آنا - Sun Sep 10 14:15:04 IRDT 2017 نمایش خبر

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار

به گزارش خبرنگار آنا،‌ در این بیانیه آمده است: همزمان با ایام حج و عید سعید قربان حوادث دردناک و کشتار مردم مسلمانان میانمار توسط نیروهای دولتی و بودائیان افراطی این کشور روح هر انسان آزاده‌ای را به شدت متالم می‌سازد و متأسفانه مطابق معمول نهاد های به اصطلاح بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر و دولت های دروغگوی غربی با سکوتی معنادار بار دیگر هویت جنایت کار و استاندارد های دوگانه خویش را در تاریخ ثبت کردند. کشتار هولناک زنان، مردان، کودکان و سالخوردگان بی‌پناه و بی‌دفاع، نشان از یک فاجعه عظیم انسانی در عصر حاضر بوده و سکوت مدعیان حقوق بشر و سازمان‌های بین‌المللی که با بی‌تفاوتی نظاره‎گر این وقایع ددمنشانه می‌باشند، فاجعه‎ای بس عظیم‎تر است. اکنون حمایت از مسلمانان وظیفه روشن ماست زیرا غفلت از آن دنیای اسلام را با لطمات جبران ناپذیری مواجه و دشمنان اسلام را در هجمه به مسلمانان گستاخ تر خواهد کرد. در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با اعلام محکومیت خودکامگی و زیاده‌خواهی‌های غرب و استکبار جهانی و عوامل دست نشانده آنان در دولت دیکتاتور و بودائیان افراطی و با ابراز تاسف عمیق از کشتار بیرحمانه مسلمانان میانمار و آواره سازی مردم مظلوم این کشور از وطن خود، این اقدام ددمنشانه و کشتار وحشیانه را به شدت محکوم کرده و وجدان بشری و آزادگان جهان را به قضاوت فرا می‌خواند.
آنا «یک دقیقه و سیزده ثانیه» تا سفر به اروپا////////////////////////////////////////// Sun Aug 13 14:35:26 IRDT 2017
آنا اردوی فرهنگی زیارتی «کبوتر حرم» برگزار شد Tue Feb 06 14:21:41 IRST 2018
آنا حق مردم ما اینترنت با وضع فعلی نیست Tue Aug 15 17:53:00 IRDT 2017
آنا عکس روز نشنال جئوگرافیک از «میمون‌های برف» Thu Jul 13 18:00:00 IRDT 2017
آنا برجام برای ما "هلوی پوست کنده" نبود/ کابینه دولت دوازدهم باید جوان‌تر شود Tue Aug 01 20:36:15 IRDT 2017
آنا تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 26 اردیبهشت Wed May 16 08:35:43 IRDT 2018
آنا سامانه پیامکی تشخیص اصالت گوشی موبایل راه‌اندازی شد/ اختصاص سرشماره رند به سامانه رجیستری Tue Oct 17 17:52:00 IRST 2017
آنا مشاور سازمان سنجش آموزش کشور: سوالات کنکور دکتری 96 امروز منتشر می‌شود Sat Feb 25 16:26:05 IRST 2017
آنا بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان از واحد مینودشت Tue Aug 22 15:44:22 IRDT 2017
آنا جهانگیری روز استقلال ارمنستان را تبریک گفت Thu Sep 21 14:43:42 IRDT 2017
آنا دولت باید در وزارتخانه‌های اقتصادی خانه‌تکانی کند؛ مشکل با تغییرطیب‌نیا برطرف نمی‌شود Mon Aug 07 08:42:26 IRDT 2017
آنا مهاجم سابق استقلال درنفت مسجد سلیمان Thu Jul 06 17:58:07 IRDT 2017
آنا حجله فریدونی که از آتش گذشت اما زیر آوار ماند/ یک آتش‌نشان: برخورد برخی کسبه در مواقع هشدار غیر محترمانه است Tue Jan 24 12:31:44 IRST 2017
