جام نیوز - Fri Sep 15 20:37:07 IRDT 2017 نمایش خبر

گزارش تمرین پرسپولیس / سرخپوشان با مارکو بدن‌ها را گرم کردند

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین آدینه را در حضور مدیر عامل باشگاه و در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز جمعه را از ساعت 17 و در حضور علی اکبر طاهری مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برگزار کردند. تمرین پس از صحبت‌های برانکو آغاز شد و سرخپوشان با مارکو بدن‌ها را گرم کردند. دروازه‌بان‌ها هم کار خود را با ایگور پانادیچ انجام دادند. فوتبال هدفمند در چند گروه، بخش بعدی تمرین بود که زیر نظر کادر فنی برگزار شد. حمدرضا طاهرخانی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز حضور نداشت. همچنین بازیکنان امید به دلیل حضور در بازی امیدها، غایبان تمرین امروز بودند. ارسال از جناحین، پاسکاری و شوت به سمت دروازه در دستور کار بازیکنان قرار گرفت. سپس بازیکنان در قالب دو تیم قرمز و سفید در کل زمین در موقعیت‌ها و پست‌های خود قرار گرفتند و حرکات تاکتیکی، حمله و دفاع را در دستور کار داشتند. فوتبال درون تیمی در نصف زمین در قالب دو تیم قرمز و سفید بخش بعدی تمرین امروز بود. مرحله پایانی تمرین آدینه قرمزپوشان، دویدن بازیکنان در دو گروه و در دو زمان 7دقیقه‌ای بود که انجام شد و بازیکنان پس از آن راهی رختکن شدند. 110
جام نیوز رسمی/ جاسم کرار رسما قراردادش با صنعت نفت را تمدید کرد +عکس Fri Apr 27 17:23:19 IRDT 2018
جام نیوز مرغ هایی با این وزن را نه بخرید نه بخورید Sat Feb 25 21:43:00 IRST 2017
جام نیوز اظهارات دی میستورا درباره مذاکرات ژنو Wed Apr 12 21:01:04 IRDT 2017
جام نیوز حضور گلر سابق پرسپولیس در تمرین سایپا Mon Dec 18 16:31:12 IRST 2017
جام نیوز خرید جدید پرسپولیس به تیم ملی دعوت شد Thu Jul 06 12:58:43 IRDT 2017
جام نیوز ویدیو/ آتش بس میان ارتش سوریه و گروه های مسلح در درعا Tue Jan 31 16:49:33 IRST 2017
جام نیوز حمله توئیتری دونالد ترامپ به وزیر دادگستری Thu Jul 27 08:04:25 IRDT 2017
جام نیوز بی فرهنگ ها شورش در آورده اند +عکس Thu Jan 04 10:22:20 IRST 2018
جام نیوز افشای رفتار دوگانه مدیرعامل استقلال در قبال منصوریان؛ حمله در جلسه، حمایت جلوی دوربین Mon Aug 28 17:15:53 IRDT 2017
جام نیوز مردم از کارت های سوخت خود در پمپ بنزین‌ها استفاده کنند Wed Jul 11 13:00:00 IRDT 2018
جام نیوز رحمتی دوشنبه حراج می شود / راه فرار بختیار از لیست مازاد (همشهری ورزشی) Sun Jan 01 20:50:32 IRST 2017
جام نیوز ببینید چه بلایی بر سر این خودرو در پارکینگ خانه آمد! + عکس Wed Jan 04 11:05:46 IRST 2017
جام نیوز نشست "آ سه آن" و جای خالی بررسی بحران مسلمانان روهینگیا Tue Nov 14 06:45:16 IRST 2017
جام نیوز خانواده شهید محسن حججی + عکس Sat Aug 12 09:59:00 IRDT 2017
جام نیوز 5 نظامی عربستان در یمن کشته شدند Wed May 23 12:22:52 IRDT 2018
جام نیوز تصاویر/ تخریب خانه و ضرب و شتم صاحبخانه! Fri Jan 27 21:00:00 IRST 2017
جام نیوز تاکسی های هوایی تا 5 سال دیگر عرضه می شوند Fri Jan 12 12:39:41 IRST 2018
جام نیوز شائبه مهاجرت بابک جهانبخش به فرانسه +عکس Sat Dec 16 22:00:00 IRST 2017
جام نیوز انفجار در پاکستان؛ 11 کشته، 50 زخمی Fri Mar 31 20:08:58 IRDT 2017
