واحد مرکزی خبر - Mon Apr 09 15:28:11 IRDT 2018 نمایش خبر

یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در خمین

بخش استانی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در خمین برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ، حجت السلام ساجدی فر دبیر جشنواره گفت : بخش استانی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با محوریت قرآن کریم و استکبارستیزی در خمین برگزار شد . وی افزود : از 26 مقاله ارسالی به این همایش سه مقاله برتر برای راهیابی به مرحله کشوری معرفی و از محققین آنها تقدیر شد. حجت السلام ساجدی فر گفت : هزار و 115 مقاله از سراسر کشورهای اسلامی به دبیر خانه مرکزی این همایش ارسال شده که 130 مقاله از 15 کشور اسلامی و بقیه مقالات داخلی است . حجت السلام حسینی امام جمعه خمین هم با اشاره به آیات قرآن کریم با موضوع استکبار ستیزی گفت : واژه استکبار و مشتقات آن، 60 مرتبه در این کتاب آسمانی به کار رفته و خداوند متعال عده ای را در این کتاب الهی مستکبر دانسته و راه و روش عذاب و عاقبت آنها را بیان کرده است .
واحد مرکزی خبر بیش از یکصد تروریست در افغانستان کشته شدند Wed Apr 26 14:41:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر استعلام اجرای طرح‌های عمرانی از سازمان زمین شناسی Tue Sep 11 13:47:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سومین جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه Mon Oct 30 19:09:25 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز اجرای طرح فاضلاب در شهرضا +فیلم Thu May 17 18:41:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر منطقه شیراوا در عفرین سوریه زیر آتش ارتش ترکیه Wed Jul 11 21:12:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی Tue Dec 26 13:09:35 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پیروزی سپاهان و تساوی ذوب آهن Sat Feb 24 17:34:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر همایش "قدس پایتخت فلسطین" در پاکستان Mon Jun 04 14:27:19 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آتش نشانان جان فشان در قاب نقاشی کودکان قزوینی+ فیلم Mon Jan 23 15:02:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر   بررسی طرح های آینده جهان در کنفرانس بین المللی سن پترزبورگ با حضور ایران Fri May 18 21:25:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برنامه تولید شرکت نفت مناطق مرکزی در نیمه دوم سال بررسی شد Sun Aug 27 15:27:53 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آب کم است ، صرفه جویی کنید Tue Jan 16 10:38:37 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دعوت دختران و پسران اصفهانی به اردو‌های تیم ملی Sun Jun 24 12:17:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برای تحقق بسیج ده‌ها میلیونی تلاش خواهیم کرد Mon Apr 16 15:03:24 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کارکنان صدا وسیما استان میزبان خادمان حرم رضوی Wed Jul 25 12:45:41 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اردوغان: نقش ترکیه، روسیه و ایران در حل بحران سوریه تعیین کننده است Wed May 03 19:12:14 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طراحی و تولید موتور بنزینی دریایی، دستاوردی ارزشمند Tue Feb 14 12:15:08 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اورازان، روستای سادات Fri Sep 08 14:28:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ارمنستان بازاری برای تولیدات استان مرکزی Sun Apr 30 18:43:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سوختگی شدید یک زوج در آتش سوزی منزل مسکونی + عکس Sat Feb 03 10:26:13 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گشایش نمایشگاه آب و برق در نهبندان Sat Dec 31 19:24:37 IRST 2016
