آنا - Thu Apr 05 13:42:23 IRDT 2018 نمایش خبر

شفر از وزیر ورزش هدیه گرفت/ غیبت مجید حسینی و تیام

وینفرد شفر در تمرین امروز آبی‌پوشان هدیه‌ای از سوی وزیر ورزش و جوانان دریافت کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت و در حالی که فقط امروز را برای دیدار با مشکی‌پوشان جهت آماده‌سازی فرصت داشت از ساعت 12:30 دقیقه تمرینات تاکتیکی خود را در چمن ورزشگاه صنایع دفاع پیگیری کرد. * پیش از شروع تمرین شفر برای بازیکنان جلسه فنی برگزار کرد. * بهنام برزای بعد از چند هفته مصدومیت از امروز در تمرینات آبی‌پوشان شرکت کرد و تمرین اختصاصی انجام داد. * جواد قراب عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در محل تمرین این تیم حاضر شد و مورد استقبال شفر قرار گرفت. * مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به مناسبت آغاز سال جدید هدیه و لوحی یادبودی برای سرمربی تیم استقلال به محل تمرین این تیم ارسال کرد و شفر نیز از طریق شخصی که هدیه را به دست وی رسانده بود از وزیر ورزش تشکر کرد. * پیش از شروع تمرین امروز بازیکنان به گرم کردن بدن‌ها پرداخته و سپس زیر نظر ساناک کار تاکتیکی انجام دادند. همچنین فوتبال درون‌تیمی و ارسال از جناحین در دستور کار بازیکنان این تیم قرار گرفت. * مجید حسینی و تیام غایبان تمرین امروز آبی‌پوشان بودند و این دو نفر برای دیدار با الهلال عربستان در کلینیک استقلال خود را آماده می‌کنند. * بازیکنان تیم استقلال بعد از پایان تمرین راهی هتل المپیک شده تا اردوی پیش از مسابقه را برگزار کنند.
آنا همانند ایران، تحریم‌ها به تقویت اقتصاد قطر منجر می‌شود Tue Aug 29 19:12:00 IRDT 2017
آنا «جباروف»،«رونالدو» یا «مسی» نیست که غیبتش ما را خوشحال کند Wed Jan 10 09:24:25 IRST 2018
آنا پیاده روی زائران حسینی در اربعین زمینه ساز ظهور حضرت بقیه الله الاعظم است Sat Nov 18 09:35:49 IRST 2017
آنا ترامپ طرح تحریم‌های ایران را امضا کرد Wed Aug 02 19:08:00 IRDT 2017
آنا جانشین فرمانده کل ارتش: امنیت کشور و مردم به برکت آمادگی نیروهای مسلح است Fri Mar 10 13:09:47 IRST 2017
آنا تکذیب خبر به سبک تلویزیون/ اگر پای صدا و سیما بلغزد! Mon Oct 02 20:27:00 IRST 2017
آنا 4 شروط جدید عراق برای واردات کالاهای ایرانی Mon Aug 21 11:42:41 IRDT 2017
آنا رشد 61 درصدی ترانزیت ریلی Mon Dec 18 10:07:00 IRST 2017
آنا راهیابی به جشنواره موسیقی همایون خرم و کسب مقام‌های نخست ورزشی از سوی سما رشت Wed Dec 13 14:59:13 IRST 2017
آنا ایمانی خوشخو: «اعتراف» دعوت انسان به بازخوانی خود است Tue Jul 11 15:01:48 IRDT 2017
آنا نیروهای سوریه به هفت کیلومتری شهر «المیادین» رسیدند Wed Oct 04 22:26:00 IRST 2017
آنا مقام قضایی لیبی: سیف‌الاسلام قذافی باید آزاد شود Tue May 30 13:34:35 IRDT 2017
آنا کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی به دولت رفت Mon Feb 05 11:35:00 IRST 2018
آنا فاینانس راه قابل اتکا برای اشتغالزایی و تامین مالی  Wed Apr 05 16:40:44 IRDT 2017
آنا مشخص شدن تکلیف اسپانسر پرسپولیس در هفته آینده Wed Aug 16 09:40:00 IRDT 2017
آنا ایران در آستانه از دست دادن میزبانی مسابقات جهانی کشتی آزاد/ سفر کمانداران به آمریکا لغو شد Sat Feb 04 11:12:00 IRST 2017
آنا پیام منصوریان به هواداران استقلال در آستانه دیدار با پیکان؛دست از حمایت تیم محبوب خود برندارید Thu Jan 26 12:39:16 IRST 2017
آنا جزئیات 6 عملیات تروریستی و کودتا در بستر «تلگرام»/پیام‏‎رسانی که خانه امن تروریست‎ها شد Sun Apr 29 18:32:00 IRDT 2018
