واحد مرکزی خبر - Mon Apr 09 15:28:11 IRDT 2018 نمایش خبر

یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در خمین

بخش استانی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در خمین برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ، حجت السلام ساجدی فر دبیر جشنواره گفت : بخش استانی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با محوریت قرآن کریم و استکبارستیزی در خمین برگزار شد . وی افزود : از 26 مقاله ارسالی به این همایش سه مقاله برتر برای راهیابی به مرحله کشوری معرفی و از محققین آنها تقدیر شد. حجت السلام ساجدی فر گفت : هزار و 115 مقاله از سراسر کشورهای اسلامی به دبیر خانه مرکزی این همایش ارسال شده که 130 مقاله از 15 کشور اسلامی و بقیه مقالات داخلی است . حجت السلام حسینی امام جمعه خمین هم با اشاره به آیات قرآن کریم با موضوع استکبار ستیزی گفت : واژه استکبار و مشتقات آن، 60 مرتبه در این کتاب آسمانی به کار رفته و خداوند متعال عده ای را در این کتاب الهی مستکبر دانسته و راه و روش عذاب و عاقبت آنها را بیان کرده است .
واحد مرکزی خبر تا دقیقه 61 : ذوب آهن 1 - 1 استقلال Sun Feb 04 15:00:24 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دستگیری قاتل نوجوان یزدی Sat Aug 19 11:48:59 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری سارقان احشام در میاندوآب Fri Apr 21 16:40:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درخشش ووشوکار زنجانی در رقابت های کشوری Sat Feb 11 15:39:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بهره مندی 25هزار معلول ازطرح توانبخشی مبتنی بر جامعه Sun May 14 17:01:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بخشودگی کامل جرایم دیرکرد تسهیلات در بانک کشاورزی Sat Jan 14 16:40:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تجلیل از برترین پژوهشگران استان سمنان Tue Dec 05 16:41:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سرکرده داعش خواستار اجرای عملیات در کشورهای عربی و اروپایی شد Mon Jan 02 15:39:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح نمایشگاه ابرنگ درگالری نگار Wed Apr 26 18:20:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کندی اجرای طرح مجتمع آبیاری تحت فشار ملکان Tue Jun 12 13:13:27 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تولید 340 هزارقطعه ماهی زینتی Thu Mar 09 12:07:24 IRST 2017
واحد مرکزی خبر راه اندازی 2 ورودی جدید در خط 4 مترو تهران Mon Oct 23 11:23:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ترافیک نیمه سنگین درمحور کرج-چالوس Sun Oct 07 11:26:48 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سارقان مسلح در صحنه جرم Sun Feb 26 11:28:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مدیریت برنامه‌ها دست حامی مالی نیست Sat Jul 21 10:45:32 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دستگیری یکی ار مدیران اقتصادی و دولتی گیلان Mon Jan 29 23:28:12 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 56میلیاردتومان ارزش کشفیات قاچاق کالا در استان Wed Jan 18 11:09:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اقتدار نیروهای مسلح سرمنشاء شکست آمریکا و متحدانش در منطقه Mon Apr 16 20:50:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر حضور مدیران کل در نشست‌های استانداری الزامی است+فیلم Sun Jan 07 19:19:33 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خسارت 85میلیارد ریالی بارندگی‌های اخیر به تاسیسات آب و فاضلاب Wed May 09 09:02:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هدف قرار دادن عفت و غیرت مسلمانان ،توطئه غربی ها Fri Jul 07 15:59:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درگذشت فرمانده گردان های امام علی القتالیه عراق Sat May 05 21:22:11 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ویزیت رایگان یک هزار و 800 نفر در سیریک هرمزگان Sat Jun 24 13:33:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بورس کالا به مرجع منطقه ای و جهانی تبدیل می شود Fri Mar 17 18:46:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر طلوعِ آفتابِ «نفت شهر» Fri Sep 15 23:55:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اعزام 15 تیم امدادی و 10 تیم ارزیاب به مناطق حادثه دیده Mon Nov 13 00:56:15 IRST 2017
