واحد مرکزی خبر - Thu Jul 27 12:53:05 IRDT 2017 نمایش خبر

آغاز صید میگو در آب‌های استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، روابط عمومی اداره کل شیلات استان اعلام کرد امروز قایق های صیادی و هفتم مرداد لنج ها برای صید میگو به دریا می روند.

  



در بررسی گونه‌ها مشخص شد90 درصد ذخیره میگو را ببری سبز و 10 درصد دیگر را میگوی سفید، خجری و سایر گونه‌ها تشکیل می‌دهند.

  



بیشترین میزان ذخیره میگو در اعماق بیش از 20 متر در منطقه رود مند و کمترین ذخیره در اعماق کمتر از 10 متر و در صیدگاه مطاف تا رود مند مشاهده شد که به صیادان استان پیشنهاد شده است به‌منظور کاهش هزینه‌ها و برداشت بیشتر به این صید‌گاه‌ها مراجعه کنند.

  



معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان نیز گفته مجوز صید میگو برای 950 شناور شامل 500 فروند قایق صیادی و 450 لنج صادر شده است.

  



عباس آهنگر مقدم محدوده‌های ممنوعه صید میگو در آبهای استان را دو زیستگاه طبیعی خلیج هلیله و اطراف نیروگاه اتمی بوشهر و 5 زیستگاه مصنوعی شامل منگف، یرول، گناوه، خارگ و دیر اعلام کرده است.

  