آنا دو مدال نقره جهانی سهم ملی پوشان اسکیت رول‌بال ایران Wed Feb 22 20:20:00 IRST 2017
آنا ورود آمبولانس‌های هلال احمر سوریه به فوعه و کفریا Mon May 08 15:02:00 IRDT 2017
آنا مسلمانان آمریکا از وجود رهبر مقتدری همچون آیت‌الله خامنه‌ای بی‌بهره‌اند Mon Nov 27 13:23:00 IRST 2017
آنا کنترل اشیای کاغذی با فرمان صوتی+ویدئو Sun Jan 14 08:30:00 IRST 2018
آنا نمی‌دانم چرا به جشن قهرمانی استقلال دعوت نشدم/ استقلال ببازد به ما فحاشی می‌کنند یا بازیگران! Thu May 17 18:25:00 IRDT 2018
آنا شمخانی پاسخ اتهام‌های ترامپ را داد Sat May 27 15:49:12 IRDT 2017
آنا ائتلاف عربی دفتر ریاست‌جمهوری یمن را بمباران کرد Sat Jan 06 12:16:00 IRST 2018
آنا برکناری ورمزیار از ریاست آکادمی استقلال Fri May 11 12:33:49 IRDT 2018
آنا آخرین وضعیت ترافیکی روز قدس Fri Jun 08 10:57:48 IRDT 2018
آنا «شهادت» عطیه الهی به برگزیدگان است Thu Sep 28 15:55:00 IRST 2017
آنا کاهش ساعت اداری خوزستان تا پایان این هفته Sun Aug 06 13:49:02 IRDT 2017
آنا چهارمین روز تجمع  مردم  در اعتراض به جدا سازی بخش قائمیه از کازرون Fri Apr 20 11:45:00 IRDT 2018
آنا رایزنی وزیر امور خارجه قطر با اعضای شورای امنیت Sat Jul 01 15:36:17 IRDT 2017
آنا همایشی برای تعامل و هم‌فکری در جذب دانشجو Mon Dec 25 14:41:07 IRST 2017
آنا واکنش فدراسیون فوتبال به ابهامات محرومیت 3 بازیکن استقلال Fri Jul 28 13:04:19 IRDT 2017
آنا  اجراهای روز دوم نمایش «شگ» لغو شد Sat Jan 27 14:07:52 IRST 2018
آنا خبر ورود نیروهای چینی به سوریه تکذیب شد Sat Dec 16 13:44:56 IRST 2017
آنا رونمایی از محصولات دانش‌بنیان دانشگاه‌ آزاد اسلامی با حضور فرمانده سپاه پاسداران، فرمانده بسیج و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی Tue Feb 28 17:01:57 IRST 2017
آنا پایان نشست علنی امروز بهارستان/ ادامه دستور کار مجلس روز 13 تیرماه Tue Jul 03 12:54:21 IRDT 2018
آنا ورود تیم ملی ساحلی ایران به باهاما Fri Apr 21 11:17:00 IRDT 2017
آنا مسابقات تیراندازی با کمان ساحلی؛ کمانداران برتر معرفی شدند Sat Apr 29 09:15:39 IRDT 2017
آنا امکان اعتراض به سئوالات کنکور دکتری وزارت علوم تا 15 اسفند Mon Feb 26 13:53:51 IRST 2018
آنا خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از برنامه‌های دانشگاه آزاد است Wed Feb 14 13:37:34 IRST 2018
آنا اهدای اعضای بدن دانش آموز کازرونی به سه بیمار نیازمند Tue Jan 03 16:53:00 IRST 2017
آنا افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایران Tue Sep 05 13:45:14 IRDT 2017
آنا مخالفت چین با تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه، ایران و کره شمالی Fri Aug 04 12:08:53 IRDT 2017
آنا وزیر دفاع به روسیه سفر کرد Tue Apr 03 10:32:02 IRDT 2018
آنا مهلت ارسال آثار به بخش صحنه ای 20 فروردین 96 Sun Feb 26 13:22:36 IRST 2017
آنا افت قیمت سکه Wed Jul 19 14:35:00 IRDT 2017
آنا گل‌محمدی به نشست خبری نرسید Wed Jul 26 18:37:00 IRDT 2017
