شفاف - Mon Apr 16 20:57:40 IRDT 2018 نمایش خبر

یخبندان در ارتفاعات گیلان

کارشناس هواشناسی گیلان از بروز پدیده یخبندان در ارتفاعات استان برای صبح فردا با توجه به بارش برف طی دو روز گذشته خبر داد و گفت: دمای هوای گیلان در روزهای پایانی هفته افزایش می یابد.

به گزارش شفاف، کارشناس هواشناسی گیلان از بروز پدیده یخبندان در ارتفاعات استان برای صبح فردا با توجه به بارش برف طی دو روز گذشته خبر داد و گفت: دمای هوای گیلان در روزهای پایانی هفته افزایش می یابد. مازیار غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آسمان اکثر نقاط استان گیلان در حال حاضر نیمه ابری است. وی با بیان اینکه آسمان شهر رشت نیز در حال حاضر نیمه ابری است، افزود: به تدریج و با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز از میزان ابرها کاسته می شود. کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش ابر در نواحی غربی استان از صبح امروز ، گفت: براساس نقشه های هواشناسی در نواحی شرقی استان به ویژه در رودسر و چابکسر بارش ها به صورت پراکنده ادامه دارد که از ساعات پایانی امشب شاهد کاهش ابر در این مناطق نیز خواهیم بود. وی خاطرنشان کرد: براساس الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی آسمان استان گیلان برای فردا و پس فردا صاف و آفتابی و در برخی ساعات با افزایش ابر همراه است. غلامی در ادامه بروز مه صبحگاهی و افزایش دما را از جمله پدیده های جوی در روزهای پایانی هفته جاری برای این استان اعلام کرد. وی با بیان اینکه براساس الگوهای هواشناسی شرایط جوی استان گیلان در روزهای آتی آرام و پایدار است، گفت: ارتفاع موج نیز از امروز کاهش یافته و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه شرایط برای انجام فعالیت مرتبط با دریا وجود دارد. کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به بارش برف در مناطق کوهستانی و ارتفاعات استان طی دو روز گذشته، افزود: با توجه به قطع بارش ها، از فردا برای این مناطق به ویژه ماسوله، دیلمان، جیرنده، اسالم به خلخال و ارتفاعات اشکورات بروز پدیده یخبندان پیش بینی می شود.
شفاف ادعای توقیف محموله سلاح ایران در اوکراین Mon Jan 23 19:48:01 IRST 2017
شفاف اژه‌ای: مردم متخلفان اقتصادی را معرفی کنند Tue Sep 11 10:11:12 IRDT 2018
شفاف دلار ارزان و یورو گران شد Wed Feb 01 17:03:53 IRST 2017
شفاف کار نامتعارف میترا حجار در یک فیلم Wed Mar 08 22:40:01 IRST 2017
شفاف دست رد «حیدر العبادی» به سینه وزیر خارجه بحرین Mon Aug 14 19:27:29 IRDT 2017
شفاف کشف بیش از 10 کیلوگرم هروئین در بوئین‌زهرا Tue May 29 15:03:32 IRDT 2018
شفاف عکسهای تکان دهنده از زلزله کرمانشاه Tue Nov 14 23:00:51 IRST 2017
شفاف علت تعدد خودکشی زندانیان از دی‌ماه تاکنون؟ Thu Feb 15 20:08:30 IRST 2018
شفاف بازدید نمایندگان از زندان اوین به تعویق افتاد Mon Jan 29 12:13:56 IRST 2018
شفاف خورده شدن بدن دختر جوان توسط باکتری ها Fri Mar 17 13:30:01 IRST 2017
شفاف دیدار معاون ظریف با بشار اسد Sat Jan 27 15:32:42 IRST 2018
شفاف هشدار درباره افزایش مهاجرت به دلیل خشکسالی Sun Jul 22 21:17:40 IRDT 2018
شفاف وزیر بهداشت: مشکل سلامت در تهران جدی است Tue Apr 10 12:34:27 IRDT 2018
شفاف تعداد تلفات وبا در یمن به 1500 نفر رسید Sun Jul 02 11:39:25 IRDT 2017
