اتاق خبر24 - Sun Jul 30 07:55:00 IRDT 2017 نمایش خبر

عملکرد تازه واردها در هفته نخست ادوار مختلف لیگ برتر

در نگاه اجمالی به هفته نخست ادوار هفده گانه لیگ برتر ، تیم های پارس جنوبی جم و پگاه گیلان بهترین و بدترین نتایج تیم های تازه لیگ برتری شده را رقم زده اند.  

اتاق خبر 24:

هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته پیش به پایان رسید و پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت به عنوان 2تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر عملکرد کاملا موفقی در این هفته داشتند. 

پارس جنوبی و سپیدرود برای نخستین بار در لیگ برتر شرکت می کنند. شاگردان مهدی تارتار در نخستین بازی خود در این رقابت ها با نتیجه 4 بر یک گسترش فولاد را شکست دادند تا بهترین عملکرد یک تیم صعود کننده را در هفته اول این رقابت ها ثبت کنند. با این حال سپیدرود که به عنوان تیم دوم فصل گذشته لیگ دسته اول جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد، با نتیجه 2 بر یک از نفت تهران شکست خورد. 

در این گزارش به عملکرد تیم های صعود کننده به لیگ برتر در هفته نخست ادوار این رقابت ها نگاهی می اندازیم. 

 لیگ اول
 در هفته اول نخستین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، تیم تازه لیگ برتری شده استقلال رشت با نتیجه چهار بر صفر مغلوب پیکان تهران شد. جالب اینجاست استقلال رشت در پایان آن لیگ به دسته اول سقوط کرد. 

 لیگ دوم
 هفته نخست دومین دوره لیگ برتر با شکست تیم های استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان انجام شد. در این هفته سپاهان با نتیجه 4 بر یک صنعت نفت را شکست داد و فولاد خوزستان هم با نتیجه 2 بر یک از سد هم شهری خود گذشت. استقلال اهواز در آن فصل در رتبه یازدهم قرار گرفت اما آبادانی ها با ایستادن در جایگاه سیزدهم به دسته اول بازگشتند. 

 لیگ سوم
 در لیگ سوم تیم های پگاه گیلان و شموشک نوشهر از دسته اول به این رقابت ها صعود کردند. شاگردان وینگو بگوویچ کروات با برتری 8 بر 2 مقابل تیم رشتی، سنگین ترین شکست یک تیم تازه لیگ برتری شده در هفته اول تاریخ این رقابت ها را به پگاه تحمیل کردند. علی دایی(4گل) علی سلمانی، جواد کاظمیان(2گل) و افشین پیروانی برای پرسپولیس و خوجوئیان و نوری برای پگاه در آن دیدار موفق به گلزنی شدند.
 با این وجود شموشک دیگر تیم صعود کننده با نتیجه 2 بر 2 سپاهان، مدافع عنوان قهرمانی لیگ را متوقف کرد. پاک نیت و عینی برای شموشک و سعید بیات و محمود کریمی برای سپاهان در آن دیدار گلزنی کردند.
 پگاه در پایان آن فصل در رتبه نهم قرار گرفت اما شموشک با ایستادن در رتبه پنجم به رقابت پلی آف لیگ برتر سقوط کرد. 

 لیگ چهارم
 صبا باتری و ملوان تیم های تازه صعود کرده لیگ چهارم حرفه ای بودند. در اولین هفته این رقابت ها صباباتری با نتیجه 2 بر 2 مقابل شموشک متوقف شد. ستار همدانی 2 گل شاگردان پرویز مظلومی و محمد جبارپور و علی محسنی برای شموشک در آن بازی گلزنی کردند.
 ملوان دیگر تیم تازه لیگ برتری شده این فصل اما با نتیجه قاطعانه سه بر صفر از سد فجرسپاسی گذشت. محمد غلامین، محسن گیاهی و مرتضی فلاحتی موفق به گلزنی شدند. در آن فصل ملوان و صباباتری به ترتیب در جایگاه هفتم و نهم ایستادند. 

 لیگ پنجم
 در لیگ پنجم تیم های راه آهن تهران و شهید قندی یزد برای نخستین بار به این رقابت ها راه یافتند. در نخستین هفته لیگ پنجم این 2 تیم به مصاف هم رفتند که در پایان شهید قندی با تک گل سعید بیگی حریف را شکست داد. با این وجود تیم یزدی در پایان فصل با قعرنشینی به لیگ دسته اول سقوط کرد اما لوکوتیورانان در جایگاه سیزدهم ایستادند. 

 لیگ ششم
 پیکان تهران و مس کرمان در لیگ ششم به عنوان 2 تیم تازه لیگ برتری شده سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب کردند.
 پیکان در نخستین بازی خود پس از بازشگت به لیگ با تک گل عبدالهادی خنیفر مغلوو فولاد خوزستان شد اما مس کرمان در نخستین بازی تاریخ خود در این رقابت ها با تک گل آدریانو آلوز پاس تهران را شکست داد. پیکان و مس در پایان فصل به ترتیب در رتبه هفتم و نهم قرار گرفتند. 