جام نیوز روحیه شاگردان برانکو در دبی بالا رفت Thu Feb 23 15:41:45 IRST 2017
جام نیوز ضربه مغزی یک کودک با شوت ستاره لیگ برتری! +عکس Wed Apr 12 20:53:37 IRDT 2017
جام نیوز داماد شاهرودی، زن و مادر زنش را کشت Mon Aug 21 15:00:00 IRDT 2017
جام نیوز 28 روز تا مرگ فاصله دارم / مردم به دادم برسید! Tue Apr 18 19:01:45 IRDT 2017
جام نیوز چگونه در عکس‌ها جوان‌تر به نظر برسیم؟ Tue Mar 27 22:00:23 IRDT 2018
جام نیوز ماجرای عجیب جنازه ای که در اتاق کالبد شکافی گریه می کرد Sun Sep 11 08:45:00 IRDT 2016
جام نیوز برنامه فدراسیون برای لیگ هفدهم Thu Jul 13 16:43:00 IRDT 2017
جام نیوز جلسه هیات مدیره استقلال در جایگاهی نا معلوم Sat Sep 16 19:40:25 IRDT 2017
جام نیوز پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان به کاوه رضایی! Sun May 21 07:01:00 IRDT 2017
جام نیوز سخنگوی سابق از ریاکاری‌های اروپا در برجام گفت Fri Apr 20 20:52:00 IRDT 2018
جام نیوز آیا اسلام به زودی دنیا را تصاحب می‌کند؟ Mon Apr 24 10:05:00 IRDT 2017
جام نیوز نگرانی شدید پوتین بابت خروج آمریکا از برجام Wed May 09 21:02:21 IRDT 2018
جام نیوز بوسه«مهناز افشار» برصورت یک دوست!+عکس Sat Jan 06 19:54:54 IRST 2018
جام نیوز این دوقطبی «دروغین» است Fri Apr 21 15:34:04 IRDT 2017
جام نیوز آقای روحانی، تعطیلی چند هزار واحد تولیدی یعنی رونق؟ Fri May 12 21:02:46 IRDT 2017
جام نیوز پس از خروج آمریکا از برجام، لوک اویل روسیه هم فعالیت در ایران را متوقف کرد Wed May 30 11:31:08 IRDT 2018
جام نیوز تبریک جالب مهرداد میناوند به شاهرودی/ عکس Tue Mar 21 14:27:04 IRST 2017
جام نیوز سخنان مبهم سحرقریشی درباره طلاق از امید علومی Sun Apr 16 12:18:45 IRDT 2017
جام نیوز دام خودرویی چینی‌ها برای مشتریان ایرانی Thu Mar 09 07:34:00 IRST 2017
جام نیوز فکر نمی کردم استقلال برنده دربی باشد/ پرسپولیسی ها بعد از گل روی زمین نبودند Wed Feb 15 13:42:36 IRST 2017
جام نیوز پوست موزرادورنیندازید،ازآن استفاده کنید! Sun Dec 10 19:05:01 IRST 2017
جام نیوز شبکه وهابی: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن حرام است! Tue Feb 07 21:05:39 IRST 2017
جام نیوز قتل پسر سرایدار با ضربات میله آهنی هنگام خواب Thu May 11 23:30:31 IRDT 2017
جام نیوز سالم ترین برنج گیلان در حال برداشت است Sat Aug 05 12:30:00 IRDT 2017
جام نیوز فروش کالای ایرانی با مارک خارجی! Mon Mar 26 16:23:04 IRDT 2018
جام نیوز تیراندازی در ساختمان مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا Wed Apr 04 08:14:45 IRDT 2018
جام نیوز بازگشت اشتوتگارت به بوندسلیگا Sat Jul 08 05:00:00 IRDT 2017
جام نیوز از محل استقرار تروریست ها در پاکستان مطلع هستیم Wed May 10 11:16:40 IRDT 2017
جام نیوز عکس/ انتخابات پرحاشیه سنای آمریکا در آلاباما Wed Dec 13 06:24:00 IRST 2017
جام نیوز امام حسن (ع)ثابت کردند هرگز نمی توان به دشمن اعتماد کرد Mon Jul 02 11:14:53 IRDT 2018
جام نیوز پیش به سوی فتح آسیا (شوت) Sun Feb 19 07:03:03 IRST 2017
جام نیوز عجیب ترین و نادرترین بیماری دختر 9 ساله + عکس(+18) Tue Sep 05 23:11:00 IRDT 2017
جام نیوز سوانح جداگانه اتوبوس‌های مسافربری Fri Feb 24 23:49:32 IRST 2017
جام نیوز از صحبت های تلفنی تا خلوت زن متاهل با پسر جوان! Thu May 31 22:59:54 IRDT 2018