آنا رسانه رکن چهارم حمایت از شعار سال Wed Apr 04 09:44:03 IRDT 2018
آنا تصاویری از خانه‌های شناور روی آب Sun Apr 29 09:45:00 IRDT 2018
آنا کاهش قیمت 6گروه موادخوراکی در هفته آخر بهار Thu Jun 22 11:44:39 IRDT 2017
آنا سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مستاصل از آمار ساختگی پمپئو ضد ایران Sat Jun 23 10:29:13 IRDT 2018
آنا واحد تهران مرکزی، میزبان رقابت 450 تیم در دومین دوره مسابقات استیم کاپ آزاد ایران Wed Jul 26 16:12:50 IRDT 2017
آنا اولین نمایش «سگ‌های زرد» در جشنواره فجر سال آینده خواهد بود/ بازیگران شناخته‌شده‌ای در فیلم حضور خواهند داشت Wed Feb 15 13:57:32 IRST 2017
آنا چکونه معضل قطعی آب و برق در کیش حل شد؟ Mon Jul 16 21:20:00 IRDT 2018
آنا تصمیم نوکیا برای تولید نسل پنجم تراشه‌های مخابراتی Thu Feb 01 15:43:00 IRST 2018
آنا اعطای تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به طرح‌های کسب و کار کم آب بر Sat Jan 27 16:45:00 IRST 2018
آنا آیا عیسی (ع) در گهواره حجت خدا بر زکریا بود؟ Thu Dec 14 16:05:00 IRST 2017
آنا واردات و ثبت سفارش منوط به داشتن شناسه است Mon Oct 16 13:01:35 IRST 2017
آنا فدراسیون کاسه داغ‌تر از آش نمی‌شود/ جباروف بازیکن رسمی استقلال است Sat Jun 24 15:35:00 IRDT 2017
آنا گسترش رشته‌های بین‌رشته‌ای و پژوهش‌های کاربردی و تقاضامحور با جذب نخبگان Sun Jul 16 14:29:26 IRDT 2017
آنا پرونده انتخابات نظام پزشکی با تایید "صحت " بسته شد Fri Aug 04 10:53:19 IRDT 2017
آنا فدراسیون کشتی آمریکا : امیدواریم کشتی بار دیگر بر سیاست‌ها غلبه کند Tue Jan 31 11:00:00 IRST 2017
آنا دیدار با خانواده‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل در واحد پیرانشهر Tue Feb 13 08:29:55 IRST 2018
آنا طرح جدید ژاپن برای تبدیل موج به انرژی الکتریکی Sat Sep 23 11:27:13 IRST 2017
آنا اهلی‌سازی خرگوش اروپایی با توالی ژنتیکی Thu Jan 04 12:00:00 IRST 2018
آنا راه‌اندازی پرتال یکپارچه آموزشی و سامانه بازمهندسی رشته‌ها در آینده نزدیک Wed Nov 22 12:15:21 IRST 2017
آنا افزایش 12 درصدی حجم انتقال گاز در سال گذشته Tue Jul 25 12:58:31 IRDT 2017
آنا سرنوشت بازیکنان بازی مشهور ایران - آمریکا Wed Jun 21 12:15:04 IRDT 2017
آنا کشته شدن 20 تروریست در شمال سیناء Wed Jan 03 20:25:00 IRST 2018
آنا نوروزی: 5300 قاچاقچی در انتظار اعدام هستند/ مویدی: مجلس تنها به فکر قاچاقچیان است نه مردم! Mon Aug 14 09:31:35 IRDT 2017
آنا ثبت قرارداد بازیکنان تراکتورسازی Sun Jul 23 10:34:53 IRDT 2017
آنا افتتاح پروژه‌های عمرانی با حضور رئیس جمهوری در استان فارس Thu Apr 20 15:17:50 IRDT 2017
آنا توسعه راهبردی آموزش پزشکی با رویکرد علوم میان رشته‌ای در دانشگاه آزاد Wed Jan 24 11:18:44 IRST 2018
آنا پیکر نخستین شهید مدافع حرم در بیضا تشییع شد Tue Apr 04 13:46:34 IRDT 2017
آنا طارمی: هنوز هیچ چیز مشخص نیست/هر چه خدا بخواهد پیش می‌آید Tue Jul 04 12:51:28 IRDT 2017
