عصر ایران - Mon Apr 16 20:55:59 IRDT 2018 نمایش خبر

بازگشت نورافکن به مرکز زمین

نورافکن در هفته های اخیر بازیکن چند پست و محبوب شفر بوده اما این دیدار برای او و سرمربی استقلال از اهمیت بالایی برخوردار است و درخشش در این دیدار می تواند به صدرنشینی استقلال در مرحله گروهی کمک کند.

بازیکن جوان استقلالی ها به مرکز زمین بازگشته است. به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن بازیکن جوان آبی پوشان باز هم با تغییر پست رو به رو شد و این بار در پست هافبک دفاعی به میدان خواهد رفت. نورافکن که در هفته های گذشته دفاع و بال چپ و هافبک تهاجمی را تجربه کرده بود، این بار در پستی به میدان خواهد رفت که فصل گذشته در آن درخشیده بود و توانسته بود عنوان پدیده سال را کسب کند. این بازیکن جوان به دلیل غیبت ابراهیمی و چشمی به مرکز زمین منتقل شده تا در کنار فرشید باقری دو هافبک دفاعی استقلال در دیدار با الهلال عربستان باشند و به همراه جپاروف مثلث میانه زمین آبی پوشان را تشکیل دهند. نورافکن در هفته های اخیر بازیکن چند پست و محبوب شفر بوده اما این دیدار برای او و سرمربی استقلال از اهمیت بالایی برخوردار است و درخشش در این دیدار می تواند به صدرنشینی استقلال در مرحله گروهی کمک کند.
عصر ایران وزیر دفاع: جریان تجزیه طلبی در عراق را برای امنیت منطقه مضر می دانیم Tue Oct 03 16:31:59 IRST 2017
عصر ایران اعتراف دادستان سعودی به قتل ازپیش طراحی‌شده خاشقجی Mon Oct 29 16:32:42 IRST 2018
عصر ایران گنج پای رنگین‌کمان پیدا شد (+عکس) Sat Jan 14 11:00:01 IRST 2017
عصر ایران نامزد خاشقجی دست به دامن ترامپ و ملانیا شد Wed Oct 10 16:17:59 IRST 2018
عصر ایران از پیش دیابت بیشتر بدانید Mon Feb 13 08:06:50 IRST 2017
عصر ایران سنگ سپرده گذاران بزرگ پیش پای مشتریان خرد فرشتگان/ برخی حساب های کاسپین مسدود شد Sun Aug 06 14:58:16 IRDT 2017
عصر ایران لاریجانی: وزارت نیرو سریع‌تر حق آبه محیط زیستی خوزستان را تخصیص دهد/ مبالغ خوبی با اذن رهبری برای حل ریزگردها اختصاص می دهیم Thu Feb 15 14:49:14 IRST 2018
عصر ایران آغاز جلسه مجلس/ سوال از وزیر بهداشت در دستور کار امروز نمایندگان Sun Jan 14 08:48:56 IRST 2018
عصر ایران انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی صداوسیما Wed Aug 23 21:35:09 IRDT 2017
عصر ایران شش‌دانگِ یک صدا Sat Feb 17 09:24:58 IRST 2018
عصر ایران تورم تک رقمی به مفهوم رکود نیست Sun Dec 03 15:50:51 IRST 2017
عصر ایران ماموریت مهره‌های خاص برانکو Sun Feb 18 15:01:55 IRST 2018
عصر ایران زمین لرزه 3.6 ریشتری قم را لرزاند Wed Mar 15 20:19:49 IRST 2017
عصر ایران خودکشی در مترو تهران Thu Sep 28 16:26:26 IRST 2017
عصر ایران مدیر یک کانال تلگرامی دستگیر شد Sun Jan 28 20:53:14 IRST 2018
عصر ایران آتش‌سوزی گسترده در یک انبار غیرمجاز کالای خانگی در اهواز Tue Jul 25 14:05:06 IRDT 2017
عصر ایران قاتل آتنا 2 زن دیگر را هم کشته‌ است Mon Aug 07 10:29:58 IRDT 2017
عصر ایران از دلایل احساس سبکی سر Tue Feb 13 08:22:15 IRST 2018
عصر ایران کیانوری! کجایی که می خواهند در مدرسه روسی یاد بدهند؟! Mon Apr 23 14:24:09 IRDT 2018
عصر ایران امیدواریم هرگز دولت احمدی‌نژاد تکرار نشود/ 90 درصد کارکنان پارس جنوبی در دولت قبل بیکار شدند Fri Apr 14 11:30:07 IRDT 2017