جام نیوز سورنتو به 265 میلیون رسید/ اپتیما 10 میلیون گران شد Mon Jul 31 21:30:00 IRDT 2017
جام نیوز برنامه کاپیتان های استقلال و پرسپولیس برای تیم ملی/ امیدواری سیدجلال به جدایی کی روش و دعوت دوباره/ پیشنهاد خداحافظی برای منتظری Tue Jul 03 18:54:59 IRDT 2018
جام نیوز دستور پرداخت بدون تشریفات تسهیلات 40 میلیونی مسکن مهر صادر شد Wed Feb 15 11:00:00 IRST 2017
جام نیوز خودروی بمب گذاری شده در اطراف کاخ سفید/ وضعیت امنیتی شد Sun Mar 19 10:12:23 IRST 2017
جام نیوز مردی که به خاطر 6 میلیارد بدهی خود و اعضای خانواده اش را به طرز فجیعی کشت Wed Mar 28 18:30:00 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ تیپ مشترک بازیکنان پرسپولیس هنگام ورود به تهران Wed Mar 01 21:50:23 IRST 2017
جام نیوز خانم بازیگر: من با تتلو خیلی وقت است که آشتی کرده ام Sun Jul 16 19:07:20 IRDT 2017
جام نیوز بازگشت لبخند به صورت ستاره جنجالی پرسپولیس Fri Mar 30 18:10:00 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ حواشی ششمین روز از حادثه پلاسکو Tue Jan 24 23:58:38 IRST 2017
جام نیوز ترامپ دستور ادامۀ ساخت خط لولۀ انتقال نفت را صادر کرد Wed Jan 25 11:08:04 IRST 2017
جام نیوز پیشنهاد بوندس لیگایی برای سروش رفیعی Mon May 15 11:25:00 IRDT 2017
جام نیوز تحریم جهانی آمریکا/ اخطار جدی به دولت ترامپ Wed Feb 22 07:45:35 IRST 2017
جام نیوز خرید یک یخچال و فریزر چقدر آب می خورد؟ Thu Jul 27 14:30:00 IRDT 2017
جام نیوز دردسر عجیب یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس Mon Dec 04 14:45:00 IRST 2017
جام نیوز ولایتی به سعد حریری چه گفت؟ Fri Nov 03 15:13:21 IRST 2017
جام نیوز کشف 450 کیلوگرم گوشت فاسد در چند واحد صنفی +عکس Sun Dec 17 16:15:00 IRST 2017
جام نیوز موج کاهش قیمت دلار در بازار به دنبال خبر یکسان سازی نرخ ارز Mon Aug 07 12:10:00 IRDT 2017
جام نیوز حتما منشا به کار برانکو می‌آمد که او را جذب کرد/ پرسپولیس 3 بازیکن توانمند در خط حمله دارد Sun Aug 13 08:36:24 IRDT 2017
جام نیوز فرار دیوانه‌وار راننده اپتیما از دست پلیس/ فیلم Fri Jul 14 22:20:00 IRDT 2017
جام نیوز مسافرکشان زورگیر میدان آزادی را شناسایی کنید +عکس Tue Apr 18 14:58:09 IRDT 2017
جام نیوز سه کشته در حادثه تیراندازی در آمریکا Tue Aug 15 07:20:00 IRDT 2017
جام نیوز زمان پخش سریال «پایتخت 5» مشخص شد Tue Feb 21 07:10:00 IRST 2017
جام نیوز عکس/ توتی و المپیک رم؛ یک گلادیاتور یک کالیسیوم Tue Feb 27 23:45:40 IRST 2018
جام نیوز آخرین وضعیت "رامین رضاییان" در پرسپولیس Wed Nov 23 13:00:23 IRST 2016
جام نیوز وزیر کشور دلیل جابه جایی استانداران را بیان کرد Mon Sep 18 11:20:52 IRDT 2017
جام نیوز محموله کالای قاچاق در دلیجان کشف شد Sat Feb 25 20:47:40 IRST 2017
جام نیوز عکس/ سالگرد کودتای نافرجام ترکیه Sun Jul 16 21:29:20 IRDT 2017
جام نیوز نقض حکم قصاص متهم به قتل معاون وزیر Thu Mar 02 22:08:51 IRST 2017
جام نیوز خبر خوش سرپرست باشگاه پرسپولیس برای هواداران Fri Dec 29 16:43:19 IRST 2017
جام نیوز تاریخ تحلیف حسن روحانی تعیین شد Fri Jun 30 20:17:24 IRDT 2017
جام نیوز حضور رسمی حاج صفی در المپیاکوس یونان + عکس Tue Jan 02 20:22:00 IRST 2018
