بولتن نیوز - Sat Sep 02 22:05:38 IRDT 2017 نمایش خبر

تصادف جرثقیل با 9 خودرو در پاسداران تهران

ساعت 17:58 روز گذشته برخورد چند دستگاه خودروی سواری در خیابان اصلی پاسداران (مسیر شمال به جنوب)، حوالی بوستان نیاوران به سامانه 125 اعلام شد که نیروهای عملیاتی ایستگاه 61 بی‌درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارشبولتن نیوز،ساعت 17:58 روز گذشته برخورد چند دستگاه خودروی سواری در خیابان اصلی پاسداران (مسیر شمال به جنوب)، حوالی بوستان نیاوران به سامانه 125 اعلام شد که نیروهای عملیاتی ایستگاه 61 بی‌درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند. مجتبی میرزایی گودرزی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه جرثقیل 7 تنی در حال حرکت به علت نامشخصی از مسیر خود منحرف شده و به شدت با 9 دستگاه خودروی سواری برخورد کرده و در نهایت متوقف شده بود. وی ادامه داد: راننده جوان یکی از خودروهای سواری براثر این حادثه دچار مصدومیت جزئی شد که نیروهای عملیاتی به سرعت با نصب علائم هشداردهنده محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و پس از قطع جریان برق جرثقیل و خودروهای سواری، راننده مصدوم را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند. بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با کمک جرثقیل خودروها را به حاشیه امن خیابان انتقال دادند و پس از ایمن‌سازی، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان راهور دادند.
بولتن نیوز پیام سرمایه‌گذاری غول نفتی توتال به ترامپ Tue Jul 04 04:50:01 IRDT 2017
بولتن نیوز روز رویایی طرفدار ایتالیایی‌ رونالدو Tue Mar 07 14:44:03 IRST 2017
بولتن نیوز کونته: ما و منچسترسیتی فقط برد می‌خواهیم/ تعهد بازیکنان خوشحالم می‌کند Wed Apr 05 09:26:19 IRDT 2017
بولتن نیوز 13 سناتور آمریکایی خواستار دستیابی به جزئیات آزادی زندانیان ایرانی شدند Sat May 06 09:33:17 IRDT 2017
بولتن نیوز کاش روزی بگویند موسیقی نیازی به مجوز ندارد Wed Aug 23 10:20:55 IRDT 2017
بولتن نیوز اتفاق باورنکردنی در لیگ یک فوتبال ایران Mon Aug 07 22:37:07 IRDT 2017
بولتن نیوز بولتن سینما و تلویزیون:ویلایی ها قربانی حسادت و جهالت/ فیلمهای مطرح امسال سینمای ایران کدامند؟ Wed May 31 19:37:04 IRDT 2017
بولتن نیوز چاپ سوم «پدرخوانده»درنمایشگاه عرضه شد Tue May 09 10:47:25 IRDT 2017
بولتن نیوز تساوی یاران قوچان‌ نژاد مقابل ترابوزان ترکیه Sun Jul 30 23:34:40 IRDT 2017
بولتن نیوز کشف موجود دریایی مرموز در سواحل فیلیپین Tue Sep 26 11:25:04 IRST 2017
بولتن نیوز توزیع 2 فیلم توقیفی در مجموعه آثار منتخب مردمی Thu Jan 26 11:32:10 IRST 2017
بولتن نیوز پر‌فروش‌ترین خودرو رنو در جهان کدام است؟+ تصاویر Mon Jul 10 12:03:39 IRDT 2017
بولتن نیوز اهل دو دوتا چهارتا نیستم Sun Aug 06 09:46:50 IRDT 2017
بولتن نیوز جلسه مدیران ذوب‌آهن برای دیدار با بنیادکار Tue Apr 04 16:17:18 IRDT 2017
بولتن نیوز عید نوروز و تلویزیون ما Sat Mar 11 09:44:08 IRST 2017
بولتن نیوز پویانمایی«خرچنگ»در مرحله طراحی شخصیت Sun May 14 13:14:24 IRDT 2017
بولتن نیوز گرجستان شریک راهبردی و مهم برای آمریکا است Tue Aug 01 16:44:02 IRDT 2017
بولتن نیوز یادگاری‌های دهخدا Sat Feb 25 09:52:02 IRST 2017
بولتن نیوز دروازه‌بان بارسلونا مصدوم شد Sat Dec 31 13:13:06 IRST 2016
