افکارخبر - Fri Aug 18 21:30:08 IRDT 2017 نمایش خبر

واکنش شاکری به حضور قالیباف در مجمع تشخیص مصلحت نظام

عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره حضور محمدباقر قالیباف در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفت: جمع جدیدی که در تشخیص مصلحت قرار گرفتند، تصاویر زیبایی را منعکس می‌کنند و نمونه‌ای برای اداره کشور و دولت است؛ چراکه در مجمع از سلیقه‌های مختلف در کنار یکدیگر برای خدمت به کشور قرار دارند.

به گزارش افکارنیوز، مجتبی شاکری در آیین تغییرنام بزرگراه نیایش به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که با حضور سیدحسن خمینی، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، اعضای خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و جمعی از اعضای شورای چهارم و پنجم شهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: مکتب امام(ره)‌ نه اینکه پیروز می‌شود، بلکه پیروز شد. حزب‌الله لبنان،‌ انصارالله یمن یعنی اندیشه امام(ره) پیروز شده است. وی افزود: شهید محسن حججی از نسل سوم و چهارم انقلاب است و این افراد در زمان امام(ره) به دنیا نیامده بودند، ولی آنچنان سردمداری می‌کنند که ما از شرم آب می‌شویم. عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره حضور محمدباقر قالیباف در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفت: جمع جدیدی که در تشخیص مصلحت قرار گرفتند، تصاویر زیبایی را منعکس می‌کنند و نمونه‌ای برای اداره کشور و دولت است؛ چراکه در مجمع از سلیقه‌های مختلف در کنار یکدیگر برای خدمت به کشور قرار دارند. شاکری افزود: بعد از ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، طبیعی بود از ایشان قدرشناسی شود و کمترین آن نام‌گذاری است. وی افزود: تمامی اعضای شورای شهر عزم خود را جزم کردند و در کمیسیون نام‌گذاری با هماهنگی‌های صورت‌گرفته مقرر شد بزرگراه نیایش را به پیشنهاد خانواده آیت‌الله هاشمی به نام ایشان تغییر دهیم و این موضوع در صحن شورا به تصویب رسید. عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در طول شورای چهارم تمامی 354 محله تهران ثبت و نام‌گذاری شد و 1500 نام‌گذاری در طی چهار سال اخیر داشته‌ایم و تجربه‌ای که در این دوره وجود داشت نشان داد ظرفیت‌های خوبی در سطح شهر وجود دارد. شاکری اضافه کرد: استفاده از نام و کدگذاری اقدام خوبی است که در این دوره مدیریت شهری اتفاق افتاد. وی افزود: سامانه‌ای طراحی شده است که با استفاده از گوشی تلفن همراه،‌ تاریخچه نام‌گذاری‌هایی را که به نام اشخاص انجام شده است، نشان می‌دهد. عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: نام‌گذاری‌ها به‌گونه‌ای انجام شده است که همه ایران در تهران سهیم باشند و باید همه ما تلاش کنیم که فقط یک نام باقی نماند و همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها باید این هویت‌ها را احیا کنند تا نسل‌های بعد نیز با آنها آشنا شوند و بدانند کسانی بودند تا انقلاب باقی بماند. شاکری اظهار داشت: در روزهای آینده نیز رونمایی از مکانی به نام فرج‌الله سلحشور کارگردان متعهد کشور و دو معبر نیز به نام مدافعان حرم را خواهیم داشت.
