اعتدال - Mon Sep 11 13:08:24 IRDT 2017 نمایش خبر

دیرالزور ما را به پیروزی نهایی نزدیک کرد

معاون وزیر خارجه سوریه اعلام کرد، پیروزی نظامی در دیر الزور دستاوردی استراتژیک است و هیچ چیز مانع از رسیدن ارتش سوریه به آنچه می‌خواهد، نمی‌شود.

معاون وزیر خارجه سوریه اعلام کرد، پیروزی نظامی در دیر الزور دستاوردی استراتژیک است و هیچ چیز مانع از رسیدن ارتش سوریه به آنچه می‌خواهد، نمی‌شود. به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه در گفت‌وگو با شبکه المیادین، اظهار داشت:‌ جنگ دیر الزور ما را به پیروزی نهایی نزدیک کرد. مقداد تاکید کرد، داعش با کمک آمریکا به دیر الزور سلطه یافت. در واقع بعد از حمله آمریکا به کوه الثرده در دیر الزور که آمریکا با این حمله نیروهای ارتش سوریه را هدف قرار داد داعش وارد دیر الزور شد و در پی آن فرودگاه نظامی را محاصره کرد. وی خاطرنشان کرد: به نظر من جنگ دیر الزور آخرین عملیات بزرگ ارتش سوریه است و هر آنچه باقی می‌ماند، جزئیات است. مقداد در ادامه از محور مقاومت، حزب‌الله لبنان، ایران، نیروهای سوریه و تمام کسانی که دولت سوریه را در نابودی تروریسم کمک کردند، تشکر کرد و گفت: ما در این راستا به برادران‌مان در حزب‌الله لبنان می‌بالیم و افتخار می‌کنیم. هم‌پیمانان ما در روسیه و ایران نیز به لحاظ هماهنگی با رهبری سوریه شایسته تقدیر مانند حزب‌الله هستند. همکاری کنونی بین گروه‌های هم‌پیمان از تهران، بغداد، مقاومت، دمشق و روسیه منجر به این پیروزی شد. معاون وزیر خارجه سوریه افزود:‌ عربستان میلیاردها دلار برای ائتلاف تروریسم علیه سوریه خرج کرد و اتهام علیه قطر مبنی بر حمایت از تروریسم از سوی عربستان درست است اما عربستان در راس حامیان تروریسم قرار دارد. مقداد تاکید کرد، سوریه پیروز خواهد شد و تمام "احمق‌ها" که برای براندازی نظام سوریه تلاش کردند، خواهند رفت. وی درباره حضور آمریکا در سوریه گفت: حضور هیچ نیروی خارجی در خاک سوریه قابل قبول نیست. آمریکا دشمن سوریه است و اگر کسی می‌خواهد با تروریسم بجنگد باید علیه آن با ارتش سوریه هماهنگ شود. مقداد افزود: نیروهای آمریکایی زیرساخت‌های کشور را نابود کردند. کارهایشان در خدمت به تروریسم بود. آمریکا باید برود و الا به عنوان نیروی متخاصم با او برخورد می‌شود. این مقام سوری تصریح کرد: آمریکایی‌ها باید خودشان از سوریه بیرون بروند. آمریکایی‌ها نمی‌خواهند عراق و سوریه به عنوان دو کشور با هم در صلح و دوستی باشند. مقداد تاکید کرد، تجاوز اخیر اسرائیل به خاک سوریه هرگز توجه و اصرار ما در مبارزه با تروریسم را که مورد حمایت اسرائیل است از مسیرش منحرف نمی‌کند. وی خاطرنشان کرد: ملت سوریه حق انحصاری در تعیین رهبران‌شان را دارند و ما اظهارات غربی‌ها درباره آن را جدی نمی‌گیریم. پرونده سلاح‌های شیمیایی در سوریه معاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد: ما به کمیته تحقیقات زمانی که در دمشق حضور داشت تمام اسناد و اطلاعات درباره سلاح‌های شیمیایی را ارائه کردیم. وی اظهار داشت: به اعتقاد من اگر کمیته‌های تحقیق اخلاق مدار بودند سوریه را تبرئه و تروریست‌ها را که این جرایم را انجام می‌دهند، متهم می‌کردند. وی ادامه داد: ما دیدارهایی را در لاهه برای بستن پرونده شیمیایی سوریه برگزار خواهیم کرد. معاون وزیر خارجه سوریه تصریح کرد: ما اصلا از سلاح شیمیایی استفاده نکرده‌ایم و مواد شیمیایی استفاده شده متعلق به ما نیست. ما اصلا هیچ‌گونه مواد شیمیایی در سوریه نداریم. هر وقت که ارتش و هم‌پیمانانش پیشروی می‌کنند آمریکا و دیگران پرونده شیمیایی را پیش می‌کشند. زمانی که ارتش سوریه دستاوردی را به دست می‌آورد ما اتهامات و اخباری دروغین غربی را می‌شنویم.