آنا امنیت کشور محل مدارا و تسامح نیست/ استدلال سخیف برخی‌ها در نفی علم دینی Mon Feb 26 16:05:00 IRST 2018
آنا وزیر امور خارجه قرقیزستان خبر داد: راه‌اندازی خط مستقیم پروازی بین ایران و قرقیزستان/ ارائه تسلهیلات صدور ویزا Wed Apr 19 13:04:42 IRDT 2017
آنا قرعه‌کشی لیگ اروپا؛ قرعه سخت تیم رونی و کارآسان میلان و آرسنال Fri Aug 25 16:36:59 IRDT 2017
آنا بهرام قاسمی: نیروهای حافظ صلح ایران به سوریه می‌روند/ تاوان دروغ‌گویی درباره وزیر خارجه را مردم و نظام می‌دهند/‌قرارداد توتال یعنی مقابله اروپا با سیاست ضد ایرانی آمریکا Sun Jul 09 08:01:00 IRDT 2017
آنا از فرزندان عزیز مهندس بازرگان تا فرزندان عزیز دکتر یزدی Sun Sep 03 08:50:00 IRDT 2017
آنا زنده شدن خاطرات بازی با برزیل در سئول Thu Aug 31 18:48:01 IRDT 2017
آنا مفقودی یک شهروند در آبگرفتگی ساوجبلاغ Fri Jul 14 12:38:27 IRDT 2017
آنا طارمی فردا به رسانه‌های قطری معرفی می‌شود Tue Jan 16 15:13:18 IRST 2018
آنا طرح تحول سلامت نیاز کشور بود Wed Apr 18 10:46:00 IRDT 2018
آنا تداوم بسیج در دانشگاه‌ها پیمایش قله‌های پیشرفت را تضمین می‌کند Sat Nov 25 14:23:31 IRST 2017
آنا فسیل‌های دندان نهنگ به کمک دانشمندان آمد Wed Jul 05 10:30:00 IRDT 2017
آنا ایران، مغولستان و تایلند کاندیدای میزبانی شدند Fri Mar 02 11:51:11 IRST 2018
آنا نبیه بری نقش مهمی در پایه‌گذاری مقاومت در لبنان داشت Wed Jan 17 14:23:32 IRST 2018
آنا اردوغان: اوباما دروغگو بود Mon May 15 11:09:07 IRDT 2017
آنا مهلت ارسال آثار بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر تمدید شد Sun Apr 02 11:40:03 IRDT 2017
آنا آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای همکاری با سپاه پاسداران در حل مشکلات کشور Mon Apr 23 16:52:17 IRDT 2018
آنا جزئیات زمین‌لرزه 4.7 ریشتری فاریاب کرمان/ اعزام 2 تیم ارزیاب به منطقه Wed Jan 25 11:09:14 IRST 2017
آنا رئیس واحد اردبیل: آتش به اختیار علمی را در دانشگاه اجرا می کنیم Thu Nov 16 15:16:45 IRST 2017
آنا برترین دانشگاه‌های جهان در سال 2018 کدامند؟ Tue Nov 28 09:28:22 IRST 2017
آنا مهارت های پولساز در اوقات فراغت تابستان را بشناسیم Thu Jun 22 03:48:08 IRDT 2017
آنا برگزاری مسابقه کتابخوانی با حضور 170 شرکت کننده در واحد رشت Wed Nov 22 18:56:03 IRST 2017
آنا سما واحد کرج آموزشکده برتر کشوری در حوزه پژوهش شد Mon Oct 02 16:47:53 IRST 2017
آنا پژوهش فقط منحصر به دانشگاه و مراکز علمی نیست Tue Dec 05 10:16:19 IRST 2017
آنا دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب Fri Jun 15 13:46:44 IRDT 2018
آنا هدف آمریکا تغییر رفتار نظام جمهوری اسلامی ایران است Wed Oct 11 13:28:12 IRST 2017
آنا ترکیب جدید کمیته فنی فدراسیون مشخص شد Wed Feb 01 11:25:54 IRST 2017
آنا «ایلان ماسک»: در مورد هوش مصنوعی قانونگذاری کنید، قبل از آنکه دیر شود Sun Jul 16 17:15:00 IRDT 2017
آنا تخلفات یکی از مدیران زیر مجموعه سازمان تات به روایت نهادهای نظارتی Sun Nov 12 17:19:00 IRST 2017