بولتن نیوز نجات 6 هزار مهاجر از دریای مدیترانه در 2 روز Sun May 07 09:23:17 IRDT 2017
بولتن نیوز «دشمن مردم» همه بازیگرانش را شناخت Mon May 01 13:01:30 IRDT 2017
بولتن نیوز عکس روز نشنال جئو گرافیک Tue Aug 08 09:32:36 IRDT 2017
بولتن نیوز هروی: بعد از انتخابی و رقابت‌های امارات، ترکیب تیم ملی برای مسابقات کشورهای اسلامی مشخص می‌شود Sat Mar 11 11:52:23 IRST 2017
بولتن نیوز محافظ کامرون تروریست از کار در آمد! Sun Jun 25 10:46:13 IRDT 2017
بولتن نیوز نخستین ویدیو از محل کشته شدن مدیر جم Sun Apr 30 09:27:53 IRDT 2017
بولتن نیوز تبریک پرسپولیسی‌ها به استقلال خوزستان/ شادی با پرچم ایران در رختکن + تصاویر Mon Feb 20 16:57:18 IRST 2017
بولتن نیوز با دفاع خوب کره را شکست می‌دهیم/ خدا به حامد عمر بدهد Fri Aug 18 12:05:03 IRDT 2017
بولتن نیوز یک حذفی دیگر برای تیم ایران/ یعقوبی هم دست تسلیم بلند کرد Mon Jun 26 12:45:16 IRDT 2017
بولتن نیوز آیین‌نامه حاکمیت شرکتی به زودی نهایی می‌شود Wed Feb 22 22:49:23 IRST 2017
بولتن نیوز 7 کشته در تیراندازی به گروهی از مردم در شیکاگو Wed Aug 09 21:53:18 IRDT 2017
بولتن نیوز افزایش 34 درصدی مصوبات استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی در بانک ملی ایران Mon Sep 04 10:40:10 IRDT 2017
بولتن نیوز الریاضی قهرمان باشگاه های غرب آسیا شد Fri Mar 17 23:28:03 IRST 2017
بولتن نیوز برای آشتی هواداران، پروین واسطه شد (عکس) Mon May 01 12:37:52 IRDT 2017
بولتن نیوز اعلام فیلم‌های منتخب جشنواره پروین اعتصامی Sun Feb 12 15:28:09 IRST 2017
بولتن نیوز برگزاری کنفرانس سعودی‌ها برای مقابله با «تهدیدات سایبری ایران» Tue Feb 28 10:51:06 IRST 2017
بولتن نیوز "میراث" بیضایی روی صحنه سنگلج Sun Feb 12 14:30:02 IRST 2017
بولتن نیوز پنل‌های خورشیدی نازک در اتومبیل Tue Feb 28 11:49:49 IRST 2017
بولتن نیوز لیسانسه‌ها از مرز 50 درصد گذشت/ حضور شخصیت‌های جدید در سریال طنز صحت Sat May 27 10:50:31 IRDT 2017
بولتن نیوز صدور مجوز جدایی ستاره پرتغالی از سوی آنچلوتی Fri Aug 25 21:56:18 IRDT 2017
بولتن نیوز 83 هزار تن گوشت منجمد وارد کشور شد + جدول Sat Apr 22 09:47:22 IRDT 2017
بولتن نیوز کدامیک قوی‌تر است: پدر همه بمب‌ها یا مادر همه بمب‌ها!؟ + فیلم Sat Apr 15 13:45:35 IRDT 2017
بولتن نیوز هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد Thu Jul 27 14:42:07 IRDT 2017
بولتن نیوز میانجی‌گری ناتو میان ترکیه و آلمان Wed Aug 09 12:44:02 IRDT 2017
بولتن نیوز جایزه اول «هات داکس» به مکزیک رسید Sat May 06 14:47:42 IRDT 2017
بولتن نیوز آمار جابه جایی مسافر در دو سال اخیر Wed Apr 26 16:58:01 IRDT 2017
بولتن نیوز 3 ماه پس از ریاست‌جمهوری ترامپ، ایران به یکی از اولویت‌های او تبدیل شده است Sun May 14 09:52:13 IRDT 2017
بولتن نیوز اجبار منصوریان برای استفاده از شجاعیان Tue Jul 25 16:58:03 IRDT 2017
بولتن نیوز انسداد 10 محور به دلیل طغیان رودخانه و تغییر فیزیکی راه/ ترافیک جاده‌ها کمتر شد Sun Jul 16 10:07:00 IRDT 2017
بولتن نیوز منصوریان: از نتیجه و عملکرد شاگردانم راضی هستم Sun Jan 22 19:06:42 IRST 2017
بولتن نیوز جریمه 600 میلیونی عامل قاچاق سیگار در قزوین Mon Sep 25 15:04:09 IRST 2017
