پولی مالی - Tue Apr 10 16:57:00 IRDT 2018 نمایش خبر

دلار دولتی شاخص را قرمز کرد

اخبار پولی مالی- خبر تزریق دلار 4200 تومانی موجب شد که شاخص کل با افت 372 واحدی رنگ قرمز به خود بگیرد.

به گزارش اخبار پولی مالی- روز سه شنبه 21 فروردین ماه 1397 برای بازار ارز روزی پر التهاب و به نوعی جنجالی بود و به تبع آن بازار سهام کشور نیز در واکنش به اتفاقات جاری با افت شاخص کل مواجه شد. در جریان مبادلات امروز تعداد 54 هزار و 828 سهم به ارزش 1670 میلیارد ریال مورد دادوستد قرار گرفت و در نهایت شاخص کل پس از تحمل افت 372 واحدی روی رقم 96 هزار و 848 متوقف شد. بررسی روند کاهشی شاخص در معاملات امروز نشان می دهد که دو شرکت فلزی و 3 شرکت پتروشیمی بیشترین تاثیر را در پایین آوردن شاخص داشتند و بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که خبر تزریق دلار 4200 تومانی به نحوی این دو صنعت را تحت تاثیر خود قرار داده است. بنابراین گزارش نماد معاملاتی (فولاد) فولاد مبارکه اصفهان شاخص را 156٫49 واحد پایین آورد و بیشترین تاثیر را در افت شاخص در مبادلات امروز گذاشت و نماد (جم) پتروشیمی جم 113٫19 واحد شاخص را کاهش داد. همچنین نماد (فملی) ملی صنایع مس ایران، (فارس) پتروشیمی خلیج فارس و (شپدیس) پتروشیمی پردیس دیگر نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر را در کاهش شاخص داشتند. گفتنی است در این معاملات نماد بانک صادرات، سایپا وایران خودرو پر بیننده ترین نماد ها بودند. بر اساس این گزارش از روند معاملات سهام در روز سه شنبه نشان می دهد که بورس همچون گذشته نسبت به اتفاقات اقتصادی و سیاسی پیرامون خود عکس العمل نشان داده و شاید بتوان گفت شرکت های صادرات محور بیشتر از سایر صنایع تحت تاثیر جو ایجاده شده به خاطر مسائل بازار ارز قرار گرفتند./ اخبار مالی
پولی مالی قیمت طلای جهانی افزایش یافت Wed Sep 27 10:41:00 IRST 2017
پولی مالی تشکیل ستادخدمت رسانی به زلزله زدگان غرب کشور Wed Nov 15 10:08:00 IRST 2017
پولی مالی جزییات لایحه ساماندهی سهام عدالت Tue Feb 13 10:20:00 IRST 2018
پولی مالی امضای تفاهم نامه سه جانبه بانک توسعه صادرات Tue Jun 20 13:04:00 IRDT 2017
پولی مالی افزایش درآمد دلیل اصلی پرواز قیمت بورس انرژی Mon Jan 15 13:20:00 IRST 2018
پولی مالی اعلام قیمت طلاو سکه در بازار Wed Mar 08 14:45:00 IRST 2017
پولی مالی ساعات کاری شعب و ادارات مرکزی بانک آینده تغییر کرد Tue Jul 24 12:17:00 IRDT 2018
پولی مالی واحد های تولیدی 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات گرفتند Wed Feb 22 15:32:00 IRST 2017
پولی مالی عملکرد یک ماهه وملت منتشر شد Sat Feb 25 09:35:00 IRST 2017
پولی مالی سود هر سهم «آپ» 1004 ریال در 9 ماه نخست سال 96 Sat Apr 07 10:01:00 IRDT 2018
پولی مالی بانک گردشگری در جمع ده شرکت برتر قرار گرفت Mon Feb 19 16:17:00 IRST 2018
پولی مالی افزایش سرمایه، کلید ورود بیمه معلم به فرابورس Mon Apr 17 11:30:00 IRDT 2017
پولی مالی رشد371درصدی جذب منابع صندوق پس انداز مسکن یکم Tue May 02 11:40:00 IRDT 2017
پولی مالی لیزینگ صنعت و معدن مجوز فعالیت 5 ساله گرفت Sun Sep 03 08:53:00 IRDT 2017
پولی مالی ظرفیت روزانه پالایش نفت ایران به 3 میلیون بشکه می‎رسد Wed Feb 15 12:39:00 IRST 2017
