جماران - Thu Sep 14 21:40:37 IRDT 2017 نمایش خبر

مربی صنعت نفت آبادان: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت

مربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: اگر کرار جاسم 200 بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند.

به گزارش جی پلاس، بهنام سراج پس از شکست 2 بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل سپیدرود رشت گفت: در شرایطی بازی را واگذار کردیم که برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم. فرصت‌های زیادی داشتیم که منجر به گل نشد، اما سپیدرود از موقعیت‌های اندک خود استفاده کرد و ما را برد. به دلیل باخت سپیدرود در جام حذفی، بازیکنان این تیم انگیزه زیادی داشتند. آنها فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. سپیدرود از پشتوانه خوب هواداران برخوردار است. هواداران شمالی، همانند تماشاگران ما یار دوازدهم تیم خودشان هستند. وی افزود: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت. اگر کرار جاسم 200 بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند، اما زمین چمن ورزشگاه عضدی در نحوه بازی ما تأثیر داشت و باعث شد که از کیفیت بازی‌مان کاسته شود. این اولین پنالتی بود که کرار جاسم خراب کرد. مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به‌جای فراز کمالوند در نشست خبری شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد: سپیدرود برای برد به میدان آمده بود و جانانه بازی کرد. بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. فوتبال امروز روی دیگر خود را به ما نشان داد. شاید بد عمل کردیم و بازیکنان‌مان انگیزه کافی نداشتند.
جماران یک بازیکن جدید به استقلال تهران پیوست+ عکس Wed Jun 13 12:52:26 IRDT 2018
جماران دشمن به فکر استحاله انقلاب است Sun Feb 11 12:40:25 IRST 2018
جماران بیست و سومین اثر ایرانی در بحرین جهانی شد Sun Jul 01 08:49:29 IRDT 2018
جماران سه برد و یک تساوی در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی Sat Aug 04 07:45:35 IRDT 2018
جماران توضیح باشگاه استقلال درباره بستن قراردادهای شبانه با بازیکنان جدید Sun Jun 03 14:50:01 IRDT 2018
جماران بهرام قاسمی: اقدام جنگ افروزانه امریکا و هم پیمانانش در تهاجم به سوریه تاثیری در سیاست های ایران ندارد Mon Apr 16 11:58:27 IRDT 2018
جماران اتباع بیگانه ری از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند می شوند Sun Jul 29 16:54:01 IRDT 2018
جماران نقص فنی عجیب در گوشی های گلکسی اس 9 و نوت 8 / انتشار خودکار عکس های خصوصی کاربران بدون اطلاع آن ها ! Wed Jul 04 10:57:10 IRDT 2018
جماران آفت جوانه خوار بلوط کمترین خسارت را به جنگلهای زاگرس وارد کرد Sat Aug 11 13:22:16 IRDT 2018
جماران 90 درصد خدمات شهرستان لردگان بعد از انقلاب ارائه شده است Thu Jul 12 16:09:18 IRDT 2018
جماران تاکید معاون استاندار قم بر صادرات محوری تولید و اشتغال Wed Feb 28 17:49:42 IRST 2018
جماران 3 رشته تحصیلی جدید در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد Sat Jul 07 09:48:52 IRDT 2018
جماران پوشش امداد سلامت مراسم تشییع پیکر پاک شهید حججی Wed Sep 27 16:06:34 IRST 2017
جماران رونمایی از کتاب «نغمه‌ٔ عشّاق» در مدح شیخ حسام‌الدین نقشبندی Sat Aug 04 22:48:51 IRDT 2018
جماران ایجاد رواناب و آبگرفتگی در خراسان رضوی پیش بینی می شود Sun Apr 29 14:04:37 IRDT 2018
جماران افتتاح یک مدرسه هشت کلاسه در چاه جمال ایرانشهر Sat Oct 07 15:06:56 IRST 2017