افکارخبر تروریست‌ها شرایطی بوجود آورند که سرنوشت مسلمانان و مسیحیان را هر به هم گره زدند Sun Dec 24 22:22:19 IRST 2017
افکارخبر منتظر اتفاقات غافلگیرکننده جدید در سریال «دلدادگان» باشید Wed Oct 10 10:02:55 IRST 2018
افکارخبر دلایل اختلاف قیمت سکه طرح جدید و قدیم Sun Oct 14 22:32:27 IRST 2018
افکارخبر 4 شهید در حمله جنگنده‌های عربستان به یمن Fri Dec 29 10:59:29 IRST 2017
افکارخبر گزارش تمرین پرسپولیس/ بازگشت گادوین منشا Mon Aug 28 14:03:33 IRDT 2017
افکارخبر افزایش احتمال آزمایش هسته‌ای کره‌شمالی Mon Nov 20 12:51:35 IRST 2017
افکارخبر جزئیات دیدار ترامپ و لاوروف در کاخ سفید Sat May 13 08:57:55 IRDT 2017
افکارخبر ماجرای دوبله «محمد رسول الله» در 37 سال پیش/نظر مصطفی عقاد درباره دوبله فیلم «محمد رسول الله» Wed Dec 06 09:08:24 IRST 2017
افکارخبر تشکیل کمیته ویژه در ستاد انتخاباتی روحانی با حضور افراد امنیتی سابق/ بهره برداری از افراد شاخص برای تحریک مردم Wed May 03 08:53:45 IRDT 2017
افکارخبر «مریم معصومی» با چادر رنگی در حرم امام رضا(ع) /عکس Tue Oct 16 05:00:00 IRST 2018
افکارخبر نوشیدنی ای که فشارخون شما را پایین می آورد+ طرز تهیه Sun Jan 01 11:31:26 IRST 2017
افکارخبر طوفانی که میوه ها را چید!/ عکس Sun Oct 29 15:00:11 IRST 2017
افکارخبر حمله شیمیایی جدید داعش به موصل Tue May 02 08:22:59 IRDT 2017
افکارخبر علم الهدی: مسئولان رسیدگی کنند تا کارد به استخوان نرسد Fri Dec 29 19:54:35 IRST 2017
افکارخبر کسانی که بعد از عقدبرعروس و داماد محرم ابدی می شوند Sun Jul 30 12:36:23 IRDT 2017
افکارخبر لزوم داشتن تغذیه مناسب برای افراد مبتلا به پرفشاری خون Tue Aug 22 07:25:00 IRDT 2017
افکارخبر بازیگر حاشیه‌دار در تلویزیون جایی ندارد! Sat Sep 15 13:02:00 IRDT 2018
افکارخبر صنعت توریست ترکیه در سایه حمایت از تروریست / فیلم Wed Mar 01 21:38:34 IRST 2017
افکارخبر پتروشیمی‌ها چگونه چاق می‌شوند؟ Sat Oct 20 14:49:05 IRST 2018
افکارخبر ارزانترین بازیکنان دربی چه کسانی هستند؟ Sun Feb 12 08:28:42 IRST 2017
افکارخبر ذخیره سازی میوه شب عید و «سیاه بهار» از هم اکنون Sun Jan 29 13:15:23 IRST 2017
افکارخبر دبیرکل حزب‌الله عراق ترور شد Thu Feb 09 15:54:30 IRST 2017
افکارخبر خبری بد از اردوی السد برای پرسپولیس Sat Sep 29 08:46:18 IRST 2018
افکارخبر هشدار "تونی بلر" درباره خروج دیگر کشورها از اتحادیه اروپا Thu Jan 04 14:36:45 IRST 2018
افکارخبر درخشان به دنبال جذب بازیکن استقلال Sat Oct 21 02:30:00 IRST 2017
افکارخبر چمران پاسخ معاون نجفی را داد Wed Dec 20 05:45:00 IRST 2017
افکارخبر نتایج شب گذشته فوتبال اروپا/ گلزنی کاوه رضایی Sun Sep 17 10:41:26 IRDT 2017
افکارخبر توفان کانادا را در نور دید Sat Sep 22 13:52:26 IRST 2018
افکارخبر «گشت2» در اولین شب اکران جدی‌اش به سانس فوق العاده رسید Thu Mar 23 02:00:00 IRDT 2017
افکارخبر سمت رییس سازمان سینمایی کشور به چه کسی می رسد؟ Thu Aug 10 07:00:00 IRDT 2017
