اتاق خبر24 - Sun Jul 30 07:55:00 IRDT 2017 نمایش خبر

عملکرد تازه واردها در هفته نخست ادوار مختلف لیگ برتر

در نگاه اجمالی به هفته نخست ادوار هفده گانه لیگ برتر ، تیم های پارس جنوبی جم و پگاه گیلان بهترین و بدترین نتایج تیم های تازه لیگ برتری شده را رقم زده اند.  

اتاق خبر 24:

هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته پیش به پایان رسید و پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت به عنوان 2تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر عملکرد کاملا موفقی در این هفته داشتند. 

پارس جنوبی و سپیدرود برای نخستین بار در لیگ برتر شرکت می کنند. شاگردان مهدی تارتار در نخستین بازی خود در این رقابت ها با نتیجه 4 بر یک گسترش فولاد را شکست دادند تا بهترین عملکرد یک تیم صعود کننده را در هفته اول این رقابت ها ثبت کنند. با این حال سپیدرود که به عنوان تیم دوم فصل گذشته لیگ دسته اول جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد، با نتیجه 2 بر یک از نفت تهران شکست خورد. 

در این گزارش به عملکرد تیم های صعود کننده به لیگ برتر در هفته نخست ادوار این رقابت ها نگاهی می اندازیم. 

 لیگ اول
 در هفته اول نخستین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، تیم تازه لیگ برتری شده استقلال رشت با نتیجه چهار بر صفر مغلوب پیکان تهران شد. جالب اینجاست استقلال رشت در پایان آن لیگ به دسته اول سقوط کرد. 

 لیگ دوم
 هفته نخست دومین دوره لیگ برتر با شکست تیم های استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان انجام شد. در این هفته سپاهان با نتیجه 4 بر یک صنعت نفت را شکست داد و فولاد خوزستان هم با نتیجه 2 بر یک از سد هم شهری خود گذشت. استقلال اهواز در آن فصل در رتبه یازدهم قرار گرفت اما آبادانی ها با ایستادن در جایگاه سیزدهم به دسته اول بازگشتند. 

 لیگ سوم
 در لیگ سوم تیم های پگاه گیلان و شموشک نوشهر از دسته اول به این رقابت ها صعود کردند. شاگردان وینگو بگوویچ کروات با برتری 8 بر 2 مقابل تیم رشتی، سنگین ترین شکست یک تیم تازه لیگ برتری شده در هفته اول تاریخ این رقابت ها را به پگاه تحمیل کردند. علی دایی(4گل) علی سلمانی، جواد کاظمیان(2گل) و افشین پیروانی برای پرسپولیس و خوجوئیان و نوری برای پگاه در آن دیدار موفق به گلزنی شدند.
 با این وجود شموشک دیگر تیم صعود کننده با نتیجه 2 بر 2 سپاهان، مدافع عنوان قهرمانی لیگ را متوقف کرد. پاک نیت و عینی برای شموشک و سعید بیات و محمود کریمی برای سپاهان در آن دیدار گلزنی کردند.
 پگاه در پایان آن فصل در رتبه نهم قرار گرفت اما شموشک با ایستادن در رتبه پنجم به رقابت پلی آف لیگ برتر سقوط کرد. 

 لیگ چهارم
 صبا باتری و ملوان تیم های تازه صعود کرده لیگ چهارم حرفه ای بودند. در اولین هفته این رقابت ها صباباتری با نتیجه 2 بر 2 مقابل شموشک متوقف شد. ستار همدانی 2 گل شاگردان پرویز مظلومی و محمد جبارپور و علی محسنی برای شموشک در آن بازی گلزنی کردند.
 ملوان دیگر تیم تازه لیگ برتری شده این فصل اما با نتیجه قاطعانه سه بر صفر از سد فجرسپاسی گذشت. محمد غلامین، محسن گیاهی و مرتضی فلاحتی موفق به گلزنی شدند. در آن فصل ملوان و صباباتری به ترتیب در جایگاه هفتم و نهم ایستادند. 

 لیگ پنجم
 در لیگ پنجم تیم های راه آهن تهران و شهید قندی یزد برای نخستین بار به این رقابت ها راه یافتند. در نخستین هفته لیگ پنجم این 2 تیم به مصاف هم رفتند که در پایان شهید قندی با تک گل سعید بیگی حریف را شکست داد. با این وجود تیم یزدی در پایان فصل با قعرنشینی به لیگ دسته اول سقوط کرد اما لوکوتیورانان در جایگاه سیزدهم ایستادند. 

 لیگ ششم
 پیکان تهران و مس کرمان در لیگ ششم به عنوان 2 تیم تازه لیگ برتری شده سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب کردند.
 پیکان در نخستین بازی خود پس از بازشگت به لیگ با تک گل عبدالهادی خنیفر مغلوو فولاد خوزستان شد اما مس کرمان در نخستین بازی تاریخ خود در این رقابت ها با تک گل آدریانو آلوز پاس تهران را شکست داد. پیکان و مس در پایان فصل به ترتیب در رتبه هفتم و نهم قرار گرفتند. 

