پارس نیوز - Sun Aug 27 21:02:50 IRDT 2017 نمایش خبر

بستنی‌ای که "میلیاردرها" می‌خورند / عکس

امروزه لاچکری بودن و خرید محصولات گران قیمت مد روز دنیا شده، از این رو برخی افراد نوعی بستنی با قیمت نجومی از الماس و ورق طلا تولید کرده اند و آن را به پولدارها می‌فروشند.

به گزارش پارس نیوز، یک تولیدکننده لوکس بستنی به نام" Snowflake Gelato " به تازگی بستنی گران قیمتی مخصوص میلیونرها و میلیاردها در اروپا به فروش رسانده است. این بستنی فروشی لاکچری این خوردنی خوشمزه، لوکس و گران قیمت را با عنوان «بستنی میلیاردرها» در فروشگاه های شعب خود در لندن می‌فروشد. بستنی لاکچری برای میلیاردها 350 گرم وزن دارد و به قیمت 99 پوند (حدود 500 هزار تومان) فروخته می‌شود که تاکنون توانسته عنوان گران‌ترین بستنی در پایتخت انگلیس را از آن خود بکند. قیمت نجومی این بستنی لاکچری به دلیل مواد تشکیل دهنده خاص و گران استفاده شده در آن است. این بستنی لاکچری برای میلیاردها از شکلاتی نادر محصول ماداگاسگار، نوعی بستنی ایتالیایی کاراملی، انبه، زنجبیل، پشن فروت، نوعی شکلات سفید خاص بلژیکی پر از سس کارامل، تمشک با لعاب شکلات سفید، الماس های خوراکی، زر ورق طلای 24 عیار خوردنی تشکیل شده است. این بستنی 15 دقیقه طول می‌کشد تا برای میلیاردرها تهیه شود و آنها آن را با احساس لاچکری و پولدار بودن میل کنند.
پارس نیوز افخمی: این دوره بی‌ریخت‌ترین داوری را داشت Sat Feb 18 13:37:25 IRST 2017
پارس نیوز برزیلی مغضوب به ترکیب ‌آبی‌ها برگشت(عکس) Sat Apr 15 10:53:24 IRDT 2017
پارس نیوز فرهنگی: انتخابات ریاست جمهوری آسیب شناسی شود Tue May 23 14:58:42 IRDT 2017
پارس نیوز باید بر اساس منزلت جوان، شغلی در شان او وجود داشته باشد Wed May 10 20:37:37 IRDT 2017
پارس نیوز نشست ویژه کمیسیون امنیت ملی درباره حوادث منطقه امروز تشکیل می شود Mon Apr 10 10:16:45 IRDT 2017
پارس نیوز اخراج 1050 مصری از کویت Wed Mar 08 06:00:00 IRST 2017
پارس نیوز روحانی:اساس پیشرفت کشور ما در سایه تولید، خواهد بود Tue May 02 10:26:26 IRDT 2017
پارس نیوز دورهمی سرمربی و دستیاران در رستوران ماتا(عکس) Sun Feb 26 11:44:31 IRST 2017
پارس نیوز پورمحمدی مشاور رئیس قوه قضائیه شد Tue Aug 22 11:57:22 IRDT 2017
پارس نیوز احمدی:روحانی پیشتاز است/ اعلام آمار نهایی تا ساعت 14 امروز Sat May 20 10:30:45 IRDT 2017
پارس نیوز رد شدن ادعای شنود اوباما از برج ترامپ Mon Mar 20 20:26:37 IRST 2017
پارس نیوز احضار 129 نفر در پرونده املاک شهرداری/ دادستان‌ها در برخورد با رانندگان مست اغماض نکنند Wed Jan 25 03:25:00 IRST 2017
پارس نیوز نه بزرگ کمال به پیشنهادات بالاتر از پرسپولیس(عکس) Wed Jun 28 22:12:48 IRDT 2017
پارس نیوز خاطره زمستانی ضرغامی از دوران ریاستش +عکس Sun Feb 12 11:35:32 IRST 2017
پارس نیوز تمساح نمی تواند غذا بجود! Sun Mar 12 10:00:38 IRST 2017
پارس نیوز مشاور بشار اسد با شمخانی دیدار کرد Sat Dec 31 13:08:15 IRST 2016
پارس نیوز قالیباف: شاید بضاعت مان کم بود اما با تمام بضاعتمان به مردم خدمت کردیم Tue Jul 18 14:48:47 IRDT 2017
پارس نیوز تفاوت‌ مرگ مغزی با کما Wed Mar 15 11:02:32 IRST 2017
پارس نیوز سکوت رئیس رسانه ملی در قبال اقدام اخیر « آخوندی» منجر به جری‌تر شدن متخلفان خواهد شد Sat Apr 08 14:50:37 IRDT 2017
پارس نیوز انهدام 10 خودروی مهمات داعش در عراق Mon Apr 10 15:19:13 IRDT 2017
پارس نیوز جهانگیری: گروه های بازرسی مانع افزایش قیمت‌ها از میزان مصوب شوند Sun Feb 26 06:25:00 IRST 2017
