رسالت - Tue Oct 03 00:00:00 IRST 2017 نمایش خبر

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،غلامرضا پناهی عضو هیات مدیره در بازدید فرید کیان رئیس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی از اداره کل مبارزه با پولشویی بانک ملی ایران،لزوم نقش آفرینی این بانک در عرصه بین المللی همگام با اهداف دولت دوازدهم را مورد تاکید قرار داد و ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی جهت افزایش و ارتقای سطح روابط با سایر بانک های بین المللی را یادآور شد.وی همچنین اقدامات و فعالیت های بانک ملی ایران در مبارزه با پولشویی را تبیین کرد و برگزاری نشست های تخصصی در زمینه بررسی و ارزیابی فنی قوانین و استانداردهای بین المللی در حوزه با مبارزه با پولشویی با حضور تمام نمایندگان ادارات مرکزی بانک ملی ایران و اجرای موثر و اثربخش روش های ارزیابی فنی فعالیت های بانک ملی ایران با توصیه های مجامع بین المللی در زمینه رعایت استانداردهای مبازره با پولشویی و تامین مالی تروریسم را مورد اشاره قرار داد. در این بازدید، سید رضا انواری رئیس اداره کل مبارزه با پولشویی بانک ملی ایران نیز گزارشی را از روند اقدامات و فعالیت های این بانک در جهت ایجاد قابلیت های سیستمی و ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی ارائه کرد. رئیس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی هم در بازدید مذکور، در جریان آخرین اقدامات سامانه های اداره کل مبارزه با پولشویی بانک ملی ایران و ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی قرار گرفت.کیان ضمن اشاره به پیشرفت های بانک ملی ایران و فعالیت های مثبت آن، خواستار افزایش توانمندی در زمینه جذب نیروی انسانی متخصص و آشنا به امور و همچنین همکاری سایر واحدهای بانک در زمینه تامین موارد درخواستی اشاره شده در بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک مرکزی شد.
رسالت فتحعلی بیگی :جامعه از وزارت علوم جلو افتاده است Sun Sep 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آخرین مهلت افتتاح و یا تکمیل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک‌ پارسیان Sun Sep 24 00:00:00 IRST 2017
رسالت معماری مدارس متناسب با اقلیم هر منطقه ساخته می شود Sun Feb 26 00:00:00 IRST 2017
رسالت نگاه تخصصی رسانه ها به حوزه راه و شهرسازی استان مرکزی، ضروری است Sat Aug 19 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مقاومت مردمی دست تروریست ها را از عراق کوتاه کرد Fri Oct 27 00:00:00 IRST 2017
رسالت هدفم حضوردرپارالمپیک است Wed Nov 09 00:00:00 IRST 2016
رسالت برجام الگویی برای تضعیف تز امام در مقابل آمریکا بود Tue Oct 04 00:00:00 IRST 2016
رسالت حضور مدیرعامل بانک ملی ایران در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان Wed Oct 05 00:00:00 IRST 2016
رسالت ساماندهی 70 هزار کودک بازمانده از تحصیل در سیستان و بلوچستان Wed Sep 27 00:00:00 IRST 2017
رسالت شهید بهشتی می گفت از نیروهای جوان استفاده کنید هر چند هزینه بر باشد Sat Aug 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت گفتمان عاشورائیان گفتمان ولایتمداری است Mon Oct 02 00:00:00 IRST 2017
رسالت اثر تازه سید مهدی شجاعی زیر چاپ رفت Tue Dec 06 00:00:00 IRST 2016
رسالت برای مبارزه با تروریسم در خاورمیانه به حمایت پوتین احتیاج دارم Tue Oct 25 00:00:00 IRST 2016
رسالت توسعه فضاهای فرهنگی از مرگ شهرها جلوگیری می کند Thu Oct 06 00:00:00 IRST 2016
