اتاق خبر24 - Sat Aug 05 03:18:00 IRDT 2017 نمایش خبر

6 فایده دویدن با سرعت کم

افراد زیادی تصور می‌کنند که دویدن حتما باید با سرعت زیاد انجام شود تا تاثیرگذار باشد. با این حال دویدن چه با سرعت کم و چه سرعت زیاد فواید زیادی دارد.

اتاق خبر 24:
 
  دویدن با سرعت کم فواید زیر را به همراه دارد:
  
 
   
  
 
  1. احتمال آسیب‌دیدگی‌ کمتر می‌شود
  
 
   
  
 
  یکی از دلایلی که مردم دویدن را کنار می‌گذارند آسیب‌دیدگی‌ زیاد در این ورزش است. دویدن با سرعت زیاد به بدن فشار زیادی وارد می‌کند و ممکن است باعث آسیب‌دیدگی‌ تاندون‌ها ، رباط‌ها و استخوان‌ها شود و در مدت زمان زیاد احتمال دارد که این آسیب‌دیدگی‌ها باقی بماند.  اگر به تازگی شروع به ورزش کرده‌اید می توانید با سرعت کم بدوید تا احتمال آسیب‌دیدگی‌ را کمتر کنید.
  
 
   
  
 
  2. بدن به دویدن عادت می‌کند
  
 
   
  
 
  اگر برای مدتی ندویده‌اید، دویدن آرام بهترین راه برای آماده کردن بدن است. این کار تاندون‌ها، رباط‌ها، مفاصل و عضلات را به تدریج قوی می‌کند تا آنها بتوانند فشار دویدن با سرعت زیاد را بعد از مدتی تحمل کنند.
  
 
   
  
 
  3. تاثیرات مثبت ذهنی
  
 
   
  
 
  چه با سرعت زیاد و چه سرعت کم بدوید، تاثیرات ذهنی را شاهد خواهید بود. دویدن باعث کاهش استرس، افزایش اعتماد به نفس و بالا رفتن توانایی‌های ذهنی می‌شود. دویدن از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می‌کند.
  
 
   
  
 
  4. افزایش سلامت قلبی – عروقی
  
 
   
  
 
  تحقیقات نشان داده است که سرعت دویدن تاثیری در فایده آن برای قلب و عروق ندارد. اگر با سرعت کم بدوید باز هم فشار خون شما کاهش پیدا می‌کند و شاهد فواید دویدن بر روی سلامت قلب خواهید بود.
  
 
   
  
 
  5. می توانید در هر مکانی ورزش کنید
  
 
   
  
 
  یکی از نکات مثبت دویدن این است که می‌توانیم این ورزش را هر کجایی انجام دهیم و نیاز به باشگاه ندارید. دویدن ورزشی است که امکانات زیادی را لازم ندارد.
  
 
   
  
 
  6. جایگزینی برای تفریح
  
 
   
  
 
  دویدن آرام می‌تواند جایگزینی برای تفریح باشد. می توانید به هنگام دویدن با دوستان خود صحبت کنید.
  
 
   