واحد مرکزی خبر بنا به پیش بینی هواشناسی ، آسمان استان قسمتی ابری و از بعدازظهر همراه بارش خواهد بود. Sun May 07 19:07:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شکارچی غیرمجاز، شکار همراهش شد Mon Jan 22 15:56:34 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خرید تضمینی سیب زمینی ؛ به زودی Sun May 27 11:29:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هشتگ اعتراض به آل سعود برای انتصاب های فامیلی Wed Apr 26 15:20:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر چین عوارض گمرکی کالاهای پر مصرف وارداتی را کاهش می‌دهد Fri Jun 01 18:56:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گلریزان یار مهربان Fri Jun 01 23:20:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ادامه رگبار پراکنده باران در استان سیستان و بلوچستان Fri May 05 22:55:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تامین مواد اولیه 27 کارخانه کشور با تلاش کار آفرین لرستانی Sun Aug 20 10:44:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پرداخت 800 میلیارد تومان برای اشتغال Tue May 22 19:53:36 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر المپیاد ورزشی دانش آموزان شهرستان بویراحمد همزمان با سراسر کشور Sun Oct 22 13:52:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ساخت نخستین خودرو سبز کشور در لرستان Sat Nov 18 19:37:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تولدت مبارک / مجید محقق Mon Jan 29 19:16:51 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تمایل بازار LNG به شرق آسیا پس از بحران قطر Fri Jun 23 21:18:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری کارگاه دو روزه داستان نویسی در یاسوج Thu Aug 10 11:50:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نقدینگی، هزار و 333 هزار میلیارد تومان شد Thu Sep 14 15:34:31 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اخبار 23:00 دوشنبه 20 فروردین 1397 یزد Tue Apr 10 09:49:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل در هرمزگان+ فیلم Wed Jun 13 09:57:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تاکید نتانیاهو بر گسترش شهرک سازی در کرانه باختری Thu Sep 28 14:08:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حریق تریلر گردویی در گردنه آهوان سمنان Fri Sep 14 13:42:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر معرفی شهردار جدید لنگرود Mon Sep 25 11:09:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز عرضه مواد پروتئینی طرح تنظیم بازار در خراسان رضوی Thu May 25 09:59:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مجروح شدن دو نفر بر اثر انفجار مین در سرپلذهاب Sun Apr 22 17:42:09 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دلار 10 ریال کاهش یافت Mon Jun 25 09:30:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خودنمایی نوشت افزار‌های ایرانی در بازار Tue Sep 18 13:54:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بیانیه شدید اللحن علمای فلسطینی در محکومیت جنایات میانمار Thu Sep 07 01:55:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تشییع شهداء دفاع از مرز در زاهدان Thu Apr 19 10:48:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ناکامی جودوکاران در تاتامی چین Sun May 27 18:51:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اجرای طرح پیشگیری از کودک آزاری در استان قزوین +فیلم Sat Nov 18 11:28:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عرفانیان: حضور غایبان در انتخابی تکواندو شرایط را مساوی می کرد Sun Mar 05 10:39:37 IRST 2017
واحد مرکزی خبر گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در بیرجند Sun Sep 24 09:16:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جهانگیری : سرنوشت توسعه کشور در دست وزارت نیروست Tue Oct 31 18:06:45 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پاسخ قاطع به هر گونه خطای راهبردی دشمن Sun Apr 16 10:06:07 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر به موقع جواب آمریکا و رژیم صهیونیستی را می‌دهیم Wed Apr 25 20:08:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ارز ثانویه مشکل مالی را حل کرد Mon Sep 17 11:27:06 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پرواز‌های فرودگاه بین المللی کیش Mon Dec 25 07:50:42 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انتصاب نماینده جدید، ولی فقیه در فارس Thu May 17 17:29:31 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر توقیف لنج باری حامل کالای قاچاق در بندرعباس Tue Jan 23 14:22:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حمله موشکی رژیم صهیونیستی به یک هواپیمای جنگی سوریه Tue Sep 26 13:42:38 IRST 2017