افکارخبر گزارش اولین تمرین تیم ملی در کره جنوبی/ تصاویر Sun Aug 27 13:42:43 IRDT 2017
افکارخبر قطر 24 فروند جنگنده تایفون از انگلیس می‌خرد Sun Sep 17 23:46:33 IRDT 2017
افکارخبر زلزله 4.1 ریشتری مهران را لرزاند Mon Sep 24 08:40:37 IRST 2018
افکارخبر چرا قرآن، غیبتِ دیگران را به خوردن گوشت برادر مرده تشبیه کرده است؟ Wed Sep 13 01:45:00 IRDT 2017
افکارخبر عکسی نوستالژی از محبوبترین بازیگران سینمای ایران Sun Jan 14 08:56:59 IRST 2018
افکارخبر بیانیه تشکل‌های اساتید دانشگاه آزاد در واکنش به اقدام ترامپ Wed Dec 13 23:56:16 IRST 2017
افکارخبر ماجرای طلاق دوستانه خانم بازیگر/عکس Wed Dec 06 01:30:00 IRST 2017
افکارخبر 3 دلیل عمده خرابی باتری خودرو در زمستان Thu Dec 07 00:03:00 IRST 2017
افکارخبر آخرین اخبار از وضعیت امام موسی صدر Fri Sep 01 22:00:00 IRDT 2017
افکارخبر فروش سلاح در جمعه سیاه آمریکا رکورد زد Sun Nov 26 18:48:25 IRST 2017
افکارخبر ستاره صورتی فروخته شد! Wed Apr 05 08:14:07 IRDT 2017
افکارخبر منابع رسانه‌ای کرد مدعی هدف قرار گرفتن 3 بالگرد روس شدند Sun Nov 26 20:46:16 IRST 2017
افکارخبر درسی که "باران کوثری" از جواد خیابانی گرفت/ عکس Thu Nov 23 06:00:00 IRST 2017
افکارخبر درخواست یک نماینده برا سازماندهی بازار فروش مرکبات Fri Oct 06 21:00:57 IRST 2017
افکارخبر شاه قبل از انقلاب خود را بازنده اعلام کرد Mon Feb 13 02:00:00 IRST 2017
افکارخبر با کودکانتان «ماروپله راه تندرستی» بازی کنید Wed May 31 04:55:00 IRDT 2017
افکارخبر توافق استقلال با السد برای چیست؟ Sun Oct 21 00:10:00 IRST 2018
افکارخبر بیان مشکلات معیشتی برای ایجاد اختلاف بین اقوام Fri Jan 12 00:25:00 IRST 2018
افکارخبر سفارت روسیه با زلزله زدگان ایران و عراق همدردی کرد Mon Nov 13 11:50:35 IRST 2017
افکارخبر خطرات مصرف لوازم آرایشی در بارداری Sun Mar 05 01:15:00 IRST 2017
افکارخبر ادامه عملیات امداد رسانی در دو استان گلستان و اردبیل Wed Sep 27 13:11:05 IRST 2017
افکارخبر داعش، روستاهای شرق حلب را غرق کرد Sat Feb 25 15:33:41 IRST 2017
افکارخبر خرید خرما ترفندی برای آدم ربایی 45 میلیونی Sun Jan 01 20:26:23 IRST 2017
افکارخبر آیا عمل پیوند سر انسان حقیقت دارد؟ Sun Nov 19 11:28:10 IRST 2017
افکارخبر خبری از برگزاری مجامع 23 بانک نیست Wed Sep 13 13:15:06 IRDT 2017
افکارخبر پرده جدیدی از حادثه نفتکش سانچی Sun Feb 04 00:15:00 IRST 2018
افکارخبر ماجرای عجیب ازدواج پسر 22 ساله با دختر 5 ساله در پاکستان Wed Jul 26 14:29:24 IRDT 2017
افکارخبر دامن زدن به نارضایتی‌ها موجب بروز اغتشاش شد Sat Jan 20 21:54:00 IRST 2018
افکارخبر اظهارنظر پیشکسوت پرسپولیس پس از برد شب گذشته Fri Oct 27 12:00:09 IRST 2017
افکارخبر سعد حریری اولویت خود را اعلام کرد Wed Dec 20 16:12:20 IRST 2017
افکارخبر آخرین وضعیت طرح ال آر تی پایتخت Sun Jul 02 08:22:41 IRDT 2017