آنا برتری مدعیان در هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال Thu Oct 26 19:00:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تیراندازی در پایتخت کانادا Thu Sep 14 23:33:45 IRDT 2017
آریا رشد 28 درصدی سود عملیاتی ایرانول در سال 96 Sat Jun 09 13:26:54 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا دفع حملات داعش در اطراف مهم‌ترین منطقه نفتی عراق+ نقشه Wed Jul 26 14:21:31 IRDT 2017
میزان برگزاری آخرین تمرین سرخپوشان پیش از بازی با سپاهان Thu Feb 01 14:17:36 IRST 2018
تی نیوز انیمیشن قرآنی که بین المللی شد Sun Jul 09 13:47:57 IRDT 2017
جام نیوز پاسخ اروپا به ترامپ/ شهروندان آمریکایی باید روادید بگیرند Thu Mar 02 19:21:46 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مراسم عمامه گذاری طلاب توسط آیت‌الله مکارم شیرازی برگزار شد Sun Apr 30 13:16:30 IRDT 2017
اعتبار نیوز معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب شد Tue Jul 17 18:22:00 IRDT 2018
ایلنا اجرای 2 طرح جدید پتروشیمی با مشارکت اروپایی‎ها/ قرارداد با شل بزودی نهایی می شود Mon May 29 15:02:25 IRDT 2017
نود تی وی ترابی: امیدوارم در لیست نهایی کی‌روش باشم Tue Jan 23 10:03:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر اسکان 40 نفر در پایگاه‌های هلال احمر البرز/هفت نفر مصدوم شدند Sun Jan 28 09:19:58 IRST 2018
خبرگزاری نسیم لطفی وادا: ایران به لحاظ تاکتیکی و هجومی تیم خوبی است/ پرتغال برای شکست مراکش یا ایران به مشکل خواهد خورد Mon Feb 19 15:07:04 IRST 2018
خبرگزاری مهر بذر اصلاح شده برنج با قیمت هرکیلو 4500 تومان عرضه می شود Tue Feb 14 16:58:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حضور تندگویان در اجلاس جوانان روسیه Thu Oct 12 13:38:56 IRST 2017
598 آیت‌الله مکارم شیرازی: مسؤولان بجای رسیدگی به مشکلات مردم به توجیه حوادث اخیر نپردازند Wed Jan 03 13:03:48 IRST 2018
تابناک تصویب شیوه‌نامه تحصیل همزمان 2رشته در دانشگاه آزاد Wed Jul 04 11:13:34 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران گفتگوی سیاسی باید جایگزین مناقشات سیاسی شود Mon Feb 19 13:30:45 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشف انبار پارچه قاچاق به ارزش 12میلیارد ریال در شهرستان گناوه Sat Jun 23 12:40:08 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 10 شهریور 96 به افق ایلام Fri Sep 01 16:53:56 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین محدودیت تردد در جاده تهران-قم Fri Aug 18 12:12:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صدور 9 هزار سند مالکیت کاداستری در منطقه یک شیراز Sun Jul 09 21:38:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه سه شنبه 24مرداد ماه Tue Aug 15 11:34:18 IRDT 2017