آنا نحوه تمدید و تبدیل انتقال موقت معلمان از سایر استان‌ها به تهران اعلام شد Sat May 27 12:39:00 IRDT 2017
آنا پذیرایی به سبک خانه در خودرو! Wed Feb 22 17:06:56 IRST 2017
آنا صدور کارت مربیگری دستیار شفر Sun Dec 17 15:04:03 IRST 2017
آنا نیاز دانشگاه اصفهان به 10 میلیارد بودجه برای فعالیت‌های بین‌المللی / جذب هزار دانشجوی خارجی تا پایان سال 97 Wed Apr 11 14:31:29 IRDT 2018
آنا ارائه خدمات درمانی بیمارستان کوهبنان در زمان زلزله Mon Dec 25 14:22:20 IRST 2017
آنا قدردانی از فعالان فرهنگی کانون‌ها و تشکل‌ های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت Thu Mar 09 09:26:15 IRST 2017
آنا فرار تراکتورسازی از شکست خانگی Fri Sep 15 21:03:32 IRDT 2017
آنا آخرین جزئیات یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی تشریح شد Wed Aug 16 13:41:12 IRDT 2017
آنا «چشم شب روشن» امشب با رییس سازمان سینمایی  Wed Oct 11 13:09:33 IRST 2017
آنا جشنواره فیلم کوتاه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار می‌شود Tue Jan 24 11:29:08 IRST 2017
آنا «مجمع تمدن‌های کهن» در اتن پایان یافت + تصویر Mon Apr 24 16:38:00 IRDT 2017
آنا بازدید دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از خبرگزاری آنا Mon Jun 11 16:14:29 IRDT 2018
آنا برنامه «نگاه یک» رعایت اخلاق پس از انتخابات را بررسی می‌کند Sat May 20 12:19:44 IRDT 2017
آنا فعالیت کیوسک‌های بدون مجوز در پیاده‌روهای محله سرو آزاد Tue Jan 31 11:59:23 IRST 2017
آنا تا زمان رفع مشکل، خوزستان در "آماده باش قرمز" خواهیم بود Tue Feb 14 13:09:25 IRST 2017
آنا هر آنچه در مورد درمان فتق باید بدانید Sat Feb 03 18:21:00 IRST 2018
آنا ربات انسان‌نما پرواز می‌کند Fri Sep 08 15:00:00 IRDT 2017
آنا جانشین فرمانده ارتش وارد سرپل ذهاب شد Sat Nov 18 09:14:00 IRST 2017
آنا فرهادکاظمی: بازیکنانم مقابل سیاه‌جامگان با غیرت بازی کردند/ می خواهم در ماشین سازی بمانم Sat Apr 29 21:19:15 IRDT 2017
آنا پیام تبریک هاشمی در پی انتخاب سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان Mon Aug 21 10:35:00 IRDT 2017
آنا افتتاح دفتر دائمی حماس در قاهره / موفقیت کم‌نظیر نشست آستانه در توقف جنگ سوریه Fri Sep 15 12:57:44 IRDT 2017
آنا گام محکم بانوان کارا‌ته‌کا در روز نخست؛ دوستی و علیپور فینالیست شدند Sat May 13 12:21:51 IRDT 2017
آنا آزادی 7 زندانی غیرعمد همزمان با اعیاد شعبانیه Wed May 03 16:55:04 IRDT 2017
آنا افزایش غلظت «اُزن» در هوای تهران Thu Aug 03 14:08:00 IRDT 2017
آنا انتظار شکایت کاوه رضایی را داشتیم/نمی دانم بر اساس کدام قرارداد به AFC شکایت کردند Sat Jul 22 11:27:38 IRDT 2017
آنا با 7 مقصر اصلی پیر و چروک شدن پوست آشنا شوید Tue May 22 21:34:00 IRDT 2018
آنا اعلام اسامی 40 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم جوانان فوتسال Sat Sep 02 16:33:57 IRDT 2017
آنا چطور نفخ حبوبات را از بین ببریم؟! Tue Jan 23 13:08:27 IRST 2018
آنا آخرین خبر از حضور رونالدو در ال کلاسیکو Thu Dec 21 20:09:57 IRST 2017
آنا اعلام نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های خاص و بورسیه تحصیلات تکمیلی Sun Jun 25 10:14:00 IRDT 2017
آنا نفهمدیم منظور خانم قریشی از منقلب شدن چه بود/ بازیکنانی هستند که شهادت می‌دهند در فوتبال جادوگری می شود Tue Dec 19 00:02:00 IRST 2017