واحد مرکزی خبر قیمت طلا و سکه در بازار Tue Jan 03 13:10:56 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اربعین حسینی، شکوه عزتمندی سالار شهیدان Tue Oct 30 12:20:51 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رونمایی از قویترین ماده ضد رسوب و خوردگی آب در اصفهان + فیلم Mon Sep 18 18:51:52 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اشکذر Tue Feb 14 08:17:15 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فیلم‌های سفارشی در نهمین جشنواره فیلم عمار Sun Oct 14 16:27:44 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشف سه انبار احتکار لوازم خانگی در استان قزوین Tue Aug 07 16:15:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سرکوب تظاهرات در منطقه محل سکونت آیت الله عیسی قاسم Tue Jan 16 18:19:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اخبار 20:00 سه شنبه 2 آبان 1396 یزد Wed Oct 25 12:31:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری همایش بزرگ بسیجیان خراسان رضوی Mon Sep 10 10:22:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کمک 90میلیارد تومانی مردم به تامین سلامت مناطق زلزله زده Tue Apr 17 16:31:27 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عضو شورای شهر:نشانه‌های انسان محوری بودجه کمرنگ است Sun Feb 04 13:32:35 IRST 2018
واحد مرکزی خبر افزایش تنوع کلاهبرداری‌های اینترنتی Wed Aug 30 11:22:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اشتغال پایدار در گرو حمایت از طرح های توسعه صنعت معدن Tue May 02 15:32:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رزمایش مشترک سالانه آمریکا و کره جنوبی Wed Mar 01 07:13:20 IRST 2017
واحد مرکزی خبر احداث یک هزار و 270 هکتار باغ در اراضی شیبدار استان کرمانشاه Fri Jul 13 10:13:31 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آتش گرفتن پراید در جاده برفی شهمیرزاد Sun Jan 28 00:00:53 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سه کشته و زخمی در تیراندازی یک فرد مسلح در ریاض Wed May 31 16:29:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیش بینی تولید 73 هزار تن جو Sat Apr 08 07:56:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طرح سنجش مصرف نمک خوراکی در فسا Sun Apr 15 19:18:19 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گسترش همکاریهای بانکی ایران و چین Fri Sep 15 21:53:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر استقبال از ملی پوش گیلانی تیم ملی نوجوانان Wed Oct 25 13:07:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حق وتو دولت هلند برای اینترنت و مخابرات Fri Apr 27 13:58:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری نهمین دوره نمایشگاه بازار سفر از امروز Wed Jul 05 17:05:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر امحای 111 تن انواع مواد مخدر در کشور Tue Jul 03 11:25:37 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مجموعه خبری 20:45 - 1397/08/02 Thu Oct 25 11:06:20 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انهدام باند تصادقات ساختگی در اسلام آبادغرب Thu Apr 19 17:23:54 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تصاویری از انفجار تکریت با 49 شهید و زخمی Thu Sep 13 09:59:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دفاع دولت از افزایش بودجه نیرو‌های مسلح Tue Jan 16 18:44:17 IRST 2018
واحد مرکزی خبر هنر قالیبافی هنر اصیل مردمان دیار زاگرس Fri Jan 19 19:06:46 IRST 2018
واحد مرکزی خبر عده‌ای با کلمه رفاه مشکل دارند Sat Apr 22 12:57:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بسته شهروند خبرنگار (11بهمن ماه)+فیلم Thu Feb 01 08:38:50 IRST 2018