 لیگ هفتم
 با توجه به 18 تیمی شدن لیگ برتر در دوره هفتم این رقابت های تیم های پگاه گیلان، صنعت نفت آبادان و شیرین فراز کرمانشاه، سه تیمی بودند که جواز حضور در بالاترین سطح فوتبال کشورمان را کسب کردند.
 در هفته اول لیگ هفتم صنعت نفت با نتیجه 3 بر 2 مغلوب پرسپولیس شد. روح الله عرب و مارسلو سوزا برای آبادانی ها و عباس آشوبی، علیرضا نیکبخت و محسن خلیلی برای پرسپولیس در آن دیدار گلزنی کردند.
 پگاه با 2 گل حجت زاد محمود و محمود کریمی مغلوب سپاهان شد.
 شیرین فراز دیگر تیم تازه لیگ برتری شده هم با نتیجه 2 بر 2 مقابل فجرسپاسی متوقف شد. رضا خالقی فر و صمد زارع برای فجر و محمدباقر زعفرانی(2گل) برای شیرین فراز موفق به گلزنی شدند.
 در پایان فصل صنعت نفت و شیرین فراز به دسته اول بازگشتند اما پگاه در رتبه پانزدهم ایستاد. 

 لیگ هشتم
 پیام خراسان و فولاد خوزستان در هشتمین دوره لیگ جواز حضور در این رقابت ها را به دست آوردند.
 در هفته اول لیگ هشتم پیام با نتیجه 2 بر یک از برق شیراز شکست خورد. اشپیتیم آرفی برای پیام و مهدی شیری و ستار زارع برای برق گلزنی کردند.
 فولاد خوزستان هم با تک گل رضا طاهری مقاومت سپاسی را شکست داد. در پایان فصل پیام باردیگر به لیگ دسته اول بازگشت اما فولاد در رتبه دهم ایستاد. 

 لیگ نهم
 تیم های تراکتورسازی، شاهین بوشهر و استیل آذین تهران در سال 89-1388 لیگ برتری شدند.
 در اولین هفته این فصل تراکتور با نتیجه 2 بر یک از صبا قم شکست خورد. محمد نوری و امیرحسین فشنگچی برای صبا و محمد حسن ابراهیمی برای تراکتور گلزنی کردند.
 شاهین بوشهر هم مقابل ملوان انزلی با نتیجه یک بر یک متوقف شد. رضا بازیاری برای شاهین و مهران جعفری برای ملوان گلرنی کردند.
 استیل آذین هم با 2 گل فریدون زندی و علی کریمی از سد پاس همدان گذشت.
 در آن فصل استیل آذین، تراکتورسازی و شاهین به ترتیب در رتبه های پنجم، هفتم و سیزدهم ایستادند. 

 لیگ دهم
 شهرداری تبریز، نفت تهران و صنعت نفت آبادان سه تیم تازه لیگ برتری دهمین دوره این رقابت ها بودند.
 در هفته اول آن فصل شهرداری با نتیجه 3 بر 2 از استقلال شکست خورد. سعید دقیقی و علی کریمی برای شهرداری و آرش برهانی و میلاد میداوودی(2گل) برای استقلال در آن بازی موفق به گلزنی شدند.
 نفت تهران در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر موفق شد ملوان را با نتیجه یک بر یک متوقف کند. محمد نزهتی برای ملوان و مهدی رفیعی برای نفت گلزنی کردند.
 صنعت نفت هم با 2 گل رسول میرطرقی و روح الله عرب در مقابل تک گل ایمان حیدری شاهین بوشهر را شکست داد.
 صنعت نفت، شهرداری و شاهین در پایان لیگ دهم به ترتیب در رتبه های نهم، دوازدهم و سیزدهم ایستادند. 

 لیگ یازدهم
 مس سرچشمه کرمان، فجرسپاسی و داماش گیلان سه تیم تازه لیگ برتری شده لیگ یازدهم بودند.
 در هفته نخست این رقابت ها مس سرچشمه با نتیجه سه بر یک از سایپا شکست خورد. کریم انصاری فرد(2گل) و مهدی خیری برای سایپا و علی سامره برای مس گلزنی کردند.
 داماش گیلان و فجرسپاسی هم با تساوی بدون گل به ترتیب مقابل صنعت نفت و نفت تهران متوقف شدند.
 مس سرچشمه با قعرنشینی در این لیگ به رقابت های لیگ دسته اول بازگشت اما داماش و فجر به ترتیب در رتبه های هفتم و سیزدهم قرار گرفتند. 

 لیگ دوازدهم
 سه تیم تازه صعود کرده لیگ دوازدهم پیکان تهران، گهر دورود و آلومینیوم هرمزکان بودند.
 در هفته نخست آن فصل پیکان با چهار گل میلادنوری(2 گل) رامین رضائیان و سعید بیات از صبا قم شکست خورد.
 آلومینیوم با تک گل فابیو جانواریو مغلوب استقلال شد و گهر هم با تک گل جلال رافخایی به ملوان باخت.
 در آن فصل هر سه تیم به لیگ دسته اول بازگشتند. 