آنا روحانی: جمع شده‌ایم بگوییم که مخالف هم حق دارد حرف بزند/ دوران تخریب و نابودی اخلاق پایان یافته است Sun May 14 13:09:14 IRDT 2017
آنا ارائه تسهیلات برای اشتغال مجدد دریافت کنندگان مقرری بیمه بیکاری Sat Nov 25 15:58:57 IRST 2017
آنا ورود سازمان پدافند غیرعامل به پرونده "تراریخته‌" Sun Oct 15 18:25:00 IRST 2017
آنا خروج از رکود، گام بزرگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی Wed Feb 15 09:22:26 IRST 2017
آنا جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند Wed Nov 22 12:52:06 IRST 2017
آنا دیدار نوروزی فرماندهان ارشد نیروهای مسلح با رهبر معظم انقلاب Sun Apr 09 19:31:02 IRDT 2017
آنا فلفل دم عقربی یک مرد را تا آستانه مرگ کشاند! Thu Apr 12 16:21:00 IRDT 2018
آنا فریب خوردن معده فضانوردان بر اثر میکروگرانش Thu Feb 01 15:00:00 IRST 2018
آنا پیام تبریک کمیته المپیک و وزارت ورزش به دنبال مدال برنز فوتبال ساحلی Mon May 08 09:23:21 IRDT 2017
آنا تحریم تسلیحاتی لیبی لغو می‌شود Tue Aug 22 11:39:14 IRDT 2017
آنا توضیحات ربیعی درباره حواشی اظهاراتش درخصوص بیکاری متولدین دهه 60 Wed Feb 14 13:03:42 IRST 2018
آنا دانشجویان فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تجلیل شدند Mon Aug 07 13:49:57 IRDT 2017
آنا 8 درصد از هزینه‌های سلامت مربوط به دندانپزشکی است Sat Dec 31 19:47:43 IRST 2016
آنا دانشجوی دکتری واحد همدان، مدرس نمونه فدراسیون ورزش‌های همگانی شد Sun May 13 10:49:31 IRDT 2018
آنا پاکیزه‌ترین روستای ایران را بشناسید Wed Jan 24 11:36:58 IRST 2018
آنا زمان تغییردریمن نزدیک شده است Sat Aug 26 08:59:38 IRDT 2017
آنا هشدار آمریکا به اتباعش در مورد سفر به عربستان Wed Nov 22 15:32:00 IRST 2017
آنا دومین روز اجلاس سراسری روسای دانشگا‌ه‌ها آغاز شد Tue Sep 19 09:32:07 IRDT 2017
آنا تصمیم دو کره برای حضور مشترک در بازی های المپیک زمستانی Sat Jan 13 18:23:00 IRST 2018
آنا حمله افراد مسلح نقابدار به مراسم عروسی در مصر Fri Mar 10 12:54:34 IRST 2017
آنا کاهش تحرکات اشرار و گروه‌های تروریستی در مرزهای مشترک ایران و پاکستان در حد انتظار نیست/ توجه ویژه مقام معظم رهبری به وضعیت مردم کشمیر Sat May 12 10:03:00 IRDT 2018
آنا مستند «سِلفی با ابومهدی» در شبکه یک Tue Jul 18 12:19:26 IRDT 2017
آنا افتتاح خط تولید سمند در سمنان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی Thu Apr 06 12:19:20 IRDT 2017
آنا تهران  به «گواه» کودکان کار  Tue Feb 27 09:27:30 IRST 2018
آنا بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب در پی نسل کشی مسلمانان میانمار Sun Sep 10 14:26:08 IRDT 2017
آنا تعامل و سازگاری با دنیا خواسته اصلی بخش خصوصی در سال 1396 Wed Mar 22 11:30:52 IRDT 2017
آنا پیگیری باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات گولچ در موعد مقرر Sun May 27 16:47:36 IRDT 2018
آنا 25 مهرماه آغاز اردوی تیم ملی فوتبال پنج نفره Sat Oct 14 13:56:37 IRST 2017
آنا از سوی پارک علم وفناری دانشگاه‌آزاد اسلامی صورت گرفت؛ تولید دستگاه جداکننده نفت از آب Mon May 22 10:44:18 IRDT 2017
آنا عزیز انصاری بهترین بازیگر مرد سریال کمدی/ دست خالی اسپیلبرگ و نولان! Mon Jan 08 09:58:00 IRST 2018
آنا شایعه مرگ دروازه‌بان صنعت نفت تکذیب شد Sun Jan 29 08:48:20 IRST 2017
آنا سند راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد در اختیار معاونین واحدها قرار داده شده‌است Fri Jun 15 11:00:00 IRDT 2018