پارس نیوز رامون دیاز سرمربی الهلال را بشناسید  Mon Feb 20 15:29:31 IRST 2017
پارس نیوز حالت عجیب دختر 13 ساله، خانواده اش را مستاصل کرد + تصاویر Fri Feb 24 17:12:56 IRST 2017
پارس نیوز 4 کشته و مصدوم در حریق سواری پراید در محور دیوان‌دره ـ سقز Sun May 28 12:14:07 IRDT 2017
پارس نیوز ریشه هجمه ها علیه میثم مطیعی در اتاق فکر دشمنان انقلاب است Wed Jun 28 15:52:34 IRDT 2017
پارس نیوز چطور بدن کم آبی را نشان می‌دهد؟ Wed Aug 16 09:00:21 IRDT 2017
پارس نیوز ناسالم ترین کشورهای جهان Sat Sep 30 10:38:13 IRST 2017
پارس نیوز محل دفن احمد عزیزی مشخص شد Tue Mar 07 17:15:38 IRST 2017
پارس نیوز کشته شدن فرمانده مزدوران سعودی در یمن Wed Mar 01 09:59:16 IRST 2017
پارس نیوز خنثی سازی بمب جنگ جهانی دوم در یونان+تصاویر Mon Feb 13 01:25:00 IRST 2017
پارس نیوز چرا امیرحسین مدرس مجری «سین مثل سریال» شد؟ Thu Mar 16 00:30:00 IRST 2017
پارس نیوز دیدار جابری انصاری با بشار الجعفری و نماینده ویژه پوتین در امور سوریه Wed Feb 15 05:50:00 IRST 2017
پارس نیوز انفجار انبار سلاح یک پادگان در حلب Mon Aug 07 17:41:11 IRDT 2017
پارس نیوز مقصر مشکلات از زبان پیشکسوت استقلال Wed Mar 08 10:58:51 IRST 2017
پارس نیوز باز هم شایعه تبانی در فوتبال ! Tue Mar 07 12:19:09 IRST 2017
پارس نیوز کمتر از 50 یوزپلنگ در ایران ! Mon Sep 18 16:10:03 IRDT 2017
پارس نیوز آغاز رأی گیری برای انتخاب 5 کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی Thu Apr 06 13:13:13 IRDT 2017
پارس نیوز استقلالی‌ها بعد از جلسه فنی در استخر Wed Sep 13 20:48:43 IRDT 2017
پارس نیوز خوشحالی وزیر خارجه هند از آزادی ماهیگیران هندی از سوی ایران Mon Apr 03 13:36:00 IRDT 2017
پارس نیوز بزرگ ترین مشکل کیم کارداشیان! Mon Aug 07 13:03:19 IRDT 2017
پارس نیوز میرسلیم:قرارداد نفتی توتال نباید بر مجلس پوشیده باشد Sat Jul 15 14:00:01 IRDT 2017
پارس نیوز تورم قیمت نهاده‌های ساختمانی به 9 درصد رسید Sun May 07 15:27:06 IRDT 2017
پارس نیوز آخرین وضعیت اقامت و تأمین مسکن حجاج ایرانی در تمتع 96 Wed Apr 19 19:35:22 IRDT 2017
پارس نیوز ابراهیمی: دست آنهایی که به من رای دادند را می‌بوسم Tue Feb 21 12:26:01 IRST 2017
پارس نیوز جروزالم‌ پست: اس-300 را نمی توان نادیده گرفت Sun Mar 05 22:24:54 IRST 2017
پارس نیوز رایزنی های تلفنی ظریف با موگرینی و وزرای خارجه چند کشور Mon Apr 10 18:46:30 IRDT 2017
پارس نیوز رسوایی بزرگ در ارتش رژیم صهیونیستی Tue Feb 14 19:28:19 IRST 2017
پارس نیوز پژمانفر:کشور در حال پیری است Tue Mar 14 14:27:43 IRST 2017
پارس نیوز علت اول طلاق در ایران اعلام شد Sun Sep 10 18:49:42 IRDT 2017
پارس نیوز جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس قطعی شد Mon Apr 03 18:45:02 IRDT 2017
پارس نیوز جانشین اسماعیل هنیه: اشک نتانیاهو را در می آورم Tue Feb 14 19:07:36 IRST 2017
پارس نیوز بیکاری و اشتغال مهمترین دغدغه مردم است Mon Apr 10 19:39:38 IRDT 2017
پارس نیوز پوردستان: نیروهای مسلح در هیچ شرایطی غافلگیر نمی‌شوند Sun Feb 26 12:03:46 IRST 2017
پارس نیوز محسن ترکی از داوری خداحافظی کرد Wed Jan 04 08:27:42 IRST 2017
پارس نیوز باز هم بی‌اطلاعی استقلالی ها Tue Aug 15 10:13:59 IRDT 2017
پارس نیوز هشدار جدی چین به آمریکا Tue Feb 21 22:10:28 IRST 2017
