شفاف - Fri Oct 06 15:38:44 IRST 2017 نمایش خبر

پنتاگون: ابوبکر البغدادی زنده است

اریک پاهون، یکی از سخنگویان وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت که نتایج بررسی فایل صوتی که گفته می شود متعلق به ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش است، نشان می دهد که البغدادی زنده است.

به گزارش شفاف؛ وی با تایید اصالت این فایل صوتی تصریح کرد که این موضوع، نشان دهنده زنده بودن ابوبکر البغدادی است. پاهون از پاسخ به سوال شناسایی مکان ضبط این فایل صوتی توسط سازمان اطلاعات آمریکا امتناع کرده و گفت: ما بیشتر از هر کسی می خواهیم که جای او را بدانیم. گفتنی است ماه گذشته در پی انتشار یک فایل صوتی 46 دقیقه‌ای که اشاره به رخدادهای اخیر داشت، بار دیگر ادعای زنده بودن ابوبکر البغدادی مطرح شد. روسیه در ماه جولای اعلام کرده بود که در یکی از حملات، ابوبکر البغدادی کشته شده است. سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه نیز بر اساس اطلاعاتی که از منابع داعش کسب کرده بود، مرگ البغدادی را تایید کرد.
شفاف پوشش گیاهی کوه «چناره» در پلدختر طمعه حریق شد Wed Jul 19 09:35:29 IRDT 2017
شفاف زنی که تصویر قابلمه غذایش حاشیه ساز شد Wed May 30 13:13:29 IRDT 2018
شفاف شیب تند خروج نیروهای انسانی آموزش و پرورش Wed May 16 11:25:43 IRDT 2018
شفاف نمایندگان کرمانی رئیس‌جمهور را همراهی نمی‌کنند Sun Jan 28 12:52:24 IRST 2018
شفاف نصف جهان؛ مقصد جدید دستفروشان چشم بادامی Sun May 21 10:30:01 IRDT 2017
شفاف کاپیتان تیم ملی ژیمناستیک بازی‌های آسیایی را از دست داد Wed Jun 06 13:55:16 IRDT 2018
شفاف تیم سه نفره تکواندو مردان فردا راهی مسکو می‌شود Mon Jul 31 10:06:22 IRDT 2017
شفاف استفاده از 350 هزار کارت‌سوخت مهاجر در مرزها Tue Oct 09 10:02:22 IRST 2018
شفاف شمارش معکوس برای واریز سود سهام عدالت Thu Sep 14 11:09:08 IRDT 2017
شفاف عذرا شوهر داشت و دست از سرم بر نمی داشت ، خفه اش کردم Wed May 24 08:53:54 IRDT 2017
شفاف آیت‌الله مکارم: «نهج‌البلاغه» هنوز مهجور است Thu Sep 14 13:56:09 IRDT 2017
شفاف سکه طرح جدید 4 میلیون و 400 هزار تومان Tue Oct 16 20:24:38 IRST 2018
شفاف کی‌روش: شیلی فراتر از سانچس و ویدال است Tue Jan 03 11:31:23 IRST 2017
شفاف نتانیاهو: انتقال «کلاه سفیدها» به درخواست ترامپ انجام شد Sun Jul 22 20:11:44 IRDT 2018
شفاف مصرف الکل ابتلا به سرطان پوست را افزایش می‌دهد Mon Aug 07 22:46:17 IRDT 2017
شفاف آمار جدید از سپرده‌های فرشتگان/ 960 میلیارد خارج شد Tue Jul 25 15:39:29 IRDT 2017
شفاف نامه ترکیه به آمریکا درباره ایران Sun Dec 17 20:52:15 IRST 2017
شفاف روایت جدید بانک مرکزی از گرانی سفره غذایی مردم Tue Jan 16 14:55:49 IRST 2018
شفاف سامسونگ کیت جدید دوربین امنیتی برای منازل معرفی کرد Tue Jan 03 15:23:11 IRST 2017
شفاف توکلی: حقوق نجومی نفرت مردم را بر انگیخت/ چرا حقوق مدیران شفاف نشد؟ Tue Aug 14 13:15:04 IRDT 2018
شفاف رسوایی در تیم ملی فوتبال امارات Sun Jan 07 09:04:27 IRST 2018