 لیگ هفتم
 با توجه به 18 تیمی شدن لیگ برتر در دوره هفتم این رقابت های تیم های پگاه گیلان، صنعت نفت آبادان و شیرین فراز کرمانشاه، سه تیمی بودند که جواز حضور در بالاترین سطح فوتبال کشورمان را کسب کردند.
 در هفته اول لیگ هفتم صنعت نفت با نتیجه 3 بر 2 مغلوب پرسپولیس شد. روح الله عرب و مارسلو سوزا برای آبادانی ها و عباس آشوبی، علیرضا نیکبخت و محسن خلیلی برای پرسپولیس در آن دیدار گلزنی کردند.
 پگاه با 2 گل حجت زاد محمود و محمود کریمی مغلوب سپاهان شد.
 شیرین فراز دیگر تیم تازه لیگ برتری شده هم با نتیجه 2 بر 2 مقابل فجرسپاسی متوقف شد. رضا خالقی فر و صمد زارع برای فجر و محمدباقر زعفرانی(2گل) برای شیرین فراز موفق به گلزنی شدند.
 در پایان فصل صنعت نفت و شیرین فراز به دسته اول بازگشتند اما پگاه در رتبه پانزدهم ایستاد. 

 لیگ هشتم
 پیام خراسان و فولاد خوزستان در هشتمین دوره لیگ جواز حضور در این رقابت ها را به دست آوردند.
 در هفته اول لیگ هشتم پیام با نتیجه 2 بر یک از برق شیراز شکست خورد. اشپیتیم آرفی برای پیام و مهدی شیری و ستار زارع برای برق گلزنی کردند.
 فولاد خوزستان هم با تک گل رضا طاهری مقاومت سپاسی را شکست داد. در پایان فصل پیام باردیگر به لیگ دسته اول بازگشت اما فولاد در رتبه دهم ایستاد. 

 لیگ نهم
 تیم های تراکتورسازی، شاهین بوشهر و استیل آذین تهران در سال 89-1388 لیگ برتری شدند.
 در اولین هفته این فصل تراکتور با نتیجه 2 بر یک از صبا قم شکست خورد. محمد نوری و امیرحسین فشنگچی برای صبا و محمد حسن ابراهیمی برای تراکتور گلزنی کردند.
 شاهین بوشهر هم مقابل ملوان انزلی با نتیجه یک بر یک متوقف شد. رضا بازیاری برای شاهین و مهران جعفری برای ملوان گلرنی کردند.
 استیل آذین هم با 2 گل فریدون زندی و علی کریمی از سد پاس همدان گذشت.
 در آن فصل استیل آذین، تراکتورسازی و شاهین به ترتیب در رتبه های پنجم، هفتم و سیزدهم ایستادند. 

 لیگ دهم
 شهرداری تبریز، نفت تهران و صنعت نفت آبادان سه تیم تازه لیگ برتری دهمین دوره این رقابت ها بودند.
 در هفته اول آن فصل شهرداری با نتیجه 3 بر 2 از استقلال شکست خورد. سعید دقیقی و علی کریمی برای شهرداری و آرش برهانی و میلاد میداوودی(2گل) برای استقلال در آن بازی موفق به گلزنی شدند.
 نفت تهران در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر موفق شد ملوان را با نتیجه یک بر یک متوقف کند. محمد نزهتی برای ملوان و مهدی رفیعی برای نفت گلزنی کردند.
 صنعت نفت هم با 2 گل رسول میرطرقی و روح الله عرب در مقابل تک گل ایمان حیدری شاهین بوشهر را شکست داد.
 صنعت نفت، شهرداری و شاهین در پایان لیگ دهم به ترتیب در رتبه های نهم، دوازدهم و سیزدهم ایستادند. 

 لیگ یازدهم
 مس سرچشمه کرمان، فجرسپاسی و داماش گیلان سه تیم تازه لیگ برتری شده لیگ یازدهم بودند.
 در هفته نخست این رقابت ها مس سرچشمه با نتیجه سه بر یک از سایپا شکست خورد. کریم انصاری فرد(2گل) و مهدی خیری برای سایپا و علی سامره برای مس گلزنی کردند.
 داماش گیلان و فجرسپاسی هم با تساوی بدون گل به ترتیب مقابل صنعت نفت و نفت تهران متوقف شدند.
 مس سرچشمه با قعرنشینی در این لیگ به رقابت های لیگ دسته اول بازگشت اما داماش و فجر به ترتیب در رتبه های هفتم و سیزدهم قرار گرفتند. 

 لیگ دوازدهم
 سه تیم تازه صعود کرده لیگ دوازدهم پیکان تهران، گهر دورود و آلومینیوم هرمزکان بودند.
 در هفته نخست آن فصل پیکان با چهار گل میلادنوری(2 گل) رامین رضائیان و سعید بیات از صبا قم شکست خورد.
 آلومینیوم با تک گل فابیو جانواریو مغلوب استقلال شد و گهر هم با تک گل جلال رافخایی به ملوان باخت.
 در آن فصل هر سه تیم به لیگ دسته اول بازگشتند. 