عصر ایران روسیه: مواد مخدر منبع درآمد داعش است Sun Jan 22 15:00:53 IRST 2017
عصر ایران انواع کمردرد و روش‌های درمان آن Sat Oct 20 08:38:02 IRST 2018
عصر ایران بانک مرکزی: تخم‌مرغ 53 درصد گران شد Mon Dec 25 13:14:56 IRST 2017
عصر ایران آمریکا وزیر سعودی را برای آموزش 8 ماهه به اسرائیل فرستاده بود Sat Nov 18 11:40:19 IRST 2017
عصر ایران مظنون حمله «استکهلم» اعتراف کرد Tue Apr 11 13:57:35 IRDT 2017
عصر ایران ممنوعیت خروج سواری از مرز شلمچه Sat Oct 27 12:25:42 IRST 2018
عصر ایران تعطیلات تابستانی پوتین در جنوب سیبری (+عکس) Sat Aug 05 09:53:31 IRDT 2017
عصر ایران دیدنی های امروز Thu Feb 15 10:40:34 IRST 2018
عصر ایران سردار نقدی: از سینماگرانی که برای خوش‌آمد کَن و اسکار فیلم می‌سازند، نامی باقی نمی‌ماند Sat Dec 01 08:35:11 IRST 2018
عصر ایران منصوریان نصف اولتیماتوم را برد Fri Sep 08 21:15:27 IRDT 2017
عصر ایران تکذیب خبر خارج شدن 7 اثر تاریخی از ثبت ملی Thu Dec 13 12:52:48 IRST 2018
عصر ایران ظریف: سیاست خارجی به کالایی برای فروش تبدیل شده Wed Jun 28 13:42:12 IRDT 2017
عصر ایران معاون اوباما می‌تواند ترامپ را شکست دهد؟ Fri Jan 05 17:37:36 IRST 2018
عصر ایران نگه داشتن عطسه ما را می‌کشد؟ Sun Apr 08 13:57:48 IRDT 2018
عصر ایران جلائی پور: روحانی مثل رئیس‌جمهور یک کشور با ثبات صحبت کرد/ او حق اعتراض مردم را پذیرفت Tue Jan 23 10:08:14 IRST 2018
عصر ایران آغاز توزیع اسکناس های نو از امروز Sat Mar 11 08:27:40 IRST 2017
عصر ایران بررسی دلایل جدایی کلیساهای ارتودوکس روسیه و اوکراین Thu Oct 18 11:38:11 IRST 2018
عصر ایران اعلام مقصر اصلی حادثه برخورد 2 قطار مترو Thu Nov 08 14:26:01 IRST 2018
عصر ایران رضایت آسیایی‌ از وضعیت ورزشگاه آزادی! Wed Nov 07 21:40:59 IRST 2018
عصر ایران مرگ 35 تن از زائران خانه خدا در مراسم حج/ حجاج ایرانی در صحت و سلامت هستند Tue Aug 15 15:00:44 IRDT 2017
عصر ایران آمریکا: ممنوعیت ورود اتباع برخی کشورها به این زودی‌ها برداشته نمی‌شود Tue Jan 31 22:23:00 IRST 2017
عصر ایران آقای جواد لاریجانی این سخن کدام فقیه است؟ Mon May 29 11:55:05 IRDT 2017
عصر ایران رباتی که خودرویتان را پارک می کند (فیلم) Sat May 27 10:08:40 IRDT 2017
عصر ایران نیویورک تایمز: لغو توافق هسته‌ای با روسیه، نشان دهنده حماقت ترامپ است Mon Mar 06 15:21:54 IRST 2017
عصر ایران اوضاع جاده های چند استان بحرانی است؛ 660 خودرو گرفتار برف و کولاک Fri Jan 27 21:01:19 IRST 2017
عصر ایران جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود Fri Apr 13 18:29:27 IRDT 2018
عصر ایران مسی با ظاهر جدیددر تمرین بارسا(عکس) Thu May 11 23:13:55 IRDT 2017
عصر ایران شماره‌گذاری موتورهای کاربراتوری به اسم انژکتوری Sun Nov 26 05:30:01 IRST 2017
عصر ایران وزیر کشور: تاکنون هیچ مشکل امنیتی نداشته ایم Fri May 19 16:54:10 IRDT 2017
عصر ایران وام 15 میلیونی ازدواج مشمول کدام متقاضیان می‌شود؟ Mon Jan 15 09:52:23 IRST 2018
عصر ایران شغل جدیدی آمد/ آغاز طرح توراپراتور مجازی Mon Jan 01 19:53:00 IRST 2018
عصر ایران امسال؛ افتتاح کارخانه تولید لوازم یدکی سایپا در الجزایر Sat Apr 15 08:15:32 IRDT 2017
عصر ایران وقوع حمله‌ای جدید با خودرو در شهر لندن Sun Mar 26 10:42:48 IRDT 2017