بولتن نیوز ایران ششمین تولیدکننده شمش آلومینیوم در منطقه Sat Jan 28 16:22:35 IRST 2017
بولتن نیوز پسر سلمان، استوارنامه‌اش را به ترامپ تحویل داد Sat Jul 22 23:49:00 IRDT 2017
بولتن نیوز خواستگار قاتل در اسلام آبادغرب دستگیر شد Thu May 04 22:18:35 IRDT 2017
بولتن نیوز تصویر میکروسکوپی از چشم عنکبوت Sat Apr 01 17:32:24 IRDT 2017
بولتن نیوز عبادی در رنکینگ جهانی 4 پله صعود کرد Mon Jul 31 12:33:08 IRDT 2017
بولتن نیوز ترامپ: برجام را لغو نخواهیم کرد Wed Sep 20 11:26:35 IRDT 2017
بولتن نیوز تسهیلات چه بلایی بر سر صنعت و تولید آورد/رکود تولیدکنندگان بدهکار را بدهکارتر کرد Mon Apr 24 10:57:40 IRDT 2017
بولتن نیوز بازهم یک داور غریبانه و مظلومانه تودیع شد Wed Apr 19 22:24:10 IRDT 2017
بولتن نیوز دست کوته را تنور رزق چاه بیژن است+ نسخه الکترونیکی Sat Aug 12 21:48:37 IRDT 2017
بولتن نیوز چگونه لکه های اثر جوش را از بین ببریم ؟ Wed Feb 01 23:28:00 IRST 2017
بولتن نیوز جهت گیرنده شما به کدام سمت است؟ Sun Jul 16 11:53:15 IRDT 2017
بولتن نیوز اقدام کنگره برای جلوگیری تعطیلی دولت فدرال آمریکا Mon May 01 05:10:02 IRDT 2017
بولتن نیوز اصغر فرهادی و شهاب حسینی"مافیایی"شدند Sat Feb 18 10:47:12 IRST 2017
بولتن نیوز «اوسیا» برگزیده‌ی استرالیایی‌ها شد Thu May 25 07:40:02 IRDT 2017
بولتن نیوز ووشوکاران ایران حریفان خود را شناختند Fri Apr 14 21:54:58 IRDT 2017
بولتن نیوز مسئله کره شمالی تنها با تحریم حل نمی شود Sun Aug 06 10:12:34 IRDT 2017
بولتن نیوز تومور عجیبی که یک نوجوان را شبیه به زامبی کرد Tue Nov 14 12:09:12 IRST 2017
بولتن نیوز «عرق سرد» به روز‌های پایانی رسید Tue Aug 15 12:26:02 IRDT 2017
بولتن نیوز افزایش مالیات دخانیات در روسیه Sun Jan 01 14:49:54 IRST 2017
بولتن نیوز افتتاح پایگاه نظامی چین در جیبوتی Tue Aug 01 18:24:32 IRDT 2017
بولتن نیوز مسکو آماده حل بحران شبه جزیره کره است Fri May 12 22:57:36 IRDT 2017
بولتن نیوز ترکیب تیم ملی تکواندو دانشجویان اعلام شد Sat Jul 15 16:39:36 IRDT 2017
بولتن نیوز "سد معبر" نیمه دوم نوروز اکران می‌شود Tue Feb 28 15:43:09 IRST 2017
بولتن نیوز چالش‌های روابط کار در مناطق آزاد و ویژه/لزوم اصلاح مقررات اشتغال Thu Aug 24 09:55:05 IRDT 2017
بولتن نیوز اوباما پرخرج‌ترین رئیس‌جمهوری آمریکا Sat Sep 02 12:15:34 IRDT 2017
بولتن نیوز عکس روز نشنال جئوگرافیک Tue Jul 25 09:30:30 IRDT 2017
بولتن نیوز جشنواره فجر 35 : مدل مانتو روی فرش قرمز از بهنوش طباطبایی تا پریناز ایزدیار Sun Jan 29 12:25:01 IRST 2017
بولتن نیوز هیپنوتیزم شدن رضا رشیدپور توسط پدر هیپنوتیزم ایران + فیلم Sat Jul 29 11:45:14 IRDT 2017
بولتن نیوز برای کشف آیین‌های ایران در تئاتر عروسکی آمده‌ام Thu Sep 07 11:40:37 IRDT 2017
بولتن نیوز توفان «پاخار» چین را در هم کوبید Mon Aug 28 11:21:23 IRDT 2017
بولتن نیوز ترکیب دو فیلم ترسناک برای ساخت اثری جدید Sat Apr 29 12:14:19 IRDT 2017
بولتن نیوز یورش صهیونیستها به نمازگزاران فلسطینی Wed Jul 19 16:43:57 IRDT 2017
بولتن نیوز روز پر حاشیه مدیری در مشهد Wed Aug 02 11:15:23 IRDT 2017
بولتن نیوز فغانی داور دیدار جی‌ جو یونایتد - جیانگ‌سو شد Wed Feb 08 11:21:07 IRST 2017
بولتن نیوز بازداشت یک مظنون به بمب‌گذاری در آمریکا Fri Feb 17 12:18:43 IRST 2017
