روزنامه شهروند - Mon Sep 11 04:30:00 IRDT 2017 نمایش خبر

مکان جشن سینما مشخص نیست

شهروند| در شرایطی که 48 ساعت تا برگزاری نوزدهمین جشن سینمای ایران فرصت باقی است، هنوز مکان برگزاری این رویداد سینمایی مشخص نشده است. البته تورج منصوری دبیر شورای سیاست گذاری جشن سینمای ایران می‌گوید که امشب یا فردا مکان این جشن سینمایی مشخص خواهد شد؛ اما مساله در این است که گفته می شود مکان جشن تقریبا مشخص شده و گفته می شود که به احتمال زیاد جشن امسال در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد. دلیل این انتخاب هم این نکته می تواند باشد که در چند سال گذشته عمارت مسعودیه و میدان مشق به عنوان مکان برگزاری جشن سینما توانستند مهمانان زیادی را در این جشن سینمایی میزبانی کنند.اما این که دو روز مانده به جشن مکان برگزاری جشن رسما اعلام نشده؛ باید توجیه تورج منصوری را نیز شنید: در تلاش هستیم تا مکان قطعی نوزدهمین جشن سینمای ایران مشخص کنیم. تاکنون دو محل را برای برگزاری جشن در نظر گرفته‌ایم، اما مکان قطعی برگزاری این جشن امشب یا فردا مشخص خواهد شد. دبیر شورای سیاست گذاری مهم ترین عامل برای عدم معرفی مکان نوزدهمین جشن سینمای ایران را به بحث برگزاری این جشن در فضای آزاد و یا مکانی سرپوشیده عنوان کرد که با توجه به تعداد مهمانان بسیار زیادی که به این جشن خواهند آمد، هنوز برگزار کنندگان این جشن به جمع بندی قطعی در مورد این موضوع نرسیدند.
روزنامه شهروند سنت‌شکنی سونگون Sat Jan 06 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند کاپیتان منچستر به فکر مُشت‌زنی Wed Sep 20 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند این شرح بی‌نهایت Tue Apr 10 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند خداحافظی شهرها با آلودگی هوا، بو و صدا Tue Jul 18 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند قاب Tue Dec 12 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند حمایت از سود واسطه‌ها Sat Sep 16 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تقویت ناچیز بورس Tue Oct 10 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند بازار طلا و ارز Mon Dec 25 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند زلزله، بازی کودکان را به هم زد Wed Nov 15 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند توییت ورزشی Thu Nov 23 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند ردیف‌های پر رمز و راز در بودجه شهرداری Sat Feb 03 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند آژیر Wed Dec 13 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند آن‌سوی مرز Sat Jan 20 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند قاب کوچک Wed Apr 04 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند هرکس از این طایفه تخلف کرده، تحت تعقیب قرار می‌گیرد Mon Jul 31 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند آن‌سوی مرز Tue Dec 12 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند آیین‌نامه مغز آشوب! Sun Aug 27 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند پایان حضور قریب در استقلال Sat Sep 02 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند ایران نو از مادر تاریخ زاده می‌شود Mon Jul 31 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند هیچ کشوری با انزوا پیشرفت نمی‌کند Sun Feb 25 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند ازدواج‌های فراملی Sun Jan 07 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند جشن نَفَس؛ سودآورترین معامله Mon Dec 04 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند یاریگران هنگامه‌های جنگ Wed Apr 04 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند اخبار دیپلماسی Wed Feb 07 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند عکس Mon Aug 28 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند کابوس تلگرام Thu Jul 27 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند گفتمان سازی به نفع مدیریت زنان Thu Aug 31 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند قیمت واقعی، استخوان لای زخم تعرفه درمان Mon Aug 28 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تمام توقعات آقای کارگردان! Mon Feb 05 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند کوچه اول Tue Oct 03 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند نمی‌گذاریم مردم زیر بار تورم زندگی کنند Wed Dec 27 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند تیتربازی Mon