اعتدال رفتار محسن رضایی در مجمع، خلاف قانون اساسی است Wed Oct 24 14:40:42 IRST 2018
اعتدال سرمربی استقلال خوزستان معرفی شد Sat Jul 07 09:32:51 IRDT 2018
اعتدال حجاب حداکثری، حجاب حداقلی Fri Feb 02 17:52:12 IRST 2018
اعتدال زلزله 5.4 ریشتری در «زیارتعلی» هرمزگان Thu Aug 31 08:36:12 IRDT 2017
اعتدال ناپدید شدن 27 شهروند هندی درعربستان Tue Mar 14 17:34:27 IRST 2017
اعتدال دسته گل‌های طاهری در پرسپولیس تمامی ندارد Wed Jun 20 12:05:01 IRDT 2018
اعتدال دو آفساید اشتباه علیه استقلال اعلام شد Fri Aug 03 13:41:00 IRDT 2018
اعتدال مصاحبه با فضانورد زن ایرانی‌الاصل «ناسا» Thu Jul 27 12:48:06 IRDT 2017
اعتدال روحانی: مقصران حادثه دانشگاه آزاد، معرفی شوند Wed Dec 26 15:30:01 IRST 2018
اعتدال معاون البغدادی در موصل به هلاکت رسید Fri Jul 07 11:50:59 IRDT 2017
اعتدال 6 استان در معرض سیلاب شدید، آماده باش در 23 استان Sun Mar 31 11:14:18 IRDT 2019
اعتدال فشار عربستان برای لغو مصوبه AFC Thu Dec 07 13:08:30 IRST 2017
اعتدال "پالرمو" در مجمع تصویب نشد Sat Feb 16 11:01:34 IRST 2019
اعتدال تولید مشترک واکسن‌های دام و طیور Mon Dec 25 18:46:55 IRST 2017
اعتدال نوبخت:باید تا پایان برنامه ششم، فقر مطلق را برطرف کنیم Tue Aug 22 17:53:33 IRDT 2017
اعتدال کسی از شورای شهر نباید خارج شود Sun Apr 15 14:02:51 IRDT 2018
اعتدال سنگین‌ترین خودروهای کروکی در دنیا کدام‌اند؟ Sun Feb 12 19:45:42 IRST 2017
اعتدال کدام استان کمترین نرخ بیکاری را دارد؟ Sun Apr 28 12:23:42 IRDT 2019
اعتدال ابهام بزرگ در سلامت گوشت‌های برزیلی Sun Apr 09 16:26:30 IRDT 2017
اعتدال عراقی آواره در حال حمل جسد همسرش در قایق /عکس Thu May 11 12:34:21 IRDT 2017
اعتدال تقدیر از بانک صادرات ایران Wed May 03 17:24:00 IRDT 2017
اعتدال ماجراهایی از بک‌استیج کنسرت‌ها Sun Feb 12 14:40:21 IRST 2017
اعتدال مغایرتی در بازشماری آرا مشاهده نشد Wed May 24 08:14:44 IRDT 2017
اعتدال وکیل خانواده سیدامامی:هنوز خودکشی رانپذیرفته‌ایم Wed Feb 21 10:57:53 IRST 2018
اعتدال 25 کشته و زخمی در حمله تروریستی بورکینافاسو Mon Aug 14 08:22:49 IRDT 2017
اعتدال در گفت و گوی برجامی روحانی و مرکل چه گذشت؟ Fri May 11 08:22:27 IRDT 2018
اعتدال ما نمی خواهیم فشاری به مردم کردستان عراق وارد کنیم Wed Oct 04 16:44:18 IRST 2017
اعتدال دلیل اعتراض قصابان به وزارت صنعت Wed Mar 13 09:32:25 IRST 2019
اعتدال پیام مربی شگفتی ساز پرسپولیس Wed Sep 13 01:04:13 IRDT 2017
اعتدال هاشمی طبا: برنامه ششم توسعه آرزوهای دست نیافتنی است/پوستر تبلیغاتی چاپ نمی کنم Sat Apr 29 11:43:33 IRDT 2017
اعتدال هدف گذاری خودروساز داخلی برای بازار وانت کشور Wed Dec 12 15:37:09 IRST 2018
اعتدال واقعیت تنبیه عجیب یک دانش‌آموز در آبادان Sun May 13 13:35:45 IRDT 2018
اعتدال بحران و فاجعه در مناطق زلزله زده/ تصویر Wed Feb 28 08:10:01 IRST 2018