اتاق خبر24 خبر مهم از باشگاه پرسپولیس Wed Jan 17 10:13:00 IRST 2018
اتاق خبر24 نامه رهبر کره شمالی به ترامپ سوژه رسانه‌ها شد Sat Jun 02 14:39:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اجرای استاندارد مدیریت ایمنی مواد غذایی در میادین میوه و تره بار تهران Tue Sep 18 09:36:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رامین رضاییان و خودروی لوکسش در بلژیک + عکس Wed Sep 20 19:31:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 اون، این را دعوت کرد! Mon Feb 12 06:14:00 IRST 2018
اتاق خبر24 پشت‌پرده مشکل آب خوزستان / افشاگری علیه بی‌بی‌سی و آمدنیوز Wed Jul 04 10:57:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سری جدید فوق لوکس مرسدس بنز مایباخ Mon Aug 21 14:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 خط 7 مترو، شنبه افتتاح می‌شود Wed Jul 11 12:20:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تصادف مرگبار پراید با شتر Wed Sep 27 12:05:00 IRST 2017
اتاق خبر24 مرگبارترین دریاچه دنیا را بشناسید Wed Aug 23 02:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 آماری جالب از کاربرد تلگرام در ایران Fri Apr 13 15:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تلگرام دچار اختلال شد Thu Mar 29 13:35:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 کدام سرطان‌ها در کمین افراد چاق است؟ Wed Oct 04 21:25:00 IRST 2017
اتاق خبر24 تماشای عجیب فوتبال در ایران! +عکس Tue May 01 04:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پرواز هزاران میلیارد تومانی از زیرزمین Sat Jun 30 11:48:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تازه ترین قیمت خودروهای داخلی Sun Jun 24 10:19:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 طرز تهیه رولت خرما و گردو Mon Nov 13 19:18:00 IRST 2017
اتاق خبر24 پاسخ غلامحسین کرباسچی با جنجال سازی بی بی سی به بهانه بازداشت حسین فریدون Mon Jul 17 08:56:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 از جشن عاطفه ها تا رویداد اپل Fri Sep 14 08:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 طرز تهیه چند نوع سالاد رژیمی خوشمزه Sun Apr 22 14:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پدر روحانی «حامد هاکان» + عکس Mon Oct 09 02:45:00 IRST 2017
اتاق خبر24 قیمت طلا در سه شنبه 3 بهمن 96 + جدول Tue Jan 23 13:23:00 IRST 2018
اتاق خبر24 لیست پرسپولیس به AFC ارسال شد Sat Aug 05 13:09:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ماشین سواری متفاوت خانم گوینده خبر Wed Aug 16 02:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 حسینی: برترین‌ها را کارشناسان انتخاب نکردند Tue Jul 24 10:38:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تاثیر گرانی بر مصرف اینترنت Fri Aug 03 10:19:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 شهادت 3 رزمنده اسلام در منطقه مرزی پیرانشهر Wed Jan 03 21:11:00 IRST 2018
اتاق خبر24 استخدام طراح صنعتی در یک شرکت معتبر در تهران Wed Jan 24 11:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 مردی که در تمام عکس های عروسی بهاره رهنما است کیست؟ Tue Aug 29 10:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 حمله‌ور شدن بیمار به پزشک با چاقو Sat Sep 02 00:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 نمایی زیبا از تهران Mon Aug 07 01:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 نمایندگان مجلس لایحه «CFT» را تصویب کردند Sun Oct 07 10:57:00 IRST 2018
