خبرگزاری دانشجویان ایران - Sat Jul 29 15:01:44 IRDT 2017 نمایش خبر

اطلاعیه‌ای درباره کابینه دوازدهم/دادگاه هفتم فساد نفتی/اقدام تحریک‌آمیز آمریکا در خلیج فارس ...

اطلاعیه دفتر معاون کل نهاد ریاست جمهوری درباره گمانه‌زنی‌پیرامون کابینه دوازدهم، تکرار اقدام تحریک‌آمیز و غیرحرفه‌ای آمریکا در خلیج فارس، حاشیه‌ای بر جنجال‌های اخیر احمدی‌نژاد و یارانش، اتمام بررسی متن قرارداد توتال در کمیته ویژه، اعتراض نمایندگان در پی افزایش قیمت پژو 2008، ادعای انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا درباره پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران، هفتمین جلسه محاکمه دو متهم پرونده فساد نفتی، صدور کیفرخواست در پرونده قتل «آتنا» و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز شنبه، هفتم مرداد ماه 1396 است.

دفتر معاون کل نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای از فعالین رسانه‌ای کشور خواست تا از هرگونه گمانه‌زنی‌پیرامون کابینه دوازدهم تا زمان قطعی شدن خودداری کنند. همچنین دبیرخانه کمیسیون ماده 10 قانون فعالیت احزاب، در اطلاعیه ای زمان بندی برگزاری انتخابات دو نفر نماینده دبیران کل احزاب ملی و استانی را اعلام کرد. 


اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در نشست مشترک اعضای شورای ملی گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و استانداران و روسای اتاق‌های بازرگانی، ‌ صنایع، معادن و کشاورزی استان‌های سراسر کشور که در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد، در واکنش به تصویب طرح تحریم‌های جدید علیه ایران از سوی مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا تصریح کرد: چنانچه در برجام طرف مقابل اقدامی کند که کمیسیون نظارت بر برجام که ریاست آن بر عهده رئیس جمهور است، تشخیص دهد آن اقدام خلاف برجام است، جمهوری اسلامی ایران حتما عکس العمل تندی نشان می‌دهد. 


 


روابط عمومی ناوتیپ ذوالفقار منطقه‌ چهارم نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از تکرار اقدام تحریک‌آمیز و غیرحرفه‌ای آمریکا در خلیج فارسطی یک هفته گذشته خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: با گذشت چند روز از اقدام تحریک‌آمیز یک رزم‌ناو امریکایی در شمال خلیج فارس که با شلیک دو گلوله‌ی هوایی برابر شناور گشتی نیروی دریایی سپاه صورت پذیرفت، شناورهای آمریکایی این‌بار در منطقه‌ میانی خلیج فارس اقدام مشابهی را مرتکب شدند. 


سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در گردهمایی فارغ التحصیلان دوره های تربیت مربی معارف مهدویت خواهر سراسر کشور که به همت بنیاد فرهنگی مهدی موعود برگزار شد، با بیان اینکه در مقیاس جهان اسلام و در مقیاس داخلی دچار نوعی نفاق هستیم گفت: انقلاب ما از خارج و با جنگ و سایر تهدیدات خارجی آسیب نمی بیند، بلکه نقطه تهاجم علیه ما در داخل کشور است و نفوذ یکی از جنبه های آسیب پذیری های ما در بعد داخلی است. 


علیرضا رحیمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که دیدار اخیر رئیس جمهور با فرماندهان عالی سپاه پیام همدلی بین سپاه و دولت را در سطح بین المللی نشان داد.  وی گفت: این دیدار پیام بسیار مثبت و سازنده‌ای را در سطح بین‌المللی و جامعه به همراه داشته است. پیامی حاکی از همدلی و همبستگی در سطح سران و مسئولان ارشد سپاه و دولت بوده و توانست فضای همدلی را در عرصه بین المللی مخابره کند، البته جای نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در این دیدار خالی بود. 


 


محمد تقی فرجی در یادداشتی به تحلیل جنجال‌های اخیر احمدی‌نژاد و یارانش پرداخت. در بخشی از این یادداشت آمده است: در ایران، فردی با شعار ساده زیستی و مبارزه با اشرافی گری، به میدان می آید، و از قضاء رئیس جمهور می شود، اما وقتی به اتهام دولتمردی از دولتمردان دولت او، که متهم به دست درازی به بیت المال مبارک مسلمین است، رسیدگی می شود، بخاطر چند روز حبس یکی از نزیکانش، نظام و دستگاه قضایی، و مسئولان عدلیه را به ظلم و جور و بی عدالتی متهم می کند! 