رسالت برخی مأموریت دارند نهادهای اقتدار کشور را تضعیف کنند Sun Jul 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت 1380 میلیارد ریال به حساب گندم‌کاران کردستان واریزشد Wed Aug 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مدارای اجتماعی در سراشیبی سقوط قرار دارد Mon May 01 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ابهام در پرداخت‌های صورت‌گرفته از محل درآمد یارانه‌ها Sat Oct 14 00:00:00 IRST 2017
رسالت هیچ گونه پشت نوبتی مددجو دراستان تهران نداریم Wed Aug 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت واقعاً برای ورزش متاسف هستم Mon Dec 19 00:00:00 IRST 2016
رسالت ما یاوران حسینیم؛ هماره عاشورایی Sun Oct 09 00:00:00 IRST 2016
رسالت بلند قامتان والیبال درراه ایتالیا Mon May 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نسل کشی مسلمانان در میانمار ادامه دارد Wed Aug 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آیت‌الله سید احمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: هجمه به رئیس قوه قضائیه، هزینه مقابله با مفسدین اقتصادی و فتنه‌گران است Sat Oct 07 00:00:00 IRST 2017
رسالت از منابع محوری باید به سمت تعادل در درآمدها و بدهی ها و توازن در درآمدها و هزینه ها حرکت کنیم Sat Jul 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت روحانی تسلیم فشارهای سیاسی نشود Mon Jul 31 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تماشاخانه ماه حوزه هنری میزبان نمایش هشت می‌شود Thu Jan 05 00:00:00 IRST 2017
رسالت اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج Wed Sep 14 00:00:00 IRDT 2016
رسالت کسانی که کار تولیدی می کنند نوعی مجاهدت است Fri Oct 06 00:00:00 IRST 2017
رسالت سوره مهر، خدمات بسیاری در زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس ارائه کرده است Mon May 15 00:00:00 IRDT 2017
رسالت حجت الاسلام سعیدی: ایستادگی و بصیرت انقلابی، راه مبارزه با زیاده خواهی دشمنان است Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مقررات مزاحم درگردشگری ازبین می‌رود Sun Aug 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت توسعه بنادر منابع عظیمی را به درآمد کشور اضافه می‌کند Sat Jul 22 00:00:00 IRDT 2017
رسالت امیر سرلشکر موسوی: آنچه در ارتش پس از پیروزی انقلاب رخ داد، شبیه معجزه است Mon Oct 16 00:00:00 IRST 2017
رسالت نمایشگاه نقاشی در نگارخانه آفتاب Tue Jul 04 00:00:00 IRDT 2017
رسالت چشم امید استقلال به یاردوازدهم است Sat May 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ارائه خط اعتباری به بانک های خارجی Tue Sep 13 00:00:00 IRDT 2016
رسالت به آینده فوتبال خوشبین هستم Mon Dec 19 00:00:00 IRST 2016
رسالت بهرنگ علوی بازیگر نقش حسین فردوست در معمای شاه: Wed Dec 14 00:00:00 IRST 2016
رسالت مهمترین ریسک نظام بانکی ریسک اعتباری است Sat Sep 02 00:00:00 IRDT 2017
رسالت دستگیری750 خرده‌فروش و معتاد متجاهردرپایتخت Wed Aug 23 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اطلاعیه شماره 5 بانک آینده Tue Sep 26 00:00:00 IRST 2017
رسالت شتاب در نیکوکاری ها Thu Sep 07 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آیت‌الله نوری‌همدانی: جریمه دیرکرد بانک‌ها، رباست Mon Sep 25 00:00:00 IRST 2017
رسالت فرنگی‌کاران به ایران می‌آیند Thu Jun 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت چهاردهمین نشست کمیته مشورتی گردشگری در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد Tue Dec 13 00:00:00 IRST 2016
رسالت طاهری: هواداران حق دارند نگران استقلال باشند Thu Sep 28 00:00:00 IRST 2017