پارس نیوز ساماندهی دستفروشان در محله شریعتی جنوبی/ تجهیز بوستان های شریعتی شمالی Wed Mar 08 11:06:55 IRST 2017
پارس نیوز فقط 22 باشگاه گلزن تر از رونالدو بوده اند/ کریس بالاتر از آیندهون و اتلتیکو مادرید Fri May 05 21:38:00 IRDT 2017
پارس نیوز ترافیک فوق‌سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه Wed Sep 06 21:39:31 IRDT 2017
پارس نیوز حرف‌های خانم بازیگر درباره زندگی خصوصی اش Thu Mar 30 05:30:00 IRDT 2017
پارس نیوز علیرضا حیدری: اگر فدراسیون کاری انجام می دهد به خاطر این است که کشتی پهلوانی از بین نرود Fri Jul 07 11:51:24 IRDT 2017
پارس نیوز محسن حججی از اسم تا رسم Mon Aug 14 14:47:04 IRDT 2017
پارس نیوز اسد: برخی از دولت‌های غربی همچنان از تروریسم حمایت می‌کنند Sun Sep 17 16:43:00 IRDT 2017
پارس نیوز چگونه سبزه عید متفاوت از سال‌های پیش داشته باشیم؟ Tue Mar 07 15:39:49 IRST 2017
پارس نیوز سقوط یک خودرو به دره با 4 کشته در گیلان Sat Aug 05 23:15:57 IRDT 2017
پارس نیوز جلسه اعضای هیات مدیره استقلال در وزارت امور خارجه Wed Jan 25 11:47:02 IRST 2017
پارس نیوز چهره آزاد: هنوز من را در خیابان خانم خمسه صدا می‌کنند Tue Feb 21 08:47:29 IRST 2017
پارس نیوز شلیک گلوله پلیس، سارقان مسلح را زمین‌گیر کرد+عکس Sat Apr 29 16:33:27 IRDT 2017
پارس نیوز اعتراف های هولناک شکارچی زنان Sun Apr 23 09:08:27 IRDT 2017
پارس نیوز شفق: امیدوارم تراکتورسازی را مثل روز اول تحویلم دهند Sun May 28 10:47:22 IRDT 2017
پارس نیوز جزئیات برخورد خودروی فرماندار ملایر با مامور پلیس راهور Sun May 07 10:51:07 IRDT 2017
پارس نیوز پور ابراهیمی: شفاف شدن حقوق مدیران می‌تواند جلوی تخلفات را بگیرد Mon Jan 02 11:38:15 IRST 2017
پارس نیوز ویرانی 935 منزل مسکونی در استان صنعاء Tue Apr 04 20:13:52 IRDT 2017
پارس نیوز معاون حزب جمهوری خلق ترکیه استعفا داد Sun May 07 06:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز زنگنه:ساز و کار برخورد با طرف فرانسوی در صورت بازگشت تحریم ها پیش بینی شده است Wed Jul 12 10:16:13 IRDT 2017
پارس نیوز کشف طرح اولیه مونالیزای داوینچی در فرانسه Fri Sep 29 17:27:24 IRST 2017
پارس نیوز سریال های نوروزی سیما کدامند؟ +عکس Mon Jan 23 17:42:34 IRST 2017
پارس نیوز ثبت نام 279 داوطلب انتخابات اولین میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس Sun Mar 05 10:20:18 IRST 2017
پارس نیوز فاطمه گودرزی و پسرش /عکس Sun Mar 05 08:41:02 IRST 2017
پارس نیوز وزارت خارجه سوریه هم استفاده از سلاح شیمیایی را تکذیب کرد Tue Apr 04 22:29:45 IRDT 2017
پارس نیوز ضوابط ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی 96-97 Sat May 20 09:20:07 IRDT 2017
پارس نیوز مدارس کنکورمحور و فراموشی وظیفه تربیت دانش‌آموزان Wed Jul 12 09:31:51 IRDT 2017
پارس نیوز حضرتی:اخبار خوبی از تشکیل کابینه دولت به گوش نمی رسد Tue Jul 18 11:16:50 IRDT 2017
پارس نیوز باقری:مجلس از حق تصمیم‌گیری درباره پروتکل الحاقی محروم شده است Tue Jan 31 04:25:00 IRST 2017
پارس نیوز ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج Sat Feb 18 09:07:07 IRST 2017
پارس نیوز معلمان ناراضی هستند Sat Mar 11 08:50:55 IRST 2017
پارس نیوز امروز غربی‌ها می بینند که نتوانسته‌اند با تحریم ملت ما را به زانو درآوردند Wed Jun 28 19:58:46 IRDT 2017
پارس نیوز امیری: آشنایی رییس جمهوری با رهبر معظم انقلاب دیرینه است Tue Mar 14 15:36:00 IRST 2017
