جام نیوز - Wed Aug 30 18:33:42 IRDT 2017 نمایش خبر

منتظر بازگشت منصوریان هستیم / تصمیمی درباره بازگشت برزای یا مگویان نگرفته‌ایم

مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال به شایعات برخی رسانه‌ها درباره بازگشت برزای و مگویان به این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بعد از مصدومیت پژمان منتظری و دوری او از میادین، شایعه شده بود که برزای یا مگویان دوباره به لیست منصوریان باز خواهند گشت. زرندی در این ارتباط گفت: نه، تا جایی که اطلاع دارم اصلا چنین خبری درست نیست و آقای منصوریان هم در حال حاضر در چین حضور دارد. هنوز تصمیم قطعی در این باره گرفته نشده و این موضوع مورد تایید ما نیست. بعد از بازگشت سرمربی استقلال از چین در این باره تصمیم خواهیم گرفت. علیرضا منصوریان برای حضور در اجلاس مربیان برتر قاره آسیا به کشور چین سفر کرده است. بانک ورزش 110
جام نیوز بازیگر «آوای باران» با لباس محلی لرستان +عکس Tue Dec 19 07:22:44 IRST 2017
جام نیوز زمان دقیق دیدار ایران و الجزایر مشخص شد Mon Mar 26 18:20:55 IRDT 2018
جام نیوز اقدام جالب عادل فردوسی پور برای کمک به زلزله زدگان+ عکس Thu Nov 23 21:04:20 IRST 2017
جام نیوز برای بی‌انصاف‌ترین هواداران کره زمین/ همچنان فحش بدهید لطفا! Wed Jan 10 01:30:00 IRST 2018
جام نیوز فروش نوروزی لیفان 820 ادامه دارد Sat Mar 04 07:24:00 IRST 2017
جام نیوز آخرین خبرها از وضعیت سه دانشجو در حادثه نفتکش ایرانی Tue Jan 09 16:28:46 IRST 2018
جام نیوز افزایش حقوق مستمری بگیران بیشتر از نرخ تورم خواهد بود Sat Apr 29 07:12:00 IRDT 2017
جام نیوز دو رکوردی که پرسپولیس را در آسیا و ایران جاودانه کرد Sun Nov 11 09:19:33 IRST 2018
جام نیوز آزمایش موشکی کره شمالی در آستانه دیدار روسای جمهور چین و آمریکا Wed Apr 05 16:17:17 IRDT 2017
جام نیوز زمان بازگشت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس مشخص شد Sun Nov 27 17:40:55 IRST 2016
جام نیوز بازیگری که جذابیتش را در نقش منفی می داند Thu Sep 21 18:30:00 IRDT 2017
جام نیوز سفیر عربستان، «محمد بن سلمان» را رسوا کرد Thu Apr 05 21:14:56 IRDT 2018
جام نیوز گروگانگیری سرباز محافظ برای فرار Sun May 14 16:00:00 IRDT 2017
جام نیوز ترجیح می دهم در ایران بازی نکنم! Fri Apr 13 20:50:37 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ چهره درهم یک استقلالی بعد از خط خوردن از تیم ملی Sun Nov 11 16:30:00 IRST 2018
جام نیوز اتوبوس مسافربری بوشهر آتش گرفت Tue Jun 20 21:40:00 IRDT 2017
جام نیوز افخمی «هفت» را ترک کرد Fri Apr 14 22:42:06 IRDT 2017
جام نیوز توئیت مهاجرانی درباره حمله تروریستی اهواز +عکس Sun Sep 23 18:04:42 IRST 2018
جام نیوز عذرخواهی از هنرمندان؛ اصرار بر توهین به 16 میلیون ایرانی! Mon May 22 07:15:26 IRDT 2017
جام نیوز پاسخ قهرمانانه اینستاگرام سردار سلیمانی به ترامپ Sat Nov 03 18:39:44 IRST 2018
جام نیوز نشریه نشنال‌اینترست: روسیه، آمریکا را از خاورمیانه دور می‌کند Tue Aug 28 23:47:46 IRDT 2018
جام نیوز واکنش شدید المیرا شریفی مقدم به تورهای زلزله‌گردی +عکس Thu Nov 23 08:40:16 IRST 2017
جام نیوز هدیه ای که یک شاعر در شب تولدش از رهبری گرفت +عکس Thu May 31 12:03:35 IRDT 2018
