خبرگزاری دانشجویان ایران - Sat Jul 29 15:01:44 IRDT 2017 نمایش خبر

اطلاعیه‌ای درباره کابینه دوازدهم/دادگاه هفتم فساد نفتی/اقدام تحریک‌آمیز آمریکا در خلیج فارس ...

اطلاعیه دفتر معاون کل نهاد ریاست جمهوری درباره گمانه‌زنی‌پیرامون کابینه دوازدهم، تکرار اقدام تحریک‌آمیز و غیرحرفه‌ای آمریکا در خلیج فارس، حاشیه‌ای بر جنجال‌های اخیر احمدی‌نژاد و یارانش، اتمام بررسی متن قرارداد توتال در کمیته ویژه، اعتراض نمایندگان در پی افزایش قیمت پژو 2008، ادعای انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا درباره پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران، هفتمین جلسه محاکمه دو متهم پرونده فساد نفتی، صدور کیفرخواست در پرونده قتل «آتنا» و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز شنبه، هفتم مرداد ماه 1396 است.

دفتر معاون کل نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای از فعالین رسانه‌ای کشور خواست تا از هرگونه گمانه‌زنی‌پیرامون کابینه دوازدهم تا زمان قطعی شدن خودداری کنند. همچنین دبیرخانه کمیسیون ماده 10 قانون فعالیت احزاب، در اطلاعیه ای زمان بندی برگزاری انتخابات دو نفر نماینده دبیران کل احزاب ملی و استانی را اعلام کرد. 


اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در نشست مشترک اعضای شورای ملی گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و استانداران و روسای اتاق‌های بازرگانی، ‌ صنایع، معادن و کشاورزی استان‌های سراسر کشور که در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد، در واکنش به تصویب طرح تحریم‌های جدید علیه ایران از سوی مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا تصریح کرد: چنانچه در برجام طرف مقابل اقدامی کند که کمیسیون نظارت بر برجام که ریاست آن بر عهده رئیس جمهور است، تشخیص دهد آن اقدام خلاف برجام است، جمهوری اسلامی ایران حتما عکس العمل تندی نشان می‌دهد. 


 


روابط عمومی ناوتیپ ذوالفقار منطقه‌ چهارم نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از تکرار اقدام تحریک‌آمیز و غیرحرفه‌ای آمریکا در خلیج فارسطی یک هفته گذشته خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: با گذشت چند روز از اقدام تحریک‌آمیز یک رزم‌ناو امریکایی در شمال خلیج فارس که با شلیک دو گلوله‌ی هوایی برابر شناور گشتی نیروی دریایی سپاه صورت پذیرفت، شناورهای آمریکایی این‌بار در منطقه‌ میانی خلیج فارس اقدام مشابهی را مرتکب شدند. 


سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در گردهمایی فارغ التحصیلان دوره های تربیت مربی معارف مهدویت خواهر سراسر کشور که به همت بنیاد فرهنگی مهدی موعود برگزار شد، با بیان اینکه در مقیاس جهان اسلام و در مقیاس داخلی دچار نوعی نفاق هستیم گفت: انقلاب ما از خارج و با جنگ و سایر تهدیدات خارجی آسیب نمی بیند، بلکه نقطه تهاجم علیه ما در داخل کشور است و نفوذ یکی از جنبه های آسیب پذیری های ما در بعد داخلی است. 


علیرضا رحیمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که دیدار اخیر رئیس جمهور با فرماندهان عالی سپاه پیام همدلی بین سپاه و دولت را در سطح بین المللی نشان داد.  وی گفت: این دیدار پیام بسیار مثبت و سازنده‌ای را در سطح بین‌المللی و جامعه به همراه داشته است. پیامی حاکی از همدلی و همبستگی در سطح سران و مسئولان ارشد سپاه و دولت بوده و توانست فضای همدلی را در عرصه بین المللی مخابره کند، البته جای نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در این دیدار خالی بود. 


 


محمد تقی فرجی در یادداشتی به تحلیل جنجال‌های اخیر احمدی‌نژاد و یارانش پرداخت. در بخشی از این یادداشت آمده است: در ایران، فردی با شعار ساده زیستی و مبارزه با اشرافی گری، به میدان می آید، و از قضاء رئیس جمهور می شود، اما وقتی به اتهام دولتمردی از دولتمردان دولت او، که متهم به دست درازی به بیت المال مبارک مسلمین است، رسیدگی می شود، بخاطر چند روز حبس یکی از نزیکانش، نظام و دستگاه قضایی، و مسئولان عدلیه را به ظلم و جور و بی عدالتی متهم می کند! 