ایران آنلاین ریزش یک پُل نیمه ساز درکلمبیا دست کم 9 کشته و 5 زخمی برجا گذاشت Tue Jan 16 11:01:40 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تبلور خیرخواهی یک انسان در شغل مشقت‌بار پرستاری/شغلم را موهبت الهی می دانم+تصاویر Tue Jan 23 10:07:27 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 4 کشته و زخمی در واژگونی پژو پارس + عکس Sat Jul 01 09:53:28 IRDT 2017
بولتن نیوز ترامپ حق اخراج مهاجران را ندارد Mon Aug 28 11:28:40 IRDT 2017
شبکه خبر ظریف مسکو را به مقصد بروکسل ترک کرد­ Wed Jan 10 21:13:53 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران علی دایی به نشست اصفهان نمی‌رسد Wed Mar 08 12:57:27 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو انفجار انتحاری در غرب فلوجه عراق/ چند نفر کشته شدند Sat Jan 28 09:44:34 IRST 2017
افکارخبر وقوع انفجار در شهر روستوف روسیه Thu Apr 06 12:46:27 IRDT 2017
598 تصاویری از ورزشگاه مدرن و بسیار زیبای امام رضا(ع) Tue Mar 14 20:14:09 IRST 2017
اتاق خبر بورس دست به گریبان نقدینگی Mon Apr 23 16:18:04 IRDT 2018
پایگاه تحلیلی جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی جزئیاتی از طرح آموزش‌های پیش از ازدواج Thu Mar 16 02:09:24 IRST 2017
برنا مشخصات کاندیدای مورد نظر خود را کامل و خوانا بنویسید Fri May 19 16:35:34 IRDT 2017
ایسکانیوز آغاز پیش فروش آلبوم «هترا» Tue Aug 01 11:59:48 IRDT 2017
آفتاب ایران اظهارات نیکی هیلی را به حساب بی اطلاعی و عدم درک از مسائل نظامی بگذارید Sat Dec 16 17:38:12 IRST 2017
دنیای معدن حمایت دولت؛ شرط ورود سرمایه‌گذار به معادن Sun May 28 12:30:00 IRDT 2017
نماینده 300 مجرم حوادث اخیر در بازداشت هستند Tue Jan 30 10:36:17 IRST 2018
شیعه نیوز یک واعظ مصری به جرم تبلیغ خشونت در ایتالیا بازداشت شد Thu Mar 29 08:54:24 IRDT 2018
ایران آنلاین قیمت طلا 1277 دلار شد Wed Nov 08 10:33:56 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توضیح اسپالتی درباره کنار گذاشتن سه بازیکن کلیدی Sat Feb 17 10:08:05 IRST 2018
خبرگزاری مهر مهمترین ویژگی دستگاه اطلاعاتی ایران، اخلاص و فداکاری و ایثار است Fri May 12 14:01:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توسعه ناوگان آتش نشانی سنندج Wed Jan 24 10:09:45 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا آخرین وضعیت مناطق زلزله زده کرمانشاه پس از 70 روز Mon Jan 15 12:05:51 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا دزفول کمربندهای خود را می‌بندد/ شریعتی به قیصر می‌رسد+تصاویر Tue Feb 14 09:10:46 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تحویل فایل وصیت‌نامه 54 شهید روحانی و طلبه لرستان به مدارس علمیه Tue Feb 21 15:19:12 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ واکنش پیشکسوت ” استقلال ” به اضافه وزن عجیب دستیار شفر Tue Nov 14 17:06:59 IRST 2017
پارسینه افزایش قیمت سوخت در کره‌ شمالی Mon Sep 18 11:04:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روزمرگی به آفت‌ دانشگاه‌‌ها تبدیل شده است Sat Apr 21 14:47:51 IRDT 2018