افکارخبر حمله شدید هواپیماهای روسیه به پایگاه داعش در رقه Thu Jun 01 13:44:19 IRDT 2017
افکارخبر دلیل پیروزی تیم ملی والیبال مقابل ایتالیا Tue Sep 12 15:56:38 IRDT 2017
افکارخبر «خودسر» اثر جدید کمال تبریزی کلید خورد Wed Nov 01 10:41:16 IRST 2017
افکارخبر پشت پرده افزایش 64 درصدی گوشت قرمز چیست؟ Sat May 27 10:53:24 IRDT 2017
افکارخبر واکنش شهردار به زلزله تهران Thu Dec 21 23:24:38 IRST 2017
افکارخبر خبرهای خوب مجید مظفری/ عکس Sat Apr 22 11:38:33 IRDT 2017
افکارخبر نرخ قطعی آپارتمان در شهرک غرب Mon Oct 08 06:50:00 IRST 2018
افکارخبر شباهت عجیب خواننده ایرانی به بازیگر معروف تُرک دردسر شد/عکس Mon Oct 16 11:43:14 IRST 2017
افکارخبر بیمارستان های تامین اجتماعی به نقاط کمتر برخوردار کشور می روند Sun Apr 30 07:25:00 IRDT 2017
افکارخبر ایران در رسانه های جهان/دیدار پوتین و نتانیاهو درباره ایران Sat Mar 11 10:57:58 IRST 2017
افکارخبر بازنشستگی زودتر از موعد زنان راهی برای اشتغال مردان Sat Feb 04 11:26:12 IRST 2017
افکارخبر عقب نشینی کرانچار در مورد عالمه ! Fri Dec 29 22:00:00 IRST 2017
افکارخبر مراسم استقبال از 3 شهید سانحه سانچی به میهن/ گزارش تصویری Wed Feb 14 15:11:06 IRST 2018
افکارخبر جزئیات بیشتر از بازداشت دو عضو شورای باغستان Tue Oct 09 13:10:08 IRST 2018
افکارخبر رد کردن نتایج انتخابات ونزوئلا توسط پارلمان اروپا Mon Jul 31 23:57:17 IRDT 2017
افکارخبر جزییات هشدار ارتش به 2 ناو ائتلاف سعودی Mon Jan 29 06:45:00 IRST 2018
افکارخبر گنجینه‌ای از خواص شگفت انگیز که در دارچین نهفته است/اینفوگرافی Mon Sep 11 17:35:41 IRDT 2017
افکارخبر تاکید بر استمرار رایزنی های منطقه ای بین ایران و روسیه Fri Dec 29 07:45:00 IRST 2017
افکارخبر مثلت جستجوی لاشه هواپیمای تهران - یاسوج مشخص شد Sun Feb 18 23:19:26 IRST 2018
افکارخبر گزارش بانک مرکزی از کاهش ذخایر ارزی کشور Sat Dec 31 11:04:26 IRST 2016
افکارخبر دیدار معاون وزیر امور خارجه انگلستان با ظریف Fri Aug 04 20:21:00 IRDT 2017
افکارخبر علت واژگونی اتوبوس دانش آموزان اعلام شد Fri Sep 01 19:12:58 IRDT 2017
افکارخبر درمان‌هایی فوق العاده موثر برای جلوگیری از ابتلا به میگرن Sun Jan 07 23:10:37 IRST 2018
افکارخبر "وقت ناهار" برنده جایزه جشنواره ژوهانسبورگ Wed Oct 04 12:57:30 IRST 2017
افکارخبر یک انگلیسی نماینده جدید سازمان ملل در امور یمن Mon Jan 22 23:51:18 IRST 2018
افکارخبر نشریه هیل: تهدید ایران پیچیده تر شده است Mon Aug 21 05:20:00 IRDT 2017
افکارخبر داستان ملاقات امام زمان(عج) با مرد آهنگر Fri Dec 29 16:16:41 IRST 2017
افکارخبر با مقصران پرونده مهدی طارمی آشنا شوید Sat Sep 23 17:33:23 IRST 2017
افکارخبر آخرین وضعیت اکران «نفس‌های آرام» با بازی لیلا اوتادی Tue Jan 16 16:04:30 IRST 2018
افکارخبر چگونه آلزایمر را از خود دور کنیم؟ Tue Aug 08 20:57:35 IRDT 2017
افکارخبر سارق خودروهای لوکس دستگیر شد Mon Mar 06 11:12:15 IRST 2017