جام نیوز «گلف‌بازی» ترامپ و وقت گذرانی او سوژه رسانه آمریکایی شد Fri Nov 24 01:01:25 IRST 2017
جام نیوز محمدرضا اخباری رکورد دار بیشترین دقایق حضور در دو فصل اخیر Wed May 10 09:40:00 IRDT 2017
جام نیوز انتقاد کری از سخنان خطرناک ترامپ علیه ایران Sat Oct 14 07:16:36 IRST 2017
جام نیوز به استقلالی ها ثابت کردم در کری خوانی با میناوند کم نمی آورم Sun Feb 26 08:28:18 IRST 2017
جام نیوز «تبلیغ کالای ایرانی» حکم عامل حادثه رانندگی Mon Mar 26 14:39:50 IRDT 2018
جام نیوز گسل استقلال فعال شد / (هدف) Mon Dec 25 06:20:00 IRST 2017
جام نیوز درخواست رضا پهلوی برای مذاکره مستقیم با ترامپ Thu Feb 09 17:59:02 IRST 2017
جام نیوز جشنواره فجر 96: مشهورترین بازیگران غایب Thu Jan 04 11:11:36 IRST 2018
جام نیوز استارت خوردن تورنمنتی جدید در فوتبال جهان با حضور 24 تیم باشگاهی/ دو نماینده از آسیا Mon Aug 28 12:26:15 IRDT 2017
جام نیوز چگونه پاهای قوی‌تری داشته باشیم؟ Sat Aug 26 23:31:00 IRDT 2017
جام نیوز لباس آمریکایی روحانی در «توچال» Sun Jun 24 20:03:12 IRDT 2018
جام نیوز زهیوی بازی با نفت را از دست داد/ بحران مصدومیت در فولاد Tue Aug 01 10:25:21 IRDT 2017
جام نیوز در مقابل سیاست به فراموشی سپردن شهدا ایستادگی کنید/ هدفتان انجام تکلیف باشد و نه شهادت! Thu Aug 10 19:26:47 IRDT 2017
جام نیوز با افتخار می گویم عرب هستم و عرب ها تاج سرند Sat Dec 31 19:01:07 IRST 2016
جام نیوز عکس/ تقدیر از عوامل سریال معمای شاه Mon Jan 30 00:25:27 IRST 2017
جام نیوز حمله مستقیم ناتو به سوریه، موجب شرم ساری خواهد شد Sat Jul 14 16:26:05 IRDT 2018
طلا قیمت طلا با افت بیشتر ارزش دلار افزایش خواهد یافت Mon Jan 15 09:23:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین چرا پیام رسان‌های داخلی جایگزین تلگرام نیستند؟+فیلم Mon Jan 15 09:56:22 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پروازهای روز جمعه شرکت ایران ایر از بیرجند به مقصد تهران تا پایان شهریور ماه لغو شد Tue Jul 25 00:02:17 IRDT 2017
میزان مراجع قانونی برگه‌های شکایت لیست خدمت را نمی‌پذیرند/ اگر ریگی در کفش آقایان نیست، پاسخگو باشند Tue May 23 11:32:22 IRDT 2017
اعتدال 118 روز نوفل لوشاتو؛ رهایی خاطرات یزدی از سانسور Tue Sep 12 12:58:57 IRDT 2017
آنا ره‌یافت دین حسینی برای دنیای جدید Mon Nov 06 09:13:55 IRST 2017
روزنو تصویری لو رفته از شارژر وایرلس آیفون 8 Sun Jul 30 10:42:01 IRDT 2017
آفتاب ایران جهانبخش و قلمرو بهشت Thu Dec 14 07:46:05 IRST 2017
بولتن نیوز ایران، روسیه و ترکیه، امروز نقشه جدید منطقه را ترسیم می‌کنند Wed Nov 22 09:50:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ضرورت هماهنگی دستگاه‌ها برای اثربخشی پیام‌های فرهنگی Sat Aug 26 11:28:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پاسخ کوبنده مردم به ترامپ در راهپیمایی 22 بهمن Thu Feb 09 12:24:28 IRST 2017
بی باک نیوز امریکا: ایران تهدیدی است برای عربستان و اسرائیل Thu Oct 19 19:24:01 IRST 2017
آرا نیوز واکنش به سخنان برخی نمایندگان درباره ترمیم کابینه/ معاون پارلمانی روحانی: بحث استیضاح موضوع عجیب و غریبی نیست/اختیار تمام و کمال با رئیس‌جمهور است/رئیس جمهور از کانال‌های مختلف مسائل مربوط به مجلس را شنیده است Sat Jul 07 10:25:04 IRDT 2018