Dec 18 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند آژیر Thu Sep 14 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند نگران آب و آینده، معترض به فساد Sat Nov 11 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند زمانه رواج داستان‌ها و سرگرمی‌های نو Tue Aug 01 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند نگرانی ستاره شطرنج بابت تعلیق Mon Sep 11 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند 30 میلیارد تومان پرید! Thu Apr 12 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند طنازی کاربران توییتر با لباس قزاقی نیکلاس کیج Wed Jul 26 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند کیوسک Tue Jan 30 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند آگهی Mon Aug 28 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند حداقل سن ازدواج Thu Aug 17 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند فلکه اول Mon Jan 01 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند به یاد 66 آسمانی Wed Feb 28 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند از روزنامه تا پرده! Wed Nov 01 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند ذره‌بین Thu Nov 16 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند ماتم در دادگاه بنیتا Tue Sep 12 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند سوزِ صدا، به «سر» می‌برد مرا Thu Sep 28 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند تصویب ابتکار جهانی هلال احمر ایران برای ترویج صلح و عدم خشونت Wed Nov 08 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند ویترین خانواده Tue Dec 12 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند هفته دولت فرصتی برای افزایش سرمایه اجتماعی مسئولان است Thu Aug 24 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند خبر Wed Apr 11 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند داور دربی دکتر است؟ Tue Oct 24 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند سوگند برای شهر Mon Sep 04 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند ایران در قعر جدول شکاف های جنسیتی Sat Nov 04 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند هیچ اداره‌ای احوال زینب را ثبت نمی‌کند Tue Aug 29 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند اخبار دیپلماسی Sun Aug 27 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تماشاخانه Wed Jan 03 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند برچیدن دیوار دانشگاه تهران Mon Dec 18 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند زنگ مانور زلزله در گوش جامعه Tue Dec 05 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند کاهش یافتن روند دادرسی به پرونده های تصادفات راهنمایی و رانندگی Mon Aug 21 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند فیلم اصغر فرهادی ایرانی است یا اسپانیایی؟ Sat Apr 07 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند تعویق میزبانی ورزشگاه امام‌رضا(ع) Thu Sep 21 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند ویترین جهان Sat Nov 25 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند حادثه پلاسکو تلخ بود اما دراماتیک Sun Feb 04 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند اخبار دیپلماسی Thu Oct 26 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند مسئول- ‌خبرنگاران توییت‌باز Tue Dec 12 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند ورزش جهان Wed Aug 16 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تیتربازی Mon Aug 28 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند آگهی Sun Sep 03 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند ایزابل آلنده در میانه زمستان Sat Jan 27 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند اخبار دیپلماسی Sun Jan 28 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند امتحان ویرانگر Sat Nov 18 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند درآمد پایدار شهری Mon Sep 04 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تولید روزانه 2.5 تن آهن اسفنجی با تجهیزات بومی در فولاد میانه Thu Sep 21 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند از روزگارِ تعطیلِ رفته! Mon Oct 02 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند قلعه جنگ‌زده‌های مهاجر Thu Aug 31 