شفاف آنکارا: مذاکرات خرید S400 به مرحله امضا رسید Tue Jul 18 14:26:33 IRDT 2017
شفاف تاثیر رنگ ها بر مغز انسان Wed Aug 16 22:45:32 IRDT 2017
شفاف «نقطه‌ی سرد» اسرارآمیز در فضا، جهان موازی را اثبات می‌کند؟ Tue May 23 11:34:14 IRDT 2017
شفاف توئیتر: هرگز حساب ترامپ را نمی‌بندیم Sat Jan 06 11:52:24 IRST 2018
شفاف اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان Sat Apr 29 09:45:30 IRDT 2017
شفاف واکنش محسن چاوشی به ادعای مطرح شده در یک برنامه ماهواره‌ای Fri Feb 17 21:16:29 IRST 2017
شفاف آمریکا تعلیق تحریم‌های ایران را تمدید کرد Fri Sep 15 14:39:04 IRDT 2017
شفاف خسارت خواب خودرو را دریافت کنید! Mon Apr 17 10:30:01 IRDT 2017
شفاف نامگذاری خیابانی در آمریکا با نام یک تروریست Wed Mar 01 09:41:11 IRST 2017
شفاف اسرار نهان حروف مقطعه قرآن / حروف مقطعه قرآن چیست؟ Sat Aug 04 13:10:48 IRDT 2018
شفاف تزئین چهره ترسناک در قبایل اتیوپی Tue Mar 07 09:23:00 IRST 2017
شفاف نبرد بزرگ جنوب سوریه در راه است/ وحشت واشنگتن و تل‌آویو Sun Jun 17 19:17:02 IRDT 2018
شفاف بیماری عجیب و نادر کودک 2 ساله +تصاویر Sat Aug 26 22:50:40 IRDT 2017
شفاف درخواست ایران از همه دولت‌ها جهت توجه جدی‌تر به پدیده تغییرات آب و هوایی Mon Jul 09 17:19:08 IRDT 2018
شفاف سیل هواداران رئیسی در اصفهان Tue May 16 08:29:48 IRDT 2017
شفاف اعلام برنامه زمانبندی مسابقات مقدماتی قهرمانی 2018 فوتسال آسیا Tue Aug 08 13:45:53 IRDT 2017
شفاف «یاسی اشکی»، بازیگر سناریوی وزارت بهداشت؟! Tue Jul 03 12:09:34 IRDT 2018
شفاف 10 عادت شبانه زمینه‌ساز چاقی Sat May 20 09:58:51 IRDT 2017
شفاف بهترین رکورد باشگاهی برانکو Sun Nov 05 00:00:44 IRST 2017
شفاف نقاشی‌های باورنکردنی روی ورقه پلاستیکی Sun Dec 31 20:24:05 IRST 2017
شفاف سقوط آزاد نرخ اوراق تسهیلات مسکن Sat Sep 29 15:54:26 IRST 2018
شفاف واکنش محسن تنابنده به حاشیه‌های «پایتخت5» Tue Apr 03 13:18:58 IRDT 2018
شفاف هزینه سنگین بریگزیت برای اقتصاد انگلیس Sat Jun 23 12:18:27 IRDT 2018
شفاف تدوین نظام رتبه‌ بندی تاکسیران‌ها در سال 97 Mon Apr 16 12:58:07 IRDT 2018
شفاف تحلیل گاردین از تاثیر یک تصمیم بر توریسم ایران Sun May 13 13:19:48 IRDT 2018
شفاف داروهایی ضروری برای مسافران نوروزی Tue Feb 28 09:10:13 IRST 2017
شفاف ایجاد بازار ثانویه؛ دلیل اصلی کاهش قیمت دلار در بازار Thu Jun 28 11:05:47 IRDT 2018
شفاف علل، علایم و علاج سرطان معده Sun Aug 06 17:02:46 IRDT 2017
شفاف دستگیری دلالان، دلار را ارزان کرد Wed Feb 14 14:00:44 IRST 2018
شفاف برگزاری پنجمین همایش روز ملی روستا و عشایر به همت بنیاد علوی Tue Oct 09 14:42:49 IRST 2018
شفاف تصویر قدیمی از مرقد مطهر امام موسی کاظم (ع) Thu Apr 12 23:20:39 IRDT 2018
شفاف روباتی که سبزی و میوه می‌چیند Thu May 04 08:00:02 IRDT 2017
شفاف قوچان‌نژاد رسما به آپوئل نیکوزیا قبرس پیوست/ شماره 88 برای ستاره ایرانی+عکس Mon Jul 23 17:52:05 IRDT 2018
شفاف گفتگوی ترامپ و پادشاه عربستان درباره برجام Mon Jan 30 10:11:14 IRST 2017
