صبحانه با خبر - Tue Aug 15 14:49:29 IRDT 2017 نمایش خبر

استراتژی اندونزی برای تبدیل شدن به قطب خودرو

اندونزی که بزرگ‌ترین بازار خودروی جنوب‌شرق آسیا به‌شمار می‌رود، قصد دارد به‌منظور تبدیل شدن به قطب تولید خودروهای سدان، مالیات بر فروش این خودروها را کاهش دهد.

به گزارش صبحانه،در اندونزی خودروهای سدان جزو خودروهای لوکس محسوب می‌شوند و مالیاتی درحدود 30‌تا 40 درصدی بر آنها اعمال می‌شود. این مالیات سنگین، موجب شده است این نوع خودروها برای خریداران و تولیدکنندگان جذاب نباشند. به گزارش اکونومیک تایمز،وزیر صنعت اندونزی می‌گوید دولت امیدوار است با این کاهش مالیات خودروسازان را تشویق کند سدان‌های بیشتری هم برای مصرف داخلی و هم برای صادرات، تولید کنند. او می‌گوید: «امیدواریم پتانسیل صادرات خودروهای سدان را افزایش دهیم و یک روش برای این کار کاهش مالیات این خودروهاست. در بازارهای جهانی، تقاضا برای خودروهای سدان بیشتر از خودروهای چندمنظوره است.» این در شرایطی است که سندیکای خودروسازان اندونزی پیشنهاد داده است برای ترغیب خودروسازان به تولید سدان، مالیات بر فروش این خودروها به 10 درصد کاهش یابد./دنیای اقتصاد
صبحانه با خبر 3 نکته دانستی در مورد خودرو Wed Aug 02 22:44:45 IRDT 2017
صبحانه با خبر هفت روش برای سفر کم هزینه خانوادگی Wed Jan 10 15:20:02 IRST 2018
صبحانه با خبر عادت غذایی ایرانیان رصد می شود Thu Mar 16 15:41:21 IRST 2017
صبحانه با خبر شبکه ملی اطلاعات؛ سخت افزاری محتاج نرم‌افزار Mon Aug 07 09:31:15 IRDT 2017
صبحانه با خبر در این فصل سوسیس و کالباس نخورید! Sat Apr 01 09:29:25 IRDT 2017
صبحانه با خبر پخش فینال «کودک شو» در شبکه نسیم Tue Dec 05 18:18:08 IRST 2017
صبحانه با خبر ممنوعیت واردات خودروهای 2500 سی سی به بالا در سال 96 Fri Mar 17 11:38:44 IRST 2017
صبحانه با خبر معرفی یک دستگاه رده بالا از مایکروسافت Mon Jul 10 11:41:52 IRDT 2017
صبحانه با خبر نظرسنجی جالب بازیگر مشهور درباره شخصیتش! +عکس Mon Feb 13 16:16:39 IRST 2017
صبحانه با خبر تصویر جدید از ال‌جی V30 Mon Jul 24 15:18:27 IRDT 2017
صبحانه با خبر پراید همچنان در جایگاه اول خودروهای سرقتی Sat Apr 08 14:51:51 IRDT 2017
صبحانه با خبر تعداد واحدهای مسکن مهر مشمول وام Wed Jan 25 11:16:54 IRST 2017
صبحانه با خبر دلایل افزایش دیابت در بین دانش‌آموزان چیست؟ Tue Apr 04 15:01:14 IRDT 2017
صبحانه با خبر پرداخت بالغ بر 29 هزار میلیارد تسهیلات احداث گلخانه توسط بانک کشاورزی Wed Aug 02 15:15:40 IRDT 2017
صبحانه با خبر بالا و پایین اقتصادی در دولت دوازدهم Sun Aug 06 18:42:56 IRDT 2017
صبحانه با خبر قیمت طلا ثابت ماند Thu Apr 06 16:16:17 IRDT 2017
صبحانه با خبر برخورد با فعالیت‌های غیراخلاقی در فضای مجازی Thu Mar 30 14:41:49 IRDT 2017
صبحانه با خبر چه خودروهایی جانشین پراید می‌شوند؟ +عکس Sat Sep 02 14:50:57 IRDT 2017
صبحانه با خبر منابع مالی بانک شهر در اختیار عمران و آبادانی شهرها قرار دارد Sat Jul 15 13:57:02 IRDT 2017
صبحانه با خبر آژیر قرمز در 96 سد کشور به صدا درآمد Sat Jan 20 09:37:16 IRST 2018
صبحانه با خبر خطر بیخ گوش اقتصاد ایران Thu Nov 23 09:16:43 IRST 2017
صبحانه با خبر لیزینگ مسکن آزاد شد Tue Feb 07 12:15:52 IRST 2017