جماران 34 پرستوی خونین بال به مهمانی مردم کرمانشاه آمدند تشییع پیکر باشکوه شهدا Thu Aug 31 12:23:02 IRDT 2017
جماران شبکه‌های اجتماعی در افزایش‌ضریب مطالعه تاثیرگذار بوده‌اند فرهنگ کتابخوانی با نگاه بخشی محقق نمی‌شود Wed Nov 01 15:48:07 IRST 2017
جماران تحقق رویایی بزرگ با درهای کوچک بطری های پلاستیکی Tue Sep 12 22:30:56 IRDT 2017
جماران امضای تفاهم نامه همکاری فرآورکود کردستان و جینسان کره‌جنوبی Mon Jul 24 11:23:55 IRDT 2017
جماران لرزه‌ای بر پیکر صادرات صنعتی Sun Sep 10 13:59:27 IRDT 2017
جماران اجرای بیش از 13 هزار متر مربع توسعه و اصلاح شبکه آب شهر دوگنبدان Tue Oct 03 17:27:18 IRST 2017
جماران آغاز پروازهای 5 فروند «ای تی آر» برجامی Fri Aug 17 10:06:21 IRDT 2018
جماران دعوت به تجمع به بهانه گرانی دسیسه جدید دشمنان است Fri Aug 03 17:22:41 IRDT 2018
جماران سالانه 2 میلیون دلارعایق رطوبتی از خوی صادر می شود Thu Jun 14 17:48:02 IRDT 2018
جماران برنامه پروازهای پنجم مهر فرودگاههای سیستان و بلوچستان Wed Sep 27 08:39:22 IRST 2017
جماران 24 میلیاردریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان گناوه پرداخت شد Mon Feb 12 12:09:59 IRST 2018
جماران امداد رسانی به 260 در راه مانده توسط هلال احمر استان مرکزی Sun Jan 28 09:02:10 IRST 2018
جماران شمال و جنوب کشور در انتظار بارش باران Sun Sep 03 14:00:03 IRDT 2017
جماران همدردی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی با پژمان منتظری/ عکس Tue Aug 29 17:46:27 IRDT 2017
جماران ساعت دیدار سپیدرود و سایپا تغییر کرد Wed Feb 21 15:30:15 IRST 2018
جماران بیرانوند: افرادی سعی در سنگ اندازی در کار گرشاسبی دارند + عکس Sat Feb 03 10:59:39 IRST 2018
جماران کشور به سمت خشکسالی های مستمر پیش می رود Mon Jul 23 18:59:24 IRDT 2018
جماران حریق؛ تهدیدی جدی برای ادامه حیات جنگل ها و مراتع - نجمه حسنی** Sat Jul 08 13:08:29 IRDT 2017
جماران چه زمانی کودک باید لوزه اش عمل شود؟ Mon Apr 30 08:36:22 IRDT 2018
جماران شهردار تهران: موضوع قرارداد میلیاردی ارتباطی با ناجا ندارد Thu Feb 08 12:10:52 IRST 2018
جماران بهره برداری از 14طرح آموزشی و خدماتی در چهارمحال وبختیاری Sat Feb 10 19:19:05 IRST 2018
جماران 40 میلیارد ریال شیرآلات قاچاق در شهرستان پاکدشت کشف شد Thu Jul 27 14:57:09 IRDT 2017
جماران فرماندار آستارا: فضاهای بلااستفاده برای اجرای برنامه های فرهنگی احیا شود Sat Oct 28 14:24:32 IRST 2017
جماران تلاش های مردمی برای کاهش آلودگی رودخانه سیاه رود قائمشهر Wed Jun 27 19:21:40 IRDT 2018
جماران تاکید آیت الله شبیری زنجانی مبنی بررسیدگی شایسته به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور Mon Nov 13 18:26:50 IRST 2017
جماران آیین های احیای شب بیست و سوم ماه رمضان برگزار شد Fri Jun 08 11:01:43 IRDT 2018
جماران 400 کیلومتر شبکه برق گنبدکاووس در منطقه مرزی در معرض خطر ریزگردها Mon Sep 25 12:28:33 IRST 2017
جماران ساختمان امور مالیاتی لرستان افتتاح شد Thu Aug 31 11:45:20 IRDT 2017
جماران تیلرسون تاکنون با ظریف صحبت نکرده است/ فعلاً به برجام پایبندیم Fri Jul 14 09:32:40 IRDT 2017
جماران امام جمعه کرج : اقتصاد مقاومتی بدون جهاد پیش نخواهد رفت Fri Sep 01 15:14:56 IRDT 2017
جماران مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری همدان منصوب شد Sat Jan 27 21:20:49 IRST 2018
جماران با دانش و تکنولوژی جدید در کشاورزی ورود پیدا می کنیم Sat Jul 07 11:41:25 IRDT 2018