نتایج یک نظرسنجی توسط دانشگاه مریلند نشان می‌دهد فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محبوب‌ترین شخصیت از نگاه مردم ایران است. نتایج نظرسنجی انجام شده توسط مرکز Iran.poll برای «مرکز مطالعات بین‌المللی و امنیتی» دانشگاه مریلند نشان می‌دهد سردار قاسم سلیمانی محبوب‌ترین شخصیت واحمدی‌نژاد، نامحبوب‌ترین سیاستمدار ایرانی از نگاه مردم ایران در این نظرسنجی قلمداد شده است. 


 


اسدالله قره‌خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از اتمام بررسی متن قرارداد توتال در کمیته ویژهحقوقی، فنی و مالی که از طرف رئیس مجلس تعیین شده بود، خبر داد و گفت: گزارش نهایی این کمیته به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود. 


همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز در جلسه‌ای فوق العاده به بررسی کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه با حضور عراقچی و قشقاوی معاونان وزیر خارجه و مقامات ارشد این وزارتخانه پرداختند و کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه تصویب کردند. سید عباس عراقچی پس از این جلسه اظهار کرد: وزارت خارجه با پیش نویس طرح تهیه شده در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کاملا موافق است ونیاز است که در مقابل حرکات خصمانه و خبیثانه آمریکا به خصوص به خاطر آثاری که در اجرای برجام می‌گذارد و منافع جمهوری اسلامی ایران از این توافق را کاهش می‌دهد اقدام مقتضی صورت گیرد. رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام اعلام کرد: نقض برجام صورت گرفته، اما هنوز تا نقض فاحش و اساسی برجام فاصله داریم و موارد را به هیات نظارت گزارش می‌دهیم و درباره نحوه عکس‌العمل هم پاسخ مقتضی را هیات نظارت اتخاذ خواهد کرد. 


پیرامون کابینه دوازدهم 


حجت‌الاسلام مصطفی درایتی، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: انتظار از جریان اصلاحات و کسانی که خود را منصوب به این جریان می‌دانند این است که با یک بلوغ و تحلیل بیشتر به مسائل بپردازند. وی تاکید کرد: کابینه دوازدهم هماهنگی بیشتری با شعارهای رئیس جمهور داشته باشد.  داریوش قنبری، عضو حزب مردم سالاری با بیان اینکه اظهار نظرهای جریان‌های سیاسی در خصوص کابینه جنبه مشورتی دارد، گفت:‌رای دهندگان به روحانی به چینش کابینه نیز اعتماد خواهند کرد.  علی ساری، دبیر مجمع نمایندگان خوزستان گفت:مجلس مصمم است کابینه دولت دوازدهم جوان‌تر و کارآمدتر باشد.  


*** 


اعتراض نمایندگان در پی افزایش قیمت پژو 2008 


محمدرضا منصوری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاشیه سود تغییر قیمت خودروهای داخلی را بالا دانست و گفت: اتمام پیش‌فروش پژو 2008 طی سه روز، گواه آن است که مشتریان ایرانی از بیم داخلی‌سازی این خودرو و افت کیفیت و راندمان آن در مراحل بعدی ثبت‌نام در همان ساعات اولیه اقدام به ثبت‌نام کرده و خودروساز با مشاهده تقاضای بالا وسوسه شد قیمت پژو 2008 را بالا ببرد. 


علی اسدی‌کرم، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا درست است ایران‌خودرو پس از پیش‌فروش پژو 2008 قیمت 80 میلیون تومانی اعلام شده را به بهانه‌های مختلف تغییر دهد، گفت: این کار درست نیست و قیمت پژو 2008 باید حتما اصلاح شود. 


*** 


 


سه کشور اروپایی امضا کننده توافق هسته ای و آمریکا پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران را محکوم کردند و مدعی شدند که این اقدام با قطعنامه 2231 شورای امنیت ناسازگار است. انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا با انتشار بیانیه‌ای مشترک پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران را با قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل که در تایید توافق هسته‌ای به تصویب رسید ناسازگار دانستند و مدعی شدند که این فعالیت ها منطقه را بی‌ثبات می کند. 


کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ طرح تحریم‌های ایران، روسیه و کره شمالی را امضا خواهد کرد. دفتر مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا قانون مصوب کنگره را که بر اساس آن تحریم‌های روسیه، ایران و کره شمالی تشدید می‌شود، امضا می‌کند. 


سعد حریری، نخست وزیر لبنان پس از کنفرانس مطبوعاتی مشترک با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که 80 دقیقه طول کشید در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در دیدار با ترامپ به مساله تخریب ایران نپرداختیم و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از لبنان نخواست که نسبت به ایران سخت‌گیرتر باشد. وی افزود: در این دیدار در رابطه با اوضاع منطقه و جنگ با داعش و همچنین محافظت لبنان از آتش منطقه و درگیری سوریه گفت‌وگو کردیم. 