شفاف دیدار پوتین-ترامپ مورد نیاز آمریکاست یا روسیه؟ Fri Jun 29 13:05:13 IRDT 2018
شفاف ارز آوری 4.5 میلیارد دلاری صادرات محصولات کشاورزی Sun Jan 21 13:50:04 IRST 2018
شفاف شهید حججی و رویش‌های انقلاب Mon Aug 14 16:11:48 IRDT 2017
شفاف اتهام آدم ربایی به فوتبالیست معروف تهرانی! Sat Jul 22 11:33:00 IRDT 2017
شفاف رازهایی که درون موزهای سیاه و گندیده نهفته است! Mon Oct 16 18:34:54 IRST 2017
شفاف آزمایش کشت سیب زمینی در مریخ Sat Mar 11 12:51:50 IRST 2017
شفاف رونمایی از تازه‌ترین کارت گرافیک ان ویدیا Sat Mar 04 11:18:16 IRST 2017
شفاف تصمیمات خلق الساعه بلای جان فوتبال/بخش خصوصی در قعر جدول لیگ برتر Tue Dec 19 09:46:41 IRST 2017
شفاف انتقاد جنتی از بی‌توجهی مسئولان به معیشت مردم Wed Aug 01 14:09:04 IRDT 2018
شفاف لیلا اوتادی مدل لامبورگینی شد Sat Mar 04 15:01:06 IRST 2017
شفاف ارتباط غذای تند با افزایش طول عمر انسان Sat Mar 11 22:29:19 IRST 2017
شفاف جشن قهرمانی پرسپولیس در آزادی Thu Apr 20 11:20:30 IRDT 2017
شفاف آیا قدبلندها عمر کوتاه‌تری دارند؟! Thu Mar 02 13:51:50 IRST 2017
شفاف ظریف: برخورد ترامپ با برجام قابل پیش‌بینی بود Tue Feb 06 10:51:19 IRST 2018
شفاف هدیه عجیب وزیر به نوعروسان Wed May 03 10:34:43 IRDT 2017
شفاف پسر پورشنکو با یک لباس روسی جنجال به پا کرد Sun May 07 13:45:01 IRDT 2017
شفاف واکنش‌ یمن‌ به‌ سکوت‌ سازمان‌ ملل‌‌ Sun Jun 24 11:02:54 IRDT 2018
شفاف هر دقیقه 9 طلاق در کشور رخ می دهد Wed Apr 12 10:54:23 IRDT 2017
شفاف پرواز تیم ملی با 25 بازیکن به امارات Mon Jan 02 15:50:02 IRST 2017
شفاف پرداخت یارانه به شرط‌ اثبات فقر Sun Dec 17 09:12:57 IRST 2017
شفاف مجازات ترکیه توسط آمریکا Wed Jul 25 17:11:01 IRDT 2018
شفاف هنیه: مبارزه در راه مسجدالاقصی «نبرد هویت» است Mon Jul 17 20:05:13 IRDT 2017
شفاف پایان اکران 6 هفته‌ای فیلم‌ها به جز «تنگه ابوقریب» Tue Sep 25 21:45:58 IRST 2018
شفاف سیب زمینی؛ پادشاهی در آشپزخانه شما Sun Feb 19 10:20:50 IRST 2017
شفاف زندگی مردم روسیه در زمان جام جهانی Tue Jul 03 19:15:21 IRDT 2018
شفاف 10 اختراع مخترع‌کش جهان را بشناسید Mon Oct 16 22:35:18 IRST 2017
شفاف ارزیابی یک عبرت تاریخی Fri May 11 14:35:55 IRDT 2018
شفاف نیروی انتظامی در بازار ارز حضور ندارد Wed Oct 03 22:26:57 IRST 2018
شفاف موفقیت یک فیلم ژاپنی در گیشه چین Tue Aug 14 21:40:41 IRDT 2018
شفاف کره جنوبی هم استفاه از بیت کوین را ممنوع می‌کند Sun Oct 01 15:31:14 IRST 2017
شفاف سه فعال حقوق‌بشر مخالف خاندان سعودی برنده جایزه "نوبل جایگزین" شدند Mon Sep 24 13:42:12 IRST 2018
شفاف تردمیل، ابزار شکنجه‌ای که وسیله ورزشی شد! Thu Apr 27 12:38:40 IRDT 2017
شفاف بارسلونا فاتح جام حذفی اسپانیا شد Sun May 28 10:08:09 IRDT 2017
شفاف مشکل کارت ملی دختران شین‌آبادی حل شد Sat Jul 21 14:10:07 IRDT 2018
شفاف سپاهان اولین خرید قلعه نویی را انجام داد Sat May 26 23:48:01 IRDT 2018
شفاف رویاهای بزرگ دختران بهزیستی Mon Apr 09 21:46:39 IRDT 2018