پولی مالی راه اندازی نرم افزار موبایلی پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه Tue May 08 15:24:00 IRDT 2018
پولی مالی ارتباط مستقیم تلفنی با معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر Tue May 15 21:18:00 IRDT 2018
پولی مالی بیمه پارسیان به مجمع می رود Sat Nov 26 16:04:00 IRST 2016
پولی مالی آپ 100 تومان سود تقسیم کرد Sun May 28 15:03:00 IRDT 2017
پولی مالی رتبه‌بندی مشتریان یکی از ضروریات ارائه تسهیلات است Thu Mar 16 13:13:00 IRST 2017
پولی مالی مسائل نظام بانکی استان خراسان رضوی بررسی شد Sat Jun 30 09:28:00 IRDT 2018
پولی مالی تیم فوتسال بانک ‌پاسارگاد قهرمان شد Sat Jan 13 14:28:00 IRST 2018
پولی مالی تورم اردیبهشت ماه 96 اعلام شد Thu May 25 14:53:00 IRDT 2017
پولی مالی حضور بیمه پارسیان در نمایشگاه نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی Mon May 08 11:48:00 IRDT 2017
پولی مالی موسسه ملل به فین تک های سودده تسهیلات می دهد Wed Apr 04 10:05:00 IRDT 2018
پولی مالی نرخ تورم در ایران به 7.3 درصد کاهش می یابد Wed Oct 05 10:37:00 IRST 2016
پولی مالی حق بیمه ها افزایش پیدا می کند Sun May 13 09:41:00 IRDT 2018
پولی مالی بانک های مرکزی ایران و عمان تفاهم نامه امضا کردند Sun Mar 12 15:36:00 IRST 2017
پولی مالی افتتاح واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی غرب مازندران Tue Aug 14 10:35:00 IRDT 2018
پولی مالی صیانت از کارکنان، مهمترین وظیفه حراست Tue Oct 03 14:05:00 IRST 2017
پولی مالی حمایت از استارت آپ ها توسط بانک ملی Mon Oct 23 13:57:00 IRST 2017
پولی مالی موسسه اعتباری ملل به مجمع می رود Sat Aug 25 14:36:00 IRDT 2018
پولی مالی رشد 66 درصدی پرتفوی بیمه حافظ Wed Jul 11 13:10:00 IRDT 2018
پولی مالی هوای تهران ناسالم است Sat Mar 11 13:57:00 IRST 2017
پولی مالی مردم به تورم خواری عادت کرده اند Tue Jul 11 10:01:00 IRDT 2017
پولی مالی بانک دی در جمع 10 شرکت پیشرو ایران قرار گرفت Tue Jan 24 15:34:00 IRST 2017
پولی مالی بانک شهر تکیه گاه مدیریت شهرها است Wed Oct 25 14:41:00 IRST 2017
پولی مالی از خبر خوش برای مستمری بگیران تا بهره‌برداری از آزادراه تهران شمال Sat Jul 08 14:53:00 IRDT 2017
پولی مالی افتتاح و تمدید سپرده‌های کوتاه‌مدت ویژه تا پایان سال ممنوع است Tue Jan 09 13:36:00 IRST 2018
پولی مالی همکاری های بانکی ایران و عمان گسترش می یابد Tue May 23 09:48:00 IRDT 2017
پولی مالی هوای تهران سالم است Tue May 02 10:16:00 IRDT 2017
پولی مالی واردکنندگان معتبر می‌توانند از ضمانت نامه بانکی استفاده کنند Sat Apr 07 13:46:00 IRDT 2018
پولی مالی اعلام قیمت طلاو سکه در بازار + جدول Mon Feb 27 16:06:00 IRST 2017
پولی مالی قیمت سکه از 3 میلیون تومان گذشت + جدول Sat Jul 21 13:20:00 IRDT 2018
پولی مالی افزایش قیمت جهانی نفت Tue Feb 21 14:10:00 IRST 2017
پولی مالی واحد پول ملی ایران تومان شد Mon Jul 24 07:32:00 IRDT 2017
پولی مالی نخستین پیش بینی وبصادر در سال 96 Sat Apr 22 15:30:00 IRDT 2017
پولی مالی معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری افق ملت در بورس آغاز شد Mon Jun 18 15:55:00 IRDT 2018
پولی مالی ارتباط فردا، شرکت برتر در حوزه توسعه کسب و کار Sun Sep 10 21:34:00 IRDT 2017
پولی مالی شرکت ملی نفت ایران و شرکت سینا به تفاهم رسیدند Mon Nov 20 15:47:00 IRST 2017
