جماران - Thu Sep 14 21:40:37 IRDT 2017 نمایش خبر

مربی صنعت نفت آبادان: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت

مربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: اگر کرار جاسم 200 بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند.

به گزارش جی پلاس، بهنام سراج پس از شکست 2 بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل سپیدرود رشت گفت: در شرایطی بازی را واگذار کردیم که برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم. فرصت‌های زیادی داشتیم که منجر به گل نشد، اما سپیدرود از موقعیت‌های اندک خود استفاده کرد و ما را برد. به دلیل باخت سپیدرود در جام حذفی، بازیکنان این تیم انگیزه زیادی داشتند. آنها فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. سپیدرود از پشتوانه خوب هواداران برخوردار است. هواداران شمالی، همانند تماشاگران ما یار دوازدهم تیم خودشان هستند. وی افزود: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت. اگر کرار جاسم 200 بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند، اما زمین چمن ورزشگاه عضدی در نحوه بازی ما تأثیر داشت و باعث شد که از کیفیت بازی‌مان کاسته شود. این اولین پنالتی بود که کرار جاسم خراب کرد. مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به‌جای فراز کمالوند در نشست خبری شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد: سپیدرود برای برد به میدان آمده بود و جانانه بازی کرد. بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. فوتبال امروز روی دیگر خود را به ما نشان داد. شاید بد عمل کردیم و بازیکنان‌مان انگیزه کافی نداشتند.
جماران یک شهروند آبیکی با اسلحه شکاری کشته شد Sat Jun 09 16:04:15 IRDT 2018
جماران شاهین لیگ یک را با تساوی برابر گل گهر آغاز کرد Sat Aug 11 23:57:10 IRDT 2018
جماران دانشگاه های علوم پزشکی برای رفع مساله خودکشی چاره اندیشی کنند Wed Apr 11 10:19:17 IRDT 2018
جماران نیروهای نظامی و مردم ایران، صرفنظر از ماهیت حکومتشان برای ایران خواهند جنگید Thu Aug 10 10:17:31 IRDT 2017
جماران نقش جشنواره کتابخوانی رضوی در افزایش سرانه مطالعه Mon Jun 11 11:58:07 IRDT 2018
جماران فیلم مستند ظرفیت های گردشگری تکاب رونمایی شد Mon Dec 10 13:13:47 IRST 2018
جماران شمشیرسابریست های ایران بازهم حریف کره نشد/ تکرار مدال نقره برای شاگردان فخری Thu Aug 23 17:37:35 IRDT 2018
جماران اختصاص 2 میلیارد تومان برای تنش آبی اردبیل Sun Sep 02 19:35:03 IRDT 2018
جماران واحدهای صنعتی فارس با رویکرد صادرات‌محور نوسازی می‌شوند Fri Sep 15 19:31:07 IRDT 2017
جماران علی دایی: اعتقادی به بازیکن سالاری ندارم/ ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه‌ هستیم Wed Aug 02 13:27:51 IRDT 2017
جماران خراسان شمالی با 26 کشور جهان رفت و آمد تجاری دارد Mon Oct 16 13:58:22 IRST 2017
جماران 39 میلیون و 557 هزار سهم در بورس خوزستان مبادله شد Sat Jun 23 16:02:07 IRDT 2018
جماران یزدی‌ها افزون بر 9 میلیارد ریال به عتبات عالیات اهدا کردند Tue Oct 09 08:56:24 IRST 2018
جماران راهیابی بارسلونا به جمع 16 تیم برتر جام حذفی اسپانیا Thu Dec 06 09:54:10 IRST 2018
جماران رتبه سوم البرز در حوزه مراکز علم و فناوری و استارت آپ‌ها Wed Aug 15 14:53:13 IRDT 2018
جماران پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی وظیفه ای همگانی است Thu Feb 01 22:41:06 IRST 2018
