جام جم آنلاین - Mon Aug 07 04:40:00 IRDT 2017 نمایش خبر

چگونه خواص درمانی «شیر» را 10 برابر کنیم؟

طب امروزی تأکید به خوردن فراوان شیر دارد مخصوصاً در افراد پیر با پوکی استخوان و آرتروز، از طرفی افراد مسن عمدتاً از سردی مفاصل و سایر اعضا رنج می‌برند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، برای این افراد بهترین روش مصرف شیر در منابع طب سنتی این است که شیر را با دارچین میل کنند تا هم سردی شیر را بگیرد و هم به این دلیل که دارچین مبدرق شیر است و شیر را تا مفاصل می‌برد. این خاصیت ذاتی دارچین است که اگر همراه شیر خورده شود، خواص درمانی شیر را به مفاصل می‌رساند لذا توصیه می‌شود شیر را همراه دارچین میل کنید؛ برای این کار هنگام گرم کردن شیر می‌توانید پودر دارچین را به آن اضافه کنید یا اینکه اگر چوب دارچین دارید، می‌توانید پس از تهیه چای دارچین، مقداری از این چای را با شیر ترکیب و میل کنید. با این کار شیر هم خیلی خوشمزه می‌شود و هم خیلی خوشبو و مشکلات نفخ حاصل از خوردن شیر که در برخی افراد ایجاد می‌شود را رفع می‌کند؛ پس افرادی که نمی‌توانند شیر بخورند، شیر همراه دارچین را می‌توانند به راحتی و به لذت میل کنند. ضمناً با خوردن شیر یک لینت مزاج خیلی معمول بوجود می‌آید که اذیت‌کننده و اسهالی نیست بلکه مفید است همچنین می‌توانید به شیر و دارچین مقدار کمی عسل اضافه کنید که خوشمزه‌تر و مفیدتر می‌شود؛ مصرف یک الی دو لیوان شیر در روز کفایت می‌کند و خوردن شیر در حالی که ناشتا هستید کاملاً مضر است. شیر پاستوریزه یا استرلیزه مورد تأیید نیست بلکه منظور از شیر، شیر محلی تازه گاو یا گوسفند است که از مراکز مورد تأیید تهیه شده و جوشانده شده است. بهترین روش جوشاندن این است که مقداری آب به شیر اضافه کنید و روی شعله قرار دهید و اجازه دهید تا همان مقدار آب بخار شده و خارج شود؛ خوردن شیر همراه با میوه از ممنوعیات مصرف همزمان مواد غذایی است، شیر را با خرما و عسل می‌توانید میل کنید اما با خوردن هر نوع میوه دیگری مانند موز و … باعث فاسد شدن شیر و فساد معده می‌شود همچنین مصرف شیر‌کاکائو صنعتی نیز به هیچ وجه مورد تأیید نیست. بجای مصرف شیر‌خشک برای کودکانی که در کنار شیر مادر، از شیر‌خشک استفاده می‌کنند، توصیه می‌شود شیر بز و اگر در دسترس نبود شیر گاو به همراه عسل استفاده شود، اضافه کردن دارچین نیز مفید است. چربی شیر مفید است و باعث جذب بهتر کلسیم شیر می‌شود لذا شیر را با همان درصد چربی طبیعی خود به راحتی می‌توان استفاده کرد؛ برای کاهش مصرف چربی و کاهش کالری از خوردن سرخ‌کردنی و فرآورده های صنعتی پرهیز کنید.
