جماران - Thu Sep 14 21:40:37 IRDT 2017 نمایش خبر

مربی صنعت نفت آبادان: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت

مربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: اگر کرار جاسم 200 بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند.

به گزارش جی پلاس، بهنام سراج پس از شکست 2 بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل سپیدرود رشت گفت: در شرایطی بازی را واگذار کردیم که برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم. فرصت‌های زیادی داشتیم که منجر به گل نشد، اما سپیدرود از موقعیت‌های اندک خود استفاده کرد و ما را برد. به دلیل باخت سپیدرود در جام حذفی، بازیکنان این تیم انگیزه زیادی داشتند. آنها فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. سپیدرود از پشتوانه خوب هواداران برخوردار است. هواداران شمالی، همانند تماشاگران ما یار دوازدهم تیم خودشان هستند. وی افزود: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت. اگر کرار جاسم 200 بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند، اما زمین چمن ورزشگاه عضدی در نحوه بازی ما تأثیر داشت و باعث شد که از کیفیت بازی‌مان کاسته شود. این اولین پنالتی بود که کرار جاسم خراب کرد. مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به‌جای فراز کمالوند در نشست خبری شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد: سپیدرود برای برد به میدان آمده بود و جانانه بازی کرد. بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. فوتبال امروز روی دیگر خود را به ما نشان داد. شاید بد عمل کردیم و بازیکنان‌مان انگیزه کافی نداشتند.
جماران زودمرگی زنان در مازندران ؛ زنگ خطری که به صدا در آمد Mon Feb 12 13:11:05 IRST 2018
جماران عکس/ گذراندن تعطیلات به سبک پوتین+ تصاویر Sat Aug 05 16:04:15 IRDT 2017
جماران وزیر کشور: برنامه‌ها منجر به کاهش اعتیاد نشده‌ است Mon May 07 17:12:01 IRDT 2018
جماران ووشوکار اردبیلی قهرمان مسابقات دانشجویان جهان شد Wed Aug 30 13:04:29 IRDT 2017
جماران بیماری های شغلی در کمین سلامت نیروی کار Thu Jan 25 08:40:32 IRST 2018
جماران انسداد مرزها برای جلوگیری از ورود مواد مخدر اقدام بازدارنده خوبی است Thu Nov 16 13:51:30 IRST 2017
جماران بیکاری 1083کارگر کردستانی از نتایج آسیب های قاچاق کالا Mon Jul 10 14:56:04 IRDT 2017
جماران طوق گردانی در اردبیل ممنوع است شبیه خوانان مجوز بگیرند Tue Sep 26 13:07:22 IRST 2017
جماران دو مجری تلویزیون،یک ورزشکار و ... در پرونده ثامن الحجج Wed Jul 18 10:27:00 IRDT 2018
جماران مهدویان: باید اعتراف کنم از کلمات درستی استفاده نکردم Fri Feb 09 14:28:19 IRST 2018
جماران افزایش پنج درجه ای دمای هوای قزوین در سه روز آینده Thu Jul 27 13:15:55 IRDT 2017
جماران افزایش 77 درصدی بودجه شهرداری لاهیجان در سال 97 Thu Apr 26 20:39:42 IRDT 2018
جماران توجه نکردن به حوزه بهداشت و درمان جبران ناپذیر خواهد بود Mon Oct 15 14:22:12 IRST 2018
جماران تکواندوکاران نوجوان برتر آذربایجان شرقی معرفی شدند Sun Jul 29 08:54:07 IRDT 2018
جماران تکمیل مدرسه روستای طولش خلخال تا یک ماه آینده Mon Oct 16 17:44:57 IRST 2017
جماران بازدید سرزده جانبازی از اداره تامین اجتماعی لاهیجان Wed Jul 25 12:16:31 IRDT 2018
جماران حضور میرحسین موسوی در منزل برادرش Sat Oct 06 09:23:44 IRST 2018