جماران مهم‌ترین مسأله تقویت راه های انسجام و وحدت درکشور است Fri Jun 29 00:21:53 IRDT 2018
جماران 1622 خودروی لوکس کجا رفتند؟ Tue Jun 19 17:37:55 IRDT 2018
جماران مسکن مهر پردیس بدون مطالعه ساخته شده است Wed Apr 11 10:29:56 IRDT 2018
جماران ضرورت همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در کلیه جاده‌های استان Sat Apr 21 19:14:47 IRDT 2018
جماران مدیران مدارس البرز موظف به شناسایی و جذب افراد بی سواد شدند Tue Jul 18 16:06:11 IRDT 2017
جماران شنا در دریای مازندران ممنوع شد Sun Jul 23 19:49:49 IRDT 2017
جماران شش ماه حبس تعزیری برای مدیر عامل یکی از صنایع پتروشیمی Sun Aug 20 13:05:34 IRDT 2017
جماران آغاز مبارزه با کرم ساقه خوار برنج در شالیزارهای آستارا Sat Jul 08 12:41:07 IRDT 2017
جماران سارق ناقوس‌های میلیاردی کلیسا دستگیر شد Mon Sep 04 15:10:07 IRDT 2017
جماران برخی مناطق شهر باشت با تنش آبی روبه رو هستند Sun Apr 08 02:08:54 IRDT 2018
جماران اقتدار سپاه تروریسم را در خارج مرزها به خاک مذلت نشانده است Fri Oct 13 14:04:52 IRST 2017
جماران تابش: آتش نشانی شغلی انسانی و ایثارگری است Fri Sep 29 22:54:37 IRST 2017
جماران رئیس‌جمهور روحانی: اگر متحد بودیم، رژیم غاصب صهیونیستی جرات نمی‌کرد هر روز به حقوق مسلمانان تجاوز کند Fri Feb 16 14:12:17 IRST 2018
جماران یک هزار و 540 هکتار از زمین های کشاورزی هرمزگان زیر کشت کنجد رفت Sat Sep 09 15:12:49 IRDT 2017
جماران ژن های خاص در حال گرفتن سینما هستند Sat Feb 17 10:43:22 IRST 2018
جماران تردد در محور پاوه به روانسر یک طرفه شد Mon Jul 16 12:34:07 IRDT 2018
جماران آمریکا بدنبال خروج از برجام با هزینه ایران است/ قطعا این فرصت از سوی ما در اختیار این کشور قرار داده نخواهد شد/ 5 کشور در برابر آمریکا قرار گرفته اند/ تحریم چند شخص و شرکت بر استمرار مسیر توسعه و رشد بی تأثیر است Wed Aug 02 11:21:05 IRDT 2017
جماران فرماندار 'ری' فرماندار برگزیده استان تهران شد Tue Sep 05 12:12:19 IRDT 2017
جماران امامان جمعه اصفهان برخورد با مفسدان اقتصادی را خواستارشدند Fri Aug 17 16:42:24 IRDT 2018
جماران تنها راه پیروزی یک ملت استقلال کامل اقتصادی است Sun Aug 05 22:47:56 IRDT 2018
جماران دولت پاکستان باید با تروریست ها جدی تر برخورد کند Tue Jul 17 12:41:49 IRDT 2018
جماران ترکیب تراکتورسازی برای دیدار با گسترش فولاد Wed Feb 07 13:52:36 IRST 2018
جماران روند رسیدگی به پرونده های ارجاعی به دادگاه های تجدید نظر به روز می شود Sun Jul 02 19:11:49 IRDT 2017
جماران پیکر مطهر سه شهید مدافع حرم وارد فرودگاه اصفهان شد Sun Feb 04 17:48:45 IRST 2018
جماران از خبر شهادت تا یقین به شهادت بر خانواده رهبر چه گذشت؟ Wed Aug 08 09:27:11 IRDT 2018
جماران معاون دانشگاه فرهنگیان: حراست ها نگاه امنیتی در دانشگاه ها رابه مشاوره ای تبدیل کنند Thu Aug 31 20:06:03 IRDT 2017
جماران پایانه نفتی شمال کشور ، چشم انتظار سوآپ نفتی Wed Jul 12 10:07:27 IRDT 2017
جماران برهم زننده مراسم کلنگ زنی مدرسه قلعه گنج آزاد شد Thu Jul 26 18:37:59 IRDT 2018
جماران چراغ سبز شورای شهر به کسبه پلاسکو Tue Nov 07 13:22:09 IRST 2017
جماران سامانه قرائت کنتوربا گوشی همراه در چالوس به عنوان پایلوت راه اندازی شد Mon Nov 06 14:40:37 IRST 2017
جماران 130 نیروی بسیجی سمنان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اعزام شدند Thu Nov 16 13:06:38 IRST 2017