شفاف افزایش قیمت جهانی مواد غذایی در ماه جولای Thu Aug 03 18:49:59 IRDT 2017
شفاف عمل تهوع برانگیز مرد روسی موجب حیرت کاربران شد Tue May 23 09:43:05 IRDT 2017
شفاف بیش از 7 هزار فیلم کوتاه متقاضی حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران Mon Aug 07 22:16:56 IRDT 2017
شفاف معادن یاقوت کبود در ماداگاسکار Mon May 22 12:33:20 IRDT 2017
شفاف 7 حقیقت جالب روانشناسی در مورد چهره تان که احتمالا از آن ها خبر ندارید Sun Apr 22 21:13:52 IRDT 2018
شفاف خواص هل در طب سنتی Wed Feb 08 11:16:57 IRST 2017
شفاف پرداخت سود سهام عدالت تا پایان شهریور Wed Jul 05 10:11:41 IRDT 2017
شفاف خط تولید خودروی جایگزین پراید شهریورماه امسال آغاز به کار می کند Thu Jul 20 20:12:25 IRDT 2017
شفاف راز لکنت زبان ترامپ هنگام سخنرانی درباره قدس چیست؟ Sat Dec 09 18:57:36 IRST 2017
خبرگزاری فارس غرامت‌های بیکاری منطقه‌ای در بازار مسکن استان‌های ایران Wed Apr 19 00:30:00 IRDT 2017
روزنو برجام تنها در مورد مسأله هسته‌ای است Wed Sep 06 10:04:18 IRDT 2017
خبرگزاری فارس حکم قوه قضائیه برای محکومیت تعدادی از مدیران دولتی متخلف در جریان انتخابات Tue Dec 19 09:30:00 IRST 2017
میزان معاون سیاسی وزیر کشور از تدوین لایحه قانون جامع انتخابات خبر داد Mon Feb 26 09:50:12 IRST 2018
دفاع مقدس فیلم/ سخنرانی سردار ادیبی در نشست «شنبه‌های انقلاب» Sat Sep 15 14:39:41 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اصفهان ،میزبان دور بعد رقابت های سراسری قرآن کریم Mon Oct 08 16:08:40 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حمایت گرایی، چالشی بزرگ برای تجارت جهانی Thu Sep 20 11:17:25 IRDT 2018
فردا واکنش مسکو به اتهامات دی‌میستورا علیه نظام سوریه Thu Dec 21 17:07:25 IRST 2017
بهار نیوز فراخوان تعیین‌ تکلیف حساب‌های سپرده Sat Aug 26 14:56:34 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم دولت بخش صادرات کشور را از خودتحریمی خارج کند/ انتقاد از مشارکت دادن شرکت‌های خارجی در مناقصه‌ها Mon Apr 02 19:31:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم قزوبن| مدیرکل امور مجلس وزارت ‌ارشاد‌: خبرنگاران در یک مشغله پر مخاطره قرار دارند Thu Aug 09 20:20:55 IRDT 2018
پول نیوز شرکت توسعه و نگهداری Tue Jan 31 08:35:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران الهه منصوریان: می خواستم بهترین مدال برای من باشد Thu Aug 23 08:52:17 IRDT 2018
تهران پرس مازندران گرفتار در مدیریت سنتی Wed Jul 04 12:52:00 IRDT 2018
تدبیر و امید تصاویر/ تفریح و سرگرمی مردم در کره شمالی‎ Fri Sep 14 00:15:18 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 14 میلیارد ریال برای اتمام پروژه های فرهنگسرای ولایت سلسله نیاز است Mon Jul 04 18:46:00 IRDT 2016
میزان بازدید مجدد کمیسیون عمران از مناطق زلزله‌زده/ گزارش نهایی را به صحن علنی ارائه خواهیم کرد Mon Dec 25 14:57:52 IRST 2017
جهان نیوز چرا باید از حمله سایبری به ایران خوشحال باشیم؟ Sun Apr 08 08:30:16 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تاثیر استرس بر سلامت جسمی Thu Jun 14 09:02:00 IRDT 2018