عصر ایران سانحه رانندگی برای 2 ورزشکار و مربی مازندرانی Sun Mar 12 23:23:33 IRST 2017
عصر ایران بازدید داوران خارجی جشنواره جهانی فیلم فجر از موزه سینما Wed Apr 25 17:22:22 IRDT 2018
عصر ایران جلسه مجمع تشخیص به ریاست موحدی کرمانی (عکس) Sat Feb 04 13:34:57 IRST 2017
عصر ایران سعید جلیلی: وظیفه ما نمایش نبود، وگرنه می توانستیم سال 92 پیش از انتخابات، پیشنهادات 1+5 را بپذیریم و اعلام توافق کنیم/ دیپلماسی التماسی جواب نمی دهد Tue Feb 14 14:20:32 IRST 2017
عصر ایران کره جنوبی: دنبال برقرار کردن دیدارهای مجدد خانواده‌های دور افتاده 2 کره هستیم Mon Feb 12 10:20:57 IRST 2018
عصر ایران  دشان :شاید بار دیگر مربی یوونتوس شدم Fri Apr 06 00:17:40 IRDT 2018
عصر ایران نماینده آمریکا در سازمان ملل: اجازه نمی‌دهیم ایران سوریه را تصرف کند Sat Oct 28 08:22:56 IRST 2017
عصر ایران رهبر کره‌شمالی: نمی‌خواهم صدام یا قذافی دیگری باشم Sat Apr 21 17:49:09 IRDT 2018
عصر ایران روحانی سه‌شنبه «گزارش 100 روزه» دولت دوازدهم را ارائه می‌دهد Sun Nov 26 10:45:41 IRST 2017
عصر ایران دادستان کرج: آتش زنندگان اتوبوس و موسسه کوثر دستگیر شدند/ وضعیت شهر آرام است Wed Jan 03 13:28:03 IRST 2018
عصر ایران فرونشست دوباره زمین در محدوده بازار تهران Fri Nov 02 15:02:50 IRST 2018
عصر ایران سفر روحانی به قم (عکس) Thu May 25 22:32:15 IRDT 2017
عصر ایران چین موشک جدید آزمایش کرد Tue May 09 19:07:50 IRDT 2017
عصر ایران احتمال سقوط هواپیما چقدر است؟(فیلم) Sun Feb 25 12:20:08 IRST 2018
عصر ایران ابلاغ حکم بیش از 500 قاضی برای شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا Tue Aug 22 13:33:43 IRDT 2017
عصر ایران فقر به فاصله 15 دقیقه ای از مرکز تهران (عکس) Fri Apr 27 13:46:48 IRDT 2018
عصر ایران مناسبت های امروز 23 مهر Mon Oct 15 12:49:40 IRST 2018
عصر ایران تایید حکم قصاص «محمد ثلاث» در دیوان عالی Tue Apr 24 21:01:57 IRDT 2018
عصر ایران فروش اقساطی هیوندای i10 با پرداخت 25 میلیون تومان Mon Jul 24 14:17:35 IRDT 2017
عصر ایران روسیه: اتهام حمایت ایران از حوثی‌ها را رد می‌کنیم Tue Nov 14 20:55:38 IRST 2017
عصر ایران وقوع زلزله 4.1 ریشتری در دریای خزر Tue May 30 19:31:10 IRDT 2017
عصر ایران نامه دستور روحانی برای حضور زنان در ورزشگاه آزادی، جعلی است (+عکس) Thu Mar 01 16:06:36 IRST 2018
عصر ایران «ساتیار» در تهران کلید خورد Fri Feb 17 03:01:35 IRST 2017
عصر ایران فقط چند روز فرصت برای نجات جان مرد جوان Sat Feb 24 14:18:41 IRST 2018
عصر ایران ابتکار جالب و دیدنی لندن برای خودروهای برقی (+عکس) Thu Nov 16 09:12:29 IRST 2017
عصر ایران عربستان زیارت «غار حراء» و «کوه نور» را ممنوع کرد Sat Apr 21 20:20:57 IRDT 2018
عصر ایران ایران، ورود به حریم منزل شیخ قاسم را محکوم کرد Tue May 23 19:46:24 IRDT 2017
عصر ایران وزارت دفاع عراق: 20 هزار بسته انفجاری کشف شد Sun Jan 22 22:46:36 IRST 2017
عصر ایران انتقاد از طرز نشستن مشاور ترامپ روی مبل دفتر او (عکس) Tue Feb 28 22:22:49 IRST 2017
عصر ایران کاهش تعرفه اینترنت همراه اول برای پیام رسان های داخلی Fri Jan 19 21:44:30 IRST 2018
عصر ایران قتل 2 کارگر نیشکر در شوش در پی اختلافات قبلی Sun May 21 10:24:31 IRDT 2017
عصر ایران افزایش تولید چای درجه‌ یک ایرانی Mon Apr 09 07:19:47 IRDT 2018