اتاق خبر24 عکس جدید حدیث میرامینی به همراه مادرش Wed Nov 01 01:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 واکنش عجیب حیوانات به خورشید گرفتگی + فیلم Tue Aug 22 09:14:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 پیاده‌روی روی رودخانه ای در چین Sat Aug 12 09:31:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 پیروزی پرگل ایران مقابل آرژانتین Thu Sep 14 11:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 یک بازیگر زن دیگر هم مدل شد +عکس Thu Feb 01 17:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 اعتراف مرد خراسانی به قتل همسر و فرزند با کلنگ Tue Sep 05 13:02:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 دستیار کی روش در امارات جا ماند Tue Aug 29 11:17:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 یارانه‌ها باید قطع شود Sat Aug 19 09:12:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 نمایی کامل از مراسم تحلیف روحانی Sat Aug 05 19:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 این جاروبرقی رباتی خانه تان را آب و جارو می کند Wed Aug 08 00:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بازیگر زن مدلینگ روسری شد + عکس Thu Feb 22 21:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 لنز چشمی هوشمند با یک قابلیت ویژه Tue Apr 17 16:25:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 افغانستان لانه جدید داعش Mon Dec 11 07:47:00 IRST 2017
اتاق خبر24 شایعه‌ای که اگر ثابت شود، فوتبال جهان را تکان می‌دهد Wed Oct 11 18:00:00 IRST 2017
اتاق خبر24 نسخه‌های جادویی برای درمان گرمازدگی Sat Aug 11 09:52:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 مشکل باغ‌موزه دفاع‌مقدس زنجان چیست؟ Sat Jul 21 09:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 برائت از همدستی در قتل شوهر Fri Dec 29 12:22:00 IRST 2017
اتاق خبر24 چرا ظریف استیضاح نشود؟ Mon Sep 03 16:19:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 قابلیت های جدید در اپل واچ Sun Jun 10 21:15:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سکه باز هم ریخت/ دلار در کانال 13.000 تومان Sun Oct 14 22:50:00 IRST 2018
اتاق خبر24 گزارشگر دربی 86 بالاخره معلوم شد Thu Mar 01 12:16:00 IRST 2018
اتاق خبر24 استقرار نظامیان آمریکایی نزدیک مرز عراق و سوریه Sat Sep 22 02:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 عکس روز نشنال جئوگرافیک/ کوه یخ در گرینلند Mon Jan 22 02:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ترافیک سنگین در ورودی‌های تهران Mon Oct 02 10:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 نشانه های حیات در کره ی مریخ Tue Nov 21 09:58:00 IRST 2017
اتاق خبر24 لزوم مراقبت در حفظ شناسه IMEI گوشی/ هشدار نسبت به تغییر عمدی و سهوی شناسه تلفن همراه Mon Dec 18 08:37:00 IRST 2017
اتاق خبر24 برنامه پخش فیلم های جشنواره فیلم فجر 96 در پردیس سینمایی چارسو Mon Feb 05 14:43:00 IRST 2018
اتاق خبر24 مارمولک عجیب و غول پیکر در خانه مرد وحشت زده Sun Nov 05 08:38:00 IRST 2017
اتاق خبر24 غرامت 10 میلیارد تومانی جیووا از ایران Mon Sep 04 15:50:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 سفیر قطر در تهران آغاز به‌ کار کرد Sat Aug 26 15:11:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 جلوگیری از خروج 10 میلیارد دلار ارز با یک مصوبه Sun Jun 24 09:05:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 200 حساب مرتبط با 100 سایت قمار و شرط‌بندی مسدود شد Tue Jul 10 12:27:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 روایت دیدار یک نویسنده با رهبر انقلاب Sat Sep 29 13:40:00 IRST 2018
اتاق خبر24 6 غذایی که خستگی را از بین می برند Tue Aug 15 10:04:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 رهبران اپوزیسیون ترکیه رای دادند Sun Jun 24 14:51:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آزار جنسی کودک کرجی تکذیب شد Mon Jul 17 20:09:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 طرز تهیه پیراشکی شویدی Mon Jan 22 12:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ساخت بزرگترین ایوان فلزی و بتونی جهان Wed Jul 19 12:07:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 خبری از کاهش قیمت بلیط هواپیما نیست/ فروش بر اساس نرخ شهریورماه Mon Oct 08 11:49:00 IRST 2018