 لیگ سیزدهم
 از دوره سیزدهم باردیگر تنها 2 تیم از دسته اول به لیگ برتر صعود کردند. گسترش فولاد و استقلال خوزستان تیم های تازه لیگ برتری شده این دوره از رقابت ها بودند.
 استقلال خوزستان در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر با 2 گل میلاد میداوودی و عادل کلاه کج از سد ذوب آهن گذشت و گسترش هم با نتیجه 2 بر یک مغلوب استقلال شد. مهرداد بایرامی برای گسترش و آرش و برهانی و فرهاد مجیدی برای استنقلال در آن دیدار موفق به گلزنی شدند.
 گسترش و استقلال در پایان فصل به ترتیب در رتبه های دهم و دوازدهم قرار گرفتند. 

 لیگ چهاردهم
 نفت مسجد سلیمان، پیکان تهران و پدیده مشهد در دوره چهاردهم سه تیم تازه لیگ برتری شده بودند.
 پدیده و نفت در نخستین بازی لیگ برتری خود به ترتیب مقابل ملوان و سایپا با تساوی بدون گل متوقف شدند.
 پیکان با 2 گل وریا غفوری و ‍‍ژواهیر سوکای از سپاهان شکست خورد.
 در پایان فصل پیکان و نفت مسجد سلیمان ببه دسته اول سقوط کردند اما پدیده در جایگاه دهم قرار گرفت. 

 لیگ پانزدهم
 سیاه جامگان و استقلال اهواز در لیگ پانزدهم وارد عرصه رقابت های لیک برتر شدند.
 سیاه جامگان در نخستین بازی خود با نتیجه 2 بر یک از استقلال شکست خورد. رضا عنایتی برای سیاه جامگان و سجاد شهباززاده(2 گل) برای استقلال موفق به گلزنی شدند.
 استقلال اهواز هم مقابل صبا قم به تساوی بدون گل رسید.
 در پایان آن فصل مشهدی ها با ایستادن در رتبه سیزدهم از سقوط فرار کردند اما آبی های اهواز بار دیگر به لیگ دسته اول بازگشتند. 

 لیگ شانزدهم
 صنعت نفت، ماشین سازی و پیکان در شانزدهمین دوره لیگ به این رقابت ها صعود کردند.
 در هفته اول ماشین سازی با 2 گل سامان نریمان جهان و امین قاسمی نژاد در برابر تک گل میلاد بدرقه فولاد را شکست داد.
 صنعت نفت و پیکان هم با تساوی بدون گل به ترتیب مقابل صبا و گسترش فولاد متوقف شدند.در پایان فصل ماشین سازی با قعرنشینی به لیگ دسته اول بازگشت اما پیکان و صنعت نفت در جایگاه هفتم و دوازدهم قرار گرفتند. 