عصر ایران تارتار: تعریف و تمجید نه، به هوادار نیاز داریم Wed Aug 16 21:44:36 IRDT 2017
عصر ایران پاسخ وزارت خارجه به ادعای رژیم صهیونیستی درباره حملات سایبری ایران Fri Nov 03 11:39:41 IRST 2017
عصر ایران انتخاب وزیر علوم به ریاست شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها Sun Dec 17 12:46:35 IRST 2017
عصر ایران آغاز ثبت نام قطعی در کاروان های نوروزی عتبات از امروز Mon Feb 20 07:35:20 IRST 2017
عصر ایران درگیری روباه و زاغ (+عکس) Wed Sep 27 10:23:01 IRST 2017
عصر ایران تبعات تزریق 6 میلیارد دلار ارز به بازار آزاد Sun Jan 01 14:26:03 IRST 2017
عصر ایران همسر آرش صادقی به مرخصی آمد/ آرش صادقی به بیمارستان منتقل می‌شود Tue Jan 03 16:45:27 IRST 2017
عصر ایران خطر در کمین هواداران خونه به خونه و نساجی! Fri Sep 01 00:50:57 IRDT 2017
عصر ایران قدردان تلگرام باشیم نه برعکس! Sun Jan 07 15:24:49 IRST 2018
عصر ایران شباهت‌های بقایی و ماندلا از زبان یک احمدی‌نژادی Mon Mar 06 13:48:28 IRST 2017
عصر ایران موسویان: برجام نمی‌میرد اگر ... Sat Sep 23 18:02:51 IRST 2017
عصر ایران انتقاد بی‌سابقه کره شمالی از چین Fri Feb 24 14:22:53 IRST 2017
عصر ایران شاغلین مجازی بیمه می‌شوند/مذاکره با 11 موسسه از جمله اسنپ و تپسی Fri Dec 22 09:43:06 IRST 2017
عصر ایران تمرین تیم ملی کشتی زنان (+عکس) Wed Feb 21 10:20:02 IRST 2018
عصر ایران پرسش جدید، پاسخ قدیم Sun Aug 27 08:00:33 IRDT 2017
میزان کین:تمام تلاشمان را تا این مرحله انجام دادیم/ بعد از گل کرواسی تمرکزمان را از دست دادیم Thu Jul 12 01:20:44 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران فریاد همکارانم هنوز در گوشم است Tue Jan 24 11:09:20 IRST 2017
دولت بهار عکس/ طوفان پرسپولیس در نقل و انتقالات Sun May 07 00:37:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از اعتراض معاون اول رئیس جمهور به مجوز‌های بیخود تا خودرویی که با حضور در بازار ایران سایه رکود را از سر خود برداشت + فیلم Thu Aug 03 19:27:43 IRDT 2017
میزان پنجمین اجلاسیه مجلس خبرگان در دوره پنجم Tue Sep 04 09:46:01 IRDT 2018
ایران آنلاین کبود برنج داریم؛ چاره‌ای بجز واردات نیست Tue Dec 11 10:15:15 IRST 2018
امید هسته ای ترامپ از منتقدان منع روابط اقتصادی با ایران بود Sat Jan 28 10:59:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم روحانی به هندوستان رفت Thu Feb 15 10:14:18 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم تشییع شهید سرگرد سید عبدالخالق فرزادیان Mon Sep 11 08:08:04 IRDT 2017
پارس نیوز مخالفت ضمنی اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با طرح «افزایش حداقل سن ازدواج» Tue Nov 27 08:42:38 IRST 2018
روزنامه شرق مرغ سحر Sun Sep 24 03:30:00 IRST 2017
یک ورزش بختیار: نمی‌خواستند من طلا بگیرم Sun Aug 19 14:29:28 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش کاپیتان سپاهان به شعار بی غیرت هواداران Sat Apr 28 11:42:44 IRDT 2018
تی نیوز پاسخ مقام معظم رهبری به نامه اسماعیل هنیه: ما خود را موظف به حمایت از شما از هر نوع آن می دانیم Thu Apr 05 01:00:43 IRDT 2018
ایران آنلاین کاشیما آنتلرز از پوستر دیدار با پرسپولیس رونمایی کرد+ تصویر Sat Oct 27 16:23:16 IRST 2018
