شفاف - Fri Oct 06 15:38:44 IRST 2017 نمایش خبر

پنتاگون: ابوبکر البغدادی زنده است

اریک پاهون، یکی از سخنگویان وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت که نتایج بررسی فایل صوتی که گفته می شود متعلق به ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش است، نشان می دهد که البغدادی زنده است.

به گزارش شفاف؛ وی با تایید اصالت این فایل صوتی تصریح کرد که این موضوع، نشان دهنده زنده بودن ابوبکر البغدادی است. پاهون از پاسخ به سوال شناسایی مکان ضبط این فایل صوتی توسط سازمان اطلاعات آمریکا امتناع کرده و گفت: ما بیشتر از هر کسی می خواهیم که جای او را بدانیم. گفتنی است ماه گذشته در پی انتشار یک فایل صوتی 46 دقیقه‌ای که اشاره به رخدادهای اخیر داشت، بار دیگر ادعای زنده بودن ابوبکر البغدادی مطرح شد. روسیه در ماه جولای اعلام کرده بود که در یکی از حملات، ابوبکر البغدادی کشته شده است. سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه نیز بر اساس اطلاعاتی که از منابع داعش کسب کرده بود، مرگ البغدادی را تایید کرد.
شفاف صعود دسته جمعی قیمت انواع سکه Sat Apr 15 14:45:03 IRDT 2017
شفاف شکایت کاربران از مشکل رجیستری در گوشی‌های چند سیم‌کارته/ روش اصلاح و فعال‌سازی چیست؟ Tue Apr 17 08:41:14 IRDT 2018
شفاف تعیین مصادیق «رجل سیاسی» برای ریاست‌جمهوری Mon Feb 05 09:44:04 IRST 2018
شفاف حیوانات حلال گوشت کدامند؟ Sun Feb 26 20:30:01 IRST 2017
شفاف آمادگی تهران در برابر وقوع زلزله زیر 10 درصد است! Sat Jan 28 08:45:42 IRST 2017
شفاف مجری معروف تلویزیون در بیمارستان بستری شد Wed Mar 01 22:00:01 IRST 2017
شفاف در تهران پرستاران کف زمین می خوابند ! Mon Jul 17 12:04:35 IRDT 2017
شفاف فرانسه قرارداد توسعه فرودگاه امام(ره) را لغو کرد Sat May 06 11:49:56 IRDT 2017
شفاف امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار و نظام سلطه است Thu Jun 22 13:01:17 IRDT 2017
شفاف فهوم علائم اختصاری شرکت‌های خودروسازی Sun Dec 10 18:06:01 IRST 2017
شفاف چرا تحریم‌های نفتی آمریکا این بار فرق می‌کند؟ Tue Jul 10 22:16:01 IRDT 2018
شفاف بسته شدن پالایشگاه‌های آمریکا تقاضا برای نفت را کاهش داده است Wed Aug 30 18:18:48 IRDT 2017
شفاف روز بهزیستی Sun Jul 16 09:46:14 IRDT 2017
شفاف همه چیز درباره مرگ ناگهانی یک مغز Thu Feb 22 13:43:11 IRST 2018
شفاف برای کاربران پیام‌رسان‌ها، اولویت دسترسی آسان و امکانات است یا امنیت؟ Sun Jan 29 13:24:54 IRST 2017
شفاف وحشت ارتش آمریکا از «صاعقه» جدید سپاه Thu Feb 23 12:53:49 IRST 2017
شفاف استقبال سران کردستان از طرح آیت‌الله سیستانی Mon Oct 02 09:27:41 IRST 2017
شفاف خوردن سالاد همراه غذا افسردگی می آورد Tue Feb 07 12:15:46 IRST 2017
شفاف خبر فوت معروف ترین مجری خبر صحت دارد؟ Sat Mar 11 22:09:54 IRST 2017
شفاف فوتسال ایران در رده ششم جهان و اول آسیا Sat Apr 21 21:00:01 IRDT 2018
شفاف تصویب کمک 700میلیون دلاری آمریکا به پاکستان Sun Nov 12 11:41:19 IRST 2017
شفاف هشدار روسیه به آمریکا برای ارسال سلاح به اوکراین Mon Nov 20 09:37:55 IRST 2017
شفاف دستگیری مرد 26 ساله و دختر 19 ساله پشت شمشادهای پارک Mon May 22 18:00:01 IRDT 2017