جام نیوز تصاویر دیده نشده از حضور ترامپ و خانواده اش در عربستان Mon May 22 13:46:31 IRDT 2017
جام نیوز محو میخچه با روش‌های خانگی Thu Nov 16 06:01:00 IRST 2017
جام نیوز هلاکت 100 داعشی در موصل و الانبار Sat Apr 08 15:11:11 IRDT 2017
جام نیوز بمباران نوار غزه توسط صهیونیست ها Wed Aug 09 09:03:00 IRDT 2017
جام نیوز تأثیر طرح پاییزه بر فروش کتاب Tue Dec 12 10:20:03 IRST 2017
جام نیوز سوتی عجیب ادمین اینستاگرام رئیس جمهور!/ ببینید Thu Jan 26 18:03:08 IRST 2017
جام نیوز اجرای کامل طرح جامع مالیاتی تا دو سال دیگر Fri Jul 07 09:30:00 IRDT 2017
جام نیوز حرفهای صریح تاجزاده در انتقاد از روحانی و جریانهای موازی دولت Sat Sep 15 13:29:41 IRDT 2018
جام نیوز رئیس کمیته استیناف: دوست نداشتیم این‌طوری پرسپولیس قهرمان سوپرجام شود! Thu Sep 06 15:58:01 IRDT 2018
جام نیوز 99 درصد به خاطر خانواده‌ام تصمیم گرفتم خداحافظی کنم/ جلسه‌ام با کی‌روش و تاج روحیه‌بخش بود Mon Oct 15 13:45:45 IRST 2018
جام نیوز هرآنچه درباره اینترنت وای فای باید بدانیم Mon Nov 20 11:45:00 IRST 2017
جام نیوز خبر بد برای استقلال قبل از جدال با صبای قم Sat Apr 15 14:59:50 IRDT 2017
جام نیوز ترامپ روزانه دوبار گزارش هایی در ستایش خود دریافت کند! Thu Aug 10 11:49:00 IRDT 2017
جام نیوز ابراز علاقمندی کشورآفریقایی به خریداری سلاح روسی Sat Oct 06 22:13:59 IRST 2018
جام نیوز دلیل حذف گوینده خبر سیما از زبان خودش Wed Feb 15 07:00:00 IRST 2017
جام نیوز ماجرای به دام انداختن جاسوس دوتابعیتی با روابط عنکبوتی Sun Jul 16 23:16:28 IRDT 2017
جام نیوز منابع آگاه ایران به رویترز انگلیس خبر دادند/صادرات نفت ایران کم می‌شود Fri Jun 30 20:30:00 IRDT 2017
جام نیوز آخوندی وزیر ماند Sun Feb 19 15:49:52 IRST 2017
جام نیوز حضور پرسپولیسی سابق در تمرین تیم نفت +عکس Mon May 01 15:19:57 IRDT 2017
جام نیوز برانکو 4 بازیکن پرسپولیس را تهدید به اخراج کرد! Fri Dec 08 18:47:38 IRST 2017
جام نیوز لفاظی جدید دبیرکل اتحادیه عرب علیه ایران Fri Mar 03 13:47:20 IRST 2017
جام نیوز ازسرپرست باشگاه استقلال حمایت می‌کنم اما هیچ طوماری را امضا نکردم Thu Aug 02 17:30:16 IRDT 2018
جام نیوز زرینچه: از حالا نمی‌توان درباره عملکرد شفر نظر داد Sat Nov 18 09:21:32 IRST 2017
جام نیوز تلاش 4 کاپیتان پرسپولیس برای متوقف کردن پرسپولیس! Mon Jan 30 12:36:43 IRST 2017
جام نیوز موزیک ویدیو جدید سامان جلیلی به نام "تیک تاک" Sat Aug 26 18:11:00 IRDT 2017
جام نیوز تشخیص سالانه 100 هزار مورد سرطان در کشور / کُشنده ترین سرطان Wed Sep 26 16:41:18 IRST 2018
جام نیوز روایت دوپهلو درباره ماندن یا رفتن کی‌روش از ایران! Wed May 02 10:41:26 IRDT 2018
جام نیوز اشغال بخشی از ایروان توسط مخالفان سرژ سرکیسیان Sun Apr 15 09:13:58 IRDT 2018
جام نیوز جیب بری یک زن در چشم به هم زدن Sun Jan 29 23:17:14 IRST 2017
جام نیوز ایمان دارم که پرسپولیس با اختلاف امتیاز قهرمان لیگ خواهد شد Fri Feb 24 18:13:00 IRST 2017
جام نیوز عکس لو رفته خودروی مفهمومی پژو Sun Feb 26 11:48:29 IRST 2017
جام نیوز پرسپولیس هم این کروات را می‌خواهد+عکس Wed Sep 12 09:44:58 IRDT 2018