واحد مرکزی خبر امیری: فردا به رکورد پارالمپیک حمله می‌کنم Thu Oct 11 14:24:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آمریکا درباره ادعای نقض مالکیت معنوی از سوی چین تحقیق می‌کند Sun Aug 13 02:13:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح زائرسرای بقعه امامزاده بابا احمد(ع) دربهمئی Mon Mar 27 20:03:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ضرورت همکاری‌های دانشگاهی میان کشور‌های آسیایی Sat Jan 13 12:58:18 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیش بینی تولید حدود 22 هزار تُن گوشت قرمز در خراسان شمالی Wed Apr 18 10:04:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جمع آوری پرچین های محل نگهداری احشام در حاشیه جنگل پارک ملی دز Sat Mar 11 11:28:42 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پایان راهپیمایی روز جهانی قدس در اردبیل با بانگ توحیدی الله اکبر Fri Jun 23 12:42:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اختتامیه طرح تابستانی کمیته امداد امام خمینی ره درمیبد Sat Sep 16 22:47:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مصوبه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در صحن مجلس Thu May 03 11:08:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر "آبخیز داری" اصلی ترین راه نجات آب و سفره های زیرزمینی Sat Jul 29 16:04:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عامل انسانی بیشترین علت سوانح رانندگی + فیلم Sat Sep 02 21:08:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آخرین وضعیت حادثه دیدگان گروه جهادی در گیلانغرب + فیلم Sun Aug 27 14:53:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اجرای برنامه‌های اوقات فراغت در 40 کانون فرهنگی مساجد Wed Jul 19 11:47:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تشیع 4 تن ازشهدای گمنام در فیروزآباد Fri Jul 21 19:14:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گزارش تصویری؛ کلاکت Fri Nov 24 08:48:40 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف 23 تن برنج قاچاق در الیگودرز Mon Jan 02 13:54:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر شرکت 60 نفر از مددجویان ندامتگاه شهرری در آزمون پایان دوره فنی و حرفه‌ای Tue Aug 28 14:06:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بازداشت و دادگاهی نجیب نخست وزیر سابق مالزی  Wed Jul 04 13:49:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همایش قدردانی از همیاران پلیس Wed Oct 10 19:04:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر e Sim ، نسل جدید سیم کارت Tue Jul 04 08:07:07 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فراخوان شرکت در جشنواره چادر‌های آسمانی Sat Jun 23 18:18:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هلاکت 7 نظامی سعودی در استان نجران Fri May 26 12:29:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر انگلستان ،نقض گسترده حقوق بشر در روابط خارجی Thu Apr 12 17:58:22 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تاکید ولایتی بر ضرورت راه اندازی شعبه دانشگاه آزاد در سوریه Wed Apr 11 08:53:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مراسم سومین روز درگذشت استاد مراد کتابهای نهضت سواد آموزی Thu Jan 04 17:55:22 IRST 2018
واحد مرکزی خبر امضا قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی Mon Jul 03 16:50:50 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زمین لرزه در فاریاب کرمان Thu Oct 11 14:06:44 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گشایش نمایشگاه زمستانی یلدا و لبخند در بیرجند Sun Dec 17 12:34:30 IRST 2017
واحد مرکزی خبر در آستانه میلاد سید و سالار شهیدان مشهد الرضا نورباران Sat Apr 29 17:36:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جنبش انصارالله حمله متجاوزان به اتوبوس های آوارگان را در الحدیده محکوم کرد Sat Oct 13 23:51:49 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اقلید، میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی نوجوانان کشور Thu Jun 28 12:04:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی به 251 طرح در حوزه های مختلف Tue Jul 31 19:02:28 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مشارکت 26 هزار نفر درامر برگزاری انتخابات در لرستان Wed May 17 09:26:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش مهارتهای رانندگی، بهترین شیوه پیشگیری از حوادث Sat Sep 30 13:46:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف و ضبط بیش از دو تن تخم مرغ احتکار شده در مهاباد Mon Aug 13 19:25:06 