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تنها حکمت، اِعمال قانون است آقای دادستان Thu Dec 14 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند تو‌ئیت لند Thu Apr 12 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند میز سیاست Tue Jan 23 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند لایحه بیمه زنان خانه‌دار به‌زودی تقدیم مجلس می‌شود Sat Oct 21 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند نرگس‌های «مسکین» Mon Jan 08 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند کات Tue Nov 07 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند پیکان با سرعت بنز در لیگ برتر! Wed Nov 01 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند این شرح بی‌نهایت Wed Apr 18 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند بیمه روستایی باید برای تمام روستاییان اجرا شود Sun Aug 20 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند تسلیت Wed Oct 18 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند سایه سنگین یک قتل Mon Jul 24 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند مجازی‌های بیکار Tue Jan 02 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند اجرای26 پروژه با اعتبار 4100 میلیارد تومان در پالایش نفت اصفهان Tue Jul 25 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند ذره‌بین Mon Dec 18 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند بازگشایی پیست دیزین Tue Jan 30 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند توییت ورزشی Sun Oct 22 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند این شرح بی‌نهایت Sat Oct 14 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند شناسنامه Thu Jan 04 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند کاش هیچ بچه‌ای مثل ما نباشد Tue Oct 10 03:30:00 IRST 2017
روزنامه شهروند از هر دری سخنی Thu Feb 01 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند شهربازی‌های مهجور Thu Sep 14 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند آگهی Thu Feb 08 03:30:00 IRST 2018
روزنامه شهروند به کسی که بداند چرا زادبوم توقیف بود جایزه می‌دهم Tue Aug 22 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند آن‌سوی مرز Mon Oct 30 03:30:00 IRST 2017
بولتن نیوز کانال ارتباط با کره‌شمالی باید بار دیگر باز شود Fri May 19 15:53:33 IRDT 2017
بولتن نیوز تراشتگن: دلیل هو کردن هوادران‌مان را درک نمی‌کنم Mon Feb 20 13:47:32 IRST 2017
افکارخبر افزایش فشارها بر اسرای فلسطینی Sun Apr 30 16:19:09 IRDT 2017
فردا دلیل نگرانی آمریکا از خرید سامانه اس- 400 توسط ترکیه Tue Jul 25 19:27:41 IRDT 2017
جماران بازارچه خیریه دستان مهربانی البرز به نفع بیماران تالاسمی افتتاح شد Sat Jul 08 20:39:37 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اقامت حدود 7 میلیون نفر شب گردشگر در مازندران+فیلم Mon Mar 27 18:54:30 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو برگزاری مناظره «دولت کارآمد در مسیر انقلاب» در دانشگاه آزاد مشهد Sun May 07 16:28:18 IRDT 2017
العالم ائتلاف آمریکا منازل مسکونی و یک بیمارستان را در رقه بمباران کرد Fri Jun 02 17:02:04 IRDT 2017
افکارخبر بیانیه کاخ‌ سفید درباره اتفاقات لبنان Sat Nov 11 19:53:55 IRST 2017
فرارو نامه مولاوردی به آنگ سان سوچی Tue Sep 12 10:39:53 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مشارکت مازندرانی ها در انتخابات به بیش از 72 درصد رسید Sat May 20 07:08:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم برجام فعالیت‌های بانکی بین‌المللی ایران را تسهیل کرد Mon Mar 06 10:22:34 IRST 2017
تدبیر و امید سهمیه پرسپولیس در امارات مشخص شد Mon Sep 11 14:50:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد حکم حبس وزیر کشور اسبق مصرلغو شد Thu Jan 11 18:44:47 IRST 2018
ایلنا بانوان اصفهانی در تمرین سپاهان+عکس Mon Mar 27 01:15:23 IRDT 2017
فرارو ایران خودرو محصولاتش را گران کرد Thu Aug 24 16:11:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وزیر دفاع انگلیس: بحران کره‌شمالی باید قبل از هدف‌گیری انگلیس حل شود Wed Dec 20 10:16:40 IRST 2017
فردا گفتگوی رؤسای جمهور آمریکا و چین پیرامون بحران کره شمالی Sat Aug 12 07:59:16 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نظام بودجه‌ای کشور نیازمند تغییر است Tue Aug 29 16:04:16 IRDT 2017
تی نیوز از بدهکاران آزاد تا بدهکاران دربند Fri Jul 14 23:30:37 IRDT 2017