 لیگ سیزدهم
 از دوره سیزدهم باردیگر تنها 2 تیم از دسته اول به لیگ برتر صعود کردند. گسترش فولاد و استقلال خوزستان تیم های تازه لیگ برتری شده این دوره از رقابت ها بودند.
 استقلال خوزستان در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر با 2 گل میلاد میداوودی و عادل کلاه کج از سد ذوب آهن گذشت و گسترش هم با نتیجه 2 بر یک مغلوب استقلال شد. مهرداد بایرامی برای گسترش و آرش و برهانی و فرهاد مجیدی برای استنقلال در آن دیدار موفق به گلزنی شدند.
 گسترش و استقلال در پایان فصل به ترتیب در رتبه های دهم و دوازدهم قرار گرفتند. 

 لیگ چهاردهم
 نفت مسجد سلیمان، پیکان تهران و پدیده مشهد در دوره چهاردهم سه تیم تازه لیگ برتری شده بودند.
 پدیده و نفت در نخستین بازی لیگ برتری خود به ترتیب مقابل ملوان و سایپا با تساوی بدون گل متوقف شدند.
 پیکان با 2 گل وریا غفوری و ‍‍ژواهیر سوکای از سپاهان شکست خورد.
 در پایان فصل پیکان و نفت مسجد سلیمان ببه دسته اول سقوط کردند اما پدیده در جایگاه دهم قرار گرفت. 

 لیگ پانزدهم
 سیاه جامگان و استقلال اهواز در لیگ پانزدهم وارد عرصه رقابت های لیک برتر شدند.
 سیاه جامگان در نخستین بازی خود با نتیجه 2 بر یک از استقلال شکست خورد. رضا عنایتی برای سیاه جامگان و سجاد شهباززاده(2 گل) برای استقلال موفق به گلزنی شدند.
 استقلال اهواز هم مقابل صبا قم به تساوی بدون گل رسید.
 در پایان آن فصل مشهدی ها با ایستادن در رتبه سیزدهم از سقوط فرار کردند اما آبی های اهواز بار دیگر به لیگ دسته اول بازگشتند. 

 لیگ شانزدهم
 صنعت نفت، ماشین سازی و پیکان در شانزدهمین دوره لیگ به این رقابت ها صعود کردند.
 در هفته اول ماشین سازی با 2 گل سامان نریمان جهان و امین قاسمی نژاد در برابر تک گل میلاد بدرقه فولاد را شکست داد.
 صنعت نفت و پیکان هم با تساوی بدون گل به ترتیب مقابل صبا و گسترش فولاد متوقف شدند.در پایان فصل ماشین سازی با قعرنشینی به لیگ دسته اول بازگشت اما پیکان و صنعت نفت در جایگاه هفتم و دوازدهم قرار گرفتند. 