اتاق خبر24 شفر به دنبال اخراج بازیکنان خارجی استقلال! Wed Oct 18 08:04:00 IRST 2017
اتاق خبر24 یک صحنه غیرعادی در تهران Sun Aug 19 09:44:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 قاتل «بنیتا» تهدید به خودکشی کرد Tue Aug 15 11:32:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 پرچم استقلال به آتش کشیده شد! Sat Sep 16 09:22:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 معجزه هندوانه در مبارزه با سرطان و کاهش فشارخون Tue Aug 29 01:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 سحر قریشی و لیلا اوتادی نباشیم! Sat Dec 09 10:24:00 IRST 2017
اتاق خبر24 برنامه ریزی برای فتنه 97/ در کشور چه خبر است؟ Sat Apr 21 16:14:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آتش‌سوزی بانک ملت شهر تیران Sun Aug 06 22:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بارش باران در 9 استان/ ورود گرد و غبار به غرب و جنوب غرب کشور Sun Aug 20 11:02:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 اسامی 23 بازیکن ایران برای مصاف با سوریه Tue Sep 05 06:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 تغییر الگوی اعتیاد از «شیشه» به «گل» Wed Aug 02 13:09:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 خودروی اشرافی انگلیسی در ایران +عکس Thu Apr 05 05:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ضرر 700 میلیون دلاری صنایع آمریکا در پی خورشیدگرفتگی Mon Aug 21 14:33:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ایران و اسرائیل به یک جنگ تمام عیار نزدیک می‌‌شوند Thu May 10 10:38:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تشابه عجیب حسین پاکدل و برادرش Wed Aug 02 02:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 توفان خورشیدی به انگلیس و آمریکا برخورد می کند Sun Sep 23 13:59:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس Sun Aug 06 12:23:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بانک مرکزی با تخلفات در حوزه نرخ سود قاطعانه برخورد می کند Tue Aug 29 10:54:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مهراوه شریفی نیا چرا در بیمارستان بستری بود؟ Fri Apr 20 07:14:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پای مسافران به بازار قاچاق ارز باز شد Sat Jun 02 10:50:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اشتباه بزرگ ازبک ها درباره تبانی Mon Sep 11 15:33:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 سازمان مالیاتی مدافع مالیات بر عایدی سرمایه شد Sun Oct 07 09:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 پیام امیر قطر به کویت Wed Aug 16 22:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 جنگ احتمالی آمریکا و روسیه بر سر حذف یا حفظ «بشار اسد»؟ Wed Apr 11 16:15:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 چرا دولت در مهار نقدینگی موفق عمل نکرده است؟ Tue Aug 28 09:47:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 مشکل فنی در پرواز مشهد – اهواز Sun Sep 17 23:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 گران قیمت ترین خودروی شاسی بلند جهان تولید شد Thu May 03 10:37:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 فهرست کامل دریافت کنندگان ارز رسمی به وزارت اقتصاد ارسال شد Thu Aug 02 11:13:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 دشت نوا و قله پاشوره زیباترین روستای ایران + تصاویر Mon Feb 26 09:01:00 IRST 2018
پارسینه داعش در دیرالزور محاصره شد Tue Oct 17 21:43:45 IRST 2017