نتایج یک نظرسنجی توسط دانشگاه مریلند نشان می‌دهد فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محبوب‌ترین شخصیت از نگاه مردم ایران است. نتایج نظرسنجی انجام شده توسط مرکز Iran.poll برای «مرکز مطالعات بین‌المللی و امنیتی» دانشگاه مریلند نشان می‌دهد سردار قاسم سلیمانی محبوب‌ترین شخصیت واحمدی‌نژاد، نامحبوب‌ترین سیاستمدار ایرانی از نگاه مردم ایران در این نظرسنجی قلمداد شده است. 


 


اسدالله قره‌خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از اتمام بررسی متن قرارداد توتال در کمیته ویژهحقوقی، فنی و مالی که از طرف رئیس مجلس تعیین شده بود، خبر داد و گفت: گزارش نهایی این کمیته به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود. 


همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز در جلسه‌ای فوق العاده به بررسی کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه با حضور عراقچی و قشقاوی معاونان وزیر خارجه و مقامات ارشد این وزارتخانه پرداختند و کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه تصویب کردند. سید عباس عراقچی پس از این جلسه اظهار کرد: وزارت خارجه با پیش نویس طرح تهیه شده در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کاملا موافق است ونیاز است که در مقابل حرکات خصمانه و خبیثانه آمریکا به خصوص به خاطر آثاری که در اجرای برجام می‌گذارد و منافع جمهوری اسلامی ایران از این توافق را کاهش می‌دهد اقدام مقتضی صورت گیرد. رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام اعلام کرد: نقض برجام صورت گرفته، اما هنوز تا نقض فاحش و اساسی برجام فاصله داریم و موارد را به هیات نظارت گزارش می‌دهیم و درباره نحوه عکس‌العمل هم پاسخ مقتضی را هیات نظارت اتخاذ خواهد کرد. 


پیرامون کابینه دوازدهم 


حجت‌الاسلام مصطفی درایتی، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: انتظار از جریان اصلاحات و کسانی که خود را منصوب به این جریان می‌دانند این است که با یک بلوغ و تحلیل بیشتر به مسائل بپردازند. وی تاکید کرد: کابینه دوازدهم هماهنگی بیشتری با شعارهای رئیس جمهور داشته باشد.  داریوش قنبری، عضو حزب مردم سالاری با بیان اینکه اظهار نظرهای جریان‌های سیاسی در خصوص کابینه جنبه مشورتی دارد، گفت:‌رای دهندگان به روحانی به چینش کابینه نیز اعتماد خواهند کرد.  علی ساری، دبیر مجمع نمایندگان خوزستان گفت:مجلس مصمم است کابینه دولت دوازدهم جوان‌تر و کارآمدتر باشد.  


*** 


اعتراض نمایندگان در پی افزایش قیمت پژو 2008 


محمدرضا منصوری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاشیه سود تغییر قیمت خودروهای داخلی را بالا دانست و گفت: اتمام پیش‌فروش پژو 2008 طی سه روز، گواه آن است که مشتریان ایرانی از بیم داخلی‌سازی این خودرو و افت کیفیت و راندمان آن در مراحل بعدی ثبت‌نام در همان ساعات اولیه اقدام به ثبت‌نام کرده و خودروساز با مشاهده تقاضای بالا وسوسه شد قیمت پژو 2008 را بالا ببرد. 


علی اسدی‌کرم، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا درست است ایران‌خودرو پس از پیش‌فروش پژو 2008 قیمت 80 میلیون تومانی اعلام شده را به بهانه‌های مختلف تغییر دهد، گفت: این کار درست نیست و قیمت پژو 2008 باید حتما اصلاح شود. 


*** 


 


سه کشور اروپایی امضا کننده توافق هسته ای و آمریکا پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران را محکوم کردند و مدعی شدند که این اقدام با قطعنامه 2231 شورای امنیت ناسازگار است. انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا با انتشار بیانیه‌ای مشترک پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران را با قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل که در تایید توافق هسته‌ای به تصویب رسید ناسازگار دانستند و مدعی شدند که این فعالیت ها منطقه را بی‌ثبات می کند. 


کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ طرح تحریم‌های ایران، روسیه و کره شمالی را امضا خواهد کرد. دفتر مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا قانون مصوب کنگره را که بر اساس آن تحریم‌های روسیه، ایران و کره شمالی تشدید می‌شود، امضا می‌کند. 


سعد حریری، نخست وزیر لبنان پس از کنفرانس مطبوعاتی مشترک با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که 80 دقیقه طول کشید در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در دیدار با ترامپ به مساله تخریب ایران نپرداختیم و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از لبنان نخواست که نسبت به ایران سخت‌گیرتر باشد. وی افزود: در این دیدار در رابطه با اوضاع منطقه و جنگ با داعش و همچنین محافظت لبنان از آتش منطقه و درگیری سوریه گفت‌وگو کردیم. 