شفاف صدور بیش از 26 میلیون کارت ملی هوشمند Sun Sep 03 14:54:26 IRDT 2017
شفاف ولایتی: اجازه حضور داعش در افغانستان را نمی‌دهیم Thu Feb 01 11:55:05 IRST 2018
شفاف بهترین تصمیم درباره طارمی گرفته شد/ برانکو گوش خاطیان را می پیچد Sun Aug 13 09:06:37 IRDT 2017
شفاف علی پروین در بیمارستان بستری شد Tue Jan 02 15:02:29 IRST 2018
شفاف 9 اقدام برای مدیریت بازار ارز/ گمانه‌زنی‌ها درباره سیاست‌های جدید بانک مرکزی Wed Sep 26 13:15:14 IRST 2018
شفاف چرا قرآن بر نعمتهای حسی بهشت تاکید دارد؟ Tue Feb 28 16:17:17 IRST 2017
شفاف عراقچی هفته آینده به مسکو می‌رود Thu Feb 02 14:52:33 IRST 2017
شفاف رئیس جمهور اسلوونی سوگند یاد کرد Sat Dec 23 09:36:58 IRST 2017
شفاف جوانانه شدن جرایم در کشور Tue May 15 14:16:49 IRDT 2018
شفاف پرواز قیمت به مذاق مرغ خوش آمد Sun Sep 03 11:47:28 IRDT 2017
شفاف واکنش دیوان محاسبات به اظهارات محمود صادقی Tue Dec 19 12:42:31 IRST 2017
شفاف سازمان خصوصی سازی دچار فساد نیست Sun Jul 22 11:37:29 IRDT 2018
شفاف اعترافات هولناک عامل سر بریدن مادر و دختر 4 ساله در تهران +عکس Wed Sep 20 14:19:37 IRDT 2017
شفاف 2 بازیگر دیگر به «کابوس حضرت اشرف» پیوستند Mon Jan 23 22:25:50 IRST 2017
شفاف دومین‌جلسه دادگاه‌تجدیدنظر پرونده مرتضوی Tue Nov 21 12:44:12 IRST 2017
شفاف دخترک 5 ساله که از دو پیرزن نگهداری می کند Mon Mar 13 14:39:37 IRST 2017
شفاف عفرین تابع استان هاتای ترکیه می‌شود Sun Apr 01 14:38:44 IRDT 2018
شفاف شهرداری ها به دلیل رکود بخش مسکن مشکل دارند Tue Jul 18 15:30:01 IRDT 2017
شفاف لورل و هاردی و همسرانشان Fri Apr 14 13:00:02 IRDT 2017
شفاف بزرگترین استخر کشاورزی خوی در حال خشکیدن Tue Aug 14 09:45:43 IRDT 2018
شفاف روش‌های سنتی مردم جنوب برای جدال با گرما Sat Jun 30 17:02:36 IRDT 2018
شفاف حمله توپخانه‌ای ارتش ترکیه به مواضع کردها در حومه حلب Mon Jul 31 23:30:01 IRDT 2017
شفاف پوتین تحریم غرب را به چالش کشید! Sat Jul 08 08:35:01 IRDT 2017
شفاف دماوند در فهرست جهانی قرار می گیرد Sat Jul 21 14:08:14 IRDT 2018
شفاف دوقلوهایی با رنگ‌های متفاوت Thu Jan 26 00:47:24 IRST 2017
شفاف عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ شالیزارهای رنگی Tue Sep 18 14:35:48 IRDT 2018
شفاف چگونه در ورزش از پوست خود مراقبت کنیم؟ Tue Jul 04 10:17:04 IRDT 2017
شفاف راهکار سایپا برای افزایش کیفیت خودروهای تولیدی Tue Dec 12 10:10:26 IRST 2017
شفاف کشف لباس های منقوش به نام "الله" و "علی" از مقبره وایکینگ ها در سوئد Sat Oct 07 16:16:10 IRST 2017
شفاف «پسر شبح» در هند تحت جراحی قرار گرفت Mon May 15 16:44:36 IRDT 2017
شفاف کشف حشره 100 میلیون ساله Mon Jan 30 15:21:31 IRST 2017
شفاف نکونام در آستانه سرمربیگری یک تیم بزرگ Mon May 15 10:34:39 IRDT 2017
شفاف دو هزار کانکس تحویل مناطق زلزله‌ زده می شود Tue Jan 09 12:02:13 IRST 2018
شفاف دیوارکشی مقابل محل حادثه ساختمان پلاسکو Sat Jan 28 09:19:28 IRST 2017
شفاف تلاش برای آزادی مرزبان ربوده شده ادامه دارد Tue Aug 15 17:35:10 IRDT 2017
شفاف اعمال تخفیف کالاهای وارداتی بین ایران و ارمنستان Mon Oct 09 22:49:17 IRST 2017
شفاف بازداشت جوان داعشی در آلمان Mon Jan 23 15:35:04 IRST 2017