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.
تیم تازه لیگ برتری تهران مس سرچشمه کرمان گیلان نفت تهران فولاد خوزستان ملوان انزلی استقلال اهواز پرسپولیس سایپا مسجد سلیمان قم محمود کریمی گسترش فولاد آرش برهانی بوشهر سیاه جامگان علی کریمی مهرداد بایرامی فرهاد مجیدی میلاد میداوودی محمد نوری استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان پدیده مشهد سد فجرسپاسی فجرسپاسی شهرداری تبریز تیم صعود کننده ایران رشت استقلال خوزستان سعید بیات سجاد شهباززاده مارسلو علیرضا نیکبخت علی سامره عباس آشوبی مهدی خیری محسن خلیلی رضا عنایتی کریم انصاری خراسان رضا طاهری فجر آدریانو آلوز کرمانشاه سپاسی عبدالهادی خنیفر دورود محمد نزهتی پارس جنوبی جم صبا مهدی رفیعی علی سلمانی سد پاس همدان فریدون زندی رامین رضائیان علی دائی استیل آذین تهران رسول میرطرقی سعید دقیقی افشین پیروانی جواد کاظمیان ایمان حیدری رضا خالقی فر محمدباقر زعفرانی صمد زارع محمد غلامین عادل کلاه سد ذوب آهن استقلال رشت مرتضی فلاحتی محمد حسن ابراهیمی مهدی تارتار محسن گیاهی امیرحسین فشنگچی ستار همدانی علی محسنی شهید قندی سعید بیگی حریف سامان نریمان امین قاسمی نژاد مهدی شیری ستار زارع پرویز مظلومی رضا بازیاری مهران جعفری اشپیتیم آرفی راه آهن تهران شهید قندی یزد فابیو جانواریو مغلوب استقلال جلال رافخایی محمد جبارپور برق شیراز تیم یزدی وریا غفوری
اتاق خبر24 عکس/ وقتی تاج مجذوب امکانات قطری‌ها شد Fri Dec 15 17:00:00 IRST 2017
اتاق خبر24 دو پنگوئن عشق Mon Apr 30 15:26:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 فروش فوتبالیست برای خرید بز ! Fri Aug 17 17:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 استخدام کارشناس ارشد فروش با مزایا در یک شرکت معتبر بین المللی Sat Nov 17 11:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 تلاش چین برای پایان جنگ تجاری با آمریکا Thu Aug 16 13:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 فولاد، تیم شانس مجید جلالی Fri Aug 25 01:20:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 پرداخت 98.2 هزار میلیارد وام ازدواج Sat Aug 26 14:56:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بازاریابی نوین، حلقه گمشده صادرات ایران/ چرا رایزن‌های تجاری راهبرد مشخصی ندارند؟ Fri Jan 11 09:08:00 IRST 2019
اتاق خبر24 متن گزارش کمیسیون ویژه درباره‌ وضعیت اشتغال Wed Nov 21 13:10:00 IRST 2018
اتاق خبر24 جولان مانتو‌های عجیب در بازار/ ویترین‌هایی که بی‌هویتی را به نمایش می‌گذارند Sun Jul 01 09:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پلیسی که در درگیری با داعش به شهادت رسید Mon Nov 20 12:39:00 IRST 2017
اتاق خبر24 پشت پرده قیمت نجومی iPhone X چیست؟ Wed Nov 01 08:02:00 IRST 2017
اتاق خبر24 روایت ظریف از مهم ترین دستاورد سفر روحانی به هند Sat Feb 17 19:40:00 IRST 2018
اتاق خبر24 اوراق تسهیلات مسکن ارزان‌تر می‌شود/ مهر و آبان بهترین زمان خرید Tue Aug 29 10:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 قاتل ندا محاکمه شد Sun May 27 13:42:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جدایی قطعی ویسی از نفت مسجدسلیمان Mon Sep 03 14:50:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ماجرای اخاذی 300 میلیونی پادوی یک محتکر Sun Sep 16 08:26:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تصویر زیبا از مسجد آقابزرگ در کاشان Mon Dec 10 11:59:00 IRST 2018
اتاق خبر24 "زندانی ها" فیلم جدید مسعود ده نمکی Fri Apr 27 09:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 طرز تهیه رولت گوشت با خمیر یوفکا Thu Nov 23 16:31:00 IRST 2017
اتاق خبر24 این چهار حرکت ورزشی را انجام ندهید Wed Mar 28 14:21:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 بواتنگ مقصد بعدی خود را مشخص کرد Thu Aug 09 11:21:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جهانبخش، سوارز می‌شود؟ Mon Aug 06 09:05:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 واگذاری بهترین معادن به افراد خاص! Sat Nov 17 08:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 راه اندازی شهر نانو در عمان با همکاری محققان ایران Mon Oct 08 13:35:00 IRST 2018
اتاق خبر24 دست دادن ناشیانه ترامپ Tue Nov 14 14:13:00 IRST 2017
اتاق خبر24 عکس قدیمی از دو هنرمند مشهور / اینشتین در سه سالگی / جسد سربازان آلمانی Mon Aug 07 11:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 چرا ایرانی‌ها در سفر می‌میرند؟ Tue Sep 11 14:25:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 راهی آسان برای زیبایی شهر! Sun Jan 21 08:20:00 IRST 2018