واحد مرکزی خبر صندوق زعفران تا ماه آینده فعال می شود Mon Sep 10 10:18:21 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آتش سوزی خودرو پس از واژگونی در دهدشت Sat Mar 04 09:08:49 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ضرورت توجه به خانواده و تجارت اسلامی در فضای فرهنگی و اقتصادی کیش + فیلم Mon Dec 18 20:44:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افزایش دما و رطوبت در روزهای آینده Wed Jun 28 12:20:54 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ورود وزیر امور خارجه آمریکا به میانمار Wed Nov 15 09:29:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حبس و جریمه تخریب کنندگان محیط زیست در فومن Wed Nov 22 07:54:02 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 300 عضو انجمن‌های اسلامی دانش آموزان قله سبلان را فتح کردند Tue Aug 15 15:42:59 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طلای سبزی که زرد نشد Mon May 22 15:32:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آزادسازی همه مناطق اشغال شده سوریه وظیفه دولت است Tue Sep 11 11:53:09 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تجلیل از مدال آوران نابینا و کم بینای استان یزد Tue Sep 19 12:49:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نجات زندگی 4 هموطن بیمار نیازمند به عضو در مشهد Sat Jun 23 17:25:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تلاش پهلوانان مازنی در رقابتهای کشتی آسیا Sun Aug 19 16:51:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر فیلمبرداری حرفه ای با دقت 960 فریم در ثانیه ممکن شد Sun Sep 17 13:35:50 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شناسنامه دار شدن شتر‌ها در میناب Wed Jan 03 10:10:45 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رکورد کوهنورد سوئیسی در صعود بدون طناب Mon Aug 13 21:20:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هفته یازدهم مسابقات سوارکاری گنبد کاووس Sat Dec 31 10:26:35 IRST 2016
واحد مرکزی خبر نظامیان رژیم اشغالگر قدس یکی از مسئولان جنبش جهاد اسلامی را بازداشت کردند Sun Jul 16 08:41:40 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر انتخاب رنگ لباس دانش آموزان دغدغه اولیاء Wed Aug 30 20:07:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تعطیلی مدارس چند استان Sat Jan 27 22:26:43 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انصراف تیم خونه به خونه بابل از لیگ دسته یک فوتبال Mon Jul 23 11:34:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پیگیری ها برای ورود صد هزار گوشی تلفن همراه به بازار ادامه دارد Mon Jul 23 14:32:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اماکن تاریخی فارس آماده میزبانی از گردشگران نوروزی Fri Mar 17 17:29:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اخبار 20:00 پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 یزد Sat May 12 10:20:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اعزام هزار مبلغ دینی به استان های مختلف کشور Sun May 13 12:42:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 3 روز مانده تا اربعین Mon Nov 06 15:43:35 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حمله موشکی نیروهای یمنی به پادگان المستحدث عربستان در ظهران Tue Sep 18 21:50:25 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دستگیری از نیازمندان در آباده Tue Mar 14 18:04:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اوپک از آمریکا دستور نمی‌گیرد Sat Jun 09 09:46:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افزایش سرانه فضای کتابخانه های خراسان شمالی Sun Jul 08 09:17:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر از این ماهی نخورید Mon Jun 11 19:34:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مجلس اعیان انگلیس امشب درباره لایحه خروج این کشور از اتحادیه اروپا رای گیری می کند Tue Feb 21 15:37:26 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تشریح تازه ترین راهبردهای شورای فرهنگ عمومی+فیلم Thu Aug 16 11:12:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افتتاح مهدیه پارس آباد Tue Sep 