پولی مالی واریز سود گروه بیستم مشمولان سهام عدالت در 28 بانک Sun Apr 22 10:58:00 IRDT 2018
پولی مالی قیمت جهانی نفت کاهش یافت Tue Oct 03 12:42:00 IRST 2017
پولی مالی کاهش قیمت مس در بورس فلزات لندن Wed Jun 21 14:14:00 IRDT 2017
پولی مالی تاکید مدیرعامل بانک ملی بر ارائه خدمات بهینه به مشتریان Sun Mar 19 21:28:00 IRST 2017
پولی مالی عملکرد یکساله حفاری Sat May 20 10:10:00 IRDT 2017
پولی مالی هدف نظارت، کاهش ریسک های بازار سرمایه است Mon Apr 03 12:12:00 IRDT 2017
پولی مالی پتروشیمی در صدر جذابیت برای سرمایه گذاران خارجی قرار دارد Mon Aug 13 08:47:00 IRDT 2018
پولی مالی بیمه سامان 70درصد بازار بیمه نامه های مسافرتی در اختیار دارد Wed Aug 08 17:05:00 IRDT 2018
پولی مالی گشایش دفتر مهربانی بانک مسکن آغاز شد Tue Feb 07 16:01:00 IRST 2017
پولی مالی تامین سرمایه ها از بانک ها پول نمی خواهند Mon Sep 10 15:21:00 IRDT 2018
پولی مالی شعب فعال بانک صنعت و معدن در ایام نوروز اعلام شد Sat Feb 24 10:40:00 IRST 2018
پولی مالی آمار معاملات و اخبار بورس کالای ایران، عرضه Sat May 19 09:51:00 IRDT 2018
پولی مالی تجارت کارت های قدیمی غیرفعال می شود Mon May 29 16:43:00 IRDT 2017
پولی مالی 90 میلیون نسخه الکترونیک در کشور صادر شد Sat Aug 04 15:54:00 IRDT 2018
پولی مالی دانش بنیان ها مشکل قانونی جذب سرمایه خارجی ندارند Mon Jan 02 10:45:00 IRST 2017
پولی مالی دولتی بودن و نفتی بودن دو معضل بزرگ اقتصاد ایران است Sun Jul 30 14:05:00 IRDT 2017
پولی مالی شاخص 76 هزار و 737 واحدی شد Wed Mar 15 15:05:00 IRST 2017
پولی مالی خرید کتاب از طریق کارت ملی هوشمند امکان پذیر شد Tue Apr 17 12:15:00 IRDT 2018
پولی مالی شاخص 97 هزار و 899 واحدی شد Wed Dec 27 15:39:00 IRST 2017
پولی مالی اعلام اسامی"بهار در زمستان" پایانه های فروشگاهی بانک مسکن Mon May 01 13:34:00 IRDT 2017
پولی مالی صلاحیت مدیرعامل بیمه حکمت صبا تایید شد Wed Jan 10 14:46:00 IRST 2018
پولی مالی تخفیف ویژه کوثر کارت برای تماشای بازی استقلال Mon May 15 10:52:00 IRDT 2017
پولی مالی تامین مالی سه طرح آب شیرین کن در بندر عباس Mon Jan 15 10:04:00 IRST 2018
پولی مالی نقش بانک شهر در توسعه طرح‌های عمرانی کلانشهرها Sun Dec 10 13:55:00 IRST 2017
پولی مالی پرداخت سود سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید Tue Mar 21 10:19:00 IRST 2017
پولی مالی توسعه روزافزون قرض الحسنه مستلزم شاخص های بازار پولی است Sun Sep 16 14:22:00 IRDT 2018
پولی مالی تضمین بانک ملی برای بازگرداندن ارز سپرده گذاران Sun May 06 10:17:00 IRDT 2018
پولی مالی قیمت جهانی نفت کاهش یافت Mon May 28 11:08:00 IRDT 2018
پولی مالی حمایت 37 هزار میلیارد ریالی بانک صادرات از کالای ایرانی Tue Jul 03 14:46:00 IRDT 2018
پولی مالی مدیر بیمارستان بانک ملی ایران منصوب شد Tue Dec 12 10:27:00 IRST 2017
پولی مالی مخالفان اقدامات اصلاحی بانک مرکزی جوسازی می‌کنند Sat Jul 14 09:54:00 IRDT 2018
پولی مالی نخستین پیش بینی بمپنا در سال 96 Sat Mar 18 09:32:00 IRST 2017
پولی مالی سرمایه‌گذاری 320 میلیارد دلاری دنیا در بیت‌کوین Tue May 08 15:36:00 IRDT 2018
پولی مالی کاهش 2.6 درصدی قیمت جهانی طلا Sat Dec 09 12:00:00 IRST 2017