آنا اخبار کوتاه از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی Wed May 09 16:03:14 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وضعیت آب و هوای اردبیل پنجشنبه 4 خرداد ماه Thu May 25 12:56:17 IRDT 2017
اعتبار نیوز سرقت مسلحانه از شعبه سلیمان خاطر بانک سپه نافرجام ماند Wed Jul 12 23:07:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فارس، استان پیشرو در اجرای طرح های اشتغالزایی دولت تدبیر و امید Sat Feb 24 14:59:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر همه دیدگاه‌ها در کنار هم برای توسعه استان بوشهر کار کنند Thu Mar 09 10:31:44 IRST 2017
آفتاب ایران آمریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد Tue Oct 16 09:30:15 IRST 2018
آریا تیم ملی واترپلو جوانان ایران عازم صربستان شد Wed Jul 26 12:11:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر راهپیمایی مردم ونزوئلا در حمایت از رئیس جمهور مادورو Tue Aug 14 13:43:44 IRDT 2018
تابناک ارتقای خزنده فامیل خادم دراستقلال/توفیقی تا کجا؟ Wed Jul 19 21:45:56 IRDT 2017
روزنامه کیهان کمپینی علیه حمل چاقو! Mon Feb 13 21:04:47 IRST 2017
تی نیوز عامل جنایت در خودرو "آزرا" دستگیر شد Mon Apr 16 18:01:48 IRDT 2018
پارس فوتبال داوید دخیا: من کسی را نکشته ام! Sat Jun 16 16:05:31 IRDT 2018
خانه ملت اقدامات کنونی وزارت آموزش و پرورش برای حل مشکل کمبود نیرو نتیجه بخش نیست Wed Jun 27 11:54:18 IRDT 2018
صراط گیاهی برای ترک آسان سیگار Tue Feb 07 22:00:02 IRST 2017
تیک کی‌روش قید طارمی را نمی زند Wed May 31 12:24:34 IRDT 2017
وطن امروز رویدادها Sat Jul 01 00:00:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تامین برنج 25 میلیون ایرانی در مازندران Sat Dec 23 09:26:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تحت پوشش خدمات شبکه آب و فاضلاب روستایی مهاباد+فیلم Sat Aug 26 13:33:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تردد در محورهای ارتباطی مازندران عادی و روان است Sun Mar 26 09:41:42 IRDT 2017
دولت بهار آیا امام حسین(ع) اعمال حج را نیمه‌کاره رها کرد؟ Thu Aug 31 01:27:00 IRDT 2017
میزان 8 تن به دنبال انفجار در «کرکوک» کشته و زخمی شدند Sun Sep 24 01:12:36 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حکیمی به دورتموند پیوست/ یارمولنکو راهی وستهام شد Wed Jul 11 17:49:15 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو مدافع گرجستانی مدنظر قلعه نویی وارد اصفهان شد Wed Jun 28 17:08:12 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن 4 صفت شایسته انسان در کلام حضرت امیر(ع) Mon Jul 02 13:23:32 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو تیراندازی در مرکز پرستاری در تگزاس 5 کشته بر جا گذاشت Sun Jul 29 10:04:33 IRDT 2018
اکو ویژن بانک ملت برنده تندیس سرو نقره ای شد Tue Jan 09 13:45:10 IRST 2018
خبرگزاری نسیم تهدید محسن چاوشی برای گرفتن مجوز آلبوم Wed Aug 08 12:55:03 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بزرگداشت امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی Tue Apr 10 17:12:50 IRDT 2018
سراج 24 برانکو: رویارویی بااستقلال در آسیا بزرگترین بازی لیگ قهرمانان می‌شود/صعود 3 تیم ایرانی به مرحله حذفی باعث افتخار است Sat May 13 20:06:00 IRDT 2017
آفتاب ایران پروازهای شناسایی دشمنان در خلیج فارس و دریای عمان برای رصد و تحلیل قدرت دفاعی ایران Tue Jul 25 13:22:06 IRDT 2017
روزنو شکایت علی دایی در کمیته تعیین وضعیت در حال رسیدگی است Sun Jan 21 09:20:01 IRST 2018
مشرق نیوز دارو گران می‌شود Tue Jun 19 12:48:04 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نحوه واردات گوشی تلفن همراه مسافری Tue Nov 14 20:40:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر صادرات شیشه‌ی ایران به ارمنستان  Sun Mar 25 10:57:18 IRDT 2018