11 07:58:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عزاداری مردم دارالعباده درسوگ زهرای مرضیه (س) Tue Feb 20 13:45:54 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 75 شهید و زخمی بر اثر حمله انتحاری در دمشق Wed Mar 15 14:58:46 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یادداشت روز //سینما ، تلفیقی از هنر و صنعت Wed Sep 13 15:49:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر هفده کشته در حمله به رستورانی در پایتخت بورکینافاسو Mon Aug 14 06:03:44 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کوچ بهاره عشایر مشگین شهر به ییلاقات Thu Jun 01 09:58:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر یاسوج با 10 درجه سانتیگراد خنکترین نقطه استان Sat Apr 15 10:57:25 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اجرای طرح سنجش دانش آموزان در بدو ورود به مدرسه Sun Jul 09 15:19:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فرمان مهاجرتی ترامپ؛ بزرگترین هدیه به افراطی گرایان Tue Jun 27 16:36:51 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم زنان سعودی همچنان با «آپارتاید جنسیتی» مواجه هستند Sun Apr 08 00:32:03 IRDT 2018
نامه نیوز با نانوپهبادهای جاسوسی ارتش آمریکا آشنا شوید Mon Jun 25 09:56:54 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تبریز| مس سونگون در پی آخرین پیروزی پیش از عزیمت به مسابقاتی آسیایی Wed Jul 18 14:22:39 IRDT 2018
تی نیوز پروین به ملاقات کیمیا رفت؛ افتخار ورزش ایران هستید Mon Jul 10 20:18:46 IRDT 2017
ایران آنلاین خرم آبادی: کاربران فیلترشکن داخلی را به خارجی ترجیح می دهند Wed Jul 18 10:43:35 IRDT 2018
ایلنا تحقق مطالبات مردم کرد در سایه دموکراسی امکان پذیر است Tue May 16 08:12:06 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دیدار رهبر، آرزوی خانواده شهید فرانسوی دفاع مقدس Mon Aug 21 16:05:34 IRDT 2017
جماران مدال برنز تیم کامپوند بانوان در رقابت های کاپ آسیایی تیراندازی با کمان Sat Jul 08 10:51:44 IRDT 2017
آریا خرازی:برای سناریوهای خروج یا ماندن آمریکا در برجام برنامه داریم Mon Sep 25 14:07:59 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تفسیر عملی کلام وحی توسط مرجع تقلید مفسر قرآن Tue May 22 17:25:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کاشان| جشنواره حرکت دانشگاه کاشان با شرکت 30 انجمن علمی و فرهنگی آغاز بکار کرد Mon May 07 15:22:13 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان رویکردهایمان را عوض کنیم تا مسجدی ها را از دست ندهیم Wed Jul 25 14:42:00 IRDT 2018
ایسکانیوز «سفر هدایت به هندوستان» کتاب شد Sun Nov 26 16:38:56 IRST 2017
آفتاب ایران پرکردن صندلی های خالی رشته های ریاضی و علوم انسانی با داوطلبان تجربی Sat Jun 30 14:50:16 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش تورم به سبب تقاضا، اثر مثبت دارد Wed May 03 22:13:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر استیضاح آخوندی یکشنبه اول اسفند برگزار می‌شود Tue Feb 14 15:50:05 IRST 2017
رجا نیوز آخرین وضعیت نمایندگان ایران در آسیا Sun Nov 05 09:29:15 IRST 2017
روزنو خودرو ضاربان غلامرضاصنعتگر شناسایی شد Wed May 24 13:53:00 IRDT 2017
خرداد نیوز جایگاه آنکارا در ناتو تضعیف شد Thu Apr 06 08:23:21 IRDT 2017
اعتدال تحولی که در دولت یازدهم کلید خورد Wed May 17 14:54:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس/ حواشی دیدار اعضای جبهه مردمی کردستان با نماینده ولی فقیه + ماجرای محاصره شدن استاندار Tue Apr 17 20:11:33 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تصویب کلیات لایحه اخذ ورودیه و حق توقف خودرو در پارکینگ های میادین و بازارهای میوه و تره بار Sun Jul 29 14:19:31 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا آخرین جزئیات ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در شهرستان فسا Sat Mar 25 08:54:15 IRDT 2017
پارسینه طلای کاخ اردوغان جنجال ساز شد! Tue Jan 31 14:17:56 IRST 2017
فردا تیتر «شاه رفت» را چه کسی انتخاب کرد؟ +عکس Sun Jan 15 10:19:19 IRST 2017
ای تی ایران همه چیز درباره رویداد شهریور‌ماه پل Fri Aug 17 14:11:50 IRDT 2018