بولتن نیوز هیچگونه اطلاعات افشاگرانه در مورد ترامپ ندارم Mon Jun 05 11:48:36 IRDT 2017
بولتن نیوز ترافیک فوق‌سنگین محورهای منتهی به مناطق زلزله‌زده Mon Nov 13 10:21:38 IRST 2017
بولتن نیوز تخلیه استرس تابستانی بورس Tue Sep 19 16:02:28 IRDT 2017
بولتن نیوز ساخت کیف دستی زنانه با استفاده از کتاب + فیلم Sun Mar 26 11:21:53 IRDT 2017
بولتن نیوز ویژگی های کودکان خسیس در«خانه و خانواده» Tue May 02 13:22:12 IRDT 2017
بولتن نیوز «روزهای بهتر» با «آفتاب‌خیزان» آغاز می‌شود Sat Nov 05 13:10:42 IRST 2016
بولتن نیوز باشگاه فیلم سوره امسال 2 فیلم تولید می‌کند/ توجه به فیلم کوتاه Mon Aug 21 09:25:32 IRDT 2017
بولتن نیوز انتشارهدیه نوروزی محیط زیستی سالارجرجانی Sun Mar 26 13:50:29 IRDT 2017
بولتن نیوز پسر علی عبدالله صالح در امارات بازداشت است Sun Jul 30 21:39:49 IRDT 2017
بولتن نیوز بمب گذار انگلیسی به 18 سال زندان محکوم شد Thu Aug 24 13:04:29 IRDT 2017
بولتن نیوز دستگیری یکی از جلادان مشهور داعش در ترکیه Fri Nov 10 13:06:58 IRST 2017
بولتن نیوز رهبر شورشیان فارک سکته مغزی کرد Mon Jul 03 10:22:17 IRDT 2017
بولتن نیوز عامل گروگانگیری اخیر کرمانشاه دستگیر شد Wed Sep 06 15:17:25 IRDT 2017
بولتن نیوز فروشنده و سلام بمبئی سینما را سرپا نگاه داشتند/شیرین‌ترین بمباران زندگی من... Wed Mar 29 12:39:02 IRDT 2017
بولتن نیوز مرز خسروی برای زائران اربعین بازگشایی می‌‌شود Sat Sep 09 22:05:38 IRDT 2017
جماران دانشگاه محقق اردبیلی هفدهمین دانشگاه دولتی کشور در زمینه تولید مقالات علمی Tue Sep 12 15:53:55 IRDT 2017
598 تیم ملی وزنه برداری قهرمان جهان شد Wed Dec 06 11:03:00 IRST 2017
تی نیوز چرا بوکس با ترکیب کامل به جاکارتا نرود؟ / حق بوکسور ها را نادیده نگیرید! Wed Apr 11 12:16:43 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تجهیز سالن‌های نمایشی در راستای تکمیل فعالیت‌های انجمن‌هنرهای نمایشی استان تهران Sun Aug 06 12:56:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر توقف استقلال برابر سایپا با اتفاق شیرینی که تلخ شد! Fri Jan 12 18:32:00 IRST 2018
نامه نیوز حال و هوای این روزهای جبهه پایداری/ مشغول اجرای آتش به اختیار هستند یا تشکیل دولت در سایه و تخریب دولت روحانی؟ Sun Jul 16 10:20:28 IRDT 2017
روزنو مصرف این قرص برای لاغری ممنوع! Sun Aug 20 13:06:56 IRDT 2017
تدبیر 24 موافقت رهبر انقلاب با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان Mon Mar 13 19:33:16 IRST 2017
تیک تز جدید سعید جلیلی: دولت در سایه باید دیگر قوا را هم در برگیرد Sat Jun 03 21:03:53 IRDT 2017
تدبیر دادستان کل کشور: ستادهای مبارزه با مواد مخدر و قاچاق امامزاده‌های بی‌معجزه‌اند Wed Jul 05 13:01:03 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گزینه‌های هیئت‌رئیسه مجلس برای ریاست کمیسیون اصل 90 +اسامی Sat Jun 23 07:58:41 IRDT 2018
جام نیوز تنها امید رضاییان برای عفو برانکو Tue Feb 28 08:34:27 IRST 2017
نود تی وی مهدی کیانی: در 2 جام دنبال قهرمانی هستیم Sat Oct 06 14:30:00 IRST 2018
برنا زنگ ششمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی به صدا در می آید Mon Feb 13 08:57:08 IRST 2017