صبحانه با خبر آغاز نام نویسی در کاروان های حج از فردا Sat May 13 16:38:29 IRDT 2017
صبحانه با خبر سهام آسیایی رشد کرد Wed Sep 13 13:11:27 IRDT 2017
صبحانه با خبر واژگونی اتوبوس در آزاد راه قم – تهران +عکس Wed May 03 10:50:49 IRDT 2017
صبحانه با خبر هیچ بدهی به پیمانکاران مسکن مهر نداریم Fri Aug 25 11:54:24 IRDT 2017
صبحانه با خبر تصمیم گیری "شپلی" در خصوص شمولیت ماده 141 قانون تجارت Wed Sep 20 11:29:18 IRDT 2017
صبحانه با خبر مطالبات گندم‌کاران تسویه شد Wed Nov 15 15:31:24 IRST 2017
صبحانه با خبر سکان بازار ارز در دست کیست؟ Sun Feb 11 15:33:14 IRST 2018
صبحانه با خبر سپرده گذاران فرشتگان 168میلیارد دریافت کردند Tue Jul 11 11:44:27 IRDT 2017
صبحانه با خبر آمریکا؛ بزرگترین واردکننده فرش دستباف ایران Fri Apr 14 15:35:01 IRDT 2017
صبحانه با خبر شهردار تهران برای باردوم «استعفا» داد Mon Apr 09 13:36:38 IRDT 2018
صبحانه با خبر دلار تغییر جهت داد +جدول Sun Jan 28 13:40:16 IRST 2018
صبحانه با خبر مهار آتش‌سوزی در قطار پردیس تهران - مشهد Tue Dec 12 21:47:57 IRST 2017
صبحانه با خبر درآمد میلیون دلاری با صادرات گلاب +جدول Sat May 06 11:05:23 IRDT 2017
صبحانه با خبر دستگیری 39 نفر از عاملان تیراندازی در خوزستان Tue Sep 12 00:37:53 IRDT 2017
صبحانه با خبر افزایش نرخ ارز تورم زا نیست Sat Sep 02 12:15:48 IRDT 2017
صبحانه با خبر 72 میلیون سهم دولتی بدون خریدار ماند Tue Jul 04 11:37:04 IRDT 2017
صبحانه با خبر تالاب‌ های ایران جراحی می‌خواهند Tue Jan 31 09:50:26 IRST 2017
صبحانه با خبر تعیین تکلیف سپرده‌های 2 تعاونی اعتباری Sat Feb 10 14:25:31 IRST 2018
صبحانه با خبر وضعیت وام‌دهی بانک‌ها در 7 شیوه Wed Jul 26 13:49:08 IRDT 2017
صبحانه با خبر شروط عراق برای واردات کالا از ایران Sun Aug 20 21:57:13 IRDT 2017
صبحانه با خبر جدایی شهاب حسینی از شهرزاد تکذیب شد Mon Dec 18 14:56:45 IRST 2017
صبحانه با خبر توزیع اسکناس نو به مناسبت عید غدیر Wed Aug 30 10:37:37 IRDT 2017
صبحانه با خبر آیا مدارس تهران فردا هم تعطیل است؟ Mon Feb 05 11:25:32 IRST 2018
صبحانه با خبر شش میلیون کارگر کجا کار می‌کنند؟ Mon Feb 27 21:26:13 IRST 2017
صبحانه با خبر روایت معاون آخوندی از بیماری حمل‌ونقل هوایی Thu Dec 07 15:33:22 IRST 2017
صبحانه با خبر بازار کالاهای لوکس پررونق می‌شود Wed May 31 12:47:48 IRDT 2017
صبحانه با خبر شرایط بازنشستگی تغییر کرد Thu Jan 18 14:54:35 IRST 2018
صبحانه با خبر پیشنهاد افزایش سرمایه 500 درصدی "شلیا" Wed Aug 16 12:05:58 IRDT 2017
صبحانه با خبر دردسرهای مدارس با عمر بالای 40 سال در تهران Tue Apr 04 11:59:02 IRDT 2017
صبحانه با خبر حال ناخوش بازار کالاهای اساسی Tue May 16 11:40:37 IRDT 2017
صبحانه با خبر صفر تا صد مالیات بر ارزش افزوده Tue Oct 03 10:46:14 IRST 2017
صبحانه با خبر مسکن تهران امسال چقدر گران شد؟ Thu Jan 25 09:21:28 IRST 2018
صبحانه با خبر شناسایی و دستگیری نفرات اصلی باند قاچاق طلا Thu Feb 09 13:16:12 IRST 2017
صبحانه با خبر بانک ملت 133 ریال سود به ازای هر سهم برای سال مالی 1396 پیش بینی کرد Mon Feb 20 15:51:11 IRST 2017