شفاف بهترین شیشه بالکنی Mon May 28 10:53:03 IRDT 2018
شفاف دستور پوتین برای خاتمه تجارت با دلار آمریکا Wed Sep 20 13:21:54 IRDT 2017
شفاف آلبوم منحصر به فرد از تهران 90 سال قبل Sun Jul 09 23:00:02 IRDT 2017
شفاف افزایش شمار مسمومین مشروبات الکلی سیرجان Tue Jul 25 16:34:50 IRDT 2017
شفاف مردم کدام استان بیشتر چک می‌کشند؟ Sun Jun 03 13:21:15 IRDT 2018
شفاف گرد و خاک آسمان ایلام را فرا گرفت Thu Feb 02 14:25:10 IRST 2017
شفاف روحانی: قول داده‌ایم فقر مطلق ریشه‌کن شود Sat Aug 26 17:06:41 IRDT 2017
شفاف صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 1 خرداد Mon May 22 10:49:21 IRDT 2017
شفاف بازداشت نوه به جرم قتل مادربزرگش+تصاویر Sun Nov 26 14:29:39 IRST 2017
شفاف سرعین در زمان قاجار Tue May 02 10:07:18 IRDT 2017
شفاف بندهای عجیب و غریب قرارداد ستاره‌های فوتبال Sat May 13 11:00:01 IRDT 2017
شفاف گوگل تبلیغات مزاحم را حذف می‌کند Tue Dec 26 13:23:51 IRST 2017
شفاف پوپولیست ها به میدان آمده اند Mon May 01 17:42:26 IRDT 2017
شفاف عواقب سهل انگاری در تعویض تسمه تایم Wed Mar 15 17:56:01 IRST 2017
شفاف تصاویری از محله قدیمی پامنار Mon May 29 12:30:02 IRDT 2017
شفاف عرضه بزرگ‌ترین هارد دیسک پرتابل 5 ترابایتی جهان Sun Nov 27 16:03:45 IRST 2016
شفاف حذف قریب الوقوع دلار در مبادلات بین ایران و روسیه Mon Feb 12 16:36:49 IRST 2018
شفاف محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده‌ها Sat May 13 09:59:16 IRDT 2017
شفاف ژن‌های خوب کجا و چگونه درس می‌خوانند؟ Sat Sep 23 14:40:01 IRST 2017
شفاف وزیر نیرو: امسال خشک‌ترین سال طی 50 سال اخیر Thu Apr 26 09:46:40 IRDT 2018
شفاف انتخابات با طعم وحشت در فرانسه Sat Apr 22 18:28:50 IRDT 2017
شفاف مادر امام زمان (عج) کیست؟ Wed May 10 23:57:06 IRDT 2017
شفاف گذر از 5 میلیون دانلود برای مرورگر مایکروسافت اج در پلی‌استور Wed Jun 27 10:00:02 IRDT 2018
شفاف پست اینستاگرامی معنادار پرویز پرستویی Tue May 09 11:41:00 IRDT 2017
شفاف شیر خام گران شد Sun May 27 12:29:34 IRDT 2018
شفاف سرنوشت دود دست دوم و سوم سیگار! Fri Apr 14 22:00:01 IRDT 2017
شفاف با ثبت رکوردهای جدید در نواحی تولیدی به دست آمد؛ افتخارآفرینی کارکنان فولاد مبارکه در فروردین ماه 1397 Sat Apr 21 17:33:53 IRDT 2018
شفاف فراخوان مشمولان غایب سربازی برای تعیین تکلیف Mon Jan 22 18:07:10 IRST 2018
شفاف بی اطلاعی سفیر چین از لغو ویزا با ایران Tue Feb 27 15:18:05 IRST 2018
شفاف مسکن اجتماعی در انتظار تکمیل منابع Sat Jul 08 10:38:35 IRDT 2017
شفاف بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را 1.5 درصد نگه داشت Thu Feb 08 11:43:52 IRST 2018
شفاف ورود چک‌های الکترونیکی ظرف سه ماه آینده Tue May 09 18:48:06 IRDT 2017
شفاف زمان بازدید از تاسیسات هسته‌ای کرج و اصفهان Sat Aug 12 13:21:17 IRDT 2017
شفاف لحظات پر التهاب در بحرین Mon Jan 30 01:28:11 IRST 2017
شفاف مکان های ناامن ترکیه را بشناسید Sun Mar 19 10:50:02 IRST 2017
شفاف انفجاری مهیب در پایتخت سومالی Tue Aug 01 18:00:45 IRDT 2017