اعتدال روایت خاطرات سرداران جنگ با اجرای بازیگر زن Thu Sep 21 18:33:10 IRDT 2017
اعتدال متن دومین استعفای نجفی/ تصویر Mon Apr 09 18:47:07 IRDT 2018
اعتدال آخرین وضعیت شکایت کواکبیان از قدوسی Tue Mar 28 09:53:46 IRDT 2017
اعتدال فاکتور های یک شهردار خوب Wed May 17 14:49:18 IRDT 2017
اعتدال کشورهایی از حمله آمریکا مطلع بودند Sat Apr 08 10:03:13 IRDT 2017
اعتدال توضحاتی پیرامون قتل فجیع آتنا 7ساله Wed Jul 12 14:24:40 IRDT 2017
اعتدال امام جمعه اهواز استعفا کرد Tue Feb 19 20:35:53 IRST 2019
اعتدال خوشحالیم که بم همچنان زنده است Mon Dec 25 17:06:42 IRST 2017
اعتدال شش وزیری که احتمال تغییر آنها کم است Tue Jul 25 19:42:10 IRDT 2017
اعتدال اسکان اضطراری 590 خانواده زلزله‌زده Tue Nov 27 08:11:18 IRST 2018
اعتدال جزییات آتش‌سوزی حسینیه سادات درکه Sat Dec 30 10:03:10 IRST 2017
اعتدال بارش ها و هوای خنک فعلا ماندگار است Sun Oct 07 10:54:36 IRST 2018
اعتدال قطبی، جنتلمن یا عوام‌فریب؟ Mon May 20 11:59:16 IRDT 2019
اعتدال متلک‌های انتخاباتی به بقایی و مدل احمدی‌نژادی‌اش! Sun Feb 26 13:15:27 IRST 2017
اعتدال توقف یکی از خطوط تولید پراید Mon Sep 11 18:56:46 IRDT 2017
اعتدال لغو بازی دوستانه ایران و عراق به خاطر کی‌روش! Mon Jan 23 12:07:31 IRST 2017
اعتدال پست جنجالی فرهاد مجیدی/ تصویر Sun May 12 12:29:45 IRDT 2019
اعتدال ظریف: شانس باقی ماندن برجام بیش از 50 درصد است Mon Oct 02 17:40:09 IRST 2017
اعتدال غرق‌شدن 33 نفر در سواحل مازندران Thu Aug 23 13:32:59 IRDT 2018
اعتدال آمریکایی‌ها وارد بازی نظامی با ایران نمی‌شوند Wed Apr 24 14:50:54 IRDT 2019
اعتدال توزیع 5 هزار ماسک در زابل Wed Jul 12 14:00:19 IRDT 2017
اعتدال ظریف در راه برلین؛ روابط ایران و آلمان در یک نگاه Sun Jun 25 11:25:12 IRDT 2017
اعتدال با ادغام مشکلات موسسه آرمان حل می‌شود Sun Jun 25 15:56:46 IRDT 2017
اعتدال آخوندی: سوداگران تصمیم می گرفتند کجای شهر چه بسازند Sat Sep 16 14:31:32 IRDT 2017
اعتدال تجربه ای رویایی در هتل های مشهد Thu Jun 01 16:30:58 IRDT 2017
اعتدال رشیدپور: با فردوسی‌پور موافقم Wed May 17 18:29:18 IRDT 2017
اعتدال تازه ترین آمار ثبت نامی‌های کنکور Thu Jan 25 12:55:07 IRST 2018
اعتدال دپوی خودروهای ناقص در پارکینگ خودروسازان Sun Jul 22 08:14:29 IRDT 2018
اعتدال جزئیات انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی کنکور Thu Aug 02 08:22:48 IRDT 2018
اعتدال کشف و خنثی سازی عملیات تروریستی داعش در روسیه Mon Aug 14 16:19:27 IRDT 2017
اعتدال اعلام شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش Mon Apr 30 14:17:16 IRDT 2018
اعتدال تولید داخلی یا تولید صادراتی؟ Sun Apr 09 14:51:22 IRDT 2017
اعتدال تاثیر افزایش عوارض خروج از کشور Tue Dec 12 13:47:59 IRST 2017