تابناک دستگیری سارق سربازنما Sat Aug 12 08:27:05 IRDT 2017
ایلنا مهاجم مدنظر سیمئونه و ونگر لیون را ترک می‌کند Sat May 20 17:38:00 IRDT 2017
بی باک نیوز تیم ملی والیبال ساحلی ایران به جمع چهار تیم برتر جهان صعود کرد Sun Jul 23 00:11:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیشنهاد پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی اثبات نوکری آمریکا برای این رژیم است Thu Dec 07 13:56:09 IRST 2017
پرس شیعه موگرینی: آینده سوریه با زمان پیش از جنگ تفاوت خواهد داشت Sun Sep 24 03:08:26 IRST 2017
ایانا برنامه تولید انرژی تجدیدپذیر در سال 96 Sun Apr 02 12:26:23 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قتل بازیکن آرژانتینی در درگیری خیابانی با بازیکنی دیگر Mon Jul 23 11:44:19 IRDT 2018
ایلنا پرونده‌ای برای تن‌تن در ماهنامه توپاز Tue Jan 23 13:09:11 IRST 2018
پارس نیوز نوبخت: نمی‌توان ادعا کرد که وضعیت کشور مطلوب است Fri May 05 11:28:15 IRDT 2017
بی باک نیوز چگونه با همسر بی حوصله رفتار کنیم؟ Tue May 02 04:13:02 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آلابا: بی‌صبرانه در انتظار دیدار برابر رئال‌مادرید هستیم Sun Apr 16 12:39:00 IRDT 2017
آنا اعتماد مردم نسبت به پلیس افزایش یافته است Thu Feb 01 13:15:16 IRST 2018
خبرگزاری فارس 2 زلزله 4.6 و 3.2 ریشتری فاریاب کرمان را لرزاند Fri Jul 13 14:09:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قرائت قطعنامه روز جهانی قدس Fri Jun 08 14:57:16 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اولین کنفرانس ملی راهکار های توسعه صنایع پیشرفته به میزبانی استان گلستان برگزار می شود Mon Jun 11 18:03:06 IRDT 2018
صبحانه با خبر استارت خودروسازان برای قبضه کردن بازار خودروها خارجی Tue Jul 04 20:05:21 IRDT 2017
آنا رونمایی از تهدیدها و فرصت‌های اکران فیلم خارجی در جشنواره جهانی Sun Apr 16 13:42:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران خیز پرسپولیس برای افزایش فاصله با مدعیان در جدال با آبادانی‌ها Sun Dec 10 10:31:40 IRST 2017
تابناک سروده عرفان‌پور برای مسلمانان مظلوم میانمار Wed Sep 06 10:40:01 IRDT 2017
پرس شیعه عقلانیت وحیانی پاسخگوی مسائل ما در مواجهه با جهان غرب است Sat May 05 15:48:32 IRDT 2018
جماران پپیرترین عنکبوت جهان که با نیش زنبور مُرد+ عکس Wed May 02 11:10:49 IRDT 2018
آفتاب ایران رباتی برای پاکسازی ایمن سایت های غنی سازی اورانیوم Sun Apr 22 15:26:27 IRDT 2018
جام جم آنلاین جزئیات جدید از پرونده سرکرده عرفان حلقه Sat Sep 16 20:05:00 IRDT 2017
رسالت علل بالا رفتن سن ازدواج Tue Aug 08 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لباس رسمی فقط کراوات زدن نیست / دریافت سیمرغ با کفش و کتانی اتفاق زیبایی نیست Mon Jan 30 10:45:56 IRST 2017
خبرگزاری مهر روزنامه های استان کرمان 20 مرداد 1395 Wed Aug 10 10:06:30 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران مظنه قیمت انواع مودم Mon Jul 10 06:12:01 IRDT 2017