جام جم آنلاین رونمایی از سامانه سرباز ماهر Mon Nov 19 12:38:52 IRST 2018
جام جم آنلاین آدم هایی با پاهای بسیار دراز ! + عکس Sun Sep 03 11:15:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین موجود دریایی عجیب +عکس Thu Sep 14 19:45:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین انسداد جاده کندوان از ساعت 21 امشب Sat Dec 08 16:34:15 IRST 2018
جام جم آنلاین خودکشی مجرم قبل از ورود به دادگاه Sat Aug 19 15:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین سرقت از پیرمردهای خوشتیپ با سرنگ روغن! Tue Aug 29 16:39:12 IRDT 2017
جام جم آنلاین دو میلیون دلار هدیه اینفانتینو به تاج؟ Sat Nov 17 08:33:57 IRST 2018
جام جم آنلاین دستگیری عامل قتل خانوادگی در روستا +عکس Mon Sep 25 10:49:30 IRST 2017
جام جم آنلاین 2500 زندانی مهریه در حبس هستند Sun Jul 23 00:42:21 IRDT 2017
جام جم آنلاین تسلیحات داعش در مسکو به نمایش درآمد + عکس Sat Aug 26 11:00:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین آیا تفاوتی میان شهدای مدافع حرم است؟ Mon Oct 02 14:17:31 IRST 2017
جام جم آنلاین جزئیات فرار هالیوودی از زندان Mon Jul 10 16:19:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین عزت الله رمضانی فر روی «صندلی علم سنج» Sat Nov 10 12:14:14 IRST 2018
جام جم آنلاین پادشاهی فدرر در ویمبلدون Mon Jul 17 00:14:16 IRDT 2017
جام جم آنلاین جان تازه گردشگری سلامت در 15 شهر و استان Mon Aug 07 08:15:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین گرداننده توییتر ترامپ کیست؟ Sun Aug 20 07:45:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین قیمت بلیت‌ بازی ایران و سوریه مشخص شد Sun Sep 03 23:22:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین هوای تهران در شرایط «اضطرار» است Wed Dec 05 10:04:47 IRST 2018
جام جم آنلاین سرقت از کامیون در حال حرکت +عکس Sat Aug 05 14:19:49 IRDT 2017
جام جم آنلاین ترن Tue Nov 13 10:30:00 IRST 2018
جام جم آنلاین «کامبک» رویایی پرسپولیس (گزارش تصویری) Tue Nov 20 08:36:29 IRST 2018
جام جم آنلاین پیمان سنتو چیست؟ (+فیلم) Thu Nov 22 13:52:47 IRST 2018
جام جم آنلاین دست‌مریزاد به این غافلگیری Tue Sep 12 08:10:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین برلوسکنی، پوتین را غافلگیر کرد +عکس Mon Oct 09 14:33:12 IRST 2017
جام جم آنلاین زنی که قرآن را آتش زد، دستگیر شد Wed Jul 12 13:07:13 IRDT 2017
جام جم آنلاین قیمت سکه و ارز در بازار +جدول Sun Dec 02 18:20:00 IRST 2018
جام جم آنلاین شکایت قطر به سازمان تجارت جهانی Tue Aug 01 01:45:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین رونالدو به راه‌آهن می‌رود! +عکس Sun Jul 09 16:55:05 IRDT 2017
جام جم آنلاین غمگین‌ترین عروسی جهان +عکس Fri Aug 11 01:00:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین مکمل نظام آموزش رسمی کشور هستیم Wed Sep 27 07:10:00 IRST 2017
جام جم آنلاین رهبر کاتالونیا: از بازداشت نمی ترسم Thu Oct 05 23:00:00 IRST 2017
جام جم آنلاین محاکمه شکنجه گر برلین در تهران +عکس Wed Aug 09 12:45:56 IRDT 2017
جام جم آنلاین قاضی معروف، وکیل خواننده مشهور شد Sun Aug 27 13:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین موتورسواری فرهاد آئیش+عکس Sun Sep 17 21:50:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین قاتل خاموش در چرداول 2 قربانی گرفت Wed Nov 21 11:00:35 IRST 2018
جام جم آنلاین نگاهی به زندگی ورزشی حشمت مهاجرانی Sun Jul 16 18:08:59 IRDT 2017