 


جواد ترک‌آبادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق گفت: نمایشگاه بین‌المللی دمشق جشنواره ای است که نشان دهنده قدرت عبور سوریه از این مرحله است و جمهوری اسلامی ایران مشارکت فعالی در این نمایشگاه خواهد داشت. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران مشارکت فعال و سازنده‌ای درنمایشگاه بین‌المللی دمشق خواهد داشت و این نمایشگاه جشنواره‌ای است که توان عبور ملت سوریه از این مرحله و وارد شدن به مرحله بازسازی را نشان می‌دهد و کشورهای زیادی در کنار کشور ایران در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. 


محمدعلی پورمختار، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در برنامه "بدون خط خوردگی" با موضوع طرح جدید مجلس درباره مواد مخدر و آثار و نتایج آن گفت:مجازات اعدام در قانون جدید مبارزه با موادمخدر لغو نمی شود.  


 


هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات دو متهم پرونده فساد نفتی در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه و با حضور دو متهم، وکلای آنها و نمایندگان و وکلای شکات برگزار شد. نخستین جلسه دادگاه شنبه - 17 تیر ماه - جلسه دوم یکشنبه - 18 تیر ماه - جلسه سوم یکشنبه - 25 تیر ماه - جلسه چهارم سه شنبه -27 تیر ماه - جلسه پنجم یکشنبه -2 مرداد ماه و جلسه ششم - 3 مرداد ماه برگزار شد. در این جلسه افشار وکیل مدافع متهم ردیف دوم پرونده گفت: موکلم بابک زنجانی را به نهادهای دولتی معرفی نکرده است. وکیل‌ شرکت نفت نیز گفت: برای روشن شدن مسائل آقایانی که نامشان مطرح می‌شود به دادگاه بیایند. در ادامه راس ساعت 11:45 پس از قرائت کیفرخواست متهم ردیف سوم توسط نماینده دادستان، با اعلام قاضی مقیسه هفتمین جلسه محاکمه دو متهم فساد نفتی به پایان رسید و قاضی مقیسه جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده را روز دوشنبه - 9 مرداد ماه - اعلام کرد. 


 


رییس کل دادگستری استان اردبیل از صدور کیفرخواست در پرونده قتل «آتنا» خبر داد. حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی گفت: کیفرخواست پرونده «آتنا» صادر شده است و ان شاءالله در اولین فرصت، دادگاه برگزار می‌شود. 


 