 


جواد ترک‌آبادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق گفت: نمایشگاه بین‌المللی دمشق جشنواره ای است که نشان دهنده قدرت عبور سوریه از این مرحله است و جمهوری اسلامی ایران مشارکت فعالی در این نمایشگاه خواهد داشت. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران مشارکت فعال و سازنده‌ای درنمایشگاه بین‌المللی دمشق خواهد داشت و این نمایشگاه جشنواره‌ای است که توان عبور ملت سوریه از این مرحله و وارد شدن به مرحله بازسازی را نشان می‌دهد و کشورهای زیادی در کنار کشور ایران در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. 


محمدعلی پورمختار، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در برنامه "بدون خط خوردگی" با موضوع طرح جدید مجلس درباره مواد مخدر و آثار و نتایج آن گفت:مجازات اعدام در قانون جدید مبارزه با موادمخدر لغو نمی شود.  


 


هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات دو متهم پرونده فساد نفتی در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه و با حضور دو متهم، وکلای آنها و نمایندگان و وکلای شکات برگزار شد. نخستین جلسه دادگاه شنبه - 17 تیر ماه - جلسه دوم یکشنبه - 18 تیر ماه - جلسه سوم یکشنبه - 25 تیر ماه - جلسه چهارم سه شنبه -27 تیر ماه - جلسه پنجم یکشنبه -2 مرداد ماه و جلسه ششم - 3 مرداد ماه برگزار شد. در این جلسه افشار وکیل مدافع متهم ردیف دوم پرونده گفت: موکلم بابک زنجانی را به نهادهای دولتی معرفی نکرده است. وکیل‌ شرکت نفت نیز گفت: برای روشن شدن مسائل آقایانی که نامشان مطرح می‌شود به دادگاه بیایند. در ادامه راس ساعت 11:45 پس از قرائت کیفرخواست متهم ردیف سوم توسط نماینده دادستان، با اعلام قاضی مقیسه هفتمین جلسه محاکمه دو متهم فساد نفتی به پایان رسید و قاضی مقیسه جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده را روز دوشنبه - 9 مرداد ماه - اعلام کرد. 


 


رییس کل دادگستری استان اردبیل از صدور کیفرخواست در پرونده قتل «آتنا» خبر داد. حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی گفت: کیفرخواست پرونده «آتنا» صادر شده است و ان شاءالله در اولین فرصت، دادگاه برگزار می‌شود. 


 