جام نیوز دارایی شوهر با زن در چه شرایطی نصف می‌شود؟ Fri May 12 07:26:00 IRDT 2017
جام نیوز خطری که در کمین ارتش آمریکاست Thu May 24 17:06:54 IRDT 2018
جام نیوز کاهش چشمگیر قیمت تخم مرغ در بازار Wed Jan 03 20:20:00 IRST 2018
جام نیوز نکته منفی در انتقال منتظری و جباری به استقلال! Sun Jul 02 09:21:12 IRDT 2017
جام نیوز قیمت دام زنده در عید قربان مشخص شد Sun Aug 27 19:36:29 IRDT 2017
جام نیوز باید مقابل اقدامات مخالفان روابط ایران و آذربایجان ایستادگی کرد Wed Nov 01 21:22:05 IRST 2017
جام نیوز فغانی در نیمه اول دربی عالی قضاوت کرد Sun Feb 12 16:29:53 IRST 2017
جام نیوز محرومیت مهاجم قرمزها در اولین بازی جام حذفی سال بعد Wed Dec 20 11:24:29 IRST 2017
جام نیوز تجلیل علما از پایداری مردم در اطراف خانه آیت الله قاسم Sun Apr 16 19:31:56 IRDT 2017
جام نیوز چرا نباید با چراغ روشن بنزین رانندگی کرد؟ Wed Aug 16 21:30:00 IRDT 2017
جام نیوز ارزیابی توانایی زنده ماندن رهبری روسیه و چین پس از حمله فرضی هسته ای آمریکا Tue Jan 31 19:47:28 IRST 2017
جام نیوز جسد های دو طفل بیگناه که از شدت آزار و آسیب در سطل زباله پیدا شد! Fri Mar 17 07:25:31 IRST 2017
جام نیوز وزارت خزانه‌داری آمریکا دو بحرینی مقیم ایران را به فهرست تحریم‌ها افزود Sat Mar 18 07:00:00 IRST 2017
جام نیوز ناکامی آدم ربایی 500 هزار تومانی در مشهد! Fri Sep 29 18:30:00 IRST 2017
جام نیوز تصاویری جالب از هواداران دختر و پسر ایرانی در بازی با پرتغال Tue Jun 26 12:17:37 IRDT 2018
جام نیوز اقدام زشت و باورنکردنی رضا با مادرش در اتاق خواب! Thu May 11 07:06:00 IRDT 2017
جام نیوز انهدام باند کارچاق‌کنی با جعل عنوان وکیل Sat Jul 08 16:20:00 IRDT 2017
جام نیوز اخبار جعلی آمدنیوز صدای کارشناس بی بی سی را هم درآورد Sun Sep 23 22:18:13 IRST 2018
جام نیوز عکس/ علیرضا جهانبخش در کنار مادرش Sun Mar 19 23:45:02 IRST 2017
جام نیوز سالاد روس، یک سالاد کم کالری Wed Nov 22 15:38:50 IRST 2017
جام نیوز اظهارات عجیب وکیل متهم جنجالی پرونده ثامن‌الحجج Fri Jul 27 17:04:39 IRDT 2018
جام نیوز اگر برای خرید این7 چیز هزینه می کنید هرگز پولدار نمی شوید Sat Jan 28 07:32:00 IRST 2017
جام نیوز اشتباهات داوری خیلی به ما لطمه زده است/ پرسپولیس را می‌بریم تا به کورس قهرمانی برگردیم Wed Feb 01 11:08:25 IRST 2017
جام نیوز چرا نقدینگی مردم صرف خرید سکه و ارز می‌ شود ؟ Sun Sep 09 17:08:39 IRDT 2018
جام نیوز باج‌دهی عربستان به سودان/ تامین نیازهای نفتی خارطوم به مدت 5 سال Tue May 08 21:23:11 IRDT 2018
جام نیوز سقوط مرگبار مرد ناشناس از پل رسالت Tue Aug 08 08:00:00 IRDT 2017
جام نیوز چگونه به پلیس فتا شکایت کنیم؟ Mon Dec 11 13:59:22 IRST 2017
جام نیوز چگونه بدون کارت بانکی از خودپرداز پول بگیریم؟ Sat May 13 07:28:00 IRDT 2017
جام نیوز ملی پوش ناراضی پرسپولیس از لیست 18 نفره خط خورد Tue Aug 15 13:59:16 IRDT 2017
جام نیوز واکنش سرپرست پرسپولیس به احتمال شکایت از طارمی Mon Apr 23 14:21:42 IRDT 2018
جام نیوز 7 کشته درتصادف پژو باعابران درایرانشهر Thu Sep 07 22:50:00 IRDT 2017
جام نیوز پشت پرده سفر ترامپ به عربستان Tue May 23 09:20:44 IRDT 2017
جام نیوز سورپرایز شفر برای کی‌روش Thu Dec 28 09:56:18 IRST 2017