آنا ولیعهد عربستان، بدون روتوش Thu Jun 22 10:41:00 IRDT 2017
آنا طیب‌نیا تاکید کرد: لزوم حفظ اعتماد مردم به دولت Sat Jul 01 11:18:00 IRDT 2017
آنا گرامیداشت 350 شهید دانشگاه آزاد اسلامی در روز شهید + تصاویر/ 2 Sun Mar 12 16:23:45 IRST 2017
آنا لاوروف با تیلرسون و موگرینی دیدار می‌کند Thu Jun 29 15:00:00 IRDT 2017
آنا مارمولک ماهی؛ عمیق‌ترین شکارچی دنیا Sat Jun 24 17:10:00 IRDT 2017
آنا داوران دیدار ذوب‌‌آهن - العین به ایران آمدند Sat Apr 22 09:11:00 IRDT 2017
آنا دانشگاه آزاد اسلامی و تبیین هویت نامیرای دفاع مقدس Sun May 27 14:04:26 IRDT 2018
آنا تخصیص اعتبارات 12 هزار میلیارد تومانی برای اشتغال‌زایی/ پول پرداخت یارانه برای همه وجود دارد Sat Feb 03 17:05:00 IRST 2018
آنا قائم‌ مقام مدیریت ‌اجرایی فدراسیون جهانی در ایران Wed Jul 19 10:00:45 IRDT 2017
آنا تقسیم امتیازات پارس و سایپا در جم Fri Feb 02 19:21:33 IRST 2018
آنا تاکنون 148 پس لرزه کرمانشاه را لرزانده است Mon Nov 13 17:59:26 IRST 2017
آنا اولین نشانه شسکت برجام اروپایی/ بلومبرگ: صادرات نفت ایران نزولی شد Sun Jun 17 15:04:13 IRDT 2018
آنا اقتصاد صادرات محور نیازمند سنگ بنای جدید دولت از حمایت هاست Wed Apr 12 10:42:21 IRDT 2017
آنا دولت جدید چه برنامه‌ای برای فیلم‌های مشکل‌دار و بلاتکلیف دارد؟ Thu May 25 01:46:43 IRDT 2017
آنا آغاز کار مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت تخصصی واحد شیروان با دوره‌ داوری درجه 3 والیبال Sat Sep 23 15:02:49 IRST 2017
آنا متغیرهای سیاسی عامل تغیرات قیمت جهانی طلا Mon Sep 25 11:33:02 IRST 2017
آنا هنرمند تئاتر درگذشت Sun Mar 19 10:33:53 IRST 2017
آنا نشست هم اندیشی با شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی Wed Apr 19 10:07:34 IRDT 2017
آنا دیدار محمود عباس با پادشاه عربستان Wed Dec 20 16:47:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف جو امنیتی حاکم بر بحرین Tue May 23 12:51:56 IRDT 2017
صبا ایران افزایش سرمایه صندوق‌های رفاه دانشجویی Tue Feb 28 11:26:38 IRST 2017
تی نیوز مرور دفاع به حمله و توصیه های منصوریان/ پادووانی مصدوم نیست Fri Jul 14 08:14:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دعوت وزارت علوم از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی روز قدس Thu Jun 22 09:44:09 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان تعداد دانشجویان ایران، 2 برابر متوسط جهانی است Mon Jan 01 11:34:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر قدردانی خطیب نماز جمعه اصفهان از حضور پرشور مردم در انتخابات Fri May 26 14:41:16 IRDT 2017
9دی آوار دولت یازدهم بر سرِ مستأجر دوازدهم Sat Feb 18 00:00:00 IRST 2017
دنیای معدن کاهش تقاضای جهانی طلا در سال 2017 Wed Apr 04 09:36:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بهره برداری چهار طرح عمرانی و خدماتی در باخرز Thu Feb 09 21:29:00 IRST 2017
تی نیوز لغو انتخابات تیراندازی توسط دیوان عدالت اداری! Sat Jul 08 19:50:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دانلود آهنگ قدیمی و خاطره انگیز از محمود جهان Sun Jul 30 15:23:07 IRDT 2017
آفتاب ترکیب پرسپولیس برابر لخویا مشخص شد Tue May 30 21:11:32 IRDT 2017
عصر ایران گل ستاره الهلال به پرسپولیس بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا Fri Sep 29 14:56:02 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روحیه امید و نشاط و حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فراهم شود Wed Jan 25 17:46:31 IRST 2017