جماران حاکمیت روحیه ایثارگری عامل پیشرفت کشور است Sun Apr 22 08:15:28 IRDT 2018
جماران پیش‌بینی کاهش بارش پاییزه Tue Oct 03 01:03:36 IRST 2017
جماران رشد 25 درصدی حضور ورزشکاران در مسابقات کارکنان دولت استان تهران Sun Aug 27 20:38:02 IRDT 2017
جماران نزاع جدید میان دولت آمریکا و دادگاه بر سر فرمان مهاجرتی ترامپ Sat Jul 15 09:54:59 IRDT 2017
جماران شناسایی 160 پروژه سرمایه‌گذاری در اردبیل Fri Nov 24 08:07:34 IRST 2017
جماران آثار هنری باید مناسب با سلیقه مخاطبان تولید شوند Thu Jul 05 12:54:19 IRDT 2018
جماران مسابقات هندبال بانوان منطقه پنج کشور در اراک آغاز شد Sun Aug 19 08:31:22 IRDT 2018
جماران 80 میلیاردریال اعتبار به ورزش گناوه اختصاص یافت Wed Oct 11 08:09:18 IRST 2017
جماران سفسطه گری رسانه ها درباره انتخابات ونزوئلا/ انقلاب بولیواری در خطر Mon Jul 31 10:57:48 IRDT 2017
جماران لیست کتب کتابخانه ی اسامه بن لادن منتشر شد Wed Feb 28 17:48:53 IRST 2018
جماران چاپ کتاب هدفمند و براساس نیازسنجی جامعه باشد Sat Jul 28 18:16:38 IRDT 2018
جماران رونق تور آستاراگردی از ساحل دریا تا تالاب استیل Thu Mar 29 15:26:15 IRDT 2018
جماران خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی بهسازی شدند Wed Sep 27 21:00:18 IRST 2017
جماران شایعه حضور شهاب حسینی در یک فیلم تکذیب شد Mon Jul 09 14:33:15 IRDT 2018
جماران شناسایی80 نفر ارومیه ای مشکوک به بیماری هپاتیت در پویش دانشجویی اطلاع رسانی هپاتیت Sat Jul 29 11:50:09 IRDT 2017
جماران 20 میلیون لیتر بنزین در کردستان مصرف شد Tue Apr 03 18:28:09 IRDT 2018
جماران آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس بدون مسافر در تبریز Fri Sep 22 12:03:41 IRST 2017
جماران هفته نامه مینودر: درمان به جای مُسکّن؛شغل به جای مستمری Tue Feb 13 14:28:46 IRST 2018
جماران مکرون ضیافت شام مسلمانان فرانسه را تحریم کرد؟ Wed Jun 13 23:46:15 IRDT 2018
جماران باند خارجی کیف قاپ در قدمگاه متلاشی شد Sun Aug 27 15:52:58 IRDT 2017
جماران شیوه زندگی با زلزله را باید آموخت Thu Mar 01 23:07:11 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تیراندازان همدانی به خط شدند Sat Jul 01 14:32:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رمضان، مهمانی که سراسر رحمت و مغفرت است/دعای افتتاح با نوای استادفرهمند Sat May 27 10:59:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بازی «آرنولد» در فیلمی کمدی Fri Feb 16 09:48:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مساعدت با صنعتگران خراسان شمالی در پرداخت بدهی معوقه +فیلم Mon Nov 13 14:47:58 IRST 2017
آنا خائنان بالقوه یا کاپیتولاسیون وارونه Wed Jan 24 09:25:17 IRST 2018
جوان آنلاین آلودگی هوای عسلویه بوشهری‌ها را مهاجر می‌کند Tue Oct 31 12:17:40 IRST 2017
جام نیوز وزیر اقتصاد «سریلانکا» با ظریف دیدار کرد Sun Jan 15 12:51:28 IRST 2017
شیعه نیوز لحظه دار زدن شیخ فضل‌الله نوری از زبان محافظ وی Thu Aug 03 10:13:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برخورد دولت با فیش‌های حقوقی کافی است Thu Aug 11 16:05:46 IRDT 2016
تابناک اولین قطار تمام برق خورشیدی جهان به ریل انداخته شد Fri Dec 22 20:39:28 IRST 2017
اکو ویژن بانک ملت محبوب ترین بانک شناخته شد Wed Mar 08 15:45:03 IRST 2017
میزان دعوت مهران مدیری از مردم برای دیدن فیلم «ساعت 5 عصر»/ تبریک بازیگر معروف به کارگردان فیلم بادیگارد/ اتفاقی خوب برای یزدی‌ها Mon Jul 10 13:50:03 IRDT 2017