شفاف علی دایی و همسرش در کنار انوشیروان روحانی Wed Feb 22 18:16:01 IRST 2017
شفاف رنگ آمیزی گوشت قزل آلا تخلف است Thu Aug 09 18:56:47 IRDT 2018
شفاف سی‌سخت دوباره لرزید Thu May 03 10:36:17 IRDT 2018
شفاف زمان احمدی نژاد انگار ساعت برعکس می چرخید Sun Mar 12 12:44:27 IRST 2017
شفاف کارگردان ایتالیایی: هنر نمایش در ایران زنده است Sun Feb 12 16:03:02 IRST 2017
شفاف حضور اردوغان در یک مراسم خواستگاری Tue Jan 31 13:47:03 IRST 2017
شفاف پشت پرده توقف صادرات نفت عربستان از باب المندب چیست؟ Tue Jul 31 12:32:33 IRDT 2018
شفاف «فرمول‌های فیزیک، تانژانت و کتانژانت» چه فایده‌ای در زندگی دارند؟! Sun Jul 23 12:05:29 IRDT 2017
شفاف تقویت 58 واحدی شاخص کل بورس با حمایت فولاد و سه پالایشی Mon Nov 20 14:45:01 IRST 2017
شفاف حضور کشتی جنگی آمریکایی در نزدیکی جزایر چین در دریای چین جنوبی Sun Jul 02 12:36:03 IRDT 2017
شفاف بانک ملی ایران نقدینگی شما را باز می گرداند! Sat Jun 09 14:22:29 IRDT 2018
شفاف اولین ترکش به مهاجم جدید استقلال خورد! Tue Jul 31 12:32:23 IRDT 2018
شفاف چه کسی به دشمن گرا داد؟! Thu Oct 19 12:50:43 IRST 2017
شفاف حقیقت جالب و حیرت آور درباره حیوانات Sat May 13 22:45:02 IRDT 2017
شفاف تراکتورسازی دوباره جریمه شد Fri Jan 26 14:00:08 IRST 2018
شفاف شیوه جدید داعش برای مهار فراریان Mon May 29 09:30:11 IRDT 2017
شفاف سقوط مرگبار پس از مصرف مشروبات الکلی Sun Sep 17 19:19:10 IRDT 2017
شفاف راز کمد لباس ملکه الیزابت دوم Wed May 31 13:31:42 IRDT 2017
شفاف بحران در 70 درصد تالاب‌های کشور Tue Jan 31 11:50:20 IRST 2017
شفاف سازمان بازرسی به قرارداد طارمی ورود می‌کند؟ Sat Nov 11 13:18:11 IRST 2017
شفاف افت قیمت دلار و رشد یورو در بانک مرکزی Sun Sep 10 14:09:57 IRDT 2017
شفاف تعقیب‌وگریز برای دستگیری آخرین مظنون در بارسلونا Sat Aug 19 10:27:40 IRDT 2017
شفاف حضور بازیگران جدید در فصل دوم «گسل» Tue Jul 17 09:23:41 IRDT 2018
شفاف گفت و گوی خواندنی با مسافر جامانده از هواپیمای سقوط کرده تهران_ یاسوج Sun Feb 18 20:44:37 IRST 2018
شفاف فروش اوراق گواهی سپرده الکترونیکی 18 درصدی در شعب بانک صادرات ایران Mon Oct 08 13:22:27 IRST 2018
شفاف احتمال تعطیلی واحدهای تولید لبنیات در فارس Sat Aug 18 21:43:41 IRDT 2018
شفاف حمله‌ سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است Sat Apr 14 12:24:04 IRDT 2018
شفاف بازداشت تروریست مخوف معروف به بن لادن هند Mon Jan 22 18:36:36 IRST 2018
شفاف 110 هزار تراکنش خرید در دو روز اول نمایشگاه کتاب Fri May 04 14:59:40 IRDT 2018
شفاف آمار پزشکان بدون‌مرز ازتلفات خشونت‌های دولت‌میانمار Thu Dec 14 14:01:04 IRST 2017
شفاف ستاره پیکان درآستانه بازی باپرسپولیس اخراج شد Sun Sep 17 15:15:29 IRDT 2017
شفاف سهم هر نهاد در ساخت آینده ایران چقدر است؟ Tue Jun 19 14:54:36 IRDT 2018
شفاف پیله‌وری در شوشمی و ثلاث از سر گرفته شد Sat May 26 21:18:29 IRDT 2018
شفاف کارهایی که نباید با معده‌ خالی انجام دهید Sat Dec 16 18:39:51 IRST 2017
شفاف کشف جدید مواد مخدر توسط ماموران گمرک این بار در داخل بسته های ماکارونی!! Sun Apr 30 20:10:00 IRDT 2017
شفاف فیروز کریمی: با شرافت بازی کردیم Sun Apr 22 20:17:05 IRDT 2018