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کاظمی از هف سمنان به گسترش فولاد تبریز پیوست Tue Jul 11 13:07:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ­سفر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران به جمهوری آذربایجان Thu Jul 12 08:41:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر صرفه جویی در سین سفره Mon Feb 27 10:16:45 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جان باختن یک نفر بر اثر واژگونی خودرو در کوهدشت Sat Jun 24 16:04:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر انتقاد ایران از کمک ناچیز غرب برای مبارزه با مواد مخدر Tue Feb 27 11:08:43 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سامانه بارشی در بوشهر Thu Mar 02 14:29:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر درخواست صرفه جویی 5 تا 10 درصدی از مشترکان آب Mon Jul 03 19:00:50 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جان باختن یک نفر براثر سقوط تابلو تبلیغاتی در تبریز + فیلم Sat Nov 18 15:09:27 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آسان انگاری در حوزه آب و محیط زیست چالش زا است Sat May 27 14:18:00 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/ مهاجرت بومیان قوم "وارائو" برای گدائی Sat Nov 25 12:41:09 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از ذراتی که اجازه نمی‌دهند سرطان بگیرید تا دست مصنوعی که حس دارد Mon Sep 24 19:01:20 IRST 2018
ایلنا قانون اخیر امریکا، اجرای موفقیت‌آمیز برجام را متاثر می‌سازد/ ایران در دام توطئه‌های مثلث شوم استکبار، صهیونیسم و تروریسم وهابی نمی‌افتد Thu Aug 03 11:58:53 IRDT 2017
اتاق خبر تارهای عنکبوتی قاچاقچیان به دورتولید Tue Feb 14 08:42:03 IRST 2017
جماران بانوی کشتی گیر مرودشتی نایب قهرمان کشور شد Wed Jul 04 11:48:20 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دادستان رامهرمز:با هر گونه تخلف انتخاباتی برخورد می شود Wed May 10 03:55:00 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن استیضاح «وزیر راه» در صحن مجلس؛وزیر به «راه» برگشت Sun Feb 19 17:14:06 IRST 2017
جام نیوز رویارویی سیاسی بر سر قاضی پیشنهادی ترامپ Tue Apr 04 09:44:56 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افتتاح طرح های عمرانی و مسکن مدد جویی در پلدشت Sat Aug 25 16:26:36 IRDT 2018
روزنامه کیهان بانک مرکزی، کارخانه کیان کرد همدان را به تعطیلی کشاند Tue Jun 26 18:56:01 IRDT 2018
خبرگزاری مهر سه بازیکن استقلال که برای بازی با گسترش مشکی ندارند Tue Apr 10 13:38:52 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین خیر پیونگ‌یانگ برای آمریکا Tue Jul 18 09:20:54 IRDT 2017
تدبیر و امید جدا کردن بودجه قطار حومه تهران از مترو تهران Fri Feb 09 15:49:06 IRST 2018
خبرگزاری مهر به شأن نمایندگانی مردم نباید بی‌احترامی شود Tue Jul 11 10:52:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرمایه‌گذاری عظیم یک شرکت کویتی در میادین گاز اسرائیل Sat Nov 04 09:52:53 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی موفقیت نهادها در مقابله با اعتیاد نیازمند همراهی خانواده ها است Thu Jul 06 15:13:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت طلا، سکه و ارز در بازار شهرکرد Mon Mar 13 10:21:34 IRST 2017
نامه نیوز تصاویری از دیدار وزیر تجارت قطر با محمدجواد ظریف Sun Nov 26 12:14:00 IRST 2017
بی باک نیوز اوپکی‌ها 106 درصد و غیراوپکی‌ها 80 درصد به توافق کاهش تولید نفت عمل کردند Sun Jul 23 08:03:01 IRDT 2017
تابناک ترامپ بازهم به نفتا حمله کرد! Fri Aug 25 10:13:04 IRDT 2017
شفاف جیره‎بندی آب کلید خورد Sat Jun 30 12:35:19 IRDT 2018
دفاع مقدس چاپ نهم «مرگ از من فرار می‌کند» به نمایشگاه کتاب آمد Tue May 08 12:17:46 IRDT 2018
پایگاه خبری الف واکنش کرملین به جزئیات طرح تحریم ایران و روسیه Sun Jul 23 06:11:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فدرر راز موفقیت خود را فاش کرد Mon Jan 29 15:32:19 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سهم یک و نیم میلیارد دلاری مرز مهران از صادرات کشور Sun Nov 04 12:27:00 IRST 2018
ایران آنلاین تماس تلفنی علی پروین با سرخپوشان و تبریک به آنها Wed Oct 24 12:47:34 IRST 2018