صیادان استان پارسال بیش از هزار و 296 تن میگو صید کردند.
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم شب قدر در اردکان یزد Wed Jun 06 11:51:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کاهش دید افقی درگچساران Tue Jul 11 12:24:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همایش بانوان ولایی Thu Sep 07 21:02:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر المیادین: اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق Sat May 19 05:00:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دستگیری مامور قلابی Mon Oct 30 09:41:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر توقف همه اردوهای دانش آموزی تا بازنگری دستورالعمل اردوها Sat Sep 02 23:58:21 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر راه اندازی یکصد شورای علمی با محوریت بسیج در روستاهای یزد Tue Jul 25 13:16:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر صعود بانوان والیبالیست مُهر به لیگ برتر والیبال کشور Mon Feb 26 22:56:08 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آغاز سفر منطقه ای ظریف به افریقا و امریکای جنوبی Sun Apr 08 17:27:03 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ارزش افزوده بالا مزیت انکارناپذیر صنعت نوغانداری Sat May 13 15:08:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بهره برداری از مجتمع تفریحی کاکان بویراحمد Wed Sep 06 08:29:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جشنواره ایده ها و دست ساخت های آموزش و پرورش استثنایی Mon Feb 27 10:22:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح نخستین مرکز آموزشی ویژه بیماران روانی مزمن Sat Feb 11 14:21:43 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حمله موشکی به تجمع مزدوران سعودی در صنعا Tue Dec 19 23:39:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر شرکت هواپیمایی مصر از توقف پروازهایش به کردستان عراق خبر داد Wed Sep 27 14:43:54 IRST 2017
واحد مرکزی خبر زمین لرزه 3 ریشتری در رامیان Mon Aug 07 16:44:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اهم برنامه های امروز دوشنبه 4 دی Mon Dec 25 00:05:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کوهستان Sat May 06 11:45:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رکورد جدید روسیه در پرتاب همزمان ماهواره Fri Jul 14 15:46:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همت دو جوان ابرکوهی برای اشتغال Thu Sep 07 18:32:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تا دقیقه 10: استقلال 0 - 0 نفت تهران Tue Oct 31 17:57:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سریال او یک فرشته بود هر روز در شبکه یک Sun May 28 10:35:32 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طرح کد رهگیری برنج اجرا می‌شود Tue Jul 04 11:42:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همایش سه ساله های حسینی در اردبیل + فیلم Wed Oct 25 15:37:38 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ثبت ملی مهارت و ساخت گیوه روستای کریت شهرستان طبس Wed Feb 01 18:39:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز تدوین طرح حفاظت از خانه برونی در میبد Wed Nov 22 11:25:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مسابقات کشتی در کمترین اوزان Sun Jun 10 13:58:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تمرین دوم شاگردان پیروانی در کره جنوبی Wed May 17 09:56:54 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تمدید مهلت ارسال آثار به سومین همایش ملی فرهنگ رضوی تا 10 مهر Wed Aug 23 13:46:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طنین آوازه مرغان در گالری سیب شاهرود + فیلم Wed Aug 02 09:15:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف ستون تاریخی دوره ساسانی در خانه مسکونی Wed Jul 05 18:42:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توقیف سواری خودرو سمند با 41 میلیون ریال خلافی درالبرز Tue Feb 14 16:32:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تا دقیقه 90؛ التعاون عربستان 1 - 2 استقلال Tue May 09 20:20:32 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ابلاغ تکالیف اولویت‌دار معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در سال 96 Sun May 07 16:10:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ورود 99 میلیون دلار کالا به منطقه آزاد اروند + فیلم Tue Jul 04 14:30:25 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نشست مشترک فرماندار شهرستان بافق با مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد Fri Jun 02 17:52:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عزاداری سالروز رحلت نبی اکرم (ص) وشهادت امام حسن مجتبی (ع) در نقاط مختلف استان(1) Sat Nov 18 12:01:34 IRST 2017