فردا آخوندی: علاقه‌مندیم به اروپایی‌ها امتیاز بدهیم Tue Sep 19 12:59:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بزرگترین نمایش میدانی کشور در شاهرود اجرا می شود Tue Apr 18 20:48:28 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 25 طرح عمرانی در رشت و رودسر به بهره برداری رسید Sun Feb 04 16:21:26 IRST 2018
انصاف کارنامه‌ی «حسین سلیمی» از نگاه یک دانشجوی علامه Mon Oct 02 13:57:00 IRST 2017
اعتدال الهام حمیدی در هوای سرد برلین+عکس Mon Feb 13 23:30:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رونمایی از دو کتاب با موضوع دفاع مقدس Thu May 25 22:52:28 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کنگره بین‌المللی «بوشهر دو قرن مقاومت» برگزار شد Fri Mar 10 20:55:34 IRST 2017
دنیای معدن میدکو از سرمایه صندوق توسعه ملی برای فولاد بوتیا استفاده می کند Tue Jan 23 11:12:00 IRST 2018
یک ورزش فریبا: باخت به اسپانیا بهتر از شکست مقابل لهستان و روسیه است Tue Dec 05 09:55:22 IRST 2017
یک ورزش حساب شخصی مهدی تاج مسدود شد؟ Sun Sep 03 00:53:56 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیروزی یکطرفه تیم ایران برابر هند/ دومین بُرد شاگردان طلایی Thu Feb 16 20:25:42 IRST 2017
فرارو نقدی بر انتشارِ اقرارِ متّهم توسط محمود صادقی Sat Feb 03 14:42:55 IRST 2018
خبرگزاری مهر سفر «منوچین» به سرزمین های اشغالی با تاکید بر تحریم ایران Tue Oct 31 09:47:20 IRST 2017
ایران آنلاین ثبت نام کم سن ترین آفرودکار قزوینی در کتاب گینس Sat Jun 09 09:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایه روزنامه های اصفهان (21 تیر 95) Mon Jul 11 14:59:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر تغییر شیوه فروش اینترنت،تا دو ماه دیگر +گزارش Mon Jul 24 17:05:22 IRDT 2017
پرس شیعه مسکو اشغال هیچ بخش از خاک سوریه را نمی‌پذیرد Tue Jan 03 16:15:30 IRST 2017
واحد مرکزی خبر محمود عباس:انگلیس از اعلامیه بالفور عذرخواهی کند Tue Feb 07 18:44:06 IRST 2017
تیک بازیگر ایرانی به یک ادعا پاسخ داد Wed Feb 15 18:17:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سرکرده گروه اراذل و اوباش و 44 نفر در پارتی شبانه مشهد دستگیر شدند Sat Feb 25 09:16:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ساماندهی کودکان کار باید با جدیت بیشتری انجام شود Sat Jan 13 11:03:13 IRST 2018
ایسکانیوز کارگردان فیلم گورداله: «سیمرغ و پروانه‌ها» برای سینمای کودک فرصتی طلایی است Sun Feb 04 11:22:18 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایجاد جبهه مقاومت فرهنگی راهی برای مقابله با افراط گرایی است Mon Jan 30 22:45:00 IRST 2017
فردا عکس: بارش شدید تگرک اتوبان زنجان-قزوین؛ هم اکنون Thu May 04 16:44:34 IRDT 2017
جماران کسب سه مدال رنگارنگ حاصل تلاش دو و میدانی کاران خوزستان در لیگ طلایی کشور Thu Sep 28 20:38:51 IRST 2017
فرارو روایت برادر یکی از 7 قربانی قتل‌های گیلان Sun Apr 23 09:58:34 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توفیقی: پیگیر محرومیت 3 بازیکن استقلال هستیم Sun Jul 23 10:09:15 IRDT 2017