شفاف هدف اوباما از توافق هسته‌ای «تغییر صلح‌آمیز رژیم» در ایران بود Sat Mar 04 10:39:42 IRST 2017
شفاف تشییع پیکر جانباختگان حادثه معدن آزادشهر Wed May 10 10:39:42 IRDT 2017
شفاف برتری مدعیان در هفته هشتم لیگ برتر هندبال بانوان Fri Dec 29 13:08:09 IRST 2017
شفاف افزایش اوردوز بین معتادان به دلیل گران شدن شیشه Sat Jul 08 20:47:36 IRDT 2017
شفاف واردات گوشت به اوج رسید Mon Jun 04 14:04:54 IRDT 2018
شفاف شهر تاریخی «زاهدان کهنه» Sat May 27 11:27:54 IRDT 2017
شفاف دست خالی بورسی‌ها از قطب سوم خودروسازی Fri Aug 11 15:27:12 IRDT 2017
شفاف تجمیع غیرقانونی صندوق‌های رای شورا در وزارت کشور/ هیچ ناظری نداشته‌ایم/ وزارت کشور پاسخگو نیست Sat May 20 18:58:32 IRDT 2017
شفاف زمان ثبت نام مجدد آزمون ارشد اعلام شد Sun Jan 01 19:31:37 IRST 2017
شفاف منافقین بدتر از داعش هستند/موضوع اعزام حج تصمیم و اقدام دولت نیست Tue Jul 04 14:05:48 IRDT 2017
شفاف نرخ بروز سرطان در ایران پایین تر از متوسط دنیا/ وقوع سونامی سرطان در ایران، واقعیت ندارد Mon Apr 23 23:28:53 IRDT 2018
شفاف کاهش آلودگی هوای تهران طی سه سال آینده Sat Jun 30 17:00:34 IRDT 2018
شفاف چرا اراده‌ای برای مقابله با آلودگی هوا وجود ندارد؟ Tue Feb 06 18:45:24 IRST 2018
شفاف توضیح رییس اتحادیه طلا درباره سکه‌های تقلبی Thu Nov 09 13:03:01 IRST 2017
شفاف پایان احداث دیوار در مرز ایران و ترکیه Wed Apr 25 11:06:09 IRDT 2018
شفاف زن و شوهر هنری سینما Mon Mar 06 17:41:33 IRST 2017
شفاف آزمایشی مهم برای مردان بالای 50 سال Tue May 23 16:55:11 IRDT 2017
شفاف هوش مصنوعی قهرمان جام جهانی را درست پیش بینی کرده بود Tue Jul 17 09:23:48 IRDT 2018
شفاف مذاکره با توتال در تهران ادامه دارد Tue Feb 21 10:55:16 IRST 2017
شفاف بارش باران در 3 استان کشور Wed May 24 14:30:01 IRDT 2017
شفاف رشد 35 درصدی تولید بازی‌های رایانه‌ای در کشور Sun Jan 22 17:31:12 IRST 2017
شفاف در تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس به دنبال «مچ‌گیری» نیستیم Sat Jun 16 14:37:44 IRDT 2018
شفاف معدوم‌کردن ده‌ها دستگاه خودرو لوکس قاچاق درفیلیپین Wed Feb 07 09:22:43 IRST 2018
شفاف تبلیغات انتخابات، جان نوجوان 17 ساله را گرفت Sun May 14 23:04:36 IRDT 2017
شفاف روزنامه آسیا مجرم شناخته شد Sun Jan 28 15:47:35 IRST 2018
شفاف لاریجانی: مذاکرات در موضوع هسته‌ای پایان یافته Wed Oct 04 15:36:01 IRST 2017
شفاف نظر ولایتی درمورد ناآرامی‌های اخیر کشور Wed Jan 03 11:04:10 IRST 2018
شفاف نشست‌خبری رئیس نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در شمال و شرق کشور Sat May 06 18:12:33 IRDT 2017
شفاف حمایت یک معترض آمریکایی از پزشک ایرانی Mon Jan 30 09:13:45 IRST 2017
شفاف جوش شیرین برای مراقبت از پوست Tue May 23 20:18:01 IRDT 2017
شفاف ظریف به عراق سفر کرد Fri Oct 06 14:01:22 IRST 2017
شفاف شرط سیاسی برای بازگشت شجریان به تلویزیون Wed Mar 08 10:10:07 IRST 2017
شفاف حمله جنگنده‌های‌سعودی به کاخ ریاست‌جمهوری یمن Tue Dec 05 08:02:10 IRST 2017
شفاف پنجشنبه، اول ماه مبارک رمضان است Tue May 15 14:27:01 IRDT 2018