جام نیوز خودروهای چینی در بازار تهران چند؟ +جدول Tue Feb 21 23:05:00 IRST 2017
جام نیوز آیا حفظ حجاب در سفر به کشورهاى غیر مسلمان واجب است؟ Sat Sep 09 19:00:00 IRDT 2017
جام نیوز چشم آبی ها به مروارید سیاه استقلال امید بسته! + عکس Tue May 15 10:44:56 IRDT 2018
جام نیوز جشن قهرمانی بازیکنان بایرن با هوادارن Mon May 01 11:18:31 IRDT 2017
جام نیوز سود سهام عدالت را از این بانک دریافت کنید Sun Apr 23 07:12:00 IRDT 2017
جام نیوز ترامپ توپ برجام را به زمین کنگره می اندازد/ ویدئو Wed Sep 06 08:39:02 IRDT 2017
جام نیوز پیکر سه شهید فاطمیون تشییع می‌شود Wed Jul 05 20:03:49 IRDT 2017
جام نیوز سیطره کُردهای سوریه بر منطقه جدید در الرقه Tue Aug 01 19:01:10 IRDT 2017
جام نیوز سید جلال با رد درخواست کی‌روش به جام جهانی دعوت نشد Sat Jun 09 12:33:00 IRDT 2018
جام نیوز به مناسبت سالروز تولد باجو اسطوره فوتبال ایتالیا Sun Feb 19 10:15:00 IRST 2017
جام نیوز حلیم خوری سحر دولتشاهی و میلاد کی مرام/ ببینید Sun Feb 26 07:30:00 IRST 2017
جام نیوز عکس/ کمپینی با عنوان «ما نان می‌خواهیم ای خدا» Sat Feb 18 20:20:55 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم خط تولید انبوه دناپِلاس و پژو2008 افتتاح شد Tue May 02 10:47:00 IRDT 2017
فرارو آخرین وضعیت قرارداد با رنو Sat May 13 17:33:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رئیس منطقه جدایی طلب لوهانسک اوکراین: به دلایل سلامتی استعفا می کنم Fri Nov 24 21:05:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نتانیاهو: هیچ فوریتی برای افشای طرح صلح ترامپ نمی‎بینم Sat Aug 25 13:33:58 IRDT 2018
دولت بهار تظاهرات گسترده مردم غزه در اعتراض به گفته‌های «ترامپ» علیه حماس Tue May 23 13:56:00 IRDT 2017
تهران پرس مجمع در بررسی «محدودیت در نظارت استصوابی» کوتاهی کرده است Tue Jul 31 16:08:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف خواننده معروف ممنوع الکار شد Thu Sep 13 19:50:00 IRDT 2018
فرارو رمزگشایی از استعفای "نیکی هیلی" Wed Oct 10 10:15:32 IRST 2018
تی نیوز نظام بانکی در اجرای طرح یکسان سازی نرخ ارز اهتمام ویژه داشته باشد Sat Apr 14 00:55:21 IRDT 2018
نامه نیوز فارس : اعضای یک شبکه نفوذی وابسته به انگلیس مرتبط با عناصر جریان فتنه و انحراف دستگیر شدند Thu Apr 26 12:46:50 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود مسافر به ایستگاه راه آهن قم 36 درصد رشد داشته است Mon Jul 02 13:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن متن زیارت عاشورا با خوشنویسی هنرمند همدانی Tue Oct 03 14:30:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر نمایشگاه «اقتصاد مقاومتی» در صومعه سرا برپا شد Tue Nov 21 12:43:50 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سمنان استان ممتاز کشور در توسعه متوازن رشته هاست Wed Sep 05 13:56:00 IRDT 2018
تهران پرس بازسازی صحنه جرم توسط عاملان قتل بنیتا +عکس Thu Jul 27 15:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر احداث بوستان پدر با مصالح بومی در دست انجام است Sun Mar 26 13:27:38 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اعضای کمیته فنی فدراسیون بسکتبال معرفی شدند Wed Feb 14 12:26:51 IRST 2018