پارس نیوز بازرسان معدن زمستان یورت را کم خطر ارزیابی کرده بودند Wed May 03 23:35:30 IRDT 2017
پارس نیوز وضعیت تغییر قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده Mon Feb 20 11:10:33 IRST 2017
پارس نیوز دستگیری عامل تیراندازی مرگبار ایرانشهر Sun Jan 29 15:52:58 IRST 2017
پارس نیوز داوودی: مسئولان به جای امید به سرمایه‌گذاری‌های خارجی به مردم توجه کنند Fri Feb 10 17:15:00 IRST 2017
پارس نیوز خوردن این خوراکی ها برای صبحانه ممنوع! Thu Feb 16 03:45:00 IRST 2017
پارس نیوز واردات‌چی 200میلیون تومانی مظلوم است یا معدن‌چی که 10هزار تومان پول داروی بچه‌اش را ندارد؟ Mon May 08 12:37:35 IRDT 2017
پارس نیوز عارف: امیدواریم دولت تدبیر و امید به مانند دولت اصلاحات پرچمدار مدیریت یکپارچه شهری باشد Thu Mar 02 19:46:00 IRST 2017
پارس نیوز کشتی یکی دیگر از شبکه‌های ضدانقلاب به گل نشست Mon Dec 05 09:18:14 IRST 2016
پارس نیوز پهلوان: بعد از مسابقات لیگ از لحاظ بدنی افت کرده بودیم Thu May 25 20:07:45 IRDT 2017
پارس نیوز 6 گروهی که در معرض بیماری کشنده تب کنگو هستند Mon May 29 12:33:17 IRDT 2017
پارس نیوز برنامه‌های گرامیداشت سوم خرداد در سراسر کشور اعلام شد Mon May 22 12:34:01 IRDT 2017
پارس نیوز موسوی لاری:مطرح کردن گزینه‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری فعلاً زود است Tue Feb 28 08:26:00 IRST 2017
جام نیوز عکس/ حضور 5 دختر جوان پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی و تماشای جشن قهرمانی این تیم Sat Apr 28 18:00:55 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ضابطه فروشی در شهرهای بزرگ اوج گرفته است/ نمایندگان مردم جلوی قانون‌فروشی‌ها را بگیرند Sun Apr 09 16:09:00 IRDT 2017
میزان صادرات روزانه 2.7 میلیون بشکه نفت در اردیبهشت ماه Tue May 22 18:48:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ارسال پیامک‌های انبوه دولت در حمایت از روحانی + عکس Fri May 05 23:14:46 IRDT 2017
شفاف آخرین مهلت ثبت نام در طرح جریمه ریالی سربازی Tue Sep 26 11:41:29 IRST 2017
تدبیر 24 بسته‌بندی شیک تنباکوهای فاسد Sat Dec 23 11:44:47 IRST 2017
عصر ایران زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری اعلام شد Mon Dec 04 11:09:54 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نیکخواه بهرامی: بسکتبال ایران چهار سال در رکود بود Fri May 18 12:54:00 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد همسویی پیش‌بینی‌ها در بازار نفت Tue Apr 18 13:56:19 IRDT 2017
صراط عکس/ چهره مغموم بازیگر پرسپولیسی در ورزشگاه بن زاید Wed Sep 27 08:44:56 IRST 2017
روزنامه شرق ائتلاف نظامی و سیاسی عربستان و امارات Thu Dec 07 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زیستگاه ماه، دهکده ای برای سکونت فضانوردان+ فیلم Sat May 06 22:02:01 IRDT 2017
نامه نیوز 15هزار میلیارد تومان غذای قابل‌مصرف در ایران دورریخته می شود Sat Aug 26 05:45:01 IRDT 2017
نامه نیوز لاریجانی: هیچ یک از افراد کابینه‌های بعد از انقلاب دزد یا فاسد نبوده‌اند/ اشتباهاتی در مدیریت کشور بوده است Mon Jan 01 18:58:34 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا همایش آموزشی پدافندغیرعامل در شبستر برگزار شد Sat Mar 04 09:54:22 IRST 2017
پول نیوز پارس پک Mon Jan 01 08:32:12 IRST 2018