شفاف واکنش نخست‌وزیر اسپانیا به همه‌پرسی کاتالونیا Mon Oct 02 10:37:47 IRST 2017
شفاف تاخیر در آغاز ماموریت های اولیه مریخ نورد ناسا Sun Apr 16 11:34:57 IRDT 2017
شفاف نظر لهراسبی درباره گرانی بلیت کنسرت‌ها Tue Dec 13 15:47:31 IRST 2016
شفاف احتمال تبادل زندانی بین ایران و آمریکا Sat Jul 29 16:20:57 IRDT 2017
شفاف جزییات دستگیری یک مواد فروش در مجیدیه Wed Jul 26 13:31:37 IRDT 2017
شفاف کرم درخت کریسمس را دیده بودید؟ Mon Jan 02 11:49:20 IRST 2017
شفاف 7 مشکل رایج آیفون 10 و راهکارهایی برای رفع آن‌ها Sat Jan 20 11:11:34 IRST 2018
صبحانه با خبر تخفیف‌های کاذب ناشی از قیمت‌ غیرواقعی است Sun Aug 27 14:50:09 IRDT 2017
بی باک نیوز روزنامه آمریکایی: حسن روحانی وضعیت خوبی در نظرسنجی‌ها ندارد Mon Jan 30 05:51:01 IRST 2017
ایسکانیوز هرگونه تعرض دشمن با پاسخ قاطع مواجه خواهد شد Mon May 08 12:18:12 IRDT 2017
جماران دلایل وحشت اسرائیل از پایان جنگ در سوریه/ آیا نتانیاهو می تواند ترامپ را علیه ایران تحریک کند؟ Mon Sep 11 23:00:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شرح دعای شانزدهمین روز ماه مبارک رمضان Fri Jun 01 09:13:06 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وعده چند برابر کردن یارانه نقدی، واقعیت یا سراب Tue Apr 04 19:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اهرم فشار کاخ سفید بر شورای حقوق بشر Thu Jun 21 08:43:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بازدید صالحی از نیروگاه اتمی بوشهر Sun Feb 26 10:38:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به اظهارات لیلا حاتمی +عکس Fri Feb 23 16:44:52 IRST 2018
خبرگزاری مهر ضرورت تسریع در تکمیل پروژه مصلای شهر پلدختر Fri Oct 20 19:32:24 IRST 2017
تدبیر 24 روایت «جمهوری اسلامی» از بایکوت Sat Dec 30 09:13:10 IRST 2017
پول نیوز آخرین قیمت محصولات ایران خودرو (جدول) Sun Aug 20 13:10:39 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تشکیل 1500 جلسه تفسیر از سوی بانوان طلبه Wed Jul 05 09:04:19 IRDT 2017
تابناک ناگفته‌های تلخ دختر 12 ساله از آزاری عجیب! Sat Jan 06 21:16:05 IRST 2018
فردا نگهداری از حیوانات خانگی یک پدیده غیراخلاقی است Sun Jan 15 10:35:53 IRST 2017
بی باک نیوز نوبخت خواستار تقدیر از عملکرد مالیاتی طیب نیا شد Mon Apr 03 15:05:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حمایت از کسب و کارهای نوین Wed Mar 01 10:14:42 IRST 2017
تابناک دستگیری عامل انتشار تصاویر Thu Nov 02 09:44:06 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین شناسایی 9200 کودک خیابانی/ تدوین سند کنترل کاهش طلاق در کشور Sun Aug 20 19:41:20 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اظهار امیدواری «رحمان» نسبت به گسترش همکارهای سنتی دوشنبه-تهران Mon Sep 04 11:07:00 IRDT 2017
ایسکانیوز دستور رئیس جمهوری برای حل مشکل موسسات مالی غیرمجاز Tue Jul 11 14:19:57 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیشرفت علمی و عقبگرد فرهنگی و اقتصادی Sun Aug 06 12:39:50 IRDT 2017
نماینده کتاب های موفقیت، هدف را غلط انتخاب می کنند Wed Jan 04 14:58:43 IRST 2017