فردا سوتی جدید ترامپ در توئیتر خبرساز شد! Tue Aug 15 22:14:29 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهدا با نثار جان خود آسایش را برای این مرز و بوم به ارمغان آوردند Thu Jul 07 17:21:00 IRDT 2016
خرداد نیوز کشف 2 دو پیکر تازه از زیر آوار پلاسکو+تکمیلی تعداد افزایش یافت Mon Jan 23 00:13:31 IRST 2017
خبر خودرو یک برکناری در باشگاه «استقلال» Fri May 11 15:08:27 IRDT 2018
پارسینه بیانیه وزیر خارجه ایتالیا درباره بحران عربی Mon Jul 24 15:36:13 IRDT 2017
خبرگزاری فارس گمانه‌زنی رسانه‌ها در مورد استاندار آینده آذربایجان‌شرقی نادرست است Sun Sep 10 17:04:00 IRDT 2017
شفقنا آزادی 2 دختر ایزدی از دست داعش پس از 4 سال Thu Sep 13 10:27:17 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی افق روشن تجارت ایران-پاکستان به رغم موانع موجود/ ظرفیت های مکمل داریم Wed Jul 12 16:56:00 IRDT 2017
روزنامه کیهان صادرات میعانات گازی در 5 ماهه امسال کاهش یافت Fri Sep 15 19:45:33 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم فرزندان این ملت باید تجربه برجام و نامه نگاری ها را بدانند Thu May 10 04:42:02 IRDT 2018
عصر ایران مطلب مهاجرانی درباره انتشار فیلم سخنان آیت الله خامنه ای در مجلس خبرگان Wed Jan 10 10:39:51 IRST 2018
گجت نیوز نقش موثر و فعال ایران در کمیته فضایی سازمان ملل Mon Jun 04 11:20:53 IRDT 2018
پارس نیوز بهبود حال مجروحان حادثه تروریستی Sat Apr 29 11:16:25 IRDT 2017
زومیت سامسونگ تولید عمده نسل پنجم حافظه‌های V-NAND را آغاز کرد Fri Jul 13 15:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم افشارزاده: با منصوریان در کمیته ملی المپیک کار کرده‌ام و می‌دانم به اهدافش می‌رسد/ او به معشوقش، عشق می‌ورزد! Fri Jun 24 16:18:42 IRDT 2016
تی نیوز سرمایه گذاری توتال در ایران از آثار و نتایج برجام است Sat Jul 08 19:04:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران همایش پیاده روی جانبازان شهرستاان ریگان Tue May 02 08:36:35 IRDT 2017
آنا کسب رتبه در اجرای طرح ضیافت اندیشه استادان سال 1395 از سوی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر Mon May 29 16:22:08 IRDT 2017
تی نیوز مزایای قرعه پرسپولیسی ها در لیگ هفدهم Wed Jul 12 14:01:41 IRDT 2017
خبر گزاری دانا استاندارد سازی خدمات پوست و مو/تعیین هزینه ها و افراد مجاز Sun Jul 29 07:39:14 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم مخالف بارز عربستانی: عربستان با بن‌سلمان به ثبات نمی‌رسد Thu Jul 19 11:22:46 IRDT 2018
ورزش 3 سرنوشت عجیب مدافع رم در لیگ برتر رقم می خورد؟ Fri Jun 30 14:13:00 IRDT 2017
ایسکانیوز پرداخت 120 هزار فقره وام ازدواج در کمتر از 3 هفته Thu Aug 10 14:05:29 IRDT 2017
جماران 24 نفر شهروند قزوینی نیمه نخست امسال در اثر مسمویت جان باخته اند Tue Oct 31 16:22:22 IRST 2017
روزنامه کیهان اعتراض امام جمعه کرج به هزینه‌های نجومی سفر یک روزه هیئت دولت به استان البرز Sat Feb 25 21:22:47 IRST 2017
روزنامه قانون دروغ‌های ترامپ خطری جدی محسوب می‌شوند Sun Apr 29 10:00:00 IRDT 2018
نامه نیوز مسجد النوری عراق پیش و پس از تخریب توسط داعش/عکس Fri Jun 23 09:57:53 IRDT 2017
پایگاه خبری الف تصادف شدید مازراتی با پراید Sat Jul 01 14:58:31 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کاهش 30 درصدی طلاق در کاشمر Fri Oct 06 17:01:54 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امتناع رییس سابق فولکس واگن از شهادت در تحقیقات آلایندگی Sun Feb 12 12:58:26 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایشگاه توانمندی اقتصادی بانوان کارآفرین کلاله افتتاح شد Mon Aug 27 13:57:00 IRDT 2018
پارسینه مایلی‌کهن: یا کی‌روش دروغ می‌گوید یا تاج Sat Nov 04 23:26:04 IRST 2017
خانه ملت امتیازات مالی و معنوی مطالب تقلبی دانشگاهی قابل لغو است Thu Jan 04 01:00:00 IRST 2018
دفاع مقدس تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر رضوی Sat Jun 09 12:53:43 IRDT 2018
پارس فوتبال 10 نکته آماری از حضور سرمربی فرانسوی در آرسنال Fri Apr 20 16:53:14 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بافت فرسوده قائمشهر دسترسی آتش نشانی را با مشکل مواجه می کند Wed Jan 25 15:07:41 IRST 2017
پارس فوتبال کلاس رقبای بعدی ما کاملا” مشخص است ؛ تیم ملی با همین برد ارزشمند هم کار خود را انجام داد Sat Jun 16 15:24:42 IRDT 2018
