خبرگزاری مهر - Sun Oct 15 10:30:51 IRST 2017 نمایش خبر

رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران معرفی شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کمیته ارتباطات انجمن متخصصان روابط عمومی، هادی کمرئی به عنوان رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی و حسین امامی به عنوان نایب رئیس این انجمن برای یک دوره یک ساله انتخاب شدند. بر اساس مصوبه انجمن متخصصان روابط عمومی، به منظور بهره‌گیری حداکثری از توانمندی‌ مدیریتی اعضاء هیات مدیره در سه سال کاری، ‌هر سال یک نفر به عنوان رییس و نایب رییس جدید انتخاب می‌شود. هادی کمرئی رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی، دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات اجتماعی بوده و به عنوان مدرس در دانشگاه‌های علامه طباطبائی و علمی-کاربردی سابقه تدریس دارد. از وی چند کتاب در حوزه روابط عمومی منتشر شده است. همچنین حسین امامی نایب رئیس این انجمن، دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات اجتماعی بوده و در حوزه‌های مربوط به روابط عمومی، روزنامه‌نگاری و تکنولوژی‌های نوین ارتباطی سابقه تدریس و پژوهش چندین ساله دارد. وی بیش از 20 سال در روابط عمومی سابقه فعالیت دارد.
خبرگزاری مهر جزئیات آزمون های ارزشیابی/ انتشار دفترچه دکتری پزشکی از اواخر دی Tue Jan 03 09:18:36 IRST 2017
خبرگزاری مهر 17هزار پرونده در یک سال گذشته وارد دادسرای دامغان شد Mon Jul 10 00:04:18 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شورای پزشکان برای پیوند کبد ضیاءالدین دری تصمیم می‌گیرد Mon Jul 16 15:57:37 IRDT 2018
خبرگزاری مهر پیکر بی جان فرد غرق‌شده در سد شهید شاهچراغی دامغان بیرون کشیده شد Mon Apr 02 20:26:27 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بحران سوریه ماهیت غرب را آشکار کرد Sun Nov 26 15:21:12 IRST 2017
خبرگزاری مهر خطوط اتوبوسرانی تهران بزودی ساماندهی می شوند Sat Dec 16 14:48:11 IRST 2017
خبرگزاری مهر ترکیه احتمالا «اینجرلیک» را به روی جنگنده‌های روس باز می‌کند Wed Aug 17 12:26:32 IRDT 2016
خبرگزاری مهر تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به ژاپن اعزام می شود Wed Jul 19 13:47:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اتهامات علیه روسیه درباره غوطه شرقی دمشق بی پایه و اساس است Wed Feb 21 16:58:20 IRST 2018
خبرگزاری مهر 10هزار قطعه جوجه رنگی بدون هویت در بوئین زهرا معدوم شد Wed Mar 01 08:33:31 IRST 2017
خبرگزاری مهر افتتاح یک طرح تولیدی با اعتبار یک میلیارد ریال در هرسین Mon Feb 05 16:53:26 IRST 2018
خبرگزاری مهر صندلی خودروی « اس یو وی» با 30 حالت تنظیم Fri Apr 14 11:48:14 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سدهایی که به‌جای یار خاطر به بار خاطر تبدیل شده اند Mon Apr 16 09:54:06 IRDT 2018
خبرگزاری مهر همه‌پرسی اقلیم، بخشی ازطرح خاورمیانه بزرگ است/کردها؛ اولین قربانی Wed Sep 27 15:30:51 IRST 2017
خبرگزاری مهر تور جهانی والیبال ساحلی در انزلی برگزار می شود Wed Oct 10 18:09:29 IRST 2018
خبرگزاری مهر فارغ التحصیلان دانشگاهی در گلستان تسهیلات کم بهره دریافت می کنند Sat Dec 09 17:36:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر برگزاری مراسم سالگرد فاجعه نسل‌کشی سربرنیتسا با حضور نویسندگان Thu Jul 13 16:59:57 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همایش مطالعه نقش علمی و تاریخی مدینه در شیعه در کلن برگزار شد Sat Oct 20 10:22:08 IRST 2018