جماران کاهش 28 درصدی جرائم خشن در خوزستان افزایش 83 درصدی کشفیات Thu Sep 21 13:40:19 IRDT 2017
جماران هر جا در شورای قبل مخالفت کردیم برچسب ضد توسعه به ما زدند شهروندان باید از درآمد شهرداری آگاه شوند Sun Sep 03 15:20:25 IRDT 2017
جماران تعامل با مودیان و صیانت از حقوق شهروندان، راهبرد اصلی اداره کل امور مالیاتی استان Sat Jan 27 10:27:30 IRST 2018
جماران سفیر ویتنام : زمینه های جذب سرمایه گذاری در گلستان بسیار است Tue Sep 05 00:23:12 IRDT 2017
جماران ابطحی: موج کم نظیر ناامیدی در جامعه با گلایه و سخنرانی کمرنگ نمی‌شود Mon Apr 30 00:17:19 IRDT 2018
جماران تیم کاراته شهرداری انزلی جزء هشت تیم برتر کشور قرار گرفت Sun Oct 07 01:50:55 IRST 2018
جماران رونمایی از«اپلیکیشن نجات» در هلال احمر مازندران وجود قبله‌نما در اپلیکیشن Sun Aug 27 16:28:13 IRDT 2017
جماران کلنگ زنی مرکز رفاهی آموزشی چابهار با حضور وزیر آموزش و پرورش Mon Feb 05 16:10:14 IRST 2018
جماران کشف جسد مرد جوان در رودخانه کارون Fri Jul 06 10:12:38 IRDT 2018
جماران فجر سپاسی شیراز با کسب 2 تساوی از کرمان بازگشت Tue Jul 25 10:52:42 IRDT 2017
جماران خروج از بحران؛ هنر هفتم در اردبیل جان می گیرد Tue Feb 13 14:18:44 IRST 2018
جماران درخواست پناهندگی 2 ورزشکار ایرانی در استرالیا Sat May 12 13:02:29 IRDT 2018
جماران باید ارومیه را دوباره بعنوان پاریس ایران بشناسانیم Sun Apr 08 12:25:00 IRDT 2018
جماران اجرای نمایش«جعبه» در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت Mon Apr 30 15:48:37 IRDT 2018
جماران گرامیداشت دفاع مقدس، تعظیم شعائر اسلامی است Thu Sep 21 10:15:25 IRDT 2017
جماران تمجید نماینده AFC از باشگاه پرسپولیس Tue Jul 18 18:28:31 IRDT 2017
جماران دغدغه اصلی موسسه رازی ایجاد آمادگی برای مقابله با شرایط آینده است Sat Aug 04 12:21:36 IRDT 2018
جماران باید امانت دار میراث نسل های آینده باشیم Wed Aug 15 15:45:56 IRDT 2018
جماران شعار هواداران تراکتور علیه سرخ پوشان؛ خوردبین تیمت و بردار و برو! Wed Aug 02 19:52:59 IRDT 2017
جماران کشف محموله مواد محترقه غیر مجاز در کنگاور Wed Feb 28 08:47:05 IRST 2018
جماران اقدامات عربستان برای فرار از باتلاق یمن به نتیجه نمی رسد/ ماجرای «زد و بند بزرگ» برای پایان جنگ یمن چیست؟ Fri Aug 04 13:01:08 IRDT 2017
جماران سه هنرمند ایرانی راهی برنامه شورای جهانی صنایع‌دستی شدند Tue Apr 17 14:30:39 IRDT 2018
جماران واعظی از وزارت ارتباطات می رود Wed Jul 26 12:24:58 IRDT 2017
جماران توضیح قاضی‌پور درباره نسبت دادن عبارت ضد ولایت فقیه به گزینه پیشنهادی وزارت ارتباطات Wed Aug 16 19:03:09 IRDT 2017
جماران بیکاری موجود استان کرمانشاه نتیجه بی توجهی برخی از مدیران است Thu Oct 19 14:25:54 IRST 2017
جماران اظهارات عبدالهی درباره وضعیت پرداخت چک رضایت نامه شجاعیان Tue Nov 28 11:48:12 IRST 2017
جماران 2500 نوع خدمت در بیمارستان ثابت بسیج جامعه پزشکی لرستان ارائه شد Tue Sep 26 09:12:42 IRST 2017
جماران 45 افتتاحیه و 66 انتخاب جذاب برای گردش هنری در تهران Fri Feb 23 10:28:54 IRST 2018
جماران طرح هادی در بیش از یک هزار روستای فارس اجرا شده است Tue Oct 16 19:59:31 IRST 2018
جماران شایسته ترین اسوه های متعالی زیستن ،جانبازان Sat Apr 21 20:31:04 IRDT 2018
جماران خرید آثار نویسندگان جنوب کرمان افزایش می یابد Wed Jul 12 12:35:50 IRDT 2017
جماران ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آژادراه تهران-کرج-قزوین Wed Jul 26 20:55:52 IRDT 2017