اتاق خبر24 وضعیت تعطیلی مدارس تهران در چهارشنبه 18 بهمن 96 Tue Feb 06 09:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 جزئیات سودجویی ترانسفر‌های فرودگاهی Wed Jan 31 11:19:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آیا تحلیف به تاخیر افتاده است؟ Sat Aug 05 12:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 محسنی اژه‌ای : بازداشت چهار مدیر وزارت صنعت در خصوص ثبت سفارش خودرو Wed Jul 25 08:52:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اوپک و متحدانش افزایش تولید نفت را سهمیه بندی می‌کنند Sat Sep 08 12:28:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 علت جذابیت داعشی‌ها برای دختران اروپایی + تصاویر Sun Aug 06 21:49:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 خاص ترین عکس نیمار در جام جهانی Fri Jun 29 11:44:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پس از طلاق، تکلیف بچه ها چه می‌شود؟ Wed Apr 11 15:45:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خروج ترامپ از برجام، انتقال سفارت به قدس و در نهایت افزایش تنش بین تهران و تل آویو؛ آیا «انفجار بزرگ» در خاورمیانه، در راه است؟ Sat Jun 02 13:16:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 وانت هیوندا می آید/ ارائه سانتافه اسپرت تا یکسال آینده Sat Aug 26 11:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 لطفا این ماهی بی خاصیت را نخورید Tue Nov 14 07:45:00 IRST 2017
اتاق خبر24 بازیگر مشهوری که دوست دارد ترامپ شود Mon Nov 13 11:15:00 IRST 2017
اتاق خبر24 ورود وزیر ورزش به پرونده طارمی Sun Oct 08 09:22:00 IRST 2017
اتاق خبر24 دومینوی مشکلات ارزی در ورزش ایران Sun Sep 16 09:50:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جاذبه های دیدنی آبشار‌های خروشان لرستان + عکس Mon Jul 30 09:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رژه خودرو‌ها در بصره در حمایت از روابط حسنه عراق و ایران Tue Sep 11 09:49:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رواج قلیان جیبی در میان جوانان و دانش‌آموزان Wed Aug 02 15:26:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 کیفرخواست آمریکا علیه دو تبعه ایران Tue Jul 18 08:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 یک بازیگر دیگر لباس روحانیت پوشید Thu Apr 19 13:20:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جنگ علیه ایران اسلامی جز ضرر دستاوردی برای دشمن ندارد Tue Dec 19 14:59:00 IRST 2017
اتاق خبر24 اگر موهایتان ضعیف و شکننده است از انجام این کارها بپرهیزید Fri Jul 13 18:07:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ورود بیش از 1.7 میلیون زائر به عربستان Tue Aug 29 23:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 چراغ قرمز برای دارو Tue Jul 24 07:15:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 نگاه سلطانی‌فر فراجنسیتی است Sun Aug 20 13:36:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مذاکره برای حضور جناب خان به کجا رسید؟ Wed Nov 08 10:02:00 IRST 2017
اتاق خبر24 احتمال تعطیلی دولت آمریکا با وجود تصویب بودجه موقت Fri Dec 21 09:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 روسیه: آمریکا در روز روشن دزدی میکند Tue Jul 18 05:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 موافقت دولت با افزایش مشروط قیمت نان/نان 15درصد گران می‌شود Tue Nov 14 15:14:00 IRST 2017
اتاق خبر24 قصاص برای مردی که زنش را خفه کرد Tue Aug 21 09:50:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ضرورت ورود وزیر بهداشت به حاشیه‌های سازمان غذا و دارو Sat Aug 12 18:34:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 لیزر از دست پزشکان عمومی خارج شد Wed Oct 03 08:32:00 IRST 2018
اتاق خبر24 شرط افزایش بیش از 9.6 درصدی قیمت لوازم‌خانگی Mon Jun 25 08:47:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 مضرات شکستن قلنج انگشتان Wed Dec 05 12:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 ستاره سرخپوشان به بازی السد می‌رسد Sat Oct 13 15:21:00 IRST 2018
اتاق خبر24 شلیک مستقیم گاز اشک آور صهیونیست‌ها به صورت جوان فلسطینی Sun Jun 10 10:34:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پاداش یک میلیارد تومانی برخی ادارات به نیروهای خود/ دولت صدای مردم را نشنیده گرفت Wed Feb 14 10:15:00 IRST 2018
اتاق خبر24 جویدن دختر فرانسوی توسط موش ها Sat Sep 09 11:49:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 طرح جدید ترافیک در تهران Wed Jan 17 19:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 خواننده روزگار جوانی بعد از 15 سال روی صحنه رفت Sat Sep 02 14:04:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 کنترل برنامه غذایی در ماه رمضان Thu May 17 10:20:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پرداخت 880 هزار فقره وام قرض‌ الحسنه ازدواج در کشور Tue Jan 22 20:39:00 IRST 2019