خبرگزاری مهر شرکت روزانه 20 هزار نفر در جزء‌خوانی قرآن حرم حضرت معصومه(س) Sat May 27 15:28:32 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 168 هزار رایانه مورد حمله قرار گرفت/ توصیه به مدیران سایتها Sat Apr 07 09:36:15 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 12 میلیارد تومان برای تکمیل رینگ حرم هلال بن علی(ع) نیاز است Thu Aug 10 12:42:18 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 13 مرداد آخرین مهلت ثبت نام در استخدام مربی پیمانی فنی و حرفه ای Tue Aug 01 14:35:20 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آب گرفتگی معابر دماوند در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است Mon Apr 23 22:31:29 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 80دانش آموز بشرویه به مرحله استانی مسابقات فرهنگی هنری راه یافتند Thu Jun 30 09:07:40 IRDT 2016
خبرگزاری مهر قانون شوراها نیازمند بازنگری/حجم مشکلات اجتماعی یزد باورپذیر نیست Sat Feb 10 21:41:40 IRST 2018
خبرگزاری مهر دستگیری سارق زن نما در شهرستان قدس Fri Sep 22 15:53:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر استفاده از ظرفیت گروه‌های مردم نهاد برای تقویت فرهنگ کتابخوانی Mon Feb 05 12:26:18 IRST 2018
خبرگزاری مهر نگارخانه آبان آغاز بکار کرد/بانوان فعال در حوزه نگارخانه ای شیراز Sun Aug 20 14:23:41 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نفت برنت دوباره از 80 دلار فراتر رفت Thu Sep 13 11:27:43 IRDT 2018
خبرگزاری مهر گل های هفته 22 لیگ برتر فوتبال Mon Feb 05 19:39:57 IRST 2018
خبرگزاری مهر برخی قصد تخریب بخش فرهنگی بودجه 97 را دارند Thu Dec 14 11:47:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر آغاز ثبت نام متقاضیان برای اجرای طرح «شهروندمربی» در همدان Sun Aug 27 10:03:30 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سفر رئیس قوه قضائیه به مازندران Thu Jul 20 14:40:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برترین رکابزنان معرفی شدند Tue May 02 14:23:05 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 700حلقه چاه غیرمجاز و غیرفعال در گناوه و دیلم حفر شده است Sat Jun 24 14:12:24 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تساوی در حضور 120 نفر/بازی در یک هوای غبارآلود Sat Apr 29 21:40:34 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اختصاص 100 میلیون مترمکعب آب ارس به اردبیل مطالعه می‌شود Wed Nov 08 09:24:29 IRST 2017
خبرگزاری مهر 6 مقاله پژوهشی به جشنواره موسیقی لیلم ارسال شده است Sat Oct 14 09:32:29 IRST 2017
خبرگزاری مهر گای ریچی جایزه رایندنس را می‌گیرد Sat Aug 12 10:06:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیگیری ثبت جهانی بافت تاریخی بشرویه در سال 97 Mon Jan 15 07:45:50 IRST 2018
خبرگزاری مهر تکمیل عملیات سازه‌ای پارکینگ طبقاتی نیایش تا پایان سال جاری Mon Jul 17 17:36:25 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مشهد نماد توانمندی و نمونه ای از حکومت داری جمهوری اسلامی است Thu Sep 21 12:57:35 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کودک چهارساله با علائم آپاندیس در اتاق عمل ایست قلبی کرد Sat Mar 18 18:15:33 IRST 2017
خبرگزاری مهر رضایت داروخانه ها و مراکز درمانی از عملکرد شرکت پخش سها Sat Nov 04 13:26:28 IRST 2017
خبرگزاری مهر غیبت کاپیتان و دلخوری برانکو طارمی به خاطر تشویق هواداران! Sun Jul 30 19:08:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کسب دانش هدفمند قدرت یک کشور در جامعه جهانی را رقم می‌زند Wed Jan 25 15:45:30 IRST 2017
خبرگزاری مهر کرج؛ شهری گذری/با مقصد گردشگری شدن فرسنگ‌ها فاصله است Sun Dec 17 10:38:58 IRST 2017
خبرگزاری مهر خرید هواپیما از ژاپن در برابر پول فروش نفت Thu Nov 15 10:40:34 IRST 2018