اقتصاد آنلاین درخواست انجمن واردکنندگان از رییس دیوان عدالت اداری Tue Feb 13 17:54:49 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مرگ مرد 49 ساله در اثر واژگونی Thu Jul 27 09:58:59 IRDT 2017
ایلنا شکست سنگین یاران قوچان نژاد در خانه Sun Oct 01 18:07:56 IRST 2017
وزارت نیرو راه‌اندازی نیروگاه برق‌آبی تِرم در کشور کنیا Sat Feb 25 14:09:00 IRST 2017
میزان بازیگری که 12 سال ترک سیگار کرده اما هنوز در نظر مردم معتاد است/ پرونده برنامه عموهای فیتیله ای بسته شد+عکس Wed Jan 31 16:45:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سی سخت خنک‌ترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته Mon Dec 18 14:05:44 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پرداخت 60 درصد بدهی بیمه سلامت به موسسات طرف قرارداد در چهارمحال و بختیاری Mon Mar 13 15:13:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دشمن درصدد تضعیف روحیه انقلابی و بسیجی ملت ایران است/ دانش آموزان وصیتنامه شهدا را مطالعه کنند Tue Nov 21 15:29:47 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ابرار ورزشی - 3 اردیبهشت Mon Apr 23 01:24:17 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن پیامد عمل به قرآن گسترش مهرورزی در جامعه است Thu Oct 05 10:43:57 IRST 2017
ورزش 3 کره ای ها منتظر لژیونرهای ایران/ شاگردان کی روش در ورزشگاه جدید (عکس) Mon Aug 28 14:26:09 IRDT 2017
ایلنا قتل وکیل جوان، به خاطر شکست در پرونده طلاق Thu Apr 13 13:16:10 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم ناظم الشریعه:بازی به بازی باید پیش رفت تا به موفقیت رسید Sat Feb 03 15:19:02 IRST 2018
پارسینه احادیث امام حسن مجتبی (ع) (40 حدیث موضوعی) Wed May 30 21:49:01 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو حسن بیگی با پیروزی آغاز کرد Sat Mar 18 14:32:53 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تکواندوکار ایران سه‌شنبه عازم چین می‌شود/ زهرا پوراسماعیل نخستین ایرانی در گرنداسلم Mon Dec 25 08:31:28 IRST 2017
ایسکانیوز درگیری در کشمیر هند با چندین کشته و زخمی Thu Apr 27 12:12:16 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم ایران از عمق استراتژیک و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است/ بهترین تجهیزات نظامی را دراختیار داریم Thu Aug 17 11:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم سرو قامتان ایران با شکست لبنان هفتم آسیا شدند Sun Apr 08 15:45:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس شکست شهرداری در تبریز و تساوی عجیب ماشین‌سازی در اراک Mon Feb 12 16:48:00 IRST 2018
اتاق خبر24 استخدام مدیر فروش حرفه ای در شرکت الکترو امن پاد در تهران Tue Apr 24 14:31:00 IRDT 2018
بورس نیوز تفاوت 15 میلیون لیتری بین تولید و مصرف روزانه بنزین Thu Apr 06 17:30:56 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهایی که امروز در شیراز خبری می شوند Mon Jul 04 13:35:00 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 5100 خودرو سواری تندرو ویژه حمل قاچاق در استان بوشهر توقیف شد Mon Jul 17 10:03:58 IRDT 2017
ایستا نیوز حمایت مدیر عامل بانک صنعت و معدن از "شریعتمداری" Wed Aug 16 12:56:26 IRDT 2017
ایلنا استقلال توانایی شکست الریان را دارد/ خارجی‌های جدید رزومه خوبی دارند Mon Feb 12 10:40:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مشروح مصاحبه رئیس جمهوری ایران با شبکه ان بی سی Wed Sep 20 22:11:34 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تازه‌ترین خبرها از جشنواره مد و لباس فجر Sun Jan 29 16:07:03 IRST 2017