تهران پرس بیکاری و فقر مهمترین عامل آسیب‌های اجتماعی در جامعه است Thu Apr 26 15:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز واگذاری "شهرک تخصصی صنایع دریایی" از تابستان Sun Apr 08 10:00:53 IRDT 2018
پول نیوز انتصابات جدید مدیران سرپرستی بیمه‌کوثر Sat May 12 14:46:33 IRDT 2018
افکارخبر آتش سوزی مخزن 8 هزار لیتری گازوئیل در شهرک غرب Fri Feb 02 10:45:04 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مناطق گردشگری استان اردبیل پاکسازی می‌شود Thu Apr 20 13:32:20 IRDT 2017
جوان آنلاین هیچ زمین کشاورزی در البرز با فاضلاب آبیاری نمی‌شود Tue Feb 13 17:03:02 IRST 2018
ایران آنلاین حمله تروریستی در روسیه خنثی شد Tue Dec 12 14:22:59 IRST 2017
تابناک ایران و حقوق از دست رفته کودکان Sat Aug 05 12:17:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کمان«آرش»درچله اعراب/آیا ایران از میدان نفتی-گازی آرش دست شست؟ Sat May 06 10:58:14 IRDT 2017
ساعت24 برای پیشگیری از سرقت همراه با خشونت چه کنیم؟ Wed Aug 09 21:37:47 IRDT 2017
پارسینه پست AFC برای بهترین گلزن تاریخ فوتبال +عکس Thu Mar 01 16:18:02 IRST 2018
طلا رشد 0.5 درصدی شاخص بورس در هفته اول کاری 96 Mon Apr 03 13:02:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد معرفی 3 وزیر زن در دولت آینده Sun May 28 12:40:50 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حکیمی پور: بازار تهران به دلیل تاب آوری پایین در معرض خطر است Tue Feb 14 14:40:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جلوگیری از فرار مالیاتی ستاره‌ها در اندونزی Sat Dec 23 23:29:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شناسایی 52 میلیون رکورد پستی در کشور Tue Jul 11 16:56:09 IRDT 2017
العالم اتهام سنگین بنیانگذار ویکی لیکس به هیلاری کلینتون Thu May 04 10:43:46 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آزادسازی بیمارستان تموز در موصل/تصاویر Wed May 24 10:44:31 IRDT 2017
فرهنگ نیوز قیمت حلیم، آش، زولبیا و برنج در رمضان 96 Thu May 25 08:15:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برد خونه به خونه و تساوی نساجی Tue Apr 17 20:35:02 IRDT 2018
خبرگزاری مهر وضعیت اقتصادی کشور در برنامه ششم توسعه بهبود می یابد Wed Feb 08 20:10:49 IRST 2017
فردا توافق جدید دولت سوریه با یگان‌های کُرد در شهر «حلب» Wed Dec 20 13:25:34 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صادرات معادن کشور 60 درصد رشد داشته است Wed Feb 15 19:21:00 IRST 2017
شیعه نیوز آغاز عملیات حشد شعبی به سمت شمال شهرستان الدجیل Sun Sep 17 15:43:41 IRDT 2017
ایلنا حضور پرشور دانش‌آموزان و دانشجویان در راهپیمایی 13 آبان + تصاویر Sat Nov 04 09:26:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران توسعه بانکداری الکترونیک و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان Sun Mar 19 00:13:41 IRST 2017
دفتر مقام معظم رهبری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا ... Mon Feb 19 19:56:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آخرین سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از بالای درخت + تصاویر Mon Dec 04 07:26:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر محدودیت های ترافیکی درمحورهای مواصلاتی چهارمحال وبختیاری به خوزستان،اصفهان وکهگیلویه و بویر احمد Thu Sep 21 14:21:10 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن «کاظمی» و «بدیعی»؛ قاریان محفل قرآنی خمینی‌شهر Mon Jun 19 13:47:10 IRDT 2017