صبحانه با خبر کاهش نرخ سود بانکی در بن‌بست Mon Jul 03 12:04:27 IRDT 2017
صبحانه با خبر مرتضی بانک، دبیر شورای عالی مناطق آزاد شد Sun Sep 03 23:58:18 IRDT 2017
صبحانه با خبر 130 هزار شغل کددار شده‌اند Sat May 20 12:39:50 IRDT 2017
صبحانه با خبر آش و حلیم را از عاملین فروش تهیه کنید Tue May 30 10:24:58 IRDT 2017
صبحانه با خبر 2 راه‌اصلی مبارزه با واردات قاچاق Fri Jul 07 14:16:14 IRDT 2017
صبحانه با خبر آیا تلگرام هک شده است؟ Sat Jan 14 14:27:47 IRST 2017
صبحانه با خبر ایراد حقوقی وعده افزایش یارانه‌ها Wed May 03 12:43:52 IRDT 2017
صبحانه با خبر سامسونگ تبلت گلکسی بوک را معرفی کرد +عکس Mon Feb 27 16:21:56 IRST 2017
صبحانه با خبر جریمه تردد موتورسیکلت‌ها در خط ویژه چقدر است؟ Thu Apr 12 12:34:24 IRDT 2018
صبحانه با خبر سنجش دلار در محدوده 3770 Tue Jul 04 09:00:01 IRDT 2017
صبحانه با خبر فردا زمان اعلام نتایج کنکور سراسری و آزاد Wed Sep 13 10:15:43 IRDT 2017
صبحانه با خبر پرونده اخلالگران بازار ارز روی میز دیوان عالی کشور Sat Dec 31 13:27:08 IRST 2016
صبحانه با خبر چگونگی عملکرد شورای رقابت در بازار خودرو Mon Jul 10 18:29:27 IRDT 2017
صبحانه با خبر روایتی از یک بیماری موذی و بدون علامت Fri Sep 08 12:02:27 IRDT 2017
صبحانه با خبر نرخ انواع میوه در میادین +جدول Tue Aug 15 12:48:20 IRDT 2017
صبحانه با خبر زلزله‌های 96 ادامه می‌یابد؟ Mon Apr 23 12:44:40 IRDT 2018
صبحانه با خبر اولین معامله ریفورمیت پتروشیمی بوعلی Tue Jul 11 10:39:54 IRDT 2017
صبحانه با خبر افزایش قاچاق در کمین بازار سوخت Sat Feb 03 16:15:31 IRST 2018
صبحانه با خبر قتل و دفن کودک 50 روزه توسط پدر سنگدل Wed Apr 05 15:59:12 IRDT 2017
صبحانه با خبر عکس/کشف تریاک از کف ساک یک مسافر Sun Aug 13 12:49:38 IRDT 2017
صبحانه با خبر گران‌ترین بازارهای مسکن جهان Wed Jan 25 10:53:08 IRST 2017
صبحانه با خبر مشترکان پر مصرف آبی جریمه خواهند شد Wed Jan 10 09:13:08 IRST 2018
صبحانه با خبر اشد مجازات برای تجارت خونین Tue Feb 14 12:15:36 IRST 2017
صبحانه با خبر تولید 2 سواری متوقف شد Mon May 22 09:43:57 IRDT 2017
صبحانه با خبر فوت 23 دانش آموز و فرهنگی در زلزله کرمانشاه Tue Nov 14 20:18:06 IRST 2017
صبحانه با خبر قیمت 8 هزار تومانی موز، منطقی است Tue Feb 06 19:30:12 IRST 2018
صبحانه با خبر قیمت سکه 13 هزار تومان کاهش یافت +جدول Thu Sep 14 12:27:56 IRDT 2017
صبحانه با خبر افزایش نرخ ارز تداوم ندارد Wed Jan 31 11:48:59 IRST 2018
صبحانه با خبر ممنوعیت‌هایی که حاجی‌ها را زیر شلاق و زندان می‌برد Thu Apr 05 18:00:01 IRDT 2018
صبحانه با خبر هیچ سیگنالی برای افزایش قیمت‌ها نداریم Sat Sep 30 16:36:00 IRST 2017
صبحانه با خبر مالیات فروش پژو 301 تعیین شد Tue Sep 19 13:49:52 IRDT 2017
صبحانه با خبر کدام پیام‌رسان‌ داخلی مورد اعتماد است؟ Thu Apr 12 10:14:34 IRDT 2018
صبحانه با خبر قیمت مرکبات نجومی شد +نرخ انواع میوه Wed Feb 22 13:35:50 IRST 2017
صبحانه با خبر چرا بورس را انتخاب کنیم؟ Tue May 30 15:25:26 IRDT 2017
صبحانه با خبر ایجاد دالان حمل و نقل ریلی آلمان-ایران-چین Wed Aug 02 10:48:16 IRDT 2017