انتهای پیام
خبرگزاری دانشجویان ایران شناسایی برداشت‌های غیرمجاز و برخورد قانونی با آن‌ها در زنجان Mon Dec 18 12:46:56 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ممنوعیت واردات مبل/ تسهیلات 1.5 میلیاردی برای کارگاه‌های مبل و منبت Sat Aug 25 14:52:21 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پسر طلسم‌شکن Thu Feb 21 17:57:28 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران رقابت نادال و جوکوویچ در عربستان Mon Oct 08 07:18:07 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سهمیه البسه تیم‌های ملی توسط آدیداس مشخص شد Sun Jul 09 18:24:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بازگشت ایران به استراتژی قدیمی در آستانه تحریم‌های آمریکا Wed Sep 12 14:09:36 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پیام معاون هنری وزارت ارشاد به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی Tue Mar 26 11:45:28 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران بازنگری در تعرفه آب Fri Jan 04 02:45:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نائب‌قهرمانی و رکوردشکنی دونده المپیکی ایران در باتومی Sat Apr 21 23:19:26 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران العبادی: موصل تا چند روز دیگر کاملا آزاد می‌شود Fri Jun 23 12:11:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتشار چاپ تازه «زیر و بم داستان» Sun May 14 10:24:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مرگ 2 راننده کامیون در محورهای سمنان Thu Feb 22 11:42:27 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بعیدی‌نژاد: ایران هیچ‌گاه وارد جنگ نیابتی با عربستان سعودی نشد Wed Oct 17 10:32:26 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ابداع رادار قوطی کبریتی جدید برای پهپادها Wed Apr 24 11:30:24 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران فوتبال خوزستان در کشور سهم دارد Thu Jul 06 15:53:50 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رویکرد "فرامولکولی" و "استفاده از لیزرهای کم‌توان" متدهای جدید درمان سر درد Mon Oct 08 18:37:09 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پاکستان یک موشک ضد کشتی در دریای عرب آزمایش کرد Sat Sep 23 15:30:59 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اجرای قطعات جدید «پازل باند» در تلویزیون Thu Feb 01 14:50:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اردوغان به بحرین، ‌قطر و عربستان می‌رود Sat Feb 11 16:19:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مدافع جدید سپاهان را روی هوا زدند/ مهاجم عراقی در یک قدمی اصفهان Sat Jul 08 11:32:13 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ذوالفقارنسب: دعوت احمدزاده و منتظری مصلحت‌اندیشی کی‌روش است Tue Dec 11 10:21:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پایانِ کارِ نخستین جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی احیاء Tue Jun 19 11:18:36 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران خرمگاه: کارمان برابر فولاد سخت است/ پیش بینی ما هم پیروزی برابر قطر بود Fri Mar 24 17:06:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میراث دلواپسان تکمیل می‌شود؟ Sun Mar 24 10:18:31 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نامه وکیل کوهن به کنگره برای شفاف سازی موضوع عفو Wed Mar 13 11:31:15 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ربات "سوفیا" مثل انسان می‌خندد و اخم می‌کند+فیلم Sun Nov 04 12:31:56 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران گلایه رییس اتاق بازرگانی از افزایش سهم دولت در اقتصاد و پیدایش ساختار خصولتی Sun Aug 20 11:37:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فروش لباس کودکان با تبلیغ مصرف کوکائین در سایت آمازون +عکس Mon Apr 23 16:56:48 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران صعود نفت جهانی در آستانه دیدار کشورهای اوپک و غیراوپک Mon Jul 24 10:15:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سازمان ملل پس از آمریکا تحریم‌های اریتره را برمی‌دارد Sat Nov 03 12:01:14 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ضرورت ایجاد فرهنگ پذیرش نسخه‌های الکترونیک در بین مردم Mon Feb 25 15:16:34 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران کشف قبرستان تاریخی در جویم Tue Feb 21 12:51:06 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حذف میزبان و تداوم یکه‌تازی ونزوئلا در جام جهانی فوتبال جوانان Tue May 30 17:20:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران راه‌اندازی اورژانس «فاریاب» تا نیمه نخست سال Thu Apr 27 14:23:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بگذارید دوباره حوصلۀ بچه‌هایتان سر برود Mon Mar 25 11:01:21 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ثبت‌نام آزمون «انتخاب مدرس آموزش خانواده» از 4 اسفندماه Sat Feb 16 11:27:37 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تاکید وزرای خارجه آمریکا و روسیه بر لزوم حل اختلافات دو