اتاق خبر24 - Sun Jul 30 07:55:00 IRDT 2017 نمایش خبر

عملکرد تازه واردها در هفته نخست ادوار مختلف لیگ برتر

در نگاه اجمالی به هفته نخست ادوار هفده گانه لیگ برتر ، تیم های پارس جنوبی جم و پگاه گیلان بهترین و بدترین نتایج تیم های تازه لیگ برتری شده را رقم زده اند.  

اتاق خبر 24:

هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته پیش به پایان رسید و پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت به عنوان 2تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر عملکرد کاملا موفقی در این هفته داشتند. 

پارس جنوبی و سپیدرود برای نخستین بار در لیگ برتر شرکت می کنند. شاگردان مهدی تارتار در نخستین بازی خود در این رقابت ها با نتیجه 4 بر یک گسترش فولاد را شکست دادند تا بهترین عملکرد یک تیم صعود کننده را در هفته اول این رقابت ها ثبت کنند. با این حال سپیدرود که به عنوان تیم دوم فصل گذشته لیگ دسته اول جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد، با نتیجه 2 بر یک از نفت تهران شکست خورد. 

در این گزارش به عملکرد تیم های صعود کننده به لیگ برتر در هفته نخست ادوار این رقابت ها نگاهی می اندازیم. 

 لیگ اول
 در هفته اول نخستین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، تیم تازه لیگ برتری شده استقلال رشت با نتیجه چهار بر صفر مغلوب پیکان تهران شد. جالب اینجاست استقلال رشت در پایان آن لیگ به دسته اول سقوط کرد. 

 لیگ دوم
 هفته نخست دومین دوره لیگ برتر با شکست تیم های استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان انجام شد. در این هفته سپاهان با نتیجه 4 بر یک صنعت نفت را شکست داد و فولاد خوزستان هم با نتیجه 2 بر یک از سد هم شهری خود گذشت. استقلال اهواز در آن فصل در رتبه یازدهم قرار گرفت اما آبادانی ها با ایستادن در جایگاه سیزدهم به دسته اول بازگشتند. 

 لیگ سوم
 در لیگ سوم تیم های پگاه گیلان و شموشک نوشهر از دسته اول به این رقابت ها صعود کردند. شاگردان وینگو بگوویچ کروات با برتری 8 بر 2 مقابل تیم رشتی، سنگین ترین شکست یک تیم تازه لیگ برتری شده در هفته اول تاریخ این رقابت ها را به پگاه تحمیل کردند. علی دایی(4گل) علی سلمانی، جواد کاظمیان(2گل) و افشین پیروانی برای پرسپولیس و خوجوئیان و نوری برای پگاه در آن دیدار موفق به گلزنی شدند.
 با این وجود شموشک دیگر تیم صعود کننده با نتیجه 2 بر 2 سپاهان، مدافع عنوان قهرمانی لیگ را متوقف کرد. پاک نیت و عینی برای شموشک و سعید بیات و محمود کریمی برای سپاهان در آن دیدار گلزنی کردند.
 پگاه در پایان آن فصل در رتبه نهم قرار گرفت اما شموشک با ایستادن در رتبه پنجم به رقابت پلی آف لیگ برتر سقوط کرد. 

 لیگ چهارم
 صبا باتری و ملوان تیم های تازه صعود کرده لیگ چهارم حرفه ای بودند. در اولین هفته این رقابت ها صباباتری با نتیجه 2 بر 2 مقابل شموشک متوقف شد. ستار همدانی 2 گل شاگردان پرویز مظلومی و محمد جبارپور و علی محسنی برای شموشک در آن بازی گلزنی کردند.
 ملوان دیگر تیم تازه لیگ برتری شده این فصل اما با نتیجه قاطعانه سه بر صفر از سد فجرسپاسی گذشت. محمد غلامین، محسن گیاهی و مرتضی فلاحتی موفق به گلزنی شدند. در آن فصل ملوان و صباباتری به ترتیب در جایگاه هفتم و نهم ایستادند. 

 لیگ پنجم
 در لیگ پنجم تیم های راه آهن تهران و شهید قندی یزد برای نخستین بار به این رقابت ها راه یافتند. در نخستین هفته لیگ پنجم این 2 تیم به مصاف هم رفتند که در پایان شهید قندی با تک گل سعید بیگی حریف را شکست داد. با این وجود تیم یزدی در پایان فصل با قعرنشینی به لیگ دسته اول سقوط کرد اما لوکوتیورانان در جایگاه سیزدهم ایستادند. 

 لیگ ششم
 پیکان تهران و مس کرمان در لیگ ششم به عنوان 2 تیم تازه لیگ برتری شده سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب کردند.
 پیکان در نخستین بازی خود پس از بازشگت به لیگ با تک گل عبدالهادی خنیفر مغلوو فولاد خوزستان شد اما مس کرمان در نخستین بازی تاریخ خود در این رقابت ها با تک گل آدریانو آلوز پاس تهران را شکست داد. پیکان و مس در پایان فصل به ترتیب در رتبه هفتم و نهم قرار گرفتند. 