تدبیر و امید جهانبخش: برای موفقیت به دیدارهای تدارکاتی بیشتری نیاز داریم Thu Oct 11 19:32:41 IRST 2018
واحد مرکزی خبر نرخ سکه و طلا در بازار رشت Wed Aug 08 11:21:30 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران خطرناک‌ترین شیرین کاری جهان/سقوط آزاد بدون استفاده از چتر! + فیلم Wed Feb 22 20:02:01 IRST 2017
سیتنا باورنکردنی؛ بهرام شفیع درگذشت Tue Oct 09 21:07:09 IRST 2018
تابناک داعش بیمارستانی در عراق را به آتش کشید Mon Mar 27 20:00:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پرونده مسکن مهر در بیشتر استان ها بسته شد Mon May 14 20:43:47 IRDT 2018
تابناک روحانی باید بیش از هر چیزی به اختیارات قانونی مجلس احترام بگذارد/روحانی برخلاف گفته‌هایش نسبت به گذشته چرخش داشته Tue Aug 07 19:04:50 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین گزینه ترامپ برای ریاست اف.بی.آی کیست؟ Fri May 19 15:44:53 IRDT 2017
تهران پرس "بصیرت دینی" و "روحیه جهادی و انقلابی" ویژگی های برجسته پاسدار تراز انقلاب اسلامی است Mon May 28 13:12:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم آذر ماه سال 96 Thu Dec 07 10:46:00 IRST 2017
ایسکانیوز دادستان تهران برای همکاری با دولت در زمینه های مختلف اعلام همکاری کرد Tue Aug 08 10:34:42 IRDT 2017
پارس نیوز ماجرهاای لیلا اوتادی و «خرها آدم نمی شوند» Sat Sep 29 09:01:19 IRST 2018
پرس شیعه لاوروف اوایل هفته آینده به عربستان و اردن سفر می‌کند Fri Sep 08 16:08:23 IRDT 2017
ایلنا هشدار هواشناسی درباره وزش باد شدید در 4 استان کشور Fri Jun 02 19:13:22 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مراسم گرامیداشت شهدای آتش نشان واقعه پلاسکو در کنگاور برگزار شد+ تصاویر Mon Jan 23 09:55:12 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز اردوی تیم ملی بدمینتون در سمنان Wed Feb 01 12:32:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تاکید سرپرست فرمانداری زاهدان برای تلاش مسئولان نسبت به جذب تسهیلات Sat Feb 03 10:43:59 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آیت الله دری : دولت دوازدهم دولت کار و امید باشد Wed Aug 16 12:04:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اصلاح بودجه سال 95 شهرداری با رقمی معادل 595 میلیارد تومان Sun Mar 05 14:41:11 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سینا شفیعی:دغدغه همیشگی ام رسیدن به حقیقت است/دلبستگی به امام رضا(ع) به کارهایم ارزش می دهد Tue Aug 01 01:12:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دشمن روی اقتصاد ما زوم کرده است Sat Sep 16 13:02:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بررسی مفاسد اقتصادی در کمیسیون سیاسی - اجتماعی خبرگان Thu Jan 18 11:36:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران قله بردبله تنگوان اندیمشک چشم انتظار ثبت ملی Fri Sep 15 23:40:41 IRDT 2017
پرس شیعه شناسایی سرطان پوست در مراحل اولیه Wed Jul 18 14:08:07 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی باز چرخانی راهکاری برای مدیریت مصرف آب Sun Jun 03 14:53:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یاسوج با منفی یک درجه سردترین نقطه استان Wed Dec 06 14:57:43 IRST 2017