انتهای پیام
خبرگزاری دانشجویان ایران شناسایی 21 مورد تخریب عرصه‌های طبیعی در لرستان Fri Dec 07 10:19:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رئیس جمهور برزیل به فساد متهم شد Tue Jun 27 09:38:16 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نمایشگاهی از عروسک‌های سیاره خانم در 84سالگی Tue Oct 23 08:54:23 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تایید صلاحیت 152 داوطلب انتخابات شوراها در خراسان رضوی Mon May 08 12:45:13 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بارش شدید باران در 12 استان Sat Apr 06 10:19:25 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نانواکناری: تعداد زنان کابینه کم نمی شود Sat Aug 12 16:41:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حیدریان پس از 10 سال دوباره سکان‌دار سینما شد Tue Mar 07 09:35:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جدیدترین حکم صادره در جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی Sun Nov 04 09:48:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تعداد خودروهای تهران 6 برابر ظرفیت خیابان‌هاست Fri Sep 22 13:28:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جسد جوان غرق‌شده در سد کبار قم بعد از 3 ساعت پیدا شد Mon May 01 20:40:03 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میزان بارش کشور در بهار 97/ کشور هنوز 26 درصد کمبود بارش دارد Sat Jun 23 00:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اختلال خواب ارثی است Wed Apr 17 09:57:35 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نظارت بر تولید، عرضه و مصرف مصالح ساختمانی در قم جدی‌تر می‌شود Mon Jan 01 17:17:13 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران روایت طارمی از مقصرهای گل نخست ژاپن Mon Jan 28 20:49:21 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران پیشروی کاروان‌های «راهیان نور» تا جنگل‌های شمال! Wed Jan 30 02:30:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ایران مخالف هرگونه تجاوز نظامی به سرزمین سایر کشورهاست Wed Apr 04 13:19:24 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کارخانه نساجی بروجرد با ظرفیت 500 نفر فعال است Sat Mar 04 10:53:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تاکید آمریکا بر حفاظت از ترکیه Thu May 11 16:39:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امروز و فرد هوای تهران سالم است Sun Jan 29 11:06:29 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شهرداری نیویورک یادبود مارشال پتن را بر می‌دارد Fri Aug 18 11:26:29 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران "قنات"؛ معجزه ایرانیان باستان برای تامین آب Tue Jun 26 09:17:16 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حاشیه‌ای که یک مصاحبه را نیمه تمام گذاشت Wed Dec 26 20:25:28 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران روزی که دخالت پاسداران در کار دولت ممنوع شد Tue Sep 12 16:35:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فیروز کریمی: مجبور شدیم عقب نشینی کنیم Thu Jan 18 17:43:53 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران شکست چلسی و یونایتد در شب پیروزی سیتی Thu Feb 01 01:29:52 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران "پاکستان گفت‌وگوی مخفیانه با اسرائیل و هند ندارد" Sun Oct 28 10:57:04 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران امیر حاتمی:با تمام توان قدرت دفاعی‌مان را تقویت خواهیم کرد Wed Nov 22 16:19:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تنها 30 درصد دست‌فروشان مستحق حمایت هستند Wed Jan 16 15:35:06 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران صدور احکام قضایی برای جلیقه زردها از حبس تا انجام خدمات عمومی Mon Mar 25 12:03:55 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران پیامک ظریف پس از استعفا Tue Feb 26 01:57:03 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران دستگیری شرور متواری پس از درگیری مسلحانه با مأموران دریابانی Tue Dec 12 14:17:10 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتشارات جهاددانشگاهی قزوین، شعبه برتر سازمان انتشارات جهاددانشگاهی Fri Sep 15 17:25:51 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جدال خودروسازها را سایپا برد Mon Apr 08 18:52:03 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران بازگشایی 220 راه روستایی گیلان Sun Feb 19 17:30:18 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نایب رئیس فدراسیون کشتی: امیدواریم دستور استاندار خوزستان اجرایی شود Thu Mar 09 10:59:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هشتمین دوره جایزه اخلاق و نیایش در آینه هنر و پژوهش Sat Jun 24 10:50:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روسیه: آمریکا عامل بی‌ثباتی اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا است Thu Apr 19 14:38:23 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سازمان ملل: فقر و