میزان ناصر خویشتن‌دار گوینده پیشکسوت درگذشت Fri Aug 25 21:41:48 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین توصیه‌های آخوندی برای بهبود بافت ناکارآمد شهری Sat Jul 14 21:38:39 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم طنز انقلابی باید میان مشروعیت و کارکرد نظام تفکیک قائل شود Tue Aug 28 15:13:02 IRDT 2018
انتخاب واکنش خداداد عزیزی به تهدید طارمی: طارمی آدم دروغگویی نیست Fri Jan 26 11:25:01 IRST 2018
میزان سرمربی تیم ملی کاراته بانوان تغییر کرد Thu Jun 21 18:52:56 IRDT 2018
جوان آنلاین کرسنت در حال دوشیدن خاورمیانه Wed May 31 20:06:02 IRDT 2017
میزان مراسم جشن شکوفه ها Wed Sep 20 11:55:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تشکیل 12 پرونده تخلف انتخاباتی در دادگستری Wed May 17 11:06:39 IRDT 2017
آریا 111 مجتمع بین راهی در خراسان رضوی ساخته می شود Sat Aug 18 08:06:50 IRDT 2018
جماران کمک یک میلیارد تومانی اردبیلی‌ها به جشن نیکوکاری Wed Jan 31 18:48:40 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ابوترابی فرد: آزادگان ایران نمادی از انسجام اسلامی در قلب دشمنان بودند Fri Aug 18 11:00:00 IRDT 2017
ایسکانیوز تیراندازی گارد مرزی ترکیه به پناهندگان سوری Sun Feb 04 20:40:55 IRST 2018
دولت بهار یادی از هنرمندان درگذشته در سال 95 Sat Mar 11 11:46:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته به مناسبت 13 آبان Sat Nov 04 14:45:45 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا محصولات تولیدی گناباد به تاجیکستان صادر می‌شود Wed Jan 25 15:33:14 IRST 2017
آفتاب ایران منطق و صلح طلبی ایران در مقابل ناسیونالسیم کور ترامپ Thu Sep 27 13:01:22 IRST 2018
جام نیوز تمایل اوپک به تمدید توافق کاهش تولید Tue Mar 21 21:00:00 IRST 2017
جام نیوز سیاسیون به این عکس نگاه کنید! Sun Feb 25 00:55:00 IRST 2018
جوان آنلاین برانکو: در سخت‌ترین گروه قرار گرفته‌ایم/ اولین بازی مسیر تیم‌ها را مشخص می‌کند Mon Feb 20 17:54:19 IRST 2017
برنا پنجشنبه یادبود/ #همه_میآییم Wed Feb 15 12:34:20 IRST 2017
بولتن نیوز السد بهتر بازی کرد و مستحق شکست نبود/ بازی رفت و برگشت بود، نتیجه دیگری رقم می‌خورد Wed Feb 08 09:35:25 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کادوی روز مرد چی بخریم؟+ تصاویر Wed Mar 28 10:32:47 IRDT 2018
روزنامه شهروند پدر: فرزندم اقتصاد خانواده را کمتر بر باد بده! Mon Sep 03 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شرق ما از تفکر براساس مرزها اجتناب می‌کنیم Sun Feb 26 03:30:00 IRST 2017
افکارخبر اجرای طرح متادون درمانی Wed Sep 06 11:49:56 IRDT 2017
جماران تدارک برگزاری سومین جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه Sun Oct 15 15:46:17 IRST 2017
بولتن نیوز زوال عقل ( دمانس ) و درمان آن با دارو Wed Mar 15 09:14:07 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برپایی نمایشگاه فرش وتابلو فرش در کرمانشاه Thu Jul 05 13:43:02 IRDT 2018