صبحانه با خبر عکس/سفره هفت سین خانم کارگردان Mon Mar 20 10:37:02 IRST 2017
صبحانه با خبر سازمان حمایت باید از فساد مصون بماند Thu Sep 14 17:19:01 IRDT 2017
صبحانه با خبر یارانه‌ای که به جیب 3 درصد می‌رود Tue Feb 06 13:32:57 IRST 2018
صبحانه با خبر مقایسه قیمت بنزین در ایران و دنیا Wed Dec 20 10:06:33 IRST 2017
صبحانه با خبر هزینه‌های ریز و درشت جشن‌ عروسی Sun Feb 18 12:38:48 IRST 2018
صبحانه با خبر پژو 301 سال آینده به بازار می‌آید +عکس Tue Feb 13 18:34:46 IRST 2018
صبحانه با خبر عکس/ له شدن هیوندا در یک نمایشگاه اتومبیل Sun May 14 20:03:45 IRDT 2017
صبحانه با خبر فرمول جذب سرمایه خارجی در خودروسازی Tue May 16 09:19:42 IRDT 2017
صبحانه با خبر برای تامین امنیت زائران جای نگرانی نیست Fri Jul 07 12:04:55 IRDT 2017
آفتاب آنهایی که کبدشان چرب است بخوانند Fri Jun 23 03:02:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تسعیر راه را برای اصلاح نرخ ارز باز می کند/ لزوم افزایش سرمایه بانک های خصوصی Fri Jul 01 13:45:00 IRDT 2016
فرهنگ نیوز سینمای کودک‌؛ مظلوم‌ترین سینمای کشور است Sat Dec 31 17:12:00 IRST 2016
بولتن نیوز برتری بسکتبالیست‌های ایران برابر سوریه Sat Aug 12 09:50:59 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تخلیه ساختمان کنگره ایالتی در ایلینوی آمریکا پس از تهدید بمب گذاری Tue Dec 05 07:21:23 IRST 2017
ایسکانیوز هر سازمانی بدون چشم انداز محکوم به نابودی است Tue Jan 09 11:53:39 IRST 2018
میزان از همین الان باید برای بازی‌های آسیایی برنامه‌ریزی کنیم/ می‌توانستیم در تاشکند سه مدال کسب کنیم Sun May 14 05:20:01 IRDT 2017
ایران آنلاین ادعای عجیب رباینده بنیتا کوچولو /آدم ربا: ماجرا رابه کلانتری اطلاع دادم Mon Jul 31 09:23:28 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دشمن اعتماد مردم به توانمندی های ملی را هدف قرار داده است Wed Jan 31 11:26:31 IRST 2018
ورزش 3 خامس: بایرن هم مثل رئال عادت به بردن دارد Sun Dec 24 15:10:00 IRST 2017
فردا رضایی و 2 بازیکن دیگر در لیست خروجی سپیدرود Sun Nov 05 13:07:41 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز عملیات اجرایی رآکتور آب سنگین خنداب اراک از یک سال دیگر Sun Sep 03 20:43:16 IRDT 2017
جماران برنامه تمرین استقلال در ورزشگاه آزادی Sat Jul 29 10:31:03 IRDT 2017
رسالت صفارهرندی: صدای مخالفان را بشنوید و برچسب نزنید Sat Sep 16 00:00:00 IRDT 2017
آفتاب ایران ولوو در حال آزمایش اتوبوس های مفصل دار برقی Sat May 05 13:26:05 IRDT 2018
پرشین خودرو نتایج جستجوی ایرانی‌ها در گوگل Mon Dec 18 22:06:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای 17 پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی/بیش از 4میلیون روستایی از آب شرب بهره مند شدند Wed Mar 08 12:01:43 IRST 2017
مشرق نیوز رکورد اماراتی برانکو شکست Tue May 08 15:21:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس کیفیت مدارس دولتی با تفکیک و تنوع مدارس کاهش می‌یابد Sat Jun 24 11:50:00 IRDT 2017
فردا دستبرد 3 خواهر و برادر به 11 بانک در سراسر کشور Sat Mar 11 02:19:07 IRST 2017