واحد مرکزی خبر صعود به قله برم فیروز شهرستان سپیدان Sun Sep 10 10:54:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری همدان Sun May 13 15:47:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گردهمایی خانواده ورزش Mon May 14 23:52:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رونمایی از سند هویتی یکی از شهدا استان در کرمان Sat Dec 23 13:46:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اختصاص 560 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد مشاغل روستایی Sat Nov 25 08:11:34 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اعدام یک تروریست معروف طالبان در پاکستان Thu Mar 30 18:29:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بررسی نحوه پرداخت مطالبات پیمانکاران بخش عمرانی+فیلم Mon Aug 07 14:38:14 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران، 26 شهریور Mon Sep 18 10:06:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش 84 درصدی صادرات شمش روی در کارخانه روی بندرعباس Sun Aug 27 08:29:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مخالفت نایب رئیس پارلمان پرتغال با اقدام آمریکا در خروج از برجام Thu May 10 10:04:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دو خبر ورزشی Thu Apr 05 20:43:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ارزش برابری ارزها در بازار اروپا Thu May 10 16:26:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کلنگ زنی یک واحد آموزشی Tue Nov 14 09:55:23 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 30 طرح بزرگ اقتصادی در قزوین به بهره برداری می رسد Mon Apr 23 19:10:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اجرای طرح اوقات فراغت تابستان تبلیغات اسلامی فارس Wed Jun 28 17:51:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آیت الله ناصری: اجرای برنامه‌های غنی فرهنگی در نوروز97 Sun Feb 25 17:29:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر #حمایت-از-کالای-ایرانی Fri Mar 30 12:59:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مشارکت خیرین در تامین سلامت مردم ستودنی است Wed Apr 18 17:42:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عواقب پیش بینی نشده سیاست سرکوب محمد بن سلمان در منطقه شرقیه Sun Jul 16 11:38:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته Sat May 05 10:04:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کره شمالی ماهواره های بیشتری به فضا می فرستد Mon Oct 30 08:17:53 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نمایش وحدت مردم استان ایلام در پاسخ به آشوبگران + فیلم Wed Jan 03 18:30:38 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اجرای طرح جنگلانه در نی ریز Sat Feb 03 17:31:57 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انتخابات نماد مردم سالاری دینی Fri Apr 28 17:04:59 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیدار شهردار مشهد با تولیت آستان قدس رضوی Fri Sep 29 14:29:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اجرای 100 طرح محرومیت زدایی Tue Mar 28 09:43:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برقراری روابط کارگزاری بانکی ایران با آفریقای جنوبی؛ بزودی Wed Nov 15 11:00:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اخبار 16:45 یکشنبه 15 مرداد 1396 یزد Mon Aug 07 10:36:23 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ورود 38 گردشگر خارجی به مشهد Wed Apr 04 08:12:32 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال Fri Jun 01 00:03:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر زمین لرزه در قم Wed Mar 15 19:57:26 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دردسرهای قطع اینترنت در یک سازمان دولتی + فیلم Wed May 16 22:22:11 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تخصصی شدن وکلا نیازمند تصویب قانون است + فیلم Mon Feb 13 11:56:07 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سرمه دوزی بر روی ترمه Tue Feb 28 11:25:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر گرامی داشت یاد عملیات کربلای 5 Wed Jan 10 17:51:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیوستن عقیل کعبی به تیم صنعت نفت آبادان Mon Jun 18 10:48:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پیگیری رفع مشکل آب آشامیدنی روستاها در با شما + فیلم Fri Apr 27 14:09:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تاثیر بحران کاتالونیا بر اقتصاد اسپانیا Tue Oct 31 13:24:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر امضای تفاهم نامه توسعه اشتغال روستایی در استان اردبیل Mon Sep 04 12:47:26 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر چهلمین سال انقلاب به جلوه ای برای ناامیدی دشمن تبدیل می شود Fri Feb 16 16:59:52 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تحریم