آفتاب فارن پالیسی: پوتین درخواست ترامپ برای خروج ایران از سوریه را رد می‌کند Fri Jul 13 11:50:48 IRDT 2018
افکارخبر سخنگوی ستاد حسن روحانی معرفی شد Thu Apr 27 15:11:49 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری مرحله استانی بخش معارفی مسابقات سراسری قرآن Mon Jul 31 11:09:37 IRDT 2017
پارسینه اولین دلفین دو سر در جهان +عکس Mon Jun 19 20:34:48 IRDT 2017
جماران سنگ اندازی بانک ها جلوی پای متقاضیان طرح های اشتغال روستایی Sun Sep 02 20:05:37 IRDT 2018
تابناک ساماندهی پایان نامه‌های ارشد و دکتری در دانشگاه آزاد Mon Jan 08 09:34:15 IRST 2018
598 زیبایی‌های فوتبال در یک حادثه شوم و مرگبار!/ تمرین اخلاق فوتبالی‌ها در "سر پل ذهاب" Sat Nov 18 11:07:54 IRST 2017
اقتصاد آنلاین تولید مینی‌بوس افزایش یافت Thu Dec 14 12:32:13 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آغاز آموزش‌های عملی دانشجو‌ ـ‌ خبرنگاران قرآنی در سازمان قرآنی دانشگاهیان Wed Dec 20 08:50:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم قزوین|کنگره 3 هزار شهید مختص تمام اقشار و احزاب است Mon Sep 03 18:59:25 IRDT 2018
جوان آنلاین ماتیس: ایران و روسیه باعث شکست امریکا در سوریه هستند Fri Sep 28 23:14:55 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشف 200 تن انواع مواد مخدر در سیستان وبلوچستان Mon Mar 06 13:12:44 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم درگیری لفظی نیمار با هواداران بارسلونا Wed Aug 02 00:06:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جوان چینی مسلمان شد Tue Jun 20 11:44:12 IRDT 2017
ورزش 3 عباس‌زاده علیه حملات پُر شمار آبی‌ها؛/ سایپا 1 - استقلال 0 Thu Aug 17 18:15:00 IRDT 2017
اعتدال «خبرنگاران و مخاطبان اخبار حوادث افسرده‌ترند» Wed Feb 01 15:48:12 IRST 2017
نامه نیوز سود اصلی افزایش قیمت ارز و سکه در جیب دلالان/ بانک مرکزی از ابزارهای قانونی برای نظارت استفاده کند Tue Dec 19 04:15:01 IRST 2017
فرارو ترامپ: می‌خواهم با نامزد خاشقجی دیدار کنم Wed Oct 10 20:53:35 IRST 2018
ورزش 3 بی‌سابقه‌ترین تمدید قرارداد تاریخ بارسا به روایت تصویر Fri Oct 06 13:35:00 IRST 2017
برنا صالحی امیری: روابط فرهنگی بر روابط اقتصادی و سیاسی ارجحیت دارد Wed Jan 25 09:30:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اسلامیان راهی دوحه قطر شد Thu Mar 23 13:42:05 IRDT 2017
میزان این عارضه پوستی در زنان بیشتر از مردان است Tue Jan 02 15:38:56 IRST 2018
اتاق خبر تفاهم نامه همه جانبه میان اصناف و وزارت ورزش Thu Mar 09 19:31:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سرآغاز پایان رژیمی جنایتکار پس از جمعه سیاه + فیلم Sat Sep 08 19:09:59 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری تجلیل از کوهنوردان نهاوندی در سال 95 Tue Mar 14 13:29:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز به کار ستاد نوروزی اداره کل راه آهن قم Wed Mar 15 16:37:26 IRST 2017