خبرگزاری مهر ادامه روند تکمیل نقشه‌های پهنه‌بندی ژئوتکنیکی پایتخت Sat Sep 16 11:30:19 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نمایشگاه و فروشگاه آثار خوشنویسی محیط‌زیست در همدان دایر می‌شود Tue Sep 19 14:30:11 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نشست «فهم سیستمی دستگاه فلسفی شیخ اشراق»برگزار می شود Tue Jan 23 11:58:26 IRST 2018
خبرگزاری مهر کارآمدی نیروی زمینی ارتش در بالاترین وضعیت قرار دارد Wed Apr 18 10:25:33 IRDT 2018
خبرگزاری مهر فقط چهار اردو تا المپیک زمان داریم/امیدوارم یزدانی به المپیک برسد Sun Jun 19 09:59:05 IRDT 2016
خبرگزاری مهر راه اندازی سایت شناسایی هکرهای فریبکار فضای مجازی Sun Jan 29 13:45:45 IRST 2017
خبرگزاری مهر الصباح تلفنی با عادل عبدالمهدی گفتگو کرد Fri Oct 05 07:59:21 IRST 2018
خبرگزاری مهر فاز 4 هتلینگ بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود افتتاح شد Fri Jul 21 16:24:12 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «حیدر العبادی» وارد واشنگتن شد Mon Mar 20 09:40:51 IRST 2017
خبرگزاری مهر توانمندسازی دغدغه سمن ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر است Wed Dec 20 14:34:15 IRST 2017
خبرگزاری مهر انتقاد ترامپ از کلینتون درباره پرداخت 400 میلیون دلار به ایران Wed Aug 03 17:09:46 IRDT 2016
خبرگزاری مهر کشف5 تن تخم مرغ تاریخ گذشته در بهارستان Sun Feb 04 10:30:34 IRST 2018
خبرگزاری مهر نخستین اوراق وقف علم و فناوری جمعی در مشهد رونمایی شد  Sun Jan 01 12:11:56 IRST 2017
خبرگزاری مهر پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز بهبهان/ دستگیری 18 سارق و قاچاقچی Tue Aug 09 20:52:48 IRDT 2016
خبرگزاری مهر حداکثر مساعدت ها برای دانشجویان در دانشگاه آزاد Fri Jul 21 10:28:57 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ثبت یک میلیون و215 هزار تردد نوروزی در جاده های استان ایلام Sun Mar 26 18:42:49 IRDT 2017
خبرگزاری مهر فعالیت 30 نمایندگی و شعبه دارالقرآن کریم در زنجان Tue Jan 02 10:21:30 IRST 2018
خبرگزاری مهر ادامه دادن در شرایط نابرابر ممکن نیست Tue Oct 31 18:29:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر «دیپلماسی ایدئولوژیک» کمک کننده سیاست خارجی کشور است Fri Aug 10 12:16:16 IRDT 2018
خبرگزاری مهر شهروندان از چادرزنی و استقرار در نزدیکی رودخانه‌ها پرهیز کنند Sun Apr 01 14:02:04 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اظهار نظر بازیکنان تیم والیبال دانشجویان بعد از صعود به فینال Tue Aug 29 06:59:18 IRDT 2017
خبرگزاری مهر روزانه 7 تا10 بیمار منتظر پیوند فوت می کنند/آمار مرگ مغزی در کشور Wed Apr 18 04:47:27 IRDT 2018
خبرگزاری مهر یادواره 28 شهید منطقه لائی نکا با حضور رئیس قوه قضاییه برگزار شد Thu Aug 11 12:59:22 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 5 نفر در تصادف پژو پارس و تیبا در اتوبان کاشان - نطنز مصدوم شدند Mon Mar 26 13:59:56 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 423کشته و 7370مجروح/ رئیس جمهور: بنیاد مسکن مسئول بازسازی است Mon Nov 13 16:38:25 IRST 2017
خبرگزاری مهر آلبوم «عاشق کیست» شهرام ناظری منتشر می‌شود/ شنیدن «در آتش آوازها» Sun Sep 10 09:25:19 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اولویت سفیر آمریکا در چین؛ مهار برنامه هسته ای کره شمالی Mon Jun 26 11:22:16 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 88 هزار لرستانی رأی دادند/انتخابات با سرعت در جریان است Fri May 19 10:34:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تقابل ستاره ها با تیم ملی ایران Tue Jul 10 12:05:24 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ورود نیروهای مردمی وابسته به ارتش سوریه به شهر عفرین Tue Feb 20 17:44:59 IRST 2018