های بیشتری علیه سوریه اعمال می کنیم Sat Apr 08 07:40:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توقف هف سمنان در برابر مهمان قزوینی Mon Jan 23 19:27:43 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فراخوان عمومی و آزمون راه قانونی برای استخدام + فیلم Mon Oct 23 12:09:23 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح 50 طرح خدماتی در بوکان + تصاویر Wed Feb 08 20:11:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اختصاص 9 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان Wed Dec 06 11:50:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مهمترین خبرهای جهان (7-19) Sat Apr 21 08:07:10 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نشست مشورتی جوانان باامام جمعه تفت Sun Aug 06 19:49:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تولید 500 تن پشم گوسفند در استان Sat May 26 17:57:41 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آماده باش دستگاههای خدمات رسان برای مقابله با بارش در البرز Sat Jan 27 11:45:31 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ­ترکیه نخستین بار موشک بالستیک ساخت داخل را آزمایش کرد Sun Mar 25 19:02:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مقایسه سخنان رئیس جمهوری ایران و آمریکا در سازمان ملل Fri Oct 06 11:53:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر معرفی 14 مقاله خارجی درسمینار بین المللی تئاتر Mon Mar 06 21:30:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر وقف احسان ماندگار Thu Nov 16 15:09:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سریال جدید رادیویی با موضوع «انقلاب اسلامی» از رادیو نمایش Sat Apr 07 18:00:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گروه‌های تروریستی و ائتلاف آمریکا عامل تخریب بخش نفت و گاز سوریه Thu Oct 26 21:03:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ساخت یک واحد آموزشی در لاهیجان Sat Feb 24 11:22:41 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعمال محدودیت ترافیک در جاده ها Wed May 03 09:22:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آرژانتین پنج میلیون دلار جایزه برای یافتن زیردریایی گم شده این کشور تعیین کرد Thu Feb 15 03:46:08 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انتظار دانشجویان از رئیس جمهور آینده + فیلم Mon May 08 12:27:21 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ناپدید شدن دهها هزار کودک در آمریکا Tue Jun 27 22:00:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نواخته شدن زنگ انقلاب Tue Jan 31 12:22:47 IRST 2017
واحد مرکزی خبر روشندلانی که دلشلان به حرم امام رضا (ع) روشن می شود + فیلم Mon Feb 12 20:37:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر "از خودمان شروع کنیم" + عکس Thu Jul 27 10:17:16 IRDT 2017
تی نیوز زنان کابینه دوازدهم به روایت شرق Thu Jul 13 19:23:52 IRDT 2017
پول نیوز آغاز جشنواره "کارت خوان 24 عیار" بانک سرمایه Wed Jan 31 15:33:43 IRST 2018
روزنو لاریجانی:ایران برای خوشامد دیگران مواضعش را تغییر نمی‌دهد Mon Sep 04 16:29:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تشویق قلعه‌نویی و حضور کاپیتان تراکتورسازی روی سکوها Fri Mar 30 17:38:05 IRDT 2018
فردا تابش تعطیلی شورای سیاست‌گذاری اطلاح‌طلبان را تکذیب کرد Tue Sep 05 16:57:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حضور فیلم «کله سرخ» لک‌زاده در جشنواره‌ لوکارنو Wed Apr 19 12:36:01 IRDT 2017
ایلنا تعیین سقف سه میلیون ریال جریمه نقدی برای آلودگی صوتی وسائل نقلیه موتوری Tue Apr 18 09:28:25 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مقام آمریکایی: برای پابرجا ماندن برجام باید رفتار ایران در 6 حوزه تغییر کند Fri Feb 23 21:04:08 IRST 2018
پول نیوز کره جنوبی خواستار بهره‎گیری از تجربه تعاون در ایران شد Thu Aug 10 11:46:19 IRDT 2017
بی باک نیوز زیدان: رئال مادرید برای کسب موفقیت به چیزی یا شخصی وابسته نیست Sat Mar 11 13:48:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران امیر کویت حادثه سیل در ایران را تسلیت گفت Sun Apr 16 23:23:19 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم خواب کارگزارانی ها برای معاون اول/ تشتت میان اصلاح‌طلبان Sun Dec 24 15:33:02 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری برنامه های متنوع قرآنی در مسجد جامع رودان Sun May 28 10:32:34 IRDT 2017
بولتن نیوز گفت‌وگوی تلفنی لاوروف و تیلرسون درباره سوریه Sun Sep 17 11:56:16 IRDT 2017
تدبیر و امید دانشمندان درمان سرطان را در شهاب سنگ ها یافتند Tue Nov 07 06:40:02 IRST 2017
خبرگزاری مهر صدا و سیما مهترین نقش در تحکیم ارزشهای فرهنگی جامعه را دارد Wed Feb 01 14:36:09 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران جهانگرد ونیزی روایتگر ایران در دوره غارتگری مغولان Mon Apr 24 10:00:51 IRDT 2017