جوان آنلاین «آینده از آن جوانان مؤمن است» Wed May 31 14:46:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فردا؛ مصاف تیم سپیدرود با تیم فولاد اهواز Fri Nov 09 18:38:51 IRST 2018
خبرگزاری مهر مدارس شهرستان بوشهر در نوبت عصر روز دوشنبه تعطیل شد Mon Feb 19 12:43:20 IRST 2018
خرداد نیوز روحانی وارد تهران شد Wed Apr 04 23:02:29 IRDT 2018
فردا پاسخ هلال احمر به منتقدان امداد و نجات Sat Feb 18 14:09:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر جشنواره زیباسازی مرودشت برگزار می شود Tue Jan 23 13:44:19 IRST 2018
شفقنا افشانی: باید مردم را برای مواقع زلزله ساماندهی کنیم Tue Nov 13 17:12:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم محدودیت‌های ترافیکی ویژه عید فطر در قزوین اعلام شد Thu Jun 14 13:19:29 IRDT 2018
ایستا نیوز دمای 28 استان کشور به صفر و زیر صفر می‌رسد Sun Jan 28 19:15:32 IRST 2018
پویش رکورد فروش سینمای آمریکا شکسته شد Mon Jan 02 11:14:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز نام نویسی جهادگران بسیجی برای شرکت در اردو‌های جهادی Sun Jun 03 15:30:28 IRDT 2018
خبر خودرو از علی دایی تا بهاره افشاری؛ سفیران یک بنیاد Thu Mar 01 14:42:56 IRST 2018
اقتصاد آنلاین سهم یک درصدی ایران از شیرین‌سازی آب دریا Tue Oct 09 10:40:18 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مقایسه حمید سمندریان با دیگران، شوخی بزرگی است Thu Jul 13 12:08:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا امارات هواپیمای جنگنده شکاری ساخت Wed Nov 15 18:30:22 IRST 2017
598 نخستین فرمانده و دانشجوی ذبیح مدافع حرم +تصاویر Tue Aug 15 09:55:19 IRDT 2017
پایگاه خبری الف نوبخت:احتمال خروج آمریکا از برجام بالاست/آماده شرایط هستیم Wed May 02 14:23:00 IRDT 2018
فردا مصوبات دولت درباره حادثه پلاسکو ابلاغ شد Sun Jan 29 15:33:31 IRST 2017
برنا 1350 میلیارد تومان اعتبار در اختیار صندوق بیمه کشاورزی قرار داده شده است Wed Jul 19 21:11:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شکار حیوانات ممنوع Fri Feb 17 15:59:50 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ بازگشت شیرین شاگردان کریمی با گلزنی این ستاره Sat Apr 07 16:22:32 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام نتایج مصوبات بررسی شده در شورای نگهبان Sat Dec 31 14:59:57 IRST 2016
عصر خبر علت تصادف خودروی رییس سازمان تامین اجتماعی مشخص شد Fri Nov 16 12:57:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توقیف کالای قاچاق میلیاردی Mon Sep 25 13:45:14 IRST 2017
میزان اجرای راهنماهای بالینی گامی در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در نظام سلامت Sun Jan 22 20:40:25 IRST 2017
اعتبار نیوز خودروهای بیمه شده امسال به خرید الحاقیه نیاز ندارند Thu Mar 09 16:59:00 IRST 2017
تیتر نیوز "افشانی"شهردار تهران شد+ فیلم Sun May 13 10:33:45 IRDT 2018
آریا رژه نظامی در بغداد در جشن پیروزی بر داعش Sun Dec 10 16:17:29 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پینگ‌پنگ بازان قمی به رقابت های کشوری اعزام میشوند Wed Jan 25 14:48:53 IRST 2017
دولت بهار عکس/ حضور مهندس اسفندیار رحیم مشایی در مراسم خاکسپاری استاندار سابق گیلان Wed May 31 21:01:00 IRDT 2017