تهران پرس درهای خراسان شمالی به روی ورود آنفلوانزای پرندگان بسته است Wed Feb 28 11:46:00 IRST 2018
ایسکانیوز روس‌ها 6 هزار و 800 واگن باری برای ایران می‌سازند/ افتتاح 516 کیلومتر ریل جدید Tue Dec 12 10:20:00 IRST 2017
نود تی وی رنار پس از پایان بازی: مقابل ایران در لحظات آخر مجازات شدیم Fri Jun 15 22:05:00 IRDT 2018
جماران بازپرس ویژه پرونده هواپیمایی یاسوج مشخص شد Thu Feb 22 12:51:29 IRST 2018
فردا آزادسازی 5 شهرک در حومه حمص Wed Sep 13 13:20:10 IRDT 2017
آفتاب ایران دیدار با استقلال برای نساجی مغتنم است/ باید تفکرات شفر را بشناسم Tue Oct 10 14:52:10 IRST 2017
نامه نیوز مرد آینه‌ای در سواحل اسکاتلند دیده شد+عکس Mon Jul 24 04:40:01 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: دولت موافق شفاف‌سازی حقوق‌ها و مسائل مالی نیست Wed Jan 04 17:33:46 IRST 2017
598 بررسی پیام‌ رسان‌ های داخلی در رسانه ملی Tue Apr 10 13:54:42 IRDT 2018
خبرگزاری فارس سهم مسکن در سبد اقشار ضعیف‌ تا 45 درصد/30 میلیون نفر در بافت فرسوده زندگی می‌کنند Wed Jan 03 14:01:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر توجیه کشتی‌گیران «گواهی به دست» پذیرفتنی نیست Sat Jul 01 13:09:05 IRDT 2017
آفتاب ایران روسیه در یک قدمی فیلترینگ تلگرام Sat Apr 07 11:26:40 IRDT 2018
همشهری آنلاین بازی‌های کشورهای اسلامی؛ یک مدال برنز برای تیم شنا Sun May 14 12:14:02 IRDT 2017
بی باک نیوز کوبیلیسکی: بازیکنان بهترین عملکرد را داشتند Sun Sep 17 14:15:01 IRDT 2017
ایلنا هشدار دادم که شائبه جانب‌داری رسانه‌ملی در انتخابات ایجاد نشود Tue Mar 07 12:53:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از کاسبی به قیمت آلودگی شهر تا شکل‌گیری پویش مردمی برای کاهش مصرف برق Sat Jul 29 00:02:02 IRDT 2017
نامه نیوز بی‌اطلاعی همسر سعید مرتضوی از بازداشت همسرش Sat Apr 21 11:53:11 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون وزیر:عقلانیت و انسجام فرهنگی رویکرد وزارت ارشاد در دوره جدید است Mon Feb 13 17:47:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن توجه به بُعد نرم‌افزاری برنامه‌های دهه فجر Tue Jan 23 14:29:12 IRST 2018
جام نیوز موشک جواب موشک! Sat Apr 22 21:17:46 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مقاوم‌سازی 3200 واحد مسکونی در روستاهای کمیجان Mon Jan 22 11:44:15 IRST 2018
تیتر نیوز ضربه‌های ناپدری کودک5 ساله را به کما برد/ انتظار برای اهدای اعضای بدن رقیه Mon May 01 11:23:30 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روزقدس میعادگاه امت اسلامی است Sun Jun 03 08:50:26 IRDT 2018
فردا ضوابط جدید ساخت‌وساز در پهنه‌های گسلی شهر تهران Wed Apr 19 13:31:07 IRDT 2017
ایران آنلاین غلامرضا کاشی: فیلتر تلگرام به نفع مردم یا مسئولان؟ Wed Apr 04 10:39:32 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز بهره برداری از 14 طرح عمرانی در بخش کدکن تربت حیدریه Thu Feb 09 17:10:00 IRST 2017