تهران پرس پایان شایعات پیرامون سردار Sat Jul 29 05:59:00 IRDT 2017
روزنو سیف: موسسه مالی نگران کننده نداریم Tue Aug 08 16:01:35 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین داعش سرانجام به حمله موشکی ایران واکنش نشان داد +عکس Fri Jun 23 08:13:48 IRDT 2017
پارسینه سخنان مضحکانه ی آمریکادرموردحضور ترامپ در داووس Wed Jan 24 21:29:30 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو آموزش متمرکز مجریان طرح آرامش بهاری توسط اوقاف استان تهران Mon Feb 26 19:37:09 IRST 2018
پایگاه خبری الف نقص‌فنی پست‌های خصوصی 14 میلیون کاربر فیس‌بوک را عمومی کرد Sun Jun 10 16:14:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کشف 123 راس دام قاچاق در نهاوند Sat Apr 21 15:41:33 IRDT 2018
خبرگزاری فارس به وجدان و حق‌شناسی مردم ایران اعتقاد دارم Mon Jan 30 06:29:00 IRST 2017
آریا دبیر کل سازمان ملل به سخنان ترامپ واکنش نشان داد Sat Oct 14 07:37:59 IRST 2017
تابناک توصیه رضایی به نیروهای انقلاب برای رفع فقر و فساد Fri Apr 07 19:26:51 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برگزاری همایش گرامیداشت عالمان خدوم سیستان و بلوچستان در زاهدان Tue Aug 29 20:31:00 IRDT 2017
پایگاه خبری الف خشم مسلمانان از تصمیم دولت سعودی درباره خانه خدا Sun Apr 29 22:57:00 IRDT 2018
ورزش 3 امیر زلیکانی به فولاد پیوست Mon Jun 26 07:27:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 2 پروژه آموزش و پرورش نیر در دهه فجر افتتاح می‌شود Wed Jan 10 15:08:03 IRST 2018
پارسینه اخذ وجه به عنوان خدمات دارویی توسط داروخانه‌ها ممنوع شد Tue Apr 17 14:19:17 IRDT 2018
ساعت24 بهره‌برداری از جنگل‌های شمال از سال آینده ممنوع است Tue Jul 18 14:48:26 IRDT 2017
598 "هانیه" برای نجات خواهرش قطع نخاع شد Tue Dec 12 15:08:08 IRST 2017
رجا نیوز وزیر بهداشت:‌ همه رسانه ها بیمارند و بیماری پخش می‌کنند Sun Apr 22 15:04:48 IRDT 2018
آفتاب باور کنید مردم قدرت خرید ندارند Tue Jan 23 18:20:51 IRST 2018
خبرگزاری مهر پیگیری مطالبات رهبری مانع از اشغال خرمشهرهای جدید می‌شود Wed May 24 11:29:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مسابقات ورزشهای بومی ومحلی بانوان استان Sat Jan 28 17:23:59 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم افتتاح نخستین مرکز خدمات مالی و مشاوره‌ای در حوزه سلامت Mon Sep 11 17:17:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مذاکرات آستانه مبنای مناسبی برای پیشبرد هرگونه راه حل سیاسی است/نقش سازنده هیاتهای ایرانی و سوری در نشست آستانه Fri Jan 27 15:47:55 IRST 2017
میزان برداشت دیدنی آناناس در فیلیپین + فیلم Mon May 08 14:42:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 10 هزار تهرانی پس از طی 2 کیلومتر به «بی بی شهربانو» صعود کردند Fri Oct 20 10:32:59 IRST 2017
آفتاب ایران پرده پنجم صعود؟ Mon Aug 07 01:01:16 IRDT 2017
فردا آشپز جنایتکار چگونه اجساد زنان گیلانی را تکه تکه کرد؟ +عکس Sat Apr 22 07:28:09 IRDT 2017
ایران آنلاین رضاییان بالاخره از پرسپولیس جدا شد+ عکس Mon Apr 10 13:33:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 470 خانواده ثابت تحت پوشش خدمات انجمنهای حمایت از زندانیان است Fri May 26 16:38:01 IRDT 2017