خبرگزاری مهر دستان خالی زلزله‌زده‌ها و کمک‌های بلوکه‌شده در حساب سلبریتی‌ها Sun Jun 17 11:17:12 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 11 تعاونی تولید فرش دستبافت در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند Tue Sep 26 17:25:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر سطح تجاری ایران و ترکیه به اندازه 10 میلیارددلارهدف گذاری شده است Wed Oct 04 16:14:04 IRST 2017
خبرگزاری مهر روستای شیت در حوزه گردشگری منحصر به فرد است Thu Mar 16 16:01:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر هر قدرتی به آب‌های سرزمینی ما نزدیک شود، مقتدرانه اخطار می‌دهیم Wed Sep 13 10:49:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کمپین نقطه صفر مرزی برای دومین سال آغاز به کار کرد Sun Aug 06 18:39:57 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد یک ظرفیت عظیم است Thu Jun 23 09:45:47 IRDT 2016
خبرگزاری مهر بزرگترین کشتی نظامی انگلستان در معرض حمله سایبری Tue Jun 27 18:42:07 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کاهش 150 هزارتومانی قیمت زعفران/حجم معاملات کاهش یافت Tue Mar 07 11:31:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر « هفت تپه »یادمان یادگاران طلایه داران مازندران است Sat Mar 18 13:31:07 IRST 2017
خبرگزاری مهر لزوم تجهیز خودروها به فیلتر دوده/انتقاد از توقف پروژه شهید شوشتری Sun Mar 05 17:13:52 IRST 2017
خبرگزاری مهر صدراعظم سابق اتریش فرستاده سازمان ملل می‌شود Sat Aug 13 12:03:34 IRDT 2016
خبرگزاری مهر شرایط سرمایه‌گذاری در لرستان فراهم نیست/ مطالبات مردم تحقق یابد Fri Apr 14 10:21:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بازی سختی برابر پرسپولیس داریم/ فردا روز مرگ و زندگی است Fri Apr 14 18:31:22 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برگزاری جشنواره نشاط وامید باحضور بیش از 700 جوان در یاسوج Mon Apr 24 10:29:29 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 460 نفر در دشتی آموزش های فنی حرفه ای را فرا گرفتند Sat Jul 22 13:55:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بیان حقایق با زبان طنز/ «همه دزدها که دزد نیستند» متفکرانه است Sat Apr 28 12:34:47 IRDT 2018
خبرگزاری مهر رانت دارویی نمی دهیم/ ضرورت حضور در بازار جهانی Tue Apr 03 13:39:26 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ساخت‌وسازهای غیرمجاز روستای زیارت 100درصد تخریب می شود Sat Aug 06 10:09:22 IRDT 2016
خبرگزاری مهر واتس‌اپ، پیام‌رسان پرطرفدار آلمانی‌ها/ دولت به دنبال جایگزین است Wed Aug 01 09:36:59 IRDT 2018
خبرگزاری مهر لیست کامل برندگان جوایز گلدن گلوب/ «سه بیلبورد»‌ برنده بزرگ Mon Jan 08 08:30:54 IRST 2018
خبرگزاری مهر حکم حبس ابد برای چند شهروند بحرینی/ دستگیری امام جماعت مسجد الخیف Tue Oct 30 11:08:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اهدای عضو بانوی رشتی به 6 بیمار نیازمند عضو Wed Dec 20 15:39:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جا ماندن مختاری از اردوی تیم ملی Sun Jun 17 12:52:30 IRDT 2018
تی نیوز سناریوهای پیش روی اقتصاد جهانی در مواجهه با ارزهای رمز پایه Mon Apr 09 13:40:13 IRDT 2018
شرکت ملی نفت ایران راه‎اندازی طرح زیست محیطی در منطقه عملیاتی نار و کنگان Wed Oct 03 17:55:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران هفته وحدت تالیف قلوب، دست‌های متحد Mon Dec 04 10:38:10 IRST 2017
