sat May 13 10:37:29 IRDT 2017
بهار نیوز طلا از کاهش قیمت دست بردار نشد Fri Nov 09 16:22:14 IRST 2018
بهار نیوز ترامپ: مطمئنم روحانی مردی به غایت دوست‌داشتنی است! Tue Sep 25 15:52:47 IRST 2018
بهار نیوز پرونده «پسران شوشتری» را پیگیری می‌کنم Sun Nov 18 11:20:25 IRST 2018
آریا بغداد آماده همکاری با اوپک Wed Oct 26 09:28:15 IRST 2016
تی نیوز عملیات تروریستی علیه زائران امام موسی کاظم (ع) در عراق خنثی شد Sun Apr 08 14:22:20 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی گنبدکاووس پایلوت کشوری اجرای طرح بازآفرینی شهری شد Sat Oct 27 14:19:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران محمدیان: ایران باز هم پیشتاز برگزاری بازی های زنان کشورهای مسلمان می شود Mon Apr 23 10:36:49 IRDT 2018
میزان لزوم اجرای برنامه‏‌های فرهنگی ویژه سربازان / در خدمت رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیریم Thu May 25 15:28:17 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد آغاز انتشار روزنامه «آرمان ملی» ارگان ستاد انتخاباتی روحانی Wed Apr 26 13:07:41 IRDT 2017
پارسینه مرگ 2 نفر در استخر آب کشاورزی در سیرجان Tue Sep 19 21:56:44 IRDT 2017
جام نیوز عکس/ بزرگداشت انقلاب مشروطه در تبریز Sun Aug 06 11:26:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو اتحادیه اروپا حمله تروریستی اهواز را تسلیت گفت Sun Sep 23 23:43:43 IRST 2018
افکارخبر بررسی گفت‌وگو با ایران در نشست بعدی سران شورای همکاری خلیج فارس Wed Apr 19 01:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر علل افزایش نرخ خوراک دام/ وزارت‌جهاد پاسخگوی گرانی ذرت باشد Fri Jul 29 10:13:05 IRDT 2016
پولی مالی پیش بینی 406 ریالی سود هر سهم حفاری Sun May 28 11:53:00 IRDT 2017
پارس فوتبال مربی پیشین استقلال : شفر می تواند در این فصل استقلال را قهرمان کند Mon Aug 20 23:09:09 IRDT 2018
ایران آنلاین صدور مجوز دومین شهر فرودگاهی کشور Mon Sep 25 18:07:25 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن خداشناسی از مسیر ابرها Sat Jul 22 11:32:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طلوع نور ؛ سوره نساء آیه 176 و سوره مائده، آیات 1 و 2 صفحه 106 Tue Nov 14 06:34:37 IRST 2017
افکارخبر ترامپ مدعی بی گناهی ولیعهد عربستان در قتل خاشقچی شد Sun Nov 18 06:05:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن «سردار جنگل»؛ تیم اول صعودکننده به مسابقات ملی مناظره دانشجویان Wed Oct 24 18:03:04 IRST 2018
598 رانت 7.5 میلیارد تومانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات +اسناد Sun Feb 19 14:13:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| شکست خانگی اسلواکی مقابل جمهوری چک در لیگ ملت‌های اروپا Sat Oct 13 18:33:11 IRST 2018
ایستا نیوز انتخاب تاریخی چین در تاسیس شهر جدید Wed Apr 05 14:04:41 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هدف نمایشگاه آشناسازی نسل جوان با فرهنگ موسیقی و قدما/ عدم همکاری و استقبال مسئولان ارشاد از نمایشگاه Sun Jul 02 21:06:43 IRDT 2017
روزنامه کیهان اصلاح‌طلبان بگویند دولت روحانی دولت ما نیست! Tue Aug 07 21:02:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یزد؛ موفق ترین قرق اختصاصی در کشور Sun Sep 10 12:22:38 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 50 تن میوه شب عید در شهرستان رامیان توزیع می شود Wed Mar 08 13:46:08 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم چه کسانی از مهاجران افغانستانی مقیم ایران امسال به حج مشرف می‌شوند + اسامی Mon Jul 03 14:21:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پلیس در حوادث اخیر با اقتدار و خویشتنداری عمل کرد Wed Jan 24 15:44:24 IRST 2018
شفاف پهپاد یمنی مقر نظامیان سعودی را هدف قرار داد Sun Sep 23 15:03:02 IRST 2018
آفتاب ایران ثقل دعای عرفه بر مضامین عرفانی باشد نه نوحه خوانی Thu Aug 31 04:04:19 IRDT 2017