جام جم آنلاین موزیک ویدیو گروه دنگ شو بنام خطا کردم Sat Jul 08 07:00:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین گرانترین پوست در دنیای حیوانات + عکس Sun Aug 20 17:39:48 IRDT 2017
جام جم آنلاین پدر سردار سلیمانی در منزلش +عکس Thu Aug 31 01:20:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین آرسنال قهرمان جام خیریه انگلیس شد Mon Aug 07 00:25:19 IRDT 2017
جام جم آنلاین کنار نمی رفتم کنارم می زدند Sat Sep 23 15:30:00 IRST 2017
جام جم آنلاین اقامت اسب های عرب در هتل لوکس +عکس Wed Sep 20 16:36:06 IRDT 2017
جام جم آنلاین قهوه با بدن ما چه می‌کند؟ Mon Jul 10 11:45:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین حلقه های عرفانی دختر جوان را فلج کرد Tue Aug 29 16:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین علائمی که می‌گویند نفخ شما طبیعی نیست! Tue Aug 22 14:05:45 IRDT 2017
جام جم آنلاین ظریف پیگیر وضعیت مرزبانان کشورمان شد Wed Oct 17 17:43:39 IRST 2018
جام جم آنلاین فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما Wed Sep 06 01:00:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین خرس گرفتار در تله سیمی + عکس Tue Oct 03 20:16:44 IRST 2017
جام جم آنلاین معمای کج‌شدن خطوط ریلی در راه‌آهن جنوب Sat Jul 22 09:45:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین مامور موساد، امام جماعت داعش بود +عکس Sun Aug 27 21:23:46 IRDT 2017
جام جم آنلاین عینک نزنیم چه می‌شود؟ Thu Jul 27 13:25:15 IRDT 2017
جام جم آنلاین کمبود معلم زنگ خطری برای آموزش و پرورش Thu Oct 05 15:10:00 IRST 2017
جام جم آنلاین 3 کشته بر اثر ریزش دیوار در تربت حیدریه Sun Sep 10 00:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین کندی تردد بر اثر بارش برف وباران Wed Dec 05 11:03:20 IRST 2018
جام جم آنلاین تایید حکم قصاص قاتل محیط بانان هرمزگانی Sat Jul 29 23:00:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین 32 مصدوم در تصادف اتوبوس با پژو 405 Thu Aug 03 16:53:59 IRDT 2017
جام جم آنلاین آثار موشک قاره‎پیمای کره شمالی Wed Jul 05 18:10:06 IRDT 2017
جام جم آنلاین تا 40 خدمت به دولت الکترونیک اضافه شد Mon Aug 21 16:50:19 IRDT 2017
جام جم آنلاین ناصر محمدخانی پدر شد! Wed Dec 12 16:26:06 IRST 2018
جام جم آنلاین به این میگن خلبان ماهر+فیلم Mon Sep 04 03:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین شهر امریکایی‌ها در عربستان + عکس Tue Aug 15 14:09:54 IRDT 2017
جام جم آنلاین ساعت 5 عصر در حسرت 10 میلیاردی شدن +عکس Thu Sep 28 13:21:42 IRST 2017
جام جم آنلاین عکس خاطره انگیز از جاده چالوس Sat Jul 08 10:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین نرخ رسمی دلار کاهش یافت +جدول Sun Sep 10 16:09:03 IRDT 2017
جام جم آنلاین دعوا بر سر جایگاه استقلال و پرسپولیس! Fri Nov 30 12:15:50 IRST 2018
جام جم آنلاین انسان های پا خرچنگی+عکس Sat Jul 22 11:00:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین نجومی‌بگیرانِ نفتی جهان Sun Sep 03 08:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین بازداشت 2 متجاوز به یک زن در مشهد Wed Oct 04 16:46:15 IRST 2017
جام جم آنلاین تب همراه تشنج را در کودکان جدی بگیرید Sun Jul 30 10:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین پرسپولیس از آسیا چقدر درآمد دارد؟ Tue Aug 29 07:31:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین پخش مستند «در مکتب عشق» از شبکه یک Tue Aug 01 14:54:09 IRDT 2017
جام جم آنلاین غربت موسیقی مقاومت Sat Aug 26 06:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین چه جوری Mon Nov 12 09:50:00 IRST 2018