میزان چرا فرزندتان در درس ریاضی ضعیف است؟ Wed Jun 28 15:06:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تبریک وزیربهداشت به مناسبت عید مبعث Tue Apr 25 16:35:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران استخوان‌بندی‌ محور غربی- عربی در منطقه از بین رفته است Sat Mar 31 14:03:48 IRDT 2018
خبرگزاری فارس دفاع مقدس و مقوله امنیت ملی Thu Sep 21 10:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم پیش‌بینی دیگر رئیسی که طی چند روز گذشته ثابت شد Sun Jul 29 15:58:49 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی مسدود شدن 7 جاده در کشور Wed Apr 12 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دلیل غیبت «روحانی» در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات Sat Oct 28 10:56:18 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو اختصاص 50 میلیارد تومان برای تامین نهاده دامی عشایر Wed Sep 12 12:42:06 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ترامپ احتمالا گوآنتانامو را دوباره پر می‌کند Mon Jul 10 11:49:02 IRDT 2017
تابناک امروز آزمون GRE برگزار می‌شود Sat Oct 27 08:49:34 IRST 2018
ایران آنلاین قاتل دو بسیجی شهر شیبان در تله پلیس Wed May 09 14:34:56 IRDT 2018
تابناک مخالفت دولت مصر با حل نظامی بحران سوریه Fri Feb 10 12:07:14 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن خدا با فضلش با ما رفتار می‌کند Fri Nov 24 17:54:19 IRST 2017
خبر گزاری دانا رونمایی از سه سامانه الکترونیکی برای تسهیل در روند خدمات مدارس غیردولتی Sun Feb 18 11:48:20 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا واکنش بانک مرکزی به افزایش نرخ ارز Mon Jan 22 20:56:02 IRST 2018
تی نیوز دانلود سریال مهر آباد قسمت 10 Sun Apr 15 23:04:26 IRDT 2018
فردا رفتار دانشجوی نادان برایش دردسرساز شد +تصاویر Wed Feb 15 16:17:17 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مراقب سکولار شدن عزاداری‌ها باشیم Wed Mar 15 17:20:11 IRST 2017
شیعه نیوز اعلام آماده باش کامل در مراقد دینی دیاله Sat Sep 02 16:09:58 IRDT 2017
میزان چرا چینی ها حساب ایرانی ها را بستند؟ Sat Jan 06 14:22:10 IRST 2018
دولت بهار نیکی هیلی: باید اتفاقی جدی در قبال کره شمالی بیافتد Wed Aug 30 01:40:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حدیث پیامبر اعظم (ص) درباره میهمان Wed Jan 24 04:30:03 IRST 2018
پول نیوز بانک سرمایه در میان سرآمدان روابط عمومی Sun Aug 20 14:44:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دانش فنی تولید کیت‌های پایش خوردگی میکروبی تدوین شد Sat Jan 20 18:06:17 IRST 2018
رخداد24 فراخوان ارسال آثار برای دومین جشنواره رسانه ای ابوذر Sat Aug 26 16:49:00 IRDT 2017
تدبیر و امید ضوابط اجرایی بودجه 96 کل کشور در دستور کار هیات دولت قرار گرفت Wed Apr 05 23:23:46 IRDT 2017
بصیرت یادداشت روزنامه های چهارشنبه6اردیبهشت96 Wed Apr 26 09:36:20 IRDT 2017
روزنامه قانون حوادث دی تظاهرات نبود آشوب بود Sat Jun 30 21:15:00 IRDT 2018