بولتن نیوز غرق قایق در هند 22 نفر را به کام مرگ کشید Thu Sep 14 14:41:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رویدادهای خبری سال 95 اراک+عکس Sun Mar 19 14:56:19 IRST 2017
ایسکانیوز ایجاد توازن بین توسعه و محیط زیست کار ی مدیریتی است Fri Aug 25 10:11:49 IRDT 2017
فردا 12 دلیل بدن‌ دردهای طولانی Mon Jul 10 15:53:13 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ توضیح رییس کمیته انضباطی درباره برخورد کی‌روش Sun Nov 05 12:59:34 IRST 2017
بی باک نیوز علی کریمی در تمرین نفت حضور یافت Wed Jul 05 15:32:01 IRDT 2017
ایستا نیوز قیمت انواع تلویزیون‌ها‌ی ‌LED در بازار؟ +جدول Sat Jan 06 16:17:41 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ستاد انتخاباتی قالیباف در بام نفتی ایران افتتاح شد+تصاویر Tue May 02 12:02:29 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آیین پایانی مسابقه طراحی معماری موکب برگزار شد Wed Dec 20 12:07:00 IRST 2017
ایلنا شماره 10 پرسپولیس نیامده محروم شد Mon Jan 23 18:36:31 IRST 2017
سلامت نیوز انتقال آب از دریاچه وان ترکیه به دریاچه ارومیه به صلاح نیست Thu Jul 13 12:08:00 IRDT 2017
ساعت24 تعیین قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی در دستور کار قرار گرفت Sun May 27 12:26:20 IRDT 2018
شفاف عضو جمنا: رئیسی شانس بالایی برای پیروزی دارد Mon Apr 10 11:54:50 IRDT 2017
جوان آنلاین نیروگاه های بادی و خورشیدی به کمک محیط زیست استان‌ها می آیند Tue Nov 14 10:28:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعزام 20 گروه جهادی به مناطق مختلف استان اصفهان Mon Nov 20 16:32:46 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دامنه علم دینی اختصاص به علوم انسانی ندارد/ تعامل وحی و علم Sat May 06 14:16:20 IRDT 2017
خبرگزاری فارس حضور امام رضا(ع) در مرو، آن را به شهری مقدس و تاریخی برای ایرانیان تبدیل کرده است Wed Mar 28 11:23:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری مانور 2 سالانه طرح اضطراری در 17 فرودگاه کشور Wed Jan 24 00:18:01 IRST 2018
روزنامه شرق سده و سنت‌های ایرانی Sun Jan 29 03:30:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین توقف تراکتورسازی برابر سایپا Fri Mar 03 18:36:49 IRST 2017
تی نیوز توییتر العالم هک شد Tue Jul 11 04:30:47 IRDT 2017
پایگاه خبری الف 33 جان‌باخته هواپیمای تهران-یاسوج اهل تهران هستند Tue Feb 20 23:27:00 IRST 2018
تابناک لحظه وحشتناک وقوع زلزله ملارد Tue Dec 26 10:37:54 IRST 2017
خبرگزاری فارس ارزیابی عملکرد نظام بانکداری کشور در تأمین سرمایه مخاطره‌پذیر Wed Nov 15 05:45:00 IRST 2017
تی نیوز مونا فرجاد در شیرهای خان باباسلطنه Tue Jul 11 20:36:19 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن عرفان برگرفته از قرآن، معتبرترین و قابل‌ ارایه‌ترین عرفان است Mon Aug 14 16:00:15 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تصرف مرکز جاسوسی عراق توسط لشکر 14 امام حسین(ع) صورت گرفت/ شهرستان نجف‌آباد دارای 240 خانواده 2 شهیدی است Wed Apr 05 12:25:00 IRDT 2017
ایلنا نام نویسی هزار و 35 نفر برای انتخابات شوراها در کهگیلویه و بویراحمد Wed Mar 22 12:57:06 IRDT 2017
نامه نیوز وزیر کشور: ایجاد زمینه‌های شور و نشاط در دانشگاه را از اصلی‌ترین وظایف خود می‌دانیم Tue Dec 05 13:12:00 IRST 2017
آی تی نا چه بر سر HTC آمد؟ Sun Dec 10 15:03:48 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تسهیلات اقتصاد مقاومتی به واحدهای صنعتی استان گلستان پرداخت می‌شود Wed Jul 27 12:16:52 IRDT 2016
سلامت نیوز نوشیدنی های زنجبیلی در خدمت آب شدن چربی های شکم + روش تهیه Sat Dec 31 10:46:00 IRST 2016
خبرگزاری مهر روبات های کشاورز از راه رسیدند Sat Feb 25 10:00:50 IRST 2017
خبرگزاری مهر خواسته اهالی شهرک کوثر درباره 52 هکتار از اراضی/دستور وزیر راه Wed Feb 22 19:05:41 IRST 2017
خبرگزاری حوزه مستند "ص قاف" رونمایی شد Thu Apr 13 12:55:00 IRDT 2017
ورزش 3 آغاز فصل جدید سری آ با دیدار یوونتوس-کالیاری Wed Jul 26 17:52:00 IRDT 2017
ایسکانیوز نبرد تکواندوکاران منهای 68 کیلوگرم ایران در مسابقات گرنداسلم از فردا Fri Jan 05 16:02:01 IRST 2018
ایلنا حمله تروریستی الشباب به پایگاه نظامی در موگادیشو Sun Apr 09 20:13:53 IRDT 2017
آفتاب پیام رسان سروش: 10میلیون کاربر داریم/ سازمان فناوری اطلاعات:کل پیام رسان های داخلی8.5میلیون عضو دارند Wed May 23 09:11:35 IRDT 2018
جماران آیت الله علم الهدی: 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آغاز ذلت آمریکا در جهان بود Fri Nov 03 14:11:54 IRST 2017
میزان دعوت باشگاه استقلال از طلبکارانش/ جهت تعیین وقت به باشگاه بیایید! Sun Oct 29 16:54:29 IRST 2017
تدبیر و امید تصاویر/ دیدار دکتر روحانی با اعضای تیم ملی والیبال نشسته Wed Apr 25 00:26:38 IRDT 2018
دولت بهار عکس/ پمب بنزین در ایران قدیم Thu Feb 02 08:40:00 IRST 2017