جماران مرعشی، نجفی و حجتی؛ مهمترین گزینه ها برای شهرداری تهران Wed Jul 05 11:28:42 IRDT 2017
جماران ترکیب استقلال برای دیدار با نفت تهران Tue Oct 31 15:07:22 IRST 2017
جماران فیلم «دریا و ماهی پرنده» پس از دو سال اکران می شود Thu Oct 05 15:12:06 IRST 2017
جماران افتتاح چند طرح اشتغال زایی و خدماتی در نکا با اعتبار 13 میلیارد ریال Sat Feb 03 17:55:17 IRST 2018
جماران رویدادهای خبری سه شنبه، 9 آبان ماه در آذربایجان غربی Tue Oct 31 09:01:02 IRST 2017
جماران آل‌اسحاق: یک سوم صادرات‌مان به عراق به اقلیم کردستان می‌رود Mon Oct 02 16:49:40 IRST 2017
جماران دولت دوازدهم در بکارگیری بانوان درپست های مدیریتی نگاه مثبت دارد Mon Jul 03 11:21:10 IRDT 2017
جماران استاندار خراسان جنوبی سرزده از فرودگاه بیرجند بازدید کرد Tue Dec 04 23:45:55 IRST 2018
جماران دمای سه شهر خوزستان به 50 درجه رسید Mon Jul 09 18:15:16 IRDT 2018
جماران در هفته دولت 23 طرح کشاورزی در استان اردبیل به بهره برداری می رسد Sat Aug 26 07:01:03 IRDT 2017
جماران فیلمبرداری جدیدترین اثر کمال تبریزی به پایان رسید Thu Feb 01 10:34:17 IRST 2018
جماران موزه دفاع مقدس سال آینده افتتاح می‌شود واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی سه برابر شده است Sun Sep 23 14:38:32 IRST 2018
جماران بانک مرکزی: انتشار اوراق سکه پابرجاست Wed Jul 18 11:16:41 IRDT 2018
جماران روز قدس دردهای ملت فلسطین را تسکین می دهد Fri Jun 08 12:01:45 IRDT 2018
جماران سرمربی جدید آلومینیوم اراک معرفی شد Thu Jun 29 18:18:47 IRDT 2017
جماران اقدامات انجام شده درمناطق کم‌برخوردار اهوازمطابق بانیاز نیست Sun Dec 16 16:56:24 IRST 2018
جماران جریمه افزون بر یک میلیارد ریالی توقفگاه دولتی متخلف در گیلان Fri Oct 06 12:09:36 IRST 2017
جماران هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس Mon Nov 20 12:15:15 IRST 2017
جماران خالق بازی تاج و تخت سریال جدید می سازد Tue Jul 11 13:19:20 IRDT 2017
جماران افزایش 10 درصدی تردد خودرو در راههای چهارمحال و بختیاری Tue Sep 05 10:08:11 IRDT 2017
جماران حضور بیش از 10 رییس جمهور در فینال جام جهانی 2018 Sat Jul 14 13:09:21 IRDT 2018
جماران رشد چشمگیر گردشگران اروپایی در ایران Wed Aug 23 13:02:44 IRDT 2017
جماران انتقاد شدید وزیر ارتباطات از واردکنندگان موبایل: با دلار4200 تومانی وارد کردید، چرا به قیمت دلار روز فروختید؟ Thu Aug 23 17:31:18 IRDT 2018
جماران همکاری گسترده ورزشی بین دو کشور ایران وصربستان Tue Oct 31 16:26:39 IRST 2017
جماران ورزش سبب تقویت غرور ملی و اقتدار ملی می شود Sat Jul 22 20:45:58 IRDT 2017
جماران قم 20 شهید در راه دفاع از حرم اهل بیت تقدیم کرده است Mon Jul 02 08:27:55 IRDT 2018
جماران فرآیند ارزشیابی توصیفی دوره ابتدایی بهبود می یابد Thu Sep 13 17:34:50 IRDT 2018
جماران درآمدی که سلبریتی‌ها از اینستاگرام و تلگرام کسب می کنند Mon Jul 23 15:28:24 IRDT 2018
جماران آرزوی دیرینه چهارمحال و بختیاری برای داشتن اورژانس هوایی در آستانه تحقق است Mon Oct 02 16:13:36 IRST 2017
جماران نائب قهرمانی تکواندو کاران البرزی در مسابقات کشوری Sat Sep 02 15:02:28 IRDT 2017
جماران طرح سناتور آمریکایی علیه میانمار Wed Sep 13 11:33:04 IRDT 2017
جماران تگزاس غرق شد Mon Aug 28 11:03:25 IRDT 2017
جماران در شب بازی پرسپولیس و السد شفر کجا بود؟+ عکس Wed Oct 24 10:18:41 IRST 2018
جماران اهداف عمده حملات سایبری 2017 Tue Sep 05 01:29:59 IRDT 2017