خبرگزاری حوزه در حمله متجاوزان سعودی پنج یمنی به شهادت رسیدند Fri Dec 29 13:03:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افتتاح 455 پروژه در سطح شهرستان زابل Sun Aug 27 15:45:59 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 410 کارتن سیگار قاچاق در اصفهان کشف و ضبط شد Sun Sep 24 10:50:40 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای چهارمحال و بختیاری انتخاب شد Sat May 12 16:01:00 IRDT 2018
شیعه نیوز مقایسه فتوای تحریم تنباکو با فتوا به ربای بانکی در کشور Sun May 13 11:00:08 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر معرفی نفرات برتر رقابت‌های پاراگلایدر قهرمانی کشور در کرمانشاه Thu Jun 21 15:25:13 IRDT 2018
جام نیوز نمایش حجاب و کلاه اسلامی در جمع دانشجویان کالیفرنیا Sat Feb 25 17:05:16 IRST 2017
ورزش 3 خبرگزاری SDNA یونان مدعی شد/ انصاری فرد در مسیر بازگشت به پانیونیوس Sun Aug 06 05:24:00 IRDT 2017
فردا دستورتشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات ریاست‌جمهوری صادر شد Mon Apr 10 17:14:32 IRDT 2017
جماران کاخ سفید: به وضوح گفته‌ایم که اکنون زمان مذاکره با کره‌شمالی نیست Mon Oct 02 23:39:15 IRST 2017
وزارت نیرو تهیه گزارش های ارزیابی زیست‌محیطی قبل از اجرای تأسیسات آب و فاضلاب/ تعیین آب قابل برنامه‌ریزی از منابع آب سطحی برای مصارف زیست محیطی Mon Dec 25 13:38:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر شکست مدعیان به جز تاسیسات +گزارش Wed Jul 19 13:33:25 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 4 میلیارد تومان در سال 96 برای اتصال صالحیه به «واوان» هزینه شد Thu Apr 19 20:41:16 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت نام دو هزار نفر در گردهمایی جهانی بازی‌سازان رایانه ای تهران Sat Jul 01 20:22:00 IRDT 2017
میزان تاکید کویت و اتحادیه اروپا بر لزوم حل بحران قطر Sat Jul 01 02:26:49 IRDT 2017
فردا دو شاکی پرسپولیس طلب خود را بخشیدند Wed Nov 01 07:24:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر ترکیه بزرگترین زندان برای خبرنگاران در جهان است Tue Feb 21 20:21:13 IRST 2017
خبرگزاری نسیم بازگشت مدافع پرسپولیس به تمرینات گروهی Wed Apr 25 21:40:03 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تدارک شهرداری سنندج برای روز طبیعت/حمل و نقل عمومی در خدمت مردم Sat Apr 01 11:15:51 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دوره‌ یارانه دادن اقتصاد به سیاست گذشته است/اقتصاد با پول چاپ کردن رشد نمی‌کند Fri May 12 15:19:49 IRDT 2017
بولتن نیوز سریال صفر درجه Thu Sep 07 10:20:42 IRDT 2017
عصر ایران قاتل زن تاجر چینی در قشم دستگیر شد Sun Apr 09 12:03:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حمایت بی‌بی‌سی فارسی از آلوده‌کنندگان آب شرب دمشق/ جنگ روانی رسانه دروغگو علیه ارتش سوریه Tue Jan 03 08:20:11 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فروش اینترنتی 80 محصول تولیدشده از سوی 10 شرکت نانویی Tue Oct 03 09:13:16 IRST 2017
دولت بهار انتقال 24 زندانی محبوس در زندان‌های آذربایجان به ایران Thu Mar 02 15:19:00 IRST 2017
ایسکانیوز تازه‌ترین کتاب دنیل استیل در فهرست پرفروش‌های ماه Tue Feb 06 00:50:30 IRST 2018