جام نیوز عزاداری رهبر معظم انقلاب در شام شهادت سیدالشهدا (ع) با نوای میثم مطیعی Mon Oct 02 19:48:51 IRST 2017
جماران لیونل مسی را به ما بدهید تا شما را ببخشیم! Fri Jul 27 11:35:31 IRDT 2018
اتاق خبر24 وحشت آفرینی از شلیک های خانوادگی در ایرانشهر Sat Sep 16 10:41:00 IRDT 2017
آریا وزیر کشور 2 هزار واحد زلزله زده روستایی را افتتاح کرد Mon Aug 27 12:17:32 IRDT 2018
خبرگزاری فارس علی عبدالله صالح، در دفاع از یمن صادق نبود Tue Dec 05 15:53:57 IRST 2017
صبح تهران سخنگوی دولت به آردفروشی متهم شد! Sun Sep 09 13:29:55 IRDT 2018
دولت بهار تلاش ترامپ برای ایجاد ائتلافی ضد ایران، سوریه و روسیه Mon May 22 11:38:00 IRDT 2017
جماران شهرداری کرج یک هزارو200میلیارد تومان طلبکار است Sun Jul 01 13:28:34 IRDT 2018
برنا کشف انواع کالای قاچاق میلیاردی درهرمزگان Sat Sep 23 12:12:17 IRST 2017
خبرگزاری حوزه فیلم/ توصیه رهبر معظم انقلاب به یک تازه‌عروس Wed Aug 23 08:02:00 IRDT 2017
تابناک تکمیل طرح کمک چین به پناهجویان در ایران Fri Feb 16 13:35:01 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن افتتاحیه سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران Tue May 02 15:35:41 IRDT 2017
عرش نیوز روحانی یارانه را 3برابر کرد/حمله روزنامه‌های دولت و اصلاح‌طلب به وعده 3برابری یارانه‌های محرومان Wed May 03 13:21:40 IRDT 2017
تدبیر و امید وجود آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها! Fri Oct 20 16:16:10 IRST 2017
تی نیوز سلسله جلسات مهمانی معرفت و اندیشه دینی در رشت برگزار می شود Wed Apr 11 19:02:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران استفاده داعش از 600 سگ انتحاری Sun Nov 06 12:33:04 IRST 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی عملکرد رسانه ها باید همگرا محور و هوشمندانه باشد Tue Feb 28 21:25:00 IRST 2017
عصر ایران صعود 7 پله‌ای تیم ملی فوتبال ایران تا رده 23 جهان Sun Jul 09 10:03:20 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افتتاح مجتمع قضایی اطفال و نوجوانان برای نخستین بار در دادگستری کرمانشاه Mon Feb 20 10:23:40 IRST 2017
آریا بهای کالاهای اساسی در تیرماه حدود 4 درصد رشد کرد Fri Jul 27 13:44:20 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعمال مدیریت برمنابع ارزی در دوران محدودیت ضروری است Mon Jun 25 15:11:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین قرار است کیوی وارد کنیم؟ Sun Nov 12 12:53:15 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی دو زمین بدمینتون در کرمانشاه Sat Jul 07 15:24:41 IRDT 2018
ایلنا وقوع 2 زمین‌لرزه در نزدیکی پایگاه آزمایش هسته‌ای کره‌شمالی Sun Dec 10 10:41:27 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اهواز| برخی با تحمیل قراردادهای الحاقی در پی تضعیف نظام اسلامی هستند Sun Jul 08 15:22:41 IRDT 2018
ساعت24 رئیس سیا فایل صوتی قتل خاشقچی را شنید Thu Oct 25 09:48:21 IRST 2018
فرادید تصاویر/ دنیای حیرت انگیز حیات وحش Tue Jul 10 16:47:26 IRDT 2018
ایسکانیوز هادی فدائی به سمت فرماندار شهرستان زرندیه منصوب شد Mon Feb 26 23:13:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حمله جنگنده های سعودی به اتوبوس مسافران در یمن Sun Dec 17 05:18:30 IRST 2017
اتاق خبر اشتباه استراتژیک بودجه ریلی 97 Fri Feb 16 13:14:04 IRST 2018
ایلنا ستاد امنیتی ارتباطات بریتانیا ادعای شنود ترامپ را رد کرد Fri Mar 17 08:22:21 IRST 2017