جماران تحریم‌های بیشتر علیه کره شمالی از سوی اتحادیه اروپا اعمال شد Fri Sep 15 15:38:35 IRDT 2017
جماران ایران اسلامی امروز بهترین روزهای خود را در عرصه استقلال و آزادی تجربه می کند/ ما آزادانه انتخاب می کنیم، آزادانه تصمیم می گیریم، آزادانه اقدام می کنیم و آزادانه نقد می کنیم Wed Feb 07 18:49:58 IRST 2018
جماران بررسی طرح گازپروم روسیه برای توسعه میدان پارس شمالی ایران Tue Jul 24 19:55:30 IRDT 2018
جماران سالاری: متاسفیم در محل قانون گذاری جمهوری اسلامی، قوانین رعایت نشده است Mon Oct 16 10:27:19 IRST 2017
جماران تامین آب مورد نیاز کشاورزان دزفول نیازمند همت مسئولان است Wed Aug 29 14:47:29 IRDT 2018
جماران 150 واحد مسکن مهر در نایین به بهره برداری رسید Sat Sep 08 14:34:00 IRDT 2018
جماران فوتبالیست کامیارانی برنده جایزه ملی سال اخلاق فوتبال لیگ شانزدهم شد Thu Jul 06 14:10:57 IRDT 2017
جماران آخرین وضعیت پارس جنوبی Tue Jun 05 10:12:08 IRDT 2018
جماران اختصاص اعتبار برای تأسیس سالن جدید تئاتر شهر در تبریز Wed Jul 19 13:37:05 IRDT 2017
جماران لحن بی پروای کی روش در یک انتقاد جدید: رابطه من بود که بازی با روسیه را فراهم کرد/ تا کی می خواهید روی روابط من تکیه کنید؟! / فوتبال ایران 55 سال از آلمان و فرانسه عقب تر است Mon Sep 11 16:30:48 IRDT 2017
جماران 300 میلیارد ریال برای رفع افت ولتاژ جنوب کرمان هزینه شد Sun May 06 00:26:27 IRDT 2018
جماران نمایشگاه کتاب ناشران کشور در زنجان برگزار می شود Sat Sep 08 14:19:46 IRDT 2018
جماران آغاز مسابقات هاکی لیگ برتر بانوان کشور در رشت Tue Nov 28 12:43:50 IRST 2017
جماران محققان و دانشگاهیان کشور از جهاددانشگاهی ذهنیت خوبی دارند Mon Aug 07 08:43:35 IRDT 2017
جماران افزایش تعداد مصدومان زلزله ناغان به 25 نفر Mon Jul 31 11:07:32 IRDT 2017
جماران دست بوسی خبرساز Tue Jul 04 09:50:01 IRDT 2017
جماران علی مطهری: تنگه هرمز را می‌بندیم Tue Jul 10 12:28:00 IRDT 2018
جماران حراج یک تابلو نقاشی بعد از 45 سال Sat Sep 16 14:44:17 IRDT 2017
جماران سرمربی: موفقیت هاکی نیازمند حضور در عرصه فراملی است Wed Jul 25 13:26:53 IRDT 2018
جماران راه‌اندازی نمایشگاه عکس نگاه در مجموعه بازیل اهواز عکس Thu Aug 30 00:20:23 IRDT 2018
جماران مشاور سیاسی رییس جمهور: نمایندگان مجلس نشان دادند امنیت ملی کشور در اولویت قرار دارد Sun Oct 07 11:35:21 IRST 2018
جماران پیشنهادهایی جالب برای چینش اتاق پذیرایی Mon Sep 11 23:57:28 IRDT 2017
جماران آنچه از طبیعت کیش و رفتار با آن باید بدانیم Thu Mar 29 13:28:12 IRDT 2018
جماران معرفی تیم های صعود کننده به مرحله دوم فوتبال ساحلی امیدهای کشور Tue Jul 25 15:27:04 IRDT 2017
جماران برگزاری کنسرت موسیقی با 50 نوازنده در همدان Wed Aug 02 19:15:39 IRDT 2017
جماران 74 میلیارد ریال کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد Tue Jun 19 09:00:43 IRDT 2018
جماران آیا زمان خروج آمریکا از سوریه فرا رسیده است؟ Tue Jul 25 16:34:44 IRDT 2017
جماران وزیرخارجه اسبق انگلیس: ایران در برجام برنده افکار عمومی بوده است Tue Jul 24 21:15:04 IRDT 2018
جماران مساحت دریاچه ارومیه بیش از 494 کیلومترمربع افزایش یافت Tue Apr 24 07:47:25 IRDT 2018
جماران زمینه مسئولیت پذیری برای نخبگان فراهم شود Tue Aug 21 23:09:06 IRDT 2018
جماران عکس/ باز هم ترامپ Fri Jul 07 12:26:22 IRDT 2017