جماران رای مردم در تعیین و تفکیک قوا تاثیرگذار است Wed Aug 29 11:38:53 IRDT 2018
جماران معین های اقتصادی توسعه زیرساخت های فرهنگی و دینی را متحمل شوند Thu Feb 01 23:19:12 IRST 2018
جماران 80 درصد ظرفیت اشتراک پذیری گاز در روستاهای آبادان خالی است Sat Dec 08 17:13:04 IRST 2018
جماران سارق حرفه‌ای کابل‌های برق در اراک دستگیر شد Sat Aug 18 19:12:30 IRDT 2018
جماران قطع حقابه کشاورزان مهمترین دلیل استفاده از پساب درکشت سبزی وصیفی است Tue Jul 25 11:18:45 IRDT 2017
جماران عامل شهادت رئیس سابق آگاهی دلگان دستگیر شد Tue Jul 24 07:07:31 IRDT 2018
جماران بیش ازیک هزاراثرهنری به دبیرخانه جشنواره سرزمین نورارسال شد Sat Aug 04 17:42:42 IRDT 2018
جماران لیگ برتر فوتبال ساحلی ایفاسرام اردکان، شهید جهان نژادیان آبادان را شکست داد Tue Jul 18 22:58:35 IRDT 2017
جماران شاهنامه خوانی شهرام ناظری برای نخستین بار در شیراز Thu Aug 17 07:14:17 IRDT 2017
جماران لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان از دستور کار مجلس خارج نشده است Fri Jun 29 18:43:17 IRDT 2018
جماران پیام ایثار و فداکاری شهدا باید در عمل مسئولان مشهود باشد Tue Feb 06 09:29:09 IRST 2018
جماران 468 هزار کیلوگرم پای مرغ از ستان مرکزی صادر شد Sat Oct 20 11:46:03 IRST 2018
جماران تأسیسات هتل آکادمی ملی المپیک تعمیر شد Sun Oct 14 16:00:33 IRST 2018
جماران دبیرخانه فراکسیون امید گزارش عملکرد این فراکسیون در فرایند معرفی و رای اعتماد وزرا را منتشر کرد Wed Aug 23 18:51:46 IRDT 2017
جماران درس خواندن گره‌کوری شده برای ورود به اجتماع Tue Jul 18 05:37:28 IRDT 2017
جماران غیبت دوباره شفر در تمرین استقلال Tue Oct 16 17:00:20 IRST 2018
جماران انتقاد مصطفی هاشمی طبا از نحوه مدیریت منابع آب کشور Mon Jul 24 14:39:03 IRDT 2017
جماران تیم های پایه در فوتبال ایران جایگاهی ندارند Sat Apr 21 17:34:52 IRDT 2018
جماران اعتبار 430 میلیون ریالی برای آموزش صنایع دستی به بانوان 2 روستای سمنان Sat Jul 01 14:34:32 IRDT 2017
جماران حملات صورت گرفته به دلیل ارتباط خوب تاج و کی‌روش است! Fri Feb 09 17:52:12 IRST 2018
جماران متوسط بارش استان یزد، یک سوم کشور است Wed Dec 05 22:48:14 IRST 2018
جماران اداره‌ی کل راه و ترابری و تدبیر بزرگان Tue Jul 10 12:08:54 IRDT 2018
جماران فرماندار دماوند از وضعیت ترافیک این شهر ابراز نارضایتی کرد Sat Dec 01 19:56:20 IRST 2018
جماران مصدومیت هافبک گسترشی‌ها از ناحیه رباط صلیبی Sun Aug 20 14:37:03 IRDT 2017
جماران درخشش ورزشکاران ایرانی در رقابتهای اسکیت بین المللی البرز Fri Dec 07 13:12:08 IRST 2018
جماران خبرنگاران با اخبارشان راه را به ما نشان می‌دهند Sat Aug 12 14:24:25 IRDT 2017
جماران صعود طلا با بازگشت خریداران چینی به بازار Wed May 02 15:06:46 IRDT 2018
جماران رییس مجلس شورای اسلامی وارد بندرعباس شد Fri Sep 21 20:25:07 IRDT 2018
جماران جشن سالروز میلاد امام کاظم(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار شد Mon Sep 11 14:15:41 IRDT 2017
جماران ارتباط تجار خراسان شمالی با 15کشورهمسایه تقویت شود Sat Aug 04 18:48:03 IRDT 2018
جماران هدف جشنواره‌ی فیلم تبریز تداوم برگزاری آن در سال‌های آینده است Wed Dec 05 11:31:27 IRST 2018
جماران علایم فیزیکی بیماری افسردگی Sat Sep 23 12:25:20 IRST 2017
جماران موزه دفاع مقدس اردبیل سال آینده به بهره برداری می رسد Sat Dec 15 07:54:52 IRST 2018