نود تی وی هفته نوزدهم ژوپیلر لیگ بلژیک: شکست اوستنده در حضور 76دقیقه‌ای رضاییان Sat Dec 16 01:11:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا صلابت بانوان یزدی برای عبور از مقابل تانک‌های رژیم پهلوی Thu Feb 08 15:55:32 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دمای هوای اهواز به 40 درجه می رسد Sat Apr 22 20:09:00 IRDT 2017
خانه ملت اعضای هیات رئیسه فراکسیون غذا و دارو انتخاب شدند/ همایون هاشمی رئیس Mon May 29 17:35:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بهره برداری تصفیه خانه شهرک صنعتی رازی شهرضا Wed May 17 15:25:38 IRDT 2017
خبرگزاری مهر یک نابینا هم خطای هند خلعتبری را می دید/ نمی دانم چرا خصومت دارند Mon Jan 23 17:43:33 IRST 2017
خبرگزاری شبستان مسکو:‌ هدف واشنگتن از متهم کردن دمشق به استفاده از سلاح شیمیایی، دخالت در امور داخلی سوریه است Wed Aug 23 08:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان فرهنگ عاشورا برای این سرزمین استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به ارمغان آورد Fri Sep 22 11:34:00 IRST 2017
پرشین خودرو آغاز بکار رسمی تایر بریجستون؛ «بریجستون» در ایران صاحب نمایندگی رسمی شد Mon Sep 18 14:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تشریح بررسی جرایم ارتکابی توسط کارمندان دولت Wed Apr 19 09:53:00 IRDT 2017
فردا تهدید چین به سیاست‌های دامپینگی فولاد آمریکا Mon Apr 24 18:28:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تشویق الهلال در ورزشگاه غدیر اهواز! Thu Oct 12 16:48:16 IRST 2017
پارسینه شکست عجیب‌ترین خرید تاریخ لیگ برتر ایران Sat May 13 18:33:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر هوای تهران «پاک» است Thu Apr 05 12:23:43 IRDT 2018
بی باک نیوز تقسیم عادلانه امکانات سینمایی مهمترین هدف مسئولان فرهنگی دولت دوازدهم باشد Sun Aug 13 09:59:01 IRDT 2017
روزنامه کیهان چادرهای VIP حج مخصوص پولدارهای سعودی Mon Jul 24 21:25:39 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مسلمانان دستورات قرآن را در زندگی خود پیاده کنند Sat Jan 28 10:24:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بهای طلا افزایش یافت Thu Aug 17 18:57:03 IRDT 2017
بی باک نیوز جشنواره ملی عکس وقف برگزار می شود Tue Apr 11 05:09:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اهتمام دستگاه های اجرایی خرمشهر برای تحقق عینی منطقه آزاد اروند Tue Jul 26 12:00:47 IRDT 2016
نماینده تا چه زمانی معلمان باید دو شغله باشند؟ Wed Feb 15 10:20:29 IRST 2017
جوان آنلاین حساب داعش و اربابانش را با هم می‌رسیم Sun Jun 18 21:45:16 IRDT 2017
ساعت24 آتش‌بازی مشهدی‌ها مقابل تیم کرانچار Fri Aug 04 22:49:48 IRDT 2017
اعتبار نیوز قیمت انواع ارز در بازار آزاد صبح 19 بهمن 95 Tue Feb 07 11:11:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 10 شهر برتر برای سفر در سال 2018 را ببینید Mon Oct 30 13:57:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر همه چیز درباره اضطراب و بدبینی Tue Aug 29 14:45:39 IRDT 2017
آریا العبادی: عراق مصصم به نابودی داعش است Tue Oct 31 08:42:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اوراق اختیار معامله، جذاب ترین ابزار بازار سرمایه Sat Feb 18 12:32:16 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم خدمت جدید گوگل برای ایرانیان مسدود شد / محرومیت استارتاپهای کشور Wed Sep 27 15:28:38 IRST 2017
ایستا نیوز با 200 میلیون تومان در کدام مناطق تهران می توانیم یک مغازه بخریم؟ Tue Aug 08 13:52:29 IRDT 2017