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.
تیم تازه لیگ برتری تهران مس سرچشمه کرمان گیلان نفت تهران فولاد خوزستان ملوان انزلی استقلال اهواز پرسپولیس سایپا مسجد سلیمان قم محمود کریمی گسترش فولاد آرش برهانی بوشهر سیاه جامگان علی کریمی مهرداد بایرامی فرهاد مجیدی میلاد میداوودی محمد نوری استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان پدیده مشهد سد فجرسپاسی فجرسپاسی شهرداری تبریز تیم صعود کننده ایران رشت استقلال خوزستان سعید بیات سجاد شهباززاده مارسلو علیرضا نیکبخت علی سامره عباس آشوبی مهدی خیری محسن خلیلی رضا عنایتی کریم انصاری خراسان رضا طاهری فجر آدریانو آلوز کرمانشاه سپاسی عبدالهادی خنیفر دورود محمد نزهتی پارس جنوبی جم صبا مهدی رفیعی علی سلمانی سد پاس همدان فریدون زندی رامین رضائیان علی دائی استیل آذین تهران رسول میرطرقی سعید دقیقی افشین پیروانی جواد کاظمیان ایمان حیدری رضا خالقی فر محمدباقر زعفرانی صمد زارع محمد غلامین عادل کلاه سد ذوب آهن استقلال رشت مرتضی فلاحتی محمد حسن ابراهیمی مهدی تارتار محسن گیاهی امیرحسین فشنگچی ستار همدانی علی محسنی شهید قندی سعید بیگی حریف سامان نریمان امین قاسمی نژاد مهدی شیری ستار زارع پرویز مظلومی رضا بازیاری مهران جعفری اشپیتیم آرفی راه آهن تهران شهید قندی یزد فابیو جانواریو مغلوب استقلال جلال رافخایی محمد جبارپور برق شیراز تیم یزدی وریا غفوری
اتاق خبر24 بازداشت یک تبعه روس در ترکیه به اتهام همکاری با داعش Sat Aug 12 11:03:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 موشکی را بدهیم برود، تفکر شاه سلطان حسینی است Sat Feb 17 11:34:00 IRST 2018
اتاق خبر24 اسکناس‌های جدید 200 روپیه‌ای در سبد پولی هند Wed Aug 23 16:35:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 محتکر میلیاردی برنج و شکر دستگیر شد Thu Aug 30 13:28:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پاتک شبانه به باغ "برره"/این باغ باید مورد رصد جدی قرار گیرد Mon Jul 02 09:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خرید شیر 50 درصد کاهش یافت Sun Nov 11 13:55:00 IRST 2018
اتاق خبر24 جاده‌های چالوس و هراز عصر امروز یک‌طرفه می‌شود Sun Mar 24 12:32:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 واردات توتون و تنباکو به 7 هزار تن رسید + جدول Sat Oct 20 09:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 لطیفی به دنبال ساخت «پونتیاک» Thu Feb 28 12:13:00 IRST 2019
اتاق خبر24 زمان پخش «دورهمی» مشخص شد Sat Mar 16 15:42:00 IRST 2019
اتاق خبر24 رهبر کره شمالی عازم روسیه شد + تصاویر Wed Apr 24 09:49:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 رشد 65 درصدی گردشگران در مسکو Sun Nov 12 22:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 اعلام نحوه بلیت فروشی دیدار استقلال - العین Mon Mar 11 15:34:00 IRST 2019
اتاق خبر24 تورم یک میلیون درصدی آلمان چگونه مهار شد؟ +عکس Fri Mar 15 07:00:00 IRST 2019
اتاق خبر24 راه اندازی درگاه اینترنتی معاملات ارزی در سیستم بانکی ایران Thu Nov 02 14:36:00 IRST 2017
اتاق خبر24 آیا بوی نویی خودرو‌ها سمی است؟ Sun Dec 17 08:33:00 IRST 2017
اتاق خبر24 شناسایی توزیع کننده ماری جوانا در فضای مجازی Mon Jan 28 10:00:00 IRST 2019
اتاق خبر24 اما و اگرهای اجرای طرح جدید ترافیک در تهران Wed Jan 17 09:48:00 IRST 2018
اتاق خبر24 وقوع زلزله با قدرت بالا در تهران پیش بینی نمی‌شود Wed Dec 13 12:12:00 IRST 2017
اتاق خبر24 بازداشت فردی که پرچم ایران را در ورزشگاه اهواز آتش زده بود Sun Aug 19 08:25:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اسید پاشی به صورت دختر 18 ساله به خاطر دوستی با یک مرد Thu May 17 11:25:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 واکنش ایران به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه Mon Apr 08 20:00:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 استقبال ایران از تشکیل دولت جدید لبنان Fri Feb 01 12:16:00 IRST 2019
اتاق خبر24 خانه 4 میلیاردی هدیه زن بازیگر به سگش Tue Apr 24 16:12:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ثبت سفارش خودرو شروع می شود Tue Dec 26 18:31:00 IRST 2017
اتاق خبر24 24 ساعت پر اضطراب فوتبال ایران Sun Oct 29 08:01:00 IRST 2017
اتاق خبر24 طرز تهیه بستنی زغالی Mon Sep 03 12:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بی‌خبر از گلایه‌های مردم؟ Wed Jan 17 09:05:00 IRST 2018
اتاق خبر24 بزرگترین حسرتی که به دلت موند ...!؟ + فیلم Wed Mar 28 10:44:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 داعش چگونه زنان را فریب می‌دهد؟ Wed Sep 13 06:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 اینستاگرام صفحه «رهبر انقلاب» را مسدود کرد Tue Apr 23 13:53:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 استخدام برنامه نویس سمت سرور Back-end در شرکت اول مارکت Wed Oct 31 10:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 رزرو 2میلیون تومانی اتاق در برخی از هتل‌ها Wed Mar 06 09:07:00 IRST 2019