فرارو احتمال شیوع وبا و سالک در مناطق زلزله‌زده Sun May 27 14:21:25 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هافینگتن‌پست: اقدامات محمد بن سلمان، عربستان سعودی را به سوی لبه پرتگاه می‌کشاند Sun Dec 10 14:12:03 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشکلات 750 واحد تولیدی فارس درکارگروه رفع موانع تولیدحل شد Sun Jun 24 09:35:00 IRDT 2018
سیتنا یهودیان آمریکا هم در کنار مسلمانان، علیه ترامپ شعار دادند Mon Jan 30 12:16:21 IRST 2017
اتاق خبر24 بازگشت توران به گالاتاسرای قطعی شد Tue Aug 29 11:02:00 IRDT 2017
شیعه نیوز پیامهای هشدار آمیز اردن به رهبران کشورهای عربی خلیج فارس Sat Jun 09 09:17:58 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر داعش حدود 700 خودروی بمبگذاری را در غرب موصل منفجر کرد Fri Jul 07 12:06:23 IRDT 2017
فرارو پیام سردار سلیمانی برای جشن تولد فرزندان شهدای مدافع حرم Sun Sep 17 20:57:13 IRDT 2017
پول نیوز بیکاری 28 درصدی جوانان 15 تا24 سال Thu Feb 22 16:31:49 IRST 2018
آفتاب محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج +عکس Sun Feb 18 12:02:07 IRST 2018
خبرگزاری فارس انصاری فرد کارت عضویت باشگاه المپیاکوس را گرفت+عکس Wed Feb 01 17:52:00 IRST 2017
روزنو عکس متفاوت محمدحسین لطیفی در «سر دلبران» Wed May 17 10:30:04 IRDT 2017
بی باک نیوز 17 شهریور نقطه عطفی در اوج‌گیری انقلاب اسلامی بود Wed Sep 06 06:41:20 IRDT 2017
اطلاعات فقط 6 درصد پرونده‌ها، مربوط به دانه درشت‌هاست Sun Jul 15 18:47:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر نیرو:انتقال آب جدیدی در دولت یازدهم صورت نگرفت Thu Feb 23 22:38:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سالمندی و سلامت روان Fri Oct 27 08:39:29 IRST 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ دیدار امیرعبدالهیان با سفیر هلند در تهران Sun Jul 09 19:07:00 IRDT 2017
میزان نوروزیان هفتم و باقری سیزدهم شدند Fri Feb 24 12:18:03 IRST 2017
میزان "وزیر بازرگانی پاکستان": مقدمات امضای توافقنامه تجارت آزاد با ایران درحال انجام است Fri Jun 23 10:10:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از دست به جیب شدن هواداران تا سالن خالی از تماشاگر یک ورزش پرطرف‌دار + فیلم Wed May 03 19:34:38 IRDT 2017
دفاع مقدس پدر شهید «مصیب یوسفی» آسمانی شد Wed May 30 09:15:13 IRDT 2018
برنا خزانه‌داری حقوق و عیدی بازنشستگان را پرداخت کرد Sat Feb 25 11:25:30 IRST 2017
خبرگزاری فارس "فصل بیداری" Wed Feb 14 17:41:43 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در دهه کرامت Wed Jul 11 19:26:23 IRDT 2018
انتخاب مخالفت دادگاه آمریکا با فرمان «جنسیتی» ترامپ Mon Oct 30 23:01:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر از دستگیری سه زن سارق طلا تا درخواست پلیس برای شناسایی جاعل متواری Tue Feb 28 10:58:42 IRST 2017
صبح تهران هشدار احتمال ریزش بهمن در جاده چالوس Fri Feb 02 17:46:04 IRST 2018
صراط خواب 2ساله پس از انتظار 10ساله Tue Feb 27 09:15:42 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن آموزش آمران به معروف و ناهیان از منکر مازندران برگزار می‌شود Sat Aug 19 11:05:26 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیام تسلیت وزیر علوم در پی درگذشت دکتر شیخ زین الدین Sat Jun 02 15:27:58 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن سبک زندگی اسلامی بر اساس معرفی قرآن کریم باشد Tue May 30 12:56:29 IRDT 2017