صراط تمرین مشترک هوایی ارتش و سپاه با 31 هواپیما و بالگرد Fri Sep 21 11:48:25 IRDT 2018
برنا میرسپاسی: داورزنی انتخابی شایسته از سوی وزیر ورزش و جوانان است Sat Jan 28 19:24:05 IRST 2017
بولتن نیوز سجاد گنج‌زاده در صدر ایستاد، مهدی‌زاده و پورشیب در جایگاه سوم Sat Feb 04 11:06:37 IRST 2017
وطن امروز مطالبات اقتصادی کمرنگ می‌شود؟ Tue Jan 09 00:00:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین حساسیت بازی الهلال - پرسپولیس مدیر AFC را به عمان کشاند Sun Apr 23 18:08:03 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تماشای دیدار ذوب‌آهن و الدحیل رایگان شد Sat Mar 31 13:07:03 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم مدیرعامل اسبق پرسپولیس در انتظار جراحى قلب باز/ حبیب کاشانى در سى‌سى‌یو Mon Aug 07 23:46:01 IRDT 2017
ایلنا افتتاح 253 طرح اشتغال‌زا در ماسال/ عملکرد دولت مربوط به گروهی خاص نیست Thu Feb 01 12:33:50 IRST 2018
تی نیوز جزئیات جدید از حکم راننده جنایتکار اتوبوس Wed Apr 04 18:34:49 IRDT 2018
بولتن نیوز آتش بس فراگیر در سوریه ضروری است Mon Sep 11 15:14:39 IRDT 2017
خبرگزاری فارس محتوای کتب درسی متناسب با سطح «متوسط» جامعه دانش‌آموزی است Tue Aug 29 16:59:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رفتنم به مجلس برای حل مشکلاتم بود/ 2 ضامن کارمند برای وام 5 میلیونی ندارم Tue Oct 10 12:04:53 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حقوق کودک امروزی سلب شده است Tue Oct 09 19:43:54 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا عزاداری پرسنل و سربازان ارتش خاش + تصاویر Fri Sep 29 15:05:05 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ربا را از سیستم بانکداری حذف خواهیم کرد Tue Nov 27 20:11:01 IRST 2018
بولتن نیوز رکوردشکنی پیک مصرف برق Mon Jul 03 06:50:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو قتل خاشقچی «معامله قرن» آمریکا را نابود خواهد کرد Tue Oct 23 08:37:32 IRST 2018
بی باک نیوز نقد و بررسی کتاب فقه الاطفال برگزار شد Sun Nov 13 10:23:01 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران تمامی مراکز صنعتی و تولیدی موظف به استفاده از سوخت استاندارد شدند Mon Apr 10 09:18:56 IRDT 2017
دولت بهار خبر جدید از تعطیلی مدارس استان تهران Fri Jan 27 21:18:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم همایش «گردشگری معدن» برگزار می‌شود Wed Oct 04 15:18:01 IRST 2017
ایران آنلاین سوال اول مهر سال تحصیلی 96 - 97 Sat Sep 23 10:44:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صدور روادید اربعین از فردا آغاز خواهد شد Sat Oct 06 18:18:16 IRST 2018
تی نیوز امیری: جلسه مشترک بین دولت و مجلس دو هفته آینده برگزار می شود Wed Apr 11 17:22:33 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بازار سنجی، بازاریابی و بازارسازی قانون‌های صادرات هستند Wed Feb 22 11:06:00 IRST 2017
جماران آزمون استخدامی تبدیل وضعیت کارکنان قرارداری شهرداری های زنجان 25 اسفند برگزار می شود Sat Jan 27 10:43:52 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سهم من کو؟ - حسن حسین زاده * Mon Nov 12 17:39:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ارسال 537 اثر به سوگواره منطقه‌ای شعر مشک تشنه Thu Nov 16 16:35:35 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز آغاز به کار کرد Wed Nov 28 19:24:27 IRST 2018