اتاق خبر24 تشکیل ناتوی عربی هیچ قدرت مضاعفی را برای کشورهای عرب منطقه به همراه نخواهد داشت Sun Jul 29 09:07:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 افزایش قیمت 10 گروه مواد خوراکی Sun Aug 05 12:02:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 توافق ایران و عربستان برای حج 97 Sun Jun 03 14:53:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 روایتی از ولایت‌مداری شهید صدر نسبت به امام Tue Apr 09 04:31:00 IRDT 2019
اتاق خبر24 اپل برای تولید آیفون ایکس چند دلار هزینه کرد؟ Tue Nov 07 18:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 مکان های دیدنی شهر کاشان+ عکس Tue Aug 21 09:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 چگونه پوست، مو و ناخن‌های سالم داشته باشیم؟ Tue Feb 06 10:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 همه دستگاه‌ها بخصوص دولت کمک کنند تا امر پیشگیری‌ موثر واقع شود/ آخرین پیگیری‌ها در باره پرونده‌ مؤسسات مالی Wed Jan 24 17:27:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ابطال سریال کارت‌های ملی قدیمی از شنبه 8 دی Wed Dec 26 13:55:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ادعای جالب ترامپ مبنی بر محبوبیتش Sun Aug 05 11:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 هشدار به زنان روس Thu Jun 14 14:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جدیدترین عکس از پدر و دختر هنرمند Sat Jul 29 16:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 دیرین دیرین - لب کارون +فیلم Thu May 03 14:08:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 "سبد کالای نوروز 97" به چه کسانی می‌ رسد؟ Wed Jan 24 18:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ماجرای قیمت 120 میلیونی پراید Tue Jan 15 20:03:00 IRST 2019
اتاق خبر24 آغاز هفته بهترین هدیه های دنیا Tue Jan 09 08:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 حال‌وهوای بازار فردوسی تهران در اولین روز از اجرای بسته جدید ارزی+فیلم Tue Aug 07 14:21:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اتفاقات بازی با کاشیما در بازی با ژاپن تکرار شد Tue Jan 29 15:45:00 IRST 2019
اتاق خبر24 آمریکا 2 مقام کره شمالی را تحریم کرد Wed Dec 27 13:52:00 IRST 2017
اتاق خبر24 وجود ارواح در منزل آقای سفیر! Sat Aug 26 19:58:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 اختلاف طبقاتی در تهران Tue Jul 24 09:41:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سالم ترین کشور جهان کدام کشور است؟ Thu Feb 28 17:30:00 IRST 2019
اتاق خبر24 تلفن‌های ثابت بدهکار تا سقف 20 و 30 هزار تومان قطع نمی‌شود Sun Aug 06 23:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 دلیل احتمالی سانحه نفتکش ایرانی/ 4 دانشجو و یک خانم در جمع مفقودشدگان Sat Jan 13 10:39:00 IRST 2018
اتاق خبر24 خبر جدید از کاهش مجدد نرخ سود بانکی Tue Dec 05 10:18:00 IRST 2017
اتاق خبر24 سود سهام عدالت مشخص شد Fri Dec 29 11:36:00 IRST 2017
اتاق خبر24 آخرین وضعیت مخازن سدهای خوزستان پس از بارندگی‌های اخیر Sun Dec 09 13:27:00 IRST 2018
اتاق خبر24 چه تعداد گردشگر آمریکایی به ایران سفر کردند؟ Wed Jan 02 18:21:00 IRST 2019
اتاق خبر24 درد مشترک استقلال و پرسپولیس در آسیا Mon Aug 27 10:29:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ لالیگا شد Mon Aug 07 08:28:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 شکایت کریمی از مدیرعامل نفت Thu Nov 23 13:00:00 IRST 2017
اتاق خبر24 حل سه مشکل فرهنگیان Thu Sep 20 17:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 گزینه های ناکارآمد آمریکایی همچنان روی میز + تصاویر Wed Apr 18 08:27:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 منصوریان بماند یا برود؟ Sun Aug 27 14:42:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 عکسی از بازیگر طنز در دوران دفاع مقدس Wed Aug 23 20:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مکان های دیدنی روستای کوهستانی پلور+ عکس Wed Jul 11 11:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 عکس زیبا ازبارسلون پایتخت کاتالونیا Mon Oct 22 09:05:00 IRST 2018
اتاق خبر24 مسی با کفش طلا وارد زمین شد Tue Dec 19 01:25:00 IRST 2017
اتاق خبر24 تسلا از کامیون تمام الکتریکی بدون دنده رونمایی کرد Mon Nov 20 07:42:00 IRST 2017
اتاق خبر24 معافیت هند از تحریم‌های ضدایرانی آمریکا Thu Nov 01 14:46:00 IRST 2018