آرا نیوز دادستان کل کشور: دادستانی تهران به موضوع اهانت به رییس جمهوری رسیدگی می کند Sun Jun 25 08:19:16 IRDT 2017
پارسینه بمب جدید استقلال لو رفت Tue May 16 21:51:59 IRDT 2017
جماران مهلت انتخاب رشته کنکور تمدید شد Mon Aug 14 15:19:33 IRDT 2017
ایلنا اسکودا درگذشت مادر رییس سازمان تعزیرات حکومتی تسلیت گفت Mon Aug 28 12:40:00 IRDT 2017
جام نیوز درمان چین و چروک‌های صورت با پرطرفدارترین خوراکی دنیا Mon Nov 13 11:10:00 IRST 2017
مشرق نیوز شمخانی: صحبت‌های ضدایرانی پمپئو رویاهای ترامپ است Tue May 22 18:06:12 IRDT 2018
اعتدال ادامه یا پایان حضور رسول خادم در کشتی؟ Sun Apr 08 12:18:10 IRDT 2018
ایران آنلاین جدیدترین دستور وزیر اقتصاد برای حل مسائل اصحاب فرهنگ و هنر Sun Jan 21 19:32:41 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ممنوعیت افزایش قیمت محصولات لبنی پر مصرف/سایه رکود بر سر بازار زعفران Sun Jun 03 21:01:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سامانه صدور روادید الکترونیکی آغاز به کار کرد/ بهره‌مندی 180 کشور از سامانه صدور روادید الکترونیکی Sat Feb 10 12:29:34 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دستگیری عاملان نزاع مسلحانه در کرمانشاه Wed Apr 12 16:42:51 IRDT 2017
پارسینه تقارن امتحانات نهایی با ماه رمضان Sat Apr 07 07:09:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نگاه تخصصی جشنواره تولیدات رسانه‌ای 120 ثانیه‌ای به موضوع امر به معروف و نهی از منکر Mon Jan 01 17:17:35 IRST 2018
جام نیوز نگاه منابع اهل سنت به شان حضرت زهرا(س) Thu Mar 02 10:15:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر یکی از 4 بورس اصلی جهان میزبان سهام آرامکو خواهد بود Mon Nov 13 11:06:39 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش کشفیات کالای قاچاق نتیجه تقویت ناوگان در مرزهای آبی است Tue Jul 25 16:56:07 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تأکید بر وحدت و همبستگی در دورانی که برخی در جهان و منطقه ساز ناکوک خود را می‌نوازند Wed Dec 20 13:18:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بکارگیری مدیران دو تابعیتی در بانک ها ممنوع شد Mon Mar 27 17:10:00 IRDT 2017
آفتاب پذیرایی عجیب چچنی ها از بازیکن معروف مصر Sat Jun 23 15:49:01 IRDT 2018
پارسینه نمازجمعه این‌هفته به امامت آیت الله امامی کاشانی Wed Dec 20 15:01:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشاورزان فارسی در زمره بهترین‌های کشوری Tue Jan 02 15:32:54 IRST 2018
خبرگزاری فارس مذاکره با توتال و باسف برای احداث واحدهای پتروشیمی جدید در ایران/هنوز به مرحله امضا قرارداد نرسیده‌ایم Wed Feb 01 17:04:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا لزوم دلبریدن از بیگانگان و استفاده از ظرفیت های داخلی Fri May 05 12:29:56 IRDT 2017
جماران هک شدن سایت وزارت صنعت درست بود و هکر دستگیر شد Fri Jun 29 10:16:05 IRDT 2018
جماران رئیس باشگاه بایرن دلیل اصلی اخراج کارلتو را بیان کرد Fri Sep 29 11:36:18 IRST 2017