دولت بهار اولین جنگنده های اف 35 وارد استرالیا شد Tue Feb 28 10:13:00 IRST 2017
عصر خبر ماجرای ازدواج بادیگارد مهران مدیری و بادیگارد نیوشا ضیغمی چه بود؟ (+عکس) Sat Dec 23 12:04:08 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جوان بروجردی در سد دهکرد غرق شد Mon Aug 21 16:00:41 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین وزیر نیرو به میناب نرفت Wed Jul 12 12:11:39 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آغاز طرح نوروز96 سفرهای دریایی در هرمزگان/ فعالیت سه خط جدیدگردشگری دریایی Wed Mar 15 16:17:41 IRST 2017
برنا وزارت ورزش و جوانان، قهرمانی نعمتی در مسابقات جهانی را تبریک گفت Sat Sep 16 10:37:22 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو عراقچی: توانمندی‌های علمی باعث درخشش در عرصه‌های بین المللی می‌شود Sat Apr 08 11:14:35 IRDT 2017
ایسکانیوز برزای در برزخ استقلال Sat Jun 24 16:20:23 IRDT 2017
اتاق خبر24 خواب نامناسب موجب افزایش وزن می‌شود؟ Sat Aug 05 14:51:00 IRDT 2017
ایسکانیوز رونمایی از اثر هنری « تداوم شکوه معماری ایرانی» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز Tue Mar 07 22:45:40 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین عکس/ تیپ توریست‌های فرانسوی در حرم شاهچراغ Mon Apr 24 00:14:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دزد خاموش بینایی در خانه تکانی های نوروزی/ مراقب شوینده های مرگبار باشید Wed Mar 08 10:55:43 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تحلیلی بر عملیات آفرین ثامن‌الائمه(ع) Wed Sep 27 08:22:01 IRST 2017
برنا آغاز دوره آموزشی جامع قرآن کریم در قم Wed Jan 25 13:47:39 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزارت کشور افغانستان: انفجار کابل 3 زخمی برجای گذاشت Mon Aug 15 16:09:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم خروج از رکود از اهداف تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» است Tue Feb 14 06:15:00 IRST 2017
برنا 12 خوراکی معجزه گر برای زنان را بشناسید Wed Oct 11 14:37:07 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو دمشق اجازه نمی‌دهد تل آویو اهداف پنهان خود را در منطقه عملی کند Sat Mar 18 11:43:15 IRST 2017
خبرگزاری حوزه ظرفیت مساجد برای جذب جوانان محدود است/ تبلیغ در مدارس آموزش و پرورش استان را آغاز کرده ایم Fri Jan 19 21:39:00 IRST 2018
سلامت نیوز سکوت عارفانه ربیعی Sat Sep 23 16:21:00 IRST 2017
روزنامه شهروند آب‌فروشی در گورستان Sat Aug 26 04:30:00 IRDT 2017
پارس نیوز موافقت با انتقال مدافع پرسپولیس به نفت تهران Sun Jul 23 22:24:24 IRDT 2017
598 زمان اعلام جزئیات تکمیل ظرفیت دکتری Wed Oct 04 13:00:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر جای خالی ایران در بزرگترین نمایشگاه صنایع دستی اروپا Tue May 15 08:39:47 IRDT 2018
جوان آنلاین پیشنهاد 30 میلیون پوندی مارسی به کاپیتان آرسنال Mon May 29 17:01:23 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حوزه علمیه باید پاسخگوی دغدغه مراجع در حوزه بانکداری و اقتصادی باشد Thu Jan 26 15:19:13 IRST 2017
تی نیوز فرهنگ سازی در هنر محیطی حرف اول را می زند Mon Jul 10 18:07:03 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مساجد و حوزه های علمیه به دولت ها وابسته نیستند Sun Jun 17 12:41:47 IRDT 2018
شیعه نیوز دانشنامه شروح نهج البلاغه منتشر شد Sun Apr 08 10:29:09 IRDT 2018
خبرگزاری فارس رکود و عدم رونق اقتصادی مشکلات جدی در کشور آفریده است/ باید نظر منتقدان دولت شنیده شود Sun Mar 26 13:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم این افراد در ماه رمضان نباید روزه بگیرند Wed May 24 17:15:42 IRDT 2017
العالم نشست خبری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مجلس | تصاویر Sun Feb 26 15:36:25 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عدم تغییر زمان برگزاری امتحانات خردادماه دانش‌آموزان در مازندران + زمان‌بندی امتحانات Fri Apr 20 13:08:24 IRDT 2018
خبرگزاری فارس حمله جدید داعش در شرق حماة و مقابله ارتش سوریه با آن Thu May 18 11:06:00 IRDT 2017
پارسینه روسیه قطعنامه محکومیت و تخقیق حمله شیمیایی را «وتو» کرد Thu Apr 13 07:35:22 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کشف تراول و اسکناس جعلی توسط مرزداران آستارا Sat Jun 24 12:26:26 IRDT 2017
جام نیوز کتک خوردن مهران مدیری از حراست تالار وحدت/ دو سال در جبهه بودم Tue Aug 29 22:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر روز تفاهم و همکاری ملی به سوی توسعه همه جانبه آغاز شده است Sun May 21 12:23:05 IRDT 2017
جماران زمان اعزام زائران حج تمتع استان کرمان اعلام شد Tue Jul 25 14:21:45 IRDT 2017
آفتاب واکنش پوتین به تحریم‌های آمریکا: کاملا غیرقانونی هستند/گستاخی به کشورمان را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم Thu Jul 27 19:42:30 IRDT 2017