بولتن نیوز شاید برگردم Tue Jun 06 10:53:19 IRDT 2017
ورزش 3 بوستون اولین باخت میلواکی را رقم زد Fri Nov 02 12:40:31 IRST 2018
روزنامه قانون انتقال پایتخت بررسی شد Wed Oct 03 15:55:00 IRST 2018
انتخاب متلک‌های کاریکاتوری به آقای رئیس جمهور! Thu Oct 05 22:19:02 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد حاشیه‌های پنجمین روز از جشنواره فیلم فجر/تصاویر Wed Feb 07 10:32:54 IRST 2018
خرداد نیوز افتتاح بانک اورانیوم در قزاقستان با گنجایش 90 تن Wed Aug 30 19:33:37 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین با 20میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول Sat Sep 08 15:42:53 IRDT 2018
آفتاب ایران ادعای مقامات آمریکا درباره حمله هکرهای روسی Sat Sep 23 11:42:06 IRST 2017
598 تنها زوج برنده سیمرغ بلورین کدامند؟ +عکس Thu Feb 09 13:01:22 IRST 2017
آفتاب روحانی با مردم گفت وگو می کند Tue May 08 22:17:08 IRDT 2018
پرشین خودرو فروش حشره برگر درسوئیس Tue Aug 15 16:17:00 IRDT 2017
پایگاه خبری الف تلاش همه جانبه استقلالی ها به سرکردگی منصوریان ؛ می خواهند پرسپولیس را مقصر جلوه بدهند! Wed Jul 19 11:17:57 IRDT 2017
فردا رژیم صهیونیستی مجوز یک خبرنگار الجزیره را باطل کرد Wed Aug 16 23:47:15 IRDT 2017
برنا لزوم تقویت روحیه بسیجی و احساس مسئولیت در جامعه Mon Nov 19 11:37:01 IRST 2018
شارا روابط عمومی‌های برتر حوزه ایثار و شهادت استان ایلام معرفی شدند Sun May 14 20:51:00 IRDT 2017
فردا روسیه: آماده کاستن از تحریم‌ تسلیحاتی لیبی هستیم Wed Dec 13 19:54:26 IRST 2017
تی نیوز ایران تنها شانس صعود از مرحله گروهی جام جهانی Sun Apr 15 21:13:43 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن تاکنون هیچ ساختمانی از مهد قرآن هشترود به نام استان ثبت نشده است Mon Apr 24 08:00:14 IRDT 2017
خبر گزاری دانا تاثیر آلودگی‌ صوتی در بروز کم شنوایی/آسیب صدای بالای 85 دسی بل Sat Mar 04 08:09:38 IRST 2017
انتخاب هزار خودرو در شب سال نو در فرانسه به آتش کشیده شد Tue Jan 02 11:45:02 IRST 2018
پارس فوتبال دیدار جذاب ستارگان تیم ملی فوتبال مقابل منتخب کرمانشاه! Thu Dec 14 18:53:25 IRST 2017
جماران به دور از التهاب برای خدمات رسانی به مردم کار کنیم Sat Jun 09 19:11:14 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم سمپاشی، کاخ گلستان را تعطیل کرد Mon Sep 17 14:36:02 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران احتمال افزایش شمار پرندگان شکاری مسموم شده Wed Oct 31 17:27:41 IRST 2018
واحد مرکزی خبر شهروندان گوشت را فقط از مراکز مجاز تهیه کنند Thu Sep 13 10:20:35 IRDT 2018
میزان احداث اقامتگاه بوم‌گردی در روستای هریوند Sun Feb 26 10:31:30 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کوچ بهاره زنبورداران کشور به مناطق جنگلی گالیکش + تصاویر Thu Jun 14 11:24:47 IRDT 2018
فرارو (فیلم) مرگ دلخراش کودک بر اثر ریزش دیوار Tue Feb 21 15:44:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دره ده والی مکانی زیبا در کوهستان Tue Jan 03 09:16:19 IRST 2017
گرداب پایگاه اینترنتی «روزشمار نابودی رژیم‌صهیونیستی» رونمایی شد Mon Mar 06 10:28:01 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین هدفمندی صحیح یارانه ها در خروج واحدهای صنعتی و تولیدی از رکود اثرگذار است Mon May 01 11:04:28 IRDT 2017
روزنامه قانون تولید پهپاد با قابلیت زوم و چرخش دوربین Tue Jul 24 02:44:00 IRDT 2018
افکارخبر گزارش مرکز آمار از اطلاعات رشد اقتصادی ایران Tue Mar 07 08:36:16 IRST 2017
ایسکانیوز ظریف: آمریکا باید در مواضع خود دربرخورد با برجام تجدید نظر کند Fri Jul 14 10:45:57 IRDT 2017
نامه نیوز آنچه حال و روز اهواز را خراب کرده است Mon Jan 30 14:07:20 IRST 2017
آفتاب برگزاری جشن ولایت در 2400 امامزاده Wed Aug 29 17:10:35 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی شاخص کل بورس در پایان هفته 793 واحد رشد کرد Wed Aug 03 23:37:00 IRDT 2016