تدبیر و امید سامانه موشکی خرمشهر رونمایی شد Fri Sep 22 11:18:22 IRST 2017
آریا صادرات کالاهای کشاورزی از آذربایجان شرقی 11 درصد افزایش یافت Sun Oct 14 12:55:44 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آپدیت جدید Gmail Fri Sep 22 09:26:28 IRST 2017
تی نیوز فرانسه از پایگاهی در خاک خود به سوریه حمله می کند Thu Apr 12 19:43:37 IRDT 2018
تابناک زمان ثبت نام دستیاری دندانپزشکی Sun Feb 25 11:19:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برق آساهای شطرنج ایران در زنجان Sat Aug 11 17:43:10 IRDT 2018
خرداد نیوز محمود صادقی: نقد حاکمیت لازم است اما نقد خودمان را نیز از یاد نبریم Thu Aug 30 21:18:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تهدید ترامپ ضد ونزوئلا Sun Aug 13 12:19:33 IRDT 2017
تابناک درخواست حضرت آیت الله سبحانی از محسن رضایی / آیت الله جوادی آملی: به لطف انقلاب از زمین به آسمان رسیده ایم / کسانی که دوره رژیم سابق را ندیده اند، قدر این نظام را نمی‌دانند Thu Mar 30 17:13:24 IRDT 2017
ساعت24 طرح کاهش آمار زندانیان مهریه به کجا رسید؟ Sun Nov 04 19:05:53 IRST 2018
واحد مرکزی خبر قدس 96 / مردم همدان یکپارچه " مرگ بر اسرائیل " + فیلم Fri Jun 23 13:38:31 IRDT 2017
جماران 2 هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد زنجان ایجاد می شود Sat Apr 07 11:34:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای 69 طرح برای مناطق عشایری استان Sat Aug 05 13:37:50 IRDT 2017
بهار نیوز مخاطب سخنان خاص دکتر در اهواز که بود؟ Sat Mar 25 01:32:38 IRDT 2017
فردا ماشین سواری متفاوت خانم گوینده خبر! +عکس Tue Aug 15 12:16:24 IRDT 2017
ایران آنلاین آیت الله نوری همدانی به لبنان رفت Fri Sep 15 11:46:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 واکنش استقلال به جذب دژاگه Sun Nov 19 13:39:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مصلی ارومیه Sun Jun 03 11:32:32 IRDT 2018
برنا افتخاری: دوران بدشانسی استقلال به زودی به پایان می‌رسد/ منتظر بازگشت منتظری هستیم Sat Sep 02 16:03:30 IRDT 2017
تدبیر جمع‌آوری 13 هزار معتاد متجاهر در تهران در سال 95 Sat Feb 25 12:15:30 IRST 2017
ایسکانیوز جدیدترین نرخ ارزهای دولتی اعلام شد/ دلار و یورو در مدار کاهشی + جدول Sat Feb 10 09:29:58 IRST 2018
انصاف درگیری در فرمانداری سرپل ذهاب ربطی به زلزله ندارد Tue May 01 20:50:16 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تعرفه واردات روغن خام بازنگری می‌شود Sat Aug 18 22:16:02 IRDT 2018
آریا عصر روزنامه‌نگاری آنلاین و وضعیت نامشخص روزنامه‌ها Fri Nov 02 16:30:02 IRST 2018
سلامت نیوز فروش دختران در برخی مناطق کشور Sat Dec 16 10:01:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هشدار مقام آلمانی درباره بازگشت زنان و کودکان داعش به آلمان Mon Dec 04 12:03:53 IRST 2017
پول نیوز آخرین قیمت محصولات ایران خودرو (جدول) Thu Sep 28 08:53:40 IRST 2017
دولت بهار "قرارداد توتال" از سوی هیئت عالی نظارت بر قراردادهای نفتی تایید شد Tue Aug 01 14:06:00 IRDT 2017
تهران پرس 20 هزارو200 جفت کفش در مناطق محروم لرستان توزیع شد Mon Jun 25 14:32:00 IRDT 2018