رسالت تاریخ بازار سرمایه ایران منتشر شد Tue Mar 14 00:00:00 IRST 2017
رسالت می‌توانم درورزش ایران و جهان تحول ایجاد کنم Sat Feb 25 00:00:00 IRST 2017
رسالت ثبت 332 فیلمنامه در هفتمین مسابقه فیلمنامه نویسی جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان Wed May 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پژمان جمشیدی در سریال نوروزی 60 قسمتی Sat Feb 11 00:00:00 IRST 2017
رسالت احتمال تبدیل جبهه پیروان به حزب فراگیر وجود دارد Tue Aug 22 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نمایشگاه دائمی کباب سنتی بناب باید در این شهرستان دایر شود Thu Jul 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت نامه 25 وزیر سابق امور خارجه به کنگره؛ از تغییر مفاد برجام خودداری کنید Sat Oct 21 00:00:00 IRST 2017
رسالت سرشبکه فرقه انحرافی حلقه در اصفهان دستگیرشد Wed Aug 16 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تأمین اعتبار 30 درصد پروژه‌های امسال آموزش ‌و پرورش توسط خیرین Sat Oct 22 00:00:00 IRST 2016
رسالت عذرخواهی بانک تجارت به دلیل بروز اختلال در برخی خدمات الکترونیک Mon Jul 24 00:00:00 IRDT 2017
رسالت کشتی گیران در راه عشق آباد Thu Sep 21 00:00:00 IRDT 2017
رسالت محسن می‌گفت «به یقین رسیده‌ام حضرت آقا، نایبِ بر حق امام زمان (عج) است» Wed Oct 04 00:00:00 IRST 2017
رسالت در دولت آینده نیستم Thu Aug 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آشنایی با روش‌های آموزش و اجرای نگارگری Wed Jun 28 00:00:00 IRDT 2017
رسالت امروزه نمی توان شهرها را با دیدگاه های سنتی اداره کرد Tue Jul 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت طب سوزنی، علایم یائسگی را کاهش می دهد Thu Oct 06 00:00:00 IRST 2016
رسالت نیروهای عراقی بر کرکوک مسلط شدند Tue Oct 17 00:00:00 IRST 2017
رسالت استقلال از مس پذیرایی می کند Wed Oct 05 00:00:00 IRST 2016
رسالت تعویض 16 هزار تاکسی فرسوده با تسهیلات بانک تجارت Tue Jul 18 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تجزیه شمال عراق توطئه جدید بعد از شکست تروریست‌های تکفیری است Sat Sep 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آمارهای دولتی جنبه تبلیغاتی دارد Tue Aug 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت بیماری‌های غدد در زنان شایع‌تر است Thu Apr 13 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ایران با یک طلا و 3 نقره جایگاه چهارم المپیاد جهانی کامپیوتر 2017 را کسب کرد Thu Aug 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت چهار سریال درباره انقلاب و دفاع مقدس در سال 96تولید می شود Tue Mar 14 00:00:00 IRST 2017
رسالت اجرای بیش از 325 کیلومتر شبکه فاضلاب Wed Aug 02 00:00:00 IRDT 2017
رسالت عدم توسعه یافتگی در 40 سال اخیر گریبان بازار شاهرود را گرفته است Sat Sep 16 00:00:00 IRDT 2017
رسالت سه پرده از تحولات برجامی اخیر Sat Jul 29 00:00:00 IRDT 2017
رسالت شبانه روزی شدن خط یک وچهارمترو Sun Jul 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه و محکومیت فتنه 88 ، مهم ترین معیار مجلس در رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی Wed Oct 26 00:00:00 IRST 2016
رسالت اعطای تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی به روابط عمومی بانک ملت Sun Aug 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت غلامرضا انبارلویی : بزرگ نمایی بدهی و سکوت در مطالبات شهرداری ؟! Tue Oct 03 00:00:00 IRST 2017