شبکه خبر مسکو: پوتین روز جمعه با رهبر انقلاب اسلامی ایران دیدار خواهد کرد Thu Sep 06 10:33:53 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پمپئو:‌ من هیچ فایل صوتی درباره ناپدید شدن خاشقجی نشنیده ام Fri Oct 19 13:29:23 IRST 2018
خبرگزاری نسیم روی سرمایه گذاری در آموزش و پرورش کوتاهی کرده ایم Mon Jul 16 12:01:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دیدار علیرضا کریمی،کشتی گیر سرافراز کشور با رهبر انقلاب Sun Dec 10 13:39:25 IRST 2017
فرارو (عکس) شهادت مرزبان تایبادی در مرز میرجاوه Thu Feb 15 00:02:14 IRST 2018
ایران آنلاین احمدی‌نژاد از عضویت در مجمع تشخیص مصلحت تعلیق شده است؟ Tue May 01 12:13:59 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افتتاح یک ایستگاه آتش نشانی در رشت Thu Jun 21 15:08:46 IRDT 2018
تی نیوز با 112 میلیارد تومان؛ جهانبخش گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران Sat Apr 14 01:26:06 IRDT 2018
صبحانه با خبر چند درصد سیمکارت‌های کشور فعال است؟ Sun Nov 12 13:45:40 IRST 2017
بهار نیوز 15 میلیارد دلار آماده ورود به وزارت نیرو Tue Jun 20 10:09:43 IRDT 2017
جماران سازمان ذینفع ارتباط عرضه و تقاضای کرمان را شکل دهد Sat Sep 01 12:24:16 IRDT 2018
خبر خودرو پای احسان علیخانی به صلح و سازش باز شد Thu May 31 10:35:39 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اتحادیه عرب حکم دادگاه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد Wed Feb 22 22:21:48 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی الماس شبیه توپ فوتبال در روسیه کشف شد Sun Jul 08 12:38:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آموزش عالی صنعت بسته بندی در قزوین ایجاد می شود Sun Feb 19 23:01:00 IRST 2017
روزنامه شرق حادثه‌ها Sat Jan 28 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران محاکمه نکنیم، پاسخگو باشیم Sat May 20 12:39:28 IRDT 2017
رجا نیوز راهی برای برخورد با مشترکان پرمصرف نداریم Sun Oct 14 12:07:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مذاکرات خصوصی روسای جمهوری ایران و سوئیس/ تاکید بر توسعه همه جانبه روابط تهران – برن Tue Jul 03 02:21:47 IRDT 2018
اتاق خبر24 خودنمایی هیتلر در پارلمان اتریش! Mon Sep 18 15:23:00 IRDT 2017
جام نیوز آتش پشت پای طاهری! / (هدف) Tue Nov 28 08:41:41 IRST 2017
فردا بانکها از دولت بابت طلبشان سود می‌گیرند Mon Feb 13 08:01:54 IRST 2017
صبا ایران قالیباف: دولت مذاکره، دولت «کار» شود Sat Aug 04 16:24:45 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن کدام عبادت نزد پروردگار از همه چیز برتر است Sat Apr 15 11:11:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گشایش سه نمایشگاه مرتبط با «صنعت دارو، کتب پزشکی و رسانه‌های سلامت محور» Tue Sep 12 10:43:27 IRDT 2017
اطلاعات هانری ماسه Tue Nov 13 17:07:32 IRST 2018
ایکو پرس صنعت خودرو توانست از زیر سایه تحریم ها خارج شود Sun Feb 12 11:36:43 IRST 2017
ایستا نیوز دستور دوباره وزیر اقتصاد برای فروش دارایی‌های مازاد بانک‌ها Thu Feb 01 12:56:16 IRST 2018
خبرگزاری فارس وجود 3000 نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های کشور/ افزایش 5 درصدی تلفات جاده‌ای در شهریور Tue Sep 19 10:17:00 IRDT 2017