خبر خودرو تولید ون کاهش یافت Thu Jul 19 10:27:13 IRDT 2018
پارس فوتبال دفاع تمام قد ونگر از سانچس برای پیوستن به یونایتد Wed Jan 24 15:47:05 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تراکتورسازی خواستار میزبانی از الاهلی در تبریز شد Mon Jan 29 08:18:36 IRST 2018
آفتاب نظر عباس عبدی درباره شوخی خنده‌دار ایجاد یک میلیون شغل در سال توسط کاندیداهای ریاست‌جمهوری Tue May 02 16:12:46 IRDT 2017
ایسکانیوز آتش نشان ها در معرض ریسک بالای حمله قلبی هستند Wed Apr 05 08:57:39 IRDT 2017
نامه نیوز انتقاد علم الهدی از تیم مذاکره کننده هسته ای/ سکوتتان در برابر بدعهدی آمریکا تعجب آور است/ می گویند اگر آمریکا برجام را نقض کند ما هم از برجام خارج می شویم؛ این کار را باید همان روز اول می کردید Fri Jul 21 17:35:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه های تلویزیونی مرکز خلیج فارس 26 آبان 96 Fri Nov 17 12:38:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر وحدت میان ادیان نقش مهمی در تداوم انقلاب اسلامی دارد Sun Feb 04 08:17:12 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم چین: آمریکا تجارت جهانی را تهدید می‌کند Mon Jan 22 14:12:29 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا «حاج مرشد» زندگی اش را وقف امام حسین (ع) کرده بود/ چه کسانی فریاد روشنگری اش را خاموش کردند Thu Oct 19 11:44:47 IRST 2017
جام جم آنلاین لحن تلخ «ژوکر» اسکورسیزی Wed Aug 30 06:00:00 IRDT 2017
تدبیر و امید انصارالله 650 نظامی را آزاد کرد Sat Jan 27 21:55:57 IRST 2018
خبرگزاری فارس منافقان آرزوی سربلندی را به گور می‌برند Fri Mar 03 12:37:00 IRST 2017
یک ورزش ناظم‌الشریعه: تا سوار هواپیما نشویم نباید بازی با آذربایجان را باور کنیم Sat Jan 20 11:06:30 IRST 2018
خبرگزاری نسیم نظامیان صهیونیست دو فلسطینی را در قدس اشغالی بازداشت کردند Wed May 02 14:51:05 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تحویل یک بهله مرغ حق نابالغ به محیط زیست آمل Fri Jul 21 18:11:49 IRDT 2017
اکو ویژن امضاء موافقتنامه اقتصادی میان ایران و ژاپن Sun Dec 24 15:30:26 IRST 2017
نامه نیوز انتقام کاخ سفید از سازمان ملل در ماجرای قدس /نیکی هیلی: آمریکا کمک به سازمان ملل را 285 میلیون دلار کاهش می‌دهد Tue Dec 26 07:28:48 IRST 2017
انصاف اجرای طرح «تعیین والدین درمانی» برای کودکان کار Thu Apr 26 13:00:30 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اعلام آمادگی حزب سوسیال دموکرات آلمان برای مذاکره جهت تشکیل دولت Fri Nov 24 23:30:56 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دیدارامام جمعه ارومیه و امام جمعه تبریز با مجاهد نستوه حجت الاسلام والمسلمین حسنی Sun Apr 08 19:25:55 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه تبریز: مکتبی بودن ویژگی برجسته نیروهای مسلح ایران است Tue Apr 18 15:04:00 IRDT 2017
پارسینه ریزش ساختمان 4 طبقه در خیابان کمیل Wed Nov 15 17:57:59 IRST 2017
خرداد نیوز یک لشکر مقابل روحانی Thu Mar 16 11:08:22 IRST 2017