جماران جاده هراز و کندوان باز شد Wed Nov 07 09:43:06 IRST 2018
جماران حدود 22 هزار معتاد در البرز جمع آوری شد Tue Oct 09 11:52:43 IRST 2018
جماران واکنش وزیر بهداشت به قبولی دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در رشته‌های پزشکی Sat Sep 15 23:00:23 IRDT 2018
جماران 230 متر حفاری تونل دوم راه کربلا پایان یافت Sun Sep 02 10:38:42 IRDT 2018
جماران فعالیت های شهرداری قم ازمهران تا کربلا تمهیدات لازم برای افزایش سرانه فضای سبز Sun Oct 29 21:00:06 IRST 2017
جماران زائران تنها از مراجع قانونی برای اخذ روادید عتبات اقدام کنند Fri Nov 03 12:35:10 IRST 2017
جماران ایران به خواست دمشق در سوریه حضور دارد /ایران کشوری نیست که بتوان بر آن فشار وارد کرد Thu Jul 19 03:43:59 IRDT 2018
جماران دشمن در صدد استفاده از ابزار «مطالبات کارگری» است/ واگذاری‌ها به بخش خصوصی باید معقول، منطقی و با نظارت تام دولت باشد Mon Nov 26 15:47:40 IRST 2018
جماران اسطوره‌سازی نادرست؛ یکی از انگیزه‌های تحریفات واقعه عاشورا Wed Sep 27 11:05:15 IRST 2017
جماران رطوبت هوا در خراسان رضوی افزایش یافت Tue Jul 10 11:58:34 IRDT 2018
جماران ترمینال مسافربری پیام تا پایان خرداد ماه افتتاح می شود Mon Jun 11 10:10:02 IRDT 2018
جماران صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- چهارشنبه 8 شهریور Wed Aug 30 09:20:35 IRDT 2017
جماران وضعیت کنونی پاسخگویی دستگاه‌ها در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات + جدول Fri Nov 24 22:12:59 IRST 2017
جماران توسعه پرشتاب استان سمنان در دولت تدبیر و امید Sun Aug 27 13:25:57 IRDT 2017
جماران نماینده مجلس: بازدید مسئولان از وضعیت نامناسب زاینده رود ادامه می یابد Sat Jul 22 15:28:01 IRDT 2017
جماران پیروزی تیم ملی بسکتبال جوانان مقابل ژاپن Tue Aug 07 12:45:15 IRDT 2018
جماران کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست انگلیس می‌رود؟ +عکس Mon Jul 10 10:02:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تصاویری خارق‌العاده از بارش برف بی‌سابقه 51 سانتی‌متری در ایسلند+ تصاویر Tue Feb 28 11:24:05 IRST 2017
وطن امروز ایران غایب جام مدوید Sun Sep 09 00:00:00 IRDT 2018
نامه نیوز درخشش ستاره والیبال ایران در لیگ ایتالیا Mon Nov 27 11:50:52 IRST 2017
صبحانه با خبر نظام بانکی باید هرچه سریع‌تر سامان یابد Tue Aug 15 13:23:01 IRDT 2017
میزان اختصاص حقابه سالیانه به تالاب بین المللی کانی برازان مهاباد Wed Jan 24 10:19:37 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ژکو: امسال باید برای قهرمانی بجنگیم Mon Jul 31 12:38:44 IRDT 2017
آریا مهراب قاسم‌خانی، فیلمنامه گرانترین و پرستاره‌ترین کمدی سینمای ایران را می نویسد Sat Jul 15 13:49:30 IRDT 2017
خبرگزاری مهر عید نوروز بهترین فرصت برای معرفی شادگان است Tue Mar 14 16:42:15 IRST 2017
افکارخبر استقلال کورکورانه حمله کرد Sat Aug 05 09:02:14 IRDT 2017
ایسکانیوز 10 نوع از بهترین درمان‌های آفتاب سوختگی در تابستان Tue May 09 19:30:00 IRDT 2017
آفتاب ایران فینال جام جهانی با ما چه می کند؟ Tue Nov 13 08:50:13 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران درباره فوت میرزاخانی به دلیل بیوتروریسم، اطلاعی ندارم/در این خصوص گمانه‌زنی و حاشیه‌سازی نشود Thu Jul 20 19:40:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تشییع پیکر مطهر جانباز شهید در کرمان Mon Jan 01 11:45:20 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بهره برداری از بزرگترین پالایشگاه غلات خاورمیانه با حضور رییس جمهور Tue Jan 31 09:36:31 IRST 2017