اعتدال این کمبود های غذایی باعث پرخوری می‌شوند Tue Jan 09 18:29:20 IRST 2018
اعتدال نگاهی به آمار قربانیان مسمومیت الکلی در ایران Thu Mar 07 14:47:25 IRST 2019
اعتدال گام بلند والیبال ایران برای تاریخ سازی+ گزارش تصویری Sat Sep 16 16:56:52 IRDT 2017
اعتدال تحولات جدید در تجارت ایران Thu Mar 14 15:00:54 IRST 2019
اعتدال آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور Fri Jun 30 11:41:58 IRDT 2017
اعتدال گران‌ترین و ارزان‌ترین بازیکنان استقلال شناخته شدند Fri Jul 21 16:45:20 IRDT 2017
اعتدال تهدید اسرائیل: حمله دوباره به سوریه Mon Nov 13 09:25:24 IRST 2017
اعتدال اسرار مرگ 160 قوچ و میش گلستان Sun May 05 13:22:41 IRDT 2019
اعتدال عقب‌نشینی طلای جهانی در برابر صعود دلار Wed Mar 01 13:13:58 IRST 2017
اعتدال فیلتر سایت‌ها و کانال‌های فضای مجازی با دستور شخصی انجام نمی‌شود Mon Jul 17 16:33:51 IRDT 2017
اعتدال موج جدید آزادسازی هزاران میلیارد سپرده بانکی Thu Aug 16 11:00:01 IRDT 2018
اعتدال هراز باز شد Wed Apr 03 22:24:00 IRDT 2019
اعتدال نظر سیمئونه درباره مقایسه مسی و رونالدو Sun Jul 29 11:45:13 IRDT 2018
اعتدال بازی برفی لیگ آلمان + تصاویر Mon Mar 11 12:15:52 IRST 2019
اعتدال پیش بینی بارش باران و برف در مناطق غربی Thu Nov 16 15:34:59 IRST 2017
اعتدال شهادت یک سرباز پلیس و یک بسجی Tue Aug 22 16:51:01 IRDT 2017
اعتدال فوت آیت‌الله بروجردی مشکوک بود؟ Sun Mar 31 11:40:29 IRDT 2019
اعتدال توصیه جالب زیباکلام به جهانگیری: استعفا بده! Mon Dec 11 12:23:50 IRST 2017
اعتدال وعده تکمیل آخرین قطعه آزادراه تهران شمال Tue Jun 26 11:59:04 IRDT 2018
اعتدال اشتباهات پنج گانه در یادگیری زبان خارجی Sat Aug 12 19:53:57 IRDT 2017
اعتدال مجازات برای ممانعت از ورود ارز به کشور Mon Dec 10 15:20:53 IRST 2018
اعتدال فرار 3 هزار دختر از خانه در 6 ماه Wed Jan 10 15:34:03 IRST 2018
اعتدال لجبازی‌های احمدی‌نژاد فاینانس چینی را به باد داد Thu Aug 31 17:46:26 IRDT 2017
اعتدال جدایی بازیکن با تجربه استقلال قطعی شد Tue Jul 10 11:07:41 IRDT 2018
اعتدال روزگار دختران افغان در ایران Wed Apr 05 11:15:01 IRDT 2017
اعتدال روحانی: سازمان ملل تریبونی برای بیان مواضع ایران Sun Sep 23 09:48:49 IRST 2018
اعتدال احتمال وقوع کولاک در زنجان Thu Feb 15 15:16:45 IRST 2018
اعتدال وزیران خارجه و دفاع لهستان برکنار شدند Tue Jan 09 18:56:17 IRST 2018
اعتدال مسی و رونالدو در همسایگی ایران Wed Jan 17 23:50:10 IRST 2018
اعتدال روزشمار جام جهانی، نتایج تکراری Sun Apr 15 09:24:34 IRDT 2018
اعتدال فرود اضطراری هواپیمای کیش‌ایر در مهرآباد Mon Apr 24 19:15:01 IRDT 2017
اعتدال رایزنی با 6 کشور به منظور صادرات انگور Sun Aug 13 16:53:17 IRDT 2017
اعتدال با "اسب" ناتوانی انسان را فراموش کنید! Sun Sep 24 14:12:45 IRST 2017
اعتدال صالحی رییس سازمان انرژی اتمی ماند+حکم روحانی Thu Aug 10 19:22:08 IRDT 2017