اتاق خبر24 15 راهکار طبیعی درمان کمردرد Wed May 09 15:13:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 هفتم محرم؛ آغاز رسمی بستن آب در کربلا Mon Sep 17 15:47:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آغاز چهارمین روز بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی» Sat Aug 19 08:12:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 بلاتکلیفی برای ورود به مدارس سمپاد/مصوبه حذف آزمون‌ها در انتظار امضای رئیس جمهور Thu Apr 12 10:23:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 شکنجه و قتل به خاطر نیم کیلو تریاک Mon Jul 02 08:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 کانون منحله نویسندگان با همکاری دو عضو امنیتی کابینه روحانی احیا می‌شود؟ +سند Sun Jul 16 11:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 طرز تهیه پیتزای پنیر Wed Dec 26 14:01:00 IRST 2018
اتاق خبر24 تازه ترین آلبوم مازیار فلاحی منتشر شد Wed Aug 30 10:55:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 جلوگیری از تعطیلی 965 واحد تولیدی Mon Jun 11 11:17:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جهانبخش و وستهام؛شایعه یا واقعیت؟ Thu Jul 26 11:04:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آمریکا تلاش دارد با نظام جمهوری اسلامی به توافق برسد/ اسرائیل: موشک‌های روسی را هم مورد هدف قرار میدهیم Sat Jul 14 10:43:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ازدواج‌های اینترنتی شگرد شیّادان برای به دام انداختن دختران و پسران جوان Thu May 03 09:21:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 به تیم ملی ایران بگویید شما پیروز و سرافراز برگشتید Tue Jun 26 12:48:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سن ازدواج 3 سال و 3 ماه بالا رفت Sun Jun 03 17:16:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 باران و برف در 17 استان کشور Wed Oct 04 17:57:00 IRST 2017
اتاق خبر24 واردات خودرو سهمیه بندی می شود؟ Sun Aug 05 08:38:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 دلایل اوج گرفتن مصرف بنزین چیست؟ Mon Aug 07 09:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 برف و باران در جاده‌های غربی و شمال غربی کشور Sun Jan 06 13:00:00 IRST 2019
اتاق خبر24 تصویری از قلم استایلوس گلکسی نوت 8 منتشر شد Wed Jul 26 08:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 "سیاه بهار" دام عرضه نمی‌کنیم/ گرانی متولی دیگری دارد Fri May 11 10:21:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آگهی معاوضه گله گوسفند با پورشه Sat Dec 16 10:02:00 IRST 2017
اتاق خبر24 دورهمی سردار آزمون به همراه خواننده زیر زمینی Mon Dec 18 02:40:00 IRST 2017
اتاق خبر24 با این دکمه کوچک از اشعه‌های مضر خورشید در امان بمانید Sat Nov 24 03:35:00 IRST 2018
اتاق خبر24 توهم بیماری چیست؟ Sun Dec 16 15:23:00 IRST 2018
اتاق خبر24 حکم محرومیت فرزند از تحصیل از سوی خانواده Sat Oct 20 15:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 بمب گذاری قران توسط تروریست های داعش Mon Sep 04 10:05:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 خوش شانس ترین قاتلی که رگ نداشت Sat Nov 18 10:45:00 IRST 2017
اتاق خبر24 حضور روحانیان و استادان در کاروان های دانشجویی پیاده روی اربعین Wed Oct 10 13:49:00 IRST 2018
اتاق خبر24 استخدام بازاریاب با مزایا در شرکت صنایع غذایی تامسا در تبریز Wed Oct 31 14:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 با 3دسته از پسرا نباید دوست شد/ خوبه باباتون نگران رتبه کنکور شماست/ همیشه آرزوم بود شفاهی بنویسم Tue Aug 08 09:14:00 IRDT 2017
گرداب نظر واعظی در مورد انتقال سرورهای تلگرام به ایران Tue Jul 04 16:38:01 IRDT 2017
همشهری آنلاین نبود شفافیت اقتصادی بورس را زمینگیر کرد Thu Jun 22 01:30:00 IRDT 2017
ساعت24 واکنش معاون روحانی به فیلم نماینده سراوان Wed Dec 19 13:51:47 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بررسی مقدمات تدوین لایحه بودجه 1398 Tue Oct 23 12:14:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر فیلم/ آخرین روزهای پرواز هواپیمای خورشیدی Sun Jul 24 12:08:23 IRDT 2016
میزان برتری پرگل حفاری برابر آذرخش/ سونگون از سد شهرداری ساوه گذشت Tue Jul 11 20:05:54 IRDT 2017
خبرگزاری مهر فاصله بین مدیران و صنایع استان کم شود/نگرانی از تعطیلی کارخانجات Sun Nov 05 17:34:30 IRST 2017
آفتاب نامه وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال برای بازگشت یوز به پیراهن تیم ملی Sun Apr 29 08:04:01 IRDT 2018
خبر خودرو - B50 F چتر نجات مشتری گروه بهمن Tue Apr 18 09:48:00 IRDT 2017
پول نیوز وزیر نیرو: منبع گازوئیل در تصفیه خانه های اهواز نصب می شود Thu Feb 23 10:50:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ماجرای جراحت مأمور پلیس توسط خودروی بخشدار و فرماندار ملایر چه بود؟ + صوت Sun May 07 09:15:59 IRDT 2017