دولت‌های ناکارآمد عامل اصلی افراط‌گرایی در آفریقا است نه مذهب Fri Sep 08 14:07:32 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران «شاه رفت» Wed Jan 16 11:32:48 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران دهقان: تیم اقتصادی دولت از نظرات اقتصاددانان حداکثر بهره را ببرد Wed Oct 17 07:38:38 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دلیل حرکت زشت کارلو آنچلوتی Sun Feb 19 12:35:27 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کربلا Fri May 19 14:34:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران باز هم «گذشت» از اجرای حکم «قصاص» Sun Jan 06 10:29:49 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران طرح منطقه آزاد دوغارون در راه مجلس Wed Feb 15 13:33:51 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرمربی تیم پورعلی‌گنجی گزینه اصلی هدایت تیم ملی قطر Wed May 24 08:11:03 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آزادی دوران روحانی باعث شد کارگران درحضور رییس جمهور شعارهایشان را به راحتی مطرح کنند Mon May 01 17:51:52 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آماده تاسیس اولین صندوق ارزی هستیم Sun Nov 05 11:21:46 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روسیه اتهام آمریکا درخصوص بمباران مواضعی در شمال سوریه را رد کرد Sun Mar 05 10:24:04 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تدبیر فدراسیون کاراته برای افزایش تیم‌های لیگ Fri May 19 08:47:46 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران محسن‌هاشمی تاکید کرد: لزوم بهره‌وری حداکثری از مترو Sat Mar 16 12:43:07 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نجات زن 21 ساله دارای سوختگی از مرگ حتمی Tue Jan 31 17:13:13 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پایان هفته فرهنگی کرمانشاه در قشم Mon Jan 02 12:30:19 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تا دقیقه 50؛ استقلال ایران صفر - الاهلی امارات یک Tue Apr 25 20:15:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حشد شعبی توطئه تروریستی داعش در جنوب سامرا را ناکام گذاشت Tue Jul 10 12:42:51 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دانشگاه آزاد و موسسه تحصیلات عالی افغانستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند Wed Jan 17 18:41:44 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مناظره‌ پوروشنکو با تریبون خالی در انتخابات اوکراین! Mon Apr 15 12:20:01 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران هشدار وزیر دارایی آلمان نسبت به خطر "دیکتاتوری" اردوغان Wed Apr 12 10:11:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نظری: داور دو پنالتی برای پرسپولیس اعلام نکرد/ نصرتی باید اخراج می‌شد Fri Jan 05 19:04:36 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران الگوهای موجود آموزش پزشکی چقدر پاسخگوی نیازهای دانشجویان است؟ Wed Oct 03 00:09:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران معاون وزیر خارجه روسیه: انتظار می‌رود نیروهای ایرانی پس از پایان جنگ سوریه را ترک می‌کنند Tue Feb 21 16:37:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قول شهرداری تهران برای افتتاح بخشی از خطوط 6 و 7 مترو تا پایان سال Tue Feb 12 12:03:43 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران همبسته دیدن منابع زیستی رویکرد محوری وزارت نیرو است Sun Nov 12 17:45:21 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران خرید و فروش سمندر لرستانی ممنوع Wed Feb 22 09:08:30 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شهادت یک اسیر فلسطینی در اثر شدت جراحات Sun Sep 03 23:34:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رسیدگی به وضعیت وکلای بازداشت شده در کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای مرکز Mon Sep 03 13:46:32 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ایجاد اشتغال در گرو بهبود بازار مسکن است Sat Nov 18 08:22:07 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لایحه اصلاح قانون تاسیس دهیاری‌های خودکفا در روستاها سریعتر به مجلس ارسال شود Wed Oct 04 11:59:34 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ‌رتبه نخست هرمزگان در صید ساحلی ‌در کشور Mon Apr 08 09:42:49 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران علایم اعتیاد به بازی‌های آنلاین Mon Jun 11 08:28:13 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران طی مارس آمریکا 70 حمله هوایی در یمن انجام داده است Wed Apr 05 11:57:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران احتمال پیروزی حزب سوسیالیست در انتخابات پارلمانی آلبانی Mon Jun 26 12:39:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میرکریمی از داوری در جشنواره مسکو گفت Sat Jun 24 15:58:54 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی برگزیدگانی از جشنواره کودک اصفهان با یاد کیارستمی Wed Jul 05 21:18:45 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جپارف