افکارخبر بازیکنی که به خاطر شایعه پرسپولیسی شدنش فحش خورد Tue Apr 04 10:26:19 IRDT 2017
افکارخبر واکنش دایی به بازی مالکانه تیم منصوریان Wed Aug 16 13:24:37 IRDT 2017
افکارخبر منصوریان رحمتی را نیمکت نشین کرد Mon Aug 28 08:17:06 IRDT 2017
افکارخبر عکسی دیده نشده از بازیگر مشهور سینما در استخر! Wed Oct 18 12:01:21 IRST 2017
افکارخبر هزینه خرید یک واحد اداری در تهران Wed Jan 25 15:45:32 IRST 2017
افکارخبر بی‌خبری عیسی کلانتری از آلودگی شهر تهران! Wed Dec 20 16:39:47 IRST 2017
افکارخبر کنسرت خیابانی یک کارتن خواب/ فیلم Sat Jul 29 16:02:12 IRDT 2017
افکارخبر زنان سعودی در خیابان‌های عربستان رانندگی می‌کنند Wed Mar 15 10:49:56 IRST 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Sun Feb 12 12:39:25 IRST 2017
فردا بازیگر: نقش‌های خوب را بین خودشان تقسیم می‌کنند Thu Jul 13 13:13:32 IRDT 2017
فرارو پناهیان: طلبه‌ای که سیاسی حرف نزند دین ندارد Fri Sep 15 15:51:01 IRDT 2017
یک ورزش رونی: یاد دیوید سیمن افتادم Fri Jul 14 00:53:16 IRDT 2017
پارس فوتبال اسطوره آبی ها معتقد است این تیم هنوز به خرید نیاز دارد! Tue Jul 18 16:38:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اهدای سبد کالا به بیش از یک هزار و 300 خانوار در دهه فجر Sat Feb 03 10:16:26 IRST 2018
نامه نیوز رهبر حزب کارگر انگلیس: حمله هوایی به عربستان همچون بمباران سوریه مجاز است Tue Apr 17 12:55:27 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران نوجوان‌هایی که به عشق تام گیتس صف بسته‌اند Sat Oct 20 11:42:30 IRST 2018
پول نیوز افراط در خوردن "خوراکی‌های ترش‌مزه" باعث کم‌خونی و پیری زودرس می‌شود Mon Jan 01 00:23:01 IRST 2018
مشرق نیوز تصادف خودروی حامل دانش آموزان در ساوه Mon Oct 22 23:29:37 IRST 2018
تدبیر 24 قرارداد توتال؛ شکسته شدن سد تحریم یا تقویت ساختار تحریم‌های هوشمند Wed Jul 19 09:07:36 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان دولت برای ترویج فرهنگ زیارت پای کار بیاید/ لزوم توجه به نقش امامزادگان در توسعه روستا Tue Aug 01 08:02:00 IRDT 2017
روزنامه شرق به صرف خون Tue Aug 15 04:30:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 5 برگ برنده مسکو برای مقابله با تحریم‌های واشنگتن Tue Aug 14 09:09:25 IRDT 2018
فرارو آملی لاریجانی: بوی فتنه به مشام می رسد Mon May 29 16:12:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر صادرات بیش از 450 میلیون دلار آهن و فولاد Mon Oct 08 12:46:04 IRST 2018
انتخاب بازتاب تشییع پیکر مطهر شهید حججی در رسانه‌های خارجی Wed Sep 27 17:45:01 IRST 2017
روزنامه ایران سهمیه المپیک ایران هدیه دوستاره پینگ پنگ به «پدر» Wed Apr 20 06:00:00 IRDT 2016
سلامت نیوز مصرف انگور برای چه کسانی مضر است؟ Sun Sep 17 15:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اسرائیل یک نماینده مجلس قانون‌گذاری فلسطین را بازداشت کرد Tue Jan 23 10:52:16 IRST 2018