برنا تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران مقابل اندونزی به پیروزی رسید Mon Oct 08 08:54:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دعوت کماندار آبیکی به اردوی تیم ملی Tue Jan 16 12:23:48 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم لیست سلامتکده‌های طب سنتی تهران Sun Aug 27 14:12:50 IRDT 2017
روزنامه کیهان تمام دستگاه‌های اجرایی موظف به پرداخت فوق‌العاده ایثارگری هستند Fri Aug 04 20:54:01 IRDT 2017
آفتاب ایران شرط جایگزینی سپام به جای سوئیفت در تعاملات مالی ایران Sun Aug 12 12:30:46 IRDT 2018
صبحانه با خبر ثبات مالی تضمین کننده تورم تک رقمی Mon Jul 10 14:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مهدی پاشازاده سرمربی تیم فوتبال بادران شد Thu Jun 21 14:29:05 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران فروش نشر پیرسون 12 برابر صنعت نشر ایران است Tue Jan 02 12:12:47 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توسعه کشاورزی در شهرستان چرداول Thu Oct 18 19:05:09 IRST 2018
روزنامه شهروند دیدار مسی و ژاوی در قلب تهران! Mon Apr 16 04:30:00 IRDT 2018
پرس شیعه قدردانی بابت همکاری در برگزاری اجلاس فرماندهان نیروی دریایی Thu Apr 26 14:41:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران شهروندان با مشاهده کودکان کار به اورژانس اجتماعی اطلاع دهند Thu Sep 13 11:53:22 IRDT 2018
آریا معاملات مسکن در مشهد کاهش یافت Sat Jul 28 14:29:14 IRDT 2018
وطن امروز اخبار Sat May 20 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شهرداری در اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی الگویی برای سایر سازمان‌هاست Wed Apr 26 11:32:23 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار تأسف معاون رئیس جمهوری از منع ورودپژوهشگران ایرانی به آمریکا Thu Jul 13 14:43:00 IRDT 2017
نامه نیوز افزایش قیمت نان به بهانه کنجد قانونی است؟! Sun Jun 03 01:50:01 IRDT 2018
افکارخبر کمپین خرید خیمه‌های 100 ساله با مشارکت هنرمندان آغاز به کار کرد Wed Nov 22 08:50:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نوشیدن آب مقطر ضرر دارد؟ Sat Oct 20 01:05:01 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی گره های سر به مُهر از سه قلعه تا پایتخت Tue Jul 24 12:26:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ژاوی: بارسا 1-2 ال کلاسیکو را می برد Wed Apr 19 21:52:13 IRDT 2017
بهار نیوز برداشت زعفران- خراسان شمالی Tue Nov 06 10:27:17 IRST 2018
خبرگزاری مهر تنگه هرمز همچنان شاهراه انرژی جهان Wed Aug 02 17:03:58 IRDT 2017
جماران مربی تیم ملی فوتبال 500 هزار دلار غرامت می گیرد Wed Aug 30 10:20:53 IRDT 2017
پایگاه خبری الف کدام اعضای اقتصادی دولت در معرض تغییر هستند؟ Thu Jun 21 12:41:00 IRDT 2018
آفتاب ایران سایه «پنجمی » بر سر هندبال ایران/ «ارز » سرمربی را فراری می دهد! Sat Sep 29 09:50:10 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دانشگاه حضرت معصومه(س) قم میزبان دو شهید گمنام شد Sat Mar 04 16:20:31 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امری: بارسلونا توان جبران 4 گل را دارد Tue Mar 07 22:31:48 IRST 2017
ایران آنلاین نظافت استادیوم آزادی پس از بازی استقلال و فولاد توسط مدیران ورزشگاه+ عکس Wed Aug 22 23:59:18 IRDT 2018
جماران عطریانفر: انشقاق اصلاح طلبان به بروز یک احمدی نژاد دیگر می‌انجامد Mon Sep 04 14:17:52 IRDT 2017
ایستا نیوز مجوز نماد گردشگری حذف شد Wed Jun 13 10:14:27 IRDT 2018
صراط لیگ برتر صدای پای مربی استقلالی را شنید Thu Nov 23 17:17:20 IRST 2017
آفتاب صعود جوکوویچ و موگوروسا به دور سوم تنیس اپن فرانسه Wed May 31 19:00:17 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا استقرار بیشترین ذخیره‌سازی مرکبات مازندران در قائم‌شهر Sun Dec 17 11:40:48 IRST 2017
شفاف ساعت کار داروخانه هلال احمر در تاسوعا و عاشورا Wed Sep 27 18:30:21 IRST 2017
اقتصاد آنلاین 7شب اقامت در مالزی چقدر هزینه دارد؟ +جدول Mon Sep 03 14:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سلطانی‌فر: منصوریان و هیات مدیره استقلال با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند Tue Aug 29 18:00:11 IRDT 2017