صراط زبان فارسی به تلگرام اضافه شد +عکس Tue Jun 27 14:30:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشته شدن شش فرد مسلح در شمال صحرای سینا Sat Jan 28 10:45:31 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سیلی فرماندارگچساران به صورت مأ‌مورحراست فرودگاه! Sun Feb 26 15:04:05 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جاده های نا امن سپیدان زیر پای گردشگران Sat Jul 08 10:57:42 IRDT 2017
تی نیوز امکان خرید ماشین های پرنده در سایت «eBay» Tue Jul 11 17:19:11 IRDT 2017
بی باک نیوز بانکها ورشکسته نیستند Sun Apr 16 05:45:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی در همدان برگزار می‌شود Sat Jul 01 14:40:53 IRDT 2017
رجا نیوز مکانیسم‌های جدید صدور روادید اربعین سفارت عراق Tue Aug 08 18:04:41 IRDT 2017
فردا آمریکا و ژاپن آزمایش موشکی کره شمالی را تأیید کردند Sun May 21 15:40:59 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا غوغای خبر واردات «کود انسانی» در شبکه های اجتماعی Sat Feb 24 16:11:33 IRST 2018
روزنو درآمد فوتبال ایران از جام جهانی اعلام شد Sat Jul 07 12:14:53 IRDT 2018
خبرگزاری فارس جاده اردبیل ـ سرچم و نمین ـ آستارا صاحب ردیف ملی شدند Sun Dec 10 21:39:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم پژوهشگران مدعی شدند: تجمع لیپید از نشانه‌های پارکینسون Mon Apr 30 14:53:02 IRDT 2018
فرارو کاهش 40 درصدی قیمت پیاز Thu Aug 03 12:30:27 IRDT 2017
روزنامه کیهان افزایش 30 درصدی پرداخت زکات فطره به کمیته امداد Sun Jun 17 22:36:50 IRDT 2018
آنا واشنگتن: اطلاعات باارزشی از حمله هوایی به یمن به دست آوردیم Wed Mar 01 11:47:03 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ارتقاء معنویت از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است Sun Feb 04 13:24:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران گردوغبار سیستان هزارنفر رابه درمانگاه کشاند Sat Jul 01 14:47:55 IRDT 2017
نامه نیوز پرسپولیس - سپاهان؛ آخرین شانس ویسی یا سلام بحران به برانکو؟ Wed Feb 15 09:39:15 IRST 2017
598 سال جدید، سال اشتغال برای جوانان خواهد بود/ ما باید تلاش بیشتری را انجام دهیم و کمبودها را جبران کنیم Mon Mar 20 15:06:22 IRST 2017
سلامت نیوز اعدام 2 خون‌آشام شمال به اتهام 13 قتل و 80 فقره سرقت مسلحانه Sun May 13 13:20:00 IRDT 2018
نامه نیوز اعلام اسامی وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم/فیلم Tue Aug 08 12:16:48 IRDT 2017
بولتن نیوز آمریکا به رومانی موشک پاتریوت می فروشد Wed Jul 12 11:13:50 IRDT 2017
جماران محسن مسلمان و این موتور جنجالی+ عکس Sun Nov 12 13:37:21 IRST 2017
نود تی وی مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت امشب در برنامه 90 Mon Feb 12 15:43:00 IRST 2018
افق نیوز پیام ویژه طارمی برای ستاره گرانقیمت استقلال+عکس Tue Aug 29 17:30:17 IRDT 2017
نامه نیوز کشف یک کیلو طلا دفن شده زیر 85 تن زباله در بوکان Mon Apr 03 11:01:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تکذیب احضار سفیر ایران در آنکارا به وزارت خارجه ترکیه Wed Jan 10 00:47:59 IRST 2018
خبرگزاری شبستان مجلس بر بحث قیمت دارو نظارت دارد/هر جا تخلفی باشد باید برخورد شود Mon Jul 16 07:58:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نخستین همایش رابطان مساجد ارومیه برگزار شد Tue May 02 09:23:52 IRDT 2017