صبا ایران میهمانی رئیس کمیته امداد به صرف «دو پیازه آلو» +تصاویر Tue Mar 07 13:08:37 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعلام سه روز عزای عمومی در قزوین / تعطیلی مدارس و دستگاه‌های دولتی Sat Apr 08 13:39:49 IRDT 2017
برنا 360 هزار فقره وام ازدواج پرداخت شد Mon Sep 11 15:48:27 IRDT 2017
ایران آنلاین وام مسکن جوانان 213 میلیون تومان شد Sat Jul 07 18:09:55 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دبیرکل اتحادیه نیروهای سوریه: آمریکا از راه حل مسالمت آمیز درباره سوریه منصرف شده است Tue May 15 17:10:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نرخ سود تسهیلات به نفع صادرکنندگان ساماندهی شود Mon Sep 18 17:24:25 IRDT 2017
یک ورزش اوزیل: من دو قلب دارم، یکی آلمانی و دیگری ترکیه‌ای! Sun Jul 22 16:16:59 IRDT 2018
جام نیوز انفجار خونین با 25 کشته در سوریه Mon Jan 08 09:00:00 IRST 2018
تدبیر و امید تدوین لایحه قانون جامع انتخابات Mon Feb 26 11:05:37 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فرآیند رای‌گیری انتخابات در ملایر الکترونیکی برگزار می‌شود Mon Apr 10 01:59:00 IRDT 2017
تابناک لایحه تشکیل پلیس اطفال نهایی شد Wed May 24 10:30:01 IRDT 2017
ایران آنلاین رقابت ستاره های زن سینما برای کسب جایزه «بهترین بازیگر زن» درجشنواره پروین اعتصامی Fri Jan 27 13:57:52 IRST 2017
تدبیر پیش بینی ورود موج جدید بارشی به کشور +جدول Mon Jan 23 12:27:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شکست آبرومندانه نارنجی پوشان در بابل Sun Apr 29 19:18:43 IRDT 2018
شفاف 2 زن متهم به قتل برادر رهبر کره شمالی Wed Mar 01 12:33:45 IRST 2017
تهران پرس مشکل یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال Sun Nov 12 09:26:00 IRST 2017
تابناک کارآفرینی با درآمد ماهانه 7 میلیون تومان Mon May 22 17:11:26 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لهستان: اتحادیه اروپا باید در موضوع تحریم‌های ایران با آمریکا همگراتر شود Sat May 26 23:26:02 IRDT 2018
ورزش 3 برزیل 3 -0 پاراگوئه؛ در یک قدمی روسیه Wed Mar 29 03:33:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طرح نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان Sun May 28 17:05:14 IRDT 2017
انتخاب حمله جوان معترض با میلگرد به خودروی یک نماینده در مقابل مجلس Wed Apr 18 16:32:58 IRDT 2018
روزنو عضویت کارگردان «گشت 2» در خانه سینما تعلیق شد Wed May 31 11:21:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آیت‌الله سبحانی: خدمات شیعه در تعالی علوم اسلامی پنهان مانده است Fri May 11 15:15:52 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد دارویی رازک 1325ریال سود تقسیم کرد Sun May 28 12:41:41 IRDT 2017
بی باک نیوز ساخت ماشین اسباب بازی با موتور کشی! Mon Feb 13 21:22:01 IRST 2017
ایکو پرس تثبیت میانگین مدت زمان انتظار امداد خودرو ایران با وجود افزایش عملیات امدادی Tue Mar 27 10:11:21 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تظاهرات در بیش از 80 شهر برزیل در اعتراض به فساد Sun Mar 26 22:08:14 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نجات چهار نفر از حریق یک ساختمان در مشهد Wed Jul 12 18:03:00 IRDT 2017
جوان آنلاین امری: تصمیم‌های داور موجب ناکامی PSG نیست Mon Feb 20 18:05:35 IRST 2017
ایلنا فراخوان جشنواره تئاتر خیابانی قرآنی و تعزیه فاطمی در خوزستان Tue Nov 28 10:56:29 IRST 2017
آفتاب با مصرف این مواد غذایی موهای بهتری داشته باشید Wed Feb 07 12:01:28 IRST 2018
برنا پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری «هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی» در سطح مدارس کشور Sun Nov 18 15:59:27 IRST 2018