به بازی با صنعت نفت آبادان می‌رسد Mon Jan 29 14:32:32 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران واکنش سخنگوی شورای شهر تهران به انتشار اسامی تحت عنوان "گزینه‌های شهرداری" Sat Apr 14 09:49:03 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران عرق‌گیری تیم ملی پیش از دیدار با عمان Sun Jan 20 12:36:38 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مرزهای استان گیلان امن هستند Mon Jul 31 14:05:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اجرای 100 میلیارد تومان طرح اقتصادی در استان قزوین با کمک بنیاد برکت Mon Jul 24 11:22:34 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بالگردهای آمریکایی سرکردگان داعش را از شهر "المیادین" خارج کردند Wed Nov 08 10:28:58 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شاهین‌طبع: از بهترین‌ها استفاده می‌کنیم/ حضور مایک در ترکیب قطعی نیست Fri Feb 15 16:26:20 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران علاقه‌ای که با نگرانی همراه است Sun Jan 20 03:18:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران امکان دیدن کاخ شمس پهلوی نیست Sat Feb 23 11:09:15 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران پرونده‌ «بنیتا» به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی می‌شود Wed Aug 09 14:13:19 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کمک به ایلام، کمک به اقتصاد ایران است Tue Oct 30 09:05:03 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران صعود سرنا ویلیامز به نیمه نهایی تنیس اوپن استرالیا Wed Jan 25 11:54:17 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی شهرهای ایران باعث رونق گردشگری می‌شود Tue Feb 21 14:10:26 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نقش پررنگ تئاتر در یک پویش ترافیکی Mon Aug 28 11:49:23 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وزارت صنعت موظف به ارتقاء ایمنی خودروهای داخلی شد Sun Jan 01 19:39:33 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درخواست سازمان ملل برای افزایش کمک‌ها در شرایط "بسیار بسیار اضطراری" مسلمانان روهینجا Wed Sep 13 14:17:29 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران والورده: بگذاریم مسی کمی هم نفس بکشد Fri Feb 02 10:36:45 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران فرستاده ویژه آمریکا در سوریه: اولویت ما خروج ایران از سوریه است Sat Oct 27 14:15:24 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تجربه 2 روز کنسرت خیابانی چگونه بود؟ Sat Sep 01 15:02:01 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران راهبردهای رسانه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تدوین می‌شود Wed Feb 01 11:47:51 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ایران کیش تنها شرکت پرداخت که دوبار جایزه نوربخش را برد Sat Feb 02 02:31:46 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران کلوپ: چلسی این فصل خوش شانس بوده است Fri May 12 11:06:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پلمب 2 رستوران و امحاء 60 کیلو مرغ و گوشت فاسد در استان مرکزی Mon Mar 25 13:08:05 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران هفدهمین کنگره انجمن متخصصان پوست ایران برگزار می‌شود Fri Jul 07 16:31:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران چرا سال‌هاست فوتبال ایران در آسیا نتیجه نمی‌گیرد؟ Wed Jan 30 00:14:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران از جزئیات جانشینی اینترنت نامحدود تا خداحافظی از وزارت ارتباطات Thu Jul 27 00:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سه دیدار مهم Fri Jun 30 10:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم برگزاری پایگاه سلامت بانوان ایرانی در ایستگاه‌های متروی تهران Wed Oct 17 16:24:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران درخشش هنرجویان استان در مسابقات علمی-کاربردی Thu Apr 20 11:52:40 IRDT 2017
ایسکانیوز کاهش یک درصدی تلفات ترافیکی در 7 ماهه 96 Mon Dec 04 10:33:25 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد جبهه طلایی علیه بیت‌کوین Thu Feb 01 00:00:00 IRST 2018
تی نیوز دریادار سیاری با فرمانده نیروی دریایی بنگلادش دیدار کرد+ عکس Sat Aug 26 01:29:44 IRDT 2017
جام جم آنلاین تحریم های ایران شروع نشده تمام شد (کلیپ) Mon Nov 05 14:47:23 IRST 2018
شبکه خبر هشدار درباره باران شدید و وقوع سیل Wed Oct 31 17:32:59 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو علاقه مندیم که روابط تهران – بغداد در همه زمینه‌ها بیش از پیش گسترش یابد Wed Mar 13 21:44:02 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین سوگند یاد کرد Sat Apr 13 21:41:40 IRDT 2019
تهران پرس توانمند سازی زنان روستایی وعشایری هرمزگانی در حال اجرا است Tue Feb 13 08:46:00 IRST 2018
تی نیوز نوسان بیش از 50تومانی دلار در یک ماه Sat Aug 19 19:28:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تنشی دیگر در روابط آلمان-آمریکا/ برلین در ماموریت جدید ناتو در عراق شرکت نمی‌کند Sat Jul 07 13:34:21 IRDT 2018