آریا امیر قطر به دیدار دشمن اردوغان می‌رود! Fri Sep 08 20:49:52 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم امکان ملاقات مقامات سعودی با سران رژیم صهیونیستی وجود دارد Wed Jun 28 16:34:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر خلاءهای قانونی در تخلفات انتخاباتی/اختلاف برسردولتی بودن رسانه‌ها Sat May 13 14:45:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تجلیل از 57 کشاورز برتر استان Tue Jun 26 17:43:17 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران توقیف 2 فروند لنج تجاری حامل کالای قاچاق در میناب Tue Nov 14 09:50:28 IRST 2017
خرداد نیوز پرکارترین بازیگر مرد و زن در جشنواره فیلم فجر Tue Dec 05 08:14:40 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نجات پراید از آتش Sun May 21 08:28:51 IRDT 2017
تی نیوز راه اندازی مجدد شعبه بانک ملت در سئول کره جنوبی Mon Jul 10 18:10:03 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجرای 2کنسرت موسیقی در مازندران Sun Jan 15 16:05:00 IRST 2017
پول نیوز 400 کیلومتر ریل معادن کشور را به شبکه راه‌آهن متصل می‌کند Thu Aug 02 12:41:50 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وضعیت اکران سینماهای کشور در روز شهادت امام جواد(ع) Mon Aug 21 14:00:55 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صادرات البرز با توجه به ظرفیت های موجود ارتقا یابد Tue Jun 26 12:08:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فقدان تامین مالی دغدغه اصلی شرکت های نفتی است Mon Jan 30 14:58:11 IRST 2017
تابناک حمله جنگنده‌های ترکیه به مواضع پ‌ک‌ک Tue Apr 25 10:06:26 IRDT 2017
جام نیوز تحلیل یک پایگاه خبری از دیگاه مقامات ایران نسبت به ترامپ Tue Dec 20 10:57:32 IRST 2016
بی باک نیوز ایران اسلامی خواهان تحقق جهانی عاری از خشونت است Mon May 29 06:32:02 IRDT 2017
تهران پرس تعداد کارگران قرارداد موقت چقدر است؟ Mon Jan 29 11:37:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین گلایه اعضای شورای شهر از اجرایی نشدن مصوبات/نیمی ازمدیران شهری تحصیلات دانشگاهی ندارند Wed Jul 04 12:47:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر وضعیت بافت فرسوده شهر تبریز Wed Jan 25 21:55:33 IRST 2017
آنا پزشکان سازمان ملل تعرض جنسی به مسلمانان روهینگیا را تایید می کنند Sun Sep 24 14:08:11 IRST 2017
تدبیر افت قیمت خودرو همزمان با عرضه خودروهای احتکار شده به بازار Tue Jul 24 11:02:51 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم مسعود کیمیایی مهمان «دنیای تصویر» شد Wed Nov 15 14:49:04 IRST 2017
پارس نیوز واکنش بارسلونا به مصاحبه تند آلوس Sat Feb 25 03:30:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رقابت هنرجویان کاردانش کشور در گرگان+تصاویر Tue Jul 25 16:04:34 IRDT 2017
روزنامه شهروند حرف مفت هم خرج دارد Thu Aug 16 04:30:00 IRDT 2018
فردا 6 ضرر مصرف نمک Sat Feb 04 00:30:01 IRST 2017