اطلاعات معرفی و نقد کتاب جدید دکتر ظریف و همکاران Sun Sep 02 16:35:45 IRDT 2018
ساعت24 آغاز نمونه گیری از خانواده های سانحه هوایی یاسوج Mon Feb 19 18:45:23 IRST 2018
آفتاب توقف صدور و توزیع چک های غیر صیادی در بانک ملی Tue Jun 12 16:59:39 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد آیا بنزین گران می‌ شود؟ Tue Oct 23 13:21:34 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران میرکریمی از داوری در جشنواره مسکو گفت Sat Jun 24 15:58:54 IRDT 2017
صبحانه با خبر کسری دولت برای پرداخت یارانه چقدر است؟ Tue Feb 28 10:35:57 IRST 2017
آفتاب ایران "مولانا جان" به نیاوران می‌رود Sun Jul 09 12:26:05 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تیراندازی به سوی مردم در کالیفرنیای جنوبی Sat Dec 30 03:49:00 IRST 2017
فردا زمان بازگشت کریمی به استقلال مشخص شد Mon Sep 11 11:25:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کاهش مصرف بطری های پلاستیکی با تولید حباب های آب Mon Apr 24 15:37:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سامانه بارشی از هفته آینده وارد استان ایلام می شود Wed Oct 17 16:57:23 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کدام خصلت مورد پسند حضرت زهرا(س) بود؟ Tue Feb 13 10:58:48 IRST 2018
جماران طرح های عمرانی در جاده کرج - چالوس با سرعت ادامه دارد Sun Aug 19 13:21:48 IRDT 2018
بولتن نیوز انتقاد شدید ترکیه از سخنان نماینده آمریکا Mon Jul 31 13:21:00 IRDT 2017
شارا نگاهی تجربی به چالش های روابط عمومی Sun May 27 11:58:00 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی دریچـــه Thu Feb 23 03:30:00 IRST 2017
پول نیوز اعتماد بخش‌خصوصی به شریعتمداری‌وکرباسیان Sun Aug 13 12:11:04 IRDT 2017
جام نیوز خاطره انگیزهایی از رونالدینیو در پاری سن ژرمن Mon Feb 26 23:00:00 IRST 2018
جمهوریت آغاز ویرایش انتخاب رشته آزمون ارشد علوم پزشکی از فردا Sun Aug 26 11:07:19 IRDT 2018
روزنامه شهروند قاب Tue Dec 12 03:30:00 IRST 2017
ورزش 11 درگیری مهاجم نیجریه‌ای استقلال با بازیکن السد Mon Aug 27 15:29:00 IRDT 2018
پارسینه صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی 14 اسفند Sat Mar 04 17:27:02 IRST 2017
افق نیوز چینی: اینجا استقلال است و 20 میلیون هوادار دارد؛ سایپا و نفت که نیست/ جباری باید یاد بگیرد که صبور باشد Fri Aug 18 00:03:48 IRDT 2017
اتاق خبر24 نفس تنگی داروخانه ها Wed Jun 06 03:52:00 IRDT 2018
انتخاب یک فروند هواپیمای سوخو فردا به تهران می‌رسد Sun Feb 11 18:00:01 IRST 2018
خرداد نیوز هشدار بولتون به ایران: اگر رفتار را تغییر ندهید با پیامدهای جدی روبرو می شوید Wed Sep 26 00:14:09 IRST 2018
فردا دو روز پرفضیلت در هفته کدامند؟ Tue Jan 03 07:42:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دیدار مردمی فرمانده انتظامی استان + فیلم Mon Oct 08 18:54:51 IRST 2018
انتخاب افشای شکنجه تکان دهنده سه کودک Fri Apr 07 20:49:01 IRDT 2017