کشور از طریق مذاکره Wed Apr 12 13:43:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برخی مدارس شهرستان دنا تعطیل شد Sun Jan 29 08:52:06 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تحقق 78 درصدی تعهد اشتغال در گلستان Wed Nov 14 11:37:52 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تجمید والورده از کوتینیو Fri Jan 26 11:30:31 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سحر دولتشاهی هم با «بینوایان» همراه شد Mon Sep 10 13:09:48 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی کادر فنی تیم های ملی جودوی نوجوانان و جوانان دختر Mon May 13 18:33:32 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران روایتی متفاوت از جنگ تحمیلی در یک مستند Tue Aug 07 17:50:37 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تبریز هم از بسکتبال رفت / لیگ با 9 تیم ادامه پیدا می‌کند Mon Oct 29 15:05:21 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مشروطیت قانون و حاکمیت ملی را برای ملت به ارمغان آورد Sat Aug 05 17:35:34 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جو آرام و ترافیک روان جاده‌ها در اولین جمعه اسفند/ انسداد 9 محور Fri Feb 24 12:30:33 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امارات برترین مقصد سرمایه‌های خارجی خاورمیانه Thu Mar 28 15:38:06 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران «توفان» در دانشگاه هنر Mon May 08 17:52:31 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تولید 107 میلیون خودرو با سنگ‌آهن دپو شده در چین Mon Jan 22 16:59:45 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پایان گره کور احیای باغ 33 هکتاری رامسر Sun Dec 10 15:28:38 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مهاجم فرانسوی سابق استقلال به سیاه جامگان پیوست Wed Feb 01 16:36:04 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران با احتیاط چای و قهوه بنوشید Sun Jul 23 07:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درمان بی‌خوابی ناشی از استرس با نیشکر Mon Sep 11 15:16:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آسوشیتدپرس: ایران موضوع مورد بحث پمپئو در سفر به منطقه است Tue Jan 08 13:23:55 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران بشار: با این پیروزی به صعود نزدیک شده‌ایم Wed Jan 09 14:07:33 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ویدئو / بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت Fri May 11 15:48:06 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کشف 114 رأس دام قاچاق و دستگیری سه قاچاقچی در بندرعباس Tue Jul 04 10:26:19 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پشت پرده حراج پراید در سایتهای اینترنتی Thu Oct 04 12:24:58 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دو طلا و یک برنز در انتظار ایران / 5 فرنگی‌کار جوان ایران حذف شدند Sun Feb 10 01:30:16 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران پیروزی خانگی دورتموند در هفته پایانی نیم‌فصل بوندسلیگا Sat Dec 22 01:19:28 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران 9 کشته و زخمی در سیلاب روسیه Fri Oct 26 16:47:27 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دولت و چریک‌های چپ‌گرای کلمبیا مذاکرات صلح را از سر می‌گیرند Sun May 07 12:21:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران از خصوصی‌سازی معادن پشیمان شده‌اند/ مالکیت بر درآمد می‌خواهند Tue Jan 03 12:05:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران صادرات نفت خام روسیه به فلسطین Sat May 13 15:47:13 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مطهرنژاد: با مشارکت بیشتر، دولت منتخب با قوت بیشتری می‌تواند کار کند Sat May 13 10:08:33 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دیدار قضات و کارکنان دستگاه قضایی ایلام با آیت‌الله آملی لاریجانی Wed Dec 27 21:10:19 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تیر سمور سنگی در چهارمحال و بختیاری به سنگ خورد Sun Feb 10 13:11:40 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مراکز یازده‌گانه توسعه پژوهش‌های بین‌رشته‌ای معارف اسلامی و علوم سلامت راه‌اندازی شد Mon Sep 04 14:58:32 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دو نمایش تازه به صحنه می‌آیند Fri Dec 14 12:03:25 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران صعود بدون کپسول اکسیژن به دوازدهمین قله بلند در دنیا Tue Aug 15 10:45:35 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حسن جعفری: وضعیتم برای فصل بعد مشخص نیست/ مدیران پدیده جواب تماسهایم را نمی‌دهند Wed May 24 12:20:55 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امنیت در خاورمیانه، به کالایی نایاب تبدیل شده است/برخی از اختلاف‌ها، دوستی‌ها را مکدر نکند Mon Apr 02 14:11:48 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بررسی مشکلات شرکت زغالسنگ در ذوب آهن اصفهان با حضور پورابراهیمی Tue Feb 26 10:01:10 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در