زومیت تأسیس صندوق کمک هزینه‌ تحصیلی به یاد مریم میرزاخانی در دانشگاه استنفورد Sun Dec 10 12:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران گلایه رانندگان از وضعیت جاده تپه سلام + فیلم Thu Jul 20 08:22:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف هندوانه با طعم مواد مخدر در رودبارجنوب Sun Apr 23 16:11:00 IRDT 2017
ایسکانیوز دیبالا و سوارز؛ بدترین مهاجمان امسال CL + عکس Tue Dec 05 10:57:30 IRST 2017
رجا نیوز دیدار وزیر امنیت داخلی آفریقای جنوبی با ظریف Sun Aug 06 13:03:14 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیم حاضر در والیبال زنان جهان 2018 مشخص شدند Mon Oct 16 11:51:53 IRST 2017
تابناک گفتگوی تلفنی ترامپ با ولیعهد عربستان درباره ایران Wed Feb 28 06:30:02 IRST 2018
برنا "بفرمایید دوچرخه" Mon May 01 16:13:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مشورت؛ پایه و اصل یک انتخاب درست Fri Apr 21 16:35:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نخستین گردهمایی فارسی آموزان ژاپنی در توکیو Mon Feb 13 12:55:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر استفاده داعش از خودروهای بمبگذاری شده در تلعفر Thu Aug 24 19:33:17 IRDT 2017
598 یک فیلمنامه‌نویس: خیانت را دوست دارم!؟ Thu Feb 09 12:40:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انتقال 8 جسدسانحه رانندگی در سراوان به پزشکی قانونی + اسامی جانباختگان Tue Sep 26 10:21:29 IRST 2017
تابناک دستور دولت ترامپ به ارتش برای آمادگی جنگ جهانی Mon Jan 30 06:40:31 IRST 2017
نود تی وی جام حذفی قطر: شکست‌های تحقیرآمیز یاران رفیعی و طیبی Mon Dec 11 21:02:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه فلسطینیان باید از تلاش برای یهودی‌سازی قدس، جلوگیری کنند Tue Dec 19 17:09:00 IRST 2017
جوان آنلاین مقدم‌فر: سکوت خاتمی کمتر از اقدام سران فتنه نبود Tue Oct 24 21:01:27 IRST 2017
بی باک نیوز آی تی خبر - فناوری حافظه اینتل Thu Apr 13 20:10:01 IRDT 2017
بولتن نیوز تولید 2200 واگن باری لبه بلند در واگن سازی پارس Wed May 17 09:52:36 IRDT 2017
شفاف افزایش سقف برداشت نقدی از خودپردازهای بانک کشاورزی در ایام نوروز Mon Feb 19 11:48:51 IRST 2018
اقتصاد ایران آنلاین دسترسی به سرعت 100 مگابیت بر ثانیه با تانوما Mon Apr 24 13:34:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر توقف آسپرین با افزایش آنی بروز سکته دوم همراه است Wed Sep 27 05:57:49 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عربستان: طرح تروریستی داعش علیه فرودگاهی در مرز با عراق را خنثی کردیم Mon Aug 07 10:41:37 IRDT 2017
شفاف احتمال جدایی مهاجم آفریقایی سیاه‌جامگان Sun Jan 01 12:44:18 IRST 2017
598 تارتار: به حمایت پرسپولیسی‌ها مقابل استقلال نیاز داریم Tue Jan 23 15:39:29 IRST 2018
ورزش 3 از سوی سازمان تیم‌های ملی اعلام شد؛/ اسامی ملی‌پوشان دوومیدانی در رقابتهای کشورهای اسلامی  Mon May 01 09:10:00 IRDT 2017
روزنو دختر10ساله راز قتل مادر و خواهرش را فاش کرد/عمویم می خواست زنی را به خانه بیاورد اما مادرم مخالف بود Tue Sep 26 10:43:36 IRST 2017
ایران آنلاین فردا در آذربایجان‌شرقی عزای عمومی اعلام شد Sat Apr 15 18:13:31 IRDT 2017
پارسینه مذاکره با آمریکا بی فایده است Sat Sep 23 00:00:04 IRST 2017
تابناک ترافیک نیمه سنگین در محور کرج به چالوس Fri May 26 10:06:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اجرای طرح خانه‌دار شدن یکی از خانواده‌های شهید در فردیس Wed Aug 02 15:21:15 IRDT 2017
بی باک نیوز پاسداشت ادیب خوانساری در حوزه هنری/ پوریا اخواص کنسرت می‌دهد Wed May 03 07:20:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دولت اجازه پرتاب ماهواره ساخت دانشجویان دانشگاه شریف را نداد Wed May 17 19:40:18 IRDT 2017
روزنامه شرق اندر مزایای پخش زنده اینترنتی Wed Sep 13 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو جرمی کوربین: باید سؤال کنیم که چه کسانی بودجه داعش را تامین می‌کنند Sun May 28 15:09:12 IRDT 2017
ایسکانیوز دوری 4 تا 6 هفته‌ای رجب‌زاده از میادین فوتبال Sun Oct 15 13:34:47 IRST 2017
خبرگزاری شبستان برپایی کرسی‌های تفسیر قرآن کریم در 20 مسجد محوری Tue Jan 24 09:05:00 IRST 2017
تی نیوز واکنش آمریکا به مصوبه ممنوعیت سلاح هسته ای Sat Jul 08 14:18:45 IRDT 2017
اتاق خبر24 تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر را ببینید Sat Aug 05 09:19:00 IRDT 2017
پول نیوز شماره جدید "تجارت مشتریان "منتشر شد Sat Jul 08 10:59:40 IRDT 2017
برنا دولت یازدهم ریل توسعه را به مسیر صحیح منتقل کرد Sun May 14 14:04:37 IRDT 2017