اتاق خبر صدور گواهینامه ثبت و اجازه پرواز هواپیمای ایرباس 243-330 Sat Mar 25 19:25:03 IRDT 2017
پارسینه نشست شورای امنیت انزوای آمریکا را نشان داد Wed Dec 20 09:41:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سخنگوی وزارت خارجه اقدام تروریستی در پایتخت سوئد را محکوم کرد Sat Apr 08 12:13:07 IRDT 2017
ساعت24 آشنایی با مربیان تیم‌های قهرمان؛ برانکو هم به جمع جامداران اضافه شد/ سرمربی پرسپولیس، سومین خارجی قهرمان! Fri May 05 16:18:58 IRDT 2017
جماران طرح توسعه بیمارستان لردگان به بهره برداری رسید Thu Jul 26 13:01:44 IRDT 2018
جماران روسیه: به حضور ایران در سوریه احترام می گذاریم Fri Aug 24 09:35:17 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین حوزه‌های علمیه خاستگاه حمایت از مستضعفان عالم است Thu Jul 13 12:17:19 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش پروازهای فرودگاه کنارک تا یک ماه آینده Sat Apr 15 10:27:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پراید با 25 میلیون ریال ‌خلافی روانه پارکینگ شد Wed Jan 25 17:36:46 IRST 2017
فردا بدلکار جیمز باند: بازیگران ایرانی کار سختی نمی‌کنند Tue Dec 19 13:36:48 IRST 2017
روزنو جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود Sat Sep 09 12:13:53 IRDT 2017
ایلنا مردم نشان دادند به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنند Fri Apr 28 19:53:07 IRDT 2017
ساعت24 هزینه سنگین بریگزیت برای اقتصاد انگلیس Sat Jun 23 13:43:46 IRDT 2018
برنا چمن جدید یادگار امام رونمایی شد Thu Apr 20 15:28:49 IRDT 2017
اعتبار نیوز موج بازداشت ها در عربستان موجب خروج سرمایه شده است Wed Jul 25 09:24:00 IRDT 2018
شارا آیین معارفه اولین مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوری برگزار شد Wed Dec 13 14:41:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی یکی از عوامل شهادت 4 مرزبان ایرانی دستگیر شد Sat Jul 16 21:35:00 IRDT 2016
پارس فوتبال عکس ؛ اسطوره پرسپولیسی ها برد پرسپولیس را برابر بادران می بیند؟ Fri Dec 15 17:30:16 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 2 سوپر تانکر حامل 4 میلیون بشکه نفت ایران عازم سواحل چین شدند Fri Sep 14 07:46:30 IRDT 2018
آریا تقدیر از بانک اقتصادنوین در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز آذربایجان شرقی Wed Jul 04 11:32:01 IRDT 2018
جهان نیوز سعید لیلاز: همه‌ی مسئولیت اقتصاد با روحانی است Tue Sep 04 20:04:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران یک میلیون و 300 هزار معلول تحت پوشش بهزیستی/ بازنگری جایگاه فیزیوتراپی در نظام سلامت از ضروریات است Sun May 28 08:39:04 IRDT 2017
همشهری آنلاین کاهش دما در اکثر مناطق کشور Mon Jan 30 16:19:44 IRST 2017
آفتاب ایران کرانچار: جلسه خوبی با شفر داشتم/به او گفتم بازیکنان توانمندی در اختیار دارد Thu Oct 18 10:20:13 IRST 2018