عصر ایران عکسبرداری از انفجار معدن، جان "عکاس" را گرفت Sat Aug 19 12:37:30 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم خلاصه دیدار تیم‌های اروگوئه و پرتغال Sun Jul 01 10:54:55 IRDT 2018
فردا مداخله جت‌های چین در پرواز هواپیمای رهگیری آمریکا Sat May 27 09:31:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اجرای طرح بازیافت کاغذ در روز زمین پاک + فیلم Sun Apr 23 11:12:10 IRDT 2017
افکارخبر رئیس جمهور قبرس انتخاب شد Mon Feb 05 08:55:32 IRST 2018
تهران پرس فنلاند کماکان متعهد به برجام است Tue Jun 05 18:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم توسعه تخت‌های اقامتی مهمترین اولویت میراث فرهنگی یزد است Tue Jul 11 14:40:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نزدیک شدن به استاندارهای جهانی در ساخت دیتاسنترهای داخلی ضروری است Thu Apr 19 14:29:25 IRDT 2018
خبرگزاری مهر محل تقریبی هواپیما مشخص شده است Sun Feb 18 16:59:32 IRST 2018
خبرگزاری نسیم رسانه ملی در مرحله شناسایی و مدیریت آثار فکری خود قرار دارد Tue May 01 16:31:01 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم انتصاب رئیس جدید پلیس پیشگیری پایتخت Mon Apr 16 00:57:02 IRDT 2018
تی نیوز شگفتی های عمق اقیانوس ها به روایت تصویر Sat Apr 14 16:04:05 IRDT 2018
خبرگزاری فارس بازدید معاون رئیس جمهور ونزوئلا از هیسپان تی وی Sat Aug 05 20:22:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز مراسم دهه مبارک فجر با رژه موتورسواران در کرمانشاه Thu Feb 01 10:31:43 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی موشک وسیله دفاعی ماست Fri Jun 29 14:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه صداقت و ارزش های انسانی در مردم عشایر و روستایی پررنگ است Wed Oct 17 12:44:00 IRST 2018
تهران پرس صعود 2 پله‌ ایران در رده بندی جهانی/ آلمان، برزیل و پرتغال سه تیم اول جهان Thu Nov 23 09:16:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه آتش سوزی پلاسکو به محل تسویه حساب های شخصی و سیاسی مبدل نشود/ وحشت نخست وزیر انگلیس از اقتدار ایران در منطقه Fri Jan 27 13:15:00 IRST 2017
خانه ملت آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی/ بررسی لایحه پیوستن ایران به پیمان مودت جنوب شرقی آسیا Wed Aug 09 12:59:05 IRDT 2017
جوان آنلاین زخم صد چاک خشکسالی بر ریه تنفسی کشور Tue Mar 07 15:43:16 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مرگ بر امریکا؛ آری یا نه؟ / نظر اسلام و بزرگان در این رابطه چیست؟ Thu May 25 15:05:59 IRDT 2017
تی نیوز استخدام فروشنده حضوری آقا در شرکت فرآورده های لبنی کاله Sun Apr 08 20:32:09 IRDT 2018
نامه نیوز نجفی از ارسال بخشی از گزارش تخلفات شهرداری به قوه قضاییه خبر داد Mon Feb 12 10:56:55 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیوان کامل «جودی عنبرانی» در سوگواره الحان و نواهای مذهبی اقوام ایرانی رونمایی شد Sat Nov 10 07:51:00 IRST 2018
پارسینه غرضی: روحانی سه درصد رای داشت/ در اکثر استان‌ها دوم شدم Thu Apr 13 09:50:58 IRDT 2017
روزنامه شرق رویداد Mon Sep 25 03:30:00 IRST 2017
تی نیوز رکورد خاص کاسیاس Wed Apr 04 12:34:59 IRDT 2018
آنا انتشار سوالات و کلیدآزمون EPT فروردین دانشگاه آزاد اسلامی Sat Apr 21 10:05:06 IRDT 2018