اطلاعات عارف Tue May 29 16:04:39 IRDT 2018
بی باک نیوز از صحبت های تند قلعه نویی تا خاطرات سفر لورکوزن فتح الله زاده! Sat Apr 08 21:33:02 IRDT 2017
فردا ترامپ در میان اعتراضات ضد آمریکایی وارد کره جنوبی شد Tue Nov 07 09:19:33 IRST 2017
روزنو ترامپ و اون ناهار چه خوردند؟/عکس Tue Jun 12 14:54:40 IRDT 2018
جهان نیوز دستور ویژه برای رسیدگی به پرونده ورمی کمپوست Tue Sep 11 08:09:29 IRDT 2018
جماران معاون منابع طبیعی بوشهر:خشکسالی و گرمای شدید تابستان، مراتع این استان راآسیب پذیر کرده است Wed Jul 05 13:46:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره و جایزه «نوای خرم» اعلام شد Fri Dec 15 11:21:08 IRST 2017
پرشین خودرو برنده مسابقه آواز یوروویژن 2018 Sun May 13 18:25:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین روحانی: یقین دارم در سایه انسجام ملی گام‌هایی بلندتر برای سرافرازی ایران برمی‌داریم Sun Jun 25 21:54:00 IRDT 2017
آفتاب ایران پایان ششمین مناظره دانشجویان/ آموزش جنسی از کودکی مانع آسیب های جنسی می شود؟ Sun Dec 09 19:50:15 IRST 2018
خانه ملت فرونشست زمین به فرودگاه‌ها و خطوط ریلی می رسد Wed Nov 07 09:35:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جسد مرد غرق شده شفتی بعد از 19 ساعت پیدا شد Wed Jul 19 10:16:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر روز بازگشت حجاج با سلامت و عافیت برای ما همچون یک روز عید است Tue Oct 03 13:34:54 IRST 2017
بولتن نیوز این جا چراغ هایی روشنند... Wed Apr 26 11:44:13 IRDT 2017
ایلنا توپ بازی‌های جام جهانی فوتبال رونمایی شد Sun Jan 29 16:14:08 IRST 2017
انتخاب فیلم/ دلیل ازدواج نکردن «پرستو صالحی» از زبان خودش Thu Apr 06 16:03:32 IRDT 2017
اخبار بانک بانک سامان به داروخانه‌ها تسهیلات بدون سود می‌دهد Wed May 30 10:31:15 IRDT 2018
افکارخبر هومن حاج عبداللهی: تمایل من بیشتر به بازیگری است Mon Apr 10 08:40:33 IRDT 2017
تی نیوز ظریف: دوشیدن بدون توقف ادامه دارد Thu Apr 05 13:55:28 IRDT 2018
ایسکانیوز آغاز نشست خبری میرسلیم Wed May 17 10:26:07 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نتیجه پیگیری موضوع پیام جعلی اینترنت رایگان اعلام شد Mon Jun 18 13:52:51 IRDT 2018
پارس فوتبال آماده باش شفر به بازیکن نیمکت نشین استقلال ؛ این ستاره به میدان می رود Thu Nov 16 08:10:40 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران استاد فرشچیان: قلمم هیچ لرزشی ندارد جز عشق به کار Wed Sep 20 11:25:11 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم استقبال کشاورزان خراسان رضوی از بیمه‌نامه‌های کشاورزی افزایش یافت Thu Nov 15 10:29:33 IRST 2018
دفاع مقدس پادکست/ سیزدهم آبان؛ روز مبارزه با استکبار Sun Nov 04 11:38:56 IRST 2018
تدبیر و امید برانکو: تلاش‌هایی وجود دارد که قهرمانی پرسپولیس را بی‌ارزش کند Sat Apr 15 22:23:40 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سفر محرمانه رئیس اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاض Sun Jan 21 16:33:00 IRST 2018