اعتبار نیوز بانک آینده بیش از 2 (دو) هزار فقره وام ازدواج اعطا کرده است Thu Jun 21 12:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو تقلای آمریکا برای تمدید 5 ساله دولت وحدت ملی افغانستان Wed Feb 07 14:07:48 IRST 2018
روزنو بمب خبری اردوی پرسپولیس که به بیرون درز کرد/ در صورت حذف، برانکو دیگر به ایران برنخواهد گشت Mon May 29 20:20:01 IRDT 2017
پارسینه برنامه‌های امروز نامزدها در صداوسیما Tue May 02 06:37:11 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مازندران|مدیریت عرضه و تقاضا در بازار برنج ساماندهی می‌شود Wed Apr 04 21:28:12 IRDT 2018
خبرگزاری فارس شنزو آبه در نظرسنجی‌های پای صندوق انتخابات ژاپن پیشتاز است Sun Oct 22 14:37:00 IRST 2017
جام نیوز بزن بزن موقع خاکسپاری یک مرده! Sun Mar 25 14:08:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعلام شرایط و میزان ارز مسافرتی توسط بانک مرکزی Tue Apr 17 22:09:00 IRDT 2018
آنا حضور صالحی در سفارت الجزایر به مناسبت یادبود سانحه هوایی Mon Apr 16 10:01:54 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تیراندازی در شهر «بازل» سوئیس 2 کشته برجای گذاشت Fri Mar 10 13:16:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عزیزکرده‌ای با نام سردار شهید حاج حسن تاجوک Mon Jun 25 18:30:01 IRDT 2018
میزان گروه هوروش بند امشب روی صحنه می رود/ دیدار با مخاطبان در سالن شهید آوینی بندرعباس+عکس Sat Jan 27 16:00:01 IRST 2018
آفتاب اختلاس در سیستان و بلوچستان/ رئیس اداره مسکن و شهرسازی چابهار بازداشت شد Mon Jul 02 15:15:26 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اهالی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد میهمان لاله های عاشق مناطق عملیاتی غرب کشور + تصاویر Sun Oct 08 13:17:55 IRST 2017
روزنامه ایران محاکمه پدربزرگ و عموها در قتل خانوادگی Sun Jan 31 06:00:00 IRST 2016
واحد مرکزی خبر ضرورت انتخاب عینک استاندارد Fri Jan 19 14:26:15 IRST 2018
جوان آنلاین راه اندازی کمپین «من صنایع دستی عیدی میدهم» Sat Mar 18 11:00:14 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتشار شعرهای یک شاعر پس از درگذشتش Tue Apr 17 16:02:37 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نمایشگاه کاریکاتور شهر و شهروند در بوشهر برگزار می‌شود Sun Feb 19 10:25:31 IRST 2017
نامه نیوز پروژه اعزام انسان به فضا لغو شد Wed May 31 13:38:32 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تجهیزات پزشکی در کشور جزو نیاز‌های فوری است Tue Jun 12 13:15:40 IRDT 2018
ورزش 3 شبیه سازی دیدار یوونتوس - آث میلان با لگو Sun Apr 01 15:00:00 IRDT 2018
روزنامه کیهان قیمت سنگ آهن واقعی می‌شود Mon Mar 06 20:45:43 IRST 2017
آفتاب تاکید مکرون به لزوم اجرای برجام در گفت‌وگوی تلفنی با ترامپ Fri Jan 12 09:15:33 IRST 2018
پارس فوتبال واکنش مدیر حقوقی باشگاه پدیده به کسر 6 امتیاز Fri Dec 08 22:12:05 IRST 2017