عصر ایران از راست حرکت کنید Mon Jan 02 10:58:40 IRST 2017
ایسکانیوز رویکرد مثبت دستگاه قضایی نسبت به تقویت خدمات الکترونیک Mon Feb 05 09:23:50 IRST 2018
روزنامه کیهان قاچاقچیان دیگر حق فعالیت‌های اقتصادی نخواهند داشت Sat Oct 28 21:41:20 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دومین برد بسکتبالیست های نوجوان ایران در غرب آسیا Fri Apr 21 17:59:09 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران ارسال بیش از 200 اثر ادبی به جشنواره «وقف، چشمه همیشه جاری» Wed Jan 24 15:17:39 IRST 2018
پول نیوز راهکارهای توسعه سرمایه‌گذاری در صنعت خودرو Tue May 30 08:22:21 IRDT 2017
تدبیر 24 6 مسکن بدون عارضه در آشپزخانه Thu Nov 16 09:33:58 IRST 2017
نامه نیوز مقتدا صدر از دولت خواست به نیروهای نظامی آماده باش بدهد Mon Sep 25 16:18:47 IRST 2017
بی باک نیوز فاطمه حسینی‌شکیب از هیات مدیره صنف انیمیشن کناره‌گیری کرد Sat Sep 23 16:26:01 IRST 2017
نامه نیوز آلمان در حال لابی با اروپا برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران Sat Jan 20 21:16:13 IRST 2018
تی نیوز 7ویژگی اینستاگرام که از آن بی خبر هستید +تصاویر Fri Jul 14 06:07:57 IRDT 2017
خانه ملت رتبه‌بندی مدارس غیردولتی بساط اخذ شهریه‌های اضافه را جمع می‌کند Wed Jul 11 11:27:09 IRDT 2018
میزان مستند "به روایت دربار"/ شک شاه به فرح + فیلم Wed Feb 08 06:00:01 IRST 2017
آفتاب عکس/ خانم کارگردان در کنار همسرش Sun Jun 25 13:53:52 IRDT 2017
تی نیوز چراغ های تالار شیشه ای سبز ماند Tue Jul 11 17:27:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برج ترامپ آتش گرفت +فیلم Sun Apr 08 08:13:14 IRDT 2018
بی باک نیوز شهامت اجرای سیستم جامع مالیاتی وجود ندارد Tue May 23 04:30:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص35 هکتار از اراضی کشاورزی بخش هلیلان به کشت محصول گوجه فرنگی Sat Dec 16 10:15:47 IRST 2017
انتخاب مربی پیشین بیروانوند: نمی‌خواهم اسم بیرانوند را بشنوم / همه چیز فوتبال داخل زمین نیست Tue Feb 27 10:29:01 IRST 2018
صبحانه با خبر مدرن‌ترین راهبرد مهار تورم Mon Nov 13 10:10:07 IRST 2017
آفتاب مارادونا: پنالتی رئال مادرید اشتباه بود Sat Apr 14 11:30:06 IRDT 2018
بولتن نیوز دیوید بکهام راز زندگی اش را فاش کرد +تصاویر Tue Jan 31 10:24:04 IRST 2017
بنکر پیش بینی وضعیت بازار سهام درروزهای آتی Sun Feb 26 15:01:25 IRST 2017
آنا سومین همایش ملی آموزش عالی ایران برگزار می‌شود Sat Jan 27 12:51:20 IRST 2018
ایران آنلاین حمایت گوگل از کارمند ایرانی خود در مقابل فرمان ترامپ Sun Jan 29 10:57:21 IRST 2017
بورس نیوز افزایش 10برابری کاربران پیام‌رسان‌های داخلی از چهارشنبه گذشته Sat Apr 21 12:42:03 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا رشتخوار نیازمند تعامل بیشتر مسئولین و خبرنگاران است Thu Aug 10 20:55:26 IRDT 2017
آفتاب ایران غریبه ای در خانه Sun Jul 23 13:34:04 IRDT 2017
تدبیر 24 موزه‌ای که از چنگ داعش در امان مانده Fri Dec 22 15:00:02 IRST 2017
آفتاب ایران صادرات غیرنفتی ایران 22 درصد افزایش یافت Mon May 28 09:39:25 IRDT 2018