 لیگ هفتم
 با توجه به 18 تیمی شدن لیگ برتر در دوره هفتم این رقابت های تیم های پگاه گیلان، صنعت نفت آبادان و شیرین فراز کرمانشاه، سه تیمی بودند که جواز حضور در بالاترین سطح فوتبال کشورمان را کسب کردند.
 در هفته اول لیگ هفتم صنعت نفت با نتیجه 3 بر 2 مغلوب پرسپولیس شد. روح الله عرب و مارسلو سوزا برای آبادانی ها و عباس آشوبی، علیرضا نیکبخت و محسن خلیلی برای پرسپولیس در آن دیدار گلزنی کردند.
 پگاه با 2 گل حجت زاد محمود و محمود کریمی مغلوب سپاهان شد.
 شیرین فراز دیگر تیم تازه لیگ برتری شده هم با نتیجه 2 بر 2 مقابل فجرسپاسی متوقف شد. رضا خالقی فر و صمد زارع برای فجر و محمدباقر زعفرانی(2گل) برای شیرین فراز موفق به گلزنی شدند.
 در پایان فصل صنعت نفت و شیرین فراز به دسته اول بازگشتند اما پگاه در رتبه پانزدهم ایستاد. 

 لیگ هشتم
 پیام خراسان و فولاد خوزستان در هشتمین دوره لیگ جواز حضور در این رقابت ها را به دست آوردند.
 در هفته اول لیگ هشتم پیام با نتیجه 2 بر یک از برق شیراز شکست خورد. اشپیتیم آرفی برای پیام و مهدی شیری و ستار زارع برای برق گلزنی کردند.
 فولاد خوزستان هم با تک گل رضا طاهری مقاومت سپاسی را شکست داد. در پایان فصل پیام باردیگر به لیگ دسته اول بازگشت اما فولاد در رتبه دهم ایستاد. 

 لیگ نهم
 تیم های تراکتورسازی، شاهین بوشهر و استیل آذین تهران در سال 89-1388 لیگ برتری شدند.
 در اولین هفته این فصل تراکتور با نتیجه 2 بر یک از صبا قم شکست خورد. محمد نوری و امیرحسین فشنگچی برای صبا و محمد حسن ابراهیمی برای تراکتور گلزنی کردند.
 شاهین بوشهر هم مقابل ملوان انزلی با نتیجه یک بر یک متوقف شد. رضا بازیاری برای شاهین و مهران جعفری برای ملوان گلرنی کردند.
 استیل آذین هم با 2 گل فریدون زندی و علی کریمی از سد پاس همدان گذشت.
 در آن فصل استیل آذین، تراکتورسازی و شاهین به ترتیب در رتبه های پنجم، هفتم و سیزدهم ایستادند. 

 لیگ دهم
 شهرداری تبریز، نفت تهران و صنعت نفت آبادان سه تیم تازه لیگ برتری دهمین دوره این رقابت ها بودند.
 در هفته اول آن فصل شهرداری با نتیجه 3 بر 2 از استقلال شکست خورد. سعید دقیقی و علی کریمی برای شهرداری و آرش برهانی و میلاد میداوودی(2گل) برای استقلال در آن بازی موفق به گلزنی شدند.
 نفت تهران در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر موفق شد ملوان را با نتیجه یک بر یک متوقف کند. محمد نزهتی برای ملوان و مهدی رفیعی برای نفت گلزنی کردند.
 صنعت نفت هم با 2 گل رسول میرطرقی و روح الله عرب در مقابل تک گل ایمان حیدری شاهین بوشهر را شکست داد.
 صنعت نفت، شهرداری و شاهین در پایان لیگ دهم به ترتیب در رتبه های نهم، دوازدهم و سیزدهم ایستادند. 

 لیگ یازدهم
 مس سرچشمه کرمان، فجرسپاسی و داماش گیلان سه تیم تازه لیگ برتری شده لیگ یازدهم بودند.
 در هفته نخست این رقابت ها مس سرچشمه با نتیجه سه بر یک از سایپا شکست خورد. کریم انصاری فرد(2گل) و مهدی خیری برای سایپا و علی سامره برای مس گلزنی کردند.
 داماش گیلان و فجرسپاسی هم با تساوی بدون گل به ترتیب مقابل صنعت نفت و نفت تهران متوقف شدند.
 مس سرچشمه با قعرنشینی در این لیگ به رقابت های لیگ دسته اول بازگشت اما داماش و فجر به ترتیب در رتبه های هفتم و سیزدهم قرار گرفتند. 

 لیگ دوازدهم
 سه تیم تازه صعود کرده لیگ دوازدهم پیکان تهران، گهر دورود و آلومینیوم هرمزکان بودند.
 در هفته نخست آن فصل پیکان با چهار گل میلادنوری(2 گل) رامین رضائیان و سعید بیات از صبا قم شکست خورد.
 آلومینیوم با تک گل فابیو جانواریو مغلوب استقلال شد و گهر هم با تک گل جلال رافخایی به ملوان باخت.
 در آن فصل هر سه تیم به لیگ دسته اول بازگشتند. 