جام نیوز عکس/ انفجار مرگبار تروریستی در بغداد Mon Jan 02 18:33:59 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مرزبانان پیرانشهر با اشرار درگیر شدند Sun Jul 02 15:25:22 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت مرحوم محمدتقی مروت برگزار می‌شود Wed Oct 04 14:28:16 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دور دور مجازی Wed May 30 13:34:00 IRDT 2018
دولت بهار نامه سرگشاده طالبان به رئیس جمهور آمریکا Tue Aug 15 15:27:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دفن غیر بهداشتی پسماندها ی پزشکی مشکلات زیادی برای مردم ایجاد می کند Tue Feb 21 10:50:34 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تکذیب وجود اختلاف حیدر العبادی با الحشد الشعبی Mon Jul 10 16:41:00 IRDT 2017
جماران گرانی سبزی و صیفی جات بر گردن باران افتاد Sun Mar 03 12:34:59 IRST 2019
پارس نیوز باران ، برق جنوب عراق را قطع کرد Sat Nov 24 22:48:40 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اطلاع رسانی به صنعتگران برای دریافت تسهیلات رونق تولید باید افزایش یابد Sun Jul 09 03:34:00 IRDT 2017
ایسکانیوز جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول Sun Jun 10 15:41:10 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران خاطره جالب روحانی از کتک خوردن از معلم در دوران دبستان + فیلم Sat May 04 10:06:25 IRDT 2019
ورزش 3 صنعت نفت، نهمین تیم سوشا در 11 سال! Fri Dec 22 05:20:00 IRST 2017
روزنامه شرق معمای دبیر کل Sun Jul 09 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر افزایش 92 درصدی مسکن در آذرماه/ رشد قیمت مسکن متوقف شد Sun Dec 23 12:06:26 IRST 2018
آفتاب ایران آلودگی و ترافیک مهم ترین معضلات تهران از دید شهروندان است Sat Jan 19 11:30:14 IRST 2019
آفتاب ایران پیشنهاد منع دریافت سود از محل سپرده گذاری قوای سه گانه رای نمی آورد/ برخی دستگاه ها از رهبری مجوز دارند Mon Jan 22 10:52:10 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بهره مندی استان قزوین از نیروگاه بادی قدرتمند + فیلم Sat Dec 15 18:04:07 IRST 2018
آفتاب ایران توافق قطر و تل آویو برای احداث بندر و خط دریایی میان قبرس و غزه Sat Nov 10 14:50:24 IRST 2018
پارس نیوز «سحر قریشی»، محزون و ناراحت/عکس Mon Jan 28 10:50:31 IRST 2019
خانه ملت طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده است Tue Nov 20 10:57:04 IRST 2018
خبرگزاری مهر تجلی عشق و وحدت در منزلگاه چهلم/شوری که در قاب دوربین نمی‌گنجد Mon Feb 11 11:43:33 IRST 2019
تابناک مشکل تهیه ارز در کاظمین Thu Oct 25 16:12:09 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران حضور نمایندگان کرمانشاه در نمایشگاه و همایش بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی Mon Oct 22 13:05:08 IRST 2018