نمایشگاه Sun Apr 09 14:06:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شریعتمداری: در حال طراحی سامانه‌ای از اطلاعات زنان سرپرست خانوار هستیم Tue Feb 12 19:40:56 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران اخباری از برقراری آتش‌بس در محله "القابون" دمشق Mon May 08 08:59:32 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ویدئو / تجمع کارگران مقابل خانه کارگر-11 اردیبهشت 98 Wed May 01 12:31:48 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران دفاع نیکبخت از منع اشتغال بازنشستگان به حرفه وکالت Sat Nov 10 14:34:38 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حمله زمینی رژیم صهیونیستی به مرزهای شرقی غزه Wed Apr 11 10:05:32 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران گونه‌های مهم تالاب‌های اقماری دریاچه ارومیه صاحب برنامه حفاظتی می‌شوند Mon Jan 08 16:03:54 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تایید 8981 کاندیدای شوراهای تهران/انتشار دستورالعمل تبلیغات شوراها و ریاست جمهوری و ... Sat Apr 22 14:33:53 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پخش زنده اختتامیه فجر با بهره‌گیری از راهکار نمایش فوتبال‌ها Mon Feb 05 01:01:47 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پیام جالب آلوس برای نیمار Sun Jul 30 12:03:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نتانیاهو به هند می‌رود Wed Jan 10 17:47:43 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جان باختن دختربچه زنجانی بر اثر سقوط از پنجره ساختمان Sun Nov 12 10:10:09 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اعزام تیم‌های ارزیاب مدیریت بحران و اورژانس در پی زلزله کرمان/آماده باش تمامی نیروها Tue Dec 12 12:46:14 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سجادی:باید جایگاه جبهه پیروان در جریان اصولگرایی مشخص شود Tue Sep 05 09:14:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کاشت درخت به نام شهروندان مشهدی Thu Feb 16 13:37:34 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران طرح ستاد علوم‌شناختی برای آشنایی دانش‌آموزان با علوم مرتبط با مغز Tue Jan 31 12:06:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تاکید آیت‌الله نوری همدانی بر لزوم وحدت حوزه علمیه قم و مشهد Sun Apr 14 22:39:36 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران خلیج فارس فردا مواج می‌شود/احتمال اختلال در رفت و آمد شناورهای مسافربری Sat Jan 20 13:44:24 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مردم در راهپیمایی 22 بهمن همراهی همیشگی با انقلاب را به نمایش می‌گذارند Thu Feb 09 12:52:26 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سلطانی‌فر: وقت آن رسیده که در فوتبال پا را از آسیا فراتر بگذاریم Fri Apr 27 23:07:58 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بیمارانی که "والسارتان" مرجوع شده را مصرف کرده‌اند، نگران نباشند Tue Jul 24 09:53:36 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رسول خادم : تمام مدعیان باید در انتخابی تیم ملی شرکت کنند Mon Apr 23 11:07:57 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی آثار مرحله دوم کتاب سال در 2 گروه Mon Jan 21 11:11:25 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران پیامدهای مصرف زیاد مواد قندی Wed Jun 05 09:43:31 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مسدود شدن راه ارتباطی 60 روستای سلماس بدلیل بارش برف Sat Jan 27 16:23:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران والورده: از گل زود هنگامی که دریافت کردیم ناراحت نیستم Mon Oct 08 09:57:34 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پاداش استقلال، پرسپولیس و ذوب‌آهن از لیگ آسیا چقدر بود؟ Sun Jun 09 12:24:05 IRDT 2019
خبرگزاری حوزه عاشورا مدرسه انسان سازی است Mon Sep 17 10:25:00 IRDT 2018
سیتنا توزیع ویژه نامه انگلیسی سیتنا در نمایشگاه تلکام بوسان (+فایل pdf) Mon Sep 25 13:30:02 IRST 2017
جماران مشکلات زیست محیطی متاثر از غفلت ها است Sat May 05 20:42:43 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد جعبه سیاه کشتی چینی کریستال پاک شده است Tue Jan 30 14:06:18 IRST 2018
تی نیوز خرید 190 هزار تن گندم از کشاورزان در استان زنجان Thu Sep 21 15:27:54 IRDT 2017
روزنو دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی به ادعای خشونت علیه اسماعیل بخشی Tue Jan 08 11:22:41 IRST 2019
پرشین خودرو محسن هاشمی پیرامون افزایش قیمت بلیط مترو توضیح داد Sun Dec 23 14:18:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین باید با کم آبی سازگار شویم Fri Jun 29 13:58:41 IRDT 2018
جماران راه های نرفته در مسیر توسعه اقتصادی خراسان رضوی Thu Feb 14 07:41:15 IRST 2019
فرارو واویلا از رأی ندادن ایران علیه میانمار! Tue Dec 26 15:19:32 IRST 2017
خبرگزاری مهر نشست «آینده پژوهی فضای سایبری» برگزار می شود Tue Feb 19 15:25:58 IRST 2019
خرداد نیوز سوراخ لایه ازُن کوچک‌تر شد Sat Nov 25 11:46:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برپایی اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس Sat Dec 31 10:57:09 IRST 2016