جماران دانیال ارزانی به منچسترسیتی پیوست+ عکس Thu Aug 09 13:20:34 IRDT 2018
جماران نتایج هفته نهم لیگ برتر فوتسال Thu Sep 06 21:02:26 IRDT 2018
جماران سفر وزیر کار به شهرستان رودسر Wed Jan 24 18:30:50 IRST 2018
جماران هشدار سازمان ملل درباره ادغام داعش و القاعده در آینده Tue Jul 04 16:13:55 IRDT 2017
جماران قهرمانی علیپور در مسابقات سنگ نوردی اوپن گوانگژو/ رکوردار جهان مدالش را به زلزله زدگان اهدا کرد Sun Nov 19 21:05:57 IRST 2017
جماران تصمیمات لحظه‌ای و آنی، فعالیت اقتصادی مردم را دچار آشفتگی کرده است Tue Sep 25 09:34:09 IRST 2018
جماران هفت درصد جمعیت خوزستان سالمندان هستند Tue May 01 14:32:34 IRDT 2018
جماران متهم حادثه انفجار منزل مسکونی در شیروان شناخته شد Mon Jul 16 10:08:51 IRDT 2018
جماران بازدید استاندار لرستان از محل ساخت تقاطع غیرهم‌سطح ورودی دانشگاه لرستان Mon Apr 09 10:31:54 IRDT 2018
جماران آغاز طرح رجیستری گوشی های ال جی از دو هفته دیگر Sun Feb 04 09:58:59 IRST 2018
جماران سخنگوی کمیسیون آموزش: به روز رسانی کتب درسی به این سادگی نیست Tue Oct 03 18:05:09 IRST 2017
جماران 2 واحد مسکونی نیازمندان در آستارا تحویل داده شد Thu Jul 26 00:05:19 IRDT 2018
جماران آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان ماند Wed Feb 07 13:25:00 IRST 2018
جماران آغاز کشت سه هزار هکتار نیشکر در هفت تپه Sat Aug 26 15:09:34 IRDT 2017
جماران فرماندار: امکانات مطلوبی برای پذیرایی از زائران اربعین در قصرشیرین فراهم شده است Sat Sep 23 12:26:28 IRST 2017
جماران نصب 17 دوربین هوشمند ثبت تخلف در جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد Wed Aug 30 09:31:44 IRDT 2017
جماران نقد سازنده، به جامعه برای حل مشکلات تحرک می بخشد Thu Jul 13 14:30:01 IRDT 2017
جماران اطلاعیه تاج درباره حواشی دیدار فینال جام حذفی Mon May 07 13:07:40 IRDT 2018
جماران بورس تحصیلی و مرکز اسناد خلیج فارس افتتاح شد Tue May 01 13:58:17 IRDT 2018
جماران تلاش وکیل علی کریمی برای انحلال فدراسیون فوتبال+ سند Tue Aug 14 12:06:44 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران از جزییات بیماری آلزایمر تا روش‌های پیشگیری که باید آن‌ها را جدی گرفت Wed Jul 18 17:00:07 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 5 مدال طلا در انتظار فرنگی کاران جوان ایران Tue Jul 17 13:33:07 IRDT 2018
خبرگزاری فارس رونمایی از پنجره فولاد حرم حضرت معصومه(س) در دهه کرامت Sun Jul 23 14:51:00 IRDT 2017
میزان رئال مادرید گلزن‌ترین تیم تاریخ لالیگا Wed Mar 01 08:13:10 IRST 2017
آنا وزارت امور خارجه ادعای دو تابعیتی بودن پروین فرشچی را تکذیب کرد Thu Jul 19 05:43:00 IRDT 2018
برنا اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص مؤسسات هشت‌گانه فرشتگان Tue May 23 10:16:58 IRDT 2017
جهان نیوز پاسخ کارگردان‌رهایم نکن‌به حاشیه‌های پیش آمده Tue Jun 12 12:26:12 IRDT 2018
ایسکانیوز همسر بنیامین نتانیاهو به اتهام اختلاس اموال عمومی محکوم می‌شود Tue Aug 08 14:56:49 IRDT 2017
جام نیوز آزمایش عجیب برای رازگشایی از مرگ دختر 14 ماهه Mon Apr 17 08:13:21 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شکایت نیروی انتظامی از شهرداری تهران Mon Jan 22 21:06:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم شهدای مدافع حرم به دنیا اعلام کردند که برای دین سر می‌دهند Thu Apr 06 19:35:51 IRDT 2017