اتاق خبر24 با این 5 ماده پوستتان را سم‌زدایی کنید Tue Nov 21 21:25:00 IRST 2017
اتاق خبر24 حجم معاملات مسکن 24 درصد افزایش یافت/ رشد 6.2 درصدی قیمت Mon Aug 28 23:55:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 نتانیاهو:درخاورمیانه ضعیفان سلاخی می‌شوند Thu Aug 30 09:57:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 عقبگرد 88 واحدی شاخص کل بورس Sat Jul 29 23:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بازداشت نماینده هتاک شورای شهر نیشابور Sat Sep 22 15:54:00 IRST 2018
اتاق خبر24 شهادت مرتضی عبدالهی در سوریه Wed Nov 15 16:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 دلیلی ندارد به فرد محترمی که قرار بازداشت صادرشده، دستنبد زده شود + فیلم Tue Jun 26 15:39:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رکوردشکنی تاریخی سه تیم در لیگ برتر Tue Oct 30 15:10:00 IRST 2018
اتاق خبر24 دلنوشته لیلا اوتادی برای شهید حججی Sat Sep 02 10:29:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 تصادف شدید دو خودرو در تهران Sat Jan 06 17:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 رونمایی از پیراهن سایپا در لیگ هفدهم + عکس Sun Jul 30 20:44:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 «بالش‌ها» جایگزین مجموعه «کلاه‌قرمزی» در نوروز 98 شد Fri Mar 01 21:25:00 IRST 2019
اتاق خبر24 هر ایرانی سالانه چه‌ مقدار پول دارو می‌دهد؟ Mon Aug 13 23:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 استخدام مهندسی سیستم یاس ارغوانی وابسته به بانک ملت / 4 استان Tue Mar 12 07:31:00 IRST 2019
اتاق خبر24 نان 15 % گران می شود Tue Nov 14 18:25:00 IRST 2017
اتاق خبر24 جاذبه های آتشکده آدریان تهران+ تصاویر Mon Feb 25 11:01:00 IRST 2019
اتاق خبر24 رادان،سوپراستاری که در عکس های سیاه و سفید هم جذاب است! Wed Aug 02 01:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 خودروی جدید سایپا در هند منتشر شد Tue Feb 06 12:35:00 IRST 2018
اتاق خبر24 عارضه ای که نشانه ابتلا به 16 نوع سرطان است Mon Sep 04 00:35:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی Mon Sep 11 16:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 قصد وحشتناک تیرانداز لاس وگاس Sun Oct 08 23:10:00 IRST 2017
اتاق خبر24 اقدام هولناک دختر نوجوان با دوستش هنگام خواب Mon Aug 21 07:49:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 باقری درمنی: اتهامات را قبول ندارم Sun Sep 02 14:08:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تصویب قرارداد بازرگانی و بحرپیمایی منعقد بین دولت شاهنشاهی ایران و دولت اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی Mon Aug 13 09:54:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سلف دانشجویی دانشگاه فنی تبریز+فیلم Mon Feb 26 13:34:00 IRST 2018
اتاق خبر24 کشتن 15000 سگ برای تهیه غذا در فستیوال سگی Tue Jul 03 14:33:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 قتل دختر بدست پدر بیرحم با مرگ موش! Sun Sep 03 03:00:00 IRDT 2017
تدبیر و امید مالک «سکه ثامن» در کدام کشور دستگیر شد؟ Sat Oct 06 22:55:06 IRST 2018
روزنامه ایران کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در ایران آغاز به کار کرد Thu Jan 26 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم 350 کودک فلسطینی همچنان در اسارت صهیونیستها به سر می‌برند Thu Apr 05 14:11:04 IRDT 2018
فرادید جدیدترین رنکینگ باشگاهی جهان اعلام شد/صعود 3 پله‌ای برانکو و منصوریان Mon Mar 26 17:20:24 IRDT 2018
اعتبار نیوز مرکل به ترامپ در خصوص تغییر قوانین مالیاتی هشدار داد Sun Mar 12 14:42:00 IRST 2017
جهان نیوز دیگر نمی توانند آمار اعتیاد را بپیچانند Wed Sep 13 17:09:18 IRDT 2017
خانه ملت ارائه درخواست اعاده دادرسی حمید بقایی به دیوان عالی کشور/ با مشایی ملاقات کردم Sat Apr 21 20:18:00 IRDT 2018
خبرآنلاین داروی ایرانی کنترل سرطان پروستات، رقیب مشابه امریکایی Sat Dec 22 12:04:08 IRST 2018
خبرگزاری مهر انفجار یک واحد مسکونی در مشهد 5 مصدوم برجای گذاشت Mon Mar 13 14:42:44 IRST 2017
صبح تهران انگلیس جایگزین آمریکا در کارگروه بازسازی راکتور آب سنگین اراک شد Wed Aug 22 12:49:28 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم خطرناک ترین طرح غرب برای ملت‌های منطقه Sat Nov 18 00:09:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 98 درصد سکونتگاه های شهری زیرپوشش کاداستر درآمده اند Sat Nov 10 17:53:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کرمانشاه| فتح خرمشهر محور پیروزی مقاومت در منطقه است Fri May 18 15:26:09 IRDT 2018
ایسکانیوز طراحی و ساخت دوچرخه الکتریکی / 70 کیلومتر با هر بار شارژ Sun Apr 29 10:06:02 IRDT 2018