 لیگ سیزدهم
 از دوره سیزدهم باردیگر تنها 2 تیم از دسته اول به لیگ برتر صعود کردند. گسترش فولاد و استقلال خوزستان تیم های تازه لیگ برتری شده این دوره از رقابت ها بودند.
 استقلال خوزستان در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر با 2 گل میلاد میداوودی و عادل کلاه کج از سد ذوب آهن گذشت و گسترش هم با نتیجه 2 بر یک مغلوب استقلال شد. مهرداد بایرامی برای گسترش و آرش و برهانی و فرهاد مجیدی برای استنقلال در آن دیدار موفق به گلزنی شدند.
 گسترش و استقلال در پایان فصل به ترتیب در رتبه های دهم و دوازدهم قرار گرفتند. 

 لیگ چهاردهم
 نفت مسجد سلیمان، پیکان تهران و پدیده مشهد در دوره چهاردهم سه تیم تازه لیگ برتری شده بودند.
 پدیده و نفت در نخستین بازی لیگ برتری خود به ترتیب مقابل ملوان و سایپا با تساوی بدون گل متوقف شدند.
 پیکان با 2 گل وریا غفوری و ‍‍ژواهیر سوکای از سپاهان شکست خورد.
 در پایان فصل پیکان و نفت مسجد سلیمان ببه دسته اول سقوط کردند اما پدیده در جایگاه دهم قرار گرفت. 

 لیگ پانزدهم
 سیاه جامگان و استقلال اهواز در لیگ پانزدهم وارد عرصه رقابت های لیک برتر شدند.
 سیاه جامگان در نخستین بازی خود با نتیجه 2 بر یک از استقلال شکست خورد. رضا عنایتی برای سیاه جامگان و سجاد شهباززاده(2 گل) برای استقلال موفق به گلزنی شدند.
 استقلال اهواز هم مقابل صبا قم به تساوی بدون گل رسید.
 در پایان آن فصل مشهدی ها با ایستادن در رتبه سیزدهم از سقوط فرار کردند اما آبی های اهواز بار دیگر به لیگ دسته اول بازگشتند. 

 لیگ شانزدهم
 صنعت نفت، ماشین سازی و پیکان در شانزدهمین دوره لیگ به این رقابت ها صعود کردند.
 در هفته اول ماشین سازی با 2 گل سامان نریمان جهان و امین قاسمی نژاد در برابر تک گل میلاد بدرقه فولاد را شکست داد.
 صنعت نفت و پیکان هم با تساوی بدون گل به ترتیب مقابل صبا و گسترش فولاد متوقف شدند.در پایان فصل ماشین سازی با قعرنشینی به لیگ دسته اول بازگشت اما پیکان و صنعت نفت در جایگاه هفتم و دوازدهم قرار گرفتند. 