نامه نیوز دلیل این که نوزادان نباید آب بنوشند چیست؟ Mon Oct 08 07:32:01 IRST 2018
ایسکانیوز نشست خبری روز ملی ایمنی حمل و نقل Wed Apr 25 12:25:00 IRDT 2018
روزنو کنایه ظریف تهمینه میلانی به سیاست های تبعیض جنسیتی در ایران + عکس Fri Mar 31 10:30:01 IRDT 2017
شیعه نیوز پاسخ علمی به نظریه دخالت خارجی‌ها در تغییر اقلیم Wed Jul 04 08:55:28 IRDT 2018
بولتن نیوز اعلام ترکیب استقلال برای دیدار با پدیده Tue Aug 22 14:01:18 IRDT 2017
افکارخبر بررسی گسترش پروژه های IoT در همراه اول Wed Aug 23 16:04:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو جوانان بنی هاشم بیایید؛ علی را بر در خیمه رسانید Mon Sep 17 17:42:56 IRDT 2018
ایلنا صادرات نفت و میعانات گازی ایران فراتر از 3 میلیون بشکه در روز Mon Apr 03 17:59:52 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف و ضبط 246 کیلوگرم مواد مخدر Wed Jun 27 10:06:41 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن فعالیت‌های داوطلبانه در عرصه اجتماعی برگرفته از انگیزه‌های الهی است Mon Jan 22 19:24:42 IRST 2018
صراط تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور Wed Jan 09 15:34:19 IRST 2019
اکو ویژن مشاوران وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور کارگری و خودرو معرفی شدند Tue Dec 26 17:15:05 IRST 2017
فردا هواپیما‌های ATR آماده تحویل ایران‌ایر به ایزی فلای رسید؟! Thu Nov 01 12:20:14 IRST 2018
جوان آنلاین دفاع روسیه، ترکیه و ایران از تمامیت ارضی عراق Mon Sep 25 21:40:02 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا استان کرمان در بخش مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور پیشرو بوده است/روند بهسازی تا سال 1405 ادامه دارد Sat Dec 16 14:34:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جنایت دیگر آل سعود در حجه Thu Aug 16 17:42:32 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران خرابی های سیل کم است اما تلاش مضاعف می خواهد Tue Aug 15 17:14:08 IRDT 2017
تی نیوز بارش شدید باران بهاری در ورزشگاه آزادی/ رحمتی نظاره گر تمرینات آبی پوشان Sat Apr 07 03:38:16 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین هزینه سفر به مارماریس در مرداد ماه جاری؟ +جدول Wed Aug 02 14:51:44 IRDT 2017
آریا استراتژی بانک مهر اقتصاد بر مبنای ارزش های انسانی قرار دارد Tue Jan 22 22:23:09 IRST 2019
صراط حضور سردار سلیمانی در مراسم سالگرد شهید عماد مغنیه+عکس Thu Feb 15 10:47:36 IRST 2018
آنا گوشت 7 هزار تومانی شایعه است Tue Dec 12 19:06:00 IRST 2017
آریا پاکستان؛ آمریکا عامل ناامنی در منطقه Thu Dec 27 14:23:36 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خبرهای کوتاه قزوین + فیلم Wed Sep 06 20:27:22 IRDT 2017
تیک آخرین خبر درباره وضعیت مبهم کاپیتان تیم‌ملی Wed Apr 05 12:57:03 IRDT 2017
دنیای معدن خبر رسمی اسپانسر استقلال و پرسپولیس درباره دربی Sat Jul 15 09:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 15 طرح سفر رئیس جمهور به قم در انتظار تخصیص اعتبار Thu Sep 08 00:52:00 IRDT 2016
ایلنا نابرابری اجتماعی مهمترین چالش پیش روی تهران است Wed Nov 01 11:31:06 IRST 2017
آفتاب توریست‌های تایوانی و هنگ‌کنگی در استان فارس/عکس Wed Sep 27 22:57:58 IRST 2017
ایران آنلاین قتل عمد یا شبه‌عمد؟ Wed Aug 02 12:02:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران احتمال حذف تعداد بیشتری از نامزدهای انتخابات افغانستان Sun Oct 07 23:57:00 IRST 2018
پارسینه اهدای پیراهن تیم ملی به مهدی تاج Wed May 30 20:00:16 IRDT 2018
بهار نیوز لیلا حاتمی در اینستاگرام بازیگر بازی تاج و تخت Sat Oct 20 09:33:40 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بوشهر برای بار دوم لرزید Tue Dec 05 11:35:46 IRST 2017
خبرگزاری نسیم حمل سلاح توسط مخالفان سوری اشتباه بود Wed May 16 12:42:03 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نرخ ارز و سکه در بازار ؛ دلار 3954 تومان Sat Jan 14 13:45:34 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار: برای توسعه مازندران مخالف هرگونه مشکل تراشی برای مردم هستیم Tue Mar 07 15:15:00 IRST 2017
جوان آنلاین خواب‌های پساداعشی امریکا Wed Jun 28 22:00:03 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ ستاره بوندس لیگایی در تمرینات تیم ایرانی Sun Jul 16 15:51:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ابراز امیدواری شهردار تهران نسبت به بهبود کیفیت خودروهای داخلی Sat Oct 21 00:53:00 IRST 2017
ایسکانیوز همه کشورها باید خود را موظف به رعایت مولفه‌های محیط زیستی کنند Mon Feb 27 12:34:17 IRST 2017
ایستا نیوز خودروهای چینی بازار چند؟ +جدول Tue Mar 14 10:34:26 IRST 2017
598 کاهش 7 درصدی تخلیه و بارگیری در بندر امام Wed Aug 01 11:31:55 IRDT 2018