خبرگزاری فارس حضور ناظران ویژه کمیته اخلاق در دیدار دربی 84 Sun Feb 12 11:44:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 96 هزار میلیارد تومان دارایی سهام عدالت رها شده است Tue Jan 31 18:39:54 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تمجید خاص سفیر آلمان از بیرانوند +عکس Tue Jun 26 13:57:52 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حمایت از خانواده زندانیان نیازمند ازسوی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت Sun Jan 28 16:50:19 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ 32 تیم حاضر در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا Thu Aug 16 00:24:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سیلاب در روستای ایرانشاهی + فیلم Mon Feb 19 10:49:19 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی افق روشن توسعه در منطقه محروم پیچاب در باشت Thu Jan 26 12:14:00 IRST 2017
ایران آنلاین تلفات زلزله سهمگین ترکیه رو به افزایش است Fri Jul 21 10:16:39 IRDT 2017
تهران پرس مجری که خبر فوت مادرش را در استادیوم شنید +عکس Sat Apr 15 06:34:00 IRDT 2017
بی باک نیوز معلمان کردستان خواستار برکناری دولت اقلیم شدند Tue Oct 03 06:06:01 IRST 2017
انتخاب وزیر ارتباطات: حمله سایبری به برخی از مراکز داده / دامنه حملات فراتر از ایران است Sat Apr 07 01:48:23 IRDT 2018
میزان جزئیات جدید از پرونده رواج ترامادول بین فوتبالیست‌ها/ مسئولان احساس خطر کردند Mon Aug 21 08:00:01 IRDT 2017
تیک عراقچی: برگزاری کمیسیون مشترک برجام 30 تیر در وین Tue Jul 11 13:20:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترکیه خشونت نیروهای صهیونیست علیه تظاهرکنندگان فلسطینی را محکوم کرد Mon Apr 09 16:30:05 IRDT 2018
تدبیر کشف پیکر مرد 54 ساله در سد ارداک Thu May 25 11:19:20 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستاوردهای حوزه درمان در طرح تحول سلامت Wed May 17 12:31:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مسی ها به دنبال تثبیت صدرنشینی/ جدال در صدر جدول بالا گرفت Fri Aug 25 08:00:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گواردیولا: در این مقطع فشرده به همه بازیکنان بازی می‌رسد Wed Dec 27 02:24:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مهاجرت پرندگان زمستان گذران به سواحل چابهار+تصاویر Mon Nov 20 14:02:11 IRST 2017
جوان آنلاین حسن یزدانی در صدر برترین آزادکاران جهان Wed Feb 08 10:13:32 IRST 2017
خبرگزاری فارس دستمزد 9 میلیون پوندی تونی بلر در قبال مشاوره به ولی عهد عربستان سعودی Sun Jul 22 13:18:28 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم جلسات مبارزه با مفاسد اقتصادی از یادها رفت؟! Mon Jun 11 19:56:02 IRDT 2018
عصر ایران آغاز مرحله سوم رزمایش حیدر کرار در مرزهای غربی Mon Oct 02 10:42:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دانشگاه علوم پزشکی البرز شبکه الکترونیک را در سطح استان اجرا کند Wed Jul 19 10:55:32 IRDT 2017
بصیرت رأی منفی چین، روسیه و سوریه به محکومیت میانمار Wed Jan 24 09:18:08 IRST 2018
خبرگزاری نسیم قیمت جهانی نفت امروز 1397/04/02 | توافق اوپک نفت را گران کرد Sat Jun 23 17:08:02 IRDT 2018
تدبیر و امید رد صلاحیت شدن روحانی حرف بیهوده‌ای است Thu Jan 19 11:32:59 IRST 2017
یک ورزش بازی ایران - توگو در تقویم فیفا ثبت شد + عکس Sat Sep 23 09:29:34 IRST 2017
برنا موضوع دریاچه ارومیه یک چالش علمی است که باید حل شود و فقط در بودجه خلاصه نمی شود/ تبریز 2018 فرصتی برای نگاه ویژه تر به دریاچه ارومیه است/ خراب کردن بسیار راحت است ولی دوباره احیا کردن کار راحتی نیست Mon Oct 30 13:08:18 IRST 2017
فرارو (تصاویر) دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات قرآن با رهبر انقلاب Thu Apr 26 13:55:19 IRDT 2018
آنا علائم گرمازدگی را بشناسید Sun Aug 05 16:39:08 IRDT 2018