پولی مالی بازاریابی و تقویت شبکه فروش هدف بیمه دی Mon Aug 07 16:34:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صهیونیست‌ها 25 فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند Wed Aug 09 10:34:33 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی در تبدیل تهدیدها به فرصت‌ Sat Aug 04 10:32:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پرداختن به نماز در فضای مجازی هم خاصیت ضد فحشا دارد Sat Feb 18 15:23:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بررسی عملکرد سازمان صنایع کوچک در حمایت از تولید Wed Aug 09 12:00:01 IRDT 2017
میزان اردوی جهادی در بخش زند ملایر Sat Jul 29 11:38:01 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین شمار شهدای تظاهرات های حق بازگشت به 158 نفر رسید Tue Aug 07 10:12:05 IRDT 2018
پارسینه توضیحات جهرمی درباره «ویز» Thu Nov 23 08:11:46 IRST 2017
خبرگزاری مهر درآمدهای آذربایجان غربی در بودجه 1089میلیارد تومان پیش بینی شد Wed Dec 13 15:36:32 IRST 2017
ورزش 3 گل پیمان حسینی، برترین گل جام‌ جهانی فوتبال ساحلی 2017 Wed May 17 09:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تاریخچه دیدارهای استقلال و الریان/ حریف قطری به عدد 2 می‌رسد؟ Tue Feb 13 07:17:11 IRST 2018
خرداد نیوز شطرنج ایران و هتریک قهرمانانه Sat Aug 04 18:34:33 IRDT 2018
پارسینه واکنش وزیر خارجه سوئیس به فرمان مهاجرتی ترامپ Mon Jan 30 12:53:47 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی زایمان طبیعی در ایلام افزایش یافت Tue Feb 14 17:01:00 IRST 2017
مشرق نیوز تصمیم فیفا به سود تیم‌های مسلمان Thu Jun 14 09:29:42 IRDT 2018
ایران آنلاین تاثیر افت موقت فشار خون بر مغز Mon Mar 13 08:51:12 IRST 2017
خبر گزاری دانا جزئیات کاروان «هرمسجد یک جهیزیه» اعلام شد Sun Jan 14 09:59:12 IRST 2018
روزنو آمار فوق‌العاده برانکو با پرسپولیس در لیگ برتر Tue Aug 08 16:40:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی هوای استان قزوین در هشتم اسفند Tue Feb 27 08:27:53 IRST 2018
دولت بهار انتقاد سازمان‌های حقوق بشری از سکوت در قبال جنایات عربستان در یمن Fri Apr 14 14:15:00 IRDT 2017
انتخاب باج 9 میلیارد دلاری گوگل به اپل Sun Sep 30 13:22:01 IRST 2018
عصر ایران خیز باواریایی؛ بایرن مایل به جذب گورتسکا Wed Jan 03 21:06:54 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ماجدی: دستیاران منصوریان باید تغییر کنند Tue May 30 12:07:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مسابقات دراگ اتومبیل رانی غرب گیلان Sat Mar 11 13:17:31 IRST 2017
خبرگزاری مهر شیوع تب مالت در حاجی آباد/خطر ابتلا از شیرخام و فرآورده های لبنی Wed Sep 13 12:59:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر استفاده رایگان نمازگزاران از پارکینگ بیهقی در روز عید فطر Sat Jun 24 14:42:47 IRDT 2017
عصر ایران غائب حاضر انتخابات 96 (فیلم) Thu May 18 16:04:14 IRDT 2017