رسالت لیگ برتر؛ پرسپولیس درنقش جهان جبران می کند؟ Thu Sep 21 00:00:00 IRDT 2017
رسالت 36 هزار مسجد کشور میزبان برنامه غدیر هستند Sun Aug 20 00:00:00 IRDT 2017
رسالت داستان من:‌استیون جرارد Tue May 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت باید قاطعانه جلوی گستاخی‌های اخیر آمریکا ایستاد Sun Jul 30 00:00:00 IRDT 2017
رسالت آزادی برای مقاوم سازی نیازمند هزینه کلانی است Tue Jan 24 00:00:00 IRST 2017
رسالت سعید حدادیان: همه شهدای مدافع حرم، حججی هستند Wed Sep 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت منبع تامین آب آشامیدنی استان بوشهر از خط آبرسانی کازرون از مدار خارج شد Sun Aug 27 00:00:00 IRDT 2017
رسالت از 70 خبرنگار و دست اندرکار خبر در دزفول تجلیل شد Thu Aug 17 00:00:00 IRDT 2017
رسالت استقلال ازلکوموتیو 3 امتیاز می خواهد Thu Apr 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت همایش ملی مهندسی برق و کامپیوتر برگزار می‌شود Sat Aug 05 00:00:00 IRDT 2017
رسالت ما می توانیم به آمریکا ضربه کاری بزنیم Mon Sep 11 00:00:00 IRDT 2017
رسالت پخش نمایشنامه رادیویی امیرکبیر از رادیو انگلیسی برون مرزی Thu Aug 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت استقلال مقابل التعاون هوشمند خواهد بود Tue May 09 00:00:00 IRDT 2017
رسالت استقلال خوزستان، چراغ اول را روشن کرد Tue Feb 21 00:00:00 IRST 2017
رسالت بخش عمده توسعه شهرها مرهون حمایت بانک شهر است Sat Sep 10 00:00:00 IRDT 2016
رسالت پنالتی تراکتور دیده نشد Mon Apr 03 00:00:00 IRDT 2017
رسالت از پیشنهاد بازی در نقش امام خمینی (ره) مبهوت شدم Wed Feb 01 00:00:00 IRST 2017
رسالت حسن دولت ‌آبادی مطرح کرد؛ پرداخت مصداقی به مفاهیم انسانی عاشورا در تئاتر کودک Sat Oct 28 00:00:00 IRST 2017
رسالت شهید لاجوردی ذره ای از خط صحیح انقلاب انحراف پیدا نکرد Sat Aug 26 00:00:00 IRDT 2017
رسالت مقاومت اسلامی جان تازه‌ای به ادبیات دفاع مقدس داده است Thu Aug 10 00:00:00 IRDT 2017
رسالت بن‌بستی در کشور وجود ندارد Wed Sep 06 00:00:00 IRDT 2017
رسالت تمام دستگاه‌ها موظف به پرداخت فوق‌العاده ایثارگری هستند Sat Aug 05 00:00:00 IRDT 2017
ورزش 3 ترکیب سپاهان برابر پرسپولیس مشخص شد Thu Sep 21 15:04:00 IRDT 2017
آفتاب ایران گفت وگوی تلفنی روحانی با اردوغان و العبادی Sun Sep 24 21:42:06 IRST 2017
بولتن نیوز قهرمانی ایران در مسابقات کوراش قهرمانی جوانان آسیا Sat Aug 12 10:28:31 IRDT 2017
تین تصادف دو اتوبوس در کرمانشاه 7 کشته برجا گذاشت Wed May 09 10:00:25 IRDT 2018
پرشین خودرو قیمت روز انواع خودروهای کُره‌ای در بازار +جدول Sat Jan 28 11:26:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر توطئه‌ها با هدف تجزیه ترکیه را ناکام می‌گذاریم Sat Feb 03 15:04:44 IRST 2018
میزان بازی با مراکش برای ما سخت نیست/ شاید کی‌روش از عابدزاده استفاده کند Thu Jun 14 18:32:02 IRDT 2018
صبحانه با خبر فرار از جریمه پلیس به هر روشی! +عکس Tue Aug 15 11:36:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رهبر کره شمالی برادر ناتنی خود را به قتل رسانده است Tue Feb 28 03:32:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پیام‌های بازگشت سعد حریری به لبنان Thu Nov 23 14:40:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خانه‌هایی که هیچ زلزله یا طوفانی تکان‌شان نمی‌دهد + فیلم Tue Oct 31 16:01:02 IRST 2017
پایگاه خبری الف حضور 31 کشور در کنفرانس گرد‌وغبار در تهران Sat Jun 24 20:06:34 IRDT 2017