شفاف بازداشت 430 فلسطینی از زمان اعلام تصمیم ترامپ Mon Dec 18 10:28:01 IRST 2017
شفاف گره کور منطقه اقتصادی بروجرد Mon Sep 10 08:55:44 IRDT 2018
شفاف قیمت دارو نسبت به سال گذشته افزایش نداشته Mon Jun 18 21:23:04 IRDT 2018
شفاف مقام آمریکایی: ترامپ بعد از تأیید پایبندی ایران به برجام هم می‌تواند از آن خارج شود Fri Jul 14 17:28:59 IRDT 2017
شفاف سبقت عجیب غیرمجاز‌های کنکوری با چراغ خاموش Sun May 06 13:16:33 IRDT 2018
شفاف ژاکا عذرخواهی ستاره سوئد را پذیرفت Wed Jul 04 09:35:24 IRDT 2018
شفاف مغزتان را در کوتاه ترین زمان با 9 گام سالم تقویت کنید Sat Feb 17 18:44:26 IRST 2018
شفاف تثبیت نرخ ارزهای بانکی در بانک مرکزی Sun Sep 03 11:47:31 IRDT 2017
شفاف لذت موسیقی یا کم شنوایی Mon Apr 03 11:00:01 IRDT 2017
شفاف یک فلسطینی در غزه شهید شد Mon Jun 18 12:45:03 IRDT 2018
شفاف حمایت 156 نماینده مجلس شورای اسلامی از اقدامات مدبرانه «ولایتی» در دانشگاه آزاد Thu Jun 01 13:31:39 IRDT 2017
شفاف جریان اصولگرایی فعلا کاندیدایی ندارند Tue Jan 24 10:02:43 IRST 2017
شفاف شل از مجنون خارج شد Thu Jun 28 19:43:01 IRDT 2018
خبرگزاری فارس الگوی تحلیل مسیر بین سلسله‌مراتب نیازها، عدالت توزیعی، نگرش نسبت به کار Sat Feb 11 04:27:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم امارات از مزاحمت جنگنده‌های قطری برای یک هواپیمای غیرنظامی‌ خود خبر داد Sun Apr 22 23:37:01 IRDT 2018
انتخاب دیدارهای دوجانبه نمایندگان ایران، روسیه و ترکیه پیش از مذاکرات آستانه Wed Feb 15 10:58:10 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تصادف در جاده ایوانکی با هشت مصدوم + عکس Thu Mar 29 11:02:01 IRDT 2018
دولت بهار تصویری از سطح مریخ که شباهت زیادی به ابشار نیاگارا دارد Thu Jun 29 22:33:00 IRDT 2017
میزان ایران اولین کشور خاورمیانه در جهت واردات خودروی میتسوبیشی Tue Aug 08 15:15:37 IRDT 2017
جماران زمان ثبت نام در مدارس تهران به پایان رسید Wed Aug 23 09:59:28 IRDT 2017
جام نیوز یک بازیکن دورگه جدید در رادار کی‌روش +عکس Thu Mar 30 08:37:19 IRDT 2017
تابناک 80 درصد شهر‌های بزرگ در معرض زلزله است Sat Nov 04 12:15:01 IRST 2017
خرداد نیوز خبر فوری/تیراندازی در مترو شهرری به مهاجم قمه کش Sat Jul 15 11:16:39 IRDT 2017
پرس شیعه قدرت آمریکا در منطقه رو به افول است/کردها را انتخاب می‎کنم! Wed Oct 25 12:06:21 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 9 روز خاتمی، 11 روز احمدی‌نژاد، 7 روز روحانی Sat Dec 16 10:57:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترکیب اروگوئه و عربستان با 7 تغییر Wed Jun 20 18:51:00 IRDT 2018
دنیای معدن قیمت آهن ,میلگرد 1396/01/27 Sun Apr 16 09:43:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سفر مصطفی میرسلیم به تبریز Tue May 16 12:30:27 IRDT 2017
جوان آنلاین زلزله 7٫5 ریشتری، 440 هزار کشته در تبریز خواهد داشت Sat Jan 06 10:54:53 IRST 2018
خبرگزاری مهر جشنواره آرای قضایی در گلستان برگزاری می شود Tue Feb 28 11:49:31 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روسیه از برگزاری دور نهم مذاکرات آستانه در اواسط ماه مه خبر داد Wed Apr 04 14:09:23 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین مصرف 3برابری ظروف پلاستیکی در محرم Thu Sep 14 21:22:32 IRDT 2017