روزنامه شرق خبر Sun Oct 29 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اعزام مددجویان کمیته امداد استان مرکزی به کربلای معلی Thu Mar 09 08:29:37 IRST 2017
دولت بهار عکس/ برانکو پیش از دربی پا به توپ شد Thu Feb 09 23:40:00 IRST 2017
آنا آیا سیارک «سیگار برگی» فرستاده‌ای از سوی بیگانگان است؟ Thu Dec 14 14:15:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه خروج آمریکا از برجام؛ دیپلماسی این کشور را در جهان زیر سئوال برد Thu May 10 16:46:00 IRDT 2018
برنا سخنگوی آتش نشانی دبیر افتخاری جایزه هنری قلب تهران شد Sat Mar 04 11:59:17 IRST 2017
تجارت نیوز ورود سامانه بارشی تازه از پنج‌شنبه Wed Oct 31 09:19:07 IRST 2018
صبا ایران حکم آزادی رئیس‌جمهور سابق برزیل لغو شد Mon Jul 09 09:50:50 IRDT 2018
همشهری آنلاین حرکت در مه Sat May 13 22:19:12 IRDT 2017
نامه نیوز بهترین مواد غذایی برای پس از زایمان Fri Jun 15 07:36:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 43 مهاجر غیرقانونی پاکستانی را بازگرداند Mon Feb 26 19:54:00 IRST 2018
افکارخبر طرح جدید پنتاگون برای مقابله با داعش Mon Feb 27 15:45:30 IRST 2017
انتخاب جراحی زیبایی بینی چگونه انجام می شود؟ Thu Jan 03 09:23:29 IRST 2019
واحد مرکزی خبر هلاکت یا زخمی شدن شماری از مزدوران سعودی در یمن Sat Feb 03 10:22:24 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خودکشی دردناک دختر نوجوان در سرویس بهداشتی مدرسه/ مقایسه گوشی سونی اکسپریا x و گلکسی J7 pro/ کشف زندان داعشیان در موصل Sat Jul 22 19:57:38 IRDT 2017
تی نیوز احیاء اقتصاد سوریه 400 میلیارد دلار هزینه دارد Mon Apr 16 20:13:02 IRDT 2018
دریک آنلاین پیش‌بینی پیش‌خرج از درآمد سال‌های آینده در بودجه 97 Fri Dec 15 17:28:22 IRST 2017
پول نیوز بیمه رازی در نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه Sun Apr 15 14:04:38 IRDT 2018
فردا افزایش 6میلیون تومانی قیمت پژو207 اتوماتیک Tue Nov 13 16:22:44 IRST 2018
جماران توصیه برای نخریدن ارز توسط مردم چقدر منطقی است؟ Wed Apr 11 15:16:31 IRDT 2018
دولت بهار واردات گندم ممنوع شد Tue Aug 15 22:49:00 IRDT 2017
پارس فوتبال خبر خوش برای “برانکو” ! مذاکرات مثبت “پرسپولیس” با شاه ماهی بزرگ Sat Jul 14 19:59:07 IRDT 2018
جوان آنلاین اگر قرار است جایی حرف حق زده شود، آن محل دانشگاه است Sun Dec 09 15:00:44 IRST 2018
خبرگزاری نسیم رقابت هفت کشور برای تملک قطب جنوب Wed Oct 31 10:48:03 IRST 2018
صراط اسامی ایرانیان کشته شده در تصادف ترکیه Fri Mar 30 19:35:01 IRDT 2018
جماران نخستین جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) Mon Feb 26 19:31:00 IRST 2018
تی نیوز علائم افسردگی خفیف Thu Apr 05 12:33:36 IRDT 2018
مشرق نیوز تلاش دولتی‌ها برای از حدنصاب انداختن سوال از رئیس‌جمهور/کرسی ریاست نُقل گعده بهارستان نشینان Tue May 29 15:34:00 IRDT 2018
خرداد نیوز نقطه مشترک پپ گواردیولا و امیر قلعه‌نوئی Mon Feb 05 13:42:46 IRST 2018
اتاق خبر سیاه‌ترین روز سال Tue Feb 06 21:01:04 IRST 2018
شیعه نیوز هدیه ویژه حرم امام حسین(ع) به عروس و داماد عراقی+ تصاویر Sat May 27 14:19:54 IRDT 2017
598 آهن 40درصد گران شد Fri Jul 06 13:36:25 IRDT 2018
پارسینه نتانیاهو: 10 سال پیش فکر نمی کردم این قدر به اعراب نزدیک شویم Thu Jan 25 21:17:33 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اثر هنری به جا مانده از زلزله +تصاویر Mon Nov 13 23:09:10 IRST 2017
آفتاب ایران اعزام بالگرد برای نجات یک کوهنورد در کلکچال Fri Oct 19 19:40:23 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تصاویر/ نشت گاز، فرودگاه هامبورگ را زمین‌گیر کرد Sun Feb 12 17:39:40 IRST 2017
تهران پرس گردنبند 30 میلیون تومانی به صاحبش رسید +عکس Mon Sep 25 10:28:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران "کارنامه سیاست‌های پنج‌ساله عربستان فاجعه‌بار است" Fri Dec 15 10:49:00 IRST 2017
وطن امروز رسوایی و عذرخواهی Wed Jul 25 00:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر احداث کلینیک‌های ویژه در دستور کار وزارت بهداشت است Wed Jul 19 11:38:53 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم معرفی کاتاروهای تیمی و انفرادی برای حضور در رقابت‌های جهانی اسپانیا Mon Aug 21 15:14:11 IRDT 2017
انصاف گزارش تصویری|پنجمین روز از نمایشگاه مطبوعات Wed Nov 01 00:33:13 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ثبت 2 نوع تخلف به وسیله سیستم ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز Sun Jul 02 17:18:48 IRDT 2017
بی باک نیوز فائزه هاشمی:یکی از وزرای روحانی برای زیردستانش پرونده سازی کرده است! Wed Oct 26 09:25:01 IRST 2016
خبرگزاری دانشجویان ایران دومین بازار آثار هنری افتتاح می‌شود Sun Aug 13 13:01:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سرپرست هیات جودو استان همدان منصوب شد Mon Sep 25 11:35:06 IRST 2017