پولی مالی اعلام قیمت طلاو سکه در بازار Tue Mar 07 15:03:00 IRST 2017
پولی مالی باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح شد Sun Jul 09 19:24:00 IRDT 2017
پولی مالی فولاد 3 میلیارد دلار تسهیلات گرفت Wed Aug 09 15:39:00 IRDT 2017
پولی مالی بانک اقتصادنوین فراخوان داد Mon Jul 30 11:47:00 IRDT 2018
پولی مالی پالایشی ها شاخص را بالا کشیدند Wed Oct 18 16:46:00 IRST 2017
پولی مالی افزایش سرمایه 87 درصدی بیمه میهن Tue Feb 06 12:43:00 IRST 2018
پولی مالی بیمه ما 7 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد Sat Mar 11 14:55:00 IRST 2017
پولی مالی تغییر مالکیت 898 میلیون برگه دارایی مالی در بورس تهران Wed Feb 28 15:53:00 IRST 2018
پولی مالی کاهش سهم دلار آمریکا در سبد دارایی های ارزی ایران Sun Mar 26 12:03:00 IRDT 2017
پولی مالی نگرانی رییس اتاق ایران از قطع تزریق پول به بانک ها Tue May 08 14:43:00 IRDT 2018
پولی مالی ضرورت افزایش اختیارات عملکردی شعب بیمه آرمان Sun Jul 02 15:11:00 IRDT 2017
پولی مالی تامین مالی خط دوم انتقال آب خلیج فارس Sat Sep 08 13:22:00 IRDT 2018
پولی مالی مبلغ 4 میلیارد دلار گشایش اعتبارات اسنادی ارزی در سال 96 Sun Apr 15 09:31:00 IRDT 2018
پولی مالی از بسته شدن پرونده بانکی «پدیده»تا خرید بانک بحرینی Mon May 29 18:20:00 IRDT 2017
پولی مالی راهکار اثر نوسانات نرخ ارز بر بازار بیمه Sat May 12 12:47:00 IRDT 2018
پولی مالی لزوم تعامل هرچه بیشتر سه بازار سرمایه، پول و بیمه Tue Apr 10 14:22:00 IRDT 2018
افکارخبر راست یا دروغ تولید سوسیس و کالباس با گوشت گربه؟ Tue Jan 09 09:11:56 IRST 2018
پایگاه خبری الف گیاهان گوشتخوار چگونه طعمه را هضم می‌کنند؟ Thu May 18 08:41:39 IRDT 2017
ایلنا وسوسه مرد نظافتچی برای سرقت طلا و جواهرات Tue Jan 03 13:30:36 IRST 2017
خبرگزاری مهر پیام تسلیت مرضیه برومند برای درگذشت عزت‌الله انتظامی Fri Aug 17 15:37:57 IRDT 2018
تی نیوز صدور مجوز استفاده از فاینانس برای احیای دریاچه ارومیه/ اختصاص تنها 35 درصد منابع احیا دریاچه Wed Apr 18 01:21:18 IRDT 2018
بی باک نیوز آغاز سال تحصیلی 9796 با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح Sat Sep 23 14:23:01 IRST 2017
خبرگزاری فارس واژگونی پراید با 2 کشته و یک مجروح Wed Apr 04 11:56:00 IRDT 2018
خرداد نیوز وزیر ورزش وارد کرمانشاه شد Sun Nov 19 11:39:20 IRST 2017
ایلنا امشب، نخستین حضور رامین رضاییان در ژوپیلر لیگ Sun Jul 30 16:12:51 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد درآمد بیمه در بودجه 97 Mon Dec 11 00:00:00 IRST 2017
ایستا نیوز عقب نشینی قیمت دلار Thu Apr 13 09:11:09 IRDT 2017
میزان قدردانی وزیر دفاع از رأی اعتماد قاطع نمایندگان مجلس Sun Aug 20 15:52:01 IRDT 2017
پارسینه مشکل وانت‌بارهای دوره‌گرد و مزاحمت برای آسایش مردم Mon Mar 06 20:18:43 IRST 2017
جماران 53 اکیپ دامپزشکی آماده نظارت بر عرضه دام است Mon Aug 20 11:21:45 IRDT 2018
تهران پرس تصادف پلنگ با خودرو در محور «زیارت» را تایید نمی کنیم Tue Jul 31 13:31:00 IRDT 2018
فرارو گیشه‌ی تابستانی سینما به روایت آمار Fri Sep 22 14:00:49 IRST 2017