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.
تیم تازه لیگ برتری تهران مس سرچشمه کرمان گیلان نفت تهران فولاد خوزستان ملوان انزلی استقلال اهواز پرسپولیس سایپا مسجد سلیمان قم محمود کریمی گسترش فولاد آرش برهانی بوشهر سیاه جامگان علی کریمی مهرداد بایرامی فرهاد مجیدی میلاد میداوودی محمد نوری استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان پدیده مشهد سد فجرسپاسی فجرسپاسی شهرداری تبریز تیم صعود کننده ایران رشت استقلال خوزستان سعید بیات سجاد شهباززاده مارسلو علیرضا نیکبخت علی سامره عباس آشوبی مهدی خیری محسن خلیلی رضا عنایتی کریم انصاری خراسان رضا طاهری فجر آدریانو آلوز کرمانشاه سپاسی عبدالهادی خنیفر دورود محمد نزهتی پارس جنوبی جم صبا مهدی رفیعی علی سلمانی سد پاس همدان فریدون زندی رامین رضائیان علی دائی استیل آذین تهران رسول میرطرقی سعید دقیقی افشین پیروانی جواد کاظمیان ایمان حیدری رضا خالقی فر محمدباقر زعفرانی صمد زارع محمد غلامین عادل کلاه سد ذوب آهن استقلال رشت مرتضی فلاحتی محمد حسن ابراهیمی مهدی تارتار محسن گیاهی امیرحسین فشنگچی ستار همدانی علی محسنی شهید قندی سعید بیگی حریف سامان نریمان امین قاسمی نژاد مهدی شیری ستار زارع پرویز مظلومی رضا بازیاری مهران جعفری اشپیتیم آرفی راه آهن تهران شهید قندی یزد فابیو جانواریو مغلوب استقلال جلال رافخایی محمد جبارپور برق شیراز تیم یزدی وریا غفوری
اتاق خبر24 عکس جدید احسان علیخانی با تیپی متفاوت Wed Jan 17 02:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 تست راکت «لبیک یک» توسط ارتش Mon Jan 22 21:03:00 IRST 2018
اتاق خبر24 برخورد پلیس با رانندگان بدحجاب Tue Sep 04 11:08:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 طرز تهیه ژکوند کیک؛ کیک کلاسیک فرانسوی Sun Jun 10 14:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خودرویی که به اتاق خواب تبدیل می‌شود Wed Sep 12 12:20:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 گرفتگی بینی را با این مواد طبیعی برطرف کنید Sun Jan 07 02:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 زن 70 ساله صبح امروز در جاده آهنگران - ساروق جان خود را از دست داد Sun Aug 06 11:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 10 نشانه هشدار دهنده آلزایمر Mon Jan 22 23:19:00 IRST 2018
اتاق خبر24 حادثه رانندگی در جاده میانه - تبریز 3 فوتی به جا گذاشت Sat Sep 02 08:29:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 این ربات پشتک وارو می زند Mon Nov 20 07:32:00 IRST 2017
اتاق خبر24 پیدا شدن پسر بچه 3 ساله تهرانی Sun Jul 23 22:41:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 واکنش مصباحی‌مقدم به حذف دلار از سامانه سنا Tue Aug 21 12:35:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بسته سرمایه‌گذاری سوئدی‌ها در بندر چابهار/ ورود فناوری روز اتحادیه اروپا به کشور Thu Jul 26 12:16:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سانحه برای فروند بالگرد شینوک ارتش Wed Sep 12 17:13:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ازدواج سوم برای آقای بازیگر معروف جنجالی شد Wed May 23 11:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خاویار چینی بازار ایران را در جهان می‌گیرد Tue Sep 19 17:28:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 اقدام احمقانه آمریکا را باید با زور پاسخ داد Wed May 09 13:51:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ماشین های آفرود واقعی / بقیه شوخی هستند ! Tue Jul 25 10:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 کشته شدن 57 نظامی عربستانی در یمن Sat Sep 30 14:07:00 IRST 2017
اتاق خبر24 با انجام این 7 کار، تمام درهای بهشت برویتان باز می شود Tue Jul 10 14:04:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 علائم هشداردهنده حمله قلبی برای مردان/اینفوگرافیک Wed Aug 29 14:03:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تهدید جدید ترامپ علیه آژانس و ایران Mon Sep 18 19:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 هشدار وزیر ارتباطات درباره بازی «نهنگ آبی» Fri Sep 08 10:27:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 طرز تهیه استراگانوف، غذای کلاسیک اروپایی Mon Jun 11 12:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 انتقاد از روحانی و سیاست اصلاح طلبان Sat Dec 23 15:44:00 IRST 2017
اتاق خبر24 جانشین احتمالی تیام در استقلال کیست؟ Thu Jul 26 13:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 شادی تیم اینلاین هاکی دختران ایران Tue Sep 11 18:02:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 چرا انقدر میرید شمال؟ شمال نریم کجا بریم؟! + فیلم Sun Jul 08 17:39:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 درباره ممنوعیت قانونی ازدواج کودکان Sun Aug 13 10:58:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 درخواست راموس از هواداران در مورد پیکه Thu Aug 31 15:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 پانزدهمین جشن سالانه کانون ملی منتقدان تئاتر ایران: الهام پاوه نژاد, پانته آ بهرام و نسیم ادبی Sun Sep 03 11:46:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 چرا زمین مانند مریخ قرمز نیست؟ Wed May 23 09:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جایگاه ایران در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا Sun Dec 17 13:47:00 IRST 2017