جام جم آنلاین درخواست جالب عراقچی از مهدی طارمی! Sun Jul 09 15:33:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین دستگیری سارقی که قصد گروگانگیری داشت Wed Nov 07 16:01:00 IRST 2018
جام جم آنلاین پوتین دست به جیب شد + فیلم Wed Jul 19 21:59:47 IRDT 2017
جام جم آنلاین تولدی همزمان با اشغال ایران! Tue Sep 12 07:10:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین خودرو هفته بعد رسماً گران می‌شود Wed Nov 14 17:20:00 IRST 2018
جام جم آنلاین شمال ایران تا آخر هفته بارانی است Tue Sep 26 12:06:30 IRST 2017
جام جم آنلاین تیم پومسه زنان ایران قهرمان جهان شد Fri Nov 16 17:38:22 IRST 2018
جام جم آنلاین خط پایان فرار دزد طلای دختران در زندان Wed Oct 04 10:51:04 IRST 2017
جام جم آنلاین 7 گام شگفت انگیز تا کنترل وزن Wed Oct 04 04:00:00 IRST 2017
جام جم آنلاین بدرقه‌ای اینچنین Sun Oct 28 08:03:29 IRST 2018
جام جم آنلاین قلب تو Wed Nov 21 18:00:00 IRST 2018
جام جم آنلاین خوراکی های ممنوعه 8 شب به بعد! Tue Jul 11 13:17:38 IRDT 2017
جام جم آنلاین سگ شکمو ، اشک بچه را درآورد Mon Aug 21 12:51:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین زلزله 4.4 ریشتری در استان کرمانشاه Tue Nov 06 09:21:22 IRST 2018
جام جم آنلاین کوتاه اما ماندگار به طول تاریخ Fri Nov 16 12:30:00 IRST 2018
جام جم آنلاین نقد و بررسی کیا سراتو مونتاژ+تصاویر Tue Sep 12 12:25:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین وقتی وزارت سنجاق می شود! (کارتون) Mon Oct 29 09:42:28 IRST 2018
جام جم آنلاین اما و اگرهای خرید پلوپز و آرام‌پز Fri Aug 25 10:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین بلیت‌ها فروخته شد، هواداران آواره شدند Sat Nov 10 08:45:13 IRST 2018
جام جم آنلاین برای صبحانه بهتر است چه بخورید؟ Sat Jul 22 14:04:22 IRDT 2017
جام جم آنلاین گرمای هوا ادامه دارد Sat Jul 22 21:30:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین پوتین لیموزین جدید روسی را تست کرد+عکس Fri Jul 07 16:13:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین روند کاهش نرخ ارز باید ادامه یابد Mon Dec 10 20:00:00 IRST 2018
جام جم آنلاین دیدار رئیس جمهور با نخست وزیر انگلیس Thu Sep 21 01:55:55 IRDT 2017
جام جم آنلاین تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه خودنویس Sat Nov 03 12:06:03 IRST 2018
جام جم آنلاین مفاخرشناسی با طنز Tue Jul 18 08:50:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین مادر شهید جنگجو خندید و جان سپرد +عکس Fri Sep 08 02:00:00 IRDT 2017
پارسینه کدام چهره ها در فرمانداری تهران حضور یافتند؟ Wed Mar 22 19:54:10 IRDT 2017
دفاع مقدس جایگاه و مسئولیت ما به خواست و برکت شهداست Thu Dec 06 13:49:29 IRST 2018
نامه نیوز امام به محسن رضایی دستور داد نام چه کسی را از بین موسسین سپاه خارج کند؟ Sat Jun 09 14:48:44 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تمامی مدارس نوبت صبح استان تعطیل است Sat Jan 28 14:33:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حمایت از صنایع دستی راهی برای ماندگاری هویت و هنر ایرانی Sun Jun 24 15:21:00 IRDT 2018
دولت بهار بدهی 180میلیاردی دولت به کشاورزان تسویه نشد Sun Oct 29 12:20:00 IRST 2017
اعتدال سنگربان سابق سپاهان به تیم عربستانی پیوست Sat Jun 23 12:14:41 IRDT 2018