خبرگزاری فارس وقتی زمین از تشنگی دهان باز می‌کند!/ کشف 2 فروچاله در اطراف قزل اوزن Tue Feb 13 07:39:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بررسی نقش مقدی صدر در صحنه سیاسی عراق در گزارش رای الیوم Thu May 17 10:56:47 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین استخدام مهندس برق با سابقه کار در زمینه PLC در تهران Thu Jun 14 09:45:35 IRDT 2018
دنیای خودرو نسخه سفارشی جدید پژو 308 معرفی شد Mon Jul 30 11:53:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 12 فروردین ؛ روز جمهوری اسلامی _ کرمان Sun Apr 01 16:53:34 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه سی و دومین همایش مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه در قم برگزار می‌شود Sat Feb 10 17:55:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ذبح گوسفند در کنار باند فرودگاه بین المللی امام! Sun Sep 16 14:43:00 IRDT 2018
تیک ویزای الکترونیک ایران در مرحله تست پایانی Sun Mar 19 19:39:01 IRST 2017
جماران رییس مرکز بهداشت غرب اهواز: آب عرضه شده توسط فروشندگان دوره گرد سطح شهر بهداشتی نیست Mon Feb 12 16:25:05 IRST 2018
دولت بهار جدول/ قیمت خودروهای دست دوم 60 میلیونی Sun Jan 29 09:32:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف ترامپ، رئیس اف‌بی‌آی را در سِمت خود ابقا کرد Tue Jan 24 20:00:44 IRST 2017
طلا قیمت جهانی طلا تا پایان سال 2017 به کمتر از 1200 دلار خواهد رسید Tue Apr 25 11:40:34 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 2 بازیکن به تیم ملی فوبتال بانوان دعوت شدند Sat Feb 18 16:28:00 IRST 2017
بی باک نیوز تمرین نوبت صبح استقلال زیر تیغ آفتاب Thu Jun 22 08:38:01 IRDT 2017
مشرق نیوز مضرات نوشیدن "آب یخ" چیست؟ Wed Jun 13 17:59:38 IRDT 2018
برنا خبر خوش afc برای پرسپولیسی‌ها درخصوص دیدار با السد Sat Sep 22 05:04:45 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تیموری نقره گرفت، ربیعی برنزی شد Wed May 17 18:25:15 IRDT 2017
جماران سهم کردستان در اشتغال فراگیر 5هزار نفر است Tue Jul 04 16:13:48 IRDT 2017
آریا بهره مندی 554 هزار نفر از مردم خراسان رضوی از روایتگران ایثارگر Tue Sep 19 12:51:17 IRDT 2017
خبرگزاری فارس جزئیات اجرای طرح «شهاب» در مدارس/ تلاش آموزش و پرورش برای احیای سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان Sat Feb 17 00:01:00 IRST 2018
اخبار بانک بدهی 8 هزار و 500 میلیارد تومانی دولت به بانک مرکزی Tue Jul 17 12:39:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نیویورک تایمز: رویکرد تهاجمی ترامپ در حمایت از سفید پوستان محکوم به شکست است Fri Feb 16 15:41:35 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حمله نظامیان صهیونیست به راهپیمایی فلسطینی ها در رام الله Fri Sep 21 21:48:32 IRDT 2018
خبرگزاری مهر حضور هیاتی 80 نفره از ایران در نمایشگاه کتاب پکن Sat Aug 12 11:10:43 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ارکستر سمفونیک تهران «سمفونی روح‌الله» را اجرا می‌کند Tue May 02 11:27:00 IRDT 2017
روزنو رئیس شورای شهر تهران: نامگذاری معبری به نام شهید حججی تا پایان آبان Wed Oct 25 11:00:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه های خراسان شمالی پانزدهم دی Wed Jan 04 08:28:02 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا محرومان هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال Sat Jan 06 17:46:25 IRST 2018