اتاق خبر24 قایقرانی در غارهای سنگ مرمر در عکس روز نشنال جئوگرافیک Tue May 08 01:10:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 مدافع جنجالی تیم ملی رباط پاره کرد! Mon Nov 06 15:08:00 IRST 2017
اتاق خبر24 دونادونی در آستانه‌ی سرمربی‌گری ژاپن Thu Sep 27 11:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 این دامپزشک جوان کرجی را دیده اید؟! / سرنوشت او از 40 روز پیش گره خورده است + عکس Tue Aug 28 02:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 کاهش حجم فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام Wed Jul 18 20:21:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 استخدام کارشناس حسابداری در پشتیبانی افزارهای رایانه ای سداد Sun Jun 24 11:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 روش آسان دانلود کلیپ با آیفون/ به اندازه نیاز از تلفن همراه استفاده کنیم! Sat Aug 19 13:37:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 کنسرت حامد همایون در جشنواره موسیقی فجر + لینک خرید بلیت Wed Jan 03 11:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 استخدام حراست در انتشارات کاگو در تهران Tue May 15 14:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سوال محسن رضایی از دولت ها Mon Oct 09 21:02:00 IRST 2017
اتاق خبر24 شایعه جدایی سروش رفیعی تکذیب شد Sun Oct 14 10:41:00 IRST 2018
اتاق خبر24 نحوه لاغر شدن با چای سبز Mon Jan 08 20:22:00 IRST 2018
اتاق خبر24 معمای 2.7 میلیاردی در اسناد بدهی استقلال Tue Aug 07 09:28:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 روزانه «1.5 تُن» مواد در تهران دود می‌شود! Sun Aug 27 17:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 عواقبت خطرناک مصرف این مواد غذایی در وعده صبحانه Sun Jul 16 01:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ایران مانند کره شمالی با آمریکا پشت میز مذاکره نخواهد نشست، اما جنگی هم در کار نیست Sat Jul 28 12:06:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جزئیات تازه درباره پرونده تروریست‌های تکفیری/ صدور دستورات قضایی در ارتباط با آن‌ها Sat Jul 15 09:17:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 باغ آپارتمانی این خانم هنرمند Sat Jul 28 01:23:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 40 هزار مددجو از خدمات درمانی کمیته امداد بهره مند شدند Sat Jun 09 00:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 نظر روحانی درخصوص تصویب کاپیتولاسیون‌ در مجلس Sat Oct 13 13:48:00 IRST 2018
اتاق خبر24 وعده ترامپ برای لغو برجام احمقانه بود Sun Sep 24 09:28:00 IRST 2017
اتاق خبر24 کاهش 600 تومانی قیمت دلار و یورو + جدول Sat Nov 03 17:23:00 IRST 2018
اتاق خبر24 توضیحات مجلس درباره دعوت از میهمانان مراسم تحلیف روحانی Mon Aug 07 16:24:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 طرز تهیه پاستای جامبوشلز Wed Jun 27 12:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 برف و کولاک 11 استان کشور را درنوردید Sat Jan 20 09:54:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آخرین وضعیت جسمانی «بهنام صفوی» Sat Sep 16 10:14:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مدافع پرسپولیس در جمع برترین‌های آسیا Mon Sep 11 19:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 همکاری مجدد کمدین های محبوب در «زندانی‌ها» Mon Oct 08 05:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 "مهدی طارمی" با 2 ستاره سرشناس پرتغال هم بازی می شود؟ Mon Jun 18 16:39:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رای گیری برای «سی اف تی» شفاف باشد Sat Oct 06 17:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 با ارزان‌ترین چربی سوز دنیا به جنگ چربی‌های شکم تان بروید Fri Nov 24 23:45:00 IRST 2017
اتاق خبر24 زلزله در هیئت مدیره استقلال Mon Nov 27 12:10:00 IRST 2017
اتاق خبر24 ترامپ دادگاه لاهه را تهدید کرد Mon Sep 10 10:34:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 دمای هوای 40 درجه در ژاپن جان 30 نفر را گرفت Sun Jul 22 15:26:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 عکس جدید حدیث فولادوند و همسرش Sun Oct 29 04:00:00 IRST 2017
اتاق خبر24 تصادف وحشتناک در تهران + تصاویر Tue Aug 22 21:29:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 سیف برخی تخلفات مدیران مؤسسات پولی غیرمجاز را افشا کرد Wed Dec 13 13:02:00 IRST 2017