سلامت نیوز فوت 143 تهرانی به دلیل مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن Mon Feb 20 10:36:00 IRST 2017
اعتبار نیوز آغاز نشست تجاری ایران و سنگال با حضور ظریف در داکار Mon Apr 09 14:36:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مسابقات تکواندو بسیجیان در شهرستان شفت برگزار شد Sat Aug 26 11:40:38 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 61 طرح کشاورزی به مناسبت هفته دولت در قم افتتاح می شود Thu Aug 23 17:08:00 IRDT 2018
برنا تحقق 65 درصدی مصوبات سفر رئیس جمهوری به قم Mon Jul 10 10:32:35 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تعداد کاندیداهای انتخابات شورا در استان از مرز 6000نفر عبور کرد Sat Mar 25 17:14:43 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کارگاه تخصصی کاریکاتور از ایده تا اجراء در سنندج برگزار می شود Tue Aug 14 15:21:36 IRDT 2018
آنا دیدار رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا با خانواده شهیدان جاویدالاثر «محمدرضایی» Wed Jul 26 17:13:50 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دما هوای پنج شهر استان بوشهر به فراتر از 40 درجه سانتیگراد رسید Thu Jun 29 17:09:00 IRDT 2017
پارس فوتبال برانکو برای “استقلال” کری خواند اما سورپرایز ندارد! Wed Sep 26 17:04:52 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کانون های مساجد؛ حمایت از کالای ایرانی/ ورود مسجد به حوزه های تئاتر، سینما و هنر می تواند اثرگذار باشد Sat May 12 09:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر| بازار واقعی ارز ایران کوچه پس‎کوچه‎ها نیست Mon May 07 15:35:12 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کامیابی‌نیا: نمی‌دانستیم در تبریز عزای عمومی است/ نیت بد نداشتیم Sat Apr 15 20:19:10 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی «به وقت شام» و «لاتاری» با بلیت نیم‌بها روی پرده سینما طلوع فومن Sat May 05 09:52:00 IRDT 2018
ورزش 11 بیانیه مفصل افتخاری در خصوص تمام حواشی باشگاه استقلال Fri Sep 07 07:59:21 IRDT 2018
رسالت نجفی: لایحه رتبه‌بندی معلمان در برنامه ششم تقدیم مجلس می‌شود Sat Apr 29 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آغاز به‌ کار ستاد عتبات فرهنگیان Wed Nov 01 16:34:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آغاز ساخت منطقه حائل از سوی حماس در مرز غزه و مصر Wed Jun 28 13:35:19 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن راز ماندگاری لباس سنتی زنان کهگیلویه و بویراحمد در عصر مدها Wed Jul 26 08:10:41 IRDT 2017
ایسکانیوز آرامش در تمرین پرسپولیس/ هواداران پشت درهای بسته Mon May 01 12:39:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیراشکی های فاسد عامل مسمومیت 40 مینابی بود Fri Aug 31 12:42:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین ستاریان: کسری مسکن داریم نه مازاد! Tue Feb 27 11:18:52 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزنه برداری قهرمانی کشور/طلای دسته 77 کیلوگرم به شاهقلیان رسید Wed Feb 08 17:32:00 IRST 2017
شفاف خانم پرسپولیسی پس از گل دوم استقلال جان باخت Mon Feb 13 20:30:05 IRST 2017
افکارخبر استرالیا خواستار افزایش فشار بر ایران و روسیه شد Thu Apr 06 08:36:13 IRDT 2017
میزان افتتاح دادگاه عمومی بخش احمدی با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان Sun Nov 26 10:05:23 IRST 2017
تابناک طارمی 100هزار دلار پرسپولیس را کی می دهد؟ Thu May 03 09:13:01 IRDT 2018
آنا چگونه یک شامپو خوب را بشناسیم؟ Tue Aug 08 18:01:00 IRDT 2017
عصر ایران بارش برف سیاه در قزاقستان (+عکس) Tue Jan 16 13:49:01 IRST 2018
خبرگزاری کتاب ایران حراج مدال نوبل دوریس لسینگ Sat Dec 09 10:09:23 IRST 2017
خبرگزاری مهر 2 نقطه جنگلی در روستای کینج دچار حریق شد Mon Dec 25 09:33:29 IRST 2017
خبرگزاری نسیم مذاکره با آمریکا همواره در ادوار تاریخی ایران شکست خورده است Sat Nov 18 19:11:03 IRST 2017