آی تی نا 5.9 درصد بازار در اختیار هواوی Wed May 31 12:04:53 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا طرح کارورزی ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار اجرا می شود Thu Jun 01 14:50:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) - 2 Mon Jun 04 23:15:46 IRDT 2018
تی نیوز نیمی از دانش آموزان کشور به رشته های مهارتی و فنی گسیل می شوند Thu Jul 13 19:31:56 IRDT 2017
آنا توافق جدید نقش ایران را در منطقه محدودتر خواهد کرد Tue Jun 05 15:05:35 IRDT 2018
پول نیوز 11 راه جاسوسی از تلفن همراه هوشمند Mon Jan 30 11:07:28 IRST 2017
شفاف تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستورکار مجلس Wed Sep 05 13:14:21 IRDT 2018
جوان آنلاین ضرورت پیگیری اهداف گردشگری تبریز در سطح‌ملی Mon Oct 03 14:29:58 IRST 2016
آنا نقشه راه سه مرحله‌ای ترکیه در پاسخ به همه‌پرسی جدایی کردستان عراق Mon Sep 25 16:09:00 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ تمجید ویژه روزنامه اسپانیایی از ستاره ایرانی آلکمار Fri May 11 19:03:23 IRDT 2018
تهران پرس اکران آخرین ساخته عباس کیارستمی در گروه «هنر و تجربه» Wed Feb 28 13:19:00 IRST 2018
بی باک نیوز حمله تروریست‌های ابوسیاف در فیلیپین Mon Aug 21 17:18:01 IRDT 2017
فرارو توضیح حضرتی درباره کاندیداتوری جهانگیری Mon Apr 17 14:18:57 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازیکن لیگ یک آخرین خرید استقلال شد Sun Jul 31 21:20:00 IRDT 2016
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین جشنواره « شیربلال » در کیاکلا سیمرغ برگزار شد Tue Jul 24 09:25:59 IRDT 2018
خبرگزاری مهر برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی به مناسبت دهه کرامت در بوستان اوستا Sat Jul 29 16:50:54 IRDT 2017
العالم ترامپ گیج بود، هیولا را نشناخت! + ویدئو Thu Jul 06 20:04:53 IRDT 2017
برنا دوازدهمین اردوی ملی ایران مرز پر گهر در هرمزگان برگزار شد Sun May 14 12:57:35 IRDT 2017
ساعت24 سرپرست آبی ها لو داد: هدف منصوریان فقط قلعه نویی است! Wed Mar 08 09:55:56 IRST 2017
خبرگزاری مهر شاهین فرهت دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شد Mon Jul 16 10:29:52 IRDT 2018
اتاق خبر24 خبرنگار زنی که سرش را بریدند! Sat Oct 07 21:54:00 IRST 2017
ایران آنلاین پرطرفدار ترین نام‌های انتخابی ایرانیان Sun Dec 24 12:55:58 IRST 2017
آفتاب ایران راه اندازی پردیس صنایع دستی در محله های مرکزی شهر تهران Mon Jun 11 18:30:29 IRDT 2018
اقتصاد ایران آنلاین وزارت صنعت و بانک مرکزی تسلیم شدند! Mon Jul 03 10:21:52 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سنگ نگاره های سرباز یادگاری از تاریخ چند هزار ساله ایران+تصاویر Sun Jan 28 14:31:58 IRST 2018
ای سی تی پرس فروشگاه اپلیکیشن اختصاصی کودکان راه اندازی شد/ معاون وزیر ارشاد: ضرورت حرکت رسانه ها بسمت کسب و کار مبتنی بر فناوری Tue Feb 28 04:45:00 IRST 2017
تدبیر و امید راهکار بانک‌پاسارگاد برای پرداخت‌های خرد Sat Oct 21 17:08:56 IRST 2017