جهان نیوز لاریجانی: اجازه بدهید جهانگیری هوا بخورد!/ اعتراض به حضور نامنظم وزرا در جلسات بررسی کابینه/دوباره پای سلفی با موگرینی به صحن مجلس بازشد/آقای برجام و لبخند ظریف/زلال ترین وزیر پیشنهادی روحانی کیست؟ Wed Aug 16 20:11:05 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فیلم/ تلاوت سید مصطفی حسینی از کشور ایران در رشته قرائت؛ چهارمین روز مسابقات Tue Apr 24 00:57:09 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا طرح پرورش شتر شیری در نهبندان اجرا می شود Thu Sep 14 09:25:35 IRDT 2017
آریا تجهیز آزمایشگاه های مراکز درمانی تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اعتباری بالغ بر3 میلیارد ریال Mon Jan 15 17:21:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم وقتی اعضای بدن و لوازم خانه به کنترل تلویزیون تبدیل می‌شوند+فیلم Mon Oct 02 15:28:35 IRST 2017
جام نیوز حکم سنگین پلیس بازنشسته به جرم آسیب و آزار به 17 کودک اعلام شد! Tue Mar 14 07:18:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین توصیه‌های هواشناسی کشاورزی Mon Apr 10 12:42:48 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول Tue Apr 17 18:00:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف واشنگتن پست: ناتوی عربی برای ترامپ همانند صدام برای ریگان خواهد بود Fri Jun 02 23:15:56 IRDT 2017
وطن امروز دولت به جلوگیری از سوختن گازهای فلر بی‌توجه است Mon Dec 03 00:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 سفر ظریف به مسکو و بروکسل Wed Jan 10 08:37:00 IRST 2018
شفاف به هوش آمدن مهدی قائدی پس از 24 ساعت Tue Jan 30 10:10:59 IRST 2018
ایسکانیوز برگزاری کارگاه « سبک زندگی قرآنی » در مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج) واحد تهران مرکزی Sun Jul 23 18:12:00 IRDT 2017
دولت بهار جزییات نخستین جلسه واگذاری باشگاه تراکتورسازی Fri Apr 28 16:47:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جشنواره کتابخوانی رضوی ظرفیتی بزرگ برای ترویج فرهنگ مطالعه است Sun Jul 22 18:48:14 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم اولین کشور با حمل و نقل عمومی رایگان Fri Dec 07 10:03:02 IRST 2018
تدبیر 24 تحریم‌های جدید ضد ایرانی نشانگر بدعهدی آمریکاست Sun Jul 30 11:44:45 IRDT 2017
پارسینه انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا، نتایج و پیامد‌ها در عرصه داخلی و بین المللی Mon Nov 12 21:30:49 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران طرح تشدید برخورد با قضات متخلف روی میز کمیسیون حقوقی مجلس/ آنگونه که انتظار می‌رفت از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان استقبال نشد Tue Jul 17 08:46:38 IRDT 2018
فردا واردات کالاهای مصرفی رکورد زد Tue Aug 08 15:48:44 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد زایشگاه ستارگان در ابر ماژلانی بزرگ/تصاویر Fri Jan 19 21:54:25 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد استفاده از هوش مصنوعی در پخت غذا Mon Jul 24 10:11:36 IRDT 2017
میزان حمله هوایی عربستان به صنعا و صعده/5 زن و کودک کشته شدند Mon Jan 22 09:30:59 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران رهبر معظم انقلاب: جوانان سنت‌های غلط ازدواج را نقض کنند+ فیلم Wed Aug 23 12:36:29 IRDT 2017
دولت بهار افزایش جرم و جنایت با چاقو ریشه در فرهنگ انگلیسی دارد Mon May 01 09:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از17 هزارهکتار از اراضی محمودآباد به زیر کشت برنج رفت Mon May 29 15:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان ارسال 500 اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» Sun Jul 15 14:22:00 IRDT 2018
روزنامه شرق دستور روحانی به 4 وزیر Sun Sep 03 04:30:00 IRDT 2017