جام نیوز رسوایی اخلاقی 4 معلم پس از40 سال Fri Aug 25 22:45:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عملکرد قابل تقدیر ناحیه یک ارومیه در موضوع جذب دانش آموزان توانمند Wed Nov 09 11:03:15 IRST 2016
ایسکانیوز داور قدیمی فوتبال ایران درگذشت Thu Dec 14 17:14:59 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران طوفان ایرما در ایالت جورجیا قربانی گرفت Tue Sep 12 10:39:28 IRDT 2017
صراط چگونگی جایگزینی افراد به جای زائران بیمار در حج Sun Jul 02 15:33:35 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین حفظ محیط زیست‌ با سیاست‌های صنعت خودرو‌ امکان ‌پذیر نیست Tue Feb 13 20:45:17 IRST 2018
آنا آزمایشگاه‌ها درحوزه درمان بیماری نقشی غیرقابل انکار دارد Tue Jan 09 10:54:55 IRST 2018
جوان آنلاین تفکیک زباله از مبدا با صرفه جویی10 میلیاردی در فردیس Fri Dec 22 14:35:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان یکشنبه 8 بهمن ماه Sun Jan 28 09:50:27 IRST 2018
وطن امروز تساهل به قیمت از بین رفتن امنیت مردم؟! Sun Feb 25 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تجمع اعضای پارلمانی حماس در اعتراض به بازداشت قانونگذار فلسطینی Mon Mar 13 12:58:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر دوره حفظ قرآن کریم موسسه قرآن وعترت محبان امام علی برگزار می شود Sun May 07 14:58:27 IRDT 2017
بورس نیوز عجیب‌‌ترین رنگ در بنز کلاس S +عکس Wed Jun 06 15:39:29 IRDT 2018
عصر ایران تولد 35 سالگى احسان علیخانی (عکس) Mon Nov 06 15:57:01 IRST 2017
ورزش 3 الهلال پاداش فینال را تعیین کرد/ شیخ الهلال 104 میلیون جایزه می دهد! Fri Sep 15 12:45:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دولت موظف به اختصاص یارانه متقاضیان به امور خیرخواهانه شد Sat Mar 04 10:27:31 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران واکسن جدید سرطان دهانه رحم با قدرت پیشگیری 93 درصدی Fri Aug 11 17:50:25 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار تبریز: امکان برگزاری بازی های تراکتور در ورزشگاه تختی وجود ندارد Sat Jul 16 22:32:00 IRDT 2016
نامه نیوز مقام روس: موشک کره شمالی به آمریکا می رسد Sun Oct 08 13:56:12 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعزام 260 دانش آموز بیجاری به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور Mon Aug 21 12:37:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افق تامین آب شرب بوشهر از دریا 45 درصد است Tue May 15 12:48:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش حدود 20 درصدی تولید آبزیان در کشور Tue Apr 25 12:57:00 IRDT 2017
تدبیر خداحافظی عالیشاه از برانکو و پرسپولیسی‌ها Sat Dec 31 12:04:15 IRST 2016
خبرگزاری دانشجویان ایران کریستیانو رونالدو پس از دادگاه هو شد Mon Jul 31 18:08:34 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین خطرناک‌ترین مکان منزل برای سالمندان Thu Apr 27 23:47:37 IRDT 2017
جام نیوز نامه انتقادی مطهری به حسین شریعتمداری Mon Dec 11 23:30:00 IRST 2017
تدبیر و امید ازدواج پسر 25 ساله با پیرزن 91 ساله! +عکس Mon Nov 13 07:20:02 IRST 2017