نامه نیوز 5 نشانه که به شما می‌گوید برای لاغر شدن باید بیشتر بخورید Wed May 30 01:15:01 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران Mon May 28 00:01:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری همایش طلایه داران هدایت در مشهد Sat Sep 16 09:37:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هدف اصلی کشور‌های استعمار گر از جنگ در منطقه، ایران است Thu Apr 26 11:35:48 IRDT 2018
ایران آنلاین طلای یک ضرب قهرمانی آسیا به براری رسید Sat Apr 29 15:34:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کسب 13 رتبه برتر کشوری توسط فرهنگیان کرمانی Sun Jun 10 10:53:29 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شکست نساجی مازندران برابر گل گهر سیرجان Mon Aug 14 20:23:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کلید آزمون زبان انگلیسی "ای پی تی" دانشگاه آزاد منتشر شد Sat Feb 18 16:10:55 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت یازدهم خدمت به ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار داد Tue May 09 19:35:00 IRDT 2017
تهران پرس ایمنی مهمترین اصل در مترو تهران است Mon Jul 03 14:32:00 IRDT 2017
اکو ویژن بعضی از محصولات بیمه قدیمی شده اند Wed Oct 05 12:15:04 IRST 2016
صبحانه با خبر سیدبندی جام جهانی 2018 مشخص شد Thu Nov 16 14:26:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کلید خوردن تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز در مجلس/ فردا اولین جلسه با حضور مسئولان مربوطه Mon Jul 17 22:55:11 IRDT 2017
افکارخبر مروری بر شرایط جشنواره موسیقی فجر امسال Sun Dec 17 12:47:24 IRST 2017
دولت بهار تصاویر/ خانه تکانی در روستای اسفیدان بجنورد Fri Mar 10 14:48:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خسارت 40 میلیارد تومانی بارندگی‌های اخیر در ایرانشهر Sun Jan 29 10:29:11 IRST 2017
انتخاب برانکو: توان پیروزی برابر الهلال را داریم Thu Apr 13 23:26:32 IRDT 2017
دولت بهار عکس/ یک دقیقه سکوت و بستن بازوبند مشکی Tue May 23 22:48:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کانون آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در یزد به طور کامل مهار شد Tue Dec 26 11:58:31 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کلید رشد شخصیت دانش‌‌آموزان در رعایت اخلاق است Wed Sep 20 13:23:41 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نمایی از آسمان ابری در فردیس + فیلم Mon May 01 17:49:27 IRDT 2017
پرس شیعه رؤسای جمهوری ترکیه و ازبکستان در تاشکند دیدار کردند Mon Apr 30 16:12:09 IRDT 2018
ایران آنلاین حرف های جالب تازه عروس سینمای ایران از ماجرای ازدواج دومش Tue Sep 12 11:40:43 IRDT 2017
تهران پرس ابتکار: شکار در ایران ممنوع است Mon Mar 06 06:51:00 IRST 2017
شبکه خبر محاسن ترافیک تهران از نظر شهردار Sun Feb 18 18:09:31 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جریمه 950 میلیونی برای قاچاق کیف Wed May 10 19:25:48 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سرعت تبدیل مجتمع های مسکونی به تجاری در منطقه 2 Tue Sep 26 10:20:33 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تصمیمی که هرگز به سرانجام نخواهد رسید + فیلم Thu Dec 07 19:51:48 IRST 2017
تابناک کشف روستای 14 هزار ساله در کانادا Thu Sep 07 00:30:01 IRDT 2017