اخبار بانک پوزش بانک ملت بابت اختلال سیستم حواله اینترنتی/ همه مبالغ برگردانده شد Sat Apr 15 19:21:37 IRDT 2017
خبرگزاری فارس صف‌آرایی کاسپین مقابل استقلال Tue Nov 07 15:42:00 IRST 2017
تهران پرس تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی برای نمایشگاه کتاب Sun Apr 29 13:19:00 IRDT 2018
صنعت بیمه پیام اینستاگرامی رفیعی به طرفدان پرسپولیس Mon Feb 13 11:19:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر  نشست علمی «آزادی فکر و بیان در پرتو انقلاب اسلامی» برگزار می شود Sun Apr 15 12:06:34 IRDT 2018
ایران آنلاین قمار فوتبالی Tue Jul 03 23:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 عکس/ منصور بهرامی در کنار راجر فدرر و اندی ماری Wed Nov 08 23:10:00 IRST 2017
فرادید طلا، دلار را پشت‌سر گذاشت Sun Apr 08 10:33:06 IRDT 2018
روزنامه ایران 700 میهمان خارجی در نشست تهران شرکت کردند Wed Feb 22 00:00:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سرانه مصرف برنج در ایران نسبت به سایر کشورها بالاست/متوسط قیمت برنج پر محصول بین 7 تا 8 هزار تومان است Mon Jan 02 23:36:00 IRST 2017
پارسینه وقوع انفجار در مرکز اسلامی مینسوتای آمریکا Sat Aug 05 21:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه دل نبستن به دنیا چگونه با تلاش سازگار است ؟ Thu Jan 26 10:51:00 IRST 2017
آریا بازدید مشاور حقوقی و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجتمع فرهنگی هنری سربیشه Wed Dec 13 13:35:42 IRST 2017
تابناک چین بر آرامش درباره مساله سوریه تاکید کرد Wed Apr 11 11:38:12 IRDT 2018
آریا قوچان‌نژاد: در عمرم هیچ وقت اینقدر آماده نبودم/ بابت عدم صعود ناراحتم Wed Jun 27 04:25:43 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نام شهدا تا ابد در تاریخ جاودان خواهد ماند Mon Mar 13 15:21:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انتخاب مربی یزدی برای تیم ملی دوچرخه سواری Mon Sep 04 12:32:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تصویب تشکیل استان جدید در غرب مازندران دروغ است Mon Apr 03 03:22:00 IRDT 2017
صبا ایران عکس: بوسه رهبر انقلاب بر تابوت شهید محسن حججی Wed Sep 27 09:36:40 IRST 2017
بصیرت پیچ تاریخی و دست‌انداز ترامپ Tue Feb 14 12:42:15 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روستوف از بازی در زمین خانگی محروم شد Wed Mar 15 15:17:30 IRST 2017
اعتدال واکنش شاگرد پورحیدری به یک رفتار غیراخلاقی Sat Nov 05 15:51:27 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران تصاویر هفته: از سفر وزیر دفاع آمریکا به نزدیکترین نقطه مرزی با کره شمالی تا رای پارلمان کاتالونیا به استقلال از اسپانیا Sat Oct 28 19:17:01 IRST 2017
روزنامه ایران انقضای حکومت 50 ساله نظامیان بر میانمار Wed Mar 16 06:00:00 IRST 2016
خبرگزاری فارس راهبرد درازمدت عربستان در جذب طلاب سراسر جهان و آموزش وهابی - سلفی به آنها Sun Jul 15 14:20:25 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران علی کریمی: روز بد ما بود Thu Sep 14 22:02:23 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تکریم بانو «امین» و رونمایى از «اربعین هاشمیه» در بیروت برگزار شد Sat Mar 18 11:08:13 IRST 2017
پارسینه ظریف برنامه‌ای برای دیدار با تیلرسون نداشت Fri Jul 21 17:52:01 IRDT 2017
ساعت24 احتمال افزایش نرخ سوخت در سال97/گرانی سوخت مصرف را کاهش نمی دهد Fri Dec 15 13:44:12 IRST 2017