تابناک اعلام مصوبه 10 ماده‌ای شورای‌مدیریت‌بحران‌تهران Sat Dec 23 21:17:23 IRST 2017
بورس نیوز استقلال 3 - پرسپولیس 2 ؛ دقیقه90 Sun Feb 12 17:04:08 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 588 هزار تن بار توسط خطوط ریلی جنوب شرق جا‌به‌جا شد Wed Aug 09 11:15:25 IRDT 2017
نامه نیوز واکنش مقام‌های ایران به استعفای «نیکی هیلی»؛ کلانتر محل استعفا داد! Wed Oct 10 10:47:45 IRST 2018
مشرق نیوز چرا نباید به سلبریتی‌ها اعتماد کرد؟ Tue Oct 09 16:04:27 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نقش‌آفرینی خبرنگاران تسنیم در تله‌فیلم سردار شهید مهدی امینی Mon Sep 04 02:41:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجازه تکرار نمایش‌هایی شبیه حوادث خیابان پاسداران را به آشوبگران نخواهیم داد Thu Feb 22 22:00:53 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اقدامات مناسب هنگام بالا رفتن آمپر آب خودرو Sun Apr 15 10:12:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله فاضل‌لنکرانی: فروش "مانتوهای بدن‌نما" حرام و خیانت به خون شهدا است Wed Aug 03 13:46:50 IRDT 2016
خانه ملت تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان از دستور مجلس خارج شد Mon Aug 28 14:30:00 IRDT 2017
پایگاه خبری الف دادستان تهران: برای عامل شهادت سه نفر از ماموران ناجا با اتوبوس، به اتهام قتل عمد کیفرخواست صادر شد Thu Feb 22 17:16:00 IRST 2018
آفتاب رهبر انقلاب: سعودی‌ها مرتکب خیانت صریح می‌شوند‌/فلسطین از نهر تا بحر است و قدس هم بلاشک پایتخت آن Tue Jan 16 19:04:50 IRST 2018
پایگاه خبری الف تعداد جراحی های زیبایی بینی در تهران Tue Jul 11 11:52:05 IRDT 2017
صبحانه با خبر تحلیل و بررسی میزان فروش آیفون 10 Tue Dec 26 18:27:36 IRST 2017
پارس فوتبال کلوپ بازهم از گواردیولا پیشی گرفت Thu Feb 15 13:33:13 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تعطیلی یک غرفه در نمایشگاه کتاب/ کاهش تعداد بازدیدکنندگان در مقایسه با سال گذشته Sat May 06 14:35:01 IRDT 2017
جام نیوز اولین واکنش پوتین به حمله آمریکا به سوریه Fri Apr 07 18:36:24 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان نشست انقلاب اسلامی به روایت هنر در چهارمحال و بختیاری می شود Tue Oct 16 13:47:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا جدول/قیمت قطعی معاملات آپارتمان در شرق تهران Mon Dec 11 13:52:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تمام ماجرای یک درخت قطع شده در طبس+تصاویر Mon Feb 27 17:22:42 IRST 2017
بولتن نیوز لوک شاو مصدوم شد Sun Apr 30 16:39:29 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین پیاز کیلویی 3800تومان شد Tue Aug 01 16:14:45 IRDT 2017
خرداد نیوز لیبرمن : اسرائیل باید خود را برای پرداخت تاوانی سنگین پس از انتقال سفارت آمریکا به قدس آماده کند Sun May 06 08:48:04 IRDT 2018
ایران آنلاین «فلیک» واحد زمانی فیس بوک Tue Jan 23 15:37:18 IRST 2018
خبرگزاری نسیم ذکر روزهای هفته و فواید باور نکردنی آنها Mon Aug 28 22:45:01 IRDT 2017
جماران شهردار عزل شده گلبهار مجددا حکم می‌گیرد Wed Jan 31 18:33:33 IRST 2018
دفاع مقدس تصاویر/ تکاور شهید جاویدالاثر مدافع حرم سید مهدی ذاکر حسینی Tue Oct 03 11:53:11 IRST 2017
آنا سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد عزادار شد Sat Mar 11 09:43:55 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نوشیدنی‌های ویژه روزه‌داران +اینفوگرافیک Fri May 18 10:23:04 IRDT 2018
مشرق نیوز سیدجلال در تمرین پرسپولیس مصدوم شد +عکس Mon Oct 08 18:27:51 IRST 2018
فردا برندگان صلح نوبل 2018 را بشناسیم Fri Oct 05 16:31:28 IRST 2018
بولتن نیوز شش سال پس از مرگ بن لادن، تفکرات او مانند ویروس در حال گسترش است Wed May 03 01:10:01 IRDT 2017
روزنو سرقت ازمجری معروف تلویزیون ایران Tue Jul 04 13:07:02 IRDT 2017