پارسینه حریق هواپیمای مسافربری در مهرآباد/ همه مسافران سالم پیاده شدند +عکس Tue Mar 19 21:49:23 IRST 2019
خبرگزاری حوزه مؤلفه‌های انقلابی‌گری در حوزه‌های علمیه تدریس شود Sat Dec 23 18:28:00 IRST 2017
خبرگزاری قدس سفیر جدید اسرائیل در مصر منصوب شد Thu Jul 14 13:19:51 IRDT 2016
تین جابه جایی بیش از 3 هزار مسافر در فرودگاه بجنورد Mon Apr 03 13:20:04 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پیام عبدالمهدی به اسد درباره تحکیم روابط دو کشور Sat Dec 29 20:20:51 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران زنانی که برای اولین بار اسم شان در تاریخ ثبت شد+تصاویر Mon Sep 18 22:32:19 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیام تشکر مردم بخش دیشموک از نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی + جزییات Sun Feb 26 16:03:12 IRST 2017
تی نیوز تصویب مشارکت بانک ملی در 23 پروژه بزرگ Wed Aug 30 21:00:04 IRDT 2017
صراط دستگیری اراذل 130کیلویی منطقه فلاح Fri Dec 29 22:13:25 IRST 2017
پارس نیوز برنامه نود؛ از اشک های پورعلی تا درخشش آزمون Tue Feb 26 09:47:11 IRST 2019
فرادید نجات جان مادر باردار یزدی از مرگ Mon May 07 09:54:30 IRDT 2018
جماران آغازعملیات اجرایی احداث پارک مسکن مهر بروجرد Mon Sep 04 11:25:25 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مسکو با دادن امتیاز به رژیم صهیونیستی به دنبال افزایش نقش خود در غرب آسیا است Fri Apr 14 11:13:12 IRDT 2017
مشرق نیوز برنامه کامل مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2018 +عکس Sun Jul 08 02:03:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انفجار خانه‌ای در آبادان Thu Jun 07 14:15:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران طنین‌انداز شدن شعار مرگ بر آمریکا در صالح‌آباد + تصاویر Fri Jun 08 13:15:05 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ربایندگان آقای دکتر بازداشت شدند Sun Sep 24 11:32:00 IRST 2017
تی نیوز آخرین وضعیت مصدومان استقلال /آبى ها فردا راهى اردو مى شوند Thu Aug 03 04:01:35 IRDT 2017
افکارخبر هویت چهار جاسوس تیم مذاکرات/ سه جاسوس فراری و از ایران خارج شدند Wed Aug 23 09:20:02 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم انزوای ترامپ در آستانه تعطیلی دولت آمریکا Mon Dec 17 13:07:42 IRST 2018
تیک «خالتور» در انتظار دریافت پروانه ساخت Sat May 20 21:35:02 IRDT 2017
تیک راز کوچ نیروهای امریکایی از سوریه به عین الاسد عراق Fri Jan 04 18:00:01 IRST 2019
خبرگزاری نسیم چراغ سبز زلاتان برای حضور در جام جهانی روسیه Fri Mar 02 13:05:02 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو افزایش بازداشت فلسطینی‌ها در کرانه باختری/ مصر گذرگاه «رفح» را در عید قربان می‌بندد Thu Aug 16 14:29:30 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین عرضه مواد پلیمری و شیمیایی در نخستین روز هفته Sat Nov 03 10:06:48 IRST 2018
تی نیوز 80 هزار هکتار از مزارع برنج استان گیلان به امکانات مکانیزه تجهیز شد Wed Aug 30 00:57:55 IRDT 2017
آرا نیوز آماده‌ایم با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در هر بحرانی حاضر شویم Thu May 25 10:15:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا قیمت برنج خارجی همچنان قد می کشد/ برنج ایرانی پای ثابت سفره هرمزگانی ها شد Tue Nov 20 11:09:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران چالش جدید زیست محیطی با واردات 25 هزار تن زباله! Sun Nov 04 11:45:49 IRST 2018
تی نیوز اعتراض در مالزی علیه خشونت علیه مسلمانان روهینجا در میانمار Wed Aug 30 20:27:57 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اعلام اسامی محرومان هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال Thu Apr 26 12:03:28 IRDT 2018
جوان آنلاین تابستان؛ فصل "خون دماغ" شدن Tue Jun 20 15:28:31 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 6 قهرمانی متوالی بایرن به روایت عکس Sat Apr 07 20:33:01 IRDT 2018
ساعت24 چوپ جادوی شفر از بازیکنان استقلال گلزن ساخت! Fri Dec 29 19:40:00 IRST 2017
ایسکانیوز هفتمین سمینار بین المللی آسانسور و پله برقی برگزار می شود Tue Feb 14 14:45:54 IRST 2017
فرارو چه کسانی به استقبال نامزدی علی لاریجانی رفته‌اند؟ Sat Jan 19 01:55:16 IRST 2019
جام نیوز طرح اتهامات جنسی جدید علیه نامزد ترامپ برای دیوان عالی آمریکا Mon Sep 24 20:08:56 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم زمینه صادرات برای خریداران نفت از بورس فراهم نیست Mon Dec 03 13:04:58 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی تدبر در قرآن ویژه بانوان Wed Apr 12 10:07:01 IRDT 2017
اتاق خبر معافیت تحریم‎های نفتی ایران را تمدید نمی‎کنیم Sat Jan 12 17:24:02 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران نظام ارجاع و ‏سطح بندی خدمت؛ راه برون رفت از مشکلات فعلی/ خرید راهبردی اجرای خدمت را تضمین می‌کند Thu Sep 06 11:31:10 IRDT 2018
وطن امروز کلاهبرداری 272 میلیاردی یک زن با توزیع سکه تقلبی Sun Sep 24 00:00:00 IRST 2017