واحد مرکزی خبر احتکار بیش از دو تن تخم مرغ Mon Aug 13 19:30:32 IRDT 2018
دفاع مقدس تصاویر/ بسیجی شهید رمضان علی خلج Wed Jul 04 09:19:13 IRDT 2018
فرادید در کاشان چه خبر است Tue Sep 05 11:57:46 IRDT 2017
ساعت24 برف سنگین در اروپا جان 12 نفر را گرفت Wed Jan 09 11:06:23 IRST 2019
ایران آنلاین ورود ناو ضدزیردریایی روسیه به دریای مدیترانه Sat Aug 12 17:35:05 IRDT 2017
تابناک سمفونی شماره 5 بتهوون Thu Mar 07 12:01:01 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران برگزاری جشنواره جذاب آدم برفی‌ها در پیست اسکی شهدای سربند + فیلم Sat Feb 02 14:24:00 IRST 2019
ساعت24 مذاکرات آلمان و فرانسه درباره صادرات تسلیحات به کشورهای ثالث Mon Feb 18 22:52:14 IRST 2019
فردا محسن چاووشی «دبی» را برای شیخ‌نشینان می‌خواند Sun May 07 12:42:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شش طرح صنعتی در استان قزوین به بهره برداری می‌رسد Wed Aug 23 08:49:33 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اشغال افغانستان را پایان داده، نیروهایتان را از این کشور ببرید Wed Feb 14 18:01:03 IRST 2018
رجا نیوز اروپا برای حفظ برجام تلاش‌های لازم را انجام دهد Sun May 12 13:53:00 IRDT 2019
تابناک بحران تبریزی در استقلال جدی تر شد Sat Sep 29 19:02:02 IRST 2018
شبکه خبر خبر20، یکشنبه 19 شهریور 96 Sun Sep 10 23:42:22 IRDT 2017
بی باک نیوز ضرورت ارتقای آگاهی و توان علمی کارآگاهان پلیس در ماموریت‌ها Tue Sep 12 06:34:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ترامپ، نژادپرست است Mon Jan 15 11:42:00 IRST 2018
هزاره سوم دولت: بنزین 1500 و گازوئیل 400 تومان/ مجلس: با هرگونه افزایش قیمت مخالفیم Tue Dec 19 19:03:38 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی تمدید شد Wed Oct 24 15:39:20 IRST 2018
شفاف لزوم آموزش زنان در زمینه سرطان پستان Wed Feb 06 14:38:53 IRST 2019
ایسکانیوز فراخوان فرصت سرمایه‌گذاری در یک شرکت دانش‌بنیان Sat Jan 19 18:27:00 IRST 2019
روزنامه جمهوری اسلامی غلبه با کدام است؟ ترامپ یا برجام؟ Mon Aug 07 00:01:00 IRDT 2017
روزنامه ایران اینستاگرام و دو قابلیت جدید Sun Jan 21 00:00:00 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد اعلام 6 مسیر اتوبوس برای مراسم 12بهمن Wed Jan 30 12:42:23 IRST 2019
صراط 16 مصدوم در تصادف اتوبوس با تریلی در محور قزوین-کرج Sat Nov 10 09:52:02 IRST 2018
خبرگزاری فارس اردن: بدون حل قضیه فلسطین منطقه روی آرامش را نخواهد دید Tue Feb 28 12:59:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر باد و گرد و خاک در راه آبادان و خرمشهر Tue Jun 12 08:49:33 IRDT 2018
ایلنا سفر حسن روحانی به کرمانشاه Mon May 08 22:21:15 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آماده‌سازی 30 هزار پارکینگ برای زائران نوروزی مشهد Sun Feb 25 17:25:04 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نباید مشکلی برای سلامت آب شرب حوضه زاینده رود ایجاد شود Sun Apr 22 14:10:24 IRDT 2018