خبرگزاری فارس امتداد نسل‌های دختران انقلاب/ هدیه محمدطاها برای علی کوچولو Sun Oct 07 18:09:16 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان حامی حسن روحانی در استان ایلام راه اندازی شد Tue Apr 25 19:06:00 IRDT 2017
برنا بسته بودن 8 ایستگاه مترو در روز جمعه Thu Apr 06 11:36:06 IRDT 2017
آفتاب هشدار وزیر اطلاعات به مدعیان ولایت‌مداری: شعار دادن کار سختی نیست، نه تنها هزینه ندارد بلکه کاسبی هم دارد|وقتی دست ما به قدرت رسید، باید امتحان دهیم که آیا قدرت را برای خدمت به مردم به کار می‌گیریم یا برای زدن به سر مردم Thu Sep 20 11:40:28 IRDT 2018
فرارو (تصاویر) جشن روز جهانی تنبلی در کلمبیا! Mon Aug 21 16:54:24 IRDT 2017
آنا قیصری: معلمان وارثان و حافظان قرآن و شهدا هستند Wed May 03 17:02:38 IRDT 2017
تهران پرس رشد 23 درصدی جمع‌آوری پسماند در محله‌های مرکزی شهر تهران Thu Apr 13 11:28:00 IRDT 2017
تابناک گزارش ظریف از سفر دو روزه‌اش به پاکستان Fri Aug 31 21:56:01 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تیم والیبال ابریشم قم به مقام سوم رسید Fri Aug 12 11:11:20 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران حرکت دسته زنجیر زنان وهیات های کرمانشاه از میدان غدیر تا حیدریه Tue Oct 03 16:02:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بیش از دو میلیون تماشاگر در مرحله گروهی Sat Jun 30 12:47:55 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اعمال قانون 46 هزار راننده به دلیل استفاده از تلفن همراه/ شاگرد مغازه سارق اینترنتی از آب درآمد Sat May 06 15:03:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ورود ساز ممنوع! Sun Jul 29 00:23:00 IRDT 2018
پارس نیوز 20 فصل حضور کاسیاس+عکس Wed Sep 19 03:05:36 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تحریمهای آمریکا علیه ایران راه به جایی نمی‌برد Tue Nov 06 15:16:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ایران قطار مقاومت را دوباره در ریل خودش قرار داد Wed Feb 22 10:19:14 IRST 2017
تی نیوز "آب نیسان" چیست + روش تهیه و خواص درمانی Mon Apr 16 20:07:34 IRDT 2018
روزنو منتجب‌نیا:وصله حمایت از مستضعفان به قالیباف نمی‌چسبد Thu May 04 10:28:04 IRDT 2017
دفاع مقدس شهیدان مظهر صلابت این مرز و بوم هستند Tue Jun 26 19:08:15 IRDT 2018
آفتاب صاعقه بزرگ در جنوب یوتا و شمال آریزونا/تصویر Sun Feb 19 20:49:49 IRST 2017
ایسکانیوز فعال شدن موکب‌های خدمات‌رسان به زلزله‌زده‌ها در استان کرمانشاه Thu Nov 16 09:19:10 IRST 2017
بی باک نیوز مدعیان ورود به اردوی تیم ملی به روی تاتامی می روند Sat Feb 11 12:09:01 IRST 2017
میزان کیسه خواب‌های هوشمند سازگار با محیط Sun Aug 27 20:34:54 IRDT 2017
آریا کتابخانه مردان معروف و مهم – بروس‌لی Thu Oct 18 21:03:06 IRST 2018
فردا قرارداد بوئینگ بلاتکلیف شد Thu Mar 09 17:04:50 IRST 2017
ایسکانیوز مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران:ظرفیت صادرات نفت پایانه خارگ به 8 میلیون بشکه در روز رسید Sun Jun 25 17:40:00 IRDT 2017
صبحانه با خبر امنیت شغلی نیروی کار در مرز هشدار Wed Aug 30 11:04:14 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی برنامه هفت درضدیت با سینماست Sun Mar 12 03:30:00 IRST 2017
صراط متلاشی شدن باند اشرار مسلح در ایرانشهر Mon Sep 11 21:44:14 IRDT 2017
پرس شیعه نارضایتی گسترده نسبت به محمد بن سلمان در خاندان آل سعود Wed May 23 09:41:58 IRDT 2018
نامه نیوز فریب بیماران در لباس دندانپزشک Tue Jan 23 07:10:01 IRST 2018
فرادید وضعیت مبهم 4 گمشده سیلاب Wed Apr 25 10:19:41 IRDT 2018
افکارخبر زمان طلایی درمان سکته مغزی Wed Feb 07 00:25:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم رجعت چیست و نخسین رجعت کننده کیست؟ Sun Jul 29 10:54:39 IRDT 2018