بولتن نیوز جادوگر رسما از نفت شکایت کرد Mon Nov 06 21:32:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انصراف 10 نفر از نامزدهای شورای باشت Wed May 17 18:47:40 IRDT 2017
عصر ایران عکسی دیده نشده از امام خمینی Wed Mar 01 11:11:27 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ظرفیت مرکز فرهنگی،تحقیقی و پژوهشی موزه سوق Mon Jan 22 10:18:03 IRST 2018
ایلنا شورای نگهبان مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس فراخواند Wed Jun 21 13:43:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت هوای استان کرمان در 17 آبان Wed Nov 08 09:11:56 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بمب افکن های ترکیه دوباره مناطقی از شمال عراق را بمباران کردند Thu Jun 23 14:49:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران مسابقات تورنمنت چهار جانبه هندبال در شهرکرد Sun Feb 04 08:24:58 IRST 2018
فردا وعده بازسازی سوریه از زبان ظریف Fri Sep 22 10:27:19 IRST 2017
598 تونس یک باند تروریستی را متلاشی کرد Sun Jan 01 10:36:05 IRST 2017
جماران انصاری: پشتم به بیرانوند بود، چطور خطا کردم؟! Fri Feb 02 19:08:45 IRST 2018
خبرگزاری فارس راهکار توسعه روابط اقتصادی ایران و هلند بررسی شد Tue Feb 21 19:25:00 IRST 2017
صراط تلسکوپ گمشده ناسا پیدا شد! Thu Mar 09 17:11:06 IRST 2017
میزان رفع موانع حقوقی پروژه تجاری صاروج پارس با ورود دستگاه قضایی/ پروژه‌های صنعتی و تولیدی زیر چتر حمایتی قوه قضاییه قرار می‌گیرند Mon Oct 23 08:14:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعدام قاتل آتنا اصلانی در ملاء عام + فیلم Wed Sep 20 07:51:09 IRDT 2017
پرشین خودرو گزارش خبری/شوک دولت به خودروسازان مونتاژکار؛ دولت عیدی خودروسازان را داد! Tue Mar 07 10:03:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن جستارهای پوچ‌گرایی در سه افق عقلانیت، دین و جغرافیای ایران/ دغدغه‌ معنا پایان ندارد Wed Feb 28 23:39:17 IRST 2018
آفتاب ایران شرایط مهدی کروبی در حصر تغییر کرده است؟/رمضان زاده: اصلاح طلبان دنبال انقلاب کردن نیستند Sat Dec 09 21:04:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سومین جلسه هیئت رئیسه برگزار می شود Tue Nov 08 11:34:02 IRST 2016
خبرگزاری مهر هدف پرسپولیس قهرمانی است/ به ثبت رکورد فکر نمی کنیم Sat Jan 28 19:57:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری نهمین دوره مسابقات تفسیر قرآن کریم درخراسان جنوبی + فیلم Fri Dec 02 14:05:47 IRST 2016
پارسینه پیدا شدن جسد یکی دیگر از مفقودی‌های سیل آذربایجان‌ شرقی Fri Apr 28 15:09:20 IRDT 2017
تدبیر و امید در جلسه نمایندگان مجلس با فراستی چه گذشت؟ Tue Feb 21 04:40:02 IRST 2017
نسیم بهاری یاوه‌گویی تازه عربستان علیه ایران Sun Dec 24 14:12:31 IRST 2017
خبرگزاری نسیم لیگ برتر فوتبال|جدال پیکان با صنعت نفت برای عبور از استقلال و نزدیک شدن به رؤیای آسیا Thu Apr 05 02:19:02 IRDT 2018
عصر ایران آبا تصمیمات جدید کنگره آمریکا می‌تواند مجوز خرید هواپیما را لغو کند؟ Sun Dec 17 14:37:09 IRST 2017
فردا رکود تورمی دامنگیر اقتصاد است Thu Apr 27 08:59:02 IRDT 2017