تابناک Fight erupts between Syrians, locals in Turkey’s Mersin Tue Apr 18 14:32:19 IRDT 2017
جهان نیوز آسمان صاف در پایتخت/ برف و باران در شرق کشور Sat Feb 16 17:06:57 IRST 2019
تی نیوز راهکارهایی برای کنترل کودکان اوتیسمی با موادغذایی Wed Apr 04 16:44:56 IRDT 2018
جماران سخنان مقام های آمریکا درباره مذاکره و توافق جدید بی ارزش است/ دولت قانون شکن آمریکا را به پایبندی به تعهدات بین المللی خود فرا می خوانیم Wed Dec 12 21:32:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خروج خودرو‌های بالای 2500 سی سی از منطقه آزاد کیش Sat Mar 09 09:37:12 IRST 2019
سراج 24 خبر خوش وزیر رفاه برای 30 تا 50 ساله‌ها Mon Feb 12 10:30:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر رزمایش تانک های ناتو در آلمان‎ Sun May 14 12:07:53 IRDT 2017
تی نیوز 6 مزیت باورنکردنی طناب زدن، برای بدن! Tue Aug 08 19:59:21 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تداوم افت شاخص بورس Mon Oct 08 12:01:29 IRST 2018
صبح تهران قیمت خودرو در سراشیبی سقوط Sun Sep 02 12:16:58 IRDT 2018
بی باک نیوز اقدام و عمل جهادی با روحیه انقلابی ویژگی بسیجیان فعال در حوزه محرومیت‌زدایی است Sat Mar 18 20:18:01 IRST 2017
تی نیوز مقاومت یا سازش؛ هزینه ها و دستاوردها Mon Aug 14 15:38:31 IRDT 2017
جوان آنلاین ویزای کاپیتان پرسپولیس صادر شد Sun Oct 15 13:08:02 IRST 2017
فردا نشست کارشناسی ایران و 1+4، چهارشنبه در اروپا Mon Nov 05 22:39:36 IRST 2018
روزنامه شهروند شهر فرنگ Thu Feb 28 03:30:00 IRST 2019
العالم منابع عراقی: بخش قدیم موصل به طورکامل آزاد شد Sat Jul 08 19:30:55 IRDT 2017
فردا دستگیری 251 نفر به‌خاطر تخلفات انتخاباتی در روز رأی‌گیری Sat May 20 18:49:59 IRDT 2017
ایران آنلاین گادوین منشا با مزاحمان ورزشگاه درگیر شد Tue Sep 19 19:09:37 IRDT 2017
پرشین خودرو خودروی 400 هزار یورویی رونالدو Sun Feb 24 16:08:00 IRST 2019
خبرگزاری نسیم چند راهکار برای خلاصی از سردرد Sun Sep 10 12:21:02 IRDT 2017
پارس نیوز 125میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی در کشور ارایه شد Thu Nov 29 06:25:00 IRST 2018
بی باک نیوز هیچگونه اختلافی در فدراسیون و تصمیمات آن وجود ندارد Tue Jul 11 09:12:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا معرفی رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان گرمه Mon Sep 11 08:39:12 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ریزش سنگ در جاده هراز یک مصدوم برجای گذاشت Sat Oct 06 14:00:00 IRST 2018
دولت بهار وزیر دفاع آمریکا وارد بغداد شد Tue Aug 22 15:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمک های مردمی همدان راهی گلستان و لرستان شد Sat Apr 06 15:43:00 IRDT 2019
تی نیوز ادامه نبرد سبز پوشان برای کسب سهمیه آسیا Wed Apr 11 06:52:59 IRDT 2018
افکارخبر «حکمتیار» رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری افغانستان شد Sat Jan 19 14:51:16 IRST 2019
خبرگزاری مهر دستگیری باند کلاهبرداری در کرج/صدور چک جعلی Wed Aug 16 17:07:58 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی الکامپ 25 با شعار آینده بهتر و محورهای جدید برگزار می شود Wed Mar 13 12:11:00 IRST 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کار خوبی که از کی‌روش خواسته نشد Thu Feb 14 13:33:10 IRST 2019
ایلنا پیام تسلیت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت فرزند توکلی Sat Feb 17 19:44:17 IRST 2018
روزنامه شهروند صفحه شهرونگ Tue Apr 03 04:30:00 IRDT 2018
پارس فوتبال اتفاقی عجیب و جالب ! پیشنهاد سرمربی ” پرسپولیس ” به خداداد عزیزی Mon Apr 30 07:20:55 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی حفظ انعطاف پذیری مغزتا پایان عمر Fri Mar 24 21:44:00 IRDT 2017
بهار نیوز حضور اعراب با 6 فیلم در جشنواره ونیز Thu Sep 06 09:34:40 IRDT 2018
پارسینه یک ترکیب عالی برای رنگ مو قهوه ای Sat Mar 02 22:58:39 IRST 2019
جمهوریت شرکای ایران با نپیوستن به FATF در کار قانونی و شفاف با ما مشکلات جدی و پرهزینه‌‌ای خواهند داشت Tue Mar 05 23:39:03 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران پیکر جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس در مشهد تشییع شد Sun Feb 17 14:26:26 IRST 2019
تی نیوز بیانیه سازمان لیگ درباره جشن برترین های فوتبال ایران Tue Aug 01 01:33:31 IRDT 2017
پارس فوتبال حریف پرسپولیس در سوپرجام و مشکلات عجیب و غریبی که دارد Thu Jul 20 10:32:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بازدید 448 دانش آموز مهابادی از یادمان‌های شهدای این شهرستان Mon Nov 19 13:41:50 IRST 2018
اتاق خبر افزایش قیمت نفت موقتی و ناشی از تحریم است Wed Sep 19 13:33:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تشکیل واحد‌های نظامی سایبری Sun Dec 02 14:30:02 IRST 2018
پارسینه نکاتی که به شما در انتخاب بهترین رومیزی کمک خواهد کرد Thu Mar 07 00:02:01 IRST 2019
پارسینه تاکید سران قوا بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن Sun Feb 03 16:51:51 IRST 2019