ایلنا لیست اصولگرایان اصفهان در حال نهایی شدن است + اسامی Sat Mar 18 16:10:26 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سران رژیم صهیونیستی بقای خود را در تهدید انگاری دیگران می بینند Tue May 01 04:30:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کشف داروی قاچاق در گمرک Wed Sep 26 08:40:07 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اهواز| بُعد اسلامی سازمان اوقاف باید بر بُعد اداری آن غلبه داشته باشد Tue Jun 26 16:39:25 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مرحوم آیت الله راستی کاشانی از مجاهدان مخلص انقلاب بود Sun Sep 24 13:20:20 IRST 2017
آفتاب ایران تاکتیک نخ نمای غرب برای توقف عملیات «فجر ادلب » Sat Sep 08 17:10:12 IRDT 2018
آنا افزایش همکاری‌های ایران و کلمبیا در بخش گردشگری و صنایع‌دستی Tue May 02 14:17:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ناینگولان: فوتبال بیش از اندازه «بله‌ قربان‌گو» دارد/ نرفتن به جام جهانی ضربه سنگینی به من می‌زند Thu Jun 07 12:23:44 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پیش بینی ایجاد بیش از هزارشغل در صنعت گردشگری Thu May 31 14:17:48 IRDT 2018
رجا نیوز سکه 2 میلیون و 410 هزار تومان شد Sun Jun 10 18:03:57 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تسهیلات بسیج دانشجویی برای اعزام دانشجویان به پیاده روی اربعین/ پیش بینی اعزام 2 هزار دانشجو به اربعین حسینی Wed Oct 10 11:32:55 IRST 2018
عصر ایران واکنش روحانی به گرانی دلار: قیمت کالاهای اساسی و دارو افزایشی نمی یابد Wed Apr 11 14:46:45 IRDT 2018
دولت بهار عکس/ پاسدار کوچک انقلاب Fri Feb 10 14:19:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اتحادیه حقوقدانان افغانستان: دولت در بازداشت نماینده «ژنرال دوستم» قانون شکنی کرده است Sun Jul 08 11:07:59 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین فیلم - شهادت بازیگر اخراجی ها در سوریه Mon Aug 28 08:56:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص 510میلیارد تومان برای تاسیسات مناطق زلزله زده Thu Jun 14 09:48:09 IRDT 2018
ایران آنلاین تحولات عربستان با انتصاب ولیعهد جدید چه خواهد بود؟ Tue Jun 27 15:17:50 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امروز عزت اسلام و امیر المومنین(ع) به عملکرد کارگزاران نظام گره خورده است Sat Feb 10 12:22:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تولید رباتی که آسیب‌ سازه‌های پل را شناسایی می‌کند Thu May 11 00:30:01 IRDT 2017
بی باک نیوز کشته‌شدن 49 مزدور عربستان به‌ضرب گلوله تک‌تیراندازان یمنی Sun Oct 22 16:27:02 IRST 2017
جماران جدال با توفان Mon Jul 03 13:58:13 IRDT 2017
پرشین خودرو نسل جدید خودرو دوج در تهران Thu Sep 14 12:57:00 IRDT 2017
بولتن نیوز پوستر «مالیخولیا» رونمایی شد Mon May 22 10:28:18 IRDT 2017
افکارخبر ردنپ: نگران جدایی آرسن ونگر باشند Mon Feb 13 18:44:55 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بوی شکست، سرود رادیکالیسم؟ Mon May 08 15:00:00 IRDT 2017
شفاف دستور سردار باقری به نیروهای مسلح برای مساعدت در امدادرسانی به مناطق برف‌گیر Sun Jan 28 15:31:10 IRST 2018
پایگاه خبری الف آغاز مهلت مجدد ثبت‌ نام کنکور از فردا Sat Mar 04 10:16:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف روحانی وارد اهواز شد Thu Feb 23 11:20:25 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آمریکا به ارتش سوریه درباره پیشروی به سمت پایگاه نظامی التنف هشدار داد Mon May 29 10:34:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف پنج هزار نخ سیگار خارجی قاچاق Mon Mar 06 20:51:07 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عجیب و غریب‌ترین هواپیما‌هایی که قوانین فیزیک را به هم ریخته‌اند Wed Apr 18 17:07:29 IRDT 2018