پارسینه کاخ سفید برخی رسانه‌ها را از کنفرانس خبری محروم کرد Sat Feb 25 09:08:29 IRST 2017
تین وضعیت موزه‌ها در زمان قطعی برق Tue Jul 17 08:33:55 IRDT 2018
صراط کاریکاتور/بدهی میلیاردی یک عابر بانک! Tue Dec 05 09:18:22 IRST 2017
تدبیر و امید الهام چرخنده ازدواج کرده؟ +عکس Tue Jul 25 12:46:14 IRDT 2017
پرس شیعه آموزش و پژوهش فلسفه در دانشگاه‌های مجازی Sun May 21 15:07:27 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چلنگرانی با کوره های رو به خاموشی Wed Jan 24 12:36:00 IRST 2018
تهران پرس ایران از تیم های قدرتمند کاراته جهان است Wed Aug 15 00:39:00 IRDT 2018
عصر خبر روایت تصویری از تصویب لایحه الحاق ایران به CFT Sun Oct 07 13:15:47 IRST 2018
اتاق خبر استقراض 17هزار میلیارد تومانی دولت از بانک مرکزی Tue Nov 21 12:49:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد Tue Feb 13 16:55:14 IRST 2018
ورزش 3 رقابت مهیج مسی و رونالدو در ثبت هت تریک (عکس) Wed Oct 11 15:04:00 IRST 2017
شیعه نیوز پخش سریال موهن به اسلام و مسلمانان در کره جنوبی Mon Jul 24 12:25:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «اتانازی (مرگ خودخواسته) و معضلات اخلاقی آن» بررسی می شود Thu Jan 26 12:45:47 IRST 2017
روزنامه کیهان واردات کلاه‌گیس، خلال دندان و ادو توالت در 11 ماه گذشته Fri Mar 10 21:15:18 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هفت‌تیر کشی در آزادراه کاشان Thu Aug 10 10:04:29 IRDT 2017
العالم ویدئو /آخرین وضعیت سالار عقیلی پس ازاتفاق عجیب دیشب حین اجرای کنسرت Mon May 08 09:52:40 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مرکز فرهنگی آذر یزدی در آینده‌ای نزدیک احداث می‌شود Tue Jul 10 23:02:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ربیعی: جانباختگان حادثه نفتکش سانچی "شهید خدمت" محسوب می شوند Tue Jan 16 13:01:28 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم قم|امروز یکی از جلوه‌های عظمت مکتب شیعه و ملت ایران "پیاده‌روی اربعین حسینی" است Sat Sep 22 11:02:09 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم هفته آینده؛ تعیین رؤسای کمیته‌های چهارگانه کمیسیون امنیت Sat Jun 25 15:35:47 IRDT 2016
پارس فوتبال واکنش جالب ستاره یوونتوس بعد از قهرمانی ؛ وارد کتاب تاریخ شدیم ! Mon May 14 08:41:05 IRDT 2018
ایلنا اجرای "شوایک، سرباز ساده دل" از 5 مهر در تالار وحدت Wed Sep 06 10:52:32 IRDT 2017
ورزش 11 علی پروین داغدار شد Wed May 16 12:39:38 IRDT 2018
انتخاب مدارس چه استان‌هایی فردا تعطیل است؟ Fri May 19 20:58:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تغییر رنگ عنبیه چشم، جدیدترین مد سال! + فیلم Mon Jul 31 07:01:01 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بهبود حقوق بازنشستگان سنوات گذشته/ اختصاص 2 هزار و 200 میلیارد برای افزایش پلکانی حقوق Fri Aug 17 13:01:37 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان سوگواری سالار شهیدان در «مسجد امام رضا (ع)» برگزار می‌شود Thu Sep 21 16:43:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 7 روز تا جام جهانی/ خوش آمدگویی رسمی فیفا به تیم ملی ایران و جلسه توجیهی داوری Thu Jun 07 16:22:30 IRDT 2018