جوان آنلاین بررسی موانع بازآفرینی شهری در دو منطقه کلانشهر اراک Sat Apr 27 18:42:40 IRDT 2019
روزنو تشخیص رابطه معکوس بین تب و سرطان Mon Aug 20 10:43:19 IRDT 2018
اقتصاد نیوز پخت 25000 غذا در حسینیه اعظم کرشته شهریار +تصاویر Fri Sep 21 10:42:33 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین همنشینی کوه، جنگل و دریا زیبایی فوق العاده ای به مازندران داده است Sat Mar 11 15:11:59 IRST 2017
ایران آنلاین بازداشت 4 عضو شورای شهر پرند Wed Aug 01 11:54:02 IRDT 2018
پایگاه خبری الف برنده گرانترین جایزه ادبی استرالیا Sat Feb 10 10:00:00 IRST 2018
پارس نیوز شکنجه مهدی به خاطر ندادن رشوه ! Sun Oct 21 01:45:08 IRST 2018
خبرگزاری مهر جشنواره قرآن و عترت رخداد بزرگ فرهنگی در مازندران است Thu Jan 25 13:29:23 IRST 2018
روزنو اخراج رضاییان و علیپور توسط برانکو از اردوی پرسپولیس! Mon Feb 27 17:42:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مددکاری اجتماعی علامه طباطبایی عضو دو انجمن بین ‌المللی شد Thu Oct 04 11:45:00 IRST 2018
جماران قرارگاه جهادی، یک رویکرد جدید در دانشگاه آزاد است Tue May 14 18:24:21 IRDT 2019
اتاق خبر24 زمان برگزاری امتحانات نهایی در ماه رمضان تغییر نمی‌کند Sat Apr 07 08:55:00 IRDT 2018
خانه ملت لزوم پیش‌بینی اعتبار برای تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی در بودجه97/باید تقویت بنیه دفاعی در اولویت امور باشد Mon Dec 04 18:38:29 IRST 2017
عصر ایران احتمال ریزش کوه در جاده هراز Sun Mar 31 20:02:52 IRDT 2019
خبرآنلاین هشدار جدی پلیس به رانندگان: تمام جاده‌های کشور از فردا درگیر برف و باران می‌شود Fri Mar 29 18:00:17 IRDT 2019
جهان نیوز اعترافات وحشتناک پدر پسرکش + عکس Sun Sep 17 12:42:10 IRDT 2017
صراط کارشناسان سعودی و اماراتی بین اسپورت قطر استعفا دادند Tue Jun 06 10:23:37 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ملی‌پوش بوچیا به کما رفت Sun Sep 09 11:38:04 IRDT 2018
انتخاب حاشیه‌ای از ابتدای درس خارج فقه امروز رهبر معظم انقلاب / عذرخواهی آیت الله خامنه‌ای از یک طلبه Tue Dec 04 11:16:49 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم روحانی: دولت تاجر نیست Thu Feb 08 10:55:38 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آسیب دیدگی خامس رودریگس بیش از 3 هفته شد Tue Jan 24 14:52:14 IRST 2017
خبرگزاری مهر خرید حمایتی بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون کتاب از ناشران Tue Sep 11 08:41:46 IRDT 2018
تابناک دامنه اعتیاد به نوجوانان زیر 15 سال رسیده است Mon Oct 15 08:48:59 IRST 2018
مقام معظم رهبری مهم‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال 97 انتخاب شد Wed Mar 20 20:06:00 IRST 2019