روزنامه شرق توفیقِ خاطره جمعی Mon Apr 03 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد زیباکلام: با خودم می‌گویم «حیا به چشمت!» Sun Dec 10 11:32:57 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تعطیلی شنبه آینده در گلستان میسر نیست/وقوع آتش‎سوزی در استان کاهش یافته است Thu Jul 27 19:21:58 IRDT 2017
بولتن نیوز توسعه پایدار مناطق ساحلی، رویکرد جدید بنادر Thu May 25 12:07:06 IRDT 2017
نود تی وی شفر: بی‌نظم‌ها از استقلال خارج می‌شوند Sun Nov 04 18:33:00 IRST 2018
برنا مربی نفت عوض شد Sun Jan 29 09:37:26 IRST 2017
افکارخبر راه حل علی کریمی به پرسپولیس برای شکست لخویا Wed May 24 11:31:25 IRDT 2017
میزان افزایش دمای هوا در نوار شمالی کشور/بارندگی در راه Thu Jul 19 12:48:39 IRDT 2018
جام نیوز کسری بانک ها وحشتناک است Sun Nov 26 00:44:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رویدادهای خبری شنبه 16 تیرماه مرکز لرستان Sat Jul 07 09:06:40 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران زمانی که برای عملیات آزادسازی سنندج ماموریت گرفتم، 28 سال داشتم Sat Nov 03 14:15:14 IRST 2018
پرشین خودرو یک دستگاه خودرو در بزرگراه صیاد شیرازی اصفهان در آتش سوخت Sat Oct 07 14:15:00 IRST 2017
مشرق نیوز هشدار وزیر نیرو به مدیران متخلف Wed Aug 01 17:50:30 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا چشمی:اعتقاد دارم پنالتی ذوب‌آهن درست نبود! Sun Feb 04 19:06:58 IRST 2018
آنا ویسی: مستحق شکست مقابل پیکان نبودیم/ با جباروف و چشمی نبسته‌ایم Thu Feb 02 19:03:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی محیط زیست مهمترین مولفه دولت در توسعه پایدار است Thu Aug 11 17:57:00 IRDT 2016
رسالت رحمان: بازهم درپارالمپیک رکورد تاریخی می زنم Wed Sep 13 00:00:00 IRDT 2017
میزان از خودمان شروع کنیم/ آثار و عوارض ترافیک + فیلم Tue Mar 07 13:21:46 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سالانه 4 درصد تهرانی‌ها به دیابت مبتلا می‌شوند Fri Nov 16 10:47:24 IRST 2018
خبرگزاری مهر سلطانی‌فر: اکنون بیش از همیشه به جام جهانی روسیه نزدیک‌ شده‌ایم Fri Mar 24 19:56:59 IRDT 2017
ایانا ورود 2 کشتی حاوی 60 هزار تن "سوپرفسفات تریپل" تا پایان شهریور/ ابلاغ و اجرایی شدن استاندارد 6 کود پرمصرف تا 2 ماه آینده/ تخصیص 35 درصد یارانه به کودهای آلی کارشناسی نیست Sun Aug 27 09:21:42 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین ریزش بورس توکیو Wed Jun 27 16:54:36 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پژمان منتظری: شناخت کافی از الریان دارم/ بازی سختی در قطر داریم Mon Feb 12 16:47:58 IRST 2018
خبر خودرو استیضاح ظریف کلید خورد Tue Nov 20 11:09:34 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد افتتاح بزرگ‌ترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای جهان در کلن Sat Aug 26 11:17:14 IRDT 2017
دفاع مقدس تصاویر/ سومین یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی سپاه در شهرکرد Wed Dec 05 16:15:06 IRST 2018
فرارو (ویدئو) آنالیز عملکرد سامان قدوس و احمد عبدالله زاده در تیم ملی (نود 22 آبان) Tue Nov 14 02:18:51 IRST 2017