ایسکانیوز 200 نقطه بی دفاع شهری در مرکز پایتخت شناسایی شدند/ بهسازی 50 درصد نقاط نا امن در منطقه 11 Wed Jan 03 13:57:02 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا «بازی تک‌ تیر انداز: عملیات انتقام» منتشر شد/ کاربران ایرانی مدافع حرم می‌شوند+ تریلر Mon Aug 21 21:32:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لاوروف بر ضرورت پایبندی به برجام تاکید کرد Mon May 14 11:51:58 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین پایان خوشگذرانی‌های دزدان حرفه‌ای‎ Sat Nov 25 10:41:10 IRST 2017
پارس فوتبال سریع و خشن در مهم ترین رقابت الکلاسیکو! Fri Dec 22 10:55:54 IRST 2017
جماران آیت الله موسوی خوئینی ها: بیشترین اهتمام برای قائم مقام شدن آیت الله منتظری را مقام معظم رهبری و آیت‌الله هاشمی انجام دادند / در عزل ایشان حق با امام بود Sun Oct 15 21:50:23 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کارهای زیادی برای جوانان باید انجام شود Wed Feb 14 16:46:38 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تیم های ارزیاب به منطقه زلزله زده خراسان شمالی اعزام شدند Tue Jul 17 09:39:00 IRDT 2018
انتخاب کلاهبرداری 13 میلیاردی در شرط بندی فوتبال Tue Apr 04 09:42:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ساخت مسجد در شهرک بعثت مشکین دشت کلید خواهد خورد/ راه اندازی کانون فرهنگی و هنری در نمازخانه شهرک بعثت Wed Feb 01 14:22:13 IRST 2017
تدبیر ابتکار: انشالله منظور از «آتش‌بس» توقف تخریب‌ها علیه دولت باشد Sat Jul 08 01:40:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شهرداری ارومیه از سد هاوش گنبد گذشت Wed Dec 20 17:53:01 IRST 2017
صراط فیلم/ جشن قهرمانی رئال مادرید در اردوی تیم ملی Sun Jun 04 13:12:16 IRDT 2017
امید هسته ای رقیب روسی بوئینگ پرواز آزمایشی انجام داد Sun May 28 16:35:52 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مسابقات قرآن دانشگاه آزاد اسلامی اراک Tue Dec 12 13:02:29 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دو مأموریت ویژه برای طلاب جوان Tue Aug 29 06:19:00 IRDT 2017
صراط اظهارنظر سعد الحریری درباره روابط با عربستان Sun Apr 02 22:46:49 IRDT 2017
بی باک نیوز مراسم اهدای جام قهرمانی آرسنال در سوپرکاپ انگلیس Sun Aug 06 23:35:01 IRDT 2017
خرداد نیوز گرمای شدید روی تفکر تاثیر می‌گذارد! Mon Jul 16 09:01:07 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کارشناس آلمانی: عربستان از دلارهای نفتی برای کشتار یمنی‌ها بهره می‌گیرد Mon Mar 27 09:58:10 IRDT 2017
فرادید قیمت دناپلاس چقدر است؟ Mon Jul 17 10:22:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رئیس کل بانک مرکزی مقصر اصلی تخلفات بانک سرمایه است / گزینه موردنظر برای ریاست این بانک یکی از بدهکاران صندوق است Wed Apr 05 17:43:44 IRDT 2017
افکارخبر هوای تهران سالم است Sun Oct 15 12:49:58 IRST 2017
افکارخبر تفاوت رقم قرارداد مربی جدید استقلال با مک درموت Sun Nov 12 12:25:47 IRST 2017
میزان کلنگ زنی نیروگاه 1400 مگاواتی بخاری سیرک Sat Feb 18 12:24:16 IRST 2017
افکارخبر اعتراض رسمی استقلالی ها به خاطر حکم جباروف Sun Jan 07 12:41:18 IRST 2018
پارس نیوز "دونالد ترامپ" از شرکت در مسابقات سوارکاری منع شد! Thu Mar 30 01:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند ویترین خانواده Thu Nov 16 03:30:00 IRST 2017