ورزش 3 گزارش:/ افزایش بدهی های باشگاه منچستریونایتد Thu Feb 09 15:25:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مدیریت مجموعه‌های سوارکاری گلستان باید به صورت بلندمدت به استان واگذار شود Thu Mar 16 10:20:55 IRST 2017
عصر ایران ادعای جدید آمریکا: ایران، "ریال یمن" جعل می‌کند Tue Nov 21 14:07:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عید سعید فطر مبارک Mon Jun 26 13:42:33 IRDT 2017
دولت بهار جزئیات عملیات استشهادی جوان فلسطینی + تصاویر Sat Jul 22 16:47:00 IRDT 2017
آرا نیوز تخت‌های بیمارستان 15 خرداد پاسخگوی نیاز مردم جنوب شرق استان تهران نیست Sun Dec 10 14:09:04 IRST 2017
اتاق خبر قالیباف خود را بالاتر از رئیسی می داند و به نفع او کنار نمی کشد Mon Apr 24 10:12:36 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان بومی سازی برنامه های نماز در دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد عملیاتی می شود Mon Jul 17 13:14:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خوراکی‌های فوق العاده برای درمان ریزش موی سر Thu Apr 20 16:20:14 IRDT 2017
فردا توضیح ربیعی درباره آمار اشتغال جهانگیری Sat Oct 28 14:55:40 IRST 2017
روزنامه کیهان رشد 15درصدی کشفیات مواد مخدر در کشور Mon Jul 03 21:18:45 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد حباب قیمتی آی‌فون در بازارهای ایران Sat Sep 23 09:43:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خریداری کشمش باغدارن تا چند روز آینده Thu Mar 09 09:07:41 IRST 2017
پول نیوز تجهیزات پزشکی Sat Oct 27 08:17:36 IRST 2018
جماران مهارت‌های زندگی، مهمترین اصل آموزش در مقابله با اعتیاد است Sun Sep 03 11:31:29 IRDT 2017
جماران جذاب ترین بازیکنان فوتبال ایران از نگاه نشریه مارکا Sat Jun 23 12:20:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ایبراهیموویچ:حضور در لیگ انگلیس، انتخاب پسرانم بود Tue Feb 28 09:52:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشتی گیر زنجانی در اردوی آمادگی تیم ملی کشتی ناشنوایان Tue Apr 17 09:31:34 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تصویر برداری فاز دوم سریال «بچه مهندس» به نیمه رسید + عکس Mon Jul 16 12:24:02 IRDT 2018
اعتدال حال عمومی کروبی خوب است Sat Aug 19 19:29:41 IRDT 2017
ایلنا بیمارستان کیش نخستین بیمارستان میزبان سنگین ترین هلکوپترهای امدادی کشور Sat Oct 20 15:27:43 IRST 2018
اعتبار نیوز با خرید دین بانک ملی ایران، چک فردا را امروز نقد کن! Sat Nov 10 11:05:00 IRST 2018
افکارخبر آمریکا 7 نیروی امنیتی عراق را کشت Sat Jan 27 11:54:36 IRST 2018
روزنامه شرق اقبال به خواستگاری و نمایش‌های سال نو Wed Apr 05 04:30:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مرحله دوم پانزدهمین دوره مسابقات شنای باشگاه های کشور؛ آغاز رقابت شناگران از صبح امروز Thu Jan 18 13:24:29 IRST 2018
همشهری آنلاین حزب مکرون در انتخابات پارلمانی فرانسه پیروز خواهد شد Mon May 29 16:17:13 IRDT 2017
اتاق خبر اختصاص 18 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی Sat Jul 28 21:59:08 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد ایلام Sun May 28 10:30:51 IRDT 2017
عصر خبر قرعه مناسب روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل Sat Sep 22 08:06:59 IRST 2018
آرا نیوز شبهای حرم Sat Dec 23 12:03:50 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمادگی شهرداری قم برای بازگشایی معابر Tue Nov 13 16:50:00 IRST 2018
میزان فکری در نفت مسجدسلیمان ماندنی شد/ از صبوری هواداران تشکر می‌کنم Mon Jun 04 11:56:04 IRDT 2018