خبرگزاری فارس سیل در تاجیکستان +تصاویر Tue Jul 11 12:19:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دفاع مقدس انقلاب اسلامی را از نظر نظامی بیمه کرد Mon Feb 12 12:29:41 IRST 2018
تدبیر و امید لزوم ماندن زنگنه در مسند وزیر نفت Tue Aug 01 10:32:31 IRDT 2017
ایانا آغاز خرید تضمینی گندم داخلی در کشور Mon Apr 03 14:21:18 IRDT 2017
آفتاب ایران کتاب های درسی در سال تحصیلی جدید تغییر چندانی نمی کند Mon Sep 04 08:54:13 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد آخرین وضعیت تعرفه‌های پزشکی سال 97 Mon Feb 05 14:23:43 IRST 2018
ایسکانیوز ساحلی‌بازان ایران در والیبال ساحلی قهرمانی آسیا فینالیست شدند Sun Apr 16 14:54:15 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن سیستم آموزشی به تربیت دینی دانش‌آموزان توجه کند Mon Sep 24 22:53:32 IRST 2018
خبرگزاری مهر سند اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر باید تهیه شود Wed Jun 29 15:25:38 IRDT 2016
آفتاب ایران فلفل "دم عقربی" مرد آمریکایی را تا آستانه مرگ کشاند Wed Apr 11 10:52:32 IRDT 2018
ایران آنلاین حمله توپخانه‌ای ترکیه به پایگاه‌های کردهای سوریه در حومه حلب Sun May 28 10:03:40 IRDT 2017
عصر ایران 351 مصدم حاصل شهرآورد تهران Thu Mar 01 23:33:47 IRST 2018
دولت بهار ورود سامانه بارشی از فردا Thu May 18 10:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آفت های شایعه از نگاه یک کارشناس رسانه Tue Jul 10 08:16:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر طلوع نور؛ صفحه 286 سوره اسرا آیات 39 تا 49 Sat May 19 06:59:32 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران موشک های آمریکایی در راه لهستان Sun May 21 13:01:12 IRDT 2017
پایگاه خبری الف اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند Thu Jun 14 15:00:00 IRDT 2018
فردا تصاویر باورنکردنی از شنای یک تمساح با گاوی بر دهان! Wed Jul 26 07:07:34 IRDT 2017
شبکه خبر استقبال مردمی در سه روز اول جشنواره فیلم فجر Sat Feb 03 19:42:19 IRST 2018
خرداد نیوز پلاسکو نماد ناتوانی در مدیریت بحران Tue Apr 11 11:21:47 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترامپ برای معارضان سوری ادوات زرهی فرستاد Wed Feb 01 00:45:05 IRST 2017
مشرق نیوز تسلیت توییتری ضرغامی برای درگذشت یدالله صمدی Wed Sep 26 12:11:36 IRST 2018
آفتاب جزئیات درگذشت سعید کنگرانی/ قرار بود پس از 14 سال، هفته آینده بازی کند Fri Sep 14 16:47:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نخستین باران پاییزی در آبادان و خرمشهر Tue Nov 21 15:24:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هربه منصوریان برای حفظ کاوه رضایی Sun Apr 16 17:21:50 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر «جناب خان» با رمضان می‌آید Tue Apr 17 14:12:58 IRDT 2018
بی باک نیوز ملاقات 50 میلیون پوند سوپر کار Tue Apr 18 08:02:09 IRDT 2017
صبح تهران واژگونی تانکر بنزین در محور شاهرود Sun Sep 17 12:48:10 IRDT 2017
آفتاب ورود 80 میلیون متر مکعب آب به دریاچه ارومیه Sun Apr 16 12:15:04 IRDT 2017
خبرگزاری فارس همه دنبال انارِ شب یلدا و دلم/ مستِ انگور ضریحت شده‌ ای شاه نجف! Fri Dec 22 10:38:00 IRST 2017
جام نیوز سرطان بازیگر قدیمی سینما را از پا درآورد Mon Aug 14 20:50:52 IRDT 2017