خانه ملت کریمی قدوسی از پاسخ شریعتمداری قانع نشد/سوال برای بررسی به صحن ارسال می شود Tue Jan 16 19:03:57 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بخش خبری 20:30 مورخ 1 اردیبهشت 96 + فیلم Fri Apr 21 21:33:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف کالای قاچاق در شهرستان بهار Thu Feb 22 09:51:01 IRST 2018
بی باک نیوز پیشنهاد معاون وزیر خارجه به تئاتری‌ها/ سراغ ژاپن هم بروید Sat Mar 18 07:48:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس نوشته/برخورد دوگانه مهدوی کیا و طارمی نسبت به مدافعان حرم Sat Aug 12 13:10:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سه هزار و 600 تن سیب زمینی صادر می‌شود Wed Oct 18 09:52:31 IRST 2017
میزان معاون ارزی بانک مرکزی منصوب شد Tue Aug 08 10:29:55 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مهمترین رسالت نخبگان مهاجران یزد تقویت پیوندهای فرهنگی است Tue Mar 07 09:33:15 IRST 2017
خبرگزاری مهر 130 دوربین کنترل سرعت در محورهای مواصلاتی استان کرمان نصب می شود Mon Dec 11 14:07:01 IRST 2017
دولت بهار استقبال نوجوانان مقاومت لبنان از ماه رمضان + تصاویر Wed May 31 00:59:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شغال زخمی به محیط زیست، برگشت Mon Feb 27 19:33:01 IRST 2017
پرس شیعه پوتین و ترامپ فردا در «فیلیپین» دیدار می‌کنند Thu Nov 09 11:19:47 IRST 2017
انتخاب تونس در لیست سیاه اتحادیه اروپا Thu Feb 08 21:50:02 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم طرح ترافیکی نوروز 96 در استان فارس آغاز شد Tue Mar 14 11:47:29 IRST 2017
افکارخبر به کودکان بستنی مجانی می دهیم Tue Sep 12 00:25:00 IRDT 2017
تابناک دیجی‌کالا استارت‌آپ برگزیده حمایت از مصرف‌کنندگان Thu Mar 01 23:35:36 IRST 2018
جام نیوز تماس تلفنی هافبک ملی‌پوش با منصوریان برای حضور در اردوی استقلال Sat May 27 17:29:38 IRDT 2017
رسالت گوناگون Thu Aug 03 00:00:00 IRDT 2017
خانه ملت تهران پایتخت ساخت‌وسازهای غیراصولی/ افزایش معضل ترافیک با گسترش تعداد برج‌های بلند مرتبه Mon Sep 25 13:43:16 IRST 2017
بی باک نیوز تعرفه آب مشترکان پرمصرف باید افزایش یابد Sat May 06 16:41:01 IRDT 2017
آنا تجمع دانشگاهیان واحد بناب در حمایت از قدس شریف Tue Dec 19 10:40:00 IRST 2017
تیک رامین رضاییان با ناراحتی باشگاه را ترک کرد Sat Mar 04 16:21:14 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهر ه برداری از 25حوزه علمیه و دارالقرآن توسط بنیاد برکت در کشور Thu May 11 22:45:13 IRDT 2017
جماران یاران امام حسین(ع) الزامی برای حضور در واقعه کربلا نداشتند/ بیعت با امام(ع) تکلیف نیست، بلکه امری الهی است Thu Oct 12 00:02:44 IRST 2017
پول نیوز امضای افراد مشهور جهان (عکس) Wed Jul 19 15:53:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پسکوف: هنوز تاریخ مشخصی برای کنگره صلح سوریه تعیین نشده است Thu Dec 21 15:01:11 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مسئولان به مردم امید بدهند/توجه ویژه مسئولان به فرمایشات رهبری Fri Jan 12 15:52:06 IRST 2018
صراط گرمای 51 درجه در اهواز/ گرد‌‌وخاک در مرکز و شرق کشور Sun Jul 09 17:59:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شهید حججی پاسدار هویت و آرمان انقلاب اسلامی است Wed Aug 30 15:51:13 IRDT 2017
فرهنگ نیوز تاثیر عجیب تحصیلات بر سلامتی Wed Feb 15 20:11:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توصیف سرلشکر صفوی از شهید همدانی/رونمایی از خداحافظ سالار Sun Jul 30 18:33:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح ایستگاه تقویت فشار گاز جنوب کشور در فراشبند Wed Oct 18 10:23:35 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سیمئونه: مربی لگانس بازیخوان بزرگی است/ باید کار خودمان را راحت کنیم Sat Sep 30 15:10:02 IRST 2017
صراط تصاویر/مراسم اعطای نشان عکاس مطبوعاتی سال Sun Aug 20 12:05:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تشکیل 6 کمیسیون موقت در شورای پنجم Tue Jun 06 10:55:33 IRDT 2017
بی باک نیوز وزارت صنعت آزادسازی واردات خودروهای لوکس را تکذیب کرد Sat Sep 23 06:59:01 IRST 2017
آفتاب روح هاشمی از قتل‌های زنجیره‌ای با خبر نبود Fri Feb 17 05:03:01 IRST 2017
خبرگزاری فارس گل‌هایی که می‌خوریم در قواره لیگ برتر نیست/ روزی که نباید می‌باختیم بازی را واگذار کردیم Tue Sep 26 18:47:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ادامه انتقادها به حذف تصویر «دریاچه ارومیه» از کتب درسی Thu Oct 19 05:16:00 IRST 2017