ایران آنلاین آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی از فردا Sun Jan 07 09:14:00 IRST 2018
بی باک نیوز شکار لحظه های خنده دار فوتبال Wed Jan 25 08:55:01 IRST 2017
تی نیوز نقش والورده بر جان بارسلونا وراتی، سرگرمی تابستانی بارسایی ها خرید کافی نیست، هیجان هم لازم است بدترین خریدهای تاریخ بارسلونا/ از پتی تا سانگ Thu Jul 13 16:17:09 IRDT 2017
عصر ایران وزیر دفاع عازم «آفریقای جنوبی» شد Mon Dec 12 16:10:01 IRST 2016
بورس نیوز لمس مجدد شاخص 96 هزار واحدی Sun Jun 10 12:24:35 IRDT 2018
آی تی نا اخباری جدید درباره آینده لینوکس مینت Sat Aug 05 16:53:15 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران بخش کارنامه نشر سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران_74 Fri May 11 12:22:52 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان اشعار «کیم سان وو» چاپ شد Wed Dec 13 09:08:00 IRST 2017
میزان حضور قضات و کارکنان دادگستری عجب شیر در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی Sun Jan 01 05:00:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر خسارات زلزله سر پل ذهاب 2 Mon Nov 13 20:44:06 IRST 2017
اعتبار نیوز اصلاحیه دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر ارز‏ و اسناد بانکی همراه مسافر ابلاغ شد Tue Nov 07 11:50:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دو دهک اول در مرحله نخست سود سهام عدالت می‌گیرند Tue Sep 12 14:08:40 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه تصاویر/ تشییع پیکر آیت الله سیدمهدی ابن الرضا خوانساری در قم Sun Mar 26 23:27:00 IRDT 2017
پایگاه خبری الف آمریکا تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران اعلام کرد Thu May 10 22:00:00 IRDT 2018
آفتاب متلک یک روزنامه به میرسلیم، علم الهدی، ولایتی و تتلو! Tue Jul 18 08:07:03 IRDT 2017
تابناک نماز یومیه مسلمانان موجب تسکین کمردرد می‌شود Sat Mar 11 11:00:13 IRST 2017
ایران آنلاین تصویر زیبا از عبور قطار بر فراز درّه ای سبز و مه آلود Mon Oct 02 10:53:15 IRST 2017
خبرگزاری مهر دستگیری تحریک کنندگان به تجمع در مسکن مهر پردیس Sun Aug 27 13:05:38 IRDT 2017
آفتاب اعتراض مردم به افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی/ هرگونه افزایش نرخ تا بعدازنیمه فروردین غیرقانونی است Sat Mar 11 17:08:34 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادها و تحولات آمریکا در یک نگاه /20 اسفند ماه Sat Mar 11 04:52:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مظنه آپارتمان دوخوابه در شهر تهران؟ +جدول Thu Feb 08 14:00:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین دوباره فتح‌الله‌زاده سوژه شد! (کاریکاتور) Thu Jul 06 10:00:41 IRDT 2017
تهران پرس شهادت شماری از یمنی‌ها در جدیدترین یورش هوایی سعودی ها Tue Feb 27 21:08:00 IRST 2018
عصر ایران رییس سازمان سینمایی استعفا کرد/ انتصاب سرپرست Mon Mar 06 13:08:09 IRST 2017
ساعت24 فراخوان تهیه جهیزیه خیریه مهرمبین Wed Mar 15 10:15:45 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 84 نفر براثر صاعقه در هند جان باختند Thu Jun 23 15:17:00 IRDT 2016
خبرگزاری فارس مقایسه تطبیقی سیاست خارجی آمریکا در موضوع‌های ملی شدن صنعت نفت و انرژی هسته‌ای Sun Feb 04 00:13:00 IRST 2018