روزنامه شهروند از تورم پیشی گرفت Sat Jun 23 04:30:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین خودرو ستاره تراکتورسازی در آتش سوخت + عکس Wed Mar 29 15:52:24 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مجموعه شعرهای آئینی «حاشا» و «پیشواز» رونمایی شد Wed May 09 09:08:47 IRDT 2018
بولتن نیوز بهای مسکن فروردین ماه در پایتخت 4.3 درصد کاهش یافت Thu Apr 27 15:30:24 IRDT 2017
فرارو (ویدئو) تصادف وحشتناک خودروهای لوکس Sat Feb 10 15:41:13 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 5500 دانش آموز زنجانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند Mon Apr 17 15:20:34 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 9 دی موجب آشکارشدن خشم مقدس مردم در برابر اهانت عده ای مزدور شد Tue Dec 26 15:51:35 IRST 2017
صبا ایران مرگ مرموز یک زن باردار و فرزندش در بیمارستان Wed Sep 27 10:51:34 IRST 2017
میزان نجات ماهیان گرفتار شده در جنوب زاینده رود Wed May 30 20:02:53 IRDT 2018
خبرگزاری فارس اتمام کیفی‌سازی در دانشگاه علمی ـ کاربردی تا پایان سال 97/ مأموریت‌گرایی سرلوحه اقدامات در دانشگاه Fri Dec 15 12:39:00 IRST 2017
تدبیر 24 ایران مؤثرترین کشور در مبارزه با داعش است Fri Jun 23 09:12:58 IRDT 2017
فردا مهلت یک روزه استقلال برای معرفی مربی Mon Sep 25 13:07:38 IRST 2017
فردا تصویری متفاوت از رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع) Fri Aug 04 09:22:58 IRDT 2017
انتخاب کواکبیان: رییس‌جمهور موضوع اعتصاب غذای کروبی را پیگیری کند Wed Aug 16 19:43:13 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کشف 70 درصد جرایم در سطح پایتخت/ پاسخ روزانه به 13 هزار تماس مردم Mon Oct 08 09:28:54 IRST 2018
گویا آی تی کشف جدیدی که نظریه تکامل انسان را به چالش کشید Sun Oct 22 08:16:25 IRST 2017
بولتن نیوز اعلام شرایط نقل و انتقال فیش‌های حج/افزایش قیمت کاروان‌های حج/ اعزام حجاج تا 26 مرداد Fri Apr 28 12:01:32 IRDT 2017
عصر ایران سیدحسن خمینی: کسی که شکمش گرسنه است اخلاق نمی‌فهمد/ در گذشته فردی فساد داشت می‌دانست غلط است اما امروز نمی پذیرد Tue Jan 30 20:59:54 IRST 2018
بی باک نیوز بررسی علل اصلی صدا دادن زانو و روش های درمان آن Sat May 06 23:20:01 IRDT 2017
آفتاب ایران استفاده از پیام رسان های مجاز، یک سوم نرخ هزینه اینترنت را در پی دارد Tue Nov 14 06:28:05 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن واسپاری نمایشگاه قرآن به اتحادیه مؤسسات قرآنی Tue Aug 01 23:50:45 IRDT 2017
تابناک قیمت سکه به 3 میلیون تومان رسید Sun Jun 24 20:11:59 IRDT 2018
افکارخبر استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان پذیر شد Sun Oct 14 15:38:15 IRST 2018
آنا تحلیل‌گر آمریکایی: انقلاب اسلامی، میراث امام خمینی است که با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای هم‌چنان جریان دارد Mon Jun 04 14:20:17 IRDT 2018
بهار نیوز دستمزد سال 96 واقعی می‌شود؟ Mon Feb 20 09:47:48 IRST 2017
ایسکانیوز نمایندگان شورا در کمیسیون ها و کمیته ها انتخاب شدند Tue Oct 31 15:39:11 IRST 2017
آریا تقدیر بانک ملی از دارنده مدال طلای کشتی ناشنوایان جهان Tue Aug 14 09:27:28 IRDT 2018
خبرگزاری مهر پرژه طراحی بستر مخابراتی فیبرنوری درسایت صنعتی خرمشهر کلنگ زنی شد Thu May 25 12:19:50 IRDT 2017
پول نیوز آخرین قیمت بی ام دبلیو (جدول) Sun Jul 01 08:57:23 IRDT 2018
میزان گروه های اسلام ستیز مسجدی در آلمان را مورد حمله قرار دادند Mon Sep 25 05:41:31 IRST 2017