فردا عکس: استتار فوق العاده یک حشره Tue Feb 14 08:37:42 IRST 2017
انتخاب عراق اجازه تردد به زائران نمی‌دهد Tue Mar 28 16:26:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو افت 2 درصدی شاخص در بهمنِ بورس Sun Feb 26 10:55:56 IRST 2017
سلامت نیوز قیمت خدمات دندانپزشکی افزایش نمی‌یابد Thu Jul 19 10:16:00 IRDT 2018
پرس شیعه گام های مؤثر در تفکر انتقادی Mon Jun 18 10:30:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر باز شدن گره ترافیکی خیابان جمهوری بیرجند Sat Aug 04 19:22:23 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آمار تلفات زلزله استان کرمانشاه به 620 نفر رسید Mon Dec 11 13:43:43 IRST 2017
صبحانه با خبر جدیدترین پیش‎بینی قیمت مسکن Mon Nov 19 09:20:33 IRST 2018
تهران پرس پایان مرحله دوم گشت تحقیقاتی اقیانوس شناسی در تنگه هرمز – خلیج فارس و دریای عمان Mon May 28 09:59:00 IRDT 2018
رجا نیوز آماده باش تیم پزشکی پادشاه 82 ساله عربستان Mon Aug 13 14:29:08 IRDT 2018
تهران پرس نشت ماده سمی آمونیاک در «حیفا» Sat Feb 18 04:07:00 IRST 2017
تیتر نیوز فزایش قیمت میوه‌های وارداتی متاثر از نوسانات دلار/ کاهش قیمت میوه‌های نوبرانه در بازار میوه و تره بار Tue Apr 17 11:22:06 IRDT 2018
ورزش 3 پیروزی دو گله چین مقابل سوریه(عکس) Tue Oct 16 18:48:48 IRST 2018
تهران پرس کیست ساده استخوانی در کودکان ایرانی بسیار شایع است Thu Apr 26 14:27:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی تیم ملی وزنه برداری: ملی پوشان در اردوی کلاچای روند خوبی دارند Tue Jun 28 17:36:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر هشدار درباره تبدیل جنوب فیلیپین به مامن تروریست های داعش در آسیا Wed May 31 12:44:31 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پلیس قرآنی افتخار جامعه اسلامی است Tue Jan 02 20:59:41 IRST 2018
نامه نیوز تلاوت جزء هفتم قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار /صوت Wed May 23 08:50:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اختتامیه نخستین جشنواره بزرگداشت فردوسی ،ویژه دانش آموزان ابتدایی مشهد Mon Jul 10 10:44:59 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پشت خواسته برخی نمایندگان استدلال صحیحی نیست / موارد مطرح شده برای استیضاح وزیر کار عمق ندارند Mon Aug 06 11:05:00 IRDT 2018
ایران آنلاین آتش سوزی در کتابخانه مسکو+تصاویر Tue Jul 18 14:57:54 IRDT 2017
ایلنا اینفوگرافی: اثرات فست فود روی مغز Sat Dec 09 10:16:59 IRST 2017
ایران آنلاین دیدار فرستاده رئیس‌جمهور ویتنام و رحیم پور Sun Aug 06 19:41:11 IRDT 2017
ایانا قیمت پرتقال وارداتی به 3900 تومان افزایش یافت/ همکاری مشترک اصناف و تعاون روستایی برای تنظیم بازار نوروز امسال شهروندان در ایام عید کمتر پرتقال مصرف کنند Wed Mar 15 10:23:41 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بازنشستگان تا چه زمانی برای کناره‌گیری از مسئولیت فرصت دارند؟ Wed Oct 31 10:02:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت وظایف را تخصصی می کند Sun May 13 11:56:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تظاهرات مردم آمریکا در اعتراض به دستور حمله موشکی ترامپ به سوریه + تصاویر Sat Apr 08 10:14:22 IRDT 2017