اتاق خبر24 مهار آتش‌سوزی جنگل‌های روستای "پیله و سلسی" مریوان Sat Aug 25 21:07:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 عکس روز نشنال جئوگرافیک/ حرکات آکروباتیک بچه میمون ها Sat Aug 18 08:06:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 دست این پسر بچه شبیه پای گنده است Wed Oct 11 10:49:00 IRST 2017
اتاق خبر24 جام باشگاه های والیبال جهان Mon Dec 18 08:56:00 IRST 2017
اتاق خبر24 لوازم خانگی از اول اردیبهشت گران شد Sun Apr 22 15:35:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 6 ترس که خلاقیت شما را نابود می‌کند Sat Nov 10 00:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام/ آموزش 2 راهکار اساسی Sun Sep 03 13:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بیماری وسواس و راههای درمان آن Wed Jun 13 10:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 افشاگرى استقلال علیه اعضاى کمیته فنی Thu Oct 18 09:13:00 IRST 2018
اتاق خبر24 شکایت جباری از استقلال به AFC Sun Nov 12 14:53:00 IRST 2017
اتاق خبر24 وزش باد و گرد و غبار در آذربایجان شرقی Mon Oct 30 20:05:00 IRST 2017
اتاق خبر24 حمید مظلومین کیست؟ Mon Jul 16 13:59:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 از جشن عاطفه ها تا رویداد اپل Fri Sep 14 08:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 وضعیت پرسپولیس خطرناک است Sat Apr 07 12:11:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بازیگر زن مدلینگ روسری شد + عکس Thu Feb 22 21:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 تجهیز مخفیانه کردهای سوریه با موشکهای ضد هوایی از سوی آمریکا Wed Jan 17 09:53:00 IRST 2018
اتاق خبر24 هشدار برنی سندرز به ترامپ درباره برجام Thu Oct 12 18:31:00 IRST 2017
اتاق خبر24 نام یک خانم درمیان سرنشینان تصادف قائدی Fri Feb 02 14:38:00 IRST 2018
اتاق خبر24 چگونه بر اضطراب امتحانات غلبه کنیم؟ Sun Jan 07 21:46:00 IRST 2018
اتاق خبر24 اخرین وضعیت کودکان آزار دیده ماهشهری Sat Jun 30 08:40:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 چرا خودروهای داخلی 20 تا 50 میلیون گران تر شدند؟!/ سازمان حمایت به تخلفات رسیدگی نمی‌کند Wed Aug 01 08:23:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 افشاگری بزرگ کی روش در برنامه نود Tue Feb 20 18:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 معاونتی جدید به ساختار دولت اضافه می‌شود Wed Aug 16 19:08:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 قیمت دلار در چهارشنبه 11بهمن 96 + جدول Wed Jan 31 14:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 قیمت طلا در پنجشنبه 28 دی 96 Thu Jan 18 14:29:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ارزانی آهن در راه است Sat Sep 08 15:58:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 هشدار‌های مهم برای چشم؛ فاصله از موبایل 33 سانتیمتر Tue Apr 10 12:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بیوگرافی"افشین یداللهی"+عکس Wed Oct 31 15:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 فروش ارز مسافرتی هنوز شروع نشده Sun Sep 09 14:54:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 هزینه ویزای اربعین بر اساس نرخ ارز در سامانه نیما محاسبه می‌شود Sat Sep 15 14:45:00 IRDT 2018
ایران آنلاین تاکید کمیته تحقیق روسیه بر عدم مسمومیت دختر اسکریپال در روسیه Thu Apr 19 22:00:54 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لاریجانی: تعلل در پیگیری ابعاد حادثه تروریستی اهواز توجیهی ندارد Sun Sep 23 09:14:19 IRST 2018
خبرآنلاین طراحی الیافی شبیه پوست انسان برای ترمیم زخم‌های عمیق Tue Nov 06 09:55:00 IRST 2018
تدبیر 24 فشن شوی «چادر» با حضور بازیگران زن؟! Mon Mar 06 08:38:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انگشت‌نگاری از اتباع آمریکایی هنگام ورود به اتحادیه اروپا Tue Mar 07 12:49:14 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فلسطین| آماده شدن مردم غزه برای جمعه «بر خلاف میل ترامپ برمی‌گردیم» Fri Sep 07 11:15:21 IRDT 2018
ماد رسانه ایرانیان زمان برگزاری مراسم تشییع پیکر مرحوم فلاحتی‌نژاد Mon Aug 14 23:24:24 IRDT 2017
خرداد نیوز توقف استقلال مقابل منتخب کیش Mon Nov 13 21:14:59 IRST 2017
صنعت بیمه اجرای طرح بیمه پایه محصولات کشاورزی در چهارمحال و بختیاری Tue Oct 03 10:49:48 IRST 2017
ورزش 3 تیاگو سیلوا:/ برای مهار MSN باید دست به دعا شویم Mon Feb 13 10:50:00 IRST 2017
تابناک ترجمه، فنی برای تمام فصول! Thu Oct 18 11:33:40 IRST 2018
اقتصاد آنلاین قطر: بازار نفت از نظر عرضه و تقاضا متعادل است Mon Oct 08 11:20:54 IRST 2018
خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام رئیسی سرمایه ارزشمندی برای کشور است Wed May 17 12:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر امام جمعه خاش درگذشت Sat Feb 18 12:53:54 IRST 2017
عصر خبر لپتاپ لاکچری احمدی نژاد! (+عکس) Wed Aug 29 09:52:09 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ورود بیش از 292 هزار نفر مسافر خارجی به استان اردبیل Tue Oct 02 15:41:50 IRST 2018