روزنامه کیهان پمپئو رئیسعلی و سوم خردادهای درپیش ما Sat May 26 19:37:55 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم توقف خانگی برایتون در غیاب جهانبخش مقابل تیم 10 نفره Sat Nov 24 21:13:11 IRST 2018
جام نیوز سپاهان – پرسپولیس؛ سهم فخر داوری آسیا   Wed Dec 05 12:22:14 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد واکنش روسیه به استعفای وزیرخارجه هلند Wed Feb 14 12:24:06 IRST 2018
پول نیوز مهمترین بندهای لایحه بودجه 98 Fri Dec 07 11:20:01 IRST 2018
روزنو طلاق بازیگر زن هالیوودی از شوهر ایرانی اش +عکس Wed May 23 13:53:41 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین 61 درصد؛ افزایش درآمدهای گمرک Wed Apr 05 02:13:06 IRDT 2017
ورزش 3 قلعه دفاعی پرسپولیس تکمیل شد؛/ شجاع خلیل زاده با پیراهن رسمی پرسپولیس Wed May 10 10:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه Wed Apr 17 14:20:13 IRDT 2019
افکارخبر اخبار ویژه روزنامه ها/از ذوق زدگی صهیونیست‌ها تا خسارت‌های اقتصادی آشوبگران Sat Jan 06 08:59:39 IRST 2018
پارس فوتبال درخشش لژیونرهای ایرانی ؛ از هتریک جهانبخش تا اخراج رضائیان! Tue Apr 24 01:32:50 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اعتقاد به مهدویت ریشه در ادیان دیگر دارد/ نصب الهی امام Wed May 31 10:13:10 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تاثیر مسافت منزل تا محل کار بر سلامت کارمندان Wed May 24 14:53:02 IRDT 2017
نامه نیوز ابوترابی: شریعتمداری به درد وزارت کار نمی خورد و انشاءالله رأی اعتماد نخواهد گرفت/ رئیس‌جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد Sun Oct 14 09:39:03 IRST 2018
رجا نیوز عضو جدید شورای عالی بورس منصوب شد Wed Nov 14 17:46:42 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشف و ضبط پارچه خارجی در مهاباد Thu Apr 13 10:40:47 IRDT 2017
جهان نیوز ناآرامی بعد از صدور یک حکم در هند‎ Sun Aug 27 09:25:29 IRDT 2017
تیک پایان هفته ای زمستانی همراه با فیلم‌های تلویزیون Wed Feb 13 16:12:25 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم گلایه کاپیتان نساجی از شرایط نامناسب باشگاه Sat Mar 16 21:50:00 IRST 2019
پارسینه تحریم‌های آمریکا حتماً شکست خواهد خورد/ من و روحانی تضمین نمی‌دهیم با پیوستن به CFT مشکلاتمان حل شود Sun Oct 07 10:46:13 IRST 2018
آنا طرح منطقه‌بندی دانشگاه پیام نور به منظور آمایش آموزش عالی در حال اجراست Sat Aug 25 21:58:51 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین اعلام اسامی اولیه نخستین رقیب ایران در جام‌جهانی 2018 Fri May 18 00:49:05 IRDT 2018
خبرگزاری فارس صنعت متروسازی در کشور بومی‌ شده است/ دولت به وظیفه خود در اختصاص اعتبارات مترو عمل ‌نکرد/ دولت موظف به تأمین 82.5 درصدی اعتبارات اتوبوس‌رانی است Sun Jun 25 05:23:00 IRDT 2017