خبرگزاری مهر استقلال - ذوب آهن؛ اولین تقابل منصوریان با مردی که جانشینش شد Sun Feb 24 00:09:52 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی وقتی «بی. آر. تی.» سد معبر می شود Fri Jun 02 01:25:00 IRDT 2017
فردا قانون ترامپ بدنساز ایرانی را به دردسر انداخت +عکس Mon Jan 30 22:40:39 IRST 2017
خبرگزاری حوزه بوسه حجت الاسلام والمسلمین زمانی بر دست پدر شهید مالامیری Thu May 31 20:17:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نصب 8 برج نوری در عرصه میدان شهدا Sun Dec 09 14:14:15 IRST 2018
عصر خبر ضرورت چسب زدن بینی بعد از رینوپلاستی Mon Aug 06 08:04:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اخراج مربی پیکان پس از اعتراض به داور/ تشویق دایی از سوی هواداران تیم مقابل Thu Feb 09 16:41:24 IRST 2017
میزان روحانیون از القاب حوزوی استفاده کنند/ طلاب درس خارج خوان با لباس روحانیت در کلاس حاضر شوند Sat Sep 01 15:52:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کشف محموله سنگین موادمخدر ‌در سیستان و بلوچستان/قاچاقچیان ‌زمین‌گیر شدند Wed Mar 13 17:44:48 IRST 2019
صبحانه با خبر دو عامل افزایش نرخ تورم در تابستان Sat Dec 01 10:42:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران قاچاقچیان مانند افراد جاسوس هستند که قصد خرابکاری دارند Sun Sep 24 16:11:58 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نگاه خوشبینانه به اروپا باعث ضرر ما خواهد شد/ اروپا خود را متعهد به ایران نمی‌داند Sat Mar 30 11:15:01 IRDT 2019
اعتدال محمود صادقی چرا به افشاگری می‌کند؟ Sat Dec 09 13:31:01 IRST 2017
تدبیر بی‌توجهی شهرداری به ایمنی و مدیریت بحران تهران Thu Feb 02 19:33:33 IRST 2017
تدبیر اولین پیام رئیس‌جمهور روحانی پس از پیروزی در انتخابات Sat May 20 17:13:10 IRDT 2017
جام نیوز فیلم/ کنایه مجری هوادار روحانی به تصمیمات دولت در این روزها Wed Dec 13 11:22:18 IRST 2017
پارس فوتبال مسابقه ببین و بگو (شماره 29) ؛ ویدئوی دوم! Wed Aug 23 07:10:08 IRDT 2017
افکارخبر قتل زنجیره ای توسط یک روح تسخیر شده/عکس Wed Feb 07 07:00:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس تشکیل کارگروه ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمان Tue Feb 14 08:33:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس چرا احتمال «باخت روحانی» زیاد است؟!/ دولت بی‌دستاوردی که هیچ امیدی به آن نیست Wed May 17 16:58:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روز‌های پایانی فصل برداشت گندم از مزارع جنوب سیستان وبلوچستان /انتقال بیش از 15 هزار تن گندم به سیلو‌های استان Thu Jun 06 11:16:42 IRDT 2019
آفتاب تصویب "عضویت اقلیت‌های دینی در شوراهای شهر" در مجلس/بازگشت نیکنام به شورا+ جزئیات Tue Dec 12 10:10:03 IRST 2017
میزان تغییر زمان نقل‌وانتقالات تابستانی در لیگ جزیره Fri Sep 08 10:00:27 IRDT 2017
پارسینه قدس، محور مذاکرات پاپ و اردوغان Tue Jan 16 16:51:17 IRST 2018
مشرق نیوز ترابی بازیکن باشگاه سایپا است Sun Jul 08 08:19:33 IRDT 2018
تی نیوز فکر نان باش که خربزه آب است Wed Sep 06 14:13:44 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جلوه هایی زیبا از مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی Mon Jun 05 01:03:00 IRDT 2017
تیک ورود کالاهای اسرائیلی به بازارهای لبنان Thu Jun 01 21:38:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1300 میلیارد تومان جایزه صادراتی منظور شد Sat May 05 22:48:00 IRDT 2018
جهان نیوز دکتر زاکانی: سخنان روحانی صدای برحق ملت ایران بود/ دهقان: امیدواریم عملکرد آقای رئیس‌جمهور هم مانند صبحت‌های امروزشان مثبت باشد/ در کنار دولت هستیم! Thu Jun 28 00:10:00 IRDT 2018
بهار نیوز دستگیری قاتل سریالی در گیلان Sun Apr 16 16:13:07 IRDT 2017
برنا وزیر دادگستری در شهرستان فومن حضور یافت Wed Mar 06 19:32:17 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران 3کشته و 6 مجروح در محورهای خراسان شمالی Wed Jun 28 08:50:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تعطیلی استخر هلال احمر لارستان/راه اندازی مجدد تا آذر ماه Wed Jul 26 22:31:05 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان برپایی نخستین نمایشگاه جامع نیازمندی های اربعین در جمکران Wed Oct 03 08:28:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس تمرین فردای تیم استقلال تعطیل شد Sun Mar 05 14:32:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 104 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در جوین دایر شد Thu Mar 09 12:10:20 IRST 2017
جماران 31 زنجانی در اجرای طرح کاروزی صاحب شغل شدند Mon Sep 17 09:24:28 IRDT 2018
اطلاعات افتتاح نهمین جشنواره ملی« گردو و صنایع دستی» تویسرکان Tue Oct 09 15:53:26 IRST 2018
سیتنا سری گلکسی A سامسونگ؛ پرفروش‌تر از حد انتظار! Fri Apr 19 10:36:22 IRDT 2019
خبرگزاری شبستان کنفرانس ملی اسباب بازی برگزار می شود Sat Nov 17 14:57:00 IRST 2018