خبرگزاری فارس ترامپ باید هرچه زودتر توافق با ایران را پاره کند Sun Mar 12 17:12:00 IRST 2017
میزان عملیاتی شدن 350 تماس فوریتی پلیسی در هر ساعت توسط ماموران 110 کلانتری‌های پایتخت Mon Nov 05 13:38:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران انسداد بیش از 800 حلقه چاه غیر مجاز در استان همدان Wed Feb 15 13:05:59 IRST 2017
فرادید پژو با روح ب.ام.و  Tue Feb 06 12:32:05 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران چه بازیکنی باید زوج مسی در خط حمله آرژانتین باشد؟ Wed Sep 27 13:14:19 IRST 2017
طلا تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا همچنان افزایش خواهد یافت Tue Oct 09 10:19:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه کنگاور: شکوه و عظمت ایران مرهون رهبر معظم انقلاب است Fri Aug 05 21:01:00 IRDT 2016
ساعت24 10 دانشگاه بین‌المللی برتر دنیا کدامند؟ Thu Feb 09 10:21:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هنر و تجربه‌ای‌ها به تماشای «مکان» می‌نشینند Sat Jun 23 11:59:17 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا 979 کودک بهارستانی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند Sun Oct 29 14:49:16 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اوج اخلاق در ادبیات رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی/تقدیر ویژه سید نادر حسینی از تلاشگران انتخابات96 Tue May 23 15:55:39 IRDT 2017
ورزش 3 کودتای دایی علیه تیمش!/ یازده بازیکن اصلی نارنجی پوشان در اصفهان  Tue Sep 26 13:14:00 IRST 2017
فردا پانیونیوس از علت انتخاب طارمی پرده برداشت Thu Jul 06 10:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نجفی: گزارش جدید آژانس تأیید انطباق فعالیت‌های هسته‌ای ایران با برجام است Fri Jun 02 21:12:23 IRDT 2017
برنا تعطیلی 50 باشگاه به دلیل عدم مقررات/ تقدیر از 63 باشگاه به دلیل رعایت مقررات Sun Mar 12 13:30:27 IRST 2017
نامه نیوز رئیسی: پول گزافی ندارم که در انتخابات خرج کنم/کاندیدای اصولگرا و اصلاح‌طلب خط امامی هستم Wed Apr 19 06:00:01 IRDT 2017
ورزش 3 گلهای رئال مادرید در ماه سپتامبر فصل 2018-2017 Sat Sep 30 21:12:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آمار دیدار استقلال - ذوب‌آهن؛ برتری محسوس آبی‌ها در مالکیت توپ و میدان Tue May 08 21:29:06 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کرملین در مورد هر گونه اقدام بی ثبات کننده در سوریه هشدار داد Wed Apr 11 14:16:41 IRDT 2018
ورزش 3 بیرانوند- نفت آبادان؛ پشتک‌های ناکام Tue Feb 06 12:57:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن قرآن به مسلمانان می‌آموزد که همیشه راه و روش میانه را درپیش گیرند Mon Apr 09 08:36:28 IRDT 2018
ورزش 3 سان: موافقت لیورپول با فروش کوتینیو به بارسا Thu Aug 31 12:07:00 IRDT 2017
تابناک افزایش صادرات تویوتا از برزیل Sat Mar 18 23:45:02 IRST 2017
انصاف «ورود هواپیماهای جدید به ایران متوقف نخواهد شد» Wed May 09 14:08:08 IRDT 2018
خانه ملت هزینه لغو برجام بر عهده آمریکا است/ ترامپ، آمریکا هراسی را تشدید کرده است Fri Jul 21 16:00:00 IRDT 2017
تابناک تشریح آخرین وضعیت یوزپلنگ نر آسیب دیده Tue Aug 14 17:18:56 IRDT 2018
فردا بخاری نفتی جان مادر 70 ساله را گرفت! Tue Jan 16 15:09:46 IRST 2018
خبرگزاری فارس آیا محمدرضا پهلوی امیدوار بود به ایران بازگردد؟ Thu Jan 18 03:59:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن جشن تکلیف سرآغاز بندگی است Tue May 09 16:33:46 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ساخت دستگاه جداکننده نفت از آب در پارک فناوری دانشگاه آزاد Tue May 23 10:55:34 IRDT 2017
تدبیر و امید بدهی دولت ترامپ به رکورد 769 میلیارد دلار می‌رسد Thu Aug 02 23:20:47 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ساخت مدرسه شبانه روزی در رشتخوار آغاز شد Sat May 05 16:32:00 IRDT 2018
ایلنا قتل 3 نفر در اهواز بر اثر شلیک گلوله/ 2 نفر زخمی شدند Thu Oct 26 10:59:04 IRST 2017
میزان روغن ماهی تاثیری بر درمان خشکی چشم ندارد Sun Apr 15 14:44:09 IRDT 2018
شفاف معدوم سازی 696 تن مواد غذایی فاسد Mon Jun 25 14:04:16 IRDT 2018
انتخاب قطر علیه کشورهای تحریم کننده شکایت کرد / مهلت 60 روزه برای مصالحه Mon Jul 31 21:58:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وقت آنست که درس‌های جدیدی به آمریکا داده شود Tue Oct 10 16:29:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برپایی نمایشگاه نقاشی‌خط‌ در گالری سیحون Sat Feb 17 03:04:01 IRST 2018
خبرگزاری فارس فراهانی: حق‌مان دریافت 4 گل نبود/باید نقت در لیگ برتر بماند Fri Apr 06 20:43:56 IRDT 2018
شفاف دیکتاتور سابق تونس به 8 سال حبس محکوم شد Sat Feb 25 09:53:14 IRST 2017