اعتبار نیوز قیمت سکه و طلا در صبح 8 شهریور 96 Wed Aug 30 11:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 57 درصد فوت شدگان درتصادفات درون شهری موتور سواران هستند Sun Jul 16 09:32:09 IRDT 2017
خبرگزاری فارس افزایش گمانه‌زنی‌ها درباره جانشینی سلطان قابوس بعد از دستور اخیر سلطان Mon Mar 06 09:41:00 IRST 2017
اتاق خبر24 داعش باز هم ترامپ را تهدید به مرگ کرد Fri May 11 16:40:00 IRDT 2018
فردا پست اینستاگرامی افشین یداللهی برای مرحوم علی معلم Wed Mar 15 11:34:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تمدید 5 ساله با قرارداد سفید امضا، نشان از وفاداری بیرانوند به پرسپولیس Sun Apr 30 19:11:42 IRDT 2017
روزنامه ایران آغاز نوسازی بافت های فرسوده شهری Thu Feb 08 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس آتش‌بس جنوب و روند تن دادن آمریکا به راهکار سیاسی بحران سوریه Sat Jul 15 14:03:00 IRDT 2017
انتخاب محاسبه و پرداخت آنلاین فطریه به یک جای مطمئن و نیکوکارانه (+لینک) Sun Jun 25 23:28:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح بهسازی سه روستای ملایر بهره برداری شد Wed Oct 17 18:12:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعزام یک هزار و 400مُبلغ به مناطق مختلف قزوین Thu Sep 21 17:48:01 IRDT 2017
تهران پرس افزایش مرگ ومیر سالمندان با تشدید بحران خدمات مراقبتی در انگلیس Sun Apr 08 12:20:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران قاتل شب گذشته نزاع در قلعه ای واقع در دامشهر قم شناسایی شد Mon Aug 21 14:43:34 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ تصاویری از درگیری نیروهای عراقی با داعش در موصل Thu Jun 29 19:11:02 IRDT 2017
روزنامه شهروند اخبار دیپلماسی Tue Aug 15 04:30:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اذان به افق آبادان و خرمشهر + فیلم Sun Mar 05 09:18:42 IRST 2017
افکارخبر رکورد واردات نفت کره‌جنوبی از ایران Sun Apr 16 11:03:08 IRDT 2017
دولت بهار عکس/ مرحوم مدرس در یکی از جلسات مجلس Tue Jan 24 09:11:00 IRST 2017
اطلاعات اقلیم کردستان عراق: اجازه اقدام خصمانه‌ علیه ایران را نمی‌دهیم Sun Jun 17 18:15:49 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان عضویت 15 هزار بازیگر تئاتر در بسیج هنرمندان/دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج در بندرعباس برگزار می شود Wed Jan 25 15:42:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین اعضای شورا عاشق هم هستند/ تأکید ما بر ثبات مدیریت شهری است Tue Aug 21 13:15:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قطع آب در برخی نقاط استان Sat Apr 07 12:40:44 IRDT 2018
شبکه خبر ظریف وارد ارمنستان شد Tue Nov 28 09:58:23 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توصیه وزارت بهداشت درمورد تغذیه روزه داران بعد از ماه رمضان Thu Jun 14 18:08:00 IRDT 2018
روزنو پرداخت وام‌های جدید مسکن از هفته آینده آغاز می شود + جزئیات Mon Nov 20 14:07:20 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دلایل به کار نگرفتن زنان در فوریت های پزشکی 115 چیست؟ Sun Jan 14 10:00:01 IRST 2018
ایلنا فرخ نژاد: بانک رفاه به سرمایه های اجتماعی تعهد بالایی دارد Sat Jun 24 09:38:02 IRDT 2017