ایران آنلاین مکانیک حرفه ای دزد از آب در آمد Tue Jun 12 09:05:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تشکیل کمیته مصرف بهینه در ادارات استان قم Mon Jul 02 22:03:58 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سند توسعه خراسان جنوبی آماده تصویب در شورای اشتغال کشور Thu Feb 08 15:30:54 IRST 2018
اقتصاد آنلاین حمله به سفارت فرانسه در پایتخت بورکینافاسو Fri Mar 02 16:04:16 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد اردوغان: در برابر تروریسم اقتصادی تسلیم نمی‌شویم Sun Apr 28 20:35:15 IRDT 2019
روزنامه شهروند سال موفقیت، شکست، مرگ، زند‌‌‌‌گی و باخت Sat Dec 30 03:30:00 IRST 2017
فردا مجلس به وزرای اقتصادی حساسیت بیشتری دارد Wed Aug 02 11:23:12 IRDT 2017
تی نیوز استخدام تعدادی مشاور املاک مجرب جهت خرید و فروش در مشهد Tue Sep 05 13:45:02 IRDT 2017
تی نیوز جزئیات واژگونی اتوبوس؛ دستور رسیدگی سریع؛ اسامی قربانیان و مجروحین Fri Sep 01 22:50:33 IRDT 2017
خانه ملت گزارش تصویری/ حضور وزرای پیشنهادی امور خارجه و ارتباطات و فناوری اطلاعات در فراکسیون دیپلماسی مجلس شورای اسلامی Sun Aug 13 22:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه از اسکان و پذیرایی 24 ساعته تا تامین پارگینگ بیش از یک هزار خودرو Sat Oct 27 02:25:00 IRST 2018
روزنامه شرق رستاخیز خاطرات Wed Jan 03 03:30:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تشخیص زودهنگام سرطان سینه بدون نیاز به برداشت بافت از بدن Sat Jul 08 13:06:00 IRDT 2017
ایسکانیوز آئین ویژه سیزده محرم در یزد برگزار می شود Tue Oct 03 13:29:40 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و افغانستان دیدار کردند Fri Sep 22 21:37:26 IRST 2017
آفتاب ایران ماشینی که 165 برابر وزن خود را بلند می کند Fri Sep 01 06:34:10 IRDT 2017
تی نیوز مشاور آخوندی: 2 هواپیمای اماراتی به کل ناوگان ایران می ارزد Tue Sep 26 16:27:22 IRST 2017
تیک فیبرکشی داخل منازل رایگان شد/ تلاش برای افزایش تعرفه‌های مخابراتی Mon Jan 21 22:10:01 IRST 2019
بنکر یارانه اردیبهشت امشب واریز می‌شود Thu May 16 12:36:58 IRDT 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین فرتونگن: دورتموند نیز مثل انگلیسی‌ها با انگیزه و شوق بازی می‌کند Tue Dec 18 14:53:12 IRST 2018
تی نیوز بحران کره شمالی، عامل تقویت برجام! Fri Sep 08 17:37:31 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کشورهای آسیایی خرید نفت از ایران را افزایش دادند/ رشد 27 درصدی خرید کره جنوبی Fri Sep 01 10:35:00 IRDT 2017
تی نیوز قاره آفریقا به دو قسمت تقسیم می شود Sun Apr 01 23:35:21 IRDT 2018
جهان نیوز قطار گردشگری رجا Sun Jul 30 08:51:56 IRDT 2017
برنا نصب آگهی ازدواج در رودسر Thu Nov 29 17:59:14 IRST 2018
خبر خودرو طراحی فورد فوکوس جدید با سلیقه چینی ها منطبق شده است Mon Jul 30 13:52:14 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اختلافات مالی مانع عقد قرارداد با هافبک عراقی شد Sun Jun 25 15:31:08 IRDT 2017
مشرق نیوز عکس/ فضای امنیتی در حاشیه اجلاس گروه 20 Sat Dec 01 08:51:46 IRST 2018
ایران آنلاین عواید فروش بلیت جشنواره جهانی فیلم فجر به سیل‌زده ها می رسد Sun Apr 14 10:14:15 IRDT 2019
تی نیوز (تصاویر) روزنامه های ورزشی یکشنبه 26 شهریور Sun Sep 17 09:43:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص 12 میلیارد و 224 میلیون تومان اعتبار برای پروژه‌های نیمه تمام در بهاباد Tue Jul 17 15:01:17 IRDT 2018
میزان جهانگیری: در طرح سوالات در جریان مناظره جدی هستم Fri May 05 14:50:39 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم توقف اخمت گروزنی با محمدی Sun Oct 28 19:50:03 IRST 2018
ایلنا یک سرباز آمریکایی طی حمله خودی در افغانستان کشته شد Sat Nov 03 16:06:05 IRST 2018
پارسینه حقوق اسفند بازنشستگان امشب پرداخت می‌شود Tue Mar 12 23:21:05 IRST 2019
خرداد نیوز انتقاد سخنگوی نمایشگاه کتاب از شهرداری Sat May 06 15:56:27 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد پاتک ترامپ به اوباما Sun Mar 05 10:55:35 IRST 2017
آنا هشدار رهبرانقلاب به «وحدت‌شکنان» یک ماه مانده به انتخابات 88 Thu Dec 21 13:28:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رشته‌های کارشناسی ارشد در دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری ایجاد شود Thu Jul 13 14:08:39 IRDT 2017
آفتاب ایران پمپئو حق ندارد در مسائل ایران و عراق دخالت کند Fri Jan 18 10:50:24 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران تمامی نفراتی که مدنظر سرمربی تیم بود را جذب کنیم. Sun May 27 13:28:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ظریف: اجرای دقیق برجام یکی از محورهای اصلی گفتگوها در ایتالیا Wed Jun 28 16:25:49 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تمدید زمان ثبت‌نام طرح جریمه مشمولان غایب تا اول شهریور/ احتمال عدم تمدید این طرح در سال 97 Tue Jun 06 11:28:00 IRDT 2017
عصر ایران مطهری: در برخورد با تخلفات نفتی دولت قبل کوتاهی شده است Wed Mar 01 09:06:36 IRST 2017
اقتصاد آنلاین بازنگری فرمان ممنوعیت مسافرتی ترامپ از سوی دیوان عالی Wed Apr 25 14:03:42 IRDT 2018
خبر خودرو ابتکار: مانع قاچاق دختران می‌شویم Sat Jan 26 14:08:02 IRST 2019