تجارت نیوز رکورد بی‌سابقه 5 دقیقه‌ای بورس ناشی از چیست؟ Mon Aug 20 10:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم شهریه دانشجویان مقطع دکتری برای سال تحصیلی آینده اعلام شد Sat May 26 14:30:02 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم قلعه‌نویی: امیدوارم بازی فردا ما و الدحیل زیبا و تاکتیکی باشد Mon Apr 02 18:31:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ضرورت گسترش برنامه های آموزشی و ترویجی در زمینه نهادینه سازی پدافند غیر عامل در بین مردم Mon Oct 22 13:10:51 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سازه‌های بیلبورد به علت محدودیت و هزینه بالا به تبلیغ تئاترها اختصاص پیدا نمی‌کند Wed May 09 14:32:55 IRDT 2018
خبرگزاری فارس جدول دستمزد داوران فوتبال اعلام شد Wed Jul 12 00:10:00 IRDT 2017
تی نیوز نگران تک رای اصولگرایان نباشید Sun Apr 15 04:43:38 IRDT 2018
پایگاه خبری الف چرا تساوی با سوریه تبانی نبود؟ Thu Sep 07 14:01:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خوزستان| آمریکا از ابتدا التزامی به توافق برجام نداشت Tue May 15 03:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس صنعت توریسم سلامت در ایران بیمار است/ هشدار در مورد ورود دلالان به حوزه گردشگری سلامت Mon Jan 08 09:19:00 IRST 2018
فردا 6 نکته در ارتباط با برکناری رئیس سازمان سینمایی Tue Mar 07 11:36:37 IRST 2017
خبرگزاری شبستان نماز خواندن افضل اعمال است/شفاعت شامل کسانی است که نماز می‌خوانند Tue Jul 10 09:47:00 IRDT 2018
آنا کتاب «روزهای بی‌آینه» در غرفه فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود Sun May 07 13:29:27 IRDT 2017
ایسکانیوز دانشگاه های کشور در حوزه عمران و معماری،‌ فاقد حداقل استاندارد های لازم هستند Thu Sep 13 06:40:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف دمای هوا تا 7 درجه کاهش خواهد یافت Tue Jan 31 15:25:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صالحی امیری: تشکیل سازمان جدید رسانه ای در مراحل پایانی است Sat Feb 11 04:16:00 IRST 2017
افکارخبر واکنش عبداللهی به شعارها علیه منصوریان و استقلال Sun Aug 27 07:10:00 IRDT 2017
پارسینه نجات 50 نفر در آتش‌سوزی ساختمانی در ولیعصر Mon Feb 05 16:20:44 IRST 2018
تابناک مدیرکل دفتر امور حقوقی و پاسخگویی به شکایات سازمان امور دانشجویان منصوب شد Wed Jan 31 15:41:01 IRST 2018
پارسینه هدف از مناظره‌های تلویزیونی انتخابات چیست؟ Wed Apr 19 07:11:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح "فرزندان آفتاب" ویژه سربازان در کرمان Wed Aug 09 12:44:43 IRDT 2017
برنا چه کشورهایی در اردوی استعدادیابی جشنواره جهانی حضور دارند؟ پوستر دارالفنون رونمایی شد Wed Mar 29 11:08:18 IRDT 2017
جام نیوز تصاویر منتخب سردبیر خبرگزاری رویترز از سرتاسر جهان Mon Aug 28 20:06:46 IRDT 2017
بولتن نیوز قرارداد شفر با استقلال امضا شد Tue Oct 03 12:01:16 IRST 2017
آنا آغاز طرح جدید ترافیک از 15 اردیبهشت/ مهلت تمدید نمی‌شود؛ متقاضیان زودتر ثبت‌نام کنند Mon Apr 23 13:06:00 IRDT 2018
ایسکانیوز استقلال در انتظار رأی دادگاه حکمیت ورزشی Thu Sep 27 12:27:10 IRST 2018
جام نیوز واکنش فیفا به شکستن طلسم 9 ساله پرسپولیس Thu Apr 20 18:01:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خرمگاه: هدفمان کسب سه امتیاز دربی است/جونز به استقلال بر نمی گردد Tue Feb 07 23:17:49 IRST 2017
خبرگزاری حوزه چه زمانی می توانیم معامله را فسخ کنیم؟ Fri Oct 05 23:50:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تصادف رانندگی در محور نورآباد-قائمیه Thu May 31 23:11:31 IRDT 2018
افکارخبر معوقات یارانه متولدین 97 چه می‌شود؟/ Sat Oct 27 08:44:32 IRST 2018
ایلنا کار و کارگر نماد عزت و بالندگی جامعه است Mon May 01 09:35:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایان برداشت مکانیزه برنج در قائم شهر Sat Sep 22 11:45:22 IRST 2018
انتخاب فیلم/ توصیه کسینجر به ترامپ برای حفظ داعش Sat Aug 12 15:03:26 IRDT 2017
دفاع مقدس رزمایش پدافند هوایی ولایت 97 با موفقیت پایان یافت Tue Nov 06 18:34:33 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ارائه خدمات به بیش از 30 هزار مسافر در پست‌های نوروزی هلال احمر آذربایجان‌غربی Thu Mar 29 13:02:00 IRDT 2018
ایران آنلاین جایگاه آیت الله هاشمی فراتر از جریانات سیاسی بود Wed Jan 25 11:36:58 IRST 2017
تی نیوز کامیار: "در وجه حامل" تابستان اکران می شود/درخواست پروانه نمایش برای یک فیلم اجتماعی Wed Apr 11 18:40:13 IRDT 2018
پارس فوتبال جدیدترین خبر در مورد رئیس فدراسیون فوتبال پس از عارضه قلبی Tue Jun 05 14:40:30 IRDT 2018
خبرگزاری مهر شورش مهمان Fri Feb 09 13:57:40 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جشنواره فیلم رشد پرمخاطب ترین جشنواره فرهنگی وهنری کشور Sat Nov 25 10:41:43 IRST 2017
ایران آنلاین درگیری خشن پلیس گرجستان و تظاهرکنندگان Sun Mar 12 16:14:40 IRST 2017
تجارت نیوز محموله 12 تنی قاچاق دارو در گمرک کشف شد Mon Feb 19 12:50:03 IRST 2018
فردا ستاره سابق پرسپولیس رفتگر شد +عکس Sun Mar 05 15:39:25 IRST 2017