خبرگزاری فارس دستاوردها را فارغ از هر دولتی بگوییم Sun Jan 29 16:45:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف تابش: عقل ایجاب می‌کند کاندیدای «احتیاطی» داشته باشیم Tue Mar 07 11:28:57 IRST 2017
خبرگزاری شبستان موافق بستن تمامی مساجد سَلَفی‌ها هستم Mon Apr 09 12:40:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس فیلم/ شیرین‌کاری آقای کاندیدا با موی سر!/ عباس آقا مو فرفری در ستاد انتخابات Fri Apr 14 13:41:00 IRDT 2017
افکارخبر ترامپ: دیدار خوبی با فرستاده رهبر کره شمالی داشتم Sat Jan 19 21:23:45 IRST 2019
روزنو تیپ جالب ژوزه مورینیو؛ 48 ساعت بعد از اخراج/ عکس Fri Dec 21 11:40:01 IRST 2018
598 مرور گل تاریخی نکونام که جنگ با کره را راه انداخت! Tue Aug 29 14:46:04 IRDT 2017
تی نیوز سازگارنژاد: وزرایی با نگاه توسعه گرا برای کابینه دوازدهم انتخاب شوند Mon Jul 24 14:05:45 IRDT 2017
خبر خودرو جسد جمال کجاست؟ Thu Nov 01 10:28:01 IRST 2018
خبر گزاری دانا کودک آزاری در برخی مهدها/ نظارت بهزیستی ضعیف است Sat Feb 25 15:14:09 IRST 2017
خبرگزاری نسیم حکم نجفی برای شهرداری تهران صادر شد Sun Aug 27 11:43:10 IRDT 2017
فردا عکسی از ایران در اینستاگرام جهانگرد لهستانی Fri Dec 15 17:50:53 IRST 2017
نامه نیوز پست بعیدی‌نژاد برای فروشنده Mon Feb 27 16:14:23 IRST 2017
تدبیر 24 تغییر رفتار شفر در تمرینات استقلال Wed Nov 28 11:29:26 IRST 2018
آریا خداحافظ بستر ناامن USSD Wed Jan 31 11:27:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ضرب‌الاجل عبدالمهدی برای توافق گروه‌های سیاسی درباره وزارتخانه‌های باقی مانده Sat Dec 01 10:06:36 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آرژانتین صفر - کرواسی 3/مسی و یارانش با تحقیر مقابل کروات ها در آستانه حذف قرار گرفتند +فیلم Thu Jun 21 22:25:01 IRDT 2018
میزان کواچیچ می‌خواهد در چلسی بماند Thu Apr 04 01:00:35 IRDT 2019
آریا دامداران خراسان جنوبی خواستار رفع مشکلات خود شدند Wed Jun 27 16:15:20 IRDT 2018
جهان نیوز بروجردی: مردم از حجم خرید‌های خود کم کنند! Wed Apr 24 14:13:29 IRDT 2019
خبرگزاری مهر درمان بیماران نادر به فاکتورهای متعددی نیاز دارد Sat Feb 10 10:10:00 IRST 2018
جهان نیوز کاهش قیمت طلا به کمترین رقم 6 ماه گذشته Wed Jun 27 19:00:54 IRDT 2018
پرس تی وی محققان: آلودگی هوا خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد Thu Feb 02 14:25:50 IRST 2017
آفتاب حاجیلو: از گروه مرگ، زندگی می‌سازیم! Fri Nov 23 07:00:02 IRST 2018
فرارو ترامپ: برجام احمقانه است Fri Aug 04 09:39:21 IRDT 2017
پارس فوتبال مژده های ویژه وزیر ورزش برای هواداران سرخابی Tue Dec 18 20:09:34 IRST 2018
تی نیوز کلاهبرداری میلیاردی با جابجایی دستگاه کارتخوان در اداره بنادر و دریانوردی Mon Apr 09 21:14:35 IRDT 2018
تهران پرس عمل جراحی زلاتان موفقیت‌آمیز بود Tue May 02 11:34:00 IRDT 2017
تدبیر و امید محاکمه نجیب رزاق به تعویق افتاد Mon Feb 11 16:35:51 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از 16 هزار تن سیب درختی از باغ‌ های نیشابور برداشت شد Tue Sep 11 17:47:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف وزارت خارجه اردن سفیر ایران در امان را احضار کرد Sun Apr 09 21:44:19 IRDT 2017
آفتاب ایران واکنش فدراسیون فوتبال به انتشار تصویر جعلی از پیراهن تیم ملی در برنامه تلویزیونی! Mon Apr 16 13:52:16 IRDT 2018
بولتن نیوز ریزش دیوار کارخانه در جاده خاوران 2 کشته Thu May 04 22:40:02 IRDT 2017
پارسینه نگاهی به خادمان حرم در گذشته و حال Tue Nov 21 06:45:40 IRST 2017
مشرق نیوز فیلم/ وزارت بهداشت:مردم تخلف قیمتی را به شماره 190 اطلاع دهند Mon Jun 18 13:12:12 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا «حمید صفت» به این سه شرط آزاد می‌شود! Wed Aug 23 08:29:26 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیامبر(ص) چگونه رفتار می‌کرد؟ Sun Nov 25 13:43:03 IRST 2018
تهران پرس تصادف پژو پارس با نیسان فاجعه آفرید Tue Feb 28 06:18:00 IRST 2017
پارسینه ادارات البرز امروز تعطیل است Thu Dec 28 06:19:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حاج یوسف‌زاده: تعطیلی اردوها سبب افت عملکرد جودوکاران شده است Sun Feb 17 12:30:59 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 دیدار از هفته دوم لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی برگزار شد Sun Jul 15 22:18:00 IRDT 2018
ایران آنلاین توزیع روزانه 100تن گوشت گوسفندی در تهران Sat Apr 28 11:44:55 IRDT 2018
افکارخبر معاون ترامپ بار دیگر از اغتشاشگران در ایران حمایت کرد Wed Jan 03 23:19:35 IRST 2018
افق نیوز رونمایی از پیراهن اروپایی تیم یاران کاوه رضایی برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان+تصویر Mon Sep 10 22:48:40 IRDT 2018