شبکه خبر ربیعی: اختصاص 1500 میلیارد تومان بودجه به سیاستهای بازار کار Sat Sep 02 15:48:34 IRDT 2017
یک ورزش مسی خواهان جذب دله آلی توسط بارسلونا شد Wed Jan 03 11:29:29 IRST 2018
خبرگزاری نسیم داستان عقل خدادادی وزرای دولت دوازدهم و عواقب آن Wed Jul 04 10:25:44 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران «کسی با من عکس نمی‌گیرد»؛ رمانی در زمان‌های موازی Wed Aug 16 11:12:34 IRDT 2017
ایلنا فروش 17 میلیارد ریالی نمایشگاه کتاب هرمزگان Sun Jan 22 09:51:06 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آرایش ظاهری همراه با سایش باطنی Mon Jun 25 11:44:00 IRDT 2018
صراط جزئیاتی از کشته شدن یک وکیل در شیراز Wed Aug 16 18:39:57 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اطلاعات وزارت ارتباطات، درباره شرکت های تلفن همراه کامل نیست Wed Jun 27 13:29:00 IRDT 2018
شیعه نیوز عربستان و مصر دوباره دوست هم می شوند Mon Mar 20 23:47:02 IRST 2017
مشرق نیوز مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند Sat Nov 10 22:45:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس جشنواره جهادگران علم و فناوری دوشنبه برگزار می‌شود Sat Feb 25 13:04:00 IRST 2017
تی نیوز بررسی راهکارهای رسانه ای ترویج فرهنگ ایثار در خراسان شمالی Thu Apr 12 14:48:24 IRDT 2018
خبرگزاری مهر دانش آموز عنبرآبادی تنبیه بدنی شد/ آموزش و پرورش: برخورد می کنیم Mon Feb 06 14:54:47 IRST 2017
خبرگزاری حوزه هجمه ها مانع انقلابی گری دستگاه قضایی و اجرای عدالت نمی شود Sat Jun 23 09:29:00 IRDT 2018
دولت بهار 1500 موشک هدایت شونده در دستان حماس Wed Jan 25 21:47:00 IRST 2017
نماینده این هووها دلسوزترند ! Sat Apr 15 14:45:44 IRDT 2017
مشرق نیوز تفاوت‌های بین آسپرین و ایبوپروفن Sun Nov 25 05:30:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی تداوم گازرسانی پایدار به تمام مشترکان در سراسر کشور Sun Jan 29 12:04:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سقوط منطقه استراتژیک «کولیان» در شمال افغانستان در حمله طالبان Tue May 08 13:08:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ی پ د، گزارش مربوط به پیشروی ارتش ترکیه در سوریه را رد کرد Tue Jan 23 11:02:51 IRST 2018
خبرگزاری شبستان تیم فوتسال کانون انقلاب سوم شد Wed Jul 18 09:28:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران امیرآبادی: پرسپولیس ‌انگیزه لازم را نداشت/ سیدجلال، رحمتی را عصبی کرد Mon Feb 13 01:12:00 IRST 2017
آفتاب حمایت ادامه‌دار از اصغر فرهادی در آمریکا Sat Feb 04 00:44:01 IRST 2017
آریا عملیات مطیبیجه برای پاکسازی شمال سامراء از بقایای داعش Sat Dec 16 20:26:32 IRST 2017
خبرگزاری مهر 200 میلیارد تومان هزینه ماهیانه ساخت مترو در پایتخت Mon Aug 08 11:54:23 IRDT 2016
فردا جزئیات دیدار امیرعبداللهیان با سفیر عراق Mon Dec 11 23:52:34 IRST 2017
تابناک دزد به خانه دروازه‌بان پرسپولیس زد Fri Sep 08 17:24:12 IRDT 2017
پولی مالی شرایط پرداخت پاداش به کارکنان دولت در سال 1397 Tue Apr 17 15:29:00 IRDT 2018
تابناک سه کشته و 8 پیوند کبد تلفات مصرف قارچ سمی Sun May 13 06:43:32 IRDT 2018
تی نیوز روس ها امکان درگیری نظامی با آمریکا را واقعی می دانند Wed Apr 11 20:15:00 IRDT 2018
تابناک هشدار سازمان بهداشت جهانی در پی جنگ الحدیده Mon Jun 18 00:41:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اضافه شدن 40 دستگاه مینی بوس در ایام نوروز به ناوگان حمل و نقل کیش Thu Mar 29 20:15:44 IRDT 2018