تدبیر و امید رایزنی ترامپ با تراز می در مورد توافق جدید هسته‌ای ایران Tue Jun 05 23:20:05 IRDT 2018
صبحانه با خبر واکنش نوبخت به گزارش تفریغ بودجه 95 Sat Jan 27 12:40:43 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 14 فایده گریه کردن برای بدن که نمی دانید Tue Jul 31 21:00:05 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن شهر «جانی خیل» افغانستان سقوط کرد Tue Jul 25 12:49:44 IRDT 2017
سیتنا درآمدهای میلیون دلاری ستاره‌های یوتیوب از تولید ویدئو Sat Dec 10 22:48:15 IRST 2016
آفتاب ایران جوجه یکروزه ارزان شد/ صادرات مرغ همچنان بی رونق Sun Sep 03 06:06:11 IRDT 2017
جماران ستاره بسکتبال آمریکا ترامپ را مفت خور نامید! Sat Sep 23 23:09:44 IRST 2017
خبرگزاری مهر تنها راه نجات از سختی‌ های آخرالزمان متوسل شدن به ولی عصر(عج) است Sat Apr 07 10:24:06 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ریاست کمیته پژوهش شورای توسعه فرهنگ قرآنی فارس به حوزه‌های علمیه رسید Mon Jul 31 14:29:33 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کرمان رکورددار آثار ثبت جهانی/ نگاهی به 6گانه‌های گردشگری کریمان Mon Apr 02 08:32:36 IRDT 2018
پارسینه ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج-تهران Thu Jun 01 11:41:57 IRDT 2017
نامه نیوز طبیعت بهاری شمال کشور به روایت تصویر Tue Apr 03 14:14:17 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حرکات موزون میلاد محمدی در استقبال تیم احمدگروژنی + فیلم Wed Jul 11 19:22:43 IRDT 2018
جماران اعطای تسهیلات روستایی به صنعتگران صنایع دستی کرمان Sun Feb 04 14:50:30 IRST 2018
خبرگزاری فارس حمله رئیس باشگاه العین به رسانه‌های وطنی؛ ایرانی‌ها غیرحرفه‌ای رفتار کردند! Thu Jun 01 12:07:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری بیش از 30 نفر قاچاقچی و تبعه بیگانه در مرز‌های ماکو Wed Jan 31 22:26:55 IRST 2018
اتاق خبر24 کاظمین در شب شهادت امام جواد(ع) Wed Aug 23 02:30:00 IRDT 2017
ایسکانیوز سفیر سابق ایران در ترکیه: مسایل حاشیه ای ایران و ترکیه با دیدار سران حل شدنی است Wed May 03 09:55:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ادای احترام به جانباختگان نفتکش سانچی Tue Jan 16 23:29:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تمام شدن صبر ترامپ در برابر کره‌شمالی یا چین ؟ Sun Jul 02 12:32:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تقدیر از جهادگران عرصه علم و فناوری + گزارش Thu Nov 23 18:11:47 IRST 2017
آریا عکس روز: در راس قله سبز Tue Jun 05 00:09:58 IRDT 2018
نامه نیوز تکرار سیاست‌های بوش تنها موجب تقویت ایران می‌شود/تلاش برای منزوی کردن ایران، بر خلاف واقعیات منطقه است Sun Nov 12 05:30:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گیلان| شایعه‌پراکنی علیه دستگاه قضایی به تمام کشور آسیب می‌زند Mon Jun 25 17:29:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حضور ماموران آتشنشانی در محل سقوط هواپیما در بمبئی + فیلم Thu Jun 28 16:06:49 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کاخ سفید سعی کرد اقدام عجیب ترامپ در جمع سران ناتو را توجیه کند Fri May 26 12:19:25 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 2 تروریست در انفجار بمب دست ساز خود کشته شدند Thu Jan 11 09:18:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تشکیل کارگروه مشترک رسانه ملی و وزارت نیرو/ تاکید بر لزوم فرهنگسازی رسانه‌ای در زمینه مصرف درست آب Tue Apr 10 15:43:01 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ایده‌های برتر اجلاس سراسری نماز عملیاتی می‌شوند Fri Dec 15 09:00:54 IRST 2017