تی نیوز 21 تیر ماه روز جهانی بدون کیسه پلاستیکی Wed Jul 12 21:35:36 IRDT 2017
جام نیوز فتوای رهبر انقلاب درباره پیام‎رسان‎های بومی Tue Apr 10 12:13:05 IRDT 2018
تی نیوز کسب رتبه اول تعهد به کیفیت در ارائه خدمات توسط همراه اول Sat Jul 08 18:33:58 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کمک‌های مردم استان بوشهر در جشن نیکوکاری 60 درصد افزایش یافت Sun Mar 12 11:58:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سعیدی:جام صلح و دوستی کیفیت گلف بازان ایرانی را افزایش می دهد Sun May 07 14:50:17 IRDT 2017
ایران آنلاین آیا می توان از «فلسفه سیاسی» در ایران سخن گفت؟ Sat Dec 23 10:55:31 IRST 2017
خبرگزاری مهر باید تلاش کنیم کشتار مردم یمن متوقف شود Wed Apr 04 18:03:56 IRDT 2018
میزان شرایط بد مالی باشگاه مانع از حضور سرمربی خارجی خوب در استقلال/ بازی با نام‌ها و درنهایت حضور یک ایرانی روی نیمکت Fri Sep 22 14:43:08 IRST 2017
خبرگزاری مهر بهره برداری از شناور تدارکاتی در بندر انزلی Sat Apr 28 16:13:22 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ تیر خلاص استقلال بر پیکر سرخپوشان Sat Feb 10 14:30:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران افتتاح راه‌آهن گیلان در آینده ای نزدیک Thu Mar 16 11:26:58 IRST 2017
مشرق نیوز عکس/ جشن شبانه طرفداران اردوغان Mon Jun 25 08:17:35 IRDT 2018
پول نیوز کلید خوردن صادرات گاز به عمان به تیرماه موکول شد Sat Apr 14 13:28:34 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برخورد با فروش اینترنتی دارو /دستگیری 102 نفر Tue Sep 26 12:30:00 IRST 2017
تی نیوز در گفت وگوی فرهنگی ایران و بوسنی چه گذشت؟ Sat Jul 15 18:41:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وقتی طارمی سوژه طنز کاربران می شود/ تنها طارمی می تونه بهترین و بدترین بازیکن تیم باشه +تصاویر Wed Mar 01 00:01:36 IRST 2017
پول نیوز پروازهای فرودگاه مشهد بخاطر وضعیت جوی نامساعد متوقف شد Fri Feb 03 09:45:17 IRST 2017
جماران رویدادهای ورزشی استان سمنان در هفته‌ای که گذشت Sat Sep 23 08:28:51 IRST 2017
پارسینه اعتصاب غذای دانشجوی ایرانی در آمریکا Sun Mar 05 12:58:25 IRST 2017
آفتاب ایران ویدئو / جلسه بررسی استعفای شهردار تهران Sun Apr 08 15:39:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گشایش نمایشگاه پاییزه در قزوین + فیلم Wed Sep 13 18:55:52 IRDT 2017
پرشین خودرو اطراف تهران 9 بار لرزید Sat Apr 29 14:14:00 IRDT 2017
سراج 24 گلایه وزیر ارتباطات از برخی رسانه‌ها در مساله فیلترینگ فضای مجازی Fri Jan 05 08:08:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر چتر حمایتی کمیته امداد برای هزار و 100 بیمار خاص Wed Jul 18 16:16:14 IRDT 2018
بنکر رشد 23 درصدی پرداخت تسهیلات بانک سپه Sun Sep 17 12:28:47 IRDT 2017
ایسکانیوز دستگیری کلاهبردار پیامکی با بیش از 63 میلیون تومان برداشت غیرمجاز Tue Feb 14 16:27:36 IRST 2017