تین چرا کاهش سرعت در آزادراه‌ها اشتباه است؟ Mon Jul 02 08:00:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اعزام بیش از 13 هزار دانش‌آموز به راهیان نور Sun Aug 20 15:43:32 IRDT 2017
عصر ایران سفیر آلمان در تهران سوار بر نیسان آبی (عکس) Thu Dec 07 19:23:53 IRST 2017
تدبیر و امید داعش مرگ ابوبکر البغدادی را تایید کرد Tue Jul 11 12:51:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر منشا فیش های نجومی سیستم ناکارآمد اقتصادی کشور است Wed Jun 22 20:07:25 IRDT 2016
جماران بهره مندی 75 درصد از جمعیت گیلان از آب تصفیه خانه سنگر Thu Jul 27 17:36:05 IRDT 2017
خرداد نیوز وجود 2500 کارتن‌خوابِ غیرمعتاد در تهران Sun Aug 05 10:07:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مقامات نظامی ترکیه و عراق در بغداد دیدار کردند Fri Mar 02 10:01:54 IRST 2018
پرشین خودرو پرورش عادات پس انداز در بچه‌ها Thu Apr 26 19:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پاکدامن: کابوس بازی‌های آسیایی اینچئون 4 سال همراهم بود/ رنگ مدالم را دوست ندارم Mon Sep 03 00:10:00 IRDT 2018
افکارخبر قریب: به دنبال دستاور خوب برای استقلال هستیم Mon Jun 26 06:00:00 IRDT 2017
فردا پشت‌پرده حضور یک«آیت‌الله»در اغتشاشات اخیر ایران +عکس Mon Jan 01 16:51:14 IRST 2018
فردا علت عذاب آور بودن کار در شرکت گوگل چیست؟ Mon Sep 11 11:26:04 IRDT 2017
تی نیوز استخدام حسابدار در مبلمان الماس چوب در قم Sat Apr 07 21:36:07 IRDT 2018
تدبیر و امید سر و سامان دادن به چندصدایی و ایجاد همصدایی Thu Jun 29 09:41:36 IRDT 2017
خبرگزاری فارس لاوروف: رابطه روسیه و آمریکا در بدترین شرایط خود از زمان جنگ سرد قرار دارد Tue Apr 11 14:26:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو تایید کمی و کیفی محصولات دانش‌بنیان با «دانش نماد» Thu Mar 23 14:20:00 IRDT 2017
انتخاب اولین حمله پسا انتخاباتی کلینتون علیه ترامپ Sat May 27 14:21:27 IRDT 2017
میزان نگین سرویس دوباره تجهیز شد Sun Jun 25 12:22:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری دومین سالگرد شهدای "زرنه" شهرستان کامیاران Sun Aug 13 11:29:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اعزام دانش‌آموزان سرعین به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور Mon Dec 04 11:15:06 IRST 2017
تی نیوز قیمت انواع فرنگیجات در بازار+جدول Wed Apr 04 17:00:13 IRDT 2018
تی نیوز قیمت نفت رشد کرد Tue Apr 10 21:16:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مدال طلای مسابقات بینالمللی از آن رزمی کار خوزستانی Mon Jul 17 12:58:52 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توزیع 105هزار بن کارت خرید کالا بین مددجویان کمیته امداد استان تهران Tue Mar 07 21:47:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اجرای 350 برنامه ویژه هفته کودک در هرمزگان Sun Oct 07 12:30:58 IRST 2018
خبرگزاری مهر آژانسهای گردشگری اعلام ورشکستگی می کنند؟ Tue Jun 26 08:38:31 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تخریب و آبگرفتگی منازل در اصفهان Fri Jun 15 12:29:59 IRDT 2018
خبرگزاری مهر «هفت» قبل از ماه رمضان به شبکه سه می آید/ چالش های انتخاب مجری Mon Apr 16 08:50:59 IRDT 2018
فرارو (تصاویر) پیشروی به سوی پایتخت داعش Sat Mar 11 11:36:02 IRST 2017
اقتصاد ایران آنلاین ایران 15 شرکت امریکایی را تحریم کرد Sun Mar 26 20:36:07 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی راهپیمایی روز قدس در سیستان و بلوچستان آغاز شد Fri Jun 08 10:56:00 IRDT 2018
تهران پرس عکس : ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری Tue Apr 11 15:49:00 IRDT 2017