بی باک نیوز شاخص بورس 11 واحد رشد کرد Sun Jan 22 12:18:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 2 هزار فقره تسهیلات بلاعوض مسکن به روستاییان فارس پرداخت شد Sun Jul 08 11:09:56 IRDT 2018
جماران ریزش کوه بر روی یک خودرو درجاده چالوس Thu Jul 13 11:24:15 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم باد شدید 10 استان کشور را در می‌نوردد/ خروج سامانه بارشی از کشور Sun Apr 09 15:56:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترامپ: هیلی تا پایان سال سمتش را ترک خواهد کرد Tue Oct 09 18:29:15 IRST 2018
روزنامه شهروند خارج از گود‌ Sun Nov 05 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شوراهای شهری و روستایی باید به سمت تصمیم سازی حرکت کنند Tue Jan 23 20:58:01 IRST 2018
روزنامه شهروند این ایرانیانِ دوستدار تضاد Tue Jul 25 04:30:00 IRDT 2017
آنا ادامه تمرینات رقیب آسیایی پرسپولیس Wed Aug 09 10:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آثار موزه‌ای صنایع دستی در حال تخریب هستند Sun Dec 10 15:37:46 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان رضوی در طرح بازآفرینی شهری پیشرو است Mon Jun 25 19:18:00 IRDT 2018
افکارخبر ثبت نام 16375 نفر در اولین روز ثبت نام انتخابات شوراها Tue Mar 21 09:08:37 IRST 2017
خبرگزاری مهر 1319 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان قزوین پرداخت شد Sat Jul 01 22:09:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گشایش نمایشگاه تخصصی ازدواج در مشهد Tue Apr 24 08:40:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ناصری: پیشنهادهای زیاد دارم اما اولویتم ماندن در فولاد است Sat Jun 02 09:47:09 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جرثقیل مینیاتوری برای شناخت سطح ماه Tue Sep 05 08:15:09 IRDT 2017
میزان حقوق بشر، بهانه‌ای برای سیطره استکبار آمریکا Sun Jul 02 08:33:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر هلاکت دهها مزدور سعودی در حمله نیروهای یمنی در ساحل غربی Wed Aug 29 20:46:14 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اقتصاد مقاومتی از جنس عالی‏ نسب ‏ها Sat Feb 25 11:46:00 IRST 2017
میزان دربی خوزستان برنده‌ای نداشت/ صنعت نفت همچنان در حسرت برد Fri Aug 17 22:27:48 IRDT 2018
ایران آنلاین 11 بازیکن ترکیب سایپا برابر نفت تهران مشخص شدند Fri Apr 07 17:54:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نوید روز‌های خوش برای کارگران گروه ملی Wed Jun 06 14:23:07 IRDT 2018
تابناک برخی از دستگاهها بود و نبود آنها فرقی ندارد؛اما بودجه خوبی می گیرند! Thu Dec 14 18:23:51 IRST 2017
افکارخبر چند درصد فارغ التحصیلان کشاورزی کشور بیکارند؟ Tue Jul 25 22:19:09 IRDT 2017
نود تی وی دیدار کاپیتان تیم ملی با اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز Thu Jul 05 15:35:00 IRDT 2018
روزنو شمخانی:فعالیت‌های موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست Sat Nov 04 11:57:04 IRST 2017
ایلنا شیبخون بی‌نتیجه تراکتورسازی به سرخابی‌ها/ اغفال بی‌نتیجه‌ی 4 ستاره استقلال و پرسپولیس Wed Jan 10 13:31:57 IRST 2018
آنا رشد 10 برابری ظرفیت دسترسی به اینترنت در ایران Sun Aug 06 10:01:56 IRDT 2017