روزنامه کیهان مدارا و همراهی جهت‌دار با مردم(حکایت خوبان) Wed Jun 27 19:02:37 IRDT 2018
جماران جشن بزرگ ازدواج دوازدهم شهریور در کردستان برگزار می‌شود Wed Aug 23 16:15:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مردم ریگ خواستار تسریع اجرای میدان ورودی این شهر شدند Sun Jun 17 19:41:35 IRDT 2018
میزان آخرین وضعیت زلزله دو روز گذشته در کرمانشاه/ تخریب خانه‌های بازسازی‌شده تکذیب شد Tue Jul 24 12:03:45 IRDT 2018
عصر ایران حمایت بانک شهر از نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری Thu Aug 03 16:24:16 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هواپیمای شرکت آتا مسافران ایرانی را از استانبول باز می گرداند Sun Jul 17 04:06:00 IRDT 2016
روزنامه ایران اخبار Wed Feb 07 00:00:00 IRST 2018
آریا تبدیل دوره‌های آموزش طراحی و برنامه‌نویسی جهش آکادمی به یک واحد اجباری Tue Jul 18 20:55:38 IRDT 2017
روزنامه کیهان سایه سنگین سهم‌خواهی مدعیان اصلاحات بر سر کابینه دوازدهم Mon Jul 31 22:09:02 IRDT 2017
پولی مالی برگزاری مجامع بانک ها در زمان مقرر Sun Apr 29 09:50:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند آیا خاک می‌تواند کره‌زمین را نجات دهد؟ Mon Apr 30 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شرق تبدیل تهدید به فرصت Tue Feb 06 03:30:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر صنعت داروسازی را لگدمال نکنید/ خارجی ها عزیزترند Mon Jun 19 11:11:12 IRDT 2017
میزان واگذاری زمان تعطیلی مدارس به استان ها/آیا وارونگی هوا مدارس را در زمستان تعطیل می کند؟ Mon Feb 20 09:01:57 IRST 2017
پایگاه خبری الف 4 کشته و زخمی در حادثه سقوط پل عابر پیاده در پاکدشت Sat Feb 03 22:58:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته انجام می شود Mon Aug 14 15:07:55 IRDT 2017
خرداد نیوز اختصاص یک میلیارد دلار ارز یارانه‌ای برای واردات برنج! Mon Aug 13 11:57:01 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان اختصاص 5271 میدان و مسجد برای اقامه نماز عید قربان در مصر Mon Aug 14 10:58:00 IRDT 2017
شفاف طرح پیشنهادی «جان بولتون» به ترامپ برای خروج آمریکا از برجام Tue Aug 29 09:05:12 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پیروزی محور مقاومت در «غوطه شرقی» و شکست آمریکا سناریوی هالیوودی اخیر را رقم زد/ ولیعهد عربستان ده‌ها میلیارد دلار رشوه به ترامپ برای حمله به سوریه داد Sat Apr 14 16:22:00 IRDT 2018
ایلنا قعر نشینی یاران حقیقی در لیگ سوئد Mon Jul 31 23:33:52 IRDT 2017
ایستا نیوز افزایش 27 درصدی حقوق بازنشستگان سنوات قبل Sun Apr 16 09:51:31 IRDT 2017
جماران نمایشگاه بین المللی گرافیک و پوستر در تبریز گشایش یافت Tue Jun 19 10:30:59 IRDT 2018
یک ورزش از حسن یزدانی با خودروی وطنی تقدیر شد! Tue Aug 29 18:06:24 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 8 میلیون مجردی که شاغل‌اند ولی ازدواج نمی‌کنند Mon Aug 21 10:02:00 IRDT 2017
پارس نیوز هواپیمای قاره پیمای 330 بر روی باند مهرآباد فرود‌ آمد+تصاویر Sat Mar 11 09:49:17 IRST 2017
خبرگزاری مهر روسیه تصمیم ترامپ درباره قدس اشغالی را «یکجانبه» خواند Thu Dec 07 14:37:30 IRST 2017
برنا 10 نماینده‌ای که با تاخیر به مجلس آمدند Sun Sep 24 09:48:27 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بوتراگوئنو: بایرن مونیخ یکی از سرسخت‌ترین قرعه‌های ممکن بود Fri Mar 17 15:30:45 IRST 2017
آفتاب ایران روند رو به رشد واقعه طلاق متوقف شده است Wed Apr 18 21:13:32 IRDT 2018
تی نیوز فیسبوک، هدست واقعیت مجازی 200 دلاری می سازد Sat Jul 15 15:20:45 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پارلمان کاتالونیا تشکیل جلسه داد Wed Jan 17 16:43:00 IRST 2018
آنا استعفای سردبیر بخش چین شبکه بی بی سی Mon Jan 08 12:05:28 IRST 2018
نامه نیوز پیام تسلیت آیت‌الله جنتی برای شهادت محسن حججی Sat Aug 12 10:43:03 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سرطان دستگاه گوارش در ‌خراسان جنوبی رتبه نخست را دارد Sun May 14 06:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تقدیر از دو استقلالی پیش از بازی با پارس جنوبی Mon Jan 22 11:20:07 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن لزوم نهادینه شدن فرهنگ مشورت از نگاه قرآن Wed Aug 30 09:02:11 IRDT 2017