تی نیوز مطالعات پرونده ثبت جهانی ایذه در حال انجام است Wed Aug 23 12:58:49 IRDT 2017
آفتاب ایران کی روش درباره طارمی خطر می کند؟ Tue Jun 12 12:43:35 IRDT 2018
تی نیوز شناسایی دومین گونه جدید عقرب در آزمایشگاه مرجع تحقیقات موسسه رازی Sun Aug 20 14:58:52 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ویژه نامه هشت 8565 Sat Dec 09 00:01:00 IRST 2017
ایسکانیوز آغاز اردوی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان Mon Apr 03 11:12:53 IRDT 2017
اعتبار نیوز مشکلی در تأمین ارز دارو نداریم Wed Jun 27 12:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم افتتاح 3 طرح عمرانی در حوزه‌های حمل و نقل شهری، مسکن و محیط زیست با حضور روحانی Sun Apr 07 09:07:03 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران خیانت است کرکره یک کسب و کار را به راحتی ببندیم Mon Apr 15 19:30:25 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی تخلفات در داخل زندان های آذربایجان غربی 60 درصد کاهش یافت Mon Feb 05 13:43:00 IRST 2018
پارس نیوز هدیه عباس رئیس پارلمان سوریه برکنار شد Fri Jul 21 21:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایندگان از پاسخ های زنگنه قانع شدند Sun Jan 20 11:34:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران بیش از 70 دستگاه تریلر یخچال‌دار آماده بارگیری دام کشتار شده از چابهار Tue Mar 19 09:36:21 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم استان گلستان در سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) به سوگ نشست+ تصاویر Thu Jul 20 12:35:32 IRDT 2017
بولتن نیوز آوینی فرمالیست بود؟ Sun Apr 09 12:23:28 IRDT 2017
صبا ایران مقدار یارانه‌ای که ثروتمندان ایرانی در سال می‌گیرند Sun Oct 07 10:54:51 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی شکست سنگین تیم فوتبال سپاهان مقابل ماشین سازی Thu Feb 09 21:48:00 IRST 2017
پارسینه تمایلی برای ادامه تنش در روابط تهران و ریاض نداریم Wed Aug 09 10:34:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دومین سفرسال جاری وزیر تعاون به مرکزی/ربیعی در فراهان حضورمی یابد Mon Nov 06 09:45:37 IRST 2017
اعتدال احمدی‌نژاد از کاندیداتوری در انتخابات نهی نشده Sun Mar 12 10:27:03 IRST 2017
بولتن نیوز ایجاد محدوده تست خودروهای خودران Fri Feb 10 10:58:18 IRST 2017
سلامت نیوز باران کوچولو به آغوش خانواده بازگشت Thu Feb 07 10:58:00 IRST 2019
نامه نیوز انتقال قرضی عزت الهی به آمکار قعر جدولی Thu Aug 31 15:35:10 IRDT 2017
میزان زمان جدایی علیرضا حقیقی از ساندسوال سوئد مشخص شد Sat Apr 14 18:16:12 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مخاطبانی که پشت درهای جشنواره‌ها می‌مانند/ چند سینما میزبان شوند Sat Nov 10 11:45:15 IRST 2018
آریا تولید آبزیان در کشور 477 هزار تن اعلام شد Wed Nov 14 18:51:21 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پیگیری مطالبات کارگران نیشکر هفت‌تپه از مراجع قانونی Thu Jul 27 16:59:24 IRDT 2017
جماران خطیب جمعه گتوند:دفاع از معارف و ارزش های دینی در فضای مجازی یک ضرورت است Fri Jul 14 15:46:37 IRDT 2017
تی نیوز اسامی محرومان باشگاه ها در فصل 97-96 اعلام شد Tue Jul 25 17:07:11 IRDT 2017
آریا عملیات کربلای 4 عملیات اصلی بود، نه عملیات فریب Mon Dec 31 12:08:03 IRST 2018
نود تی وی بازیکن تراکتورسازی به پارس جنوبی پیوست Tue Jan 02 10:51:00 IRST 2018
اعتدال سرقت مسلحانه از صرافی خیابان فردوسی+فیلم Sat Feb 25 18:03:11 IRST 2017
تی نیوز 5 شرط عراق برای واردات کالا از ایران Mon Aug 21 05:45:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 80 درصد آمریکایی ها از دولت شان ناراضی یا عصبانی هستند Wed Nov 28 14:46:00 IRST 2018
دفاع مقدس انقلاب با استقامت و پایداری نتیجه داد نه با مذاکره Sun Nov 04 19:04:27 IRST 2018
روزنامه کیهان زندگی زلزله‌زدگان کرمانشاه همچنان در چادر و کانکس Tue Nov 13 20:07:45 IRST 2018
تدبیر 24 بعید نیست پارس جم قهرمان لیگ برتر شود Fri Aug 11 08:42:12 IRDT 2017
ورزش 3 تمرین امروز بارسلونا (96/01/08) Tue Mar 28 15:45:00 IRDT 2017
خرداد نیوز تفاوت نگران کننده ایران و ژاپن در آستانه بازی سرنوشت ساز Sun Jan 27 11:05:32 IRST 2019
جوان آنلاین از بزرگ‌ترین تخلف گمرکی جریمه گرفته شد یا نشد؟! Tue May 16 20:42:04 IRDT 2017
جماران مهلت ارسال اثربه جشنواره فیلم وعکس هرمزگان من تمدید شد Sat Feb 23 17:03:13 IRST 2019
خرداد نیوز عبدالناصر همتی: سه گام نظام بانکی برای کمک به سیلزدگان Tue Mar 26 20:10:50 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر آموزش و پرورش اساس توسعه و پیشرفت جوامع است Sun Sep 03 14:20:06 IRDT 2017