خبرگزاری حوزه اگر حضرت زینب نبود از خطبه فدکیه و عاشورا خبری نداشتیم Fri Feb 03 19:35:00 IRST 2017
روزنو حاشیه‌های تصمیم عجیب مدیران استقلال ادامه دارد Mon Aug 28 16:08:46 IRDT 2017
پایگاه خبری الف روحانی: هدفگذاری دولت در سال جدید، اشتغال بالای 700 هزار نفری است Mon Apr 03 13:27:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران در آرزوی زندگی در کرمان Sat Dec 23 11:23:20 IRST 2017
ورزش 3 دعوت چمنیان از 25 بازیکن تیم ملی زیر 17سال Tue Aug 29 06:26:32 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هوای اصفهان سالم است Sat Feb 18 15:06:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر رمانی از جانت ایوانویچ در ایران/داستان مخاطرات کاراگاه استفانی Sat Jan 06 14:03:04 IRST 2018
بی باک نیوز نماز عید سعید فطر فردا به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می‌شود Sun Jun 25 18:06:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترامپ پس از سفر به لندن برای گلف‌بازی به اسکاتلند می‌رود Wed May 23 14:34:37 IRDT 2018
خرداد نیوز "دسته چک‌"های خود را عوض کنید Fri Aug 10 13:44:14 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ‌حمله به سفارت عربستان نتیجه عملکرد ضعیف دولت بود/‌از عجاب روزگار است که معاون اول با رئیس خود رقابت کند Mon May 01 21:32:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اعتراض کاروان ایران به زمین تمرین فدراسیون فوتبال قرقیزستان + تصاویر Mon Jul 17 16:55:39 IRDT 2017
فرارو روحانی به تبریز می‌رود Tue Apr 17 15:03:06 IRDT 2018
ورزش 3 ایسکو: پیکه خودش را برای سوت‌ها آماده کرده است Sat Oct 07 09:23:00 IRST 2017
آنا رونمایی از جدیدترین پوستر فیلم تهمینه میلانی + تصویر Fri Sep 08 17:51:17 IRDT 2017
نامه نیوز زیباکلام: من کور شوم اگر بخیل باشم /الله‌کرم: روحانی کاری کرد اردوغان هر روز به ما حمله می‌کند Thu Apr 27 16:17:53 IRDT 2017
خانه ملت دیدار جمعی از اساتید دانشگاه و نخبگان شیراز با دکتر علی لاریجانی Sun Feb 11 15:29:27 IRST 2018
تجارت نیوز زیر دریایی «فاتح» تا پایان امسال رونمایی می‌شود Tue Sep 11 16:28:56 IRDT 2018
دولت بهار رشد معدن زیرخط صفر Thu Apr 27 10:52:00 IRDT 2017
افکارخبر خوراکی هایی که کرختی بعد ناهار را ازبین می‌برد! Mon Jan 29 05:55:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر لزوم آگاهی فعالان فضای مجازی پردیس از قوانین حریم شخصی Wed Jul 26 20:21:11 IRDT 2017
تی نیوز پوستر جدید فیلم «به وقت شام» +عکس Mon Apr 09 01:32:34 IRDT 2018
دولت بهار همه‌پرسی استقلال یا ورود به بازی باخت– باخت؟ Tue Sep 19 13:34:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مداحی سلام ای جواب سلام خدا با نوای محمود کریمی Sat Feb 24 10:54:31 IRST 2018
ایران جیب 1 درصد رشد اقتصادی 13 میلیارد دلار آب خورد Sun Aug 06 09:29:41 IRDT 2017
آفتاب افزایش حقوق کارمندان برای سال آینده 20 درصد پیش‌بینی شد؟ Sun Oct 28 18:22:32 IRST 2018
روزنامه کیهان کارشکنی هواپیمایی سعودی در پروازهای حج Mon Jul 31 21:29:32 IRDT 2017
جوان آنلاین محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران شد Tue Apr 25 12:50:36 IRDT 2017
آفتاب بیانیه 239 نماینده در محکومیت حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه Sun Apr 15 12:51:42 IRDT 2018