صراط زایمان چهار قلوی مادر مشهدی Tue Apr 04 20:40:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تجری: اخذ رای احتمالا تا ساعت 3 بامداد ادامه داشته باشد/شهروندان به شعب دیگری غیر از حسینیه ارشاد مراجعه کنند Fri May 19 18:36:58 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن رده‌های برتر بسیج سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) تجلیل شدند Sun Aug 19 14:48:08 IRDT 2018
فردا وقتی کارگران مشغول بیکاری‌اند Mon May 01 04:16:04 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان بحران «کرملین» و «کنست» با مرگ ««ایلیوشین» Sat Sep 22 11:00:00 IRST 2018
پارسینه طرز تهیه سوپ چیزبرگر Sun Oct 07 16:26:01 IRST 2018
ایران آنلاین گلایه پسر ریزعلی خواجوی از شایعه مرگ پدردر فضای مجازی + تصاویر Sun Apr 09 10:27:14 IRDT 2017
ورزش 3 مهاجم خارجی استقلال فردا در تهران Thu Jan 18 09:11:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پایان مسابقات موتور سواری کوهستان در قزوین Sat Apr 29 11:19:15 IRDT 2017
تدبیر و امید حادثه این بار در کنسرت «ناظری» ها Tue May 09 08:00:02 IRDT 2017
ایسکانیوز نشان طلا ناگه نو کاتا برای تیم ایران Sun Nov 26 10:43:57 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سنندج| هشتمین جشنواره بین‌المللی "دف نوای رحمت" به‌کار خود پایان داد Fri Aug 24 20:33:29 IRDT 2018
بی باک نیوز امارات از آمریکا میعانات گازی وارد می‌کند Sat Jul 29 13:24:02 IRDT 2017
اعتدال تن فروشی مردانه و زندگی با زنان مسن! Sun Aug 06 18:14:51 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جنگل‌های ارسباران باید ثبت جهانی شود Mon Sep 04 14:14:48 IRDT 2017
اعتدال سلفی بازیگر زن سریال "آنام" Mon May 14 13:09:51 IRDT 2018
صراط فیلم/ باخت ایران به پرتغال و حذف از جام جهانی Sat May 27 15:59:21 IRDT 2017
پایگاه خبری الف برگزاری همایش فرهنگیان با حضور روحانی Tue Apr 25 11:52:20 IRDT 2017
نامه نیوز تیپ و میکاپ متفاوت بهنوش بختیاری در یک مراسم/ عکس Mon Jul 03 07:39:20 IRDT 2017
آفتاب ایران نشست نقد و بررسی کتاب «غرب آسیا » Wed Aug 29 14:10:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کاروان 1000 نفره اهل‌سنت به بارگاه منور رضوی مشرف شدند Mon Nov 05 10:23:14 IRST 2018
بنکر تشکیل پرونده اینترنتی برای اخذ وام ازدواج Wed Jul 26 11:20:55 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 214 هزار هکتار سبزی و صیفی به روش «نشایی» کشت شد Sun May 27 13:06:41 IRDT 2018
آریا حادثه کربلا تفکیک اسلام راستین از دروغین بود Fri Sep 21 15:18:47 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آتش سوزی منزل مسکونی در شیراز Sun Apr 30 11:22:54 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان آیت الله ملک حسینی به مردم عشق می ورزید Fri Nov 16 10:09:00 IRST 2018
نامه نیوز خط و نشان کواکبیان برای حسن روحانی: اگر ما را به سمت اصولگرایی ببرید برخورد خواهیم کرد /هویت اصلاح طلبی مخدوش شده، ما تعارف نداریم /به شدت مخالف بودم که با دولت روابط دوستانه داشته باشیم /اصلاح طلبان در مجلس اکثریت نیستند Wed Sep 06 11:09:28 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رایزنی برای گزینه‌های جایگزین افشانی Tue Oct 09 11:20:49 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تمرین حریف استقلال مخفی شد Thu Sep 20 11:57:52 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین سقوط 2درصدی سکه‌های کوچک Sat Jul 22 07:37:29 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین جنگنده‌های اسرائیلی در آسمان یمن پرواز می‌کنند Mon Jan 22 18:10:14 IRST 2018