خبرگزاری فارس نائب رئیس، دبیر و اعضای کمیسیون موارد خاص دانشگاه آزاد منصوب شدند Wed Nov 01 12:34:00 IRST 2017
تابناک تظاهرات گسترده جدایی‌طلبان در بارسلون Sun Sep 17 06:53:57 IRDT 2017
پولی مالی افزایش درآمد کارمزدی بانک ها ضروری است Sun Jul 09 15:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اراده دولت دوازدهم توسعه روابط با کشورهای دوست بویژه در قاره آفریقا است Sun Aug 06 21:56:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین آنونس فیلم سینمایی رگ خواب با بازی لیلا حاتمی +فیلم Thu Apr 06 23:39:13 IRDT 2017
ورزش 3 درگیری سیدجلال با کنعانی زادگان Tue Oct 31 11:53:07 IRST 2017
تین خدمات گردشگری در نوروز 96 با نرخ مصوب نوروز 95 ارائه می شود Sun Feb 26 15:20:45 IRST 2017
ایسکانیوز تهیه طرح جامع مبارزه با مواد مخدر در استان Tue May 22 19:36:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران رسیدگی 2 هزار و 424 فقره پرونده قاچاق در شعب تعزیرات حکومتی استان اصفهان Sun Jan 21 21:59:01 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد پیشنهاد جانسون برای احداث پل ارتباطی با فرانسه Fri Jan 19 16:37:09 IRST 2018
شبکه خبر وضع سلف های دانشجویی در نبض دانشجو Wed Oct 10 19:40:19 IRST 2018
آفتاب ایران ساغلام: همین که تراکتور سقوط نکرد، همه باید خدا را شکر کنند Sun Apr 22 21:52:11 IRDT 2018
پارس فوتبال عجیب اما واقعی ! ” استقلال ” با 8 بازیکن که بازی نمی کنند قرارداد بست ! Wed Jun 13 22:20:27 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا خطر در کمین سلامتی با مصرف غذاهای ناسالم/ به تاریخ انقضای خوراکی ها خوب دقت کنید! Mon Oct 30 14:27:07 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ویزای گردشگران خارجی سلامت به 90 روز افزایش می یابد Sun Jul 02 21:46:00 IRDT 2017
اکو ویژن حمایت بانک ملت از مسابقات ربوکاپ Sat Apr 07 14:45:07 IRDT 2018
رجا نیوز مشکل تامین ارز برای زائران اربعین همچنان باقی است Thu Oct 25 15:28:58 IRST 2018
مشرق نیوز فیلم/ لحظه هولناک جاری شدن سیل در مازندران! Sat Sep 01 14:35:38 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه مبلغان از فضای مجازی برای بهبود معنویت خانواده ها بهره می برند Sun Mar 12 07:38:00 IRST 2017
اتاق خبر24 عنکبوت غول‌پیکر مهمان ناخوانده زوج استرالیایی Wed Jul 26 15:11:00 IRDT 2017
جماران چاووش اوغلو: برای آتش‌بس و حل سیاسی بحران سوریه تلاش می‌کنیم Sun Sep 03 11:38:08 IRDT 2017
افکارخبر وقتی فرخ نژاد پا تو کفش سامورایی ها می کند/عکس Sun Oct 14 08:20:11 IRST 2018
پرس شیعه ائمه(ع) معلمان فرشته‌ شدن هستند/ قرآن درصدد زنده کردن جامعه است Sat Jul 08 16:23:21 IRDT 2017
ایران آنلاین جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز دوم از هفته بیست‌و‌یکم؛ استقلال قاطعانه برد اما تکان نخورد! Thu Jan 25 19:23:35 IRST 2018
روزنامه شهروند «بحران معیشت» در راه است Sat Dec 16 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو تاثیر منفی نوسانات بازار ارز بر نحوه اجرای قرارداد‌های عمرانی Wed Aug 15 11:07:27 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران روسیه شش ناو هواپیمابر می سازد Mon Jul 31 21:49:18 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه جلوگیری از فرو رفتن در گرداب ظلمات با تمسک به قرآن و عترت Thu May 03 11:36:00 IRDT 2018
خرداد نیوز شبکه‌های اجتماعی برای حذف شکلک اسلحه پیشگام شدند Wed Apr 25 12:51:27 IRDT 2018
صبح تهران وزارت راه برکناری وزیر راه توسط دولت را تکذیب نکرد Sun Oct 07 17:11:06 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش فدراسیون چوگان به اظهارات وکیل گیلانی Wed Dec 20 10:03:45 IRST 2017
برنا آیین‌نامه بخشی از تبصره (5) قانون بودجه سال 96 ابلاغ شد Wed Jun 28 14:28:56 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم معرفی شهردار همدان به 10 روز دیگر موکول شد Tue Sep 12 19:07:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اردبیل|علی دایی: داشته‌های خود را مدیون خون شهدا هستیم Tue Jul 03 15:07:39 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سقوط مرگبار بالابر در بابل Thu Jan 05 09:52:55 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران گرانی روغن نباتی صحت دارد؟ Sun Jul 22 10:49:29 IRDT 2018