آفتاب مهلت اخذ رای انتخابات شوراها تا ساعت 20 تمدیدشد Fri May 19 19:15:36 IRDT 2017
افکارخبر تساوی تلخ یاران پورعلی‌گنجی / حریف استقلال خوزستان قهرمان شد Thu Apr 06 22:39:03 IRDT 2017
فرارو چزئیات حادثه ریزش ساختمان در خیابان شریعتی Mon Feb 20 23:09:48 IRST 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ وقتی دروازه بان ها از راه دور گلزنی می کنند ! Wed Sep 20 11:06:24 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن ختم قرآن در 30 شب/ هالاو و کولیره؛ رنگ سفره‌های افطار Sat May 19 08:01:43 IRDT 2018
صبح تهران توصیه‌های مهم غذایی بعد از روزه‌داری Fri Jun 15 11:35:48 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه برای احیای بافت فرسوده Tue Oct 17 15:01:29 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دو کشته در تصادف نی ریز+عکس Thu Apr 13 08:41:20 IRDT 2017
اعتبار نیوز تغییرات گسترده در بازار ارز مالزی Fri Aug 24 12:18:00 IRDT 2018
تهران پرس طرح توسعه جزیره هرمز با شتاب بیشتری دنبال شود Tue Jul 31 23:13:00 IRDT 2018
آریا بیمه شدگان می توانند والدین واجد شرایط خود را تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دهند Fri Aug 24 11:46:01 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین خوزستان پیشانی حضور در صحنه های مختلف انقلاب است Sat Oct 21 14:32:57 IRST 2017
آریا معاون اول رییس جمهور به خوزستان سفر می کند Sun Dec 10 17:48:52 IRST 2017
جماران عربی 21: قدرت گرفتن بولتون، باعث ایجاد فاجعه‌های زیادی می‌شود Sun Apr 01 18:51:36 IRDT 2018
روزنامه شهروند تصویر پس‌زمینه آیفون XS منتشر شد Sat Sep 01 04:30:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر فهرست پرواز های داخلی وخارجی Fri Sep 07 10:01:47 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هوای نصف جهان پاک Wed Feb 14 08:12:11 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اتفاقی عجیب؛بالاخره یک هالیوودی از ترامپ حمایت کرد! Sat Feb 11 14:36:07 IRST 2017
جماران جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های جهانی کاراته است Sat Aug 12 10:41:46 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کشف بیش از 39 تن مواد مخدر در 3 ماهه نخست امسال توسط پلیس سیستان و بلوچستان Wed Jul 05 09:59:32 IRDT 2017
العالم ارتش سوریه به پالمیرا نزدیکتر شد Mon Feb 27 13:23:07 IRST 2017
شیعه نیوز عامل اصلی طلاق در مناطق مرفه ایران Tue Aug 21 14:41:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران استقلالی ها پاداش گرفتند Sat Aug 05 10:03:29 IRDT 2017
پرس شیعه پاداش پاسخگویى به مسائل شرعی در کلام حضرت زهرا (س) Sun Feb 12 16:31:53 IRST 2017
خبرگزاری فارس آفریقای جنوبی از تحریم‌ علیه ایران، متضرر شد Wed Sep 13 14:59:00 IRDT 2017